PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا ex155ساپورت ميشه؟

pc30ty
29-08-2012, 10:12
سلام خدمت دوستان عزيز،
من مدتي است دنبال گوشي دو سيم كارته همراه با صفحهQwerty هستم،و مدل asha 200نوكيا رو ابتدا در نظر داشتم،اما به دليل سرعت كم cpuو صدا asha 302 رو مجبور شدم كه دنبالش برم اما خوب تك سيم كارت هست،،در اين بين به گوشي EX155 موتورولا برخوردم، كه امكاناتش به نظر اونيه كه ميخوام،
قضيه اينجاست كه قبلا شنيده بودم اصلا موتو پشتيباني نميشه،در پي اين از مدير بهترين مركز تعميرات شهرمون(رشت) كه آشنا بود پرسيدم و ايشون به شدت هم عقيده بود و گفت اصـــلــاً دنبال گوشي موتورولا نرم، همين نظر رو 2جاي ديگه شنيدم،
اما باز خواستم نظر *حقيقي و منصفانه ي* شما رو بدونم آيا راسته اين؟؟ اگه نه،پس مركز گارانتي معتبر اش چه شركتي هست و بعد از اتمام گارنتي هم براي تعمير خدمات ميده و....؟
و كلا دجا داشتنش با دوقيمت متفاوت(195-225)،لطفا ميگين قيمتش حدودا چنده؟
پيشاپيش از راهنماييتون ممنون :cv:

HOSSEIN_MEDIA
30-08-2012, 18:20
موتورولا گوشی ای با نامex155 نداره . اونی که میگید 115 باید باشه
عزیز کمپانی موتورلا آمریکایی هست و ما هم آمریکایی ها رو ..... کردیم!!!!
موتورولا در ایران نمایندگی نداره. نزیدک ترین نمایندگی در دبی هست .
محصولات این برند با گارانتی سلوکام هست که فقط در مدت گارانتی گوشی رو قبول میکنه اگر یک روز هم از گارانتی گذشته باشه خدماتی رو براتون انجام نمیده چون خودش مرکز عیب یابی و پشتیبانی نداره و این طور که از شواهد پیداست خودش گوشی های مورد دار رو میفرسته به دبی .
البته معمولا گوشی های موتورولا نیاز به گارانتی ندارن مگر اینکه خودتون بلایی سرش بیارین و نیاز به رفع ایراد باشه.
قیمت جدید این گوشی رو هم از بخش مشاوره بگیرید
پست ارسال شده توسط موبايل

lord of moto
30-08-2012, 19:34
@pc30ty

در ادامه ی توضیحات حسین عزیز باید گفت کیفیت گوشی های موتو عالیه در مورد بازی برنامه فرمت جاوا رو ساپورت می کنه

یه وبلاگ http://motorola-ex115.blogspot.com هست که آپدیت های به روزی برای گوشی ex115 داره

اگرم خواستی بخری سعی کن با کیبرد عربی بخری نسخه بدون کیبرد عربیش فارسی رو مربع مربع نشون میده
سعی بدنه استیلش رو بخری که از پلاستیکی بهتره