PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ذخیره برنامه های دریافت شده با بلوتوث توسط برنامه X-plore

shoora
14-10-2007, 18:03
شما میتوانید بوسیله برنامه X-plore به راحتی برنامه هایی که با بلوتوث دریافت کرده اید را ذخیره کنید.
فقط کافیه از menu به Tools برید و messaging رو انتخاب کنید بعد برنامه ها رو یه جای دیگه کپی کنید.

ikia
14-10-2007, 22:22
اگه کلید 4 رو هم تو صفحه اصلی بزنی میره.

ehsan_w950
16-10-2007, 21:59
shoora دمت گرم
من اين برنامه رو نصب كرده بودم اما از اين خاصيتش اطلاع نداشتم و دنبال برنامه اي مي گشتم كه اينكارو بكنه
خلاصه خيلي حال كردم:merci::merci::merci:

karenina
30-10-2007, 12:13
وقتی یه برنامه یا بازی (sis , jar , rar ,...) رو از طریق بلوتوث یا اینفرارد دریافت میكنین تنها

میتونین اون رو رو گوشی نصب كنین و نمیتونین فایل نصب نشده رو به صورت جدا داشته باشید.

اما با یه ترفند خیلی ساده میتونین این مشكل رو برطرف كنین.

قبل از دریافت فایل از دوستتون بخواهید تا پسوند فایل رو تغییر بده .

مثلا اگر پسوندش SIS هست اون رو به SI تغییر بده تا فایل برای گوشی نا شناخته باشه.

همونطور كه میدونین این گوشی ها در مورد فایلهای ناشناخته ،

زمانی كه روشون كلیك میشه یه پنجره باز میكنه كه یه دكمه به نام SAVE داره

و با اون میتونین فایل رو روی مموری ذخیره كنین.

حالا با برنامه Swiss Manager Pro یا فایل منیجر هایی كه قدرت تغییر پسوند رو دارن

پسوند فایل رو به حالت قبلی برگردونید.

FARID
30-10-2007, 12:32
وقتی یه برنامه یا بازی (sis , jar , rar ,...) رو از طریق بلوتوث یا اینفرارد دریافت میكنین تنها

میتونین اون رو رو گوشی نصب كنین و نمیتونین فایل نصب نشده رو به صورت جدا داشته باشید.

مثلا اگر پسوندش SIS هست اون رو به SI تغییر بده تا فایل برای گوشی نا شناخته باشه.

از این هم راحت میشه با magic massage manager انجام داد.

matrix10
31-10-2007, 07:47

خب چرا اينقدر خودت را به زحمت مي اندازي. دوستمون كه در پستهاي بالايي گفتند. با همين برنامه xplore مي توني راحت از توي inbox تمامي فايلها را بدون دستكاري به حافظه گوشي ارسال و بعد اگه خواستي به ديگران ارسال كني و راحت هم قابل نصب روي گوشيت هستش.
من خودم حدود 250 تصوير بصورت بلوتوث يكجا گرفته بودم كه ذخيره كردن تك تك اين فايلها بصورت معمول از inbox سخته كه توسط اين برنامه به صورت يكجا همه را انتخاب و move در مموري كارت كردم و همچنين برنامه ها . چون خودم اول از روش شما استفاده مي كردم ولي اين برنامه كار را خيلي راحتتر كرده.
موفق باشيد.