PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه تصویری Xperia T display BRAVIA vs Galaxy NEXUS Super AMOLED

viv2
08-09-2012, 16:12
مقایسه تصویری Xperia T display BRAVIA vs Galaxy NEXUS Super AMOLED

با صفحه نمایش HD BRAVIA سونی بیشتر اشنا شوید.

http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=773979&stc=1&d=1347109915

http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=773980&stc=1&d=1347109915

http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=773981&stc=1&d=1347109915

منبع : xperiablog (http://www.xperiablog.net/2012/09/07/xperia-t-display-versus-galaxy-nexus-super-amoled/)

M0RT3Z4
08-09-2012, 16:46
ممنون دوست عزیز
ولی منبعش به نظر بیطرف نمیاد ضمنا یه عکس برای مقایسه کافی نیست
بهترم بود اگه قراربود با Super amoled مقایسه بشه از صفحه ی اس۳ استفاده میشد ک خوانایی زیر نور آفتابش تقریبا بهترینه
اگه مقایسه ی زاویه دید هم میزاشتید خیلی بهتر بود

viv2
08-09-2012, 16:49
عکس گویای همه چیز هست . دیگه بی طرفی و یا باطرفی حرفی نداره

با مرور زمان عکس های بیشتری هم میاد.

superb boy
08-09-2012, 18:09
من الان رو اس2 خودم زاویه دید یه عکس رنگی رو تست کردم و زاویه کمتراز 10 درجه نسبت به مرکز عمود بود(از زاویه دید عکس پست اول بیشتر) رنگها کاملا واضح و مشخص بود
در عجبم که چطور واسه نکسوس اینجوری مات شده!
یا نکسوس صفحش سوپر آمولد نیست یا ....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

alipals1373
09-09-2012, 12:19
دوستان عزیز من نکسوس داشتم و حالا دلیل مات شدن ان رو به شما میگم.نکسوس در قسمت پایین السیدیش منجنی وجود داره و وقتی شما زاویه دار از پایین گوشی نگاه کنید تصاویر مات میشن.و این مقایسه اصلا عادلانه نیس اینا فکر کردن خیلی زرنگ هستن و اومدن با نکسوس مقایش کردن اصلا نکسوس و گوشیهای دیگه که السیدیشون سوپر امولدی هستن زاویه دید محشری دارن و هیچ گوشی به پای اونا نمیرسن.:be:

viv2
09-09-2012, 18:36
دوستان عزیز من نکسوس داشتم و حالا دلیل مات شدن ان رو به شما میگم.نکسوس در قسمت پایین السیدیش منجنی وجود داره و وقتی شما زاویه دار از پایین گوشی نگاه کنید تصاویر مات میشن.و این مقایسه اصلا عادلانه نیس اینا فکر کردن خیلی زرنگ هستن و اومدن با نکسوس مقایش کردن اصلا نکسوس و گوشیهای دیگه که السیدیشون سوپر امولدی هستن زاویه دید محشری دارن و هیچ گوشی به پای اونا نمیرسن.:be:

فرضا شما در مورد زاویه دید درست بگی

از رو به رو هم کیفیت تصویر داد میزنه که بالاتره :ar:

mohammad200
09-09-2012, 18:40
دقیقا یادمه زمانی که سونی هنوز سونی اریکسون هم بود اومده بود میگفت صفحه آرک از سوپر آمولد هم بهتره ! :bj: ( چند تا عکس هم از این مقایسه ها گذاشته بودن )
زیاد سخت نگیرین

B6V
09-09-2012, 19:12
چقدر جالب....

چه حرفهای مضحکی میزنین...زاویه دید چیه..مگه tv 46 اینچ که می خوای توی سالن با زاویه بهش نگاه کنی؟؟؟
مگه شما ها با گوشی هاتون با زاویه 10 درجه کمتر از 180 کار می کنین که زاویه دید براتون مهمه؟تصور کارکردن با زاویه با گوشی هم خنده داره
سونی دیوایس های شخصیش مثل لپ تاپ و گوشی رو با زاویه دید کم تولید می کنه تا از لحاظ امنیتی و شخصی محفوظ باشند
من که بدم میاد وقتی دارم با گوشیم کار می کنم ملت ببینن شماهارو نمیدونم

حالا هی الکی بیاین بگین زاویه دید
رنگارو نگاه کن , روشنایی رو ببین,زاویه می خوای چیکار آخه

pnn
09-09-2012, 19:14
بعضي ها واقعا رو برندها تعصبين شديد
تا يه چي ميبينن سريع ميخوان تخريب كنن و بگن فيك و ... بابا بزارين بياد
نوكيا گوشي ميزنه ميگين عكس هاش فيك نواوري نداره و ....
ال جي گوشي ميزنه ميگن فلانه
يعني نشده از هر چيزي ايراد نگيرن

maxomid
09-09-2012, 19:27
سلام..
زاویه دید به نظر من اهمیت نداره..
در روز چندبار پیش امده به طور زاویه به نمایشگر نگاه کنید؟؟؟؟؟

کیفیت نمایشگر های سونی واقعای خیلی خوبه.. رنگها رو بسیار خوب و طبیعی نشون میدن..
نمایشگر های SUPER AMOLED رنگها رو شارپ و جذاب جلوه میدند. همینطور عمق رنگ مشکیشون عالیه!!!!

من بارها گفتم.. اون زمانی که SUPER AMOLED امپراطور مطلق نمایشگر ها بود گذشته....
وقتی XPERIA S داشتم مقایسه نمایشگر Xperia S رو با S3 گذاشتم..تقریبا همین وضعیت رو داشت. دقت کنید.Brightness نمایشگر های SUPER AMOLED کم هست..خیلی از دوستان سریع شروع کردن به ......
بگذریم..

ولی میدونید خوتون رو روی نمایشگر و... حساس نکنید.. حالا این کیفیتش از گالکسی نکسوس بیشتره..دلیل نمیشه کیفیت نمایشگر گالکسی نکسوس بد باشه.. حالا یکی بهتر...
زیاد سخت نگیرید بابا:دی

hamedhell
10-09-2012, 16:31
آخه انتظار دارین xperiablog بیاد بگه صفحه نمایش Xperia T بدتر از نکسوسه؟؟!!!!:mobilestan:

viv2
10-09-2012, 16:51
آخه انتظار دارین xperiablog بیاد بگه صفحه نمایش Xperia T بدتر از نکسوسه؟؟!!!!:mobilestan:

انتظار هم نداشته باشین که سامسونگ بیاد بگه کیفیت xperia t بهتره:ag:

ParSa
10-09-2012, 17:13
من تابحال LCD با این کنتراست بالا ندیده بودم! دمش گرم:4:
ولی زاویه دید برام مهمه چون معمولا چند نفری با گوشی فیلم میبینیم:bk:... (خونه که تلوزیون هست، بیرون و هنگام مسافرت رو میگم!:df:)

ParSa
10-09-2012, 17:15
خب بفرض اگر هم کیفیت Xperia T کمتر بود Xperia Blog این عکسارو نمیذاشت دیگه!