PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصویری جدید از نوکیا (مقایسه دوربین lumia 920 + galaxy s3 + htc one x)

zixo 666
08-09-2012, 17:14
تصویری جدید از نوکیا (مقایسه دوربین LUMIA 920 + GALAXY S3 + HTC ONE X)

این تصویر که نوکیا در صحفه فیسبوک خود قرار داد
که اشاره کرده به استفاده از تکنولوژی جدیدی PureView که در گوشی ها ی جدیدش قرار داده و ابراز امیدواری کرده که به آینده بسیار خوشبین هستن

alirezakhezree
08-09-2012, 17:36
pure view عالیه ولی نوکیا رابط کاربری جالبی نداره و مردم بیشتر با رابط کاربری سروکار دارن تا دوربین .
البته عده ای هم هستند که دوربین گوشی حتی از پردازنده هم مهمتره . برای همین مشتری خاص خودشو داره

M.O.H.A.M.M.A.D
08-09-2012, 17:52
خوب معلومه که نوکیا بهتر میگیره چون اس3 و وان ایکس از تکنولوژی pure view بهره نمی برند
به نظر من این یک مقایسه ناعادلانه است که نوکیا داره روش مانور میده:de:

masoud 5555
08-09-2012, 18:05
اين ۳تا عکس از يه منظر گرفته نشده نوکيا زده به تقلبا.

M.O.H.A.M.M.A.D
08-09-2012, 18:09
GALAXY SIII
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=774031&stc=1&d=1347116822
LUMIA 920
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=774030&stc=1&d=1347116822

aliaghil
08-09-2012, 18:10
به نظر من نوکیا داره از اسم Pure View سو استفاده میکنه، حالا اینکه چقدر در واقعیت عملکرد خوبی داشته باشه هنوز مشخص نیست باید بیاد تو بازارهای جهانی بعد توسط نشریات معتبر، کاربرا، تست بشه و مقایسه بشه اون موقع مشخص میشه چند مرده حلاجه و گرنه گول این تبلیغات نباید خورد

KRH
08-09-2012, 19:17
اين ۳تا عکس از يه منظر گرفته نشده نوکيا زده به تقلبا.

سلام

این عکس اصلی ، به نظر من نور در همه ی قسمت های عکس تقریبآ به یک مقدار هست و نمیشه گفت تقلب کرده :

http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=774059&stc=1&d=1347120843
http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=774060&stc=1&d=1347120851
http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=774061&stc=1&d=1347120851

http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=774062&stc=1&d=1347120905
http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=774063&stc=1&d=1347120914

M.O.H.A.M.M.A.D
08-09-2012, 19:58
یک ویدیو در این مورد

http://www.aparat.com/v/24b0f38614803754e52cc27d85f71b81312786

EmmaWLove
09-09-2012, 11:24
به نظر من نوکیا داره از اسم Pure View سو استفاده میکنه، حالا اینکه چقدر در واقعیت عملکرد خوبی داشته باشه هنوز مشخص نیست باید بیاد تو بازارهای جهانی بعد توسط نشریات معتبر، کاربرا، تست بشه و مقایسه بشه اون موقع مشخص میشه چند مرده حلاجه و گرنه گول این تبلیغات نباید خورد

سلام دوست من:ea:
نوکیا چندین سال داره روی این قابلیت کار میکنه.
در ضمن PureView با گوشی 808 نوکیا معرفی شد و عملکرد فوق العاده ای داشت.
حتی تصاویر گرفته شده توسط 808 رو با دوربین های حرفه ای SLR مقایسه میکنن!

saber nokia
09-09-2012, 11:37
الان دوربین تو موبایل بحث داغی هستش و خیلی تو انتخاب گوشی مهمه ولی!!!! تنها بخشی از گوشی موبایل هستش و سیست عامل و ..... برای خیلی ها مهم هستش و کسی که بخواد فقط به خاطر دوربین بره سراغ این گوشی فکر کنم یه دوربین جدا بخره خیلی خیلی بهتر هستش ( البته هستند کسانی که هنوز هم به برند ها بیشتر از کارایی تعصب دارند!! )

فکر کنم این هم مثل گوشی های دیگه اقبال زیادی نداشته باشه تو بازار
مخصوصا در رقابت با ios و اندرویید !!!

gamer3000
09-09-2012, 11:49

والا منظورتون از سو استفاده رو متوجه نمیشم..

نوکیا خودش سالها روی این فناوری کار کرده و از نوآوری های خودشه چرا ازش استفاده نکنه..

در ضمن فناوری pure view امتحان خودشو توی 808 پس داده...

_ANONYMOUS_
09-09-2012, 12:00
pure view عالیه ولی نوکیا رابط کاربری جالبی نداره و مردم بیشتر با رابط کاربری سروکار دارن تا دوربین .
البته عده ای هم هستند که دوربین گوشی حتی از پردازنده هم مهمتره . برای همین مشتری خاص خودشو داره

به نظر شما الان چه شرکتی روی ویندوز فون رابط کاربری اختصاصی گذاشته که نوکیا هم بزاره؟ الان هر گوشب وین فون همین رابط رو داره از هر شرکتی باشه پس چرت و پرت نگو لطفا

_ANONYMOUS_
09-09-2012, 12:02

خوب pure view رو خودش اختراع کرده و پتنت داره حالا هرچقدر دوست داره استفاده میکنه یعنی شما میگی نوکیا داره بیشتر از اپل از پتنت هاش استفاده میکنه؟

aliaghil
06-10-2012, 19:33
سلام دوست من:ea:
نوکیا چندین سال داره روی این قابلیت کار میکنه.
در ضمن pureview با گوشی 808 نوکیا معرفی شد و عملکرد فوق العاده ای داشت.
حتی تصاویر گرفته شده توسط 808 رو با دوربین های حرفه ای slr مقایسه میکنن!

بله درسته که با 808 معرفی شد ولی به این معنا نیست که بتونه به پای دوربینهای slr برسه و یا اختلاف معناداری بین عکسهای گرفته شده با این تکنولوژی با سایر دوربینهای گوشیهای رقیب باشه.

* honex *
08-11-2012, 17:54
با عرض ادب واحترام من خوم دوربین نوکیا رو ازوقتی 5730 خریدم به دوربین کل گوشی ها ترجیح میدم ولی...................... . . ........ ...... ........... معلوم نیست نوکیا بتونه از نظر سخت افزار و نرم افزار با این دوتا قووول رقابت کنه!!!!!!!! :ao:

yaqi
08-11-2012, 18:35
سلام
اول نوکیا در زمینه دوربین واقعا یک یا شاید دو یا بیشتر سر گردن از دوربین گوشیهای دیگر سر تر هست .اما تنها از دوربین گوشیهای دیگر . و این مورد به این نمی ارزه پول بدی یه گوشی بخری برای یه کیفیت نسبی و کل کل دوربین گوشیها .
دوم اینکه عمرا چنین اختلاف بزرگی در حرفه ای ترین دوربین دیجیتال هم نیست ! میگن یچیزی بگو که بگنجه !
سوم شما یه دوربین حرفه ای میخری که تنها دوربینه و تنها تکنولژیهای دوربینش 1 میلیون قیمت داره . حالا یه گوشی با قابلیت یه گوشی و دروبینم روش و کلی امکانات دیگه میشه هم قد یه دوربین حرفه ای slr ? !!!! بازم یچی بگو که بگنجه !
شما یه عکس با گوشیت بگیر و یه عکس با یک دوربین slr . بعد ببر مقایسه کن , اگر با هم برابر شد من خودم برات یه گوشی میخرم . همینجا مهر و امضا و قول . مدرک بزار همینجا تایید بشه و پیام بده گوشی بگیر .
اما یه دوربین slr حرفای طبق گفته و شایعات .
از دور خیلی کارا میشه کرد که عکسها تغییر کنن در شرایط یکسان . شرایط یکسان تنها یه تغییر فوکس میتونه عکس نوکیارو اونطور تخیلی شفاف کنه و یه عکس اس3 و اونطور تاریک و ظلمات . عکس اولم که به نظرم هر سه در شرایط معمولی هستن با این تفاوت که از one x تاریکترین نقطه عکس شروع شده و به نوکیا روشنترن جا ختم و این اصلا درست نیست .آخرم یه عکس تکی ! فیس بوقم والا نیمیشون دور از جون شما والا بوقن و فقط چشمشون ملاک انتخاب هست .
در آخر عکس دیروز دیدم از یه دوربین . دوربین . نه دوربین گوشی . عکس معمولی بود با یه عکس تمرکز کرده رو n8 مقایسه کردم , عرق شرم رو پیشونیم نشست . غیر قابل قیاسه دوربین دیجیتال با دوربین گوشی .
اما دوربینهای نوکیا سر تمام دوربینها در گوشیها هستن . برای رفع حاجت عالی هستن .

vivabayern
09-11-2012, 18:32
سلام
اول نوکیا در زمینه دوربین واقعا یک یا شاید دو یا بیشتر سر گردن از دوربین گوشیهای دیگر سر تر هست .اما تنها از دوربین گوشیهای دیگر . و این مورد به این نمی ارزه پول بدی یه گوشی بخری برای یه کیفیت نسبی و کل کل دوربین گوشیها .
دوم اینکه عمرا چنین اختلاف بزرگی در حرفه ای ترین دوربین دیجیتال هم نیست ! میگن یچیزی بگو که بگنجه !
سوم شما یه دوربین حرفه ای میخری که تنها دوربینه و تنها تکنولژیهای دوربینش 1 میلیون قیمت داره . حالا یه گوشی با قابلیت یه گوشی و دروبینم روش و کلی امکانات دیگه میشه هم قد یه دوربین حرفه ای slr ? !!!! بازم یچی بگو که بگنجه !
شما یه عکس با گوشیت بگیر و یه عکس با یک دوربین slr . بعد ببر مقایسه کن , اگر با هم برابر شد من خودم برات یه گوشی میخرم . همینجا مهر و امضا و قول . مدرک بزار همینجا تایید بشه و پیام بده گوشی بگیر .
اما یه دوربین slr حرفای طبق گفته و شایعات .
از دور خیلی کارا میشه کرد که عکسها تغییر کنن در شرایط یکسان . شرایط یکسان تنها یه تغییر فوکس میتونه عکس نوکیارو اونطور تخیلی شفاف کنه و یه عکس اس3 و اونطور تاریک و ظلمات . عکس اولم که به نظرم هر سه در شرایط معمولی هستن با این تفاوت که از one x تاریکترین نقطه عکس شروع شده و به نوکیا روشنترن جا ختم و این اصلا درست نیست .آخرم یه عکس تکی ! فیس بوقم والا نیمیشون دور از جون شما والا بوقن و فقط چشمشون ملاک انتخاب هست .
در آخر عکس دیروز دیدم از یه دوربین . دوربین . نه دوربین گوشی . عکس معمولی بود با یه عکس تمرکز کرده رو n8 مقایسه کردم , عرق شرم رو پیشونیم نشست . غیر قابل قیاسه دوربین دیجیتال با دوربین گوشی .
اما دوربینهای نوکیا سر تمام دوربینها در گوشیها هستن . برای رفع حاجت عالی هستن .
اصلا با این حرفتون موافق نیستم که میگید دوربین نوکیا بین تموم گوشیها سرتره !!! توی مقایسه های 8 مگاپیکسلیهای پارسال اول لنز سونی که روی iphone 4s بود اول شو و بعدشم s2. الان شرکتهای دیگه برعکس نوکیا تبلیغات الکی نمیکنن درعوض کیفتشون همه چیزو ثابت کزده .