PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ آموزش 2] حل مشکل سینک نشدن جیمیل و اکانت ها در اندروید

smfazel
13-09-2012, 15:30
سلام، این راه حل برای کسانی هست که مثل من به دلیل تغییر تنظیمات پ-روکسی (که عمدتا به دلیل استفاده از نرم افزار های پ-روکسی و چیلتر شکن بوجود میاد) در استفاده از جیمیل و سینک کردن اکانت ها مشکل دارن و فقط از طریق نرم افزارهای چیلتر شکن میتونن از نرم افزار جیمیل و سینک کردن اکانت ها استفاده کنند، با این روش ما تنظیمات پ-روکسی رو در آندروید ریست میکنیم و مشکل حل خواهد شد:

1- چون در اکثر گوشی ها گزینه مستقیمی برای تنظیمات پ-روکسی (علی رغم وجود داشتن این تنظیمات) وجود نداره با استفاده از نرم افزار Any Cut باید یه میانبر از تنظیمات پ-روکسی ایجاد کنیم تا بتونیم اون رو ریست کنیم، پس اول از همه این برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/t2OX5QEuwA/any-cut-1.0.apk

2- برنامه رو روی گوشی نصب کنید (لازم نیست وارد برنامه بشید، فقط نصبش کنید)

3- برید به صفحه اصلی گوشی (هوم اسکرین) و کلیک کرده و نگه دارید تا منوها ظاهر بشه و بعد گزینه Shortcuts رو انتخاب کنید

4- در لیست باز شده گزینه ی Any Cut (همون برنامه ای که نصب کردیم) رو انتخاب کنید

5- حالا وارد یه صفحه میشید که چهار تا گزینه داره، شما باید گزینه سوم یعنی Activity رو انتخاب کنید، بعد از انتخاب کمی صبر کنید تا لیست اکتیویتی ها لود بشه

6- حالا یه لیست طولانی براتون لود شده، اسکرول کنید و برید پایین تا گزینه Prox-y Settings رو پیدا کنید (لیست به ترتیب حروف الفبا تنظیم شده) بعد روش کلیک کنید و اوکی کنید

7- حالا یه میانبر از تنظیمات پ-روکسی روی صفحه اصلی شما ایجاد شده، پس روی اون کلیک کنید

8- در پنچره باز شده روی دکمه های Clear و Reset کلیک کند و در آخر هم Save کنید تا پنجره بسته بشه

تمام، حالا می تونید به راحتی از جیمیل خودتون استفاده کنید و اکانت ها تون رو سینک کنید

اگه به دردتون خورد تشکر فراموش نشه (-:

amin854
07-12-2012, 14:36
سلام نشد من این کار رو کردم

مشکل من اینه که تا دیروز همه چیز خوب بود ولی امروز وقتی با وایرلس میخوام میل چک کنم نمیشه و فقط با سیم کارت میشه
فکر میکنید چرا
تعجبه با وابرلس نمیشه؟

S.H.A.H.R.O.K.H
13-12-2012, 00:25
سلام نشد من این کار رو کردم

مشکل من اینه که تا دیروز همه چیز خوب بود ولی امروز وقتی با وایرلس میخوام میل چک کنم نمیشه و فقط با سیم کارت میشه
فکر میکنید چرا
تعجبه با وابرلس نمیشه؟

اگه دیدید جیمیلتون اصلا وارد نمیشه یک بار از روی سیستم پسووردش رو عوض کنید...
به دلایل امنیتی چون ip های مختلفی رو وارد کردید سیستم شما رو وارد نمیکنه...

گاهی اوقات هم خود گوشی قاطی میکنه و باید یه وایپی بکنید...

amin854
17-12-2012, 10:00
این کارم کردم مدتی درست بود دوباره همونطور شده از وی پ ا ن هم استفاده نمیکنم

ciity_night
11-01-2013, 12:24
دوستان من پوشی xpeia sl دارم میخواستم بدوم میشه س اک س ی که دارم و تو سیستم خونه دارم استفاده می کنم روتوی گوشیم هم استفاده کنم.

reihan_61
26-09-2013, 23:43
سلام
نشد :(
مشکل من اینه که برنامه جیمیل اصلا باز نمیشه. و map هم کار نمیکنه

ahmad-mas
22-02-2014, 22:30
سلام بر همگی
من کانتکت ها رو با جیمیل سینک کردم ولی تو جیمیلم که میرم در بخش کانتکتس برای اکثر افراد، تمامی اطلاعات وارد شده در فیلد note می شینن و این باعث شده موقع سینک جیمیل با گوشی جدید، شماره ها و بقیه اطلاعات در فیلد note قرار گیرن یعنی عملا به جز نام افراد بقیه اطلاعات سینک شده مفید نیستن چون در فیلد شماره چیزی وجود نداره. لطفا اگه راه حلی هست بفرمایید. در ضمن برای سینک از منوی ستینگ و گزینه سینکرونایز استفاده کردم و پیام خطایی هم در کار نبود.

ahmad-mas
02-03-2014, 12:51
سلام بر همگی
من کانتکت ها رو با جیمیل سینک کردم ولی تو جیمیلم که میرم در بخش کانتکتس برای اکثر افراد، تمامی اطلاعات وارد شده در فیلد note می شینن و این باعث شده موقع سینک جیمیل با گوشی جدید، شماره ها و بقیه اطلاعات در فیلد note قرار گیرن یعنی عملا به جز نام افراد بقیه اطلاعات سینک شده مفید نیستن چون در فیلد شماره چیزی وجود نداره. لطفا اگه راه حلی هست بفرمایید. در ضمن برای سینک از منوی ستینگ و گزینه سینکرونایز استفاده کردم و پیام خطایی هم در کار نبود.

کسی که مشکل من رو بررسی نکرد ولی اگر با این مشکل مواجه شدین شاید بهترین راه این باشه که مثل من برین نرم افزار Kies رو از سایت سامسونگ یا هر جای دیگه (مجانیه) برای ویندوزتون (7 یا 8) دانلود کنین. بعد از نصب با وصل کردن گوشی به کامپیوتر، نرم افزار شروع می کنه به شناخت گوشی تون. بعد از اتمام فرآیند شناخت، می تونید تمامی کانکت ها، تقویم و task هاتون رو با اوت لوک آفیس روی PC سینک کنین. با این کار وقتی برید داخل اوت لوک آفیس PC (منظور اوت لوک دات کام نیست) می بینید که همه اطلاعات مربوط به شماره تلفن ها، یادآوری ها و فعالیت ها تون اونجا هست. به راحتی هم می تونید اونجا لیست مخاطبین خودتون رو ویرایش کنید.
حالا این نسخه روی اوت چه فایده ای داره:
اولا اینکه ویرایش اطلاعات تو اوت لوک خیلی راحته بنابراین اصلاح شماره ها و مخاطبین تون به راحتی انجام می شه
ثانیا اگه اوت لوک به عنوان نرم افزار مدیریت کارهاتون استفاده می کنید (برای ریماندرها و تسک ها) می تونید خیلی راحت هر روز یک یا چند بار تمامی اطلاعات برنامه کاری تون رو با گوشی تون سینک کنین و به این ترتیب یک نسخه از برنامه کل کارهاتون روی گوشی تون هست. مناسب برای مدیران و همچنین کسانی که حجم فعالیت های متنوع و زیاد دارن.
ثالثا هر وقت گوشی تون رو عوض کردین حتما یک واسطه برای انتقال همه این اطلاعات به اون گوشی وجود داره و شما به راحتی می تونید همه اطلاعات اوت لوک تون روی به گوشی منتقل کنید. فعلا برای آندرویدی ها، Keis ، برای ویندوزموبایلی ها تا 6.5 استفاده از Active Sync و برای ویندوزفون های هشت، نرم افزار CompanionLink.

™HUMAN
03-03-2014, 09:47
برای من تو مرحله اخر که p-roxy setting رو اوکی میدم فورس کلوز میده
تب نوت 8
رام x-note
(4.1.2)
فقط هم برای تنظیمات پرو..ی نیست..کلا هیچ shortcutای نمیتونم بسازم

orchidak
09-04-2014, 22:31
سلام من نکسوس ۷ مدل wifi رودارم ، چند وقتیه که بازی clash of clan رو نصب کردم و برای اینکه سیو بازی از بین نره باید اون رو در اکانت گوگل ثبت کرد ، اما من وقتی بر روی g!ail ام کلیک می کنم می ره داخل و بدون هیچ پیغامی بسته میشه ، به نسخه جدید آپدیت کردم بازم درست نشد بقیه گزینه های گوگل هم کار نمی کنن چون اکانت ثبت نکرده بودم و حالا هم نمیشه ...
و جالب برام اینه که وقتی یک یوزر دیگه میسازم(گزینه اضافه شده در اندروید۴.۴) داخل اون اکانت گوگل باز میشه و بیرون هم نمی ندازه !
لطفا راهی بگین تا بازیم پاک نشه و بتونم اکانت گوگلم رو ثبت کنم
نمی دونم بک آپ جواب می ده یا ن ...
کمک

s i n a 2000
12-04-2014, 12:42
سلام دوستان
من امروز یبار اکانت گوگل رو از روی گوشیم پاک کردم و خواستم دوباره وارد کنم
اما الان تو قسمت sign in ارور میده : cant establish a reliable connection to the server
با تغییر آی پی هم امتحان کردم باز نشد....مشکل از کجاست؟
اندروید کیت کت دارم

jin kazama
17-04-2014, 23:08
سلام دوستان
اما الان تو قسمت sign in ارور میده : cant establish a reliable connection to the server
اندروید کیت کت دارم

سلام
منم مشکل شمارو دارم کسی نیست راهنمایی کنه سیو بازیم توشه clash of clans گوشی هم ریست فکتوری کردم ولی بی فایده بود اون نرم افزار any cut هم جواب نداد...

shkak
17-04-2014, 23:40
سلام
منم مشکل شمارو دارم کسی نیست راهنمایی کنه سیو بازیم توشه clash of clans گوشی هم ریست فکتوری کردم ولی بی فایده بود اون نرم افزار any cut هم جواب نداد...

گوشیت چیه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

g0dsend313
18-04-2014, 00:37
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=324301

jin kazama
18-04-2014, 03:32
گوشیت چیه؟

LG Optimus l9 p768

vahid-6600
18-04-2014, 23:21
سلام دوستان
اندروید کیت کت دارم
دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما رو داشتم اولش کردم از روت کردن گوشی که انروت کردم ولی درست نشد بعد با gprs امتحان کردم دیدم رفت تو وسینک شد در ضمن بگم تو گوشی دیگهای که اکانتش پاک نشده بود به راحتی وارد میشهومشکل زمانی پیش میاد که گوشی ریست یا دیگه اکانت سینک شدهای تو گوشی نباشه

shkak
19-04-2014, 01:56
LG Optimus l9 p768

درست شده؟ از نرم افزار خاصی استفاده کردی؟اگه روت شدست به این مسیر برو با نرم افزارroot Explorer
System/etc
و از اونجا فایل به اسم hosts رو پاک کن گوشیو رستارت کن ببین درست میشه؟

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

farshad_656
22-05-2014, 07:57
درست شده؟ از نرم افزار خاصی استفاده کردی؟اگه روت شدست به این مسیر برو با نرم افزارroot Explorer
System/etc
و از اونجا فایل به اسم hosts رو پاک کن گوشیو رستارت کن ببین درست میشه؟

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

منم گوشيم روت شده بود و برنامه clean master رو برای خالی کردن کش نصب کردم و متوجه شدم با گوگل سینک نمیشم،اکانتمو پاک کردم ولی دوباره نشد که اکانت اضافه کنم، تا اینکه کاری رو که گفتی انجام دادم و براحتی درست شد.

Sent from my SGP311 using Tapatalk

vahid-6600
23-06-2014, 11:56
اقا از راهنمایت متشکرم منم همین کارو کردم و مشکل حل شد

شهنام
05-07-2014, 19:11
ممنون مشكل منم بعد از 24 ساعت كلنجار رفتن با گوشي با حذف همين فايل حل شد
با تشكر

tesla47
08-07-2014, 15:23
سلام دوستان
من این گوشی رو امروز گرفتم
نمیدونم چرا نه بلوتوث میگیره نه برنامه هایی که با کابل روش ریختم رو اجازه نصب نمیده
البته مشکل دوستانی که اکانت گوگل براشون ارور میداد رو دارم ولی به فایل hosts هم دسترسی ندارم واسه پاک کردنش
ممنون میشم اگه دوستان هرچه سریعتر پاسخ بدن
عذر میخوام فراموش کردم مدل گوشی رو بدم
LG NEXUS5 32G

HOSSEIN 7
08-07-2014, 21:02
سلام دوستان
من این گوشی رو امروز گرفتم
نمیدونم چرا نه بلوتوث میگیره نه برنامه هایی که با کابل روش ریختم رو اجازه نصب نمیده
البته مشکل دوستانی که اکانت گوگل براشون ارور میداد رو دارم ولی به فایل hosts هم دسترسی ندارم واسه پاک کردنش
ممنون میشم اگه دوستان هرچه سریعتر پاسخ بدن
عذر میخوام فراموش کردم مدل گوشی رو بدم
LG NEXUS5 32G
سلام

بهتر بود تو بخش پرسش و پاسخ این مشکل رو مطرح میکردید
چون بعید میدونم بتونید همین پست خودتون رو پیدا کنید و احتمالا کلی باید دنبالش بگردید!!

به هرحال . . .

گوشی های نکسوس تو رام های رسمی خودشون، قابلیت دریافت فایل های apk رو ندارند!
شما میتونید قبل از ارسال از طریق بلوتوث، فرمت فایل رو از apk به مثلا mp3 تغییر بدید و بعد از دریافت تو گوشی خودتون با یه فایل منیجر، دوباره پسوند فایل رو به apk برگردونید و برنامه رو نصب کنید

قبل از نصب برنامه ها هم حتما به مسیر Settings > Security برید و تیک Unknown Source رو بزنید تا بتونید برنامه هایی که تو گوشی میریزید رو نصب کنید

برای پاک کردن فایل host هم گوشیتون باید روت باشه

میتونید با مراجعه به بخش تخصصی گوشی خودتون، گوشی رو روت کنید:

[*=1]Nexus 5 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2801)

vahdat19p
15-07-2014, 12:51
اقا سلام
امیدوارم جوابی واسه مشکلم وجود داشته باشه...
تبلت p5200 سامسونگ دارم...یه مدت بود نرم افزار gmail هی ارور میدادو میگفت منو سینک کنید. منم اعصابم خورد شد غیر فعالش کردم... حالا دارم بازی clash of clan رو بازی میکنم نیاز دارم به gmail کانکت شم. پس دوباره نرم افزارو فعال کردم اما از اپلیکیشنام وقتی انتخابش میکنم اصلا وارد صفحه gmail نمیشه.هرکاری کردم نشد... آقا چیکار کنم به نرم افزار gmail سینک شم.؟ گوگل پلاسم هم کار نمیکنه...

khakevatan
25-07-2014, 15:29
هیچ فایده ای نداره اون راه اول که اصلا p-roxi داخلش نیست

اون فایلو هم حذف کردن باز موقع سینک کردن بازی ها با حساب جیمیل هیچ اتفاقی نمیفته گوگل پلاس و... هم فعال هست با اکانت جیمیل جدید هم امتحان کردم بی فایدس

note 10.1 n8000 هست تب

mohammadbs76
25-07-2014, 18:46
آقا واقعا ممنون بابت نرم افزار any cut.
عالی بود...
(تشکر کردم که یه وقت مدیون نشم):bp:

SCOTTHERCULE
27-07-2014, 00:03
سلام دوستان یه چند وقت پیش متوجه شدم که شماره هام با اکانتم سینک نمی شن به تنظیمات موبایل رفتم دیدم همه گزینه های یگر از قبیل جیمل، گوگل پلاس، تقویم و... سینک سدم و تنها دفترچه تلفنم سینک نمیشه دنبال راه حلهای مختلفی هم رفتم کانتکت استور را ریست کردم اکانتمو پاک کردم و دوباره اد کردم حتی رام گوشی رو هم عوض کردم کار نکرد که نکرد یعنی همه چی همگام سازی میشه به غیر از مخاطبینم در نهایت از یک گوشی دیگر سعی کردم وارد اکانتم بشم که اونجا هم همه چی به خوبی کار کرد به غیر از مخاطبین به خاطر همین هم مطمئنم که مشکل یه جایی تو خود اکانت گوگلم هست اما نمی دونم چیه حالا هم بدجور گیر کردم چون دوباره رام نصب کردم هیچ شماره ای رو تو گوشیم ندارم

b.ketabdar
04-08-2014, 07:53
سلام دوستان یه چند وقت پیش متوجه شدم که شماره هام با اکانتم سینک نمی شن به تنظیمات موبایل رفتم دیدم همه گزینه های یگر از قبیل جیمل، گوگل پلاس، تقویم و... سینک سدم و تنها دفترچه تلفنم سینک نمیشه دنبال راه حلهای مختلفی هم رفتم کانتکت استور را ریست کردم اکانتمو پاک کردم و دوباره اد کردم حتی رام گوشی رو هم عوض کردم کار نکرد که نکرد یعنی همه چی همگام سازی میشه به غیر از مخاطبینم در نهایت از یک گوشی دیگر سعی کردم وارد اکانتم بشم که اونجا هم همه چی به خوبی کار کرد به غیر از مخاطبین به خاطر همین هم مطمئنم که مشکل یه جایی تو خود اکانت گوگلم هست اما نمی دونم چیه حالا هم بدجور گیر کردم چون دوباره رام نصب کردم هیچ شماره ای رو تو گوشیم ندارم

چند هفته‌ای میشه من هم دقیقا همین مشکل رو دارم !
متاسفانه منم تمام شماره‌های گوشیم رو به خاطر تست کردن روش‌های مختلف برای حل مشکل از دست دادم و الانم هیچ شماره‌ای ندارم و مخاطبین گوشیم هم با گوگل سینک نمیشن ! عجیب اینجاست که همه موارد دیگه مثل تقویم و ... سینک میشن فقط مخاطبین سینک نمیشن !

پیشنهادی ندارین ؟

smfazel
04-08-2014, 08:07
چند هفته‌ای میشه من هم دقیقا همین مشکل رو دارم !
متاسفانه منم تمام شماره‌های گوشیم رو به خاطر تست کردن روش‌های مختلف برای حل مشکل از دست دادم و الانم هیچ شماره‌ای ندارم و مخاطبین گوشیم هم با گوگل سینک نمیشن ! عجیب اینجاست که همه موارد دیگه مثل تقویم و ... سینک میشن فقط مخاطبین سینک نمیشن !

پیشنهادی ندارین ؟

از قندشکن استفاده کنید هنگام سینک کردن

Sent from my LT29i using Tapatalk

b.ketabdar
04-08-2014, 08:28

کلی سرچ کردم تا فهمیدم قندشکن چیه !
اصطلاحات جدیده اینا ؟!! :ce:
تست میکنم اگه حل شد مشکلم همینجا خبر میدم.

E.R.M.I.A
04-08-2014, 10:28
اقا سلام
امیدوارم جوابی واسه مشکلم وجود داشته باشه...
تبلت p5200 سامسونگ دارم...یه مدت بود نرم افزار gmail هی ارور میدادو میگفت منو سینک کنید. منم اعصابم خورد شد غیر فعالش کردم... حالا دارم بازی clash of clan رو بازی میکنم نیاز دارم به gmail کانکت شم. پس دوباره نرم افزارو فعال کردم اما از اپلیکیشنام وقتی انتخابش میکنم اصلا وارد صفحه gmail نمیشه.هرکاری کردم نشد... آقا چیکار کنم به نرم افزار gmail سینک شم.؟ گوگل پلاسم هم کار نمیکنه...

اگر تبلت شما روت هست (root) کاری که میگم انجام بدید مشکلتون حل میشه! اگرم روت نیست اول روت کنید بعد کارای زیر رو انجام بدید! گفتم روت کنید چون برای مرحله 2 نیاز هستش که تبلت یا گوشی روت باشه!

1- شما ابتدا برید به setting/account و اکانت گوگل خودتون رو remove کنید ( اکانت گوگل را حذف کنید )

2- سپس با نرم افزار root explorer برید به مسیر : system/ect/ و فایل host رو پیدا کنید و پاکش کنید

3- حالا گوشی رو ریستارت کنید ، برید به setting / account و دوباره اکانت گوگل خودتون رو وارد کنید و بذارید سینک بشه

نکته : برای گوگل پلاس هم حتما باید قند.شکن داشته باشید! بدون قند.شکن گوگل پلاس سینک نمیشه!

SCOTTHERCULE
04-08-2014, 23:18

سلام خیلی خیلی ممنون واقعا گرفتار بودم مشکلم با قندشکن حل شد

Trainer
05-08-2014, 10:07
درود

دوستان من یه Note 3 دارم . اما وقتی میخوام اکانت جیمیل رو وارد کنم . توی بخشی که میزنه New یا Exiting روی Exiting میزنم بعد وارد میکنم بعد که میخواد بره مرحله بعدش دوباره برمیگرده روی new exitnig
توی برنامه ها هم Cach گوگل رو پاک کردم اما بازم نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

shkak
05-08-2014, 11:25
درود

دوستان من یه Note 3 دارم . اما وقتی میخوام اکانت جیمیل رو وارد کنم . توی بخشی که میزنه New یا Exiting روی Exiting میزنم بعد وارد میکنم بعد که میخواد بره مرحله بعدش دوباره برمیگرده روی new exitnig
توی برنامه ها هم Cach گوگل رو پاک کردم اما بازم نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

منوی گوشیت اگه فارسی هست بکنش انگلیسی یا اگه اطلاعات رو وارد کردی با کیبرد ردش کن

mehrdadrmz
24-08-2014, 23:12
اگر تبلت شما روت هست (root) کاری که میگم انجام بدید مشکلتون حل میشه! اگرم روت نیست اول روت کنید بعد کارای زیر رو انجام بدید! گفتم روت کنید چون برای مرحله 2 نیاز هستش که تبلت یا گوشی روت باشه!

1- شما ابتدا برید به setting/account و اکانت گوگل خودتون رو remove کنید ( اکانت گوگل را حذف کنید )

2- سپس با نرم افزار root explorer برید به مسیر : system/ect/ و فایل host رو پیدا کنید و پاکش کنید

3- حالا گوشی رو ریستارت کنید ، برید به setting / account و دوباره اکانت گوگل خودتون رو وارد کنید و بذارید سینک بشه

نکته : برای گوگل پلاس هم حتما باید قند.شکن داشته باشید! بدون قند.شکن گوگل پلاس سینک نمیشه!
یعنی واقعا خیلی ممنون حدود جند روز بود این مشکل رو داشتم بعد از این که گوشیمو روت کردم به این مشکل برخوردم واقعا ممنون 1000 تا تشکر بکنم کافی نیست خیلی بهم کمک کرد

sabi6365
26-08-2014, 00:16
من گوشیمو روت کردم ولی متاسفانه با برنامه root explorer هرررررررکاری میکنم فایل hosts نه پاک میشه نه تغییر نام پیدا میکنه!!!

اون 2 تا گزینه r/o و r/w رو هم تغییر دادم ولی بازم نشد , توروخدا کمک کنین من دیگه دارم دیوونه میشم هنوز نتونستم سینکش کنم:((

ionia
16-09-2014, 15:25
سلام.من ی مشکلی دارم تو وارد شدن ب اکانت جی میل همش این ارورو میده
هم با وایفای هم نت گوشی امتحان کردم نشد

981720

davoodedr
17-09-2014, 20:01
سلام
منم همین مشکل رو دارم اگر ممکن هست راهنمایی کنید
ممنون

mandegar93
17-09-2014, 21:05
سلام.من ی مشکلی دارم تو وارد شدن ب اکانت جی میل همش این ارورو میده
هم با وایفای هم نت گوشی امتحان کردم نشد

981720

سلام
منم همین مشکل رو دارم اگر ممکن هست راهنمایی کنید
ممنون

چک کن ببین گوگل پلی سرویس(دقت کن گوگل پلی سرویس نه استور) داری؟.. اگه نداری آخرین ورژنشو دانلود کن.. مطمئن شو که سرعت اینترنتت خوبه

موفق باشید

davoodedr
18-09-2014, 01:13
سلام باز همون پیغامو میده

shkak
18-09-2014, 18:01
کسی نیست کمک کنه

با چیز شکن امتحان کن

davoodedr
18-09-2014, 18:02
امتحان کردم نمیشه

shkak
18-09-2014, 18:03
امتحان کردم نمیشه

ریست فکتوری کن

davoodedr
18-09-2014, 18:05
یعنی تنها راه هست
اصلا این ارور برا چیه

shkak
18-09-2014, 18:09
یعنی تنها راه هست
اصلا این ارور برا چیه

گوشیت روت هست؟ اگه روت هست به این مسیر برو و این فایل hosts رو حذف کن
system- etc
بعد ریستارت کن ببین درست میشه

davoodedr
18-09-2014, 18:17
روت کامل نیست ساین بود پاکش کردم الان دوباره میخوام ساین کنم این ارور رو میده

shkak
18-09-2014, 18:33
روت کامل نیست ساین بود پاکش کردم الان دوباره میخوام ساین کنم این ارور رو میده

عزیز یا روتش کن و این فایل رو پاک کن یا باید فلش کنی

Beritan
28-09-2014, 12:38
سلام دوستان
من میخوام آپل آیدی خودم رو تبدیل به جمیل کنم این امکان هست یا نیست؟

Kamy-R
28-09-2014, 16:55
سلام دوستان
من میخوام آپل آیدی خودم رو تبدیل به جمیل کنم این امکان هست یا نیست؟

:022:

Beritan
28-09-2014, 18:38
:022:

سلام منظورم اينه كه اطلاعاتي كه رو آيفون هم هست رو آندرويد بريزم يني ذخير بازي كلش رو آندرويد ادامه بدم

Kamy-R
28-09-2014, 18:41
سلام منظورم اينه كه اطلاعاتي كه رو آيفون هم هست رو آندرويد بريزم يني ذخير بازي كلش رو آندرويد ادامه بدم
منظورتون رو متوجه شدم. بعید میدونم بشه. ولی اگر راهی باشه حتما توی سایت سازنده هست.
میتونید سوالتون رو توی بخش clash of clans توی انجمن بازی های اندروید بپرسید تا بهتر راهنمایی بشید

Sent from my little big badass boy using f**king premuim Tapatalk

sina_d900
02-10-2014, 18:16
من همه اکانتام سینک شده فقط موقع سینک تقویم با ف ی س بو ک خطا میده

imahdi
04-10-2014, 17:46
سلام دوستان.
یه مشکل واقعا گیج کننده!!
دو سه روزی هست که یه دفعه دیدم یوزرهای داخل وایبرم بصورت شماره است نه اسم و بعد دیدم واتس آپم هم همینطوره!
گوشی رو چک کردم دیدم اکانت جیمیلم پاک شده!!! و از اون جالبتر اینکه وقتی گزبنه ایجاد اکانت رو میزدم اصلا مورد گوگل وجود نداشت و جیمیل اصلا باز نمیشه (باز میشه ولی فوری بسته میشه)! در نرم افزارهای گوگل مپ و گوگل پلی موزیک هم وقتی میزدم ایجاد اکانت، هیچ عکس العملی نشون نداد.
فایل هاست رو پاک کردم ثمری نداشت.
تنظیمات پ ر و ک س ی رو ریست کردم فایده ای نداشت.
گوشی رو آنروت و ریست فکتوری کردم، ابتدای کار که گزینه ایجاد اکانت رو تو تنظیمات میزدم گزینه گوگل وجود داشت ولی هیچ کار نمیکرد و فایده ای نداشت.
با ف ی ل تر شکن وارد شدم ثمری نداشت.
حالا اصلا گوشیم اکانت جیمیل نداره و جالب اینکه اصلا نمیشه اکانت جیمیل هم ایجاد کرد.
اگه میشه راهنمایی کنین چکار کنم.
ممنون میشم.

imahdi
04-10-2014, 17:47
یه نکته دیگه الان تو گزینه ایجاد اکانت، اصلا گزبنه گوگل وجود نداره!

fear009
08-10-2014, 21:40
لعنت به اندروید.به حدود 9 سال که دارن کار روش میکنن هنوز انگار با یه نرم افزار بتا که هیچ الفا داری کار میکنی...منم کخاطبینم پاک شدن یهویی الان هم سینک نمیشه.با بک اپ خود گوشی هم فقط نصفش برمیگرده.

imahdi
08-10-2014, 21:46
آخه مشکل من یکی دوتا نیست!
جای دیگه گفتن مشکل از نرم افرارهای gapps هست ولی چون گوشی من آلکاتل وان تاچ اینپ هست اصلا انگار وجود خارجی نداره و هرچی gapps ها رو فلاش میزنم جواب نمیده. چه کنم؟

pikotel
29-11-2014, 20:48
سلام وقتی میخوام وارد جیمیل بشم یه پیغام میده بعد نمیشه قبلا با همین گوشی وارد شدم....این پیغامو میده:
Cant establish a reliable connection to the server.
This could be a temporary problem or your android device ma not be provisioned for data service if it continues call customer care.

این پیغامو میده.....اون روش که گفتید هم انجام دادم......تو قسمت تنظیمات ...... اون سه گزینه مال من خالیه......باید چیزی توش نوشته بشه؟؟؟؟؟
Xperia p
Android 4.1.2

c5-00
29-11-2014, 22:04
اکانت جیمیلم پاک شده یه هویی خودش!!!
و از اون جالبتر اینکه وقتی گزبنه ایجاد اکانت رو میزدم اصلا مورد گوگل وجود نداره و جیمیل اصلا باز نمیشه !
در نرم افزارهای گوگل مپ و گوگل پلی موزیک هم وقتی میزدم ایجاد اکانت، هیچ عکس العملی نشون نداد.
فایل هاست رو پاک کردم ثمری نداشت.
تنظیمات پ ر و ک س ی رو ریست کردم فایده ای نداشت.
گوشی رو آنروت و ریست فکتوری کردم، فایده ای نداشت.
با ف ی ل تر شکن وارد شدم ثمری نداشت.
حالا اصلا گوشیم اکانت جیمیل نداره و جالب اینکه اصلا نمیشه اکانت جیمیل هم ایجاد کرد.
اگه میشه راهنمایی کنین چکار کنم.
ممنون میشم.
این کارو هم کردم. - شما ابتدا برید به setting/account و اکانت گوگل خودتون رو remove کنید ( اکانت گوگل را حذف کنید )

اخرین ورزن گوگل پلی رو هم نصب کردم. گزینه اد اکانت میاد و وقتی روش کلیک میکنی هیچ اتفاقی نمی یوفته. چکاررررررررررر کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

shkak
01-12-2014, 21:54
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:dx:

اول ریست فکتوری کن بعد یک رام فلش بزن درست میشه.

masood7710
03-12-2014, 11:49
سلام بچه ها من میخوام جیمیلمو سینک کنم ایمیل با رمز رو میزنم بعد میزنم ورود ولی وارد نمیشه بر میگرده به همون صفحه هیچ اروری هم نمیده فقط ایمیل و رمز میزنم وقتی میزنم ورود برمیگرده به صفحه قبل لطفا کمکم کنید

shkak
03-12-2014, 12:03
کسی نیست کمک کنه؟؟
منوی گوشی شما فارسی هست؟

masood7710
03-12-2014, 12:06
اره

shkak
03-12-2014, 12:07
اره
بکنش انگلیسی و ورود رو بزن میره.

your-roz
29-01-2015, 23:25
سلام و خسته نباشید خدمکت اساتید
آقا من مخاطبامو تو جیمیلم وارد کردم تو قسمت کانتکس هستن همشون اما وقتی میخوام اونارو وارد گوشی کنم ( از طریق سینک کردن ) بهم پیغام خطا میده و وارد نمیشه
چیکار باید بکنم ؟

arh_5464
29-01-2015, 23:35
سلام و خسته نباشید خدمکت اساتید
آقا من مخاطبامو تو جیمیلم وارد کردم تو قسمت کانتکس هستن همشون اما وقتی میخوام اونارو وارد گوشی کنم ( از طریق سینک کردن ) بهم پیغام خطا میده و وارد نمیشه
چیکار باید بکنم ؟
تغییر ای پی

sajjadof
28-03-2015, 21:12
متشکرم بسیار بدردم خورد دارم ازش استفاده میکنم . آرزوی بهترینهارو برات دارم .

hamedpop
12-04-2015, 17:43
unfortunately, setting has stoped
برای من این بالا میاد همه مراحل رو انجام دادم // مشکل چی هست ؟

kral_pontiac
02-05-2015, 16:29
گوشی روت هست
فایل etc یه بار پاک شده
با فیل کش تست شده
اکانت یه بار پاک شده
خلاصه همه راهها رو رفتم
ولی سینک نمیشه!

1002487

aminrhm
11-05-2015, 09:31
گوشی روت هست
فایل etc یه بار پاک شده
با فیل کش تست شده
اکانت یه بار پاک شده
خلاصه همه راهها رو رفتم
ولی سینک نمیشه!

1002487

سلام منم همین مشکل رو دارم یه باذ فایل رو پاک کردم ولی باز این مشکل اومده سراغم کمک کنید چی کار کنم؟؟

ahora50002000
08-07-2015, 12:43
سلام
یه سری از مخاطبین من توی اکانت جیمیل سینک شده و یه تعدادشون توی گوشی
چطور میتونم تمام مخاطبینم رو توی یه قسمت مثلا خود گوشی یا تمومشون رو توی جیمیل ذخیره کنم ؟

ahora50002000
15-07-2015, 20:35
ظاهرا این سایت کلا تعطیله !!!
توی هر قسمت که سوال میپرسی دیگه امبد جواب دادن با خداس !!!

amir_2013
07-08-2015, 08:22
سلام دوستان من گوشیمو فلش کردم. وقتی بالا امد. قسمت اکانت درخواست کرد منم اکانتمو وارد کردم ظاهرا من اشتباهی پسورد وارد کردم و سامسونگ هم اکانت منو قفل کرده می خواستم بدونم راهی هست که دوباره وارد گوشیم بشم یا خیر ؟

EMPIR
02-09-2015, 11:29
د.ستان این مشکل راه حل نمیخواد طبق گفته خود گوکل کافیه یکی دوروز صب کنی مشکل حل میشه ماله خودم بعد یک روز وصل شد به جیمیل روت هم نیست گوشیم

online_on
20-10-2015, 16:14
سلام
والا گوشی ما مخاطبین جدید را وارد میکنیم به جیمیل اضافه نمیکنه .فقط مخاطبینی که یکسال پیشه اگر اطلاعات بپره برمیگردانه. یعنی ارسال مخاطب جدید به سرورش را نداره ولی دریافت مخاطبین قدیم را لود میکنه. ساده تر اپلود نداره ولی دانلود بله !!!

godsmack_666
27-10-2015, 11:38
دو روز که هیچی. من الان دو هفته جیمیلم سینک نمیشه.
دقیقا تموم کارهایی که از صفحه یک تا اینجا گفته بودن رو انجام دادم ولی هیچی نشد.
کم کم دارم بیخیال گوشیم میشم:ag:

soheil7777
25-11-2015, 22:38
با سلام درود خدمت مدیران و کاربران سایت
آقا یکی به داد من برسه. دارم دیونه میشم. من بلواستک رو سیستمم دارم و اشتباه کردم همون اکانتی که قبلآ روی گوشیم باهاش به جی میل سینک شده بودم رو بهش دادم. الان دیگه توی گوشیم نمیتونم به گوگل وصل بشم و ارر مشکل در شبکه رو میده. از طریق پی سی وارد تنظیمات جی میل شدم اونجا بلو استک که باهاش سینک شده بودم رو توی تنظیمات گوگل پاک کردم. اما اوضاع بدترم شد. دیگه نه میتونم از طریق گوشی لاگین کنم و نه بلو استک!!!. حتی نمیزاره یه اکانت جدید بسازم. گوگل فکر میکنه هر 2 تای گوشی ها (یکی گوشی خودم که ال جی تری دی مکس هست و اون یکی هم بلو استک روت شده که گوگل به عنوان گوشی اس4 میشناسدش) از من دزدیه شده ظاهرآ. وقتی میخوام از زوی گوشی هم اکانت قبلی رو پاک کنم میگه باید ریست فکتوری کنی
نمیدونم دیگه چی کار باد بکنم. توی بلو استک هم نه میشه پاکش کرد نه میزاره یه اکانت دیگه به جای قبلی بزارم. وارد قسمت ساخته شدن اکانت جدید میره ولی هر اکانتی که میخوام بسازم رو میگه فعال نیست
تو رو خدا راهنماییم کنید. هم گوشی روت هست و هر بلو استک ورژن روت شده هست
با تشکر

farsiman
15-04-2016, 18:29
سلام
یه مشکل واقعا عجیب برخوردم من یه گوشی HTC e9w گرفتم. همچیش عالی و اوکیه . اما گوگل استور روش نیست و وقتی گوگل استور طبق ورژن dpi خود گوشی روش نصب میکنم فورس کلوز میده و برنامه جیمیل رو که نصب کردم اکانت جیمیل رو فعال نمیکنه ینی نکست رو بعداز وارد کردن ایمیل میزنم اصن هیچ عکس العملی نشون نمیده. نمیفهمم مشکل از کجاست واقعا.

iceboy_love
24-09-2016, 19:25
سلام

اندروید دارم

اکانت Clash رو میخام بفروشم و Gmail من علاوه بر Calsh همه کانتکت ها و اینستاگرام و گوگل کروم سایتها و .. و .. روش Sync هست

سوال : چ کار کنم که تا حد مجاز جلو ش رو بگیرم که طرف خریدار اینا رو نداشته باشه ؟

kaspi
09-04-2018, 09:03
من چنتا حساب گوگل دارم که خواستم همشونو در گوشی اندروید و برنامه یی مثل جیمیل و گوگل درایو و غیره اضافه و همگام سازی کنم این کار برای همه حسابهام انجام شد بغیر یکیشون که علارقمی که با همان پسورد در بروزرهای معمولی میتونم وارد حساب ایمیلم بشم در اندروید که میخوام حسابشو اضافه کنم قبول نمیکنه و میگه گوگل نتوانست تایید کند که این حساب متعلق به شماست
چطور این مشکل رو حل کنم و ثابت کنم دستگاه و صاحب حساب هر دو متعلق به منه؟

mehrparvaz.com
19-11-2018, 10:37
اطلاعات مفیدی بوده و بسیار کاربرد داشته ممنون از شما