PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دِ نـَــــــــــــــــــه دِ

SHAHA3
19-09-2012, 15:08
سلام به همه بچه هاي موبايلستاني:bs:
ديدم تاپيك :دِ نـَــــــــــــــــــه دِ جاي خاليش تو سايت حس ميشه تصميم گرفتم استارتشو با همكاري دوستان بزنم ....
تفاوت پ نه پ با د نه د : وقتی از پـ نه پــ استفاده می کنی یعنی مطلب خیلی واضح بوده همینطور الکی یه سوال بیجا کرده مثل این ( زنگ زدم اورژانس ۱۱۵میگه آمبولانس میخوای قربان ؟میگم پــ نه پــ یه پلیس ۱۱۰ میخوام بقیشم آدامس بده !))

ولی وقتی از د نــ د استفاده می کنیم،یعنی طرف اشتباه فکر کرده حالا تو می خوای درستشو بهش بگی

پیش دانشگاهی که بودیم یه بار با یکی از دوستام گیر کردیم تو مدرسه بعد از کلی ماجرا تصمیم گرفتیم از پنجره طبقه ۲ بریم پایین دوستم گفت مسعود کمر بندتو باز کن گیرش بدیم به پنجره نصف راهو با این بریم پایین گفتم دِ نـَـه دِ تو بری پایین من که خواستم بیام شلوارم در بیاد تو بخندییی!!

اومدم زندگی کنم بهم گفتن د ن د تو ایران نمیشه باید بری خارج….اودم برم خارج گفتن د ن د پایان خدمت نداری ممنوع الخروجی!!!

امتحان داشتیم به رفیقم میگم نخوندم تقلب میرسونی؟ میگه: د ن د اونوقت نمرت مث من بشه؟ پـَـ نـَـ پـَـ توقع داری نخونده من بهت تقلب بدم نمرت مث من شه…!؟!

داشتم فیلم میدیدم مادرم اشاره کرد به تلویزیون گفت: بلندش کن…منم کوتاهی نکردم وصداشو تا آخر زیاد کردم…درومد گفت: د ن د بلندش کن زیرشو گرد گیری کنم!!!

ژاپنی ها میگن : ما میتونیم ، مگر اینکه بلایی نازل بشه ! “دِ نـَـه دِ”……….. درستش اینکه بگی : ما نمی تونیم ! مگر اینکه فرجی بشه !!!

:mobilestan:

SHAHA3
19-09-2012, 15:09
رفتم داروخانه به یارو میگم: شامپو ویتامینه میخوام…طرف بایه قیافه حق به جانبی که مثلا خیلی حالیش میشه و من چیزی حالیم نیست نگاه میکنه میگه: واسه موهات میخوای؟؟؟؟ د ن د واسه فرش میخوام که گل هاش سریع رشد کنن….!

به مامانم میگم ناهار چی داریم؟ میگه گشنته؟ میگم د ن د میخوام ببینم زن زندگی هستی یانه؟!

زنگ زدم 110 میگم

الو...پلیس 110؟
میگه: پَـــ نـــ پَـــ راهنمای 118..بفرمایید!!
منم حرصم گرفت گفتم: میخواستم زنگ بزنم اُسکُلتون کنم...
گفت:دِ نـَـه دِ ...شمارت افتاده...وقتی اومدیم دم در خونتون میبینی کی اُسکل شده!!!

SHAHA3
19-09-2012, 15:10
دوستم اس ام اس داده میگه برام نحوه نصب ویندوز و پیکربندشو میفرستی (با اس ام اس)!!!
دِ نـَـه دِ حتما فردا هوس آموزش پی اچ پی در 10 روز میکنی!

به دوستم این سایت درآمد اینترنتیرو معرفی کردم
نزدیک 7-8 تا اس ام اس در بارش چرت و پرت پرسیده
بعد میگه خب حالا دقیق بگو من باید چکارایی بکنم!!!
دِ نـَـه دِ اینجوری باید یه چیزی بزارم روی درآمد اینترنتیم بدم پول مبایل!!!

به دلیل کم بودن دِ نـَـه دِ از هر گونه دِ نـَـه دِ استقبام میکنیم!!
از پَـــ نـــ پَـــ استقبال نکنید!!

خود کرده را تدبیر نیست دِ نـَـه دِ پس اونوقت هر کی اشتباه کرد بره بمیره چون دیگه راهی برای زندگی کردن نداره ؟

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/ همه تن چشم شدم…..
.
.
“دِ نـَـه دِ ”
.
اصلش اینه:
بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/ فکرنکن یاد تو بودم، کارنداشتم ول می گشتم!

یه روز مامانم خونه نبود بابام غذا درست کرد . ماشاالله همه غذا رو سوزوند. اومدیم با مرام بازی دراریم تا آخر غذا رو خوردم . وقتی غذا تموم شد بابام برگشته میگه تموم شد؟میگم اره،مگه مشکلیه؟میگه دِ نـَـه دِ خاک بر سر از قحطی برگشتت الحق که آشغال خوری بچه .

SHAHA3
19-09-2012, 15:15
به راننده تاکسی میگم همین بغلا لطفا ….میگه پیاده میشید ..گفتم
دِ نـَـه دِ شما گازشو بگیر من اجکت می‌کنم

عمو زنجیر باف! بعله
زنجیر منو بافتی؟
په نه په!
پشت کوه انداختی؟
دِ نه دِ

با دوستم چایی میخوردیم یهو یه خرمگس افتاد تو چاییش بش گفتم بگیر بندازش تو سطل گفت د نه د می باس هرچی خوردسا برگردو ند تو لیوان

بابام اومده میگه تو اخبار گفته خاویار تقلبی اومده،مواظب باشا.
دِ نـَـه دِ آخه پدره من،من خاویار خورم یا تو یا هفت نسل قبلمون!

دوستم پریده تو استخر داد میزنه میگه شنا کنم ؟
میگم دِ نـَـه دِ بزار اهنگ تایتانیک بزارم اروم غرق شو…

SHAHA3
19-09-2012, 15:23
متصدی بانک : خانم بریزم به حساب جاری تون ؟!!
زن :دِ نـَــــــــــــــــــه دِ الهی جاریم بمیره! بریز به حساب خودم…
به خواهرم میگم دعا کن برام ، دعای بچه‌ها زود اجابت میشه میگه :دِ نـَـه دِ اگه دعای بچه‌ها اثر داشت ، وقتی که من شیش سالم بود و تو اون عروسکمو شیکوندی ، باید میمُردی !!
چاه کنه داشت چاه میکند بعد از چند روز صاحبش بهش گفت : حاجی تعطیلش کن این زمینی را که برای ما میکنی که آب نداره ؟ گفت : دِ نـَـه دِ برای شما آب نداره واسه من که نون داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر ۳۹ روز یکبار یادی از دوستاتون بکنید فکر کردی برا دلتنگی میگم؟
دِ نه دِ برای این میگم که اگه مرده بود اقلا به مراسم چهلمش برسید!

طرف مدارکشو داده واسه ترجمه که اقدام کنه واسه خارج.!.!.! بعد اومده خونه ما میگم چایى میخورى یا شربت؟؟؟ میگه قهوه اسپرسو اگه دارى بیار !!!!!!!!!!!!!!! تو دلم گفتم :دِ نـَـه دِ هفته پیش که خاکشیرو با کاسه سر میکشیدى یادت نیست؟؟

SHAHA3
19-09-2012, 15:43
اتاقم گرم بود ........... بابام میگه کولر رو روشن کنم ?

برگشتم بهش گفتم پ ن پ ....... زد تو گوشم گفت:

"دِ نـَـه دِ" این پ نه پ بازی ها, ماله فیس بوکه
لپ تاپم رو بردم نمایندگیش، می گم ضربه خورده کار نمی کنه، یارو میگه ضربه فیزیکی؟!!

د نه د ، یکم بی محلی کردم، ضربه روحـــی خورده

به همکارم می گم همین الان یه فیلم باحال دانلود کردم، می گه از تو اینترنت؟ د نه د از تو کانال کولر، اتفاقاً پهنای باندشم زیاده، قطعی هم نداره

رفتم ساعت سازی به یارو می گم ساعتم کار نمی کنه، میپرسه یعنی درستش کنم؟ د نه دـ باهاش صحبت کن سر عقل بیاد بره سر کار

رفتم دکتر از منشیه می پرسم دکتر هست؟ میگه بله می خوایید برید پیششون؟ د نه د اومدم ببینم اگه این وقت شب هنوز تو مطبند، تلاش شبانه روزیشون رو سرمشق زندگیم قرار بدم

SHAHA3
19-09-2012, 17:37
در حد بنز مشروب خوری کرده و از مهمونی دیشب هیچی یادش نیست. بهم میگه من که 4-5 تا شات بیشتر نزدم , چرا اینطوری شدم؟ میگم د نه د... از هر مشروبی 4-5 تا شات زدی و تو معدت کوکتل پارتی بوده یادت نیست.

چاه کنه داشت چاه میکند بعد از چند روز صاحبش بهش گفت : حاجی تعطیلش کن این زمینی را که برای ما میکنی که آب نداره ؟ گفت : دِ نـَـه دِ برای شما آب نداره واسه من که نون داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشكر يادتون نره

هر 39 روز یکبار یادی از دوستاتون بکنید فکر کردی برا دلتنگی میگم؟

دِ نه دِ برای این میگم که اگه مرده بود اقلا به مراسم چهلمش برسید!

ترس پسرها از ازدواج دل بستن به یه دختر نیست، د نه د دل بریدن از بقیه دخترهاست!

SHAHA3
19-09-2012, 18:06
دارم میرم آنتالیا دوست دخترم میگه میشه عزیزم منم ببری ؟میگم د نـَـــــــــــه د مگه ادم با کباب میره تو چلو کبابی……

حموم بودم، مامانم می‌زنه به در می‌گم بـــله ؟ می‌گه حمومی‌؟ می‌گم پـَـَـ نــه پـَـَــــ اینجا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می‌شنوی.
میگه : دِ نـَـه دِ در زدم بگم مهمونها اومدن دختراشون هم رفتن تو اتاقت داران با کامپیوترت کار میکنند ، لباس و حوله ات رو هم از پشت در برمیدارم که امشب رو لندن بمونی تا فهم درست جواب دادن رو یاد بگیری، آها یه چیز دیگه احتمالا آبگرمکن رو هم خاموش میکنم

با حالت افسرده نشستم زانوهام و جمع کردم تو بغلم…میگم مامان…من که انقدر بدردنخور نبودم…من که انقدر حال بهم زن و دوست نداشتنی نبودم….مامانه بغلم کرده میگه : آخی…نازی…دِ نـَـه دِ بودی تازه فهمیدی !
با شلوارک اومدم تو جمع پیش داداش زن داداش بابا مامان…. داداشم میگه برو شلوار بپوش… میگم پس این چیه؟ میگه دِ نـَـه دِ زشته جلوی زن من با شرت بگردی.
زن در حالی که در آینه نگاه میکنه به شوهرش میگه:
من جدیدا خیلی وحشتناک، چاق و زشت به نظر میرسم.. لطفا یه چیز خوب بگو یه کم حالم بهتر بشه
شوهر: دِ نــــــــــــــــــَـــــ ـــه دِ بیناییت فوق العادست عزیزم

‎: طرف میره عروسی میبینه همه موبایل به کمر بستن . اونم یه کاغذ لوله میکنه میبنده به کمرش . یکی بهش میگه یه کاغذ گیر کرده به لباست, طرف میگه د نه د این فکسه,
یک شب رفته بودم خونه خالم ، اومده میگه چیزی لازم نداری؟ میگم نه ولی ای کاش مسواکم هم آورده بودم. برگشته میگه دِ نـَـه دِ خاله جون این که ناراحتی نداره ما این جا یک مسواک داریم مخصوص مهمون الان بهت میدم باهاش بزن !!!

SHAHA3
20-09-2012, 21:48
یه بار سه تا سگ دنبالم کردن
دِ نَه دِ دیدم سرعتشون از من بیشتره و دیر یا زود بهم میرسن، برگشتم دویدم سمتشون، اون سه تا هم هنگ کردن! ترمز زدن با نیم متر خط ترمز! بعد سه تایی شروع کردن به فرار کردن!
احتمالا پیش خودشون گفتن این دیگه چه خریه!!!

بعد از این واقعه تا مدتها احساس ابهت میکردم
همسایه طبقه پایینیمون نذری میداد. کلی صف کشیده بودن دمه خونمون,می‌خواستم برم بالا رفتم سمت در. یارو از ته صدا زد: کجا میری ته صف اینوره‌ها! می‌گم خونه‌مون اینجاست! میگه دِ نـَـه دِ واسه ما فیلم بازی نکن! کم مونده بود دسته جمعی بریزن سرم.
مجبور شدم واسه اینکه کتک نخورم برم تو صف وایسم که برم خونه :|

داداشم زنگ زده میگه خوبی؟ میگم مگه دکتری؟ میگه دِ نـَـه دِ دامپزشکم.
چرا در بعضی جاها در مراسم عروسی داماد رو روی اسب می‌نشونند؟

گ-رسمشونه
چ-ماشین نداره
پ-اسب دوست داره
ژ-اسبه دوست داره!

دِ نَه دِ هیچکدوم ,واسه این که آخرین شانس فرار رو هم به اون داده باشند!
تو اتوبان داشتم لایی میکشیدم،یه زانتیا اومد گفت داری لایی بازی میکنی؟؟؟ گفتم: پــ نــ پـــ دارم واست عربی میرقصم!!! گفت:دِ نـَـه دِکنترل نا محسوس بزن بغل

SHAHA3
21-09-2012, 12:05
از پسرخالم پرسیدم تفریحت چیه؟؟ خیلی جدی میگه یکی از سرگـــرمیام اینه که تو دستشویی مورچه ها رو غــرق میکنم ، بعد طی یک عملیات نجات حساب شده از غـرق شدن نجــاتشون میدم !هــرچند ، شانس با بعضی هاشون یار نیست و در حین عملیات نجات ، جان بجــان آفــرین تسلیم میکنن .
میگم که مریضی مگه تو؟؟؟
میگه دِ نَه دِ اونایی که زنده میمونن با انگیـزه بیشتری برمیگردن سرزندگیشون .اینجوری بهشون انگیزه زندگی تزریق میکنم!

با کلی ذوق و شوق رفتم به دختره شماره دادم . فِک نمیکردم بگیره ، ولی سریع گرفت و کلی تشکر کرد ، گفتم خُب کی زنگ میزنی ؟؟ گفت معلوم نیس ، چطور؟؟
گفتم مگه نمیخوای باهام دوست شی؟
گفت : دِ نـَـه دِ ، اینو ازت گرفتم که هر موقع اسباب کشی داشیم بزنگم بیای کمک

یارو پشت نیسانش مینویسه: شایداین شنبه بیاید شاید.

میگن آقا جمعه میاد چرا نوشتی شنبه؟

میگه د نه د جمعه میرسه تهران تا برسه لرستان میشه شنبه

بابام داشت جدول حل میکرد رو به من کرد و گفت : موجود 2 حرفی ؟ منم گفتم یخ ،گفت آخه یخ هم شد موجود ؟ گفتم دِ نـَـه دِ مگه تابلو دم بقالی را ندیدی نوشته یخ موجود است کفرش در اومد و فهمید مسخرش کردم چند دقیقه بعد دوباره پرسید خطرناک به انگلیسی ؟ اومدم بگم دِ نـ ... خابوند زیر گوشم و گفت زهر مار و دِ نـَـه دِ ، منم با بغض تو گلوم و چشم اشکیه از حدقه در اومده گفتم دِ نـجر

آقا گرگه میره در خونه ی شنگول و منگول در میزنه ...
مامانِ شنگول و منگول میگه کیه ؟؟؟
گرگه میگه : منم منم مادرتون ...
مامانِ شنگول ومنگول :| ... میگه دِ نه دِ ... په من کی ام !!!؟؟؟

SHAHA3
22-09-2012, 17:57
عروس مثل ليمو شيرين ميمونه ، اولش شيرينه ولي بعد تلخ و زهرمار ميشه .
اما بايد بهشون گفت :
دٍ نه دٍ ليموشيرين بيچاره شيرينه ، موقعي تلخ ميشه كه چاقو به جيگرش بزني

این ارزش ها هستند که عوض شدند د نه د این عوضی ها هستند که با ارزش شدند

همسایه طبقه پایینیمون نذری میداد. کلی صف کشیده بودن دمه خونمون,میخواستم برم بالا رفتم سمت در. یارو از ته صدا زد: کجا میری ته صف اینورهها! میگم خونهمون اینجاست! میگه دِ نـَـه دِ واسه ما فیلم بازی نکن! کم مونده بود دسته جمعی بریزن سرم.
مجبور شدم واسه اینکه کتک نخورم برم تو صف وایسم که برم خونه :|

هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی داستان تکرار شدن اسب تروا ست
همین روزاست که مثه بمب ساعتی کارشو شروع کنه و بووووووووووووووم
دِ نَه دِ اینقدر شکنجه میدیم به هواپیما تا اعتراف کنه!!!!!!!!!

در این سال ها تلاش های زیادی کردیم تا 6 تا را جبران کنیم ولی متاسفانه این بار هم نتوانستیم جای زخم 6 تایی را درمان کنیم مربی استقلال بعد از بازی با تیم پرسپولیس اعتراف کرد از سال 1352 تا 1390من و تمام مربی هایی که آمده اند نتوانستیم
د نه د جای این زخم همیشه می مونه تا استقلالیا 6 تایی بمونن

SHAHA3
24-09-2012, 18:18
دقت كردين بعضى ها تا اهنگ هايده يا مهستي گوش ميدن سرييييع صداشونو نازك ميكنن و باهاش همخوني ميكنن؟؟؟؟ دِ نَه دِ برادر من نخووون گند زدي به اهنگ رفت!

دوش دیدم کفتری نر روی بام...ماده ای را دیدو گفتا بغبغو
ماده اما با هزاران کبر و ناز...درجوابش گفت:امشب نغنغو
بعد یک ساعت پشیمان گشتو رفت...پیش نر گفتا که اینک بغبغو
نر بگفتا دِ نـَـه دِ دیرشد دیگر شما...ناز فرمودی و ما هم xxxxx

کمپوت باز کردیم بخوریم ، به مامانم میگم : مامان فکرکنم مزش عوض شده ...
میگه : آره
میگم : بریزمش دور ؟
میگه : دٍ نه دٍ بزار تو یخچال بابات میاد میخوره

داداشم اومده رو والم این شعر رو گذاشته :

(بگذار قلم را به غزل بسپارم/
شاید گره ای باز شود از کــــارم/
پرسید: مگر تو هم غزل می گویی؟/
... گفتم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ !! فقط رباعـــی دارم)

تو جواب واسش نوشتم:

گفتم که عجب در عمل تحریفی !
گفتا د نه د !!! این هنر تضمین است

رفتم دكتر گفتم دلم درد ميكنه/الان تو يه جشن عروسي بودم تا بالاي گلو غذا خوردم
دكتر گفت خب انگشتتو بكن تو حلقت بالا بيار
گفتم دِ نَه دِ اگه به اندازه يه انگشت جا داشتم كه يه نصفه موز ميخوردم!

پدری یه روز خواست که به پسرش تفهیم کنه که مشروبات الكلي خوری کار بدیه. برای اثباتش مقداری مشروبات الكلي رو خواست به خورد یک خر بده. اما خر از خوردن مشروب امتناع کرد. پدر رو کرد به پسرش و گفت:پسرم ببین. حتی این خر با خریت خودش این مشروب رو نخورد. چطور یک انسان باید این مشروب الكلي رو بخوره در حالی که خر هم نمی خوره؟

پسر گفت:دِ نـَـه دِ ,این نشون می ده هر کی مشروب الكلي نخوره، خره

دیشب رفیقم هوس کرد تخم مرغ درست کنه.زنگ زد سوپر مارکت آقای فروشنده گفت دِ نـَـه دِ پیک نداریم!زنگ زد تاکسی تلفنی آقای اپراتور گفت دِ نـَـه دِ ماشین نداریم!...
نشست و کلی فکر کرد که حالا تخم مرغ و نون از کجا بیاره.بعد زنگ زد پیتزافروشی سفارش یه پپرونی با سالاد رو داد و به خانم منشی گفت به پیک بگین سره راه 10تا تخم مرغ با 2تا بسته نون بگیره لطفا"!!!!

SHAHA3
03-10-2012, 14:53
پسر یکی از اقوام قدش خیلی کوتاهه. مامانش میخواد آمپول هورمون رشد بهش بزنه. میگیم نکن عوارض داره. میگه دِ نـَـه دِ یا میمیره یا آدم میشه!!!!!

اتاقم گرم بود ........... بابام میگه کولر رو روشن کنم ?

برگشتم بهش گفتم پ ن پ .......يه ليوان اب ريخت رو صورتم گفت:

"دِ نـَـه دِ" این پ نه پ بازی ها, ماله فیس بوکه, خونه فقط د نه د

شیطان هرکاری کرد ؛ آدم سیب نخورد! برای همین ،رو کرد به حوا و گفت : دِنــــــــــــــــــَـــ ـــــه دِ بخور واسه پوستت خوبه .

آگوست 28, 2011
یارو تو اتوبوس كبریت میخواسته به بغلی میگه اسمت چیه ؟ -یوسف. به به، شغلت چیه؟ ... -زنبوردار به به، كجا میری؟ -ااهواز عجب جایی كبریت داری؟ -نه….. د نه د/ نه و نكمه، با اون اسمت, یو فس، پدرسگ پشه باز، تو این گرما سگ میره اهواز كه تو میرى

مامانم میگه چرا اینقدر سرعت نت کمه ! میگم چون الان داریم از یولترا استفاده می کنیم!میگه : خوب ببندش ! میگم :دِ نـَـه دِ ، اگه اینو ببندیم که باید بریم " سایت پیوندها " سوال شرعی بپرسیم !!

SHAHA3
03-10-2012, 14:54
رفیقم روزست ، عكساي كتاب آشپزي و نگاه مي كنه ! مي گم اين چه كاريه ديگه مگه مریضی ؟ مي گه دِ نـَـه دِ دارم با نفسم مبارزه مي كنم !

با بابام پشت چراغ قرمز ایستادیم پسره پاکت نامه دستشه بین ماشینا راه میره بابام میگه فال می فروشه؟ گفتم پ ن پ داره کارت عروسی ننشو پخش میکنه بابام میگه د ن د شاید تبلغ باشه

داداشم 8 سال ازم کوچیکتره دیروز اومده میگه کی میشه مامان بابا برن مکه میگم چیه سوغاتی می خوای؟ میگه دِ نـَـه دِ خره خونه خالی میشه!!!

غضنفر رفت حج. اونجا نه نماز می خوند، نه طواف می کرد… ازش پرسیدن نماز نمیخونی
گفت: د نه د همه چی با کاروانه.....!!!!!/////

نشستیم داریم فیلم اکشن میبینیم یه دفه بابام یه لگد محکم بهم زد .میگم چرا میزنی؟ میگه دِ نـَـه دِ میخواستم حس led سه بعدی بهت بدم که جلو دوستات احساس حقارت نکنی !!!

SHAHA3
03-10-2012, 14:56
رفیقم روزست ، عكساي كتاب آشپزي و نگاه مي كنه ! مي گم اين چه كاريه ديگه مگه مریضی ؟ مي گه دِ نـَـه دِ دارم با نفسم مبارزه مي كنم !

با بابام پشت چراغ قرمز ایستادیم پسره پاکت نامه دستشه بین ماشینا راه میره بابام میگه فال می فروشه؟ گفتم پ ن پ داره کارت عروسی ننشو پخش میکنه بابام میگه د ن د شاید تبلغ باشه

داداشم 8 سال ازم کوچیکتره دیروز اومده میگه کی میشه مامان بابا برن مکه میگم چیه سوغاتی می خوای؟ میگه دِ نـَـه دِ خره خونه خالی میشه!!!

غضنفر رفت حج. اونجا نه نماز می خوند، نه طواف می کرد… ازش پرسیدن نماز نمیخونی
گفت: د نه د همه چی با کاروانه.....!!!!!/////

نشستیم داریم فیلم اکشن میبینیم یه دفه بابام یه لگد محکم بهم زد .میگم چرا میزنی؟ میگه دِ نـَـه دِ میخواستم حس led سه بعدی بهت بدم که جلو دوستات احساس حقارت نکنی !!!

ëñåŧőя§
07-03-2013, 20:41
غذا مونده روی گاز خاکستر شده
اومده میگه سوخته؟ گفتم د نه د بیش از حد جا افتاده!
-------------------------------------------------------------------------------------
رفتم در خونه رفیقم … از پشت آیفون میگه … تنهایی؟ گفتم د نه د خونه محاصره ست … بهتره خودتو تسلیم کنی
------------------------------------------------------------------------------------
دندونم سیاه شده ، میگه خراب شده ؟ گفتم د نه د این یه دونه خارجیه مدل Black Edition!
---------------------------------------------------------------------------------------------------

رفتم حشره کش بخرم طرف گفت : ميخواين زود بميره ؟؟؟ گفتم : پَ نَ پَ ميخوام زجرکش بشه مزه ي انتقام رو بچشم !!! مغازه داره هم زرنگ تر از من بود و گفت : دِ نـَـه دِ لذتي که در گذشت است در انتقام نيست !!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

فرشو پهن کردیم پشت بوم ، همسایه میگه شستین گذاشتید خشک بشه؟
گفتم د نه د انداختیم ویتامین D جذب کنه تا رنگ گُلاش ثابت بمونه!

ëñåŧőя§
13-03-2013, 22:12
رفتم ساعت سازی به یارو می گم ساعتم کار نمی کنه، میپرسه یعنی درستش کنم؟ د نه دـ باهاش صحبت کن سر عقل بیاد بره سر کار

لپ تاپم رو بردم نمایندگیش، می گم ضربه خورده کار نمی کنه، یارو میگه ضربه فیزیکی؟!!

د نه د ، یکم بی محلی کردم، ضربه روحـــی خورده!
دوستم اس ام اس داده میگه برام نحوه نصب ویندوز و پیکربندشو میفرستی (با اس ام اس)!!! دِ نـَـه دِ حتما فردا هوس آموزش پی اچ پی در ۱۰ روز میکنی!
به خواهرم میگم دعا کن برام ، دعای بچه ها زود اجابت میشه میگه :دِ نـَـه دِ اگه دعای بچه ها اثر داشت ، وقتی که من شیش سالم بود و تو اون عروسکمو شیکوندی ، باید میمُردی!!!
تو فرودگاه دارم با رفیقم حرف میزنم یارو داره رد میشه میپرسه: شما ایرانی هستین؟
می گم: د نه دما چینی هستیم فقط روی ما فارسی ساز نصب کردن!!!