PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی مقدماتی iPhone 5 از شرکت Apple

Vampire
28-09-2012, 22:25
درست است که Iphone 5 از مدل پیشین خود ( iphone 4s ) سبک تر , سریع تر و باریک تر است ولی این بدین معنا نمیباشد که از رقبا هم بهتر باشد ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779263&stc=1&d=1348859835

همانطور که میدانیم در ابتدا گوشی های Apple بهترین گوشی های بازار بودن که بقیه اسمارت فون ها با جهشی فوق العاده توانستند با گوشی های iphone به رقابت بپردازند و در بعضی موارد ان را نیز پشت سر بگذارند ... برای همین Apple دست به کار شد و با معرفی یک نسل پنجم iphone به رقابت ها بازگشت ...

همانطور که میدانید Apple اعلام کرده که iphone 5 در 24 ساعت اول توانسته 2 ملیون نسخه پیش فروش کند که این مقدار دو برابر فروش iphone 4s میباشد ... خوب بیایید ببینیم که iphone 5 با این همه طرفداران میتواند نیاز های مخاطبینش بر طرف سازد ؟ ...

مزایا نسبت به مدل قبلی خود :
سبک تر
باریک تر
سی پی یو با سرعت دو برابر بیشتر
و از همه مهمتر صفحه نمایش بزرگتر

و اما معایب :
بدنه المینیومی در برابر ضربه و ... بسیار اسیب پذیر میباشد
اشکال داشتن نقشه
نداشتن NFC
با سیم کارت های ما سازگار نیست

Vampire
28-09-2012, 22:52
طراحی و ساخت :

بدنه گوشی همان عضوی است که iphone 5 را از دو عضو پیشین خود متمایز میسازد ... همین اول که گوشی را در دست میگیرید میبینید که گوشی باریکتر و سبکتر است ... iphone 5 سبکترین iphone میباشد که تا به حال ساخته شده ...
گوشی با وزنی 112 گرمی از هر سه رقیب خود ( sIII & ONE X & 4S ) سبک تر است ...
به هر حال این هر Apple میباشد که با بزرگتر کردن گوشی وزن و ضخامت ان را کم کرده است ...
شاید یکی از نکاتی که مار را ازار میدهد این باشد که عرض گوشی همچنان در عدد 58.6 باقی مانده است در صورتی که طول ان به عدد 123.8 ارتقا یافته است ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779273&stc=1&d=1348860783

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779280&stc=1&d=1348860870

قابلیت ها :

یکی از نکات مثبت بزرگتر شدن صفحه نمایش میباشد ... ولی دراز شدن ان نیز مشکلاتی دارد ... ممکن است کاربرانی کع دست کوچکتری دارند به راحتی به دکمه های کنار گوشی دسترسی نداشته باشند ... یا دست انان به قسمت های بالای یک نرم افزار نرسد ...

سوکت استاندارد صوتی نیز به قسمت کناره ی پایینی گوشی منتقل شده است ... این ار زای و معایب خودش را دارد .. اگر بخواهیم به معایبش بپردازیم میتوانیم به ایم مورد اشاره کنیم که وقتی با دست راست با گوشی کار میکنیم به راحتی نمیتوانیم از هدست استفاده کنیم ... ولی این امر مزایایی نیز دارد : مثلا وقتی گوشی را در جیبمان میزاریم با سهولت بیشتری میتوانیم به اهنگ مورد علاقه مان گوش دهیم ...

یکی دیگر از مواردی که ارتقا پیدا کرده اسپیکر های استریو میباشد که iphone 5 صدایی عمیق تر و رسا تر از مدل قبلی خود دارد ...

کانکتور هم کوچکتر شده که ضاحر زیباتری به گوشی میبخشد ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779283&stc=1&d=1348861434

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779284&stc=1&d=1348861460

خوب میرسیم به بررسی صفحه نمایش گوشی ...
صفحه نمایش iphone 5 از رزلوشن بیشتری برخوردار است ( 640×1136 پیکسل ) روشنایی صفخه نمایش تقریبا با iphone 4s یکسان است ولی از نظر نمایش رنگ بهتر عمل میکند ... دراز تر شدن صفحه نمایش نیز باعث قرار گرفتن یک سط بیشتر نرم افزار میشود ...

فایده اصلی، اندازه بزرگ‌تر صفحه نمایش امکان نمایش محتویات بیشتر بر روی صفحه است. مشاهده بخش طولانی‌تری از صفحات وب، بخشی بیشتری از فیلم‌ها و بخش بزرگ‌تری از عکس‌ها، همه و همه به لطف اندازه بزرگ‌تر صفحه نمایش ممکن می‌شوند.

نرم افزار هایی که برای اندازه صفحه نمایش iphone 5 بهینه سازی نشده اند با نمایش یک نوار سیاه در بالا و پایین نشان داده میشوند که چندان خوشایند به نطر نمیرسد ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779289&stc=1&d=1348861949

لطفا تا اتمام بررسی پستی ندهید ...
با تشکر ...

Vampire
30-09-2012, 13:44
دوربین :

دوربین اصلی تصاویر خارق العاده ای ظبط میکند ... همچنین دارای یک کلید مجازی بزرگ برای ثبت تصاویر میباشد ... همچنین در نسخه جدید ایفون لرزشگیر ویدیو هم بهبود هایی یافته است ...

دوربین از قابلیت تشخیص چهره و فوکوس خودکار برخوردار و یک قابلیت جالب اینکه در حین فبلمبرداری میتونید عکس هم بگیرید ... همچنین میتونید فیلم ها و عکس ها را بلافاصله بعد از عکسبرداری یا فیلمبرداری به اشتراک بگذارید ...

حالت پانورما ی جدید گوشی بسیار ارتقا یافته و بسیار خوب عمل میکند و با سرعت خیره کننده ای میتوانید تصاویر پانورما و عریض را ثبت کند ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779598&stc=1&d=1349000819

دوربین ثانویه گوشی بهبود های زیادی داشته است ... اکنون میتوانید با کیفیت 720p فیلمبرداری کند پس مکالمه با FaceTime و Skype با وضوح بیشتری صورت میگیرد , همچنین کیفیت عکسبرداری ان نیز 1.2 مگاپیکسل شده است ...

IOS 6 :

ios 6 ( جدیدترین نسخه سیستم عامل محبوب اپل ) به صورت پیش فرض بر روی iphone 5 هست ...

این ها کمی از ویژگی های ios 6 هستند :
استفاده از تماس‌های ویدیوییFaceTime از طریق شبکه موبایل، مسیریابی، کیف پول الکترونیکی یا Passbook، امکان به اشتراک گذاری عکس‌ها از طریق PhotoStream، صندوق‌های پست الکترونیک VIP، یکپارچگی با شبکه‌های اجتماعی، حالت عدم مزاحمت، بهتر شدن Siri، متن‌های از پیش آماده شده برای پاسخگویی به تماس‌های تلفنی و ...

http://static.gsm.ir/Repository/images/reviews/iphone%205/13.jpg

نقشه ها :

Apple maps قطعا بحث‌های بسیاری به همراه خواهد داشت. حتی با وجود تعبیه شدن قابلیت‌های فراوان به نظر می‌رسد که این نرم افزار در یافتن محل‌های موجود در نقشه چندان درست عمل نمی‌کند، ( مثلا در مورد شهر لندن به خوبی عمل نمیکند ... ) این نرم افزار به جای نمایش نام مکان‌ها بیشتر بر روی نمایش نام جاده‌ها متمرکز شده است و با وجود عدم کد بندی رنگی جاده‌ها، استفاده از Pinch Zooming بهتر و مناسب تر است ...

یکسری لز قابلیت های apple map :
قابلیت‌هایی چون نگاشت سه بعدی، چرخش نقشه‌ها و بررسی سریع آن‌ ... به هر حال نسخه پیشین google map بهتر به نظر می اید ...

همچنین با افزایش دارازای گوشی تنها در حالت عمودی قادر به مشاهده ی نقشه هستید ...

در این نقشه می‌توانید برخی مسیرهای ویژه دوچرخه سواری و پیاده روی را نیز مشاهده کنید ... راهنمای صوتی هم در دسترس میباشد ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779601&stc=1&d=1349001526

passbook :

Passbook بسیار جالب است. خرده فروشان و تجار با یک‌بار ثبت نام در این سرویس که به ظاهر رایگان است می‌توانند به برنامه پروازها، بلیت‌ها، اسناد حقوقی و ... دسترسی یافته و آن‌ها را در کیف پول الکترونیکی خود ذخیره کنند ... این ایده بسیار جالب است و حتی می‌تواند نبود NFC در گوشی را جبران کند ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779602&stc=1&d=1349001746

باتری :

باتری تغییرات زیادی نسبت به نسخه ی قبلی iphone نداشته است ...

در حالت پرواز میتوانید تا ساعت ها فیلم ببینید و اهنگ گوشی دهید ولی در حالت 3g مصرف گوشی بسیار بالا میباشد ...

Vampire
30-09-2012, 13:55
سخن اخر :

هیچ تردیدی در اینکه iPhone 5 یک گوشی دوست داشتنی و بهترین آیفونی است که تا به حال عرضه شده است، وجود ندارد. این گوشی می‌تواند به پرفروش‌ترین محصول تاریخ اپل تبدیل شود.

ولی گوشی‌های قدرتمند اندرویدی بازار و همین طور گوشی‌های مبتنی بر Windows Phone 8 که به زودی به بازار عرضه میشوند ، شکاف موجود در بازار را به سرعت کاهش می‌دهند. تقریبا در مورد هر یک از قابلیت‌های اعلام شده در مراسم معرفی iPhone 5 می‌توانستید یکی از هواداران سامسونگ، اندروید، ویندوز، نوکیا، HTC و Sony را بیابید که می‌گفت گوشی من هم چنین قابلیتی را دارد ...

رقبای اپل هیچ‌گاه از نظر قابلیت‌ها، کیفیت ساخت و بحث زیباشناختی تا این حد به این شرکت نزدیک نشده بودند ...

در هر صورت Iphone 5 مشتریان خاص خودش را دارد , این را از 2 ملیون فروش تنها در 24 ساعت میتوان فهمید ...

------------------------------------------
------------------------------------------

ترجمه شده توسط Vampire
کپی برداری با ذکر منبع و ذکر نام مترجم بلا مانع میباشد ...

*lesner*
30-09-2012, 22:53
* باتشکر / مهـــــــــــــم شـــــــــد ...

zanakaka
30-09-2012, 22:53
ممنون از زحمات شما
ولی قبلنا وقتی یه اپل یه گوش میساخت مگفتن تا 2-3 سال آینده رقیبی نخواهد داشت
ولی فکر نکنم ایفون 5 بتونه این کار رو بکنه

tachra
30-09-2012, 23:00
به نظر من بدنه بدی داره مخصوصا بحث رنگ رفتنش

Unexampled Orion
01-10-2012, 15:57
مقایسه دو گوشی Galaxy S3 و iPhone 5 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3258049&postcount=23)
مقایسه دو گوشی One X و iPhone 5 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3258049&postcount=24)
مقایسه اجمالی 6 نسل از آیفون (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3258049&postcount=25)
مقایسه دو گوشی iPhone 5 و iPhone 4S (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3258049&postcount=26)

mehranm2000
01-10-2012, 22:28
اینجور که گفته میشه رنگ سفید این گوشی خش یر نمیداره و فقط رنگ مشکی اینطوری البته این موضوع رو من فقط از یک سایت خوندم و قطعی نیست

perspolisamir
02-10-2012, 17:34
ببینید به نظر من این گوشی آیفونه و تولید یکی از برترین کمپانی های دنیا. پس قطعا طرفداران زیادی داره و محاسن بسیار زیاد اما این دلیل نمیشه که بی عیب باشه.
الان و در اواخر سال 2012 رقابت بسیار سخت شده و با بازگشت مقتدرانه نوکیا و مطمئنا ارائه گوشیهای قدرتمند از طرف سونی به اضافه گوشیهای قدرتمند سامسونگ و اچ تی سی واقعا نمیشه کامل ترین گوشی رو انتخاب کرد.

mehranm2000
02-10-2012, 23:00
دوستانی که در این ضمینه اطلاعات دارند لطفا من رو راهنمایی کنند.
من میخوام بدم یکی از دوستان جدیدم که دبی شرکت داره یه جورای تاجره! برام یه آیفون ۵ مدل ۶۴گیگ بیاره آیا به صرفه؟ عقلانی هست؟ چقدر تموم بشه خوبه؟

keram
03-10-2012, 00:06
اینطوری به هیچ وجه نمیشه خرید .باید یکی رو پیدا کنیم بگیم از امریکا بیاره

meysam
03-10-2012, 11:49
http://host7.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/110/fd4ef40df7440f4afd9d781af5a237ee329009.mp4

RADIKAL
05-10-2012, 23:39
و اما معایب :
اشکال داشتن نقشه
نداشتن nfc

دوست من اینکه به قول شما با سیم ایران سازگاری ندار نمیشه گفت اشکال ؛ درضمن پس چطور الان تو ایران دارن با ایرانسل و همراه اول از این گوشی استفاده میکنند؟

واسه بد نه هم باز من مشکل نمیبینم چون رقیب اصلیش از بدنه پلاستیکی استفاده کرده .

mehranm2000
07-10-2012, 10:36
قوی ترین قدرت cpu قوی ترین باتری فوق العاده باریک و خوش دست بهترین بازی ها و برنامه ها با گرافیک خیلی بیشتر! دیگه چی میخواین؟
در مورد gps هم اکثر دوستان از برنامه Sygic استفاده میکنند برای سیم کارتم که مشکل حل شده بدنش هم سفیدش خش نمیگیره! با اینکه به نظر من مشکیش خوش دست تره اما من سفیدش رو میخرم که خش نگیره

tizgama
07-10-2012, 10:53
قوی ترین قدرت cpu قوی ترین باتری فوق العاده باریک و خوش دست بهترین بازی ها و برنامه ها با گرافیک خیلی بیشتر! دیگه چی میخواین؟
در مورد gps هم اکثر دوستان از برنامه Sygic استفاده میکنند برای سیم کارتم که مشکل حل شده بدنش هم سفیدش خش نمیگیره! با اینکه به نظر من مشکیش خوش دست تره اما من سفیدش رو میخرم که خش نگیره

قوی ترین باتری؟؟

tachra
07-10-2012, 11:02
سفیدش هم میگن خش میگیره خیلی جالب نیست به نظرم به نظرتون اپل براش فکری می کنه

Crash_HooHoo
07-10-2012, 11:11
در مورد gps هم اکثر دوستان از برنامه sygic استفاده میکنند برای سیم کارتم که مشکل حل شده بدنش هم سفیدش خش نمیگیره! با اینکه به نظر من مشکیش خوش دست تره اما من سفیدش رو میخرم که خش نگیره

با گرافيك بيشتر؟
قوي تربن باتري؟
مشكيش خوش دست تره؟
!!!

at-pj
07-10-2012, 11:21
دوست من اینکه به قول شما با سیم ایران سازگاری ندار نمیشه گفت اشکال ؛ درضمن پس چطور الان تو ایران دارن با ایرانسل و همراه اول از این گوشی استفاده میکنند؟

واسه بد نه هم باز من مشکل نمیبینم چون رقیب اصلیش از بدنه پلاستیکی استفاده کرده .

داداشم ، نانو بودن سيم كارت ايرادي هست كه نه تنها دوستمون كه سايت GsmArena هم از اين مدل آيفون گرفته . عزيز نانو بودن نه تنها براي ايراني ها كه براي خيلي از كشورهاي دنيا اذيت كننده هستش . اين استاندارد 4FF تازه تو اروپا تائيد شده كه اپل اومده سيم كارتهاشو 4FF زده ،‌كه چي ، كه بگه خاصه يا اوليه ؟؟؟
اگه بدنه پلاستيكي گلكسي اس رو ببيني ميفهمي كه با تمام پلاستيكي بدونش محاله بتوني بدون تيغ و تيزي روش خش بندازي در حالي كه آيفون 5 با خش به بازار مياد.
موفق باشي

saman_gh510
07-10-2012, 11:31
متن اصلی یکم جانب دارانه بود

mehranm2000
07-10-2012, 14:44
با گرافيك بيشتر؟
قوي تربن باتري؟
مشكيش خوش دست تره؟
!!!

سلام دوست گلم حالت چطوره؟
منظورم از گرافیک بیشتر در مقابل بازی های اندروید بود نه آیفون!
آره توی تست های که انجام شد این گوشی به عدد خیره کننده 51 ساعت رسید در حالی که آیفون 4اس عدد 45 رو داشت.
آره مشکیش باریک تر نشون میده اما من سفید میخرم چون خش نمیگیره یا کمتر خش میگیره مگه اینکه با کلید سعی کنی روش خش بندازی!

mehranm2000
11-10-2012, 17:46
کسی از دوستان این گوشی رو نخریده؟

mohammad-a604
12-10-2012, 02:02
کسی از دوستان این گوشی رو نخریده؟

چند نفر خریدن.
تا حالا همچین سرعتی رو رو هیچ دستگاهی تجربه نکرده بودم.!
کیفیت تصویرش خیلی عالیه در کنار اندازه صفحه نمایش.
قطر کمش کاملا احساس می شه.
بازی fifa 13 رو این اندازه صفحه خیلی لذت بخشه. البته متاسفانه infinity blade 2 که من خیلی دوسش دارم هنوز برای این سایز فول نیست و ....
صدای خروجی از بازر گوشی خیلی بلند و واضح هست
و...
در کل تفاوت کاملا محسوسی نسبت به 4s داره که شما رو از تعوض دستگاه با این خیلی راضی نگه می داره.
البته متاسفانه گوشی من هم مشکل بنفش شدن عکس در قسمت خیلی پر نور رو هنگام عکاسی داره!

mehran_tavakoli
12-10-2012, 07:21
آیفون 5 چراغ نداره که موقع اس ام اس یا میس کال روشن خاموش بشه؟
چقدر طول میکشه تا شارژ بشه ؟ و میزان کارایی که باتری داره رو بگین! این واسه من مهمه چون در روز حدود 60 تا اس ام اس میزنم و شاید حدود 1 ساعت هم وصل وای فای باشم.
تقریبا این گوشی روی 3400 ثبات پیدا کرده( مدل 16 گیگ)

mohammad-a604
12-10-2012, 09:40
آیفون 5 چراغ نداره که موقع اس ام اس یا میس کال روشن خاموش بشه؟
چقدر طول میکشه تا شارژ بشه ؟ و میزان کارایی که باتری داره رو بگین! این واسه من مهمه چون در روز حدود 60 تا اس ام اس میزنم و شاید حدود 1 ساعت هم وصل وای فای باشم.
تقریبا این گوشی روی 3400 ثبات پیدا کرده( مدل 16 گیگ)

تو تنظیمات ios 5 به بعد همه گوشی هایی که led دارن این قابلیت که شما می خواین اضافه شده!
حدود یک ساعت و نیم فول شارژش طول می کشه.
فقط این و بگم که باتریش از 4s خیلی بهتره!
(البته 4s رو به ios 6 که مصرف باتری رو بهینه می کنه آپدیت نکرده بودم و هنوز تو همه موارد باتری این گوشی رو تست نکردم.)
ولی خودمونیم عجب سرعتی داره این دستگاه! اصلا انتظار یه همچین چیزی رو نداشتم :43:

mehran_tavakoli
12-10-2012, 10:48
led منظورتون همون فلاش دوربین هست؟
آقا دل ما رو آب کردی با این تعریفات... من تا قیمت ها متعادل نشه نمیرم سمت خرید:(

GoLPeSaR
12-10-2012, 13:06
3400 چه خبره؟

بدنش می گن زود خش بر می داره

mohammad-a604
12-10-2012, 14:15
led منظورتون همون فلاش دوربین هست؟
آقا دل ما رو آب کردی با این تعریفات... من تا قیمت ها متعادل نشه نمیرم سمت خرید:(

آره همون فلش دوربین و می گم.
البته من همیشه خاموشش می کنم چون تو شب آبروی آدم و می بره!

yaqi
12-10-2012, 15:09
با سلام و خسته نباشید و تشکر برای بررسی مقدماتی .
کلا به این نتیجه رسیدم , که هر گوشی از هر شرکتی با هر کیفیتی ساخته بشه , قبل از ورود و تست های رسمی یکسری افراد که فقط اسم گوشی و شنیدن روش ایراد میزارن . مثلا همین خش روی بدنه .رنگ سفیدش خش نمیافته رنگ مشکی خش دار تولید میشه !!!! وجدانی یه لحظه به حرفتون فکر کنید ! خودتون خندتون نمیگیره از نطقی که کردین ؟ یجوری هم با یه تک جمله کوتاه و قطعی این حرف و میزنید که هر کس ندونه گمان میکنه شما تاجر آیفون5 هستین و روزی 2 میلیون آیفون5 تو دستتون تست میکنید . :dl:
آیفون5 هم مثل گوشیهای قبلش بسیار زیباست . اما به شکل غیر عادی بزرگ شده و نظرشخصی برای من خوشایند نیست . مخصوصا در بعضی موارد نوار مشکی دور صفحه که سازگار نیست با اندازه گوشی .:au:
سیمکارتش هم برای منی که هیچ رابطه ای با خارج از ایران ندارم اصلا کارایی نداره و قیمت 3400 فقط پولمو میریزم تو سطل زباله و البته برای من . برای شما که با نانو سیمکارت مشکل ندارین و قبلا هم خیلی راحت ازش بهره بردین و نمیدونم !!:bm:
به نظر بنده گوشی apple دیگه تموم شد و با بازار داغ اندروید دیگه کمتر کسی میل به آیفون داره . البته 2 میلیون پیش فروش به شکل ظاهری این نظر منو رد میکنه . اما این ظاهر قضیه هست و در باطن اوضاع تفاوت داره .
گوشی 199 دلاری فروششم بالا میره . اینجا قیمت 3400 هست و حتی خلاصه قیمت ما هم از قیمت اصلی آیفون5 بیشتره:ai: و مطمئنا کسی که 3400 پول به گوشی میده حداقل تا دو سال جرات نمیکنه روی گوشیش عیب بزاره :cg:و همیشه براش وری نایسه :bf:
بنده که سعی میکنم 3400 و بدم یه لپ تاپ پرو اپل بگیرم و ازش لذت ببرم تا بدم یه گوشی اپل . :cj:
موفق باشید :cv:

s i n a 2000
12-10-2012, 17:06
با سلام و خسته نباشید و تشکر برای بررسی مقدماتی .
کلا به این نتیجه رسیدم , که هر گوشی از هر شرکتی با هر کیفیتی ساخته بشه , قبل از ورود و تست های رسمی یکسری افراد که فقط اسم گوشی و شنیدن روش ایراد میزارن . مثلا همین خش روی بدنه .رنگ سفیدش خش نمیافته رنگ مشکی خش دار تولید میشه !!!! وجدانی یه لحظه به حرفتون فکر کنید ! خودتون خندتون نمیگیره از نطقی که کردین ؟ یجوری هم با یه تک جمله کوتاه و قطعی این حرف و میزنید که هر کس ندونه گمان میکنه شما تاجر آیفون5 هستین و روزی 2 میلیون آیفون5 تو دستتون تست میکنید . :dl:
آیفون5 هم مثل گوشیهای قبلش بسیار زیباست . اما به شکل غیر عادی بزرگ شده و نظرشخصی برای من خوشایند نیست . مخصوصا در بعضی موارد نوار مشکی دور صفحه که سازگار نیست با اندازه گوشی .:au:
سیمکارتش هم برای منی که هیچ رابطه ای با خارج از ایران ندارم اصلا کارایی نداره و قیمت 3400 فقط پولمو میریزم تو سطل زباله و البته برای من . برای شما که با نانو سیمکارت مشکل ندارین و قبلا هم خیلی راحت ازش بهره بردین و نمیدونم !!:bm:
به نظر بنده گوشی apple دیگه تموم شد و با بازار داغ اندروید دیگه کمتر کسی میل به آیفون داره . البته 2 میلیون پیش فروش به شکل ظاهری این نظر منو رد میکنه . اما این ظاهر قضیه هست و در باطن اوضاع تفاوت داره .
گوشی 199 دلاری فروششم بالا میره . اینجا قیمت 3400 هست و حتی خلاصه قیمت ما هم از قیمت اصلی آیفون5 بیشتره:ai: و مطمئنا کسی که 3400 پول به گوشی میده حداقل تا دو سال جرات نمیکنه روی گوشیش عیب بزاره :cg:و همیشه براش وری نایسه :bf:
بنده که سعی میکنم 3400 و بدم یه لپ تاپ پرو اپل بگیرم و ازش لذت ببرم تا بدم یه گوشی اپل . :cj:
موفق باشید :cv:

دوست عزیز نیازی نیست که همه گوشی رو داشته باشن تا از ایرادهاش بگن.....پس اینترنت این وسط چیکارست؟
خود اپل هم بعد از شکایتهای بسیار در مورد خش افتادن روی بدنه و حتی خش دار بودن گوشی هنگام درآوردن از جعبه سیاستهای جدیدی رو در پیش گرفته و کنترل روی خط تولید رو افزایش داده اونوقت شما قبول نداری اینو ؟!!
اگه به چند تا انجمن و سایت دیگه هم سر بزنی متوجه میشی که این مورد در باره گوشیهای رنگ مشکی بسیار زیاد گزارش شده و کاملا حقیقت داره.....خود اپل هم پذیرفته.....عجیبه که شما نپذیرفتی !!!
در مورد رنگ بنفش تو عکاسی هم طرفدارهای اپل اول میگفتن که همش دروغه و اصلا چنین چیزی وجود نداره....بعدش خود اپل که این مساله رو قبول کرد بازم یه سری از طرفدارهای اپل اینو قبول نمیکردن !!!!
و این است جادوی اپل......شرکتی که تونسته کاری بکنه که طرفدارهاش براحتی چشمشونو بروی ایرادات محصولاتش ببندن....خیلی جالبه.....
در ضمن اینم بگم که همه این چیزایی که گفتم اصلا ربطی به این نداره که بگم گوشی بدیه شاید با وجود این ایرادات هنوزم بهترین باشه پس زود قضاوت نکنید.

mehranm2000
12-10-2012, 17:24
دوستانی که این گوشی رو دارند لطفا بیشتر در کوردش توضیح بدهند. از 16گیگ چند گیگ در دسترس هست؟
من میدونم برای آیفون بازی خیلی سریع تر از اندروید میاد و بیشتر و متنوع تر هست اما برنامه هاش یه کمی که نه خیلی در مقابل اندروید کمتره! الان کلا مشکل من با این گوشی همین مورد هست!

mehranm2000
12-10-2012, 17:30
کسی از دوستان میدونه دلیل منطقی اینکه برای آیفون برنامه نسبت به بازی ها براش خیلی کمتره چیه؟
من طبق تحقیقی که انجام دادم بازی برای آیفون 3برابر بیشتر از اندروید هست و برنامه برای اندروید 3برابر بیشتر از آیفون هست! چرا؟

mehranm2000
12-10-2012, 20:18
تا 5روز دیگه توی امارات توزیع میشه قیمتش میشکنه و متونیم با قیمت مناسب بخریم!

mehran_tavakoli
12-10-2012, 21:32
من new ipad دارم و کاملا میگم برنامه برای اپل بسیار بیشتر از اندرویید هست...یعنی بهتره بگم برنامه هایی که واسم اپل هست خیلی کاربردی تر هست تا آندرویید...اندوریید برنامه های الکی زیاد داره که فقط امار رو میبره بالا...
برای همین هم فقط میخوام ایفون رو بخرم(مخصوصا به خاطر نیازی که به برنامه دارم)
خداروشکر...اگر امارات فروشش باز بشه -ورود این گوشی به کشور ما خیلی راحتتر میشه-
کسی میدونه قیمتش توی امارات چقدره؟

E.H.S.A.N
12-10-2012, 22:07
داداشم ، نانو بودن سيم كارت ايرادي هست كه نه تنها دوستمون كه سايت GsmArena هم از اين مدل آيفون گرفته . عزيز نانو بودن نه تنها براي ايراني ها كه براي خيلي از كشورهاي دنيا اذيت كننده هستش . اين استاندارد 4FF تازه تو اروپا تائيد شده كه اپل اومده سيم كارتهاشو 4FF زده ،‌كه چي ، كه بگه خاصه يا اوليه ؟؟؟
اگه بدنه پلاستيكي گلكسي اس رو ببيني ميفهمي كه با تمام پلاستيكي بدونش محاله بتوني بدون تيغ و تيزي روش خش بندازي در حالي كه آيفون 5 با خش به بازار مياد.
موفق باشي

جون من به بدنه ی اپل گیر ندید ! من هم اس2 دارم هم اس 3 جفتش بدنش قابل مقایسه با 3جی اس:cr: قدیمی که داشتم نیست چه برسه 4 و 5 ! پلاستیک رو با آلومونیوم مقایسه نکنید !

yaqi
12-10-2012, 23:54
دوست عزیز نیازی نیست که همه گوشی رو داشته باشن تا از ایرادهاش بگن.....پس اینترنت این وسط چیکارست؟
خود اپل هم بعد از شکایتهای بسیار در مورد خش افتادن روی بدنه و حتی خش دار بودن گوشی هنگام درآوردن از جعبه سیاستهای جدیدی رو در پیش گرفته و کنترل روی خط تولید رو افزایش داده اونوقت شما قبول نداری اینو ؟!!
اگه به چند تا انجمن و سایت دیگه هم سر بزنی متوجه میشی که این مورد در باره گوشیهای رنگ مشکی بسیار زیاد گزارش شده و کاملا حقیقت داره.....خود اپل هم پذیرفته.....عجیبه که شما نپذیرفتی !!!
در مورد رنگ بنفش تو عکاسی هم طرفدارهای اپل اول میگفتن که همش دروغه و اصلا چنین چیزی وجود نداره....بعدش خود اپل که این مساله رو قبول کرد بازم یه سری از طرفدارهای اپل اینو قبول نمیکردن !!!!
و این است جادوی اپل......شرکتی که تونسته کاری بکنه که طرفدارهاش براحتی چشمشونو بروی ایرادات محصولاتش ببندن....خیلی جالبه.....
در ضمن اینم بگم که همه این چیزایی که گفتم اصلا ربطی به این نداره که بگم گوشی بدیه شاید با وجود این ایرادات هنوزم بهترین باشه پس زود قضاوت نکنید.

داداش عزیزم سلام. اتفاقا من اصلا طرفدار گوشیه اپل نیستم و واقعیت و بگم تنها برای نیم ساعت تونست منو جذب کنه . 4s اینطور بود .با بدنه فولادین و زیبایی ظاهر .
این ایرادهای از پیش قضاوت شده رو برای تمام گوشیها گفتم . من از یک گوشیه 199 دلاری ساخت چین ,تنها با مدیریت شرکت اپل , توقع ندارم با ضربه ای کوچک چیزیش نشه یا خش نیافته و بعداز دوبار زمین خوردن کج و کوله بشه . من در عجبم چرا قبل از وجود چنین حرفایی زده میشه ! در تمام تاپیکهای معرفی و بررسیهای انواع برندها . اما بعدش که به دست میرسه کامل صاحب گوشی به این میرسه که تمام حرفها شایعه بوده . شما میگی سایتهای خارجه و خود شرکت تایید کردن منم قبول میکنم .اما عمرا اگر روزی اپل بگیرم . البته گوشیه اپل .
نمیدونم چی باعث میشه جنسی که قیمت اصلیش به 400 دلارم نمیرسه در بهترین شرایط و بهترین مدلش , میرن 3میلیون پول و میدن به جنسی اینطور ؟!
تازه این آیفون5 هم که نیومده اینهمه ایراد ظاهری فقط داره . باقیش هیچ ...
دوربینم کلا اعتقاد دارم در گوشی هیچزمان دوربینی ایدآل وجود نداره .تمام برای رفع نیازه معمولی هست .
اپل تنها نوت بوک . واقعا ارزش داره 5 میلیون هم پاش بدی .
کسانی میگن گوشیه اپل مخصوص داراها هست و چون عده کمی از پس خریدش بر میان یک کلاس خاصی داره .البته چند کشورن که اینطور فکر میکنن .چون برای خریدش بالای 3 میلیون پول میدن .
اما من میگم گوشیه اپل مخصوص کم درامدها هست و هیچکدوم از این 2 - 3 میلون نفری که آیفون 5 خریدن بیشتر از 399 دلار پول بهش ندادن .تازه من 64 گیگش و حساب کردم .
کلا مبارکتون باشه و هرچی دارین ازش لذت ببرین . :dw:

جون من به بدنه ی اپل گیر ندید ! من هم اس2 دارم هم اس 3 جفتش بدنش قابل مقایسه با 3جی اس:cr: قدیمی که داشتم نیست چه برسه 4 و 5 ! پلاستیک رو با آلومونیوم مقایسه نکنید !

البته تنها شمایی که اینو میگی . دوستات بفهمن شهیدت میکنن :dl::cg:
چون تنها برندی که ایراد نداره از هیچ جهت ,به گفته سامیها ( سامسونگه ):bv:

Porsche911
13-10-2012, 00:46
داداش عزیزم سلام. اتفاقا من اصلا طرفدار گوشیه اپل نیستم و واقعیت و بگم تنها برای نیم ساعت تونست منو جذب کنه . 4s اینطور بود .با بدنه فولادین و زیبایی ظاهر .
این ایرادهای از پیش قضاوت شده رو برای تمام گوشیها گفتم . من از یک گوشیه 199 دلاری ساخت چین ,تنها با مدیریت شرکت اپل , توقع ندارم با ضربه ای کوچک چیزیش نشه یا خش نیافته و بعداز دوبار زمین خوردن کج و کوله بشه . من در عجبم چرا قبل از وجود چنین حرفایی زده میشه ! در تمام تاپیکهای معرفی و بررسیهای انواع برندها . اما بعدش که به دست میرسه کامل صاحب گوشی به این میرسه که تمام حرفها شایعه بوده . شما میگی سایتهای خارجه و خود شرکت تایید کردن منم قبول میکنم .اما عمرا اگر روزی اپل بگیرم . البته گوشیه اپل .
نمیدونم چی باعث میشه جنسی که قیمت اصلیش به 400 دلارم نمیرسه در بهترین شرایط و بهترین مدلش , میرن 3میلیون پول و میدن به جنسی اینطور ؟!
دوربینم کلا اعتقاد دارم در گوشی هیچزمان دوربینی ایدآل وجود نداره .تمام برای رفع نیازه معمولی هست .
کسانی میگن گوشیه اپل مخصوص داراها هست و چون عده کمی از پس خریدش بر میان یک کلاس خاصی داره .البته چند کشورن که اینطور فکر میکنن .چون برای خریدش بالای 3 میلیون پول میدن .
اما من میگم گوشیه اپل مخصوص کم درامدها هست و هیچکدوم از این 2 - 3 میلون نفری که آیفون 5 خریدن بیشتر از 399 دلار پول بهش ندادن .تازه من 64 گیگش و حساب کردم .

البته تنها شمایی که اینو میگی . دوستات بفهمن شهیدت میکنن :dl::cg:
چون تنها برندی که ایراد نداره از هیچ جهت ,به گفته سامیها ( سامسونگه ):bv:
این حرفها ضعف اطلاعاتی شما رو نشون میده
قیمت بهترین مدل آیفون 5 حدود 830 دلاره

s i n a 2000
13-10-2012, 00:49

[bv:[/COLOR][/SIZE]

ممنون.....البته چیزی نخریدم که مبارکم باشه
یه گوشی ان8 نوکیا دارم خودم که دیگه خسته شدم ازش....:dy:

yaqi
13-10-2012, 15:45
این حرفها ضعف اطلاعاتی شما رو نشون میده
قیمت بهترین مدل آیفون 5 حدود 830 دلاره

عزیزمی شما .من اطلاعاتم صفر -0-
این سایت و چقدر قبول دارین ؟ http://www.apple.com/iphone/specs.html

meysam
13-10-2012, 15:59

سلام.دوست عزیز این لینکی که گذاشتین فقط قیمت لاک(مخصوص اپراتور) گوشی بود و قیمت آنلاک(عرضه جهانی) این گوشی از 649 دلار شروع میشه تا 849 دلار

amir.movafagh
13-10-2012, 16:00

خوب دوست عزیز شما کامل سایت رو مطالعه کن این ها طرف قرارداد با شرکت های مخابراتی هستند
مثلا فقط میتونی از سیم کارت های at&t استفاده کنی و برای اپراتور های دیگه لاک هست چه برسه به ایران
در ضمن کسانی که با ایت قیمت خریداری میکنن ماهیانه باید به مدت 2 سال اگر که اشتباه نکنم حق اشتراک بپردازن تا گوشی به حالت آنلاک در بیاد
به همین خاطر هست که ارزونه وگرنه آنلاک فکتوریش 700 دلار هست
گوشی های شرکت های دیگه هم به این شکل هست مثل s3

mehranm2000
13-10-2012, 22:27
امروز گوشی رو از نزدیک دست گرفتم(قبلا فقط پشت ویترین میدیدم) عاششششقش شدم خیلی طراحیش عالی اینقدر باریک بود که منو بیشتر تحریک کرد که این گوشی رو بخرم!
دوست عزیزی که گفتی برنامه برای این گوشی بیشتره امیدوارم حرفت صحت داشته باشه من که خیلی تحقیق کردم اینجوری نبود! البته در مورد کیفیت برنامه ها حرفت رو قبول دارم

keram
14-10-2012, 00:38
جالبه قيمت ٨٤٩ دلار براي ٦٤ گيگشه ولي اينجا چرا اينقدر فاجعه گرون ميگن .والا با دلاري ٥٠٠٠ تومان هم حساب كني باز به قيمت اينها نمي رسي

mehran_tavakoli
14-10-2012, 06:04
علتش اینکه هزینه ی مالیاتی که مثلا توی امریکا باید بدی حدود 70-80 دلاره...و هزینه ی ارسالش + گمرکیش(میگن حدود 30 درصد هست مطمئن نیستم)
ولی مطمئنن وقتی فروش توی امارات شروع بشه -قیمت این گوشی توی ایران میاد پایین..

mehranm2000
14-10-2012, 11:49
دوستان به نظرتون قیمتش تا چه اندازه پایین میاد؟ میشه 64گیگ رو با 3میلیون خرید؟
به نظرتون جیلبریک کی براش میاد؟

keram
18-10-2012, 21:52
دوستان به نظرتون قیمتش تا چه اندازه پایین میاد؟ میشه 64گیگ رو با 3میلیون خرید؟
به نظرتون جیلبریک کی براش میاد؟

منم به امید روزی هستم که با 3 میلیون بتونم 64 گیگشو بخرم ولی متاسفانه همچین روزی تمیرسه انگار

keram
18-10-2012, 21:55
راستی کی به صورت رسمی در امارات فروشش شروع میشه ؟

green_eye
19-10-2012, 00:23
منم به امید روزی هستم که با 3 میلیون بتونم 64 گیگشو بخرم ولی متاسفانه همچین روزی تمیرسه انگار

ببین کارمون به کجا کشیده که داریم ارزو میکنیم یه گوشی ارزون بشه و برسه به 3 میلیون!!! تا ما بتونیم بخریم.خدا عاقبتمونو به خیر کنه.

htc lover
19-10-2012, 02:41
دوستان جيلبريكش كي مياد؟ من خريدم ولي نميتونم برنامه بريزم!

mehranm2000
19-10-2012, 08:51
دوستان جيلبريكش كي مياد؟ من خريدم ولي نميتونم برنامه بريزم!

دوست عزیز چرا بدون مشورت رفتی خریدی؟ اپل در ios حالت بوت رو از بین برده به خاطر همین بزرگترین هکرهای دنیا هم میگن اصلا امکان نداره بتونیم جیلبریکش کنیم! احتمال 10% داده شده معجزه بشه در آیفون 5 و آیفون 4اس جیلبریک برای ios 6 بیاد!
الان تنها راهی که وجود داره اینه که مبلغ 25هزار بدی یه روش جدید اومده که بتونی از طریق اون برنامه و بازی نصب کنی! و حتما هم باید لپتاپ مک داشته باشی وگرنه مشکل سازه!
فکر کردید من که عاشق اپل هستم چرا اپل نخریدم!!! و رفتم نوت 2 گرفتم!

htc lover
19-10-2012, 18:18
دوست عزیز چرا بدون مشورت رفتی خریدی؟ اپل در ios حالت بوت رو از بین برده به خاطر همین بزرگترین هکرهای دنیا هم میگن اصلا امکان نداره بتونیم جیلبریکش کنیم! احتمال 10% داده شده معجزه بشه در آیفون 5 و آیفون 4اس جیلبریک برای ios 6 بیاد!
الان تنها راهی که وجود داره اینه که مبلغ 25هزار بدی یه روش جدید اومده که بتونی از طریق اون برنامه و بازی نصب کنی! و حتما هم باید لپتاپ مک داشته باشی وگرنه مشکل سازه!
فکر کردید من که عاشق اپل هستم چرا اپل نخریدم!!! و رفتم نوت 2 گرفتم!

اذيت نكن. يني هيج راهي نيس؟! مكه ميشه بابا احتمالا جن وقت ديكه مياد(دل خوش كنك) جدي اكه نياد خيلي احساس بدي بم دس ميده. من كه مك بوكم ندارم

mehranm2000
20-10-2012, 01:35
اذيت نكن. يني هيج راهي نيس؟! مكه ميشه بابا احتمالا جن وقت ديكه مياد(دل خوش كنك) جدي اكه نياد خيلي احساس بدي بم دس ميده. من كه مك بوكم ندارم

گفتم که باید اول مشورت میکردید.
یه راه فعلا داری که پکی که با مک برنامه ها درست شده رو هربار بخری!
بشین دعا کن جیلبریک براش بیاد! همون 10%
شاید 4ماه دیگه براش بیاد! من که دوست دارم همین فردا براش بیاد یهو دیدی واسه همین موضوع رفتم یکی خریدم! اما هرکر ها فعلا این نظر رو دادند! برنامه و بازی رایگان هم زیاد هست میتونی استفاده کنی.

GoLPeSaR
20-10-2012, 15:48
دوستانی که این گوشی را اارند پیشنهاد می کندد بخرم یا نه؟
ارزشش را داره؟

ایا از اس 3 سر تره؟

mehranm2000
21-10-2012, 18:43
دوستانی که این گوشی را اارند پیشنهاد می کندد بخرم یا نه؟
ارزشش را داره؟

ایا از اس 3 سر تره؟

دوست گلم در بهتر بودن این گوشی خیالت راحت اما چندتا مشکل داره! در رنگ مشکی بدنش خش میافته در رنگ سفید من تا حالا جای نخوندم!
دوربینش در نور غیر مستقیم لایه بنفش میندازه توی عکس!
اینا اصلا مهم نیست! مهم اینه که هکرها میگن جیلبریک براش نمیاد اگرم بیاد خیلی خیلی طول میکشه!
در نتیجه فعلا توصیه نمیشه!

keram
21-10-2012, 20:02
بهتره یه راه پیدا کنیم واسه خریدن این گوشی .با این قیمت اصلا نمیشه بهش نزدیک شد .کسی اشنایی نداره که بتونه واسمون از اون طرف به قیمت واقعی اش بیاره ؟

saffir
22-10-2012, 06:07

اره خیلی بده .

من که 4اس دارم از همین ترس اپ نکردم چه برسه به ...

تا الان مدتهاست که از ورود 4اس میگذره هنوز دلیوریش حل نشده چه برسه به ....

saeedfarzi
22-10-2012, 07:52
با این وضع بهتره که دست نگهداریم . اصلا خوشم نمیاد این همه پول بدم و فقط یه تلفن در حد 1100 داشته باشم .

saffir
22-10-2012, 08:45
با این وضع بهتره که دست نگهداریم . اصلا خوشم نمیاد این همه پول بدم و فقط یه تلفن در حد 1100 داشته باشم .

اره 100%

تازه ما جرات نداریم به 6 اپ کنیم .
خیلی دلم میخواد اما نمیشه دیگه بدون جیل بدرد نمیخوره

GoLPeSaR
27-10-2012, 11:51
فروشنده ها که خیلی برنامه پولی روش نصب می کنن.مشکلی نداره.50 تومن می گیرن کلی برنامه میریزن روش

.موندم که 4س رو برم 5 بگیرم یا نه؟

adduliniho
28-10-2012, 22:52
من new ipad دارم و کاملا میگم برنامه برای اپل بسیار بیشتر از اندرویید هست...یعنی بهتره بگم برنامه هایی که واسم اپل هست خیلی کاربردی تر هست تا آندرویید...اندوریید برنامه های الکی زیاد داره که فقط امار رو میبره بالا...
برای همین هم فقط میخوام ایفون رو بخرم(مخصوصا به خاطر نیازی که به برنامه دارم)
خداروشکر...اگر امارات فروشش باز بشه -ورود این گوشی به کشور ما خیلی راحتتر میشه-
کسی میدونه قیمتش توی امارات چقدره؟

فعلا حول و حوش 4600 درهم...هنوز برا اوپراتورش ( اتصالات ) نیومده... بیاد قیمتش خیلی از اینی که هست پایین تر میاد

tachra
29-10-2012, 08:10
در مورد جیلبریک به نظر من صد در صد میاد چون اکسپلویتش پیدا شده ...
به هر حال باید دعا کنیم هرچه زودتر به یوزر لند راه پیدا کنه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Mist3rshey2n
30-10-2012, 03:28
فروشنده ها که خیلی برنامه پولی روش نصب می کنن.مشکلی نداره.50 تومن می گیرن کلی برنامه میریزن روش

.موندم که 4س رو برم 5 بگیرم یا نه؟

:bt: داش به من گوش کن که صلاحتو میخوام ... ببین چندتا از رفیقام تو همین بازار رضا کار میکنن میومدن تعریف میکردن که چجوری مردمو میچاپن به بهانه برنامه و ... خودمم کلی تو پاچم رفته سر همین چیزا اون فروشنده جوری حرف میزنه که خود استیو جابز هم بود ممکن بود باور کنه ...

GoLPeSaR
02-11-2012, 22:01
تو این چند روزه خوب امده پایین

ولی من شنیدم که تفاوت زیادی با 4 اس نداره

هر کی خریده سریع پشیمون شده

GoLPeSaR
02-11-2012, 22:05
بعد از معرفی این اوشی و عرضه این گوشی یکی ار هکر های معروف بعد 30 دقیقه این گوشی رو جیل کرد ولی اموزشش را فعلا جایی قرار نداده

خیالتون راحت به زودی جیل براش میاد

keram
02-11-2012, 22:07

داش مگه چقدر اومده پایین

tachra
05-11-2012, 07:56
میشه سورستون رو بگید؟!

GoLPeSaR
05-11-2012, 09:15
میشه سورستون رو بگید؟!

جانم .با بنده بودید؟

GoLPeSaR
05-11-2012, 12:24
درست است که iphone 5 از مدل پیشین خود ( iphone 4s ) سبک تر , سریع تر و باریک تر است ولی این بدین معنا نمیباشد که از رقبا هم بهتر باشد ...

همانطور که میدانیم در ابتدا گوشی های apple بهترین گوشی های بازار بودن که بقیه اسمارت فون ها با جهشی فوق العاده توانستند با گوشی های iphone به رقابت بپردازند و در بعضی موارد ان را نیز پشت سر بگذارند ... برای همین apple دست به کار شد و با معرفی یک نسل پنجم iphone به رقابت ها بازگشت ...

همانطور که میدانید apple اعلام کرده که iphone 5 در 24 ساعت اول توانسته 2 ملیون نسخه پیش فروش کند که این مقدار دو برابر فروش iphone 4s میباشد ... خوب بیایید ببینیم که iphone 5 با این همه طرفداران میتواند نیاز های مخاطبینش بر طرف سازد ؟ ...

سبک تر
باریک تر

و اما معایب :
اشکال داشتن نقشه
نداشتن nfc

چرا این پست ویرایش نمیشه؟

کی گفته با سیم کارت ما سازگار نیست؟

میشه بگید نقشه چه مشکلی داره؟

tachra
05-11-2012, 13:56
در مورد سیمکارت این عزیز درست میفرمایند مدیران بررسی کنند

نقشه عزیزم مکان دقیق نمیده اسم خیلی خیابان ها رو نداره و ....

tachra
05-11-2012, 13:57
جانم .با بنده بودید؟

بله با شما بودم اون تاریخی که شما فرمودید این قیمت خرید هم نبود

*lesner*
05-11-2012, 18:49
چرا این پست ویرایش نمیشه؟

کی گفته با سیم کارت ما سازگار نیست؟

میشه بگید نقشه چه مشکلی داره؟

* مشکلی نداره . فقط کامل نیست معایب و مزایا !
* منظور نانوسیم بوده ...

iphone3gs32
05-11-2012, 23:38

شما از كجا ميدوني هر كي خريده پشيمون شده؟
هم بزرگتر شدن صفحه و هم سرعتش مي ارزه به كل ٤اس

tachra
06-11-2012, 00:03
زیاد محسوس نیست سرعتش و امکانات زیادی نداره اما یه چیزه عالی داره اونم حسیه که وقتی دستت میگیریش بهت القا میشه

bidellboy
06-11-2012, 22:14
آقا این آیفون تو عربستان ریلیز شده؟؟

juggler_71
07-11-2012, 00:34
خسته نباشيد دوستان!!تاپيكي كه مديرش نسبت به اعضا اطلاعاتي جامعتر نداره اولا بايد جمع بشه!!!!ثانيا اين بين كسي كه اين گوشي رو خريده و الآن دارش و داره از اون استفاده ميكنه اومده تا حالا اطلاعاته جامعي از اين گوشي در اختيار اين دوستان قرار بده!!!يا بدونه هيچ گونه تعصبي معايب اين گوشي رو عنوان كنه!!!اينجا همه دنباله كوبيدن يك برند يا بالا بردن يك برند ديگه هستند!!چرا بايد اينجوري باشه!!!!دوستان من هم خواهان خريد يكي از دو مدل اين برند هستم!!حالا يا 4اس يا 5!!!ولي من آخرش متوجه نشدم كه بدونه هيچ تعصبي آخرش 4اس خوش ساخت تره يا 5!!!!از نظر سخت افزاري درسته كه 5 از 4اس بهتر شده اما از نظر كيفيت ساخت چي!!!كيفيت دوربين چي!!!نرم افزار خور چي!!!به هر حال اينها هم قسمتي از اين گوشي هستند!!كه حتي در تبليغات هم روي اونا مانور دادن!!پس نميشه ساده از كنارشون گذشت!!!اولين برند دنيا با قيمتي معادل 4250000 تومان در كشور ما به فروش ميرسه در صورتي كه بدنه اي ضعيف در مقابله ضربه داره!!!يا راحت خش پذيره؟؟لطفا كساني كه اين گوشي رو دارند بدونه تعصب و جانب داري معايب اين گوشي رو عنوان كنن چون مزايايه اين گوشي براي همه عموم آشكاره!!اما معايب....!! تا دوستاني كه مثله من ميخوان اين گوشي رو بخرن با اطلاعاتي جامع به سراغش برن!!!كاره اصلي موبايلستان همينه!

silverstone2008
09-11-2012, 17:56
سلام دوستان عزیز...
این گوشی رو از دبی برام خریدن ولی مشکلی که دارم کسی نمیتونه سیم کارت روش نصب کنه یه دونه ایرانسل برش دادم کوچکش کردن ولی پیغام میده که سیم کارت ساپورت نمیکنه لطفا دوستانی که این مشکل داشتن و برطرفش کردن کمکم کنن ممنون

mostafa922
09-11-2012, 17:58
مشكل توي برش سيم كارته
من تا چهار تا هم سراغ دارم كه خراب كردن

iphone3gs32
10-11-2012, 00:18
خسته نباشيد دوستان!!تاپيكي كه مديرش نسبت به اعضا اطلاعاتي جامعتر نداره اولا بايد جمع بشه!!!!ثانيا اين بين كسي كه اين گوشي رو خريده و الآن دارش و داره از اون استفاده ميكنه اومده تا حالا اطلاعاته جامعي از اين گوشي در اختيار اين دوستان قرار بده!!!يا بدونه هيچ گونه تعصبي معايب اين گوشي رو عنوان كنه!!!اينجا همه دنباله كوبيدن يك برند يا بالا بردن يك برند ديگه هستند!!چرا بايد اينجوري باشه!!!!دوستان من هم خواهان خريد يكي از دو مدل اين برند هستم!!حالا يا 4اس يا 5!!!ولي من آخرش متوجه نشدم كه بدونه هيچ تعصبي آخرش 4اس خوش ساخت تره يا 5!!!!از نظر سخت افزاري درسته كه 5 از 4اس بهتر شده اما از نظر كيفيت ساخت چي!!!كيفيت دوربين چي!!!نرم افزار خور چي!!!به هر حال اينها هم قسمتي از اين گوشي هستند!!كه حتي در تبليغات هم روي اونا مانور دادن!!پس نميشه ساده از كنارشون گذشت!!!اولين برند دنيا با قيمتي معادل 4250000 تومان در كشور ما به فروش ميرسه در صورتي كه بدنه اي ضعيف در مقابله ضربه داره!!!يا راحت خش پذيره؟؟لطفا كساني كه اين گوشي رو دارند بدونه تعصب و جانب داري معايب اين گوشي رو عنوان كنن چون مزايايه اين گوشي براي همه عموم آشكاره!!اما معايب....!! تا دوستاني كه مثله من ميخوان اين گوشي رو بخرن با اطلاعاتي جامع به سراغش برن!!!كاره اصلي موبايلستان همينه!

دوست عزيز بدنه اين گوشي با استفاده معمولي به اين راحتي خط و خش نمي افته
درسته اسيب پذير هست اما در مقابل ضربه كه اونم هر گوشي رو بندازي زمين اسيب ميبينه

iphone3gs32
10-11-2012, 00:21
سلام دوستان عزیز...
این گوشی رو از دبی برام خریدن ولی مشکلی که دارم کسی نمیتونه سیم کارت روش نصب کنه یه دونه ایرانسل برش دادم کوچکش کردن ولی پیغام میده که سیم کارت ساپورت نمیکنه لطفا دوستانی که این مشکل داشتن و برطرفش کردن کمکم کنن ممنون

شما بايد با دستگاه مخصوص نانو پانچ كنيد سيمتون رو
اگر اينكارو كردي نشد سيمي رو كي ميگيري دقت كن از اين سري ها باشه كه چيپ طلايي وسطش كوچيك هست
من واسه خودم معمولي بود اما پانچ كردم كار كرد مشكلي هم نداره

Crash_HooHoo
10-11-2012, 00:34
شما از كجا ميدوني هر كي خريده پشيمون شده؟
هم بزرگتر شدن صفحه و هم سرعتش مي ارزه به كل ٤اس

نه عزيزم اينطوريا نيستش...
بهتر شده اما من ٤ اس ٦٤ خودم رو به يه ٥ ١٦ ترجيح ميدم!!!
كيفيت بدنه ٤ اس هم بسيار بهتر از ٥ هستش...

AMIN8282
10-11-2012, 00:46
دوستان نزدیک 90 درصد مردم که آیفون میخرن ( فرقی نمیکنه کدام مدل باشه) تو قاب میندازن که خط و خش روش نیوفته.
در ضمن محافظ ال سی دی و محافظ پشت گوشی رو هم میندازن.در ضمن اونقدر مواظب گوشی میشن که حتی یک دونه هم خش نیوفته.
پس این وسط بحث بد بودن بدنه و .... همش بحث الکیه.
در کل آیفون5 محصول جدید اپل هستش و به مراتب بهتر و قویتر از محصولات قبلیش تولید شده تا مشتری رو به سمت خودش بکشه.

iphone3gs32
10-11-2012, 22:42
نه عزيزم اينطوريا نيستش...
بهتر شده اما من ٤ اس ٦٤ خودم رو به يه ٥ ١٦ ترجيح ميدم!!!
كيفيت بدنه ٤ اس هم بسيار بهتر از ٥ هستش...

خوب اين نظر شماست
شما هم از طرف خودت صحبت ميكني عزيز

silverstone2008
14-11-2012, 19:09
شما بايد با دستگاه مخصوص نانو پانچ كنيد سيمتون رو
اگر اينكارو كردي نشد سيمي رو كي ميگيري دقت كن از اين سري ها باشه كه چيپ طلايي وسطش كوچيك هست
من واسه خودم معمولي بود اما پانچ كردم كار كرد مشكلي هم نداره

من تا الان 2تا سیم کارت پانچ کردم نشد ...
به من گفتن گوشیت لاک هست باید آنلاک شه...
چجوری میتونم آنلاکش کنم لطفا کمکم کنید:an::an::please::sign_help:

keram
16-11-2012, 02:06
با سلام خدمت دوستان .امروز بالاخره این ابر غول رو گرفتم .اگر سوالی داشتید در خدمتم .از شانسم امروز یکدونه ایفون 4 اس هم دستم بود که قشنگ با هم مقایسه کردم
1:کیفیت السیدیش به طور محسوسی از 4 اس بهتره و رنگهارو خیلی گرمتر نشون میده و واقعا فوق العاده است
2: هر برنامه و بازی که همزمان باز کردم ایفون 5 زودتر عکس العمل نشون داد
3: صدای اسپیکر ایفون 5 تقریبا اندازه یک ولوم از 4 اس بیشتره
4: ظاهر و زیباییش و تو دست بودنش که یک دنیا با 4 اس فرق میکنه و و قتی توی دست میگیری اوج لذت رو میبری
5:خوشیختانه اکثر بازیها و برنامه های جدید به صورت فول اسکرین در ایفون 5 اجرا میشه
6: با دو گوشی همزمان از یکجا عکس انداختم و لرزش و نویز در عکسهای ایفون 5 به مراتب کمتر بود
خلاصه بگم از او چیزی که انتظارش رو داشتم بیشتر بود بر خلاف مقاله ها و مطالبهای متفرقه
باز سوالی داشتید در خدمتم .
سیم کارت رو هم خودم پانچ کردم .البته پانچشو از علاالدین خریدم 30 تومان و جنس خوبیه

mehran_tavakoli
16-11-2012, 13:56
در مورد باتری چه طوره گوشی؟
با وای فای مشکلی داشتی تا حالا؟
مرسی

ardz
19-11-2012, 01:22
دوستان مشکل بدنه متاسفانه خیلی شایع شده مال من که نه بیرون بردم و نه هیچی تو پر قو نگه داشتم برا خودش ریخته رنگ بدنه مشکلیه که باید تو رنگ مشکی باهاش کنار اومد ولی لامصب انقدر توپه و خوبه آدم مشکل بدنه رو یادش میره:دی

~DrunK
19-11-2012, 01:28
دوستان مشکل بدنه متاسفانه خیلی شایع شده مال من که نه بیرون بردم و نه هیچی تو پر قو نگه داشتم برا خودش ریخته رنگ بدنه مشکلیه که باید تو رنگ مشکی باهاش کنار اومد ولی لامصب انقدر توپه و خوبه آدم مشکل بدنه رو یادش میره:دی
میشه ی عکس از این رنگ ریختگی تهیه کنید تا ببینیم؟!

ممنون میشم... منتظرم.

ardz
20-11-2012, 01:29

ممنون میشم... منتظرم.

خیالت راحت داداش
آیفون 5 دارم متاسفانه ریزه و تو عکس خوب معلوم نمیشه
بیا اینم عکس از عزیز دلم چه رنگش بریزه چه نریزه دوسش دارم ":793566

ardz
20-11-2012, 01:31

ممنون میشم... منتظرم.

این دیگه یه باگی هست باید باهاش کنار اومد من چند تا از رفیقام تو علائدین هستن متاسفانه خیلی از این باگ ناراضی بودن با این که مشکی رو دوست داشتن سفید خریدن ولی یکی هم مث من عشق مشکیه با رنگ دیگه سازش نمیکنه میره سراغ مشکی با هر خوبی یا بدی هم داشته باشه کنار میاد

GoLPeSaR
20-11-2012, 11:42
مگه مو هست که ریزش داشته باشه؟

من ندیدم این مشکل رو نه تو گوشی خودم نه دوستم

AMIN8282
20-11-2012, 12:38
سلام دوستان.
منم يه ٦٤ گيگ سفيد پارت نامبر lla خريدم.
ال سي ديش نسبت به ٤s خيلي بهتر شده.

ardz
20-11-2012, 19:32
مگه مو هست که ریزش داشته باشه؟

من ندیدم این مشکل رو نه تو گوشی خودم نه دوستم

داداش تو تو تشخیص خش مشکل داری کلا
من ازت اومدم 4اس 32 گیگ گرفتم میگی در حده میبینم نوار دورش زدگی داره زدگی به اون بزرگی ندیدی به من میگی در حده !
خشای پشت روی 4است رو هم که نگو
حالا میخوای ریزش تشخیص بدی ؟
جنابعالی کلا خلاصی

دوستان بنده با ایشون معامله داشتم الان اومده منو داره مسخره میکنه
حالا خودتون قضاوت کنید

ضمنا عکس هم گذاشتام تا تشخیص بدی که دارم و حرف مفت نمیزنم
تو رو خدا این جوجه موجه های موبایلستان رو نیگاه دارن به ماه انگ میزنن
دادا من سالی 50 تا گوشی عوض میکنم داری به من ایراد میگیری؟ !!!!!!!!!!!!!

مگه موی ریزش داشته باشه چه حرفا تو یه رفیق داری من 5 -6 تا رفیقام آوردن دیدم شخصا مشکل رو گوشی فروشای علائدین که خودشون روزی 10 تا آیفون 5 میفروشن میگن اکثرا ریزش دارن
من رفتم یارو خریده بود فحش خار مادر به اپل میداد چون 16 رو 3600 خریده بود میگفت رنگش میریزه
گوشی من نگه میدارم به نقطه روش نیست گوشی رو لای پر قو نگه داشتم ریخته شما میخوای باور کن میخوای نکن از ما که بیشتر آیفون باز نیستی از 2 جی پدر همه رو در آوردیم

AMIN8282
20-11-2012, 20:35
وإلا من خودم عاشق رنگ مشكي بودم.ولي اينحرفها
باعث شد سفيدش رو بخرم.سفيدش هم عاليه.

saffir
21-11-2012, 01:39
دوستان میتونید در مورد این ریزش یه توضیحی بدید ؟

4اس فروختیم اگه ایشالا جور بشه میخوام یه برم تو کار 5

tornado2800
21-11-2012, 11:08
سلام
دوستان من تازگی خریدم این شوالیه مشکی پوشو
یعنی اینقدر بدنش out هست ؟؟؟
تو جیب بزاریمش
هیچ شئی بهش برخورد نکنه
بازم رنگشو میبازه؟؟؟

AMIN8282
21-11-2012, 11:21
سلام
تو جیب بزاریمش
هیچ شئی بهش برخورد نکنه
بازم رنگشو میبازه؟؟؟

مباركت باشه عزيز.
بهتره محافظ پشت و رو رو بهمراه يه قاب بهش بخري
تا با خيال راحت استفادش كني.

ardz
21-11-2012, 12:26
سلام
تو جیب بزاریمش
هیچ شئی بهش برخورد نکنه
بازم رنگشو میبازه؟؟؟

داداشی هواشو داشته باش بالاخره
نزار مستقیما زیاد با دستت در تماس باشه چون عرق دست قلیایی هست و ممکنه رنگ رو بریزه
کیس تهیه کن براش و پشت و رو رو اسکرین پروتکتور

tornado2800
21-11-2012, 14:31
ممنون از همتون
من پشت و روشو برچسب زدم
ایا حاشیه دورو برش رنگشم میره؟

ardz
21-11-2012, 14:38
ممنون از همتون
من پشت و روشو برچسب زدم
ایا حاشیه دورو برش رنگشم میره؟

دادا مشکل فقط از دور هست
پشت و رو مخصوصا با این که پشتش با دورش همجنس هست خیلی متریال توپی داره و مال بعضی از دوستام که پشتشون خش برداشته بود اصلا مث دورش ضایع نشده بود فقط مشکل دورش هست با الماس هم تراش خورده ولی میریزه دیگه
برا دورش یا از این بامپرای گریفین بگیر که نرم هست و قیمت خوبی هم داره بین 15 تا 20 تومن میفروشیم
یا اکس دوریا که اصلی هست 50 تومن
ولی به نظرم مالی نیستن کیس خیلی نازک تر از بامپر هست و بامپر گریفین هم از اکس دوریا ظریف تر هست و شیک تر

tornado2800
21-11-2012, 14:47
برا دورش یا از این بامپرای گریفین بگیر که نرم هست و قیمت خوبی هم داره بین 15 تا 20 تومن میفروشیم
یا اکس دوریا که اصلی هست 50 تومن

سلام مرسی واقعا از توضیحاتت
بامپرای گریفین چیه؟ عکسشو بدید ممنون میشم

ولی به نظرم مالی نیستن کیس خیلی نازک تر از بامپر هست و بامپر گریفین هم از اکس دوریا ظریف تر هست و شیک تر

در این مورد هم عکسشو بزارید ببینید
ندیدم..

ardz
21-11-2012, 15:22
سلام مرسی واقعا از توضیحاتت
بامپرای گریفین چیه؟ عکسشو بدید ممنون میشم

در این مورد هم عکسشو بزارید ببینید
ندیدم..

والا بر عکس بامپرایی که برای 4 و 4اس استفاده میکردیم به نظرم اینا جنسای مورد قبولی دارن و خیلی نرم هستن و تو گوشی آزاد من خوشم اومد ازش از x-doria عکس ندارم ولی از این گریفین بفرما :

794100

از کیس هم یکی دو صفحه قبل عکس گذاشتم البته خب کیس و بامپر مدلای مختلفی دارن ولی من برا خودم اون کیس رو گرفتم 37
بامپر هم 15-20 تومن فروشش هست
الان برای آیفون 5 کلا لوازم گرونه تو این همه لوازم به نظرم این بامپرا خیلی خوبن از لحاظ قیمتی برا گوشی هم مناسب هستن
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=793566&d=1353364133

tornado2800
21-11-2012, 17:52
کاش میشد 2 تا تشکر کرد ازتون.
این بامپرا کجا میتونم تهیه کنم ؟
جنوب کشور هستم...
اینترنتی خرید کنم
میخوام گوشی زخمی نشه

ardz
21-11-2012, 18:46
کاش میشد 2 تا تشکر کرد ازتون.
این بامپرا کجا میتونم تهیه کنم ؟
جنوب کشور هستم...
اینترنتی خرید کنم
میخوام گوشی زخمی نشه

پی ام شد
همین که بتونم راهنمایی موثری داشته باشم و شما دوستان راضی باشین یک دنیا تشکر هست

Najmeh5576
26-11-2012, 20:01
سلام خواهرم كاناداست ميخواد گوشي بخره. آيفون ٥ ,٤ يا مدلهاي نوكيا و سامسونگ همه تقريبا از نظر امكانات بهم نزديك شدند. بنظر شما از نظر كيفيت كدوم بهتره؟ بخواهيد رتبه بندي كنيد چگونه خواهد بود؟ از نظر من انتخاب گوشي به خواسته هاي شخص برميگرده ولي فعلن ميتونم بگم كه خودش كامپيوتريه ساز ايراني ميزنه كيفيت عكس هم براش مهمه. از اين نظر اينا رو گفتم شايد دوستي در بين شما باشه بتونه بهترين انتخاب رو راهنمايي كنه. خودش درگير جابجايي هست من براش ميپرسم. مرسي

ardz
26-11-2012, 22:12
سلام خواهرم كاناداست ميخواد گوشي بخره. آيفون ٥ ,٤ يا مدلهاي نوكيا و سامسونگ همه تقريبا از نظر امكانات بهم نزديك شدند. بنظر شما از نظر كيفيت كدوم بهتره؟ بخواهيد رتبه بندي كنيد چگونه خواهد بود؟ از نظر من انتخاب گوشي به خواسته هاي شخص برميگرده ولي فعلن ميتونم بگم كه خودش كامپيوتريه ساز ايراني ميزنه كيفيت عكس هم براش مهمه. از اين نظر اينا رو گفتم شايد دوستي در بين شما باشه بتونه بهترين انتخاب رو راهنمايي كنه. خودش درگير جابجايي هست من براش ميپرسم. مرسي

دوست عزیز شما که دوربین براتون مهمه فک کنم از اون دسته افراد هستین بلوتوث هم براتون مهم باشه یا از اون افراد باشین پرداخت پول برا اپلیکیشن رو بی معنی میدونید یا از اون دسته افراد هستین که نداشتن دلیوری مسیج براتون مشکله
پس ------آیفون--------نخرید

یعنی چی همه یکی هستن ؟
مگه به سخت افزاره ؟
تازه از نظر سخت افزار و بنچ مارک هم آیفون برتره
اینو بنده دارم میگم شخصا high end اکثر برندا رو داشتم
به نظرم سیستم عامل هست که دو تا سخت افزار رو با هم متمایز میکنه
یعنی حسی که به کاربر القا میشه که اگه آیفون باز و اپل باز باشین این حس رفته تو خونتون هیچ رقمه هم نمیتونید کنارش بزارین

Najmeh5576
27-11-2012, 20:22
دوست عزیز شما که دوربین براتون مهمه فک کنم از اون دسته افراد هستین بلوتوث هم براتون مهم باشه یا از اون افراد باشین پرداخت پول برا اپلیکیشن رو بی معنی میدونید یا از اون دسته افراد هستین که نداشتن دلیوری مسیج براتون مشکله
پس ------آیفون--------نخرید

یعنی چی همه یکی هستن ؟
مگه به سخت افزاره ؟
تازه از نظر سخت افزار و بنچ مارک هم آیفون برتره
اینو بنده دارم میگم شخصا high end اکثر برندا رو داشتم
به نظرم سیستم عامل هست که دو تا سخت افزار رو با هم متمایز میکنه
یعنی حسی که به کاربر القا میشه که اگه آیفون باز و اپل باز باشین این حس رفته تو خونتون هیچ رقمه هم نمیتونید کنارش بزارین
اوه ه ه ه ه چه عصباني ! من گفتم از نظر امكاناتي كه ارايه ميدند بهم نزديك شدند و اون شكافي كه قبلن بين برندهاي مختلف وجود داشت الان كمتره. خوب بگذريم حالا يه راهنمايي درست بكنيد خيلي خوب شد كه شما تجربه همه برندها رو داريد. اگر شما بودين ب ترتيب اولويت كدوم گوشي را انتخاب ميكرديد؟. ضمنن بين آيفون ٥ و ٤ و ٤s كدوم را پيشنهاد ميديد. كدوم از نظر كارايي بهتر دراومدتد.

sepsi
27-11-2012, 21:14
سلام دوستان
ميخواستم يه ايفون بگيرم اما بين ٤ اس ٦٤ و ٥ ١٦ گير كردم دو سه سالي هم ميخوام داشته باشمش شما كدومو پيشنهاد ميديد؟ و چرا؟

AMIN8282
27-11-2012, 22:39
سلام دوستان
ميخواستم يه ايفون بگيرم اما بين ٤ اس ٦٤ و ٥ ١٦ گير كردم دو سه سالي هم ميخوام داشته باشمش شما كدومو پيشنهاد ميديد؟ و چرا؟

دوست خوبم اصلا جای سوال نداره.
صد در صد آیفون5 پیشنهاد میشه.
معلومه که محصول جدید بهتر از محصول قبلی میشه.

ardz
28-11-2012, 00:38
[QUOTE=Najmeh5576;3361818]
اوه ه ه ه ه چه عصباني ! من گفتم از نظر امكاناتي كه ارايه ميدند بهم نزديك شدند و اون شكافي كه قبلن بين برندهاي مختلف وجود داشت الان كمتره. خوب بگذريم حالا يه راهنمايي درست بكنيد خيلي خوب شد كه شما تجربه همه برندها رو داريد. اگر شما بودين ب ترتيب اولويت كدوم گوشي را انتخاب ميكرديد؟. ضمنن بين آيفون ٥ و ٤ و ٤s كدوم را پيشنهاد ميديد. كدوم از نظر كارايي بهتر دراومدتد.
والا چه کنیم همیشه بدونید فرقی بین آی او اس و اندروید وجود داره و این دو نباید مقایسه بشن نه تنها این دو بلکه تمام سیستم عاملای مختلف موبایل

والا به اولویت من همیشه اول اپل یعد گوشی های خاص گوگل سری نکسس رو میگم بعد هم سامسونگ البته high end های سامسونگ حرف ندارن ولی خب نمیشه از برتری های گوگل هم گذر کرد و یه اندروید خالص و بروز رو به هر گوشی ای با این سیستم عامل ترجیح میدم
بعد این برندا تو وین فون هم نوکیا بعد اچ تی سی
مسلما شاخ بازار یعنی آیوفن 5 درسته 4اس هم خوبه و خیلیا دوسش دارن ولی بالاخره اپل و high end ش :دی

سلام دوستان

همانطور که در نقل بالا گفتم و دوستان گفتن مسلما آیفون 5 16 گیگ هر چند 16 برا بعضیا مث خودم خیلی کمه ولی ارزش داره بالاخره من خودم دیدم کسی گوشی رو دستتون ببینه نمیگه چند گیگه میگه الان شاخ بازاره البته بنده زیاد تو این قید و بندا نیستم ولی از نگاه عمومی همینه

maxomid
28-11-2012, 11:26
سلام
دوستان در بسته بندی ایا سوزن سیم کارت موجود هست یا خیر؟
چون برای برادرم نداشت و فروشنده گفته که نداره کلا ؟!

ardz
28-11-2012, 13:23
سلام
دوستان در بسته بندی ایا سوزن سیم کارت موجود هست یا خیر؟
چون برای برادرم نداشت و فروشنده گفته که نداره کلا ؟!

داداشی پارت نامبرای آمریکا فقط فقط باز هم میگم پارت نامبر های آمریکا فاقد سوزن تعویض سیم هستن

.R.E.Z.A.
30-11-2012, 12:36
سلام دوستان پایتخت نشین ! بهترین جا برای خرید iphone و لوازم جانبی رو اگر ادرس دارید محبت میکنید؟

keram
02-12-2012, 22:04
با سلام خدمت دوستان .امروز با اشکال بدی در ایفون 5 روبرو شدم که از دوستانی که این گوشی رو دارن خواهشمندم با دقت تست کنن و ببینن با همچین ایرادی روبرو هستن یا نه .
امروز داشتم با اسپیکر گوشی موزیک گوش میدادم که بعد از گذشت نزدیک 40 ثانیه متوجه شدم که حالت پخش موزیک نوسان پیدا کرده و داره بالا و پایین میشه بعد دوباره یه چند لحظه صاف میشه و دوباره همین حالت پیش میاد .یعنی انگار ولوم گوشی رو بالا و پایین کنی .روی چند تا موزیک دیگه هم امتحان کردم و دقیقا همین مشکل وجود داشت .اینم بگم که بعضی مواقع گیر میده و اصلا این مشکل پیش نمیاد .پس باید چند بار امتحان کنید و حتما ولوم رو در بالاترین قرار بدهید و صبر داشته باشید .
نمیدونم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری .واسه همین یه کلیپ ویدئویی گذاشتم پخش بشه و این مشکل اونجا هم وجود داشت .یه امتحان دیگه هم کردم و با تلفن خونه به گوشی زنگ زدم و هر بار نزدیک 30 ثانیه نگه داشتم و با کوچکترین نوسانی مواجه نشدم .یه دو تا هم فیلم دارم که با خود گوشی توی خونه وقتی که موزیک گذاشته بودم گرفتم .وقتی اونها رو پخش میکنم باز همه چیز عادیه .در هر صورت دوستان لطف کنن تست کنن و نتیجه رو بگن چون بدجوری شوکه ام
فقط خواهشا دقت به خرج بدید ممنون .ورژن گوشی هم 6.01 هستش

keram
03-12-2012, 00:56
چه استقبال گرمی

pnn
03-12-2012, 01:25
چه استقبال گرمی

من ايفون ٥ كه ندارم
ولي تو ايفون ٤ يه همچين مشكلي واسم پيش اومده بود كه با ريستور درست شد و الان هم تقريبا يه ٧ ماهي گذشته و هنوز سالمه

mohammad-a604
03-12-2012, 01:27
چه استقبال گرمی

به همچین مساله برخورد نکردم دوست عزیز

ardz
04-12-2012, 13:50
با سلام خدمت دوستان .امروز با اشکال بدی در ایفون 5 روبرو شدم که از دوستانی که این گوشی رو دارن خواهشمندم با دقت تست کنن و ببینن با همچین ایرادی روبرو هستن یا نه .
امروز داشتم با اسپیکر گوشی موزیک گوش میدادم که بعد از گذشت نزدیک 40 ثانیه متوجه شدم که حالت پخش موزیک نوسان پیدا کرده و داره بالا و پایین میشه بعد دوباره یه چند لحظه صاف میشه و دوباره همین حالت پیش میاد .یعنی انگار ولوم گوشی رو بالا و پایین کنی .روی چند تا موزیک دیگه هم امتحان کردم و دقیقا همین مشکل وجود داشت .اینم بگم که بعضی مواقع گیر میده و اصلا این مشکل پیش نمیاد .پس باید چند بار امتحان کنید و حتما ولوم رو در بالاترین قرار بدهید و صبر داشته باشید .
نمیدونم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری .واسه همین یه کلیپ ویدئویی گذاشتم پخش بشه و این مشکل اونجا هم وجود داشت .یه امتحان دیگه هم کردم و با تلفن خونه به گوشی زنگ زدم و هر بار نزدیک 30 ثانیه نگه داشتم و با کوچکترین نوسانی مواجه نشدم .یه دو تا هم فیلم دارم که با خود گوشی توی خونه وقتی که موزیک گذاشته بودم گرفتم .وقتی اونها رو پخش میکنم باز همه چیز عادیه .در هر صورت دوستان لطف کنن تست کنن و نتیجه رو بگن چون بدجوری شوکه ام
فقط خواهشا دقت به خرج بدید ممنون .ورژن گوشی هم 6.01 هستش

دادا ریستور کن ببین چی میشه چون منم به همچین مشکلی برخورد نکردم
رو چند آیفون تست کردم
ضمنا
این صدا چطور نوسان پیدا میکنه؟
انقدر ملموس هست که با یه آهنگ گوش دادن متوجه بشیم؟

keram
05-12-2012, 22:27
دادا ریستور کن ببین چی میشه چون منم به همچین مشکلی برخورد نکردم
رو چند آیفون تست کردم
ضمنا
این صدا چطور نوسان پیدا میکنه؟
انقدر ملموس هست که با یه آهنگ گوش دادن متوجه بشیم؟

اره با یک اهنگ گوش دادن مشخص میشه .راستش حوصلهدندارم ریستور کنم و دوباره همه چیز رو از اول نصب کنم .صبر میکنم یه اپدیت جدید بیاد ببینم چی میشه .جدا امروز صدای هند فری این گوشی رو با 3gs داداشم مقایسه کردم و میتونم بگم نزدیک یک ولوم بلندی و بیسش کمتر از 3gs بود .

ardz
07-12-2012, 14:21
اره با یک اهنگ گوش دادن مشخص میشه .راستش حوصلهدندارم ریستور کنم و دوباره همه چیز رو از اول نصب کنم .صبر میکنم یه اپدیت جدید بیاد ببینم چی میشه .جدا امروز صدای هند فری این گوشی رو با 3gs داداشم مقایسه کردم و میتونم بگم نزدیک یک ولوم بلندی و بیسش کمتر از 3gs بود .
والا داداشی بعد تست دوباره باز متوجه چیزی نشدم حد اقل با مال خودم نیم ساعت گوشی دادم مشکلی نداشت مال شما هم ایشااله با ریستور حل میشه

monacoo
08-12-2012, 13:50
من سفید شو گرفتم 16 گیگ
الان یه هفته س خریدمش 2700 البته با کلی برنامه و قاب گوشی این قیمت شد
من که خیلی راضیم مخصوصا برای بازی صفحه ش بزرگتره خیلی بهتره همچنین سبک تر بودنش

Zendegi_m
14-12-2012, 20:20
دوستاني كه ايفون ٥ دارين به نظرتون ميارزه كسي ٤اس داشته باشه و بره ٥ بگيره ايا؟؟؟

mohammad-a604
15-12-2012, 00:36
دوستاني كه ايفون ٥ دارين به نظرتون ميارزه كسي ٤اس داشته باشه و بره ٥ بگيره ايا؟؟؟

در کل بستگی به نظر خودتون داره.
اگه صفحه بزرگتر و با کیفیت تر و شفاف تر و وزن کمتر و سرعتر بالاتر گوشی و یک سری موارد دیگه واستون مهم هست خب مسلما تعویض با گوشی قبلیتون براتون لذت بخش خواهد بود.
.
.
.
ولی تو مواردی مثل کیفیت عکسبرداری تفاوت خاصی با 4s نداره, فقط سرعت عکسبرداری خیلی زیاد تر شده نسبت به 4s و تو فیلمبرداری رنگها بهتر نشون داده می شه و... .

™LEO
15-12-2012, 00:40
دوستانی که آیفون 5 دارن،از هدفونش راضی هستین؟بعد از یه مدت خراب نمیشه؟
من میخوام هدفونشو برای گوشیم بگیرم چون واقعا بیس و کیفیت بسیار بالایی داره.

Sent by HT€ 0Π€ X

iphone3gs32
15-12-2012, 01:01
دوستانی که آیفون 5 دارن،از هدفونش راضی هستین؟بعد از یه مدت خراب نمیشه؟
من میخوام هدفونشو برای گوشیم بگیرم چون واقعا بیس و کیفیت بسیار بالایی داره.

Sent by ht€ 0π€ x

از ورژن قبليش كه واقعا بهتر شده
الان من ٢ ماه هست ازش استفاده ميكنم فعلا كه خوبه
ولي با اين قيمت ها چرا بيتس نميخري ؟

™LEO
15-12-2012, 16:35
از ورژن قبليش كه واقعا بهتر شده
الان من ٢ ماه هست ازش استفاده ميكنم فعلا كه خوبه
ولي با اين قيمت ها چرا بيتس نميخري ؟

همینه دیگه؟
http://cdn.iphone4jailbreak.org/wp-content/uploads/earpods-iphone-5-headphone.jpg

والا این نسبت به قیمتش خیلی به صرفه تره!قیمت این 30 دلاره ولی قیمت هدفون بیتس کمترینش 130 دلاره!تازه توی ایران هم بیتس اصل به سختی میشه پیدا کرد.

iphone3gs32
15-12-2012, 22:45
همینه دیگه؟
http://cdn.iphone4jailbreak.org/wp-content/uploads/earpods-iphone-5-headphone.jpg

والا این نسبت به قیمتش خیلی به صرفه تره!قیمت این 30 دلاره ولی قیمت هدفون بیتس کمترینش 130 دلاره!تازه توی ایران هم بیتس اصل به سختی میشه پیدا کرد.

بله همین هست
تا اونجایی که خودم تست کردم هدفون های اپل رو محصولات خودش بهتر جواب میده

™LEO
15-12-2012, 23:25
بله همین هست
تا اونجایی که خودم تست کردم هدفون های اپل رو محصولات خودش بهتر جواب میده

حرف شما متینه اما وقتی من مود بیتس گوشیم رو روشن کردم،کیفیت و بیس خیلی بالاتر رفت.
ولی یه ایرادی هم داره!صدارو قشنگ به بیرون انتقال میده!
در کل محصولات اپل تکه!

Sent by HT€ 0Π€ X

r0ot$harp
18-12-2012, 22:26
سلام دوستان عزیز

می خوام آیفون 5 بگیرم. بعضی از دوستان می گن 4s بگیر. بهتر هست. نظر شما چیه؟؟؟

mohammad-a604
19-12-2012, 01:34
سلام دوستان عزیز

می خوام آیفون 5 بگیرم. بعضی از دوستان می گن 4s بگیر. بهتر هست. نظر شما چیه؟؟؟

با توجه به اینکه تجربه هر دو رو داشتم به نظر بنده البته آیفون 5 خیلی بهتر از 4s هست. شک نکنید دوست عزیز

mehdigggg
21-12-2012, 14:28
به نظر من ایفون 5 خیلی بهتره من هر دو تاشو داشتم مخصوصا اینکه ایفون5 کشیده تر و خوش دستتره کیفیت صفحه بهتر سرعت بیشتر و با کلاس تره

Mist3rshey2n
25-12-2012, 01:54
دوستان من تا هفته ی دیگه میخوام این گوشی رو بخرم فقط یه سوال برام پیش اومده ... این دستگاه جیلبریک میشه ؟؟؟
اگه نه , چقدر احتمالش هست در آینده جیلبریکش کنن ؟؟؟

vahid579
25-12-2012, 03:10
دوستان من تا هفته ی دیگه میخوام این گوشی رو بخرم فقط یه سوال برام پیش اومده ... این دستگاه جیلبریک میشه ؟؟؟
اگه نه , چقدر احتمالش هست در آینده جیلبریکش کنن ؟؟؟
فعلا که . بروبچ هکر دارن یه کارایی میکنن، یادت باشه کار نشد نداره ...

sepsi
05-01-2013, 23:07
[QUOTE=Najmeh5576;3363609]
والا چه کنیم همیشه بدونید فرقی بین آی او اس و اندروید وجود داره و این دو نباید مقایسه بشن نه تنها این دو بلکه تمام سیستم عاملای مختلف موبایل

والا به اولویت من همیشه اول اپل یعد گوشی های خاص گوگل سری نکسس رو میگم بعد هم سامسونگ البته high end های سامسونگ حرف ندارن ولی خب نمیشه از برتری های گوگل هم گذر کرد و یه اندروید خالص و بروز رو به هر گوشی ای با این سیستم عامل ترجیح میدم
بعد این برندا تو وین فون هم نوکیا بعد اچ تی سی
مسلما شاخ بازار یعنی آیوفن 5 درسته 4اس هم خوبه و خیلیا دوسش دارن ولی بالاخره اپل و high end ش :دی

همانطور که در نقل بالا گفتم و دوستان گفتن مسلما آیفون 5 16 گیگ هر چند 16 برا بعضیا مث خودم خیلی کمه ولی ارزش داره بالاخره من خودم دیدم کسی گوشی رو دستتون ببینه نمیگه چند گیگه میگه الان شاخ بازاره البته بنده زیاد تو این قید و بندا نیستم ولی از نگاه عمومی همینه

يعني به خاطر اينكه بقيه بگن گوشيت چه شاخه با ١٦ گيگ سر كرد
من كه ٤اس ٦٤ گرفتم
چون به نظرم اگه نشه تو يه مسافرت يه ساعت با يه گوشي فيلم گرفت به درد من يكي نمي خوره
البته اين نظر شخصي منه

perspolisamir
09-01-2013, 21:57
دوستان من تا حالا با آیفون کار نکردم.
یه سوالی برام پیش اومده.
اگه مثلا از یه کشور اروپایی یه آیفون 5 تهیه کنیم، آیا راهی وجود داره که زبان فارسی و ... رو بهش اضافه کرد و به راحتی تو ایران ازش استفاده کرد ؟

kiachip
09-01-2013, 22:03
دوستان من تا حالا با آیفون کار نکردم.
یه سوالی برام پیش اومده.
اگه مثلا از یه کشور اروپایی یه آیفون 5 تهیه کنیم، آیا راهی وجود داره که زبان فارسی و ... رو بهش اضافه کرد و به راحتی تو ایران ازش استفاده کرد ؟

اگه منظورتون اینه که گوشی کلا فارسی شه که باید بگم خیر

اما میشه فارسی رو برای پیام اضافه کرد

I-SINA
09-01-2013, 22:12
اگه منظورتون اینه که گوشی کلا فارسی شه که باید بگم خیر

اما میشه فارسی رو برای پیام اضافه کرد

آقا جیلبرک بیاد واسش میشه که.
ما آیپدمون کلا فارسی هست الان.(تاریخ-کیبورد):bz:

فرهادالدوله
09-01-2013, 22:58
بالاخره یکی از عزیزان که این گوشی را داره بگه که به راحتی روش خش میوفته یا نه؟کلا نسبت به 4s کیفیت ساخت و بدنش چطوره؟

Vampire
09-01-2013, 23:10
بالاخره یکی از عزیزان که این گوشی را داره بگه که به راحتی روش خش میوفته یا نه؟کلا نسبت به 4s کیفیت ساخت و بدنش چطوره؟

بلـــه به راحتی خش میوفته !
من یکی از دوستانم کــه این گوشی رو داره
بعد از دو-سه هفته استفاده و با وجود استفاده از گارد محافظ یک خط ( البته بیشتر شبیه یک ترک هست! ) بالای سمت راست گوشی افتاده ..*

Mist3rshey2n
11-01-2013, 00:51
دوست عزیز من این گوشی رو دارم و باید بهت بگم بستگی داره چجوری ازش استفاده بکنی ...
اگه بذاریش توی محافظ هیچیش نمیشه ...
از نظر من بزرگ ترین ضعف این گوشی باتریشه ... بیچارم کرده !!!

sghd
17-01-2013, 07:17
سلام دوستان
من هوس کردم 4s رو بفروشم و 5 بگیرم
میخوام ببینم ارزش داره یا نه ، دنبال چند تا توجیه خوب هستم برای تعویض!
میخوام سفید بگیرم آیا سفیدشم خش میفته مثل مشکی
من یه سری نرم افزار و بازی روی 4s دارم که هنوز برای 5 آپدیت نشدند ایا اینکه سایزشون روی گوشی درست نیست رو اعصاب نمیره؟
باطریش چطوره؟4s که خیلی اذیت میکنه از این نظر

kiachip
17-01-2013, 11:05
سلام دوستان
من یه سری نرم افزار و بازی روی 4s دارم که هنوز برای 5 آپدیت نشدند ایا اینکه سایزشون روی گوشی درست نیست رو اعصاب نمیره؟

من 5 رو پيشنهاد نميكنم چون بدنه ضعيفي داره،حداقل صبر كن 5s بگير كه بهينه شده ي 5 هست و مشكلاتش رفع شده

vahab00
22-01-2013, 13:51
:ea::cv::dz::cu:

ALi-pesarkavir
27-01-2013, 21:54
واغعا اپل بهترین گوشی دناصت چیه این صامصونگ پلاصتیکی حر کس گوشی هالیشه عایفون میخرح

meysam944
29-01-2013, 21:17
واغعا اپل بهترین گوشی دناصت چیه این صامصونگ پلاصتیکی حر کس گوشی هالیشه عایفون میخرح

جدا اخطار میکنم این طرز برخورد و صحبت کردن تکرار نشه.در صورت تکرار برخورد خواهد شد.

ardz
30-01-2013, 11:52
سلام دوستان

دوست عزيزم اين سوال ديگه كليشه اي شده ولي يه توضيح كلي ميدم خودتون بر آيند بگيرين
اول در مورد بدنه بگم كه هيچ وقت ٥ تو راحتي استفاده و بيخيالي استفده كردن به ٤اس نميرسه
٤اس رو من بدون كيس و بامپر استفاده ميكردم چون آدم اين همه پول ميده سردي گوشي رو و كيفيت بدنه ي فلزي رو حس كنه نه اين كه بندازه تو چند تا محافظ پلاستيكي آشغال كه ريخت و ضخامت گوشي رو زير سوال ميبرن
٥ فوق العاده بدنه ي سخت و نرمي داره:دي
سختي به اين منظور ميگم كه مث ٤اس كيس و گارد و حتي كليد نميتونه رو مشكي رده بندازه چون هم قسمت مياني پشت گوشي هم نوار دورش خيلي جنس توپي دارن
ولي يه تيكه ريزه كاري داره كه به براقي ميزنه
همون قسمت كه با الماس هم تراش خورده ضعف آيفون5 هست كه رنگ همون قسمت ميره و فقط همون يه تيگه ضعف داره
سختي تو خط و خش ولي متاسفانه در برخورد با زمين همون يه تيكه از ٤اس نرم تره و بيشتر آسيب ميبينه
رنگ سفيد چون نوارش يكدست نقره اي هست هر چقدر بريزه باز مشخص نميشه
باتري به نظرم از ٤اس بهتره ولي بستگي به تنظيمات داره
اپها هم بزودي كمپتيبل ميشن ولي خب يكم رو مخه اندازه
هر چند بزرگي صفحه زياد تو بازيا به چشم نمياد
حالا باز سوالي داشتين بپرسين كامل توضيح بدم كه انتخاب مناسبي داشته باشين

Sent from my iPhone 5

hosseinalizadeh
05-02-2013, 09:44
به نظر من بدنه بدی داره مخصوصا بحث رنگ رفتنش

به نظر من کاربردی بودنش مهمتر از ظاهرش هست هر چند ظاهرش هم دلنشینتر بود بهتر بود

adduliniho
05-02-2013, 19:05
بابا جان! آیفون 5 اینقدرا که میگن خوب نیست... ببینید اپل با هواداراش چه کرده که هر چی بسازه همه میخرنش!! آیفون 5 در حد اسم خودش خوبه... من منکر کیفیت ساخت خوبش نمیشم...ولی برا من که خریدارم نمیدونم چرا این احساس بهم دست میده که خریدش نسبت به آیفون 4 اس دور ریختن پوله!!! آخه آیفون 5 چی داره که 4 اس نداره؟! چشم ها را باید شست!!!

tonto1538
14-02-2013, 04:00
این چه حرفیه میزنی ؟ از 4s خیلی سرتره

وزن کمش واقعا عالیه خسته کننده نیستش .

صفحه 3.5 دیگه روی 4s خیلی تو ذوق میزدش که 5 شکیل هستش .

البته یارو میتونه 5.5 اینچ هم بزنه آخه فرضا بزنه دیگه به اون گوشی نمیگن ؟ هر چیزی

متناسبش خوبه .

سرعتش خیلی خیلی بیشتره تو ap ها از 4s بیشتره . .

لنزی که روی دوربین هستش خیلی بهتر عمل میکنه از 4s

باریکی خوش دستی --- گوشی میخری که استفاده کنی لذت ببری نه لای پر قو بکشی

گوشی هستش انتظار دارید آهن باشه ؟

شما که میگی چی داره نسبت به 4s همین 4G که ساپورت میکنه توی ایران بدرد نمیخوره

ولی اون ور آب میدونید چقدر براشون مهمه کاربردی هستش ؟

کیفت صفحه نمایشش هم واقعا محشره .

wifi هم dual-band قوی عالی

کیفت عالی دوربین جلو هم عالی هستش

الان کسی 4 با 4s کسی تو دستش بگیره هیچ فرقی با هم ندارن .

بابا جان! آیفون 5 اینقدرا که میگن خوب نیست... ببینید اپل با هواداراش چه کرده که هر چی بسازه همه میخرنش!! آیفون 5 در حد اسم خودش خوبه... من منکر کیفیت ساخت خوبش نمیشم...ولی برا من که خریدارم نمیدونم چرا این احساس بهم دست میده که خریدش نسبت به آیفون 4 اس دور ریختن پوله!!! آخه آیفون 5 چی داره که 4 اس نداره؟! چشم ها را باید شست!!!

adduliniho
18-02-2013, 11:30
این چه حرفیه میزنی ؟ از 4s خیلی سرتره

وزن کمش واقعا عالیه خسته کننده نیستش .

صفحه 3.5 دیگه روی 4s خیلی تو ذوق میزدش که 5 شکیل هستش .

البته یارو میتونه 5.5 اینچ هم بزنه آخه فرضا بزنه دیگه به اون گوشی نمیگن ؟ هر چیزی

متناسبش خوبه .

سرعتش خیلی خیلی بیشتره تو ap ها از 4s بیشتره . .

لنزی که روی دوربین هستش خیلی بهتر عمل میکنه از 4s

باریکی خوش دستی --- گوشی میخری که استفاده کنی لذت ببری نه لای پر قو بکشی

گوشی هستش انتظار دارید آهن باشه ؟

شما که میگی چی داره نسبت به 4s همین 4g که ساپورت میکنه توی ایران بدرد نمیخوره

ولی اون ور آب میدونید چقدر براشون مهمه کاربردی هستش ؟

کیفت صفحه نمایشش هم واقعا محشره .

Wifi هم dual-band قوی عالی

کیفت عالی دوربین جلو هم عالی هستش

الان کسی 4 با 4s کسی تو دستش بگیره هیچ فرقی با هم ندارن .

ممنون دوست عزیز... دلایل شما منطقی و درست... ولی برا منی که 4 جی برام مهم نیست صد در صد خرید 4 اس برام به صرفه تره... گرچه که میل طبیعی آدم به اینه که همه چی رو جدیدش رو داشته باشه.... در ضمن... شما قیمت آیفون 5 رو در نظر بگیرید.... با این قیمت حاضرید از گوشی هایی چون نکسوس 4 یا رازر مکس یا نوت 2 بگذرید؟؟!

seydali
27-02-2013, 21:19
درست است که iphone 5 از مدل پیشین خود ( iphone 4s ) سبک تر , سریع تر و باریک تر است ولی این بدین معنا نمیباشد که از رقبا هم بهتر باشد ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779263&stc=1&d=1348859835

همانطور که میدانیم در ابتدا گوشی های apple بهترین گوشی های بازار بودن که بقیه اسمارت فون ها با جهشی فوق العاده توانستند با گوشی های iphone به رقابت بپردازند و در بعضی موارد ان را نیز پشت سر بگذارند ... برای همین apple دست به کار شد و با معرفی یک نسل پنجم iphone به رقابت ها بازگشت ...

همانطور که میدانید apple اعلام کرده که iphone 5 در 24 ساعت اول توانسته 2 ملیون نسخه پیش فروش کند که این مقدار دو برابر فروش iphone 4s میباشد ... خوب بیایید ببینیم که iphone 5 با این همه طرفداران میتواند نیاز های مخاطبینش بر طرف سازد ؟ ...

سبک تر
باریک تر

و اما معایب :
اشکال داشتن نقشه
نداشتن nfc

آدم حسابی آخه با سیم کارت های ما سازگار نیست چیه !!! دیگه تورو خدا حرف درست بزن 4نقر مبتدی میان میخونن باور میکنن !!! منظورت چیه اصلا ؟ میکرو سیم کارت منظورته ؟ ایرانسل میفروشه سفارشی به جز ایرانسل هم هر سیمی که بخای بزاری میخونه فقط یه پانچ ساده میخواد

seydali
28-02-2013, 16:29
سلام میخواستم آیفون 5 مشکی بخرم خواستم ببینم در پشتش ضده خشه ؟ یا نه

amirjeegar2005
20-05-2013, 00:27
سلام میخواستم آیفون 5 مشکی بخرم خواستم ببینم در پشتش ضده خشه ؟ یا نه

هر گوشی به مرور زمان خط می افته باید مراقبش باشی

saeid3663
13-07-2013, 17:59
سلام.......

دوستان من تا چند مدت پیش S3 داشتم ، قصد دارم که گوشی جدیدی بگیرم ، اما بین S4 و IPHONE5 موندم ....!!!!

بعضی ها میگن که IPHONE5 محیط بسته ای داره ، هم از لحاظ نرم افزاری و هم از لحاط رابط کاربری و دانلود نرم افزار در ایران با مشکل مواجه میشه .

می خواستم بپرسم که این صحبت ها تا چه حد حقیقت داره ...؟

و IPHONE 5 مثل S4 برای تایپ اس ام اس فارسی سازگاری کامل با زبان فارسی داره ؟ ( فقط مسیج ها )

کاری با CPU یا کیفیت صفحه نمایش ندارم ، چونکه IPHONE 4S رو که دیدم و کمی هم کار کردم فوق العاده بود .

مصرف باطری نسبت به S4 چطوره ؟

(ناگفته نماند : اون موقع که S3 داشتم کیفیت عکسش رو با یه IPHONE 4S مقایسه کردم ، بدون هر گونه تعصب : IPHONE یه سر و گردن بالاتر بود .)

saeed_1451
24-09-2013, 10:01
سلام دوستای گرامی کسی از تاریخ دقیق عرضه آیفون 5s و آیفون 5c اطلاع داره ؟
هم در بازار جهانی و هم در ایران ؟
مرسی اگر یکی راهنمایی کنه !

meysam944
24-09-2013, 11:17
سلام دوستای گرامی کسی از تاریخ دقیق عرضه آیفون 5s و آیفون 5c اطلاع داره ؟
هم در بازار جهانی و هم در ایران ؟
مرسی اگر یکی راهنمایی کنه !

هر2 گوشی هم در بازار جهانی و هم در بازار ایران ارائه شدن . اما قیمت فوق العاده بالایی دارند.
5s 16 GB 3900
5c 16GB 2800

saeed_1451
26-09-2013, 12:40
هر2 گوشی هم در بازار جهانی و هم در بازار ایران ارائه شدن . اما قیمت فوق العاده بالایی دارند.
5s 16 GB 3900
5c 16GB 2800

ممنون دوست عزیز ولی 27 شهریور بود یا 29 ؟