PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قبل از خرید بدانید : تفاوت گوشی One S S3 با One S S4

zaboo
05-10-2012, 21:55
با سلام خدمت دوستان :

http://st2.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-one-s-2.jpg

این گوشی ها چند مدل هستن ؟
این گوشی ها دو مدل هستن .. که هیچ تفاوتی در ظاهر ندارند اما
1- One S که همه آنرا به مدل S4 می شناسند
2- One S C2 که همه آنرا به مدل S3 می شناسند

تفاوت آنها در چیست ؟
تفاوت آنها در نوع cpu و گرافیک بکار رفته در آنهاست ..
در مدل one s سی پی یو بکار رفته s4 dual core 1.5 هست و همینطور گرافیک Andero 225
در مدل one s c2 سی پی یو بکار رفته s3 dual core 1.7 هست و گرافیک Andero 220
توجه : مقدار 1.7 شاید بیشتر باشد اما از نسل قدیمی تر CPU های Qualcomm است .
لینک مقایسه این دو مدل با هم : http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=4574

کدام یک قویی تر هستند ؟
مشخصا cpu اس4 دارای معماری جدید تر و بازده بیشتری است و اس3 در حد سی پی یو اورکلاک شده سری sensation هست ..
در کل بهتر است برای خرید s4 را انتخاب کنید

تنها تفاوت آنها در CPU شان هست ؟
از لحاظ سخت افزاری بله .. اما از لحاظ نرم افزاری هم تفاوت هایی دارند .. در کل می توان گفت ساپورتی که صورت می گیرد نزدیک 99% از سی پی یو s4 می باشد .. از رام های کوک شده بگیرید تا اکثر آپدیت ها ابتدا برای s4 میاد .. البته این دلیلی بر ضعف کلی s3 نمی باشد و s3 هم به اندازه کافی قویی هست ..
و همینطور از لحاظ گرافیکیS4 - Andero 225 قویی تر از مدل S3 Andero 220 – می باشد

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=780750&stc=1&d=1349480354

چگونه باید آن را تشخیص داد ؟
ساده ترین راه در هنگام خرید توجه به مدل گوشی از روی جعبه هست ...
z520 همان s4
و z560 گوشی s3 می باشد ..
جهت اطمینان بیشتر که گوشی و جعبه یکی باشد ، IMEI را از روی جعبه با گوشی از قسمت about phone چک کنید !
توجه : در برخی جعبه ها مقدار CPU ذکر نشده ( در اکثر مدل های S3 سفارش خاورمیانه ) !! پس بهتر است به مدل Z520 یا Z560 توجه کنید ..

کدام رنگ s3 و کدام رنگ این گوشی s4 هست ؟
در هر دو رنگ هر دو مدل گوشی به چشم می خورد و صرفا رنگ جهت تشخیص مدل گوشی one s بکار نمی رود .

آیا این مدل دارای رنگ پریدگی است ؟
در سری های اول این گوشی که سریال نامبر آنها SHxx – HTxx شان عدد پایین تر از 24 بکار رفته است ( سری های اول این گوشی ) فقط رنگ مشکی این هر دو مدل One S دچار رنگ پریدگی در قسمت لبه ها و برای برخی در قسمت پشت حتی با استفاده از کاور محافظ دیده شده .. اما جای نگرانی نیست چون این سری از گوشی اکنون در بازار نیست و سری جدید ( 24 به بالا ) این مشکل را در رنگ مشکی ندارد .

آیا مدل چینی یا تایوانی این گوشی تفاوت هایی دارند ؟ مشکل زردی صفحه چطور ؟ همینطور مشکل آنتن دهی وای-فای ؟
پاسخ همه سوالات بالا منفی است .

آیا این درست است که گوشی های S4 مختص شرکت های ارتباطی T-mobile هستند ؟
خیر ، گوشی بنده S4 هست و ودافون هست .. البته هیج جای آن نوشته نشده که برای ودافون ساخته شده و آنلاک فکتوری هست ( از برنامه تشخیص دادم )

قیمت ها به چگونه است ؟
این دو مدل گوشی با یک قیمت و یک اسم در بازار بفروش می رسد و اکثر موبایل فروشها از تفاوت CPU آنها اطلاعی چندانی ندارند .

سفارش خاورمیانه آن فرقی با دیگر نقاط دنیا نمی کند ؟
بله .. تفاوت هایی دارد ، آپدیت های انتشار یافته ابتدا برای سفارش اروپا می آید و با تاخیری چند ماه برای خاورمیانه منتشر می شود . (( من تا دو هفته پیش مدل S3 سفارش خاورمیانه ای که داشتم هنوز براش 4.0.4و Sense 4.1 نیومده بود (آخرین ورژنی که براش اومده بود 4.0.3 با Sense 4.0 بود ، در صورتی که برای سفارش اروپا از 2 ماه قبلش عرضه شده بود ))

چگونه می توان از کشوری که گوشی را سفارش داده اطلاع پیدا کرد ؟
از طریق سریال آن گوشی می شود که بنده اطلاعی دقیقی ندارم .. اما به محض روشن کردن گوشی با توجه به زبان پیشفرض گوشی که در ابتدا باید آن را انتخاب کنید ( default Language) می توان تشخیص داد ..
مثلا گوشی سفارش اروپا زبان های اروپایی فقط در لیست مشاهده می شود و گوشی های ساخت خاورمیانه یا آسیا در لیست زبان هایش لیست زبان عربی مخصوص هر کشور عربی دیده می شود !!

آخرین نسخه نرم افزاری آندروید برایشان چیست ؟
در حال حاضر 4.0.4 + Sense 4.1 که برای نسخه های سفارش اروپا عرضه شده .. در مورد سفارش دیگر کشورها تا دو-سه هفته پیش هنوز نیومده بود ..
قرار است در همین ماه میلادی نسخه 4.1 و Sense 4Plus برایشان عرضه شود : http://www.zoomit.ir/it-news/snews/i...-%DB%B4-%DB%B1

تفاوت one s با one x در چیست ؟
جدا از سایز صفحه و رزلوشن HD برای مدل One X که برتری اش نسبت به One S محسوب میشود . در مقدار نگه داشتن شارژ و بنچمارک های بدست آمده CPU و گرافیکی One S برتری دارد ( البته در مدل s4 )
لینک : http://www.gsmarena.com/htc_one_s-review-746p3.php

سخن پایانی : هر دو مدل بسیار قویی هستند اما اگر به تازگی قصد خرید دارید سعی کنید مدل S4 آن را تهیه کنید . نگران مشکل رنگ پریدگی نباشید این مشکل تنها در رابطه با سری اول ( که دیگر در بازار موجود نیست ) و رنگ مشکی بوده ! البته همه اینا با استناد به تجربه بنده و گفته های دوستان و پیگیری سایت XDAdeveloper هست و همیشه استثنایی وجود دارد ..

اینها همه تجربیات شخصی من بود دوستان .. و یه نکته ریزی از تجربم بهتون بگم ..
من در ابتدا one s s3 سفارش عرب ها رو داشتم و سری ساختش HT24 بود مشکی رنگ و موفق به فروش و خرید مدل S4 شدم
این مدل گوشی one s s4 سفارش اتریش و سری ساخت HT26 هست نفره ای رنگ .. اما متاسفانه صدای گوشی بلندتر از قبلی و بی کیفیت تر شده .. تا حدی که در صدای بلند نفس نفس می زنه و خبری از بیس بیتس آودیو اصلا نیست حتی توی هندسفری همراه گوشی .. هندسفری رو چک کردم عینا شبیه قبلی هست .. پس اگه مشکلی باشه از گوشی هست .. یه توجه کنین بد نیست !

امیدوارم جواب، سوالاتتونو پیدا کرده باشین :bt::mobilestan:

arash.vaio
14-01-2013, 00:23
دوست عزیز شما که تجربه کار با هر 2 مدل رو دارین آیا تفاوتشون تو کارکرد خیلی محسوسه؟من مدل s3 دارم سرعتش خیلی خوبه و تا حالا هنگ نکرده و همه بازیها رو خوب باز میکنه،میخواستم ببینم به نظر شما که هر 2 رو استفاده کردین خودتون با کارکرد شخصی احساس کردین این تفاوتو؟ارزش عوض کردن به s4 رو داره؟

Xenon360
14-01-2013, 10:05
داداش این صدای گوشی منظورت صدای اسپیکر خود گوشی بود؟ یا صدای خروجی هدفون؟

®.TiTAN
14-01-2013, 20:05
دوست عزیز شما که تجربه کار با هر 2 مدل رو دارین آیا تفاوتشون تو کارکرد خیلی محسوسه؟من مدل s3 دارم سرعتش خیلی خوبه و تا حالا هنگ نکرده و همه بازیها رو خوب باز میکنه،میخواستم ببینم به نظر شما که هر 2 رو استفاده کردین خودتون با کارکرد شخصی احساس کردین این تفاوتو؟ارزش عوض کردن به s4 رو داره؟

دوست عزیز به این دلیل s4 بهتره چون سی پی یو جدیدتر و خیلی قویتر داره
صحبت هنگ و.. نیس پشتیبانی و دولاپر پسند بودن هستش

®.TiTAN
14-01-2013, 20:06
داداش این صدای گوشی منظورت صدای اسپیکر خود گوشی بود؟ یا صدای خروجی هدفون؟

صدای هدفون منظور هستش و حتی گفته شده صدای اسپیکر هم تفاوت محسوسی دارند

arash.vaio
14-01-2013, 20:51
من خودمم به خاطر سی پی یو قوی این گوشی رفتم سراغش ولی متاسفانه قبل خرید نمیدونستم که 2 نوع هست چون تو هیچ سایتی در بررسی تخصصیش ننوشته بود،تا وقتی که جریان آپدیت 4.1 پیش اومد تا فهمیدم گوشیم cpu 1.7 داره که خوشحال شدم فک کردم بهتره ولی حالا فهمیدم که بدشانسی آوردم،الانم که بخوام عوض کنم ضرر میکنم

®.TiTAN
14-01-2013, 22:26
من خودمم به خاطر سی پی یو قوی این گوشی رفتم سراغش ولی متاسفانه قبل خرید نمیدونستم که 2 نوع هست چون تو هیچ سایتی در بررسی تخصصیش ننوشته بود،تا وقتی که جریان آپدیت 4.1 پیش اومد تا فهمیدم گوشیم cpu 1.7 داره که خوشحال شدم فک کردم بهتره ولی حالا فهمیدم که بدشانسی آوردم،الانم که بخوام عوض کنم ضرر میکنم

درسته متاسفانه 99% موجود توی بازار داخلی که گارانتی دار هم هستند s3 هستند

arash.vaio
14-01-2013, 23:21
درسته متاسفانه 99% موجود توی بازار داخلی که گارانتی دار هم هستند s3 هستند
آره منم بیشتر بخاطر گارانتی یاس بودنش خریدم،البته بخاطر بیمه چون گارانتی هیچ معنی نداره ایران،خریدیم تموم شده دیگه من که راضیم ازش خدا هم راضی باشه :dq:

Xenon360
15-01-2013, 15:47
صدای هدفون منظور هستش و حتی گفته شده صدای اسپیکر هم تفاوت محسوسی دارند

یعنی توی مدل S4 بیتس آیدیو واسه خروجی هندزفری Bass و Volume ضعیف تری داره نسبت به S3 ؟؟

آقا توروخدا منو سکته ندید من اینو بیشتر واسه بیتس می خوام بگبرم ... نکنید اینجوری با قلب من بازی!!!:dy:

میگم کسایی که خروجیه هدفون One X با رام 4.1.1 رو شنیدن میتونن بگن چقدر با One S با چیپ S4 متفاوت هستش؟؟

اگه ضعیفتره و بی کیفیت تره تا نگیرم... پولمو .... نکنم...

®.TiTAN
15-01-2013, 20:07
یعنی توی مدل S4 بیتس آیدیو واسه خروجی هندزفری Bass و Volume ضعیف تری داره نسبت به S3 ؟؟

آقا توروخدا منو سکته ندید من اینو بیشتر واسه بیتس می خوام بگبرم ... نکنید اینجوری با قلب من بازی!!!:dy:

میگم کسایی که خروجیه هدفون One X با رام 4.1.1 رو شنیدن میتونن بگن چقدر با One S با چیپ S4 متفاوت هستش؟؟

اگه ضعیفتره و بی کیفیت تره تا نگیرم... پولمو .... نکنم...

نخیر S4 قویتره صداش و..
بنده تست کردم روی One X خیلی بهتره
در ضمن گوشی One S سری s4 گوشی خوبی هستش و توی رنج خودش عالیه

Xenon360
15-01-2013, 22:29
نخیر S4 قویتره صداش و..
بنده تست کردم روی One X خیلی بهتره
در ضمن گوشی One S سری s4 گوشی خوبی هستش و توی رنج خودش عالیه

با توجه به گفته ی این دوستمون

"""اما متاسفانه صدای گوشی بلندتر از قبلی و بی کیفیت تر شده .. تا حدی که در صدای بلند نفس نفس می زنه و خبری از بیس بیتس آودیو اصلا نیست حتی توی هندسفری همراه گوشی"""

که یعنی مدل S4 کیفیت خوبی نداره

و با توجه به گفته ی شما دوست عزیز

""بنده تست کردم روی One X خیلی بهتره""

یعنی مدل S4 خروجی صدای هندزفریش از One X با رام 4.1.1 هم کیفیتش پاییینتره و هم ولومش ...

پس One S گزینه ی خوبی یرا من به حساب نمیاد ...!!

®.TiTAN
15-01-2013, 22:36
با توجه به گفته ی این دوستمون

"""اما متاسفانه صدای گوشی بلندتر از قبلی و بی کیفیت تر شده .. تا حدی که در صدای بلند نفس نفس می زنه و خبری از بیس بیتس آودیو اصلا نیست حتی توی هندسفری همراه گوشی"""
که یعنی مدل S4 کیفیت خوبی نداره
و با توجه به گفته ی شما دوست عزیز
""بنده تست کردم روی One X خیلی بهتره""
یعنی مدل S4 خروجی صدای هندزفریش از One X با رام 4.1.1 هم کیفیتش پاییینتره و هم ولومش ...
پس One S گزینه ی خوبی یرا من به حساب نمیاد ...!!

اگر بودجه بیشتری دارید
اصلا از One X نگذرید و one x رو بگیرید و بیخیال one s بشید

Xenon360
15-01-2013, 22:59
اگر بودجه بیشتری دارید
اصلا از One X نگذرید و one x رو بگیرید و بیخیال one s بشید

یعنی داداش کیفیت و بلندیه صدای خروجی هندزفری One Xواقعا خیلی بهتر از One S و بقیه ی مدلهای HTC هست؟؟؟

چون من فقط به خاطر Beats Audio زدم تو کار HTC ... نه چیز دیگه ای ...

®.TiTAN
16-01-2013, 21:47
یعنی داداش کیفیت و بلندیه صدای خروجی هندزفری One Xواقعا خیلی بهتر از One S و بقیه ی مدلهای HTC هست؟؟؟

چون من فقط به خاطر Beats Audio زدم تو کار HTC ... نه چیز دیگه ای ...

به خاطر هر چیزی هم که بخواهی one x فوقالعاده ترینه هم بیتس هم دوربین هم کیفت و هم پشتیبانی و قدرت بالای سخت افزاری

mushroomhead
17-01-2013, 01:26
به خاطر هر چیزی هم که بخواهی one x فوقالعاده ترینه هم بیتس هم دوربین هم کیفت و هم پشتیبانی و قدرت بالای سخت افزاری

دوست من Vallio عزیز

شاید وان ایکس در مواردی بهتر از وان اس باشه . که فقط صفحه ی با کیفیت تر باشه و چند مورد جزیی . و این هم هست که احتمالا صدایی که گوشی دادین از وان ایکس بیشتر به دلتون نشسته و به هر حال ناخودآگاه توی مقایستون تاثیر میذاره .

با احترام به نظر شما ولی من این عقیده رو ندارم. تمام این مدتی که من توی فروم ها خارجی و ایرانی مطالب وان اس رو میخوندم . در زمینه ی کیفیت صدا و کیفیت دوربین تو این دوتا گوشی هیچ چیزی در مورد بدتر بودن وان اس گزارش و مقایسه نشده . یه مدت قبل از آپدیت 4.0.4 کیفیت دوربین وان اس از وان ایکس بهتر بود . اینو با اطمینان میگم . ولی بعد از آپدیت جفتشون تقریبا در یه حد قرار گرفتند .
کیفیت صدا که خودم روش خیلی حساسم واقعا تفاوتی احساس نکردم نسبت به وان ایکس به هدفون پانوسونیک اصلی .

دوست من Xenon
شما هم اگر از قیافه و سایز وان اس خوشتون اومده تو خریدش سخت نگیرین .
در مورد کیفیت صدا من تضمین میکنم . اون دوستمون هم گفته بودن صدا خش خش میکنه توی 4.11 دلیلش اینکه مقدار حچم صدا رو تو این آپدیت بالاتر بردن و در اینجا هدفون های با کیفیت بالا بیشتر خودشون رو نشون میدن و در عوض هدفون هایی که کیفیت بالا ندارن مخصوصا اگه ولوم رو ببری بالا صدای بدی ازشون در میاد .
همه ی اینا در صورتیه که مدل اس 4 رو گیر بیاری

در مورد اینکه چرا وان اس رو انتخاب کنیم و نه وان ایکس . یه تاپیک میتونم بهت ادرس بدم بخونی اگه خواستی 5 صفحه نوشتن که چرا .خارجی البته . ( هیچ کدوم به دلیل اختلاف قیمت نیست)

ضمننا اینجا جا داره که از آقا سعید به خاطر فعالیتی که تو بخش وان اس دارن کمال تشکر رو داشته باشم. واقعا به تمام سوالات رسیدگی کردند این چند وقته . دست مریزاد

Xenon360
17-01-2013, 13:06
دوست من xenon
شما هم اگر از قیافه و سایز وان اس خوشتون اومده تو خریدش سخت نگیرین .
در مورد کیفیت صدا من تضمین میکنم . اون دوستمون هم گفته بودن صدا خش خش میکنه توی 4.11 دلیلش اینکه مقدار حچم صدا رو تو این آپدیت بالاتر بردن و در اینجا هدفون های با کیفیت بالا بیشتر خودشون رو نشون میدن و در عوض هدفون هایی که کیفیت بالا ندارن مخصوصا اگه ولوم رو ببری بالا صدای بدی ازشون در میاد .
همه ی اینا در صورتیه که مدل اس 4 رو گیر بیاری

ممنونم دوست عزیز ... یعنی منظور شما اینه که مدل s4 با رام 4.1.1 خروجی صدای هندزفری بهتری داره؟ هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ بلندی صدا؟

Sobhan_23
17-01-2013, 13:55
آره این یه چیز کاملا مشخصه که توی ۴.۱.۱ بیتس قوی تر شده از لحاز ولوم و اگه بخوای خش خش نکنه باید از هدفون خوب استفاده کنی نه یه هدفون بی کیفیت بعد قضاوت کنی!الان خودت دیشب دیدی روی ولوم آخر روی بک فون فیلیپس من خش خش میکرد ولی مشخصا روی یه هدفون با کیفیت اینطوری نیست!البته با نصب کاستوم رام وایپر میتونی از افکت های صوتی دیگه هم استفاده کنی که ممکنه با هدفون مورد نظر سازگارتر باشه

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

arash.vaio
17-01-2013, 14:19
دوستان بحث در مورد صدا به نوع و فرمت آهنگ هم بستگی داره و از طرفیم هدفون خیلی خیلی تاثیر گذاره.من گوشیم one s s3 هست که هدفون فابریکش واقعا آشغاله یعنی تا حدی بده که من از هدفون گوشی قبلیم که HD mini بود استفاده میکنم خیلی بهتر از مال خودشه.
با هدفون فیلیپس اصل (ear phone) هم گوش کردم که واقعا عالی بود نسبت به قیمتش(15 تومن 2 سال پیش خریده بود الان 45 تومن) و اما کیفیتش با هدفون بیتس که نمیشه تعریف کرد باید تجربه کرد لرزش جمجه رو
پس رو نوع آهنگ هم باید توجه کرد چون تو یه گوشی 2 آهنگ مختلف فرق دارن پس واسه مقایسه 2 گوشی هم باید یه آهنگ و از یه هدفون عین هم استفاده کرد.
ولی یه نکته ای هم که هست اینه که htc واسه همه گوشیاش از یه آمپلی فایر بیتس آدیو استفاده کرده فکر کنم چون اگه چند نوع مختلف بود این مساله رو با ذکر مدل و یا ورژن بیان میکرد رو گوشیاش تا جنبه بازاریابیم داشته باشه،البته این نظر منه اگه از دوستان هرکی اطلاعاتی در این مورد داره بگه(تفاوت از نوع سخت افزاری beats audio)

Xenon360
17-01-2013, 15:56
اما کیفیتش با هدفون بیتس که نمیشه تعریف کرد باید تجربه کرد لرزش جمجه رو

beats audio)
داداش مگه شما تجربه کردی با خود earphone های بیتس؟

ولی یه نکته ای هم که هست اینه که htc واسه همه گوشیاش از یه آمپلی فایر بیتس آدیو استفاده کرده فکر کنم چون اگه چند نوع مختلف بود این مساله رو با ذکر مدل و یا ورژن بیان میکرد رو گوشیاش تا جنبه بازاریابیم داشته باشه،البته این نظر منه اگه از دوستان هرکی اطلاعاتی در این مورد داره بگه(تفاوت از نوع سخت افزاری beats audio)

والا منم همین فکر رو میکنم احتمالا از یه آملی فایر استفاده میکنه... نمی دونم ... اما با توجه به آزمایش تست صدای GSMArena این مسیله صادق نیست ... چون هر گوشییه HTC یا سامسونگ یه جور خروجی صدا دارن ... بعضی ها نویزشون کمتره بعضی ها توی ولوم های بالا خیلی نویز پیدا می کنن ... به هر حال مثه هم نیستن ... و ممکنه آمپیلی ها هم فرق کنه ...!!!

®.TiTAN
17-01-2013, 20:03
mushroomhead :
اولا ممنون از شما و دوما من چون تست هر جفتشون رو گرفتم این رو احساس کردم ولی فرقشون در حدی نیست که خیلی تفادت خاصی داشته باشن

arash.vaio
18-01-2013, 01:08
نه بیتس ear phone نبود مدل pro بود،ایرفون که نمیتونه تا اون حد قدرت داشته باشه این مدل pro خودش رو هدفون آمپلی داشت که با باطری کار میکرد،ایرفونشم تجربه ندارم متاسفانه ولی نسبت به فیلیپس فک کنم تفاوتشون کم باشه چون فیلیپس کیفیتش عالی بود ولی اسم بیتس یه حس دیگه ای داره

arash.vaio
17-03-2013, 01:35
دوستان به نظر شما ارزش داره گوشیمو بفروشمو مدل s4 بخرم؟تفاوتش خیلی زیاده این 2 مدل؟
من اون موقع که خریدم همه جا نوشته بود از one x هم سرعتش زیاده منم واسه همین دلیل رفتم سراغش ولی از شانس من s3 در اومد،من نمیدونستم 2 نوعه.
ارزش ضرر کردن داره تعویضش؟

K¡nG
17-03-2013, 16:26
دوستان به نظر شما ارزش داره گوشیمو بفروشمو مدل s4 بخرم؟تفاوتش خیلی زیاده این 2 مدل؟
من اون موقع که خریدم همه جا نوشته بود از one x هم سرعتش زیاده منم واسه همین دلیل رفتم سراغش ولی از شانس من s3 در اومد،من نمیدونستم 2 نوعه.
ارزش ضرر کردن داره تعویضش؟
به نظر من که به ضررش نمیارزه ولی اگه میخوای عوض کنی،حداقل یه وان ایکس بگیر و خیال خودتو راحت کن

Sent from my HTC One X using Xparent Skyblue Tapatalk 2

arash.vaio
17-03-2013, 17:53
به نظر من که به ضررش نمیارزه ولی اگه میخوای عوض کنی،حداقل یه وان ایکس بگیر و خیال خودتو راحت کن

Sent from my HTC One X using Xparent Skyblue Tapatalk 2

ممنون ولی از وان اس خوشم میاد و خوش دست تره،دوستم وان ایکس داره گوشی خیلی خوبیه ولی سلیقه ایه دیگه،میخواستم ببینم تفاوت s4 اگه خیلی زیاده با s3 عوض کنم

®.TiTAN
17-03-2013, 19:04
ممنون ولی از وان اس خوشم میاد و خوش دست تره،دوستم وان ایکس داره گوشی خیلی خوبیه ولی سلیقه ایه دیگه،میخواستم ببینم تفاوت s4 اگه خیلی زیاده با s3 عوض کنم
اگر نظرت روی One S هستش s4 خیلی بهتره اولا سی پی یو قویتری داره و دوما هم
دولاپرای بیشتری روی این سری فعالیت دارن و در کل مدلی هستش که htc پشتیبانیش میکنه سری s3 رو دیگه نمیخواهد پشتیبانی کنه
پس S4 بگیر

m.naji
04-05-2013, 13:10
اگر نظرت روی One S هستش s4 خیلی بهتره اولا سی پی یو قویتری داره و دوما هم
دولاپرای بیشتری روی این سری فعالیت دارن و در کل مدلی هستش که htc پشتیبانیش میکنه سری s3 رو دیگه نمیخواهد پشتیبانی کنه
پس S4 بگیر

سلام
دیروز یک ONE S گرفتم,پشت جعبه زده بود z560e ولی زبان پیشفرض گوشی مجارستانی یا روسی بود و اصلا زبانهای عربی و یا آسیایی در لیستش نداشت!!! در ضمن مقدار فرکانس CPU را قید نکرده بود. حالا اینی که خریدم S4 یا S3 ؟؟؟؟
made in taiwan است و اصلا گارانتی نداره. تکلیفش چیه این؟

K¡nG
04-05-2013, 16:44
سلام
دیروز یک ONE S گرفتم,پشت جعبه زده بود z560e ولی زبان پیشفرض گوشی مجارستانی یا روسی بود و اصلا زبانهای عربی و یا آسیایی در لیستش نداشت!!! در ضمن مقدار فرکانس CPU را قید نکرده بود. حالا اینی که خریدم S4 یا S3 ؟؟؟؟
made in taiwan است و اصلا گارانتی نداره. تکلیفش چیه این؟
S3 هست دوست عزیز

Sent from my HTC One X using Forum Runner

mosd4f
16-05-2013, 18:43
S3 هست دوست عزیز

Sent from my HTC One X using Forum Runner

سلام خدمت همه دوستان من میخوام این گوشی رو بخرم چندتا سوال داشتم:
چند جا خوندم که نوشته بودن پیکسل های صفحه نمایشش معلومه میخواستم بدونم کیفیت صفحه نمایشش چطوریه؟
راستی کیفیت دوربینش به s2 می رسه؟ همکارم یه دونه s2 داره حجم عکس های دوربینش تا 3.5 مگا بایت میشه
تو سایت گارانتی یاس زده که خط تولید این گوشی متوقف شده نظرتون راجع به این مطلب چیه؟
حالا دوستانی که سری جدید این گوشی رو دارن روش محافظ انداختن یا بدون محافظ باهاش کار میکنن؟
شرمنده تعداد سوالات زیاد شد

xezeroglu
27-07-2013, 21:39
با توجه به اینکه باتری این گوشی جدا شدنی نیست، آیا راهی هست که وقتی گوشی هنگ کرد،بشه خاموش روشنش کرد؟ شرمنده. من خودم galaxy sl دارم گاهی چنان هنگ میکنه که چاره ای جز خارج کردن باتری نیست.قصد خرید این گوشی رو دارم.بهمین خاطر این سوال ذهنمو مشغول کرده. از اساتید محترم ممنون میشم جواب بدند.
با تشکر

®.TiTAN
28-07-2013, 00:04
با توجه به اینکه باتری این گوشی جدا شدنی نیست، آیا راهی هست که وقتی گوشی هنگ کرد،بشه خاموش روشنش کرد؟ شرمنده. من خودم galaxy sl دارم گاهی چنان هنگ میکنه که چاره ای جز خارج کردن باتری نیست.قصد خرید این گوشی رو دارم.بهمین خاطر این سوال ذهنمو مشغول کرده. از اساتید محترم ممنون میشم جواب بدند.
با تشکر

HTC هنگ نمیکنه ولی وقتی اگر هنگ کرد که بازم میگم هنگ نمیکنه .دی
باید وولوم پایین و پاور رو شار بدیم .

hadi0000
24-08-2013, 19:55
سلام گوشی یکی از دوستان اندرویدش 4.1.1بود وقتی خریده اصل تایوان ولی الان دوستم یه چینی گرفته اندرویدش 4.0.2. الن کدومش اس 3 کدومش اس 4. هست

K¡nG
24-08-2013, 19:57
سلام گوشی یکی از دوستان اندرویدش 4.1.1بود وقتی خریده اصل تایوان ولی الان دوستم یه چینی گرفته اندرویدش 4.0.2. الن کدومش اس 3 کدومش اس 4. هست
از اندرویدشون نمیشه فهمید.روی جعبه شما باید ببینید کدوم z520 و کدوم z560

hadi0000
24-08-2013, 23:35
اندروید کدوم بالاتره ممکنه ترتیب اپ دیت اندروید ها رو به ترتیب از 4.0.0بنویسید. تا 4.2.2

K¡nG
24-08-2013, 23:44
اندروید کدوم بالاتره ممکنه ترتیب اپ دیت اندروید ها رو به ترتیب از 4.0.0بنویسید. تا 4.2.2
برای همشون این آپدیت ها به ترتیب اومده:
4.0.3>4.0.4>4.1.1(آخرین آپدیت تا به امروز)

®.TiTAN
25-08-2013, 19:22

سری S4 بگیرید که پشتیبانی خواهد شد و شاید اندروید 4.2.2 هم براش منتشر بشه .

.::naderFLY::.
18-10-2013, 18:58
سری S4 بگیرید که پشتیبانی خواهد شد و شاید اندروید 4.2.2 هم براش منتشر بشه .

البته حدود ۲ماه پیشک آخرین ٱپدیت برای این گوسی اومد HTC. اعلام کرد ک برای این گوشی دیگه آپدیت نمیده حالا نمیدونم از لحاظ آپدیت هر ۲ سری به یک اندازه آپدیتشدن یا نه. ولی مطمئنن این گوشی و همچنینoneX آپدیت رسمی نمیگیرن

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 4

®.TiTAN
18-10-2013, 19:22
البته حدود ۲ماه پیشک آخرین ٱپدیت برای این گوسی اومد HTC. اعلام کرد ک برای این گوشی دیگه آپدیت نمیده حالا نمیدونم از لحاظ آپدیت هر ۲ سری به یک اندازه آپدیتشدن یا نه. ولی مطمئنن این گوشی و همچنینoneX آپدیت رسمی نمیگیرن

دوست عزیز ببینید این گوشی طبق گفته یکی از دولاپرهای خود اچ تی سی اندروید 4.2.2 و سنس 5 رو میگیره و اینکه خود ایشون رامی رو که از نسخه ما قبل انتشار رام بوده کاستومی منتشر کرده اند
رام MaximusHD رام اصلی وان اس - سنس 5 - 4.2.2 - سری S4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=300137)

.::naderFLY::.
19-10-2013, 00:58
دوست عزیز ببینید این گوشی طبق گفته یکی از دولاپرهای خود اچ تی سی اندروید 4.2.2 و سنس 5 رو میگیره و اینکه خود ایشون رامی رو که از نسخه ما قبل انتشار رام بوده کاستومی منتشر کرده اند
رام MaximusHD رام اصلی وان اس - سنس 5 - 4.2.2 - سری S4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=300137)

اتفاقا من قصد خرید این گوشی و داشتم اما بعد از اعلام خود htc که دبگه آپدیتی نمیاد براش منصرف شدم ایشونم مطمئنن اشتباه کرده چون معمولا htcاز موضع خودش بر نمیگرده