PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ROM][4.1.1] CyanogenMod 10 Nightly Builds

mesiesi89
08-10-2012, 19:22
[
ROM][4.1.1] CyanogenMod 10 Nightly Builds

new rom for galaxy tab 7
مواردی که کار می کنند:

1- تماس تلفنی ( ارسال و دریافت)

2 - اس ام اس ( ارسال و دریافت )

3 - WIFI ( با نصب نرم افزار wifix manager)

4 - مولتی تاچ

5 - بلوتوث (ارسال و دریافت فایل)

6 - دوربین( عکسبرداری - فیلم برداری )

7 - چرخش صفحه (Rotation)
8- gprs

مواردی که کار نمی کنند

-شما بگویید.

دانلود فایل های مورد استفاده

1 - کرنل اورکام که می تونید از اینجا (http://www.mediafire.com/?dy13g2ytc5qc9r6)دانلود و از طریق برنامه اودین نصب کنید.

لینک برنامه اودین (http://hotfile.com/dl/117474845/5c836c0/Odin3_v1.7.zip.html)
2 - آخرین رام رو از اینجا (http://get.cm/?device=p1)دانلود و از طریق ریکاوری نصب کنید.

3 - برنامه های گوگل (Gapps) رو از http://goo.im/gapps/gapps-jb-20120726-signed.zip دانلود و از طریق ریکاوری نصب کنید .

مراحل نصب

برای نصب رام به مراحل زیر دقت نموده تا مشکلی براتون پیش نیاد

نکته 1 : رام بر روی پارتیشن mtd نصب خواهد شد . اگر پارتیشن شما mtdنباشد

در مراحل اولیه ی نصب رام تب ریست خواهد شد که به محض ریست دستگاه ، دکمه زیاد کردن صدا را

گرفته تا وارد ریکاوری شده و دوباره رام رو نصب کنید.

نکته 2 - اگر مایل هستید برنامه های گوگل را نصب کنید باید بعد از نصب رام ، برنامه های

گوگل را از طریق ریکاوری نصب نمایید.
نکته 3 : برای آپگرید سیانوژن ، اگر تاریخ ورژن نصبی بعد از تاریخ 20120922 باشد نیازی به وایپ و فکتوری ریست در ریکاوری نمی باشد.
نکته 4 : برای آپدیت همچنین می توانید از منوی settings به قسمت About tablet / cyanogenmod update رفته و مستقیماً از طریق تبلت اقدام به بروز رسانی نسخه رام بنمایید.
نکته 5: بروز رسانی سیانوژن اخیراً بصورت روزانه انجام می شود.

Installation

- First time flashing CM10 to your Galaxy Tab (or coming from another ROM)?
1. Root your device and install ClockworkMod Recovery.
2. Reboot into Recovery using 3-button-combo
3. Do a Nandroid backup!
4. WIPE (wipe data/factory reset + wipe cache partition)
5. Install the ROM from internal sdcard using ClockworkMod Recovery
6. Optionally install the Google Addon
- Upgrading from CM7/CM9?
1. Do a Nandroid Backup!
2. WIPE (wipe data/factory reset + wipe cache partition)
3. Install the ROM from internal sdcard using ClockworkMod Recovery
4. Optionally install the Google Addon
- Upgrading from another CM10 Build?
1. Do a Nandroid Backup! WARNING: Upgrading from any version not downloaded from http://get.cm will wipe your data
2. Install the ROM from internal sdcard using ClockworkMod Recovery
3. Optionally install the Google Addon

خصوصیات نسخه جدید اندروید (Jelly Bean) 4.1.1

اندروید آبنبات ژله ای(Jelly Bean)
• ابط کاربری سریعتر و نرم تر به لطف پروژه(/Butterکره) .
• مرکز اطلاع رسانی بهتر و با قابلیت گسترش دادن میان بر های اطلاع رسانی .
• بروز شدن کارکرد ویجت ها و میانبر ها .
• دوربین و گالری بهتر برای به اشتراک گذاری آسانتر .
• کارکرد کیبورد و پیشبینی کلمات (word prediction) بهبود یافته .
• پشتیبانی از ورودی خارجی بریل .
• افزایش یافتن قابلیت انتقال عکس و ویدئو توسط Android Beam .
• تشخیص صدا و تبدیل کردن گفتار به نوشتار به صورت آفلاین .
• جست و جوی صوتی گوگل از قبل هوشمند تر شده .
• بروز شدن جست و جوی گوگل در رابط کاربری .
• گوگل دیگر به صورت خودکار اطلاعاتی (مانند آب و هوا ، ترافیک ، ورزش و غیره) را در اختیار دستگاه شما می گذارد .
• پشتیبانی از زبان های بیشتر و نوشتن به صورت متضاد و دوزبانه .
• افزایش بسیار زیاد کیفیت تصاویر مخاطبان .
• خروجی صدا به صورت USB و خروجی چند کانال صدای .HDMI
• بروز شدن هوشمند نرم افزار ها (Application) و به رمز در آوردن آن ها .

شاید این لیست بلند بالایی نباشد اما اندروید ساندویچ بستنی(ICS) تا به حال بیشترین و بهترین امکانات را داشته پس به ندرت نیاز به تغییرات اساسی بوده . اندروید محبوب ترین
سیستم عاملی است که منتشر شده و اندروید آپنبات ژله ای(Jelly Bean) آمده تا جای پای اندروید را محکم تر و تجربه کاربر را با اندروید بهبود دهد.
و همانطور که بالا اشاره شد پروژه (Butter/ کره) یک شروع بسیار بزرگ است . اما این تنها چیز جدیدی نیست که اندروید جدید ارائه می کند ; مرکز اطلاع رسانی بهتر ،
میانبر(Widget) های بروز شده ، جست و جوی صوتی با صدای معمولی انسان و همچنین SDK(Software developers kit/ گسترش دهنده های نرم افزار و رام های اندروید از این قابلیت
استفاده می کنند) بهبود یافته و API (application programming interface/ نوشتن برنامه های اندروید توسط گسترش دهنده ها که بالا اشاره شد)جدید باعث خوشحالی گسترش دهنده
دهای اندروید(Developer) می شود
نتیجه گیری

اندروید جدید یک آپدیت بسیار مناسب برای اندروید 4 محسوب می شود اما بهترین آپدیتی که اندروید به خودش دیده به حساب نمی آید.
اندروید آبنبات ژله ای(Jelly Bean) بسیاری از باگ ها را برطرف کرده و امکانات جدیدی را ارائه می دهد

اسکرین شات :

bia2bama
09-10-2012, 12:45
آخرین ورژن تا تاریخ 8/10/2012
WIFI و GPRS عالی
حافظه رم ارتقا داده شده به 495
قابلیت تنظیم سرعت CPU
سرعت بسیار بالا و دوام باتری خوب

مشکلات:
تنهاغ مشکل من تا امروز iq رام هست که مثل رام CM9 با تنظیم دانلود منیجر برای دانلود و قطع خودکار دانلود در زمان مشخص شده شروع به کار نمیکنه پس زمان در برنامه های فعال که قابلیت فعالیت خودکار دارند با زمان سیستم(تبلت) هماهنگ نمیشه

Lost boy
11-12-2012, 14:16
سلام دوستان این رام اصلا وای فای رو نمیدید بعد از نصب wifix دید ولی بعد از وارد کردن پسورد توی connecting گیر میکنه و کانکت نمیشه.
1-آیا کسی تو این ورژن تونسته با وای فای کانکت بشه؟لطفا راهنماییم کنید.
2- مشکل دیگه ای که داره بعد از اتصال کابل TV هنگام نمایش تصویر در تلویزیون بصورت slow motin نمایش داده میشه!

Lost boy
11-12-2012, 14:18
سلام دوستان این رام اصلا وای فای رو نمیدید بعد از نصب wifix دید ولی بعد از وارد کردن پسورد توی connecting گیر میکنه و کانکت نمیشه.
1-آیا کسی تو این ورژن تونسته با وای فای کانکت بشه؟لطفا راهنماییم کنید.
2- مشکل دیگه ای که داره بعد از اتصال کابل TV هنگام نمایش تصویر در تلویزیون بصورت slow motin نمایش داده میشه!

ayandoo
17-12-2012, 06:16
درود

در حال حاضر رام دستگاه من Overcome V4.1.0 2.3.6 نصب شده.
آیا برای نصب این رام که معرفی کردید نیاز به نصب ورژن های پایین تر هست یا می تون از همین ورژن که در حال حاضر دارم مستقیم اقدام به نصب 4.1.1 کنم .
امیدوارم منظورمو رسونده باشم.
در پایان آرزوی بهترینها را براتون دارم

I.N.F.U.S.E
17-12-2012, 11:20
درود

در حال حاضر رام دستگاه من overcome v4.1.0 2.3.6 نصب شده.
آیا برای نصب این رام که معرفی کردید نیاز به نصب ورژن های پایین تر هست یا می تون از همین ورژن که در حال حاضر دارم مستقیم اقدام به نصب 4.1.1 کنم .
امیدوارم منظورمو رسونده باشم.
در پایان آرزوی بهترینها را براتون دارم

مشکلی نیست عزیز
میتونید مستقیم فلش بزنید.

hacker3000
19-12-2012, 16:29
دوستان من همه این کارا رو دقیقا انجام دادم. رام و نرم افزار های گوگل هم نصب کردم ... بعد گوشی ریست شد و لوگو آبی Cyanogen اومد ( همونی که یه آدمکه )

ولی هر چقدر صبر کردم گوشی بالا نیومد ... مشکل از چیه ؟ ؟ ؟

I.N.F.U.S.E
19-12-2012, 17:38
دوستان من همه این کارا رو دقیقا انجام دادم. رام و نرم افزار های گوگل هم نصب کردم ... بعد گوشی ریست شد و لوگو آبی cyanogen اومد ( همونی که یه آدمکه )

ولی هر چقدر صبر کردم گوشی بالا نیومد ... مشکل از چیه ؟ ؟ ؟

شما با یه رام دیگه تست کن ببین میشه یا نه

hacker3000
19-12-2012, 19:09
توی رم تبلت نمیتونم که فایل بریزم ... باید رام بالا بیاد تا بتونم توش رام دیگه ای بریزم ... توی مموری هم که میریزم توی ریکاوری نمیشناستش ...

باید رام 2.3.3 نصب کنم دوباره تا رام دیگه ای بریزم ؟ ؟ یا راهی هست ؟

ممنونم بابت جوابت

bia2bama
19-12-2012, 22:00
توی رم تبلت نمیتونم که فایل بریزم ... باید رام بالا بیاد تا بتونم توش رام دیگه ای بریزم ... توی مموری هم که میریزم توی ریکاوری نمیشناستش ...

باید رام 2.3.3 نصب کنم دوباره تا رام دیگه ای بریزم ؟ ؟ یا راهی هست ؟

ممنونم بابت جوابت

دوست عزیز هر وقت مشکل بالا اومدن رام پیدا کردی برو و یه رام رسمی بریز روی تبلتت مثل همون 2.3.3

اگه این رام رو میخوای دوباره نصب کنی نیازی به نصب رام رسمی نداری اول برو تو ریکاوری و وایپ ها رو انجام بده بعد رامو از گزینه install انتخاب کن و یه بار دیگه نصبش کن و حتما بعدش فقط برنامه های گوگل رو نصب کن بعد ریست کن همین اینبار راحت بالا میاد

hacker3000
19-12-2012, 22:39
دوست عزیز من رام 2.3.3 نمیخوام نصب کنم که ...
دقیقا هم همین کارا رو انجام دادم ولی همون مشکل هست ...

علی آقا من با یه رام دیگه هم تست کردم باز هم سر لوگو گیر میکنه !!!
هر 2 رام رو از اینجا دانلود کردم : http://get.cm/?device=p1

یکی CM9 بود یکی دیگه هم CM10

I.N.F.U.S.E
20-12-2012, 13:37
دوست عزیز من رام 2.3.3 نمیخوام نصب کنم که ...
دقیقا هم همین کارا رو انجام دادم ولی همون مشکل هست ...

علی آقا من با یه رام دیگه هم تست کردم باز هم سر لوگو گیر میکنه !!!
هر 2 رام رو از اینجا دانلود کردم : http://get.cm/?device=p1

یکی cm9 بود یکی دیگه هم cm10

یکبار رام رسمی با ادین نصب کن عزیز به احتمال زیاد درست میشه اگر نشد بازم اعلام کن

hacker3000
20-12-2012, 19:18
یکبار رام رسمی با ادین نصب کن عزیز به احتمال زیاد درست میشه اگر نشد بازم اعلام کن

این کار هم بارها انجام دادم ... باز همین مشکل سر جاشه !!!

من این مراجل رو انجام دادم :

رام رسمی 2.3.3 جینجربرد روی تبلت قبلا ریخته بودم !

رام رو روت کردم . بعد از طریق اودین کرنل اورکام ورژن 4 رو نصب کردم . بعد وارد ریکاوری شدم

3 تا وایپ رو انجام دادم . بعد رام رو نصب کردم ( 2 ورژن مختلف CM9 و CM10 ) بعد بدون ریست کردن برنامه های گوگل ( gapps-jb-20120726 ) رو هم نصب کردم !
بعد ریبوت رو زدم . ولی رام بالا نمیاد !!!

sepehrraad
20-12-2012, 22:23
سلام بچه ها رام 2.3.6 رو از کجا میشه دانلود کرد؟
من هرچی گشتم پیدا نکردم:bs::bi:

sepehrraad
20-12-2012, 22:25
سلام خسته نباشید کسی میدونه رام 2.3.6 را ازکجا میشه دانلود کرد؟؟
من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم:bz:

omid.bibak
20-12-2012, 22:38
سلام بچه ها رام 2.3.6 رو از کجا میشه دانلود کرد؟
من هرچی گشتم پیدا نکردم:bs::bi:

سلام خسته نباشید کسی میدونه رام 2.3.6 را ازکجا میشه دانلود کرد؟؟
من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم:bz:

دوست عزیز نیاز نیست دوبار پست بزنید اگه دوستان بدونند میان و کمک تون میکنند. یا حق

hacker3000
21-12-2012, 22:37
این کار هم بارها انجام دادم ... باز همین مشکل سر جاشه !!!

من این مراجل رو انجام دادم :

رام رسمی 2.3.3 جینجربرد روی تبلت قبلا ریخته بودم !

رام رو روت کردم . بعد از طریق اودین کرنل اورکام ورژن 4 رو نصب کردم . بعد وارد ریکاوری شدم

3 تا وایپ رو انجام دادم . بعد رام رو نصب کردم ( 2 ورژن مختلف cm9 و cm10 ) بعد بدون ریست کردن برنامه های گوگل ( gapps-jb-20120726 ) رو هم نصب کردم !
بعد ریبوت رو زدم . ولی رام بالا نمیاد !!!

یکی یه کمکی بده . تب من همینطور خاموش مونده ... منتظر جواب شمام !

ayandoo
22-12-2012, 08:10
درود

اساتید ، دوستان محترم
اگر براتون امکان داره مراحل نصب این رام یک مقدار ساده تر برام شرح بدین.
اول باید کرنل نصب کنم ، یادمه قبلا فایل به اسم pit داشتیم ، اینجا به کار نمی یاد
ممنون میشم کمک کنید.
یه سئوال دیگه اینکه این رام زبان فارسی را نشون میده یا مکملی برای نصب داره

ayandoo
22-12-2012, 23:13
درود
آقایون من موفق شدم این رام نصب کنم
البته اولین بار که نصب کردم روی لوگو هنگ می کرد از ریکاوری وایپها را انجام دادم دوباره نصب کردم امد بالا
از راهنماییهاتون تشکر می کنم
آرزوی بهترینها براتون دارم

topol khan
03-01-2013, 14:09
دوستان من p1000 دارم اندروید 2.3.3 روش هست و روت کردمش و الان میخوام کرنلش رو اپ دیت کنم اما odin نمیشناسه گوشیم رو چکار باید انجام بدم ؟

I.N.F.U.S.E
03-01-2013, 15:39
دوستان من p1000 دارم اندروید 2.3.3 روش هست و روت کردمش و الان میخوام کرنلش رو اپ دیت کنم اما odin نمیشناسه گوشیم رو چکار باید انجام بدم ؟

سلام عزیز. درایور سامسونگ رو نصب کنید. اگرم برات امکان داره نرم افزار کیز رو نصب کن درست میشه.

topol khan
03-01-2013, 20:29
سلام عزیز. درایور سامسونگ رو نصب کنید. اگرم برات امکان داره نرم افزار کیز رو نصب کن درست میشه.

دوست عزیزم از کجا درایورش رو پیدا کنم ؟
کیز هم دارم اما نصب نکردم ؟
فقط کیز رو نصب کنم تبلت رو میشناسه odin ?
و سوال اخر این رام که گزاشتید رام خوبیه ؟مشکل دوربین و وای فای داره ؟

bavaria3
12-01-2013, 10:13
سﻻم
ببخشید دوستان من تازه گالاکسی تب خریدم بخاطر همین با نحوه نصب این رام آشنا نیستم.اگه میشه یکی به من بگه که من الان رام 2.3 رسمی ریختم و دستگاه رو روت کردم میتونم این رامو نصب کنم؟
اینطور که من فهمیدم باید کرنل رو اول با اودین رو گوشی نصب کنم بعد رام رو از طریق ریکاوری خود گوشی نصب کنم درسته ؟!چیز خاص دیگه ای هم هست که باید بهش توجه بشه؟ممنون

bavaria3
15-01-2013, 19:40
سلام دوباره.ماشالله انقدر کلوپ گالاکسی تب خلوته که من مجبور شدم خودم سوال کنم خودمم جواب بدم!
من این رامو همین الان با کمی ترس نصب کردم راستش ترسم بخاطر این بود که بعضی از دوستان تو نصب رام به مشکل برخورده بودن و من دوست نداشتم که برای منم این اتفاق بیوفته.خوشبختانه راحت تر از اونی که تصور میکردم نصب شد و تا الان که مشکلی نبوده.
میرم که نرم افزار روش نصب کنم و یه ذره بررسیش کنم اگه مشکلی بود خبر میدم به دوستان.
ولی پیشنهاد میکنم که دوستان حتما از این رام استفاده کنن چون اینترفیس زیبایی داره... فعلا بای

I.N.F.U.S.E
15-01-2013, 20:43
دوست عزیزم از کجا درایورش رو پیدا کنم ؟
کیز هم دارم اما نصب نکردم ؟
فقط کیز رو نصب کنم تبلت رو میشناسه odin ?
و سوال اخر این رام که گزاشتید رام خوبیه ؟مشکل دوربین و وای فای داره ؟

شما کیز رو نصب کن حل میشه
در ضمن پورت یو اس بی رو هم عوض کن

bavaria3
17-01-2013, 14:29
رام زیبا و سریعیه پیشنهاد میکنم دوستان استفاده کنن خیلی خوبه.مشکل خاصی من توش ندیدم مصرف باطریشم خوبه به نسبت رام 2.3 رسمی خیلی بیشتر نگه میداره...
فقط بعضی از بشتر بازیهای HD رو جواب نداد مثل asphalt 7 - bia2 - mc2 - hawx - hos - fast5 و...
در کل برای بازی جالب نبود ولی واسه برنامه و وایرلس و مکالمه عالیه

djdado200200
20-01-2013, 01:53
با عرض سلام خدمت همه کسانی که اینجا زحمت میکشند خصوصا مدیران محترم.
دستتون درد نکنه
من هم رام رو نصب کردم و کاملا تاییدش میکنم.

جالبه بدونید که من روی تبلتم رام 2.3.3 jpjpc داشتم و تا سیم کارت رو توش میزاشتم خاموش میشد. ولی به صورت آفلاین هیچ مشکلی نداشت .
میخواستم بدم دست تعمیر کار . اما با نصب این رام با کمال تعجب دیدم مشکلم برطرف شده.
دست گلتون درد نکنه.

فقط یه مشکل دیگه الان : چرا این رام با ویدیو های 1080 مشکل داره؟؟
من بیشتر ویدیوهام 1080 هست و اگه نتونم با تبم ببینمشون دیگه حسابی حالم گرفته میشه.
لطفا یه راهی معرفی کنید. (دکودر hw توی mx فعال نمیشه ) و خلاصه mx هم نمیتونه 1080 رو بخونه توی این رام.

بی نهایت ممنون میشم اگه کمک کنید.

djdado200200
20-01-2013, 08:57
دوستان به اضافه مشکل بالا...مشکل بزرگتر اینکه نمیتونم باهاش به اینترنت ایرانسل وصل بشم.
وای فای رو هنوز امتحان نکردم.
اینترنت ایرانسل راه حل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

djdado200200
20-01-2013, 16:34
آقا کسی نیست اینجا جواب بده؟
من به اینترنت وصل شدم . باید توی data usege یه تیک رو فعال کرد. ...
ولی الان تا به اینترنت وصل میشه گوشی خاموش میشه .
ینی همون مشکلی که با اون رام داشتم.
خواهش میکنم یه نفر جواب منو بده. ...
پلییییییییییییییییز.

djdado200200
21-01-2013, 15:28
سلام اساتید عزیز
من یه گالکسی تب دارم که ورژن 2.3.3 نصب بود. وقتی آفلاین بالا میاد خوبه اما به محضی که سیمکارت می زارم خاموش میشه.
تازه این رام رو که شما معرفی کردین نصب کردم. بهتر شده و دفعات خاموش شدنش کمتر شده.
اما اینجور که پرس و جو کردم گفتن که از وقتی تبلتها رو به ورژن 2.3.3 ارتقا دادن بعضیاشون چنین مشکلی به هم زدن که شاید با دانگرید حل بشه.
میخواستم یه راهنمایی بکنین تا شاید بتونم تبلت رو به 2.2 دانگرید کنم شاید درست شد.
گشتم اما رام 2.2 پیدا نکردم. دانگرید رو هم میگن خطرناکه . نمیشه با اودین انجام داد؟ کرنلش رو باید عوض کرد؟ بوت لودر رو چیکار باید کرد؟
لطفا یه راهنمایی بکنین. ممنون میشم.

ssrss
14-04-2013, 16:06
آقا من تنظیماتش رو بردم روی usb mass storage حالا دیگه kies نمیشناسدش
از کجا برم درست کنم؟

I.N.F.U.S.E
14-04-2013, 20:39
آقا من تنظیماتش رو بردم روی usb mass storage حالا دیگه kies نمیشناسدش
از کجا برم درست کنم؟

سلام داداش
برو تنظیمات بعد storage بعد منوی بالای صفحه رو که سه نقطس بزن و کانکشن مود رو تغییر بده

ssrss
14-04-2013, 21:15
سلام
بله میدونم کلی هم توی storage گشتم ولی هر کاری کردم نشد
توی رام قبلیم که اورکام بود از این سه نقطه ها داشت ولی این نداره برا همینم یه مقدار گیج شدم :bm: اگه منظورتون از سه نقطه دکمه ی منو هست بعد از این که منو رو میزنم فقط یه گزینه داره :usb computer connection بعد من اینو میزنم و میره توی تنظیماتش بعد سه تا گزینه است (به شکل تیک زدنی): media device(MTP) - camera (ptp)- mass storage که mass storage تیک خورده ولی بقیه تیک ندارن مشکل اینه که نه میشه تیک mass storage رو برداشت و نه بقیه رو تیک زد وقتی میزنم که تیک بخوره این ارور رو میده : unfortunatly settings has stopped
بعد میاد بیرون:cg:

I.N.F.U.S.E
14-04-2013, 21:46
سلام
بله میدونم کلی هم توی storage گشتم ولی هر کاری کردم نشد
توی رام قبلیم که اورکام بود از این سه نقطه ها داشت ولی این نداره برا همینم یه مقدار گیج شدم :bm: اگه منظورتون از سه نقطه دکمه ی منو هست بعد از این که منو رو میزنم فقط یه گزینه داره :usb computer connection بعد من اینو میزنم و میره توی تنظیماتش بعد سه تا گزینه است (به شکل تیک زدنی): Media device(mtp) - camera (ptp)- mass storage که mass storage تیک خورده ولی بقیه تیک ندارن مشکل اینه که نه میشه تیک mass storage رو برداشت و نه بقیه رو تیک زد وقتی میزنم که تیک بخوره این ارور رو میده : Unfortunatly settings has stopped
بعد میاد بیرون:cg:

خب شما توی دولوپر آپشن یا نرم افزار توییک دستکاری کردی ؟

ssrss
14-04-2013, 21:56
نرم افزار توییک چیه؟
دولوپر آپشن رو یه سری زدم (یه چیزایی از قبل تو ذهنم بود که دولوپر تولز و دیباگینگ و اینا به این موضوع ربط داشت)
ولی هر تیکی که زدم رو دوباره برداشتم الآن هم هیچی تیک نداره

I.N.F.U.S.E
14-04-2013, 22:33
نرم افزار توییک چیه؟
دولوپر آپشن رو یه سری زدم (یه چیزایی از قبل تو ذهنم بود که دولوپر تولز و دیباگینگ و اینا به این موضوع ربط داشت)
ولی هر تیکی که زدم رو دوباره برداشتم الآن هم هیچی تیک نداره

خب پس هیچی
از خود رام بلاک شده مثل اینکه

ssrss
15-04-2013, 14:25
حدس میزدم برا همین تو بخش رام پرسیدم
حالا چاره چیه ؟ شما بودین چی کار میکردین؟

I.N.F.U.S.E
16-04-2013, 22:23
حدس میزدم برا همین تو بخش رام پرسیدم
حالا چاره چیه ؟ شما بودین چی کار میکردین؟

یه بار فکتوری ریست کنید احتمال 90 درصد درست میشه

01110337
04-07-2013, 20:26
الان نصب کرذم سیانوژن ۱۰.۱ خیلی عالیه سرعت بالا وای فای ردیف و اکثر یازیها هم روش روون اجرا شد
‌فقظ مصرف باطریش باید چک شه،
حتما پیشنهاد میکنم نصبش کنید آخرین ورژن نایتلی
جهت اطلاع رسانی برا بچه ها!

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk 2

mbzadegan
13-07-2013, 09:03
عزیزان ، ورژن من 2.3.3 هستش و وقتی فایل cm-10.1-20130712-NIGHTLY-p1.zip انتخاب می کنم بعد از پیشرفت حدودا 10% به من پیام زیر را میده !
Opening update package ...
Verifiyng update package ...
E: failed to verify whole-file signature
E: signature verification failed
Installation aborted
ضمنا MD5 هم OK بود .
کسی راه حلی سراغ نداره ؟

adibshv
19-07-2013, 10:11
سلام بنده پي 1000 دارم و يه بار از طريق همين سايت به نسخه 2 و خورده اي آپديت كردم ولي چون بك آپ نگرفته بودم يه سري اطلاعاتم پاك شد ميخوام ببينم اين نسخه رو اگه نصب كنم مشكل خاصي برام بوجود نمياد يعني تبلتم سخت افزارش ميتونه اندرويد 4 رو ساپورت كنه و سرعتش كم نميشه يا مشكلاتي از اين قبيل ... و اين كه كلا براي پي 1000 اندرويد 2 بهتره يا 4 و اين كه چيكار كنم كه اطلاعاتم پيامك هايم و اطلاعات تماس و تلفن هايم پاك نشه و اين كه گفتيد از طريق ريكاوري نصب كنيم يعني چي؟ ممنون ميشم اگر لطف كنيد و پاسخم را بدهيد با تشكر

mohsen2940810
21-07-2013, 18:16
خوب
می بینم که طاقت نیاوردی و زدی پدر تبو در آوردی!
راه هایی که رفتی رو یه بار توضیح بده ببینم چیکار کردی؟!

adibshv
22-07-2013, 01:47
اين كه گفتم اطلاعاتم پاك شده قبلا بوده ! بك آپ نگرفته بوديم اول راه بوديم خورديم زمين بد جوري هم خورديم! الان هم اون طرف تو بخش پرسش و پاسخ توضيح دادم و عكس گذاشتم از اين كه هيچي نصب نميشه رو تبم ! نميدونم چي كار كنم! همون كاري كه گفتيد انجام دادم اول اوركام رو از اودين نصب كردم بعد وايپ رو انجام دادم بعد هم نصب كردم ولي اون اروري كه عكسشو گذاشتم تو بخش پزسش و پاسخ رو ميده آقا وقتي رفتم تو ريكاوري قبل از اين كه رامو نصب كنم اين ارورو ميده 886218 اينم بگم الان هيچ رامي ندارم تو تبم يعني هيچي بالانمياره همون اسم سامسونگ هست فقط

adibshv
23-07-2013, 03:57
آقا همون اندريود 2.3 رو روش نصب كرديم فقط ميخوام بدونم اندرويد 4 براي پي 1000 خيلي با 2.3 فرق ميكنه؟ يعني خيلي بهتره؟ من يه سري برنامه رو اين ورژن 2.3 نميتونم نصب كنم و يكي ديگه اين كه رمش هم شايد زود پر ميشه . ميخوام ببينم اين مشكلات تو اندرويد 4 هم هست؟

adibshv
24-07-2013, 03:33
الحمد الله نصب شد با موفقيت ولي برنامه هاي گوگل نصب نشد درست يعني وقتي اونا رو نصب كردم و وارد رام شدم كلا ريخته بود به هم رام. واسه همين يه بار ديگه نصبش كردم رام رو حالا اگه اين برنامه هاي گوگل رو نصب نكنم اشكال داره؟

Behzad WM
30-07-2013, 08:09
به راحتی نصب شد و هیچ نیازی به کرنل اورکام نبود .

با تشکر از POUYA عزیز و استارتر .

رام عالی هست .

Behzad WM
31-07-2013, 13:10
آپدیت ۳۰ جولای این رام رو حتما نصب یا از همون ستینگ گوشی آپدیت کنید ، مصرف باتری خیلی بهتر شده ...

Sent from my Galaxy Tap using Tapatalk 4 Beta

adibshv
10-08-2013, 23:19
آقا این رام رو کسی رو پی 1000 نصب کرده ؟ میخوام ببینم رو پی 1000 برای دوستان مشکل باطری نداشته؟ یعنی زود تموم نمیکرده؟ممنون میشم جواب بنده را بدهید

POUYA
10-08-2013, 23:28
آقا این رام رو کسی رو پی 1000 نصب کرده ؟ میخوام ببینم رو پی 1000 برای دوستان مشکل باطری نداشته؟ یعنی زود تموم نمیکرده؟ممنون میشم جواب بنده را بدهید

بهزاد(پست قبلی) نصب کرده بود با اپدیت هم از مصرف باتری راضی بود

adibshv
19-08-2013, 20:47
سلام دوستان این تبلت(p1000) ما درست نشد باتریش. کالیبرش کردم درست نشد وایپ باتری کردم درست نشد زود باتری خالی میکنه چیکار کنم ؟ ممنون میشم پاسخ دهید

matador5550
27-12-2013, 05:05
سلام دوستان، من یدونه کاستوم رام عالی برای استفاده روزمره میخوام و میخوام هیچ باگی نداشته باشه، (حالا باگهای کوچولو حله ولی نه اینکه مثلا دوربین جلو کار نکنه)
اگه این رام خوبه بفرمایین تا همینو دانلود کنم وگرنه خواهشا لینک یه کاستوم رام آندروید 4 بهم بدین که خیلی باگش کم باشه مرسی

دوستان الان دارم این رام میویی را دانلود میکنم به نظرتون خوبه؟ :

ا ICS ا MIUI V4 FoR GALAXY TAB ا رام زیبا و سرعتی

من اکثر رامهای این بخش رو توضیحاتشونو خوندم به نظرم کم باگترینشون همین اومد درسته؟ راستی منو فارسی داره؟ اگه نداره خواهشا یدونه با منو فارسی و کم باگ بهم معرفی بکنین خیلی ممنونم