PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلـــــوپ گوشی دو سیم کارت Galaxy S Duos S7562

صفحه ها : [1] 2

9vin
16-10-2012, 19:17
سلام دوستان ..... :as:

این گوشی جدید اومده و تاپیکی ندیدم در موردش ...

اول میریم سراغ مشخصات کلی :
طراحی و ساخت
سامسونگ برای طراحی Galaxy S دو سیم کارته خود، بیشتر از طرح موفق و پر فروش Galaxy S3 استفاده نموده است، به طوری که در نگاه اول تفاوت کمی بین این مدل و گلکسی اس 3 خواهید یافت. جنس بدنه این گوشی مانند اکثر محصولات دیگر سامسونگ از پلاستیک می‌باشد. اما پلاستیکی بودن بدنه این گوشی هم باعث نگردیده که از زیبایی آن کاسته شود و سامسونگ در رابطه با شکل ظاهری این گوشی عملکرد مثبتی داشته است. دور تا دور بدنه را یک لایه نقره ای رنگ پلاستیکی فرا گرفته که البته فلزی به نظر می‌رسد. لبه‌ها مانند Galaxy S3 انحنا دار طراحی گشته‌اند که باعث می‌شود طراحی این گوشی از طراحی کمپانی‌های دیگر تا حدود زیادی متمایز گردد. کلید پاور این گوشی در سمت راست آن به همراه شکاف کارت حافظه microSD قرار گرفته‌اند. کلید کنترل صدا در سمت چپ، جک 3.5 میلی متری هدفون در قسمت بالا و درگاه USB نیز در پایین بدنه تعبیه شده‌اند. نهایتا در قسمت پشتی گوشی نیز دوربین 5 مگاپیکسلی به همراه فلاش LED و بلندگو جای گرفته‌اند. ابعاد 63×121 میلی‌متری بدنه و وزن 120 گرمی آن باعث می‌شود که به راحتی با یک دست با آن کار کرده و احساس راحتی و امنیت از نظر لیز خوردن گوشی داشته باشید.

صفحه نمایش
صفحه نمایش این گوشی یک صفحه نمایش 4 اینچی لمسی خازنی از نوع TFT می‌باشد که با رزولوشن 800×480 تراکم پیکسلی 223ppi را ارائه می‌کند که برای یک گوشی در این سطح بسیار عالیست. تراکم پیکسلی مناسب آن باعث می‌گردد که بتوانید به راحتی متون را بدون احتیاج به بزرگ نمایی کردن مطالعه نمایید و از مرورگری اینترنت لذت بیشتری ببرید. وضوح تصاویر بسیار خوب و رنگ‌ها به اندازه کافی طبیعی و زنده تولید می‌گردند و همین‌طور دید در زاویه های مختلف این صفحه نمایش نیز قابل قبول است و عملکرد آن کاهش چندانی ندارد. در کل صفحه نمایش این گوشی فراتر از انتظار ما بود.

سخت افزار
پردازنده این گوشی یک پردازنده تک هسته ای با فرکانس یک گیگاهرتز و از نوع Cortex A5 می‌باشد که به همراه چیپ Qualcomm Snapdragon و پردازشگر گرافیکی Adreno 200 بر روی این گوشی قرار گرفته است. همچنین 512 مگابایت رم به این سخت افزار برای اجرای بهتر دستورات شما کمک می‌نماید. به هر حال Galaxy S Duos یک گوشی هوشمند به روز و قابل رقابت با غول‌های HTC و یا Apple نیست، اما در رده گوشی‌های هوشمند متوسط، امکانات بسیار مناسبی دارد.
حافظه داخلی این گوشی 4 گیگابایت است که البته با پشتیبانی این گوشی از کارت حافظه microSD امکان این را دارید که تا 32 گیگابایت دیگر به آن بیفزایید.

نقاط قوت :

پشتیبانی از دو سیم کارت
طراحی زیبا و مدرن
سخت افزار مناسب
سیستم عامل اندروید 4.0
صفحه نمایش 4 اینچی با کیفیت خوب
دوربین 5 مگاپیکسلی به همراه فلاش LED
قابلیت پشتیبانی از Wi-Fi ، GPRS و 3G

http://www.gooshishop.com/LoadPicture.aspx?PictureId=8577&typ=3

قابلیت آبدیت به ۴.۱ رسمی ....

سوالات و مشکلات خودتونو در مورد این گوشی بگید .....

masoud63
17-10-2012, 10:30
با سلام
می خواستم بدونم کس میدونه کاستوم رام اومده واسه این گوشی ؟
تو تایپیک روت این گوشی من خودم آموزش نوشتم ،گوشی روت شده اما App هارو نمیشه انتقال بدم به SD کارت
بیشتر واسه دیتای بازی میخوام اینکارو انجام بدم ،در این زمینه کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
البته من از نرم افزار Link2SD استفاده کردم اما نشد !

9vin
17-10-2012, 12:29
انگار کمتر کسی این گوشیرو داره (گوشیمون خاصه :bm: )

رام 4.1 کی میاد واسش ؟؟؟

amirreza_r143
17-10-2012, 21:01
با سلام
می خواستم بدونم کس میدونه کاستوم رام اومده واسه این گوشی ؟
تو تایپیک روت این گوشی من خودم آموزش نوشتم ،گوشی روت شده اما App هارو نمیشه انتقال بدم به SD کارت
بیشتر واسه دیتای بازی میخوام اینکارو انجام بدم ،در این زمینه کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
البته من از نرم افزار Link2SD استفاده کردم اما نشد !

از نرم افزار install manager استفاده کنید ببینید میتونید برنامه ها رو به مموری انتقال بدید یا نه

masoud63
18-10-2012, 00:25
پس خودمون باید دست به کار بشیم
باید از یه جا شروع کنیم دیگه

9vin
18-10-2012, 00:35
من سایتشو گیر اوردم هنوز 4.1 ارائه نشده ...

شد همینجا میزارم

masoud63
19-10-2012, 17:36
سلام
من با این گوشی عکس که میگیرم وسط عکس قرمز رنگه مخصوصا وقتی پشت به نور عکس بگیریم کسی این مشکل رو داره ؟

9vin
19-10-2012, 18:39
سلام
من با این گوشی عکس که میگیرم وسط عکس قرمز رنگه مخصوصا وقتی پشت به نور عکس بگیریم کسی این مشکل رو داره ؟

من که مشکلی ندارم .....

9vin
20-10-2012, 13:49
آبدیت داره میاد نهایتا تا 1 ساعت دیگه

http://tlvmrs.tk/img/ef0327d29dfa.jpg

mamali69
29-10-2012, 21:19
سلام من یه گوشی Galaxy S Duos S7562 آنتن دهی گوشیم خیلی ضعیفه و gps آدرس دقیق نشون نمیده مثلا تا4 کوچه بالا پایین نشونم میده :(( میخواستم ببیبینم اگه آپدیتش بکنم درست میشه .؟؟ اگه میشه چجوری این کارو بکنم ؟؟؟ ممنون میشم راهنماهی کنید. و اگر راههای دیگه وجود داره لطفا راهنماهی کنید؟ :((

9vin
31-10-2012, 18:40
سلام من یه گوشی galaxy s duos s7562 آنتن دهی گوشیم خیلی ضعیفه و gps آدرس دقیق نشون نمیده مثلا تا4 کوچه بالا پایین نشونم میده :(( میخواستم ببیبینم اگه آپدیتش بکنم درست میشه .؟؟ اگه میشه چجوری این کارو بکنم ؟؟؟ ممنون میشم راهنماهی کنید. و اگر راههای دیگه وجود داره لطفا راهنماهی کنید؟ :((

واسه من که اصلا مشکلی نداره .... عالیه ....

رام رو عوض کن به احتمال فراوان اوکی میشه ....

masoud63
01-11-2012, 07:29
رام رو عوض کنه ؟
مگه رامی اومده واسش ؟

Freeman
14-11-2012, 18:28
دوستان چطور میشه این گوشی رو روت کرد؟

_ANONYMOUS_
14-11-2012, 18:53
دوستان چطور میشه این گوشی رو روت کرد؟

سلام

به تاپیک زیر مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=248605

masoud519
15-11-2012, 20:56
با سلام خدمت دوستان من این گوشی رو خریدم و چند نکته:
1-سرعت gps خوبی داره مخصوصا تو google maps
2-حافظه داخلیش بر خلاف گفته ها فقط 2 گیگه
3-برنامه ها رو نمیشه به حافظه داخلی منتقل کرد و هیچ برنامه ای نمیتونه اینکارو بکنه (خیلی مسخره هست)
4-کلا سرعتش تو عکس برداری ضعیفه
5-دوام باطریش خوبه حتی با 3g
6-آپدیتش هنوز نیامده ولی قابل ارتقا هست.
مهمترین ضعفش حافظه داخلی پایین و عدم انتقال برنامه به حافظه داخلی که ظاهرا از مشکل اندروید 4.0.4 هست که امیدوترم تو آپدیت حل بشه.

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
16-11-2012, 10:36
اون 2 گیگی که شما میگید درسته چون حدود دو گیگ از حافظه داخلی رو ما نمیتونیم استفاده کنیم و برای نصب برنامه ها و فایل های سیستمی و سیستم عامل و... نگه داشته شده

morfin
20-11-2012, 00:09
سلام دوستان عزیز بااینکه گوشی با پردازش گر یک گیگاهرتز کار میکنه اما در پخش فیلم های 720pمشکل داره در صورتی که با همین پردازش گر گالکسی اس i9000براحتی جواب میده دوستان همه این مشکل رو دارن یا از گوشیه منه .باتشکر

esykhan
20-11-2012, 10:20
سلام به دوستان عزیز....
من 2 ماه است که این گوشی را استفاده میکنم؛ در مورد سرعتش در پردازش و اجراء با دستان هم عقیده هستم ، چون با نصب برنا مه های متعدد دچار افت شدید میشود ؛ اما با بررسی فنی و با تجربه ای که توی کار با سخت افزار های کامپیوتری دارم , باید به این مسئله توجه داشت که در صورت استفاده همزمان از دوسیم کارت توان cpu در این سیستم تقسیم میشود (این توضیح توسط سازنده نیز داده شده است) و خود سیستم عامل اندروید (به نظر من ) در مدیریت این مسئله هنوز دچار ضعف است ؛ و امیداریم با اپ دیت نرم افزاری این مشکل کمتر شود....
در پایان باید بگم با توجه به این که با گوشیهای زیادی کار کرده ام ؛ اما این گوشی با وجود بعضی ضعفها ، بازهم گوشی جالبی به نظر میرسه که این نظر شخصی است ....

ameri47
20-11-2012, 21:46
سلام دوستان عزیز بااینکه گوشی با پردازش گر یک گیگاهرتز کار میکنه اما در پخش فیلم های 720pمشکل داره در صورتی که با همین پردازش گر گالکسی اس i9000براحتی جواب میده دوستان همه این مشکل رو دارن یا از گوشیه منه .باتشکر

نه دوست عزیز همه فیلم ها رو خوب نشان میده بیشتر فرمتها رو هم پخش میکنه

موفق باشین مشکلی نیست

Mojikavedoust
20-11-2012, 21:57
نه دوست عزیز همه فیلم ها رو خوب نشان میده بیشتر فرمتها رو هم پخش میکنه

موفق باشین مشکلی نیست

سلام.
شما با چه اپی فیلمهارو میبینین ؟من با mx مشکل دارم.
یعنی mkv هارو کند نشون میده

esykhan
21-11-2012, 20:45
سلام به دوستان عزیز....
اول از همه از دوستانی که آموزش روت این گوشی را در سایت قرار دادن کمال تشکر را داشته باشم...
و باید بگویم با انجام روت این گوشی ؛ سرعت پردازش بسیار بهتر شده و مشکل کندی آن تقریبا بر طرف شده و فقط امیدوارم که راه حلی برای انتقال نرم افزارهای نصبی به کارت sd ارائه شود....

ameri47
22-11-2012, 05:39
سلام.
شما با چه اپی فیلمهارو میبینین ؟من با mx مشکل دارم.
یعنی mkv هارو کند نشون میده

نه دوست عزیز mkv را همراه با زیر نویس عالی نشون میده بالای 10 تا فیلم رو دیدم مشکلی نداشت

mamali69
22-11-2012, 17:26
سلام برای شماها آنتن دهی گوشیتون خوبه ماله من کولن قطع میشه. مخصوصلا پوشته ماشین که صدا اصلا نمیاد.

ameri47
26-11-2012, 20:16
سلام برای شماها آنتن دهی گوشیتون خوبه ماله من کولن قطع میشه. مخصوصلا پوشته ماشین که صدا اصلا نمیاد.

نه عزیز انتن دهی اون مشکلی نداره صدا با کیفیته .موفق باشین

Pendareirooni
29-11-2012, 16:37
راستش تصمیم گرفتم که این گوشی رو بخرم.
اما از کیفیت دوربینش مطمئن نیستم. چون دوربین برام خیلی مهمه !
اگر دوستان لطف کنن و چند تا از عکس های خوبی که گرفتن رو بدون ریسایز و ... اینجا بذارن ( یا ایمیل کنن برام pendareirooni@yahoo.com)

ضمنا ace دو سیم کارته هم شباهت زیادی به این گوشی داره اما در ورژن سیستم عامل تفاوت دارن.
من خودم الان از ٱندروید 2.3.6 استفاده می کنم. به نظر شما که از این گوشی استفاده می کنید، آندروید 4 ارزش این همه هزنیه رو داره ؟ یا نه

ameri47
01-12-2012, 23:00
راستش تصمیم گرفتم که این گوشی رو بخرم.
اما از کیفیت دوربینش مطمئن نیستم. چون دوربین برام خیلی مهمه !
اگر دوستان لطف کنن و چند تا از عکس های خوبی که گرفتن رو بدون ریسایز و ... اینجا بذارن ( یا ایمیل کنن برام pendareirooni@yahoo.com)

ضمنا ace دو سیم کارته هم شباهت زیادی به این گوشی داره اما در ورژن سیستم عامل تفاوت دارن.
من خودم الان از ٱندروید 2.3.6 استفاده می کنم. به نظر شما که از این گوشی استفاده می کنید، آندروید 4 ارزش این همه هزنیه رو داره ؟ یا نه

کیفیت دوربینش قابل قبوله 5 مگا پیکسل واقعی ولی خوب کیفیت دوربین های عکاسی دیجیتال رو نباید ازش انتظار داشت

بله اندریود 4 که خیلی حرفه ایی و بعدش هم به 4.1 ارتقا پیدا میکنه

قیمتش هم که امده پایین منتظر چی هستی شک نکن بخرش

mehran_286
02-12-2012, 00:26
سلام دوستان

یه سوال اگر با Samsung Galaxy S Duos S7562

با سیم 1 در حال چت یا اینترنت باشیم سیم 2 اشغال میزنه ؟؟؟

nastaran662
02-12-2012, 01:44
سلام دوستان

یه سوال اگر با samsung galaxy s duos s7562

با سیم 1 در حال چت یا اینترنت باشیم سیم 2 اشغال میزنه ؟؟؟

بله زنگ می خوره ویکی از مزایای این گوشی که سامسونگ روش تبلیغ هم کرده بود همین مورد بود..
البته اینم بگم کلا در 2 سیم کارته های اندرویدی 2 سیم همزمان رو با استفاده از نوعی دایورت داخلی بکار گرفتن.

vhesm
03-12-2012, 12:55
سلام به دوستان عزیز....
اول از همه از دوستانی که آموزش روت این گوشی را در سایت قرار دادن کمال تشکر را داشته باشم...
و باید بگویم با انجام روت این گوشی ؛ سرعت پردازش بسیار بهتر شده و مشکل کندی آن تقریبا بر طرف شده و فقط امیدوارم که راه حلی برای انتقال نرم افزارهای نصبی به کارت sd ارائه شود....
من بعد از روت كردن طبق دستورالعملي كه تو پستهاي قبلي بهش اشاره شده (روت كردن و پارتيشن بندي SD و ...) تونستم تمام نرم افزارهايي رو كه خودم نصب كرده بودم رو با استفاده از نرم افزار Link to SD به كارت SD منتقل كنم:ay:

sajjad91
03-12-2012, 14:13
سلام کسانی که این گوشی دارن ببینن از طریق نرم افزار Moborobo می تونن نرم افزارهارو به sd card منتقل کنن یا نه

morfin
03-12-2012, 19:09
س دوستان من با برنامه mxمشکل دارم برنامه دیگه هم نصبیدم جواب نداد کمک لطفا

ameri47
04-12-2012, 16:56
من بعد از روت كردن طبق دستورالعملي كه تو پستهاي قبلي بهش اشاره شده (روت كردن و پارتيشن بندي SD و ...) تونستم تمام نرم افزارهايي رو كه خودم نصب كرده بودم رو با استفاده از نرم افزار Link to SD به كارت SD منتقل كنم:ay:

دوست عزیز لطفا بگو چطوری اینکار رو کردی ؟ با این link to sd چطوری میشه اینکار رو کرد

من عملا نتوستم هیچ نرم افزاری رو تو یکارت حافظه انتقال بدم

moryas
08-12-2012, 13:38
با سلام من مدت یک هفته است این گوشی رو خریدم مشکل من با این گوشی اینه که خود به خود ریستارت میشه ! کسی میدونه مشکل کجاست ؟ یکی دیگه از دوستام هم همین مشکل داره با این گوشی !

ameri47
08-12-2012, 18:15
با سلام من مدت یک هفته است این گوشی رو خریدم مشکل من با این گوشی اینه که خود به خود ریستارت میشه ! کسی میدونه مشکل کجاست ؟ یکی دیگه از دوستام هم همین مشکل داره با این گوشی !

سلام دوست گرامی

نه مال من که هیچ وقت ریستارت نشده تا حالا ندیدم

شما یکبار گوشی خودت رو ببر به تنظیم کارخانه قبلش هم بکاب بگیر

masoud519
08-12-2012, 21:13

درسته ريستارت ميشه منم همين مشكل رو دارم نميدونم با روت حل ميشه يا نه
در مورد دوربينشم بايد بگم زياد جالب نيست ولي الحق و الانصاف فلش قوي داره من با چند تاگوشي مقايسه كردم نورش خيلي عاليه
ولي خوب سرعتش چنگي به دل نميزنه

en_m_bahmani
08-12-2012, 21:53
اگه میشه یه بنچ مارک از این گوشی بزارید. یک سوال دیگه اینکه من xpria arc s دارم به نظر شما با s dous عوض کنم بهتره؟

ameri47
08-12-2012, 22:07
درسته ريستارت ميشه منم همين مشكل رو دارم نميدونم با روت حل ميشه يا نه
در مورد دوربينشم بايد بگم زياد جالب نيست ولي الحق و الانصاف فلش قوي داره من با چند تاگوشي مقايسه كردم نورش خيلي عاليه
ولي خوب سرعتش چنگي به دل نميزنه

من گوشیم روت شده و ریستارت نمیکنه بد نیست شما هم همینکار رو بکنید

دوربینش هم به اندازه 5 مگاپیکسل عالیه

نور فلش s2 از این هم بیشتره

سی پی یو این گوشی تک هسته ایی با دو هسته ایی مقایسه نکن

masoud63
10-12-2012, 08:19
با سلام
من هم مشکل ریستارت رو دارم
البته متوجه شدم مال چیه
وقتی دو تا سیم رو روهم سوئیچ می کنید و آنتن سیم اول می پره " ماله من همراه اوله " موقع سویچ رو سیم دوم " ماله من ایرانسله " ریاستارت میشه
حالت سوئیچ رو بردارید درست میشه
امیدوارم تو رام جدید حل بشه

moryas
11-12-2012, 12:25
[QUOTE=masoud63;3388202]با سلام
من هم مشکل ریستارت رو دارم
البته متوجه شدم مال چیه
وقتی دو تا سیم رو روهم سوئیچ می کنید و آنتن سیم اول می پره " ماله من همراه اوله " موقع سویچ رو سیم دوم " ماله من ایرانسله " ریاستارت میشه
حالت سوئیچ رو بردارید درست میشه
امیدوارم تو رام جدید حل بشه[/Q
سلام
میشه دقیق بگی چیکار کنم کجا برم سوئیچ رو غیر فعال کنم ؟!
الان رام جدید که اومده میدونین از کجا این رام رو بگیریم و چجوری میشه نصبش کرد ؟ رام گالاکسی اس 3 رو میشه رو این نصبش کرد ؟

ameri47
11-12-2012, 17:37
الان رام جدید که اومده میدونین از کجا این رام رو بگیریم و چجوری میشه نصبش کرد ؟ رام گالاکسی اس 3 رو میشه رو این نصبش کرد

دوست عزیز این حرفو جای دیگه نزنی ها واقعا حرفت تاریخی بود:be:

masoud63
12-12-2012, 07:40
setting > SIM card maneger > smart Doul SIM > smart Doul SIM enable تیک نداشته باشه .
رام هر گوشی فقط ماله خوده اون گوشیه .
از سایت http://samfirmware.com چک کنید ببینید برای رام جدید .

moryas
12-12-2012, 15:14
[QUOTE=masoud63;3392323]setting > SIM card maneger > smart Doul SIM > smart Doul SIM enable تیک نداشته باشه .
رام هر گوشی فقط ماله خوده اون گوشیه .
از سایت http://samfirmware.com چک کنید ببینید برای رام جدید .[/QUOTE
بازم حل نشد از حالت سوئیچ هم برداشتم به محض اینکه جایی میرم آنتن میپره ریستار ت میشه
خیلی مشکل عجیبیه واقعا بعیده ...

matador5550
18-12-2012, 07:28
سلام دوستان میشه یکی مشکلات منو جواب بده:
1.از وقتی روت کردم برنامه ZDBox خیلی بد کار میکنه و هی اجازه Permission میخواد در حالی که من اجازه همیشگی براش دادم.
2.بعضی وقتا وقتی اس ام اس میاد صدای SMS کامل نمیاد و نصفه یا اصلا نمیاد نمیدونم مشکل از چیه.
3.راهی هست که بشه برنامه Music Player را توی لاک اسکرین گوشی هم داشته باشیم؟ البته موقعی که آهنگ در حال پخش هست و البته با همین پلیر خود گوشی.
4.نمیدونم چرا نمیتونم SMS های طولانی بفرستم ، قبلا با گوشی دیگه مشکلی نداشتم ولی با این گوشی تا اس ها از اندازه خاصی میگذرن مینویسه Converting to Multimedia Message و تبدیلش میکنه به MMS و هی دایره میچرخه و ارسال نمیشه ،خواهش اینم بگین که خیلی لنگشم.
ممنونم دوستان

matador5550
18-12-2012, 21:24
انگار هنوز کسای زیادی این گوشی رو ندارن :am:

alinouri
19-12-2012, 20:10
با سلام

من نرم افزارهایی که نصب میکنم این خطا رو میده چیکارکنم

نصب امکان پذیر نیست بعضی موارد را حذف کرده و دوباره امتحان کنید که من نمیتونم حذف کنم لازم داره

alinouri
20-12-2012, 18:47
با سلام

نمیدونم چرا نمیتونم SMS های طولانی بفرستم ، قبلا با گوشی دیگه مشکلی نداشتم ولی با این گوشی تا اس ها از اندازه خاصی میگذرن مینویسه Converting to Multimedia Message و تبدیلش میکنه به MMS
ممنونم دوستان

matador5550
21-12-2012, 04:02
با سلام

نمیدونم چرا نمیتونم SMS های طولانی بفرستم ، قبلا با گوشی دیگه مشکلی نداشتم ولی با این گوشی تا اس ها از اندازه خاصی میگذرن مینویسه Converting to Multimedia Message و تبدیلش میکنه به MMS
ممنونم دوستان

این مشکل تو اکثر سامسونگها هست، یا باید کاستوم رام نصب بکنی که الان نیست برای این گوشی یا برنامه های دیگه مثل Go SMS نصب بکنی. ویا یه راه حل دیگه هست که تو همین سایت آموزشش هست که خیلی وقت گیره من که حوصلشو نداشتم.

alinouri
21-12-2012, 14:20
این مشکل تو اکثر سامسونگها هست، یا باید کاستوم رام نصب بکنی که الان نیست برای این گوشی یا برنامه های دیگه مثل Go SMS نصب بکنی. ویا یه راه حل دیگه هست که تو همین سایت آموزشش هست که خیلی وقت گیره من که حوصلشو نداشتم.

Go SMS را نصب میکنم معلوم نمیشه بهکدوم خط اس اومده

farzin30
22-12-2012, 23:44
با سلام خدمت شما اساتید مدتی هست که این مدل گوشی را خریدم و بادو مشکل مواجه هستم 1- روت کردن گوشی 2- انتقال اطلاعات به مموری کارت
در مورد مشکل اول اگه کسی میدونه لطفا به صورت ساده و تصویری برام بگه ممنونش میشم چون من مبتدیم
در مورد دومین مشکل هم اگه استید و دوستان بلدن به ما هم یاد بدن خیلی خیلی سپاسگزارم

justin_007
22-12-2012, 23:49
با سلام گوشیه قشنگیه و احتمالا قیمتشم قشنگه:ab:

bahadoreshun
25-12-2012, 23:50
سلام
یه مشکل جالب لطفا اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه:
گوشیم به وای فای وصل میشه ولی به اینترنت دسترسی ندارم،فقط تو گوگل میره و میشه سرچ کرد اما هیچ سایتی رو باز نمیکنه و اینکه هیچ برنامه ای نمیتونه به اینترنت دسترسی پیدا کنه در صورتی که لپ تاپم با همین وای فای همه جا میره

علی1689
28-12-2012, 03:22
من یکی s7562 تازه خریدم و برنامه callrecorder رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم ضبط دو طرفه نمیکنه و روت کردم نشد برنامه alsa ریختم نشد حالا هر کاری میکنم نمیشه اگر کسی تونسته با این گوشی دو طرفه ضبط بکنه ممنون میشم برنامه و رام که کار کنه به من هم بگوید

sokote-marg
28-12-2012, 11:13
رام جدید برای این گوشی اومده یا خیر ؟

علی1689
29-12-2012, 15:59
ایا کسی تونسته با این گوشی با callrecorder دو طرفه ضبط کنه

ameri47
30-12-2012, 19:51
چرا مطلب و اموزش و حرف و حدیث در مورد این گوشی خیلی کمه؟؟؟

S.H.A.H.R.O.K.H
30-12-2012, 20:17
چرا مطلب و اموزش و حرف و حدیث در مورد این گوشی خیلی کمه؟؟؟

این گوشیها بیشتر جنبه کاری دارن ...و به پای قدرت گوشیهای هم پای خود نمیرسن...برای همینه که ملت کمتر میخرن و اونی هم که میخره از بس کار داره وقت نمیکنه در مورد گوشیش حرف بزنه :4:

farzin30
01-01-2013, 14:21
[سلام دوست عزیز چطور این کاروکردی میشه منم راهنمایی کنی البته منم گوشی را روت کردک

ameri47
01-01-2013, 17:52
این گوشیها بیشتر جنبه کاری دارن ...و به پای قدرت گوشیهای هم پای خود نمیرسن...برای همینه که ملت کمتر میخرن و اونی هم که میخره از بس کار داره وقت نمیکنه در مورد گوشیش حرف بزنه :4:

من با نظرت مخالفم

اگر کسی زیاد کار داشته باشه که نمی اید یک گوشی 800 تومنی بخره !! میره یک گوشی 100 تومنی میخره کارش هم راه میافته

matador5550
02-01-2013, 22:19
دوستان من مشکل تبدیل شدن SMS به MMS دارم خواستم از روشی که توی تاپیک زیر هست استفاده بکنم :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207232

ولی هر چی میگردم فایل MMS.apk را پیدا نمیکنم ،چیکار میشه کرد؟ در ضمن از Go SMS هم استفاده کردم ولی هم گوشی را کند میکنه و هم نمیشه از هر دو سیم استفاده کرد و گزینه برای ارسال توسط هر دو سیم کارت نداره

برای همین تو گوگل سرچ کردم و یه آموزش دیگه پیدا کردم از این سایت :

http://www.kord-gsm.ir/thread17108.html#post33812

ولی تا میخوام فایل مربوطه را از تو گوشیم با برنامه Root Explorer انتقال بدم میگه گوشیت روت نیست در حالی که خودم کامل روتش کردم و برنامه Superuser تو گوشیم موجوده، مشکل چیه دوستان؟

matador5550
04-01-2013, 17:31
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟

alinouri
04-01-2013, 22:20
بخاطر سال نو میلادی مدیران رفتن تعطیلات

matador5550
08-01-2013, 02:02
این اساتید گرامی هنوز تشریف نیاوردن؟

Chevrolet
11-01-2013, 19:01
دوستان کسی را کاستوم این گوشی یا کرنل پر سرعتشو داره بزاره ممنونش میشیم

Chevrolet
11-01-2013, 19:16
دوستان کسی از این رام استفاده کرده؟
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2087177

_O2_
11-01-2013, 23:30
سلام دوستان
من چند روزیه این گوشی را دارم،ولی یه مشکلی داره که گاهی اوقات دکمه های کنار کلید منو که لمسی هستند به صورت خودکار و بدون فرمان ،عمل میکنن.
کسی این مشکل را نداره؟
چکار باید کرد؟!

matador5550
12-01-2013, 01:00
سلام دوستان
من چند روزیه این گوشی را دارم،ولی یه مشکلی داره که گاهی اوقات دکمه های کنار کلید منو که لمسی هستند به صورت خودکار و بدون فرمان ،عمل میکنن.
کسی این مشکل را نداره؟
چکار باید کرد؟!

سلام داداش من حدودا 1 ماهی میشه این گوشی رو دارم واقعا ازش راضیم و همچین مشکلی باهاش ندارم به نظرم مشکلت سخت افزاری باشه البته اساتید باید نظر بدن ولی اگر جایی جواب نگرفتی شما یه بار رامشو عوض کن ، یا همون 4.0.4 رسمی را دوباره بریز و یا همین رامی که دوستمون معرفی کردنو تست کن چون خودم الان میخوام دانلود بکنم و ببینم چجوریه، موفق باشین

saj73
12-01-2013, 13:19
دوستان کسی را کاستوم این گوشی یا کرنل پر سرعتشو داره بزاره ممنونش میشیم

سلام اگر کسی این رو استفاده کرده نتیجه رو بگه
ممنون

saj73
12-01-2013, 15:01
دوستان من از کندی سرعت تو این گوشی رنج میبرم
راه حل چیه؟

_O2_
12-01-2013, 22:04
دوستان من از کندی سرعت تو این گوشی رنج میبرم
راه حل چیه؟

دوست عزیز شما گوشی قبلیت چی بوده؟
شاید بخاطر اینکه گوشی قبلیت ازلحاظ سخت افزاری قویتر از این بوده اینطور احساس میکنی ... ولی در کل با توجه به تک هسته ای بودن cpuو نسبت به هم رده ایهاش سرعتش قابل قبول و خوبه...

matador5550
13-01-2013, 07:14
دوستان من برای حل مشکل تبدیل شدن SMS به MMS از طریق آموزش سایت زیر عمل کردم :

ولی دیگه پوشه SMS گوشیم باز نمیشه و همش کرش میکنه ریستارت هم کردم حتی فایل قبلی که مال خودش بود را برگردوندم سر جاش ولی بازم کار نکرد برای همین الان GoSMS نصب کردم که متاسفانه دکمه Send SIM1 و Send SIM2 را نداره و همش از یک سیم کارت استفاده میکنه، اساتید اگر به این تاپیک سر میزنن خواهشا بفرمایند آیا راهی هست که SMS گوشی را برگردونم یا باید از اول رام بریزم یا آیا GoSMS این قابلیت را داره که با هر دو سیم کارت SMS بفرسته؟ ممنونم

Chevrolet
13-01-2013, 15:17
دوستان من برای حل مشکل تبدیل شدن SMS به MMS از طریق آموزش سایت زیر عمل کردم :

ولی دیگه پوشه SMS گوشیم باز نمیشه و همش کرش میکنه ریستارت هم کردم حتی فایل قبلی که مال خودش بود را برگردوندم سر جاش ولی بازم کار نکرد برای همین الان GoSMS نصب کردم که متاسفانه دکمه Send SIM1 و Send SIM2 را نداره و همش از یک سیم کارت استفاده میکنه، اساتید اگر به این تاپیک سر میزنن خواهشا بفرمایند آیا راهی هست که SMS گوشی را برگردونم یا باید از اول رام بریزم یا آیا GoSMS این قابلیت را داره که با هر دو سیم کارت SMS بفرسته؟ ممنونم

دوست گل اگر فایل secmms.apk رو حذف نکردین پاک کنین
واگر درست نشد بک اپ رو برگردونین
و اگر هیچکدوم جواب نداد از طریق ریکاوری یه wipe data بکنین انشا الله درست میشه

sasan488
13-01-2013, 21:10
سلام به همه دوستان
سوالی داشتم.من این گوشی رو چند روزیه گرفتم.در کل گوشی بدی نیست.فقط مشکلی که دارم اینه که به هیچ عنوان نمیتونم به وایرلس وصل بشم....همه کارم کردم.روت کردم و برنامه wifix رو هم نصب کردم.ولی اونم نتونست کاری بکنه.با حالتهای باسیم کارت و بدون سیم کارت هم امتحان کردم.بازم نشد.
جالبه فقط همین دستگاه وصل نمیشه.بقیه دستگاهها مثل لپ تاپ و تبلت و آیفون و آیپد و غیره به راحتی متصل میشن.
کسی چنین مشکلی نداره؟ممنون میشم راهنمائیم کنین.

Chevrolet
13-01-2013, 22:46
سلام به همه دوستان
سوالی داشتم.من این گوشی رو چند روزیه گرفتم.در کل گوشی بدی نیست.فقط مشکلی که دارم اینه که به هیچ عنوان نمیتونم به وایرلس وصل بشم....همه کارم کردم.روت کردم و برنامه wifix رو هم نصب کردم.ولی اونم نتونست کاری بکنه.با حالتهای باسیم کارت و بدون سیم کارت هم امتحان کردم.بازم نشد.
جالبه فقط همین دستگاه وصل نمیشه.بقیه دستگاهها مثل لپ تاپ و تبلت و آیفون و آیپد و غیره به راحتی متصل میشن.
کسی چنین مشکلی نداره؟ممنون میشم راهنمائیم کنین.

فکر کنم اگر شما یه فلش سه فایل بزنین درست میشه

matador5550
14-01-2013, 05:50
سلام دوستان، من رامی که دوستمون تو صفحه قبل معرفی کردن را نصب کردم به نظرم نصب نکنین بهتره، خیلی از گذینه ها موجود نیستن و رام رسمی بهتر بودش من که نیم ساعت نشده الان میخوام دوباره همون رام رسمی را بریزم، موفق باشین

Chevrolet
14-01-2013, 09:48
سلام دوستان، من رامی که دوستمون تو صفحه قبل معرفی کردن را نصب کردم به نظرم نصب نکنین بهتره، خیلی از گذینه ها موجود نیستن و رام رسمی بهتر بودش من که نیم ساعت نشده الان میخوام دوباره همون رام رسمی را بریزم، موفق باشین

دوست عزیز به کرنل هم داره از کرنل هم استفاده کردین ؟
سرعت چطوره؟

sasan488
14-01-2013, 11:58
فکر کنم اگر شما یه فلش سه فایل بزنین درست میشه

ممنون از پاسختون.ولی این رامی که روشه اصلی خودشه و با kies هم که امتحان کردم آخرین رامه رسمی برای خاورمیانه است.جالبه که من روی دو تا دیگه از گوشیهای آک همون فروشنده وایرلس رو امتحان کردم و همچنان مشکل یکی بود.پس نمیتونیم بگیم سخت افزاریه.
البته تحقیق هم زیاد کردم.این مشکل فقط تو رامهای خاورمیانه و آفریقاست که کد وایرلس کشورها برای این رامها تعریف نشده و برای همینکه ایراد میگیره.
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه....

Chevrolet
14-01-2013, 12:36
ممنون از پاسختون.ولی این رامی که روشه اصلی خودشه و با kies هم که امتحان کردم آخرین رامه رسمی برای خاورمیانه است.جالبه که من روی دو تا دیگه از گوشیهای آک همون فروشنده وایرلس رو امتحان کردم و همچنان مشکل یکی بود.پس نمیتونیم بگیم سخت افزاریه.
البته تحقیق هم زیاد کردم.این مشکل فقط تو رامهای خاورمیانه و آفریقاست که کد وایرلس کشورها برای این رامها تعریف نشده و برای همینکه ایراد میگیره.
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه....

:dh:
رام منم خاور میانه هست ولی این مشکل رو ندارم
به امتحانش میرزه
شما یه رام اروپا فلش بزن شاید اکی شد
اینم لینک
http://www.sammobile.com/firmware/

فقط تو اون قسمت search بزنین gt-s7562

_O2_
15-01-2013, 01:15
سلام داداش من حدودا 1 ماهی میشه این گوشی رو دارم واقعا ازش راضیم و همچین مشکلی باهاش ندارم به نظرم مشکلت سخت افزاری باشه البته اساتید باید نظر بدن ولی اگر جایی جواب نگرفتی شما یه بار رامشو عوض کن ، یا همون 4.0.4 رسمی را دوباره بریز و یا همین رامی که دوستمون معرفی کردنو تست کن چون خودم الان میخوام دانلود بکنم و ببینم چجوریه، موفق باشین

گوشی را بردم گارانتی فلش کردند و گفتند درست شده ولی باز الان که آوردمش خونه اون مشکل را داره(عملکردن خودکار کلیدهای لمسی بک ومنو بدون اینکه فرمان بدی)..ولی الان متوجه شدم زمانیکه ازGprsاستفاده میشه این مشکل پیش میاد و وقتی کهGprsخاموشه هیچ موردی نداره...
آیا شما هم از Gprsگوشی استفاده میکنید وبا گوشی وبگردی میکنید؟وهیچ مشکلی باهاش ندارین؟؟

matador5550
15-01-2013, 02:25
دوست عزیز به کرنل هم داره از کرنل هم استفاده کردین ؟
سرعت چطوره؟
کرنل را هم آره نصب کردم ولی به نظر من دقیقا همون رام رسمی رو (میدونم همون ورژنه) خیلی چیزاشو حذف کردن و اصلا ارزش نداره حتی فونت هاشو هم پاک کرده بودن

گوشی را بردم گارانتی فلش کردند و گفتند درست شده ولی باز الان که آوردمش خونه اون مشکل را داره(عملکردن خودکار کلیدهای لمسی بک ومنو بدون اینکه فرمان بدی)..ولی الان متوجه شدم زمانیکه ازgprsاستفاده میشه این مشکل پیش میاد و وقتی کهgprsخاموشه هیچ موردی نداره...
آیا شما هم از gprsگوشی استفاده میکنید وبا گوشی وبگردی میکنید؟وهیچ مشکلی باهاش ندارین؟؟
داداش شما یکبار با رام رسمی فلش بزن ببین درست میشه یا نه؟ اگر نشد اینبار رام کاستوم را بزن و حتما قبلش کرنل را هم فلش بزن امیدوارم مشکلتون حل بشه

sasan488
15-01-2013, 14:36
:dh:
رام منم خاور میانه هست ولی این مشکل رو ندارم

دوست عزیر میشه بفرمائین دقیقا ورژن رام شما چیه تا بتونم با مال خودم چک کنم؟

Chevrolet
15-01-2013, 15:23
گوشی را بردم گارانتی فلش کردند و گفتند درست شده ولی باز الان که آوردمش خونه اون مشکل را داره(عملکردن خودکار کلیدهای لمسی بک ومنو بدون اینکه فرمان بدی)..ولی الان متوجه شدم زمانیکه ازgprsاستفاده میشه این مشکل پیش میاد و وقتی کهgprsخاموشه هیچ موردی نداره...
آیا شما هم از gprsگوشی استفاده میکنید وبا گوشی وبگردی میکنید؟وهیچ مشکلی باهاش ندارین؟؟
دوست عزیز فایل پیت رو پیدا کن و باهاش فلش بزن (خیلی مواظب باش تو تیک های ادین )
اگر درست نشد شک نکن مشکل سخت افزارته
و اگه شیلد روشه بردار شاید مال شیلدش باشه (شاید )

دوست عزیر میشه بفرمائین دقیقا ورژن رام شما چیه تا بتونم با مال خودم چک کنم؟
الان رام من
s7562xxalhc
که مخصوص ایران داده هستش

sasan488
15-01-2013, 19:40
دوست عزیز فایل پیت رو پیدا کن و باهاش فلش بزن (خیلی مواظب باش تو تیک های ادین )
اگر درست نشد شک نکن مشکل سخت افزارته
و اگه شیلد روشه بردار شاید مال شیلدش باشه (شاید )

الان رام من
s7562xxalhc
که مخصوص ایران داده هستش

مال منم دقیقا همینه.ولی به هیچ عنوان وصل نمیشه.کل xda-developer رو گشتم.این مشکل تو خیلی از گوشیهایی که ICE دارن وجود داره.مال بعضی ها با پچ WIFIX حل شده و مال خیلیها هم نه.......فعلا که به جایی نرسیدم

Chevrolet
15-01-2013, 19:51
مال منم دقیقا همینه.ولی به هیچ عنوان وصل نمیشه.کل xda-developer رو گشتم.این مشکل تو خیلی از گوشیهایی که ice دارن وجود داره.مال بعضی ها با پچ wifix حل شده و مال خیلیها هم نه.......فعلا که به جایی نرسیدم

خب شما اون پچ رو امتحان کردین؟

sasan488
15-01-2013, 21:56
خب شما اون پچ رو امتحان کردین؟
بله.همه نوعه شو.و در حالتهای مختلف.باسیم و بدون سیم.وای فای خاموش و ری استارت و بالعکس....خلاصه نشد که نشد.

ameri47
15-01-2013, 22:13
با سلام

از دوستان و اساتید عزیز کسی میدونه چرا لانچر روی این گوشی درست عمل نمیکنه و همه چی بهم میخوره؟ آیا راهی هست بشه

لانچر های مختلف رو روی این گوشی نصب کرد؟

Chevrolet
16-01-2013, 10:23
با سلام

از دوستان و اساتید عزیز کسی میدونه چرا لانچر روی این گوشی درست عمل نمیکنه و همه چی بهم میخوره؟ آیا راهی هست بشه

لانچر های مختلف رو روی این گوشی نصب کرد؟

دوست عزیز من بسیاری از لانچر ها رو از قبیل go - apex - nex .....رو امتحان کردم و به خوبی ساپورت میکنه
بهترینش همین لانچر تاچویز سامسونگ که روش هست و apex هست
من شخصا از apex استفاده میکنم

ameri47
17-01-2013, 11:56
دوست عزیز من بسیاری از لانچر ها رو از قبیل go - apex - nex .....رو امتحان کردم و به خوبی ساپورت میکنه
بهترینش همین لانچر تاچویز سامسونگ که روش هست و apex هست
من شخصا از apex استفاده میکنم

یک لانچر سه بعدی که در گالکسی اس 2 به خوبی کار میکنه روی این گوشی زدم

همه چی بهم خورد

بهر حال اگر اموزشی در این رابطه وجود داره بفرمایید تشکر

Chevrolet
17-01-2013, 16:03
یک لانچر سه بعدی که در گالکسی اس 2 به خوبی کار میکنه روی این گوشی زدم

همه چی بهم خورد

بهر حال اگر اموزشی در این رابطه وجود داره بفرمایید تشکر

والا دوست عزیز این لانچز رو که شما میگی من نمیدونم چیه
فقط اگر apex رو نصب کنین هم خیلی خوبه هم بدون مشکل نصب میشه

Chevrolet
17-01-2013, 16:07
کرنل keylyOPEN که کرنل روت هست و ریکاوری هم در فایل دانلود موجوده
تکرنل از کرنل خود گوشی یا سامسونگ پر سرعت تره و مصرفش هم خوبه
من دوروزه دارمش و راضیم

http://forum.xda-developers.com/show...63&postcount=1
این لینک xda که هم رام هست و هم کرنل
را به گفته ی دوستان خیلی تعریفی نداره ولی کرنل من خودم استفاده کردم و خوبه

SMRA1983
18-01-2013, 04:05
سلام
دوستان من این گوشی رو تازه گرفتم و 1 مشکل عجیب دارم که از هر 5یا 6 بار لمس گوشی یهو تاچ گوشی کار نمیکنه و جواب نمیده یعنی 6بار که تاچ میزنی بار 7 نمیزنه؟
گوشی از کسی که خریدم بهش گفتم و قبول نکرد گفت چون گارانتی نداره کاریش نمیشه کرد و گفت صبر کن آپدیتش بیاد درست میشه
یکی کمک کنه باید چیکار کنم خیلی رو مخمه این مشکل

Chevrolet
18-01-2013, 08:50
سلام
دوستان من این گوشی رو تازه گرفتم و 1 مشکل عجیب دارم که از هر 5یا 6 بار لمس گوشی یهو تاچ گوشی کار نمیکنه و جواب نمیده یعنی 6بار که تاچ میزنی بار 7 نمیزنه؟
گوشی از کسی که خریدم بهش گفتم و قبول نکرد گفت چون گارانتی نداره کاریش نمیشه کرد و گفت صبر کن آپدیتش بیاد درست میشه
یکی کمک کنه باید چیکار کنم خیلی رو مخمه این مشکل

دوست عزیز شما یه فلش بزنین
نمیدونم چرا انقد تو تاچ مشکل دارن همه
ایشالا درست میشه
خداکنه سخت افزاری نباشه

SMRA1983
18-01-2013, 12:15
دوست عزیز شما یه فلش بزنین
نمیدونم چرا انقد تو تاچ مشکل دارن همه
ایشالا درست میشه
خداکنه سخت افزاری نباشه

ممنون دوست عزیز چطوری باید فلش زد ؟
آیا خودمون هم میتونیم این کارو انجام بدیم یانه؟

Chevrolet
20-01-2013, 07:02
ممنون دوست عزیز چطوری باید فلش زد ؟
آیا خودمون هم میتونیم این کارو انجام بدیم یانه؟

بله دوست عزیز
تمام آموزشها مطابق لینک زیر است

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273151&postcount=1

فقط فریمور رو از سایت

http://www.sammobile.com/firmware/

دانلود کنید

hamedfar
20-01-2013, 22:00
سلام دوستان
گوشی سامسونگ مدل gt-s7562 است . در صورتی که سیم کارت رایتل در شکاف 2 قرار می دهم فعال نمیشه و وقتی رایتل را به عنوان سیم 1 و همراه اول را به عنوان سیم 2 قرار میدم هر دو فعال میشه .البته سیم رایتل بصورت تکی در شکاف 2 فعال میشه
و آنتن دهی هر دو سیم خوبه و گهگاهی و قتی سیم کارتها را هم جابجا می کنی سیم کارت 2 غیر فعال میشه یعنی حتی در قسمت مدیریت سیم کارت ها در تنظیمات گزینه فعال کردن هردو سیم کارت را که انتخاب می کنی پیام میدهد سیم2 :خطا یا غیر فعال

در ضمن اگر امکان ضبط مکالمات تصویری بصورت خودکار یا غیر خودکار در این گوشی هست راهنمایی فرمایید
متشکر

mshomauni
22-01-2013, 15:04
دوستان عزيز سلام

من امروز يك گوشي 7562 خريدم . گام اول چيست بايد چكار كنم. اطلاعات زيادي ندارم . روت كردن چيست اصلا اين كار لازم است . لطفا كمكم كنيد

با تشكر فراوان

ameri47
22-01-2013, 18:01
دوستان عزيز سلام

من امروز يك گوشي 7562 خريدم . گام اول چيست بايد چكار كنم. اطلاعات زيادي ندارم . روت كردن چيست اصلا اين كار لازم است . لطفا كمكم كنيد

با تشكر فراوان

سلام دوست عزیز گام اول و آخر اینه که دو تا سیم کارت بنداز روش و استفاده کن

احتیاجی هم به روت کردن نیست چونکه در این دستگاه بیهوده است

Chevrolet
22-01-2013, 21:49
دوستان عزيز سلام

با تشكر فراوان

دوست عزیز روت کردن به معنای دستیابی به اطلاعات سیستمی گوشی هست
که برای استفاده از رام کوک شده که تو صفحه قبل من یکیشو معرفی کردم و نصب بعضی نرم افزار ها که به فایل های سیستمی نیاز دارن به کار میره

ameri47
23-01-2013, 21:16
الان تقریبا برای اکثر گوشیهایی که 2012 و یا قبل از این تاریخ به بازار امده ان رام 4.1.2 امده. ولی هنوز برای این گوشی نیومده

moj12
25-01-2013, 07:34
سلام
من گوشی 7562 رو به نازگی گرفتم ولی هنوز کارش دستم نیامده از جمله یک رم 8 گیگ روش انداختم چند تا برنامه نصب کردم واسه برنامه های جدید پیغام میده فضای خالی وجودنداره ضمنا گالری را هم باز نمی کنه وهمین پیغام را میده کسی می تونه کمکم کن . ضمنا کسی یک آموزش کلی از گوشی داره ؟
تشکر .

mshomauni
25-01-2013, 22:50
دوستان من هر وقت برام اس ام اس می آید از گوشی هیچ صدایی در نمی آید هر جا که فکرم می رسید را چک کردم نشد که نشد در قسمت بالا سمت چپ یک علامت است یک دایره که وسطش یک آی انگلیسی است و روی ان یک خط نمی دونم یعنی چی کمکم کنید .

در قسمت پیامک آیا مثل گوشی های قدیمی سند آیتم. اوت باکس و غیره را ندارد ؟

با تشکر

علی1689
26-01-2013, 21:26
سلام دوستان
گوشی سامسونگ مدل gt-s7562 است . در صورتی که سیم کارت رایتل در شکاف 2 قرار می دهم فعال نمیشه و وقتی رایتل را به عنوان سیم 1 و همراه اول را به عنوان سیم 2 قرار میدم هر دو فعال میشه .البته سیم رایتل بصورت تکی در شکاف 2 فعال میشه
و آنتن دهی هر دو سیم خوبه و گهگاهی و قتی سیم کارتها را هم جابجا می کنی سیم کارت 2 غیر فعال میشه یعنی حتی در قسمت مدیریت سیم کارت ها در تنظیمات گزینه فعال کردن هردو سیم کارت را که انتخاب می کنی پیام میدهد سیم2 :خطا یا غیر فعال

در ضمن اگر امکان ضبط مکالمات تصویری بصورت خودکار یا غیر خودکار در این گوشی هست راهنمایی فرمایید
متشکر
شما برو تو قسمت setting / more settig/ mobile network / network mode اگر رایتل را در قسمت دوم قرار دادید سمت رایتل را از حالت gsm در اورده و در حالت auto mode قرار دهید مشکل شما حل میشه

hamedfar
27-01-2013, 00:00
شما برو تو قسمت setting / more settig/ mobile network / network mode اگر رایتل را در قسمت دوم قرار دادید سمت رایتل را از حالت gsm در اورده و در حالت auto mode قرار دهید مشکل شما حل میشه

ضمن تشکر
حالت auto mode قرار دارد و مشکل همچنان باقی است البته زمانی که رایتل در شکاف 1 باشد مشکلی نیست و رایتل در شکاف 2 به تنهایی هم جواب می دهد
ولی با سیم کارت دیگر در شکاف 2 غیرفعال می ماند

و هرحالت که انتخاب می شود برای هردو سیم عمل میکند
اگر توضیح بیشتری در خصوص نحوه انتخاب شبکه موبایل برای هر سیم کارت هست توضیح بیشتری بفرمایید در ضمن می خواستم ببینم با گوشی 7562 شما این را تست کردید.

با عرض پوزش

amin18n
27-01-2013, 21:10
سلام

دو سیم کارت به صورت همزمان در این گوشی فعال است؟؟؟
یعنی وقتی با یک سیم کارت به اینترنت وصل می شویم، سیم کارت دیگر قابلیت زنگ خوردن و زنگ زدن را دارد؟؟؟
ممنون

ameri47
28-01-2013, 20:32
سلام

دو سیم کارت به صورت همزمان در این گوشی فعال است؟؟؟
یعنی وقتی با یک سیم کارت به اینترنت وصل می شویم، سیم کارت دیگر قابلیت زنگ خوردن و زنگ زدن را دارد؟؟؟
ممنون

بله دوست عزیز همزمان هر دوسیم فعاله هم اینترنت داشته باش و هم مکالمه و زنگ خوری

reza493
02-02-2013, 00:46
.سلام دوستان با زدن كد*#*#8255#*#*device idدر7562مشخص نميشود لطفا نحوه رسيدن بهdevice idدر7562را اعلام كنيد چون براي استور لازم دارم

majid_gqn
02-02-2013, 01:40
.سلام دوستان با زدن كد*#*#8255#*#*device idدر7562مشخص نميشود لطفا نحوه رسيدن بهdevice idدر7562را اعلام كنيد چون براي استور لازم دارم

سلام دوست عزیز .شما با نصب برنامه زیر میتونید از آن مطلع بشید .

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/IpZrAZzMZq/device-id-v1.0.apk

majid_gqn
02-02-2013, 02:02
دوستان من مشکل تبدیل شدن SMS به MMS دارم خواستم از روشی که توی تاپیک زیر هست استفاده بکنم :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207232

ولی هر چی میگردم فایل MMS.apk را پیدا نمیکنم ،چیکار میشه کرد؟ در ضمن از Go SMS هم استفاده کردم ولی هم گوشی را کند میکنه و هم نمیشه از هر دو سیم استفاده کرد و گزینه برای ارسال توسط هر دو سیم کارت نداره

برای همین تو گوگل سرچ کردم و یه آموزش دیگه پیدا کردم از این سایت :

ولی تا میخوام فایل مربوطه را از تو گوشیم با برنامه Root Explorer انتقال بدم میگه گوشیت روت نیست در حالی که خودم کامل روتش کردم و برنامه Superuser تو گوشیم موجوده، مشکل چیه دوستان؟

سلام دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم با این تنظیمات مشکل ارسال sms بر طرف میشه .

Messaging --> Settings----> Text message (SMS) settings ----> Input mode ----> GSM alphabet

اگر هم خواستی sms ارسال کنی پیغام داد ok کن با حالت sms ارسال میشه
:ad:

reza493
02-02-2013, 02:53
بله دوست عزیز همزمان هر دوسیم فعاله هم اینترنت داشته باش و هم مکالمه و زنگ خوری

سلام دوست عزیز .شما با نصب برنامه زیر میتونید از آن مطلع بشید .
Device-id-v1.0.apk"]
[url="http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/ipzrazzmzq/http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/ipzrazzmzq/device-id-v1.0.apk[/url]

مجيد اقا يك دنيا تشكر.

gilda1365
02-02-2013, 13:59
کممممممممممممممممک
منم همین مشکل رو دارم هر سیمی رو که سیم دو میزارم تنها باشه کار میکنه ولی اگه سیم یک توش سیم کارت باشه کار نمیکنه

alinouri
05-02-2013, 22:09
سلام دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم با این تنظیمات مشکل ارسال sms بر طرف میشه .

Messaging --> settings----> text message (sms) settings ----> input mode ----> gsm alphabet

اگر هم خواستی sms ارسال کنی پیغام داد ok کن با حالت sms ارسال میشه
:ad:

سلام دوست عزیز من کاری رو که جنابعالی فرمودید انجام دادم حل نشد

mamali_69
06-02-2013, 01:31
سلام دوستان

بالاخره کسی تونست نرم افزارا رو به SD Card منتقل کنه ؟؟؟

من شدیدا به این کار نیاز دارم .

alinouri
06-02-2013, 18:39
ما هم همچنان منتظریم

mamali_69
08-02-2013, 00:51
دوستان من وقتی همراه بانک ملت رو نصب میکنم همراه بانک صادرات و ملی کار نمیکنن با روت کردن مشکل حل میشه ؟ :au:

علی1689
08-02-2013, 02:28
ضمن تشکر
حالت auto mode قرار دارد و مشکل همچنان باقی است البته زمانی که رایتل در شکاف 1 باشد مشکلی نیست و رایتل در شکاف 2 به تنهایی هم جواب می دهد
ولی با سیم کارت دیگر در شکاف 2 غیرفعال می ماند

و هرحالت که انتخاب می شود برای هردو سیم عمل میکند
اگر توضیح بیشتری در خصوص نحوه انتخاب شبکه موبایل برای هر سیم کارت هست توضیح بیشتری بفرمایید در ضمن می خواستم ببینم با گوشی 7562 شما این را تست کردید.

با عرض پوزش

من الان دارم از این گوشی استفاده میکنم و سیم کارت 1 همزاه اول است و سیم کارت دوم من رایتل و مشگلی ندارم همون طور که گفتم شما برو تو تنظیمات و سیم کارت 1 رو gsm کن و سیم کارت 2 رو یا اتو مد یا wcdma مشگل شما حل میشه

علی1689
08-02-2013, 02:37
دوستان من وقتی همراه بانک ملت رو نصب میکنم همراه بانک صادرات و ملی کار نمیکنن با روت کردن مشکل حل میشه ؟ :au:

این مشگل مربوط به سیستم اندروید هستش من هم این مشگل رو داشتم و با اپدیت جدید حل شد ربطی به روت فکر نمیکنم داشته باشه میتونید هرگاه با بانک ملت کار میکنید برنامه بانک ملی رو موقتا force stop کنید و بر عکس

evilmob900
10-02-2013, 02:06
سلام.من همین گوشی رو دارم تازه خریدم ولی گوشی روزی شاید 1 یا 2 بار خود به خود در عرض 15 ثانیه ریسیت میشه.1 بار هم فاکتوری ریسیت هم کردم درست نشد.بنظرتون مشکل چیه؟راهنماییم کنین.مرسی

علی1689
11-02-2013, 02:08
سلام.من همین گوشی رو دارم تازه خریدم ولی گوشی روزی شاید 1 یا 2 بار خود به خود در عرض 15 ثانیه ریسیت میشه.1 بار هم فاکتوری ریسیت هم کردم درست نشد.بنظرتون مشکل چیه؟راهنماییم کنین.مرسی

این مشکل بیشتر مربوط به سیم کارت های همراه اول هستش یا گوشی رو اپدیت کنید یا سیم کارت رو تعویض کنید

hamedfar
11-02-2013, 23:10
من الان دارم از این گوشی استفاده میکنم و سیم کارت 1 همزاه اول است و سیم کارت دوم من رایتل و مشگلی ندارم همون طور که گفتم شما برو تو تنظیمات و سیم کارت 1 رو gsm کن و سیم کارت 2 رو یا اتو مد یا wcdma مشگل شما حل میشه

با تشکر از علی 1689
مشکل حل شد

adrss
14-02-2013, 11:54
میشه لینک دانلود رام رسمی خاور میانه که واقعا کار کنه و مستقیم باشه یا حداقل قابلیت ریسوم داشته باشه

و لینک دانلود رام جدید رو برام بزاری اینجا ؟

masa_1379
17-02-2013, 10:44
گوشی را روت کنید...اس دی کارتتان را پارتیشن بندی کنید یکی فت 32 و یکی EXT2 هر دو باید پرایمری باشند...پارتیشن EXT2 برای نصب داخلی برنامه هاست بعد از فت 32 باشه...بعد link2sd را نصب کنید مثلا از بازار...یک دور گوشی را ریستارت کنید و در لینک 2 اسی دی برنامه که می خواهد به اس دی منتقل شود را creat link کنید خلاص....

masa_1379
17-02-2013, 11:59
برای رو کردن هم از برنامه ای که در این پست معرفی شده استفاده کنید فقط فکر کنم باید به اینترنت وصل باشید با یک کلیک روت می شه...
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=265472

ayub tanha
17-02-2013, 17:50
دوستان من میخوام این گوشی رو بخرم ولی خیلی از کاربرا توی سایتهای مختلف نوشتن که آنتن دهی ضعیفی داره یا مثلا تاچش مشکل داره کسانی که دارن لطف کنن بگن که اینجوریه یا نه؟ممنون

GOL_MARYAM_123
17-02-2013, 18:18
دوستان من میخوام این گوشی رو بخرم ولی خیلی از کاربرا توی سایتهای مختلف نوشتن که آنتن دهی ضعیفی داره یا مثلا تاچش مشکل داره کسانی که دارن لطف کنن بگن که اینجوریه یا نه؟ممنون

باو کو برا : اين گوشي فعلا بهترين گوشي دو سيمكارته بازاره قيمتش هم نسبت به بازار بهم ريخته قيمتها... بد نيست مهمترين حسنش كيفيت بالاي صفحه و ساپورت از دو سيم هم زمانه ميشه و همينطور با نرم افزارهاي اسكايپ وايبر و اووو لذت دوربين مكالمه رو به شما ارائه ميكنه و اين برتري اين دو سيمكارته هوشمند نسبت به مدلهاي اچ تي سي هست كه دوربين مكالمه ندارندبراحتي امكان خاموش و روشن كردن هر سيمكارت رو بهتون ميده تمام نرم افزارهاي رايج رو به خوبي اجرا ميكنه اين گوشي در يك كلام به قيمتش ميارزه با جي پي ار اس ايرانسل يا 3G رايتل هميشه اينترنت همراهتونه .

و در اخر : گوشه های دو سیم کارت گو شی های به اصطلاح کاری هستند.
:ea:

کا ایوب یه glx بخر خودتو راحت کن راحت هم از جیب در میاد.

adrss
17-02-2013, 23:23
گوشی را روت کنید...اس دی کارتتان را پارتیشن بندی کنید یکی فت 32 و یکی ext2 هر دو باید پرایمری باشند...پارتیشن ext2 برای نصب داخلی برنامه هاست بعد از فت 32 باشه...بعد link2sd را نصب کنید مثلا از بازار...یک دور گوشی را ریستارت کنید و در لینک 2 اسی دی برنامه که می خواهد به اس دی منتقل شود را creat link کنید خلاص....

میشه مرحله به مرحله بگی چیکار باید کنیم ؟

ayub tanha
17-02-2013, 23:50
باو کو برا : اين گوشي فعلا بهترين گوشي دو سيمكارته بازاره قيمتش هم نسبت به بازار بهم ريخته قيمتها... بد نيست مهمترين حسنش كيفيت بالاي صفحه و ساپورت از دو سيم هم زمانه ميشه و همينطور با نرم افزارهاي اسكايپ وايبر و اووو لذت دوربين مكالمه رو به شما ارائه ميكنه و اين برتري اين دو سيمكارته هوشمند نسبت به مدلهاي اچ تي سي هست كه دوربين مكالمه ندارندبراحتي امكان خاموش و روشن كردن هر سيمكارت رو بهتون ميده تمام نرم افزارهاي رايج رو به خوبي اجرا ميكنه اين گوشي در يك كلام به قيمتش ميارزه با جي پي ار اس ايرانسل يا 3g رايتل هميشه اينترنت همراهتونه .

و در اخر : گوشه های دو سیم کارت گو شی های به اصطلاح کاری هستند.
:ea:

کا ایوب یه glx بخر خودتو راحت کن راحت هم از جیب در میاد.
کاک خالد عزیز ممنون از جوابت ولی من میخوام کسی که گوشی رو داشته و تجربه کرده جواب بده
دوستان عزیز لطف کنید کسی که الان گوشی رو داره:
من میخوام این گوشی رو بخرم ولی خیلی از کاربرا توی سایتهای مختلف نوشتن که آنتن دهی ضعیفی داره یا مثلا تاچش مشکل داره کسانی که دارن لطف کنن بگن که اینجوریه یا نه؟ممنون

علی1689
18-02-2013, 00:30
کاک خالد عزیز ممنون از جوابت ولی من میخوام کسی که گوشی رو داشته و تجربه کرده جواب بده
دوستان عزیز لطف کنید کسی که الان گوشی رو داره:
من میخوام این گوشی رو بخرم ولی خیلی از کاربرا توی سایتهای مختلف نوشتن که آنتن دهی ضعیفی داره یا مثلا تاچش مشکل داره کسانی که دارن لطف کنن بگن که اینجوریه یا نه؟ممنون

من الان این گوشی رو دارم دو سیم یکی رایتل و یکی همراه اول گوشی کیفیت ساخت سامسونگ هستشبه سونی از نظر کیفیت ساخت نمیرسه سی پی یو کمی ضعیفه ولی کارت رو راه میاندازه انتن دهی خوبه و تاچش هم خوبه من مشگلی ندیدم ولی سرعتش کمی پایینه

حمید رضا حسنی
18-02-2013, 23:53
سلام به همه دوستان

کسایی که این گوشی رو دارن لطف کنن بگن که آیا این گوشی قابلیت otg داره یا نه ممنون

در ضمن اگه میشه گلکسی گرند رو هم اگه میدونین بگین این قابلیت برام خیلی مهمه

wafa1476
19-02-2013, 12:11
وافعیتش من این گوشی رو 3 ماه گرفتم ولی دیوونم کرده . 24ساعته هنگ کرده , گاهی وقتا 15 دقیقه هنگ کامله , خیلی ازیتم میکنه سرعتشم پایینه مثلا از حد نرمال خیلی بیشتر طول میکشه یه کاری که انجام میدی بالا بیاد , کمکم کنین چیکارش کنم ؟ کاستوم رام بیاد احتمالش هست درس شه ؟ همیشه cpu usage رسیده به 95% .

adrss
20-02-2013, 18:05
وافعیتش من این گوشی رو 3 ماه گرفتم ولی دیوونم کرده . 24ساعته هنگ کرده , گاهی وقتا 15 دقیقه هنگ کامله , خیلی ازیتم میکنه سرعتشم پایینه مثلا از حد نرمال خیلی بیشتر طول میکشه یه کاری که انجام میدی بالا بیاد , کمکم کنین چیکارش کنم ؟ کاستوم رام بیاد احتمالش هست درس شه ؟ همیشه cpu usage رسیده به 95% .

شما گوشی رو نو خریدی آکبند ؟
روتش کردی ؟
چیز خاصی روش ریختی ؟

S.H.A.H.R.O.K.H
22-02-2013, 02:00
دوستان این گوشی کی قراره به جیلی بین آپدیت بشه؟
احتمالا تو جیلی بین هنگهاش از بین بره...

ayub tanha
26-02-2013, 19:25
دوستان سلام من امروز این گوشی رو خریدم هیچی از آندروید نمیدونم در ضمن زبان فارسی هم نداره چه کارهایی باید انجام بدم اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم.:df:

ameri47
01-03-2013, 23:57
تعجب میکنم چرا هنوز آپدیت 4.1.2 براش نیومده .... برای اکثر گوشیها امده حتی گوشیهای قدیمی تر از این

حمید رضا حسنی
03-03-2013, 18:45
دوستان یعنی کسی روی این گوشی کابل OTG امتحان نکرده که به من جواب بده؟؟؟؟؟:be:

milad-khorrami
09-03-2013, 01:40
دوستان من هر وقت برام اس ام اس می آید از گوشی هیچ صدایی در نمی آید هر جا که فکرم می رسید را چک کردم نشد که نشد در قسمت بالا سمت چپ یک علامت است یک دایره که وسطش یک آی انگلیسی است و روی ان یک خط نمی دونم یعنی چی کمکم کنید .

در قسمت پیامک آیا مثل گوشی های قدیمی سند آیتم. اوت باکس و غیره را ندارد ؟

با تشکر

دقیقا همین مشکل رو من دارم با همون علامت آی انگلیسی
یکی نیست کمکمون کنه ؟
:sign_help: :sign_help: :sign_help:

uns_elec
09-03-2013, 12:11
دوستان یعنی کسی روی این گوشی کابل OTG امتحان نکرده که به من جواب بده؟؟؟؟؟:be:
سلام دوست عزيز من تست كردم ولي جواب نداد يعني با وصل كردن كابل otg گوشي هيچ عكس العملي از خودش نشون نميده نميدونم فقط با روت كردن و بانصب برنامه اي چيزي ميشه از اين كابل استفاده كرد يا نه
موفق باشين:df:

Adel
18-03-2013, 14:57
سلام
رام روسیه رو دانلود و فلش کردم
کیبورد فارسی ندارم
کیبورد فارسی رو از چه راهی میتونم فعال کنم

ameri47
18-03-2013, 22:25
سلام
رام روسیه رو دانلود و فلش کردم
کیبورد فارسی ندارم
کیبورد فارسی رو از چه راهی میتونم فعال کنم

خوب رام فارسی رو دانلود و فلش میکردی دوست گرامی

Adel
19-03-2013, 00:39
خوب رام فارسی رو دانلود و فلش میکردی دوست گرامی

خواستم رام فارسی نزنم
کیبورد رو هم با go keyboard حل کردم
ممنون

amirk2.
19-03-2013, 13:13
دقیقا همین مشکل رو من دارم با همون علامت آی انگلیسی
یکی نیست کمکمون کنه ؟
:sign_help: :sign_help: :sign_help:

دوست عزیز شما از notification bar گزینه notification رو فعال کن مشکل حل میشه.

ameri47
21-03-2013, 00:15
سلام دوستان

من یک مشکلی که با این گوشی دارم اینه که هر شب میره روی حالت هواپیما و انتن هاش غیب میشن و به جاش یک هواپیما میاید

کسی این مشکل رو داره؟ راه حل چیه لطفا؟

mojtaba84
23-03-2013, 00:01
گوشی را روت کنید...اس دی کارتتان را پارتیشن بندی کنید یکی فت 32 و یکی ext2 هر دو باید پرایمری باشند...پارتیشن ext2 برای نصب داخلی برنامه هاست بعد از فت 32 باشه...بعد link2sd را نصب کنید مثلا از بازار...یک دور گوشی را ریستارت کنید و در لینک 2 اسی دی برنامه که می خواهد به اس دی منتقل شود را creat link کنید خلاص....

سلام دوست عزیز این پارتیشن بندی را از کجا بخونم که گفتی لینک بده

mojtaba84
23-03-2013, 02:07
دوستان این گوشی را چطور باید پارتیشن بندی کرد لطفا لینک آموزش بدید

ayub tanha
28-03-2013, 10:29
دوستان این گوشی را چطور باید پارتیشن بندی کرد لطفا لینک آموزش بدید

دوست عزیز گوشی رو نباید پارتیشن بندی کنی ولی مموری کارت پارتیشن بندی میشه به زودی یه آموزش کامل میزارم

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk 2

lord of moto
29-03-2013, 01:20
سلام
عیدتون مبارک
یه چندتایی سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که این گوشی رو دارن و باهاش کار کردن جواب بدن

- این گوشی منوی فارسی دارد ؟
- کیفیت فیلم برداری این گوشی چطور هست ؟ چون در اطلاعاتش نوشته شده VGA
- کیفت عکس برداریش چطوره ؟
- دوسیم کارتش مثل B5512 همزمانه ؟
- ماندگاری شارژش چطوره ؟

در آخر من این گوشی رو برای مادرم می خواهم بخرم گوشی حالش x2 اکسپریا هست که به هنگ کردن افتاده این گوشی نسبت x2 درصد هنگیش چطوره ؟

ممنون از دوستان :ax:

ayub tanha
29-03-2013, 18:47
اموزش پارتیشن بندی مموری کارت

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110377

و

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=105739

دوستانی که s duos دارن هنوز رامی که قابلیت انتقال برنامه به مموری کارت رو داشته باشه وجود نداره پس بیخودی گوشیهاتونو دستکاری نکنید فقط میشه برنامه ها رو لینک داد. همین

uns_elec
29-03-2013, 22:29
سلام
عیدتون مبارک
یه چندتایی سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که این گوشی رو دارن و باهاش کار کردن جواب بدن

- این گوشی منوی فارسی دارد ؟
- کیفیت فیلم برداری این گوشی چطور هست ؟ چون در اطلاعاتش نوشته شده VGA
- کیفت عکس برداریش چطوره ؟
- دوسیم کارتش مثل B5512 همزمانه ؟
- ماندگاری شارژش چطوره ؟

در آخر من این گوشی رو برای مادرم می خواهم بخرم گوشی حالش x2 اکسپریا هست که به هنگ کردن افتاده این گوشی نسبت x2 درصد هنگیش چطوره ؟

ممنون از دوستان :ax:

سلام دوست عزیز من یک ماهی هست این گوشی رو دارم
منو فارسی داره
کیفیت فیلم برداریش هی هست چون من قبلا S III داشتم واسه همین با این گوشی ها فیلم برداری اصلا حال نمیده
کیفیت عکاسی شم خوبه بازم به پای گوشی های رده بالا نمیرسه
دو سیم کارتشم همزمانه یعنی هر دوتاش تو استندبای ولی اگه با یکی صحبت کنی اون یکی دیگه زنگ نمیخوره و از دسترس خارج میشه
باتریشم خوبه تو مصارف عادی دو روز یا حتی بیشترم جواب میده
در کل گوشی بدی نبست فقط چون من قبلا گوشی خوبی داشتم کمی تو سرعت منو اذیت میکنه ولی نسبت به X2 خیلی خیلی خوبه
موفق باشین :df:

amir_itc
30-03-2013, 16:38
دوستانی که s duos دارن هنوز رامی که قابلیت انتقال برنامه به مموری کارت رو داشته باشه وجود نداره پس بیخودی گوشیهاتونو دستکاری نکنید فقط میشه برنامه ها رو لینک داد. همین

این نکته رو هم اضافه کنم که رامی هم نخواهد آمد.

lord of moto
31-03-2013, 20:02
سلام دوست عزیز من یک ماهی هست این گوشی رو دارم
منو فارسی داره
کیفیت فیلم برداریش هی هست چون من قبلا s iii داشتم واسه همین با این گوشی ها فیلم برداری اصلا حال نمیده
کیفیت عکاسی شم خوبه بازم به پای گوشی های رده بالا نمیرسه
دو سیم کارتشم همزمانه یعنی هر دوتاش تو استندبای ولی اگه با یکی صحبت کنی اون یکی دیگه زنگ نمیخوره و از دسترس خارج میشه
باتریشم خوبه تو مصارف عادی دو روز یا حتی بیشترم جواب میده
در کل گوشی بدی نبست فقط چون من قبلا گوشی خوبی داشتم کمی تو سرعت منو اذیت میکنه ولی نسبت به x2 خیلی خیلی خوبه
موفق باشین :df:

ممنون از جوابت
امکان داره بهم بگی با چه گارانتی خریدی که منوی فارسی داره ؟ چون من یک مدل کار کرده اش رو پیدا کردم که منوی عربی داست !

J@M@L
31-03-2013, 20:26
ممنون از جوابت
امکان داره بهم بگی با چه گارانتی خریدی که منوی فارسی داره ؟ چون من یک مدل کار کرده اش رو پیدا کردم که منوی عربی داست !

سلام دوست عزیز من چندتا تکته رو بگم اولا که دوسیم همزمان هست و اگه با یه خط صحبت کنی و اون خطت زنگ بخوره گوشیت هم بهت آلارم میده یعنی زنگ میخوره و اینکه با گارنتی کامتل بخر منو فارسی و کیبورد فارسی هم داره

nasershmaku
31-03-2013, 20:33
سایت جهان خبـر (http://jahankhabar.com) با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق به کاربران با جمع آوری اخبار لحظه به لحظه از خبرگزاری ها و سایت های معتبر آغاز به کار کرده است
برخی از ویژگی ها

ی این موتور جستجوگر عبارتند از :
- جستجوی لحظه به لحظه در خبرگزاری ها و سایت های معتبر
- تفکیک و دسته بندی موضوعی اخبار
- قابلیت استخراج تیتر و زمان انتشار خبرها
- ذخیره سازی وضعیت لینک خبرها و در نتیجه امکان ارائه اخبار پر بیننده در روز و هفته
پخش زنده اخبار در:
HTTP://JAHANKHABAR.COM

skyfire
05-04-2013, 05:07
یه سوال می پرسم دوستدارم مردونه جواب بدید
من تو سایت موبایل. ای ار دیدم همه نوشتند این گوشی هنگیه راسته ؟

buick1356
05-04-2013, 15:06
یه سوال می پرسم دوستدارم مردونه جواب بدید
من تو سایت موبایل. ای ار دیدم همه نوشتند این گوشی هنگیه راسته ؟

منظورت هنگ کردنه نه من چنین چیزی ندیدم شاید مونده به استفادش.هنگ چیزیه که اکثرا همه گوشیها توش دارن ولی کم و زیادش مساله است

M * N
05-04-2013, 16:09
سلام
یه علامت بالا گوشه سمت چپ اومده که یه علامت تعجبه دورش دایره داره که روش خط کشیده شده
از وقتی اومده دیگه صدای دریافت اس ام اس نمیاد
میخام بدونم اون چیه و چطور به حالت اول برمیگرده
ممنون

ameri47
05-04-2013, 20:15
گوشی من شبها خود به خود میره تو ی حالت پرواز و آیکون هواپیما روی نوار بالا ظاهر میشه و ارتباط سیم کارت ها قطع میشه

کسی میدونه اشکال از کجاست؟ و باید چیکارش کنم؟

goudarzy
08-04-2013, 23:14
سلام
کسی از دوستان طریقه روت کردن و انتقال اطلاعات به مموری کارت رو میدونه؟
حیاتیه واسم.اگه کسی از دوستان بلده بگه که انجتم بدم.
ممنون

ar244623
11-04-2013, 13:20
سلام فایل رام این گوشی تک فایل چه جور باید فلش بشه !؟؟؟
کمک فوری

buick1356
11-04-2013, 13:53
سلام فایل رام این گوشی تک فایل چه جور باید فلش بشه !؟؟؟
کمک فوری
فایل را در قسمت pda قرار داده و فلش کنید.

amin889
11-04-2013, 22:23
من این گوشی 7562 رو تازه خریدم اما کاش نخریده بودم و بجاش این گوشی رو خریده بودمSamsung Galaxy Young S6312چون هم دو سیمه هست و هم رام جلی بین روش هست هم مشخصات سخت افزاریش مثل همین گوشی 7562 هست ودوربینش و بزرگیش هم که زیاد چیز مهم نیست کوچکتر بودنش هم بهتره چون خوشدست تره دوربینشم که همچین فرقی نداره.

در کل 300 هزار تومن بیشتر دادیم الکی تازه رام جلی بین هم نداره.

buick1356
11-04-2013, 22:53
من این گوشی 7562 رو تازه خریدم اما کاش نخریده بودم و بجاش این گوشی رو خریده بودمsamsung galaxy young s6312چون هم رام جلی بین روش هست هم مشخصات سخت افزاریش مثل همین گوشی 7562 هست ودوربینش و بزرگیش هم که زیاد چیز مهم نیست کوچکتر بودنش هم بهتره چون خوشدست تره دوربینشم که همچین فرقی نداره.

دوست عزیز هر گلی یه بویی دارد من که خودم بخاطر دو سیم بودنش خریده ام در ضمن جلی بین چی داره که اندروید ۴ نداره؟ولی مطمین باش که جلی بین برای این گوشی خواهد آمد.صبور باش.

amin889
11-04-2013, 23:04
دوست عزیز هر گلی یه بویی دارد من که خودم بخاطر دو سیم بودنش خریده ام در ضمن جلی بین چی داره که اندروید ۴ نداره؟ولی مطمین باش که جلی بین برای این گوشی خواهد آمد.صبور باش.

خب داداش گلم همین هم دوسیمه هست که جلی بین هم از روز اول روش هست. اما وقتی میشه دقیقا با همون مشخصات سخت افزاری و رم 768 و همون سی پی یو و همون امکانات دوسیمه دقیقا مشابه هم هستن تازه این مدل چون کوچیکترم هست برای تو جیب گذاشتن میشه اما اون نمیشه.و 300 هزار تومن هم کمتر داد چرا اینو نخریم

Samsung Galaxy Young S6312 (http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-Galaxy-Young-Duos-S6312)
فرم گوشی : ساده - دو سیم کارته - وزن : 112 گرم پردازنده: Cortex-A5 CPU 1GHz
حافظه: حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 768 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع TFT - اندازه 3.27 اینچ - HVGA 480 × 320
دوربین: 3.2 مگاپیکسل
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه v4.1.2 - Jelly Bean - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1300 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 250 ساعت - زمان مکالمه 6 ساعت
http://www.digikala.com/Products/Mobile/Samsung/Mobile-Samsung-Galaxy-Young-Duos-S6312/Original/Pic3.jpg

mamali_69
12-04-2013, 01:39
سلام دوستان

من دیشب موفق شدم رام kyleOPEN ROM رو روی گوشیم نصب کنم(s7562) .

رام خوبیه و از رام اصلی گوشی بهتره.

اول باید بیس رام XXALJ4 باشه.

بعد گوشی رو روت میکنیم و ریکاوری رو نصب میکنیم.

بعد فایل رام رو دانلود و از ریکاوری نصب میکنیم.

https://docs.google.com/file/d/0B_NLqfSyZfYAaHFvc2R6YXljd00/edit?usp=sharing&pli=1

ameri47
12-04-2013, 14:17
من این گوشی 7562 رو تازه خریدم اما کاش نخریده بودم و بجاش این گوشی رو خریده بودمsamsung galaxy young s6312چون هم دو سیمه هست و هم رام جلی بین روش هست هم مشخصات سخت افزاریش مثل همین گوشی 7562 هست ودوربینش و بزرگیش هم که زیاد چیز مهم نیست کوچکتر بودنش هم بهتره چون خوشدست تره دوربینشم که همچین فرقی نداره.

دوست عزیز galaxy young s6312 دوربین دوم نداره . در ضمن صفحه نمایش اون هم بی کیفیت هستش

پس حالا میبینی که 300 تومن اضافه دادن واقعا میارزه

amin889
12-04-2013, 19:11
دوست عزیز galaxy young s6312 دوربین دوم نداره . در ضمن صفحه نمایش اون هم بی کیفیت هستش

پس حالا میبینی که 300 تومن اضافه دادن واقعا میارزه

ینی بخاطر یک دوربین مکالمه ویدئویی vga از یک مگا پیکسل هم پایینتر و یه کم کیفیت صفحه بالاتر میارزه 300 هزار تومن بیشتر داد؟

buick1356
12-04-2013, 19:30
ینی بخاطر یک دوربین مکالمه ویدئویی vga از یک مگا پیکسل هم پایینتر و یه کم کیفیت صفحه بالاتر میارزه 300 هزار تومن بیشتر داد؟
خوب دوست عزیز کسی شما رو مجبور نکرده حتما باید بخرید برید یانگ بگیرید.دیگه چرا عصبانی میشوید؟تمام کنید جروبحثو.

J@M@L
12-04-2013, 19:40
سلام دوستان آپ دیت جدید برا این گوشی اومده کسی نصب کرده؟و این که بعد از نصب دوسیم باز هم مثل قبل کار مبکنن؟مرسی

buick1356
12-04-2013, 20:02
سلام دوستان آپ دیت جدید برا این گوشی اومده کسی نصب کرده؟و این که بعد از نصب دوسیم باز هم مثل قبل کار مبکنن؟مرسی
منظورتون چیه؟کدام آپدیتو میگین؟

mamali_69
12-04-2013, 23:06
دوستان با نصب kyleOPEN ROM میشه نرم افزارها رو روی SD card هم نصب کرد (البته بعضی

گوشی ها ).:ar:

amin889
12-04-2013, 23:10
خوب دوست عزیز کسی شما رو مجبور نکرده حتما باید بخرید برید یانگ بگیرید.دیگه چرا عصبانی میشوید؟تمام کنید جروبحثو.

والا شما عصبانی هستی منکه از لحاظ ارزش خرید نصبت به قیمت میسنجیدم هر دو تا گوشی رو.

buick1356
12-04-2013, 23:42
والا شما عصبانی هستی منکه از لحاظ ارزش خرید نصبت به قیمت میسنجیدم هر دو تا گوشی رو.

نه والا جسارت نشه.خوب یا بد بودن گوشی به قیمتشه هر چی زیاد خرج کنی گوشی خوبی گیرت میاد.اگه دو سیم کارت نمیخوای برو یا ادونس بگیر(که من خودم دارم خیلی عالیه) یا گالکسی ۳ مینی.به هر حال با دوستان دیگه هم یه مشورتی بکن.

amin889
14-04-2013, 17:38
دوستان یه سوال از من سه تا برچسب سریال روی کارتونش هست که هر سه تاش imei یکی هست مگه نباید یکیش با imei دوم یکی باشه؟ چرا پس از من هر سه تا imei روی کارتن با iimei اول یکی هست؟ از مال شمام همینطوره؟

buick1356
14-04-2013, 20:18
دوستان یه سوال از من سه تا برچسب سریال روی کارتونش هست که هر سه تاش imei یکی هست مگه نباید یکیش با imei دوم یکی باشه؟ چرا پس از من هر سه تا imei روی کارتن با iimei اول یکی هست؟ از مال شمام همینطوره؟

آخرین رقماش فرق میکنه یعنی یکی اخرش ۱ و یکی اخرش ۲ هستش.ببین اینجوریه؟

amin889
14-04-2013, 20:50
آخرین رقماش فرق میکنه یعنی یکی اخرش ۱ و یکی اخرش ۲ هستش.ببین اینجوریه؟

با *#06# روی گوشی اره اما روی کارتون نه هرسه تاش که نوشته با سریال اولی که درگوشیه شمارش یکیه!!

J@M@L
14-04-2013, 20:53
منظورتون چیه؟کدام آپدیتو میگین؟

نمیدونم گوشی رو با wifi که وصل کردم برام پیغام آپدیت اومده

ehsan1363
16-04-2013, 17:13
سلام گوشی من گلکسی اس دوز 7562 هست چجوری میتونم وقتی گوشی میاد بالا تو قسمتی که باطری و شارژ گوشی رو نشون میده عکس مموری کارت یه لحضه بیاد بالا و بعد میره ممنون میشم راهنمایی کنید

buick1356
16-04-2013, 18:44
سلام گوشی من گلکسی اس دوز 7562 هست چجوری میتونم وقتی گوشی میاد بالا تو قسمتی که باطری و شارژ گوشی رو نشون میده عکس مموری کارت یه لحضه بیاد بالا و بعد میره ممنون میشم راهنمایی کنید

اون علامت اماده کردن مموری است بعنی اسکن میکنه بعد اماده استفاده.

amin889
17-04-2013, 00:32
فقط تنها مشکل این گوشی اینه که نمیشه بازی های که دیتای حجم بالایی دارن توی مموریش کپی کرد چون فقط 1.7 گیگ در دسترس هست.

mamali_69
17-04-2013, 01:06
فقط تنها مشکل این گوشی اینه که نمیشه بازی های که دیتای حجم بالایی دارن توی مموریش کپی کرد چون فقط 1.7 گیگ در دسترس هست.

دوست عزیز من با نصب رام دیگه روی این گوشیم مشکلمو حل کردم.

buick1356
17-04-2013, 13:02

شما میتونید جای مموری و حافظه داخلی رو عوض کنید.

hassankh
17-04-2013, 15:30

سلام میشه لینک رام را که نصب کرد بزارید
مرسی

mamali_69
17-04-2013, 23:00
سلام میشه لینک رام را که نصب کرد بزارید
مرسی

دوست عزیز لینک رام در پست 161 هستش . و میتونی از لینک زیر استفاده کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=277651

amin889
18-04-2013, 02:26

جدی واقعا حل شد؟ این رام کجاست تا فلش بزنم.

amin889
18-04-2013, 02:28
شما میتونید جای مموری و حافظه داخلی رو عوض کنید.

مگه میشه؟ چطوری؟؟؟

mamali_69
18-04-2013, 13:43
جدی واقعا حل شد؟ این رام کجاست تا فلش بزنم.

آره واسه من که حل شد. این رام در پست 161 هست.

buick1356
18-04-2013, 14:08
مگه میشه؟ چطوری؟؟؟

External 2 internal با این برنامه

amin889
18-04-2013, 20:44
external 2 internal با این برنامه

با این برنامه میشه مموری ها رو جاشون رو عوض کرد یا میشه دیتار و منتقل کرد؟ من چند تا برنامه که منتقل میکنن تست کردم نشد.
این برنامه رو میشه آپلود کنید اگه واقعا میشه جای مموری رو عوض کرد ممنون میشم داداش.

majid4mi
21-04-2013, 23:56
با سلام
بقیه دوستان با روش کامنت 161 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3604567&postcount=161) به نتیجه رسیدن؟

buick1356
22-04-2013, 21:29
با این برنامه میشه مموری ها رو جاشون رو عوض کرد یا میشه دیتار و منتقل کرد؟ من چند تا برنامه که منتقل میکنن تست کردم نشد.
این برنامه رو میشه آپلود کنید اگه واقعا میشه جای مموری رو عوض کرد ممنون میشم داداش.

جستجو کنيد راحت پيدا ميکنيد نتونستيد بگيد لينکو با آموزشش ميذارم.;)

amin889
23-04-2013, 00:33
جستجو کنيد راحت پيدا ميکنيد نتونستيد بگيد لينکو با آموزشش ميذارم.;)

انجام شد داداش دستت درد نکنه از راهنمایی بازی با دیتای 2 گیگ رو ریختم روش راحت اجرا کرد و بسی از این گوشی لذت بردم.مخصوصا دو سیمه بودنش که خودش خیلی عالیه.

amin es
23-04-2013, 15:20
انجام شد داداش دستت درد نکنه از راهنمایی بازی با دیتای 2 گیگ رو ریختم روش راحت اجرا کرد و بسی از این گوشی لذت بردم.مخصوصا دو سیمه بودنش که خودش خیلی عالیه.

لطفآ لینک آموزشش رو هم بزارید
من هر کاری کردم نشد انتقال بدم

buick1356
23-04-2013, 18:15
لطفآ لینک آموزشش رو هم بزارید
من هر کاری کردم نشد انتقال بدم

بفرماييد خدمت شما.پست 1084.اگه مشکلی بود اعلام کنيد.;)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=38798475

amin es
23-04-2013, 23:54
بفرماييد خدمت شما.پست 1084.اگه مشکلی بود اعلام کنيد.;)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=38798475

ممنون
اما باز هم برای من کار نکرد
یعنی View the different devices برای من ارور میده
راستی برای این کار باید روت باشه یا نه؟

buick1356
24-04-2013, 02:23
ممنون
اما باز هم برای من کار نکرد
یعنی view the different devices برای من ارور میده
راستی برای این کار باید روت باشه یا نه؟

درسته باید روت کنید سپس اقدام کنید در ضمن روت کردنش هم سخت نیست.

saeed_taj420
29-04-2013, 11:26
با سلام و خسته نباشيد دوستان من وقتي ميخوام Dial Pad گوشي رو اجرا كنم براي شماره گيري بعضي اوقات شايد چندين ثانيه معطل بشم تا باز بشه من يه جايي براي رفع اين مشكل مطلبي خوندم اما الان هرچي ميگردم نميتونم پيدا كنم اگر راه حلي دارين لطفاً راهنمايي كنين ممنون

n a d e r
01-05-2013, 19:50
سلام. من گوشیم خود به خود ریستارت میشه. فکتوری ریست هم کردم درست نشد. علتش چی میتونه باشه؟

djfafa
02-05-2013, 17:18
سلام دوستان
من تازه این گوشی رو گرفتم/ فایل apk رو تو حافظه گوشی ریختم ولی از تو فایل منیجر گوشی وقتی میخوام فایل رو نصب کنم نمیشه!
لطفا بگید من باید چکار کنم؟

behnam0811
06-05-2013, 14:11
salam bbaskhshid eng minvisam.khastam bdonam akharin update baraye in goshi chnde???????????vase man 4.0.4 hast update am mzanam mge dar dastras nist

neginhp
06-05-2013, 16:12
دوست عزیز شما آخرین آپدیت را داری سامسونگ گفته به 4.1.1 آپدیت میکنه باید منتظر باشی

behnam0811
07-05-2013, 14:50
دوست عزیز شما آخرین آپدیت را داری سامسونگ گفته به 4.1.1 آپدیت میکنه باید منتظر باشی

aziz mgam alan akharin version i k omade chande

buick1356
07-05-2013, 20:45
aziz mgam alan akharin version i k omade chande

4.0.4

behnam0811
07-05-2013, 22:42
4.0.4

mamnon khabar nadari daqiq key 4.1 miad?

amin889
07-05-2013, 23:18
اینطور که سامسونگ گفته قرار نیست رام جلی بین برای این گوشی بیاد قابل توجه کسانی که این گوشی رو دارند.

اون خبرهای قبلی هم از منبع اصلیه سامسونگ صورت نگرفته.

buick1356
08-05-2013, 02:36
mamnon khabar nadari daqiq key 4.1 miad?

راستش معلوم نیست از سامسونگ نمیشه سر در آورد.

amin889
09-05-2013, 00:40
توی انجمن ساپوتر سامسونگ سوال کردم گفتن آپدیت نمیشه.

musavi_1376
13-05-2013, 11:38
سلام دوستان من گوشیم s5762 سری L هستش.یه رام خوب فارسی چه کاستوم چه رسمی میتونید واسم پیدا کنید؟خیلی ممنون میشم

amin889
14-05-2013, 14:51
سلام دوستان من گوشیم s5762 سری l هستش.یه رام خوب فارسی چه کاستوم چه رسمی میتونید واسم پیدا کنید؟خیلی ممنون میشم

سری l ساپورت فارسی نداره مگر اینکه بتونی از رام رسمی استفاده کنی و برای تایپ فارسی از نصب کیبرد فارسی استفاده کنی و برای مشکلات فارسی هم از فونت استفاده کنی
.

Solid Snake
17-05-2013, 15:26
با سلام خدمت دوستان عزیز
گوشی من قفه رمزش یادم رفته...میخوام ببرمش تو حالت ریکاوری و فلشش کنم ولی نمیره
ولی حالت دانلودینگ میشه.... با ادین میشه کاری کرد؟
چیکار باید بکنم..
ممنون با تشکر

Solid Snake
17-05-2013, 16:41
با سلام خدمت دوستان عزیز
گوشی من قفه رمزش یادم رفته...میخوام ببرمش تو حالت ریکاوری و فلشش کنم ولی نمیره
ولی حالت دانلودینگ میشه.... با ادین میشه کاری کرد؟
چیکار باید بکنم..
ممنون با تشکر

لطفا راهنمایی کنید

DeV!L
18-05-2013, 19:37
سلام به همه دوستان
مشکلی که من با گوشی 7562 دارم اینه که خیلی از برنامه خود به خود باز میکنه و بعد از مدتی سرعت گوشی کامل میخوابه .برنامه های مثل :mapservice ,google service ,exchangeو ...
وقتی میبندمش دوباره خودش بازش میکنه .از برنامه mobilecare هم استفاده کردم باز هم بیفایده .گوشیمو فرمت هم کردم .
ریستارت که میکنم برای چند ساعتی خوبه بعدش دوباره سرعتش میاد پایین .
گفتم بینم استادانم راهی دارن .
ممنون

B.e.H.r.O.u.Z
18-05-2013, 20:34
یک تاپیک در بخش پیشنهاد ها و انتقادات برای راه اندازی بخش اس4 و بقیه گوشی ها درست کردم

راه اندازی بخش اس4 و .... (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=283012&p=3672779#post3672779)

دوستان برید یه سر بزنید چیزیم اگه نگفتم خودتون اضافه کنید ...

Ali_n_mokarram
19-05-2013, 21:47
با سلام.دوستان عزیز من تازه گوشی gt-s7562 رو خریدم.و اولین باره که دارم از آندروید استفاده میکنم.قبل از این ۳ تا ۴ سال با microsoft کار میکردم.لطفا در بعضی موارد کمکم کنید.
چطور میتونم از opera mini روی این گوشی استفاده کنم؟
و چطور میتونم از فیس بوک استفاده کنم؟
متشکر

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
19-05-2013, 23:47
با سلام.دوستان عزیز من تازه گوشی gt-s7562 رو خریدم.و اولین باره که دارم از آندروید استفاده میکنم.قبل از این ۳ تا ۴ سال با microsoft کار میکردم.لطفا در بعضی موارد کمکم کنید.
چطور میتونم از opera mini روی این گوشی استفاده کنم؟
و چطور میتونم از فیس بوک استفاده کنم؟
متشکر
opera mini که کلا با سرور های ایران کار نمیکنه.برای فیس بوق هم باید فندق شکن داشته باشید دیگه

amin es
20-05-2013, 00:28
سلام به همه دوستان
مشکلی که من با گوشی 7562 دارم اینه که خیلی از برنامه خود به خود باز میکنه و بعد از مدتی سرعت گوشی کامل میخوابه .برنامه های مثل :mapservice ,google service ,exchangeو ...
وقتی میبندمش دوباره خودش بازش میکنه .از برنامه mobilecare هم استفاده کردم باز هم بیفایده .گوشیمو فرمت هم کردم .
ریستارت که میکنم برای چند ساعتی خوبه بعدش دوباره سرعتش میاد پایین .
گفتم بینم استادانم راهی دارن .
ممنون

همگام سازی رو غیر فعال کن بهتر میشه

DeV!L
20-05-2013, 09:20
همگام سازی رو غیر فعال کن بهتر میشه

غیر فعاله دوست من

lord of moto
25-05-2013, 01:08
سلام
دوستان گوشی شما هم کند هست ؟
من حدود یک ماه و نیم هست که ای این گوشی استفاده می کنم کندیش کمی آزار دهنده هست
مثلا وقتی دوربین رو اجرا می کنم حدود 2 ثانیه طول میکشه تا باز بشه
یا مثلا وقتی دکمه ی back نوری پاین رو می زنم هم طول می کشه
اولش که خریده بودم در بلافاصله عمل می کرد ولی الان نه

amin889
25-05-2013, 23:26
روت کن برنامه های اضافی رو حذف کن.

arashrem
26-05-2013, 02:01
با سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم کسی میدونه چرا صدای این گوشی موقع مکالمه بم و غیر واقعی هست و برای رفع این مشکل چیکار باید کرد . اگر رام دیگه ای نصب کنم و یا کاستم رام این مشکل حل میشه ؟ لطفا نگین ماله ما صداش خوبه چون با گوشیهای دیگه مقایسش کردم و ماله 2 تا از دوستام هم همینطوره ولی اکثرا دقت نمیکنند و براشون مهم نیست... راه حل ارائه بدین ممنون میشم .

amin889
27-05-2013, 01:24
با سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم کسی میدونه چرا صدای این گوشی موقع مکالمه بم و غیر واقعی هست و برای رفع این مشکل چیکار باید کرد . اگر رام دیگه ای نصب کنم و یا کاستم رام این مشکل حل میشه ؟ لطفا نگین ماله ما صداش خوبه چون با گوشیهای دیگه مقایسش کردم و ماله 2 تا از دوستام هم همینطوره ولی اکثرا دقت نمیکنند و براشون مهم نیست... راه حل ارائه بدین ممنون میشم .

اگه خودمون صدای کسی رو قبلا با یه گوشی دیگه شنیده باشیم و بعد با این گوشی بشنویم متوجه بشیم اما در غیر صورت متوجه نمیشیم اینم به گفته شما ولی به من تا الان کسی نگفته !!

TürkOğlu
01-06-2013, 11:17
سلام
من میخوام این گوشی رو بخرم
خواستم ببینم آپدیت اندروید 4.1 رسمی اومده براش؟
کاستوم رام مناسب داره؟
کلا ساپورت رام چطوره؟
مثلا اگه اندروید 4.3 اومد و رام رسمی برای این گوشی نیومد براش کاستوم رام 4.3 میدن؟
منظورم اینه که از طرف هکر ها ساپورت خوبی میشه؟
کلا از گوشیتون راضی هستین؟

amin889
01-06-2013, 18:46
سلام
من میخوام این گوشی رو بخرم
خواستم ببینم آپدیت اندروید 4.1 رسمی اومده براش؟
کاستوم رام مناسب داره؟
کلا ساپورت رام چطوره؟
مثلا اگه اندروید 4.3 اومد و رام رسمی برای این گوشی نیومد براش کاستوم رام 4.3 میدن؟
منظورم اینه که از طرف هکر ها ساپورت خوبی میشه؟
کلا از گوشیتون راضی هستین؟

نیومده و نمیاد !!
کاستور رام فقط یکی داره که اونم اصلا هیچ فایده ای نداره.
ساپورت افتضاح اعتراض بسیار بالا در فروم سامسونگ برای رام این گوشی هست.

از هیچ طرفی تا الان ساپورت نشده و حتی رام رسمی هم در پرسش از مدیران سامسونگ گفته شد امیدی برای آپدیت 4.1 نداشته باشید.
اونم بستگی به پورت کننده های سایوزن داره که پورت کنن یا نکنن. که به علت خرید کم این گوشی فکر نمیکنم کسی اینکارو بکنه.

راضی هستم فقط چون از رام 4.0.4 استفاده شده کمی کندی در منوها وجود داره که کلا اندروید 4.0.4 این نوع کندی درش وجود داره. باقی مسائل خوبه.

farshad_656
02-06-2013, 10:39
با سلام
8 ماهی هست که این گوشی رو دارم و سیم کارت همراه اول و رایتل روش گذاشتم ، از اینترنت 512 کیلو بیت رایتل استفاده میکنم و مشکل اینه که وقتی هردو سیم فعالن سرعت نهایتا تا 40 میرسه اما وقتی همراه اول رو غیرفعال میکنم سرعت تا 500 کیلو بیت میرسه.
اگر کسی از اساتید بتونه راهنمایی کنه که در حالتی که هردو سیم فعالن بشه از سرعت کامل اینترنت استفاده کنم ممنون میشم.

arashrem
03-06-2013, 16:42
من بر ای حل این مشکل گوشیو بردم گارانتی و گوشیمو به ورژن آفریقا فلش کرد ولی بازم این مشکل بمی رو داره اگر رام جدید و بهتری هست که سراق دارین این مشکل رو حل میکنه ممنون میشم معرفی کنید .
اگه خودمون صدای کسی رو قبلا با یه گوشی دیگه شنیده باشیم و بعد با این گوشی بشنویم متوجه بشیم اما در غیر صورت متوجه نمیشیم اینم به گفته شما ولی به من تا الان کسی نگفته !!

mohammadazim
05-06-2013, 02:02
سلام من با wifi گوشي دنبال آلفاي پخش كننده خونمون ميگردم ولي پيداش نميكنم البته بانوكيا دارم وصل ميشم ولي با s7562 وصل نميشه ، كسي ميدونه چكار بايدكنم يا نه؟

<A.M.I.R>
07-06-2013, 19:28
دوستان کسی به فکر تیدیل نشدن اس ام اس به ام ام اس بوده؟

pedram-samsung
08-06-2013, 00:21
نیومده و نمیاد !!
کاستور رام فقط یکی داره که اونم اصلا هیچ فایده ای نداره.
ساپورت افتضاح اعتراض بسیار بالا در فروم سامسونگ برای رام این گوشی هست.

از هیچ طرفی تا الان ساپورت نشده و حتی رام رسمی هم در پرسش از مدیران سامسونگ گفته شد امیدی برای آپدیت 4.1 نداشته باشید.
اونم بستگی به پورت کننده های سایوزن داره که پورت کنن یا نکنن. که به علت خرید کم این گوشی فکر نمیکنم کسی اینکارو بکنه.

راضی هستم فقط چون از رام 4.0.4 استفاده شده کمی کندی در منوها وجود داره که کلا اندروید 4.0.4 این نوع کندی درش وجود داره. باقی مسائل خوبه.
کجا شما این مطالب رو دیدی؟
میشه لینکشو بدید؟

mohammadi1758
09-06-2013, 05:26
سلام
دوستانی که گوشی Galaxy S Duos دارن یه خواهش داشتم . بنده نیاز ضروری به nandroid backup از رام اورجینال دارم . گوشیم با یه فلش اشتباه دیگه usb و Odin رو شناسایی نمیکنه. میخواستم خواهش کنم اگه ممکنه یکی از دوستانی که این گوشی رو دارن فایل backup رام گوشیشون رو در اختیار بنده قرار بدن تا از طریق ریکاوری ریستور کنم... ممنون میشم تماس 09122211223

amin889
09-06-2013, 13:31
کجا شما این مطالب رو دیدی؟
میشه لینکشو بدید؟

اینکه آپدیت نمیشه رو میخوای؟
http://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=10982
http://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=11631

http://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=10494

amin889
09-06-2013, 13:33
سلام
دوستانی که گوشی Galaxy S Duos دارن یه خواهش داشتم . بنده نیاز ضروری به nandroid backup از رام اورجینال دارم . گوشیم با یه فلش اشتباه دیگه usb و Odin رو شناسایی نمیکنه. میخواستم خواهش کنم اگه ممکنه یکی از دوستانی که این گوشی رو دارن فایل backup رام گوشیشون رو در اختیار بنده قرار بدن تا از طریق ریکاوری ریستور کنم... ممنون میشم تماس 09122211223

میتونم از ریکاوری بک آپ بگیرم ولی برای آپلود باید گیگ مصرف بشه نمیدونم حجمش چقدر مبشه وگرنه مشکل دیگه ای ندارم.

mohammadi1758
09-06-2013, 13:56
میتونم از ریکاوری بک آپ بگیرم ولی برای آپلود باید گیگ مصرف بشه نمیدونم حجمش چقدر مبشه وگرنه مشکل دیگه ای ندارم.

سلام دوست عزیز. ممنون از نظر لطفت. اگه تهران تشریف دارین میشه با ارسال دی وی دی مشکل رو حل کرد بابت هزینه ش هم مشکلی نیست . ممنونم

bargegol
23-06-2013, 20:35
سلام
من خط اولم همراه اول و خط دوم ایرانسله
تنظیمات ام ام اس (mms) همراه اول رو ریختم رو گوشی اما نمیشه با خطم mms بفرستم
میشه دوستانی که میدونن راهنمایی کنن؟:aj:

kazem6
06-07-2013, 03:07
سلام من گوشی Samsung S7562 Galaxy S Duos بعضی وقتها که بازی نینجا میوه ها رو بازی می کنم می خوام میوه هارو بزنم وقتی دستم رو رو صفحه می کشم هیچ عکس العملی نشون نمی ده یا هر بازی دیگه ای البته خیلی کم این اتفاق می افته
از چی می تونه باشه تازه 1 هفته اس کوشی رو خریدم.

وسوال بعدی
من ویندوز اکس پی دارم نمی تونم وصل اش کنم به کا مپیوتر نمی شناسه ولی تو ویندوز ویستا و سون می شناسه

با تشکر
ممنون میشم راهنمایی کنید

buick1356
06-07-2013, 16:14
سلام من گوشی Samsung S7562 Galaxy S Duos بعضی وقتها که بازی نینجا میوه ها رو بازی می کنم می خوام میوه هارو بزنم وقتی دستم رو رو صفحه می کشم هیچ عکس العملی نشون نمی ده یا هر بازی دیگه ای البته خیلی کم این اتفاق می افته
از چی می تونه باشه تازه 1 هفته اس کوشی رو خریدم.

وسوال بعدی
من ویندوز اکس پی دارم نمی تونم وصل اش کنم به کا مپیوتر نمی شناسه ولی تو ویندوز ویستا و سون می شناسه

با تشکر
ممنون میشم راهنمایی کنید

مشکل اول از تاچه به نظر بنده تاچش زیاد حساس نیست اگه جلی بین بیاد احتمال درست بشه
درایورو نصب کن آخرین ورژن باشه.
یاحق ;)

TWIN
06-07-2013, 16:42
اساتيد خبري از جيلي بين رسمي واسه اين گوشي نيست؟؟؟

buick1356
07-07-2013, 01:09
اساتيد خبري از جيلي بين رسمي واسه اين گوشي نيست؟؟؟

ما هم منتظریم ولی تو بعضی فروما میگفتن آپدیت نمیشه خدا کنه اینطوری نشه.:(:(:(:(:(

Prince7
07-07-2013, 02:19
سامسونگ گلکسی اس دوز
شماره مدل : GT-S7562
نسخه آندروید : 4.0.4
نسخه باند پایه : S7562XXLJ3

چجوری میتونم گوشیم رو آپدیت کنم با چه نرم افزاری . میخوام این نسخه رو ارتقا بدم چون خیلی باگ داره میشه لطفا لینک دانلود + آموزش رو بهم بگید ( مبتدی در آندروید )
ممنون

buick1356
07-07-2013, 22:56
سامسونگ گلکسی اس دوز
شماره مدل : GT-S7562
نسخه آندروید : 4.0.4
نسخه باند پایه : S7562XXLJ3

چجوری میتونم گوشیم رو آپدیت کنم با چه نرم افزاری . میخوام این نسخه رو ارتقا بدم چون خیلی باگ داره میشه لطفا لینک دانلود + آموزش رو بهم بگید ( مبتدی در آندروید )
ممنون

آپدیت جدید نیومده آخرین ورژنه

kazem6
08-07-2013, 23:32
سلام من گوشی Samsung S7562 Galaxy S Duos دارم می خوام کابلش رو وصل کنم به کامپیوتر تا اهنگ بریزم نمی شناسه
تو ویندوز 7 و ویستا می شناسه ولی تو xp نه نمی شناسه
باید چیکار کنم درایواش رو از کجا چیدا کنم

وسوال بعدی اگه گوشی رو هارد ریست کنی اندرودش پاک نمی شه تازه 2 هفته اس گوشی رو خریدم
با تشکر

adrss
12-07-2013, 14:37
کسی نمیدونه کی رام 4.1 براش میاد ؟

sky13
13-07-2013, 23:14
سلام .کسی نیست بگه چطوری روت میشه این گوشی ما باunlock root روتش کردم ولی وقتی تیتانیوم بکاپ رو اجرا میکنم میگه روت هوتوتووو عجب ها. در ضمن su رو بعد از اینکه به حساب با unlock root روتش کردم به وجود اومد

superb boy
24-07-2013, 16:29
سلام دوستان
کسی اینجا هست راهنمایی کنه چه رامی رو بریزم که هم منو فارسی داشته باشه هم کیبورد؟
مشخصات گوشی:
GT-s7562
4.0.4
Baseband version: s7562ZSMD1
که الان منو فارسی داره اما کیبورد فارسی نمیشه، حتی نمیشه از تنظیمات کیبورد فارسی رو دانلود کرد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

superb boy
26-07-2013, 01:25
فقط خواستم تشکر کنم ازاینکه به این سوال سادم هم جواب ندادین!
مجبور شدم رفتم یه فروم دیگه و رام رسمی فارسی رو دان کردم وفلش کردم و گوشی productش پرید و احتمالا چاره ای جز jtag نداشته باشه...اولین بار بود یه گوشی پیشم خراب شد و متاسفانه مال خودمم نبود

i8910
26-07-2013, 02:17
سلام دوستان این گوشی چطوری وارد محیط ریکاوری میشه مگه مثل بقیه گوشیها با سه دکمه ولوم آپ +هوم+پاور وارد نمیشه؟

ameri47
26-07-2013, 18:22
ا درود به همه دوستان و اساتید

من بعضی برنامه هایی که روی این گوشی نصب میکنم این پیغام رو میده و نمی دونم چیکارش کنم کسی راه حلی داره برای من ا؟

این پیغام رو میده ازش عکس گرفتم

888415

rainman0011
26-07-2013, 19:48
ا درود به همه دوستان و اساتید

من بعضی برنامه هایی که روی این گوشی نصب میکنم این پیغام رو میده و نمی دونم چیکارش کنم کسی راه حلی داره برای من ا؟

این پیغام رو میده ازش عکس گرفتم

888415

سلام دوست عزيز
چون تعداد نرم افزارها كه نصب كرديد بيشتر از حافظه نصبي گوشي است بايد گوشيتون را روت كنيد همان هك كردن بعد از روت برنامه link2sd را نصبك كنيد و هر چند تا نرم افزار ميخواهيد نصب كنيد وديگر اين مشكل را نخواهيد داشت .براي روت گوشي به تايبيك زير برو
روت galaxy s duos s7562به زبان ساده.....اولین بار در موبایلستان....

ارسال شده از GT-S7562 با استفاده از تپاتالک 2

ameri47
26-07-2013, 19:58
سلام دوست عزيز
چون تعداد نرم افزارها كه نصب كرديد بيشتر از حافظه نصبي گوشي است بايد گوشيتون را روت كنيد همان هك كردن بعد از روت برنامه link2sd را نصبك كنيد و هر چند تا نرم افزار ميخواهيد نصب كنيد وديگر اين مشكل را نخواهيد داشت .براي روت گوشي به تايبيك زير برو
روت galaxy s duos s7562به زبان ساده.....اولین بار در موبایلستان....

دوست گرامی گوشی من روت شده .. و گفتم بعضی از برنامه ها رو نه همه . بهر جال فضای خالی در گوشی برای نصب وجود داره

من بعد از فلش کردن گوشی به این مشکل بر خورد کردم قبلا این مشکل وجود نداشت .

rainman0011
26-07-2013, 19:58
سلام دوستان این گوشی چطوری وارد محیط ریکاوری میشه مگه مثل بقیه گوشیها با سه دکمه ولوم آپ +هوم+پاور وارد نمیشه؟

دوست عزيز منم مشكل شما را داشتم . كليه دكمه هاي گوشي به ترتيب ولوم بالا +ولوم بايين +هوم +دكمه باور را نگه داريد تا اون علامت زرد رنگ مياد و دقيقا دو ثانيه بعد ديد شدن اون علامت زرد رن؟ كليه دكمه ها رو رها كنيد .

rainman0011
26-07-2013, 20:06
سلام دوستان
کسی اینجا هست راهنمایی کنه چه رامی رو بریزم که هم منو فارسی داشته باشه هم کیبورد؟
مشخصات گوشی:
GT-s7562
4.0.4
Baseband version: s7562ZSMD1
که الان منو فارسی داره اما کیبورد فارسی نمیشه، حتی نمیشه از تنظیمات کیبورد فارسی رو دانلود کرد
وراه دوم اسمارت كيبورد رو نصب كنيد

سلام، دوست عزيز شما رامتون منوش فارسي بس حتما كيبوردتون فارسي داره ، بريد داخل تنظيمات كيبورد زبان دوم را فارسي انتخاب كنيد .

superb boy
27-07-2013, 06:19
سلام، دوست عزيز شما رامتون منوش فارسي بس حتما كيبوردتون فارسي داره ، بريد داخل تنظيمات كيبورد زبان دوم را فارسي انتخاب كنيد .

کیبورد فارسی نداشت!حتی اضافه هم نمیشد به لیست که دانلودش کنم
حالا که گوشی productش پریده و وارد ریکاوری هم نمیشه، از ادین هم رام نمیخوره
موندم چیکارش کنم

ahmad0551
27-07-2013, 06:48
سلام...
آقاچگونه بایدهمه ویبره های این گوشی روازکارانداخت؟
گوشی:Duos GT-I9082
میخوام همه ویبره هاشوازکاربندازم نمیشه..
اگه کسی این گوشی داره لطف کنه بگه توکدوم تنظیماتش بایدرفت؟
ممنون

psezarq
12-08-2013, 02:37
دوستان از این گوشی راضی هستین؟

fcreal
12-08-2013, 17:21
سلام
راهی برای تقویت و افزایش صدای بلندگوی این گوشی هست؟(در هنگام پخش ویدیو یا زنگ )