PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] حل مشکل وای-فای

hadi_723
19-10-2012, 10:22
سلام
دوستانی که به htc one v دارن چون گوشی شون اندروید 4 هستش با مشکلی رو به رو می شوند که با آموزش زیر سعی بر برطرف کردن این موضوع می کنم.
و مشکل هم این است که یه هیچ عنوان دکل های wi-fi رو پیدا نمی کنید.

،من چون خودم مثه بقیه دوستان با wifixmanager مشکل رو حل کردم،ولی با این حال دوباره بعضی وقتا مجبور میشدم گوشی رو 2 یا 3 بار خاموش روشن کنم که خود این مسئله خیلی اذیت میکنه
من 2 تا روش میگم که با همون wifixmanager انجام میشن،ولی هر کدوم یه فرقی دارن با بحثای عادی که تو تاپیک میشه که همون فرق باعث میشه مشکلتون سریعتر حل بشه

راه حل اول:

برنامه رو از ایــــنجـــا (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/5_XkmERswI/wifixmanager-1.3.apk) دانلود کنید
نصب کنید
وارد برنامه بشید و گزینه install رو بزنید

سپس به صفحه اول گوشی برگردید.

*#94349#

از راست به چپ شماره گیری کنید .
و در آخر call رو بزنید..

خب وارد setting بشید و wi fi رو فعال کنید
میبینید که همه دکل ها ظاهر میشند.

پ.ن: این روش باعث میشه 1 بار که گوشی رو خاموش و روشن کردید با گرفتن اون شماره ای که ذکر شد خیلی راحت به wifi وصل بشید

راه حل دوم:

در صورت عمل نكردن به هر دليل نرم افزار بالا شما ميتونيد ایـــــن فايل zip (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tjfEex_XkH/wifixrecovery-1.2-1.3.zip) رو از ريكاوري فلش كنيد در هنگام فلش در یه مرحله از شما میخواد که دکمه volume پایین رو فشار بدید و بعدش گزینه yes رو بزنید! تمام

این هم از این آموزش،لازم به ذکر هستش که روش دوم ممکن فقط روی بعضی از گوشیا جواب بده رو بعضیا نه،ولی با این حال تستش کنید چون کار رو خیلی راحت میکنه و دیگه بعد از انجامش همیشه وای فای شما به راحتــــی کار میکنه!
امیدوارام لحظات خوبی رو با wifi بگذرونید،موفق باشید:ax:

jaberaghidat
19-10-2012, 17:57
در روش دوم همه چی زد done اما این پیغام رو داد آخر کار

installing wifix ...
done.
press volume down to continue

file_getprop: failed to stat "/tmp/yesno.promp":
no such file or directory
e:error in /sdcard/wifixrecovery_1.2_1.3.zip
(status 7)
installation aborted.

لطفا بگین مشکل از کجاست ؟

hadi_723
19-10-2012, 19:50
در روش دوم همه چی زد done اما این پیغام رو داد آخر کار

installing wifix ...
Done.
Press volume down to continue

file_getprop: Failed to stat "/tmp/yesno.promp":
No such file or directory
e:error in /sdcard/wifixrecovery_1.2_1.3.zip
(status 7)
installation aborted.

لطفا بگین مشکل از کجاست ؟
تو آموزش بالا عرض کردم،تو بعضی گوشی ها فقط روش دوم جواب میده! که این پیغام شما دلیلش همونه که روی مال شما انجام نمیشه،از همون روش اول استفاده کنید