PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ^^ کدهای مربوط به سیم کارت های ایرانسل ( ثابت و اعتباري ) ^^

Ehs@n
26-10-2007, 14:13
سلام . :hello:

همونطور که میدونید اوپراتور دوم تلفن همراه با اومدنش سرویس های نسبتا خوبی را برای کاربرای خودش فعال کرده ، که با وارد کردن کدهایی میشه آنها را فعال نمود . کدها سیم کارت های اعتباری و دائمی متفاوت هستند ، که در زیر همشونو نوشتم ...

سیم کارت های دائمی :

*130*1#
برای مشاهده ی صورت حساب خود (بدهی)

*130*3*1*1#
فعال سازی پیامگیر

*130*3*1*3#
فعال سازی ذخیره شماره

*130*3*4#
فعال کردن لیست شماره ی طلایی و وارد کردن شماره ها

*130*3*1*4#
حذف همه سرویس ها

*130*3*5#
دریافت تنظیمات MMS

*130*3*6#
دریافت تنظیمات GPRS

سیم کارت های اعتباری :

*140*1#
برای مشاهده ی صورت حساب خود (بدهی)

*140*3*1*1#
فعال سازی پیامگیر

*140*3*1*3#
فعال سازی ذخیره شماره

*140*3*1*4#
حذف همه سرویس ها

*140*3*5#
دریافت تنظیمات MMS

*140*3*6#
دریافت تنظیمات GPRS

اینم یه سری کد برای حل بعضی از مشکل ها :

#0000*330#
وقتی که ارتباط با آنتن ندارید (آنتن شما عوض میشه!)

#21##
زمانی که آنتن هست ولی به شما خط داده نمی شود.

#16*0000*35#
زمانی که شما نه می توانید SMS بدید و نه بگیرید!

لطفا با من تماس بگیرید ... !

اگه یه موقع یه جایی بودید که نمیتونستید تماس بگیرید یا مثلا اعتبارتون تموم شده بود اصلا تو فکر نباشید !
شما میتونید با زدن کد زیر (فرقی نداره اعتباری یا دائمی باشه) یه SMS به فرد مورد نظر ارسال کنید .
با زدن این کد یه اس ام اس حاوی اینکه "لطفا با من تماس بگیرید" به شخص مورد نظر فرستاده میشه که هیچ هزینه ای هم برای شما نداره .... توی پیامی هم که برای شخص میره به 2 زبون یعنی فینگیلیش و انگلیسی نوشته شده .

کد : *150*0935 ^^^ ^^^^#

به جای (^) ، شماره ی مورد نظر خود رو وارد کنید ... چه 0935 چه 0935 ، فرقی نداره .
به دلیل اینکه تنها ایرانسل این سرویس رو فعال کرده فقط به تمامی خطوط ایرانسل این کار صورت می گیرد .

سرويس ذخیره شماره و سرويس پيام گير صوتي نمي توانند همزمان فعال باشند. شما تنها مي توانيد از يكي از دو سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده يا پيام گير صوتي در يك زمان استفاده نماييد.

کدهای مخصوص طرح های تشویقی ایرانسل (مخصوص دائمی و اعتباری) رو دیگه نزاشتم چون اکثرا میدونید ولی اگه کسی احتیاجشون داره اینــجـــــــــــــــــــ ــــا (http://irancell.ir/Layer2/?id=127) کلیک کنه .

نکته مهم : هدف از زدن این تاپیک ارائه ی این کدها و حل مشکلات شماست ! ، یعنی اگه با هر کدوم از این کد ها مشکلی داشتید اینجا بگید تا من و بقیه دوستان که اطلاعاتی دارن جواب شما رو بدیم ... پس لطفا از زدن پست تشکر خود داری کنید اگه خواستید دکمه ی تشکر رو بزنید اگه هم نخواستید نزنید اجباری نیست ! :he:

اگه کدها رو جابه جا میبینید ، لطف کنید از سمت راست وارد کنید . (نمیدونم اشکال از کجاست!)

ACTION_GAMER
26-10-2007, 15:57
دوستان عزیز توجه کنند این کدها همه از زاست به چپه یه چیزه دیگه اینه که بعضی مواقع این کد *140*3*6#
دریافت تنظیمات
GPRS کار نمیکنه شما به این روش عمل کنید

با فرستادن یه اس ام اس به 2225 تنظیماتش میاد تو متن اس ام امس بنویس S Nokia 6600 این کار روی تمام مدلای نوکیا (البته اگه مدل گوشیتون بالاتر از 6600 است اون رو بنویسید.) و سونی اریکسون تمام مدلها همون S Nokia 6600 رو بنویسن
نکته فاصله بین حروف مهمه

YASER
19-11-2007, 23:36
سیم کارت اعتباری ایرانسل من از بعد از ظهر تا 1 نیمه شب sms نمیفرسته!!! یعنی هرچی که میفرستم fail میشه! جالب اینه که بعضی وقتها با اینکه fail میشه sms به طرف مقابل میرسه و حتی جوابش هم میاد!!! اما از اعتبارم هم کم نمیشه! در کل خیلی اعصاب خورد کنه.... کسی میدونه مشکل از کجاست؟ درضمن من سیم کارت رو اسفند پارسال گرفتم و تهران هستم و مشکل آنتن هم ندارم. کسی چنین مشکلی با ایرانسلش نداره؟

mhoseinam
19-11-2007, 23:56
آره آقا یاسر....من سیم کارت 912 مو فروختم اینو گرفتم! انصافا بگم که ناراضی هم نیستم!..چون یه چیزایی از موبایل دیدم که تو همراه اول آدم خوابشم نمیتونه ببینه!....سیم کارت من هم بعضی وقتها sms نمیده...اذیت میکنه که به لطف گوشی خودش حل میشه..چون گوشی انقده میفرسته تا بره!..
مشکل sms نمیدونم کی میخواد حل بشه! ایشالله درست شه...ولی مطمئنا حل میشه...آخه دولتی نیست که فعلا در دست بررسی باشن!

mobile_market
20-11-2007, 17:36
خیلی عالی بود.
این کدها هزینه ای هم در برداره؟

AMIR
20-11-2007, 20:13
خیلی عالی بود.
فعلا كه نه.
احتمال داره با گرون شدن بنزين هزينه هم اضافه بشه.

Ehs@n
20-11-2007, 20:59
خیلی عالی بود.

این کدهایی که نوشتم هیچ هزینه ای ندارن به جز اون کدی که مخصوص دادن شماره ی طلایی هست ...
یعنی شما برای هر شماره تقریبا 300 تومن میدی ... بعدش وقتی با اون شماره صحبت میکنی هزینه ها کمتر میشه یعنی مثلا از 50 تومن میاد حدود 35-40 ، این کد جاهایی کاربرد داره که شما با شماره ی خاص ایرانسلی زیاد صحبت میکنید ....

به نظر من فعلا درست نیست بزنیم ، چون فعلا میتونیم 30 دقیقه صحبت کنیم و هزینه ی 3 دقیقه رو بدیم !
این کد بعد پاییز (اگه دوباره طرحی چیزی نده) بیشتر مورد استفاده قرار میگیره ...

در مورد نرفتن اس ام اس ها هم باید بگم من زیاد با اوپراتور هاش صحبش میکنم وقتی بهشون گفتم ، گفتن شلوغی شبکس که معلوم نیست که ردیف بشه ...

ولی اگه واستون اس ام اس رفتن مهمه میتونید این کارو بکنید :
شما یه sms بنویسید و آماده ی ارسال شدن باشه (مثلا توی Draft) بعدش تماس بگیرید !
چندبار اول میگه Netword Busy ولی بار 4-5 میگیره بعد قطع کنید (!) ، حدودا 5 تا 10 ثانیه وقت دارید که برید sms رو send کنید ...

ممکنه الان واستون خنده دار باشه ولی اگه یه موقع گیر افتادین این کارو بکنید .
امیدوارم خود ایرانسل سریع درست بشه ... 3-4 روزه هم توی درفــــــــول درسته ، ولی قبلش حال گیری بود !

mobile_market
21-11-2007, 13:41
من تمام تنظیمات gprs رو مو به مو انجام دادم
ولی موقع کانکت پیغام connect failed! try again رو میده یک بار هم که کانکت شد فقط یک بار صفحه گوگل رو باز کرد و الان باز دوباره همین بیغام و میده . به نظر شما راه حلی وجود داره؟
یا مشکل از ایرانسله مشهده؟

Ehs@n
21-11-2007, 13:58
من تمام تنظیمات gprs رو مو به مو انجام دادم
ولی موقع کانکت پیغام connect failed! try again رو میده یک بار هم که کانکت شد فقط یک بار صفحه گوگل رو باز کرد و الان باز دوباره همین بیغام و میده . به نظر شما راه حلی وجود داره؟
یا مشکل از ایرانسله مشهده؟

دوست عزیز ، منظورت کانکت شدن کجاست ؟
یعنی با خود گوشی نمیتونی از اینترنت استفاده کنی یا موقع وصل کردن به کامپیوتر هنگام کانکت erorr میده ؟

Ehs@n
21-11-2007, 14:08
سلام به همه دوستان ایرانسل دار !
میدونید ایرانسل باز چیکار کرده ؟!
شما میتونید با فرستادن sms ، مثلا اخبار روز ورزشی یا هنری و ... یا مثلا جک های روز یا حتی عکس ، فیلم و موسیقی واسه موبایلتونو از ایرانسل درخواست کنید ... !

حتی در مورد آموزش زبان، تست های کنکور، ... هم هست !
با نوشتن کدهایی که برای شماره ی 2020 میفرستید هرچی میخوایین درخواست کنید ...
باز شاهکاری از ایرانسل که به قول خودش باعث شده که از تلفن همراهی که در دست دارید استفاده ی کامل ببرید!

اینم لینک کامل این مطلب : http://irancell.ir/Layer2/?id=155
دیگه نمیدونه چیکار کنه .............

البته فعلا در حال آزمایشی هست و هنوز نرخی هم براش تصویب نشده پس بنابراین فعلا مجانیه و همه میتونن درخواست بدن ... تا قیمتی واسش بزارن... لینک بالا رو کاملا مطالعه کنید همین نکته رو هم نوشته .

خبر خوشو حال کردین !
تشکر نداره ؟

ShahabSAMSUNG
21-11-2007, 18:15
به به.
می بینم که .. راه افتادی احسان جون. ماشالله.

اضافه می کنم که کد های USSD (همینایی که دیدید) هیچ هزینه ای ندارن. اصلاً نمیشه که هزینه داشته باشن.

و اما ...

می دونید من چطوری چت می کنم؟
سیستم جدید SMS chat ایرانسل:

هر کی بهم PM بده، بصورت SMS وارد گوشی من میشه.
وقتی که SMS رو reply کنم، برای طرف مقابل بصورت PM ارسال میشه.

این سرویس SMS chat کاملاً رایگان هست!!

حال کردید؟

mobile_market
22-11-2007, 11:43
دوست عزیز ، منظورت کانکت شدن کجاست ؟
یعنی با خود گوشی نمیتونی از اینترنت استفاده کنی یا موقع وصل کردن به کامپیوتر هنگام کانکت erorr میده ؟

به GPRS کانکت نمیشه. گوشیه من و باید به پروفایل GPRS کانکت بشه و وقتی میخوای ارتباط رو قطع کنی باید دیسکانکت بشی.

{sAeeD Wistful}
23-11-2007, 12:36
آقا من چرا هر کاری میکنم نمیتونم به 2020 اس ام اس بدم.ارور میده!!!!!!

کــــــــــــــــــمـــــ ـــــکـــــ

Arash66
23-11-2007, 12:45
بهتر نيست اين تاپيك در انجمن سيم كارت باشه نه اخبار !؟

Ehs@n
23-11-2007, 15:09
آقا من چرا هر کاری میکنم نمیتونم به 2020 اس ام اس بدم.ارور میده!!!!!!

کــــــــــــــــــمـــــ ـــــکـــــ

مشکل از ایرانسله نه از ما !
همونطور که میدونید فعلا در مراحل تسته ، که انگار با مشکل برخورده که به زودی حل میشه .
خودم قبلا به این شماره اس ام اس زدم ولی امروز هرکار کردم نشد !

Arash66
23-11-2007, 16:41
پست رو نميشد ويرايشش كرد در پست جداگانه اطلاع ميدم !
تاپيك انتقال داده شد به انجمن مربوطه با نظر دوست عزيزمون Ehs@n !!

می دونید من چطوری چت می کنم؟
حال کردید؟می دونید من چطوری چت می کنم؟
حال کردید؟
شهاب جان آموزشش رو كجا قرار دادي !؟

Ehs@n
23-11-2007, 17:31
شهاب جان آموزشش رو كجا قرار دادي !؟

آرش جان ممنون ... اسم تاپیک هم قشنگ شده ...
این شهاب جان خیلی تو کار ایرانسله ! ، قرار بود توضیح این SMS Chat رو واسم ایمیل کنه !
ولی هنوز که نفرستاده !
شهاب جان بهتره همین جا یه تاپیک بزنی و آموزش بدی چون کار واقعا شاهکاریه و بدرد همه میخوره .

Vagrik
24-11-2007, 20:51
من برای دارندگان گوشی Motorola A1200 آموزش کامل رو زدم.

میتونید از طریق امضای من وارد تاپیک شوید.
با تشکر

Arash66
25-11-2007, 12:46
زمانی که شما نه می توانید SMS بدید و نه بگیرید!
دوستان از اين كد هم مي توانيد استفاده كنيد :
#16*0000*330#
بعد ok يا برقراري تماس !

ShahabSAMSUNG
25-11-2007, 14:37
راستش من آموزشی ننوشتم ولی بزودی براتون می زارم.

kavehsolid
08-12-2007, 19:43
دوستان عزیز توجه کنند این کدها همه از زاست به چپه یه چیزه دیگه اینه که بعضی مواقع این کد *140*3*6#
دریافت تنظیمات
Gprs کار نمیکنه شما به این روش عمل کنید

با سلام. وقتي پيام از 2225 اومد بعد يك پين كد ميخواد. از كجا بيارم؟

Ehs@n
25-12-2007, 10:41
اینم یه کد دیگه :
کاربرد : اگه یه روز دوستتون میخواست حالتونو بگیره هی اس ام اس میداد شما میتونید یه کد برای مسدود كردن ورودي هاي sms بزنید تا دیگه اس ام اس طرف واستون نیاد !

خیلی باحاله .
دیگه کسی مزاحم نمیشه ...
مخصوصا این ایام امتحانات !

البته شاید شما مزاحم نداشته باشید چون میدونید که اگه دایورت کنید هم باز اس ام اس میاد ولی با این کار دیگه راحت راحت میشید ....

اینم کد : # 16 * 0000 * 35 *

sina147
25-12-2007, 14:34
لطفا کمک کنید من امروز رفتم کارت شارز خریدم بعد هر کدی که میزنم مینویسه request not complete.خواهشا کمک کنید.

™ليلاشGSM
25-12-2007, 14:58
شبكه هاي ايرانسل شلوغ هست هر كي رو ميبيني 2تا گوشي دستشه اينطوري ميشه ديگه...

™ليلاشGSM
25-12-2007, 15:03
اینم یه کد دیگه :
کاربرد : اگه یه روز دوستتون میخواست حالتونو بگیره هی اس ام اس میداد شما میتونید یه کد برای مسدود كردن ورودي هاي sms بزنید تا دیگه اس ام اس طرف واستون نیاد !

خیلی باحاله .
دیگه کسی مزاحم نمیشه ...
مخصوصا این ایام امتحانات !

البته شاید شما مزاحم نداشته باشید چون میدونید که اگه دایورت کنید هم باز اس ام اس میاد ولی با این کار دیگه راحت راحت میشید ....

اینم کد : # 16 * 0000 * 35 *

حالا اگه بخوايم از اين حالت در بياريمش چطور دربياريم؟؟؟
:question:

Ehs@n
25-12-2007, 17:59
حالا اگه بخوايم از اين حالت در بياريمش چطور دربياريم؟؟؟
:question:

سلام دوست عزیز .
شرمنده من ناقص گفته بودم ... :mdr:
از یادآوری تون ممنون .

برای مسدود کردن ورودی اس ام اس : # 16 * 0000 * 35 *

برای رفع مسدودیت : # 16 * 0000 * 35 #

(بدون فاصله شماره گیری کنید و بعد Ok یا همون دکمه ی تماس!)

esoo
26-12-2007, 01:07
سلام دوستان
من يه مشگل با جواب كدهاي ايرانسل دارم. كدو كه وارد مي كنم اعتبار سيم كارتو يا هر كده ديگرو جوابشو روي صفحه نشون نميده.ميزنه Done
توي گوشي تنظيمات نداره؟من كه چيزي پيدا نكردم.گوشيم3250

Ehs@n
27-12-2007, 09:32
سلام دوستان
من يه مشگل با جواب كدهاي ايرانسل دارم. كدو كه وارد مي كنم اعتبار سيم كارتو يا هر كده ديگرو جوابشو روي صفحه نشون نميده.ميزنه Done
توي گوشي تنظيمات نداره؟من كه چيزي پيدا نكردم.گوشيم3250

یعنی واقعا هر کدی که میزنی ، اعتبارتو نشون میده ؟!؟؟
خیلی عجیبه !
تا حالا اصلا از این جور مشکلا ندیدم .

اگه اینطوره مشکل از خطت هست ... اگه اعتباریه با 140 و اگه دائمی هست به 130 زنگ بزن بهشون بگو ... احتمالا مشکل جدی باشه ربطی هم به گوشی نداره ....

mohsen1366
17-01-2008, 17:31
سلام میشه بگید چطوری میتونم شماره و sms هامو به سیم کارت منتقل کنم

Ehs@n
20-01-2008, 10:06
سلام میشه بگید چطوری میتونم شماره و sms هامو به سیم کارت منتقل کنم

اگه میخوای اس ام اس هارو رو سیم کارت ذخیره کنی روی یه اس ام اس بعد میزنی Save Message ، بعدشم میزنی Saved Messages ....
بعد اس ام اس ذخیره شده ی شما توی همون قسمت Saved Messages یعنی یه گزینه پایین تر Send ها ذخیره شده .....
که در واقع روی سیم کارت هست .
و تعداد ذخیره هاتون (به این شکل) بستگی به حافظه سیم کارتتون داره .

اگه میخوای یکی 2تا شماره روی سیم ذخیره کنی هم میری تو بخش Contacts ==> Options بعدش هم SIM contacts .... اونجا شماره سیو میکنی .

اگه هم مثلا خواستی یه دفعه همه شماره های سیو شده تو گوشیت برن روی سیم از همون Options برو به قسمت Advanced دیگه بقیتش مشخصه ...
مثلا میری میزنی Copy to SIM و ...

هرچند این سوالتون به تاپیک ربطی نداشت
ولی من جوابتون رو کامل دادم
سعی کنید این جور سوالا رو توی قسمت پرسش پاسخ و قسمت های مربوط بپرسید .

ممـــــــنون :merci:

ghplayboy
20-01-2008, 22:20
با سلام. وقتي پيام از 2225 اومد بعد يك پين كد ميخواد. از كجا بيارم؟

:169:

loosari
02-02-2008, 12:33
من هر وقت خواستم پیامگیرو فعال کنم.اخطار میده و میگی شبکه با اشکال مواجه است.لطفا بعدا سعی کنید.مشکل از کجاست؟

AaminN
04-02-2008, 12:43
چرا دیگه وارد طرح قرمز نمیشه؟

یعنی نه پول کم میشه نه اس ام اس تأیید میاد

Ehs@n
05-02-2008, 19:21
من هر وقت خواستم پیامگیرو فعال کنم.اخطار میده و میگی شبکه با اشکال مواجه است.لطفا بعدا سعی کنید.مشکل از کجاست؟

پیامگیر صوتی واسه همه ی شهر ها هنوز راه اندازی نشده .
برای همینه که شما مشکل دارید ...
خیلی کم پیش میاد بگه سیستم الان مشکل داره اکثرا سیستم میگه پیام گیر برای شما فعال شد ولی فعال نیست!
یعنی شما توی شهری هستین که وصل نیست ....
کلا هنوز به طور کامل راه اندازی نشده .... http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/angry.gif

چرا دیگه وارد طرح قرمز نمیشه؟
یعنی نه پول کم میشه نه اس ام اس تأیید میاد

چی بگم عزیز! http://www.smileygenerator.us/community/html/emoticons/nerves.gif
این مشکل یکی دو نفر نیست!
اگه دوست داری تو سایت www.mtnclub.ir یه سر بزن میبینی که یه تاپیک واسش ایجاد شده با کلی پست ........
حتی چند اوپراتور ایرانسل که اونجا عضو فعال هستن جواب درست حسابی ندارن بهشون بدن!!
حالا شما انتظار داری من چی جواب بدم؟؟؟!!!
احتمالا چون تعداد خیلی بالا رفته اینطور شده .
ولی خب یه اگه اعتباری داری یه زنگی 140 بزن ، شاید یه کارایی بتونه واستون بکنه ...

shirazsat
29-02-2008, 00:21
با سلام
میشه بگید چه جوری میشه کنفرانس تلفنی برقرار کرد با ایرانسل؟(با گوشی سونی اریکسون)
اگه میشه زحمت آموزشش رو بکشید.

Ehs@n
29-02-2008, 18:21
کاری نداره ...
مثلا شما داری با یکی صحبت میکنی ، یکی میاد رو خط شما ... Answer رو میزنی قبلی میمونه پشت خط اونوقت شما با نفر جدیده صحبت میکنی ....
اگه بخوای 3 تاتون رو یه خط باشید و هر 3 حرف بزنید چون شما واسطه هستید از منوی Settings میری رو کنفراس ....
اونوقت هر 3 رو یه خطین ...
اگه داشتی با یکی صحبت میکردی خودت خواستی یکی دیگه رو بیاری هم کاری نداره
همون طوری شمارتو بگیر هروقت طرف وصل شد دوباره میری اون گزینه رو میزنی میاین رو یه خط ...

ببخشید اگه یکم مبهم نوشتم ... گیرم ، خواستم جوابتونم بدم
متوجه نشدین ، دوباره میام میگم .

morteza142005n
27-03-2008, 07:52
سلام به تمام دوستان عزیز می خواستم ببینم ایا کسی بلد هست بگه چطوری میشه کد های شارز ایرانسل رو هک کرد چون یکی از دوستان من تونسته هک کنه اما به کسی نمی گه ممنون از همتون

parsbin
22-08-2009, 01:24
کد دایورت ایرانسل رو برام میزارین؟

™SINAXEX
22-08-2009, 20:10
کد دایورت ایرانسل رو برام میزارین؟
کد دایورت:
#شماره*21*

برای غیر فعال سازی: #21#

mahmod22
26-09-2010, 22:51
سلام میشه کمکم کنید چطوری میشه اس ام اس رو به یه گوشی دیگهدایورت کرد با اون کد *21*شماره# فقط تماسها دایورت میشه sms دایورت نمیشه

mahmod22
26-09-2010, 22:52
سلام میشه کمکم کنید چطوری میشه اس ام اس رو به یه گوشی دیگه دایورت کرد با اون کد *21*شماره# فقط تماسها دایورت میشه sms دایورت نمیشه

yousef5
09-12-2010, 06:46
پست ارسال شده توسط موبايل

Ma3ouD
07-06-2011, 08:55
سلام.
چگونه میشه پیغام گیر ایرانسل را حذف کرد؟
ممنون

s.mina.1369
07-06-2011, 14:20
سلام میشه کمکم کنید چطوری میشه اس ام اس رو به یه گوشی دیگه دایورت کرد با اون کد *21*شماره# فقط تماسها دایورت میشه sms دایورت نمیشه

دوست عزیز sms ها را نمیشه

s.mina.1369
07-06-2011, 14:25
سلام.
چگونه میشه پیغام گیر ایرانسل را حذف کرد؟
ممنون

#4*1*3*140*

malu
15-07-2011, 20:51
با سلام من یک خط جدید ایرانسل خریدم با شماره 935 هر اس ام اس که می دم برام یک اس ام اس میاد که هزینه اس ام اس شما 16 تومان شده است و اعتبار فعلی شما انقدر می باشد چجوری می شه این رو حذف کرد؟؟؟؟؟؟

reza rah
15-07-2011, 21:02
با سلام من یک خط جدید ایرانسل خریدم با شماره 935 هر اس ام اس که می دم برام یک اس ام اس میاد که هزینه اس ام اس شما 16 تومان شده است و اعتبار فعلی شما انقدر می باشد چجوری می شه این رو حذف کرد؟؟؟؟؟؟

یک اس ام اس بدون متن به 3941 بفرست

samaneh2000
13-10-2011, 07:25
سلام
من یه سیم کارت ایرانسل دارم که روزانه برام از 8282 اس ام اس می فرسته و بعدش از شارژ سیمکارت کم می کنه پیامک هایی که هم می اد جورواجوره - طنز - شعر - مسابقه و خلاصه همه چی ..
من می خوام از شر این راحت بشم و زنگ زدم 700 و گفت که کدهایی که بهت می دم رو بفرست به 8282 اما بازهم درست نشد و می گفت که این طرحها برای شما فعال نیست
دوباره زنگ زدم 700 گفت خودمون درست می کنیم ولی باز هم درست نشده
از دوستان کسی راه حلی داره من چجوره از شر این پیامک ها راحت بشم

Ehs@n
13-10-2011, 23:40
این تاپیک هنوز هست!!؟ این تاپیک مال 4 سال پیشمه! :دی

خوب دوست عزیز اینا یه سرویس هایی هستند که ایرانسل ارائه میده و هزینه ش رو هم کم میکنه!
ولی این که شما خودتون فعال نکردید عجیبه!
با این حال پیشنهاد میکنم خودتون به ویترین برین ، اونجا میتونید ببینید چه سرویس هایی فعال هست براتون، اگه دیدید فعاله میتونید کنسل کنید! رمز ویترین و e-care هم یکی هستش، برای دریافت این رمز هم فکر میکنم باید یه sms بدون متن به 130 بدید .

hto
20-11-2011, 04:00
با سلام;
ایا امکانش هست که سرویس پیامگیر ایرانسل فقط وقتی گوشی خاموشه (یا شبکه اشکال داره) فعال بشه ???? چون وقتی گوشی روشنه , سرویس پیامگیر خیلی زود فعال میشه !!!!!!!!
ممنون میشم اگه کسی یه ترفندی واسه این مشکل داشته باشه .....
باسپاس