PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ×== پرسش و پاسخ در مورد تمامی تبلت های چینی و متفرقه ==×

صفحه ها : [1] 2

~DrunK
23-11-2012, 17:12
با سلام

دوستان محترم سوالات و مشکلات عمومی در مورد تبلت های چینی و متفرقه خود را در این تاپیک مطرح کنند.

این تاپیک برای درخواست روت و رام ایجاد نشده پس اگر پستتون حذف شد تعجب نکنید!

با تشکر.

amirfr
24-11-2012, 17:50
سلام
در تاپیک قبلی هم گفتم که تبلتی دارم چینی.
صداش کم و زیاد نمی شه.
بلکه با دکمه های - و + فقط یا وصله(با حداکثر صدا) یا بی صدا می شه.
چی کارش کنم؟

~DrunK
24-11-2012, 19:01
سلام
در تاپیک قبلی هم گفتم که تبلتی دارم چینی.
صداش کم و زیاد نمی شه.
بلکه با دکمه های - و + فقط یا وصله(با حداکثر صدا) یا بی صدا می شه.
چی کارش کنم؟
سلام

با دکمه سخت افزاری ولیوم مشکل دارین؟! احتمالا به مرور زمان از داخل کثیف شده...
الان به صورت نرم افزاری که مشکلی نداره؟!

eh.zamani
24-11-2012, 19:51
من دو تا تاپیک شما در مورد تبلت های چینی رو خوندم.اینطور که معلومه دنبال این تبلت ها نریم بهتره
چون اولاً سخت افزار ضعیفی دارن دوماً کاستوم رام ندارن و اینکه ساپورت سخت افزاری خوبی هم ندارن
پس اگه مثلاً ششصد یا هفتصد بودجه باشه بهتره رفت دنبال یه مارک معتبر کارکرده تا اینا

jaberaghidat
27-11-2012, 16:11
سلام دوستان یک تبلت چینی هست مارک rohs که وقتی روشن می کنم روی لوگوی سبز رنگ آندروید گیر می کنه و سیستم عاملش بالا نمیاد

راهکار چیه ؟

در حدی با این سیستم عامل آشنایی دارم قبلا روی htc کاستوم رام نصب کرده ام اما روی تبلت کلا نمی دونم کارش چطوره و چطور می ره توی محیط ریکاوری و ....

لطفا راهنمایی کنید

I.N.F.U.S.E
27-11-2012, 16:18
سلام دوستان یک تبلت چینی هست مارک rohs که وقتی روشن می کنم روی لوگوی سبز رنگ آندروید گیر می کنه و سیستم عاملش بالا نمیاد

راهکار چیه ؟

در حدی با این سیستم عامل آشنایی دارم قبلا روی htc کاستوم رام نصب کرده ام اما روی تبلت کلا نمی دونم کارش چطوره و چطور می ره توی محیط ریکاوری و ....

لطفا راهنمایی کنید

سلام عزیز از نرم افزار های ذستکاری رام و کرنل استفاده کردید ؟
عزیز این تبلت ها نه از طرف کاستومر ها نه از طرف شرکت سازنده پشتیبانی نمیشن متاسفانه
حالا باز براتون میگردم ولی احتمال پیدا کردنش خیلی کمه

jaberaghidat
27-11-2012, 16:28
منظورتون از نرم افزار های دستکاری رام و کرنل چیه می شه معرفی و لینک بدین اینا طرز کارشون چجوره ؟

چطور نصب کنم وقتی تبلت بالا نمیاد ؟

ashkmir
27-11-2012, 19:36
سلام دوستان
تبلت compaq MID MS719 می شه رامش رو عوض کرد؟
اگه آره، چه رامی و چه جوری؟
و یا می شه مشکل جدا نوشتن حروف سایت های فارسی رو توش حل کرد؟

~DrunK
27-11-2012, 20:31
من دو تا تاپیک شما در مورد تبلت های چینی رو خوندم.اینطور که معلومه دنبال این تبلت ها نریم بهتره
چون اولاً سخت افزار ضعیفی دارن دوماً کاستوم رام ندارن و اینکه ساپورت سخت افزاری خوبی هم ندارن
پس اگه مثلاً ششصد یا هفتصد بودجه باشه بهتره رفت دنبال یه مارک معتبر کارکرده تا اینا

سلام

بله... در این مواقع کارکرده اما برند معتبر بخرید خیلی منطقی تر هست...
در صورت بروز مشکل نرم افزاری به راحتی میتونید با مراجعه به انجمن ها مشکل رو رفع کنید...

راهکار چیه ؟

لطفا راهنمایی کنید

این تاپیک رو مطالعه کنید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3355750#post3355750

منظورتون از نرم افزار های دستکاری رام و کرنل چیه می شه معرفی و لینک بدین اینا طرز کارشون چجوره ؟

چطور نصب کنم وقتی تبلت بالا نمیاد ؟

ابتدا بهتره شما این تاپیک رو مطالعه کنید :

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1860

سلام دوستان
تبلت compaq MID MS719 می شه رامش رو عوض کرد؟
اگه آره، چه رامی و چه جوری؟
و یا می شه مشکل جدا نوشتن حروف سایت های فارسی رو توش حل کرد؟
سلام

خیر متاسفانه...

amirfr
28-11-2012, 14:24
سلام

با دکمه سخت افزاری ولیوم مشکل دارین؟! احتمالا به مرور زمان از داخل کثیف شده...
الان به صورت نرم افزاری که مشکلی نداره؟!

مشکل سخت افزاری نیست دوست عزیز
مشکل از نرم افزاره که اجازه کم و زیاد شدن صدا رو نمیده
نرم افزاری داریم که بشه به وسیله اون صدا رو کم و زیاد کرد؟

jaberaghidat
30-11-2012, 01:18
سلام دوستان تمام راههایی که امکان داره برای ورود به ریکاوری مد رو رفتم اما باز هم نتونستم وارد بشم

amin_rain
02-12-2012, 01:55
سلام. من قبل از خرید تبلت چینی Hyundai Hold x دو تا سوال برام پیش اومده که می خواستم اینجا بپرسم.
1. این تبلت سیم کارت نمی خوره . پس باید برای اینترنتش یک 3g دانگل بگیرم. و من هم فقط می تونم از سرویس EDGE و GPRS ایرانسل و همراه اول استفاده کنم. آیا می شه از این دانگل 3G برای این دو سرویس استفاده کرد؟

2.توی یکی از سایت های خارجی نوشته بود که این تبلت usb host 2 داره. مفهومش چیه؟ می شه بهش صفحه کلید و فلش مموری وصل کرد؟
خیلی ممنون می شم که دوستان جواب منو بدن.

amin_rain
03-12-2012, 19:08
سلام. من قبل از خرید تبلت چینی hyundai hold x دو تا سوال برام پیش اومده که می خواستم اینجا بپرسم.
1. این تبلت سیم کارت نمی خوره . پس باید برای اینترنتش یک 3g دانگل بگیرم. و من هم فقط می تونم از سرویس edge و gprs ایرانسل و همراه اول استفاده کنم. آیا می شه از این دانگل 3g برای این دو سرویس استفاده کرد؟

2.توی یکی از سایت های خارجی نوشته بود که این تبلت usb host 2 داره. مفهومش چیه؟ می شه بهش صفحه کلید و فلش مموری وصل کرد؟
خیلی ممنون می شم که دوستان جواب منو بدن.

ببخشید کسی نبود جواب منو بده؟

everhossein
03-12-2012, 22:32
بله با مودم 3g مشکلی از بابت EDGE و GPRS نخواهی داشت، حتی میتونی برای صرفه جویی در هزینه از مودم 2g هم استفاده کنی!
بله میشه از طریق کابل otg به این تبلت فلش و موس-کیبرد وصل کرد، میتونی از هاب هم استفاده کنی که همزمان چند دیوایس رو به تبلت وصل کنی

shmohammad
05-12-2012, 17:03
سلام کسی هست بتونه کمکم کنه؟
من یه تبلت a13 دارم.
حافظه اش برای نصب نرم افزار کمه میخوام روی کارت حافظه نصب کنم ولی چون خودش یه کارت حافظه ی داخلی 2 گیگ داره انتقال به کارت اس دی رو که میزنم به اون منتقل میشه!
اپ تو اس دی رو هم استفاده کردم بازم نشد لطفا یکی جواب بده.

I.N.F.U.S.E
05-12-2012, 22:42
من یه تبلت a13 دارم.
حافظه اش برای نصب نرم افزار کمه میخوام روی کارت حافظه نصب کنم ولی چون خودش یه کارت حافظه ی داخلی 2 گیگ داره انتقال به کارت اس دی رو که میزنم به اون منتقل میشه!

اینجور مشکلات رو معمولا کوکر ها در کاستوم رام ها برطرف میکنند که متاسفانه تبلت های چینی ساپورت نمیشنن

_ANONYMOUS_
05-12-2012, 23:35
من یه تبلت a13 دارم.

اگه روت هست فایل vold.fstab را از مسیر system برام اپلود کن شاید توسنتم کاری کنم!

shmohammad
06-12-2012, 12:00
اگه روت هست فایل vold.fstab را از مسیر system برام اپلود کن شاید توسنتم کاری کنم!

روت که هست ولی این پوشه ی سیستمو نتونستم پیدا کنم!

amirfr
07-12-2012, 10:30
مشکل سخت افزاری نیست دوست عزیز
مشکل از نرم افزاره که اجازه کم و زیاد شدن صدا رو نمیده
نرم افزاری داریم که بشه به وسیله اون صدا رو کم و زیاد کرد؟

کسی راهی نمی شناسه؟

I.N.F.U.S.E
07-12-2012, 15:23
کسی راهی نمی شناسه؟

نرم افزار زیاده عزیز :

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/59ID2FE7ut/audio-control-v2.0.4.apk
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/jIkL-VRN5l/smart-volume-control-v1.0.4.apk

sorkh2001
08-12-2012, 00:31
سلام
آيا مي شود از ريكاوري cwm براي بك آپ گيري استفاده كرد و نوع و مدلش فرقي مي كنه
اگر نمي شه با چه نرم افزاري ميشه از كل سيستم اين تبلت چيني Axpad بك آپ گرفت

I.N.F.U.S.E
08-12-2012, 12:41
سلام
آيا مي شود از ريكاوري cwm براي بك آپ گيري استفاده كرد و نوع و مدلش فرقي مي كنه
اگر نمي شه با چه نرم افزاري ميشه از كل سيستم اين تبلت چيني axpad بك آپ گرفت

سلام اگه cwm هست برای تب شما و نصب کردید بله میشه از کل سیستم بکاپ گرفت و ریستور کال کرد و همه اطلاعات رو برگردوند

Sijav
18-12-2012, 11:55
با سلام
یکی از دوستان بنده یک تبلت چینی گرفته بعد از نصب بیزی باکس به مشکلی بر خورده که وقتی ریستارت میکنه کل برنامه هاش پاک میشه ... خوشبختانه تبلت ایشون روت هستش ... آیا میشه کاری کرد که تبلت ایشون درست شه؟ بنده بیزیباکس خودم رو (Xperia Sola Mt27i) روش نصب کردم اما مشکلش حل نشد!
ویرایش : CWM هم نداره یا اگر داره نتونستم با اون 3 تا روش بیارمش رامش هم ICS یا 4.0.3 هستش سی پی یو 1 گیگا هرتز و گرافیک Mali 400 MP (فکر کنم چیپست St-Erricsson باشه اما اصلا مطمئن نیستم!)

I.N.F.U.S.E
18-12-2012, 15:47
با سلام
یکی از دوستان بنده یک تبلت چینی گرفته بعد از نصب بیزی باکس به مشکلی بر خورده که وقتی ریستارت میکنه کل برنامه هاش پاک میشه ... خوشبختانه تبلت ایشون روت هستش ... آیا میشه کاری کرد که تبلت ایشون درست شه؟ بنده بیزیباکس خودم رو (xperia sola mt27i) روش نصب کردم اما مشکلش حل نشد!
ویرایش : Cwm هم نداره یا اگر داره نتونستم با اون 3 تا روش بیارمش رامش هم ics یا 4.0.3 هستش سی پی یو 1 گیگا هرتز و گرافیک mali 400 mp (فکر کنم چیپست st-erricsson باشه اما اصلا مطمئن نیستم!)

برای بیزی باکس فکر نمیکنم راهی بجز تعویض رام باشه
مگر اینکه وایپ کنی

Sijav
18-12-2012, 19:28
برای بیزی باکس فکر نمیکنم راهی بجز تعویض رام باشه
مگر اینکه وایپ کنی
مرسی از جوابتون
والا حقیقتا با Adb و درست کردن فایل دستوری SH. اجرا کردن آن توسط shell -c su تونستم نصبش کنم ... و به نظرم نصب هم شد! اما هنوز درست نشده و هر دفعه که ریستارت میکنی انگار خودش وایپ میکنه! و یوزر دیتا رو کاملا پاک میکنه! کلا فکر میکنم همه چی رو وایپ میکنه!!!:bh:
رام هم که نداره!!! سی دی هم باهاش داده نشده! حتی نمیدونم میشه از کرنل و رامش با یه روشی بک آپ گرفت یا خیر.
ممنون میشم اگه بتونین به نتیجه ای برسین. :ac:

khashayarboush
30-12-2012, 13:33
سلام خسته نباشید
میشه فایل روت تبلت axpad v1 رو بزارید ?

amirfr
31-12-2012, 10:43
سلام
چجوری می تونم تبلتم رو از 3.2 به 4.1 ارتقا بدم؟
چه نکاتی رو رعایت کنم که مشکلی به وجود نیاد؟

POUYA
31-12-2012, 10:48
سلام
چجوری می تونم تبلتم رو از 3.2 به 4.1 ارتقا بدم؟
چه نکاتی رو رعایت کنم که مشکلی به وجود نیاد؟

مدل تبلتتون چیه؟

amirfr
01-01-2013, 21:12
مدل تبلتتون چیه؟

ainol novo7basic

humanity
07-01-2013, 19:20
سلام من چند تا سوال دارم
اول اینکه چطوری تبلت کیندل فایر را فارسی کنم
دوم اینکه برنامه بازار برروی آن نصب می شود
باتشکر

ounce
11-01-2013, 18:51
سلام .من یه تبلت چینی گرفتم با مارک Light Tab وفقط یک روز برام کار کرد .و حالا وتی که روشن میکنی صفحه اول که میاد بالا بعد از حدود5ثانیه ریست میشه و این کار رو تا وقتی که باطری رو در بیارم ادامه میده. خواهش میکنم کمک کنید باید چیکارش کنم؟اندرویدشم 2.2هست.

hm13862007
14-01-2013, 00:32
سلام
حالتون خوبه ؟

من حقیقتش از اندروید چیز زیادی نمیدونم هنوز ، ایشالا قراره با همکاری همه شما عزیزان کمی آشنا بشم .
یه تبلت آندروید خریدم 24 ساعته و آکبند بود .. فروشنده روشنش کرد در فروشگاه و تستش کرد و خونه 2 بار روشنش کردم امروز و بار دوم شارژش صفر کامل شد طوری که خودش خاموش شد و دیگه روشن نشد ، چون بار اول بود برای شارژش توی دفترچه راهنماش نوشته باید 6 ساعت در شارژ اولیه باشه .. مشکلم اینه که زدمش به شارژ الان نیم ساعته و هیچ نشانه ای از شارژ نمیبینم .
یعنی صفحه اصلا روشن نشده .
میشه کمی راهنماییم کنید .

سپاس

dakota
14-01-2013, 12:53
سلام دوستان من یه تبلت چینی دارم
با َ z4root_1.3.0 دو بار روتش کردم الان مشکل پیدا کرده
هر بار ری استارت میشه همه اطلاعات پاک میشه تمام نرم افزار ها و...
از داخل تنظیمات هم خواستم فرمتش کنم گوشی ری استارت میشه بعدش این میاد
http://www.8pic.ir/images/4av1bglh3xp7b6n5o316.jpg
حافظه داخلی(interal storage) هم قفل شده نمیشه بعضی از App های سیستمی رو نصب کرد
پاور+ولوم - رو هم میزنم میره تو یه منو ک البته همش چینی نوشته و بیشترش برای تست بلوتوث و وای فای و.. هست
اسم تبلت Daya
cpu:boxchip a10 -1.5ghz(cortex a8)gpu . mali 400
memory capacity:1gb ddr3
model number:mid-wcdma
rom:crane_a088-eng
اگه میشه کمک کنید!:dg:

humanity
14-01-2013, 15:17
سلام من چند تا سوال دارم
اول اینکه چطوری تبلت کیندل فایر را فارسی کنم
دوم اینکه برنامه بازار برروی آن نصب می شود
باتشکر

مشکل ریختن برنامه بازار حل شد اگه خواستید بگید کمکتون کنم و فارسی هم با More Locale 2 شد اما هنوز تو اینترنت فونت های فارسی خ ر ا ب ه کیبورد فارسی هم نتونستم بریزم

~DrunK
15-01-2013, 12:44
ainol novo7basic
تبلت شما به 4.1 اپدیت نمیشه دوست گلم

سلام .من یه تبلت چینی گرفتم با مارک Light Tab وفقط یک روز برام کار کرد .و حالا وتی که روشن میکنی صفحه اول که میاد بالا بعد از حدود5ثانیه ریست میشه و این کار رو تا وقتی که باطری رو در بیارم ادامه میده. خواهش میکنم کمک کنید باید چیکارش کنم؟اندرویدشم 2.2هست.
اندروید 2.2 :022:
داداش به نظرم شما فقط به مغازه یا شخصی که ازش خرید کردی باید مراجعه کنی تا موضوع رو حل کنه...
کلا نباید تبلت های اندروید 2.2 چینی رو میخریدید اینا سری های اول تولیدشون هست و به شدت مشکلات سخت افزاری زیادی داره...
اصلا یکبار تبلت رو باز کنید و داخلشو ببینید خندتون میگیره...
کرنل این ورژن اندروید با چیپست های این سری ک اکثرا AllWinner هستند اصلا سازگاری نداره

سلام
حالتون خوبه ؟

من حقیقتش از اندروید چیز زیادی نمیدونم هنوز ، ایشالا قراره با همکاری همه شما عزیزان کمی آشنا بشم .
یه تبلت آندروید خریدم 24 ساعته و آکبند بود .. فروشنده روشنش کرد در فروشگاه و تستش کرد و خونه 2 بار روشنش کردم امروز و بار دوم شارژش صفر کامل شد طوری که خودش خاموش شد و دیگه روشن نشد ، چون بار اول بود برای شارژش توی دفترچه راهنماش نوشته باید 6 ساعت در شارژ اولیه باشه .. مشکلم اینه که زدمش به شارژ الان نیم ساعته و هیچ نشانه ای از شارژ نمیبینم .
یعنی صفحه اصلا روشن نشده .
میشه کمی راهنماییم کنید .

سپاس
سلام

شما بذارید 6 ساعت کامل تو شارژ باشه و اصلا باهاش کاری نداشته باشید مجددا تست کنید چون باتری دِشارژ شده...
هیچوقت نذارید باتری تبلت یا گوشی یا هر وسیله ای به 0 برسه...هم برای برد خوب نیست هم باتری...

پاور+ولوم - رو هم میزنم میره تو یه منو ک البته همش چینی نوشته و بیشترش برای تست بلوتوث و وای فای و.. هست
اسم تبلت Daya
cpu:boxchip a10 -1.5ghz(cortex a8)gpu . mali 400
سلام
طبق پست اول تاپیک نباید در مورد روت و... تو این تاپیک بحث بشه...
یکی از منو ها برای تست هست و دیگری ریکاوری استوک اندروید
شما باید یکبار تو ریکاوری Wipe Data رو انجام بدی...

این چینیا از بس رو زبونشون تعصب دارن برداشتن ریکاوری هم چینی کردن :4:

مشکل ریختن برنامه بازار حل شد اگه خواستید بگید کمکتون کنم و فارسی هم با More Locale 2 شد اما هنوز تو اینترنت فونت های فارسی خ ر ا ب ه کیبورد فارسی هم نتونستم بریزم
اگر مایلید یه آموزش جامع برای اموزش نصب برنامه و فارسی سازی برای این تبلت تهیه کنید...
من از سری تبلت های کیندل نداشتم و اشنایی ندارم باهاش :)

dakota
16-01-2013, 15:01
سلام
طبق پست اول تاپیک نباید در مورد روت و... تو این تاپیک بحث بشه...
یکی از منو ها برای تست هست و دیگری ریکاوری استوک اندروید
شما باید یکبار تو ریکاوری Wipe Data رو انجام بدی...

این چینیا از بس رو زبونشون تعصب دارن برداشتن ریکاوری هم چینی کردن :4:

سلام:merci:
یه دونه منو بیشتر نیست ک 20 تا گزینه داره
همش چینی نوشته آخه :17:
زبونشون بخوره تو سرشون:022:
با pc نمیشه درستش کرد؟:39:

~DrunK
20-01-2013, 17:56
سلام:merci:
یه دونه منو بیشتر نیست ک 20 تا گزینه داره
همش چینی نوشته آخه :17:
زبونشون بخوره تو سرشون:022:
با pc نمیشه درستش کرد؟:39:

پس کار سخت شد... از رو حدس و گمان هم نمیشه کاری کرد خطر داره...
والا چیزی به ذهنم نمیرسه...چون برنامه فلشر این مدل رو پیدا نکردم...
گارانتی نداره تبلت؟

AloneMan4060
24-01-2013, 18:09
سلام
میشه یکی درمورد نصب رام این تب یه توضیحی بده؟
انگلیسیم خوبه وخیلیم رو اندروید کار کردم فقط نمیدونم چرا هرچی انجام میدم نمیره تو حالت فلش!؟
اگه شد یکیتون توضیح بده ببینم کجا رو اشتباه میکنم مرسی:df:
http://www.jetway.com.tw/jw/android.asp

~DrunK
24-01-2013, 23:18
سلام

خوندم مطلب رو.. پیچیده نبود فقط چند تا نکته ک شاید اشتباه کرده باشی!

1- تبلت نباید به شارژر متصل باشه

2- وقتی دکمه پاور + ولیوم پایین رو نگه داشتید کابل رو وصل کنید و تا ویندوز تبلت رو نشناخته این 2 کلید رو اصلا رها نکنید!

AloneMan4060
24-01-2013, 23:53
سلام

خوندم مطلب رو.. پیچیده نبود فقط چند تا نکته ک شاید اشتباه کرده باشی!

1- تبلت نباید به شارژر متصل باشه

2- وقتی دکمه پاور + ولیوم پایین رو نگه داشتید کابل رو وصل کنید و تا ویندوز تبلت رو نشناخته این 2 کلید رو اصلا رها نکنید!

مرسی از راهنماییت اینارو توجه کردم مشکل اینه وقتی اون دکمه ها رو میگیری تب روشن میشه که دیگه نمیشه فلش کرد و وارد سیستم عامل میشه

*AloneMan*

PARS M
25-01-2013, 04:24
حافظه داخلی(interal storage) هم قفل شده نمیشه بعضی از app های سیستمی رو نصب کرد
اسم تبلت daya
cpu:boxchip a10 -1.5ghz(cortex a8)gpu . Mali 400
منم دقیقا دوبار با این مشکل برخوردم که مجبور شدم ببرم گارانتی
اگه کسی راهی میدونه بگه لطفا

~DrunK
25-01-2013, 11:08
مرسی از راهنماییت اینارو توجه کردم مشکل اینه وقتی اون دکمه ها رو میگیری تب روشن میشه که دیگه نمیشه فلش کرد و وارد سیستم عامل میشه

*aloneman*
خب میگم ی کاری کن... وقتی اون 2 تا دکمه رو گرفتی اصلا مکس نکن کابل رو سریع وصل کن!

AloneMan4060
25-01-2013, 17:51
خب میگم ی کاری کن... وقتی اون 2 تا دکمه رو گرفتی اصلا مکس نکن کابل رو سریع وصل کن!

متاسفانه ج نمیده!با هر روشی که شده انجام دادم حتما تب روشن میشه و نمیره تو حالت فلش
درایور اینام همش نصبه
برنامه فلششون هم به زبون مسخره خودشونو که با هزار بدبختی خودم انگلیسیش کردم اصلا اجازه انتخاب نزاشته همش این زبون درپیت
دیگه مسخره تر ازین ندیدم! تو گوشی راحت دکمه هایه مورد نیازو میزنی میره اما این 2هفته س علافمون کرده

*AloneMan*

~DrunK
25-01-2013, 18:14
متاسفانه ج نمیده!با هر روشی که شده انجام دادم حتما تب روشن میشه و نمیره تو حالت فلش
درایور اینام همش نصبه
برنامه فلششون هم به زبون مسخره خودشونو که با هزار بدبختی خودم انگلیسیش کردم اصلا اجازه انتخاب نزاشته همش این زبون درپیت
دیگه مسخره تر ازین ندیدم! تو گوشی راحت دکمه هایه مورد نیازو میزنی میره اما این 2هفته س علافمون کرده

*AloneMan*
ی راه دیگه هم بلدم امیدوارم این دیگه جواب بده...

این فایل رو دانلود و اکسترکت کنید :

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/2i8OrRTi5R/moein.rar

تیک Usb Debugging رو از داخل تبلت فعال کنید بعد وصلش کنید به سیستم و مطمن بشید ویندوز تبلت رو شناخته
درایور هاشم ک گفتید نصبه...

حالا وارد اون فولدر بشید Shift رو نگه دارید و کلیک راست رو بزنید از بین گزینه ها Open Command Window Here رو بزنید...
پنجره CMD در اون دایرکتوری باز میشه

حالا دستور زیر رو تایپ کنید :

adb reboot bootloader

در این لحظه باید تبلت به حالت فلش یا همون بوتلودر بره...

jaberaghidat
30-01-2013, 00:44
دوست من معین عزیز من این کد رو اجرا کردم روی تبلت چینی کد رو اجرا کردم تبلت ریستارت می شه اما به حالت بوت لودر نمی ره سیستم عامل بالا میاره

چه راهی می شناسین برای ورود به بوت لودر تبلت چینی ؟

AloneMan4060
30-01-2013, 16:55
متاسفانه واسه منم ریست شد
معلوم نیست چی ساختن:D

*AloneMan*

~DrunK
04-02-2013, 00:14
دوست من معین عزیز من این کد رو اجرا کردم روی تبلت چینی کد رو اجرا کردم تبلت ریستارت می شه اما به حالت بوت لودر نمی ره سیستم عامل بالا میاره

چه راهی می شناسین برای ورود به بوت لودر تبلت چینی ؟

متاسفانه واسه منم ریست شد
معلوم نیست چی ساختن:d

*aloneman*

ای بابا :4: عجب داستانی شده... راهه دیگه ای واقعا نیست دوستان... حداقل من ک چندساله با اندروید سروکار دارم راه دیگه ای بلد به ذهنم نمیرسه...

این روشی ک گفتم دیگه اخرین راه بود

AloneMan4060
04-02-2013, 15:30
ای بابا :4: عجب داستانی شده... راهه دیگه ای واقعا نیست دوستان... حداقل من ک چندساله با اندروید سروکار دارم راه دیگه ای بلد به ذهنم نمیرسه...

این روشی ک گفتم دیگه اخرین راه بود

میتونم قسم بخورم خودشونم نمیدونن چی ساختن:D:D:D
اصلا یه سوتیایی میده سیستم عاملش که نگو.اندرویدم زیر سوال بردن
واقعا مضخرفه

*AloneMan*

ehsanbakefayat
07-02-2013, 18:55
با سلام ... دوستان گرامی من یه اپ از بازار دانلود کردم و نصب کردم و حال که اونو اجرا کردم دیگه نمیشه از اون خارج شد نمیدونم چی هست ولی شاید یه قفل باشه
حتی اونو که خاموش میکنم و روشنش میکنم بازم این اپ بالا میاد ... تبلت axtrom axpad v1 رو به سیستم وصل کردم و تمام حافظه داخلی رو حذف کردم اما بازم جواب نداد ... بنظرتون باید چیکار کنم ؟

salavat252
07-02-2013, 20:50
با سلام

من یک دستگاه تبلت هیوندای هولد ایکس گرفتم اما با وجود اینکه در دیتا شیت تبلت ذکر شده که کابل OTG رو ساپورت میکنه، اما نه فلش و نه هارد و نه مودم 3G رو، نمیشناسه. انگار اصلا هیچ جریان برقی از باتری تبلت نمیگیره که حتی چراغ فلش روشن بشه!

این یک مشکل؛

مشکل دیگم هم اینه که یه سرچ تو اینترنت زدم و در یوتیوپ یه ویدئو برای روت کردن تبلتم پیدا کردم. اما USB driver رو ندارم و در حالت دیباگ، دستگاه رو نمیشناسه. این مورد رو چجوری حل کنم؟

واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید

باتشکر ویژه

Sent from my Hold X using Tapatalk 2

POUYA
07-02-2013, 21:20
با سلام ... دوستان گرامی من یه اپ از بازار دانلود کردم و نصب کردم و حال که اونو اجرا کردم دیگه نمیشه از اون خارج شد نمیدونم چی هست ولی شاید یه قفل باشه
حتی اونو که خاموش میکنم و روشنش میکنم بازم این اپ بالا میاد ... تبلت axtrom axpad v1 رو به سیستم وصل کردم و تمام حافظه داخلی رو حذف کردم اما بازم جواب نداد ... بنظرتون باید چیکار کنم ؟

شما باید تبلت رو به ریکاوری مد ببرید و از اونجا وایپ کنید تا درست بشه

با سلام

من یک دستگاه تبلت هیوندای هولد ایکس گرفتم اما با وجود اینکه در دیتا شیت تبلت ذکر شده که کابل OTG رو ساپورت میکنه، اما نه فلش و نه هارد و نه مودم 3G رو، نمیشناسه. انگار اصلا هیچ جریان برقی از باتری تبلت نمیگیره که حتی چراغ فلش روشن بشه!

این یک مشکل؛

مشکل دیگم هم اینه که یه سرچ تو اینترنت زدم و در یوتیوپ یه ویدئو برای روت کردن تبلتم پیدا کردم. اما USB driver رو ندارم و در حالت دیباگ، دستگاه رو نمیشناسه. این مورد رو چجوری حل کنم؟

واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید

باتشکر ویژه

Sent from my Hold X using Tapatalk 2

خب مطمنا مشکل از کابل هست شما کابل otg مخصوص این تبلت باید تهیه کنید
برای درایور تبلتتون هم یه سر به سایت سازندش بزنید

amirit
08-02-2013, 13:25
به نام خدا

با سلام خدمت اساتید

من یه تبلت معمولی میخواستم برای خواندن کتاب و نرم افزار و جی پی اس و اینکه باتریش هم خوب باشه
هزینه هم حدود 400

اینجوری بگم فکر کنم بهتره تبلت مارشال چطوره؟
ارزش خریدن داره ؟
باتریش میگن جالب نیست درسته؟
ساپورت میشه مثلا روت یا اپدیت و ...
بیشتر نظرم روی این تبلته

در کل ممنون میشم راهنمایی بکنید

amirarab sheiba
08-02-2013, 13:33
سلام
دوستان تورو خدا كمك كنيد
ي تبلت لندر گرفتم مدل ld-453 براي بازي نميتونم پردازندش كدومه كه ديتاي خودشو دانلود كنم
مرسي

AloneMan4060
08-02-2013, 14:29
به نام خدا

با سلام خدمت اساتید

من یه تبلت معمولی میخواستم برای خواندن کتاب و نرم افزار و جی پی اس و اینکه باتریش هم خوب باشه
هزینه هم حدود 400

اینجوری بگم فکر کنم بهتره تبلت مارشال چطوره؟
ارزش خریدن داره ؟
باتریش میگن جالب نیست درسته؟
ساپورت میشه مثلا روت یا اپدیت و ...
بیشتر نظرم روی این تبلته

در کل ممنون میشم راهنمایی بکنید

بهترین انتخاب واسه شما مدل axtrom axpad مدل جدیدش هست که کیفیت خوبی داره که تو سایت خودمون هم به فروش میره حدود430تومنه

سلام
دوستان تورو خدا كمك كنيد
ي تبلت لندر گرفتم مدل ld-453 براي بازي نميتونم پردازندش كدومه كه ديتاي خودشو دانلود كنم
مرسي
شما ازیه نرم افزا مثه antutuاستفاده کنید مشخصات چیپ گرافیکیتونو نشون میده
اما چون ازین برند متفرقه ها هستش به احتمال خیلی بالا maliهستش

*AloneMan*

amirit
08-02-2013, 15:20
بهترین انتخاب واسه شما مدل axtrom axpad مدل جدیدش هست که کیفیت خوبی داره که تو سایت خودمون هم به فروش میره حدود430تومنه

*aloneman*

ممنون دوست عزیز ولی این که شما گفتین گویا جی پی اس نداره ؟
حالا به نظرتون این مارشال جالب نیس؟
چه معایبی داره؟؟

~DrunK
08-02-2013, 18:49
چه معایبی داره؟؟

راستشو بخواید تفاوت خاصی باهم ندارند... Axtorm ظاهر زیبا تری داره ولی مارشال نرم Gps داره...

AloneMan4060
08-02-2013, 19:08
چه معایبی داره؟؟

اگه منظورتون اونه که جی پی اس داره رم اجراییش 512هستش که اکستروم1گیگه که مطمنا تو پردازش بهتره
من الان خودم jetwayدارم خیلیم تو اجرا بازی اینام قویه و کیفیت ساختشم خوبه اما یه سری مشکلات داره که اصلا توصیه نمیکنم
کلا اندروید جالبی ندارن این تبلتای متفرقه
زیاد روشون حساب نکن

*AloneMan*

SADEGH
08-02-2013, 23:42
ببخشید یه تبلت مدل : intex avatar it-m809rc دارم...
فقط میخواستم بدونم چه طوری روت میشه همین....
ممنون..........

namakdooon
14-02-2013, 17:27
نحوه هارد ریست تبلت wintouch ?

dakota
15-02-2013, 19:21
پس کار سخت شد... از رو حدس و گمان هم نمیشه کاری کرد خطر داره...
والا چیزی به ذهنم نمیرسه...چون برنامه فلشر این مدل رو پیدا نکردم...
گارانتی نداره تبلت؟

نه متاسفانه گارنتی هم نداره
راه حل نداره؟
مشکلی با خطر کردن ندارم

mahdisamsung
15-02-2013, 19:42
با سلام
من یه تبلت wintouch Q73 دارم سیمکارت خور هم هست از نظر من خوبه
بازی راحت اجرا میشه تماس اس ام اس راحته
سرعت بلوتوث و وایرلس عالی هست
سرعت خود تبلت هم خوبه
فقط یک سری نکته موقع خرید داره که پیشنهاد میکنم از هرکسی خریداری نشه

aloner_tak
16-02-2013, 08:26
سلام
یه برنامه معرفی کنید که بشه باهاش از رام و کرنل تبلت های چینی بشه بکاپ گرفت و بشه این تبلت هارو فلش زد
کچل شدم از بس گشتم !!!:dy:

سلام
یه برنامه معرفی کنید که بشه باهاش از رام و کرنل تبلت های چینی بشه بکاپ گرفت و بشه این تبلت هارو فلش زد

قرار نیست کسی جواب مارو بده ؟؟؟:dg:

~DrunK
17-02-2013, 15:24
سلام

قرار نیست کسی جواب مارو بده ؟؟؟:dg:
سلام

وقتی ریکاوری CWM یا TWRP برای مدل تبلت مورد نظر نباشه نه میشه Nandroid Backup گرفت نه میشه رام فلش زد...
مگر اینکه لودر یا فلشر داشته باشه ک تعداد محدودی از تبلت های چینی اینارو دارن!!

dakota
22-02-2013, 16:21
آخر سایت سازنده رو پیدا کردم:df:
این آموزش چیه دوستان؟
http://mymidpad.com/firmware/files/M762/Firmware%20Update%20Instructions.txt
اینو انجام بدم درست میشه؟

I.N.F.U.S.E
22-02-2013, 16:57
آخر سایت سازنده رو پیدا کردم:df:
این آموزش چیه دوستان؟
http://mymidpad.com/firmware/files/m762/firmware%20update%20instructions.txt
اینو انجام بدم درست میشه؟

این اموزش فلش این تبلت هست
اگر تاحالا انجام ندادید خیلی مراقب باشید امکان بریک زیاده
از این روش زیاد استفاده کردم برای فلش تب های چینی فقط باید مراقب باشید

emad3000
22-02-2013, 18:33
سلام دوستان.من یک تبلت jetway alfar 780 دارم که روی لوگوی اندرویید گیر کرده هر جا هم نشون دادم نتونستن درستش کنن کسی از دوستان راهی واسه درست شدنش داره؟

dakota
22-02-2013, 20:16
این اموزش فلش این تبلت هست
اگر تاحالا انجام ندادید خیلی مراقب باشید امکان بریک زیاده
از این روش زیاد استفاده کردم برای فلش تب های چینی فقط باید مراقب باشید
ممنون دوست عزیز
این قسمت درست متوجه نشدم
4. Perform Update:
- Insert the MicroSD card into the tablet and boot it up. It will start to update the system. Pull out the card after it successfully updated.
کار خاصی نمیخواد انجام بدی؟

I.N.F.U.S.E
22-02-2013, 20:22
ممنون دوست عزیز
این قسمت درست متوجه نشدم
4. Perform update:
- insert the microsd card into the tablet and boot it up. It will start to update the system. Pull out the card after it successfully updated.
کار خاصی نمیخواد انجام بدی؟

خواهش میکنم عزیز
بعد از بوتیبل کردن رم باید داخل تب بزاری و تب رو روشن کنی خودش شروع میکنه به فلش و بعد پیغام میده رم رو در بیاری
وقت رم رو در میاری خودش ریبوت میشه و اگه درست فلش کرده باشی میاد بالا

dakota
22-02-2013, 23:12
خواهش میکنم عزیز
بعد از بوتیبل کردن رم باید داخل تب بزاری و تب رو روشن کنی خودش شروع میکنه به فلش و بعد پیغام میده رم رو در بیاری
وقت رم رو در میاری خودش ریبوت میشه و اگه درست فلش کرده باشی میاد بالا
بنظر نمیاد کار سختی باشه

بار اوله میخوام گوشی فلش کنم
خدا ب داد گوشیم برسه :ag:

AloneMan4060
23-02-2013, 11:54
سلام دوستان.من یک تبلت jetway alfar 780 دارم که روی لوگوی اندرویید گیر کرده هر جا هم نشون دادم نتونستن درستش کنن کسی از دوستان راهی واسه درست شدنش داره؟

شمام متاسفانه مثه من گرفتار این تب به تمام معنا اشغال شدید
یه ماهی روش کار کردم که بتونم فلش کنم که نشد
رو اون لوگوی اندروید هربار یه مدت صبر میکنه
اما تجربه خودم ازین تب .بیشتر از یه مین شد ریست کن دوباره از روشن تا اخرش واردسیستم عامل شه هیچ راهه دیگه ای نداره چون چیپ حافظه داخلیش مشکل داره بعضی وقتا بالا میاد بعضی وقتا نه
اگه بیشتر از یه مین وایسی هرچی رو حافظش داری به طور اتومات پاک میکنه پس رو حافظشم نمیشه حساب کرد
اگه فقط روشن خاموش کردی بعدش اینطور شده فقط با تکرار ریست درست میشه راه دیگه ای نداره تموم نت زیر و رو کردم هیچی درموردش نیست اینم تجربه خودمه
اگه با برنامه این کارو کردی یعنی سیستم عامل مشکل دار شده
تنها دو راه داره. یا فلش رام ... با نتیجه ای که من بهش رسیدم فرض محال واسه یه کاربر خانگیه
مگه اینکه گارانتیش باکس داشته باشه (چون راهنما فلش تو سایتش هست اما یه چرته محضه واصلا تب شناسایی نمیشه واسه فلش) راه دوم اینکه داخل ریکاوری شید ازونجا ریست کنید.
که داخل ریکاوری شدن به این راحتی نیست!
یا از تو سیستم عامل باید از طریق منو برید تو ریکاوری یا از طریق دستور مشابه در ترمینال(که این راه واسه شما کنسله چون وارد نمیشه)
راه دوم فشار دادن ترکیبی دکمه هایه فیزیکی حین روشن شدن تب هستش که اینم با هزار بار بدبختی و امتحان زیاد به دست اوردم چون هیچ جایه نت نیست(اما اینم بازم مشکل داره میره تو ریکاوری اما منو رو نمیاره و فقط رو لوگو ادمک سبزمیمونه)پس عملا ریکاوری به درد نمیخوره!(حالا شاید واسهذشما منو هم اومد که فرض محاله اما بازم میگم اول پاور بزن وقتی تب لوگو جیت وی اورد ولوم زیاد کردنه صدا رو تند تند بزن و همزمان با اونم دکمه پاورو تند تند بزن داخل ریکاوری میشه(یعنی بعد لوگو جیت وی اگه لوگو الفار پد اومد یعنی نتونستی یه ریکاوری بری از نو امتحان کن)
کلا این تب پر مشکل هستش اگه یه وقت بالا اومد اصلا نزاربه هر دلیلی خاموش شه چون بعدش همین دردسرا رو داری
اگه مورد اول بود فقط ریست کردی اینجوری شده فقط باتکرار خاموش روشن کردن بالا میاد میل خودشم هستش کی بالا بیاد:D
اگه به وسیله نرم افزاری چیزی اینجور شده فقط با فلش درست میشه که اونم حتما بایدد بفرستی گارانتی چون یه ماه نتونستم فلش کنم
ودر اخر اینکه یه نصیحت تبلت چینی غیر برند اصلا نگیرید چون روزی هزاربار به سرتون میزنه بکوبیدش به دیوار
اما تبلت چینی معتبر مثه momo.ainol.ramos.window.onda........خیلی کارشون درسته
*AloneMan*

mahdisamsung
23-02-2013, 19:44
دوستان کسی فریمور تبلت wintouch Q73 , Q75 رو خواست بهم بگه طریقه فلش رو هم میگم هیچ مشکلی هم نداره
:dn::dn::dn:

SaT_HeLp
27-02-2013, 00:59
دوستان کسی فریمور تبلت wintouch Q73 , Q75 رو خواست بهم بگه طریقه فلش رو هم میگم هیچ مشکلی هم نداره
سلام دوست عزیز....منم همین q73 رو دارم...متاسفانه رفته رو حالت هنگ روی ANDROID ..و اگرم بالا بیاد میگه رابط کاربری سیستم غیر فعال شد..هیچ چا هیچی پیدا نکردم..منون میشم راهنمایی کنی...

AloneMan4060
28-02-2013, 01:07
سلام دوست عزیز....منم همین q73 رو دارم...متاسفانه رفته رو حالت هنگ روی ANDROID ..و اگرم بالا بیاد میگه رابط کاربری سیستم غیر فعال شد..هیچ چا هیچی پیدا نکردم..منون میشم راهنمایی کنی...

وقتی تب روشن میکنی ولوم کم کردن صدا رو بگیر و ول نکن تا سیستم عامل بالا بیاد اینجوری میره تو حالت safe modeوقتی بالا اومد برو تو تنظیمات و ریست کن درست میشه
واسه اکثر تب چینی ها ولوم پایین باعث میشه تب تو حالت safe modeبالا بیاد

*AloneMan*

SaT_HeLp
28-02-2013, 23:54
وقتی تب روشن میکنی ولوم کم کردن صدا رو بگیر و ول نکن تا سیستم عامل بالا بیاد اینجوری میره تو حالت safe modeوقتی بالا اومد برو تو تنظیمات و ریست کن درست میشه
واسه اکثر تب چینی ها ولوم پایین باعث میشه تب تو حالت safe modeبالا بیاد

*aloneman*

تشکر...تست میکنم جواب میدم..ولی فکر کنم نیاز به رام داره..

mehritc
01-03-2013, 01:14
سلام
خوبید؟
من یک تبلت arnova 7b g3 دارم که اندروید 4.0.3 نصب هست روش.
برای استفاده از اینترنت نیاز دارم که مودم همراه 3g روش نصب کنم. که کابل هم براش تهیه کردم و طبق آموزشی که توی اینترنت خوندم باید اول روت بشه بعد یک برنامه نصب کنیم که این مودم رو بشناسه و کار کنه.
ممنون میشم راهنماییم کنید فکر کنم راه بهتر و آسانتری هم باشه برای این کار.
با تشکر شما

mahdisamsung
01-03-2013, 01:17
من رام q73 و q75 رو دارم هر کس خواست درخدمتم

SaT_HeLp
01-03-2013, 11:58

فکر کنم شما منظورت اینه که پول بدم و رام رو بفرستید....که ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

ولی دوستان این سایت رسمی wintouch هست......
http://www.wintouch.ae/?page_id=126

فایلهای لازم که رام و livesuite هست را دانلود کنید...
بقیش راحته..
فقط نکته اینه اسم رام به چینی هست به هر اسم انگلیسی تغییر نام بدید با پسوند .img
برای فلش هم دکمه منفی را را نگه دارید و کابل usb وصل باشه و پاور کنید...

POUYA
01-03-2013, 12:04
دوستان کسی فریمور تبلت wintouch q73 , q75 رو خواست بهم بگه طریقه فلش رو هم میگم هیچ مشکلی هم نداره

دوست عزیز اینجا جمع شدیم به هم کمک کنیم شما هم اگه اطلاعاتی دارید همینجا بذارید تا بقیه هم استفاده کنن اگر هم منظورتون چیز دیگه ای هست اینجا جاش نیست

mahdisamsung
01-03-2013, 13:29
دوست عزیز اینجا جمع شدیم به هم کمک کنیم شما هم اگه اطلاعاتی دارید همینجا بذارید تا بقیه هم استفاده کنن اگر هم منظورتون چیز دیگه ای هست اینجا جاش نیست

منظورم چیه؟
بگید تا راهنمایی کنم!
همه چیو sat_help گفته دیگه اگه کسی به مشکل برخورد من در خدمتم

sh1355
06-03-2013, 14:03
سلام من تبلت وین تاچ ئ 76 با اندروید 4 دارم فونت فارسی اش بهم ریخته هست توی گوگل چرم میرم برعکسی مینویسه , در قسمت کیبوردش هم فقط زبان فارسی و عدد هست زبان انگلیسی نمیاد البته در قسمت تنظیمات ، زبان انگلیسی رو هم انتخاب کردم ولی توی کیبورد فقط همون دو حالت کار میمنه لطفا راهنمایی بفرمایید . باتشکر

S-AJAD
06-03-2013, 18:12
سلام من تبلت وین تاچ ئ 76 با اندروید 4 دارم فونت فارسی اش بهم ریخته هست توی گوگل چرم میرم برعکسی مینویسه , در قسمت کیبوردش هم فقط زبان فارسی و عدد هست زبان انگلیسی نمیاد البته در قسمت تنظیمات ، زبان انگلیسی رو هم انتخاب کردم ولی توی کیبورد فقط همون دو حالت کار میمنه لطفا راهنمایی بفرمایید . باتشکر

برای فونت فارسی راهی ندارین.
چون رام از فارسی پشتیبانی نمیکنه
برای اینترنت از برنامه ای مثل persian browser استفاده کنید
یا مرورگر های مختلف رو تست کنید شاید یکیش بتونه نشون بده
برای کیبورده م در ستینگ وارد کیبورد اند اینپوت شوید.اونجا قسمت لنگویج علاوه بر فارسی تیک انگلیسی رو هم بزارید
اگر نشد از برنامه های کمکی مثل swiftkey یا go keyboard استفاده کنید

sh1355
06-03-2013, 19:26
برای فونت فارسی راهی ندارین.
چون رام از فارسی پشتیبانی نمیکنه
برای اینترنت از برنامه ای مثل persian browser استفاده کنید
یا مرورگر های مختلف رو تست کنید شاید یکیش بتونه نشون بده
برای کیبورده م در ستینگ وارد کیبورد اند اینپوت شوید.اونجا قسمت لنگویج علاوه بر فارسی تیک انگلیسی رو هم بزارید
اگر نشد از برنامه های کمکی مثل swiftkey یا go keyboard استفاده کنید
اگر یکی از این دوتا نرم افزار رو نصب کنم اون کیبوردی که نصب هست رو چکار کنم که غیر فعال بشه .

S-AJAD
06-03-2013, 21:02
اگر یکی از این دوتا نرم افزار رو نصب کنم اون کیبوردی که نصب هست رو چکار کنم که غیر فعال بشه .

من الان اندروید خالص ندارم که بخوام دقیق بگم
ولی وقتی کیبورد نصب میکنی تو قسمت اینپوت و لنگوین ستینگ که بری بعد کیبورد ( یا اینپوت متد اگر اشتباه نکنم )
اونجا هردوتا کیبورد رو میاره
اونی که میخوای رو میتونی پیشفرض انتخاب کنی
یا وقتی میخوای متن تایپ کنی رو نوار پایین سمت راست کنار ساعت.یک علامت میاد که مال کیبورد هست.روش بزنی یه پنجره باز میشه.رو اسم کیبورد جدیده کلیک کن میاد

sh1355
07-03-2013, 10:04
دوست عزیز طریقه ریکاوری این تبلت وقتی که صفحه اصلا بالا نیاد چجوری هست با تشکر

S-AJAD
07-03-2013, 11:15
دوست عزیز طریقه ریکاوری این تبلت وقتی که صفحه اصلا بالا نیاد چجوری هست با تشکر

طریقه ورود به ریکاوری هر تبلت و گوشی فرق داره
یعنی هر برند مدل خودشو داره
اگر تبلت ریکاوری قابل دسترس داشته باشه یکی از راه های زیر هست
پاور و ولوم بالا رو بگیرید تا روشن بشه
پاور و ولوم پایین رو بگیرید
اگر دکمه سخت افزاری به جز پاور و ولوم داره ( مثل دکمه home ) کلید پاور و هوم و ولوم بالا ( یا پایین رو بگیرید
چون تبلت متفرقه هست روش دقیق وجود نداره.خودتون باید بگردین و پیدا کنید

n9700
07-03-2013, 14:01
سلام دوستان من تبلت هیوندا راک ایکس گرفتم...وقتی روشن می کنم عادی کار میکنه ولی وقتی که باهاش کاری ندارم و بعد از 1 دقیقه صفحش خاموش میشه دیگه روشن نمیشه وباید یک بار دیگه از اوش روشن کنم..مشگل از چی؟؟

ugi
07-03-2013, 16:03
من مارشال ام ای 700 دارم. می خواستم روش استفاده از اینترنت 3g رو بگین. ضمنا هنوز موفق به تعریف اکانت گوگل نشده ام هر کاری می کنم قبول نمی کنه.

S-AJAD
07-03-2013, 16:19
من مارشال ام ای 700 دارم. می خواستم روش استفاده از اینترنت 3g رو بگین. ضمنا هنوز موفق به تعریف اکانت گوگل نشده ام هر کاری می کنم قبول نمی کنه.

سوال اولتون رو نمیدونم
سوال دومتون میتونه چند دلیل داشته باشه
یکی اینکه یوزر و پس اشتباه میزنید
دوم اینکه بعضی وقتا به دلیل ..... و ... امکانش نیست از .,و . پ . ن . استفاده کنید

Mohammad Saeed
08-03-2013, 00:53
سلام.من یه تبلت win touch دارم.روی این تبلت فریمور خود شرکت که از سایت رسمیش دانلود کردم رو نصب کردم البته یه ورژن بالاتر از خودش.حالا تاچ تبلت کلا کار نمیکنه!موس بهش وصل میکنم مشکلی نداره و همه کاری انجام میشه داد البته با موس اما تاچ هیچ حسی نداره!مشکل کجاست؟بندازمش دور؟

POUYA
08-03-2013, 00:58
سلام.من یه تبلت win touch دارم.روی این تبلت فریمور خود شرکت که از سایت رسمیش دانلود کردم رو نصب کردم البته یه ورژن بالاتر از خودش.حالا تاچ تبلت کلا کار نمیکنه!موس بهش وصل میکنم مشکلی نداره و همه کاری انجام میشه داد البته با موس اما تاچ هیچ حسی نداره!مشکل کجاست؟بندازمش دور؟

مطمن هستید درست نصب کردید!
دوباره همون ورژن قبلی نصب کنید ببنید درست میشه یا نه

Mohammad Saeed
08-03-2013, 01:12
مطمن هستید درست نصب کردید!
دوباره همون ورژن قبلی نصب کنید ببنید درست میشه یا نه

بله.با Live Suit فریمور A3011Q75Sرو روش فلش زدم.
فریمور اصلیش این بود A3010Q75S

AloneMan4060
08-03-2013, 10:42

برایه 3جی نیاز به یه مودم اکسترنال دارید که هر مودمی رو ساپرت نمیکنه
الان مدل هایی که تو ایران گیرمیاد و ساپرت میکنه واستون میزارم .واسه اکانت گوگلم جی میل خوده تب مشکل داره اخرین ورژنو از بازار بگیر درست میشه این مشکلم دقیقا واسه من بود اصلا کانکت نمیشد

لینک واستون پخ شد

نیازی به این نیست که دور بندازی
اکثره این تبلت ها ازیه نوع رام واسه مدل هایه مختلف استفاده میکنن یعنی شرکت سازندش زحمت به خودش نمیده از نو بسازه
همین اتفاق تو اکستروم هم هستش و از یه شرکت دیگه واسه فریمور جدید استفاده کردن که بعضیا تاچشون از کار افتاد بعضیا نه!
اینم مشکل مهمی نیست الان لینکو واستون پخ میکنم که راحت میشه حلش کرد و فایل درست رو تو جایه خودش با موس قرار بدین
باید با نرم افزارfmakerتاچو درست کنید که اموزشش پخ شد

*AloneMan*

sh1355
09-03-2013, 10:43
سلام ایا مرور گری برای اندروید هست که خودش *** داشته باشه . ممنون

~DrunK
09-03-2013, 10:54
سلام ایا مرور گری برای اندروید هست که خودش *** داشته باشه . ممنون

سلام دوست گلم

پست شما ویرایش شد.

طبق قوانین جدید سایت در تاپیک زیر :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=260240

در ضمن یک پیغام خصوصی برای شما ارسال کردم... بررسی کنید.

mahmod22
09-03-2013, 14:38
سلام .دوستان تبلت هیوندا هولد ایکس من کالیبره باتریش ریخته بهم یکدفعه از 50 میاد 5 درصد .شما روشی واسه روت کردن این تبلت ندارین؟یا رام جدید واسه این تبلت اگه سراغ داشته باشین ممنون میشم کمک کنین.مرسی

Mohammad Saeed
11-03-2013, 14:27
بازم سلام دوستان.من اشتباهی روی تبلت Win touch Q75 S فریمور مخصوص Win touch Q75 رو زدم.تبلت هیچ مشکلی نداره اما دوربین پشت کلا کار نمیکنه!البته فرق Q75 و Q75 S همین نداشتن دوربین پشت توی Q75 هست.حالا باید چیکار کرد؟

humanity
11-03-2013, 16:49
یه تبلت چینی برام اومده که اگر می خوام بخرمش طبق system Info تبلت براتون می نویسم روش یه سری برنامه نصب کردم بالا اومد و خوب اجرا شد ولی کیفیت صدا و تصویر متوسط است :
wifi و خروجی HDMI دارد 4 گیگ بایت حافظه داخلی که 2 گیگ برای نصب برنامه و 2 گیگ هم به آزاده میشه بهش USB Flash هم زد یه کابل میکرو یو اس بی هم داخل جعبه هست رم هم 1 گیگ هست
تبلت کیف کیبوردی هم با قلم داره کارت حافظه Mini ُِ SD هم میخوره سیمکارت هم میخوره و دوربین پشت و جلو هم داره
Screen
Resolution 1024 * 524
Density 160 medium
logical Densitey 1.0
Refresh rate 68.334
x DPI 159.5681
Y DPI 160.42105
OpnGl
Vender : ARM
Render: Mail-400MP
Version: OpenGL ES-CM 1.1
Os
Android 4.0.4
Processor
ARMv7 Processor rev 2 1200MHz
کیبورد فارسی نداره و روت هم نیست فایلاش رو می شه گیر آورد تا این مشکلاتش را رفع کرد؟
:ai:دوستانی که از GpU و Processor اطلاع دارن بگن وضعیت این تبلت از این لحاظ چطوره ؟
قیمت : 470 هزار تومان

Mohammad Saeed
11-03-2013, 17:47
یه تبلت چینی برام اومده که اگر می خوام بخرمش طبق system Info تبلت براتون می نویسم روش یه سری برنامه نصب کردم بالا اومد و خوب اجرا شد ولی کیفیت صدا و تصویر متوسط است :
wifi و خروجی HDMI دارد 4 گیگ بایت حافظه داخلی که 2 گیگ برای نصب برنامه و 2 گیگ هم به آزاده میشه بهش USB Flash هم زد یه کابل میکرو یو اس بی هم داخل جعبه هست
تبلت کیف کیبوردی هم با قلم داره کارت حافظه Mini ُِ SD هم میخوره سیمکارت هم میخوره و دوربین پشت و جلو هم داره
Screen
Resolution 1024 * 524
Density 160 medium
logical Densitey 1.0
Refresh rate 68.334
x DPI 159.5681
Y DPI 160.42105
OpnGl
Vender : ARM
Render: Mail-400MP
Version: OpenGL ES-CM 1.1
Os
Android 4.0.4
Processor
ARMv7 Processor rev 2 1200MHz
کیبورد فارسی نداره و روت هم نیست فایلاش رو می شه گیر آورد تا این مشکلاتش را رفع کرد؟
:ai:دوستانی که از GpU و Processor اطلاع دارن بگن وضعیت این تبلت از این لحاظ چطوره ؟
قیمت : 470 هزار تومان

تبلت نو هست یا کارکرده؟
سی پی یو متوسط و جی پی یو خوبی داره.با توجه به سیمکارت خور بودنش قیمتش بد نیست اگر نو باشه خوبه.
توی آندروید 4 که مشکل فارسی حل شده و براحتی و با استفاده از برنامه More Locale منو رو فارسی کنین.کیبورد فارسی هم که خدا رو شکر برای آندروید زیاده یه Go Keyboard نصب کنین مشکلتون حله.
مارکش چیه؟

humanity
11-03-2013, 18:02
تبلت نو هست یا کارکرده؟
سی پی یو متوسط و جی پی یو خوبی داره.با توجه به سیمکارت خور بودنش قیمتش بد نیست اگر نو باشه خوبه.
توی آندروید 4 که مشکل فارسی حل شده و براحتی و با استفاده از برنامه More Locale منو رو فارسی کنین.کیبورد فارسی هم که خدا رو شکر برای آندروید زیاده یه Go Keyboard نصب کنین مشکلتون حله.
مارکش چیه؟

تبلت نو ولی روت نیست ( میشه برنامه هایی مثل go Keyboard را نصب کرد؟)
مارکش هم خوب چینی و طبیعتا معروف نیست Reody

Mohammad Saeed
11-03-2013, 18:37
تبلت نو ولی روت نیست ( میشه برنامه هایی مثل go keyboard را نصب کرد؟)
مارکش هم خوب چینی و طبیعتا معروف نیست reody

قیمت با توجه به وضعیت و مشخصاتش خوبه.
بله میشه نصب کرد نیاز به روت نداره مثل هر نرم افزار دیگه ای نصب میشه.

arya_farjand
11-03-2013, 22:20
قیمت با توجه به وضعیت و مشخصاتش خوبه.
بله میشه نصب کرد نیاز به روت نداره مثل هر نرم افزار دیگه ای نصب میشه.

تبلت های متفرقه مثل هندونه میمونن که نمیشه فهمید توش چیه . با توجه به مشخصاتی که گفتیت قیمت دستگاه بسیار عالیه . ما از اونجایی که هیچ ارزونی ای بی علت نیست من میتونم بهتون برادرانه پیشنهاد بدم که همچین چیزی رو نخرید یا حداقل کمی درموردش بیشتر تحقیق کنید . این دستگاه ها معمولا باگ نرم افزاری در حد تیم ملی دارن و ممکنه به قدری بی ثبات و پرمشکل باشن که از خریدش به شدت پشیمون بشین . معمولا همچین دستگاه هایی باتری های به شدت کم ظرفیت , دوربین بی کیفیت و کارت 3G هم به صورت شیار miniPCI Express به بورد وصل میشه . خلاصه بگم من همچین ریسکی نمیکنم . شما اگه میخوای ارزون بخری از برندی مثل Huawei بخر یا Pipo یا مارک هایی که حداقل گارانتی درست و حسابی داشته باشه

kiarash0121
14-03-2013, 14:13
سلام
مشکل تبلتم اینکه وقتی هنگام مکالمه صدای منو مخاطب میشنوه اما من صدایی از طرف مخاطب نمی شنوم . این حالت و رو اسپیکر میذارم درست میشه . کسی میتونه کمکم کنه :(

arya_farjand
14-03-2013, 18:53
سلام
مشکل تبلتم اینکه وقتی هنگام مکالمه صدای منو مخاطب میشنوه اما من صدایی از طرف مخاطب نمی شنوم . این حالت و رو اسپیکر میذارم درست میشه . کسی میتونه کمکم کنه :(

برند ومدل تبلتت چیه ؟ از چه رامی استفاده میکنی ؟

Sent from my VegaBean Final using Tapatalk 2

sajad_n90
15-03-2013, 00:11
سلام
جدیداً تبلت های چینی زیادی با سیستم عامل آندروید وارد بازار شده با اسم های مختلف.
ممنون میشم درایو ویندوز این تبلت ها رو بزارین که بشه وصلشون کرد به کامپیوتر و روشون برنامه ریخت.
ممنون

~DrunK
16-03-2013, 22:20
سلام
جدیداً تبلت های چینی زیادی با سیستم عامل آندروید وارد بازار شده با اسم های مختلف.
ممنون میشم درایو ویندوز این تبلت ها رو بزارین که بشه وصلشون کرد به کامپیوتر و روشون برنامه ریخت.
ممنون

سلام

شما وقتی تبلت رو از درگاه usb به سیستم وصل میکنی حافظه داخلی و حافظه خارجی ( External_Sd یا همون رم ) به صورت خودکار شناسایی میشه و نیازی به درایور نیست!
مگر اینکه بخواید با ADB یا Fastboot کار کنید که در اون صورت بله نیاز به درایور هست!

blogmax
17-03-2013, 08:25
باسلام خدمت همه ی دوستان.
دوستان من یک تبلت چینی jet way alfar 780 دارم که رمز پترنیشو یادم رفته .الان می خوام از ریکاوری ریست کنم وقتی وارد ریکاوری میشه شکل آندرو یدو که روش یه مثلث است رو نشون میده اینم عکسش (http://www.fenjon.com/wp-content/uploads/2013/01/android-recovery-mode1.jpg)

دوستان لطفا کمک کنید خواهش می کنم …. ضروری….

S-AJAD
17-03-2013, 11:44
باسلام خدمت همه ی دوستان.
دوستان من یک تبلت چینی jet way alfar 780 دارم که رمز پترنیشو یادم رفته .الان می خوام از ریکاوری ریست کنم وقتی وارد ریکاوری میشه شکل آندرو یدو که روش یه مثلث است رو نشون میده اینم عکسش (http://www.fenjon.com/wp-content/uploads/2013/01/android-recovery-mode1.jpg)

دوستان لطفا کمک کنید خواهش می کنم …. ضروری….
اگر اکانت جیمیل رو بهش داده بودین بیشتر از 20 بار اشتباه بزنید تا صفحه وارد کردن اکانت رو بیاره.
بعد مشخصات اکانت رو بزنید تا رمز رو به دست بیارین
اگرم وارد نکردین باید از ریکاوری وایپ دیتا کنید.ولی علت مشکل بوجود اومده تو ریکاوری رو نمیدونم

sajad_n90
17-03-2013, 14:30
سلام

شما وقتی تبلت رو از درگاه usb به سیستم وصل میکنی حافظه داخلی و حافظه خارجی ( External_Sd یا همون رم ) به صورت خودکار شناسایی میشه و نیازی به درایور نیست!
مگر اینکه بخواید با ADB یا Fastboot کار کنید که در اون صورت بله نیاز به درایور هست!

میخوام مثل گالکسی که درایوشو نصب کردم و با برنامه moborobo یا Wondershare.MobileGo روش برنامه نصب میکنم اینم همین طور با این برنامه روش به راحتی برنامه نصب کنم .
ممنون

rainwolf64
17-03-2013, 17:42
تشکر...تست میکنم جواب میدم..ولی فکر کنم نیاز به رام داره..
برای دوستان عزیزی که با تبلت های چینی آندرویدی مشکل دارند ، و مشکل انها با ریستارت کردن دستگاه حل می شود ، و یا پسورد دستگاه خود را فراموش کرده اند ، یک آموزش کامل خواهم نوشت. با بنده در تماس باشید

delmajid
17-03-2013, 19:12
سلام دوستان من تبلت هیوندا راک ایکس گرفتم...وقتی روشن می کنم عادی کار میکنه ولی وقتی که باهاش کاری ندارم و بعد از 1 دقیقه صفحش خاموش میشه دیگه روشن نمیشه وباید یک بار دیگه از اوش روشن کنم..مشگل از چی؟؟

منم دقیقا همین مشکل رو با همین دستگاه دارم اگه میشه کمک کنید
خود بخش گارانتی هم توش مونده
لطفا راهنمایی کنید

delmajid
18-03-2013, 10:11
لطفا راهنمایی کنید

خواهشا دوستان کمک کنند آیا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟

~DrunK
18-03-2013, 10:16
میخوام مثل گالکسی که درایوشو نصب کردم و با برنامه moborobo یا wondershare.mobilego روش برنامه نصب میکنم اینم همین طور با این برنامه روش به راحتی برنامه نصب کنم .
ممنون
سلام مجدد

برای اینکار شما باید درایور adb رو داشته باشید... مدل تبلت و پردازنده رو بگید تا براتون بررسی کنم...

لطفا راهنمایی کنید

خواهشا دوستان کمک کنند آیا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟

سلام

به احتمال خیلی زیاد مشکل از کرنل هست! سخت افزاری نیست!

delmajid
18-03-2013, 14:42
سلام به همه دوستان
یه سایت پیدا کردم که در موردش بحث کردن ولی من زبانم خیلی خوب نیست
اگه مشکلی نیست هر کسی وارد هستش ببینه و یه اطلاعی بده
اگه مشکل از این آندروید 4.1.1 هستش من برگردم به همون آندروید 4.0.4
ممنونم
http://www.slatedroid.com/topic/37053-new-hyundai-rock-x-tablet-8-inch-ips-1024x768-and-jelly-bean/page__st__320

mrzzrm110
18-03-2013, 16:26
سلام دوستان
من تبلت jetway alfar780 رو دست دوم خریدم
فقط یه مشکل داره اونم اینه که بعد هر رستارت تمام برنامه ها و تنظیمات به حالت اولیه برمی گرده و حافظه اینترنال هم توتال سایزش صفر نشون میده و وقتی فکتوری رست می کنی آندروید خوابیده با علامت تعب قرمز نشون میده.
حالا چند تا سوال داشتم :
میشه درستش کرد؟
تو سایتش یه frimware upgrade گذاشته ولی تبلتو نمیشناسه برنامه !
کسی درایور adb این تبلتو نداره چون در حالت debuging mode کامپیوتر نمیشناسه تبلتو میشه بما هم آدرسشو بدین چون خیلی گشتم پیدا نکردم.
اگه درست بشه هزینه ای هم داشته باشه حاضرم بدم.:dn:

anius
20-03-2013, 18:32
سلام
یک سوال کلی داشتم
آیا هر تبلتی که سیم کارت خور باشه grs و gps داره؟

~DrunK
20-03-2013, 19:19
سلام به همه دوستان
یه سایت پیدا کردم که در موردش بحث کردن ولی من زبانم خیلی خوب نیست
اگه مشکلی نیست هر کسی وارد هستش ببینه و یه اطلاعی بده
اگه مشکل از این آندروید 4.1.1 هستش من برگردم به همون آندروید 4.0.4
ممنونم
http://www.slatedroid.com/topic/37053-new-hyundai-rock-x-tablet-8-inch-ips-1024x768-and-jelly-bean/page__st__320
سلام

والا این تاپیک ک لینک دادین 18 صفحه هست! مشخص کنید دقیقا کدوم پست رو براتون ترجمه کنم!

سلام دوستان
من تبلت jetway alfar780 رو دست دوم خریدم
فقط یه مشکل داره اونم اینه که بعد هر رستارت تمام برنامه ها و تنظیمات به حالت اولیه برمی گرده و حافظه اینترنال هم توتال سایزش صفر نشون میده و وقتی فکتوری رست می کنی آندروید خوابیده با علامت تعب قرمز نشون میده.
حالا چند تا سوال داشتم :
میشه درستش کرد؟
تو سایتش یه frimware upgrade گذاشته ولی تبلتو نمیشناسه برنامه !
کسی درایور adb این تبلتو نداره چون در حالت debuging mode کامپیوتر نمیشناسه تبلتو میشه بما هم آدرسشو بدین چون خیلی گشتم پیدا نکردم.
اگه درست بشه هزینه ای هم داشته باشه حاضرم بدم.:dn:
سلام

این تبلت مشکل داره و باید فلش بشه... شما باید ببرید گارانتی دوست من :)

سلام
یک سوال کلی داشتم
آیا هر تبلتی که سیم کارت خور باشه grs و gps داره؟
سلام

Gprs و Edge رو بله دارن!
GPS هم کاملا اپشنال هست و خود کارخانه تصمیم میگیره قرار بده یا خیر!

anius
20-03-2013, 19:56
سلام

Gprs و Edge رو بله دارن!
GPS هم کاملا اپشنال هست و خود کارخانه تصمیم میگیره قرار بده یا خیر!

سپاس
اگر کارخانه جی پی اس رو قرار نداده باشه امکان نصب برنامش هست و خود کابر فعالش کنه با نصب برنامه؟
منظورم این هست مثلآ تو مشخصات تبلتی اگر زده باشه سیم کارت خور هست اما جی پی اس نداره میشه خودمون نصب کنیم برنامه و قعال شه
یه مورد دیگه هم هست این لینک زیر رو لطفآ ملاحظه بفرمایید
سیم کارت خور هست اما بر خلاف سخن شما
edge و gprs
نداره اطلاعات رو اشتباه زدند؟

http://www.digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-MSI-WindPad-110W-3G&Type=Specifications#Tab

~DrunK
20-03-2013, 21:03
سپاس
اگر کارخانه جی پی اس رو قرار نداده باشه امکان نصب برنامش هست و خود کابر فعالش کنه با نصب برنامه؟
منظورم این هست مثلآ تو مشخصات تبلتی اگر زده باشه سیم کارت خور هست اما جی پی اس نداره میشه خودمون نصب کنیم برنامه و قعال شه
یه مورد دیگه هم هست این لینک زیر رو لطفآ ملاحظه بفرمایید
سیم کارت خور هست اما بر خلاف سخن شما
edge و gprs
نداره اطلاعات رو اشتباه زدند؟

http://www.digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-MSI-WindPad-110W-3G&Type=Specifications#Tab

خیر... وقتی سخت افزارش رو برد نصب نیست که نمیشه کاری کرد :4:
_

MSI WindPad 110W-3G

با رنگ قرمز مشخص کردم! فقط 3G
چون این تبلت سیستم عامل ویندوز داره.. کلا بحثش جداست... شما هم چون تو تاپیک تبلت های اندرویدی سوال کردین منم رو اون حساب جواب دادم
قبلا در مورد همین مدل صحبتش بود تو بخش ویندوز تبلت... فقط از شبکه نسل سوم پشتیبانی میکنه!

anius
20-03-2013, 21:15
خیر... وقتی سخت افزارش رو برد نصب نیست که نمیشه کاری کرد :4:
_

msi windpad 110w-3g

با رنگ قرمز مشخص کردم! فقط 3g
چون این تبلت سیستم عامل ویندوز داره.. کلا بحثش جداست... شما هم چون تو تاپیک تبلت های اندرویدی سوال کردین منم رو اون حساب جواب دادم
قبلا در مورد همین مدل صحبتش بود تو بخش ویندوز تبلت... فقط از شبکه نسل سوم پشتیبانی میکنه!

سپاس
میشه تاپیکشو بدین بخونم اطلاعاتم بره بالا
این یکی اندروید هست
ولی مثل همون ام اس آی هست
http://www.digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-Asus-EeePad-MeMo-171-16GB&Type=Specifications#Tab
باز هم ممنون

~DrunK
20-03-2013, 21:53
سپاس
میشه تاپیکشو بدین بخونم اطلاعاتم بره بالا
این یکی اندروید هست
ولی مثل همون ام اس آی هست
http://www.digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-Asus-EeePad-MeMo-171-16GB&Type=Specifications#Tab
باز هم ممنون

بخش ویندوز تبلت :

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1231

sami-1986
21-03-2013, 13:19
درود بر شما
من تازه يك تبلت axtrom axpad v1 گرفتم و ميخوام باهاش به اينترنت وصل بشم اما يه مشكلي باهاش دارم آن هم اينه كه وقتي از طريق يو اس بي يعني همون پورت اترنت ميخوام به اينترنت وصل بشم روی تبلت علامت وصل شدن پورت اترنت مياد همچنين در قسمت نتظيمات اترنت هم آدرس آی پی ها بطور خودكار ظاهر ميشه اما آنچه كه معلوم هست اينترنتم كار نميكنه و هيچ صفحه ای رو نميتونم باز كنم

در ضمن مودم adsl من وای فای نيست مدلش هم tp link 8811 هست
همچنين من حالا دارم با استفاده از لن به راحتی با پی سی وارد اينترنت ميشم و وب گردي ميكنم
از شما ممنون ميشم منو راهنمايی كنيد

~DrunK
21-03-2013, 17:57
درود بر شما
من تازه يك تبلت axtrom axpad v1 گرفتم و ميخوام باهاش به اينترنت وصل بشم اما يه مشكلي باهاش دارم آن هم اينه كه وقتي از طريق يو اس بي يعني همون پورت اترنت ميخوام به اينترنت وصل بشم روی تبلت علامت وصل شدن پورت اترنت مياد همچنين در قسمت نتظيمات اترنت هم آدرس آی پی ها بطور خودكار ظاهر ميشه اما آنچه كه معلوم هست اينترنتم كار نميكنه و هيچ صفحه ای رو نميتونم باز كنم

در ضمن مودم adsl من وای فای نيست مدلش هم tp link 8811 هست
همچنين من حالا دارم با استفاده از لن به راحتی با پی سی وارد اينترنت ميشم و وب گردي ميكنم
از شما ممنون ميشم منو راهنمايی كنيد

سلام

بالاخره پورت USB یا Ethernet ? خیلی فرق دارن خب :4:

sami-1986
21-03-2013, 20:09
سلام

بالاخره پورت USB یا Ethernet ? خیلی فرق دارن خب :4:

خدا خيرت بده مدير جان بالاخره يكی تو اين انجمن پيدا شد كه به من كمك كنه. خدا رو شكر
پورت اترنت هستش دوست من
:bv:

~DrunK
22-03-2013, 10:47
خدا خيرت بده مدير جان بالاخره يكی تو اين انجمن پيدا شد كه به من كمك كنه. خدا رو شكر
پورت اترنت هستش دوست من
:bv:

خب.. الان شما با pc میخوای بری اینترنت کانکشن ساختی با اون کانکت میشی؟! همون که یوزر پسورد میدی وصل میشی :4:

sami-1986
22-03-2013, 12:07
خب.. الان شما با pc میخوای بری اینترنت کانکشن ساختی با اون کانکت میشی؟! همون که یوزر پسورد میدی وصل میشی :4:

بله وصل ميشم

ببينيد مودم من 2 تا پورت برای اتصال به اينترنت داره

يكی پورت "لن" هست كه حالا من به پی سی وصلش كردم دارم باهاش به راحتی وب گردی و دانلود ميكنم و همانطوری كه همه ميدونند بايد برای كار از اين طريق توی ويندوز براش يك كانكشن بسازيم من با اين قضيه نه بحث دارم و نه مشكل ( اصلا من نميخوام لن رو به تبلتم وصل كنم)

دومی پورت اترنت هست كه همراه با مودم من يك كابل هم همراه بهش دادن كه يك سرش وصل ميشه به پورت اترنت و سر ديگرش كه مثل كابل يو اس بی هست وصل ميشه به تبلت و يا هر وسيله ديگری حالا مشكل من با اين پورت اترنت هست وقتی به تبلتم وصلش ميكنم پايين منوی تبلتم آيكون اتصال به اترنت مياد همچنين در قسمت تنظيمات اترنت آدرس آی پی ها بصورت خودكار ظاهر ميشه اما آن چيزی كه معلومه من به اينترنت وصل نيستم چون نميتونم از طريق تبلتم هيچ صفحه ای رو باز كنم و هيچ كدام از اپ ها به روز رسانی نميشند مثل اپ هواشناسی

اميدوارم با اين توضيحات متوجه منظور من شده باشيد:bc:

~DrunK
22-03-2013, 18:54
بله وصل ميشم

ببينيد مودم من 2 تا پورت برای اتصال به اينترنت داره

يكی پورت "لن" هست كه حالا من به پی سی وصلش كردم دارم باهاش به راحتی وب گردی و دانلود ميكنم و همانطوری كه همه ميدونند بايد برای كار از اين طريق توی ويندوز براش يك كانكشن بسازيم من با اين قضيه نه بحث دارم و نه مشكل ( اصلا من نميخوام لن رو به تبلتم وصل كنم)

دومی پورت اترنت هست كه همراه با مودم من يك كابل هم همراه بهش دادن كه يك سرش وصل ميشه به پورت اترنت و سر ديگرش كه مثل كابل يو اس بی هست وصل ميشه به تبلت و يا هر وسيله ديگری حالا مشكل من با اين پورت اترنت هست وقتی به تبلتم وصلش ميكنم پايين منوی تبلتم آيكون اتصال به اترنت مياد همچنين در قسمت تنظيمات اترنت آدرس آی پی ها بصورت خودكار ظاهر ميشه اما آن چيزی كه معلومه من به اينترنت وصل نيستم چون نميتونم از طريق تبلتم هيچ صفحه ای رو باز كنم و هيچ كدام از اپ ها به روز رسانی نميشند مثل اپ هواشناسی

اميدوارم با اين توضيحات متوجه منظور من شده باشيد:bc:

اگر چیزی میپرسم حتما دلیلی داره دوست من!!!

اولا که شما باید کانکشن مستقیم بسازی و مودم رو Bridge ست نباشه!

دوما باید تنظیمات ادرس دهی ip مودم رو حالت DHCP ست کنید... چون هم از PC استفاده میکنید هم تبلت باید این حالت ست باشه تا IP Conflict نکنه!

سوما اینکه برای استفاده از اینترفیس USB مودم باید درایور نصب کنید که برای پلتفرم اندروید درایور هاش موجود نیست! ( مگر اینکه خود مودم سازگاری داشته باشه )

در ضمن اون پورت اسمش Ethernet هست نه "Lan" اون پورتی که شما میخوای استفاده کنی USB هست!

والا انقدر گفتید Ethernet من گیچ شدم :4:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=828387&stc=1&d=1364046994

اینترفیس اِتِرنِت

اینترفبس یو اس بی

delmajid
22-03-2013, 19:09
[QUOTE=M0e1N 58x1;3569388]سلام

والا این تاپیک ک لینک دادین 18 صفحه هست! مشخص کنید دقیقا کدوم پست رو براتون ترجمه کنم!

سلام
این مشکل تبلت من مثل اینکه یه چیز کلی و برای همه پیش اومده البته طبق استنباط من از این تاپیک
میخواستم بدونم باید چیکار کنم که این مشکل حل بشه؟
یعنی دقیقا تو این سایت نمیدونم چیکار کردن و چی گفتن؟
آیا به 4.0.4 برگردم درست میشه؟
یا با همین 4.1.1 میشه درستش کرد؟
یا باید روتش کنم؟
ممنون میشم کمک کنید

sami-1986
22-03-2013, 22:50

دوما باید تنظیمات ادرس دهی ip مودم رو حالت DHCP ست کنید... چون هم از PC استفاده میکنید هم تبلت باید این حالت ست باشه تا IP Conflict نکنه!

سوما اینکه برای استفاده از اینترفیس USB مودم باید درایور نصب کنید که برای پلتفرم اندروید درایور هاش موجود نیست! ( مگر اینکه خود مودم سازگاری داشته باشه )

در ضمن اون پورت اسمش Ethernet هست نه "Lan" اون پورتی که شما میخوای استفاده کنی USB هست!

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=828387&stc=1&d=1364046994

اینترفیس اِتِرنِت

اینترفبس یو اس بی

ممنونم از پاسختون
خب حالا
-چطور ميتونم مودمو روی bridge ست كنم؟
- چطور ميتونم تنظیمات ادرس دهی ip مودم رو حالت DHCP ست کنم؟

~DrunK
22-03-2013, 23:11
ممنونم از پاسختون
خب حالا
-چطور ميتونم مودمو روی bridge ست كنم؟
- چطور ميتونم تنظیمات ادرس دهی ip مودم رو حالت DHCP ست کنم؟

تنظیمات هر مودم فرق داره !

توجه کنید گفتم نباید رو Bridge باشه! باید کانکشن مستقیم باشه و خود مودم کانکت کنه...

باید به اینجا مراجعه کنید :

بخش شبکه ، اینترنت ، امنیت (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1259)

sami-1986
23-03-2013, 12:40

اینترفیس اِتِرنِت

اینترفبس یو اس بی

واقعا از كمكتون سپاسگزارم
دقيقا گير كار همين جا بود با كمی سرچ تو اينترنت فهميدم كه چطور بايد اين تنظيماتو تو مودم انجام بدم
حالا اين فايل پی دی اف رو اينجا ميزارم تا اگه دوستی مثل من با چنين مشكلی مواجه شد براحتی بتونه حلش كنه

http://dl.dropbox.com/u/27385777/Documents/1_20_PPPOE-TPLINK-8811.pdf

200020002000
23-03-2013, 13:06

اسم تبلت Daya

~DrunK
23-03-2013, 15:18
واقعا از كمكتون سپاسگزارم
دقيقا گير كار همين جا بود با كمی سرچ تو اينترنت فهميدم كه چطور بايد اين تنظيماتو تو مودم انجام بدم
حالا اين فايل پی دی اف رو اينجا ميزارم تا اگه دوستی مثل من با چنين مشكلی مواجه شد براحتی بتونه حلش كنه

http://dl.dropbox.com/u/27385777/Documents/1_20_PPPOE-TPLINK-8811.pdf
خواهش میکنم عزیزم :loveit:

اسم تبلت Daya
سلام

پاور + ولیوم + رو بگیرید باید بره ریکاوری...

احتمال داره ی ادمک اندروید نشون بده با ی مثلث قرمز... در اون صورت ولیوم بالا یا پایین رو یکبار فشار بدید تا منو ها نمایان بشه... اونوقت یکبار Data/Wipe کنید!

azad-gh
26-03-2013, 19:10
با درود
دوستم يه تبلت مارشال خريد از دي جي كالا كه سيم كارت نميخوره بيچاره بخاطر اينترنت خريد ولي حواسش نبود ، براش يه يو اس بي جي پي آر اس خريديم كه تو جعبش اشاره به اندرويد هم داشت ولي وقتي وصل به تبلت مي كنيم نميتونيم وصل شيم هيچ درايوري هم برا اندرويد توش نبود ولي رو جعبش نوشته بود، با كامپيوتر و ويندوز مشكلي نداره و اوكي هست، كسي نميتونه راهنمايي كنه ؟ فايلي، اپليكيشني چي كارش كنيم رو تبلت اينترنت با سيم كارت داشته باشه به نظر من يه راهي بايد داشته باشه ؟ مرسي دوستان

delmajid
27-03-2013, 20:35
سلام دوستان
من یه تبلت hyundai rock x دارم که تو رام 4.1.1 مشکل هنگ داشت
منم اومدم به رام 4.0.4 برگردونم وسط کار دستم خورد به دکمه پاور
الان روشن نمیشه هر کار میکنم فایده نداره دکمه پاور رو با همه دکمه ها امتحان کردم
لطفا کمک کنید

bakhshi909
31-03-2013, 12:43
با سلام و خسته نباشی و عرض تبریک سال نو خدمت دوستان عزیز
من یک تبلت چینی a78 خریدم و در حین شارژ بازی می کردم که بعد از چند دقیقه تبلت خاموش شد و دیگه روشن نمی شه لطفاً مرا راهنمایی کنید. در ضمن سایتش را می ذارم: www.szampe.com
با تشکر

S-AJAD
31-03-2013, 13:34
با سلام و خسته نباشی و عرض تبریک سال نو خدمت دوستان عزیز
من یک تبلت چینی a78 خریدم و در حین شارژ بازی می کردم که بعد از چند دقیقه تبلت خاموش شد و دیگه روشن نمی شه لطفاً مرا راهنمایی کنید. در ضمن سایتش را می ذارم: www.szampe.com
با تشکر

ببینید میتونی با گرفتن دکمه ولوم بالا و پاور وارد ریکاوری بشی یا نه
اگر تونستی واردش بشی از اونجا یکبار وایپ دیتا کن
اگر انجام دادی و نشد باید رامش رو پیدا کنی و رو فلش بریزی و از تو ریکاوری مجددا رام رو نصب کنی

x1996
02-04-2013, 16:08

سلام دوست عزیز من فریم ور wintouch q75 رو می خوام
لطفا کمک کنید...

sami-1986
02-04-2013, 19:30
درود بر شما

من اخيراً متوجه يه مشكل كوچيك رو تبلتم شدم آن هم اينه كه وقتی ميخوام با پلير اصلی خود آندرويد يا برنامه Mx Player يه فايل تصويری FLV رو ببينم صداش هی قطع و وصل ميشه قطع وصل شدنش هم اين شكلی كه صدا های يك كم پايينو پخش نميكنه يعنی وقتی 2 نفر تو فيلم يه كم آروم صحبت كنند هيچ صدايی نمياد انگار كه فيلم بی صدا هست
ميخواستم بدونم چطوری ميشه اين مشكلو حل كرد
مرسی

S-AJAD
02-04-2013, 20:35
درود بر شما

من اخيراً متوجه يه مشكل كوچيك رو تبلتم شدم آن هم اينه كه وقتی ميخوام با پلير اصلی خود آندرويد يا برنامه Mx Player يه فايل تصويری FLV رو ببينم صداش هی قطع و وصل ميشه قطع وصل شدنش هم اين شكلی كه صدا های يك كم پايينو پخش نميكنه يعنی وقتی 2 نفر تو فيلم يه كم آروم صحبت كنند هيچ صدايی نمياد انگار كه فيلم بی صدا هست
ميخواستم بدونم چطوری ميشه اين مشكلو حل كرد
مرسی

اگر فقط با فایل های flv مشکل دارین یکی :

کدک مخصوص mx player رو نصب نکردید
از پلیر های دیگه استفاده کنید مثل bs player
فایلتون مشکل داره ( خود فیلم )

ali va mehdi
03-04-2013, 11:19
ببخشید برای من هم تاچش بعد از اپدیت کار نمیکنه به من برنامه رومعرفی کنید

ali va mehdi
03-04-2013, 11:23
اموزش رو برای من پخ میکنید

sami-1986
03-04-2013, 13:20

راستش نه اصلاً هيچ كدكی برای mx player نصب نكردم
در ضمن فايلم مشكل نداره چون چند تا فايل ديگه FLV رو هم امتحان كردم ديدم همين مشكل صدا هست
و همچنين اينكه با خود پلير اصلی آندرويد هم امتحان كردم باز هم همين مشكل بود

sami-1986
03-04-2013, 19:40

در ضمن من نميدونم چه كدكی رو بايد نصب كنم چون خود برنامه اگر به كدكی نياز باشه ميگه كه نياز به نصب فلان كدك هست اما هيچ پيامی را كه نداده

S-AJAD
03-04-2013, 20:13
راستش نه اصلاً هيچ كدكی برای mx player نصب نكردم
در ضمن فايلم مشكل نداره چون چند تا فايل ديگه FLV رو هم امتحان كردم ديدم همين مشكل صدا هست
و همچنين اينكه با خود پلير اصلی آندرويد هم امتحان كردم باز هم همين مشكل بود

اگر کدک نخواست پس نیازی نیست
پلیر خود اندروید که کلا ببوسید بزارین کنار . به درد نمیخوره
ممکنه نسخه ای mxplayer که دارین با فایل اف ال وی مشکل داشته باشه.من چون فایل اف ال وی ندارم نمیدونم تو همه نسخه هاش این مشکل هست یا نه.
پلیری که گفتم رو تست کنید ببینید میتونین اجرا کنید یا خیر
چون من رو گوشیم کاستوم رامی که ریختم ویدئو مشکل داره و هر برنامه ای ریختم فیلم کند بود . حتی ام ایکس و پلیر خود اندروید
در صورتی که رو بقیه کاستوم رام ها مشکلی نبود
ولی این پلیر ( bs player ) بدون مشکل کار میکنه و فیلم رو به راحتی پخش میکنه

mojoudi
04-04-2013, 18:08
برای دوستان عزیزی که با تبلت های چینی آندرویدی مشکل دارند ، و مشکل انها با ریستارت کردن دستگاه حل می شود ، و یا پسورد دستگاه خود را فراموش کرده اند ، یک آموزش کامل خواهم نوشت. با بنده در تماس باشید

سلام دوست عزیز

من در همین رابطه به کمک شما نیازدارم
لطفا ما را بی نصیب نفرمائید
mojoudigsm@yahoo.com

mojoudi
04-04-2013, 18:26
سلام
من یه تبلت وین تاچ دارم q75s فلش زدم چرخش صفحه کار نمیکنه قبلا درست بود چکارش باید بکنم؟
متشکرم از لطف که میکنید

x1996
05-04-2013, 00:44
سلام دوست عزیز من فریم ور wintouch q75 رو می خوام
لطفا کمک کنید...

سلام کسی نیست جواب ما رو بده؟؟
کمک کنید...لطفا؟>:sign_help:

AloneMan4060
05-04-2013, 15:20
سلام کسی نیست جواب ما رو بده؟؟
کمک کنید...لطفا؟>:sign_help:

به سایت وینتاچ برو و با توجه به مدل تب فریمور مورد نظرو دانلود کن واسه نصبم به لایو سویت نیاز هست که تو خوده سایتش موجوده
اگه اموزش نصب فریمورم خواستی بگو تا توضیح بدم
www.wintouch.ae

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

AloneMan4060
05-04-2013, 15:22
سلام دوست عزیز

من در همین رابطه به کمک شما نیازدارم
لطفا ما را بی نصیب نفرمائید
mojoudigsm@yahoo.com

مدل تب بگید تا کمکتون کنم

سلام
من یه تبلت وین تاچ دارم q75s فلش زدم چرخش صفحه کار نمیکنه قبلا درست بود چکارش باید بکنم؟
متشکرم از لطف که میکنید
تو پست قبل توضیح دادم
مشکلی نیست به راحتی قابل حله
چرخش صفحه هم اکثرا مشکل داره رو این تب هایه چینی غیر برند
با خاموش روشن کردن حل میشه(شاید بار اول و شاید مجبور به چند بار خاموش روشن کردن باشه)

mojoudi
05-04-2013, 23:53
مدل تب بگید تا کمکتون کنم

تو پست قبل توضیح دادم
مشکلی نیست به راحتی قابل حله
چرخش صفحه هم اکثرا مشکل داره رو این تب هایه چینی غیر برند
با خاموش روشن کردن حل میشه(شاید بار اول و شاید مجبور به چند بار خاموش روشن کردن باشه)

sent from my lt26i using tapatalk 2

سلام دوست عزیز

چند بار هم خاموش و روشن کردم بازهم نشد - چرخشش کار نمیکنه
راه حل دیگه سراغ ندارید؟

x1996
06-04-2013, 00:16
به سایت وینتاچ برو و با توجه به مدل تب فریمور مورد نظرو دانلود کن واسه نصبم به لایو سویت نیاز هست که تو خوده سایتش موجوده
اگه اموزش نصب فریمورم خواستی بگو تا توضیح بدم
www.wintouch.ae

سلام وبا تشکر دوست عزیز
از اون سایت همه رو دانلود کردم هیچ کدوم ساز گار نیست با تبلت این فریم ور (A1207Q75)فریم ور ارجینالش هست اگه سراق دارید بگید دانلود کنم؟؟.
درضمن تو سایت 4Shared هست ولی تا نصف دانلود می کنه بقیه رو دانلود نمی کنه.
لطفا کمک کنید:sign_help:

AloneMan4060
07-04-2013, 00:54
سلام دوست عزیز

چند بار هم خاموش و روشن کردم بازهم نشد - چرخشش کار نمیکنه
راه حل دیگه سراغ ندارید؟

روشه دیگش فقط فلشه!
منو وینتاچ رو ندیدم!
چون تو اکثرشون موجوده
ببین نرم افزاری به اسم کالیبراسیون پیش فرض نصب نیست؟اگه نباشه باید فلش کنید

سلام وبا تشکر دوست عزیز
از اون سایت همه رو دانلود کردم هیچ کدوم ساز گار نیست با تبلت این فریم ور (A1207Q75)فریم ور ارجینالش هست اگه سراق دارید بگید دانلود کنم؟؟.
درضمن تو سایت 4Shared هست ولی تا نصف دانلود می کنه بقیه رو دانلود نمی کنه.
لطفا کمک کنید:sign_help:

خوب مگه تبتون وینتاج نیست؟
پس رام اورجینال خودشم موجوده
اگه همه چیز درسته فقط تاچ مشکل داره که راحت میشه با نرم افزاfmakerتاچو درست کنی
فقط به یه موس هم احتیاج داری واسه جایگذاری فایل درست شده در فریمور هستش(چون تاچ کار نمیکنه)
نحوه کارشم یه سرچ کن پیدا میشه

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

mojoudi
07-04-2013, 18:30
روشه دیگش فقط فلشه!
منو وینتاچ رو ندیدم!
چون تو اکثرشون موجوده
------------------
فقط به یه موس هم احتیاج داری واسه جایگذاری فایل درست شده در فریمور هستش(چون تاچ کار نمیکنه)

دوستان عزیز سلام مجدد و کمال تشکر از همکاری شما

من وین تاچ رو فلش کردم 2 فایلها جور هست یه جورش فلش میکنم کلا تاچ از کار میوفته که کلا هیچی = بدرد نمیخوره
یه جور دیگه هم هست که فلش میشه و تاچش هم کار میکنه ولی چرخش صفحه غیر فعال میشه
موندم چه بلائی سرش بیارم خسته ام کرده انقدر با فایلهای مختلف فلشش کردم و فقط این دو حالت بوده
خدا خیرتون بده یه راهنمائی اساسی میخوام سایتی هست که میگه از من بخری گارانتی میدم
مشکلت حل بشه اما میخوام بدونم چه گیری داره که نمیشه و چرخش صفحه از کار افتاده

محض خنده
هم اکنون منتظر یاری خیرتون هستیم با ما تماس بگیرید
وینتاچ q75s خسته و بی چرخش

x1996
07-04-2013, 23:39
[QUOTE=AloneMan4060;3595271]روشه دیگش فقط فلشه!
منو وینتاچ رو ندیدم!
چون تو اکثرشون موجوده

Sent from my ST15i using Tapatalk 2[/QUOTE
سلام به شما دوستان عزیز
بله تبلت من wintouch q75 هست و الان صفحه 5 سانت رفته به طرف چپ.
یه فریم ور هم دارم صفحه تنظیمه اما تو آرم وین تاچ گیر می کنه دیگه بالا نمی یاد.
:sign_help:

x1996
07-04-2013, 23:46
روشه دیگش فقط فلشه!
منو وینتاچ رو ندیدم!
چون تو اکثرشون موجوده

سلام به شما دوستان عزیز
بله تبلت من wintouch q75 هست و الان صفحه 5 سانت رفته به طرف چپ.
یه فریم ور هم دارم صفحه تنظیمه اما تو آرم وین تاچ گیر می کنه دیگه بالا نمی یاد.
:sign_help:

NIKNAM20
09-04-2013, 16:42
سلام یه تبلت چینی دارم که کدش روفراموش کردم به منوی ریکاوری میرم ولی همش چینی نوشته.همه گزینه هارو میزنم ولی بازم فکتوری نمیشه لطفا کمک کنید مدلش هم jxd s9100

mojoudi
10-04-2013, 21:15

من وین تاچ رو فلش کردم 2 فایلها جور هست یه جورش فلش میکنم کلا تاچ از کار میوفته که کلا هیچی = بدرد نمیخوره
موندم چه بلائی سرش بیارم خسته ام کرده انقدر با فایلهای مختلف فلشش کردم و فقط این دو حالت بوده
خدا خیرتون بده یه راهنمائی اساسی میخوام سایتی هست که میگه از من بخری گارانتی میدم

محض خنده

سلام
من این فایل رو میخوام کی میتونه کمکم کنه Q75S20121127

خیلی حیاتیه

Help Help Help Help Help

از اینجا نمیتونم دانلودش کنم وسط راه قطع میشه
http://www.4shared.com/get/wR2Ka3G_/Q75S20121127.html

samirssobhani
11-04-2013, 00:36

محض خنده

دقیقا برای تبلت بنده نیز این مشکل پیش اومده. مغازه دار 3 تار فریمور بهش زده تو 2 تاش تاچ کار نمیکنه. تو یکیش سنسور حرکتی کار نمیکنه

abasfar
12-04-2013, 12:03
با سلام
دوستان لطفا کمک کنید من یک تبلت
q75s
وینتاچ خریدم حالا تو صفحه اندروید هنگ میکنه و بالا نمیاد

من روش زیر رو امتحان کرد
اول کلید پاور و بعد کلید ولوم- را میزنم اما کوچکترین تغیری ایجاد نمیشه و تو همان صفحه اندروید باقی میمونه
(گر باهم بزنم اصلا روشن نمیشه)

با تشکر

mojoudi
12-04-2013, 19:49
با سلام
دوستان لطفا کمک کنید من یک تبلت
q75s
وینتاچ خریدم حالا تو صفحه اندروید هنگ میکنه و بالا نمیاد

من روش زیر رو امتحان کرد
اول کلید پاور و بعد کلید ولوم- را میزنم اما کوچکترین تغیری ایجاد نمیشه و تو همان صفحه اندروید باقی میمونه
(گر باهم بزنم اصلا روشن نمیشه)

با تشکر

سلام دوست عزیز
فقط هر کاری میکنی فلشش نکن که به درد تبلت من دچار میشه و فعلا درمان درستی نداره

یادت نره

shadowir
12-04-2013, 22:27
سلام به دوستان
ی آیفون5 اندروید چینی خریدم ولی برای اینترنت باهش مشکل دارم
اصلا جایی برای وارد کردن دستی مشخصات دیتا نیست که به شبکه gprs وصل بشه
یا حداقل من پیدا نکردم
سیم ایرانسل دارم روش با *555# هم امتحان کردم ، گوشیم تو لیست تنظیمات اینترنتشون نبود
جه جوری دیتا رو راه بندازم "؟؟:sign_help:
---
دوم اینکه با بلوتوث اش نمیتونم به بقیه موبایل ها وصل بشم و فایل ارسال کنم
فقط به لپتاپ ام وصل شد و لپ تاپ هم به صورت هندزفری شناختش !!! انتقال فایل خیر

Elf_elf
13-04-2013, 16:55
سلام دوستان ..میخوام بدونم چه جوری میشه رام تب لت arnova رو عوض کرد ...مال یکی از دوستامه یه برنامه اشتباهی روش نصب کرده دیگه بالا نمیاد .....اورده من درسش کنم حالا هر چی میگردم بخشی در مورد این تب لت نیست ..ممنون میشم دوستان اگه اظلاعی دارن راهنمایی کنن arnova 10

diego
14-04-2013, 15:23
سلام یه تبلت hcl me مدل y2 دارم که خیلی از لحاظ کارائی عالیه.

روش آندروید 4.0.3 نصب هست با کرنل 3.0.8 نصب هست.

من بر خلاف حوزه سیمبین در این حوزه اصلا تخصصی ندارم.

خواهش من اینه که دوستان راهنمائی بکنند در این مورد منو:

نحوه روت کردن این ورژن از آندروید و نرم افزارهای مورد نیاز چی هست؟

پیشاپیش ممنونم

psp2004
14-04-2013, 22:42
با نام خدا و سلام

دوستان یه تبلت axtrom axpad 8p01
دارم که خب اون pattern اولش رو اشتباه زدم و الان گیر کرده و میگه باید userمربوط به google رو وارد کنی در صورتی که من چیزی واسش تعریف نکرده بودم
چه کنم >؟؟؟

کسی میدونه چطوری باید هارد ریست کنم ؟؟

علی علی

diego
15-04-2013, 00:01
سلام یه تبلت hcl me مدل y2 دارم که خیلی از لحاظ کارائی عالیه.

روش آندروید 4.0.3 نصب هست با کرنل 3.0.8 نصب هست.

من بر خلاف حوزه سیمبین در این حوزه اصلا تخصصی ندارم.

خواهش من اینه که دوستان راهنمائی بکنند در این مورد منو:

نحوه روت کردن این ورژن از آندروید و نرم افزارهای مورد نیاز چی هست؟

پیشاپیش ممنونم

با تشکر از دوستانی که پاسخ ندادند :bv: مشکل با

SRSEasyRoot

حل شد.دوستانی که میخواند پ خ بدند تا آموزشش رو بدم

x1996
15-04-2013, 01:10
با سلام وخسته نباشید.
من دنبال فایل (A13_Q8_2127-V4_0309_0912_20120918.img) می گردم اگه کسی سراغ داره کمک کنه ومی خوام تو سایت (4shared) هم نباشه چون قابلیت ایست نداره لطفا سایتی رو معرفی کنید که ایست داشته باشه

kiarash0121
17-04-2013, 00:21
برند ومدل تبلتت چیه ؟ از چه رامی استفاده میکنی ؟

esmesh tablet pc model D26.. nemidonam romesho az koja bayad peyda konam ama android 4.0.4

dell9000
17-04-2013, 15:12
سلام
دوستان من یه تبلت چینی مارک
Apad imx51
دارم چطور میتونم اونو اپدیت کنم رام جدید نصب کنم.

toti
17-04-2013, 19:02
دوستان منم از همین مدل دارم که روی ارم اندروید باقی میمونه ؟

نمی دونم چیکار کنم از دوستان خواهش میکنم به من ودوست خودتون کمک کنید

راهنمایی فلش کردن.

راست دوستان من وقتی میبرم به حالت ریکاوری فقط شکل اندروید میاد با مثلث قرمز ؟ دیگه هیچ نوشته ای نمیاد ؟حتی ولوم هم بالا پاین میکنم بازم چیزی نمیشه؟

toti
17-04-2013, 19:04
دوستان منم یه q75 دارم که روی ارم اندروید باقی میمونه ؟

نمی دونم چیکار کنم از دوستان خواهش میکنم به من کمک کنید

راهنمایی ؟ فلش کردن.؟

راست دوستان من وقتی میبرم به حالت ریکاوری فقط شکل اندروید میاد با مثلث قرمز ؟ دیگه هیچ نوشته ای نمیاد ؟حتی ولوم هم بالا پاین میکنم بازم چیزی نمیشه؟

kamran.t
17-04-2013, 20:11
سلام دوستان
من میخوام یک تبلت axpad wm8850 - mid دست دو بگیرم، چقدر ارزش داره؟ و اینکه آیا روت میشه ؟ کاستوم رام براش هست؟ و اینکه مشکل خاصی داره ( مثلا بعضی تبلتا وایرلسشون مشکل داره )؟

Sent From My GT-I9505 Using Tapatalk 3

diego
19-04-2013, 19:34
دوستان منم یه q75 دارم که روی ارم اندروید باقی میمونه ؟

نمی دونم چیکار کنم از دوستان خواهش میکنم به من کمک کنید

راهنمایی ؟ فلش کردن.؟

تمامی آموزش های مربوط به وینتاچ در وینتاچ دات آی آر

اینجا (http://www,wintouch.ir)

vahedmig@yahoo
19-04-2013, 21:04
با سلام

دوستان محترم سوالات و مشکلات عمومی در مورد تبلت های چینی و متفرقه خود را در این تاپیک مطرح کنند.

با تشکر.

سلام

من میخوام باتبلتم سایت دانشگاه رو باز میکنم و وارد پرتالم میشم ولی توی نوار ابزار بالا که کشوی هم هست وقتی کلیک میکنم لیست کشوی باز نمیشه
تبلتم آینول ونوس هست
و اکثر مرور گر ها رو تست کردم: کرم و فایر فکس و دلفین و مرور گر خود تبلت و اپرا
باگوشیم هم همین مشکل رو دارم ولی یه گلگسی تب راحت پرتال رو باز کرد
دانشگاه آزاد هم هست

arahmani2000
20-04-2013, 01:45
با سلام

با تشکر.

من هر دكمه تركيبي كه براي ورود به ريكاوري تبلت ampe مدل A85 را زدم نتونسم وارده ريكاوري سخت افزاري بشم . لطفا راهنماييم كنيد

amir323b
20-04-2013, 15:28
با سلام . دوستان یه تبلت چینی به دستم رسیده به نام Ampe A85 ...
همین دیروز از مکه به دستم رسید ... اما موقعی که روشنش میکنم رو یه صفحه ای که حروف چینی داره گیر میکنه و هیچ اتفاق دیگیری نمی افتده .... لطفا کمک کنید .... ممنونم

vahedmig@yahoo
22-04-2013, 15:08
سلام
اقا من یه تبلت اینول ونوس خریدم بدک نیست
یه راهنمای میخوام
من هروقت وارد پرتال دانشگاه میشم و میخوام روی منوهای کشوی کلیکنم نمیشه با گوشی هم همین تور اکثر مرورگرها رو هم تست ردکم
برنامه مرکوری که ب ای لیبل هم هست استفتده کردم نشد

POUYA
23-04-2013, 15:52
سلام
اقا من یه تبلت اینول ونوس خریدم بدک نیست
یه راهنمای میخوام
من هروقت وارد پرتال دانشگاه میشم و میخوام روی منوهای کشوی کلیکنم نمیشه با گوشی هم همین تور اکثر مرورگرها رو هم تست ردکم
برنامه مرکوری که ب ای لیبل هم هست استفتده کردم نشد

ممکنه ایراد از خود سایت بشاه چون میگید بقیه مرورگرها هم تست کردید

با سلام . دوستان یه تبلت چینی به دستم رسیده به نام ampe a85 ...
همین دیروز از مکه به دستم رسید ... اما موقعی که روشنش میکنم رو یه صفحه ای که حروف چینی داره گیر میکنه و هیچ اتفاق دیگیری نمی افتده .... لطفا کمک کنید .... ممنونم

کلیدهای پاور و ولوم بالا نگه دارید ببینید اتفاقی میوفته؟

من هر دكمه تركيبي كه براي ورود به ريكاوري تبلت ampe مدل a85 را زدم نتونسم وارده ريكاوري سخت افزاري بشم . لطفا راهنماييم كنيد

برای هر مدل فرق میکنه شما به سایت سازندش هم یه سر بزنید

سلام دوستان
من میخوام یک تبلت axpad wm8850 - mid دست دو بگیرم، چقدر ارزش داره؟ و اینکه آیا روت میشه ؟ کاستوم رام براش هست؟ و اینکه مشکل خاصی داره ( مثلا بعضی تبلتا وایرلسشون مشکل داره )؟

sent from my gt-i9505 using tapatalk 3

ببینید این تبلت ها قیمت کمی دارن ولی کیفیت ساخت و ساپرت خوبی ندارن

omidtanha
24-04-2013, 11:35
سلام من تبلت هیوندائی HYUNDAI New TB1000 Wi-Fi + 3G
مشکل هم این است که سیم کارت که می گذارم بعضی وقتها آنتن می پره می نویسه فقط تماس ضروری و مجبور به روشن خاموش کردنش میشم سیم کارت های مختلف رو امتحان کردم فکتوری ریسیت کردم بازم درست نشد از محیط ریکاوری وایپ هم کردم
نرم افزارهای افزایش سیگنال هم نصب کردم
هر جا هم گشتم ورژن آندرویدش نیست از اول نصب کنم یا روتش کنم
خلاصه هر چی به ذهنم رسید کردم درست نشد
کدهای مخفی آندروید هم که روش کار نمیکنه
آندروید 4.0.4 هست
لطفا کمک ................

diego
24-04-2013, 20:36
سلام مدتی هست که تبلت hcl me مدل y2 من مشکل کوچیکی پیدا کرده.

مشکل اینه که بعد از روشن شدن تبلت و ظاهر شدن لاک اسکرین صفحه تا یک دقیقه به تاچ پاسخ نمیده

و بعد یک دقیقه جواب میده.

بعد از تلاش زیاد فریمورش رو پیدا کردم و طبق آموزشش فلش زدم حتی از منوی ریکاوری وایپ هم کردم

اما مشکل حل نشد.

لطفا راهنمایی بفرمائید

arya_farjand
25-04-2013, 23:29
مشکل شما باگ نرم افزاریه و بایذ منتظر آپدیت بعدی باشید، هرجند بعید میدونم ولی احتمال داره جیلی بین برای دستگاه شما موجود باشه و توی اون رام مشکل حل شده باشه

arya_farjand
25-04-2013, 23:31
اگه با همه رام ها همین مشکل رو دارین میشه گفت که مشکلتون سخت افزاریه و اگه قرار باشه با همین مقدار کم اطلاعاتی که دادین حدس بزنیم شک من به بدبلاک حافظه داخلیه که باعث کند شدن تبلت و دیر بالاآمدن و درنهایت تاخیر تو سرعت تاتونه ، هرچند خراب شدن فریمور تاچ هم میتونه باعث کارکرد بد تاچ بشه .

omidtanha
26-04-2013, 02:00
سلام من تبلت هیوندائی HYUNDAI New TB1000 Wi-Fi + 3G
مشکل هم این است که سیم کارت که می گذارم بعضی وقتها آنتن می پره می نویسه فقط تماس ضروری و مجبور به روشن خاموش کردنش میشم سیم کارت های مختلف رو امتحان کردم فکتوری ریسیت کردم بازم درست نشد از محیط ریکاوری وایپ هم کردم
آندروید 4.0.4 هست

omidtanha
28-04-2013, 07:49
سلام من تبلت هیوندائی hyundai new tb1000 wi-fi + 3g
آندروید 4.0.4 هست

سلام ممنون خودم مشکل رو حل کردم
جا سیمکارتی مشکل داشت سیم کارت یکمی بازی می کرد

mohsen65545
11-05-2013, 23:34
با سلام من یه تبلت 7 اینچی گرفتم حافظه داخلیش 8 گیگه یه رم 16 هم انداختم روش اما نمیدونم چرا هر چی بازی وبرنامه من میریزم میریزه تو خود تبلت یعنی رو مموری 16 گیگ نمیریزه البته اینو بگم که تقریبا نصف رمم آهنگ و فیلم هست اما همشونو راحت اجرا میکنه اما بازی و برنامه ها و اونایی که دیتا دارند فقط روی 8 گیگش پر میشه واینجوری خیلی زود پر میشهمیخوام ااگه بشه این فایلهای بازی و برنامه ها بخصوص بازیهای hd که ذیتا داره بره رویمموری 16 گیگم اگه بشه
از دوستان اگه کسی اطلاعی داره ما رو هم راهنمایی کنه

Chevrolet
14-05-2013, 19:32
\سلام
دوستان واسه dell streak 7 رام خاور میانه هست؟

POUYA
15-05-2013, 01:58
با سلام من یه تبلت 7 اینچی گرفتم حافظه داخلیش 8 گیگه یه رم 16 هم انداختم روش اما نمیدونم چرا هر چی بازی وبرنامه من میریزم میریزه تو خود تبلت یعنی رو مموری 16 گیگ نمیریزه البته اینو بگم که تقریبا نصف رمم آهنگ و فیلم هست اما همشونو راحت اجرا میکنه اما بازی و برنامه ها و اونایی که دیتا دارند فقط روی 8 گیگش پر میشه واینجوری خیلی زود پر میشهمیخوام ااگه بشه این فایلهای بازی و برنامه ها بخصوص بازیهای hd که ذیتا داره بره رویمموری 16 گیگم اگه بشه
از دوستان اگه کسی اطلاعی داره ما رو هم راهنمایی کنه

خدمت شما
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=187141

\سلام
دوستان واسه dell streak 7 رام خاور میانه هست؟

این کل رامهای ریلیز شده هست

http://forum.xda-developers.com/wiki/Dell_Streak_7/ROMs

armaday
20-05-2013, 13:30
سلام بر همه براردان گل.من یه مشکل با تبلتم پیدا کردم خواهشم میکنم اگه کسی راهی بلده کمک کنه.من یه تبلت arnova 7b g3 دارم اما روی این تبلت دکمه کم و زیاد کردن صدا نداره که بخواهم به منوی ریکاوری بروم.کسی میتونه به من کمک کنه چطوری میتونم برم به منوی ریکاوری

T.B.Z
20-05-2013, 23:38
با سلام
دوستان آیکونهای اپلیکشنها و بازیهایی رو که روی صفحه دستکتاپ تبلت قرار میدیم آیا تو فایل خاصی شناسایی میشه. چند وقت پیش یه برنامه نصب کردم و همه آیکنها که روی 5 صفحه تبلت گلچین کرده بودم پرید. و دوباره یکی یکی انتخاب کردم آوردمشون سرجاش. راهی هست که اگر دوباره این اتفاق افتاد وقتمو نگیره. ممنون

POUYA
21-05-2013, 00:26
سلام بر همه براردان گل.من یه مشکل با تبلتم پیدا کردم خواهشم میکنم اگه کسی راهی بلده کمک کنه.من یه تبلت arnova 7b g3 دارم اما روی این تبلت دکمه کم و زیاد کردن صدا نداره که بخواهم به منوی ریکاوری بروم.کسی میتونه به من کمک کنه چطوری میتونم برم به منوی ریکاوری

شما مطمنی دکمه ها رو نداره؟ من هرچی سرچ زدم همون دکمه های ترکیبی گفتن یه جا این مطلب دیدم ببین کار میده

holding the reset and power button

اگه نشد این ویدیو هم هست از ی و ت ی و ب
http://http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&sqi=2&ved=0CDwQtwIwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.y o utube.com%2Fwatch%3Fv%3DQbl2oK27ZkA&ei=p36aUfHFKo6-PYuggMAC&usg=AFQjCNGsPHieq_QM-7aFseqFdfg8d7lBdw&sig2=ALmpyCxDn2GDqzpeSG77qg&bvm=bv.46751780,d.ZWU
فاصله هاشو بردار تو لینک

با سلام
دوستان آیکونهای اپلیکشنها و بازیهایی رو که روی صفحه دستکتاپ تبلت قرار میدیم آیا تو فایل خاصی شناسایی میشه. چند وقت پیش یه برنامه نصب کردم و همه آیکنها که روی 5 صفحه تبلت گلچین کرده بودم پرید. و دوباره یکی یکی انتخاب کردم آوردمشون سرجاش. راهی هست که اگر دوباره این اتفاق افتاد وقتمو نگیره. ممنون
بعید میدونم با نصب یه برنامه کل صفحات پاک بشه میشه اسمشو بگید؟

armaday
21-05-2013, 10:08
[QUOTE=POUYA;3676810]شما مطمنی دکمه ها رو نداره؟ من هرچی سرچ زدم همون دکمه های ترکیبی گفتن یه جا این مطلب دیدم ببین کار میده

این راهو رفتم به ریکاوری نمیره.تبلت من دکمه سخت افزاری نداره برای کم و زیاد کردن صدا بلکه دکمه نرم افزاری داره یعنی وقتی آندروید در حال اجراس صداش با آندروید کم و زیاد بشه.کسی راهی دیگه ای بلد نیست برم به ریکاوری چون.آندروید تبلتمم پریده الان هیچ کاری نمیتونم کنم.کمک کنید دوستان

T.B.Z
21-05-2013, 10:54
شما مطمنی دکمه ها رو نداره؟ من هرچی سرچ زدم همون دکمه های ترکیبی گفتن یه جا این مطلب دیدم ببین کار میده

اگه نشد این ویدیو هم هست از ی و ت ی و ب
http://http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&sqi=2&ved=0CDwQtwIwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.y o utube.com%2Fwatch%3Fv%3DQbl2oK27ZkA&ei=p36aUfHFKo6-PYuggMAC&usg=AFQjCNGsPHieq_QM-7aFseqFdfg8d7lBdw&sig2=ALmpyCxDn2GDqzpeSG77qg&bvm=bv.46751780,d.ZWU
فاصله هاشو بردار تو لینک

بعید میدونم با نصب یه برنامه کل صفحات پاک بشه میشه اسمشو بگید؟

یادم نیست حدود 5 تا بازی نصب کردم فرداش که تبلت رو روشن کردم هیچ آیکونی روی صفحات دسک تاپ نبود و دوباره آیکونها رو از اول شروع کردم به چیدن.

vahedmig@yahoo
23-05-2013, 20:54
سلام
آقا من یه تبت آینول دارم
میخوام یا برنامه تبلت رو تست کنم من برنامه AnTuTu Benchmark رو آخرین ورژن رو دارم ولی موقع تست ارور میده

piterchk
23-05-2013, 21:05
باسلام به دوستاران واساتيد انجمن يه تبلت hcl my2 دارم روي ارم گير كرده هر كاري ميكنم نمياد از دوستانم پرسجو كردم وگفتند ريست فكتور از ريكاوري درست ميشه انجام دادم نشد حالا به دنبال رام براي اين تبلت ميگرد كه خوب پيدا نكردم .....اگه اساتيد رام يا كاستوم رامشو برام زحمت بكشن ممنون ميشم باتشكر

T.B.Z
24-05-2013, 00:11
یادم نیست حدود 5 تا بازی نصب کردم فرداش که تبلت رو روشن کردم هیچ آیکونی روی صفحات دسک تاپ نبود و دوباره آیکونها رو از اول شروع کردم به چیدن.

یعنی تا حالا برای هیچکس پیش نیومده همه آیکونها یهو از روی صفحشون بپره؟

\/\/R\/\/$
24-05-2013, 16:42
سلام.
من تبلت هیوندای T10 دارم.گذاشتم رو حالت Sleep و بعد که خواستم باش کار کنم دیگه بالا نیومد.رام رسمی دارم.فقط بلد نیستم چه طوری فلش بزنم.:bh:

vahedmig@yahoo
25-05-2013, 17:11
سلام
آقا من یه تبت آینول دارم
میخوام یا برنامه تبلت رو تست کنم من برنامه AnTuTu Benchmark رو آخرین ورژن رو دارم ولی موقع تست ارور میده
با اتفادهاز ورژن قدیمیتر مشکلم حل شد

alivip
26-05-2013, 11:17
سلام دوستان من یه تبلت hp friend دارم که ایتم های صفحه ریکاوری اون به زبان چینی نوشته شده میخوام cwm رو با نرم افزار odin تغییر بدم نمی دونم چطوری به حالت دانلودینگ میره همه حالت هارو تست کردم اما نرفت .دستگاه رو روت کردم میخوام رام نصب کنم اگه رام مناسب برای دستگاه میشناسید معرفی کنید مشخصات دستگاه من همhttp://friendco.ir/Products/page4.aspx?lang=Fa اینه

vahedmig@yahoo
26-05-2013, 15:05
سلام
آقا من تبلت ونوس دارم وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم تاچش عمل نمیکنه یعنی اگر بخوام برم منو عکس میگره یا گوگل رو باز میکنه به سختی میتونم به کامپیوتر وصل شم شما راه حلی دارید؟
دوم اینکه:میشه یه فریمور برای این تبلت معرفی منید که بلوتوث اکسترنال رو ساپورت کنه

alihitman
26-05-2013, 19:52
سلام
من یه تبلته هیوندای هولد ایکس گرفتم که وقتی با کابل usb به کامپیوتر وصلش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته تاکید میکنم هیچ اتفاقی .نه ایکونی نه صدای بیبی هیچی بهم گفتن یه کاستوم رام روش نصب کنم دزست میشه به نظرتون با نصب رام درست میشه؟

T.B.Z
27-05-2013, 00:31
میگم ظاهرا این بخش کلا تعطیله ها

POUYA
27-05-2013, 01:04

یعنی تا حالا برای هیچکس پیش نیومده همه آیکونها یهو از روی صفحشون بپره؟

میگم ظاهرا این بخش کلا تعطیله ها

من تو این 3 سالی که تب داشتم این مشکل برام پیش نیومده ممکنه خودتون یا کسی به اشتباه پاک کرده باشه

باسلام به دوستاران واساتيد انجمن يه تبلت hcl my2 دارم روي ارم گير كرده هر كاري ميكنم نمياد از دوستانم پرسجو كردم وگفتند ريست فكتور از ريكاوري درست ميشه انجام دادم نشد حالا به دنبال رام براي اين تبلت ميگرد كه خوب پيدا نكردم .....اگه اساتيد رام يا كاستوم رامشو برام زحمت بكشن ممنون ميشم باتشكر

اگه میتونید ببرید به ریکاوری مد از اونجا fullwipe کنید رام هم چیزی نبود براش

سلام.
من تبلت هیوندای T10 دارم.گذاشتم رو حالت Sleep و بعد که خواستم باش کار کنم دیگه بالا نیومد.رام رسمی دارم.فقط بلد نیستم چه طوری فلش بزنم.:bh:

روشی برای نصب رام این تبلت پیدا نکردم ولی معمولا اینه که رام رو تو حافظه داخلی تبلت بریزید و خودش پیام میده که اپدیت موجوده و اپدیت میکنه یا اگه رامتون به صورت فایل زیپ هست ببرید ریکاوری و از اونجا نصب کنید باید یه گزینه ای مثل install zip باشه

سلام دوستان من یه تبلت hp friend دارم که ایتم های صفحه ریکاوری اون به زبان چینی نوشته شده میخوام cwm رو با نرم افزار odin تغییر بدم نمی دونم چطوری به حالت دانلودینگ میره همه حالت هارو تست کردم اما نرفت .دستگاه رو روت کردم میخوام رام نصب کنم اگه رام مناسب برای دستگاه میشناسید معرفی کنید مشخصات دستگاه من همhttp://friendco.ir/Products/page4.aspx?lang=Fa اینه

مشخصاتشو دیدم ولی هیچ اموزشی براش پیدا نکردم بعدم ادین که ماله تبلت ها و گوشی های سامسونگه!

سلام
آقا من تبلت ونوس دارم وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم تاچش عمل نمیکنه یعنی اگر بخوام برم منو عکس میگره یا گوگل رو باز میکنه به سختی میتونم به کامپیوتر وصل شم شما راه حلی دارید؟
دوم اینکه:میشه یه فریمور برای این تبلت معرفی منید که بلوتوث اکسترنال رو ساپورت کنه

با اپدیت فریمور این امکان به وجود نمیاد که بلوتوث اکسترنال ساپورت کنه

سلام
من یه تبلته هیوندای هولد ایکس گرفتم که وقتی با کابل usb به کامپیوتر وصلش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته تاکید میکنم هیچ اتفاقی .نه ایکونی نه صدای بیبی هیچی بهم گفتن یه کاستوم رام روش نصب کنم دزست میشه به نظرتون با نصب رام درست میشه؟

ربطی به کاستوم رام نداره شما باید درایورهای تبلتتون رو از سایت سازندش دانلود کنید

esmail2574
27-05-2013, 07:58
سلام
من تبلت 7 اينچي آينول كريستال 4 هسته اي دارم.
ولي مسنجر Gtalk رو نصب نداره!!
تبلتم روت شده است.
چطوري ميتونم نصبش كنم؟
مرسي

vahedmig@yahoo
28-05-2013, 17:22
با تعویض رام استوک چی؟

esmail2574
28-05-2013, 23:20
با تعویض رام استوک چی؟
این مشکل رو چندین نفر در قسمت نظرات سایت تبلت شاپ گفتند.
راه حلی نداره.
برای بلوتوث هم نمیدونم... بعضی ها گفتند با روت کردن میشه!! ولی مال من روت هست و نمیشه!!
راضی هستی از تبلتت؟
من بخاطر اینکه سفید فقط داشتند و همین مشکل صفحه نمایشش، نخریدمش. ولی چند روزی هست که پشیمون شدم.
نه بخاطر اینکه کریستال 2 ضعیفه. نه.. خیلی سریع عمل میکنه. ولی صفحه نمایشش IPS نداره. این اذیتم میکنه. البته نه اینکه خیلی بد باشه ها. در مقایسه با گوشیم این نظر رو دارم. :bh:

\/\/R\/\/$
03-06-2013, 13:45
سلام.

میشه یکی روش ساخت وی پی ان تو تبلت های هیوندای توضیح بده؟

amirit
06-06-2013, 23:57
سلام دوستان

من تبلت مارشال دارم
وقتی تاچ میکنم یا با کیبرد تایپ میکنم صدا نمیده اصلا.

تیکشون هم توی تنظیمات زدم ولی فایده ای نداشت

چیکار باید بکنم تا تاچ سوند و صدا موقع تایپ فعال بشه؟؟؟؟
ممنون

POUYA
07-06-2013, 00:14
سلام.

میشه یکی روش ساخت وی پی ان تو تبلت های هیوندای توضیح بده؟

راسش بحث درمورد این گونه موارد و اموزش نصب خلاف قوانین هست

سلام دوستان

من تبلت مارشال دارم
وقتی تاچ میکنم یا با کیبرد تایپ میکنم صدا نمیده اصلا.

تیکشون هم توی تنظیمات زدم ولی فایده ای نداشت

چیکار باید بکنم تا تاچ سوند و صدا موقع تایپ فعال بشه؟؟؟؟
ممنون

سلام
رفیق تو همون تنظیمات صدا ور برو درست میشه
ممکنه تو تنظیمات خود کیبرد هم گزینه ای باشه

dakota
09-06-2013, 11:20
سلام دوستان
این دیگه خود تبلت دایا ـست
http://www.lyxfsz.com/en/products_view.htm?id=29
اینم رام اصلیش
http://www.lyxfsz.com/en/downs_view.htm?id=87

من که نتونستم دان کنم وسط دانلود اگه 1لحظه هم نت قطع بشه پسوورد و یوزر نیم میخاد :ac:

arsinnn
10-06-2013, 04:02
سلام.دوستان خواهر زاه من یه تبلت داره که رمز پترنش رو خواسته عوض کنه بهرحال فراموشش کرده.تبلت رو سال گذشته از ایتالیا براش اوردن مربوط به شرکت Tim mobile هست ولی در اصل ساخت چین هست.اندروید 2.2 روش نصب هست.از طریق گوگل باز نشد یعنی 5 بار که اشتباه میزنی 30 ثانیه قفل میشه و دوباره روز ازنو روزی از نو تکرار میشه.هارد ریست هم خواستم بکنم که نشد چون دکمه ولوم رو میگیرم پاور رو میزنم روشن میشه فقط یه لگو وسط صفحه میاد که حروف FMT رو تو یه کادر نوشته همینجور ثابت میمونه و هیچ اتفاقی نمیافته مگه باطری رو برداری روشنش کنی که دوباره به قفل پترن میره.برنامه های باز کردن قفل مثل MOBO یا SRC ROOT رو هم امتحان کردم اما ظاهرا برای استفاده از این برنامه ها باید تیک debugging رو زده باشی که این قبلا تیکو نزده و حالا هم که دسترسی به منو نیست.برای فلش هم که رامش گیر نمیاد چون مارک مشهوری نیست.خلاصه حسابی کلافه شدم چون خیلی به تبلته وابسته هست :cm:و منهم کاری از دستم بر نیومده:bh:.اگه کسی راهی بلده خیلی ممنون میشم زاهنمایی کنه .حتی اگه تعمیر کار باشه که هزینش هم حاضرم بدم.:an:.این هم بگم که یدونه دیگه عین همین تبلت هم برای داداشش اوردن یعنی از اول دوتا عین هم بوده که دومی سالمه نمیدونم این کمکی به اولی بکنه یا نه مثلا میشه رام اینو به اولی فلش کرد ؟؟

\/\/R\/\/$
12-06-2013, 23:03
سلام به همه دوستان گل.

من یه سوال داشتم اونم اینکه چرا سایت تبلت های هیوندای باز نمیشه؟
این پیغامو میده====>bad requesta (invalid hostname)

POUYA
13-06-2013, 00:13
سلام دوستان
این دیگه خود تبلت دایا ـست
http://www.lyxfsz.com/en/products_view.htm?id=29
اینم رام اصلیش
http://www.lyxfsz.com/en/downs_view.htm?id=87

من که نتونستم دان کنم وسط دانلود اگه 1لحظه هم نت قطع بشه پسوورد و یوزر نیم میخاد :ac:

یه اکانت مثل اپلود باز بخرید میتونید لینک رو مستقیم کنید با قابلیت ادامه دانلود

سلام.دوستان خواهر زاه من یه تبلت داره که رمز پترنش رو خواسته عوض کنه بهرحال فراموشش کرده.تبلت رو سال گذشته از ایتالیا براش اوردن مربوط به شرکت Tim mobile هست ولی در اصل ساخت چین هست.اندروید 2.2 روش نصب هست.از طریق گوگل باز نشد یعنی 5 بار که اشتباه میزنی 30 ثانیه قفل میشه و دوباره روز ازنو روزی از نو تکرار میشه.هارد ریست هم خواستم بکنم که نشد چون دکمه ولوم رو میگیرم پاور رو میزنم روشن میشه فقط یه لگو وسط صفحه میاد که حروف FMT رو تو یه کادر نوشته همینجور ثابت میمونه و هیچ اتفاقی نمیافته مگه باطری رو برداری روشنش کنی که دوباره به قفل پترن میره.برنامه های باز کردن قفل مثل MOBO یا SRC ROOT رو هم امتحان کردم اما ظاهرا برای استفاده از این برنامه ها باید تیک debugging رو زده باشی که این قبلا تیکو نزده و حالا هم که دسترسی به منو نیست.برای فلش هم که رامش گیر نمیاد چون مارک مشهوری نیست.خلاصه حسابی کلافه شدم چون خیلی به تبلته وابسته هست :cm:و منهم کاری از دستم بر نیومده:bh:.اگه کسی راهی بلده خیلی ممنون میشم زاهنمایی کنه .حتی اگه تعمیر کار باشه که هزینش هم حاضرم بدم.:an:.این هم بگم که یدونه دیگه عین همین تبلت هم برای داداشش اوردن یعنی از اول دوتا عین هم بوده که دومی سالمه نمیدونم این کمکی به اولی بکنه یا نه مثلا میشه رام اینو به اولی فلش کرد ؟؟

تنها راه اینه ببری ریکاوری و از اونجا وایپ کنی حالا بردن به ریکاوری معمولا کلید ولوم بالا و پاور هست

سلام به همه دوستان گل.

من یه سوال داشتم اونم اینکه چرا سایت تبلت های هیوندای باز نمیشه؟
این پیغامو میده====>bad requesta (invalid hostname)

میشه لینکشو بدید چون سایت رسمیشو پیدا نکردم

\/\/R\/\/$
13-06-2013, 00:56

تنها راه اینه ببری ریکاوری و از اونجا وایپ کنی حالا بردن به ریکاوری معمولا کلید ولوم بالا و پاور هست

چرا نمیشه دوست گلم.بفرما===> www.hyundai-digital.cn

POUYA
13-06-2013, 13:17
چرا نمیشه دوست گلم.بفرما===> www.hyundai-digital.cn (http://www.hyundai-digital.cn)

احتمالا ادرس که دادی اشتباهه چون برا منم باز نمیکنه البته من اخر سایت رو به جا cn
com گذاشتم باز شد ولی زبانش چینی هست:022:

msssh
15-06-2013, 18:27
سلام
من یک تبلت axpad v1 دارم که این تبلت منو بیچارم کرده هر چند ساعت یک چیزیش باید خراب شه چند بار تاحالا usb هاست وotgخراب شده امروز تازه از تعمیرگاه گرفتم ولی بازم خراب شد و خود به خود از کار افتاد ولی هنوز مودم رو میخونه ولی چیزای دیگه رو نمیشناسه ولی usbش برق میده اگر راهی بلدید که اینو درستش کنم دریغ نکنید.
با تشکر

I AM LEGEND
15-06-2013, 22:57
سلام دوستان، یه. بنده خدایی برای من تبلت innovel I702B رو آورده،بعدش من نمیدونم این جزو تبلتهای چینی محسوب میشه؟ اگه آره روش روت درس حسابی کم خطر سراغ دارید،؟ مرسی

Sent from my I702B using Tapatalk 4 Beta

dimah2005
20-06-2013, 19:59
دوستان
من یه تبلت ِ jetway alfar 780 دارم که با وای فای مشکل داره، اینجوری که بعد از وصل شدنِ وای فای، یا خود فای فای همین جوری خود به خود خاموش میشه، یا وای فای خاموش نمیشه ولی وای فای خونه از دسترش خارج میشه که باید یه بار وای فای رو روشن خاموش کنم تا درست شه

کمک

POUYA
21-06-2013, 22:21
سلام دوستان، یه. بنده خدایی برای من تبلت innovel I702B رو آورده،بعدش من نمیدونم این جزو تبلتهای چینی محسوب میشه؟ اگه آره روش روت درس حسابی کم خطر سراغ دارید،؟ مرسی

Sent from my I702B using Tapatalk 4 Beta

چیزی پیدا نکردم

دوستان
من یه تبلت ِ jetway alfar 780 دارم که با وای فای مشکل داره، اینجوری که بعد از وصل شدنِ وای فای، یا خود فای فای همین جوری خود به خود خاموش میشه، یا وای فای خاموش نمیشه ولی وای فای خونه از دسترش خارج میشه که باید یه بار وای فای رو روشن خاموش کنم تا درست شه

کمک

شما مطمن بشید اول وای فای مشکل نداره مثلا با یه گوشی دیگه ببینید کانکت میشه؟
اگه مشکل از اون نبود احتمال زیاد نرم افزاری هست و با یه اپدیت احتمالی از سوی شرکت سازنده حل میشه

tornado2
23-06-2013, 23:08
سلام
من یه تبلت پیرگاردین دارم مدل 7558 که سیمکارت میخوره
یه سری مشکل داره می خواستم بدونم قابل حل هست یا نه
ساعتش بهم میریزه. هر کاری میشد کردم. رو حالت اتوماتیک هم گذاشتم. هر روشی که تو اینترنت بود انجام دادم ولی نشد. هر ساعت توی تبلت به اندازه 6 ساعت معمولی طول می کشه
مشکل بعدیش اینه که اس ام اس ها هر چندتا یکی بهم میرسه. واسه ارسال مشکلی ندارم یا زنگ زدن. سیمکارت رو عوض کردم درست نشد
اگه راهی داره کمک کنید

POUYA
23-06-2013, 23:13
سلام
ساعتش بهم میریزه. هر کاری میشد کردم. رو حالت اتوماتیک هم گذاشتم. هر روشی که تو اینترنت بود انجام دادم ولی نشد. هر ساعت توی تبلت به اندازه 6 ساعت معمولی طول می کشه
مشکل بعدیش اینه که اس ام اس ها هر چندتا یکی بهم میرسه. واسه ارسال مشکلی ندارم یا زنگ زدن. سیمکارت رو عوض کردم درست نشد
اگه راهی داره کمک کنید

وقتی ساعت رو اتوماتیک میذارید اگه به نت وصل بشید قانونا باید درست نشون بده اگه نه هم روتنظیمات دستی بذارید و ایران یا تهران انتخاب کنید غیر از این راهی ندیدم
اپراتور سیم کارت هم عوض کنید مثلا اگه همراه اول بوده ایرانسل بذارید

ALI.INTERNET
24-06-2013, 10:25
سلام خسته نباشید من یه تبلت چینی مار wintach q74 دارم که متاسفانه برنامه اشتباه بهش دادم که تاچ از کار افتاد کسی الا هر ار میکنم برنامه نمگیره خواهش کمک کنید
میخواستم بفروشمش شهریه دانشگام رو بدم خواهش میکنم کمکم کنید درست بشه ترو خدا؟؟؟

ALI.INTERNET
24-06-2013, 11:11
فریم آپدیت کردم تاچ از ار افتاده و سیم کارت هم نمیشناسه
حالا هر کار میکنم فریم روش نصب نمیشه پورت usb نمیشناسه دراویر نصب کنه چندتا کابل و با سیستم های دیگه هم امتحان کردم بازم نمیشناسه خواهش کمک

imported_saeed_r
27-06-2013, 15:54
من یه q75 با شماره بارکد a2120q750d0001 دارم که میاد بالا رو ارم اندرویید گیر میکنه دیگه بالا نمیاد . از سایتشم که میخوام فایل فلشو بگیرم تا 98 درصد میره بعد قطع میشه و میگه یوزر و پسورد بده .
ممنون میشم اگه این فایل و راهنمای فلش کردنشو بهم بدید.

esmail2574
28-06-2013, 19:02
سلام
اگه راهی داره کمک کنید
موقعیت مکانی رو ایران انتخاب کن. درست میشه

behnam_69
28-06-2013, 22:31
با سلام خدمت دوستان
من می خوام یه تب win touch q75s رو فلش بزنم هر کار میکنم تو حالت دانلود مد نمیره
ولم پایین + کابلو + پاورم گرفتم نشد که بشه
کمک لطفا

matador5550
29-06-2013, 10:43
سلام دوستان
یدونه تبلت سامسونگ چینی دارم (باور کنین چینی هستش و روشم نوشته سامسونگ، جعبشم ندارم که بفهمم مدلش چیه) که آندروید 4.0.4 روش نصبه الان رمزشو یادم رفته چطور میشه به ریکاوری رفت؟ با Volume- و Power نمیره ولی با Volume+ و Power به یه منوی عجیب و غریب چینی میره که 21 گزینه داره که توشون WiFi ،EFUSE, هم هست و جلو همشون به رنگ سبز OK نوشته به جز گزینه 19 که به رنگ قرمز حرف X نوشته و با انتخاب هر کدوم به صفحه دیگه میره همشونم با تاچ کار میکنه، الان چطور میشه فلشش بزنم؟ مرسی

HesaM
02-07-2013, 19:56
سلام
آخرین نسخه رام کوک شده برای تبلت Archos Internet Tablet 101 کدومه؟ از کجا باید دانلود کنم و چجوری میشه ارتقاء داد. ممنون میشم پاسخ بدین

POUYA
02-07-2013, 21:28
با سلام خدمت دوستان
من می خوام یه تب win touch q75s رو فلش بزنم هر کار میکنم تو حالت دانلود مد نمیره
ولم پایین + کابلو + پاورم گرفتم نشد که بشه
کمک لطفا

اموزش کامل رو تو پخ دادم

سلام دوستان
یدونه تبلت سامسونگ چینی دارم (باور کنین چینی هستش و روشم نوشته سامسونگ، جعبشم ندارم که بفهمم مدلش چیه) که آندروید 4.0.4 روش نصبه الان رمزشو یادم رفته چطور میشه به ریکاوری رفت؟ با Volume- و Power نمیره ولی با Volume+ و Power به یه منوی عجیب و غریب چینی میره که 21 گزینه داره که توشون WiFi ،EFUSE, هم هست و جلو همشون به رنگ سبز OK نوشته به جز گزینه 19 که به رنگ قرمز حرف X نوشته و با انتخاب هر کدوم به صفحه دیگه میره همشونم با تاچ کار میکنه، الان چطور میشه فلشش بزنم؟ مرسی

راسش وقتی میگید منوی ریکاوری چینی هست کمکی نمیتونم بکنم

سلام
آخرین نسخه رام کوک شده برای تبلت Archos Internet Tablet 101 کدومه؟ از کجا باید دانلود کنم و چجوری میشه ارتقاء داد. ممنون میشم پاسخ بدین

اموزش مناسبی پیدا کردم قرار میدم

mahdi255
03-07-2013, 09:44
با سلام
یک تبلت q73 وینتاچ دارم که مشابه حالتی که بعضی از دوستان دیگه هم عنوا کردن آرم آندروید رو نشون میده و بعد وارد صفحه ای میشه که کلمه android وسط صفحه است و همینجا می مونه . یعنی سیستم بالا نمیاد.
کلید پاور+ ولوم- رو هم که می گیرم هیچ اتفاقی نمی افته. تو اون حالت انتظار هم وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم ابتدا شناسایی میشه ولی درایور usb اش با خطا نصب میشه. بنابراین نرم افزار هایی مثل Livesuit خود وینتاچ یا moborobo هرچند مدل دستگاه رو درست تشخیص میدن ولی نمی تونن بهش وصل بشن
(ضمناً کلید پاور+ولوم+ هم یکسری منوی میاره که فقط برای تست دستگاه مثلا وایفای دستگاه هست. بهرحال بهیچ وجه نمیشه وارد safe mode شد)
اگه دوستان راهنمایی دارن ممنون میشم کمکی کنن

با سپاس

HesaM
04-07-2013, 05:01
اموزش کامل رو تو پخ دادم

راسش وقتی میگید منوی ریکاوری چینی هست کمکی نمیتونم بکنم

اموزش مناسبی پیدا کردم قرار میدم

ببخشید دوستان. برای اپدیت تبلت به نسخه 4اندروید هیج راهی ندارم؟ ARCHOS 101internet

soroush06
08-07-2013, 12:42
با سلام

با تشکر.

با سلام .

دوستان من یه تبات ریچتل خریدم ولی بلوتوثش کار نمی کنه .
کسی میدونه باید چکار کنم

piterchk
09-07-2013, 13:00
با سلام مشتری تبلت رو روشن وبا عملکرد سیستم با مشکل تاچ به بنده سپردند حال بعد از گذشت یک ماه روی ارم موند بدون اینکه کاری کرده باشم دیشب گذاشتم که تاصبح روشن بمونه ولی خاموش شده و دیگه روشن نمیشه باز کردم باطری رو شوک دادم نشد با منبع تغذیه پاور می کنم جریان کشی داره انگار روشنه ولی هیچی نداره .....ایا باکس خاصی برای این نوع تبلت وجود داره یا نه من باکس volcano دارم میتونید راهنمای بفر ماید

mobin111
09-07-2013, 17:58
سلام به شما دوستان عزیز

می خواستم اگه میشه کمکم کنید بنده یه تبلت هیوندای تی 7 که مال برادرم هست رو دارم که متاسفانه رام اشتباهی روش ریخته شده و دکمه پاور و + رو می زنم تو حالت داونلود مود نمیره میخواستم اگه میشه کمکم کنید

POUYA
09-07-2013, 18:57
با سلام .

دوستان من یه تبات ریچتل خریدم ولی بلوتوثش کار نمی کنه .
کسی میدونه باید چکار کنم

تو دریافت فایل مشکل دارید یا ارسال؟

با سلام مشتری تبلت رو روشن وبا عملکرد سیستم با مشکل تاچ به بنده سپردند حال بعد از گذشت یک ماه روی ارم موند بدون اینکه کاری کرده باشم دیشب گذاشتم که تاصبح روشن بمونه ولی خاموش شده و دیگه روشن نمیشه باز کردم باطری رو شوک دادم نشد با منبع تغذیه پاور می کنم جریان کشی داره انگار روشنه ولی هیچی نداره .....ایا باکس خاصی برای این نوع تبلت وجود داره یا نه من باکس volcano دارم میتونید راهنمای بفر ماید

این سوالتون رو تو بخش سخت افزار بپرسید بهتر راهنمایی میشید

سلام به شما دوستان عزیز

می خواستم اگه میشه کمکم کنید بنده یه تبلت هیوندای تی 7 که مال برادرم هست رو دارم که متاسفانه رام اشتباهی روش ریخته شده و دکمه پاور و + رو می زنم تو حالت داونلود مود نمیره میخواستم اگه میشه کمکم کنید

اگه به کلید های ترکیبی عکس العملی نشون نمیده احتمالا بریک شده

hhoooss36
13-07-2013, 03:08
سلام دوستان
من دو روزه تبلت هیوندای T10 گرفتم تبلت مستقیما از چین پست شده
مشکلی که وجود داره این تبلت کد IMEI نداره یعنی در قسمت IMEI کلمه unknown زده بنابراین سیم کارت را هم نمیشناسه و رجیستر نمیشه
باید چکار کنم
باسپاس

arsinnn
18-07-2013, 03:55

دوست عزیز مشکل تبلت من فراموش کردن رمز پاترن بود.که بهیچ روشی ازجمله گوگل باز نشد.شما میگی به ریکاوری ببراما همونجا هم ذکر کردم که وارد منوی ریکاوری نمیشه.یعنی ولوم و صدا رو که میگیرم فقط یک لوگو سبز رنگ میاد وسط صفحه که روش نوشته FMT و همینجوری میمونه.راه دیگری برای وایپ کردن یا ریست کردن نیست؟یعنی دیگه این تبلته بهیچ دردی نمیخوره و درست نمیشه؟

ak0200
20-07-2013, 12:32
سلام
من تبلت hyundai hold x دارم که باطریش خرابه و من وقتی می خوام بزنم تو شارژ می خواستم که باطریش رو تا آخرش خالی کنم
یه روز داشتم بازی می کردم تبلت خاموش شد، حدود 5 ساعت بعد روشن کردم و دوباره بازی کردم تا خاموش شد و دوباره حدود 5 ساعت بعد روشن کردم و دیدم 13 درصد شارژ داره وقتی رفتم تو منو خاموش شد و دوباره روشن کردم و وقتی رفتم تو منو خاموش شد و اینجا بود که فهمیدم شارژش تموم شده وقتی زدم تو شارژ دیدم که دیگه بالا نمیاد! یعنی روی بوت انیمیشن گیر میکنه، چیکار کنم که درست بشه؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید
راستی من وقتی که ولوم + و پاور رو می گیرم که بره تو ریکاوری تا وایپ کنم یه عکس اندروید میاد که انگار دِلش باز شده و بالاش یه مثلث زرد علامت تعجب هست

POUYA
20-07-2013, 19:27
دوست عزیز مشکل تبلت من فراموش کردن رمز پاترن بود.که بهیچ روشی ازجمله گوگل باز نشد.شما میگی به ریکاوری ببراما همونجا هم ذکر کردم که وارد منوی ریکاوری نمیشه.یعنی ولوم و صدا رو که میگیرم فقط یک لوگو سبز رنگ میاد وسط صفحه که روش نوشته FMT و همینجوری میمونه.راه دیگری برای وایپ کردن یا ریست کردن نیست؟یعنی دیگه این تبلته بهیچ دردی نمیخوره و درست نمیشه؟

ریست کردن یا از داخل خود تب هست یا ریکاوری اگه نمیره ببرید تعمیرکاری جایی نشون بدید

سلام
من تبلت hyundai hold x دارم که باطریش خرابه و من وقتی می خوام بزنم تو شارژ می خواستم که باطریش رو تا آخرش خالی کنم
یه روز داشتم بازی می کردم تبلت خاموش شد، حدود 5 ساعت بعد روشن کردم و دوباره بازی کردم تا خاموش شد و دوباره حدود 5 ساعت بعد روشن کردم و دیدم 13 درصد شارژ داره وقتی رفتم تو منو خاموش شد و دوباره روشن کردم و وقتی رفتم تو منو خاموش شد و اینجا بود که فهمیدم شارژش تموم شده وقتی زدم تو شارژ دیدم که دیگه بالا نمیاد! یعنی روی بوت انیمیشن گیر میکنه، چیکار کنم که درست بشه؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید
راستی من وقتی که ولوم + و پاور رو می گیرم که بره تو ریکاوری تا وایپ کنم یه عکس اندروید میاد که انگار دِلش باز شده و بالاش یه مثلث زرد علامت تعجب هست

شما حدود 2 ساعت بزن به شارژ ولی روشنش نکن ببین باز این اتفاق میوفته؟
خب زیر عکس متن انگلیسی چیزی ننوشته؟

mahmod22
22-07-2013, 20:55
سلام .دوستان تبلت هیوندا هولد ایکس من کالیبره باتریش ریخته بهم یکدفعه از 50 میاد 5 درصد .شما روشی واسه روت کردن این تبلت ندارین؟یا رام جدید واسه این تبلت اگه سراغ داشته باشین ممنون میشم کمک کنین.مرسی

ak0200
22-07-2013, 23:14
سلام
منم هولد ایکس دارم. باطریش همین جوری هست ولی مال من یه دفعه از 50 به 5 درصد نمی رسه، مال من مثلا وقتی شارژ 100 هست دو ساعت بازی می کنم پشت سر هم باطریش تموم می شه و 5 ساعت بعد روشن می کنم 1 ساعت دیگه بازی می کنم.
روتش هم کردم. رام جدید هم نداره آخه تو سایت های خارجی که نیست و سایت خودش هم باز نمی کنه.
راستی یه پ.خ براتون فرستادم، لطفا جواب بدید

mohsenba
01-08-2013, 17:26

راهکار چیه ؟

لطفا راهنمایی کنید

سلام دقیقا من هم مشکل شما رو دارم با این تبلت rohs چینی با هیچ کلیدی هم به ریکاوری مد نمیره شما تونستی کاری بکنی ؟
دوستان هم اگر میتونند راهنمایی کنند لطفا .

mtn67
01-08-2013, 20:33
با سلام
یک تبلت q73 وینتاچ دارم که مشابه حالتی که بعضی از دوستان دیگه هم عنوا کردن آرم آندروید رو نشون میده و بعد وارد صفحه ای میشه که کلمه android وسط صفحه است و همینجا می مونه . یعنی سیستم بالا نمیاد.
کلید پاور+ ولوم- رو هم که می گیرم هیچ اتفاقی نمی افته. تو اون حالت انتظار هم وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم ابتدا شناسایی میشه ولی درایور usb اش با خطا نصب میشه. بنابراین نرم افزار هایی مثل Livesuit خود وینتاچ یا moborobo هرچند مدل دستگاه رو درست تشخیص میدن ولی نمی تونن بهش وصل بشن
(ضمناً کلید پاور+ولوم+ هم یکسری منوی میاره که فقط برای تست دستگاه مثلا وایفای دستگاه هست. بهرحال بهیچ وجه نمیشه وارد safe mode شد)
اگه دوستان راهنمایی دارن ممنون میشم کمکی کنن

با سپاس
سلام منم دقیقا مشکلم اینه.از Livesuit به همراه آموزشهای اون استفاده کردم اصن هیچ اتفاقی نیوفتاد لطفا راهنمایی کنید.

POUYA
01-08-2013, 20:47
سلام دقیقا من هم مشکل شما رو دارم با این تبلت rohs چینی با هیچ کلیدی هم به ریکاوری مد نمیره شما تونستی کاری بکنی ؟
دوستان هم اگر میتونند راهنمایی کنند لطفا .

ولوم بالا + ریکاوری هم تست کردید؟؟

سلام منم دقیقا مشکلم اینه.از Livesuit به همراه آموزشهای اون استفاده کردم اصن هیچ اتفاقی نیوفتاد لطفا راهنمایی کنید.

درایور های تبلتتون رو نصب کردید تا برنامه Livesuit بشناسه؟!

mtn67
02-08-2013, 20:10
ولوم بالا + ریکاوری هم تست کردید؟؟

درایور های تبلتتون رو نصب کردید تا برنامه Livesuit بشناسه؟!

سلام
درایورهای تبلت رو باید رو کامپیوتر نصب کنم؟از کجا بیارم این درایورارو؟لطفا کمک کن فکر کنم مشکل همینه که شما میگید ولی کجا باید درایورارو پیدا کنم؟

POUYA
03-08-2013, 02:24
سلام
درایورهای تبلت رو باید رو کامپیوتر نصب کنم؟از کجا بیارم این درایورارو؟لطفا کمک کن فکر کنم مشکل همینه که شما میگید ولی کجا باید درایورارو پیدا کنم؟

اینجا رو نگاه کن به جواب میرسی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=287007

mohsenba
05-08-2013, 16:12
چرا پستهای پاسخ به نقل قول رو سایت نمیاد ؟؟؟

kamibabr
05-08-2013, 19:25
سلام خسته نباشید. تازگیها یه تبلت اندرویدی چینی خریدم. اسمش Iplay C104 هست و هر چی گشتم اصلا سایتی براش پیدا نکردم. الان وقتی روشنش میکنم رو صفحه ی اولش گیر میکنه و تو سیستم عامل نمیره. میخوایتم با همین برنامه livesuit روش یه فریمور نصب کنم. حالا چون سایتی نداشت، هر چی گشتم فریمور پیدا نکردم. اما تو تبلت های wintouch یه تبلت پیدا کردم که مشخصاتش با تبلت من یکی هستن، و فریمورش رو هم دارم. میخواستم بدونم میشه اینو رو تبلتم نصب کنم یا نه.

مشخصات تبلتم
CPU :ARM7 Processor Allwinner A13 1.2GHz
GPU :Mali 400
Ram : 512 mb
HDD : 4GB
Phone : 2G

تبلتی که میخواستم فریمورش رو تبلتم نصب کنم Wintouch Q74 هست. که از لحاظ ظاهری هم مثل تبلت خودمه. البته از لحاظ مشخصات تبلت های دیگه ای هم هست که مثل این باشن

http://www.wintouch.ae/?p=167

اینم سایتش که میخواستم فریمور رو ازش دانلود کنم

POUYA
05-08-2013, 23:15
سلام خسته نباشید. تازگیها یه تبلت اندرویدی چینی خریدم. اسمش Iplay C104 هست و هر چی گشتم اصلا سایتی براش پیدا نکردم. الان وقتی روشنش میکنم رو صفحه ی اولش گیر میکنه و تو سیستم عامل نمیره. میخوایتم با همین برنامه livesuit روش یه فریمور نصب کنم. حالا چون سایتی نداشت، هر چی گشتم فریمور پیدا نکردم. اما تو تبلت های wintouch یه تبلت پیدا کردم که مشخصاتش با تبلت من یکی هستن، و فریمورش رو هم دارم. میخواستم بدونم میشه اینو رو تبلتم نصب کنم یا نه.

مشخصات تبلتم
CPU :ARM7 Processor Allwinner A13 1.2GHz
GPU :Mali 400
Ram : 512 mb
HDD : 4GB
Phone : 2G

تبلتی که میخواستم فریمورش رو تبلتم نصب کنم Wintouch Q74 هست. که از لحاظ ظاهری هم مثل تبلت خودمه. البته از لحاظ مشخصات تبلت های دیگه ای هم هست که مثل این باشن

http://www.wintouch.ae/?p=167

اینم سایتش که میخواستم فریمور رو ازش دانلود کنم

خب همونطور که بارها گفتم تبلت های چینی ساپرت نمیشن
این کار شما هم فایده نداره چون هر رام مخصوص یه مدل دستگاه هست

kamibabr
06-08-2013, 17:41
خب همونطور که بارها گفتم تبلت های چینی ساپرت نمیشن
این کار شما هم فایده نداره چون هر رام مخصوص یه مدل دستگاه هست

خب یعنی من تبلتو بندازم دور دیگه؟ هیچ کاریش نمیشه کرد؟

kamibabr
07-08-2013, 00:03
خب یعنی من تبلتو بندازم دور دیگه؟ هیچ کاریش نمیشه کرد؟

پی نوشت برای پست قبلی. نرم افزاری نیست که با کامپیوتر بتونم تبلت رو wipe data کنم؟

POUYA
07-08-2013, 00:09
پی نوشت برای پست قبلی. نرم افزاری نیست که با کامپیوتر بتونم تبلت رو wipe data کنم؟

خیر یا من ندیدم!
تعمیر کاری جایی نشون بده شاید از کار این چینی ها سر در اورد