PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ✔ کلوپ گوشی Nokia™ Lumia 620 ✔

صفحه ها : [1] 2 3 4

tighoor
05-12-2012, 14:23
کلوپ گوشی رده ارزان WP8 نوکیا | Nokia Lumia 620 CLUB

http://st2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-lumia-620.jpg

CPU ؛ Krait 1.0 GHz Dual Core

GPU ؛ Adreno 305

RAM؛ 512 MB

ROM ؛ 512 MB

حافظه داخلی: 8 گیگ ---- ساپرت از Micro SD تا 64 گیگابایت

صفحه نمایش ؛ 3.8 اینچ | کیفیت LCD؛ WVGA --- 480 >< 800

Multi Touch
- ClearBlack display

نوع و تعداد رنگ صفحه نمایش: | 16 Million Colour

دوربین ؛ 5 مگاپیکسل

led flash

دوربین دوم: VGA

کیفیت فیلم برداری: 720p HD

30 فریم بر ثانیه

سیستم عامل: Windows Phone 8

وزن: 127 گرم

باتری: 1300 میلی آمپر

a/b/g/n :Wireless

A-GPS support and GLONASS ,office , ....... ,
Bluetooth 3.0

Audio:

- 3.5 mm audio jack

Sensors

G-Sensor
Digital compass
Proximity sensor
Ambient light sensor

NFC

tighoor
05-12-2012, 14:23
http://st2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-lumia-620-2.jpg

http://st.gsmarena.com/pics/12/12/nokia-lumia-620-promo/gsmarena_001.jpg

این گوشی اواسط ژانویه 2013 وارد بازار ایران میشود با قیمت احتمالی 300 دلار

Rasoulsilver
05-12-2012, 14:45
گوشی خوشگلیه ولی حیف که باطریش فقط 1300 میلی آمپره؟!!!

™SoRooSH
05-12-2012, 16:57
به نظر من خیلی قشنگه
با قیمت کم و البته Windows Phone 8
واسه مایی که $ ... بهترین گزینست :loveit:

MODERN
07-12-2012, 07:41
دانلود ویدیو hands-on از این گوشی

حجم 16.5MB

دانلود (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/-Fs41Uf0Zy/lumia-620.mp4)

tighoor
15-02-2013, 22:39
Review این گوشی در GSMARENA منتشر شد

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_620-review-885.php

در کل این گوشی بسیار خوشساخت و خوشدست و دارای قیمتی بسیار خوب هست

اگه مشکلی پیش نیاد خودم شخصا این هفته همین گوشی رو میخرم !
البته پول lumia 920 هم دارم ! ولی با مدتی فکر کردن پیش خودم گفتم واقعا امکانات lumia 920 در حد 1.5 میلیون تومن از lumia 620 بیشتره ؟ !!!
واقعا نیست.... 8x هم در حد 700 تومن بهتر از 620 نیست.... واسه همین این گوشی رو مناسب میبینم

deragon1
15-02-2013, 23:03

البته پول lumia 920 هم دارم ! ولی با مدتی فکر کردن پیش خودم گفتم واقعا امکانات lumia 920 در حد 1.5 میلیون تومن از lumia 620 بیشتره ؟ !!!
واقعا نیست.... 8x هم در حد 700 تومن بهتر از 620 نیست.... واسه همین این گوشی رو مناسب میبینم

به نظر من اگه 8X بگیری خیلی بهتره 4 5 روز 8X دستم بود باهاش زندگی کردم مخصوصا سوپر ال سی دی 2 ش که کیفیتش فوق العادس دوربین هاشم حرف نداره هم جلو هم پشت طراحیشم جوریه که خیلی باریک و خوش دست نشون میده
620 واس من که خیلی کوچیک و توپول به نظر میاد شاید واس اینکه HD7 دارم اینجوریه ولی تجربه ی خیلی خوبی با 8X داشتم اگه پولشو واس چیز دیگه نمیخوای 8X بگیر :bp:
آها یه چیز دیگه انقدر WP8 روش سریع بود که ازش عقب میموندم :ca:

یه عکس از HD7 من کنار 8X ! تفاوت را احساس کنید :dy::ak:

http://www.up.iranblog.com/images/ei9lw5pxdi46b9eh8hwc.jpg

mehdimghi
15-02-2013, 23:42

سلاموعلیکم آبتین جان نمیدونم پست چند روز پیش منو در (( ♦♦♦█▓▒░ مرکز اطلاعات Windows Phone 8 ░▒▓█♦♦+ پرسش و پاسخ )) خوندی یا نه .
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3508156&postcount=663
من رفته بودم 8x رو بخرم که بدجوری کوچیکی صفحش و خودش تو ذوقم خورد . راستش زورم اومد 1.700-1.800 بدم یه گوشی ای بخرم که صفحش کوچیک هست و همچنین خود گوشی که انگار هیچی دستت نیست و هک نشده خیلی هم محدودیت داره ( دلیل اصلی نخریدم . تازه من اهل بازی و نرم افزار نیستم اصلا ) .
ولی در کل خوشم اومد .
حالا چند سئوال دارم .
شما با اینکه میدونی رم 620 lumia مقدارش 512 هست و ممکنه در اجرای برخی برنامه ها و بازی ها کم بیاره مشکلی نداری ؟
این وین فون 8 که هک نشده حیف نیست یک و خورده ای بدی یه گوشی ای بگیری که تقریبا هیچ کاری نمیتونی بکنی و معلوم نیست هک بشه یا نه ؟
منم قبل از رفتن برای خرید میگفتم میخرم و مهم نیست ولی وقتی رفتم تا لب مرز خریدن پشیمون شدم . آدم وقتی میخواد پول خرج کنه دوست داره یه حداقل یه چیزی باشه تا یه مدتی براش جذابیت داشته باشه و براش کار کنه نه این که تو ذوق بخوره مثل یکی از دوستانی که میشناسی و 8s داره میخواد بفروشه و کلافه شده از هک نشدن و ناامید به بازی و برنامه جدید .
تازه من میخواستم 8x ببخرم اینطوری شد چه برسه به 8s و 620 !!!!
فکر کنم بری برای خرید لحظه ی آخر پشیمون بشی و به خودت بگی حداقل هک بشه بعد بخرم.
انشالله که مثل من نشی و بخری و چرخش برات بچرخه . در کل نظرمو + چند سئوال گفتم امیدوارم سرتو درد نیاورده باشم .:dh:

tighoor
16-02-2013, 00:49
به نظر من اگه 8X بگیری خیلی بهتره 4 5 روز 8X دستم بود باهاش زندگی کردم مخصوصا سوپر ال سی دی 2 ش که کیفیتش فوق العادس دوربین هاشم حرف نداره هم جلو هم پشت طراحیشم جوریه که خیلی باریک و خوش دست نشون میده
620 واس من که خیلی کوچیک و توپول به نظر میاد شاید واس اینکه HD7 دارم اینجوریه ولی تجربه ی خیلی خوبی با 8X داشتم اگه پولشو واس چیز دیگه نمیخوای 8X بگیر :bp:
آها یه چیز دیگه انقدر WP8 روش سریع بود که ازش عقب میموندم :ca:

یه عکس از HD7 من کنار 8X ! تفاوت را احساس کنید :dy::ak:

http://www.up.iranblog.com/images/ei9lw5pxdi46b9eh8hwc.jpg

سلاموعلیکم آبتین جان نمیدونم پست چند روز پیش منو در (( ♦♦♦█▓▒░ مرکز اطلاعات Windows Phone 8 ░▒▓█♦♦+ پرسش و پاسخ )) خوندی یا نه .
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3508156&postcount=663
من رفته بودم 8x رو بخرم که بدجوری کوچیکی صفحش و خودش تو ذوقم خورد . راستش زورم اومد 1.700-1.800 بدم یه گوشی ای بخرم که صفحش کوچیک هست و همچنین خود گوشی که انگار هیچی دستت نیست و هک نشده خیلی هم محدودیت داره ( دلیل اصلی نخریدم . تازه من اهل بازی و نرم افزار نیستم اصلا ) .
ولی در کل خوشم اومد .
حالا چند سئوال دارم .
شما با اینکه میدونی رم 620 lumia مقدارش 512 هست و ممکنه در اجرای برخی برنامه ها و بازی ها کم بیاره مشکلی نداری ؟
این وین فون 8 که هک نشده حیف نیست یک و خورده ای بدی یه گوشی ای بگیری که تقریبا هیچ کاری نمیتونی بکنی و معلوم نیست هک بشه یا نه ؟
منم قبل از رفتن برای خرید میگفتم میخرم و مهم نیست ولی وقتی رفتم تا لب مرز خریدن پشیمون شدم . آدم وقتی میخواد پول خرج کنه دوست داره یه حداقل یه چیزی باشه تا یه مدتی براش جذابیت داشته باشه و براش کار کنه نه این که تو ذوق بخوره مثل یکی از دوستانی که میشناسی و 8s داره میخواد بفروشه و کلافه شده از هک نشدن و ناامید به بازی و برنامه جدید .
تازه من میخواستم 8x ببخرم اینطوری شد چه برسه به 8s و 620 !!!!
فکر کنم بری برای خرید لحظه ی آخر پشیمون بشی و به خودت بگی حداقل هک بشه بعد بخرم.
انشالله که مثل من نشی و بخری و چرخش برات بچرخه . در کل نظرمو + چند سئوال گفتم امیدوارم سرتو درد نیاورده باشم .:dh:

دوستان عزیزم حرف های شما خیلی برام با ارزشه جدی میگم...

آره 8x خیلی خوبه باهاش کار کردم.

حالا استدلال خودم رو میگم میخوام بدونم نظرتون چیه:

فکر میکنم کلا ویندوز فون 8 هنوز یکمی همه گیر نشده. گرچه وضعش از ویندوز فون 7 بهتره ولی کلا اونقدر ها هم خفن نیست
ولی من این رو شک ندارم که گوشی های جدید که با ویندوز فون 8.5 بیان 5 ماه دیگه فوق الادن و wp8 تا اون موقع از نظر هک و ... هم خیلی پیشرفت کرده.
چرا خومون رو گول بزنیم در حال حاضر ویندوز فون 8 نه هک شده نه کاری میشه باهاش کرد...
خب دو راه میمونه دیگه . یا این که میرفتم گوشی اندرویدی میخریدم. که واقعا من یکی که این رو نمیتونم تحمل کنم. 2 این که آخرش یه گوشی ویندوز فون بخرم /////

lumia 920 که واقعا به نظرم 1800 میرزه... نه 2600
اگه 8x بگیرم که الان 1750ست
اگه lumia 620 بگیرم. زیر 1100 گیر میاد.

حالا الان اگه lumia 620 بگیرم نسبت به 8x حدود 700 تومن صرفه جویی کردم.

با توجه به نیاز هام که بیشتر از همین امکانات Live و People ش و calendar و office و دوربین و اس ام اس و این چیزا استفاده میکنم + چندین برنامه که اکثرشون هم free هستن.
فعلا برای همین 5 ماه فکر میکنم همین lumia 620 عالی باشه
چون یه پولی هم پس انداز کردم نیاز این 5 ماهم هم برطرف شده . بعدم همین گوشی هم میتونم 600 700 بفروشم.
پس همینطوریش 1400 دستم هست. به هر جال تا 5 ماه دیگه یه چیزیم میتونم بزارم روش :دی
و فکر میکنم اون موقع گوشی های ویندوز فون 8.5 هممون رو خیلی راضی خواهد کرد...

منظورم رو متوجه شدین؟

همین 3.8 اینچ یعنی 0.3 اینچ از iphone 4s بزرگتر. قابل تحمله برام....

NovaX5
16-02-2013, 01:47
دوستان عزیزم حرف های شما خیلی برام با ارزشه جدی میگم...

آره 8x خیلی خوبه باهاش کار کردم.

حالا استدلال خودم رو میگم میخوام بدونم نظرتون چیه:

فکر میکنم کلا ویندوز فون 8 هنوز یکمی همه گیر نشده. گرچه وضعش از ویندوز فون 7 بهتره ولی کلا اونقدر ها هم خفن نیست
ولی من این رو شک ندارم که گوشی های جدید که با ویندوز فون 8.5 بیان 5 ماه دیگه فوق الادن و wp8 تا اون موقع از نظر هک و ... هم خیلی پیشرفت کرده.
چرا خومون رو گول بزنیم در حال حاضر ویندوز فون 8 نه هک شده نه کاری میشه باهاش کرد...
خب دو راه میمونه دیگه . یا این که میرفتم گوشی اندرویدی میخریدم. که واقعا من یکی که این رو نمیتونم تحمل کنم. 2 این که آخرش یه گوشی ویندوز فون بخرم /////

lumia 920 که واقعا به نظرم 1800 میرزه... نه 2600
اگه 8x بگیرم که الان 1750ست
اگه lumia 620 بگیرم. زیر 1100 گیر میاد.

حالا الان اگه lumia 620 بگیرم نسبت به 8x حدود 700 تومن صرفه جویی کردم.

با توجه به نیاز هام که بیشتر از همین امکانات Live و People ش و calendar و office و دوربین و اس ام اس و این چیزا استفاده میکنم + چندین برنامه که اکثرشون هم free هستن.
فعلا برای همین 5 ماه فکر میکنم همین lumia 620 عالی باشه
چون یه پولی هم پس انداز کردم نیاز این 5 ماهم هم برطرف شده . بعدم همین گوشی هم میتونم 600 700 بفروشم.
پس همینطوریش 1400 دستم هست. به هر جال تا 5 ماه دیگه یه چیزیم میتونم بزارم روش :دی
و فکر میکنم اون موقع گوشی های ویندوز فون 8.5 هممون رو خیلی راضی خواهد کرد...

منظورم رو متوجه شدین؟

همین 3.8 اینچ یعنی 0.3 اینچ از iphone 4s بزرگتر. قابل تحمله برام....

والا آبتین جان به نظر من داری اشتباه می کنی.

به چه دلیل دارم بهت می گم. به این دلیل که این گوشی برات ارزش افزوده ایجاد نمی کنه، بلکمم یه ضرر زیادی هم روش می کنی.

تو داری می گی تا 5 ماه دیگه .... یعنی برنامت اینه این گوشی رو ۵ ماه نگه داری و بعد بفروشی. مثلا 600 تا 700

1- ببین اوضاع اقتصادی این مملکت داره هر روز به انحدام کامل نزدیک می شه. تا ۵ ماه دیگه احتمالا دلار از مرز ۵،۵۰۰ می گذره و پولی که تو امروز داری صرف می کنی ۵ ماه دیگه اون ارزش حالا رو نداره. خودتم می دونی که روی قیمت دست دوم اینجور کالاها جای مانور زیادی وجود نداره و تو نمی تونی ۵ ماه دیگه اون ۶۰۰ - ۷۰۰ رو که امروز مد نظرت هست رو از این گوشی به دست بیاری. شاید بتونی ولی ضمانتی براش وجود نداره

2- هیچ ضمانتی وجود نداره که شغل و درآمدی رو که امروز داری فردام داشته باشی در نتیجه، به نظر من، تا زمانیکه کالایی برای آدم واقعا ارزش افزوده نداشته باشه نباید اقدام به خرید کنه. اینو چرا می گم، چون دیگه اون زمان گذشت که آدم ها بر اساس عشق و علاقشون محصولی رو می خریدن. من ۲ سال پیش که HD2 رو فروختم HD7 گرفتم، از عمر گوشیم ۶ ماه بیشتر نگذشته بود رفتم HD7 گرفتم. چرا؟ چون دلار اون موقع بود ۹۰۰ تومن. ..... ها این شکلی وجود نداشت. کارم رونق داشت. خب چون دوست داشتم رفتم گرفتم. ولی الان دیگه این کار رو نمی کنم با این حال که من برای ۹۲۰ یورو گذاشتم کنار. برای اینکه هر چی دارمو گذاشتم برای مایحتاج اساسیم. چرا باز؟ چون می بینم عملا ۸ کاری نکرده. ما دو سال پیش برای ۷ همین موقع دو سه روش جیلبریک داشتیم. همه بچه های بخش فعال بودن. منی که اون موقع کاربر بودم هر روز من سر می زدم یه مطلب جدید بود. الان برا ۸ چی؟ من شنیدم امنیت ۸ فوق العاده بالاست و ممکن هم هست هکر ها با وضعیت موجود ۸ به صرفه نبینن که بخوان انقدر وقت برا هک گوشی هاش تلف کنن. و اگر حرفی رو که من می زنم درست باشه عملا یه تومنتو ریختی دور. ضمن اینکه بازی و نرم افزارای خاصی هم براش نیومده که تو بخوای بابتش انقدر پول بدی. الان جدا ۸ چی داره که ۷ نداره؟

من نظرم اینه که الان این پولتو مقداریشو ارز بخر، یه مقداریشو برو یه تایتان دست دوم تمیز بخر. HSPL کن حالشو ببر تا ۵ ماه دیگه. بعد اگه گوشی نسل دومیا توپ بود اونوقت برو بخر. بذار قضیه هک مشخص بشه. اسمارت فون بدون هک و جیلبریک و روت و فول آنلاک آشغالی بیش نیست

و اما برنامه من:

من متاسفانه سر این ۸ خیلی خرد تو ذوقم. برا همین تا پاییز سال بعد همین تایتانمو نگه می دارم. اگهتا اون موقع ۸ از این لحاظی که گفتم پیشرفت کرد اونوقت یه ۸ می گیرم. اما اگه نکرد حتما می رم یه گوشی شاخ اندرویدی می گیرم. ببین تو خودت می دونی که من اصلا نظر مثبتی رو اندروید ندارم. اصلا به نظر من اندروید یه سیستم عامل بی اصالته و با این حال که بعد وین فون، iOS رو قبول دارم، اما باز به خاطر محدودیت ها و سیاست های اپل نمی رم اونو بگیرم.تو الان خودت ببین گوشی نوت ۲ الان ارزونتر از لومیا ۹۲۰ هست. با اون امکانات. چرا من خودمو از اون امکانات محروم کنم. مگه مایکروسافت دلش به حال من می سوزه که من پولمو برم بریزم تو جیبش تازه هیچ کاری هم نتونم بکنم؟

masoud.ezati
16-02-2013, 02:46
سلام
آبتین جان دیدم بچه ها نظرشون رو راجب خریدلومیا۶۲۰ گفتن به خودم اجازه دادم به عنوان شاگرد نظرم رو بگم:4:
آبتین جان اگه اطلاع داشته باشی من اندروید باز بودم و هستم و این اولین تجربه وینفونم هستش
ولی بعنوان کسی که از جفتشون استفاده کردم پیشنهادم رو میگم
اندروید خیلی برتری داره
۱_اینکه برنامه و بازیهای کرک شده فراوانی داره که حتی باور نکردنیه
۲_شخصی سازیها تو اندروید فوق العاده زیاده
۳_ولش کن پشیمون شدم چون خودت همه اینارو میدونی و عین این میدونه که یه شاگرد میخواد به استاد اینارو بگه:4::lol:
در کل پیشنهادم اینه که با این پول یه گوشی اندرویدی ۲هسته جیلی بین با ۱گیگ رم بگیری
اگه با اندروید حال نمیکنی صبر کن چون سیستم عاملهای باحالی قراره بیاد
۱_تایزن
۲_اوبونتو
۳_فایر فاکس
۴_سیستم عامل جدید جولا

آبتین خان اینو جدی میگم تو اندروید هرکاری بخوای میتونی انجام بدی
بعنوان مثال یه گوشی که otg شما میتونی یه کرنل عوض کنی و این قابلیت رو اضافه کنی
برو الان بازیهای اندروید رو ببین:
مدرن کمبات۴
Nfs most wanted
واقعا پویا خوب حرفی زد گفت چرا آدم پول که میخواد بده چرا چیزی بخره که خودش رو محدود کنه!!!
یا نه اگه عشق وینفون هستی مطمین باش لومیا۶۲۰ بهت هیچ لذتی نمیده چون حرفی واسه گفتن نداره و بعد از اینکه خریدی میگی چه اشتباهی کردم گوشی قبلی رو دادم اینو گرفتم،گوشی قبلی درسته قدیمی بود ولی جواب کارام رو بهترین نحو انجام میداد

Mr_sh
16-02-2013, 02:51
اههههممممممممممممممممم

آقایون من با پویا جان موافقم (ولی اگه آسمون زمین بیاد گوشی اندروید دار نمیگیرم) راستش منم با وینفون 8 کار کردم کمی. درسته که خیلی چیزه جدیدیه و خیلیم با کلاسه ولی اینهمه پول بدی یه زندان (به نظر من) بگیری نمی ارزه.بعدشم هنوز کسی نتونسته راهی واسه نصب رام کوک شده رو گوشی لومیا 800و900 که من عاشقشم پیدا کنه حالا این گوشی جدیدای نوکیا بماند.
آبتین جان داداش پیش پیش مبارکه

راستی اگه گرفتی بده منم باش یه بوق بزنم ثواب داره :4: :4:

mesbaha
16-02-2013, 14:47
سلام
یه سوال داشتم
اگه وین فون 8.5 بیاد باید یه گوشی دیگه بخریم یا رو همین 8 آپدیت میشه؟

NovaX5
16-02-2013, 14:49
سلام
یه سوال داشتم
اگه وین فون 8.5 بیاد باید یه گوشی دیگه بخریم یا رو همین 8 آپدیت میشه؟

قطعا گوشی های فعلی هم آپدیت خواهد شد

mohsen-unique
16-02-2013, 17:49
620 گوشیه خوبیه ولی من همچنان به hd2 معتقدم
یه جایی خوندم درست یادم نمیاد فکر می کنم توی t w i t t e r بود cotulla گفته بود که ویندوز فون 8 که روی hd2 بالا اورده فول آنلاک هست
من به cotulla ایمان دارم

tighoor
19-02-2013, 11:20
یعنی این گوشی عالیه
واقعا خوشساخت. واقعا خوشدست و شیک ...
همین جمع و جور بودنش خیلی تو دل بروش کرده !
نسبت به قیمت عالیه

حالا همین امروز خریدم به زودی نظرات بیشتری در مورد این گوشی میدم ....

mehdimghi
19-02-2013, 11:35
یعنی این گوشی عالیه
نسبت به قیمت عالیه

مبارک باشه . منتظر نظراتت هستیم .
فقط اینم بگو چند گرفتی ؟ با گارانتی یا بدون گارانتی ؟
امروز شبکه خبر گفت گوشی و لوازم pc نخرین ارز مبادلاتی رو شروع کردن بدن مردم فعلا گوشی و pc نخرن تا ارزون شه .
من که بین 8x و note II و one x و s3 موندم . دلم با 8X هست ولی چون هک نشده نمیدونم بخرم یا نه . :be::dy:
به نظرتون در نمایشگاه MWC گوشی وین فون جدید یا اندروید جدیدی معرفی میشه ؟؟ ( به غیر از اوناییکه لو رفته ) .

tighoor
19-02-2013, 20:01
مبارک باشه . منتظر نظراتت هستیم .
فقط اینم بگو چند گرفتی ؟ با گارانتی یا بدون گارانتی ؟
امروز شبکه خبر گفت گوشی و لوازم pc نخرین ارز مبادلاتی رو شروع کردن بدن مردم فعلا گوشی و pc نخرن تا ارزون شه .
من که بین 8x و note ii و one x و s3 موندم . دلم با 8x هست ولی چون هک نشده نمیدونم بخرم یا نه . :be::dy:
به نظرتون در نمایشگاه mwc گوشی وین فون جدید یا اندروید جدیدی معرفی میشه ؟؟ ( به غیر از اوناییکه لو رفته ) .

مرسییی
تو ایران که دیگه گارانتی نمیشن سری های لومیا
1090 برام درومد. تو علائدین پیدا میشه.

مشکی

--

اون ارز مبادلاتی یه دروغ محضه !!!!
چون برای گوشی هایی هست که رسمی وارد بشن !
خب رسمی وارد بشن گمرک میخوره بهشون ولی این گوشی هایی که ما میخریم توسط برادران عزیز از عراق با الاق از مرز رد میشه :دی

========

گوشی های جدید ویندوز فون فکر نکنم سخت افزار جدیدی داشته باشن چون فعلا ماکروسافت اجازه نمیده
ولی ممکنه امکانات جانبی دیگه داشته باشن

Mr_sh
19-02-2013, 22:42
یعنی این گوشی عالیه
نسبت به قیمت عالیه

آبتین جان مبارکه ایشالا زودی هکش کنن که ما خیالمون راحت شه منم میخوام بخرم اما میترسم به سرنوشت لومیا های 900 800 من اخر نفهمیدم چرا اینقدر سخت میگیرن چرا گوشی رو اینقدر محدود میکنن؟؟یه توضیح کوچیک بدین ممنون میشم.

mehdimghi
19-02-2013, 22:50
آبتین جان ممنون بابت راهنماییتون .
این htc 8x جز اون گوشیهایی هست که به صورت رسمی وارد میشه ؟ چون گارانتی آرین و پارس مایکروتل رو داره .

tighoor
19-02-2013, 23:37
آبتین جان ممنون بابت راهنماییتون .
این htc 8x جز اون گوشیهایی هست که به صورت رسمی وارد میشه ؟ چون گارانتی آرین و پارس مایکروتل رو داره .

آره رسمی وارد میشه
گارانتی هم داره....

Behnood
19-02-2013, 23:47
مبارک باشه داداشی.
واقعا سری لومیا خیلی خوبه.اصلا کاری ندارم با جیلبرک و این چیزاش همین که این سیستم عامل انقدر ررون و خوبه کفایت میکنه برای من.و کیفیت ساخت لومیا هم که نظیر نداره به نظرم...

masoud.ezati
20-02-2013, 02:00
آبتین جان مبارک باشه
یه چندتا سوال دارم
کیفیت صفحش به super lcd(8s) میرسه؟
بعد سوال بعدیم راجب گرافیکهای آدرنو هست که دوستان میگفتن گرافیک 8s از 8x و بقیه ضعیفتره!!!چجوری ضعیفتره؟مگه آدرنو ۳۰۵ از ۲۲۰ یا ۲۲۵ جدیدتر نیست؟پس چطور ضعیفتره؟

tighoor
20-02-2013, 18:45
مبارک باشه داداشی.
واقعا سری لومیا خیلی خوبه.اصلا کاری ندارم با جیلبرک و این چیزاش همین که این سیستم عامل انقدر ررون و خوبه کفایت میکنه برای من.و کیفیت ساخت لومیا هم که نظیر نداره به نظرم...

مرسی داداش بهنود
آره واقعا خیلی لذت بخشه
بعضی ها فکر میکنن که ممکنه با lumia 620 این احساس رو نکنن که قدرت ویندوز فون 8 کامل تو دستشونه در صورتی که اینطوری نیست و تمام قدرت ویندوز فون 8 قابل دسترس هست با کیفیت خیلی خوب.

آبتین جان مبارک باشه
یه چندتا سوال دارم
کیفیت صفحش به super lcd(8s) میرسه؟
بعد سوال بعدیم راجب گرافیکهای آدرنو هست که دوستان میگفتن گرافیک 8s از 8x و بقیه ضعیفتره!!!چجوری ضعیفتره؟مگه آدرنو ۳۰۵ از ۲۲۰ یا ۲۲۵ جدیدتر نیست؟پس چطور ضعیفتره؟

من صفحه ی 8s رو دیدم که چقدر شفافه و contrast ش بالاست
ولی اینم خیلی خوبه و آدم رو کاملا راضی میکنه ....

305 مدل پیشرفته شده ی 205 هست

205 حدود 2 برابر از 200 قویتره
305 هم حدود 5 برابر از 200 قویتره.
ولی در کل از 225 ضعیفتره...

Artanik
20-02-2013, 20:43
آبتین با توجه به این که یه عمر :دی از رام کوک شده استفاده کردی. . .
کدوم محدودیت ها آزار دهنده هست؟

tighoor
20-02-2013, 21:14
آبتین با توجه به این که یه عمر :دی از رام کوک شده استفاده کردی. . .
کدوم محدودیت ها آزار دهنده هست؟

بلوتوث که فعاله :دی حتی موزیک
نرم افزار های 8 هم پیشرفت داره که توی ویندوز فون 7 قابل اجرا نیست و نیاز به full unlock داره ولی توی 8 آزاده مثل نوشتن نرم افزار برای دسترسی به باتری

خلاصه این که یکسری محدودیت ها هست قبول دارم ولی قابل تحمله... البته من زیاد اهل بازی نیستم ولی واسه کسی که عشق بازی باشه شاید یکم سخت باشه
مثلا nokia maps ایران رو ..... کرده..........
ولی بیخیال... گوشی یعنی یه چیزی که کار آدم رو راه بندازه
الان مثلا pocket recorder 8.0 رایگان هست میشه فایل های mp3 هم منتقل کرد تو pc
توی wp7 نمیشد

نرم افزار های free هم که میشه از روی sd ریخت

فوق فوقش خیلی کم بیارم که نمیارم میرم رسمی نرم افزار میخرم. :دی

=========

من فقط نمیدونم چرا Nokia Xpress برای Lumia 620 نیست ؟ !

N.A.J.I
20-02-2013, 22:28
بلوتوث که فعاله :دی حتی موزیک
نرم افزار های 8 هم پیشرفت داره که توی ویندوز فون 7 قابل اجرا نیست و نیاز به full unlock داره ولی توی 8 آزاده مثل نوشتن نرم افزار برای دسترسی به باتری

خلاصه این که یکسری محدودیت ها هست قبول دارم ولی قابل تحمله... البته من زیاد اهل بازی نیستم ولی واسه کسی که عشق بازی باشه شاید یکم سخت باشه
مثلا nokia maps ایران رو ..... کرده..........
ولی بیخیال... گوشی یعنی یه چیزی که کار آدم رو راه بندازه
الان مثلا pocket recorder 8.0 رایگان هست میشه فایل های mp3 هم منتقل کرد تو pc
توی wp7 نمیشد

نرم افزار های free هم که میشه از روی sd ریخت

فوق فوقش خیلی کم بیارم که نمیارم میرم رسمی نرم افزار میخرم. :دی

=========

من فقط نمیدونم چرا Nokia Xpress برای Lumia 620 نیست ؟ !

آبتین جون مبارکه.تو store که رفتی nokia collection رو انتخاب کن یه برنامه مثلا nokia map رو بزن بعد زیرش نوشته more from nokia اونجا فک کنم هست

tighoor
20-02-2013, 23:07
آبتین جون مبارکه.تو store که رفتی nokia collection رو انتخاب کن یه برنامه مثلا nokia map رو بزن بعد زیرش نوشته more from nokia اونجا فک کنم هست

نه نمیشه نیست !
نه این هست نه اون یارو camera extra
البته بقیش همه هست....
بیخیال ....
در هر صورت ممنونن داداشی

masoud.ezati
21-02-2013, 01:28
نه نمیشه نیست !
نه این هست نه اون یارو camera extra
البته بقیش همه هست....
بیخیال ....
در هر صورت ممنونن داداشی

آبتین جان منم گوشی رو گرفتم اولش تو استور قسمت htc app نبود ولی ۱بار که ریست فکتوری کردم تو استور htc app اومد دیگه
گفتم بگم شاید مال شما هم اینجوری باشه و به دردت بخوره

tighoor
08-03-2013, 21:36
خواستم یه عکس نمونه از دوربین Lumia 620 بزارم در روز
این رو توی میدان ونک کشف کردم
اون دو تا هم دوستام هستن :دی

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=825097&stc=1&d=1362767724

First.Last
08-03-2013, 23:00
عمو آبتین به نظرت 520 بهتره یا 620 ؟؟؟ کی 520 به ایران میرسه ؟

من نظرم روی 520 هست . هم به خاطر ارزون بودنش ..بعدش صفحش یکم بزرگتره که اندکی منو راضی نیگه میداره و IPS هستش ...طراحیش هم که خیلی بهتر و نازک تر از 620 هست ..

راستی یه سوال این ips به کار برده شد در 520 چقدر کیفیتش بهتر هست از tft 620 ؟؟؟

احتمالا با قیمت دلار امروز در صورت وروود این شازده تا 3 ماهه دیگه پیش بینی قیمتش چقدر هست ؟؟؟184 دلار در دلار 3800 تومن = حدودا 700 که به نظر من خوبه

لومیا 720 = 350*3800= 1350 که اینم خوبه به نظرم با اون باتری فوق العاده ای که داره ... که همه جوره همه جا باهات راه میاد ..
ولی حیف که یکم تراکم پیکسلیش کم هست ... بازم خوبه

بزگ نمیر بهار میاد ....

tighoor
08-03-2013, 23:44
عمو آبتین به نظرت 520 بهتره یا 620 ؟؟؟ کی 520 به ایران میرسه ؟

من نظرم روی 520 هست . هم به خاطر ارزون بودنش ..بعدش صفحش یکم بزرگتره که اندکی منو راضی نیگه میداره و ips هستش ...طراحیش هم که خیلی بهتر و نازک تر از 620 هست ..

راستی یه سوال این ips به کار برده شد در 520 چقدر کیفیتش بهتر هست از tft 620 ؟؟؟

احتمالا با قیمت دلار امروز در صورت وروود این شازده تا 3 ماهه دیگه پیش بینی قیمتش چقدر هست ؟؟؟184 دلار در دلار 3800 تومن = حدودا 700 که به نظر من خوبه

لومیا 720 = 350*3800= 1350 که اینم خوبه به نظرم با اون باتری فوق العاده ای که داره ... که همه جوره همه جا باهات راه میاد ..
ولی حیف که یکم تراکم پیکسلیش کم هست ... بازم خوبه

بزگ نمیر بهار میاد ....

520 و 720
فکر میکنم 2 ماه دیگه تو ایران برای فروش بیاد
620 الان هست
ولی اگه قراره منتظر بشین
من 720 رو یک گوشی بسیار بسیار عالی میبینم.
350 دلارم نیست 300 دلاره که توی ایران مثلا حدود 1250 یا فوقش 1300 بشه

First.Last
09-03-2013, 02:14
ممنوم //
بودجم به 720 نمیرسه ... این 720 خیلی عالی هست ولی خوب ....
کسانی که به فکر خرید هستن
به نظرم بهترین زمان خرید از اواخر فروردین هست تا نزدیکی یه رویداد بزرگ

یه چند تا سوال دیگه دارم که با اجازتون همینجا میپرسم ..جاش اینجا نیست اکر محبت کنید ممنون میشم

1- این گوشی 620 میتونه ویدیو های فول اچ دی 1080 رو پخش کنه ؟؟؟ اچ دی 720*1280 رو چی ؟؟ اگر نه چرا ؟ به خاطر 800*480 بودنش!!! امکانش هست اگر بعدا ه . ک شد نرم افزاری داشته باشه که بتونه پخش کنه ...

2- چرا گوشی های وین فون 8ی رو با رزلوشن فول اچ دی نمی سازن ؟؟ یا چرا با تگرا 3 نساختن ؟؟؟
مایکروسافت نمیزاره یا شرکتا نمیسازن ؟؟؟

3- اگر گوشی های وین فون 8ی ه . ک نشن اون وقت چی میشه ؟؟؟ تا آخر عمر باید پولی نرم افزار بخریم...آیا اگر یکی ه . ک بشه و سوراخشو پیدا کنن احتمال هست بقیه هم ه . ک بشن یا نه هر گوشی که دست دولوپرها باشه همون شانس بیشتری داره ؟؟

4- آیا این خبر درسته که همه گوشی های وین فون8ی به ویندوز بلو یا 8.5 آپدیت میشن ...به 9 چی ؟؟؟قطعی هست این خبر ؟؟؟حتی 520

5- کدوم بهتره ؟ از نظر برایتنس و شارپنس . زاویه دید . زیر نور آفتاب . مصرف انرژی . رنگ واقعی srgb
Super AMOLED, Super Clear LCD, IPS LCD, LED Backlit LCD, TFT

Lumia 920 - 720 - 520 = IPS LCD
Ativ S = Super AMOLED
HTC 8s - 8x = Super LCD
Lumia 820 = AMOLED
Lumia 620 = TFT

???

mahdi75
09-03-2013, 19:51
ممنوم //

یه چند تا سوال دیگه دارم که با اجازتون همینجا میپرسم ..جاش اینجا نیست اکر محبت کنید ممنون میشم

1- این گوشی 620 میتونه ویدیو های فول اچ دی 1080 رو پخش کنه ؟؟؟ اچ دی 720*1280 رو چی ؟؟ اگر نه چرا ؟ به خاطر 800*480 بودنش!!! امکانش هست اگر بعدا ه . ک شد نرم افزاری داشته باشه که بتونه پخش کنه ...

2- چرا گوشی های وین فون 8ی رو با رزلوشن فول اچ دی نمی سازن ؟؟ یا چرا با تگرا 3 نساختن ؟؟؟

3- اگر گوشی های وین فون 8ی ه . ک نشن اون وقت چی میشه ؟؟؟ تا آخر عمر باید پولی نرم افزار بخریم...آیا اگر یکی ه . ک بشه و سوراخشو پیدا کنن احتمال هست بقیه هم ه . ک بشن یا نه هر گوشی که دست دولوپرها باشه همون شانس بیشتری داره ؟؟

4- آیا این خبر درسته که همه گوشی های وین فون8ی به ویندوز بلو یا 8.5 آپدیت میشن ...به 9 چی ؟؟؟قطعی هست این خبر ؟؟؟حتی 520

5- کدوم بهتره ؟ از نظر برایتنس و شارپنس . زاویه دید . زیر نور آفتاب . مصرف انرژی . رنگ واقعی srgb

Ativ S = Super AMOLED
HTC 8s - 8x = Super LCD
Lumia 820 = AMOLED
Lumia 620 = TFT

???

من یه لومیا ۶۲۰ آبی خریدم و ازش راضیم. ولی اگه الان بخوام بخرم، به نظرم ۵۲۰ معقول تره :)

اگه ۶۲۰ خریدید، حتماً یه مدتی مهلت تست داشته باشید و مولتی‌تاچش رو تست کنید. مال من مشکل داره :((
اطلاعات بیشتر و اپلیکیشن مورد نیاز رو اینجا ببینید. (http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia-620/213475-check-your-lumia-620-screen.html)

در مورد سوال‌هاتون هم:

۱- نمی‌دونم، ویدئوی فول‌اچ‌دی تا حالا روی گوشیم پخش نکردم.

۲- ویندوز فون ۸ هنوز رزولوشن فول‌اچ‌دی رو ساپورت نمی‌کنه. پردازنده‌های قابل پشتیبانیش هم محدوده. ایشالا توی آپدیت های بعدی!

۳- هنوز که هک نشدن، به خاطر Secure Boot هک شدنش چندان آسون هم نخواهد بود. ولی من الان فقط با اپلیکیشن‌های رایگانش زندگی می‌کنم. در ضمن، ویندوز فون استور در ایران بازه‌. (کافیه کشورتون رو آمریکا انتخاب کنید!!)

۴- از لحاظ مشخصات سخت‌افزاری (پردازنده و رم)، ۵۲۰، ۶۲۰ و ۷۲۰ دقیقاً یکی هستن. ۵۱۲ مگابایت رم و سی‌پی‌یو دو هسته‌ای یک گیگاهرتز. همگی به ویندوز بلو آپدیت خواهند شد (فکر کنم توی WPCentral خوندم) در مورد ویندوز ۹ مایکروسافت هنوز حرفی نزده. ولی اگه آپدیت نشه بهش فحش می‌دم :)
ویندوز فون به نظرم نیازی به پردازنده‌های ۴ هسته‌ای یا بیشتر نداره. الان روی گوشی من، محیط ویندوز فون خیلی نرم و روان اجرا میشه!

فقط یک نکته رو توجه کنید:‌ اگر بازی‌های با کیفیت می‌خواید، برید سراغ ۸۲۰ و ۹۲۰. چون اون ها رم یک گیگابایت دارن (و البته سی‌پی‌یو دو هسته‌ای یک و نیم گیگاهرتز)
این جریان رم واقعا مهمه. الان گیم‌لافت سه تا بازی جدید داده برای ویندوز فون (یکیش آسفالت ۷ بود) که روی گوشی من اجرا نمیشن :((
فکر می‌کنم WPCentral نوشته بود که آسفالت ۷ رو البته بهینه می‌کنن برای رم های ۵۱۲! ولی تضمینی نیست که همیشه اینطور باشه...

نکته‌ی دیگه هم، این که ویندوز فون (دست‌کم تا کنون) نمی‌تونه اپلیکیشن‌ها رو روی کارت حافظه نصب کنه. از این رو، چون ۸۲۰ فقط ۸ گیگ حافظه داخلی داره (مثل ۷۲۰، ۶۲۰ و ۵۲۰) اگر بازی می‌خواید بکنید، برید ۹۲۰ بخرید!

و نکته‌ی سوم، به نظرم سراغ اچ‌تی‌سی هم نرید، چون نوکیا یه سری اپلیکیشن میده، که فقط برای لومیاها در دسترس خواهند بود (یکی می‌گفت تا مدتی اینجوریه، نمی‌دونم)
و آخرین نکته! سراغ 8S اچ‌تی‌سی اصلاً نرید! درسته که قشنگه، ولی فقط ۴ گیگ حافظه داخلی داره که احتمالاً کمتر از ۱.۵ گیگابایتش خالی باشه. اپلیکیشن‌ها فقط روی همین باید نصب بشن! زود به مشکل می‌خورید!

۵- راستش نمی‌دونم، ولی لومیا ۶۲۰ نسبت به گوشی‌هایی که دیسپلی LED ندارن، به نظرم خیلی خوبه. به خصوص که فناوری Nokia Clear Black در این گوشی هم به کار رفته و سیاه رو خوب نشون میده.

پیروز باشید!

x DaNGeR x
09-03-2013, 23:24
ممنوم //

super amoled, super clear lcd, ips lcd, led backlit lcd, tft

lumia 920 - 720 - 520 = ips lcd
ativ s = super amoled
htc 8s - 8x = super lcd
lumia 820 = amoled
lumia 620 = tft

???

در مورد ویدیو های فول اچ دی و اچ دی ، وقتی میخواید فیلم رو کپی کنید رو دستگاه ، سیستم عامل یه پیغام میده تبدیل بکنم یا نه ، اگه تبدیل کنید هم حجمش کم تر میشه هم سایز صفحه دستگاه میشه و روون اجرا میشه، اگه هم با همون کیفیت فول کپی کنید ، مشکلی از بابت اجرا شدن نداره ولی مثل جارو برقی باتری و خالی میکنه ! و یه خورده هم ممکنه گیر کنه بعضی جاها یا طول بکشه برا اجرا کردنش

tighoor
09-03-2013, 23:37

Ativ S = Super AMOLED
HTC 8s - 8x = Super LCD
Lumia 820 = AMOLED
Lumia 620 = TFT

lumia 620 من واقعا ازش راضی هستم و احساس نمیکنم چیزی کم داره
حتی دو سه بار کسایی که iphone 4s داشتن این گوشی رو دیدن گفتن که چقدر کیفیت صفحش خوبه

تو اینا

Lumia 920
Ativ S
Lumia 820

از بقیه قویتر هستن.

First.Last
10-03-2013, 00:40
پس 520 با ips بودنش بازم یکم بهتر از 620 tft باید باشه ... حداقل IPS ها بهترین زاویه دید رو دارن به خاطر نحوه ی چینش پیکسل ها

mahdi75
12-03-2013, 18:26
پس 520 با ips بودنش بازم یکم بهتر از 620 tft باید باشه ... حداقل ips ها بهترین زاویه دید رو دارن به خاطر نحوه ی چینش پیکسل ها

نمی‌دونم ۵۲۰ چه طوری خواهد بود، ولی ۶۲۰ که زاویه دید واقعاً خوبی داره!

mahdi75
12-03-2013, 18:27
ویدئوی جعبه‌گشایی (آنباکس) نوکیا لومیا ۶۲۰

این ویدئوی آنباکس گوشی جدید من، Nokia Lumia 620 هست.

لینک ویدئو: http://2barnamenevis.com/unboxing-nokia-lumia-620/

http://2barnamenevis.com/wp-content/uploads/2013/03/IMG_0011-640x853.jpg

mahdi75
12-03-2013, 18:29
دوستان، اگر خواستید لومیا ۶۲۰ بخرید، حتماً مهلت تست بگیرید، چون گوشی من در مولتی‌تاچ مشکل دارد. یعنی عمل‌های عادی مثل Pinch را بدون مشکل انجام می‌دهد. اما مثلاً در بازی‌هایی که به چند انگشت همزمان نیاز دارند، به مشکل می‌خورم. اطلاعات بیشتر رو در اینجا (http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia-620/213475-check-your-lumia-620-screen.html) می‌تونید بخونید.
اگر خریدید هم قبل از اتمام مهلت تست، با برنامه‌ای که توی همون فروم گفته شده، گوشیتون رو تست کنید.

mahdi75
12-03-2013, 18:33
lumia 620 من واقعا ازش راضی هستم و احساس نمیکنم چیزی کم داره
حتی دو سه بار کسایی که iphone 4s داشتن این گوشی رو دیدن گفتن که چقدر کیفیت صفحش خوبه

محیط کاربریش هم خیلی خوشگله! خیلی از دوستای آندرویدی یا اپلی من، وقتی گوشیمو دیدن، از خوشگلیش تعریف کردن :dw:
یکی از دوستام هم که می‌خواست گوشی بخره، اومد سمت ویندوز فون! :by:

abbas_gh68
12-03-2013, 21:05
دوستانی که این گوشی را دارند
ایا میشه باتری گوشی را خودمون عوض کنیم؟
لومیا 620 که مثل 8s مشکل فضای داخللی نداره
واینکه برنامه هایی که نصب میشه فقط بر روی حافظه داخلی نصب میشه
یا هردو ؟
چون با این قیمت فعلا به صرفه ترین ویندوز فونی هست که فکر کنم وارد ایران شده

mahdi75
12-03-2013, 23:10
دوستانی که این گوشی را دارند
ایا میشه باتری گوشی را خودمون عوض کنیم؟
لومیا 620 که مثل 8s مشکل فضای داخللی نداره
واینکه برنامه هایی که نصب میشه فقط بر روی حافظه داخلی نصب میشه
یا هردو ؟
چون با این قیمت فعلا به صرفه ترین ویندوز فونی هست که فکر کنم وارد ایران شده

باتری لومیا ۶۲۰ قابل تعویض هست. ظاهراً در خارج باتری‌های جایگزین با ظرفیت بالاتر هم براش اومده. ایران رو نمی‌دونم.
فضای داخلی گوشی‌های نوکیا ۵۲۰، ۶۲۰، ۷۲۰ و ۸۲۰ همگی ۸ گیگابایت هست.
برنامه‌ها فعلاً در همه‌ی گوشی‌های ویندوز فونی روی حافظه داخلی نصب میشه. معلوم نیست در آینده مایکروسافت امکان نصب در کارت حافظه رو به سیستم‌عاملش اضافه بکنه یا نه.

احتمالاً لومیا ۵۲۰ که چند ماه دیگه وارد ایران میشه قیمت ارزان‌تری خواهد داشت، در حالی که چندان تفاوتی با این ندارد (مثلاً ۵۲۰ ان‌اف‌سی و دوربین دوم ندارد که چندان در ایران به کار نمی‌آید) البته نوسانات قیمت دلار در چندماه آینده رو هم در نظر بگیرید :bb:

NovaX5
13-03-2013, 00:09
باتری لومیا ۶۲۰ قابل تعویض هست. ظاهراً در خارج باتری‌های جایگزین با ظرفیت بالاتر هم براش اومده. ایران رو نمی‌دونم.
فضای داخلی گوشی‌های نوکیا ۵۲۰، ۶۲۰، ۷۲۰ و ۸۲۰ همگی ۸ گیگابایت هست.
برنامه‌ها فعلاً در همه‌ی گوشی‌های ویندوز فونی روی حافظه داخلی نصب میشه. معلوم نیست در آینده مایکروسافت امکان نصب در کارت حافظه رو به سیستم‌عاملش اضافه بکنه یا نه.

احتمالاً لومیا ۵۲۰ که چند ماه دیگه وارد ایران میشه قیمت ارزان‌تری خواهد داشت، در حالی که چندان تفاوتی با این ندارد (مثلاً ۵۲۰ ان‌اف‌سی و دوربین دوم ندارد که چندان در ایران به کار نمی‌آید) البته نوسانات قیمت دلار در چندماه آینده رو هم در نظر بگیرید :bb:

والا من کم کم دارم به این نتیجه می رسم که خرید گوشی های رده پایین ویندوز فون به صرفه نیست

vahid579
13-03-2013, 02:27
والا من کم کم دارم به این نتیجه می رسم که خرید گوشی های رده پایین ویندوز فون به صرفه نیست

این موضوعی که میگی تو گوشی هیا اندرویدی هم هست، الان مثلا با گوشی های x10 یا x8 سونی اریکسون چه کاری میشه انجام داد ؟ اصلا از اندرویدش نمیتونی اونطوری که باید و شاید استفاده کنی، گوشی های رده پایین سامسونگ هم همینه، حتی دوست خودم Ace داره اونم همین رو میگه. ولی قبول دارم تو ویندوز این مشکل یکم بیشتره

NovaX5
13-03-2013, 02:39
این موضوعی که میگی تو گوشی هیا اندرویدی هم هست، الان مثلا با گوشی های x10 یا x8 سونی اریکسون چه کاری میشه انجام داد ؟ اصلا از اندرویدش نمیتونی اونطوری که باید و شاید استفاده کنی، گوشی های رده پایین سامسونگ هم همینه، حتی دوست خودم Ace داره اونم همین رو میگه. ولی قبول دارم تو ویندوز این مشکل یکم بیشتره

البته در اندروید قضیه یکم متفاوته. اونجا بازدهی سیستم عامل و ریپ زدن در بازی ها و نرم افزار ها یا حتی خود سیستم عامل وجود داره. منتهی من از یه لحاظ دیگه می گم به صرفه نیست. چه درست چه غلط یکی از جنبه های استفاده از اسمارت فون ها، جنبه سرگرمیشه. الان بعد از ۳-۴ ماه بازار نرم افزار ویندوز فون ۸ تازه داغ شده. gameloft داره هفته ای ۱-۲ تا بازی براش ریلیز می کنه، نرم افزار های مختلف هم همینطور. از لحاظ نرم افزاری که هیچی. همه نرم افزار ها تضمینی بدون لگ اجرا می شن. اما بازی های شاخ !!!!! نه. شما الان ببین Asphalt 7 ، Amazing Spiderman ، Real Soccer 3 .

این بازی ها رو ببین. عمرا یکدوم از این بازی ها رو گوشی های رم 512 کار کنه.

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3557063&postcount=889

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3557079&postcount=890

تمام اینا روی گوشی های با رم 512 قابل اجرا نیست. حتی یه گوشی هایی مثل HTC 8S که یکی از این بازی ها رو نصب کنی کلا فضاش تموم می شه. اونوقت داری 1،100 هم پول گوشی می دی در صورتی که اگه ۵۵۰ بذاری روش می تونی یه لومیا ۸۲۰ بخری که به نظر من به صرفه ترین گوشی ویندوز فون ۸ ای برای ما ایرانی هاست. هم این بازی ها رو اجرا می کنه، هم از مموری کارت پشتیبانی می کنه، هم سخت افزارش همون سخت افزار لومیا ۹۲۰ ه . فقط یه سری تفاوت های جزئی با ۹۲۰ داره که به نظر من می ارزه آدم ۱ تومن کمتر پول بده و به جای لومیا ۹۲۰، لومیا ۸۲۰ بخره.

tighoor
13-03-2013, 19:31
پویا تحلیلت رو قبول ندارم :دی
الان مثلا این lumia 520 که قراره بیاد 200 دلار هست میشه فوقش 750 یا 800 تومن.
به ویندوز فون 8.5 هم آپدیت میشه در آینده
سیستم عامل بینهایت نرم... تمااام بازی ها یا نرم افزار هایی که نصب میشه هم بدون اشکال کار میکنن
میمونه فقط چندین تا بازی خیلی حجم بالا ...

حالا اندروید... شما الان با 750 تومن 800 تومن دیگه xperia p هم نمیتونین بگیرین... مثلا بشه xperia u گرفت
اندروید 4.2 هم که روش ریخته بشه دیگه مثل مثلا galaxy s3 نرم نیست. از نظر نرم افزار بازی هم که شانس بیاری بازی های بالای 100 مگابایت لگ نزنه. همه ی زیر 850 تومنی ها تو اندروید 512 مگابایت رم دارن
512 مگابایت رم توی اندروید عذاب آور تره یا ویندوز فون؟ !
والا الان که من با رم 512 کاملا احساس میکنم قدرت ویندوز فون دستمه. هییییییییییییچ نرم افزاری نیست که با رم 512 کار نکنه
فقط میمونه همون 7 8 تا دونه بازی.

Farnet.ir
13-03-2013, 23:41
سلام
من تازه امروز یدونه 620 زرد رو خرداری کردم و واقعا دارم لذت میبرم از این سیستم عامل نرم و روان و بدون لگ..
گوشی قبلیم هم ریزر مکس بود که ردش کردم رفت
به نظر من مهمترین فاکتور توی یه گوشی داشتن چهار پردازنده و چند گیگابایت رم و .. چیزا نیست
مهمترین فاکتور سیستم عامل اون است که در ویندوز فون 8 واقعا قدرتمنده...
دوستان من آیفون 5 هم داشتم ولی ویندوز فون 8 و لومیا 620 واقعا خوش دست و نرم است.
با صحبتهای دوستمون تیغور هم موافقم این گوشی با برای افرادی که با گیم سر و کار خاصی ندارن و فقط دنبال بیزینس و اینترنت و وب گردی و نرم افزار هستن عالیه

فقط ای کاش یه راه حلی بود که میشد نقشه های نوکیا رو دانلود کرد و من هر کاری کردم نتونستم ویدیو را با بلوتوث ارسال کنم؟؟؟

NovaX5
14-03-2013, 00:00
پویا تحلیلت رو قبول ندارم :دی
الان مثلا این lumia 520 که قراره بیاد 200 دلار هست میشه فوقش 750 یا 800 تومن.
به ویندوز فون 8.5 هم آپدیت میشه در آینده
سیستم عامل بینهایت نرم... تمااام بازی ها یا نرم افزار هایی که نصب میشه هم بدون اشکال کار میکنن
میمونه فقط چندین تا بازی خیلی حجم بالا ...

حالا اندروید... شما الان با 750 تومن 800 تومن دیگه xperia p هم نمیتونین بگیرین... مثلا بشه xperia u گرفت
اندروید 4.2 هم که روش ریخته بشه دیگه مثل مثلا galaxy s3 نرم نیست. از نظر نرم افزار بازی هم که شانس بیاری بازی های بالای 100 مگابایت لگ نزنه. همه ی زیر 850 تومنی ها تو اندروید 512 مگابایت رم دارن
512 مگابایت رم توی اندروید عذاب آور تره یا ویندوز فون؟ !
والا الان که من با رم 512 کاملا احساس میکنم قدرت ویندوز فون دستمه. هییییییییییییچ نرم افزاری نیست که با رم 512 کار نکنه
فقط میمونه همون 7 8 تا دونه بازی.

خب اینایی که داری می گی درست. منم تو کامنت قبلیم گفتم از لحاظ نرم افزاری اصلا کم نمیاره این گوشی ها. نرم افزار و روونی سیستم عامل تحت تاثیر قرار نمی گیره چون استانداردش توسط مایکروسافت تعیین می شه. منتهی از جنبه بازی و سرگرمی، تو الان خودت ببین یه بازی درست و حسابی نمی شه روش اجرا کرد. الان تو خداییش چه بازی هایی خریدی؟ تمام اون بازی های شاخی که الان معرفی شده یا قراره بعدا بیاد، هیچکدوم رو 512 قابل اجرا نیست. بقیش می مونه همین بازی هایی که من الان دارم رو تایتان و hd7 اجرا می کنم. اگه اشتباه می کنم بگو شاید من متوجه نیستم. بله، یه سری بازی های متوسطم هست که روی این گوشی ها اجرا می شه. ولی خب بالاخره نمی شه جنبه های سرگرمی اسمارت فون ها رو هم کلا کنار گذاشت

tighoor
14-03-2013, 00:24
خب اینایی که داری می گی درست. منم تو کامنت قبلیم گفتم از لحاظ نرم افزاری اصلا کم نمیاره این گوشی ها. نرم افزار و روونی سیستم عامل تحت تاثیر قرار نمی گیره چون استانداردش توسط مایکروسافت تعیین می شه. منتهی از جنبه بازی و سرگرمی، تو الان خودت ببین یه بازی درست و حسابی نمی شه روش اجرا کرد. الان تو خداییش چه بازی هایی خریدی؟ تمام اون بازی های شاخی که الان معرفی شده یا قراره بعدا بیاد، هیچکدوم رو 512 قابل اجرا نیست. بقیش می مونه همین بازی هایی که من الان دارم رو تایتان و hd7 اجرا می کنم. اگه اشتباه می کنم بگو شاید من متوجه نیستم. بله، یه سری بازی های متوسطم هست که روی این گوشی ها اجرا می شه. ولی خب بالاخره نمی شه جنبه های سرگرمی اسمارت فون ها رو هم کلا کنار گذاشت

قسمت های زیادی از حرفهات هم درسته پویا قبول دارم

ولی الان من واسه کسی که هیچ گوشی نداره یا hd7 داره اینا رو میگم نه کسی که titan داره

ولی از این به بعد چی..؟
همین angry birds الان درسته برای 7.8 میاد ولی 2 ماه دیگه چی ... برای 7 نمیاد دیگه
من مطمئنم حتی بازی های خیلی روتین ساده از 1ی 2 ماه دیگه فقط برای 8 میاد نه برای 7

اون بازی های خیلی حجیم بالای 300 400 مگابایت هم..... دیگه میشه ازش گذشت :دی
تو این دوره زمونه وقتی واسه آدم نمیمونه بخواد زیاد تمرکز کنه روی دانلود و نصب این چیزا

NovaX5
14-03-2013, 00:35
قسمت های زیادی از حرفهات هم درسته پویا قبول دارم

ولی الان من واسه کسی که هیچ گوشی نداره یا hd7 داره اینا رو میگم نه کسی که titan داره

ولی از این به بعد چی..؟
همین angry birds الان درسته برای 7.8 میاد ولی 2 ماه دیگه چی ... برای 7 نمیاد دیگه
من مطمئنم حتی بازی های خیلی روتین ساده از 1ی 2 ماه دیگه فقط برای 8 میاد نه برای 7

اون بازی های خیلی حجیم بالای 300 400 مگابایت هم..... دیگه میشه ازش گذشت :دی
تو این دوره زمونه وقتی واسه آدم نمیمونه بخواد زیاد تمرکز کنه روی دانلود و نصب این چیزا

نه تقصیر منه. آخه حرفیو که آخر باید می زدم اول زدم :4:

ببین آخه من تو خرید گوشی تمام جوانب رو حساب می کنم، در صورتیکه خودم تا به امروز هیچکدوم از بازی های موجود رو تموم نکردم. خیلی هاشم حتی نصب نکردم. منتهی من برای خرید گوشی همه جوانب رو در نظر می گیرم چون هزینه زیادی رو دارم بابتش پرداخت می کنم. دیگه دلار شده ۴۰۰۰ تومن. نه ۱۰۰۰ تومن سابق و درآمد ها هم تغییر که نکرده هیچ، کمتر هم شده. در نتیجه من میام نسبت امکاناتی رو که دو گوشی دارن رو به اختلاف قیمتشون می سنجم. مثلا چرا ۸۲۰ رو به ۹۲۰ ترجیح می دم؟ چون اختلاف قیمتشون نسبت به امکانات به نظرم زیاده. اما باز چرا ۸۲۰ رو به ۶۲۰ ترجیح می دم چون به نظرم این اختلاف قیمت منطقی هست.

البته در نهایت باز این انتخاب بر می گرده به خود کاربر و شرایطی و نوع استفاده ای که می خواد از گوشی بکنه

tighoor
14-03-2013, 00:49
نه تقصیر منه. آخه حرفیو که آخر باید می زدم اول زدم :4:

ببین آخه من تو خرید گوشی تمام جوانب رو حساب می کنم، در صورتیکه خودم تا به امروز هیچکدوم از بازی های موجود رو تموم نکردم. خیلی هاشم حتی نصب نکردم. منتهی من برای خرید گوشی همه جوانب رو در نظر می گیرم چون هزینه زیادی رو دارم بابتش پرداخت می کنم. دیگه دلار شده ۴۰۰۰ تومن. نه ۱۰۰۰ تومن سابق و درآمد ها هم تغییر که نکرده هیچ، کمتر هم شده. در نتیجه من میام نسبت امکاناتی رو که دو گوشی دارن رو به اختلاف قیمتشون می سنجم. مثلا چرا ۸۲۰ رو به ۹۲۰ ترجیح می دم؟ چون اختلاف قیمتشون نسبت به امکانات به نظرم زیاده. اما باز چرا ۸۲۰ رو به ۶۲۰ ترجیح می دم چون به نظرم این اختلاف قیمت منطقی هست.

البته در نهایت باز این انتخاب بر می گرده به خود کاربر و شرایطی و نوع استفاده ای که می خواد از گوشی بکنه

سابقه ی ور رفتنم با گوشی خیلی بیشتر از این حرفاست
بعد از این همه رام عوض کردن روی
i mate jam
i mate kjam
htc hd2

و خیلی ور رفتن های دیگهههههه.
آخر آخرش به این نتیجه رسیدم که آدم یه گوشی رو میخره که حال بکنه... همین....
820 هم الان... 700 تومن گرونتر از 620 هست...
به نظرم اصلااااا 700 تومن بیشتر نمیرزه

mahdi75
14-03-2013, 18:04
سلام
من تازه امروز یدونه 620 زرد رو خرداری کردم و واقعا دارم لذت میبرم از این سیستم عامل نرم و روان و بدون لگ..
گوشی قبلیم هم ریزر مکس بود که ردش کردم رفت
به نظر من مهمترین فاکتور توی یه گوشی داشتن چهار پردازنده و چند گیگابایت رم و .. چیزا نیست
مهمترین فاکتور سیستم عامل اون است که در ویندوز فون 8 واقعا قدرتمنده...
دوستان من آیفون 5 هم داشتم ولی ویندوز فون 8 و لومیا 620 واقعا خوش دست و نرم است.
با صحبتهای دوستمون تیغور هم موافقم این گوشی با برای افرادی که با گیم سر و کار خاصی ندارن و فقط دنبال بیزینس و اینترنت و وب گردی و نرم افزار هستن عالیه

فقط ای کاش یه راه حلی بود که میشد نقشه های نوکیا رو دانلود کرد و من هر کاری کردم نتونستم ویدیو را با بلوتوث ارسال کنم؟؟؟

برای دانلود نقشه‌ها، برید توی تنظیمات، Wifi، روی شبکه‌ای که بهش متصلید کلیک کنید، بعد یه چیزی هست که باید On بکنید، بقیش هم ...

در مورد ارسال ویدئو با بلوتوث، انگار اینا یادشون رفته توی Music+Videos امکان ارسال ویدئو رو بذارن!!! شما توی فولدر Pictures یه فولدر بسازید مثلاً به اسم Videos، بعد ویدئو ها رو بریزید توی اون. ویدئو ها توی اپلیکیشن Photos میان، اونجا آپشن Share هم داره :df:

راستی، گوشی مبارکتون باشه!

mahdi75
14-03-2013, 18:06

من با این حرفتون موافق نیستم.
اگر شما بازی‌های سه بعدی با گرافیک بالا رو نخواید، بقیه چیزها روی گوشی‌های مید-رنج هم به راحتی نصب میشن.
به علاوه، بر خلاف آندروید، سیستم‌عامل و خیلی از اپلیکیشن‌ها روی گوشی‌های مید-رنج هم خـیـلی نرم و روان هستن و تقریباً جایی لگ مشاهده نمی‌کنید.

اما اگر بازی‌های سه‌بعدی که گرافیک خیلی بالایی دارن بخواید،‌ دیگه باید گوشی های-اند خرید، چه ویندوز فون، چه آندروید...

Farnet.ir
14-03-2013, 18:10
کسی از دوستان راه حلی برای دانلود نقشه های نوکیا برای وینفون 8 سراغ نداره..؟؟

mahdi75
14-03-2013, 18:12
یه سوال، چرا توی پروفایل، جایی که می‌خوایم گوشیمون رو انتخاب کنیم، Nokia Lumia 620 وجود نداره؟؟
مدیران لطفاً رسیدگی کنید!

mahdi75
14-03-2013, 18:13
کسی از دوستان راه حلی برای دانلود نقشه های نوکیا برای وینفون 8 سراغ نداره..؟؟

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3559777&postcount=53

mehdimghi
14-03-2013, 19:45
البته در اندروید قضیه یکم متفاوته. اونجا بازدهی سیستم عامل و ریپ زدن در بازی ها و نرم افزار ها یا حتی خود سیستم عامل وجود داره. منتهی من از یه لحاظ دیگه می گم به صرفه نیست. چه درست چه غلط یکی از جنبه های استفاده از اسمارت فون ها، جنبه سرگرمیشه. الان بعد از ۳-۴ ماه بازار نرم افزار ویندوز فون ۸ تازه داغ شده. gameloft داره هفته ای ۱-۲ تا بازی براش ریلیز می کنه، نرم افزار های مختلف هم همینطور. از لحاظ نرم افزاری که هیچی. همه نرم افزار ها تضمینی بدون لگ اجرا می شن. اما بازی های شاخ !!!!! نه. شما الان ببین Asphalt 7 ، Amazing Spiderman ، Real Soccer 3 .

این بازی ها رو ببین. عمرا یکدوم از این بازی ها رو گوشی های رم 512 کار کنه.

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3557063&postcount=889

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3557079&postcount=890

تمام اینا روی گوشی های با رم 512 قابل اجرا نیست. حتی یه گوشی هایی مثل HTC 8S که یکی از این بازی ها رو نصب کنی کلا فضاش تموم می شه. اونوقت داری 1،100 هم پول گوشی می دی در صورتی که اگه ۵۵۰ بذاری روش می تونی یه لومیا ۸۲۰ بخری که به نظر من به صرفه ترین گوشی ویندوز فون ۸ ای برای ما ایرانی هاست. هم این بازی ها رو اجرا می کنه، هم از مموری کارت پشتیبانی می کنه، هم سخت افزارش همون سخت افزار لومیا ۹۲۰ ه . فقط یه سری تفاوت های جزئی با ۹۲۰ داره که به نظر من می ارزه آدم ۱ تومن کمتر پول بده و به جای لومیا ۹۲۰، لومیا ۸۲۰ بخره.

سه شنبه یا دوشنبه بود دقیق یادم نیست با دوستم رفتیم پاساژ ایرانیان در میدان ولیعصر 820 رو میداد 1.500 .
خیلی خوب میداد . من که نخریدم منتظرم بعد عید 8x رو بخرم .

NovaX5
14-03-2013, 19:50
سه شنبه یا دوشنبه بود دقیق یادم نیست با دوستم رفتیم پاساژ ایرانیان در میدان ولیعصر 820 رو میداد 1.500 .
خیلی خوب میداد . من که نخریدم منتظرم بعد عید 8x رو بخرم .

من خیلی تو این فکرم یه ۸۲۰ بگیرم. حالا ببینم چی می شه.

مرسی دوست عزیز

Mr_sh
15-03-2013, 00:40
داداش آبتین یه سری سوال دارم با اجازت اگه وقت کردی جواب بده

داداش اینجا (آبادان) این گوشی هست 1تومن میارزه hd7 رو 500 بدم اینو بگیرم؟؟
وضع باتریش چطوره؟؟چند ساعت میشه باهاش موزیک گوش کرد؟؟
کیفیت صدای خروجی توی هدفونش به اندازه ایفون هست؟؟یا حداقل مثله نوکیا های اکسپرس موزیک؟؟
ممنون میشم تا فروش نرفته بهم جواب بدی

NovaX5
15-03-2013, 01:27
:bm:
داداش آبتین یه سری سوال دارم با اجازت اگه وقت کردی جواب بده

داداش اینجا (آبادان) این گوشی هست 1تومن میارزه hd7 رو 500 بدم اینو بگیرم؟؟
وضع باتریش چطوره؟؟چند ساعت میشه باهاش موزیک گوش کرد؟؟
کیفیت صدای خروجی توی هدفونش به اندازه ایفون هست؟؟یا حداقل مثله نوکیا های اکسپرس موزیک؟؟
ممنون میشم تا فروش نرفته بهم جواب بدی

محمد جان، آبتین جان تا دوشنبه مرخصی هستن. البته من گوشی رو ندارم و از نزدیک هم متاسفانه ندیدم ولی چون دیدم عجله داری گفتم جوابتو بدم.

اولا قیمتشو بهت زیاد دادن. تو این سایت یه نگا به قیمت ها بنداز

http://www.mobile.ir/phones/shops-36975-nokia-lumia-620.aspx

متاسفانه بقیه سولاتتو باید خودش بیاد جواب بده. منتهی الان قیمتش باز نسبت به چند روز پیش خوب اومده پایین. تنها چیزی که می تونم بگم قیمتش نسبت به امکاناتش و نسبت به HD7 بسیار مناسب هست و من پیشنهاد می کنم بگیری. البته همونطور که تو بحثم گفتم این بازی شاخ ها رو فعلا باید بی خیال شی.

البته gameloft سر بازی Asphalt 7 گفت که می خواد تو آپدیت بعدی بازی رو برای رم های ۵۱۲ هم بهینه کنه. من فکر کنم این کار تا ۲-۳ ماه دیگه انجام می شه. الان ۶ تا گوشی وین فون ۸ تو بازار هست که ۲ تاش فقط رده پایینه. وقتی لومیا ۵۲۰ و ۷۲۰ هم بیاد اونوقت اینا یه جورایی برای اینکه کاربراشونو از دست ندن مجبور می شن بازی ها رو هم بهینه کنن.

از لحاظ نرم افزاری هم به نظرم وضع نرم افزارای حرفه ایه وین فون ۸ خیلی بهتر از ۷ هست. اکثر نرم افزارارو دارن آپدیت می کنن و امکانات خوبی رو هم دارن اضافه می کنن. منتهی فعلا باید با ویزا کارت مجازی بخریشون. مثلا یه ۲۰ دلاری حدودا 90 تومن درمیاد واست.

ولی کلا من نظرم موافق هست. با این حال که خودم این ۸۲۰ بدجور چشمو گرفته :ah:

mahdi75
15-03-2013, 09:59

من یه ماه پیش اینو خریدم یک میلیون 002:

بعد، دوستم دیروز همین گوشی رو خرید ۹۲۰ هزار تومن...

Mr_sh
15-03-2013, 13:37

محمد جان، آبتین جان تا دوشنبه مرخصی هستن. البته من گوشی رو ندارم و از نزدیک هم متاسفانه ندیدم ولی چون دیدم عجله داری گفتم جوابتو بدم.

متاسفانه بقیه سولاتتو باید خودش بیاد جواب بده. منتهی الان قیمتش باز نسبت به چند روز پیش خوب اومده پایین. تنها چیزی که می تونم بگم قیمتش نسبت به امکاناتش و نسبت به HD7 بسیار مناسب هست و من پیشنهاد می کنم بگیری. البته همونطور که تو بحثم گفتم این بازی شاخ ها رو فعلا باید بی خیال شی.

البته gameloft سر بازی Asphalt 7 گفت که می خواد تو آپدیت بعدی بازی رو برای رم های ۵۱۲ هم بهینه کنه. من فکر کنم این کار تا ۲-۳ ماه دیگه انجام می شه. الان ۶ تا گوشی وین فون ۸ تو بازار هست که ۲ تاش فقط رده پایینه. وقتی لومیا ۵۲۰ و ۷۲۰ هم بیاد اونوقت اینا یه جورایی برای اینکه کاربراشونو از دست ندن مجبور می شن بازی ها رو هم بهینه کنن.

از لحاظ نرم افزاری هم به نظرم وضع نرم افزارای حرفه ایه وین فون ۸ خیلی بهتر از ۷ هست. اکثر نرم افزارارو دارن آپدیت می کنن و امکانات خوبی رو هم دارن اضافه می کنن. منتهی فعلا باید با ویزا کارت مجازی بخریشون. مثلا یه ۲۰ دلاری حدودا 90 تومن درمیاد واست.

ولی کلا من نظرم موافق هست. با این حال که خودم این ۸۲۰ بدجور چشمو گرفته :ah:

مرددم تو خریدنش آخه باتری و کیفیت و بلندیه صداش برام خیلی مهمه.از یه طرف دیگه شیطونه میگه به I pod بگیرم واسه فیلم . موزیک و بازی و اینا همین hd7 رو هم نگه دارم!!نظرتون چیه؟؟

gosbe
15-03-2013, 17:47
مرددم تو خریدنش آخه باتری و کیفیت و بلندیه صداش برام خیلی مهمه.از یه طرف دیگه شیطونه میگه به i pod بگیرم واسه فیلم . موزیک و بازی و اینا همین hd7 رو هم نگه دارم!!نظرتون چیه؟؟

سلام همشهری
کجای آبادان لومیا 620 دیدی (جفت یزدان پرست)؟اگر اون رو میگی ، گوشی قرمز بود! و قیمتش بالا و فروش رفت.
گوشی می خوای بگیری حواست باشه از کی میگیری. ویندوز فون تو آبادان زیاد طالب نداره(از نظر فروشنده ها).کسی نمیاره.بیاره گرون میاره چون سریع فروش نمیره.
اگر گوشیت 500 میخرن بفروش و بعد عید همین لومیا رو بخر.
کسایی که دارن راضین ازش.

Mr_sh
15-03-2013, 19:55
سلام همشهری
کجای آبادان لومیا 620 دیدی (جفت یزدان پرست)؟اگر اون رو میگی ، گوشی قرمز بود! و قیمتش بالا و فروش رفت.
گوشی می خوای بگیری حواست باشه از کی میگیری. ویندوز فون تو آبادان زیاد طالب نداره(از نظر فروشنده ها).کسی نمیاره.بیاره گرون میاره چون سریع فروش نمیره.
اگر گوشیت 500 میخرن بفروش و بعد عید همین لومیا رو بخر.
کسایی که دارن راضین ازش.

آره برادر همونو میگفتم!!
امروز دیدم که فروش رفته ضد حال خوردم.میدونم اینجا اصن نمیدونن وینفون چیه!!یارو میگه ویندوزفون ویروس میگیره :4:
کیفیت و بلندی صدای گوشیا برام مهمه و باتریش شانس ما آبتینم نیستش بهم جواب بده!!
دمت گرم کوکام

First.Last
16-03-2013, 00:21
یه خبر الان خبر خوندم نوکیا قراره برای 920 و 820 و چند مدت بعد برای 620 آپدیت ارائه کنه برای بهبود نرم افزاری
برای 620 مثه اینکه تاچش و کیفیت صفحه نمایش و دوربینش میخواد بهتر شه ..

دمه نوکیا گرم که پشتیبانیش رو از همین الان شروع کرده

mahdi75
16-03-2013, 12:34
یه خبر الان خبر خوندم نوکیا قراره برای 920 و 820 و چند مدت بعد برای 620 آپدیت ارائه کنه برای بهبود نرم افزاری
برای 620 مثه اینکه تاچش و کیفیت صفحه نمایش و دوربینش میخواد بهتر شه ..

دمه نوکیا گرم که پشتیبانیش رو از همین الان شروع کرده

گوشی من مولتی‌تاچش مشکل داره. اصلاً اعصابمو خورد کرده. امیدوارم ایراد نرم‌افزاری باشه و با این آپدیت حل بشه... :cf:

First.Last
16-03-2013, 13:12
گوشی من مولتی‌تاچش مشکل داره. اصلاً اعصابمو خورد کرده. امیدوارم ایراد نرم‌افزاری باشه و با این آپدیت حل بشه... :cf:

Nokia Lumia 620 will also be receiving a software update soon (version 1030.6407.1308.00xx). The refreshed operating system will include the improved touch behaviour and the update also enhances the system stability and camera picture quality (including a corrected camera exposure when the flash is used in bright lighting).

mahdi75
16-03-2013, 14:06
nokia lumia 620 will also be receiving a software update soon (version 1030.6407.1308.00xx). The refreshed operating system will include the improved touch behaviour and the update also enhances the system stability and camera picture quality (including a corrected camera exposure when the flash is used in bright lighting).

نمی‌دونم صبر کنم آپدیتش بیاد و ota نصب شه، یا گوشیمو با ورژن جدید فلش کنم...
از طرفی نمی‌تونم صبر کنم، از طرف دیگه هم حوصله ندارم همه چی رو از اول نصب و کانفیگ کنم!

tighoor
16-03-2013, 14:46
الان با موبایلم
یکی پرسید باتری چطور نگه میداره
باید بگم که نسبت به hd7 خیلی بهتره .... شاید ۳ برابر
موزیک که اصلا باتری مصرف نمیکنه توی ۶۲۰ ... شاید موزیک بتونه ۴۰ ساعت روشن بمونه
ولی در کل باتریش بد نیست و کار آدم رو تو طول روز راه میندازه
کیفیت صداش هم بد نیست
من به عنوان یه ویلنیست که خیلی تمیزی صدا برام مهمه راضیم ازش....
در کل از گوشی راضیم و به نظرم قدرت ویندوز فون ۸ کاملا در دستانمه

Mr_sh
16-03-2013, 14:58
الان با موبایلم
یکی پرسید باتری چطور نگه میداره
باید بگم که نسبت به hd7 خیلی بهتره .... شاید ۳ برابر
موزیک که اصلا باتری مصرف نمیکنه توی ۶۲۰ ... شاید موزیک بتونه ۴۰ ساعت روشن بمونه
ولی در کل باتریش بد نیست و کار آدم رو تو طول روز راه میندازه
کیفیت صداش هم بد نیست
من به عنوان یه ویلنیست که خیلی تمیزی صدا برام مهمه راضیم ازش....
در کل از گوشی راضیم و به نظرم قدرت ویندوز فون ۸ کاملا در دستانمه

دمت گرم داداشم من خیلی قدرت پخش موزیک مثل بلندی صدا و کیفیت برام مهمه شما که میگی کیفیتش خوبه ولی بلندیش چطوره؟؟واسه من اصلا اسپیکر مهم نیست !! فقط خروجی صدا تو هدفون برام مهمه.اینا چطوره؟گه بخوای با hd7 مقایسه کنی بلندیش 2 level از hd7 بیشتر هست؟؟و بازم کیفیتش؟؟

abbas_gh68
16-03-2013, 15:08
دوستان الان این گوشی را سایت دیجی کالا با قیمت 899000هزار تومان میفروشه
مثل اینکه قیمت گوشی داره کم میشه :bw:

gosbe
16-03-2013, 15:14

بله داداش
انشالله میاد پایین
من شد حدود 750-700 میخرم.(چقدر خوش اشتها!)- اما انشالله میشه.فقط دوستان پولا رو تو جیبتون(حسابتون) نگه دارید.اومد پایین تو حدودی که گفتم بدون رفت و برگشت بخرید.چون پایین تر از این دیگه نمیاد.

mahdi75
16-03-2013, 15:23

بیچاره من! یک میلیون خریدمش، تازه مولتی‌تاچش هم مشکل پیدا کرد. :cf:

hajireza
18-03-2013, 13:09
باسلام چتو میتونم بلوتوث بنصبم؟

abbas_gh68
18-03-2013, 13:17
من هم میخوام تا چند وقت دیگه این گوشی را بگیرم
فقط یه سوال دارم
ایادر ویندوزفون 8 مشکل بلوتوث حل شده؟
یعنی دیگه میشه باهاش بدون دردسر هر چیزی را فرستاد یا گرفت؟:bc:

mahdi75
18-03-2013, 13:27
من هم میخوام تا چند وقت دیگه این گوشی را بگیرم
فقط یه سوال دارم
ایادر ویندوزفون 8 مشکل بلوتوث حل شده؟
یعنی دیگه میشه باهاش بدون دردسر هر چیزی را فرستاد یا گرفت؟:bc:

بله، میشه باهاش عکس، فیلم و موسیقی رو فرستاد و گرفت.
ولی یه سری نواقصی داره هنوز. مثلاً ویدئوهایی که توی فولدر Videos ریخته باشید، آپشن ارسال ندارن. باید در فولدر Pictures ریخته بشن. حدس می‌زنم Videos مثلاً برای فیلم‌ها و اینطور چیزاست. نه کلیپ‌ها. من در Pictures یک فولدر ساختم به اسم Videos (با کامپیوتر) و کلیپ‌ها رو اونجا ریختم.
یا مثلاً امکان ارسال چند فایل با هم وجود نداره...
امیدوارم این مشکل‌ها هم در آپدیت‌های بعدی حل بشن.

tighoor
18-03-2013, 18:05
بله، میشه باهاش عکس، فیلم و موسیقی رو فرستاد و گرفت.
ولی یه سری نواقصی داره هنوز. مثلاً ویدئوهایی که توی فولدر videos ریخته باشید، آپشن ارسال ندارن. باید در فولدر pictures ریخته بشن. حدس می‌زنم videos مثلاً برای فیلم‌ها و اینطور چیزاست. نه کلیپ‌ها. من در pictures یک فولدر ساختم به اسم videos (با کامپیوتر) و کلیپ‌ها رو اونجا ریختم.
یا مثلاً امکان ارسال چند فایل با هم وجود نداره...
امیدوارم این مشکل‌ها هم در آپدیت‌های بعدی حل بشن.

البته تو عکس ها که میشه چند تا فایل با هم فرستاد

mahdi75
18-03-2013, 22:19
البته تو عکس ها که میشه چند تا فایل با هم فرستاد

نمی‌دونستم! ممنون که اطلاع دادید :)

اگه میشد موسیقی‌ها رو هم همینطوری فرستاد خیلی خوب میشد...

mahdi75
20-03-2013, 10:54
دوستان، توی مشخصات کاربری، در فهرست گوشی موبایل،‌ Nokia Lumia 620 وجود نداره. اونایی که بلدن به کی باید بگن، لطفاً این مشکل رو به اطلاع مسئولین ذی‌ربط برسونن :)

Farnet.ir
25-03-2013, 08:59
سلام
دوستان یک بروز رسانی تازه برای 620 ارائه شده است
من الان دارم گوشیم رو بروز میکنم..

tighoor
25-03-2013, 10:51
سلام

برا من که نیومده :دی حجمش زیاده؟
البته قراره بیاد آره
خود نوکیا داده برای آپدیت درایور های دوربین و صدا و تاچ و ...

mahdi75
25-03-2013, 16:01
سلام

یعنی دارید گوشی رو فلش می‌کنید یا از خود گوشی به صورت ota آپدیت می‌کنید؟

برای من که هنوز آپدیتش نیومده. علاقه‌ای به فلش هم ندارم. چون حوصله‌ی نصب و کانفیگ اولیه رو ندارم :)

Farnet.ir
25-03-2013, 20:35
برا من که نیومده :دی حجمش زیاده؟
البته قراره بیاد آره
خود نوکیا داده برای آپدیت درایور های دوربین و صدا و تاچ و ...

یعنی دارید گوشی رو فلش می‌کنید یا از خود گوشی به صورت ota آپدیت می‌کنید؟

برای من که هنوز آپدیتش نیومده. علاقه‌ای به فلش هم ندارم. چون حوصله‌ی نصب و کانفیگ اولیه رو ندارم :)

به صورت ota آپدیت کردم بیشتر سیستمی بود بروز رسانی و برنامه خاصی اضافه نشده است..

mahdi75
25-03-2013, 21:56
به صورت ota آپدیت کردم بیشتر سیستمی بود بروز رسانی و برنامه خاصی اضافه نشده است..

اگه ممکنه برید توی Settings بخش About اونجا OS Version و Firmware Version گوشیتون رو ببینید چیه، و اینجا بنویسید. ممنون.

abbas_gh68
25-03-2013, 23:09
دوستان این گوشی صفحش گوریلا هست؟
میزان صدای اسپیکر گوشی چقدر هست ؟
من میخوام بگیرم فقط توی رنگ گوشی موندم که سفید بگیرم یا سیاه:cg:

Farnet.ir
27-03-2013, 14:27
دوستان امروز یه بروز رسانی دیگه شامل بخش فیدبک نوکیا و همچنین مرکز اتصال را دریافت کردم..

mahdi75
11-04-2013, 13:38
لومیا ۶۲۰ من دو روز پیش آپدیت شد به فریمور ورژن ۱۰۳۰.۶۴۰۷.۱۳۰۸
ویژگی Storage Check اضافه شده، که خیلی خوب و کاربردیه. می‌تونیم حافظه‌ی مصرف‌شده‌ی گوشی رو ببینیم، حافظه‌ی مصرف شده توسط هر اپلیکیشن رو هم جدا جدا ببینیم، و البته فایل‌های Temp رو پاک کنیم.
مشکل مولتی‌تاچ که قبلن داشتم هم الان حل شده، هورا!
یه حسی بهم می‌گه یه کمی هم سیستم‌عامل روان‌تر شده :)

vahid579
11-04-2013, 18:56
بچه ها قاب پشت گوشی عوض میشه ؟ آخه انگار 820 اینطوریه. درسته ؟ یعنی اینکه داخل جعبه گوشی چندتا در وجود داره

mahdi75
11-04-2013, 19:54
بچه ها قاب پشت گوشی عوض میشه ؟ آخه انگار 820 اینطوریه. درسته ؟ یعنی اینکه داخل جعبه گوشی چندتا در وجود داره

عوض که میشه، ولی فکر کنم نه ۶۲۰ و نه ۸۲۰ داخل خود جعبه چنین چیزی ندارن. ۶۲۰ رو البته مطمئنم.
باید کاور جدا خریداری کنید، نمی‌دونم ایران گیر میاد یا نه :|
در ضمن، ۸۲۰ رو میشه کاورش رو عوض کرد و یه کاور با قابلیت شارژ وایرلس گذاشت، ولی ۶۲۰ کلا قابلیت شارژ وایرلس هم نداره.

Hp_i3
12-04-2013, 21:42
دوستان من بین این گوشی و 8s موندم یه سوال داشم از کسایی که داشتم اونم این هست این پوشی از لحاظ صدا چطوره منظوری هدفون واسه آهنگ کسایی که ایفون یا اچ تی سی داشتن بگین بهتره در همون حد بد تره یا از اندروید ساده هم بد تره÷

maxomid
12-04-2013, 22:21
دوستان من بین این گوشی و 8s موندم یه سوال داشم از کسایی که داشتم اونم این هست این پوشی از لحاظ صدا چطوره منظوری هدفون واسه آهنگ کسایی که ایفون یا اچ تی سی داشتن بگین بهتره در همون حد بد تره یا از اندروید ساده هم بد تره÷

سلام..
داداش اگه اهل بازی و نرم افزار هستید به خصوص بازی زیاد میریزید 8s با مشکل بر میخورید.
چون حافظه داخلیش 4گیگه که یک نیم بهتون free میده در ویندوزفون 8 هم app ها در حافظه نصب میشند پس به مشکل بر میخورید

ولی 620 حافظش 8گیگه که حدود 6گیگ ازاد میده باز وضعیتش بهتره..

من خودم 8اس دارم ازش راضی هستم.. نمایشگر عالی و بسیار شفاف و کنتراست بالایی داره و ظاهر عالی قابلیت Beats و صدای خیلی خوب . باطری قوی 1700 mAh
اما محدودیت حافظه.. قیمت بیشترش در مقابل لومیا 620 فراموش نکن.. به خصوص بازم تاکید میکنم روی محدودیت حافظه...

Hp_i3
12-04-2013, 22:23
سلام..
داداش اگه اهل بازی و نرم افزار هستید به خصوص بازی زیاد میریزید 8s با مشکل بر میخورید.
چون حافظه داخلیش 4گیگه که یک نیم بهتون free میده در ویندوزفون 8 هم app ها در حافظه نصب میشند پس به مشکل بر میخورید

ولی 620 حافظش 8گیگه که حدود 6گیگ ازاد میده باز وضعیتش بهتره..

من خودم 8اس دارم ازش راضی هستم.. نمایشگر عالی و بسیار شفاف و کنتراست بالایی داره و ظاهر عالی قابلیت beats و صدای خیلی خوب . باطری قوی 1700 mah
اما محدودیت حافظه.. قیمت بیشترش در مقابل لومیا 620 فراموش نکن.. به خصوص بازم تاکید میکنم روی محدودیت حافظه...

مرسی دوست عزیز از وقتی که واسه من گذاشتید ولی مشخصات رو خیلی شو میشه خوند و فهمید ولی کیفیت صدا واسه من یه امر بسیار مهم است واسه اینه می پرسم که نسبت به 8س و ایفون کیفیت پخش موسوقی چطور دارن

maxomid
12-04-2013, 22:28
مرسی دوست عزیز از وقتی که واسه من گذاشتید ولی مشخصات رو خیلی شو میشه خوند و فهمید ولی کیفیت صدا واسه من یه امر بسیار مهم است واسه اینه می پرسم که نسبت به 8س و ایفون کیفیت پخش موسوقی چطور دارن

این گوشی از قابلیت Beats استفاده میکنه صدای نسبتا بلند و با کیفیتی داره.
داخل هندسفری عالیه!....بسیار بلند و با کیفیت.

tighoor
12-04-2013, 22:45

این گوشی بهتره چون لومیا 620 میشه به اندازه 6.2 گیگ نرم افزار نصب کرد
ولی 8s فقط به اندازه 1.8 گیگ !!!!

و این که من lumia 620 رو تست کردم اسپیکرش قوی و کیفیتش خوبه و خروجی صداش هم قابل قبول هست

Hp_i3
12-04-2013, 22:47
این گوشی از قابلیت beats استفاده میکنه صدای نسبتا بلند و با کیفیتی داره.
داخل هندسفری عالیه!....بسیار بلند و با کیفیت.

و مقایسه لومیا 620 از لحاظ صدا چجوریه

black 3un
13-04-2013, 12:44
سلام دوستان ببخشید یه راهنمایی میخاستم در مورد کوچ از پرادا 3 به این گوشی
کیفیت صفحه و صدا و اینا برام مهم نیس زیاد
بیشتر رونی و سرعت و سی پی یو و سیستم عامل برام مهمه که من اصلا با ویندوز تا حالا کار نکرد
من از اندروید خیلی خوشم میاد بخاطر برنامه های کاملی که داره ولی خب از نظر سرعت و رونی ظاهرا به ویندوز فون نمیرسه
ممنون میشم دوستان یکم راهنمایی کن و اطلاعاتی در مورد ای سیستم عامل و برنامه هاش در اختیارم قرار بدن
مثلا من کیبورد ویندوز رو تو ریوو ها دیدم و زیاد ازش خوشم نمیاد ایا امکان تعویض کیبرد هست مثل اندروید؟
یا مثلا برنامه ای مثل مکس پلییر یا یاهو میل براش وجود داره؟
با تشکر

maxomid
13-04-2013, 13:04
سلام دوستان ببخشید یه راهنمایی میخاستم در مورد کوچ از پرادا 3 به این گوشی
کیفیت صفحه و صدا و اینا برام مهم نیس زیاد
بیشتر رونی و سرعت و سی پی یو و سیستم عامل برام مهمه که من اصلا با ویندوز تا حالا کار نکرد
من از اندروید خیلی خوشم میاد بخاطر برنامه های کاملی که داره ولی خب از نظر سرعت و رونی ظاهرا به ویندوز فون نمیرسه
ممنون میشم دوستان یکم راهنمایی کن و اطلاعاتی در مورد ای سیستم عامل و برنامه هاش در اختیارم قرار بدن
مثلا من کیبورد ویندوز رو تو ریوو ها دیدم و زیاد ازش خوشم نمیاد ایا امکان تعویض کیبرد هست مثل اندروید؟
یا مثلا برنامه ای مثل مکس پلییر یا یاهو میل براش وجود داره؟
با تشکر

سلام..
دوست عزیز ویندوزفون از نظر سرعت و روانی هامون نسل اول ویندوز 7 از دو هسته ای های اندروید سریعتر بودند.. از این نظر مطمئن باش..

لومیا 620 از پردازنده دو هسته ای 1ghz با معماری Karit بهره میبره. از اونطرف سیستم عامل ویندوز فون 8 پس از نظر سرعت و روان بودن خیالت 100% راحت باشه..

در حال حاظر ویندوزفون 135.000 apps در مارکتش داره. لینک مارکتشه. یک چرخی بزنید apps هاشو ببنید:

http://www.windowsphone.com/en-us/store/featured-apps

خیر کیبوردش رو نمیشه عوض کرد.. ولی کیبوردش که باحاله:دی.. تایپ باهاش خیلی راحته..
همین اول بگم اگه ویندوزفون مثل اندروید نیست که کیبوردش رو عوض کنید. لانچرش رو عوض کنید یا.....

خیر mxplayer نداره.

black 3un
13-04-2013, 14:08
سلام..
دوست عزیز ویندوزفون از نظر سرعت و روانی هامون نسل اول ویندوز 7 از دو هسته ای های اندروید سریعتر بودند.. از این نظر مطمئن باش..

لومیا 620 از پردازنده دو هسته ای 1ghz با معماری Karit بهره میبره. از اونطرف سیستم عامل ویندوز فون 8 پس از نظر سرعت و روان بودن خیالت 100% راحت باشه..

در حال حاظر ویندوزفون 135.000 apps در مارکتش داره. لینک مارکتشه. یک چرخی بزنید apps هاشو ببنید:

http://www.windowsphone.com/en-us/store/featured-apps

خیر کیبوردش رو نمیشه عوض کرد.. ولی کیبوردش که باحاله:دی.. تایپ باهاش خیلی راحته..
همین اول بگم اگه ویندوزفون مثل اندروید نیست که کیبوردش رو عوض کنید. لانچرش رو عوض کنید یا.....

خیر mxplayer نداره.
مرسی از جوابتون داداش پانیشر
حقیقتش من میتونم با همه چی گوشی کنار بیام دیگه بدتر ویو که وجود نداره تو کم بودن برنامه:bv:
ولی باید کلا از گوشی و کار با اون خوشم بیاد که نمیدونم ویندوز فون میتونه نظرمو جلب کنه یا نه
شما نظرت چیه؟
راستی برای نصب برنامه هم فقط از خود گوشی میشه ای کار رو کرد؟
دوباره ی چی یادم اومد،گوشی فارسی داره یا نه؟
داداش در مورد مکس پلییر خودش رو نمیگم ولی برنامه های مشابه هست که در پخش فیلم کامل باشه یا خودش ویدیو پلییرش کامله؟

o.n.l.i.n.e
13-04-2013, 14:24
مرسی از جوابتون داداش پانیشر
حقیقتش من میتونم با همه چی گوشی کنار بیام دیگه بدتر ویو که وجود نداره تو کم بودن برنامه:bv:
ولی باید کلا از گوشی و کار با اون خوشم بیاد که نمیدونم ویندوز فون میتونه نظرمو جلب کنه یا نه
شما نظرت چیه؟
راستی برای نصب برنامه هم فقط از خود گوشی میشه ای کار رو کرد؟
دوباره ی چی یادم اومد،گوشی فارسی داره یا نه؟
داداش در مورد مکس پلییر خودش رو نمیگم ولی برنامه های مشابه هست که در پخش فیلم کامل باشه یا خودش ویدیو پلییرش کامله؟

سلام دوست عزیز
برنامه ها از طریق مارک قابل دانلود هست
به نظرم تمامی گوشی های نوکیا فارسی دارن منو
اره دوست عزیز پلیر خود ویندوز هم خیلی خوبه
فقط این که تا هک کردن گوشی خبری از فایل منجیر نیست

kratosnajafi
13-04-2013, 14:59
سلام دوستان
چند وقته گوشیایه لومیا بدجور چشمو گرفتن مرددم که اس2 رو بفروشم برگردم به نوکیا یا نه
الان سوالی که ذهنمو خیلی درگیر کرده اینه که ایا این گوشیا برنامه هاشون به راحتی گیر میاد و میشه مثل بقیه از نت گیر اورد یا مجبوریم که فقط از مارکت بگیریم
بعدشم میشه برنامه ها و بقیه چیزا رو راحت رو گوشی ریخت و استفاده کرد یا داستان جیلبریک و اینچیزا وسطه
ممنون میشم جواب بدن دوستان

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

o.n.l.i.n.e
13-04-2013, 15:09
سلام دوستان
چند وقته گوشیایه لومیا بدجور چشمو گرفتن مرددم که اس2 رو بفروشم برگردم به نوکیا یا نه
الان سوالی که ذهنمو خیلی درگیر کرده اینه که ایا این گوشیا برنامه هاشون به راحتی گیر میاد و میشه مثل بقیه از نت گیر اورد یا مجبوریم که فقط از مارکت بگیریم
بعدشم میشه برنامه ها و بقیه چیزا رو راحت رو گوشی ریخت و استفاده کرد یا داستان جیلبریک و اینچیزا وسطه
ممنون میشم جواب بدن دوستان

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

اره فکر بسیار خوبه
فقط این که باید برنامه ها رو از مارکت نصب کنی اما یک راه دیگه ای هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=271483
واینکه هنوز نتونستن جیلبریک کنن اما همین طوری هم میشه از گوشی استفاده کرد بسیار روان و با کیفیت
نظر من 820 بگیری عالیه

vahid579
13-04-2013, 20:50
نظر من 820 بگیری عالیه

آقا محمود شما لومیا 820 دارید ؟

vahid579
14-04-2013, 15:54
بچه ها جنس بدنه این گوشیه چیه ؟ یعنی پلاستیکش اون حس گوشی ارزون رو به آدم میده یا مثل 920 حس یه گوشی گرون قیمت رو میده؟
یه سوال دیگه از نقشه نوکیا میشه استفاده کرد یعنی نقشه تهران رو داره؟ ( آخه شنیدم ایران رو ..... کرده) اگه داره به صورت افلاین هم میشه ازش استفاده کرد?
بعد شما واسه ورود به فیس... چه کار میکنید ؟ آخه ویندوز 8 وی پی ... نداره واسه این میپرسم.

راستی یه چیز دیگه هندزفری 620 همرنگ گوشیه؟ آخه تو عکس های 820 دیدیم همرنگ بودن

mahdi75
14-04-2013, 19:11
یه سوال دیگه از نقشه نوکیا میشه استفاده کرد یعنی نقشه تهران رو داره؟ ( آخه شنیدم ایران رو ..... کرده) اگه داره به صورت افلاین هم میشه ازش استفاده کرد?
بعد شما واسه ورود به فیس... چه کار میکنید ؟ آخه ویندوز 8 وی پی ... نداره واسه این میپرسم.

راستی یه چیز دیگه هندزفری 620 همرنگ گوشیه؟ آخه تو عکس های 820 دیدیم همرنگ بودن

بله، میشه استفاده کرد. فقط برای دانلودش باید پرو... تنظیم کنید توی تنظیمات وای‌فای، چون ایران رو ..... کرده.
البته Nokia Drive یعنی نویگیشن آفلاین نوکیا در ایران کار نمی‌کنه. ولی نقشه و نویگیشن Walk کار می‌کنه.
یه پیام خصوصی هم براتون فرستادم.
هندزفری گوشی من مشکی بود، ولی خود گوشی آبی. هندزفری خیلی ساده‌ای بود.

God_of_game_666
25-04-2013, 17:46
سلام.
من قصد خرید 620 رو دارم ، گوشی الانم هم Lg Optmius 3D P920 هست !
اول از همه می خوام بدونم که اصلا ارزش داره p920 رو با Lumia 620 عوض کنم ؟
علت این که من می خوام P920 رو با یه گوشی دیگه عوض کنم اینه که ، بعد از این که 1 2 ماهی با گوشی کار می کنی ، گوشی شدیدا کند می شه و باید Full Wipe کنی تا سرعت گوشی درست بشه و با Wipe کردن همه چیز پاک می شه ، می خوام بدونم بعد از خرید Lumia 620 ، با گذشت زمان و با کار کردن گوشی ، سرعت گوشی که کم نمی شه؟؟؟
بعد من اگه بخرم ، همین پس فردا می خوام اقدام کنم ، به خاطر همین باید از همین حالا از Contact ها و Sms هام بکاپ بگیرم !
پس کسی می تونه بگه چطور از Contact ها و SMS هام بکاپ بگیرم که بشه تو 620 ازشون استفاده کرد ؟!
بعد این برنامه ی Instagram قرار نیست برای wp8 بیاد ؟ :(
کودوم یک از این برنامه ها برای WP 8 اومده ؟
- برنامه که بشه باهاش هرچیزیرو که تو مموری اسکترنال که می زنی ، مدیریت کرد !
- برنامه ی پخش ویدئو که قابلیت پخش همه ی فرمت های ویدئویی رو داشته باشه !
- دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کامل و آفلاین !
یکی هم کسی از قابلیت OTG این گوشی استفاده کرده یا نه ؟
ممنون:ah:

tighoor
25-04-2013, 19:07
سلام.
من قصد خرید 620 رو دارم ، گوشی الانم هم Lg Optmius 3D P920 هست !
اول از همه می خوام بدونم که اصلا ارزش داره p920 رو با Lumia 620 عوض کنم ؟
علت این که من می خوام P920 رو با یه گوشی دیگه عوض کنم اینه که ، بعد از این که 1 2 ماهی با گوشی کار می کنی ، گوشی شدیدا کند می شه و باید Full Wipe کنی تا سرعت گوشی درست بشه و با Wipe کردن همه چیز پاک می شه ، می خوام بدونم بعد از خرید Lumia 620 ، با گذشت زمان و با کار کردن گوشی ، سرعت گوشی که کم نمی شه؟؟؟
بعد من اگه بخرم ، همین پس فردا می خوام اقدام کنم ، به خاطر همین باید از همین حالا از Contact ها و Sms هام بکاپ بگیرم !
پس کسی می تونه بگه چطور از Contact ها و SMS هام بکاپ بگیرم که بشه تو 620 ازشون استفاده کرد ؟!
بعد این برنامه ی Instagram قرار نیست برای wp8 بیاد ؟ :(
کودوم یک از این برنامه ها برای WP 8 اومده ؟
- برنامه که بشه باهاش هرچیزیرو که تو مموری اسکترنال که می زنی ، مدیریت کرد !
- برنامه ی پخش ویدئو که قابلیت پخش همه ی فرمت های ویدئویی رو داشته باشه !
- دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کامل و آفلاین !
یکی هم کسی از قابلیت OTG این گوشی استفاده کرده یا نه ؟
ممنون:ah:

به نظرم اول شما در مورد ویندوز فون 8 بیشتر تحقیق کنید چون 180 درجه با اندروید فرق داره
نه اصلا کند نمیشه و هنگ نمیکنه
sms ها رو نمیشه منتقل کرد ولی contact هاتون رو توی همون gmail سینک کنید بعدا توی ویندوز فون هم اون رو وارد کنید contact هاتون میاد.

نرم افزار instagram فکر میکنم به یک اسم دیگه مخصوص گوشی های نوکیا موجود هست

دیکشنری هم هست. عالیه و کامل.
ولی Video Player که بشه همه فرمت ها رو دید فعلا نداره
و OTG هم که امکان پذیر نیست

God_of_game_666
25-04-2013, 19:26
به نظرم اول شما در مورد ویندوز فون 8 بیشتر تحقیق کنید چون 180 درجه با اندروید فرق داره
نه اصلا کند نمیشه و هنگ نمیکنه
sms ها رو نمیشه منتقل کرد ولی contact هاتون رو توی همون gmail سینک کنید بعدا توی ویندوز فون هم اون رو وارد کنید contact هاتون میاد.

نرم افزار instagram فکر میکنم به یک اسم دیگه مخصوص گوشی های نوکیا موجود هست

دیکشنری هم هست. عالیه و کامل.
ولی Video Player که بشه همه فرمت ها رو دید فعلا نداره
و OTG هم که امکان پذیر نیست

اس ام اس ها رو به هیچ طریقی ، حتی با برنامه ی مخصوصی هم نمی شه ؟
برنامه هایی که کارکرد (منظور همون افکت ها و border ها و ... ) instagram رو داشته باشند زیاده ! ولی خود Instagram یه شبکه اجتماعی هست که توش دوستامون رو add می کنیم و این حرفا ! فک نمی کنم جایگزینی بتونه داشته باشه ! مگر خود برنامه بیاد
مشکل ویدئو هم موقت هست دیگه ؟ بعدا برنامه ای میاد که بشه همه ی فرمت هارو دید ؟
در مورد OTG هم ، من تو نقد بعضی سایت ها OTG رو دیدم نوشته بودن که داره !

یه سوال دیگه برام پیش اومد!
من دوره ای که بخوام گوشیم رو پر از برنامه و بازی کنم گذشته ، این کار رو با Galaxy S و Optimus 3D انجام دادم ! ولی الا یه چند ماهی می شه که از گوشی فقط برای زنگ ردن و اینجور حرفا استفاده می کنم !
انتظارای من از گوشی اینه :
تو مکالمه و اس ام اس هیچ مشکلی نداشته باشه ! (چون P920 مشکل Ghost Call داره و بعضی تماس هارو از دست می دادم !)
-تو Multi task قئی باشه ، چون ممکنه مثلا در یه لحظه ف 5 6 تا برنامه ی اینترنتی با هم باز باشن ! (مثلا یاهو و line و viber و... با هم)
-استفاده ی اصلی من از گوشی ، برای گوشی دادن به آهنگ و دیدن ویدئو هست ( منظور موزیک ویدئو و اینجور چیزا)
-کلا با شبکه های اجتماعی زیاد سروکار دارم ، این رو هم باید بتونه پاسخ گو باشه !
-بازی هم نمی کنم ! فوقش 2 تا بازی می زنم ، temple run و Fruit Ninja
حالا با توجه به این انتظارات ، Nokia Lumia 620 خوبه ، یا HTC 8S ؟؟؟

mahdi75
27-04-2013, 00:08
اس ام اس ها رو به هیچ طریقی ، حتی با برنامه ی مخصوصی هم نمی شه ؟
برنامه هایی که کارکرد (منظور همون افکت ها و border ها و ... ) instagram رو داشته باشند زیاده ! ولی خود Instagram یه شبکه اجتماعی هست که توش دوستامون رو add می کنیم و این حرفا ! فک نمی کنم جایگزینی بتونه داشته باشه ! مگر خود برنامه بیاد
مشکل ویدئو هم موقت هست دیگه ؟ بعدا برنامه ای میاد که بشه همه ی فرمت هارو دید ؟
در مورد OTG هم ، من تو نقد بعضی سایت ها OTG رو دیدم نوشته بودن که داره !

یه سوال دیگه برام پیش اومد!
من دوره ای که بخوام گوشیم رو پر از برنامه و بازی کنم گذشته ، این کار رو با Galaxy S و Optimus 3D انجام دادم ! ولی الا یه چند ماهی می شه که از گوشی فقط برای زنگ ردن و اینجور حرفا استفاده می کنم !
انتظارای من از گوشی اینه :
تو مکالمه و اس ام اس هیچ مشکلی نداشته باشه ! (چون P920 مشکل Ghost Call داره و بعضی تماس هارو از دست می دادم !)
-تو Multi task قئی باشه ، چون ممکنه مثلا در یه لحظه ف 5 6 تا برنامه ی اینترنتی با هم باز باشن ! (مثلا یاهو و line و viber و... با هم)
-استفاده ی اصلی من از گوشی ، برای گوشی دادن به آهنگ و دیدن ویدئو هست ( منظور موزیک ویدئو و اینجور چیزا)
-کلا با شبکه های اجتماعی زیاد سروکار دارم ، این رو هم باید بتونه پاسخ گو باشه !
-بازی هم نمی کنم ! فوقش 2 تا بازی می زنم ، temple run و Fruit Ninja
حالا با توجه به این انتظارات ، Nokia Lumia 620 خوبه ، یا HTC 8S ؟؟؟

اس‌ام‌اس‌ها رو نمی‌دونم. یه برنامه روی گوشی من نصب بود به اسم Transfer my data، نمی‌دونم امکان انتقال اس‌ام‌اس از آندروید رو داره یا نه. بهتره توی سایتای انگلیسی بگردید.

در مورد اینستاگرام، چند برنامه هست که می‌تونید باهاش عکس‌ها رو ببینید و کامنت بذارید و این‌حرفا. برای ارسال عکس هم، یه برنامه اخیراً اومده به اسم Instagraph (http://www.wpcentral.com/download-instagraph-windows-phone-right-now-instagram) که روش جالبی رو به کار گرفته (http://2barnamenevis.com/creative-idea-instagraph/). ولی رایگان نیست. این برنامه‌ی اینستاگراف با یکی از برنامه‌هایی که همه کار جز ارسال می‌کنه، به زودی ادغام میشن.
البته اکانت رو باید در یه دیوایس آندروید یا آی‌او‌اس بسازید. ایستاگراف گفته در نسخه‌ی بعدی این مشکل رو هم حل می‌کنه.

در مورد ویدئو، ظاهراً VLC داره Playerش رو پورت می‌کنه. اول برای ویندوز ۸، بعدش احتمالاً برای ویندوز فون هم میاد.

OTG هم نداره ویندوز فون.

توی مکالمه و اس‌ام‌اس من با گوشی مشکلی ندارم.

مولتی‌تسکینگ ویندوز فون مانند آندروید باز نیست، مثل آی‌او‌اس هم بسته نیست. یه چیزی بین این دو تاست. برنامه‌هایی که برای ویندوز فون ۸ نوشته شده باشن (نه ۷) معمولاً مولتی‌تسکینگ خوب و معقولی دارن. (البته وایبر که مثل این‌که بسته است، دست‌کم چند روزیه مال من کار نمی‌کنه :( )

بازی هم، بازی های خوبی هست برای ویندوز فون. البته Temple Run روی گوشی ران نمیشه. چون دولوپرش خیلی کثیف کد رو نوشته، رم خیلی زیادی می‌خواد. ولی فروت نینجا و اینطور چیزا روش اجرا میشن.
توجه کنید که مثلاً فروت نینجا رو باید از استور ویندوز فون بخرید (کرک نشده ویندوز فون ۸) یا از جایگزین‌هایی مثل Pencil Blade و AE Fruit Slash استفاده کنید.

برای شبکه‌های اجتماعی، تجربه‌ی خوبی رو مشاهده می‌کنید. هر چند اپلیکیشن فیس‌بوک رو بعضیا ازش یه کمی شکایت دارن.
اما اگر در ایران هستید، ممکنه با مشکل ..... بودن مواجه بشید :)
البته من توییتر رو می‌دونم بدون مشکل کار می‌کنه. فقط کافیه یه بار اضافه کنید اکانتتونو. من با پی‌سی در اکانت خودم اضافه کردم (ویندوز ۸ - اکانت مایکروسافت) و به ویندوز فونم بدون مشکل اضافه شد.

توصیه‌ی من اینه که 8S به هیچ وجه نخرید. چون ۴ گیگ حافظه داخلی داره، عملاً فکر کنم کمتر از دو گیگش خالیه. در ویندوز فون اپلیکیشن‌ها فقط روی حافظه داخلی نصب میشن (دست‌کم فعلاً) و در 8S احتمال اینکه جا کم بیارید خیلی زیاده. ولی لومیا ۶۲۰ ، هشت گیگ حافظه داخلی داره که ۶ گیگش خالیه.
به علاوه، نوکیا خیلی بیشتر به گوشی‌هاش می‌رسه و آپدیت ارائه می‌ده. مثلاً برنامه‌ی Storage Check که تازگی اومده و کمکتون می‌کنه بفهمید هر اپلیکیشن و هر چیزی چقدر فضا گرفته.

یه نکته: اگه خریدید، region خودتون رو ایران انتخاب نکنید. تا بتونید به استور دسترسی داشته باشید. من مثلاً آمریکا رو انتخاب کردم.

God_of_game_666
27-04-2013, 17:16
خیلی ممنون بابت راهنمایی کاملتون !
من گوشی رو خریدم و فعلا دستم نرسیده، ولی با توجه به راهنمایی های شما ، مثل این که آندروئید بهتر پاسخ گوی نیازهای روزانه ی من بود !
چون من جمعا 10 تا بیشتر برنامه استفاده نمی کنم !
Temple که گفتید افتضاحه !
Viber که گفتید برای شما کار نمی کنه ( که امید وارم با زدن هه هه شکن حل شه)
اف بی هم باز مثل وایبر
اون یکی ها هم که پولی !
دیگه چی موند ؟ :cg:

mahdi75
27-04-2013, 18:45
خیلی ممنون بابت راهنمایی کاملتون !
من گوشی رو خریدم و فعلا دستم نرسیده، ولی با توجه به راهنمایی های شما ، مثل این که آندروئید بهتر پاسخ گوی نیازهای روزانه ی من بود !
چون من جمعا 10 تا بیشتر برنامه استفاده نمی کنم !
Temple که گفتید افتضاحه !
Viber که گفتید برای شما کار نمی کنه ( که امید وارم با زدن هه هه شکن حل شه)
اف بی هم باز مثل وایبر
اون یکی ها هم که پولی !
دیگه چی موند ؟ :cg:

در مورد Temple Run می‌تونید به سازنده‌اش فحش بدید. یعنی در این حد که Asphalt 7 روی این گوشی نصب میشه (البته یک دلاره) ولی سازنده‌اش اینقدر بد کد نوشته که Temple Run روی این گوشی اجرا نمیشه!! :aq:

وایبر رو من اخیراً کسی رو ندیدم که بگه تونسته وصل بشه. حتا آندرویدی‌ها...

به هر حال امیدوارم خوشتون بیاد از گوشی.

یه مدت بعد از استفاده، تجربیات و نظراتتون رو اینجا با ما به اشتراک بذارید :)

EsyMankan
27-04-2013, 20:18
در مورد temple run می‌تونید به سازنده‌اش فحش بدید. یعنی در این حد که asphalt 7 روی این گوشی نصب میشه (البته یک دلاره) ولی سازنده‌اش اینقدر بد کد نوشته که temple run روی این گوشی اجرا نمیشه!! :aq:

وایبر رو من اخیراً کسی رو ندیدم که بگه تونسته وصل بشه. حتا آندرویدی‌ها...

به هر حال امیدوارم خوشتون بیاد از گوشی.

یه مدت بعد از استفاده، تجربیات و نظراتتون رو اینجا با ما به اشتراک بذارید :)

وایبر رو وقتی من با اینترنت وصل میشم بهم اطلاع رسانی میشه که زنگ خورده یا کسی پیام داده اما نشونش نمیده زمانی که با قند بشکن وصل شم راحت کار میکنه وینفون 7.8 قند شکن هم رو پی سی میزنم و گوشی رو وصل میکنم به پی سی :دی

m.atabaki
29-04-2013, 12:19
سلام دوستان
سه سال پیش گوشی ان 79 داشتم که خراب شد و بعد از تعمیر فروختمش و خداییش خیلی ازش راضی بودم، بعد از مدتی رفتم سراغ اندروید اچ تی سی دیزایر اس که زیاد به دلم ننشست و فروختمش البته گوشی خوبی بود و بعد رفتم سراغ آیفون 4اس که گوشی فوق العاده ای بود به نظرم، ولی خب بعد از یه سال و خورده ای چند روز پیش فروختمش دلمو زد، ولی بازم گوشی خوبی بود، الان دو سه روزه یه لپ لپ دارم، میخوام نظرتون رو بگید ببینم این گوشی رو بخرم یا نه؟ از ظاهرش خوشم میاد ولی دوربینش میخوام ببینم در حد ان 79 هست یا نه؟ برنامه بانکها رو نمیشه روش ریخت نه؟
و اینکه در کل به نظرتون بگیرمش یا نه؟ الان قیمتش تو یه سایت 850 هست میارزه با توجه به مشخصاتش؟
با تشکر از راهنماییاتون

NovaX5
29-04-2013, 12:52
سلام دوستان
سه سال پیش گوشی ان 79 داشتم که خراب شد و بعد از تعمیر فروختمش و خداییش خیلی ازش راضی بودم، بعد از مدتی رفتم سراغ اندروید اچ تی سی دیزایر اس که زیاد به دلم ننشست و فروختمش البته گوشی خوبی بود و بعد رفتم سراغ آیفون 4اس که گوشی فوق العاده ای بود به نظرم، ولی خب بعد از یه سال و خورده ای چند روز پیش فروختمش دلمو زد، ولی بازم گوشی خوبی بود، الان دو سه روزه یه لپ لپ دارم، میخوام نظرتون رو بگید ببینم این گوشی رو بخرم یا نه؟ از ظاهرش خوشم میاد ولی دوربینش میخوام ببینم در حد ان 79 هست یا نه؟ برنامه بانکها رو نمیشه روش ریخت نه؟
و اینکه در کل به نظرتون بگیرمش یا نه؟ الان قیمتش تو یه سایت 850 هست میارزه با توجه به مشخصاتش؟
با تشکر از راهنماییاتون

والا دوست عزیز اینجوری نمی شه شما رو مشاوره داد.

اول اینکه اینجا انجمن ویندوز فون هست که مسلما هر کسی که اینجاست ویندوز فونیه و قاعدتا چیزی جز تعریف و تمجید نمی شنوید.

شما اول بایست بگید که چه معیارهایی برای خرید گوشی دارید و چه انتظاراتی تا ما پاسخگو باشیم و شما با برسی نظرات گوشی رو انتخاب یا رد کنید.

در مورد دوربین شما بایست در نت بگردید و فیلم های تستشو دانلود کنید و مقایسه کنید. من دوربین ان 79 رو ندیدم ولی کیفیت 620 رو دیدم که با HTC Titan مقایسش کردم که دوربینش ۸ هست، ۹۹٪ عین همن.

در مورد نرم افزار های بانکی هم خیر. یه بار یکی از دوستان واسه وین فون ۷ نوشته بود که چون از طرف بانک های داخلی پشتیبانی نشد مایکروسافت اونو تائید نکرد و در استور قرار نداد. حالا بایست صبر کنیم ببینیم آینده چی می شه.

m.atabaki
29-04-2013, 13:26
ممنون از راهنماییتون
لطفا بگید از نظر ساپورت چجوریه؟ در آینده به ورژن های بالاتر آپدیت خواهد شد یا خیر؟

NovaX5
29-04-2013, 13:33
ممنون از راهنماییتون
لطفا بگید از نظر ساپورت چجوریه؟ در آینده به ورژن های بالاتر آپدیت خواهد شد یا خیر؟

از نظر ساپورت این گوشی تا ۲ الی ۳ سال دیگه رسما ساپورت می شه. یعنی آپدیت بزرگ بعدی که ویندوز فون 8.1/8.5/ بلو هست رو دریافت می کنه. ولی ۹ رو به احتمال بسیار قوی خیر.

God_of_game_666
29-04-2013, 15:15
سلام.
من گوشیم دستم رسید ، حرف نداره ، یه چند هفته ای هم کار کنم ، اگه واقعا راضی بودم ، به 720 یا 920 کوچ می کنم :do:
چند تا سوال
کیبورد این گوشی ویبره نداره ؟؟؟؟؟؟ :sign_help:
چطور تو موزیک پلیر آهنگ رو جلو یا عقب بکشم ؟
فایل منیجر و دیکشنری انگلیسی به فارسی چی هست ؟
و از همه مهمتر ، چطوری پ ر * ک * ی رو فعال کنم ؟ :dy:

vahid579
29-04-2013, 15:30
کیبورد این گوشی ویبره نداره ؟؟؟؟؟
جواب این سوالت خیر هست

فایل منیجر
این رو هم نداره.

بقیه سوالات رو هم من نمیدونم ولی میدونم دیکشنری داره که ازش خیلی هم تعریف میکنن

NovaX5
29-04-2013, 18:14
سلام.
من گوشیم دستم رسید ، حرف نداره ، یه چند هفته ای هم کار کنم ، اگه واقعا راضی بودم ، به 720 یا 920 کوچ می کنم :do:
چند تا سوال

مبارک باشه عزیز جان. منم شاید بی حرف پیش یه ۸۲۰ بگیرم. قیمتش خوب شده :4:

عرضم به حضورت که، سوال اولو که جواب دادن.

در مورد سوال دوم اینکه شما چجوری آهنگ ها رو عوض می کنی؟ دکمه Forward و Back رو یه بار می زنی آهنگ ها عوض می شن. میره آهنگ بعدی یا قبلی. حالا اگه بخوای جلو عقب کنی باید این دکمه ها رو نگه داری.

سوال سوم هم جواب داده شد.

برای مورد آخر بهت پ.خ می کنم. امیدوارم بتونی مشکلتو حل کنی.

mahdi75
29-04-2013, 18:47
سلام.
چند تا سوال

کیبوردش ویبره نداره. من به صداش عادت کردم :)
توی موزیک پلیر، باید دکمه‌ی >> یا << رو نگه داری که بره جلو و عقب. اعصاب خورد کنه یه کمی :|
فایل منیجر نداره. ولی عکس‌ها و فیلم‌هایی که توی فولدر Pictures بریزی، توی اپلیکیشن Photos با فولدربندی میاد.
(چه قدر ناامید کننده بود تا حالاش!‍ بقیشو ببین امیدوار میشی!)

دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی، اپلیکیشن PersianDic عالیه.
برای انگلیسی به انگلیسی هم من از Advanced English Dictionary استفاده می‌کنم.

و مورد آخر: برو توی settings، بعد Wifi، بعد روی کانکشن فعلی کلیک (تپ) کن. اونجا پیداش می‌کنی!‍

راستی مبارک باشه :)

God_of_game_666
29-04-2013, 20:47
تو کانتک ها مارک کردن نیست ؟ :dy:

mahdi75
29-04-2013, 21:39

می‌شه بگید می‌خواید چه کار کنید توی People؟ شاید بتونم کمکتون کنم.

gosbe
29-04-2013, 21:49

سلام.اگر می خوای پاک کنی از تو live.com انجام بدید. با اکانتتون آن بشید تو قسمت کانتکتها میشه مارک کرد و ....

God_of_game_666
30-04-2013, 18:18
سلام.اگر می خوای پاک کنی از تو live.com انجام بدید. با اکانتتون آن بشید تو قسمت کانتکتها میشه مارک کرد و ....

مرسی ، دیشب نشستم دونه دونه پاک کردم :bm:

جواب این سوالت خیر هست

این رو هم نداره.

بقیه سوالات رو هم من نمیدونم ولی میدونم دیکشنری داره که ازش خیلی هم تعریف میکنن

مبارک باشه عزیز جان. منم شاید بی حرف پیش یه ۸۲۰ بگیرم. قیمتش خوب شده

عرضم به حضورت که، سوال اولو که جواب دادن.

در مورد سوال دوم اینکه شما چجوری آهنگ ها رو عوض می کنی؟ دکمه Forward و Back رو یه بار می زنی آهنگ ها عوض می شن. میره آهنگ بعدی یا قبلی. حالا اگه بخوای جلو عقب کنی باید این دکمه ها رو نگه داری.

سوال سوم هم جواب داده شد.

برای مورد آخر بهت پ.خ می کنم. امیدوارم بتونی مشکلتو حل کنی.

ممنون بابت راهنمایی هاتون :cs:

کیبوردش ویبره نداره. من به صداش عادت کردم :)
توی موزیک پلیر، باید دکمه‌ی >> یا << رو نگه داری که بره جلو و عقب. اعصاب خورد کنه یه کمی :|
فایل منیجر نداره. ولی عکس‌ها و فیلم‌هایی که توی فولدر Pictures بریزی، توی اپلیکیشن Photos با فولدربندی میاد.
(چه قدر ناامید کننده بود تا حالاش!‍ بقیشو ببین امیدوار میشی!)

دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی، اپلیکیشن PersianDic عالیه.
برای انگلیسی به انگلیسی هم من از Advanced English Dictionary استفاده می‌کنم.

و مورد آخر: برو توی settings، بعد Wifi، بعد روی کانکشن فعلی کلیک (تپ) کن. اونجا پیداش می‌کنی!‍

راستی مبارک باشه :)

می‌شه بگید می‌خواید چه کار کنید توی People؟ شاید بتونم کمکتون کنم.

خوب شد که پرسیدی داداش :دی

آقا من الان چه طوری تو People اکانت ف ی * ب * ک ام رو اضافه کنم ؟؟؟
اگه بخوام کاملتر بپرسم : چطور از ف * * * ر رد شم تا بتونم از برنامه ی FB for windows و برنامه ی وایبر استفاده کنم ؟ پ ر * ک * ی که زدم ، ولی جواب نداد ! :dy:

و سوال آخر امروز :دی
من برای استفاده از یاهو مسنجر ، برنامه ی Messenger (by ashterisk) رو دانلود کردم ، ولی قتی login رو می زنم ، این ارور رو می ده :
the user must manually login ising a web browser on (https://login.yahoo.com
اون آدرسی که گفت هم می رو و لاگ این می کنم ، ولی باز فایده نداره :(

EsyMankan
30-04-2013, 20:46

آقا من الان چه طوری تو people اکانت ف ی * ب * ک ام رو اضافه کنم ؟؟؟
اگه بخوام کاملتر بپرسم : چطور از ف * * * ر رد شم تا بتونم از برنامه ی fb for windows و برنامه ی وایبر استفاده کنم ؟ پ ر * ک * ی که زدم ، ولی جواب نداد ! :dy:

من برای استفاده از یاهو مسنجر ، برنامه ی messenger (by ashterisk) رو دانلود کردم ، ولی قتی login رو می زنم ، این ارور رو می ده :
The user must manually login ising a web browser on (https://login.yahoo.com
برای یاهو از +im استفاده کن

m.atabaki
30-04-2013, 22:00
دوستانی که این گوشی رو دارن لطفا در مورد باطریش یکم توضیح بدید که چجوریاست و چقدر دووم میاره؟

gosbe
30-04-2013, 23:05
دوستانی که این گوشی رو دارن لطفا در مورد باطریش یکم توضیح بدید که چجوریاست و چقدر دووم میاره؟

باتریش خوبه. یه روز نشستم بازی و برنامه دان کردم(با وای فای) و بازی کردن ، یه روز کشید.البته خوابیدم صبح گوشیم خواموش شده بود!
استفاده نکنی یعنی فقط اس و کال تا 3-4 روز دوم میاره. وقتی کار نمیکنی باهاش تو یه ساعت شاید1 درصد کم بشه.

gosbe
30-04-2013, 23:08

آقا من الان چه طوری تو people اکانت ف ی * ب * ک ام رو اضافه کنم ؟؟؟
اگه بخوام کاملتر بپرسم : چطور از ف * * * ر رد شم تا بتونم از برنامه ی fb for windows و برنامه ی وایبر استفاده کنم ؟ پ ر * ک * ی که زدم ، ولی جواب نداد ! :dy:

من برای استفاده از یاهو مسنجر ، برنامه ی messenger (by ashterisk) رو دانلود کردم ، ولی قتی login رو می زنم ، این ارور رو می ده :
The user must manually login ising a web browser on (https://login.yahoo.com

داداش برای رد شدن از ........ باید اکانت خاص بگیری که پس نخواد یا روی لبتاب اون چیزارو فعال کنی بعد از طریق وای فای لبتاب به گوشی اینترنت بدی!خواستی پخ بده کاملتر بهت بگم.

m.atabaki
01-05-2013, 10:02
باتریش خوبه. یه روز نشستم بازی و برنامه دان کردم(با وای فای) و بازی کردن ، یه روز کشید.البته خوابیدم صبح گوشیم خواموش شده بود!
استفاده نکنی یعنی فقط اس و کال تا 3-4 روز دوم میاره. وقتی کار نمیکنی باهاش تو یه ساعت شاید1 درصد کم بشه.

ممنون دوست عزیز
من تقریبا تصمیم گرفتم اینو بخرم فقط در مورد دوربینش یکم دو دلم، شما و دوستانی که اینو دارید میشه چندتا عکس در شرایط مختلف بذارید؟

God_of_game_666
01-05-2013, 13:39
دوستان 44+ کد کجاست ؟
به هرجا زنگ می زنم ، اولش یدونه 44+ اضافه می کنه ! مجبورم شماره رو خودم دستی با 98+ وارد کنم تا درست شه !

gosbe
01-05-2013, 13:54
دوستان 44+ کد کجاست ؟
به هرجا زنگ می زنم ، اولش یدونه 44+ اضافه می کنه ! مجبورم شماره رو خودم دستی با 98+ وارد کنم تا درست شه !

سلام
من این مشکل رو ندارم. از کانتکتها و یا وارد کردن شماره درست تماس میگیره!

mahdi75
01-05-2013, 14:03
ممنون دوست عزیز
من تقریبا تصمیم گرفتم اینو بخرم فقط در مورد دوربینش یکم دو دلم، شما و دوستانی که اینو دارید میشه چندتا عکس در شرایط مختلف بذارید؟

توی فروم WPCentral عکس‌های زیادی هست:
http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia-620/210003-lumia-620-user-media-pictures-videos.html

اگه به نظرتون رضایت بخش نیست، می‌تونید لومیا ۷۲۰ یا ۸۲۰ بگیرید. اونا دوربین‌شون بهتر از ۶۲۰ هست.

mahdi75
01-05-2013, 14:04
دوستان 44+ کد کجاست ؟

region گوشیتون رو کجا انتخاب کردید؟
(ظاهراً ۴۴ مربوط به انگلیس هست.)

God_of_game_666
01-05-2013, 14:19
region گوشیتون رو کجا انتخاب کردید؟
(ظاهراً ۴۴ مربوط به انگلیس هست.)

uk
ایران انتخاب کنم که مارکت اینا کار نمی کنه !
می کنه ؟

tighoor
01-05-2013, 14:38
uk
ایران انتخاب کنم که مارکت اینا کار نمی کنه !
می کنه ؟

united states انتخاب کن
و این که برو توی
start>settings>applications>phone
و international assist رو غیر فعال کن.

God_of_game_666
01-05-2013, 14:45
united states انتخاب کن
و این که برو توی
start>settings>applications>phone
و international assist رو غیر فعال کن.

آخه و* *ی ان ی که با کلمپیوتر share می کنم ، برای UK هست !
(با این که یو *یوب رو باز می کنه ، ولی باز هم ف * * ب * ک رو باز نمی کنه ! :dy: )
اگه US انتخاب کنم ، مشکلی پیش نیاد ؟

tighoor
01-05-2013, 18:41
آموزش آپدیت نرم افزار های پنهان نوکیا
همچنین خبر خوب برای نوکیا دارانی که وقتی رامشون رو آپدیت کردن ولی نرم افزار Lumia storage check براشون اضافه نشده !
نصب Lumia Storage Check به صورت دستی برای نوکیا داران

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=280199

mahdi75
01-05-2013, 18:50
آخه و* *ی ان ی که با کلمپیوتر share می کنم ، برای uk هست !
(با این که یو *یوب رو باز می کنه ، ولی باز هم ف * * ب * ک رو باز نمی کنه ! :dy: )
اگه us انتخاب کنم ، مشکلی پیش نیاد ؟

ضرری که نداره. فوقش دوباره برش می‌گردونید به انگلیس :)

God_of_game_666
01-05-2013, 22:40
دوستان اگه بخوام کانتکت هام فقط از Live و Hotmail پاک بشن ، باید چیکار کنم ؟
(فقط یه راه مطمئن بگید ، چون اگه به خود کانتک ها چیزی بشه ... :cg: 9

gosbe
05-05-2013, 13:31
سلام
باید از اکانتت پاک کنی و هیچ وقت یکپارچه سازی نکنی!
آخه چه کاریه؟

m.atabaki
06-05-2013, 11:57
سلام دوستان
برای اینکه بتونم با این گوشی به شبکه های اجتماعی برم باید چکار کنم؟
لطفا کمک کنید که خیلی برام مهمه
ممنون

gosbe
06-05-2013, 23:37
سلام
کدوم شبکه اجتماعی؟ لطفا یکم توضیح بیشتر بدید.

m.atabaki
07-05-2013, 06:08
سلام
کدوم شبکه اجتماعی؟ لطفا یکم توضیح بیشتر بدید.

ف*ی*س*ب*و*ک و بقیه که ش*ی*ل*ت*ر شدن منظورمه، چجوری با این گوشی میشه رفت توشون؟ هر کاری میکنم نمیشه
لطفا کمک کنید که دارم دیوانه میشم
سپاس

EsyMankan
07-05-2013, 10:20
ف*ی*س*ب*و*ک و بقیه که ش*ی*ل*ت*ر شدن منظورمه، چجوری با این گوشی میشه رفت توشون؟ هر کاری میکنم نمیشه
لطفا کمک کنید که دارم دیوانه میشم
سپاس
آموزش رد شدن از قی.لتر تو انجمن ممنوع هست اگه خواستی پ.خ بده

m.atabaki
11-05-2013, 09:24
سلام
دوستان دو تا سوال پیش اومد واسم
1. هر کار میکنم نمیتونم نقشه ها رو دانلود کنم، با وایرلس یا اینترنت گوشی نمیشه، از مارکت میتونم برنامه بگیرم ولی نقشه رو دانلود نمیکنه
2. اس ام اس دلیوری نداره؟

tighoor
11-05-2013, 09:30
سلام
دوستان دو تا سوال پیش اومد واسم
1. هر کار میکنم نمیتونم نقشه ها رو دانلود کنم، با وایرلس یا اینترنت گوشی نمیشه، از مارکت میتونم برنامه بگیرم ولی نقشه رو دانلود نمیکنه
2. اس ام اس دلیوری نداره؟

با ایرانسل حتی وایمکس نمیشه باید با یه wifi خوب دانلود کنید

چرا توی settings > applications > messaging >
sms delivery confirmation رو تیک بزنین

m.atabaki
11-05-2013, 09:37
[QUOTE=tighoor;3659592]با ایرانسل حتی وایمکس نمیشه باید با یه wifi خوب دانلود کنید

ممنون
من اینترنت وای فای خونه 512 دارم و توی محل کارم هم سرعتش 1 مگ هست ولی بازم نشد
تنظیمات خاصی که نداره؟

tighoor
11-05-2013, 10:07
نه تنظیم خاصی نداره !
عجیبه اتفاقا من همین دیروز دانلودش کردم برای یک گوشی که خواستم بفروشم.

m.atabaki
11-05-2013, 10:10
توی همون اپلیکیشن و مپز باید برم و دانلود مپز رو بزنم دیگه؟
آقا لطفا کمک کنید من این گوشی رو برای همین نقشه هاش خریدم
ای خدا

tighoor
11-05-2013, 10:14
آره همون جا
بعد که لود شد دکمه + رو میزنید که نقشه add کنید بعد میرین توی asia ایران رو انتخاب میکنید که 85 مگابایت هست

gosbe
11-05-2013, 10:33
توی همون اپلیکیشن و مپز باید برم و دانلود مپز رو بزنم دیگه؟
آقا لطفا کمک کنید من این گوشی رو برای همین نقشه هاش خریدم
ای خدا

سلام
برای ای پی ایران امکان دانلود نیست !
ای پی رو عوض کنید مشکلتون حل میشه.
خواستید پخ بدید بگم چطور ای پی رو عوض کنید.

vahid579
11-05-2013, 10:42
سلام
برای ای پی ایران امکان دانلود نیست !
ای پی رو عوض کنید مشکلتون حل میشه.
خواستید پخ بدید بگم چطور ای پی رو عوض کنید.

آقا ای پی من ایران هست به راحتی دانلود میکنم!! فکر نکنم مشکل ای پی باشه.

mahdi75
11-05-2013, 20:43
آقا ای پی من ایران هست به راحتی دانلود میکنم!! فکر نکنم مشکل ای پی باشه.

ظاهراً با «بعضی» از آی‌پی‌های ایران مشکل داره...
اگه الان برای کسی دانلود نمیشه، راهش همون تغییر آی پی هست.

supermax1
18-05-2013, 19:45
سلام
اپ استور مایگروسافت باز هست برای ایران واسه دانلود 140 هزار نرم افزار و بازی؟

sedsed
18-05-2013, 19:54
اره کاملا بازه و میتونی استفاده کنی

supermax1
19-05-2013, 13:37
ماشالا مایکروسافت به این پولداری ....
چرا گدا بازی درمیاره توی نرم افزار و بازی وینفون که پولیش کرده
یعنی با سود خودش توی ویندوز نمیتونه پول توسعه دهندگانش رو بده
امید وارم هکر ها این وینفون رو تا دسته هک کنن تا مجانی بشه
+یه سوال
وینفون نرم افزار پخش زیر نویس رو داره ؟ همین طور تبدیل فرمت صوتی تصویری؟

EsyMankan
19-05-2013, 14:20
ماشالا مایکروسافت به این پولداری ....
چرا گدا بازی درمیاره توی نرم افزار و بازی وینفون که پولیش کرده
یعنی با سود خودش توی ویندوز نمیتونه پول توسعه دهندگانش رو بده
امید وارم هکر ها این وینفون رو تا دسته هک کنن تا مجانی بشه
+یه سوال
وینفون نرم افزار پخش زیر نویس رو داره ؟ همین طور تبدیل فرمت صوتی تصویری؟

فرض کن خودت یه شرکت داری پول کارگرا رو خودت میدی و جنس رو مجانی بدی به مردم؟
معلومه که اینکارو نمیکنی پس ماکروسافت هم همچین کاری نمیکنه
زیرنویس هم نمیخونه میتونی با پی سی زیرنویس رو بچسبونی رو فیلم بعد بریزی تو گوشی اینجوری زیرنویس میاد

supermax1
19-05-2013, 17:52
کسی تاحالا وینفون خریده که بعد پشیمون شده باشه؟
خیلی شک دارم پشیمون نمیشم؟
اندروید بهتر نیست؟

vahid579
19-05-2013, 18:26
کسی تاحالا وینفون خریده که بعد پشیمون شده باشه؟
خیلی شک دارم پشیمون نمیشم؟
اندروید بهتر نیست؟
این جا جای این سواله مهندس ؟
من کسی رو ندیدم که پشیمون باشه ولی به هر حال هر سیستم عاملی و هر وسیله ای هم طرفدار و راضی داره هم مخالف و ناراضی.
چقدر با اندروید کار کردی ؟ از گوشی چه انتظاراتی داری؟
اگه تازه می خوای بیای سمت گوشی هوشمند و اهل بازی و سرگرمی هستی نیا ولی اگه قبلا گوشی بازی کردی و اهل بازی نیستی و یه سیستم عامل خوب و رون می خوای ویندوز بخر.

supermax1
19-05-2013, 19:20
این جا جای این سواله مهندس ؟
من کسی رو ندیدم که پشیمون باشه ولی به هر حال هر سیستم عاملی و هر وسیله ای هم طرفدار و راضی داره هم مخالف و ناراضی.
چقدر با اندروید کار کردی ؟ از گوشی چه انتظاراتی داری؟
اگه تازه می خوای بیای سمت گوشی هوشمند و اهل بازی و سرگرمی هستی نیا ولی اگه قبلا گوشی بازی کردی و اهل بازی نیستی و یه سیستم عامل خوب و رون می خوای ویندوز بخر.
ببخشید نمی دونستم کجا بپرسم مرسی
اندروید نداشتم
انطزار
موزیک گوش دادن و فیلم دیدن فول hd
نرم افزار های سرگرمی و تبدیل فرمت
کتاب الکترونیکی جاوا
بین این گوشی گوشی و اکسپریا sp گیر کردم :be::37:

vahid579
19-05-2013, 21:38
اندروید نداشتم
انطزار
کتاب الکترونیکی جاوا
واسه موزیک و فیلم که مشکلی نیست. فقط زیرنویس پخش نمیکنه. بقیه موارد که گفتی مشکلی نیست. بازی هم که نیاز به گفتم نیست که پولیه و ویندوز هم که هک نشده بخوای بازی و برنامه پولی رو نصب کنی. باید از برنامه رایگان استفاده کنی. یا بچه مایه باشی و بازی ها رو بخری :dn:

o.n.l.i.n.e
19-05-2013, 23:31
اندروید نداشتم
انطزار
کتاب الکترونیکی جاوا
بین این گوشی گوشی و اکسپریا sp گیر کردم :be::37:
دوست من کتاب های جاوا کار نمی کنه
شماکه تا حالا اندروید استفاده نکردین اصلا سراغش نرید ویندوز فون عالیه
نرم افزار های سرگرمی داره
فیلم موزیک که صد در صد رازیت می کنه

God_of_game_666
20-05-2013, 13:41
من می خوام از مارکت خرید کنم :((

کسی می تونه برام itsdagram رو بخره ، هزینش هرچند شد می دم :(

چند تا بازی هم هس و اونارو هم می خوام بخرم :(

یکی کمک کنه چطور می شه از مارکت خرید کرد !
paypal هم ندارم :(

mahdi75
20-05-2013, 14:18
من می خوام از مارکت خرید کنم :((

کسی می تونه برام itsdagram رو بخره ، هزینش هرچند شد می دم :(

چند تا بازی هم هس و اونارو هم می خوام بخرم :(

یکی کمک کنه چطور می شه از مارکت خرید کرد !
paypal هم ندارم :(

تا یکی دو هفته ی آینده یه نسخه ی رایگان از Itsdagram هم (که فقط تبلیغ داره و هیچ محدودیتی نداره) وارد استور میشه.
برای الان هم می تونید از نسخه پولی تریال Itsdagram استفاده کنید که محدودیت آپلود داره، و مثلن می تونید با اپلیکیشن #2InstaWithMassiveLove (توجه کنید این با اون که نوکیا داد فرق داره) آپلود کنید.
من اکانت هم نداشتم گفتم یکی از دوستانم برام با آندروید ساخت (نسخه تریال پولی امکان ساخت اکانت نداره، ولی رایگانش که بعدن میاد داره)

God_of_game_666
20-05-2013, 15:31
ای بابا ، یعنی ما نمی تونیم یه برنامه که خوشمون اومده رو دانلود کنیم ؟
ای بابا !!!
ممنون بابت راهنمایی هاتون :cv:

===============

#2InstaWithMassiveLove نسخه ی trial رو دانلود کردم ولی وقتی sign in می کنم ارور می ده !
error signing instagram, please check your login credentials.
خودشم مطمئنم یوزر و رمز رو درست می زنم !!! :(

mahdi75
20-05-2013, 18:58
#2InstaWithMassiveLove نسخه ی trial رو دانلود کردم ولی وقتی sign in می کنم ارور می ده !
error signing instagram, please check your login credentials.
خودشم مطمئنم یوزر و رمز رو درست می زنم !!! :(

برای منم امروز اینجوری شد، چند بار که زدم درست شد.
ولی جای نگرانی نیست. Itsdagram رایگان هم همین هفته عرضه میشه (نقل از خود دولوپر برنامه (http://www.wpcentral.com/comment/393338#comment-393338))
البته توجه کنید که این کفار هفته شون تا یکشنبه است :)

با این حال، من هم خیلی علاقه مندم که بتونم اپلیکیشن بخرم از استور. فعلن که باید انگار کسی کردیت کارت داشته باشه، احتمالن ویزا گیفت کارت هم بشه.
اما گفته شده در امسال (میلادی) گیفت کارت های مایکروسافت هم عرضه میشن، برای کل امکانات مایکروسافت از جمله ویندوز استور و ویندوز فون استور. وقتی بیاد کار ما ها خیلی راحت تر میشه. (منبع (http://www.wpcentral.com/gift-cards-are-coming-windows-phone-later-year))

MFORSPEED
21-05-2013, 19:01
اقايون به احتمال زياد يه لوميا 620 بخرم.. ميشه من رو راهنمايي كنيد.
نظر كلي خودتون رو در موردش بكيد..
ارزش داره ادم 800 تومن خرج همجين كوشي كنه.؟
من از رنك بنديش خوشم اومده مخصوصا زردش.دي
جه محدوديت هاي داره ميشه بدون دردسر نرم افزار براش دانلود كرد.
كيفيت نمايشكرش جطوره؟
كيفيت ساختش جي؟
باطريش با استفاده معمولي جقدر دوم مياره.؟
ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد.

EsyMankan
21-05-2013, 21:25
اقايون به احتمال زياد يه لوميا 620 بخرم.. ميشه من رو راهنمايي كنيد.
نظر كلي خودتون رو در موردش بكيد..
ارزش داره ادم 800 تومن خرج همجين كوشي كنه.؟
من از رنك بنديش خوشم اومده مخصوصا زردش.دي
جه محدوديت هاي داره ميشه بدون دردسر نرم افزار براش دانلود كرد.
كيفيت نمايشكرش جطوره؟
كيفيت ساختش جي؟
باطريش با استفاده معمولي جقدر دوم مياره.؟
ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد.

در کل کیفیتش خوبه در مورد باطری چیزی نمیدونم اما فکر کنم2 روز رو دووم بیاره
برای نصب نرم افزار هم میتونی از مارکت گوشی نصب کنی هم با پی سی دانلود کنی و بریزی تو مموری بعد از مارکت انتخاب و نصب کنی

MFORSPEED
21-05-2013, 23:07
یه سوال دیگه دارم این گوشی جیلبریک شده.،.
میشه از طریق خود گوشی اپدیت شد تا الان اپدیتی براش اومده.،
نوکیا که ایران رو تحلیم کرده این موضوع چه تاثیری روی گوشی های وین فونش داره.،.
امکان نصب برنامه رو مموری کارت رو داره.،.
از نظر برنامه و بازی وین فون چطوریه فک کنم پیشرفت خوبی داشته.،

Rasoulsilver
21-05-2013, 23:20
آره با خود تلفن میشه آپدیت کرد.
آره آپدیت اومده.
فکر فقط مسیریابیش کار نمیکنه. بقیه امکاناتش درسته.
فعلا نمیشه روی مموری کارت برنامه نصب کرد. ولی احتمالش هست با آپدیت بعدی درست بشه.
هر روز به تعداد برنامه ها و بازی ها افزوده میشه.

vahid579
22-05-2013, 14:19
جیلبریک نشده !!! کی گفته شده ؟
همه امکانات نوکیا هم کار میکنه، مسیر یابی هم همینطور.
نصب بازی و برنامه رو رم فک نکنم بیاد. چون این کار باعث ناپایداری گوشی میشه. الان اندروید هم داره این امکان رو برمیداره، تو s4 نیمتونی رو رم نصب کنی.

mamadosein
23-05-2013, 09:18
سلام
برنامه های لایو wp8 با gprs هم کار میکنن ؟!
چقدر حجم مصرف میکنن ؟

EsyMankan
23-05-2013, 11:03
سلام
برنامه های لایو wp8 با gprs هم کار میکنن ؟!
چقدر حجم مصرف میکنن ؟

بله کار میکنه مصرف هم بستگی به اطلاعت دریافتی و ارسالی داره

mahdi75
23-05-2013, 13:19
مسیریابی روی گوشی من کار نمی‌کنه. یعنی مسیریابی پیاده (Walk) کار می‌کنه، ولی مسیریابی رانندگی (Nokia Drive+ Beta) فعلاً ایران رو ساپورت نمی‌کنه. وقتی از بتا در بیاد، اون موقع شاید ایران رو هم ساپورت کنه.

vahid579
23-05-2013, 13:40
مسیریابی روی گوشی من کار نمی‌کنه. یعنی مسیریابی پیاده (Walk) کار می‌کنه، ولی مسیریابی رانندگی (Nokia Drive+ Beta) فعلاً ایران رو ساپورت نمی‌کنه. وقتی از بتا در بیاد، اون موقع شاید ایران رو هم ساپورت کنه.
واسه من کار میکنه، همین دیروز باش کار کردم. من رو حالت خاصی نزاشتم. ولی وقتی روشن کردم مسیر رو بهم نشون میداد.

mamadosein
24-05-2013, 19:11
بله کار میکنه مصرف هم بستگی به اطلاعت دریافتی و ارسالی داره
ممنون
اونوقت باید 24ساعته به gprs کانکت باشه یا میتونی بزنی آپدیت شه و بعد dc شه ؟
برنامه هاش مثلا آب و هوا یا اخبارش حدودا پقدر دیتا ردوبدل میکنند ؟!

EsyMankan
24-05-2013, 23:23
ممنون
اونوقت باید 24ساعته به gprs کانکت باشه یا میتونی بزنی آپدیت شه و بعد dc شه ؟
برنامه هاش مثلا آب و هوا یا اخبارش حدودا پقدر دیتا ردوبدل میکنند ؟!

هر وقط دوست داری وصل کن هر وقت هم خواستی dc کن آب و هوا و این چیزا هم کم مصرف میکنه

First.Last
25-05-2013, 21:43
آقا قشتگ ترین رنگ 620 که کثیف نشه و کمی مردونه هم باشه چه رنگیه ..فیروزه ای رو خوندم که کثیف میشه ...براق هم نباشه ...به جز مشکی و فیروزه ای انتخاب دیگه ای دارم آیا ؟

و آیا اگر آپدیت Amber که عمو آبتین بیلد نامبرش رو الان گذاشته بود بیاد از نظر نرم افزاری برای 820 و 720 بیشتر نرم افزار میاد یا اینکه فرقی نمیکنه برای همه یه جوریه و 620 به علت سطح پایین بودن کمتر مورد توجه قرار خواهد گرفت

با تشکر

mahdi75
26-05-2013, 11:05
آقا قشتگ ترین رنگ 620 که کثیف نشه و کمی مردونه هم باشه چه رنگیه ..فیروزه ای رو خوندم که کثیف میشه ...براق هم نباشه ...به جز مشکی و فیروزه ای انتخاب دیگه ای دارم آیا ؟

و آیا اگر آپدیت Amber که عمو آبتین بیلد نامبرش رو الان گذاشته بود بیاد از نظر نرم افزاری برای 820 و 720 بیشتر نرم افزار میاد یا اینکه فرقی نمیکنه برای همه یه جوریه و 620 به علت سطح پایین بودن کمتر مورد توجه قرار خواهد گرفت

با تشکر

من رنگ آبی این گوشی رو دارم. چندان کثیف نمیشه. (منظورتون از فیروزه‌ای همون آبیه؟) ولی اگه دست عرق کرده باشه (که دست من خیلی عرق می‌کنه) جای انگشت روی پشتش می‌مونه، که به راحتی پاک میشه.

در مورد آپدیت Amber هم، همه‌ی ویندوز فون هشت‌های نوکیا (۵۲۰/۶۲۰/۷۲۰/۸۲۰/۹۲۰) آپدیت PR2 نوکیا و GDR2 مایکروسافت رو می‌گیرن. یعنی لومیا ۶۲۰ هم این آپدیت‌ها رو می‌گیره، فقط احتمالن امکان رادیو FM رو نمی‌گیره. (می‌گن محدودیت سخت افزاریه. من که نفهمیدم چیه جریان)

First.Last
26-05-2013, 12:40
من رنگ آبی این گوشی رو دارم. چندان کثیف نمیشه. (منظورتون از فیروزه‌ای همون آبیه؟) ولی اگه دست عرق کرده باشه (که دست من خیلی عرق می‌کنه) جای انگشت روی پشتش می‌مونه، که به راحتی پاک میشه.

در مورد آپدیت Amber هم، همه‌ی ویندوز فون هشت‌های نوکیا (۵۲۰/۶۲۰/۷۲۰/۸۲۰/۹۲۰) آپدیت PR2 نوکیا و GDR2 مایکروسافت رو می‌گیرن. یعنی لومیا ۶۲۰ هم این آپدیت‌ها رو می‌گیره، فقط احتمالن امکان رادیو FM رو نمی‌گیره. (می‌گن محدودیت سخت افزاریه. من که نفهمیدم چیه جریان)

ممنونم ...
تو خبرا بود که 620 هم FM میتونه بگیره ... نمیدونم والا
بله منظورم همون آبی هست ( cyan ) ..قشنگه رنگش؟؟؟ به غیر از آبی دیگه چی قشنگه!!!!

mahdi75
26-05-2013, 20:47
ممنونم ...
تو خبرا بود که 620 هم FM میتونه بگیره ... نمیدونم والا
بله منظورم همون آبی هست ( cyan ) ..قشنگه رنگش؟؟؟ به غیر از آبی دیگه چی قشنگه!!!!

من رنگشو دوست دارم
راستش جز آبی و مشکی رنگ دیگه‌ای اش رو ندیدم. ولی به نظرم همشون قشنگن :)

sma075
27-05-2013, 15:22
سلام گوشی من هیچ سایتی رو باز نمیکنه وارد مارکت ویندوز هم نمیشه کمکم کنید:sign_help::sign_help::sign_help::sign_hel p:

EsyMankan
27-05-2013, 15:42
سلام گوشی من هیچ سایتی رو باز نمیکنه وارد مارکت ویندوز هم نمیشه کمکم کنید:sign_help::sign_help::sign_help::sign_hel p:

با سیم کارت وصل میشی یا وای فای؟
برای مارکت هم حتما باید یه ایمیل لایو یا هاتمیل یا اوتلوک داشته باشه region هم حتما هم تو گوشی هم تو ایمیل روی US باشه

sma075
27-05-2013, 15:57
با وای فای
ممنون وارد مارکت که شدم ولی هر کار میکنم ایمیل درست نمیکنه برا دانلود.:cm:

sma075
27-05-2013, 15:59
با وای فای
ممنون وارد مارکت که شدم ولی هر کار میکنم ایمیل درست نمیکنه برا دانلود.
با سیم کارت وصل میشی یا وای فای؟
برای مارکت هم حتما باید یه ایمیل لایو یا هاتمیل یا اوتلوک داشته باشه region هم حتما هم تو گوشی هم تو ایمیل روی US باشه

EsyMankan
27-05-2013, 16:46
با وای فای
ممنون وارد مارکت که شدم ولی هر کار میکنم ایمیل درست نمیکنه برا دانلود.

از سایت های زیر میتونی ایمیل رو بسازی
live.com و outloock.com
توجه داشته باش ...... رو تو تنضیمات وای فای گوشیت خاموش کن تا بتونی به نت دسترسی داشته باشی

sma075
27-05-2013, 21:40
از سایت های زیر میتونی ایمیل رو بسازی
live.com و outloock.com
توجه داشته باش ...... رو تو تنضیمات وای فای گوشیت خاموش کن تا بتونی به نت دسترسی داشته باشی
اولا ممنون که جواب میدین
دوما نفهمیدم چی رو باید خاموش کنم منظورتون از (......) چیه؟
سوما من نه میتونم با مرورگر گوشی وارد سایتی بشم نه از طریق ایمیل ثبت نام کنم برای دانلود نرم افزار از مارکت ینی من ایمیل مایکروسافت دارم ولی خطا میده
چیزی رو اشتباه زدین با خود گوشی هم که میخوام ایمیل درست کنم خطا میده.
ممنون

EsyMankan
27-05-2013, 23:58
اولا ممنون که جواب میدین
دوما نفهمیدم چی رو باید خاموش کنم منظورتون از (......) چیه؟
سوما من نه میتونم با مرورگر گوشی وارد سایتی بشم نه از طریق ایمیل ثبت نام کنم برای دانلود نرم افزار از مارکت ینی من ایمیل مایکروسافت دارم ولی خطا میده
چیزی رو اشتباه زدین با خود گوشی هم که میخوام ایمیل درست کنم خطا میده.
ممنون

ببخشید اسمش رو کامل نوشتم به صورت (......) در اومد
شما وقتی وای فای رو کانکت میکنی رو اسم وای فای تپ کن اگه پرو.کس.ی روشن بود خاموشش کن و تیک رو ثبت کنبعد از این کار باید کار کنه
البته ممکنه به خاطر تنضیمات مودمت هم باشه

sma075
28-05-2013, 04:39
ببخشید اسمش رو کامل نوشتم به صورت (......) در اومد
شما وقتی وای فای رو کانکت میکنی رو اسم وای فای تپ کن اگه پرو.کس.ی روشن بود خاموشش کن و تیک رو ثبت کنبعد از این کار باید کار کنه
البته ممکنه به خاطر تنضیمات مودمت هم باشه

ممنون من گوشی رو ریست کردم درست شد
اما حالا که میخوام چیزی دانلود کنم میگه باید والدینت برن تو www.windowsphone.com اگه درست نوشته باشم و تو قسمت خانواده ی من نمیدونم چیکارکنن.

EsyMankan
28-05-2013, 10:08
ممنون من گوشی رو ریست کردم درست شد
اما حالا که میخوام چیزی دانلود کنم میگه باید والدینت برن تو www.windowsphone.com (http://www.windowsphone.com) اگه درست نوشته باشم و تو قسمت خانواده ی من نمیدونم چیکارکنن.
شما سن رو تو ایمیل کمتر از 18 زدی به خاطر همین این رو میگه یا باید سن رو تغییر بدی یا این کاری که میگه رو انجام بدی

sma075
28-05-2013, 11:30
شما سن رو تو ایمیل کمتر از 18 زدی به خاطر همین این رو میگه یا باید سن رو تغییر بدی یا این کاری که میگه رو انجام بدی

ممنون
این کاریو که میگفت نتونستم کنم
رفتم یه ایمیل با سی سال سن درست کردم حالشو ببرن
فقط از هیچ راهی نمیشه بازی یا نرم افزاری رو از سایت ها گرفت وبعد تو گوشی نصب کرد؟
این گوشی ها هک، جیلبریک یا این جور چیز ها نمیشن؟
چون اگه بخوای از مارکت بگیری باید برا همه چیز پول بدی.
ممنون که به سوالاتم جواب میدین

Rasoulsilver
28-05-2013, 12:24
ممنون
فقط از هیچ راهی نمیشه بازی یا نرم افزاری رو از سایت ها گرفت وبعد تو گوشی نصب کرد؟

متاسفانه وینفون8 فعلا جیلبریک نشده و برا نصب نرم افزار های پولی، حتما باید اونارو بخرین.

EsyMankan
28-05-2013, 14:25
ممنون

برای تکمیل حرف رسول جان باید بگم که تو سایت های دیگه نمیشه اما میتونی از سایت خود ویندوز فون دانلود کنی بعد بریزی تو مموری کارت و نصبش کنی
البته پولی ها رو باید بخری
به امید روزی که هک و جیلبریک بشن:bi:

tf101
29-05-2013, 10:43
سلام دوستان
من خیلی از این گوشی خوشم اومده هم از لحاظ ظاهری و هم متفاوت بودن سیستم عاملش
به نظرتون ارزش دارم بگیرمش؟

EsyMankan
29-05-2013, 11:33
سلام دوستان
بله اگه پول داری مدل بالاتر بگیر
اما همین هم خوبه از نظر روون بودن و این چیزا هیچ چیزی کم نداره

sma075
29-05-2013, 12:00
سلام دوستان

اگه میتونی حتما یه مدل با رم یک گیگابایت بگیر چون تعدادی از بازی های اچ دی تو استور ویندوز به دلیل رم کم براش نمیاد اما در کل ویندوزفون روونیش خیلی عالیه اگه باهاش کارکنی احساس میکنی اندروید یه لاکپشت بیشتر نیست.
گوشیشم گوشی خوبیه.

MFORSPEED
30-05-2013, 21:48
اقايون يكي خريدم...
هورررا
اونم رنك زردش... از صد متري ميزنه تو جش ادم..دي
يه برجسب ال سي دي هم باهاش سفارش دادم.
خلاصه تا بياد ببينيم جي هستش اين عروسك..

mahdi75
31-05-2013, 10:24
اقايون يكي خريدم...
هورررا
اونم رنك زردش... از صد متري ميزنه تو جش ادم..دي
يه برجسب ال سي دي هم باهاش سفارش دادم.
خلاصه تا بياد ببينيم جي هستش اين عروسك..

مبارک باشه :)
امیدوارم ازش راضی باشین.

(تجربه‌تون با این گوشی رو بهمون بگید)

فراموش نکنید موقع راه‌اندازی گوشی کشورتون رو United States انتخاب کنید که در استفاده از استور مشکلی نداشته باشید. البته بعدن هم میشه region رو به هر جایی تغییر داد.

MFORSPEED
01-06-2013, 10:32
اقايون سلام...
كوشي بدستم رسيد خيلي خوشكله و رون هستش..
بعدا عكس قرار ميدم..
جند تا راهنمايي مي خوام مي خوام يه اكانت مايكروسافت درست كنم ولي zip code مي خواد اين زيب كد جيه.؟

EsyMankan
01-06-2013, 10:40
اقايون سلام...
كوشي بدستم رسيد خيلي خوشكله و رون هستش..
بعدا عكس قرار ميدم..
جند تا راهنمايي مي خوام مي خوام يه اكانت مايكروسافت درست كنم ولي zip code مي خواد اين زيب كد جيه.؟
مبارکت باشه region رو بذار رو us و زیپ کد رو بزن 12345

MFORSPEED
01-06-2013, 11:55
اقايون رسيد...
خيلي خوشكله خيلي خيلي خوش رنكه.. همين رنك برام كافيه.
بخدا اس 3 خريد اندازه اين ذوق نكردم.
ولي خوب بريم سر اصل مطلب.:
1..از ماركت دانلود نميكنه.. اكانت درست كردم ميزنم دانلود رو جراغ وايرلس تند تند جشمك ميزنه يني ارتباط برقراره ولي درصد رو نشون نميده كه ادم ببينه جقدر دانلود كرده.
2..اين كه ميكه ابديتي براي دستكاه شما وجود ندارد. دوستان كفته بودن يه ابديت براش اومده.. ولي من جك مي كنم هيجي نيست.
ميكم براي دانلود بايد افلاين باشيم.. سيم رو شناسايي نكنه. من همراه اول داءمي هستم.
كلا من رو راهنمايي كنيد مخصوصا براي دانلود بازي و نرم افزار.
ممنون از همه..

EsyMankan
01-06-2013, 12:36
اقايون رسيد...
1..از ماركت دانلود نميكنه.. اكانت درست كردم ميزنم دانلود رو جراغ وايرلس تند تند جشمك ميزنه يني ارتباط برقراره ولي درصد رو نشون نميده كه ادم ببينه جقدر دانلود كرده.
2..اين كه ميكه ابديتي براي دستكاه شما وجود ندارد. دوستان كفته بودن يه ابديت براش اومده.. ولي من جك مي كنم هيجي نيست.
ميكم براي دانلود بايد افلاين باشيم.. سيم رو شناسايي نكنه. من همراه اول داءمي هستم.
ممنون از همه..
1- region رو هم تو گوشی هم تو اکانت لایو بذار رو us اینکه دانلود حرکت نمیکنه مربوط میشه به اینترنت ناسالم که تو ساعات خلوت راحت دانلود میکنه یه سری روش هم هست که راحت دانلود کنی اینم یه کم بگیر نگیر داره
2- آپدیت مربوط به رام میشه که به صورت منطقه ای میاد ممکنه تا حالا آپدیت برای منطقه ای که رام شما هست نیومده باشه میتونی به صورت دستی رام دانلود و نصب کنی آموزش تو قسمت رام 920 هست
3- برای دانلود هم هیچ ربطی به آفلاین بودن نداره

MFORSPEED
01-06-2013, 13:28
ممنون
دانلود رو انجام داد.. ولي خيلي خيلي سرعتش بايين بود.
كوشي من فك كنم سفارش عراق باشه.. رو بستش نوشته 12 ماه ضمانت در عراق.
شايدم سفارش خاور ميانه.
صبح دوباره تست مي كنم ببينم دانلود سرعتش فرق ميكنه يا نه..
ممنون.

EsyMankan
01-06-2013, 14:27
ممنون
دانلود رو انجام داد.. ولي خيلي خيلي سرعتش بايين بود.
كوشي من فك كنم سفارش عراق باشه.. رو بستش نوشته 12 ماه ضمانت در عراق.
شايدم سفارش خاور ميانه.
صبح دوباره تست مي كنم ببينم دانلود سرعتش فرق ميكنه يا نه..
ممنون.

سفارش عراق فکر کنم رام عربستان روش باشه که این رام با مارکت مشکل داره

mahdi75
01-06-2013, 18:01
اقايون رسيد...
ممنون از همه..

برای دانلود از ویندوز فون استور همون که region رو روی united states تنظیم کرده باشید کافیه. شاید سرعت اینترنتتون خوب نیست. با یه اینترنت دیگه (آشنا، دوست،‌ همسایه :) ) امتحان کنید.
اگه نشد، از شیوه‌ی نصب با SD Card استفاده کنید. برنامه‌های مورد نظر رو از سایت windowsphone.com دانلود کنید (سمت چپ، پایین Download and install manually داره) بعد فایل های XAP رو کپی کنید توی SD Card تون، بعد گوشی رو خاموش روشن کنید، کمی صبر کنید و برید توی اپلیکیشن Store. اونجا یه آپشن SD Card اضافه میشه که از توش می‌تونید برنامه‌هایی که روی کارت حافظه ریختید رو نصب کنید. فقط بازم اینترنت لازمه، فقط برای چک کردن اینکه برنامه‌ها تقلبی نباشن.

در مورد آپدیت هم، احتمالن گوشی شما از اول با آخرین آپدیت بوده. می‌تونید ورژن OS و Firmware رو از Settings، بخش About بخونید. (آخرین آپدیت توی Firmware version عدد 1308 داره)

mamadosein
01-06-2013, 19:35
بهترین رام برای این گوشی چیه که آپدیت ها سریع بیاد ؟!
یه سوال دیگه هم اینکه اگه و پ ن نمیشه روش نصب کرد چطوری میشه باهاش ف.ب یا uتیوب رفت ؟! D:

EsyMankan
01-06-2013, 21:05
بهترین رام برای این گوشی چیه که آپدیت ها سریع بیاد ؟!
یه سوال دیگه هم اینکه اگه و پ ن نمیشه روش نصب کرد چطوری میشه باهاش ف.ب یا uتیوب رفت ؟! D:

رام هایی غیر از عربستان و عراق و ... امثال این
مثلا رام های وییتنام و آمریکا و ...خوبه

جواب دومتون رو برات پ.خ میکنم

MFORSPEED
02-06-2013, 15:18
دوستان سلام اسفالت 7 رو رم 512 اين اين دستكاه اجرا ميشه.
بازي با حال جي معرفي مي كنيد؟
نرم افزار با حال و كاربردي جي داريم..

abbas_gh68
02-06-2013, 15:25
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/turbo-racing-league/ddc94d78-faf6-4979-9760-ac645aeb3be1
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/bbb-app-ocalypse/d9ff60f1-cece-45ab-80af-7397dd2072c2
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/ice-age-village/f9d4703c-60fb-409d-80a6-423329322544

MFORSPEED
02-06-2013, 15:28
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/turbo-racing-league/ddc94d78-faf6-4979-9760-ac645aeb3be1
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/bbb-app-ocalypse/d9ff60f1-cece-45ab-80af-7397dd2072c2
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/ice-age-village/f9d4703c-60fb-409d-80a6-423329322544

Ice Age رو داشتم ولي اون 2 تاي ديكه نه..
با حاله فرستادم دانلود بشه..
اون بازي اسفالت 7 اجرا ميشه يا نه.
راستي نرم افزار جي ميشناسي.

o.n.l.i.n.e
03-06-2013, 22:14
Ice Age رو داشتم ولي اون 2 تاي ديكه نه..
با حاله فرستادم دانلود بشه..
اون بازي اسفالت 7 اجرا ميشه يا نه.
راستي نرم افزار جي ميشناسي.
اره خیلی خوبم اجرا میشه فقط این که باید بخری وگرنه مراحلش باز نیست

mamadosein
04-06-2013, 12:12
موقع خرید گوشی چه چیزاییشو باید دقیق تست کنیم مشکل نداشته باشه ؟!
یادمه 5530 داشتم یه کدی بود میزدی با اون میشد اسپیکر و lcd و خلاصه خیلی جاها رو تست کرد !!

mahdi75
04-06-2013, 13:02
موقع خرید گوشی چه چیزاییشو باید دقیق تست کنیم مشکل نداشته باشه ؟!
یادمه 5530 داشتم یه کدی بود میزدی با اون میشد اسپیکر و lcd و خلاصه خیلی جاها رو تست کرد !!

از استور نرم افزار Hardware Tests رو دانلود و نصب کنید. از اونجا می تونید خیلی چیزا رو تست کنید.

یه نکته‌ی مهم: حتمن مولتی تاچ گوشی رو تست کنید. یکی اینکه چند تا انگشت رو بی مشکل تشخیص بده، دوم اینکه تاچش روی جایی مثل تخت درست کار کنه. مال من قبل از آخرین آپدیت مشکل مولتی‌تاچ داشت. بعد از آپدیت اون مشکل حل شد ولی یه مشکل دیگه پیش اومد: بعضی وقتا روی تخت که بذارمش کیبوردش کار نمی‌کنه :( این مورد دوم رو فقط با کار با گوشی میشه فهمید، مثلن بذارید روی تخت و وبگردی کنید یا یه چیزی با کیبورد تایپ کنید.

و یه نکته‌ی دیگه: برای تست NFC، توی همون برنامه، بخش NFC برید، بعد یه کارت مترو رو نزدیک کنید به گوشی. ببینید نرم‌افزار اونو تشخیص میده یا نه. توجه کنید که Tap+Send از settings فعال باشه.

نکته‌ی آخر: منم قبل از این گوشی، ۵۵۳۰ داشتم :)

EsyMankan
04-06-2013, 13:36
از استور نرم افزار Hardware Tests رو دانلود و نصب کنید. از اونجا می تونید خیلی چیزا رو تست کنید.

یه نکته‌ی مهم: حتمن مولتی تاچ گوشی رو تست کنید. یکی اینکه چند تا انگشت رو بی مشکل تشخیص بده، دوم اینکه تاچش روی جایی مثل تخت درست کار کنه. مال من قبل از آخرین آپدیت مشکل مولتی‌تاچ داشت. بعد از آپدیت اون مشکل حل شد ولی یه مشکل دیگه پیش اومد: بعضی وقتا روی تخت که بذارمش کیبوردش کار نمی‌کنه :( این مورد دوم رو فقط با کار با گوشی میشه فهمید، مثلن بذارید روی تخت و وبگردی کنید یا یه چیزی با کیبورد تایپ کنید.

و یه نکته‌ی دیگه: برای تست NFC، توی همون برنامه، بخش NFC برید، بعد یه کارت مترو رو نزدیک کنید به گوشی. ببینید نرم‌افزار اونو تشخیص میده یا نه. توجه کنید که Tap+Send از settings فعال باشه.

نکته‌ی آخر: منم قبل از این گوشی، ۵۵۳۰ داشتم :)

نکته: برای حالتی که روی تخت گفتید به احتمال زیاد در حالت دراز کش باشید و جوری باشه که جریان خوندر انگشت کم بشه و انگشت سرد بشه تاچ هم چون حرارتی هست یه کم بد کار کنه

mamadosein
04-06-2013, 14:01
ممنون دوستان
برای مولتی تاچ هم توی یه فروم خارجی هم دیده بودم که مثلا وقتی 3انگشت یا بالاتر میشه مشکل داشت بعضیهاش که با آپدیت درست شده بود
با همون برنامه hardware test میشه مولتی تاچ رو هم چک کرد یا برنامه پیشنهادی دیگه میشناسید ؟!
ایشالا بعد از تعطیلی ها میرم میخرم گوشی رو :)

EsyMankan
04-06-2013, 14:31
ممنون دوستان
برای مولتی تاچ هم توی یه فروم خارجی هم دیده بودم که مثلا وقتی 3انگشت یا بالاتر میشه مشکل داشت بعضیهاش که با آپدیت درست شده بود
با همون برنامه hardware test میشه مولتی تاچ رو هم چک کرد یا برنامه پیشنهادی دیگه میشناسید ؟!
ایشالا بعد از تعطیلی ها میرم میخرم گوشی رو :)

مولتی تاچ با آپدیت حل میشه نگران نباش
فرض کن رفتی مغازه بخوای گوشی رو ازش بگیری همونجا تست کنی اگه سالم بود ازش بگیری مغازه دار نمیذاره روش نرم افزار نصب کنی که بخوای با hardware test گوشی رو تست کنی
برای اینکه این نرم افزار رو بخوای دانلود کنی باید اکانت ماکروسافت رو ست کنی روی گوشی تا بتونی دانلود کنی به هیچ عنوان این اجازه رو بهت نمیده مگر اینکه 48 ساعت بهت وقت تست بده و خونه این کارا رو انجام بدی

pooria.rio
11-06-2013, 22:02
بچه ها سلام
منم خریدم اما هفته ی بعد میرسه دستم :)
فقط یه سوال،تفاوت 620 با 520 چیه ؟ چون 100 تومن یا بیشتر تفاوت قیمت دارن

EsyMankan
11-06-2013, 22:14
بچه ها سلام

620 دوربین جلو داره اون یکی نداره صثفحه نمایش هم فرق داره

pooria.rio
11-06-2013, 23:25
620 دوربین جلو داره اون یکی نداره صثفحه نمایش هم فرق داره

یعنی فقط بخاطر همینه که انقد تفاوت قیمت دارن ؟

من خریدم 759 تومن مشکیش رو،خوبه ؟؟

EsyMankan
11-06-2013, 23:39
یعنی فقط بخاطر همینه که انقد تفاوت قیمت دارن ؟

من خریدم 759 تومن مشکیش رو،خوبه ؟؟

آره خوب گرفتی مبارکت باشه

mahdi75
12-06-2013, 14:43
بچه ها سلام

۶۲۰ دوربین جلو داره، NFC داره، کیفیت صفحه ی نمایشش هم اونایی که دیدن میگن بهتره (رنگ مشکی، که پایه ی ویندوز فونه رو میگن خیلی بهتر نشون میده)

البته از طرف دیگه ۵۲۰ تاچ فوق حساس (Super Sensitive Touch) داره که ۶۲۰ نداره.

SAZE 94XO
13-06-2013, 08:37
سلام دوستان
صفحه نمایش این گوشی ضد خشه؟ یعنی گوریلا گلس داره؟
تو مشخصات که چیزی ذکر نشده !

mahdi75
13-06-2013, 10:59
سلام دوستان

گوریلا گلس نیست، ولی ظاهرن ضد خش هست. (یعنی ضد خش از نوع گوریلا نیست) - البته مطمئن نیستم.

tighoor
13-06-2013, 21:16
سلام دوستان

تجربه شخصی. :دی
مادر من گوشی رو میندازه توی کیفش بدون هیچ کیف و قابی و روکش صفحه ای
کیف خانوم ها هم که خودت میدونی چه وضعیه :ag: ولی 2 ماهه که اصلا خش برنداشته.

pooria.rio
21-06-2013, 12:19
\بچه ها سلام
بالاخره لومیا من هم رسید :)
واقعا گوشی زیبا و با کیفیتیه،خیلی خیلی دارم لذت میبرم ازش،حرکت و روونی منوها اصلا با اندروید قابل مقایسه نیست

فقط چندتا سوال
1-باطری این گوشی چجوریه ؟ جس میکنم بیاطریم ایراد داره
2-پیغام داد که یه آپدیت اومده،اما خیلی خیلی کند داشت آۀپدیت میشد،یعنی تقرزیبا 20 دقیققه گذشت و 1 % پر شد،بعدش هم کنسل شد خودش،اینترنتم ADSL 512 هستش و سرعتم خوبه
3-فایل هایی که بلوتوث میشه رو از کجا باید پیدا کنم :دی
4-میشه یه لیت از نرم افزارهای ضروری رو بهم بدین
5-سیم کارتمو چیکار کنم ؟ ایرانسله،میشه رفت دفاتر خدمات ارتباطی و پارتی بازی بکنن یدونه میکرو بهم بدن،اینو ازم نگیرن ؟ چون اون یکی گوشیم سیم عادی میخوره،اگر فقط میکرو داشته باشم دیگه نمیتونم تو اون گوشی از این سیم استفاده بکنم...
6-حافظه داخلی گوشی فط 4.8 گیگابایش آزاده،طبیعیه ؟
پیشاپیش ممنون از پاسخ های کاملتون:ap:

mahdi75
22-06-2013, 20:12
\بچه ها سلام
بالاخره لومیا من هم رسید :)
واقعا گوشی زیبا و با کیفیتیه،خیلی خیلی دارم لذت میبرم ازش،حرکت و روونی منوها اصلا با اندروید قابل مقایسه نیست

فقط چندتا سوال
1-باطری این گوشی چجوریه ؟ جس میکنم بیاطریم ایراد داره
2-پیغام داد که یه آپدیت اومده،اما خیلی خیلی کند داشت آۀپدیت میشد،یعنی تقرزیبا 20 دقیققه گذشت و 1 % پر شد،بعدش هم کنسل شد خودش،اینترنتم ADSL 512 هستش و سرعتم خوبه
3-فایل هایی که بلوتوث میشه رو از کجا باید پیدا کنم :دی
4-میشه یه لیت از نرم افزارهای ضروری رو بهم بدین
5-سیم کارتمو چیکار کنم ؟ ایرانسله،میشه رفت دفاتر خدمات ارتباطی و پارتی بازی بکنن یدونه میکرو بهم بدن،اینو ازم نگیرن ؟ چون اون یکی گوشیم سیم عادی میخوره،اگر فقط میکرو داشته باشم دیگه نمیتونم تو اون گوشی از این سیم استفاده بکنم...
6-حافظه داخلی گوشی فط 4.8 گیگابایش آزاده،طبیعیه ؟
پیشاپیش ممنون از پاسخ های کاملتون:ap:

۳- عکس و فیلمهایی که بلوتوث میشه میره توی Photos، فولدر Saved Pictures. فایلای دیگه هم اگه توسط گوشی ساپورت بشن رو باید بازشون کنید تا توسط اپلیکیشن مربوط ذخیره بشن.
۵- آداپتور تبدیل میکروسیم (که لومیا ۶۲۰ میخوره) به مینی‌سیم (همون معمولیا!) هست. دم خونه‌ی ما می‌فروخت ۵ تومن :)
۶- برای دیدن اینکه دقیقن چی چقدر از حافظه رو گرفته، از منوی settings برید توی storage check. اگر این آپشن وجود نداره، باید اول فریمور رو آپدیت کنید، بعد اگه برای extras+info آپدیتی بود، اون رو هم آپدیت کنید تا این آپشن اضافه بشه.

S.H.A.H.R.O.K.H
29-06-2013, 13:54
سلام 32تان :4: من هم به جمع وین فونی ها پیوستم با این فرق که گوشی چهارمم هستش...فردا گوشی به دستم میرسه...رنگ بدریخت مشکی رو گرفتم...نگید چرا چون دست دوم بود...خلاصه...یه سوال..این اپهای رایگان رو که میتونم دانلود کنم از تو گوشی اجرا کنم؟ البته میدونم باید آنلاین باشم ولی همیشه باید آنلاین باشم؟ قبلا هم وین فون داشتم ولی از خود مارکت میگرفتم..حالا میخوام اساسی روش کار کنم؟ کی اپهای پولی رو میتونه برام بخره؟ مثلا یه بازی 2 دلاری چقدر در میاد؟ پیشاپیش 3پاس..

EsyMankan
29-06-2013, 14:44
سلام 32تان :4: من هم به جمع وین فونی ها پیوستم با این فرق که گوشی چهارمم هستش...فردا گوشی به دستم میرسه...رنگ بدریخت مشکی رو گرفتم...نگید چرا چون دست دوم بود...خلاصه...یه سوال..این اپهای رایگان رو که میتونم دانلود کنم از تو گوشی اجرا کنم؟ البته میدونم باید آنلاین باشم ولی همیشه باید آنلاین باشم؟ قبلا هم وین فون داشتم ولی از خود مارکت میگرفتم..حالا میخوام اساسی روش کار کنم؟ کی اپهای پولی رو میتونه برام بخره؟ مثلا یه بازی 2 دلاری چقدر در میاد؟ پیشاپیش 3پاس..
فقط برای نصب نیاز به نت هست و برای اجرا نیازی به نت نیست
اپ خودت هم میتونی بخری با کریدیت کارت و ویزا کارت و ... آموزشش هست

S.H.A.H.R.O.K.H
30-06-2013, 22:05
خوب گوشی رسید به دستم...کیفیت ساخت عالی با کیفیت مانیتور خیلی خوب...دوربین خوب...حدود 50 تایی بازی و برنامه براش ریختم...ولی به هیچ عنوان توصیه نمیکنم وین فون بخرید...من که خودم پشیمانم..واقعا واقعا وقتی ملت یه چیزی رو نمیخرن واقعا دلیل دارن...خیلی خیلی خیلی کمبود داره...تو همه چی...از راحتی کار باهاش بگیر تا کیفیت برنامه وبازیهاش..واسه دلیور مسیجینگ خودش یه مسیج دیگه میاد...این دیگه خیلی بوووووووووووووووقه....فوق العاده کیفیت بازیهاش پایینه...من حتی بازیهای پولی رو به صورت دمو گرفتم که واقعا در مقایسه با نسخه مشابه اندروید حرفی برای گفتن ندارن...حالا میفهمم چرا وین فون اینقدر بی سرو صداست...تو بازیها نمیشه صدای بازی رو کم کنی چون صدای زنگ خورت رو هم قطع میکنی...خلاصه اصن یه وضعی...این اپ استورش هم که نمیدونم چند صد هزار برنامه وبازی داره خداوکیلی کدومش کاربردی و بدرد بخوره...اه اه اه من که اصلا باهاش حال نکردم...یه چیز جالبه دیگه...میلاد دوستم هستش که همینجا پیغام گذاشت و یه رنگ زردش رو خرید...یادتونه؟ کیفیت مانیتور گوشی من از ماله اون بهتره...اینم از نوکیا...وسلام...

faz_manfi
30-06-2013, 23:24
خوب گوشی رسید به دستم...کیفیت ساخت عالی با کیفیت مانیتور خیلی خوب...دوربین خوب...حدود 50 تایی بازی و برنامه براش ریختم...ولی به هیچ عنوان توصیه نمیکنم وین فون بخرید...من که خودم پشیمانم..واقعا واقعا وقتی ملت یه چیزی رو نمیخرن واقعا دلیل دارن...خیلی خیلی خیلی کمبود داره...تو همه چی...از راحتی کار باهاش بگیر تا کیفیت برنامه وبازیهاش..واسه دلیور مسیجینگ خودش یه مسیج دیگه میاد...این دیگه خیلی بوووووووووووووووقه....فوق العاده کیفیت بازیهاش پایینه...من حتی بازیهای پولی رو به صورت دمو گرفتم که واقعا در مقایسه با نسخه مشابه اندروید حرفی برای گفتن ندارن...حالا میفهمم چرا وین فون اینقدر بی سرو صداست...تو بازیها نمیشه صدای بازی رو کم کنی چون صدای زنگ خورت رو هم قطع میکنی...خلاصه اصن یه وضعی...این اپ استورش هم که نمیدونم چند صد هزار برنامه وبازی داره خداوکیلی کدومش کاربردی و بدرد بخوره...اه اه اه من که اصلا باهاش حال نکردم...یه چیز جالبه دیگه...میلاد دوستم هستش که همینجا پیغام گذاشت و یه رنگ زردش رو خرید...یادتونه؟ کیفیت مانیتور گوشی من از ماله اون بهتره...اینم از نوکیا...وسلام...
من نمیدونم چطور این حرف رو میزنی کار کردن باهاش فوق العاده راحته و سیستم عامل روونیه در ضمن من خودم گوشیمو موقع بازی با آندروید مقایسه نکردم ولی چندتا فیلم دیدم که یه بازی رو با دو گوشی آندرویدی و ویندوزفون (اس3 و لومیا 920) مقایسه میکنه و اس3 حرفی واسه ی گفتن نداره هم از لحاظ گرافیک و هم سرعت و روونی اجرای بازی

EsyMankan
30-06-2013, 23:59

فعلا بازی های گرافیکیش نیاز به رم 1 دارن که شما هیچ کدوم رو نمیتونین رو این گوشی نصب کنین پس قابل مقایسه با بازی های گرافیکی پلتفرم های دیگه نیست

SHITOKAI
02-07-2013, 10:02
فعلا بازی های گرافیکیش نیاز به رم 1 دارن که شما هیچ کدوم رو نمیتونین رو این گوشی نصب کنین پس قابل مقایسه با بازی های گرافیکی پلتفرم های دیگه نیست

من که آسفالت 7 + فایت گیم + hot pursuit + چندتا دیگه تست کردم گرافیکشون هیچ فرقی با اندروید نداشت
شاهرخ داره بیخودی جو میده !
والا....

اگر دوست داشته باشن بچه ها
هم اسکرین شات میگیرم
هم فیلم میگیرم از گیم پلی !
اگر دوست داشتید بگید 3 سوت واستون میذارم!

شاهرخ اومد تو یه پست همه ی اشکالات رو گفت و حسابی کوبید بنده خدارو:4:

شما برو یه گوشی بخر اندروید تا 700 تومن که آسفالت 7 و حتی تمپل ران رو بدون لگ اجرا کنه!
قسم میخورم نیست !
چون خودم هم ایکسپریا پی داشتم و هم اس ادونس هم سنسیشن !
حتی توی منو هم لگ داشتن !

SHITOKAI
02-07-2013, 10:05
من نمیدونم چطور این حرف رو میزنی کار کردن باهاش فوق العاده راحته و سیستم عامل روونیه در ضمن من خودم گوشیمو موقع بازی با آندروید مقایسه نکردم ولی چندتا فیلم دیدم که یه بازی رو با دو گوشی آندرویدی و ویندوزفون (اس3 و لومیا 920) مقایسه میکنه و اس3 حرفی واسه ی گفتن نداره هم از لحاظ گرافیک و هم سرعت و روونی اجرای بازی
حالا ما نمیگیم با اس 3 مقایسه بشه
ولی اگر حتی اس ادونس یا ایکسپریا پی هم مقایسه بشه بازم سریعتره !

S.H.A.H.R.O.K.H
05-07-2013, 13:21
بابا از لومیا 920 بالاتر داریم مگه؟ اگه داریم بگید که من هم بدونم...خوب من همین بازیهای خودم رو ریختم روی اون هم...نمیدونم شما اندروید مثل اس3 یا نوت2 داشتید ؟ واقعا کیفیتشون قابل قیاس نیست به خدا...والا همه مشتریها هم شاهد بودن...کنار هم اجرا کردم...اصلا اس3 قورتش داد...اصلا فکر نمیکردم تا این جد فرق داشته باشن...اکسپریا پی با رام جیلی بین واقعا ررونه اصلا حرفش رو هم نزن...ولی قبول دارم که ادونس آشغاله...همیشه لگ میزنه...بحث لگ نیست دوستان چون وین فون هیچی نداره که بخواد اصلا لگ بزنه...والا به خدا...مثلا چی داره...رابط گرافیکیش این همه ازش تعریف میکردید دوزار با وین فون7 فرق نداشته همونه...چرا میگید خوشکله ساده ست نمیدونم....یه چیزی رو رک بگم چون اهل حاشیه نیستم...پول دور ریختنه خریدن وین فون..این رو بعد از یه تجربه کامل حدود 500 تا گوشی میگم...

illia2007
06-07-2013, 22:39
سلام دوستان
من می خوام لومیا 620 بگیرم ولی از سیستم عاملش که ویندوز فون 8 هست هیچ اطلاعی ندارم آیا فارسی رو ساپورت می کنه یا باید نرم افزار نصب بشه؟ بازی و نرم افزار در حد قابل قبول داره؟ دیکشنری براش هست چون برام خیلی مهمه ؟ با اپلیکیشن فیسبوک خود گوشی میشه به فیسبوک دسترسی داشت چون من با سوشیال هاب گوشیهای سامسونگ به راحتی به فیسبوک و تویتر دسترسی دارم.
کیفیت ساخت بدنه و صفحه نمایش این گوشی چطوره؟باطری و شارژش چطوره؟ و قیمتش چنده؟
در کل از دوستانی که با این گوشی یا گوشیهای مشابه آن کار کرد ه اند خواهشمندم تجربیاتشون رو با ما در میان بذارن...
با سپاس

vahid579
06-07-2013, 23:14
سلام دوستان
من می خوام لومیا 620 بگیرم ولی از سیستم عاملش که ویندوز فون 8 هست هیچ اطلاعی ندارم آیا فارسی رو ساپورت می کنه یا باید نرم افزار نصب بشه؟ بازی و نرم افزار در حد قابل قبول داره؟ دیکشنری براش هست چون برام خیلی مهمه ؟ با اپلیکیشن فیسبوک خود گوشی میشه به فیسبوک دسترسی داشت چون من با سوشیال هاب گوشیهای سامسونگ به راحتی به فیسبوک و تویتر دسترسی دارم.
کیفیت ساخت بدنه و صفحه نمایش این گوشی چطوره؟باطری و شارژش چطوره؟ و قیمتش چنده؟
در کل از دوستانی که با این گوشی یا گوشیهای مشابه آن کار کرد ه اند خواهشمندم تجربیاتشون رو با ما در میان بذارن...
با سپاس
جواب اکثر این سوالات تو تاپیک ویندوز 8 هست ، ولی خلاصه بگم فارسی داره به طور کامل . دیکشنری بسیار بسیار خوبی داره. نرم افزار رایگان هم به اندازه کافی داره ولی بازی کم داره. فیسبوگ به راحتی نمیتونی دسترسی داشته باشی ولی یه برنامه نوکیا داره که فعلا داره کار میکنه اگه بسته نشه می تونی از قیلتر عبور کنی.
کیفیت ساخت و بدنه هم مناسب هست، صفحه نمایش و باتری رو نمیدونم ولی تا اونجای که دیدم و خوندم کسی ناراضی نبوده.
یه پیشنهاد قبل از خرید ویندوز خوب راجع به سیستم عاملش بخونم و اطلاع داشته باش.

H.O.S.E.I.N
07-07-2013, 22:09
سلام
من اچ تی سی 8 ایکس و لومیا 820 داشتم
بازی های اچ دی اندروید رو با موارد مشابه تو ویندوزفون مقایسه کردم
واقعا ویندوزفون سرتره
هم روون تره و خیلی زود اجرا میشه
هم گرافیکش خیلییییی بهتره
نمیدونم شما چطور میگی اندروید سر تره

5800XPM
10-07-2013, 23:33
سلام
آقا يه سوال
اين گوشي دوتا رنگ cyan blue و blue داره يا جفتش يكيه؟
خواهشا زود جواب بديد، فوري فوتيه

wifi_n
11-07-2013, 00:35
دوستانی که دارن مبارکشون باشه تو ذوق کسی نمیشه زد ولی قبل از خرید حتما با یه گوشی اندرویید مقایسه کنید هر کدومو خوشتون اومد بخرید

من که با ویندوز فون کار کردم خیلی منوش داغون بود

قابل مقایسه با سیمبین 6600 هم نیست

چون همه به منو و لیست نرم افزار ها عادت کردن این منو هاش هیچ حساب کتابی نداره

در مورد قیمتش هم خیلی گرونه صفحه 3.8 فکر کنم700 تومن خیلی زیاده

الان با 550 میشه اندرویید با صفحه 4.3 به بالا خرید

ولی بازم هر کسی داره مبارکش باشه بالاخره نوکیا یه عمره داره گوشی تولید میکنه

o.n.l.i.n.e
11-07-2013, 08:46
دوستانی که دارن مبارکشون باشه تو ذوق کسی نمیشه زد ولی قبل از خرید حتما با یه گوشی اندرویید مقایسه کنید هر کدومو خوشتون اومد بخرید

من که با ویندوز فون کار کردم خیلی منوش داغون بود

قابل مقایسه با سیمبین 6600 هم نیست

چون همه به منو و لیست نرم افزار ها عادت کردن این منو هاش هیچ حساب کتابی نداره

در مورد قیمتش هم خیلی گرونه صفحه 3.8 فکر کنم700 تومن خیلی زیاده

الان با 550 میشه اندرویید با صفحه 4.3 به بالا خرید

ولی بازم هر کسی داره مبارکش باشه بالاخره نوکیا یه عمره داره گوشی تولید میکنه
دوست عزیز میتونستی بهتر صحبت کنی
هرکسی یه نوع انتخاب داره در ضمن کجا 700 برای این گوشی با این کیفیت و این سخت افزار پیدا میکنی
در ضمن کدوم مدل اندرویدی هست با 550 که صفحه ش 4.3 به بالا باشه خرید؟:aq:
الان گوشی 520 4 اینچ هست حدود 550 چرا اون مدل رو نمی گیری

wifi_n
11-07-2013, 09:22
دوست عزیز میتونستی بهتر صحبت کنی
هرکسی یه نوع انتخاب داره در ضمن کجا 700 برای این گوشی با این کیفیت و این سخت افزار پیدا میکنی
در ضمن کدوم مدل اندرویدی هست با 550 که صفحه ش 4.3 به بالا باشه خرید؟:aq:
الان گوشی 520 4 اینچ هست حدود 550 چرا اون مدل رو نمی گیری

huawei g510 قیمت 550 اندازه صفحه 4.5

تاج موبایل | تلفن : 66755000

http://fa.tajtehran.com/index.php/price-list

LUMIA-520 هم دوربین جلو نداره -فلاش دوربین نداره - رادیو نداره -قطب نمای دیجیتالی یا compass ندازه صفحشم 4.0 هست

بازم هرکسی داره مبارکش باشه ولی قبول کنید هم خیلی گرون هست هم نرم افزار کم داره هم metro به درد همون مترو میخوره

maxor
11-07-2013, 09:40
huawei g510 قیمت 550 اندازه صفحه 4.5

تاج موبایل | تلفن : 66755000

http://fa.tajtehran.com/index.php/price-list

LUMIA-520 هم دوربین جلو نداره -فلاش دوربین نداره - رادیو نداره -قطب نمای دیجیتالی یا compass ندازه

بازم هرکسی داره مبارکش باشه ولی قبول کنید هم خیلی گرون هست هم نرم افزار کم داره هم metro به درد همون مترو میخوره

من لومیا 520 رو 640000 خریدم بازم راضیم ازش.
دوربین جلو به چه دردی میخوره؟؟؟ به غیر چت کردن اونم با ایرانول و همراه اول اخر که جوابگو نیست فقط وایرلس و رایتل.
ویدیو 1080 رو رون اجرا میکنه . تاچش عالیه .خوشگله.
رادیو و بلوتوث نسخه 4 تا یه ماه دیگه بهش اضافه میشه فقط با یه اپدیت.
پشتیانی عالی داره. نوکیا و ماکروسافت که تازگی اعلام کردن تا 36 ماه دیگه هم گوشی های وین فون 8 رو پشتیبانی میکنن
بر عکس اندروید که فقط یه اپدیت واسه گوشیای متوسط و نهایتا دو اپدیت واسه گوشیای مدل بالاش میده و تمام. کلا از یاد میبرتشون.

من از اندروید خوشم نمیومد به هیچ مارکی هم وابسته نیستم به نظر من با این پول بهترین گزینه برای من 520بود

بازم حق انتخاب با شماست

wifi_n
11-07-2013, 10:19
رادیو و بلوتوث نسخه 4 تا یه ماه دیگه بهش اضافه میشه فقط با یه اپدیت.

بازم حق انتخاب با شماست

منم تو پست قبلیم گفتم باید مقایسه کنید ولی صفحه به 25 عوض شد به خاطر همین هست

حاجی مبارک باشه ولی حرفهای عجیب میزنی که تو تاریخ بی سابقه بوده

------------------رادیو و بلوتوث نسخه 4 تا یه ماه دیگه بهش اضافه میشه فقط با یه اپدیت.------------------------------------------

این حرف فقط و فقط و فقط و فقط از بیسواد ها و کلاهبردارهای دزد علادین میتونه صادر شده باشه البته من به بقیه کسبه خوب علادین توهین نمیکنم
هر کی بهتون گفته فقط قصدش فریب شما بوده
به بنده خدایی آشا فروخته بودن به جای اسمارت فون بعد اومد گفت هیچی روش نصب نمیشه
طرف گفت تا یه ماه دیگه آپدیت میاد همه چیش حل میشه

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_520-5322.php

o.n.l.i.n.e
11-07-2013, 10:47

------------------رادیو و بلوتوث نسخه 4 تا یه ماه دیگه بهش اضافه میشه فقط با یه اپدیت.------------------------------------------

این حرف فقط و فقط و فقط و فقط از بیسواد ها و کلاهبردارهای دزد علادین میتونه صادر شده باشه البته من به بقیه کسبه خوب علادین توهین نمیکنم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=873062&stc=1
دوست عزیز من الان گوشی 5 اینچ اندرویدی برات میرام 400
اما این با ید بدونی که فقط اندروید و صفحه نمایش ملاک انتخاب نیست
در مورد بلوتوث 4 هم بگم که درسته تنها با یک اپدیت انجام میشه

H.O.S.E.I.N
11-07-2013, 11:00

توسط مایکرسافت اعلام شده نه فروشندگان علاالدین
چون سخت افزارش تو گوشی وجود داره
دوست خوبمون پست بالا توضیح داد
لحنتون رو اصلاح کنید لطفا

pooria.rio
11-07-2013, 11:01
کسی لیستی از آپدیت هایی که قراره واسه ۶۲۰ بیادرو داره ؟
الحق زاویه دید و کیفیت صفحش واقعا تو رنج قیمتی خودش و حتی بالاتر بسیار الیه

فقط و فقط کم بودن رم افزار یکم اذیت کنندس

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

H.O.S.E.I.N
11-07-2013, 11:08
کسی لیستی از آپدیت هایی که قراره واسه ۶۲۰ بیادرو داره ؟
الحق زاویه دید و کیفیت صفحش واقعا تو رنج قیمتی خودش و حتی بالاتر بسیار الیه

فقط و فقط کم بودن رم افزار یکم اذیت کنندس

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2
هنوز آپدیتی نیومده که برای 620 بیاد.
تو ویندوزفون وقتی آپدیتی میاد برای همه ی گوشی ها عرضه میشه نه اینکه برای گوشی مثلا مایکروسافت بیاد بقیش چند وقت دیگه
آپدیت Amber به زودی میاد
بعدش هم معلوم نیست آپدیتی بیاد یا نه. تا آپدیت 2014

o.n.l.i.n.e
11-07-2013, 11:31
هنوز آپدیتی نیومده که برای 620 بیاد.
تو ویندوزفون وقتی آپدیتی میاد برای همه ی گوشی ها عرضه میشه نه اینکه برای گوشی مثلا مایکروسافت بیاد بقیش چند وقت دیگه
آپدیت Amber به زودی میاد
بعدش هم معلوم نیست آپدیتی بیاد یا نه. تا آپدیت 2014

http://cdn.wpcentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/large/public/field/image/2013/05/Lumia%20900%20OS%20Update.jpg?itok=nawMXs3t
.
خبر خوش >> دوره پشتیبانی از ویندوزفون 8 از 18 ماه به 36 ماه رسیدماکروسافت امروز مدت زمان ساپورت و پشتیبانی از ویندوز فون 8 را از 18 ماه به 36 ماه ( company's support lifecycle) تمدید کرد.
ماکروسافت در وبلاگ رسمی اش اعلام کرد آپدیت ها شامل آپدیت های امنیتی است که به مدت 36 ماهه این پشتیبانی انجام می شود.

اضافه میکنم مایکروسافت بعلاوه بر تمدید این مدت تا 36 ماه ، همچنین قصد ارائه ی یک پک سازمانی با ویژگی های منحصر بفرد را در آپدیت های بعدی ویندوز فون دارد .

این موضوع حوزه ی آی تی را برای کنترل بیشتر ویندوزفون ممکن ، و باعث علاقه و نیاز به کسب تجربه ی بیشتر کارکنان را فراهم می سازد .

این نسخه شامل 5 ویژگی خواهد بود :

امنیت و مقاوم سازی در برابر پسوند های ایمیل برای ثبت نام و رمزگذاری آن
دسترسی به منابع سازمان ها پشت فایروال ، با وجود برنامه ی V/P.N ( همون دور زدن هیتلرینگ با چیز P ان:do:) >> تبریک :bo:
پشتیبانی وای فای از پروتکل استاندارد و تایید شده EAP-TLS
سیاست های MDM (Master Data Management پیشرفته برای قفل کردن عملکرد بر روی گوشی برای کنترل سرمایه گذاری بیشتر
مدیریت گواهی ثبت نام، به روز رسانی و لغو گواهی برای تأیید هویت کاربر

H.O.S.E.I.N
11-07-2013, 11:44
آپدیت 2014 رو که گفتم
من گفتم معلوم نیست بعد از amber آپدیتی بیاد یا نه تا آپدیت 2014 میاد
نگفتم که دیگه پشتیبانی نمیشه

maxor
11-07-2013, 11:58

من که هیچ وقت به حرف فروشنده ها گوش نمیدم حالا هر چی میخوان بگن(گوشی خامه رام نداره باید اپدیت بشه و ... غیره:ag:) مگه میشه. این گوشی رو هم اینترنتی خریدم.

اصلا حرفایی که من زدم چرت بلوتوث نسخه سه که داره:ag:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=873062&stc=1
دوست عزیز من الان گوشی 5 اینچ اندرویدی برات میرام 400
اما این با ید بدونی که فقط اندروید و صفحه نمایش ملاک انتخاب نیست
در مورد بلوتوث 4 هم بگم که درسته تنها با یک اپدیت انجام میشه
ممنون دوست عزیز