PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی های چینی و متفرقه (تاپیک قدیمی)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

mhi187
16-01-2010, 19:31
اگه مدیران گذری از اینجا رد شدن خواهشا تاپیک را حذف کنن

mhi187
16-01-2010, 19:32
بابا حذفش کنید بره

mr1482
16-01-2010, 20:40
در نهایت خواستم از همه دوستان تشکر کنمومتاثفانه هیچ برنامه ای جواب نداد و این گوشیهای آشفالی چینی اصلا بدرد نمیخورن مثل سایر محصولات چینی.
من خودم گوشی سامسونگ پیکسون دارم و خیلی ازش راضیم یک سری کلیپ مال دوستم بود با گوشی چینی به من ایمیل من نتونستم ببینم.

بازم ممنونم.

hamid novin
19-01-2010, 04:16
با سلام گوشی چینی 2 سیم کارته samsonic مدل M1 آکبند برایم آوردند ولی سیمکارت همراه اول را نمی خواند ولی ایرانسل را نشان میدهد در منو انتخاب شبکه هم درست عمل میکنم ولی مینویسد invalid simcart محل سیم کارتها را تعویض میکنم باز هم همینطور است هر دو را ایرانسل میندازم میخواند. لطفا راهنمائی کنید چکار کنم تا همراه اول را بخواند؟ با تشکر

mhi187
22-01-2010, 15:06
با سلام گوشی چینی 2 سیم کارته samsonic مدل m1 آکبند برایم آوردند ولی سیمکارت همراه اول را نمی خواند ولی ایرانسل را نشان میدهد در منو انتخاب شبکه هم درست عمل میکنم ولی مینویسد invalid simcart محل سیم کارتها را تعویض میکنم باز هم همینطور است هر دو را ایرانسل میندازم میخواند. لطفا راهنمائی کنید چکار کنم تا همراه اول را بخواند؟ با تشکر

دوست عزیز گوشی های که بصورت قاچاق وارد میشه را همراه اول نمیخونه و باید بری آنلوکش کنی
فکر کنم تو همین سایت توضیح دربارش پیدا کنی که کجا باید بری

به همین خاطره که میگن نباید گوشی نو را با ایرانسل تست کرد

end_boy_85
27-01-2010, 10:54
سلام . خسته نباشید . من امروز یک گوشی کا900 چینی خریدم . وقتی کابل یو اس بی رو بهش وصل می کنم گوشی شروع میکنه به شارژ کردن باتری و هیچ درایوی جهت مدیریت رم به مای کامپیوتر اضافه نمیشه . در نت هم برنامه Pc Suite گوشی های چینی رو از چندین سایت دانلود و سپس نصب کردم که هنگام نصب در لحظه 100٪ اروری از طرف Driver USB میده .

حالا باید چه کرد ؟ ممنون میشم کمک کنید . سپاس :8:

end_boy_85
27-01-2010, 13:35
کسی نیست جواب مارو بده ؟!!!! :7:

irsme
28-01-2010, 15:14
سلام
دوستان من يك n83 چيني گرفتم كه دو سيمكارته هست.
مشكل اينجا هست كه زماني كه با يكي از سيم كارت ها تماس ميگيريم و در همون لحظه به سيم كارت بعدي هم تماس ميگيريم ميگه مشترك مورد نظر در دسترس نيست.

چه تنظيماتي بايد انجام بشه تا دو سيم كارت همزمان باشه.
اگر تو مشخصات اين گوشي تو سايتها نگاه كنيد توشته دو سيم كارت همزمان.

amir2888
31-01-2010, 12:44
سلامم

میخواستم بدونم گوشی k900 که تی وی هم هست و دو سیم کارت همزمان هم هست آیا جاوا را ساپورت میکنه؟؟اگه جواب مثبت هست چطور باید نرم افزار جاوا را در گوشی نصب کنم؟؟؟

مگا ترون
31-01-2010, 12:50
سلامم

میخواستم بدونم گوشی k900 که تی وی هم هست و دو سیم کارت همزمان هم هست آیا جاوا را ساپورت میکنه؟؟اگه جواب مثبت هست چطور باید نرم افزار جاوا را در گوشی نصب کنم؟؟؟

نه دوست عزیز جاوا ساپورت نمیکنه

bab281
31-01-2010, 18:04
رم گوشی نوکیا 5310 قفل شده و پسورد میخواد.لطفا راه حل بگذارید.

mehran.asadi
13-02-2010, 00:48
سلام
خسته نباشید
من یك گوشیه ان 95 طرح 8 گیگ چینی خریدم
ولی وقتی میخوام چیزی داخلش بریزم میگه جا نداره
وقتی به قسمت رم میرم مینویسه MSDC not present
لطفا بگيد چه جوري درست ميشه ممنون

M.TALAIE
13-02-2010, 21:21
برو رو فايلي كه ميخواي بفرستي و بعد فوروارد و بعد ويا بلوتوث رو ميزني و سرچ ميكني
بعدش ازت كد ميخواد
يه كد دلخواه ميدي و طرف گيرنده هم همون كد رو ميده و ارتباط شما برقرار ميشه

punky
14-02-2010, 08:09
من یه 5310 دارم ولی دوربینش کار نمی کنه .هر وقت می ری رو دوربین میگه در حالت استند بای است...؟؟

Milo.Metallboy
14-02-2010, 08:36
من یه 5310 دارم ولی دوربینش کار نمی کنه .هر وقت می ری رو دوربین میگه در حالت استند بای است...؟؟
چون جاوا هست نمیتونی مستر ریست کنی
پس ببر یه بار با ورژن جدید واست فلش کنن ببین مشکلت حل میشه یا نه

اگه گوشیت سیمبین بود میشد یه کارایی کرد ولی اینجوری کار خیلی خیلی سخت شد و شاید راهی نباشه
البته همیشه یه راهی هست الان بچه ها میرسن کمکت میکنن

Farzad_GSM
14-02-2010, 09:47

در مورد شما دوست عزیز شما رم گوشیتو بزار داخل یک گوشی مثل n82,n95,n86 ویا مدل های دیگر بعد رم رو فرمت کن با این کار اطلاعاتت از بین میره اما رمت دوباره زنده میشه.

این مشکل بیشتر از دوربین گوشی هست اما همون طور که دوستمون گفتند در بعضی مواقع مشکل نرم افزاری هست پس قبل از هر کاری گوشی رو یک بار یا خودتون و یا کسی که به این کار وارد هست فلش کنید.

hassan2
14-02-2010, 10:07
سلام
من يه گوشي e71 چيني دارم
وقتي به كامپيوتر وصل مي شم مستقيم وي ره روي شارژر
رم گوشي رو نمي خونه
لطفا كمك كنيد
اين گوشي رو ديروز خريدم دفعه اول تونستم ارتباط برقرار كنم ولي ديگه نمي شه

hassan2
14-02-2010, 10:14
سلام
من يه گوشي e71 چيني دارم
رم گوشي رو نمي خونه
لطفا كمك كنيد

sin-sin
14-02-2010, 18:25
آیا ارور خاصی میده؟

maryam007
15-02-2010, 13:15
سلام
من يك ان 96 دو سيم تي وي دارم از كجا بدونم ساخت كجاست و سيستم عامل داره يا نه/؟
ممنون مي شم اگر دوستان راهنمايي كنند.

sin-sin
15-02-2010, 13:39
سلام
من يك ان 96 دو سيم تي وي دارم از كجا بدونم ساخت كجاست و سيستم عامل داره يا نه/؟
ممنون مي شم اگر دوستان راهنمايي كنند.

خوب پشت گوشی نوشته ساخت کجاست. فکر کنم تنها راه همینه. در ضمن گوشی شما سیستم عامل خاصی نداره، اما پشتیبانی از نرم افزار های جاوا رو به احتمال زیاد داره.

arashwxh
17-02-2010, 09:06
سلام دوستان
یک سوال تعمیراتی
یک گوشی چینی tinmoبرای دوستم هستش که LCDسفید شده صداش در میاد اما تصویر صفید لطفا راهنمایی کنید.
باتشکر

idintv008
19-02-2010, 16:24
سلام دوستان خوبم یه مشکل ضروری دارم یه سری اطلاعات کامل در مورد گوشی tv008 که ساخت کره است میخوام البته خودم دیدم کره ای یه سری اطلاعات میخوام
در ضمن این گوشی توانایی اتصال به اینترنت از طریق ماهواره را خودش دارد یا نه
ممنون میشم ازتون این اطلاعات را در همین تایپیک برایم قرار بدین با تشکر
آیدین:022:

آرزوها
22-02-2010, 20:59
:8:با سلام گوشی 98+ چینی ایا قابلیت نصب نرم افزار یا gps را دارد ممنون میشم کمکم کنید

masx
23-02-2010, 13:55
اگه کسی تم و بازی و نرم افزار برای n79)g five داره بذاره ممنون میشم.:103:

sin-sin
23-02-2010, 22:28
فکر نکنم تم داشته باشه این گوشی، اما اگه جاوا رو ساپورت بکنه برنامه های جاوا رو به دلخواه از انجمن جاوا دانلود کنین.
اینم لینک انجمن:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=17
:atten: تمهایی که در این انجمن وجود داره به گوشی شما نمیخوره، فقط بعضی از بازی ها و نرم افزار ها.

mehdimghi
25-02-2010, 23:08
دوستان یه توصیه دوستانه به همتون میکنم

الان که گوشی های خوب رو میتونید ارزان تر از قبل تهیه کنید گوشیهای چینی نخرید

بازی و تمهای خودش بهش میخوره که کم هستند
وقتی هم خراب بشه دیگه ارزش درست کردن نداره

از شما انتظار میره حالا که عضو این سایت هستید اطلاعاتتون بیشتر از یه فرد عادی باشه و این طور گوشیهای متفرقه رو نخرید

مخصوصا اوناییکه دنبال کلاس گذاشتن هستند الان دیگه مثل اوایل نیست هر شخصی بنا به کارایی که میخواد باید انتخاب کنه

sin-sin
27-02-2010, 20:22
:41:

mehran.asadi
28-02-2010, 12:44
سلام دوستان
من یه گوشیه n 95 8 gig چینی خریدم که به کد های نوکیا جواب میده
مثل ime و سریال گوشی
ولی با اینکه زده 8 گیگ داخلی داره هیچی نمیشه توش ریخت
اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

sin-sin
28-02-2010, 18:44
گوشیتون مموری نمیخوره؟ فقط داخلی داره؟

gsmrahnama
01-03-2010, 20:02
عضو شوید موبایل رایگان هدیه بگیرید !

چندماه پیش اینو خوندم باور نکردم
موبایل رایگان من هم باور نکردم
خوندم و عضو شودم (یه v3i سفارش دادم ) چندروزپیش گوشی برام اومد .خیلی تعجب کردم .البته پشیمون شدم که چرایه گوشی بهترانتخاب نکردم.به خاطر همین میگذارم تا شما هم عضو بشین .
دروغ نیست واقعیت داره

عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره)

چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟

این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوكیا، سونی اریكسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست..

شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، mp3 player و ... دریافت کنید. عضو گیری هم فقط از طریق ثبت نام تو سایت صورت میگیره نه پولیه نه گلد کویسته نه خطر داره به خدا هیچی نیست فقط تبلیغاته برای عضو گیری هم فقط باید لینکشو برای رفیقت بفرستی

مثلا k800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 تا دوست ندارین?

اگر n95 بخوای 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی .

هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره .

به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند .

راحل كار:

ابتدا باید با کلیک روی لینک زیر وارد سایت xpango بشید :

:: Xpango - Free Gaming Consoles, Free Mobile Phones, Free MP3 Players and Free HDTV's! :: (http://www.xpango.com?ref=92223311)

ابتدا بالای صفحه سمت راست روی گزینه ی gifts کلیک نمایید
بعد بر روی مدل گوشی که می خواهید کلیک كنید (Apple iPhone 3GS, Nokia N97, Sony Ericsson C905, BlackBerry 9700 Bold, Samsung Omnia) كلیك كنید(میتوانید بعدا هدیه خود را عوض کنید)

سپس روی گزینه ی SELECT this giftكلیك كنید

فرم ثبت نام برایتان باز خواهد شد

وبعد طبق مراحل زیر عمل کنید

:First name نام خود را بنویسید.

:Last name نام خانوادگی خود را بنویسید.

:Emailآدرس ایمیل خود را وارد كنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تكمیل ثبت نام بهش نیاز دارید)

:Password برای خود پسورد انتخاب كنید.

:Address1آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید.

نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد:

لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید، در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید:
برای دادن آدرس به انگلیسی من کمکتون میکنم ، مثلا :
پلاك no
واحد unit
طبقه floor یا flat
ساختمان bldg
كوچه alley
خیابان st
خیابان بزرگ ave
بلوار blvd
میدان sq
چهارراه cross
بعد از after
قبل از before
جاده rd
جنوبی south
شمالی north
غربی west
شرقی east

به طور مثال :
آدرس به انگلیسی برعکس وارد میشه یعنی اول واحد خونه،طبقه،پلاک،کوچه،خیابا ن،میدان و...
unit8,floor2, aseman bldg,shahid alley,shah st,imam ave,enghelab sq

در قسمتهای پایین تر هم:

Town/City:شهر خود را بنویسید.

:County/Stat:نام استان خود را بنویسید.

Country: نام كشور خود را انتخاب كنید.

Free Gift:نام هدیه را انتخاب كنید،

Post Code/Zip:در این قسمت كد پستی منزل خود را وارد كنید.

:Referral IDدر این قسمت عدد 92223105وجود دارد به آن دست نزنید (اگر خواستید کسی را عضو کنید به او بگویید کد شما را که به ایمیلتان ارسال میشود در این قسمت بنویسد نه این کد را)

در قسمت Term and Condintion یك تیك بزنید

نحوه پر کردن فرم ثبت نام
توجه : اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد .

اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد (عجله نداشته باشید بعد از 15 دقیقه حتما میاد) بر روش كلیك كنید تا ثبت نامتون تكمیل بشه(توجه كنین كه در پیام ارسال شده دو لینك وجود داره كه اولی برای فعال سازی {لینکه کوچیک****** و دومی برای انصراف از ثبت نام هست. پس دقت كنین كه لینك دومی رو كلیك نكنین!)
خب حالا یه ایمیل دیگه واسه شما میاد که شامل یه لینک واسه Login هسش . روش کلیک کنید . در قسمت user name آدرس email خودتون رو که با اون ثبت نام کرده اید و در قسمت password هم پسوردتون رو بنویسید و روی گزینه login کلیک کنید.
و بعد وارد صفحه ای خواهید شد كه لینك زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینك را به افراد بدهید و اگر كسی با این لینك ثبت نام كند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینكه كسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از كسب امتیازهای لازم برای دریافت پكیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود.

بعد این دیگه به شما بستگی داره که چه کار می کنین.و چند نفر رو میتونید زیر مجموعه خود کنید

توجه:
* بیشتر از یك بار در یك كامپیوتر ثبت نام نكنین، چون حساب شما باطل میشه.
* در مكانهایی مثل كافی نت یا سایتهای كامپیوتری مدارس و دانشگاهها ثبت نام نكنین، چون احتمال اینكه دو نفر از طریق یك كامپیوتر ثبت نام كنن خیلی زیاده و عضویت هر دو نفر باطل میشه
* آدرستون رو دقیق وارد كنین چون هدیتون به اون آدرس ارسال میشه

در میل اول کد به شما میده و در میل دوم لینک ورود به اکانت

اینم بنر ثبت نام كه بالا هم بود:
:: Xpango - Free Gaming Consoles, Free Mobile Phones, Free MP3 Players and Free HDTV's! :: (http://www.xpango.com?ref=92223311)

چگونه امتیاز کسب کنیم؟
Xpangoراه های زیادی را برای کسب امتیاز در اختیار اعضا قرار داده ولی اکثر آنها پولی هستند
فقط دو راه وجود دارد که شما میتوانید بصورت مجانی امتیاز( اعتبار یاCredit) بدست آورید
1-راه اول اینه که باید در قسمتFree Offerیهoffer Directoryرو کامل کنید
(برای یک بستهFree Offerکه کاملش میکنید بین 1 تا 4 اعتبار داده میشه )
توضیح:
Free Offer Directoryدر واقع قسمتی است که در آن انواع بازیها و سرگرمیها مانند بازیهای استراتژیکی-انواع بازی با ورق- بازیهای تخته ای- پازل- کازینو- بازی با کارت و مهره و... وجود دارد. شما میتوانید بنا به سلیقه خود آنها را انتخاب نموده و عضو شوید. بعد بازی کنید و
برنده شوید تا امتیاز بدست بیاورید.هر بازی بنا به نوع و سختی بازی از 1 تا 4 امتیاز دارد. (مهم: در ادامه نحوه انتخاب بازی و اطلاعات مورد نیاز را توضیح خواهم داد).
2-راه دوم که یکی از بهترین و ساده ترین راههای کسب امتیاز محسوب میشه، ثبت نام دیگران در سایت از طریق لینک معرفی شما میباشد.
(یعنی زیرمجموعه گیری). این لینک پس از ثبت نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
میشه گفت شما با این کار میتونید امتیاز بیشتری بدست بیارید یعنی علاوه بر اینکه خودتون از روش اول کسب امتیاز میکنید، در ازای هر زیرمجموعه ای که بدست می آورید 1 امتیازهم میگیرید و زودتر به نتیجه میرسید.البته بعضی ها خودشون کسب امتیاز نمیکنند و فقط زیرمجموعه جمع میکنند که به نظر من زمان بیشتری طول میکشه تا امتیاز لازم برای هدیه ای که انتخاب کردند رو بدست بیارند. به هر حال هر یک نفری که از طریق لینک معرفی شما ثبت نام کند ،یک امتیاز برای شما محسوب خواهد شد.
:Clixالبته همانطور که گفتم راه های دیگری هم برای کسب امتیاز وجود دارد مانند خرید کارتهای اعتباری و محصولات کمپانی و بسته های
شرکت کردن وسهیم شدن در گروه های کسب کننده امتیاز سه گانه بوسیله اجاره کردن محصولات و...................
شما میتوانید از هر طریقی که دوست دارید امتیاز کسب کنید ولی برای کسانی که در ایران زندگی میکنند و همچنین فاقد کارت های اعتباری بین المللی هستند، بهترین راه همان دو روشی میباشد که در بالا گفتم.
بشند تا به شما امتیاز تعلق گیرد. فقط یک نکته خیلی خیلی مهم وجود داره و اونم اینه که زیرمجموعه های شما حتما باید فعال یا (Active)
زیرمجموعه های شما به دو طریق میتوانند فعال بشوند:1) یکیش همون راه اول یعنی کامل کردن یک بسته است
و کسب امتیاز میباشد که در اینصورت یک زیرمجموعه فعال بشمار می آید و 1 امتیازبه شما داده میشود.(فرقی نداره که زیرمجموعتون چقدر امتیاز کسب کنه.مهم اینه که یکی رو کامل کنه که در ان صورت 1امتیاز به شما داده میشه)...
2)راه دوم فعال شدن اینه که از Xpango Clix Packageلوازم جانبی موبایل بخره !(البته این راه اصلا پیشنهاد نمیشه چون پولیه).
پس با توجه به توضیحات بالا بهتره که شما همزمان هر دو کار رو برای کسب امتیاز انجام بدید. چون اگر فقط به گرفتن زیرمجموعه اکتفا کنید، این امکان وجود دارد که زیرمجموعه هاتون به هر دلیلی نتوانند فعال بشوند(مثلا اونها هم تصمیم بگیرند که مثل شما فقط زیرمجموعه جمع کنند) ، در نتیجه به شما امتیازی تعلق نخواهد گرفت!
در ضمن، کار این شرکت هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی و جغرافیایی ندارد،یعنی تمام کشورهای جهان(از جمله ایران) را تحت پوشش قرار میدهد و هدیه را پس از کسب امتیاز لازم از طریق پست سفارشی بین المللی (Royal Mailor Fed Ex)ظرف مدت یک هفته بطور معمول به آدرس آن شخص ارسال خواهد کرد.

sin-sin
02-03-2010, 09:47
آقا همه کاربران سایت میدونن که دروغه، شما فکر کنم 10 نفری باشی که xpango رو معرفی میکنه.

شما یه عکس از گوشی و جعبه گوشی برامون بذار.

mehdimghi
02-03-2010, 10:04
از مدیران درخواست توقیف این کار بر رو دارم ایشون هرچی پست زده این بوده شاید رابطه ای داره

MoHaMaD
03-03-2010, 21:07
شما یه عکس از گوشی و جعبه گوشی برامون بذار.
سينا جان دمت گرم !!! :4::021:

clantar_609
04-03-2010, 09:14
این هم شماره های من هستند بگید کدوم بهتر؟
09357061866
09355543300
09167019194

ehsan foruzan
05-03-2010, 23:25
سلام ببخشید میخواستم بپرسم گوشی چینی k900 را وقتی از طریق کابل به کامپیوتر می زنم نمیشناسه باید چه کار کنم؟

mhd1360
07-03-2010, 10:33
سلام دوستان
من يه سفر رفتم چين همه چيزش خوب بود الا گوشی که برای پدر گرامی خريدم که مايه آبرو ريزی شد
K-touch a7711
اين گوشی بدک نيست ولی برای پدر من که فقط فارسی استفاده ميکنه تقريباً بدون کاربرد هست .
ميشه بفرماييد چطوری ميتونم فارسيش کنم يا اصولاً فارسی ميشه يا نه ؟
متشکرم

sin-sin
07-03-2010, 22:57
با استفاده از فلش و باکس شاید بشه فارسیش کرد، به موبایل فروشی ها مراجعه کنید .

UQID
08-03-2010, 14:37
عضو شوید موبایل رایگان هدیه بگیرید !

چندماه پیش اینو خوندم باور نکردم
موبایل رایگان من هم باور نکردم
خوندم و عضو شودم (یه v3i سفارش دادم ) چندروزپیش گوشی برام اومد .خیلی تعجب کردم .البته پشیمون شدم که چرایه گوشی بهترانتخاب نکردم.به خاطر همین میگذارم تا شما هم عضو بشین .
دروغ نیست واقعیت داره

عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره)

چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟

این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوكیا، سونی اریكسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست..

شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، mp3 player و ... دریافت کنید. عضو گیری هم فقط از طریق ثبت نام تو سایت صورت میگیره نه پولیه نه گلد کویسته نه خطر داره به خدا هیچی نیست فقط تبلیغاته برای عضو گیری هم فقط باید لینکشو برای رفیقت بفرستی

مثلا k800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 تا دوست ندارین?

اگر n95 بخوای 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی .

هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره .

به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند .

راحل كار:

ابتدا باید با کلیک روی لینک زیر وارد سایت xpango بشید :

:: Xpango - free gaming consoles, free mobile phones, free mp3 players and free hdtv's! :: (http://www.xpango.com?ref=92223311)

ابتدا بالای صفحه سمت راست روی گزینه ی gifts کلیک نمایید
بعد بر روی مدل گوشی که می خواهید کلیک كنید (apple iphone 3gs, nokia n97, sony ericsson c905, blackberry 9700 bold, samsung omnia) كلیك كنید(میتوانید بعدا هدیه خود را عوض کنید)

سپس روی گزینه ی select this giftكلیك كنید

فرم ثبت نام برایتان باز خواهد شد

وبعد طبق مراحل زیر عمل کنید

:first name نام خود را بنویسید.

:last name نام خانوادگی خود را بنویسید.

:emailآدرس ایمیل خود را وارد كنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تكمیل ثبت نام بهش نیاز دارید)

:password برای خود پسورد انتخاب كنید.

:address1آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید.

نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد:

لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید، در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید:
برای دادن آدرس به انگلیسی من کمکتون میکنم ، مثلا :
پلاك no
واحد unit
طبقه floor یا flat
ساختمان bldg
كوچه alley
خیابان st
خیابان بزرگ ave
بلوار blvd
میدان sq
چهارراه cross
بعد از after
قبل از before
جاده rd
جنوبی south
شمالی north
غربی west
شرقی east

به طور مثال :
آدرس به انگلیسی برعکس وارد میشه یعنی اول واحد خونه،طبقه،پلاک،کوچه،خیابا ن،میدان و...
Unit8,floor2, aseman bldg,shahid alley,shah st,imam ave,enghelab sq

در قسمتهای پایین تر هم:

Town/city:شهر خود را بنویسید.

:county/stat:نام استان خود را بنویسید.

Country: نام كشور خود را انتخاب كنید.

Free gift:نام هدیه را انتخاب كنید،

post code/zip:در این قسمت كد پستی منزل خود را وارد كنید.

:referral idدر این قسمت عدد 92223105وجود دارد به آن دست نزنید (اگر خواستید کسی را عضو کنید به او بگویید کد شما را که به ایمیلتان ارسال میشود در این قسمت بنویسد نه این کد را)

در قسمت term and condintion یك تیك بزنید

نحوه پر کردن فرم ثبت نام
توجه : اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد .

اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد (عجله نداشته باشید بعد از 15 دقیقه حتما میاد) بر روش كلیك كنید تا ثبت نامتون تكمیل بشه(توجه كنین كه در پیام ارسال شده دو لینك وجود داره كه اولی برای فعال سازی {لینکه کوچیک****** و دومی برای انصراف از ثبت نام هست. پس دقت كنین كه لینك دومی رو كلیك نكنین!)
خب حالا یه ایمیل دیگه واسه شما میاد که شامل یه لینک واسه login هسش . روش کلیک کنید . در قسمت user name آدرس email خودتون رو که با اون ثبت نام کرده اید و در قسمت password هم پسوردتون رو بنویسید و روی گزینه login کلیک کنید.
و بعد وارد صفحه ای خواهید شد كه لینك زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینك را به افراد بدهید و اگر كسی با این لینك ثبت نام كند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینكه كسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از كسب امتیازهای لازم برای دریافت پكیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود.

بعد این دیگه به شما بستگی داره که چه کار می کنین.و چند نفر رو میتونید زیر مجموعه خود کنید

توجه:
* بیشتر از یك بار در یك كامپیوتر ثبت نام نكنین، چون حساب شما باطل میشه.
* در مكانهایی مثل كافی نت یا سایتهای كامپیوتری مدارس و دانشگاهها ثبت نام نكنین، چون احتمال اینكه دو نفر از طریق یك كامپیوتر ثبت نام كنن خیلی زیاده و عضویت هر دو نفر باطل میشه
* آدرستون رو دقیق وارد كنین چون هدیتون به اون آدرس ارسال میشه

در میل اول کد به شما میده و در میل دوم لینک ورود به اکانت

اینم بنر ثبت نام كه بالا هم بود:
:: Xpango - free gaming consoles, free mobile phones, free mp3 players and free hdtv's! :: (http://www.xpango.com?ref=92223311)

چگونه امتیاز کسب کنیم؟
xpangoراه های زیادی را برای کسب امتیاز در اختیار اعضا قرار داده ولی اکثر آنها پولی هستند
فقط دو راه وجود دارد که شما میتوانید بصورت مجانی امتیاز( اعتبار یاcredit) بدست آورید
1-راه اول اینه که باید در قسمتfree offerیهoffer directoryرو کامل کنید
(برای یک بستهfree offerکه کاملش میکنید بین 1 تا 4 اعتبار داده میشه )
توضیح:
Free offer directoryدر واقع قسمتی است که در آن انواع بازیها و سرگرمیها مانند بازیهای استراتژیکی-انواع بازی با ورق- بازیهای تخته ای- پازل- کازینو- بازی با کارت و مهره و... وجود دارد. شما میتوانید بنا به سلیقه خود آنها را انتخاب نموده و عضو شوید. بعد بازی کنید و
برنده شوید تا امتیاز بدست بیاورید.هر بازی بنا به نوع و سختی بازی از 1 تا 4 امتیاز دارد. (مهم: در ادامه نحوه انتخاب بازی و اطلاعات مورد نیاز را توضیح خواهم داد).
2-راه دوم که یکی از بهترین و ساده ترین راههای کسب امتیاز محسوب میشه، ثبت نام دیگران در سایت از طریق لینک معرفی شما میباشد.
(یعنی زیرمجموعه گیری). این لینک پس از ثبت نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
میشه گفت شما با این کار میتونید امتیاز بیشتری بدست بیارید یعنی علاوه بر اینکه خودتون از روش اول کسب امتیاز میکنید، در ازای هر زیرمجموعه ای که بدست می آورید 1 امتیازهم میگیرید و زودتر به نتیجه میرسید.البته بعضی ها خودشون کسب امتیاز نمیکنند و فقط زیرمجموعه جمع میکنند که به نظر من زمان بیشتری طول میکشه تا امتیاز لازم برای هدیه ای که انتخاب کردند رو بدست بیارند. به هر حال هر یک نفری که از طریق لینک معرفی شما ثبت نام کند ،یک امتیاز برای شما محسوب خواهد شد.
:clixالبته همانطور که گفتم راه های دیگری هم برای کسب امتیاز وجود دارد مانند خرید کارتهای اعتباری و محصولات کمپانی و بسته های
شرکت کردن وسهیم شدن در گروه های کسب کننده امتیاز سه گانه بوسیله اجاره کردن محصولات و...................
شما میتوانید از هر طریقی که دوست دارید امتیاز کسب کنید ولی برای کسانی که در ایران زندگی میکنند و همچنین فاقد کارت های اعتباری بین المللی هستند، بهترین راه همان دو روشی میباشد که در بالا گفتم.
بشند تا به شما امتیاز تعلق گیرد. فقط یک نکته خیلی خیلی مهم وجود داره و اونم اینه که زیرمجموعه های شما حتما باید فعال یا (active)
زیرمجموعه های شما به دو طریق میتوانند فعال بشوند:1) یکیش همون راه اول یعنی کامل کردن یک بسته است
و کسب امتیاز میباشد که در اینصورت یک زیرمجموعه فعال بشمار می آید و 1 امتیازبه شما داده میشود.(فرقی نداره که زیرمجموعتون چقدر امتیاز کسب کنه.مهم اینه که یکی رو کامل کنه که در ان صورت 1امتیاز به شما داده میشه)...
2)راه دوم فعال شدن اینه که از xpango clix packageلوازم جانبی موبایل بخره !(البته این راه اصلا پیشنهاد نمیشه چون پولیه).
پس با توجه به توضیحات بالا بهتره که شما همزمان هر دو کار رو برای کسب امتیاز انجام بدید. چون اگر فقط به گرفتن زیرمجموعه اکتفا کنید، این امکان وجود دارد که زیرمجموعه هاتون به هر دلیلی نتوانند فعال بشوند(مثلا اونها هم تصمیم بگیرند که مثل شما فقط زیرمجموعه جمع کنند) ، در نتیجه به شما امتیازی تعلق نخواهد گرفت!
در ضمن، کار این شرکت هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی و جغرافیایی ندارد،یعنی تمام کشورهای جهان(از جمله ایران) را تحت پوشش قرار میدهد و هدیه را پس از کسب امتیاز لازم از طریق پست سفارشی بین المللی (royal mailor fed ex)ظرف مدت یک هفته بطور معمول به آدرس آن شخص ارسال خواهد کرد.

اگه گوشی گرفته بودی دلت واسمون نمیسوخت احتمالا دنبال زیر مجموعه ای:021:

Behzad WM
21-03-2010, 17:19
سلام به دوستان و مدیران بخش ...

دوستان من یه f480 خریدم ، چینی هست ، میخوام بدونم بازی روش نصب میشه ؟؟؟؟

ممنون اگه زود پاسخ بدید :6:

Farzad_GSM
21-03-2010, 18:08
تا اونجا که من میدونم این گوشی های چینی سیستم عامل مشخصی ندارند اما بعضی از دوستان میگند بازی و نرم افزارهاش اومده اما من خودم به شخصه امتحانش نکردم.

mohammad6212
21-03-2010, 18:43
دوست عزیز این رو از سایت تهران جی اس ام گرفتم که مرکز فروش گوشی چینی اینترنتیه.نوشته جاوا ولی نمیدونم میشه یا نه...فکر کنم باید هم فایل jar و هم فایل jadرو با هم بریزی رو گوشی...
اینم نوشته ی سایت:قابليتهاي ديگر: Java MIDP 2.0
اینم آدرسش :http://www.tehrangsm.com/index.php?productID=125

sin-sin
22-03-2010, 00:08
سلام به دوستان و مدیران بخش ...

دوستان من یه f480 خریدم ، چینی هست ، میخوام بدونم بازی روش نصب میشه ؟؟؟؟

ممنون اگه زود پاسخ بدید :6:

سلام. بازی میخوره اما به صورت کاملا محدود. شاید اگر کل اینترنت رو به هم بریزی بتونی 4-5 تا بازی براش پیدا کنی که 3تاش اجرا میشن و 2تاش بیخوده. در نتیجه بیخیالش شو به نظر من. گوشی خودت HD2 بهترین بازی ها رو میخوره، خوب با اون بازی کن، البته فضولی نباشه. برای نصب بازی روی گوشی چینی هم فایل JAD رو میریزین تو ممورب بعد از تو گوشی اجراش میکنین. یا اجرا میشه یا اول باید گزینه install رو بزنین تا نصب بشه بعد اجرا بشه.
ولی به نظر من بدجور بیخیالش شو.
سوالی بو در خدمتم.:merci:

Behzad WM
24-03-2010, 12:29
بازم سلام .

دوستان شرمنده ، k 900 فایل های txt. رو که با N 78 میفرستم میگیره ، اما هر چی گشتم که ببینم چه جوری فایل txt. میفرسته پیدا نکردم . اگه میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟

ممنون :8:

king_Siavash
27-03-2010, 12:35
سلام
من یه N98+ TV گرفتم می خواستم بدونم چجوری می شه روی این گوشی ها بازی و نرم افزار نصب کرد ؟؟؟
من توی مموری یه پوشه با نام Game درست کردم و بازی با فرمت جاوا و NES رو توش ریختم ولی گوشی اون ها رو نمی خونه و به صورت ناشناخته توی مموری نشون می ده :020::020:
توی گوشی 1 بازی ساده نصب هست که توی این مسیره :
Meno > Multimedia > Fun & Game > Games
لطفا یکی منو راهنمایی کنه
با تشکر :merci:

H@DI
27-03-2010, 13:38
فکر نکنم این گوشیها برنامه یا بازی داشته باشند....

king_Siavash
27-03-2010, 23:06
ممنون به خاطر جواب
پس چجوری روی گوشی 1 بازی نصب هست
:46:

ehsan2004
28-03-2010, 01:14
این بازی به صورت باینری روی گوشی نصب هست متاسفنه این گوشیها قابلیت جاوا ندارن تنها گوشی آیفون تقلبی هست که جاوا رو ساپورت میکنه:003::003:

king_Siavash
28-03-2010, 08:33
:020: پس یعنی دیگه کاریش نمی شه کرد الکی نگردم :020:

ممنون به خاطر راهنمایی :merci:

Behzad WM
28-03-2010, 11:14
سلام . دوستان کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟

اگه میشه که خوب هیچی راهشو بگید اگه هم نرم افزار میخواد اگه معرفی کنید ممنون میشم :9::8:

_MoHaMaD_
28-03-2010, 11:26
دوست عزیز شما چرا اومدی تو بخش متفرقه ...

برو تو بخش سونی اریکسون > پرسش و پاسخ>مشکلات و سوالات مربوط به سری K

در جواب سوالتون هم باید بگم که من خودم گوشی K800i دارم و

راحت میفرستم...واسه این کار هم

روی more بزن ..گزینه send ...

بعد روی via bluetooth

Behzad WM
28-03-2010, 11:57
عزیزم ممنون از پاسخت ، اما منظور من K900 Tv چینی هست ...

ehsan2004
28-03-2010, 17:48
نگرد نیست گشتم نبود البته یه سری بازی برای گوشی k600 چینی من تویه یکی از فروم ها دیدم ولی فکر نکنم اونا بهش بخوره یه سرچی بزنی بدک نیست:003::003::003:

H@DI
28-03-2010, 18:03
نگرد نیست گشتم نبود البته یه سری بازی برای گوشی k600 چینی من تویه یکی از فروم ها دیدم ولی فکر نکنم اونا بهش بخوره یه سرچی بزنی بدک نیست:003::003::003:

احسان جان میشه لینک بازیهایی که میگی واسه k600 هست رو برام بزاری؟

king_Siavash
28-03-2010, 18:48
من هم یه سری بازی مخصوص گوشی چینی دانلود کردم و توی گوشی ریختم ولی فایده نداشت
لینگ 10 بازی برای گوشی های چینی :

sin-sin
04-04-2010, 20:28
دوست من تا اونجایی که من میدونم گوشی های چینی فقط قابلیت دریافت تکس دارن. اون برنامه note که احتمالا توی گوشیتون هست فقط برای یاد آوری(آلارم) میباشد و نمیشه باهاش تکس فرستاد.

khajeh1
10-04-2010, 19:14
سلام
من يه گوشي آيفون I9 3gs چيني( شركت Sciphone) از چين خريدم كه 5 صفحه برنامه داره و جاوا روي اون نصب ميشه و GPRS و Wifi هم داره.
من نتونستم gps روي موبايل را پيدا كنم . چطوري ميشه GPS روي موبايل نصب كرد؟ آيا كسي نرم افزار فيرم ور موبايل رو داره؟
از كمكتون ممنونم:merci:

sin-sin
11-04-2010, 23:46
فریمور که برای این گوشی موجود نمیباشد. برای راه اندازی gps هم فکر نکنم به جایی برسی. مگر اینکه از آفلاین و نقشه های آماده استفاده کنی که درخواستش رو توی انجمن نوکیا s40 بدین اگر وجود داشته باشه براتون میذارن.

khajeh1
12-04-2010, 08:09
من يه گوشي آيفون I9 3gs چيني( شركت Sciphone) از چين خريدم كه 5:merci:و جاوا روي اون نصب ميشه و GPRS و Wifi هم داره.
من نتونستم gps روي موبايل را پيدا كنم . چطوري ميشه GPS روي موبايل نصب كرد؟ از كمكتون ممنونم

The Pro
15-04-2010, 15:14
سلام.
من يه گوشي ساژم x-7 دارم كه كد گوشي يادم رفته! (خيلي وقت بود استفاده نمي كردم)
حالا سيم كارت كه ميندازم توش كد گوشي رو مي خواد.
چه كنم؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

sin-sin
15-04-2010, 19:59
سلام.
من يه گوشي ساژم x-7 دارم كه كد گوشي يادم رفته! (خيلي وقت بود استفاده نمي كردم)
حالا سيم كارت كه ميندازم توش كد گوشي رو مي خواد.
چه كنم؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

فکر نکنم راهی جز فلش باشه. بدین بیرون واستون فلش کنن کد جدید رو هم بهتون بدن.

sin-sin
15-04-2010, 20:02
سلام
من يه گوشي e71 چيني دارم
رم گوشي رو نمي خونه
لطفا كمك كنيد

منم قدیما یک گوشی چینی خریدم دقیقا همینطور شد. بردمش پیش دوستم که تعمیرش کنه گفت به علت استاندارد نبودن کابل usb گوشی های چینی برق زیاد رد و بدل شده و مقاومت ورودی سوخته. در بعضی از گوشی ها هم کانکتور میسوزه. ببرین تعمیرگاه تا درستش کنن. یا بیخیال usb بشین و از رم ریدر استفاده کنین.

zmotahareh
15-04-2010, 20:20
سلام
آیا kp500 lg قابلیت ضبط صدا با فرمت mp3 داره؟؟

sin-sin
15-04-2010, 20:39
خیر. تا اونجایی که خبر دارم فقط amr

shr776
16-04-2010, 20:10
با سلام خدمت تمام دوستان
یکی از دوستان من یک گوشی چینی داره که اس ام اس ارسال نمیکنه
فکر کنم از این گوشی هایی هست که چینی هست و صفحه ال سی دی بزرگی هم داره از همین مدلهای ساده و ارزون
فکر کنم دو سیم کارته هم هست
از طرفی تو تنظیمات اس ام اس هم رفتم ولی نتونستم مشکلش رو حل کنم و قسمت مسیج سنتر رو ندیدم
اگر نوکیا و سونی اریکسون بود میتونستم وارد مسیج سنتر بشم ولی این گوشی های چینی تنظیماتش فرق میکنه
از دوستان کسی هست که بتونه جای اون قسمت رو دقیق و مو به مو بگه تا من مشکل اون دوستم رو حل کنم
با تشکر از همه دوستان

sin-sin
16-04-2010, 21:09
منوی خاصی نداره. شما میرین تو قسمت اس ام اس سپس تنظیمات. مدل گوشیش چیه؟

shr776
16-04-2010, 23:55
دقیق نمیدونم
رفتم ولی چیزی ندیدم
میشه ادرس دقیقش رو مو به مو بگید

sin-sin
17-04-2010, 14:22
شما چطوری اس ام اس میدین پس؟ چطوری وارد منو یا هر چیزی میشین که اس ام اس رو بنویسین؟ مدل گوشی هم که نگفتین تا بیشتر راهنمایی کنم. در صفحه ای که پیام رو تایپ میکنین بگردین ببینین option یا setting نیست؟ اگر نبود از قسمت تنظیمات کلی گوشی(setting) بگردین ببینید شاید تنظیمات اس ام اس اونجا باشه.

shr776
17-04-2010, 17:22
البته اینقدر هم شوت نیستم ولی گشتم جایی نبود من ادرس دقیقتر میخوام
گفتم که گوشی چینی هست از این صفحه بزرگ ها
قدیمی ها و دو سیم کارته که همه دارن

sin-sin
17-04-2010, 18:09
والا نمیدونم دیگه چی بگم. یک راه حل بسیار راحت و ساده.یک دقیقه برین دم موبایل فروشی خونتون تا راهنماییت کنه. بنده با این نوع گوشی ها کار نکردم ولی نحوه رفتن به تنظیمات اس ام اس یک چیز کلیشه ای میباشد حتی در گوشی های چینی.

Vahid_246
25-04-2010, 01:20
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و زحمت کش یه گوشی تازه خریدم می خوام یه سری توضیحات در موردش به من بدین که آیا نرم افزار روش نصب می شه یا تم براش وجود داره ممنون می شم اگه توضیح بدین
اینم عکسشه فقط می دونم اسمش
http://i858.photobucket.com/albums/ab149/hamidir63/DSC00832.jpg k1000

sin-sin
25-04-2010, 22:39
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و زحمت کش یه گوشی تازه خریدم می خوام یه سری توضیحات در موردش به من بدین که آیا نرم افزار روش نصب می شه یا تم براش وجود داره ممنون می شم اگه توضیح بدین
اینم عکسشه فقط می دونم اسمش
http://i858.photobucket.com/albums/ab149/hamidir63/dsc00832.jpg k1000

سلام. مبارک باشه، تم که فکر نمیکنم براش موجود باشه ولی اگر گوشیتون جاوا بخوره میتونین برنامه و بازی های جاوا رو روش نصب کنین. اکثر گوشی های چینی جاوا رو ساپورت میکنن.:023:

ebi_ttadbir
08-05-2010, 03:27
پست ارسال شده توسط موبايل

mahmood.kalak
09-05-2010, 12:47
با سلام
من گوشیم LG KS10 هستش!
متاسفانه گوشیم ایراداتی پیدا کرده و میخوام مموری گوشی رو فرمت کنم!اگه لطف کنین راه حل رو بهم بگین ممنون میشم!
در ضمن سیستم عامل گوشیم سیمبین ورژن 3 هست!
از لطفتون ممنون!:please:

K.E.V.I.N
12-05-2010, 10:19
سلام بچه ها.
من یه 1202 نوکیا دارم میخوام کلا ریستش کنم و برگردونمش به تنظیمات کارخونه.
روی منوی گوشی یه گزینه داره واسه این کار ولی وقتی ok میکنم ازم پسورد میخواد و من یادم نیست چه پسوردی واسه گوشی گذاشتم.
میخواستم ببینم کدی چیزی نیست که من بتونم بدون پسورد گوشی رو برگردونم به تنظیمات کارخونه؟؟

sin-sin
12-05-2010, 13:16
فکر نکنم راهی باشه. بدین مغازه واستون فلش کنه. یا بیخیال تنظیمات بشید.

atap72
15-05-2010, 19:48
بعضی هاشون فایل با فرمت *.app اجرا می کنن

seapooshan
27-05-2010, 23:40
سلام من یک گوشی n95 چینی کوچیک گرفته و حالا از طریق بلوتوث کامپیوتر می خواستم وصل بشوم به گوشی که گوشی پیغام قطع dun را میده لطفاکمک کنید

seapooshan
28-05-2010, 08:23
سلام من یک گوشی n95 چینی کوچیک دارم و حالا از طریق بلوتوث کامپیوتر می خواستم وصل بشوم به گوشی که کانکشن کامپیوتر error734را میده لطفاکمک کنید

tabatii
28-05-2010, 21:28
سلام ايا مي توان صداي گوشي چيني egltelرا كم كرد طريقه نصب بازي و برنامه روي اين گوشي چگونه است

kamy74
30-05-2010, 18:27
کمک کنید !:ambulance::ambulance::ambulance::ambulance::ambu lance::ambulance:

sin-sin
31-05-2010, 23:47
مشکلتون دقیقا چیه؟ برای این گوشی فکر نکنم فلش باشه. اگه مشکل خاصی دارین بیان کنید تا شاید بدون فلش حل بشه.

ali_aaa
08-06-2010, 13:31
سلام دوستان
کسی این گوشی را داره؟
از عملکردش راضی هست؟

ایران کجا می تونم این گوشی راتهیه کنم؟

لینک مشخصات (http://www.gsmarena.com/vodafone_845-3212.php) برای دوستانی که اطلاعات بیشتری می خوان

chelsea20091989
11-06-2010, 16:39
سلام من یک n86 چینی دارم موقع روشن شدن کد میخواد اما کدشو بلد نیستم گوشیو تازه خریدم لطفا یکی جواب بده

.::ALI.0MRANI::.
11-06-2010, 19:29
دوستان تنظیمات gprs واسه گوشیه N96 چینی رو می خوام...

اگه ممکنه آموزش کامل رو بزارید...

alak2121
21-06-2010, 14:59
آقا منم گول خوردم این گوشی رو خریدم

nazi01375
30-06-2010, 09:25
با سلام

من چند تا تم قشنگ برای گوشی k1000 می خواستم .

با تشکر

nazi01375
01-07-2010, 08:28
می خواستم ببینم که آیا گوشی k1000 جاوا را سا پورت می کنه؟

امیدوارم یک نفر توی این سایت باشه که جوابمو بده.

nazi01375
01-07-2010, 08:33
مثل این که توی این سایت کسی نیست که جوابمو بده

پس برای چی اسمشو گذاشتید موبایلستان؟

emadnavidi
01-07-2010, 16:35
hi

nazi01375
02-07-2010, 18:57
hi
به جای hi گفتنت نمی تونی جواب منو بدی:42::42::42::42::42::42:

nazi01375
02-07-2010, 19:04
برو بابا دلت خوشه

nazi01375
02-07-2010, 19:07
سلام میشه بگید mp3 گوشی k1000 چه جوری کار میکنه

البته اگه یه نفر دلسوز توی این سایت باشه

khankhaje
12-07-2010, 18:06
با سلام
من گوشیم LG KS10 هستش!
متاسفانه گوشیم ایراداتی پیدا کرده و میخوام مموری گوشی رو فرمت کنم!اگه لطف کنین راه حل رو بهم بگین ممنون میشم!
در ضمن سیستم عامل گوشیم سیمبین ورژن 3 هست!
از لطفتون ممنون!:please:
برای فرمت کارت حافظه کافیه به File Manager برید و از گزینه های آپشن Format رو بزنید تا شروع به فرمت کارت حافظه تون کنه...

سلام میشه بگید mp3 گوشی k1000 چه جوری کار میکنه

البته اگه یه نفر دلسوز توی این سایت باشه

میشه بفرمایید K1000 متعلق به چه برندیه؟!!:43: من که تو GSM Arena گشتم همچین مدلی پیدا نکردم!002::39: عکسی چیزی هم داشتید بزارید...

بلادی
28-07-2010, 10:20
بسیار خوب

بلادی
28-07-2010, 10:21
با سلام
نظر شما در مورد گوش موتورولاe8چی

hadi_yousefii
29-07-2010, 00:18
سلام عزیزم
میشه برنامه تم سازی نوکیا سری 60 fp2برای کامپیوتر رو یکی واسم بذاره
خواهش می کنم
ضروریه
:please:
:sign_help:

UFA
29-07-2010, 08:21
سلام خوش اومدی به انجمن
دوست عزیز سوال را در بخش مربوطه بپرسید مچکرم

از این (http://sw.nokia.com/id/ca7923b2-2652-44eb-a26a-caf92298781a/Carbide_ui_Theme_Edition_Setup_v3_3_en.exe)میت نی استفاده کنی

اینجا یک سری بزن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=74167

kases
03-08-2010, 14:53
دوستان سلام من یک گوشس mt6225 sonyericson دارم که مستر کد اونو فراموش کردم این گوشی چینی هست اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم

kases
03-08-2010, 21:57
دوستان کمک کنید

mj47060
04-08-2010, 08:20
سلام
من گوشی n97 چینی دارم
نمیدونم چرا ولی گوشی رفته روی مد HEADSET و صداش در نمیاد
هر کاریهم میکنم نمیتونم برش گردونم به حالت نرمال
وقتی میخوام حالت NORMAL رو فعال کنم باید دوتا گزینه داشته باشه :
ACTIVE و Customize که فقط گزینه CUSTOMIZE رو داره
حتی ریست کارخونه هم کردم ولی نشد
کسی میتونه کمکی بکنه ؟ خیلی حیثیتیه !!
ممنون

_MoHaMaD_
18-08-2010, 10:36
با سلام...:sign_help:

راهي هست كه بشه گوشي N900 رو آنلاك كنيم؟:du::aq:

در حال حاضر گوشي خاموشه و وقتي روشنش ميكنم پسوورد ميخواد...
:cr:
ميشه كه وارد گوشي شد؟ پسورد رو تغيير داد يا مثلا بشه ديفالت خود گوشي؟

ممنون ...:lol:

dtq
19-08-2010, 12:19
سلام
1.گوشی ژاپنی f880ies دارم که زبانش ژاپنییه و نمیشه باهاش کار کرد!!!چطور میتونم زبانشو درست کنم؟؟؟
2.وقتی سیم کارت میذارم داخلش کار نمیکنه!!!راهی هست که بتونم اوپراتورای ایرانو پشتیبانی کنه؟؟؟
:bf::bf::bf:از متخصصین گوشی تقاضای کمک جدی دارم:bf::bf::bf:

reza_rose
22-08-2010, 22:38
دوست عزیز گوشی که گرفتین لاک هست؟بنهد ژاپنی بلدم!مال کدوم شرکت هست بفرمایین تا راهنمایی کنم

yazdansa
09-09-2010, 15:29
ببخشید اینو میگم ولی زدن این تاپیک توهین به بچه های موبایلستانه چون من قبلا ثبت نام کردم و دقیقا با داشتن 240 زیر مجموعه خبری از گوشی نشد مراحل ثبت نام رو مو به مو درست رفتم گوشی که انتخاب کرده بودم هم n73 بود فقط باید بگم xpango یه جور خیاله حباب روی آبه

yazdansa
09-09-2010, 15:34
کسی آموزش فلش گوشی چینی بدون باکس رو داره تو رو خدا کمک کنید چون اگه بخوای هر دفعه که گوشی مشکل پیدا کرد بدی بیرون فلش کنن باید بالغ بر یک گونی پول خرج کرد چون این گوشی ها معمولا زیاد مشکل پیدا میکنن (تو رو خدا کمک)

iruni
19-09-2010, 23:18
دوست عزیز این گوشی ها فیلم رو در قالب فایل avi ذخیره میکنه و به راحتی در گوشی قابل نمایشه!!
این پسوندیم که نمیدونم از کجات در آوردی همونطور که دوستمون گفت با نرم افزار HD Video Converter میتونی تبدیل کنی :bu:

yechizy
29-09-2010, 11:05
سلام درگوشی nmc مدل k206 چطور میشود از مموری کارت بعنوان دفتر تلفن استفاده کرد ؟ من اسامی را روی مموری کارت از روی گوشی دیگرم کپی کرده ام و در این گوشی موقعی که مستقیما وارد کارت حاقظه میشوی اسامی را با شماره تلفن نشان میدهد اما از روی خود تلفن در قسمت صفحه اصلی هنگامی که کلید موسوم به سمت راست را فشار میدهی تا باصطلاح وارد قسمت ((نام )) بشوی حداکثر 3حرف را قبول میکند و خلاصه چیز دیگری را نمی اورد ممنون میشوکه راهنمایی فرمایید.

hovo
07-11-2010, 17:46
منم یه گوشی آیفون مینی سفید چینی دو سیم کارت دستمه که صاحبش کدش رو یادش رفته
اصلا گوشی باز نمیشه
باتری برداشتم گذاشتم ولی خیر هیچ تفاوتی نکرد
نمیدونم میشه این جور گوشی ها رو مستر ریست یا ریست سخت افزار ی یا فلش کرد؟

sozuki
12-11-2010, 10:51
یک پلیر خوب برای گوشی چینی میخواستم
با تشکر

sozuki
13-11-2010, 08:09
سلام
یعنی کسی نمیتونه بهم بگه اصلا این برنامه ساپورت میکنه یا نه
چون جاوا ریختم وsisساپورت نمیکنه

hanakh
20-11-2010, 16:08
:av:سلام بر دوستان
من برنامه درایور nokia n98i چینی را لازم دارم. چوت کامپیوتر این گوشی را نمیشناسه و در ظمن من میخوام گوشیم ابدیت کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.
مرسی:bi:

™HAMID
21-11-2010, 14:52
سلام به دوستان گل
راستش یه k1000 هست که مال یکی از بچه هاست وقتی میبری رو دوربین مینویسه ماژول دوربین آماده نیست مموری هم داخل گوشی هست من گفتم احتمالا فرمت بشه حل میشه اما متاسفانه کد فرمت را بلد نبودم حالا دوستان نظرات خودشون را بدن
.
.
.
.
ممنون

™HAMID
22-11-2010, 22:25
سلام به دوستان گل
راستش یه k1000 هست که مال یکی از بچه هاست وقتی میبری رو دوربین مینویسه ماژول دوربین آماده نیست مموری هم داخل گوشی هست من گفتم احتمالا فرمت بشه حل میشه اما متاسفانه کد فرمت را بلد نبودم حالا دوستان نظرات خودشون را بدن
.
.
.
.
ممنون

کسی نبود جواب بده:dy::dy::dy::dy:

™HAMID
23-11-2010, 22:19
کسی نبود جواب بده:dy::dy::dy::dy:

.................................................. .......:dx::dx::dx::dx::dx:

M MAFIA
29-11-2010, 19:43
سلام و خسته نباشید
دوستان اگر کسی در مورد اینکه گوشی sharp-GX25 چیکار کنم که اس ام اس فارسی رو ساپورت کنه اطلاعاتی بده و کمک کنه بینهایت ممنون میشم.خیلی لنگ اینکارم.
بازم ممنون

ali24vafaie9
29-11-2010, 21:23
ببین با باکس اسپایدرمن باید اون را تغیر ime بده .یکی از شماره سریال های گوشی که از کار افتاده را یاداشت کن و به راحتی روی گوشی که می خواهی رایت کن.
به همین سادگی می تونی شماره سریال را تغیر بدی و سیم کارت همراه اول را بالا بیاورد

farrokh1385
09-12-2010, 08:37
نحوه ارسال مدرک شناسایی به ایرانسل
1- کپی کارت ملی در کجا ی کاغذ قرار گیرد
2- شماره تلفن و آدرس پستی در چه قسمتی قراربگیرد.

Shila_Jon
12-12-2010, 10:55
من برنامه و بازي براي گوشي n8 ميخوام ممنون ميشم.

Ceramic
14-12-2010, 07:08
دوست گرامی

شما در جای نادرستی مسئله را مطرح کرده اید . لطفا به این بخش (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=858) مراجعه بفرمایید .

m.b.a
14-12-2010, 23:09
سلام .

یه گوشی 88000 چینی واسه یکی گرفتم ، نگو که زبان فارسیش مشکل داره ، حالا این هم گیر داده به ما ، لطفا" راهنمائیم کنید چه کنم !؟ :ao:

mamyw800
18-12-2010, 09:18
با سلام
جدا بودن بعضی حروف چسبیده در قسمت اس ام اس گوشي هاي چيني واقعا آزار دهنده ست . آيا راهي هست كه اين مشكل حل بشه ممنون ميشم جواب بديد...

ناروتو
22-12-2010, 11:41
سلام اقا یه سوال
این اینترنت ایفون چینی رو چجوری فعال میکنن؟
یه توضیح بدین ممنون میشم

bdbzdf
23-12-2010, 12:05
با سلام.
گوشیه من NEC N880 هست .امروز توی جستجوی شبکه اش مشکل پیدا شده و حالت گوشی تماما روی emergency مونده.و هربار هم که به منوی تنظیمات /تنظیمات شبکه میرم و حالت جستجوی خودکار و دستی رو امتحان میکنم باز میگه درخواستتون fail شد و در حال حاضر گوشی خاموش به نظر میاد نه تماسی میتونم بگیرم نه تماسی داشته باشم .نمیدونم چه کار کنم آیا ربطی به سیم کارت میتونه داشته باشه؟ سیم کارتم هم همراه اول هست.
لطفا اگر کسی اطلاعی دراین مورد داره بگه.ممنونم.

maryam007
24-12-2010, 18:06
سلام
دوستان من یک گوشی اپل چینی که قابلیت نصب برنامه جاوا رو داره دارم.لطفا به من اموزش راه اندازی جی پی ار اس انرا بطور ساده اموزش دهید
ممنون از شما

m.b.a
26-12-2010, 21:38
نبود !؟:cx:

m.b.a
06-01-2011, 21:03
up again ... :dn:

modernyanni
08-01-2011, 07:26
سلام به دوستان
یه گوشی سونی اریکسون چینی شبیه مدل u10 سونی اریکسون اصلی دارم که صفر گرفتم یه ماهی میشه که دارمش مشکلی نداشتم تا حالا ولی یهو تاچ گوشی از کار افتاده ضربه ای هم نخورده گوشی ولی تاچش الان کار نمیکنه دکمه های گوشی هم کار نمی کنن گوشی خاموش نمیشه مجبور میشم واسه خاموش کردن گوشی باتری رو در بیارم
چیکارش کنم
چیش خراب شده
درست میشه
اگه درست بشه ارزشش رو داره
به لحاظ هزینه منظورمه
و اینکه دوباره زود خراب نشه

لطفا راهنمایی کنید دبدجوری کارم گیره.
ممنون

m45m
13-01-2011, 13:47
با سلام

@ مشکل جدید گوشی n95 ,کمک کنبد(فکر کنم چینی است ) @

وقتی که گوشی هنگ کرد . وخاموش کردم روشن نشد . و هرزمانی که هم روشن می کنم . روشن می شود . وصدای دائم ویبره را دارد. چه کنم که بالا بیاید. با تشکر.

موفق باشید.

LiBeRaL
13-01-2011, 13:59
با سلام

@ مشکل جدید گوشی n95 ,کمک کنبد(فکر کنم چینی است ) @

وقتی که گوشی هنگ کرد . وخاموش کردم روشن نشد . و هرزمانی که هم روشن می کنم . روشن می شود . وصدای دائم ویبره را دارد. چه کنم که بالا بیاید. با تشکر.

موفق باشید.

دوست عزیز باید گوشیت فلش بشه
البته قبل از فلش کردن یه بار دستی فرمتش کن
به این صورت:
با فشردن دکمه های ستاره ، دکمه شماره 3 و دکمه سبز (همزمان) گوشی رو روشن کن
اگه اینکار جواب نداد باید فلشش کنی.

m45m
13-01-2011, 14:08
با سلام

و با تشکر از شما دوست عزیز: ریست نشد . چطور می توانم فلشش کنم . راهنمایی . با تشکر.

موفق باشید.

LiBeRaL
13-01-2011, 14:33
میتونید در اینجا (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=328) نحوه فلش کردن گوشیتون رو ببینید
البته اگه گوشیتون چینی نباشه
.

m45m
13-01-2011, 16:03
با سلام

اگر چینی باشه فلش نمیشه!. با تشکر.

موفق باشید.

play1
21-01-2011, 22:25
سلام به همه دوستان و اساتيد گرامي

من يه گوشي چيني +K73 گرفتم كه قابليت نمايش فايلهاي تصويري با پسوند avi , wmv , mp4 ,mpg , 3gp ,flv رو نداره خواستم بدونم ميشه يه پليري چيزي روي اين گوشي نصب كرد كه بتونه فايلهاي تصويري رو به نمايش در بياره ؟

يه سوال ديگه از اساتيد داشتم كه چجوري ميشه 3 لامپ چراغ قوه رو روشن كرد ؟

سوال آخرم اينه ، برنامه اي هست كه بشه باهاش اس ام اس هاي آماده داخل كامپيوتر رو وارد گوشي كنه ؟ يا بر عكس پيامك هاي داخل گوشي رو وارد رم كرد و انتقال داد به گوشي ديگر ؟!

خلاصه هر نرم افزاري كه روي اين گوشي ميشه نصب كرد ممنون ميشم قرار بديد

پيشاپيش از زحمات دوستان كمال سپاس رو دارم

Mohamad WM
26-01-2011, 12:57
ببخشید
من چند روزه پیامک فارسی که میفرستم خالی به دست طرف میرسه!
مستر ریست هم کردم درست نشد.
پیامک انگلیسی درسته ولی فارسی اینطوری میشه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

.RF
05-02-2011, 23:49
سلام دوستان
والا من تازه واردم اگه تاپیک رو بد جایی زدم معذرت
یه سوال داشتم
چطوری میشه برنامه های که روی این گوشی نصب میکنم رو بریزم تو حافظه جانبی م؟
آخه تمام برنامه ها میره داخل حافظه موبایل و دیگه اجازه نصب نرم افزار بیشتر رو نمیده
خواستم بدونم چطوری داخل رم هم سیو میکنه و چطوری

ممنون

.RF
05-02-2011, 23:56
یکی جواب میدهد به این سواله ما :ab:

.RF
06-02-2011, 00:22
اقا واجبه ها
جواب بدید بد نی :ac:

.RF
06-02-2011, 11:02
هیچ کس یعنی نم دونه؟ :al:

.RF
06-02-2011, 15:43
الجواب :ac:

bita_naz
06-02-2011, 22:18
سلام دوستان
من در گوشی k810 خودم حدود 700 تا شماره دارم که میحام اونا رو به یه گوشی نوکیا منتقل کنم . ولی با سیم کارت که این کارو میکنم فقط 250 تای اول شماره ها منتقل میشه نه تمامش . بار بعد هم میخام منتقل کنم بازم همون 250 تای اول منتقل میشه نه ادامش
لطفا راهنمایی بفرمایید

kia1064
07-02-2011, 07:38
من هم متاسفانه يه كلاه گشاد سرم رفت با خريد اين گوشي ، بد بختي اينجاست كوبيدم رفتم علا الدين به قيمت سر كوچمون خريدم با دو تا باطري كه زرتي خالي هم ميشن! تمام كلاه بردارا جمع شدن اونجا يه مشت دزد و عوضي

.RF
08-02-2011, 16:44
چرا هیچ کس جواب نمیده ؟

MehdiSAMSUNG
08-02-2011, 18:05
سلام به همه دوستان گلم
آقا گوشیه یکی از دوستان ویواز طرح چینه
یه مشکلی واسش پیش اومده که باید فلش بشه
حالا من به هر باکس چینی می زنمش نمیشناسه که فلش شه
نمی دونم برنامش نیومده یا باکسش نیومده
میشه کامل راهنماییم کنید که با چه مدل باکس و چه برنامه ای فلشش کنم؟
مرسی از همتون

reza1559
27-02-2011, 06:58
درود
شدیدا مستر کد این مدل گوشی را لازم داشتم!
با سپاس
لطفا روش فرمت کردن گوشی بوسیله کلیدهای ترکیب رو هم بفرمائید

reza1559
01-03-2011, 09:00
لطفا پاسخ بدید شدیدا کارم گیره!!!

reza1559
04-03-2011, 06:27
up.......

sotd
06-03-2011, 15:54
گوشی من چینی هستش و وقتی به کامپیوتر بوسیله کابل متصلش می کنم روی گوشی سه گزینه وجود داره یکی میره به کارت های حافظه یکی وبکم و یکی نوشته com port که میدونم برای اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتره اما وقتی اون گزینه رو انتخاب میکنم کامیپوتر به دنبال یک درایور میگرده . گوشی هم سی دی نداشت . این درایور رو از کجا باید پیدا کنم؟ گوشی هم K2 هستش

اینم عکسش (http://www.ecplaza.net/tradeleads/seller/5839827/thin_tv_mobile_phone.html)

sotd
06-03-2011, 16:03
گوشی من چینی هستش و وقتی به کامپیوتر بوسیله کابل متصلش می کنم روی گوشی سه گزینه وجود داره یکی میره به کارت های حافظه یکی وبکم و یکی نوشته com port که میدونم برای اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتره اما وقتی اون گزینه رو انتخاب میکنم کامیپوتر به دنبال یک درایور میگرده . گوشی هم سی دی نداشت . این درایور رو از کجا باید پیدا کنم؟ گوشی هم K2 هست

اینم عکسش (http://www.ecplaza.net/tradeleads/seller/5839827/thin_tv_mobile_phone.html)

reza1559
08-03-2011, 08:54
اسم گوشی تی وی موبایل هست

doyenfox
15-03-2011, 15:17
سلام دوستان
من یدونه گوشی GLX 2680 گرفتم و واسش نمیتونم نرم افزار همراه بانک ملی رو نصب کنم ..

در واقع در آخرین مرحله نصب این پیغام رو میده :
#1.
Javax.Microedition.rms.RecordStoreException

کسی تا الان با چنین چیزی برخورد داشته ..
مچکرم

reza1559
18-03-2011, 19:28
up..........

احسانe
20-03-2011, 20:46
سلام. من تازگی یک گوشی نوکیا ان8 خریده ام و هنوز نتوانسته ام وارد اینترنت بشوم. البته سایت خود نوکیا را باز میکند ولی خواستم بدانم چگونه میشود برازر هایی مثل گوگل کرم یا مثلاً فایر فاکس را روی گوشی ام نصب کنم. تشکر میکنم اگر پاسخگو باشید. با سپاس احسان. 29.12.89

reza1559
22-03-2011, 18:59
upppppppp

reza1559
24-03-2011, 19:47
کسی نیست جواب بده؟

m2k
28-03-2011, 00:17
سلام
دوستان گوشی k900+ tv چینی به هم ریخته. میخواستم بدونم که آیا کدی برای ریست کردنش و یا فرموری برای این نوع گوشی ها وجود داره. با کابل خودشون میشه فلش زد یا باکس میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

benafsheh
03-04-2011, 17:15
سلام و درود بر دوست عزيز
من اكثر گوشيهاي چين رو ديدم.رمز و ريستشون 1122 بود.يا اگه اين نبود .در درون دفترچه راهنماي گوشي هم ميتونيد دنبالش بگرديد.

موفق باشيد

benafsheh
03-04-2011, 17:17
سلام و درود كد رمز گوشي و ريست به تنظيمات كارخانه 1122 است.اين در درون دفترچه گوشي هم درج شده است.

موفق باشيد

benafsheh
03-04-2011, 17:30
حاجي توضيحات در بالا هستش.خوب دقت كنيد بخونيد.
به قسمت تنظيمات اينترنتش بريد و يك كانكشن با مشخصات بالا تعريف كنيد.و اونو بعنوان كانكشن بيش فرض بزاريد.
موفق باشيد برام دعا كنيد

benafsheh
03-04-2011, 17:34
دوست عزيز دقت كنيد.ظرفيت سيمكارت براي ثبت مخاطب 250 تا است.ميتونيد. شماره هاي ضروري رو درون سيمكارت ذخيره كنيد.گوشي هم كه به توجه به نوع گوشي بالا 1000 است.

موفق باشيد

benafsheh
03-04-2011, 17:40
اين يه باگ است از گوشيهاي ايراني GLX اگه ميتونيد به شركت GLX گزارش بديد.به احتمال 98% اشكال از برنامه نيست.چون روي اكثر گوشيها نصبه و كار ميكنه.مشكل از اجراكننده گوشي هست. دقت كنيد.درسته ميگن اين گوشي ها برنامه جاوا رو اجرا ميكنند.اما نه بطور كامل و مشكلاتي هم داره كه بمرور با كشف شدن رفع ميشه بهترين راه اينه كه به شركت گزارش بديد.شايد هديه اي هم دادند:ck:

موفق باشيد

benafsheh
03-04-2011, 17:47
سلام
من براي نصب برنامه روي گوشيهاي چيني مدلK1000 كارهاي زير رو كردم.

ريختن بازيهاي nec با بسوند nec اما گوشي نميشناسه

ريختن جاوا نميشناسه

نميدونم ديگه چي مونده لطفا كمك كنيد:please::please::please:

benafsheh
03-04-2011, 17:52
دوست عزيز در دفترچه راهنماي گوشي بگرديد

abdoolkarim
07-04-2011, 15:21
سلام دوست عزیز شما ابتدا باید ببینید که گوشی شما ورژن جدید روش نصب هست یا نه ابتدا باید کد *#77755999# را وارد کنید اگر پیغام خطا داد ورژن گوشی شما قدیمی است و باید گوشی رو فلش کنید و ورژن جدید روش نصب نمایید بعد می توانید حالشو ببرید

AShex
03-05-2011, 11:31
سلام دوستان

میخواستم خواهش کنم اگه کسی می دونه سریال یا همون imei گوشی casio w41ca رو چه جوری میشه پیدا کرد کمکم کنه
با کد *#06# نمیشه زیر باطری هم ننوشته

اگه راه دیگه ای هست لطفا بگین
این یه گوشی ژاپنیه که سیم ایرانی نمیخوره الان چند وقته می خوام راهش بندازم نمی تونم لطفا یه کمکی برسونین

با تشکر

bkackman007
04-05-2011, 10:18
با سلام
میخواستم ببینم هیچ نرم افزار بازی تم برای دایموند 2 نیست که من هر چی میگیرم یا نصب نمیشه یا گوشیم نمیخوندش یا نصبش که میکنم errorمیده.
خواهشا کمکی . جوابی . یا سایتی معرفی کنید

wahid22
14-05-2011, 19:56
اینجام که پر آه و ناله شده هیچ آدم زنده ای هم نیست جواب بده

بای

worldmohammad
21-05-2011, 10:25
کسی نرم افزاری برای n98i چینی نداره؟

R&D
23-05-2011, 15:48
بله دقیقا
البته 3500 من هم همین مشکلو داره ولی وقتی رویتم مورد نظر چند ثانیه توقف می کنم تا پرویو (پیش نمایش) را بصورت اتوماتیک میده و کاملا هم پرویو را درست انجام میده ولی موقع اپلای کردن ارور میده که فایل خرابه در حالی که روی چند تا 3500 دیگه درست بوده

merryguy
28-05-2011, 14:02
سلام من k600 دارام میخواستم بدونم میتونم nimbuzz بریزم تو گوشی؟ چطور؟ مرسی

Mahdi90
06-06-2011, 13:46
با سلام به همه ی دوستان، لطفا هر کی راهی برای هک gps گوشی hazel داره بنویسه؟

alawe
06-06-2011, 22:20
گوشی جدید نوکیا 2 سیم فعال همزمان به نظرم اینارو بگیری خوبه

Moji908
05-07-2011, 19:44
درخواست بلک لیست برای سونی اریکسون

p3dar
11-07-2011, 11:09
آقا برا انتقال به حافظه ی جانبی راهی نیست.

mojave desert
14-07-2011, 18:11
سلام به همگی
راستش من میخاستم HTC Sensation بگیرم ولی توی سایت ها خوندم که اگه دستت پشت گوشی باشه آنتن دهیش کم میشه و در کل از آنتن دهیش بد گفته بود میخاستم ببینم آیا در عمل کسایی که Sensation دارن همچین مشکلی داشتن؟؟؟؟؟
راستی باطریش و بلندی صداش چطوره؟؟؟

:hello::please::sign_help:

H@DI
14-07-2011, 19:43
اینجا جاش نیست در کلوپ گوشی مطرح کنید تایپیک به زودی حذف خواهد شد

arsinnn
25-07-2011, 05:34
درود.کسی میدونه کد فابریکی گوشی vk 530 چند هست؟:bz:

mohammadbnn
30-07-2011, 13:27
سلام من یه گوشی n97 چینی دارم اولش خوب بود دو سه روز بعد میخواستم برم تو tools یا apps میگه :
test ver is over please get official ver حالا من این official رو از کجا بیارم؟

sobijoon
21-08-2011, 01:25
سلام دوستان
من یه گوشی خریدم که ساخت چین هست
با این مشخصات :
wifi
tv
java
1G حافظه داخلی
حالا میخوام ببینم این جاوا بودنش یعنی اینکه میشه همه برنامه های جاوا رو روش نصب کرد ؟؟؟ و اگه آره مثل همه گوشیا ؟؟؟ یعنی بریزیم تویه گوشی و بعد بازش کنیم و نصب ؟؟؟

ممنون میشم توضیح بدین و راهنماییم کنید

khande2010
24-08-2011, 10:35
دوستان من دوسال d980 دارم خیلی ازش راضیم واقعا گوشیه باحالیه

ali10592
31-08-2011, 00:18
بهترین گوشی دو سیمکارته فقط مدل سامسونگ gt-b7722 حرف نداره/.

haji125
11-09-2011, 13:26
سلام من یه گوشی glx2690 گرفتم جاوا ساپورت میکنه ولی نمیدونم چطور نصب کنم.
چون تو مموریش ریختم دیدم نصب نشد چی کنم ( فایل جار میگم )

haji125
12-09-2011, 07:43
اصلا میشه نرم افزار نصب کرد ؟

R&D
17-09-2011, 12:00
سلام
من آپدیت کردم به 7.21 درست شد
توپ شد
حجم اسمسام هم کم شد
آپ کن حالشو ببر

NabiKAZ
24-09-2011, 00:41
سلام،

گوشی چینی k1000 ، زنگ و ویبرش اذیت میکنه.
هر چی گشتم حالت لایت نداره.
چطوری میشه وقتی زنگ میخوره، کمترین عکس‌العمل یا صوتی تولید کنه؟!!!

ممنون

letka66
28-09-2011, 11:16
ابتدا از منوی گوشی خود وارد منوی Services شوید.

وارد قسمت data account شوید.

در منوی بعد GPRS را انتخاب کنید.

بعد Account 1 را انتخاب کنید و تنظیمات زیر را انجام دهید.

---در کادر Account name گزینه Irancell رابنویسید

---برای کادر APN عبارت mtnirancell را با حروف کوچک بنویسید

---گزینه User name و password را خالی بگزارید

---آپشن Auth.type را رو Normal قرار دهید

به منوی Services برگردید و این بار گزینه Wap را انتخاب کنید

در منوی select SIM سیمکارت ایرانسل خودرا انتخاب کنید

در منوی Internet services وارد Settings شوید

بعد از وارد شدن گزینه Edit profile را انتخاب کنید

در این منو یک Profile را انتخاب کنید

در منوی بعدی Edit profile را انتخاب کنید و تنظیمات زیر را اجرا کنید

---برای Rename profile عبارت irancell را بنویسید

---برای Homepage مثلا www.google.com
را بنویسید

---به گزینه Date account وارد شوید و بعد از انتخاب گزینه GPRS اکانت ایرانسل خود را که قبلا ساخته اید راانتخاب کنید

---وارد گزینه Connection type شوید و روی http کلیک کنید و برای ..... address عدد 010.131.026.138 را وارد کنید و ..... portرا عدد 8080وارد کنید

---گزینه یوزر و پسورد را خالی بگزارید

تنظیمات به پایان رسید از حالا میتوانید از اینترنت ایرانسل روی گوشی خود لذت ببرید
******توجه شود که بعد از مراحل مطمین شوید که در قسمت پروفایل که اسمش را ایرانسل زده اید گزینه فعال activeرا زده باشید تا ازطریق آن پروفایل به اینرنت وصل شوید:di::di::di::di::di::di:

letka66
28-09-2011, 11:25
برای اتصال گوشی به کامپیوتر ابتدا درایور گوشی هی چینی را از اینترنت دانلود کنید حجم آنها کم هست سپس بلوتوث گوشی را به لیست بلوتوث کامپیوتر اضافه کنید و بلوتوث کامپیوتر را به لیست بلوتوث گوشی اضافه کنیدaddکردن بلوتوث ها به لیست هم.بع 1 کانکشن ایجاد کنید و اتصال از طریق بلوتوث را بزنید و در کانکشن فقط قسمت دیال نامبر کد #99*را بزنید.در ضمن برای گوشی های چینی pc suite وجود داره من خودم دارم.

damsaz1991
06-10-2011, 16:02
گوشی من وقتی 2 دقیقه بیشتر باهاش صحبت میکنی خود به خود قطع میشه خواستم restoreبکنمش اما کدشو نمیدونستم (کد امنیتی) کسی میتونه کمکم کنه
ممنون

amirsardar
18-10-2011, 20:13
سلام دوستان .
من یک گوشی
anycall 5200
میخام اگه از دوستان کسی این گوشی رو واسه فروش داره لطفا بمن اطلاع بده . ممنون
09166654801

mehran-yendo
20-10-2011, 22:14
سلام دوستان
من هرچی دنبال تم و برنامه های جانبی برای این گوشی گشتم چیزی گیرم نیومده.:bd: پس این چه محصولیه که سونی اریکسون تولید کرده !!!؟ خدایی خودش خجالت نمیکشه ؟؟؟؟ :dx:

imahdi
23-10-2011, 00:37
سلام دوستان
مي خواستم ببينم گوشي هاي دو سيم كارته با سيستم عامل آندرويد در بازار ايران وجود داره يا نه و اگه بله چه قيمتي است. از لحاظ كيفيت چطوره و ارزش خريدن داره يا نه.
ممنون ميشم پاسخ بدين.
در سايت gsmarena به ليست 11 تايي زير رسيدم. حالا كدومش در ايران هست و با چه قيمتي؟
ليست گوشي هاي آندرويدي دو سيم كارته (http://www.gsmarena.com/results.php3?sName=&idMaker=0&idAvailability=0&YearAnnounced=0&nPriceLow=0&nPriceHigh=0&idCurrency=0&idFormFactor=0&idDualSIM=1&idQwerty=0&HeightMax=0&WidthMax=0&ThicknessMax=0&WeightMax=0&idOS=11&nminCPUMHz=0&nCPUCores=0&nminRAMMB=0&nminInternalStorageMB=0&idExpansionCard=1&idDisplay=0&nminDisplayX=0&nminDisplayY=0&nmaxDisplayX=0&nmaxDisplayY=0&fminDisplaySize=0&fmaxDisplaySize=0&nPixelDensity=0&idDisplayTech=0&idTouchscreen=0&idAccelerometer=0&id35mm=0&idCamera=0&idCameraFlash=0&idVideoRecorder=0&idSecondaryCamera=0&idGPS=0&bWLAN=0&bEDGE=0&bGPRS=0&idBluetooth=0&bIR=0&bEmail=0&bWAP=0&bJava=0&idRadio=0&bMMS=0&idRingtones=0&sColor=&StandBy=0&TalkTime=0&sFreeText=)

matin_vv
23-10-2011, 12:37
کسی از دوستان ex119 موتورولا رو امتحان کرده؟ اطلاع داره برای ارسال پیامک زبان فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟

adele60
26-10-2011, 10:51
سلام
دوستای خوبم من یه گوشی چینی از خود چین خریدم از کجا بفهمم که جاوا داره یانه ؟ فارسی روش نصب میشه یا نه ؟
اسمش iphnce:please:

konsool
28-10-2011, 14:47
اطلاعاتی درباره گوشی Fa zhan مدل FM5 میخوام همه چیز...

mhroodi
02-11-2011, 19:55
گوشی فوق العاده ایه
فقط هنوز فریمور فارسیش نیومده...
ما که خریدیم خیلی راضیم
هنگ منگ هم تو کارش نیست

کسی از دوستان ex119 موتورولا رو امتحان کرده؟ اطلاع داره برای ارسال پیامک زبان فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟

ahmad4u
16-11-2011, 11:35
چطور میتونم از صفحه (دسکتاپ) گوشی glx 2680 عکس بگیرم؟؟

یه برنامه امتحان شده معرفی کنید

1900
16-11-2011, 13:55
چطور میتونم از صفحه (دسکتاپ) گوشی glx 2680 عکس بگیرم؟؟

یه برنامه امتحان شده معرفی کنید

جاوا برنامه ای برای اسکرین شات نداره یا این که من تا حالا ندیدم...

ahmad4u
17-11-2011, 11:43
جاوا برنامه ای برای اسکرین شات نداره یا این که من تا حالا ندیدم...

برای جاوا که برنامه هستش اما برای این نوع گوشی ها معلوم نیست سیستمشون جاواست یا چیه که هیچی ساپورت نمیکنه

atila726
23-11-2011, 08:29
سامسونگ استار 2 هم اومده 2تا سيم كارت ميخوره

danzel
23-11-2011, 11:15
میتونی نوکیا asha 300 رو بگیری که تازه وارد بازار ایران هم شده و دارای امکانات فوق العاده ای هستش ولی در مورد قیمتش نمیدونم که الان چنده

ehsanch
14-12-2011, 23:14
من یک گوشی رومیزی تیپ تل دارم. این گوشی امکان این رو داره که شماره تماس گیرنده را قرائت کنه هنگام تماس. متاسفانه دفترچشو گم کردم. کسی این مدل گوشی را داره که بتونه راهنماییم کنه ؟

لطفا اگه جای درستی سوال نکردم مدیران منتقل کنند

amirmyway
22-12-2011, 13:36
سلام و خسته نباشید الان چند روز دنبال فارسی ساز htc smart میگردم ولی پیدا نکردم هر کی از دوستان داره محبت کنه ممنون میشم با سپاس

amirmyway
22-12-2011, 13:37
سلام و خسته نباشید الان چند روز دنبال فارسی ساز htc smart میگردم ولی پیدا نکردم هر کی از دوستان داره محبت کنه ممنون میشم با سپاس

1900
22-12-2011, 14:08

سلام دوست عزیز...
اینجا بخش جاوا هست...
شما برای اینکه به جوابی برسید بهتره که تو این (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=362) بخش سوالتون رو بپرسید...
موفق باشید...

vahidnavidi
23-01-2012, 14:25
دوستان 2 تا سوال داشتم

1.باتری گوشی 2690 چقدر باید شارژ نگهداره در استفاده معمول
2.باتری دومی که داره چطوری شارژ میشه ؟

hosseingrami
31-01-2012, 22:34
سلام دوستان
مي خواستم ببينم گوشي هاي دو سيم كارته با سيستم عامل آندرويد در بازار ايران وجود داره يا نه و اگه بله چه قيمتي است. از لحاظ كيفيت چطوره و ارزش خريدن داره يا نه.
ممنون ميشم پاسخ بدين.
در سايت gsmarena به ليست 11 تايي زير رسيدم. حالا كدومش در ايران هست و با چه قيمتي؟
ليست گوشي هاي آندرويدي دو سيم كارته (http://www.gsmarena.com/results.php3?sname=&idmaker=0&idavailability=0&yearannounced=0&npricelow=0&npricehigh=0&idcurrency=0&idformfactor=0&iddualsim=1&idqwerty=0&heightmax=0&widthmax=0&thicknessmax=0&weightmax=0&idos=11&nmincpumhz=0&ncpucores=0&nminrammb=0&nmininternalstoragemb=0&idexpansioncard=1&iddisplay=0&nmindisplayx=0&nmindisplayy=0&nmaxdisplayx=0&nmaxdisplayy=0&fmindisplaysize=0&fmaxdisplaysize=0&npixeldensity=0&iddisplaytech=0&idtouchscreen=0&idaccelerometer=0&id35mm=0&idcamera=0&idcameraflash=0&idvideorecorder=0&idsecondarycamera=0&idgps=0&bwlan=0&bedge=0&bgprs=0&idbluetooth=0&bir=0&bemail=0&bwap=0&bjava=0&idradio=0&bmms=0&idringtones=0&scolor=&standby=0&talktime=0&sfreetext=)

سلام دوستان این سوال منم هست.
گوشی هایی رو دیدم که قدرتمند و دوسیمکارته و جذاب و خداییش پر استحکام و اندرویدی بودند ولی هز چه تحقیق کردم تو ایران گیر بیا نیستند.گند تا سایت پیدا کردم که اونا هم هیچی به هیچی...
دوستان اطلاعی دارند دریغ نکنند خواهشا

bossm
01-02-2012, 22:52
جی ال ایکسم 2690 ( a نداره از اون اولیاست ) فرمت جاوا بهش نمی خوره چیکار کنم ؟ یعنی از نرم افزاری مشکل داره؟ یا اینکه یه فرمت دیگه بهش می خوره ..... یادمه قدیما یه سایت برای جی ال ایکس بود اون رو هم بهم معرفی کنید .
با تشکر

bossm
02-02-2012, 13:01
دوستان گل سایت موبایلستان کسی نیست جواب بده؟

bossm
02-02-2012, 15:33
از دوستان گل از دوستان مهربان از دوستان زیبا از دوستان رعنا و..... کسی نیست کمکم کنه ؟!

bossm
02-02-2012, 20:10
شما دوستان نیستین ؟؟ خوب جواب بدین دیگه بگین اصلا نمی دونم .....

bossm
02-02-2012, 21:21
نه ! اینجوری نمیشه !

bossm
03-02-2012, 12:05
:sign_help:

bossm
03-02-2012, 13:37
نه ! اینجوری نمیشه ! :du:

bossm
03-02-2012, 14:32
:ba:

arman0077
03-02-2012, 14:39
منم برا اسپم زدن کمک میکنم

hosseingrami
03-02-2012, 15:57
سلام دوستان این سوال منم هست.
گوشی هایی رو دیدم که قدرتمند و دوسیمکارته و جذاب و خداییش پر استحکام و اندرویدی بودند ولی هز چه تحقیق کردم تو ایران گیر بیا نیستند.گند تا سایت پیدا کردم که اونا هم هیچی به هیچی...
دوستان اطلاعی دارند دریغ نکنند خواهشا

سلام.
دوستان صحبتی نظری چیزی نداشتند؟؟؟

bossm
03-02-2012, 22:47
افریییییییییین کار خوبی می کنی

imahdi
04-02-2012, 08:17
سلام.
دوستان صحبتی نظری چیزی نداشتند؟؟؟

راستش منم دنبال گوشي دو سيمكارته آندرويدي هستم كه هرروز هم ليست اون اضافه ميشه. تا الان 22 گوشي:
ليست گوشي هاي دو سيمكارته آندرويدي (http://www.gsmarena.com/results.php3?sName=&idMaker=0&idAvailability=0&YearAnnounced=0&nPriceLow=0&nPriceHigh=0&idCurrency=0&idFormFactor=0&idDualSIM=1&idQwerty=0&HeightMax=0&WidthMax=0&ThicknessMax=0&WeightMax=0&idOS=11&nminCPUMHz=0&nCPUCores=0&nminRAMMB=0&nminInternalStorageMB=0&idExpansionCard=0&idDisplay=0&nminDisplayX=0&nminDisplayY=0&nmaxDisplayX=0&nmaxDisplayY=0&fminDisplaySize=0&fmaxDisplaySize=0&nPixelDensity=0&idDisplayTech=0&idTouchscreen=0&idAccelerometer=0&idGyro=0&idCompass=0&id35mm=0&idCamera=0&idCameraFlash=0&idVideoRecorder=0&idSecondaryCamera=0&idGPS=0&bWLAN=0&idNFC=0&bEDGE=0&bGPRS=0&idBluetooth=0&bIR=0&bEmail=0&bWAP=0&bJava=0&idRadio=0&bMMS=0&idRingtones=0&sColor=&StandBy=0&TalkTime=0&sFreeText=)

به هرحال مثل اينكه بزودي Samsung Galaxy Y Duos (http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_duos-4385.php) عرضه ميشه.

bossm
04-02-2012, 10:03
ok...................lets gooooooooooooooooooooooooooooooooo

mehrzad1363
04-02-2012, 10:16
دوست عزیز واقعا اطلاعات در مورد این گوشی کمه. راحتترین کار اینه که خود شما چند تا نرم افزار جار بریزی روی گوشی و تست کنی.

البته یه سری اپلیکیشن جاوا هستن که علاوه بر فایل با پیوند جار به همراهشون یه فایل اجرایی جاد هم هست اونا رو هم تست کن. این یه راه

راه دوم شماره شرکت و پشتیبانی گوشی رو گیر بیارید و با خودشون و بخش فنی سئوال بگیرید.(البته امیدوارم حداقل خودشون بدونن چی تولید شده و به اسمشون فروش رفته)

atguli
04-02-2012, 16:07
دوستان سلام
LG GX200

هرچند شايد ديگه اين گوشي بنظر قديمي بياد اما چون من يكساله ازش استفاده مي كنم و خيلي خوب برام جواب داده گفتم بهتره كليه مزايا و معايب گوشي رو براتون بنويسم.
مزايا :
1- باطري عالي : براي من كه تا حالا 8 نوع گوشي از انواع ماركها داشته ام و اونها 2 تا 4 روز شارژ رو نگه مي داشتند واقعا اين گوشي باطريش فوق العاده است و تا 14 روز شارژ رو نگه ميداره يعني 2 هفته
2- آنتش خيلي خوبه و در جاهاي مختلف تست كرده ام و خيلي خوب جواب داده
3- قابليت خاموش كردن هر كدام از سيمكارتها يا هر دو سيمكارت (آفلاين)
4- صداي اسپيكر(گوشي) براي مكالمه بسيار بلنده و در مكانهاي پر سرو صدا براحتي مي توانيد صداي طرف مقابل را بشنويد و اگر هم خواستيد براحتي با دكمه هاي بغل مي توانيد در حين مكالمه كم يا زياد كنيد.
5- دوربينش 1.3 واقعي است نه مثل بعضي گوشيهاي نوكيا مثل C5 كه 5MP است ولي در حد 3MP هم نيست.
6- فلاش دوربين را بجاي چراغ قوه ميتوان بكار برد كه خيلي بدرد ميخورد.
7- صداي اسپيكرش براي گوش دادن به موسيقي بلنده هرچند كيفيتش در صداي بلند كمي پايينه
8- با يك دكمه كه بغل گوشي است براحتي ميتوان موقع تماس انتخاب كرد كه با كدام سيمكارت تماس بگيرد
9- شارژر گوشي طوري است كه كابل آن جدا مي شود و ميتوان بعنوان كابل ديتا بكار برد كه در اين صورت با اتصال به كامپيوتر هم ميتوان باطري را شارژ كرد و چون ولتاژ شارژر و USB هر دو 5 ولت است بنابراين هيچ مشكلي ندارد.
10- قابليت اختصاص آهنگ تماس و پيامك مجزا براي هر سيمكارت
11- قابليت نصب برنامه جاوا (برنامه هاي بانكها – ديكشنري و چند برنامه كاربردي ديگر را نصب كرده ام) برخلاف كليه گوشيهاي دو سيمكارته سامسونگ كه مجموعا بيش از 4MB نمي توانيد برنامه نصب كنيد!!!!
12- دارا بودن دو LED آبي و قرمز براي نمايش سيمكارت فعال
13- قابليت ضبط نامحدود صدا
14- قابليت ضبط مكالمه ها بطور اتوماتيك البته با استفاده از يك كد. اين كد كه منوي پيشرفته گوشي است كارهاي زيادي انجام مي دهد كه در زير به آ نها اشاره مي كنم كد را به اين صورت وارد كنيد 2945 بعد # بعد * بعد #
حال بعد از وارد كردن كد براي
فعالسازي ضبط مكالمه ها :
Audio
Auto record setting
Auto speech record
On
البته وقتي شما off را مي بينيد يعني اين قابليت فعال است

نمايش درجه حرارت و ولتاژ باتري- ولتاژ و جريان شارژر :
Device
ADC
توجه كنيد كه اگر گوشي شما مدتي مثلا 20 دقيقه در محيط بماند دماي محيط را بطور دقيق نشان مي دهد بشرط اينكه به شارژر متصل نباشد چون در اين حالت داغ مي شود. عبارت VBAT ميزان ولتاژ باطري است كه در حالت پر حدود 4.16 ولت و در حالت خالي حدود 3.4 مي باشد كه اين خود مقدار دقيقي از ميزان شارژ باطري است.

فورمت گوشي بطور كامل :
Format NVRAM but keep k

معايب :
1- زمان شارژ طولاني است حدود 3 ساعت
2- كيفيت پايين صفحه نمايش
3- بجز 7 نوع آهنگ پيامك كه كارخانه گذاشته نميتوان آهنگ ديگري اختصاص داد
4- در برنامه هاي بانكها كه احتياج به ارسال پيامك دارد با اجراي برنامه نمي پرسد كه با كدام سيمكارت مي خواهيد پيامك ارسال شود كه در اين حالت مجبوريم آن سيمكارتي را كه نبايد با آن ارسال شود خاموش كنيم اما در گوشيهاي سامسونگ موقع اجراي اين قبيل برنامه ها در ابتدا از شما مي پرسد كه با كدام سيمكارت مي خواهيد پيامك ارسال شود. همينطور در برنامه هايي كه با GPRS كار مي كنند مثل برنامه هواشناسي
5- برنامه هايي كه بصورت كتاب هستند مثل برنامه هايي كه با نرم افزارهاي كتابچه – كاتب – پرنيان – fbook و ... ساخته شده اند در اين گوشي اجرا مي شوند اما متنها نمايش داده نمي شوند
6- نداشتن EDGE در نتيجه سرعت اينترنت كمتر است
7- متن پيامك و شماره تلفنها خيلي ريز است كه البته براي فقط افرادي كه دچار پيرچشمي هستند مشكل ساز است نه براي همه و من خودم اين حالت را بيشتر دوست دارم

در نهايت با اين قيمت ، من بسيار راضيم و مخصوصا بخاطر باطري فوق العاده اش هنوز نمي توان از آن دل بكنم و كسي را هم نديده ام كه از اين گوشي ناراضي باشد براي مثال مي توانيد به اين ادرس مراجعه كنيد و نظرات كاربران را بخوانيد
http://www.gsmarena.com/lg_gx200-3095.php

atguli
04-02-2012, 16:09
دوستان سلام
LG GX200

هرچند شايد ديگه اين گوشي بنظر قديمي بياد اما چون من يكساله ازش استفاده مي كنم و خيلي خوب برام جواب داده گفتم بهتره كليه مزايا و معايب گوشي رو براتون بنويسم.
مزايا :
1- باطري عالي : براي من كه تا حالا 8 نوع گوشي از انواع ماركها داشته ام و اونها 2 تا 4 روز شارژ رو نگه مي داشتند واقعا اين گوشي باطريش فوق العاده است و تا 14 روز شارژ رو نگه ميداره يعني 2 هفته
2- آنتش خيلي خوبه و در جاهاي مختلف تست كرده ام و خيلي خوب جواب داده
3- قابليت خاموش كردن هر كدام از سيمكارتها يا هر دو سيمكارت (آفلاين)
4- صداي اسپيكر(گوشي) براي مكالمه بسيار بلنده و در مكانهاي پر سرو صدا براحتي مي توانيد صداي طرف مقابل را بشنويد و اگر هم خواستيد براحتي با دكمه هاي بغل مي توانيد در حين مكالمه كم يا زياد كنيد.
5- دوربينش 1.3 واقعي است نه مثل بعضي گوشيهاي نوكيا مثل C5 كه 5MP است ولي در حد 3MP هم نيست.
6- فلاش دوربين را بجاي چراغ قوه ميتوان بكار برد كه خيلي بدرد ميخورد.
7- صداي اسپيكرش براي گوش دادن به موسيقي بلنده هرچند كيفيتش در صداي بلند كمي پايينه
8- با يك دكمه كه بغل گوشي است براحتي ميتوان موقع تماس انتخاب كرد كه با كدام سيمكارت تماس بگيرد
9- شارژر گوشي طوري است كه كابل آن جدا مي شود و ميتوان بعنوان كابل ديتا بكار برد كه در اين صورت با اتصال به كامپيوتر هم ميتوان باطري را شارژ كرد و چون ولتاژ شارژر و USB هر دو 5 ولت است بنابراين هيچ مشكلي ندارد.
10- قابليت اختصاص آهنگ تماس و پيامك مجزا براي هر سيمكارت
11- قابليت نصب برنامه جاوا (برنامه هاي بانكها – ديكشنري و چند برنامه كاربردي ديگر را نصب كرده ام) برخلاف كليه گوشيهاي دو سيمكارته سامسونگ كه مجموعا بيش از 4MB نمي توانيد برنامه نصب كنيد!!!!
12- دارا بودن دو LED آبي و قرمز براي نمايش سيمكارت فعال
13- قابليت ضبط نامحدود صدا
14- قابليت ضبط مكالمه ها بطور اتوماتيك البته با استفاده از يك كد. اين كد كه منوي پيشرفته گوشي است كارهاي زيادي انجام مي دهد كه در زير به آ نها اشاره مي كنم كد را به اين صورت وارد كنيد 2945 بعد # بعد * بعد #
حال بعد از وارد كردن كد براي
فعالسازي ضبط مكالمه ها :
Audio
Auto record setting
Auto speech record
On
البته وقتي شما off را مي بينيد يعني اين قابليت فعال است

نمايش درجه حرارت و ولتاژ باتري- ولتاژ و جريان شارژر :
Device
ADC
توجه كنيد كه اگر گوشي شما مدتي مثلا 20 دقيقه در محيط بماند دماي محيط را بطور دقيق نشان مي دهد بشرط اينكه به شارژر متصل نباشد چون در اين حالت داغ مي شود. عبارت VBAT ميزان ولتاژ باطري است كه در حالت پر حدود 4.16 ولت و در حالت خالي حدود 3.4 مي باشد كه اين خود مقدار دقيقي از ميزان شارژ باطري است.

فورمت گوشي بطور كامل :
Format NVRAM but keep k

معايب :
1- زمان شارژ طولاني است حدود 3 ساعت
2- كيفيت پايين صفحه نمايش
3- بجز 7 نوع آهنگ پيامك كه كارخانه گذاشته نميتوان آهنگ ديگري اختصاص داد
4- در برنامه هاي بانكها كه احتياج به ارسال پيامك دارد با اجراي برنامه نمي پرسد كه با كدام سيمكارت مي خواهيد پيامك ارسال شود كه در اين حالت مجبوريم آن سيمكارتي را كه نبايد با آن ارسال شود خاموش كنيم اما در گوشيهاي سامسونگ موقع اجراي اين قبيل برنامه ها در ابتدا از شما مي پرسد كه با كدام سيمكارت مي خواهيد پيامك ارسال شود. همينطور در برنامه هايي كه با GPRS كار مي كنند مثل برنامه هواشناسي
5- برنامه هايي كه بصورت كتاب هستند مثل برنامه هايي كه با نرم افزارهاي كتابچه – كاتب – پرنيان – fbook و ... ساخته شده اند در اين گوشي اجرا مي شوند اما متنها نمايش داده نمي شوند
6- نداشتن EDGE در نتيجه سرعت اينترنت كمتر است
7- متن پيامك و شماره تلفنها خيلي ريز است كه البته براي فقط افرادي كه دچار پيرچشمي هستند مشكل ساز است نه براي همه و من خودم اين حالت را بيشتر دوست دارم

در نهايت با اين قيمت ، من بسيار راضيم و مخصوصا بخاطر باطري فوق العاده اش هنوز نمي توان از آن دل بكنم و كسي را هم نديده ام كه از اين گوشي ناراضي باشد براي مثال مي توانيد به اين ادرس مراجعه كنيد و نظرات كاربران را بخوانيد
http://www.gsmarena.com/lg_gx200-3095.php

hosseingrami
04-02-2012, 18:18
راستش منم دنبال گوشي دو سيمكارته آندرويدي هستم كه هرروز هم ليست اون اضافه ميشه. تا الان 22 گوشي:
ليست گوشي هاي دو سيمكارته آندرويدي (http://www.gsmarena.com/results.php3?sname=&idmaker=0&idavailability=0&yearannounced=0&npricelow=0&npricehigh=0&idcurrency=0&idformfactor=0&iddualsim=1&idqwerty=0&heightmax=0&widthmax=0&thicknessmax=0&weightmax=0&idos=11&nmincpumhz=0&ncpucores=0&nminrammb=0&nmininternalstoragemb=0&idexpansioncard=0&iddisplay=0&nmindisplayx=0&nmindisplayy=0&nmaxdisplayx=0&nmaxdisplayy=0&fmindisplaysize=0&fmaxdisplaysize=0&npixeldensity=0&iddisplaytech=0&idtouchscreen=0&idaccelerometer=0&idgyro=0&idcompass=0&id35mm=0&idcamera=0&idcameraflash=0&idvideorecorder=0&idsecondarycamera=0&idgps=0&bwlan=0&idnfc=0&bedge=0&bgprs=0&idbluetooth=0&bir=0&bemail=0&bwap=0&bjava=0&idradio=0&bmms=0&idringtones=0&scolor=&standby=0&talktime=0&sfreetext=)

به هرحال مثل اينكه بزودي samsung galaxy y duos (http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_duos-4385.php) عرضه ميشه.

سلام عزیز.
اینکه به زودی میاد رو از کجا میگی؟؟بعدش این خاصیت ویدیو کال نداره که بده خلی هم بده

imahdi
05-02-2012, 06:32
سلام عزیز.
اینکه به زودی میاد رو از کجا میگی؟؟بعدش این خاصیت ویدیو کال نداره که بده خلی هم بده
البته حافظه و هارد داخلي هم كمه و ... يعني هميشه همه چيز بر وفق مراد نيست.
از اينجا (http://www.zoomit.ir/articles/mobile-cellphone-pda-articles/item/1498-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87) و البته جاي ديگه كه يادم نيست كجا نوشته بود سه ماهه اول سال 2012 وارد بازار ميشه.
و حالا:
دوستان مثل اينكه تو بازار عرضه شده، تهرانيها برن علاءالدين ببينن درست است يا نه؟
Samsung Galaxy Y Duos موجود در بازار. عرضه شده در فوریه 2012 (http://www.mobile.ir/phones/specifications-36724-samsung-galaxy-y-duos.aspx)

hosseingrami
05-02-2012, 23:22
البته حافظه و هارد داخلي هم كمه و ... يعني هميشه همه چيز بر وفق مراد نيست.
از اينجا (http://www.zoomit.ir/articles/mobile-cellphone-pda-articles/item/1498-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%af%d9%88-%d8%b3%db%8c%d9%85-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d9%87) و البته جاي ديگه كه يادم نيست كجا نوشته بود سه ماهه اول سال 2012 وارد بازار ميشه.
و حالا:
دوستان مثل اينكه تو بازار عرضه شده، تهرانيها برن علاءالدين ببينن درست است يا نه؟
samsung galaxy y duos موجود در بازار. عرضه شده در فوریه 2012 (http://www.mobile.ir/phones/specifications-36724-samsung-galaxy-y-duos.aspx)
اوکی ممنون ولی همیشه باید ما مشتری ها حسرت یه چیز رو بخوریم و تو کف همون گوشی هم باشیم که کی میاد...
یک مدل درست نمیزنند که فول باشه و زودهم باید و اینجا هم بیاد(ایران)

hosseingrami
09-02-2012, 19:52
دوستان چند سوال اینجا میپرسم امیدوارم جواب درست بدین..
اول اینکه گوشی ای که تری جی رو ساپورت میکنه ولی دوربین دوم نداره میشه یه جوری مثلا با دوربین اصلی تماس تصویری داشت؟؟؟
دوم اینکه این گوشی های دو سیم کارته اندرویدی چه برند معروف چه غیر معروف و چه چینی کی وارد بازار ایران میشه و با چه قیمتی؟؟؟

hosseingrami
16-02-2012, 17:55
دوستان چند سوال اینجا میپرسم امیدوارم جواب درست بدین..
اول اینکه گوشی ای که تری جی رو ساپورت میکنه ولی دوربین دوم نداره میشه یه جوری مثلا با دوربین اصلی تماس تصویری داشت؟؟؟
دوم اینکه این گوشی های دو سیم کارته اندرویدی چه برند معروف چه غیر معروف و چه چینی کی وارد بازار ایران میشه و با چه قیمتی؟؟؟

دوستان اگه کسی تجربه ای داره دریغ نکنه

1900
16-02-2012, 18:58
دوستان اگه کسی تجربه ای داره دریغ نکنه

سلام دوست عزیز...
در رابطه با سوال اول باید بگم بستگی به سیستم عامل گوشی داره...
در حال حاضر اکثر سیستم عاملا با نصب نرم افزار مربوطه می تونن این قابلیت رو داشته باشن...
سوال دوم هم من اطلاعی ندارم...

navidirani
17-02-2012, 01:55
بچه ها برای یک کار تحقیقاتی ازتون سوال داشتم.
کسی هست که تمایل به خرید آیفون طرح اصلی (با قیمت 170 هزار تومان) داشته باشه. حتماً نباید همین الان قصد خرید داشته باشین، همین که جزو گزینه های خرید احتمالیتون در آینده باشه کافیه.
اگه به من کمک کنید یک دنیا ممنون میشم. در ادامه ی کارم، برای کسایی که بهم کمک کنن تو پُر کردن پرسشنامه، یه هدیه هم در نظر گرفتم. خیلی ممنون.

hosseingrami
17-02-2012, 16:51
سلام دوست عزیز...
در رابطه با سوال اول باید بگم بستگی به سیستم عامل گوشی داره...
در حال حاضر اکثر سیستم عاملا با نصب نرم افزار مربوطه می تونن این قابلیت رو داشته باشن...
سوال دوم هم من اطلاعی ندارم...

خوب این امر فقط در گوشی هایی که تری جی دارند امکان پذیره و ربطی به دوربن دوم داشتن یا نداشتن نداره.
درسته؟
پس چرا گوشی های تری جی دار بعضی هاشون دوربین دوم ندارند؟؟
نمونش همین Galaxy y duos

mrsaleki
17-02-2012, 21:07
سلام
دوست عزیز من یکی از اینها رو دارم .باتری خوب نگه میداره البته 2تاش باهم اگر استفاده نکنی فقط سیم توش باشه حدود 6 روز نگه میداره با 2تا باتری.ولی اگر با گوشی کار کنی و آهنگ و ... استفاده کنی میتونی راحت 3 روز کامل کار بگیری ازش

mrsaleki
17-02-2012, 21:11
گوشی 2 سیمکارته آندروییدی که جی ال ایکس زده وطنی هم هست من میخواستم جی وان بگیرم بهم گفتن یه مدل داریم 2سیم آندروییدی هم هست .خداییش من از این شرکت 3 تا گوشی مختلف گرفتم راضی هستم .الانم گوشی خودم جی وان هست .اون 2سیمشون اسمش یادم نیست پی سی 500 بود یا 700 یکی از اینها بود حالا باز خوددانی

sajadpm
18-02-2012, 21:28
با سلام و خسته نباشید

من یک مشکل در گوشی n86 دارم وقتی میخوام نرم افزار نصب کنم بیشتر نرم افزار ها نصب نمیشه یکی گفت باید هک بشه حالا چی کار کنم ؟؟ ممنون میشم از پاسختون

1900
18-02-2012, 22:19
با سلام و خسته نباشید

من یک مشکل در گوشی n86 دارم وقتی میخوام نرم افزار نصب کنم بیشتر نرم افزار ها نصب نمیشه یکی گفت باید هک بشه حالا چی کار کنم ؟؟ ممنون میشم از پاسختون

سلام دوست عزیز...

داداش اینجا بخش جاواست گوشیه شما سیمبیان هست جای سوالتون اشتباست...
شما به لینک زیر برو قوانین هم رعایت کن...
موفق باشی...
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=259

hosseingrami
19-02-2012, 00:16
گوشی 2 سیمکارته آندروییدی که جی ال ایکس زده وطنی هم هست من میخواستم جی وان بگیرم بهم گفتن یه مدل داریم 2سیم آندروییدی هم هست .خداییش من از این شرکت 3 تا گوشی مختلف گرفتم راضی هستم .الانم گوشی خودم جی وان هست .اون 2سیمشون اسمش یادم نیست پی سی 500 بود یا 700 یکی از اینها بود حالا باز خوددانی

سلام داداش ممنون از اطلاعا رسانیت.
تحیق و پیگیری میکنم.
نمیدونستم دو سیم اندوریدی هم زده این جی ال ایکس بی وفا

1900
19-02-2012, 08:18
خوب این امر فقط در گوشی هایی که تری جی دارند امکان پذیره و ربطی به دوربن دوم داشتن یا نداشتن نداره.
درسته؟
پس چرا گوشی های تری جی دار بعضی هاشون دوربین دوم ندارند؟؟
نمونش همین Galaxy y duos

فقط شبکه 3g قابلیت تماس تصویری داره به خاطر خصوصیات این شبکه و پهنای باندش و قابلیت دریافت و ارسال بالاش و این سازنده گوشی هست که تصمیم میگیره دوربین دوم قرار بده یا خیر...
دلیل زیاد میتونه داشته باشه(کم کردن هزینه یا خیلی چیزای دیگه)

hosseingrami
21-02-2012, 17:01
دوستان نظرتون در مورد دو گوشی جی ال ایکس که دو سیمکارت اندرویدی هستند چیه؟تجربه ای دارید در موردشون؟
دو مدل GLX PC700 (که نبود دوربین دوم و مشخص نبودن مشخصات اصلیش آزارم میده) و مدل GLX Be Own که مشخص نیست که وارد میشه و مشخصاتش چیه

hosseingrami
25-02-2012, 18:28
دوستان نظرتون در مورد دو گوشی جی ال ایکس که دو سیمکارت اندرویدی هستند چیه؟تجربه ای دارید در موردشون؟
دو مدل GLX PC700 (که نبود دوربین دوم و مشخص نبودن مشخصات اصلیش آزارم میده) و مدل GLX Be Own که مشخص نیست که وارد میشه و مشخصاتش چیه

سلام دوستان نظری نداشتید؟

1900
25-02-2012, 20:42
سلام دوستان نظری نداشتید؟

سلام دوست عزیز...
چون سوالتون درباره گوشی های آندرویدیه برای اینکه به جواب برسید توی لینک زیر بپرسید...
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=812

aghaee77
29-02-2012, 22:40
لطفا نحوه استفاده از نرم افزار های هندلر رو توضیح دهید من اینو در انجمن موبایل اول ir-tci.orgمطرح کردم از انجمن اخراج شدم اما لطفا اینجا درخواستم رو رد نکنید و توضیح بدیید:sign_help:

Amin
01-03-2012, 01:13
لطفا نحوه استفاده از نرم افزار های هندلر رو توضیح دهید من اینو در انجمن موبایل اول ir-tci.orgمطرح کردم از انجمن اخراج شدم اما لطفا اینجا درخواستم رو رد نکنید و توضیح بدیید:sign_help:
دوتا موضوع هست.
یکی مربوط به برنامه نویسی میشه و داستان های کد گذاری و ..... است که در یک پست قابل توضیح نیست و یکی دیگه نرم افزار هایی است که به این شیوه آنلاک شدند یا ادرسهاشون عوض شده مثل موارد زیر:
Mob Torrent v1.1 Handler J2ME
avacs v2.1.0 handler j2me
Gmail v2.0.6 Handler J2ME
Google Maps v3.02 Handler

من دقیقا متوجه سوالت نشدم. اگر منظورت مورد اوله باید صبر کنی چون بخش برنامه نویسی سایت قراره بزودی تغییراتی داشته باشه و در این مورد بیشتر در موردش بحث میشه. ولی اگر منظورت نرم افزار خاصی هست اگر سوادش رو داشته باشم در خدمتم.
موفق باشی

aghaee77
01-03-2012, 21:45
دوتا موضوع هست.
یکی مربوط به برنامه نویسی میشه و داستان های کد گذاری و ..... است که در یک پست قابل توضیح نیست و یکی دیگه نرم افزار هایی است که به این شیوه آنلاک شدند یا ادرسهاشون عوض شده مثل موارد زیر:
Mob Torrent v1.1 Handler J2ME
avacs v2.1.0 handler j2me
Gmail v2.0.6 Handler J2ME
Google Maps v3.02 Handler

من دقیقا متوجه سوالت نشدم. اگر منظورت مورد اوله باید صبر کنی چون بخش برنامه نویسی سایت قراره بزودی تغییراتی داشته باشه و در این مورد بیشتر در موردش بحث میشه. ولی اگر منظورت نرم افزار خاصی هست اگر سوادش رو داشته باشم در خدمتم.
موفق باشی

منظورم اینه که در قسمت های صفحه هندلر مثل پورت و ...... و دیگر قسمت ها چه اعداد یا سایت هایی قرار دهم تا رایگان شه؟:sign_help:

Amin
01-03-2012, 23:44
منظورم اینه که در قسمت های صفحه هندلر مثل پورت و ...... و دیگر قسمت ها چه اعداد یا سایت هایی قرار دهم تا رایگان شه؟:sign_help:
یک توضیح مختصر بدم در مورد هندل کردن
نمیشه با هندل کردن نرم افزاری رو کرک، هک ، کشف رمز کرد. هندل کردن کاربردش برای نرم افزار های موبایل البته تو ایران 2 چیز است. اول اینکه نرم افزار گیر دوستان فیل.ترنت افتاده باشه و سرور هایی که کانکت میشه رو مسدود کرده باشند مثل اپرا که دائما کاربران ادرس هارو عوض میکنند تا نرم افزار قابل اجرا بشه یا اینکه شرکت اصلی ادرس رو به مرور زمان عوض کرده و ورژن های قدیمی که روی ادرس قبلی ست شدند نمیتونند به سرور وصل بشند که بازم نرم افزار رو هندل میکنند رو ادرس جدید تا قابل استفاده بشه. حالا پروسه ی هندل کردن به دو شکل امکان پذیر هست. اول اینکه بری از تو سورس نرم افزار ادرس هارو پیدا کنی و عوض کنی که مهارت و دانش برنامه نویسی نیاز هست و یا اینکه از یک نرم افزار هندلر کمکی استفاده کنی که ظاهرا شما در مورد این نرم افزار سوال کردید. من نمیدونم در مورد چه نرم افزاری دارید صحبت میکنید ولی معمولا به جای آی پی پورت از یک وی پی ان استفاده میشه یا اینکه ادرس سرور رو با یکسری طرفند روی یک دامنه فیل.تر نشده قرار میدن و از اون استفاده میکنند. کل داستان هندلینگ مربوط میشه به نرم افزارهای مرتبط با نت.
خلاصه کلام، یک بحث تخصصی هست و کار هر کسی نیست. بهترین روش استفاده از نرم افزار های هندل شده موجود در اینترنت هست که راحت با یک سرچ ساده پیدا میشند.