PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ==> نکاتی چند درباره نرم افزار Linkboy <==

™SIAMAK
04-11-2007, 18:07
با سلام خدمت همه دوستان عزیز:hello:
حتما همتون با این نرم افزار آشنا هستین و میدونم که به راحتی میتونید باهاش کار کنید ولی خب شاید تعدادی از دوستان هنوز این نرم افزار رو ندیده باشن یا باهاش کار نکرده باشن
برای همین گفتم که این آموزش رو که خیلی هم مختصر هستش بزارم تا اونهایی که تازه این نرم افزار رو دیدن بتونن به راحتی باهاش کار کننن:wink:
حتما نرم افزار Gdesk رو دیدین و باهاش کار کردین برنامه Linkboy هم همین کار رو انجام میده ولی بزرگترین مزیت این برنامه نسبت به Gdesk اینه که شورتکاتها رو روی صفخه اصلی میاره و به همین خاطر دسترسی به اونها راحتتر خواهد بود:rules:
منوهای برنامه رو به ترتیب شماره گذاری کردم که تو عکس قابل مشاهده هستش و توضیح هر کدوم رو میدم که چه کاری رو انجام میدن . برای رفتن به گزینه های 1 تا 5 باید در صفحه اصلی برنامه گزینه Settings رو بزنید :
1 : در این قسمت میتونید تعداد سطرهای شورتکاتها رو در صفحه اصلی تعیین کنید که میتونید از 1 تا 3 سطر رو قرار بدین

2 : در این قسمت میتونید تعداد شورتکاتها در هر سطر رو تعیین کنید که میتونید از 4 تا 5 شورتکات رو در هر سطر قرار بدین

3 : در این قسمت میتونید تعیین کنید که آیا اسم شورتکاتها در صفحه اصلی نمایش داده بشه یا نه که میتونید جالت دلخواه خودتون رو انتخاب کنید

4 : گزینه 4 شامل سه قسمت هستش که شما باید اون رو Both تنظیم کنید و دوقسمت دیگه رو نمیدونم چه کاری رو انجام میدن و احتمالا تو ورژن full تکمیل خواهند شد

5 : در این قسمت میتونید رنگ پس زمینه شورتکاتها رو در صفحه اصلی تعیین کنید که هر چقدر درجه رو روی کم بزارید رنگ پس زمینه پر رنگتر خواهد شد

برای رفتن به قسمت 6 و 7 باید در صفحه اصلی برنامه به قسمت shortcuts برید و از منوی بالای صفحه روی linkboy کلیک کنید

6 : با کلیک بر روی این قسمت میتونید شورتکاتها رو به روی صفحه اصلی ببرید و برای پاک کردن شورتکاتها از روی صفحه باید گزینه زیری اون رو بزنید

7 : یکی از جالبترین قسمتهای این نرم افزار گزینه 7 هستش
با زدن گزینه 7 شما به راحتی وارد منوی مخفی گوشی میشید و دیگه نیازی به زدن کد برای وارد شدن به این قسمت ندارید که به نظرم خیلی جالبه و فکر کنم جزو اولین برنامه ها باشه که برای منوی مخفی میانبر درست کرده:coool:

خب دوستان اینم از آموزش این نرم افزار که خیلی خیلی مختصر و کوتاه بود و از توضیح سایر گزینه ها در اون پرهیز کردم چون هنوز تکمیل نشدن و کارایی به خصوصی ندارن
در ضمن یکی از ضعفهای این برنامه اینه که شما قادر نیستین شورتکاتها رو خودتون انتخاب کنید و شورتکاتها به صورت پیش فرض انتخاب میشن که البته همین شورتکاتهای پیش فرض هم خالی از لطف نیست و شکل و شمایل گوشی رو تا حدودی تغییر میده و باعث جذابیت اون میشه:flower::flower::wink:
امیدوارم که با منتشر شدن ورژن فول امکانات بیشتری به این نرم افزار اضافه بشه
با تشکر:love::love::Great:

nima_chapter85
23-11-2007, 20:35
چرا نمیشه شورتکاتا رو تغییر داد من میتونم با همین برنامه هر شورتکاتی که میخوام بدون دردسر بذارم خواستین براتون روششو میگم

™SIAMAK
23-11-2007, 20:52
چرا نمیشه شورتکاتا رو تغییر داد من میتونم با همین برنامه هر شورتکاتی که میخوام بدون دردسر بذارم خواستین براتون روششو میگم
نیکی و پرسش :he:
خب وقتی چیزی رو بلدی بگو دیگه حالا چرا استخاره میکنی:wink:

mahanuser
23-11-2007, 21:35
سلام
اگه می خواهین شورتکات ها رو تغییر بدین کافی است قلم گوشی رو به مدت 3 ثانیه روی شورتکات مورد نظر بگیرید بعد یه صفحه باز میشه که میشه شورتکات مورد نظرتون رو انتخاب منین
(راستی اگه کسی سریال نامبرش رو گیر آورد بذاره تا همه استفاده کنند)

M¤haMad®£zA
23-11-2007, 21:59
دوستان يعني جدا نمي دونستيد ميشه Shortcut ها رو عوض كرد ؟ :exclaim:
اي كاش زودتر مي خوندم مطلب رو تا بيشتر از اين برنامه لذت ببريد :loveit:
واقعا ممنون SIAMAK جان :merci: :loveit:
من كه از اين نرم افزار خيلي استفاده مي كنم :loveit: :merci:

nima_chapter85
23-11-2007, 21:59
نیکی و پرسش :he:
خب وقتی چیزی رو بلدی بگو دیگه حالا چرا استخاره میکنی:wink:

آخه من با لپتاپ کار میکنم کیبوردش فارسی نداره از حفظ می زنم از اون جهت گفتم خوب حالا :
ببینید اول برنامه رو اجرا کنید بعد میبینید که یه سری پیش فرض شورتکات تو برنامه هست حالا با استفاده از سکروله کنار گوشی (p990) رو یکی از این شورتکات ها که می خوایین عوضش کنید برین بعد سکرول را به داخل فشار دهید و حدود 1 یا 2 ثانیه نگه دارید بعد ول کنید مشاهده میکنید که یک منو به نام Edit shortcut ظاهر میشه :

اولین گزینه Type : که شما می توانید نوع شورتکات رو تعیین کنید که یا برنامه هست یا تنظیمات یا یه فایل خاص یا یه وب سایت خاص یا یه شماره خاص از دفترچه تلفنتان یا هر چیزه جدیده دیگه (که این خیلی جالبه فک کنید شما یه عکس یا یه فایل خاص هست که شما همش می خوایین اونو به دیگران نشون بدین دیگه لازم نیست هر دفعه کلی دنبالش بگردین ویا برین تو explorer مستقیم تو دسکتاپتون هست و این خیلی عالیه یا این که مثلا شما همس یه سری تنظیمات رو مدام تو گوشیتون عوض می کنین مثلا مدام wallpapere رو دیگه لازم نیست بریم کنترول پنل براحتی یه شورتکات میزنین تو دسکتاپ و بقیه ...)

دومین گزینه Target : که شما هر برنامه ای که دوست داریدو انتخاب می کنید

گزینه سوم Icon : [B]و این گزینه که نشون میده برنامه چقدر توپه شما میتونین واسه برنامه یا هر چیزی که انتخاب کردید هر آیکونی که دوست دارید انتخاب کنید تا تو شورتکات همون نشون داده بشه [/
B]
گزینه چهارم Name : شما واسه شورتکاتتون می تونید اسم هم تعیین کنید دیگه چی میخوایین

خدایی برام تایپ فارسی خیلی مشکله اگه حال کردید با تشکرتون دلگرم کنید
:merci:

nima_chapter85
23-11-2007, 23:00
بفرمایید اینم ورژن جدید LinkBoy UIQ3 1.30 بعد بگین نیما بده (شوخی )
البته این ورژن هم رجیستر نیست مانند ورژن 1.02 ولی خیلی باحاله امکانات جدیدی بهش اضافه شده امتحان کنید حتما یه تشکر کوچولو هم بکنید بد نیستا

A_lph_A
25-12-2007, 16:07
سلام به دوستان خوبم این برنامه خیلی عالیه فقط وقتی آیکون جدید انتخاب میکنم این آیکون فاقد کیفیت میشود و یک background سیاه پشت آیکون پدیدار میشود .
آیا راه حلی دارد ؟
ممنون از تمامیه دوستان