PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورژن جديد برنامه KD Player

mri
05-11-2007, 11:38
سلام. اين هم از ورژن 0.8.6 برنامه KD Player كه جديدترين ورژن هستش.دانلود كنيد و حالشو ببريد.

™ALI
05-11-2007, 12:17
سلام دوست عزیز...

متاسفانه این برنامه مشکل داره و نصب نمیشه !! فکر میکنم مشکلی توی این فایل jar باشه !
ممنون میشم پیگیری کنید...:wink:

موفق باشید دوست عزیز...:flower:

mri
05-11-2007, 12:46
سلام دوست عزیز...

متاسفانه این برنامه مشکل داره و نصب نمیشه !! فکر میکنم مشکلی توی این فایل jar باشه !
ممنون میشم پیگیری کنید...:wink:

موفق باشید دوست عزیز...:flower:

دوباره آپ كردم . مي تونيد ورژن 0.8.5 رو هم امتحان كنيد.

™ALI
05-11-2007, 13:39
سلام...

ممنونم... ورژن 0.8.6 که مجددا آپلود کردین کار میکنه... لطف کردین و خسته نباشید...:wink:

موفق باشید...:flower:

رضا_عطار
29-11-2007, 19:17
سلام ببخشید نحوه کار کردن با KD Player
چگونه است من هر کاری میکنم نمی توانم آهنگ گوش بدم

saeed254631
29-11-2007, 20:20
اين برنامه فايلهاي روي گوشي رو نميشناسه.ميشه راهنمايي كنيد.

رضا_عطار
01-12-2007, 12:10
کسی نیست که به سوالات ما جواب بده

loosari
03-12-2007, 17:34
دقیقا همین طوره!

mri
04-12-2007, 10:44
سلام.روش كار با اين برنامه خيلي ساده هست.براي پخش موزيك بايد Playlist بسازيد.دقت كنيد:
وقتي برنامه رو اجرا كرديد اگه در قسمت Now playing هستيد با زدن دكمه صفر به منوي اصلي برويد.هفتمين گزينه يعني Playlist را انتخاب كنيد و بعد اولين گزينه يعني New playlist را انتخاب كنيد .حالا بايد براي Playlist تان اسم بگذاريد. بعد از اين كار بايد وارد فولدري كه موزيك هايتان درآنجا قرار دارد بشويد.اگر ميخواهيد تمامي موزيك هايتان را در داخل پلي ليست Add كنيد از دكمه منو دومين گزينه يعني Add all را انتخاب كنيد و صبر كنيد تا همه موزيك ها Add شوند و حالا از گزينه منو Finish را انتخاب كنيد.
اگر هم مي خواهيد به صورت تك تك موزيك ها را Add كنيد دكمه وسط جهت ها را فشار دهيد تا موزيك انتخابيتان add شود و در آخر از داخل منو Finish را انتخاب كنيد .
بعد از زدن Finish مي توانيد موزيك هايي كه در Playlist تان وجود دارد را ببينيد.حالا هر كدام را كه خواستيد انتخاب كنيد.
عكس ها گوياي همه چيز هست.
موفق باشيد.