PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند مشکل اساسی با Huawei Ascend G600

befermatooo
28-01-2013, 11:15
سلام .

من دیشب این گوشی رو خریدم و ازش راضی هستم اما چند به چند مشکل بر خوردم :

1 : دیشب شارژ ایرانسلم رو پر کردم اما یهو خالی شد ! نه زنگ زدم و نه وارد اینترنت شدم !

2 : وقتی به گوشیم زنگ میزنه یکی اصلا اسمش نمیاد و فقط شمارش ظاهر میشه ! در صورتی که تو مخاطبین سیو شده هستش !

3 : هر کاری کردم نتونستم gprs ایرانسل رو نصب کنم روش . همه تنظیمات موجود رو زدم اما نشد و وقتی میرم مثلا تو مرورگر خود گوشی این پیغام رو میده :

Connection problam : authentication via the P R O X Y server was unsuccessful

پــروکسی که تو تنظمات ایرانسل زدم اینه : 10.131.26.138 و پورت : 8080

ممنون میشم راهنماییم کنید تا به همین زودی تو ذوقم نخوره از این گوشی !

befermatooo
29-01-2013, 14:55
کسی نبود ؟

eniac1616
01-02-2013, 17:29
کسی نبود ؟

واس مخاطبینت باید شماره هاشونو تغییر بدی صفر رو پاک کن اول شماره ها +98 اضافه کن مثلا
09**** به +989**** تبدیل کن

TizorExam
01-02-2013, 18:12
چطوری میشه screen lock رو برداشت ؟ pattern گذاشتم الان پشیمون شدم اما نمیشه !
گزینه های not locked ,2D Unlock , Face Unlock هم غیر فعاله ! نوشته Disabled by administrator , encryption policy, or credentical storage

sajad431
01-02-2013, 18:15
سلام .

من دیشب این گوشی رو خریدم و ازش راضی هستم اما چند به چند مشکل بر خوردم :

1 : دیشب شارژ ایرانسلم رو پر کردم اما یهو خالی شد ! نه زنگ زدم و نه وارد اینترنت شدم !

2 : وقتی به گوشیم زنگ میزنه یکی اصلا اسمش نمیاد و فقط شمارش ظاهر میشه ! در صورتی که تو مخاطبین سیو شده هستش !

3 : هر کاری کردم نتونستم gprs ایرانسل رو نصب کنم روش . همه تنظیمات موجود رو زدم اما نشد و وقتی میرم مثلا تو مرورگر خود گوشی این پیغام رو میده :

connection problam : Authentication via the p r o x y server was unsuccessful

پــروکسی که تو تنظمات ایرانسل زدم اینه : 10.131.26.138 و پورت : 8080

ممنون میشم راهنماییم کنید تا به همین زودی تو ذوقم نخوره از این گوشی !

...... و پورت رو باید خالی بزاری

befermatooo
02-02-2013, 10:00
ممنون

مشکلات بالا حل شد .

اما یه مشکلی که دارم اینه که باطری گوشیم زود خالی میکنه . من باراول 3 ساعت شارژ کردم . اما از اون روز به بعد روزی 3 بار شارژ میکنم ! چون زود خالی میکنه مثلا اگه یه بازی رو نیم ساعت انجام بدم باطریش خالی میشه .

برا همه همینطوره یا باطری من مشکل داره ؟

TizorExam
02-02-2013, 15:06
ممنون

مشکلات بالا حل شد .

اما یه مشکلی که دارم اینه که باطری گوشیم زود خالی میکنه . من باراول 3 ساعت شارژ کردم . اما از اون روز به بعد روزی 3 بار شارژ میکنم ! چون زود خالی میکنه مثلا اگه یه بازی رو نیم ساعت انجام بدم باطریش خالی میشه .

برا همه همینطوره یا باطری من مشکل داره ؟

نه واسه من اینطوری نیست , شاید به شارژ اولیه نزدی

befermatooo
03-02-2013, 08:28
من باطری یدک رو از کجا گیر بیارم ؟

تو شهرمون گیرن نمیاد . چیکار کنم ؟

TizorExam
03-02-2013, 10:31
من باطری یدک رو از کجا گیر بیارم ؟

تو شهرمون گیرن نمیاد . چیکار کنم ؟

همین باطری رو 10 ساعت بزن به شارژ

rezajooooon5
06-02-2013, 11:16
سلام
من رمز پترن رو فراموش کردم میخواستم بدونم چجوری میشه بازش کرد؟
گوشی نه به gprs وصل میشه نه به wifi ممنون میشم راهنماییم کنین

TizorExam
06-02-2013, 11:31
سلام
من رمز پترن رو فراموش کردم میخواستم بدونم چجوری میشه بازش کرد؟
گوشی نه به gprs وصل میشه نه به wifi ممنون میشم راهنماییم کنین

یا باید به گوگل اکانت وصل بشی یا ریکاوری کنی

ruya
07-02-2013, 00:29
سلام چرا عکهسای متحرک رو توی این گوشی نشون نمیده ؟

ruya
07-02-2013, 22:25
کسی نیس جواب بده:dy:

Omid King
10-02-2013, 14:51
دوستان این obb folder کجاس ؟ من فایل دیتا برای بازی رو باید کجا بریزم ؟
کلا برنامه و بازیها که نصب میشند مسیرش کجاس ؟

GOOGLE-NEXUS
10-02-2013, 15:05
دوستان این obb folder کجاس ؟ من فایل دیتا برای بازی رو باید کجا بریزم ؟
کلا برنامه و بازیها که نصب میشند مسیرش کجاس ؟
سلام
باید خودتون این فولدر رو درست کنید
طبق اون راهنمایی که واسه نصب کرده
گاهی توی پوشه android و گاهی هم در پوشه روت استوریج

GOOGLE-NEXUS
10-02-2013, 15:12
سلام چرا عکهسای متحرک رو توی این گوشی نشون نمیده ؟
شما از یک برنامه گالری دیگه استفاده کنید جل میشه

farid-yakuza
15-02-2013, 12:33
سلام
من یه گوشی هواوی g600 خریدم حالا نمی تونم برنامه ها رو از phone memory به memory card انتقال بدم
چطور این کار انجام بدم ؟
نرم افزار app2sd pro رو هم نصب کردم بازم نشد
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

cradle00
16-02-2013, 17:38
سلام
من یه گوشی هواوی g600 خریدم حالا نمی تونم برنامه ها رو از phone memory به memory card انتقال بدم
چطور این کار انجام بدم ؟
نرم افزار app2sd pro رو هم نصب کردم بازم نشد
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

برو به مسیر زیر :

setting-apps
توی قسمت downloaded که توی internal storage هست روی برنامه ها کلیک کن و گزینه move to sd card v رو بزن. اکثر برنامه ها رو می تونی منتقل کنی ولی یکسری نمیشه.
من شارژ گوشیم زود تموم میشه.چرا؟مشکل چیه؟

mehdimdi
16-02-2013, 21:19
برو به مسیر زیر :

Setting-apps
توی قسمت downloaded که توی internal storage هست روی برنامه ها کلیک کن و گزینه move to sd card v رو بزن. اکثر برنامه ها رو می تونی منتقل کنی ولی یکسری نمیشه.

ببین بیشترین مصرفت چی بوده . از لانچر سه بعدی و انیمیشن استفاده نکن ببین چطور میشه . اگه خیلی مشکلت حاده یه فکتوری ریست کن و اگر بازم نشد گارانتی ببر

cradle00
17-02-2013, 08:58
ببین بیشترین مصرفت چی بوده . از لانچر سه بعدی و انیمیشن استفاده نکن ببین چطور میشه . اگه خیلی مشکلت حاده یه فکتوری ریست کن و اگر بازم نشد گارانتی ببر

لانچر خودشه رام اورجیناله و چیزی جز برنامه های معمولی روش نصب نیست .رفتم توی قسمت باتری دیدم display رو زده 46% و آندوید رو زده 25% . حالا چطوره وضعیت؟:av:

hossain
18-02-2013, 11:19
دوستان این گوشی فارسی داره؟

یعنی اس ام اس فارسی می خونه؟

solitary_sky
18-02-2013, 12:10
اره داداش خودشم فارسی میشه چه برسه به پیاماش
گوشیش توپه فقط دولوپر نداره

pro_mamad
21-02-2013, 10:59
سلام دوستان من این گوشی رو دیروز گرفتم.اما وقتی مسیج میخوام تایپ کنم روی هر کدوم از دکمه های کیبردش میزنم ویبره میزنه و هر چقدر هم گشتم جایی ندیدم که بشه غیر فعالش کرد.از کجا میه غیر فعال کردش؟ممنون.

TizorExam
21-02-2013, 20:05
سلام دوستان من این گوشی رو دیروز گرفتم.اما وقتی مسیج میخوام تایپ کنم روی هر کدوم از دکمه های کیبردش میزنم ویبره میزنه و هر چقدر هم گشتم جایی ندیدم که بشه غیر فعالش کرد.از کجا میه غیر فعال کردش؟ممنون.

اون دکمه ای که شکلک ها میاد رو نگه دار , یه setting اونجا داره که میتونی اینو غیر فعال کنی

TizorExam
22-02-2013, 19:39
Data Usage Warin اومده تو status bar و نمیره :|
کسی راه حلی نداره که چوری ببرمش ؟

TizorExam
28-02-2013, 23:41
دوستان برای اجرای بازی هایی که دیتا دارن مشکلی ندارید‌؟

farid-yakuza
05-03-2013, 12:51
برو به مسیر زیر :

setting-apps

move to sd card نداره ! هرچی می گردم پیدا نمی کنم !
میشه بیشتر راهنمایی کنین ؟ :bn:

mohammad_666
06-03-2013, 20:14
سلام دوستان من وقتی نور رو زیاد میکنم در صفحه لاک اسکرین روی زمینه خاکستری لرزش بسیار خفیفی مشاهده میکنم تا حالا دوبار هم عوض کردم اما هردو همینطور بودن آیا شما هم این مشکل رو دارید؟در ضمن گوشی رو از نمایندگی هواوی در بازار موبایل خریدم اما imea را در سایت پارس ماکروتل میزنم اعلام میکنه که سریال نامعتبر است کسی این مشکلات رو داره؟

pooriya_tk
06-03-2013, 21:42
سلام،من از این گوشی توی این یک ماه اخیر که دارمش واقعا راضیم مخصوصا از باطری اون.
اما این مشکل ریستارت شدن گوشی رو من 4-5 بار توی این یک ماهه تجربه کردم ولی تا حالا علتی براش پیدا نکردم!

kimas65
07-03-2013, 11:37
سلام
برای حل مشکل اسم و شماره می تونی گوشیتو آپدیت کنی ، فقط بعد از آپدیت مشکل ریستارت پیدا می کنه

دوستاییم که مشکل ریستارت دارن به هواوی میل بزنن که آپدیت جدید بده واسش . من میل زدم ولی باید چندنفر این مشکل رو گزارش کنن.

از نظر شارژ هم من اگه باهاش زیاد کار کنم دوروز شارژ نگه می داره ، یه یار گوشیتو ریست تو فکتوری کن.

tapesh95
08-03-2013, 20:52
سلام
یه ماه گوشی رو دارم تغریبا
ببینید میزان نگه داری شارژ به خیلی چیزا بستگی داره تو این گوشی
من از اخرین بار شارژ کردنم 32 ساعت میگذره و هنوز 45% شارژ دارم
با اینکه چنتا برنامه ی در حال اجرا نصب کردم
تو مارکت هواوی و اپتویذ هم کلی گشتم با نیمبازم کلی چت کردم
کافیه شما از یه برنامه استفاده کنید که 2 تا cpu گوشی شما به کار بیوفته (بعضی بازی ها) یا اینکه با gprs چت کنید شارژ رو نهایت 4-6 ساعت نگه میداره
میزان دمای باطری هم کنترل کنید همیشه
اگه استفاده ندارید از گوشی باید بین 24-28 باشه
در کل همیشه بزارید گوشیتون 100% بشه و بعد از شارژ بکشید بیرون
تا زیر 10% هم نشده نزنید تو شارژ این بهترین نهوه ی شارژ کردن گوشی

tapesh95
08-03-2013, 20:55
سلام
برای حل مشکل اسم و شماره می تونی گوشیتو آپدیت کنی ، فقط بعد از آپدیت مشکل ریستارت پیدا می کنه

دوستاییم که مشکل ریستارت دارن به هواوی میل بزنن که آپدیت جدید بده واسش . من میل زدم ولی باید چندنفر این مشکل رو گزارش کنن.

از نظر شارژ هم من اگه باهاش زیاد کار کنم دوروز شارژ نگه می داره ، یه یار گوشیتو ریست تو فکتوری کن.

شما گوشیتو اپدیت کردی؟
چه قسمتی از نرم افزارتو اپدیت کردی
اندروید من 4.0.4 و هیچ اپدیتی پیدا نمیکنه واسم با خود گوشی که میگردم

solitary_sky
08-03-2013, 23:14
سلام چه جوریه که من با گوشی و نرم افزارش که روی سیستم نصبه هنوز پیغامی مبنی بر آپدیته گوشیم نیومده اگر امکان داره بگین چه جوری برای شما پیغامه آپدیت اومده ؟
مدل گوشیم اینه :u8950-1v100r001c00b948

kimas65
10-03-2013, 20:43
سلام چه جوریه که من با گوشی و نرم افزارش که روی سیستم نصبه هنوز پیغامی مبنی بر آپدیته گوشیم نیومده اگر امکان داره بگین چه جوری برای شما پیغامه آپدیت اومده ؟
مدل گوشیم اینه :u8950-1v100r001c00b948

واسه من تقریبا دو سه هفته پیش پیغام آپدیت داد که بعد آپدیت از 948 به 957 تغییر کرد .ولی از آپدیتش پشیمونم ، چون منو یه نفر دیگه که با هم آپدیت کردیم مشکل ریستارت خود به خود پیدا کردیم . حتا بردم نمایندگی واسم فلش زد ولی حل نشد چون باز به همین ورژن فلش زدن

AminS52
10-03-2013, 21:22
سلام
من این گوشی رو ندارم ولی میخواستم بخرم!
حالا میگید این مشکلات رو داره ؟؟
یعنی نخرم ؟؟
خوب نیست ؟؟
لطفا یکی بگه بگیرم اینو یا نه ؟؟

solitary_sky
11-03-2013, 00:52
من رفتم نمایندگی دادم آچئیت کرد به 957 و الان 3 روز میگذره حتی یک بارم ریست نشده ببرین نمایندگی براتون آپدیت کنن

tapesh95
11-03-2013, 06:00
بیلد من 948 اما اپدیتی واسم پیدا نمیکنه

tapesh95
11-03-2013, 06:19
سلام
من این گوشی رو ندارم ولی میخواستم بخرم!
حالا میگید این مشکلات رو داره ؟؟
یعنی نخرم ؟؟
خوب نیست ؟؟
لطفا یکی بگه بگیرم اینو یا نه ؟؟
سلام
ببین دوست عزیز هرچی تو سایتای دیگه نوشتن رو ول کن
دقیق بهت توضیح میدم انتخاب با خودت
از لحاظ کیفت ساخت بدنه گوشی خوش ساختیه اما نه در حد گوشی های سونی یا ایفون
شما قیمت هم لحاظ کن چون بعضیا بدون در نظر گرفتن قیمت مقایسه میکنن
کیفت ال سی دی گوشی در حد قابل قبولیه،نه اونجور عالی که ایکون ها رو زنده حس کنی نه اونجور که دلت رو بزنه،من با دیزایر ایکس مقایسه کردم خیلی کم اورد گوشیم
تاچ گوشی یکم ضعیفه و تاچ خیلی روونیو بهت ارایه نمیده
لانچر خود هواوی هنگام اسلاید به صفحه های کناری پرش ریز داره،یعنی تیک های خیلی ضریف میزنه و روون جا به جا نمیشه
اکثر جاها مثلا تو اس ام اس یا کال لوگ که سریع بالا پایین کنی تیک میزنه
تو دست من تا حالا هنگ نکرده اصلا،من پوست از سر گوشیم کندم
فقط 2 بار تو این مدت ریستارت شد که اونم به خاطر نصب 30 تا برنامه و پاک کردنشون بود
اگه قسمت خاصی مد نظزت بگو تا اونجارو بگم
در کل نسبت به پولش قابل قبوله،عالی نیست
نظر منو بخای 200 اگه میتونی جور کن بزار رو پولت دیزایر ایکس بگیر
یا یه اکسپریا اس یا اس ال دست دوم تمیز بگیری بیشتر لذت میبری(این نظر شخصی منه)
یه چیز دیگه،با اینکه اندروید 4.2 اومده ما هنوز تو 4.0.1 گیریم معلوم نیست هواهوی کی میخاد اپدیت بده بیرون و اینکه این گوشی هنوز روت نشده

tapesh95
11-03-2013, 06:21
من رفتم نمایندگی دادم آچئیت کرد به 957 و الان 3 روز میگذره حتی یک بارم ریست نشده ببرین نمایندگی براتون آپدیت کنن
تغیری با قبل کرده؟
از نظر سرعت،روون شدن سیستم عامل،یا هر چیز دیگه ای

solitary_sky
12-03-2013, 02:16
نه هیچ فرقی نکرده.من گوشیمو آفلاین بدونه کدآنلاک روت کردم بلوتوث گوشیم پرید واسه همین دادم نمایندگی واسه آپدیت

S-ARM
17-03-2013, 16:53
سلام
دوستان روی بعضی از شبکه های وایرلس که کانکت میشم آرم وایرلسم آبی هست و روی بعضی هاش آرم وایرلس بی رنگ و سفید

چه فرقی داره؟
ممنون

cradle00
17-03-2013, 17:41
سلام
دوستان روی بعضی از شبکه های وایرلس که کانکت میشم آرم وایرلسم آبی هست و روی بعضی هاش آرم وایرلس بی رنگ و سفید

چه فرقی داره؟
ممنون

آبی اینترنت داره ولی سفید یعنی اینترنت نداره.

گوشی من 2 هفته ای یکبار ریست میشه خود به خودو اپدیتم نکردمش.داستانش چیه؟

S-ARM
17-03-2013, 17:52
عجیبه
با اینترنت وایرلس خونه ما چندروزیه سفید شده اما یه سری برنامه ها کار میده یه سری network error

TizorExam
17-03-2013, 18:18
آبی اینترنت داره ولی سفید یعنی اینترنت نداره.

گوشی من 2 هفته ای یکبار ریست میشه خود به خودو اپدیتم نکردمش.داستانش چیه؟

منم آپدیت نکردم بعضی وقتا ریست میشه اما خیلی کم !

قضیه خاصی نداره دیگه ! تو آپدیت های بعدی احتمالا اوکی بشه

RedDragonA
02-04-2013, 14:50
يه سوال داشتم g600 huawei از نظر سخت افزاري چقدر ضعيفه؟
همه بازي هاي hd رو ساپورت ميكنه؟

hameddinga
05-04-2013, 15:34
با سلام .
دوستان مشکل باطری گوشی g600 من حل شد :ar: تو همین سایت خیلی ها نوشته بودند که گوشی رو 10 ساعت بزن به شارژ درست می شه اما فقط با اینکار جواب نمیده . اول باید تمام شارژ باطری گوشی رو خالی کنید تا 0% بشه تا گوشی خاموش بشه بعد گوشی رو به شارژ بزنید به مدت 10 ساعت بعد گوشی رو روشن کنید اینکارو 2 3 بار انجام دادم الان گوشیم 2 روز شارژ نگه می داره همین گوشی رو هر روز 2 بار میزیدم تو شارژ !!!!! راستی بهترین حالت شارژ گوشی تا زیره 10 % نشده شارژ نکنید! و تا 100% نشده از شارژ نکشید !

wifi_n
05-04-2013, 18:46
عجیبه
با اینترنت وایرلس خونه ما چندروزیه سفید شده اما یه سری برنامه ها کار میده یه سری network error

ربطی با اینترنت نداره اگر شما سرویسهای گوگل مثل GoogleServicesFramework و Gtalk Google Store Google Account

رو فعال کرده باشید سبز هست در غیر اینصورت سفید هست

tapesh95
12-04-2013, 20:30
نه هیچ فرقی نکرده.من گوشیمو آفلاین بدونه کدآنلاک روت کردم بلوتوث گوشیم پرید واسه همین دادم نمایندگی واسه آپدیت

مطمعنی رووت کردی؟روت شد گوشید؟
بدون کد انلاک روت نمیشه گوشی
سوپر یوزر واست اومد تو برنامه ها؟
از چه روشی استفاده کردی؟

wifi_n
14-04-2013, 07:00
يه سوال داشتم g600 huawei از نظر سخت افزاري چقدر ضعيفه؟
همه بازي هاي hd رو ساپورت ميكنه؟

از نظر سخت افزاری عالی هست تمام بازی های hd رو ساپورت میکنه

من تست کردم میزان نگهداری شارژش هم عالی هست

دوربین و سایر امکاناتش هم که دیگه حرف نداره

Cheric
13-05-2013, 18:27
من کانتکت رو میزارم رو گوشی ولی هر بار که گوشی رو خاموش روشن میکنم باز هم شماره های سیم و گوشیو با هم نشون میده یعنی هر اسمو دوتا در کانتکت نشون میده
مشکل از چیه؟

wifi_n
13-05-2013, 23:43
من کانتکت رو میزارم رو گوشی ولی هر بار که گوشی رو خاموش روشن میکنم باز هم شماره های سیم و گوشیو با هم نشون میده یعنی هر اسمو دوتا در کانتکت نشون میده
مشکل از چیه؟

خوب تو تنظیمات میتونید همه رو روی phone یا روی sim دخیره کنید که قسمت manage contacts هست

یا انتخاب کنید فقط از روی sim یا phone بخونه که در قسمت contacts to display هست

در ضمن با google account همه contact ها رو سینک کنید شاید مشکل از اون باشه

ruya
14-05-2013, 00:03
سلام به همه بچه ها ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه

وقتی من از طریق اس ام اس شماره کارتم رو برای کسی دیگه میفرستم کلا شماره برعکس و از راست به چپ می افته باید چیکارکنم ؟

Fazel_R2
14-05-2013, 00:58
سلام به همه بچه ها ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه

وقتی من از طریق اس ام اس شماره کارتم رو برای کسی دیگه میفرستم کلا شماره برعکس و از راست به چپ می افته باید چیکارکنم ؟

سلی:4:
کیبوردت رو عوض کن اولش
بعد هم از go sms استفاده کن
خدافس

ruya
14-05-2013, 20:39
سلی:4:
کیبوردت رو عوض کن اولش
بعد هم از go sms استفاده کن
خدافس
علیک مرسی از راهنماییت میشه یه کیبرد خوب معرفی کنید

go sms چیه ؟ میشه لینک دانلود بدید

wifi_n
14-05-2013, 23:29
برای افزایش سرعت در هنگام کند شدن گوشی های اندرویید
اولین راه حل از منو setting گزینه fast boot را off کنید دستگاه را دوباره خاموش روشن کنید
دومین راه حل از منو apps قسمت all رو انتخاب کنید برنامه های غیر ضروری مانند maps- gmail- google play , .. که باعث مصرف رم و cpu میشود را disable کنید
سومین راه حل از منوی apps قسمت running سرویسهای غیر ضروری را stop کنید
چهارمین راه حل منو apps قسمت Downloaded را انتخاب کنید روی برنامه ها فعال ّForce Stop را انتخاب کنید
پنجمین راه حل کلید home را چند ثانیه نگه دارید برنامه های در حالت انتظار را به سمت راست بکشید تا حذف شوند

ruya
15-05-2013, 23:11
:cu: کسی نیست کمک کنه

Fazel_R2
16-05-2013, 00:29
علیک مرسی از راهنماییت میشه یه کیبرد خوب معرفی کنید

go sms چیه ؟ میشه لینک دانلود بدید
من خودم از smart keyboard استفاده میکنم
go sms برنامه جایگزین پیام رسان میشه
تو انجمن سرچ کنید هردو هست

molten134
24-05-2013, 01:42
سلام دوستان شب بخیر
امروز یک گوشی huawei g600 'گرفتم ولی به یک مشکل عجیب برخوردم . مشکل از این قراره که تنظیمات wifi رو انجام میدم ولی وقتی کلید کانکت رو میزنم ، هیچ اتفاق خاصی نمیوفته و گوشی به وایرلس کانکت نمیشه. روی این مودم وایر لس لپ تاپ و یک گوشی سامسونگ اندروید و یک نوکیا ست هست (پس مودم سالمه و مشکلی نداره) گوشی را در محل دیگه ای هم تست کردم اونجا هم کار نمیکنه. .

یک بار گوشی را ریست کردم ولی بازم نتیجه نگرفتم. کسی می تونه در این زمینه راهنمایی انجام بده. ؟

پیشاپیش تشکر میکنم.

:hello:

wifi_n
24-05-2013, 15:59
سلام دوستان شب بخیر
امروز یک گوشی huawei g600 'گرفتم ولی به یک مشکل عجیب برخوردم . مشکل از این قراره که تنظیمات wifi رو انجام میدم ولی وقتی کلید کانکت رو میزنم ، هیچ اتفاق خاصی نمیوفته و گوشی به وایرلس کانکت نمیشه. روی این مودم وایر لس لپ تاپ و یک گوشی سامسونگ اندروید و یک نوکیا ست هست (پس مودم سالمه و مشکلی نداره) گوشی را در محل دیگه ای هم تست کردم اونجا هم کار نمیکنه. .

یک بار گوشی را ریست کردم ولی بازم نتیجه نگرفتم. کسی می تونه در این زمینه راهنمایی انجام بده. ؟

پیشاپیش تشکر میکنم.

:hello:

اگه گوشی شبکه های wifi رو سرچ میکنه یعنی تو لیستش نشون میده سالم هست

شما نوع Security رو دقیق تنظیم کنید یعنی طبق همون الگوریتمی که داخل مودم هست مثلا WPA (http://en.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi_Protected_Access#WPA) - WPA2 (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CDEQ0gIoATAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FWi-Fi_Protected_Access%23WPA2&ei=FU-fUYzgHYiQOJeJgfgN&usg=AFQjCNFFZwAIf-FDIp-LC-7tuGqX4SkK_w&bvm=bv.47008514,d.ZWU)

molten134
24-05-2013, 17:19
از بابت سکوریتی و تنظیماتش مطمئن هستم. حتی روی مودم هم اومدم تغییر دادم و برای چند دقیقه شبکه وای فای را open گذاشتم ولی بااز هم افاقه نکردم.

به نظرتون لازمه چند تا capture از صفحه بگیرم شما هم ببینی ، شاید موردی به ذهنت بیاد؟

wifi_n
24-05-2013, 19:41
از بابت سکوریتی و تنظیماتش مطمئن هستم. حتی روی مودم هم اومدم تغییر دادم و برای چند دقیقه شبکه وای فای را open گذاشتم ولی بااز هم افاقه نکردم.

به نظرتون لازمه چند تا capture از صفحه بگیرم شما هم ببینی ، شاید موردی به ذهنت بیاد؟

شما گوشی رو ریست کا مل کنید بعد برید پاسا ژ مو بایل ایران اونجا اینترنت wifi رایگان داره اگه حل نشد

همون جا نمایندگی رسمی huawei هست بدید براتون مشکلشو حل کنن

molten134
24-05-2013, 21:25
شما گوشی رو ریست کا مل کنید بعد برید پاسا ژ مو بایل ایران اونجا اینترنت wifi رایگان داره اگه حل نشد

همون جا نمایندگی رسمی huawei هست بدید براتون مشکلشو حل کنن

به نظرم گوشی مشکل داره چون که اومدم روی کامپیوتر یک شبکه hotspot راه انداختم با انواع سکوریتی . جالب این هست که حتی اسم شبکه محلی scan هم نمیشه ولی همزمان با دو گوشی دیگه امتحان کردم، شبکه سرچ میشه و میشه به اون متصل شد.

باید برم نمایندگی.

ممنون از وقتی که گذاشتید. :bq:dq:

ruya
27-05-2013, 00:05
سلام من اس ام اس های فارسی که برام میاد به صورت پشت سر هم نمیاد و جمله بندی ها قاطی میشه چیکار کنم ؟

wifi_n
27-05-2013, 01:15
سلام من اس ام اس های فارسی که برام میاد به صورت پشت سر هم نمیاد و جمله بندی ها قاطی میشه چیکار کنم ؟

تو اندروید کلا همینه از یه شماره فقط یه فایل باز میکنه

ruya
29-05-2013, 23:49
تو اندروید کلا همینه از یه شماره فقط یه فایل باز میکنه

یعنی راه حلی نداره ؟

من حتی شماهر کارت رو هم میفرستم برعکس فرستاده میشه

ruya
30-05-2013, 00:02
چرا من نمیتونم به اینترنت کانکنت بشم ؟

wifi_n
30-05-2013, 15:29

دقیق بگید تا پاسخ داده بشه wifi -gprs -irancell- irmci -3g , .....

در ضمن کافه بازار رو دانلود کنید و نرم افزار go sms رو بگیرید امکانات خیلی زیادی داره

Cheric
31-05-2013, 00:26
سلام

در مورد g600 یه سوال دارم

من وقتی انلاینم بعضی وقتا بازیام یا برنامه هام اروره is not responding میده متوقف میشه و میاد بیرون شما این مشکلو ندارید

کاریش نمیشه کرد؟
ریست فاکتوری هم کردم

و دوم اینکه وقتی افت سرعت پیدا میکنم مثل ساعات رایگان نت یا اکثر ساعات روز که اسپیدم میاد زیر 1مگ دانلودم با گوشی افت شدیدی میکنه حتی یه فایل 2مگی رو یه ربع میکشه دان کنه اینجور وقتا چراغ وای فای و اینترنت بصورت نامرتب و با تاخیر چشمک میزنه در حالی که در حین دانلود باید یکنواخت و سریع روشن خاموش بشه حتی با اینترنت 128

wifi_n
31-05-2013, 08:44
سلام

در مورد g600 یه سوال دارم

من وقتی انلاینم بعضی وقتا بازیام یا برنامه هام اروره is not responding میده متوقف میشه و میاد بیرون شما این مشکلو ندارید

کاریش نمیشه کرد؟
ریست فاکتوری هم کردم

و دوم اینکه وقتی افت سرعت پیدا میکنم مثل ساعات رایگان نت یا اکثر ساعات روز که اسپیدم میاد زیر 1مگ دانلودم با گوشی افت شدیدی میکنه حتی یه فایل 2مگی رو یه ربع میکشه دان کنه اینجور وقتا چراغ وای فای و اینترنت بصورت نامرتب و با تاخیر چشمک میزنه در حالی که در حین دانلود باید یکنواخت و سریع روشن خاموش بشه حتی با اینترنت 128

سرعت اینترنت شبانه کلا همینطور هست پایینه

برای کنترل قطعی شما میتونید برنامه های غیر ضرروری رو ببندید

گوشی های موبایل شاید نتونن 3-4 تا برنامه در حال اجرا رو با تو اینترنت مدیریت کنن

رای افزایش سرعت در هنگام کند شدن گوشی های اندرویید
اولین راه حل از منو setting گزینه fast boot را off کنید دستگاه را دوباره خاموش روشن کنید
دومین راه حل از منو apps قسمت all رو انتخاب کنید برنامه های غیر ضروری مانند maps- gmail- google play , .. که باعث مصرف رم و cpu میشود را disable کنید
چهارمین راه حل منو apps قسمت Downloaded را انتخاب کنید روی برنامه ها فعال ّForce Stop را انتخاب کنید
پنجمین راه حل کلید home را چند ثانیه نگه دارید برنامه های در حالت انتظار را به سمت راست بکشید تا حذف شوند

در ضمن برای دانلود هم سرعت دانلود منیجر خیلی بالا هست
و قابل مقایسه با گوشی نیست
و اگه فقط یک برنامه در حال اجرا براتون مهم هست
در قسمت settings در قسمت Developer options در قسمت Background process limit گزینه No Background processes رو انتخاب کنید

ruya
31-05-2013, 17:20
دقیق بگید تا پاسخ داده بشه wifi -gprs -irancell- irmci -3g , .....

در ضمن کافه بازار رو دانلود کنید و نرم افزار go sms رو بگیرید امکانات خیلی زیادی داره

هم ایرانسل هم همراه اول مثلابرنامه ای رو میخوام اپدیت کنم یا چیزی رو دانلود کنم از فروشگاه ارور میده میگه تایید مجوز لازم است شما باید وارد حساب گوکل خود شوید

چیکار کنم ؟؟

go sms رو دارم میشه لینک دانلود برای کافه بازار بدید ؟

و اینکه در مورد اسم اسها هم میتونید کمک کنید ؟ تو پست قبلی گفتم مشکلم چیه

ruya
31-05-2013, 17:24

:ao:

ruya
31-05-2013, 19:34
میشه یک کیبرد خوب برای این گوشی معرفی کنید

Cheric
31-05-2013, 20:30
سرعت اینترنت شبانه کلا همینطور هست پایینه

برای کنترل قطعی شما میتونید برنامه های غیر ضرروری رو ببندید

گوشی های موبایل شاید نتونن 3-4 تا برنامه در حال اجرا رو با تو اینترنت مدیریت کنن

رای افزایش سرعت در هنگام کند شدن گوشی های اندرویید

در ضمن برای دانلود هم سرعت دانلود منیجر خیلی بالا هست
و قابل مقایسه با گوشی نیست
و اگه فقط یک برنامه در حال اجرا براتون مهم هست
در قسمت settings در قسمت Developer options در قسمت Background process limit گزینه No Background processes رو انتخاب کنید

در مورد این مشکل چی؟
"من وقتی انلاینم بعضی وقتا بازیام یا برنامه هام اروره is not responding میده متوقف میشه و میاد بیرون شما این مشکلو ندارید"

شما تا حالا واستون پیش اومده؟

اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین خیلی رو اعصابمه حسابی دل چرکینم کرده..

یه مورده دیگه فست بوت on هست restart که میکنم حدود 30 تا 40 ثانیه میکشه تا خاموش شه و دوباره بیا بالا

خاموش روشن که میکنم حداکثر 5ثانیه بوتش طول میکشه ولی restart اینجوریه..

اگرم ممکنه یه برنامه خوب در زمینه task killerو cashe cleaner معرفی کنید اصلا لازمه؟
من zd box نصب کردم ولی ویجتش دقیق نیست معمولا بذنامه های در حاله اجرارو 1نشون میده ولی وقتی kill رو میزنم 5 6تا برنامه بازه میبنده
و محاسبه گر حجم مصرفیه اینترنتش در notification bar که کار نمیکنه همیشه صفره

Fazel_R2
01-06-2013, 14:59
:ao:

میشه یک کیبرد خوب برای این گوشی معرفی کنید

از smart keyboard استفااده کنید
با یه سرچ تو انجمن میتونید پیداش کنید

ruya
02-06-2013, 01:05
از smart keyboard استفااده کنید
با یه سرچ تو انجمن میتونید پیداش کنید

قبلا هم بچ هها تو همین تاپیک گفتند این مدلش خوبه نصب کردم رو گوشی ولی طرز کار باهاش رو بلد نیستم

ruya
02-06-2013, 01:08

هم ایرانسل هم همراه اول مثلابرنامه ای رو میخوام اپدیت کنم یا چیزی رو دانلود کنم از فروشگاه ارور میده میگه تایید مجوز لازم است شما باید وارد حساب گوکل خود شوید

چیکار کنم ؟؟

go sms رو دارم میشه لینک دانلود برای کافه بازار بدید ؟

و اینکه در مورد اسم اسها هم میتونید کمک کنید ؟ تو پست قبلی گفتم مشکلم چیه

میشه اگر کسی جواب اینا رو میدونه بگه

Fazel_R2
02-06-2013, 01:26
میشه اگر کسی جواب اینا رو میدونه بگه

من خودم از همین smart keyboard استفاده میکنم خیلی عالیه
میتونید از swiftkey هم استفاده کنید
ولی پیشنهاد من اسمارت کیبورده
کار باهاشم خیلی راحته

Cheric
02-06-2013, 02:27
سلام دوستان من گوشي رو هر وقت restart ميکنم درصد شارژ تغيير ميکنه مثلا 20هست ميشه 40درصد
براي شما پيش نيمده؟
گوشي مشکل داره يا باطريش؟

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk 4 Beta

ruya
02-06-2013, 20:35
من خودم از همین smart keyboard استفاده میکنم خیلی عالیه
میتونید از swiftkey هم استفاده کنید
ولی پیشنهاد من اسمارت کیبورده
کار باهاشم خیلی راحته

الان نصبش کردم چطور باید استفاده کنم وقتی بازش میکنم یه سری توضیحات داده که برای فعال کردن باید این کارها رو بکنم ولی سر در نمیارم چی میگه

Fazel_R2
02-06-2013, 21:51
الان نصبش کردم چطور باید استفاده کنم وقتی بازش میکنم یه سری توضیحات داده که برای فعال کردن باید این کارها رو بکنم ولی سر در نمیارم چی میگه

به وای فای وصل بشید بزارید زبان فارسی رو دانلود کنه

ruya
02-06-2013, 23:03
به وای فای وصل بشید بزارید زبان فارسی رو دانلود کنه

ببخشید من این همه سوال میپرسم زبان فارسی رو پشتیبانی میکنه تو ضیحاتش به زبان فارسیه

Fazel_R2
03-06-2013, 00:32
ببخشید من این همه سوال میپرسم زبان فارسی رو پشتیبانی میکنه تو ضیحاتش به زبان فارسیه

میدونم ولی برای نوشتن باید دیکشنری زبان فارسی رو دانلود کنه
همون اسمارت کیبورد رو نصب کنید بهتره

Cheric
04-06-2013, 23:33
یکی نیست جواب مارو بده؟؟

Fazel_R2
06-06-2013, 11:45
سلام دوستان من گوشي رو هر وقت restart ميکنم درصد شارژ تغيير ميکنه مثلا 20هست ميشه 40درصد
براي شما پيش نيمده؟
گوشي مشکل داره يا باطريش؟

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk 4 Beta

داداش شما یه بار باطری رو کالیبره کن
تو انجمن سرچ کنید اموزشش هست

Fazel_R2
06-06-2013, 13:29
لطفا سوالات خودتون رو این تاپیک بپرسید شاید بتونیم یه بخش واسه این گوشی درست کنیم

[تاپیک مرجع] پرسش و پاسخ گوشی Huawei Ascend G600 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285784)

RedDragonA
03-07-2013, 18:21
ببخشيد من ميخواهم اين گوشي رو بخرم.
ميخواستم بپرسم در حالت عادي چقدر از رمش خاليه؟

Fazel_R2
03-07-2013, 23:43
ببخشيد من ميخواهم اين گوشي رو بخرم.
ميخواستم بپرسم در حالت عادي چقدر از رمش خاليه؟

عزیز من مگه یه سوال رو چندبار میپرسن؟
تو تاپیک پرسش و پاسخ پرسیدید جواب دادم:4:

من با رام miui در حالت عادی حدود 180 خالیه بعضی وقتا به 200 تا 250 هم میرسه

arman0077
04-07-2013, 12:01
دوستان عزیز من تو این روزا میخوام گوشی جی600 بخرم .
اگه میشه لطف کنید و یه عکس در محیط داخل منزل (با نور معمولی) بگیرید.
یه فیلم دو - سه ثانیه ای هم در داخل و خارج از منزل بگیرید و اینجا آپلود کنید.
.
چون بین این گوشی و ایکسپریا پی موندم .
از این گوشی خوشم میاد ولی خیلی جا ها نوشتن فیلم برداریش بده.
واسم مهم نیست که فیلمش hd یا fullHD نیست. ولی کیفیت فیلمش برام مهمه.
.
پیشاپیش ممنونم.

Fazel_R2
04-07-2013, 17:09
دوستان عزیز من تو این روزا میخوام گوشی جی600 بخرم .
اگه میشه لطف کنید و یه عکس در محیط داخل منزل (با نور معمولی) بگیرید.
یه فیلم دو - سه ثانیه ای هم در داخل و خارج از منزل بگیرید و اینجا آپلود کنید.
.
چون بین این گوشی و ایکسپریا پی موندم .
از این گوشی خوشم میاد ولی خیلی جا ها نوشتن فیلم برداریش بده.
واسم مهم نیست که فیلمش hd یا fullHD نیست. ولی کیفیت فیلمش برام مهمه.
.
پیشاپیش ممنونم.

عزیزان خواهش میکنم از زدن چندین پست خودداری کنید
این گوشی تاپیک پرسخ و پاسخ داره
هر سوالی دارید همونجا بپرسید تا جوابتونو بگیرید
با تچکر

[تاپیک مرجع] پرسش و پاسخ گوشی Huawei Ascend G600 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285784)

RedDragonA
20-07-2013, 15:22
تايپيك ميتونه ديگه قفل بشه.

Fazel_R2
20-07-2013, 20:25
تاپیک های مرجع:

[تاپیک مرجع] پرسش و پاسخ پیرامون گوشی های هوآوی Huawei (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=290990)

[تاپیک مرجع] پرسش و پاسخ گوشی Huawei Ascend G600 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285784http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285784)

درخواست قفل تاپیک داده شد
برای طرح مشکل به تاپیک های بالا مراجعه کنید