PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [رام] رســـمی گــــالــکسی نـــوت با بــیس 4.1.2 Jelly Bean N7000XXLSZ

صفحه ها : 1 [2] 3

hooman.n7000
24-02-2013, 10:08
بچه ها کمک تا دیشب تو منو چندتا برنامه مثله نمیدونم چی چی بوک چندتا برنامه اتوماتیک نصب میکنه بود اما الان که رفتم رو s memo هم اون پرید هم چندتا اپ دیگه که با خود رام نصب شده بود چرا اینطور شد؟؟؟
رام ناقص شده الان؟؟
مشکلی پیش اومده؟؟

داداش من فقط در مورد smemo میتونم کمکت کنم. شما وقتی اولین بار snote رو باز میکنی ازت میپرسه که میخوای smemo رو با snote ادغام کنی یا نه؟ که شما هم مثل من گزینه بله رو زدی و smemo پرید! مشکلی نیست. snote کامل تره. ولی خوب من با smemo راحت تر بودم ولی دارم به نوت هم عادت میکنم. همونطور که دارم با کیبورد سواپ عادت میکنم که از وقتی باهاش کار کردم دوست دارم همش اس.ام.اس بدم. فوق العادست که فارسی رو به این شکل ساپورت میکنه!

hooman.n7000
24-02-2013, 10:14
استید محترم، برای social hub هنوز راه حلی پیدا نشده؟ چرا از این رام حذفش کردن؟ راهی نیست که بتونیم رو این رام داشته باشیمش؟ برای من از این جهت مهمه که به راحتی میتونستم عکس هام رو تو فیس بوک آپلود کنم بدون نیاز به ف ی ل ت ر شکن. بدون سوشال هاب راهی برای این کار هست؟

ramsam2
24-02-2013, 10:46
بچه ها کمک تا دیشب تو منو چندتا برنامه مثله نمیدونم چی چی بوک چندتا برنامه اتوماتیک نصب میکنه بود اما الان که رفتم رو s memo هم اون پرید هم چندتا اپ دیگه که با خود رام نصب شده بود چرا اینطور شد؟؟؟
رام ناقص شده الان؟؟
مشکلی پیش اومده؟؟

لطفا بقیم کمکم کنن

gameinformation
24-02-2013, 13:04
رام چین با المان حتما فرق دارند یک کم پس شما کدومش رو فلش زدی؟

من رام آلمانو ریختم.همون xlxsz دیگه.
واقعا موندم چرا شرتکات های لاک اسکرینم فعاله!

gameinformation
24-02-2013, 13:10
استید محترم، برای social hub هنوز راه حلی پیدا نشده؟ چرا از این رام حذفش کردن؟ راهی نیست که بتونیم رو این رام داشته باشیمش؟ برای من از این جهت مهمه که به راحتی میتونستم عکس هام رو تو فیس بوک آپلود کنم بدون نیاز به ف ی ل ت ر شکن. بدون سوشال هاب راهی برای این کار هست؟

میتونی از instagram استفاده کنی
فقط دفعه ی اول باید با چیز پی ان حساب فیس#بوکتو بهش متصل کنی.از اون له بعد نیازی نیست کاری کنی

mahdifhm
24-02-2013, 13:59
دوستان شرمنده الان میخوام این رام رو از اودین تحت pdaبزنم قبل زدن وایپ هم بکنم و کار دیگه ای نمیخواد بکنم درسته رام من 4.0.4هست.ممنون یکی زود جواب بده

sala68
24-02-2013, 14:10
دوستان شرمنده الان میخوام این رام رو از اودین تحت pdaبزنم قبل زدن وایپ هم بکنم و کار دیگه ای نمیخواد بکنم درسته رام من 4.0.4هست.ممنون یکی زود جواب بده

بله دیگه چیزی نمیخواد
فقط به فایل پیت دقت کن که از نسخه ی 16 استفاده کنی یا 32

mahdifhm
24-02-2013, 14:28
بله دیگه چیزی نمیخواد
فقط به فایل پیت دقت کن که از نسخه ی 16 استفاده کنی یا 32

فایل پیت رو از کجا بیارم وچه باید بکنم این فایل پیت رو دوست من یکم واضح بگو

at-pj
24-02-2013, 15:11
فایل پیت رو از کجا بیارم وچه باید بکنم این فایل پیت رو دوست من یکم واضح بگو

دادا آقا اسماعيل چند تا پيج قبل اين فايل رو گذاشته ولي فايل پيت نيازي نيست
فول وايپ بكني كافيه . من كه خودم از پيت استفاده نمي كنم .
كار با اين فايل يه كم ريسك داره ، سراغش نري بهتره . با همون فول وايپ كار رو تموم كن

at-pj
24-02-2013, 15:16
ابتدا اخرین ورژن root explore رو نصب کنید
لینک دان اخرین ورژن root explore
http://www.mediafire.com/?yg6x8xfl2oox6fi

حالا فایل air view رو دان کنید
com.sec.feature.hovering_ui.xml
http://www.mediafire.com/?s3q8q6nwdq66vjb

فایل air view رو به حافظه اصلی انتقال بدید root exploreرو باز کنید و دستتونو رو این فایل نگه دارید و بعد از باز شدن منو گزینه ی permissions رو انتخاب کنید و سه تیک ردیف سوم رو بردارید و تو تیک از ردیف وسط به جز اولی رو بردارید و ok کنید
بعد از تغییرات فایل رو کپی کنید و به صفحه ی اصلی root explore برید وبعد به پوشه ی etc/permissions برید و بر روی گزینه ی mount r/w کلیک کنید تا به mount r/o تبدیل شود
حالا فایل رو paste کنید بعد گزینه ی mount r/o را به حالت اول بازگردانید(mount r/w)

حالا گوشی رو ریست کنید بعد از بالا امدن کامل گوشی اونو خاموش کنید و به
حالت ریکاوری ببرید و فایل های زیر را نصب کنید
توجه:بعد از نصب هر فایل گوشی ریست میشود بزارید گوشی کامل بالا بیاد بعد دوباره گوشی رو به ریکاوری ببرید و فایل بعدی رو نصب کنید

نکته:اول system رو نصب کنید بعد preload

لینک دان فایل 1 (system)
LSZ_Air_View_Gallery_Fix_System.zip
http://www.mediafire.com/?zrzbm7d6z2zj88r

لینک دان فایل 2 (preload)
LSZ_Air_View_Gallery_Fix_Preload.zip
http://www.mediafire.com/?o7h5wuos1x724ky

بعد از نصب air view در تمام قسمت های گوشی فعال میشه مثل:music player,s note,video player,gallery,contact,messaging و خیلی جا های دیگه که حضور ذهن ندارم
لذت ببرید!!!

دوستان كسي تست كرده؟
اگه رو اين رام (رسمي) تست كرديد و ok بوده خبر بديد ما هم بريم تو كارش.

smaiel
24-02-2013, 18:36
من نصب کردم نه تنها ایرویو درست نشد بلکه من وسواسوی رامم را دوباره دارم عوض می کنم چون به دلم ننشست و احساس می کنم بعد اینکار سرعت گوشیم کم شده
البته دوستان عزیز که اینو گذاشتند حتما اطلاعاتشون درسته شاید رو گوشی من مچ نشده

حسین شکری
24-02-2013, 19:06
دوستان كسي تست كرده؟
اگه رو اين رام (رسمي) تست كرديد و ok بوده خبر بديد ما هم بريم تو كارش.

دوست عزیز من تست کردم خدایش جوابم داد ولی حال نردم چیزه مسخره ایه:dz:

at-pj
24-02-2013, 20:08
دوست عزیز من تست کردم خدایش جوابم داد ولی حال نردم چیزه مسخره ایه:dz:

دمت گرم دادا به این صداقتت

mahdifhm
24-02-2013, 20:33
سلام به همه اخرش من هم باید از نوت جدابشم واقعا گوشی بی نظیری بود ولی ساعت12اندروید4.1.2همین المان رو زدم ساعت2رفتم سالن مسابقه فوتسال داشتیم که بعد مسابقه گوشی رفت که رفت دوستان بدی از من دیدین حلالم کنید دعا کنید پیدا کنم زودتر بیام اخرش مزه این جیلی بین موند تو دلم لامسب نذاشت یه شب حس کنم این اندروید4.1.2 رو به هرحال دیگه رفت امیدوارم سرشما چنین بلایی نیاد بدرود دوستان

ramsam2
24-02-2013, 20:59
شماره سریالشو ببر خدمات ایرانسل واسه رهگیری راحت پیدا میشه خیلی متاسفم داداش انشاا... پیدا شه

m007
24-02-2013, 21:29
سلام به همه اخرش من هم باید از نوت جدابشم واقعا گوشی بی نظیری بود ولی ساعت12اندروید4.1.2همین المان رو زدم ساعت2رفتم سالن مسابقه فوتسال داشتیم که بعد مسابقه گوشی رفت که رفت دوستان بدی از من دیدین حلالم کنید دعا کنید پیدا کنم زودتر بیام اخرش مزه این جیلی بین موند تو دلم لامسب نذاشت یه شب حس کنم این اندروید4.1.2 رو به هرحال دیگه رفت امیدوارم سرشما چنین بلایی نیاد بدرود دوستان

خیلی ناراحت شدم دادا نمیدونم چرا جدیدا بخش نوت طلسم شده تو این 1 ماه 3 تا صفحه شکسته شده داشتیم الان هم که سرقت.بهترین کار الان اینه که از روی سریال گوشی (imei) برید پیگیری کنید اگه ناشی باشن راحت پیدا میشه قبلنا مال یکی از دوستانم راحت ردیابی شد(کار دوستش هم بود :|)
مال شما هم انشاالله پیدا میشه

mahdifhm
24-02-2013, 21:52
خیلی ناراحت شدم دادا نمیدونم چرا جدیدا بخش نوت طلسم شده تو این 1 ماه 3 تا صفحه شکسته شده داشتیم الان هم که سرقت.بهترین کار الان اینه که از روی سریال گوشی (imei) برید پیگیری کنید اگه ناشی باشن راحت پیدا میشه قبلنا مال یکی از دوستانم راحت ردیابی شد(کار دوستش هم بود :|)
مال شما هم انشاالله پیدا میشه

ممنون داداش شماره رو دادم ولی هنوز خبری نیست کلا خاموشه فعلا

azizi.m.r
25-02-2013, 00:03
دوستانی که گفتن کیبورد فارسی نداره
شما از کیبورد swype که وجود داره استفاده کنند و زبان فارسی رو که تقریبا 5 مگ هست رو از لیست دانلود کنند
به همین راحتی نیاز به نصب چیزی هم نیست
رام رو نصب کردم و حرفای دوستمون رو تایید میکنم منم تقریبا 100 تا بازی و برنامه نصب دارم...واقعا حرف نداره
فقط منتظر یه کرنل خوب هستم که واسش بیاد تا روتش کنم

داداش جان من نخدیا ولی زبان فارسی و از کدوم لیست دانلود کنم ؟

A.M.I.R N.O.T.E
25-02-2013, 00:18

داش مهدی خیلی ناراحت شدم

کاش از دستم کمکی بر بیاد ولی imei گوشیت رو هم ببر مرکز همراه اول که تو تبریز تو چهار راه لاله هست مرکز ایرانسل هم نرسیده آبرسان اول گلباد هست حتما برو اینجا ها قوطی گوشی رو هم ببر با خودت شاید لازم باشه اگه گوشیت گارانتی داره به مرکز گارانتی هم خبر بده به محض وارد شدن سیم کارت رد یابی میکنن

ali11111
25-02-2013, 00:32
به همه دوستان رام اسمال با بیس همین رام رو پیشنهاد میکنم

OXO
25-02-2013, 00:51
به همه دوستان رام اسمال با بیس همین رام رو پیشنهاد میکنم

میشه بیشتر توضیح بدی در موردش یا تایپیکش و بدی

*rb98*

Bitboy71
25-02-2013, 01:54
میشه بیشتر توضیح بدی در موردش یا تایپیکش و بدی

*rb98*

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3528563

Az N7000 Khodam Frstadam With Tapatalk

ramsam2
25-02-2013, 09:42
سلام به همه داداشای گلم راستی این جیلی بین ما Android Beam و پروژه کره و html5 و filmstrip و Reset app preferences و Google Apps Device Policy و Google Now و Currents وکروم پیشفرض و Google Play Books و Google Play Movies and TV Shows

داداش اینا پس کوشن جیلی بین با ایناش جیلی بینه پس اینا کوشن ؟؟؟ داره کدومارو داره؟؟

لطفا همه استادا نظر بدن تا من متوجه شم

bad_boy8993
25-02-2013, 13:27
سلام.آقا من میخوام رام گوشیمو با خود گوشی آپدیت کنم.ولی الان که میزنم.میزنه no update میخواستم ببینم کی میاد؟

gameinformation
25-02-2013, 13:54
سلام به همه داداشای گلم راستی این جیلی بین ما Android Beam و پروژه کره و html5 و filmstrip و Reset app preferences و Google Apps Device Policy و Google Now و Currents وکروم پیشفرض و Google Play Books و Google Play Movies and TV Shows

داداش اینا پس کوشن جیلی بین با ایناش جیلی بینه پس اینا کوشن ؟؟؟ داره کدومارو داره؟؟

یه سری از اینایی که اسم بردی تو رام هست.اما مهم ترین هایی که میتونم در موردشون اطلاعاتی بهت بدم ایناست:
1.پروژه کره: ببین این یه برنامه نیست! بیس اندروید 4.1 به صورتی نوشته شده که واسه اجرا و فعالیت های ساده و محیط لانچر (تاچ ویز در سامسونگ) از سی پی یو و جی پی یو به صورت موازی استفاده میشه.
این یعنی چی؟ یعنی همزمان از پردازنده مرکزی و کارت گرافیک واسه اجرای سیستم عامل استفاده میشه.
*یک مزیت برای نوت 1: با وجود قدیمی بودن نوت 1، چون گرافیکمون mali400 هست و گرافیک پر قدرتی هم محسوب میشه و حتی این گرافیک از گرافیک تگرا 3 وان ایکس هم قدرت پردازشی بیشتری داره، سرعتی عالی در منو ها و محیط سیستم عامل تحربه خواهیم کرد.
2.android beam: این قابلیت مختص گوشی های دارای NFC هست که متاسفانه گوشی ما از اون بی بهرست.
اولین بار فکر و ایده ی beam مال سامسونگ بود و اسمش S beam بود.این تکنولوژی در اندروید بستنی ساندویچی توسط سامسونگ رونمایی شد و به وسیله ی اون امکان شناسایی دو دستگاه از طریق چیپ NFC و ارسال اطلاعات به وسیله ی وایرلس(wifi) ممکن میشد.مزیت این روش نسبت به wifi direct امنیت بالاتر هست و بدون نیاز به طی کردن مراحل امنیتی و وارد کردن رمز های عددی برای ارتباط wifi دو دستگاه،از طریق چیپ NFC و چسبوندن پشت دو گوشی به هم،دو گوشی هم رو شناسایی میکردن و سپس از طریق وای فای اطلاعات ارسال میشد و دیگه میتونیم دو گوشی رو از هم جدا کنیم،چون از این به بعد چیپ nfc دیگه کاری نمیکنه و بقیه مراحل بر عهده ی wifi هست.
3.google now:
این پروژه رقیب سرسختی برای S voice سامسونگ هست. گوگل از اسن برنامه در گوشی های نکسسش استفاده میکنه و سامسونگ هم در مقابل اون برنامه ای رو ساخته که اسمش S voice هست.
بنابراین در این رامی که ما داریم،به جای google now،معادل سامسونگی اون یعنی S voice قرار داده شده.
4.html5:
اینم برنامه خاصی نیست که بتونید ببینیدش! بر میگرده به بیس اندروید و اینکه امکان مرور اسنادی که از طریق html5 کدگذاری شدن رو میده و مرور اینترنت لذت بخش تری رو فراهم میکنه.

خسته شدم از بس تایپ کردم. با گوشی آنم. ببخشید خلاصه...
فقط مرورگر گوگل کروم رو هم بگردی میتونی راحت پیدا کنی و خودت نصبش کنی.

gameinformation
25-02-2013, 14:03
سلام.آقا من میخوام رام گوشیمو با خود گوشی آپدیت کنم.ولی الان که میزنم.میزنه no update میخواستم ببینم کی میاد؟

باید صبر کنی تا آپدیت منطقه ی فعلی گوشیت بیاد.بعد از اینکه اون منطقه واسه اودین بیاد،یک ماه بعد میتونید با وایرلس دانلود کنید!
کلا بیخیالش بشی بهتره...
اگه اصولی با اودین بزنی مشکلی واست پیش نمیاد.نترس.اموزشهارو بخون هرجا هم که سوال داشتی بپرس.بچه های زیادی هستن اینجا که اطلاعاتشون قویه و میتونن راهنماییت کنن...

at-pj
25-02-2013, 14:30

در ادامه فرمايشات gameinformation بايد عرض كنم كه
google now همون برنامه Voic Search هستش كه تو اين رام هم هست و از قابليتهاي عاليه جيلي بين هستش كه كلاً به جاي سرچ گوگل جايگزين شده
google Currents هم برنامه اي مشابه فليپ بورد هست كه از ماركت قابل دانلود هستش.
Google Play Movies and TV Shows هم با اجراي google play و مشاهده يه Movies از اون اتومات نصب ميشه

ramsam2
25-02-2013, 14:32
داداش اولا قربون دستت که جواب دادی
الان این رام ما پروژه کره داره؟؟
پس چرا احساس یه زره لگ داشتم میکنم؟؟
میشه لطف کنی بم بگی وقتی رام رو نصب کردی پیشفرض play movies & tv , play book نصب شد یا نه؟ الانم داری این دوتا رو؟؟

at-pj
25-02-2013, 14:35
دوستان يه سوال
تو قسمت Display وقتي page buddy رو فعال ميكني تنها 3 حالت داره . تو Helpش هم مثال از Spen زده در حالي كه براي Spen حالتي در نظر نگرفته . ميخواستم بدونم راهي هست بشه به اون 3 حالت حالت ديگه اي رو اضافه كرد؟يا ميشه آيكونهاي پيش فرض رو عوض كرد (با توجه به اين كه توي Helpش نوشته كه قابل تغيير نيستن) ؟

OXO
25-02-2013, 16:30
بچه ها یه سوال من voice &face unlock رو ندارم رام شما هم همینطوره؟

*RB98*

ramsam2
25-02-2013, 18:02
سلام به همه تو 4.1.2 رسمی قسمت setting >developers option >limit background processess چیه؟
بهترین تنظیمات واسش چیه؟

ramsam2
25-02-2013, 18:08
سلام به همه تو 4.1.2 رسمی قسمت setting >developers option >limit background processess چیه؟
بهترین تنظیمات واسش چیه؟

pixor
25-02-2013, 18:31
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله حسین شکری

فایل air view رو به حافظه اصلی انتقال بدید root exploreرو باز کنید و دستتونو رو این فایل نگه دارید و بعد از باز شدن منو گزینه ی permissions رو انتخاب کنید و سه تیک ردیف سوم رو بردارید و تو تیک از ردیف وسط به جز اولی رو بردارید و ok کنید
بعد از تغییرات فایل رو کپی کنید و به صفحه ی اصلی root explore برید وبعد به پوشه ی etc/permissions برید و بر روی گزینه ی mount r/w کلیک کنید تا به mount r/o تبدیل شود
حالا فایل رو paste کنید بعد گزینه ی mount r/o را به حالت اول بازگردانید(mount r/w)

توجه:بعد از نصب هر فایل گوشی ریست میشود بزارید گوشی کامل بالا بیاد بعد دوباره گوشی رو به ریکاوری ببرید و فایل بعدی رو نصب کنید

لینک دان فایل 1 (system)
lsz_air_view_gallery_fix_system.zip

lsz_air_view_gallery_fix_preload.zip

دوستان من فایل com.sec.feature.hovering_ui تو sd card کپی میکنم گزینه permission انتخاب میکنم اما اونتیکارو که بر میدارم و ok میکنم این error رو میده

permission change was not successful.
please note that some file system(e.g. sd card) do not allow permission changes

گوشیمم روته اما نمیدونم چرا error میده خواهش میکنم کسی میدونه کمک کنه...

pixor
25-02-2013, 18:35
داداش نباید مشکلی باشه واسه من که مشکلی نیست هر جفتشو داره...

pixor
25-02-2013, 18:37

*rb98*

داداش واسه من مشکلی نداره هر جفتشو داره...

dash amir
25-02-2013, 18:48
داداش واسه من مشکلی نداره هر جفتشو داره...

امکان نداره چون واسه من فقط یکیشودارهface unlok
حالااون یکیش چی هست باصدابازمیشه؟

gameinformation
25-02-2013, 18:48
بهترین تنظیمات واسش چیه؟

standard limit
at most 4 processes
هردو این حالتا خوبن. به نظر من استاندارد بهتره

gameinformation
25-02-2013, 18:51

*RB98*

واسه من voice رو نداره.ولی face unlock رو داره.
فعلا دوتا تناقض! یکی اینکه من شرت کات های لاک اسکرینم فعاله
دوم اینکه شما voice و faceunlock رو نداری...من یکیشو دارم.یکی دیگه از دوستان جفتشو داره...عجیبه ...

gameinformation
25-02-2013, 18:54
دوستان يه سوال
تو قسمت Display وقتي page buddy رو فعال ميكني تنها 3 حالت داره . تو Helpش هم مثال از Spen زده در حالي كه براي Spen حالتي در نظر نگرفته . ميخواستم بدونم راهي هست بشه به اون 3 حالت حالت ديگه اي رو اضافه كرد؟يا ميشه آيكونهاي پيش فرض رو عوض كرد (با توجه به اين كه توي Helpش نوشته كه قابل تغيير نيستن) ؟

یادشون رفته توی help اس پن رو حذف کنن!
متاسفانه نوت 1 قابلیت تشخیص بیرون اومدن قلم رو نداره...این قابلیت مختص نوت 2 هست..

javadvaziri
25-02-2013, 18:57
سلام به دوستان واساتید سوال داشتم چرا مدتی هست که از گوشی با وای فای چک میکنم برای اپدیت جدید این پیام را میده که به علت مشکلی در سرور میان افزار بروز رسانی نشد فعلا رام 4.4 دارم با تشکر

gameinformation
25-02-2013, 19:03
داداش اولا قربون دستت که جواب دادی
الان این رام ما پروژه کره داره؟؟
پس چرا احساس یه زره لگ داشتم میکنم؟؟
میشه لطف کنی بم بگی وقتی رام رو نصب کردی پیشفرض play movies & tv , play book نصب شد یا نه؟ الانم داری این دوتا رو؟؟

خواهش میکنم...
بله پروژه کره داره. لگ یه جز لاینفکه واسه اندروید.ولی لگ ها به حداقل رسیدن.
حتی چهارهسته ای ها هم لگ دارن.
من هیچ کدوم از این دوتا برنامه رو ندارم.
اگه خیلی لگ دارید احتمالا رام رو درست نصب نکردین.از چه رامی اومدین به این رام؟

gameinformation
25-02-2013, 19:06
سلام به دوستان واساتید سوال داشتم چرا مدتی هست که از گوشی با وای فای چک میکنم برای اپدیت جدید این پیام را میده که به علت مشکلی در سرور میان افزار بروز رسانی نشد فعلا رام 4.4 دارم با تشکر

چک نکن چون نیومده...با وای فای فعلا نمیشه اپدیت کرد...

dash amir
25-02-2013, 19:29
واسه من voice رو نداره.ولی face unlock رو داره.
فعلا دوتا تناقض! یکی اینکه من شرت کات های لاک اسکرینم فعاله
دوم اینکه شما voice و faceunlock رو نداری...من یکیشو دارم.یکی دیگه از دوستان جفتشو داره...عجیبه ...

اخه منم فقط یکیشودارم چجوریاس؟

ramsam2
25-02-2013, 19:32
از 4.0.4 اومدم اما چند با رو خودش فلاش زدم

در مورد دوستم مال منم voice نداره اصلا voice نداره داداش

dash amir
25-02-2013, 20:08
اساتیدچرا تو ریکاوری که میریم قسمت advansed گزینه ی وایپ باطری نداره؟واسه شماهام اینجوریه یافقط ماله من اینطوریه؟

Masoud569
25-02-2013, 20:15
اساتیدچرا تو ریکاوری که میریم قسمت advansed گزینه ی وایپ باطری نداره؟واسه شماهام اینجوریه یافقط ماله من اینطوریه؟

دوست عزیزم. بهتره کرنل philz را روش نصب کنی. تمامی امکانات قسمت ریکاوری cwm 6 بهش اضافه میشه.

pixor
25-02-2013, 20:29
امکان نداره چون واسه من فقط یکیشودارهface unlok
حالااون یکیش چی هست باصدابازمیشه؟

face unlock k vase screen lock هستش
voice ام که از گوگل میشه ازش استفاده کرد

gameinformation
25-02-2013, 20:41
voice همزمان با چک کردن چهره تن صدارم چک میکنه
امنیت بالاتری از face unlock داره.
البته من که این قابلیتو ندارم.یعنی اصلا رام رسمی lsz این قابلیتو نداره...

dash amir
25-02-2013, 20:48
دوست عزیزم. بهتره کرنل philz را روش نصب کنی. تمامی امکانات قسمت ریکاوری cwm 6 بهش اضافه میشه.

داش فیلز کدوم ورژنشو؟میشه لینکشوبدی؟

mohsennazi
25-02-2013, 21:22
لینک روتphilz
http://forum.mobilestan.net/showpost...6&postcount=35

dash amir
25-02-2013, 21:30
لینک روتphilz
http://forum.mobilestan.net/showpost...6&postcount=35

این لینک خرابه بازنمیشه اصلا.ارورمیده

dash amir
25-02-2013, 21:36
بچه هانمیشه ویدیوپلیراین رامومثله رامه ویتنام کنم؟همه کلیپهادرحاله پخش باشه همینطور قابلیته ظبط کردن تماس

Masoud569
25-02-2013, 22:49
این لینک خرابه بازنمیشه اصلا.ارورمیده
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3526861&postcount=45

بچه هانمیشه ویدیوپلیراین رامومثله رامه ویتنام کنم؟همه کلیپهادرحاله پخش باشه همینطور قابلیته ظبط کردن تماس
رام دئودکس این قابلیت ها را میشه روش اضافه کرد.

arshak
25-02-2013, 23:04
سلام.
دوستان دیروز گلکسی نت یکی از اقوام رو به جیلی بیلی اپگرید کردم.همه چیز خوب پیش رفت.
امشب تماس گرفت و گفت که پیغام network blocked میده و نمیتونه دیگه از سیم کارت استفاده کنه.
از طریق تلفن راهنماییش کردم که بره تو موبایل نتورک . تغیر نتورک مود و جستجو اپراتورها..اما بعد از پیدا کردم اپراتور و انتخاب اون باز هم اروز میداده که نمیتونه کانکت بشه..حالا فردا خودم باید برم ببینم مشکل چیه بوده..
گفتم اینجا بپرسم ببینم کسی با این مشکل برخورد کرده/
ممنون میشم راهنمایی کنید.تشکر

OXO
25-02-2013, 23:14
دوستان در نوت 2 در قسمت لاک اسکرین علاوه بر face unlock گزینه ای است به اسم voice & face unlock که علاوه بر تشخیص چهره صوت شما را برای باز کرد گوش میخواد مثلا شما بعد تنظیم چهرتون باید 6 مرتبه یک کلمه یا جمله مثل سلام نوت من رو بگید تا تنظیمات تکمیل شه بعد برای باز کردن گوشی هم چهرتون هم صوت رمز رو میخواد مثل اتومبیل های aoudi که متاسفانه در این رام گنجونده نشده حالا دوستان افزونه ای برای این قابلیت سراغ ندارند؟

*RB98*

xj220pro
25-02-2013, 23:30

لینک دان فایل 1 (system)
LSZ_Air_View_Gallery_Fix_System.zip

LSZ_Air_View_Gallery_Fix_Preload.zip

بعد از نصب air view در تمام قسمت های گوشی فعال میشه مثل:music player,s note,video player,gallery,contact,messaging و خیلی جا های دیگه که حضور ذهن ندارم
لذت ببرید!!!

یه مشکل
من نمیتونم permission رو عوض کنم error میده
چیکار کنم؟؟
و کس دیگه ای هم تست کرده؟چقد تو سرعت تاثیر میذاره؟

dash amir
25-02-2013, 23:42
یه مشکل
من نمیتونم permission رو عوض کنم error میده
چیکار کنم؟؟
و کس دیگه ای هم تست کرده؟چقد تو سرعت تاثیر میذاره؟

دوست عزیزشمابایداول فایله موردنظررو به مسیرگفته شده ببریدبعداونجا permissionروتغییربده.وگزینه ی rwروبهroتغییربده.

kkkaktos
26-02-2013, 09:37
دوستان air veiw و s pen و s memo رو داره؟

POUYA
26-02-2013, 10:13
دوستان air veiw و s pen و s memo رو داره؟

به جز air veiw اون دوتا داره

ramsam2
26-02-2013, 13:21
داش پویا بیتست تو حلقو

راستی اگه رام ها واسه خاورمیانه رلیز بشه عوض میشه شکل ایناش باگ هاش چی کلا بهتر میشه؟؟

POUYA
26-02-2013, 14:08
داش پویا بیتست تو حلقو

راستی اگه رام ها واسه خاورمیانه رلیز بشه عوض میشه شکل ایناش باگ هاش چی کلا بهتر میشه؟؟

قابل نداره:ca:
ممکنه دلش رحم بیاد سامی و یک سری قابلیت اضافه کنه
طبیعیه هررام جدید که بیاد حالا برا هرجا نصبت به رام قبلی پیشرفت هایی داشته

dash amir
26-02-2013, 14:15
یکی واسم میشه لینک کرنل فیلز رو بذاره؟رامم همین رامه مشکلم اینه ک تو ریکاوری گزینه ی وایپ واسه باطری نداره.تورامه ویتنام هم همینطوربود

at-pj
26-02-2013, 14:27
یکی واسم میشه لینک کرنل فیلز رو بذاره؟رامم همین رامه مشکلم اینه ک تو ریکاوری گزینه ی وایپ واسه باطری نداره.تورامه ویتنام هم همینطوربود

PHILZ (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3526861&postcount=45)

ramsam2
26-02-2013, 14:53
داداش کلا وایپ واسه باتری نیست نگرد واسه ما هم نیست

ramsam2
26-02-2013, 14:56
این گذینه چیه؟؟
force gpu rendering
??

کلا تو دولوپرس چه تنظیماتی رو بزاریم واسه بهترین حالت؟؟

لطفا همه نظر بدن

EmmaWLove
26-02-2013, 16:32
سلام خدمت همگی دوستان خوب
این رام رو دیشب روی Note یکی از فامیلام فلش زدم و بدون هیچ مشکلی فلش شد.
همه چیز عالیه.
گزینه های جدیدی توی قسمت settings اضافه شده و سرعت گوشی واقعاً بالاتر رفته.
هرچقدر بیشتر با گوشی کار کنی، بیشتر امکانات جدید این رام رو کشف میکنی.
فعال سازی دوربین در حالت قفل رو فعال کردم و دقیقاً مثل گلکسی S3 کار کرد.
حالت Multi View هم به راحتی کار میکنه و چیز جالبیه.
تنظیم نور صفحه به نوار کشویی اضافه شده و میشه به راحتی نور رو تنظیم کرد.
حتی لگوی بوت سامسونگ در هنگام روشن شدن، خوشگل تر شده.
و خیلی از ویژگی های دیگه که الان به ذهنم نمیرسه.
راستی به طور پیش فرض SMS فارسی رو به راحتی نشون میده.

EmmaWLove
26-02-2013, 17:01
سلام مرسی از فیدبک رضا جان فک کنم گوشی که فلش زدی روو 2.3.6 بوده :4:

آخه از 4.0.3 اینور همه رام ساپورت اس ام اس فارسی دارن :4:

ممنون از فیدبک :cv:

سلام داداش :dn:
اتفاقاً خودم گوشیشو به 4.0.4 فلش زده بودم:up:
راستشو بخوای من فکر میکردم توی رام های اروپایی، از زبان فارسی پشتیبانی نمیشه:bn:
نمیدونستم که از 4.0.3 زبان فارسی پشتیبانی میشه:ca:
حالا به قول شما که میگی زبان فارسی پشیبانی میشه، پس چرا کیبورد فارسی نداره؟ :bq:
داره؟
حالا شاید اون کسی که اوونور آبه بخواد فارسی تایپ کنه؟ حتماً باید بره دنبال نرم افزار کیبورد فارسی؟:ct:

Masoud569
26-02-2013, 17:17
سلام داداش :dn:
اتفاقاً خودم گوشیشو به 4.0.4 فلش زده بودم:up:
راستشو بخوای من فکر میکردم توی رام های اروپایی، از زبان فارسی پشتیبانی نمیشه:bn:
نمیدونستم که از 4.0.3 زبان فارسی پشتیبانی میشه:ca:
حالا به قول شما که میگی زبان فارسی پشیبانی میشه، پس چرا کیبورد فارسی نداره؟ :bq:
داره؟
حالا شاید اون کسی که اوونور آبه بخواد فارسی تایپ کنه؟ حتماً باید بره دنبال نرم افزار کیبورد فارسی؟:ct:

کیبرد سامسونگ فارسی نداره ولی کیبورد دومش داره و می تونی ازش استفاده کنی.

arshak
26-02-2013, 17:26
سلام خدمت همه دوستان 150 برنامه با 6 بازی اچ دی دیتا دار با فتوشاپ سی اس دیتا دار ریختم هیچ گوونه لگ خم نداره

سرعت بسیار عالی و دست همه رامهای تابحال رو از پشت بسته مولتی ویو بخووبی کار میکنه و هیچ مشکلی نداره فقط محدود برنامه ها اجرا میشه از مولتی ویو

قلم گوشی بشدت کالیبره و حساس شده و هیچ گوونه خطایی نوشتاری نداره این نهایت کاررو قلم سامسونگ رو نشوون میشده

لاک اسکرین بدون لگ و باز شدن منو بسرعت انگار که هیچی نصب شده نیس با اینکه 150 خورده ای برنامه نصبه با 4 پیج ویدجت

خلاصه خیالتوونو راحت کنم بهترین رامی که تا الان دیدم هست حتی سرعتش از 4.0.4 xlrq آلمان هم بیشتره

قابلیت ایر ویو نداره که با افزونه یی که دوستان معرفی کردن حل شد و بخووبی کار میکنه

فقط یه ایرادی که در ایر ویوو کار نمیکنه همینجوری واس خودش چشمک میزنه گه گداری من هر چی زل زدم بهش جواب نمیده والله نفهمیدم ایراد کارش کجاست

شک نکینن بهترین رام تا بحال از نظر سرعت و باتری هست

فقط اینو بگم که این فیدبک بدوون روت هست و رام کاملا رسمی و دست نخورده هست و الان روت کردم با فیلز و ایرویو نصب کردم ببینم با روت چطوری جوابمیده

دوستانیکه فیدبک دادن همشون خلاف پست من بود و از رام گله داشتین والله منکه همچین چیزی ندیدم برعکس خیلی هم خوشم اومد
به این میگن نظر درست و کارشناسی.
ebiramgs
26-02-2013, 17:40
سلام

دوستان من رام مراکش 4.0.4 رو گوشی دارم.اگه این رامو نصب کنم csc گوشی همون مراکش می مونه؟
اگه نمیمونه،با تغییر csc به مثلا ایران منو فارسی و کیبورد فارسی خود سامسونگ فعال میشه؟یا حتما باید خود رام برای خاورمیانه باشه تا فعال بشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

xj220pro
26-02-2013, 17:42
air view تست شد.درست کار میکنه فعلن.
تفاوت رام رسمی با دئودکس و ئودکس چیه؟

Masoud569
26-02-2013, 18:01
به این میگن نظر درست و کارشناسی.

سلام

دوستان من رام مراکش 4.0.4 رو گوشی دارم.اگه این رامو نصب کنم csc گوشی همون مراکش می مونه؟
اگه نمیمونه،با تغییر csc به مثلا ایران منو فارسی و کیبورد فارسی خود سامسونگ فعال میشه؟یا حتما باید خود رام برای خاورمیانه باشه تا فعال بشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...
رام تک فایل هست و فقط با زدن pda رام نصب میشه دوست عزیز و کیبورد فارسی هم نداره و ربطی هم به csc نداره کیبورد فارسی
حتما باید نسخه خاور میانهبیاد.

air view تست شد.درست کار میکنه فعلن.
تفاوت رام رسمی با دئودکس و ئودکس چیه؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163541

arshak
26-02-2013, 18:49
من کل این صفحات رو خوندم
اخرش نفهمیدم از چه کرنلی استفاده کنم بهتره؟اصلا لازم هست یا نه؟ممنون میشم یکی از دوستان در این مورد راهنمایی مفصل کنه.
یا یک پست کامل و درست حسابی بزنید که وقتی کسی برای اولین بار به این تاپیک میاد بدونه قضیه چیه..وقت با خوندن دعوای بروبچ هدر نشه!
تشکر بسیار

mohsennazi
27-02-2013, 00:42
بچه ها من یه مشکل دارم وقتی sms فارسی می فرستم برای طرف مقابل علامت سوال درمیاد چی کار کنم

aliorooojiii
27-02-2013, 00:52
بچه ها من یه مشکل دارم وقتی sms فارسی می فرستم برای طرف مقابل علامت سوال درمیاد چی کار کنم

messaging >> setting >> input metod >>>> auto

emad_tava
27-02-2013, 11:27
دوستان تو ics و همین جلی بین وقتی میخوای بری تو مسیج ها یا دفترچه تلفن چند ثانیه مکس میکنه
بدجوری تو مخیه این قضیه مخصوصا اگه از task killer استفاده کنین...
نمیشه فون بوک سامسونگ رو با فابریک گوگل عوض کرد؟؟؟

Ma3ouD
27-02-2013, 11:45

اولا من به شما توصیه می کنم کلا از تسک کیلر ها استفاده نکنید.مصرف باتری و می بره بالا سرعت گوشی هم میاره پایین(بر عکس باور های رایج)

منم مشکل با مکس باز شدن فون بوک در رام 4.1 آلمان داشتم.ولی خیلی شدید نبود.روی راو لیک شده چین خیلی بهتره.
شما تسک کیلر و پاک کنی بهتره میشه

حسین شکری
27-02-2013, 17:55
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله حسین شکری

لینک دان فایل 1 (system)
lsz_air_view_gallery_fix_system.zip

lsz_air_view_gallery_fix_preload.zip

دوستان من فایل com.sec.feature.hovering_ui تو sd card کپی میکنم گزینه permission انتخاب میکنم اما اونتیکارو که بر میدارم و ok میکنم این error رو میده

permission change was not successful.
please note that some file system(e.g. sd card) do not allow permission changes

گوشیمم روته اما نمیدونم چرا error میده خواهش میکنم کسی میدونه کمک کنه...

دقیق انجام بده جواب میگیری .....:dy:

ramsam2
27-02-2013, 18:46
بچه ها سلام با نصب این ایر ویو ومولتی سرعت گوشی اصلا نمیاد پایین؟

چرا تو بازی جی تی ای لگ دارم؟؟
تو 4.0.4 اصلا نداشتم

dash amir
27-02-2013, 20:01
اساتیدسایت شیلتر شده درسته؟اخه دوروزبودواسه من بازنمیشدفکرکردم سرورمشکل پیداکرده اماالان با شیلترشکن اومدم بازشد.

mani.b
27-02-2013, 20:21
تایید میشه.
فوروم سایت شیلتر شده. :dy: :dy: :dy:
واقعا خجالت آوره. مملکته داریم؟! :be:

omidiesel
27-02-2013, 20:33
سلام دوستان..این برنامه که میگید شبیه سیری اپل هست کدومه.‌؟
افلاینه؟؟

javadvaziri
27-02-2013, 20:59
تایید میشه.
فوروم سایت شیلتر شده. :dy: :dy: :dy:
واقعا خجالت آوره. مملکته داریم؟! :be:

سلام دوست عزیز ادرس جدید mobilestan/bizهستش با تشکر:hello:

dash amir
27-02-2013, 20:59
والا واسه من فقط با چیز پی ان بازمیشه سایت

ramsam2
27-02-2013, 21:19
بچه ها سلام با نصب این ایر ویو ومولتی سرعت گوشی اصلا نمیاد پایین؟

چرا تو بازی جی تی ای لگ دارم؟؟
تو 4.0.4 اصلا نداشتم

dhgni
27-02-2013, 22:07

Barnsme go sms nasb ... moshkelet hal mishe

dhgni
27-02-2013, 22:12
دوستان تو ics و همین جلی بین وقتی میخوای بری تو مسیج ها یا دفترچه تلفن چند ثانیه مکس میکنه
نمیشه فون بوک سامسونگ رو با فابریک گوگل عوض کرد؟؟؟

Go sms nasb ... moshkelet hal mishe ba go sms sms befres

ramsam2
27-02-2013, 23:28
داش فرمودی .tar پسون هارو تغیر بدیم اخه مثلا همین فلیز
PhilZ-cwm6-XXLSZ-OXA-4.63.tar.md5 اینطوریه ینی این .md5 پاک کنم وسلام؟
و واسه رام که باید اکتراکتش کنم اکستکت کنم بعد اخرش بنویسم .tar یا خود فایل رار رو بنویسم .tar بدون اکستراکت کردن رام؟؟؟

لطفا واضح توضیح بدید یه دنیا ممنون میشم

A.M.I.R N.O.T.E
28-02-2013, 02:26
سلام
من آندرویدم ورژن 4.0.4 هست
بیس باند lrk
کرنل 3.0.15 xxlrg
فلش بزنم از فارسی پشتیبانی میکنه تو خود گوشی ؟
آپدیت خودش معلوم نیس کی میاد؟

زمانه آپدیت رو اصلا نمیشه گفت که کی میاد دقیقا

از فارسی پشتیبانی میکنه ولی فارسی نیست

aaf1st
28-02-2013, 07:31
یه راهنمایی واسه تعویض رام بدید
الان دوتا فایل دارم
KIES_HOME_N7000XXLSZ_N7000OXALSZ_906407_REV02_user _low_ship.tar.md5
SS_DL.dll
فایل پیت ؟

A.M.I.R N.O.T.E
28-02-2013, 09:00
یه راهنمایی واسه تعویض رام بدید
الان دوتا فایل دارم
kies_home_n7000xxlsz_n7000oxalsz_906407_rev02_user _low_ship.tar.md5
ss_dl.dll
فایل پیت ؟

فایل پیت رو بیخیال شو داش گلم قبل نصب قشنگ وایپ کن بعد رام رو تحت pda بزن بره

shbshbshb
28-02-2013, 09:20
با سلام
دوستان من برنامه رام رو دانلود کردم و با اودین فلش زدم و بعد از فلش گوشی ریستارت شد و بالا آمد راستش من زیاد اطلاعات تو این زمینه ندارم .سوالم اینه که بایستس قبلش گوشی روت میشده و یا میشه الان اونو روت کرد و این تو کارکرد گوشی کجا خودشو نشون میده اگر این سوال ها در جای اشتباه عنوان شده قبلا پوزش میخوام
ممنون

Masoud569
28-02-2013, 09:33
با سلام
دوستان من برنامه رام رو دانلود کردم و با اودین فلش زدم و بعد از فلش گوشی ریستارت شد و بالا آمد راستش من زیاد اطلاعات تو این زمینه ندارم .سوالم اینه که بایستس قبلش گوشی روت میشده و یا میشه الان اونو روت کرد و این تو کارکرد گوشی کجا خودشو نشون میده اگر این سوال ها در جای اشتباه عنوان شده قبلا پوزش میخوام
ممنون

دوست عزیزم. در نصب رام رسمی هیچ محدودیتی وجود نداره. یعنی گوشی روت باشه. نباشه. رامش سیانوژن باشه. بیسش هر چی باشه. شما با اودین رام را نصب می کنید.
برای روت کردن رام فعلیتون می تونین در قسمت رام ها. کرنل philz بیس xxlsz را دانلود و نصب کنید.

shbshbshb
28-02-2013, 09:47
دوست عزیزم. در نصب رام رسمی هیچ محدودیتی وجود نداره. یعنی گوشی روت باشه. نباشه. رامش سیانوژن باشه. بیسش هر چی باشه. شما با اودین رام را نصب می کنید.
برای روت کردن رام فعلیتون می تونین در قسمت رام ها. کرنل philz بیس xxlsz را دانلود و نصب کنید.
با تشگر از شما دوست عزیز
اگر براتون امکان داره یا دوستانی که قبلا این کارو کردن لینک دانلود کرنل و نحوه نصب یا لینک اموزش روت کردن گوشی رو بزارین
ممنونم

hooman.n7000
28-02-2013, 11:27
خب بعد کلی حرف و حدیث در مورد این رام من این رام رو دوباره فلش کردم ببینم چه مشکلی داره آخه خیلیاتوون میگین لک داره واسه منکه لگ نداره خدایی باز فلش کنمم ببینم چیا داره :4: فیدبک بدم دوباره

مراحل فلش:

گوشیم قبلا روت بود

رفتم ریکاوری مود

wipe data /factory reset
wipe cach partition
advanced/wipe dalvik cach
clean rom before install zip
install zip/super wipe.zip
اجرای کرنل سوپر وایپ به روش ساده

widgets
هیچ تغییری نکرده

سلام. ضمن تشکر از فیدبک خوبتون میخواستم در مورد مراحل قبل از نصب رام که از طریق ریکاوری مود انجام شد بیشتر بدونم. من بخش تازه کارا و تعویض رام رو خوندم ولی اطلاعات چندانی در این مورد بدست نیاوردم. اگه بخشی هست که در مورد کارهایی که انجام دادین (روش انجام) توضیحی میده لطف کنین آدرسش رو بدینُ اگه نه لطف کنین بگین این کارها انجام دادنشون جطوریه؟ فقط کافیه گوشیم رو روت کنم و برم به ریکاوری مود و یکی یکی گزینه ها رو بزنم؟ یا کار خاصی داره؟
۲. بعضیا مثلن میگفتن بعد از وایپ کش و وایپ دیتا نباید بذاریم گوشی ری استارت بشه! این یعنی چی؟ و آیا باید این کار رو کرد؟
من این رامو نصب کردم ولی تو قسمت تنظیمات لاک اسکرین کلن گزینه شورتکات نیست که بخواد تیک داشته باشه. یه سری مشکلات دیگه هم دارم. برای همین میخوام مراحل شما رو مو به مو انجام بدم.
۳. در ضمن شما از چه رام رسمی استفاده میکنین؟ آلمان یا هنگ کنگ؟ چون بیس رام من xxlso هستش ولی شما همه جا کرنل رام xxlsa رو معرفی کردین! ممکنه لینک رام و جدیدترین کرنل روتش رو هم بذارین. چون من تو قسمت کرنل ها که نگاه میکنم اونقدر زیاده که گیج میشم نمیدونم بالاخره کدومش رو باید دانولد کنم!

dhgni
28-02-2013, 12:05
سلام من که mobile odin فلش زدم هم فلش شد هم زمان واسم روتشم کرد بی هیچ چیز دیگه ای فقط مبایل ادین اولش که میخواین واردش بشین یه 80mg دانلود. میکنه بعد وار برنامه میشه ولی خیلی راحت و ساده فلش میزنه روت هم میکنه دیگه نمیخواد برید دنبال روت کار بهاشم خیلی ساده است

ramsam2
28-02-2013, 12:39
سلام به همه من یه بار گوشیم هارد بریک شد از روش باز کردن درستش کردم مثل روز اولش شده اگه رام رو با فایل پیت بزنم خراب نمیشه؟؟ میخام با پیت بزنم

Masoud569
28-02-2013, 17:04
با تشگر از شما دوست عزیز
اگر براتون امکان داره یا دوستانی که قبلا این کارو کردن لینک دانلود کرنل و نحوه نصب یا لینک اموزش روت کردن گوشی رو بزارین
ممنونم
لینک کرنل
شما یک بار نسخه اودین را تحت pda نصب می کنید. و سپس برای روت کردن نسخه ریکاوری را نصب می کنید.

سلام. ضمن تشکر از فیدبک خوبتون میخواستم در مورد مراحل قبل از نصب رام که از طریق ریکاوری مود انجام شد بیشتر بدونم. من بخش تازه کارا و تعویض رام رو خوندم ولی اطلاعات چندانی در این مورد بدست نیاوردم. اگه بخشی هست که در مورد کارهایی که انجام دادین (روش انجام) توضیحی میده لطف کنین آدرسش رو بدینُ اگه نه لطف کنین بگین این کارها انجام دادنشون جطوریه؟ فقط کافیه گوشیم رو روت کنم و برم به ریکاوری مود و یکی یکی گزینه ها رو بزنم؟ یا کار خاصی داره؟
۲. بعضیا مثلن میگفتن بعد از وایپ کش و وایپ دیتا نباید بذاریم گوشی ری استارت بشه! این یعنی چی؟ و آیا باید این کار رو کرد؟
من این رامو نصب کردم ولی تو قسمت تنظیمات لاک اسکرین کلن گزینه شورتکات نیست که بخواد تیک داشته باشه. یه سری مشکلات دیگه هم دارم. برای همین میخوام مراحل شما رو مو به مو انجام بدم.
۳. در ضمن شما از چه رام رسمی استفاده میکنین؟ آلمان یا هنگ کنگ؟ چون بیس رام من xxlso هستش ولی شما همه جا کرنل رام xxlsa رو معرفی کردین! ممکنه لینک رام و جدیدترین کرنل روتش رو هم بذارین. چون من تو قسمت کرنل ها که نگاه میکنم اونقدر زیاده که گیج میشم نمیدونم بالاخره کدومش رو باید دانولد کنم!
1. دوست عزیز تمامی گزینه هایی که اسماعیل جان گفتند در محیط ریکاوری کرنل philz قابل نصب بر روی رام های جیلی بین و ICS موجود هست. یعنی شما باید کرنل philz را از تاپیکش که در بالا آدرس دادم مشاهده و نسخه مربوط به بیس رام خود را دانلود و نصب کنید.
برای اینکه بهتر رام زده بشه. بهتره قبل از نصب رام گزینه های wipe data و ... زده بشه که اسماعیل توضیح داد.
2. یعنی وقتی در محیط ریکاوری وایپ ها را انجام می دهیم. قبل از اینکه بگذاری رام بالا بیاد. سه دکمه پایین و هوم و پاور را گرفته و به محیط دانلودینگ بریم. (رام دوباره اجرا نشه)
3. بیس xxlso نداریم. یا گوشی شما n7000 نیست و یا درست نخوندین بیس رام را. میشه بگین از چه ورژنی استفاده می کنید؟
اسماعیل ار رام ویتنام استفاده می کرد. من هم همینطور ولی فرقی نمی کنه. شما کافیه طبق برنامه عمل کنید.
لینک کرنل پس از نصب رام

سلام من که mobile odin فلش زدم هم فلش شد هم زمان واسم روتشم کرد بی هیچ چیز دیگه ای فقط مبایل ادین اولش که میخواین واردش بشین یه 80mg دانلود. میکنه بعد وار برنامه میشه ولی خیلی راحت و ساده فلش میزنه روت هم میکنه دیگه نمیخواد برید دنبال روت کار بهاشم خیلی ساده است
چحوری روت شده واقعا برام سوال شد داداش. الان کرنل گوشیت چیه؟

سلام به همه من یه بار گوشیم هارد بریک شد از روش باز کردن درستش کردم مثل روز اولش شده اگه رام رو با فایل پیت بزنم خراب نمیشه؟؟ میخام با پیت بزنم
دوست عزیز. گوشی با پیت فایل مشکلی پیش نمیاره. ولی نیاز به این کار نداری. باید توجه کنی. پیت مخصوص گوشیت باشه منظورم از لحاظ حافظه هست..

hooman.n7000
28-02-2013, 17:36
1. دوست عزیز تمامی گزینه هایی که اسماعیل جان گفتند در محیط ریکاوری کرنل philz قابل نصب بر روی رام های جیلی بین و ICS موجود هست. یعنی شما باید کرنل philz را از تاپیکش که در بالا آدرس دادم مشاهده و نسخه مربوط به بیس رام خود را دانلود و نصب کنید.
برای اینکه بهتر رام زده بشه. بهتره قبل از نصب رام گزینه های wipe data و ... زده بشه که اسماعیل توضیح داد.
2. یعنی وقتی در محیط ریکاوری وایپ ها را انجام می دهیم. قبل از اینکه بگذاری رام بالا بیاد. سه دکمه پایین و هوم و پاور را گرفته و به محیط دانلودینگ بریم. (رام دوباره اجرا نشه)
3. بیس xxlso نداریم. یا گوشی شما n7000 نیست و یا درست نخوندین بیس رام را. میشه بگین از چه ورژنی استفاده می کنید؟
اسماعیل ار رام ویتنام استفاده می کرد. من هم همینطور ولی فرقی نمی کنه. شما کافیه طبق برنامه عمل کنید.
لینک کرنل پس از نصب رام

..

ممنون از جوابت مسعود جان. در مورد قسمت اول چون من تا حالا این کارا رو انجام ندادم یکم برام مبهمه. اگه اشتباه میکنم به من بگین لطفن. مثلن بعد از wipe data گوشی خودش ری استارت میشه و برای اینکه wipe cach کنم نذارم گوشی بالا بیاد و قبلش دوباره برم به حالت ریکاوری و مثلن wipe cache ( بعد از هر عمل گوشی ریست میشه؟) کنم و وقتی همه کارا انجام شد برم به حالت دانلودینگ برای نصب رام؟
۲. والا بیس گوشیم xxlso هستش. یه اسکرین شات هم گرفتم. لطفن در این مورد هم راهنماییم کنید http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/CepzqACwww/screenshot-2013-02-28-18-24-08.png. (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/CepzqACwww/screenshot-2013-02-28-18-24-08.png)

shbshbshb
28-02-2013, 17:43
لینک کرنل
شما یک بار نسخه اودین را تحت pda نصب می کنید. و سپس برای روت کردن نسخه ریکاوری را نصب می کنید.

1. دوست عزیز تمامی گزینه هایی که اسماعیل جان گفتند در محیط ریکاوری کرنل philz قابل نصب بر روی رام های جیلی بین و ics موجود هست. یعنی شما باید کرنل philz را از تاپیکش که در بالا آدرس دادم مشاهده و نسخه مربوط به بیس رام خود را دانلود و نصب کنید.
لینک کرنل پس از نصب رام

دوست عزیز. گوشی با پیت فایل مشکلی پیش نمیاره. ولی نیاز به این کار نداری. باید توجه کنی. پیت مخصوص گوشیت باشه منظورم از لحاظ حافظه هست..

دوست عزیز
ممنون از جوابتون میشه لطفا نحوه نصب ریکاوری رو بگید و بعد از اینکار میبایست از اول گوشی فلش شود یا نه؟ . در حال حاضر 4.1.2 روش نصبه
ممنونم

Masoud569
28-02-2013, 19:17
ممنون از جوابت مسعود جان. در مورد قسمت اول چون من تا حالا این کارا رو انجام ندادم یکم برام مبهمه. اگه اشتباه میکنم به من بگین لطفن. مثلن بعد از wipe data گوشی خودش ری استارت میشه و برای اینکه wipe cach کنم نذارم گوشی بالا بیاد و قبلش دوباره برم به حالت ریکاوری و مثلن wipe cache ( بعد از هر عمل گوشی ریست میشه؟) کنم و وقتی همه کارا انجام شد برم به حالت دانلودینگ برای نصب رام؟
۲. والا بیس گوشیم xxlso هستش. یه اسکرین شات هم گرفتم. لطفن در این مورد هم راهنماییم کنید http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/CepzqACwww/screenshot-2013-02-28-18-24-08.png. (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/CepzqACwww/screenshot-2013-02-28-18-24-08.png)

داداشم شما وقتی وایپ می کنی ری استارت نمیشه
اول وایپ ها را انجام بده بعد تو قسمت PhilZ setting گزینه clear rom را انتخاب کن. بعد گوشی را ریست کن و بذار دانلودینگ بیاد بالا. حالا رام را نصب کنید. به همین راحتی

دوست عزیز
ممنون از جوابتون میشه لطفا نحوه نصب ریکاوری رو بگید و بعد از اینکار میبایست از اول گوشی فلش شود یا نه؟ . در حال حاضر 4.1.2 روش نصبه
ممنونم
ریکاوری نصبه دوست عزیز
برای رفتن به محیط ریکاوری از دکمه ولوم بالا و هوم و پاور استفاده کن.
مثل توضیح بالا عمل کن داداش درست میشه.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dash amir
28-02-2013, 19:25
اساتیدودوستان عزیزچراازهمون روزاول که این رام اومدهمه منتظره فایل روتش بودن ودنباله روت کردنش؟چراباموبایل ادین که راحت روت میکنه روت نکردید؟تازه مثلث زردم نمیاره خیلی بهتره

hooman.n7000
28-02-2013, 20:17
داداشم شما وقتی وایپ می کنی ری استارت نمیشه
اول وایپ ها را انجام بده بعد تو قسمت philz setting گزینه clear rom را انتخاب کن. بعد گوشی را ریست کن و بذار دانلودینگ بیاد بالا. حالا رام را نصب کنید. به همین راحتی

sent from my gt-n7000 using tapatalk 2

داداش بازم ممنون. فقط در مورد بیس گوشیم هم نظرتو میگی؟ اسکرین شاتم ضمیمه پست قبلیمه.

حسین شکری
28-02-2013, 21:58
سلام دوستان من حدودا یک هفته از این رام استفاده کردم که ایراداتی داشت:dy:
1.عدم اجرای فایل های فلش تحت وب حتی با نصب فلش پلایر
2.عدم اجرای همراه بانک ها بخصوص سپه
3.کلمات فارسی تو وب مقداری جدا از هم نمایش داده میشن
4.لگ زدن خفیف
5.عدم اجرای چاین فایر.....
6.اجرا و نصب تعداد کمی از برنامه ها...
7.مصرف زیاد باطری حتی در حالت استندبای
7.وغیره.....که میشه گفت هنوز رام دارایه مشکلاته زیادیه که باید صبر کرد دقیق مثل رام 4.0.3 که مشکلات زیادی داشت که با اومدن 4.0.4 کاملا حل شد
این موارد باعث شد من الان دوباره رام رسمی 4.0.4 ایران رو نصب کنم که تمام موارد درست عمل میکنه توش......:cj::cj:

Masoud569
28-02-2013, 22:53
داداش بازم ممنون. فقط در مورد بیس گوشیم هم نظرتو میگی؟ اسکرین شاتم ضمیمه پست قبلیمه.
گوشیت با بیس xxlsz هست دوست عزیز. شما از چه رامی استفاده کردید؟

4.لگ زدن خفیف
7.وغیره.....که میشه گفت هنوز رام دارایه مشکلاته زیادیه که باید صبر کرد دقیق مثل رام 4.0.3 که مشکلات زیادی داشت که با اومدن 4.0.4 کاملا حل شد
این موارد باعث شد من الان دوباره رام رسمی 4.0.4 ایران رو نصب کنم که تمام موارد درست عمل میکنه توش......:cj::cj:
1. خوب این مورد مربوط به رام جیلی بین می باشد. و مربوط به این رام نیست.
2. همراه بانک پارسیان که مشکل نداشت
3. پیشنهاد می کنم از کروم استفاده می کنم.
4. خیلی کمتر شده نسبت به رام های لیک شده ولی کلا به خاطر دو هسته ای بودن این لگ مشاهده میشه. البته این را بگذارین در کنار هندل کردن صفحه نمایش بزرگتر و قابلیت های نوت 2 و ...
5. آخر نفهمیدیم این چیه
6. تمامی برنامه ها نصب میشه. شاید برنامه شما قدیمی بوده ورژنش.
7. مصرف باتری واقعا بهبود پیدا کرده. شما مانند طریقه نصبی که اسماعیل (خیانت) چند پست قبل توضیح داد رام را نصب کنید.

dash amir
28-02-2013, 23:05
4.لگ زدن خفیف

داداش امااین مشکلاتی که گفتی رو من خودم به شخصه هیچکدوموندارم حالابقیرونمیدونم.اماهمراه بانکم چندتا دارم پاسارگادوصادرات ورفاه بقیروامتحان نکردم.چاین فایرهم هنوزورژنی نیومده که با icsوجلی بین سازگارباشه بایدمنتظرورژن جدیدباشید.

hooman.n7000
28-02-2013, 23:47
گوشیت با بیس xxlsz هست دوست عزیز. شما از چه رامی استفاده کردید؟

.

داداشی من رام رسمی المان رو زدم. مگه بیس رو از روی بیلد نامبر میخونن؟ چون بیلد نامبر من xxlsz هست ولی بیسم xxlso . اگه سوالم مسخرست بذارید به حساب مبتدی بودنم. \س وقتی میگن بیس باید به بیلد نگاه کنم؟

dhgni
01-03-2013, 01:29
لینک کرنل

1. دوست عزیز تمامی گزینه هایی که اسماعیل جان گفتند در محیط ریکاوری کرنل philz قابل نصب بر روی رام های جیلی بین و ics موجود هست. یعنی شما باید کرنل philz را از تاپیکش که در بالا آدرس دادم مشاهده و نسخه مربوط به بیس رام خود را دانلود و نصب کنید.
لینک کرنل پس از نصب رام

کرنشو نمیتونم کپی کنم ولی روت شد راحت این روش. از همه روشا راحتره خودمم تعجب کردم باورم نمیشد به ای راحتی باشه امتحان کن این روش خطری نداره

shbshbshb
01-03-2013, 09:16
با سلام به همه اساتید عزیز
میبخشید اگر سوال ها تکراری است من گوشی n7000 رو با jzo54k.n7000xxlsz فلش زدم بدون اینکه اونو روت بکنم و گوشی بعد از فلش با اودین بالا اومد .ایا بایستی الان گوشی روت شود و اگر آره میبایست بعد از روت شدن دوباره فلش شود .در ضمن ممنون میشم اگر تاپیک آموزش روت کردن موجوده لینک اونو بزارین
ممنونم

Masoud569
01-03-2013, 10:09
داداشی من رام رسمی المان رو زدم. مگه بیس رو از روی بیلد نامبر میخونن؟ چون بیلد نامبر من xxlsz هست ولی بیسم xxlso . اگه سوالم مسخرست بذارید به حساب مبتدی بودنم. \س وقتی میگن بیس باید به بیلد نگاه کنم؟
همون build number هست دوستم. دیگه معروف شده به بیس.

کرنشو نمیتونم کپی کنم ولی روت شد راحت این روش. از همه روشا راحتره خودمم تعجب کردم باورم نمیشد به ای راحتی باشه امتحان کن این روش خطری نداره
خیلی ممنون. برای رام رسمی بعدی. حتما از این روش استفاده می کنم.

با سلام به همه اساتید عزیز
میبخشید اگر سوال ها تکراری است من گوشی n7000 رو با jzo54k.n7000xxlsz فلش زدم بدون اینکه اونو روت بکنم و گوشی بعد از فلش با اودین بالا اومد .ایا بایستی الان گوشی روت شود و اگر آره میبایست بعد از روت شدن دوباره فلش شود .در ضمن ممنون میشم اگر تاپیک آموزش روت کردن موجوده لینک اونو بزارین
ممنونم
دوست عزیز. از کرنل philz باید استفاده کنی
برای روت اول ورژن اودین و بعد ورژن ریکاوری را باید نصب کنی.

hooman.n7000
01-03-2013, 10:20
همون build number هست دوستم. دیگه معروف شده به بیس.

دمت گرم. حالا که فهمیدم رامم xxlsz هست، باید همون کرنل فیلز پست ۴۵ تاپیک مربوطه رو بزنم به گوشیم؟ آخه اونجا چیزی در مورد ورژنش نگفته! اگه اون نیست میشه بگی کدومه؟ ( فحش هم نده لطفن، خدا خیرت بده ):ab:

ramsam2
01-03-2013, 10:30
بچه ها cf-root نیومده واسه این رام؟؟

کرنل رسمی که روت کنه چی؟؟؟

ramsam2
01-03-2013, 10:32
داداش الان که باید روش کوشیتو روت کردی با انتوتو بنچمارک بگیر ببین چنده واسمون بزار ببینیم ممنون میشیم

kingman98
01-03-2013, 10:36
دمت گرم. حالا که فهمیدم رامم xxlsz هست، باید همون کرنل فیلز پست ۴۵ تاپیک مربوطه رو بزنم به گوشیم؟ آخه اونجا چیزی در مورد ورژنش نگفته! اگه اون نیست میشه بگی کدومه؟ ( فحش هم نده لطفن، خدا خیرت بده ):ab:

بله دوست عزیز
اول ادین بعد ریکاوری هر دو رو باید بزنی

nameha
01-03-2013, 11:09
نسخه جدید UCBrowser هم بخوبی فارسی رو ساپورت میکنه روی این رام (قابل توجه علاقمندان UC :ag:)

ramsam2
02-03-2013, 09:03
سلام به همه راستی منظور ازینکهموقع نصب نذار رام بالا بیاد دقیقا چیه؟؟؟

ینی اگه وایپ کردم بلافاصله برم دانلود؟؟؟حتی اگه رام نصب شد نذرارم بالا بیاد زود باز برم دانلود واسه روت؟؟؟

see_saleh
02-03-2013, 10:28
با سلام خدمت تمامی اساتید و کاربران محترم سایت
من تازه به دنیای آندروید اومدم و نوت 1 خریدم و در همان ایتدا با آموزشهای سایت اقدام به فلش رامهای 4.0.4 و همین 4.1.2 آلمان نمودم.سرعت خوب.مصرف باطری معرکه و ..... بقیه ریزه کاریها به عهده اساتید.
مشکل من ارسال مسیج میباشد که متاسفانه حروف به صورت سوال میباشد.کیبردهای مختلفی را نصب کردم ولی افاقه نکرد.میگه مود اتوماتیک را انتخاب کنید.منم در قسمت ستینگ-لنگوئیج و اینپوت رفتم،ولی در قسمت بالا فقط نوشته لنگوئیج.اتوماتیک ندارد.چند پست قبل یکی از اساتید فرموده بود از مسیجینگ-ستینگ-اینپوت متود-و در آخر روی گزینه اتو بگذارم.ولی در قسمت مسیجنگ فقط بالای صفحه ورودی مسیج جدید است و ستینگ ندارد.
البته فکر میکنم چون تازه کارم در این قسمتها قاط زدم.یا حق

kayvan kh
02-03-2013, 18:32
سلام به همه راستی منظور ازینکهموقع نصب نذار رام بالا بیاد دقیقا چیه؟؟؟

ینی اگه وایپ کردم بلافاصله برم دانلود؟؟؟حتی اگه رام نصب شد نذرارم بالا بیاد زود باز برم دانلود واسه روت؟؟؟
در مورد سوال اول اره اگه نزاری گوشی بالا بیاد بهتره چون وقتی شما cache و dalvik cache رو پاک میکنید اگه گوشی بالا بیاد دوباره cache ها بارگذاری و ساخته میشن
در مورد سوال دوم هم اگه گوشی بالا بیاد مهم نیست ولی وقتی میخوای روت کنی مراحل قبل رو بهتره تکرار کنی
در ضمن philz این قابلیت رو داره که مستقیم بدون اینکه بالا بیاد میره به حالت دانلود
این روش اختیاریه و میتونی انجامش ندی ولی من خودم با این روش جواب خوبی گرفتم

ramsam2
02-03-2013, 20:18
در مورد سوال دوم هم اگه گوشی بالا بیاد مهم نیست ولی وقتی میخوای روت کنی مراحل قبل رو بهتره تکرار کنی
در ضمن philz این قابلیت رو داره که مستقیم بدون اینکه بالا بیاد میره به حالت دانلود
این روش اختیاریه و میتونی انجامش ندی ولی من خودم با این روش جواب خوبی گرفتم[/QUOTE]

داداش این قسمتو متوجه نشدم ممنون میشم کامل توضیح بدی

kayvan kh
02-03-2013, 22:34
این روش اختیاریه و میتونی انجامش ندی ولی من خودم با این روش جواب خوبی گرفتم

داداش این قسمتو متوجه نشدم ممنون میشم کامل توضیح بدی[/QUOTE]

منظورم اینه که وقتی رام رو نصب کردی و همون موقع نخواستی روتش کنی و گوشی بالا اومد هر وقت خواستی روت کنی میری به ریکاوری و وایپ میکنی. تو این حالت چون محیط ریکاوری کامل نیست فقط میتونی کش رو وایپ کنی بعد بلافاصله میری به دانلود با سه دکمه و کرنل philz رو از طریق ادین فلش میزنی بعد که گوشی بالا اومد دوباره میری به حالت ریکاوری که این دفعه کامل شده بعد کامل وایپ هارو انجام میدی و نسخه کرنل ریکاوری رو که قبلاً تو حافظه داخلی گوشیت کپی کردی نصب میکنی و گوشیت روت میشه

mehrzad124
03-03-2013, 14:17
با سلام .فیکسر تبدیل نشدن sms به mms برای این رام معرفی شده؟

at-pj
04-03-2013, 13:59
سلام دوستان
من با Usb switcher به مشكل برخوردم ، نصب ميشه ولي كار نميكنه.
كسي روي اين رام تست كرده ؟ اگه جواب گفتيد لطف كنيد ورژن و لينك دانلود هم بزاريد ممنون ميشم.

dhgni
04-03-2013, 14:29
[/COLOR]

داداش این قسمتو متوجه نشدم ممنون میشم کامل توضیح بدی

منظورم اینه که وقتی رام رو نصب کردی و همون موقع نخواستی روتش کنی و گوشی بالا اومد هر وقت خواستی روت کنی میری به ریکاوری و وایپ میکنی. تو این حالت چون محیط ریکاوری کامل نیست فقط میتونی کش رو وایپ کنی بعد بلافاصله میری به دانلود با سه دکمه و کرنل philz رو از طریق ادین فلش میزنی بعد که گوشی بالا اومد دوباره میری به حالت ریکاوری که این دفعه کامل شده بعد کامل وایپ هارو انجام میدی و نسخه کرنل ریکاوری رو که قبلاً تو حافظه داخلی گوشیت کپی کردی نصب میکنی و گوشیت روت میشه

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2[/QUOTE]

چرا این همه دنگو فنگ با mobile odin نصب کنید رامو تیک روت راهم بزارید تمام هم نصبه هم روت شده

dhgni
04-03-2013, 23:22
ولی خداییش این رام سرعت رام 4.0.4 را نداره خیلی درگیره ای همه که از سرعتش گفته بودن تنها دلیلی بود که نصب کردم

Smigel
05-03-2013, 00:16
منم از رام ویتنام به این رام اومدم از روشی که چند صفحه قبل اسماعیل عزیز گفتن...با فایل پیت
چند روزه که دارم استفاده میکنم واقعا از سرعتش راضیم...لگ زدن تقریبا به صفر رسیده
ممنون از همه دوستانی که زحمت میکشن و به مشکلات بچه ها رسیدگی میکنن

dash amir
05-03-2013, 08:30
سلام دوستان
من با Usb switcher به مشكل برخوردم ، نصب ميشه ولي كار نميكنه.
كسي روي اين رام تست كرده ؟ اگه جواب گفتيد لطف كنيد ورژن و لينك دانلود هم بزاريد ممنون ميشم.

داش واسه منم نصب شده وقتی گزینه changرومیزنم این سه تاگزینه میادکه تواسکرین شات میبینی.وقتیم میزنم ریبوت میشه وگوشی بالامیادهیچ اتفاقی هم نمیفته وقتی ریبوت میشه چه تغییری ایجادمیشه؟منکه نمیدونم کارش چیه دقیقااگه میدونی بگوhttp://img.tapatalk.com/d/13/03/05/hysebyru.jpg

youshita07
05-03-2013, 08:43
سلام لینک فایل پیت 16گیگ رو میزارید

Ma3ouD
05-03-2013, 11:39
سلام لینک فایل پیت 16گیگ رو میزارید

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/n_qMX16h98/q1-20120827-16gb.rar)

Masoud569
05-03-2013, 12:21
سلام دوستان
من با usb switcher به مشكل برخوردم ، نصب ميشه ولي كار نميكنه.

داش واسه منم نصب شده وقتی گزینه changرومیزنم این سه تاگزینه میادکه تواسکرین شات میبینی.وقتیم میزنم ریبوت میشه وگوشی بالامیادهیچ اتفاقی هم نمیفته وقتی ریبوت میشه چه تغییری ایجادمیشه؟منکه نمیدونم کارش چیه دقیقااگه میدونی بگوhttp://img.tapatalk.com/d/13/03/05/hysebyru.jpg

دوست عزیز. پیش نیاز برنامه روت بودن اون هست.
وقتی که با گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل می کنیم. یه پیعام رو نوتیفیکیشن میاد که با انتخاب اون. می تونیم حافظه گوشی را مثل فلش مشاهده کنیم.

dash amir
05-03-2013, 12:33
وقتی که با گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل می کنیم. یه پیعام رو نوتیفیکیشن میاد که با انتخاب اون. می تونیم حافظه گوشی را مثل فلش مشاهده کنیم.

امامن یه مشکلی دارم وداشتم که اینجاعنوان کردم ودوستان اینوپیشنهادکردن بمن.مشکلم این بودکه وقتی باکابله otgفلش وصل میکنم حافظه بلافاصله شناسایی میشه وبالامیادامابعدازچندثانیه یایک دیقه تو نوارناتیفیکیشن میزنه اتصال جداشدوحافظه ناپدیدمیشه.درصورتیکه وصله کابله وفلش حتی باچندتاکابل امتحان کردم وحتی سوکت گوشیوعوض کردم اما...

Masoud569
05-03-2013, 14:14
امامن یه مشکلی دارم وداشتم که اینجاعنوان کردم ودوستان اینوپیشنهادکردن بمن.مشکلم این بودکه وقتی باکابله otgفلش وصل میکنم حافظه بلافاصله شناسایی میشه وبالامیادامابعدازچندثانیه یایک دیقه تو نوارناتیفیکیشن میزنه اتصال جداشدوحافظه ناپدیدمیشه.درصورتیکه وصله کابله وفلش حتی باچندتاکابل امتحان کردم وحتی سوکت گوشیوعوض کردم اما...

فکر کنم خودم این پیشنهاد را دادم. به هر حال این برنامه کاربردی در برنامه otg نداره. کاربردش همونیه که بالا توضیح دادم.
بابت اشتباه راهنمایی کردنم هم شرمندم.

at-pj
05-03-2013, 15:28

داداش مسعود
ممنون از راهنمائيت
من قبلاً از اين برنامه روي آيس استفاده ميكردم ولي نمي دونم چرا رو اين رام جواب نمي ده .
برنامه جايگزيني وجود نداره تست كنم؟

mehrzad124
06-03-2013, 10:39
سلام این رام تازه معرفی شده کسی فیدبک ازش داره بده ؟
n7000ublsf

A.M.I.R N.O.T.E
06-03-2013, 11:06
n7000ublsf

دوست عزیز این رام 20 روزی میشه که معرفی شده

فید بک : صفحه های اول تاپیک رو بخونین

makarony
06-03-2013, 11:15
سلام رام من 4.0.4 با بیس xxlrk هست روت هم نشده
میخوام به این رام اپدیت کنم میشه آموزش بزارید
رام رو هم دانلود کردم یه فایل md5 , یه dll توشه

dash amir
06-03-2013, 11:27
سلام رام من 4.0.4 با بیس xxlrk هست روت هم نشده
میخوام به این رام اپدیت کنم میشه آموزش بزارید
رام رو هم دانلود کردم یه فایل md5 , یه dll توشه

سلام دوست عزیز.کاره خاصی لازم نیست شمارام رو که دانلودکردیدرو همین رامه ۴.۰.۴خودتون هم میتونیدفلشش کنیدباادین.رام که دانلودکردیدرو بعدازاکسترکت فایلی که باپسوندmd5هست رو بذاریدتوقسمت pdaواستارت.اول فول وایپ کنیدبعدببریدبه حالت دانلودینگ.

makarony
06-03-2013, 12:02
سلام دوست عزیز.کاره خاصی لازم نیست شمارام رو که دانلودکردیدرو همین رامه ۴.۰.۴خودتون هم میتونیدفلشش کنیدباادین.رام که دانلودکردیدرو بعدازاکسترکت فایلی که باپسوندmd5هست رو بذاریدتوقسمت pdaواستارت.اول فول وایپ کنیدبعدببریدبه حالت دانلودینگ.

اگه روت باشه هم همین کارو باید بکنم؟
چون گوشی رو دست دوم خریدم ولی فکر نکنم روت باشه

raminazad
06-03-2013, 12:53
سلام دوستان
عزیزانی که این رام رو نصب کردند اگر ممکن باشه لطفا بفرمایند که حافظه داخلیشون چقدر شده؟ و رمشوم چقدره؟
برای من رمش تقریبا 860 مگابایته و حجم حافظه داخلی هم 10گیگابایت شده
(رام رو با پیت و بوت لودر نصب کردم و با فیلز روت کردم)

Danette
06-03-2013, 13:08
n7000ublsf

سلام دوست عزیز رام n7000ublsf تازه معرفی شده و مربوط به ترینیداد و توباگو هستش.فکر نکنم چون تازه معرفی شده کسی نصب کرده باشه ولی شاید امشب نصبش کنم اگه نصب کردم خبرشو بهتون میدم.

Masoud569
06-03-2013, 13:14
اگه روت باشه هم همین کارو باید بکنم؟
چون گوشی رو دست دوم خریدم ولی فکر نکنم روت باشه
فرقی نمی کنه

mani.b
06-03-2013, 17:38
سلام دوستان
عزیزانی که این رام رو نصب کردند اگر ممکن باشه لطفا بفرمایند که حافظه داخلیشون چقدر شده؟ و رمشوم چقدره؟

برا من هم همینو نشون میده. لطفا اساتید راهنمایی کنن :123:

Masoud569
06-03-2013, 21:22
برا من هم همینو نشون میده. لطفا اساتید راهنمایی کنن :123:

سلام دوستان

860 مگابایت درسته ولی حافظه داخلی من 11.08 گیگ هست.

ramsam2
07-03-2013, 02:21
سلام به همه لطفا یکی بیاد اینجا اینو مستقیم کنه همه استفاده کنیم جیلی جدید اومد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=271266

ramsam2
07-03-2013, 12:18
این رام نسبت به رام المان سرعتش بهتره؟

خاورمیانه به نطرتون کی میاد؟

ramsam2
07-03-2013, 14:33
سلام به داداش گلم لطفا یکی فیدبک بده از رام جدید

am20012m
07-03-2013, 18:09
دوستان کمکم کنید اموزش روت کامل و با فایل های مطمئن که یه موقع خدایی نکرده بریک نشه و.ممنون از اساتید گل و گلاب که تجربیاتشونو در اختیار کاربران ساده میزارن

A.M.I.R N.O.T.E
07-03-2013, 18:25
سلام به همه لطفا یکی بیاد اینجا اینو مستقیم کنه همه استفاده کنیم جیلی جدید اومد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=271266

این رام نسبت به رام المان سرعتش بهتره؟

خاورمیانه به نطرتون کی میاد؟

اصلا نمیشه گفت کی میاد شاید فردا شاید جن ماه دیگه

سلام به داداش گلم لطفا یکی فیدبک بده از رام جدید

صبر کنین تا دوستان نصب کنند و فید بک مفصل بدن داش

be nazare men behtarin rami hadt ke tu in yek sal dadhtam. Rom e farsi ham biad dige ok hast. Air view ham be sadegi va medke ab khordan faal mishe. Bebakhshid finglish neveshtam chon farsi nadaram tu mobil:up:m.

دوست عزیز تا جایی که میتونین فارسی بنویسین در غیر اینصورت پستتون حذف خاهد شد

دوستان کمکم کنید اموزش روت کامل و با فایل های مطمئن که یه موقع خدایی نکرده بریک نشه و.ممنون از اساتید گل و گلاب که تجربیاتشونو در اختیار کاربران ساده میزارن

جوابتون رو تو تاپیک پرسش پاسخ دادم

dhgni
08-03-2013, 11:27
سلام دوستان این که رام قبلی چی بوده رو رام فعلی تاثیری داره؟ ممنون میشم یکی از دوستان جواب بده

raminazad
08-03-2013, 13:18
آقا مصرف باطریم بالا رفته. مال شما چطور؟ ببینید فایل ضمیمه رو.:bc:

A.M.I.R N.O.T.E
08-03-2013, 19:15

دوست عزیز مصرفتون نرماله

bahareman
09-03-2013, 04:59
آقا ببخشین برای اینکه بخوام این رام تک فایل 4.1.2 رو بزنم ابتدا باید یه رام 4.0.4 رو گوشی بزنم؟ چون رام گوشی 2.3.6 هستش.
خیلی ممنون.

Masoud569
09-03-2013, 08:02
آقا ببخشین برای اینکه بخوام این رام تک فایل 4.1.2 رو بزنم ابتدا باید یه رام 4.0.4 رو گوشی بزنم؟ چون رام گوشی 2.3.6 هستش.
خیلی ممنون.

نیازی نیست. از همون 2.3.6 بزن

raminazad
09-03-2013, 08:04
دوستان چطور میشه توی صفحه لاک اسکرین که خاموش هست با swipe کردن از چپ به راست صفحه رو روشن یا آنلاک کرد. تو یو تیوب فیلمش بود ولی آموزش نداشت. بعد چطور میشه وقتی تو کله موبایل میزنی لیست رو بالا ببره؟:bv:

kayvan kh
09-03-2013, 11:00

دوست عزیز کلا این رام جیلی بین واسه نوت یه کم مصرفش بالاست البته تو استندبای خیلی کمه

Ma3ouD
09-03-2013, 12:39
بعد چطور میشه وقتی تو کله موبایل میزنی لیست رو بالا ببره؟

منم دنبالش هستم.خیلی خوشم اومده ازش.
جالبه که روی رام لیک شده چین بود!ولی روی رسمی نیست!!

A.M.I.R N.O.T.E
09-03-2013, 12:45
دوستان چطور میشه توی صفحه لاک اسکرین که خاموش هست با swipe کردن از چپ به راست صفحه رو روشن یا آنلاک کرد. تو یو تیوب فیلمش بود ولی آموزش نداشت. بعد چطور میشه وقتی تو کله موبایل میزنی لیست رو بالا ببره؟:bv:

منم دنبالش هستم.خیلی خوشم اومده ازش.
جالبه که روی رام لیک شده چین بود!ولی روی رسمی نیست!!

افزونه ای هست فکر کنم

پیدا کردم معرفی میکنم

مسعود جان من نوت 1 الان تو دسترس ندارم !میتونی رام چین رو نصب کنی از تو اون این مود رو کش بری ؟

R4MS4M.R4M2
09-03-2013, 17:12
سلام به همه بیاید رو رام هلند خداییش از هر نظر مخصوصا سرعت از المان بهتره

raminazad
09-03-2013, 19:11
سلام دوستان.
یک موردی هست اونهم اینکه از وقتی روی این رام اومدم هیچیک از سایتهایی که قبلا با فیل- ترش- کن باز میشد رونمیشه باز کرد. مثلا اون نرم افزار فندق شکن که به شکل پیاز سبز هست اصلا کار نمیکنه. وایبر که کلا شوت شده. نمیدونم مشکل از رام هست یا اتفاقا زمان تعویض رام ما با بسته شدن شیر اینترنت همراه شده؟:bc:

R@ven
09-03-2013, 20:16
دوستان چطور میشه توی صفحه لاک اسکرین که خاموش هست با swipe کردن از چپ به راست صفحه رو روشن یا آنلاک کرد. تو یو تیوب فیلمش بود ولی آموزش نداشت. بعد چطور میشه وقتی تو کله موبایل میزنی لیست رو بالا ببره؟

ببینید منظورتون اینی که من میگم هست یا نه . از تو ستینگ برید تو قسمت Lock Screen و بعدش Screen Lock و گزینه Swipe رو انتخاب کنید. امیدوارم درست متوجه منظورتون شده باشم و جواب درستی داده باشم.

raminazad
09-03-2013, 20:50
Swipe روی صفحه خاموش منظورم بود.

kayvan kh
10-03-2013, 01:24
سلام دوستان.
یک موردی هست اونهم اینکه از وقتی روی این رام اومدم هیچیک از سایتهایی که قبلا با فیل- ترش- کن باز میشد رونمیشه باز کرد. مثلا اون نرم افزار فندق شکن که به شکل پیاز سبز هست اصلا کار نمیکنه. وایبر که کلا شوت شده. نمیدونم مشکل از رام هست یا اتفاقا زمان تعویض رام ما با بسته شدن شیر اینترنت همراه شده؟:bc:

دوست عزیز تقصیر تو نیست کلا زدن تمام فندق شکن ها رو از کار انداختن

raminazad
10-03-2013, 12:38
میشه دقیق بگین من متوجه نشدم

سلام دوست من منظورم این بود که تو فیلم نشون میداد که برای روشن کردن صفحه موبایل در حالت استندبای بجای فشردن یکی از دکمه های سخت افزاری ، با کشیدن انگشت از (:bc:فقط) از چپ به راست ، صفحه روشن میشه.

kayvan kh
10-03-2013, 13:23
یوسی برا من کار میکنه کاوه جان

اره برای من هم اپرا رد میکنه ولی اکثر پورت های اصلی رو بستن

at-pj
12-03-2013, 08:37
خسته شدم
ديگه از رام از اندرويد از سامسونگ خسته شدم:cf:
من قبلاً سيمبيان UIQ داشتم و روش كلي برنامه داشتم و باهاشون كلي هم حال ميكردم . مخصوصاً وقتي كه اين سيستم عامل هك شد و مودهاي افزايش صدا و .. روش ميريختيم :ar:و ... چه دنيائي بود ولي الان چي؟
من توي اين يك سالي كه نوت دارم يه روز خوش نديدم
رام اوليش كه 2.3.6 رسمي خوده سامسونگ بود ، باورتون نميشه تو حالت استند باي 12 ساعت بيشتر شارژ نگه نميداشت :dy:. مجبور شدم رامش رو عوض كنم كه متاسفانه سامسونگ يه رام درست و درمون براش نداد و هر كدوم يه ايرادي داشتن . تازه يه رام 2.3.4 خوب براش پيدا كردم كه رام 4.0 اومد . تا به يه رام خوب كه همون Germany بود برسم 10 تا رام رسمي و كوك شده تست كردم تا به رام آيس آلمان رسيدم . داشت خوب جواب ميداد كه با 4.1 رو داد با امكانات خاص خودش و باز مجبور شدم شيفت بدم رو جيلي بين كه همين رامي هست كه الان دارم . رسمي آلمان .كه سرعتش روز به روز كند تر ميشه . باگهاش داره كم كم ميزنه بيرون. ميدونم كه رامهاي ديگه اي هم كه داره ميده هلند ، تيرينيداد ، .. همه عين هم هستند.

ديگه خسته شدم :cr:. تا اومدم يه رام خوب تجربه كنم ورژن بالاتر رو داد . نتونستم 2تا اپليكيشن خوب رو بطور كامل داشته باشم . هربار كه اپ هاي مورد علاقه ام رو ميريختم و مرتب سازي ميكردم ، مجبور شدم باز رام عوض كنم و روز از نو روزي از نو .
ميخوام برگردم به آيس آلمان و تا آخرش هم رو همون بمونم.
تا الان نتونستم از امكانات گوشي بطور كامل استفاده كنم .
به همسرم غبطه ميخورم . 5 داره با كلي اپ ، بدون لگ . 20دقيقه اي شارژش از 0 به 100 ميرسه و تا 2 روز با نهايت استفاده ازش شارژ نگه ميداره .شب با 20% شارژ گذاشت يه برنامه 100مگي دانلود بشه و صبح در كمال ناباوري ديدم شارژش 16% شده :ai:.
اگه من با 100% شارژ هم ميزاشتم قطعاً تا صبح خاموش بود.
ديگه من يكي كم آوردم .

با اينكه بسته بودن آي او اس حالم رو بهم ميزنه دارم به اين فكر ميكنم كه ردش كنم بزنم تو خط آيفون ، تو اين چيزاش خيلي خيلي بهتره . اپ هاش هم خيلي با كيفيت تر از اندرويده .

ali11111
12-03-2013, 10:37
خسته شدم
ديگه از رام از اندرويد از سامسونگ خسته شدم:cf:
من قبلاً سيمبيان UIQ داشتم و روش كلي برنامه داشتم و باهاشون كلي هم حال ميكردم . مخصوصاً وقتي كه اين سيستم عامل هك شد و مودهاي افزايش صدا و .. روش ميريختيم :ar:و ... چه دنيائي بود ولي الان چي؟
من توي اين يك سالي كه نوت دارم يه روز خوش نديدم
رام اوليش كه 2.3.6 رسمي خوده سامسونگ بود ، باورتون نميشه تو حالت استند باي 12 ساعت بيشتر شارژ نگه نميداشت :dy:. مجبور شدم رامش رو عوض كنم كه متاسفانه سامسونگ يه رام درست و درمون براش نداد و هر كدوم يه ايرادي داشتن . تازه يه رام 2.3.4 خوب براش پيدا كردم كه رام 4.0 اومد . تا به يه رام خوب كه همون Germany بود برسم 10 تا رام رسمي و كوك شده تست كردم تا به رام آيس آلمان رسيدم . داشت خوب جواب ميداد كه با 4.1 رو داد با امكانات خاص خودش و باز مجبور شدم شيفت بدم رو جيلي بين كه همين رامي هست كه الان دارم . رسمي آلمان .كه سرعتش روز به روز كند تر ميشه . باگهاش داره كم كم ميزنه بيرون. ميدونم كه رامهاي ديگه اي هم كه داره ميده هلند ، تيرينيداد ، .. همه عين هم هستند.

ديگه خسته شدم :cr:. تا اومدم يه رام خوب تجربه كنم ورژن بالاتر رو داد . نتونستم 2تا اپليكيشن خوب رو بطور كامل داشته باشم . هربار كه اپ هاي مورد علاقه ام رو ميريختم و مرتب سازي ميكردم ، مجبور شدم باز رام عوض كنم و روز از نو روزي از نو .
ميخوام برگردم به آيس آلمان و تا آخرش هم رو همون بمونم.
تا الان نتونستم از امكانات گوشي بطور كامل استفاده كنم .
به همسرم غبطه ميخورم . 5 داره با كلي اپ ، بدون لگ . 20دقيقه اي شارژش از 0 به 100 ميرسه و تا 2 روز با نهايت استفاده ازش شارژ نگه ميداره .شب با 20% شارژ گذاشت يه برنامه 100مگي دانلود بشه و صبح در كمال ناباوري ديدم شارژش 16% شده :ai:.
اگه من با 100% شارژ هم ميزاشتم قطعاً تا صبح خاموش بود.
ديگه من يكي كم آوردم .

با اينكه بسته بودن آي او اس حالم رو بهم ميزنه دارم به اين فكر ميكنم كه ردش كنم بزنم تو خط آيفون ، تو اين چيزاش خيلي خيلي بهتره . اپ هاش هم خيلي با كيفيت تر از اندرويده .
دوست عزیز در مورد اپلیکیشنها مگر شما با تیتانیوم بک آپ کار نمیکنی که برنامه ها و تنظیماتش رو با تعویض رام از دست ندی؟ ....در مورد باتری اینطوریها هم که میگین نیست مصرف عمده بستگی به میزان روشن بودن صفحه نمایش داره ....در مورد لگ و باگ حرفتون رو قبول دارم آی او اس پایدار تره ولی بعضی رامهای کوک شده با بیس رسمی واقعا لگ کمتری داره نمونش رامی که من الان دارم استفاده میکنم با نام pristine آخرین ورژن اون خیلی از برنامه های غیر کاربردی رو از روی رام همین تاپیک یعنی xxlsz برداشته و سرعت خیلی بالا و همچنین مصرف معقول داره من حدود ۱۰ روزی هست شیفت دادم به اون رام آخرین ورژنش فقط حجمش ۴۸۰ مگ هست و خوبی آپدیتهاش هم اینه که nowipe هستن ....بسته بودن اپل شما رو منحصر به دست اندرکاران شرکتش میکنه اونها هم اشتباه میکنن مگر آپدیت آی او اس 6.1 یادتون نیست که سرعتش روی آیفونهای مدل قدیمیتر پایین اومده بود درسته سیستم عامل اوپن سورس به تدریج تکمیل میشه ولی اونقدر گسترده هست و دست توش زیاده که یک شبکه کاملا پویا و فعال تولید میکنه اپل ممکنه یک سیستم کامل به شما تحویل بده ولی تنوع و پویایی توی سیستمش راه نداره

Sent from my GT-N7000 using Xparent Blue Tapatalk 2

at-pj
12-03-2013, 10:50
دوست عزیز در مورد اپلیکیشنها مگر شما با تیتانیوم بک آپ کار نمیکنی که برنامه ها و تنظیماتش رو با تعویض رام از دست ندی؟ ....در مورد باتری اینطوریها هم که میگین نیست مصرف عمده بستگی به میزان روشن بودن صفحه نمایش داره ....در مورد لگ و باگ حرفتون رو قبول دارم آی او اس پایدار تره ولی بعضی رامهای کوک شده با بیس رسمی واقعا لگ کمتری داره نمونش رامی که من الان دارم استفاده میکنم با نام pristine آخرین ورژن اون خیلی از برنامه های غیر کاربردی رو از روی رام همین تاپیک یعنی xxlsz برداشته و سرعت خیلی بالا و همچنین مصرف معقول داره من حدود ۱۰ روزی هست شیفت دادم به اون رام آخرین ورژنش فقط حجمش ۴۸۰ مگ هست و خوبی آپدیتهاش هم اینه که nowipe هستن ....بسته بودن اپل شما رو منحصر به دست اندرکاران شرکتش میکنه اونها هم اشتباه میکنن مگر آپدیت آی او اس 6.1 یادتون نیست که سرعتش روی آیفونهای مدل قدیمیتر پایین اومده بود درسته سیستم عامل اوپن سورس به تدریج تکمیل میشه ولی اونقدر گسترده هست و دست توش زیاده که یک شبکه کاملا پویا و فعال تولید میکنه اپل ممکنه یک سیستم کامل به شما تحویل بده ولی تنوع و پویایی توی سیستمش راه نداره

sent from my gt-n7000 using xparent blue tapatalk 2

داداشم همه اين حرفها رو قبول دارم.اگه تيتانيوم بك آپ نبود كه كلاً قيد اندرويد رو ميزدم .
حرف من اينه كه چرا بايد رام رسمي انقدر كند باشه كه شما مجبور بشي بري سراغ رامهاي كوك شده؟ اصلاً ما هيچ اون بيچاره كه فقط دنبال يه گوشيه كه كارهاي معموليش رو انجام بده چي؟
داداشم قطعاً با واي فاي كار ميكني و از مصرف باطريش خبر داري كه در مقابل مصرف باطري براي صفحه نمايش چقدر بيشتره.
داداشم ميدونم همه اينها رو همه ما تجربه كرديم ولي من دنبال يه سيستم عامل استيبل هستم كه دل رو رودش رو بريزم بيرون و پدر اپ هاش رو دربيارم نه اين كه در گيرودار مصرف باطري و هنگ و كرش و ... باشم.

str.iran
13-03-2013, 11:00
رسول جان علاج کارت دست منه داداش
بیا پ خ یکاری کنم واست گوشیت 3روز جواب بده برات در حالت استفاده معمولی بیا پیام

غصه نخور عزیزم قربونت برم بیا پخ یه کرنل و رامی بهت بدم :4: با بیس صدا و باتریش حال کنی :4:

:de:

سلام دوست من منم دقدقا همین مشکلات رو دارم هم سرعت بسیار کم این رام 4.1.2 رسمی المان و هم باطری تورو خدا من رو هم راهنمایی کنید ممنون میشم یا ادرس این رام و کرنل رو که گفتید به ما هم بدید تا دانلو د کنیم و از این سرعت کم نوت خسته شدم

A.M.I.R N.O.T.E
13-03-2013, 11:11
سلام دوست من منم دقدقا همین مشکلات رو دارم هم سرعت بسیار کم این رام 4.1.2 رسمی المان و هم باطری تورو خدا من رو هم راهنمایی کنید ممنون میشم یا ادرس این رام و کرنل رو که گفتید به ما هم بدید تا دانلو د کنیم و از این سرعت کم نوت خسته شدم

اسماعیل جان منظورشون رام های سیانوژن هستن

ali11111
13-03-2013, 15:11
دقيقا

سيانوژن 10 با حالت تبلت مود

امير تو چطوري افكار من ميخووني :dl:

قربونت توی پیام خصوصی برای من هم لینک شو بفرست یک تست بزنیم

Sent from my GT-N7000 using Xparent Blue Tapatalk 2

A.M.I.R N.O.T.E
13-03-2013, 22:22
دقيقا

سيانوژن 10 با حالت تبلت مود

امير تو چطوري افكار من ميخووني :dl:

هه نا سلامتی هم کاریم ها داش :4::4:

در ضمن دوستان سیانوژن کلا داره استراتژی جدیدی رویه راام هاش پیاده میکنه دیگه سیانوژن قبلی رو نخاهید دید خیلی از چیز ها رو تو رام هاش داره بهبود میبخشه

sensareh
15-03-2013, 08:36
رام امارات و الجزیره منتشر شد. و من ریختم زبان فارسی هم داره اینم لینکش : http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-N7000&pcode=0

اینم اسکرین شات

از نظر شکلی تغییری ندیدم. اما سرعتش خوبه چیزی از رام آلمان و ترینیداد کم نداره.

armanmetal
15-03-2013, 11:25
سلام به داداشای گلم لطفا یه فیدبک کامل از رام الجزایر بدید خواهش میکنم از رام هایی رسمی که اومده سرعت ایناش بهتره؟؟

armanmetal
15-03-2013, 12:41
سلام به داداشای گلم لطفا یه فیدبک کامل از رام الجزایر بدید خواهش میکنم از رام هایی رسمی که اومده سرعت ایناش بهتره؟؟

Masoud569
15-03-2013, 13:43

در تاپیک خود رام مطرح کنید.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=272599

at-pj
16-03-2013, 13:28
سلام بر دوستان ارجمند
قبلاض روي رامها برنامه AllShare داشت كه ميشد موزيك و ويدئو و عكس رو با واي فاي روي تلوزيون فرستاد و و توي اون نگاه كرد.
الان AllShare Play داره كه متاسفانه اين امكان رو نداره.
راهي نداره كه بتونم همون AllShare قبلي رو داشته باشم؟
البته ميدونم برنامه خوبي به اسم Imedia Share هم وجود داره ولي من با اون AllShare بيشتر حال ميكردم.

at-pj
18-03-2013, 17:56
سلام بر دوستان ارجمند
قبلاض روي رامها برنامه AllShare داشت كه ميشد موزيك و ويدئو و عكس رو با واي فاي روي تلوزيون فرستاد و و توي اون نگاه كرد.
الان AllShare Play داره كه متاسفانه اين امكان رو نداره.
راهي نداره كه بتونم همون AllShare قبلي رو داشته باشم؟
البته ميدونم برنامه خوبي به اسم Imedia Share هم وجود داره ولي من با اون AllShare بيشتر حال ميكردم.

کسی نبود؟

Bitboy71
18-03-2013, 20:24
کسی نبود؟

میتونی از توی فایل زیپ کاستوم راهای نسخه های قدیمی بگیری و تو رام جدیدت با Root Explorer بریزی....

hard
19-03-2013, 10:45
سلام دوستان
من بیس باند n7000 xxla3 دارم میتونم از رام ها استفاده کنم
با تشکر
:sign_help:

A.M.I.R N.O.T.E
19-03-2013, 11:31
سلام دوستان
من بیس باند n7000 xxla3 دارم میتونم از رام ها استفاده کنم
با تشکر
:sign_help:

بله میتونین

Bitboy71
19-03-2013, 14:32
ادین3.7+رام اصلی+پیت+تیک ریپارتیشن ادین[/COLOR]

:atten:در نسخه اصلی ادین 3.7 فقط پسوند Tar را شناسایی میکنه ادین نه MD5
شما باید MD5 رو به Tar تبدیل کنین

طبق عکس
پیت در جای خود
tar در PDA
استارت

با تمام احترامی که برای اسی جان قائلم ،گفتش و تکذیب میکنم و تاکیید دارم که اودین 3.7 هم همانند باقی اودین ها همچنان فایل MD5 را ساپورت میکنه....:dn::dn::df::df:

endoftime
19-03-2013, 17:57
من یه مشکلی با این رام دارم اونم اینه که اس ام اس هایی که واسم ارسال میشه بدستم نمیرسه تا اینکه یه بار گوشی ریست کنم!
راه حل هم هست؟ (رام رو به درستی نصب کردم)

Bitboy71
19-03-2013, 18:00
من یه مشکلی با این رام دارم اونم اینه که اس ام اس هایی که واسم ارسال میشه بدستم نمیرسه تا اینکه یه بار گوشی ریست کنم!
راه حل هم هست؟ (رام رو به درستی نصب کردم)

تایم و تاریخ گوشیت و چک کن ببین تنظیم هست؟
اگر برات مشکلی نداره یبار Factory reset انجام بده

baba125
22-03-2013, 08:42
سلام خدمت همه دوستان
این رام از هر نظر خوب و عالی ولی هر کاری کردم مصرف باتریش اصلا درست نشد!
وقتی دستت میگیری و استفاده میکینی مثلا پیامک میفرستی، همین که 2 یا 3 تا فرستادی باتری خودشم 2 یا 3 درصد مصرف میکنه! یا مثلا این مصرف حتی وقتی که یه گوشه گذاشتیش هم هست! دو تا عکس میذارم خودش نشون میده! تو 7 ساعت و 50 دقیقه بدون استفاده، 9% باتری کم کرده! بدون اینکه برنامه ای روش نصب شده باشه یا روت شده باشه!
828257
828258
لطفا اساتید هم نظر بدن که چیکار کنم؟!:dy:

baba125
22-03-2013, 16:58
سلام خدمت همه دوستان
این رام از هر نظر خوب و عالی ولی هر کاری کردم مصرف باتریش اصلا درست نشد!
وقتی دستت میگیری و استفاده میکینی مثلا پیامک میفرستی، همین که 2 یا 3 تا فرستادی باتری خودشم 2 یا 3 درصد مصرف میکنه! یا مثلا این مصرف حتی وقتی که یه گوشه گذاشتیش هم هست! دو تا عکس میذارم خودش نشون میده! تو 7 ساعت و 50 دقیقه بدون استفاده، 9% باتری کم کرده! بدون اینکه برنامه ای روش نصب شده باشه یا روت شده باشه!
828257
828258
لطفا اساتید هم نظر بدن که چیکار کنم؟!:dy:

تایپیک تعطیله و من خبر ندارم؟
چرا کسی نیست نظری بده آخه؟ اساتید محترم خواهشا!!!:sign_help:

dash amir
22-03-2013, 18:40
تایپیک تعطیله و من خبر ندارم؟
چرا کسی نیست نظری بده آخه؟ اساتید محترم خواهشا!!!:sign_help:

داداش رام المان مصرفش بالاس اگه مصرف خوب میخوای رام امارات رونصب کن که منوی فارسی هم داره

ارسال به وسیله گوشی gt-n7000

Ma3ouD
22-03-2013, 23:07
اودین 3.7 هم همانند باقی اودین ها همچنان فایل MD5 را ساپورت میکنه....

بله , ساپورت میکنه

Bitboy71
23-03-2013, 23:22
سلام عرفان جان بله میشه هم tar هم md5

ولی یبار تار رو بزار یه بار م دی 5

ببین کدوم یکی adeed زودتر میاره

روو md5 حدود 5 ثانیه یا 6 ثانیه قسمت pda قفل میکنه و موس pc حالت pleas wite میاد ولی تار یکسره میره روی addet من از همون لحاظ میگم

گرچه رو یه یسری عکس خودم فک کنم با md5 زدم و شات گرفتم

بیشتر دقت کن

با این حرفت موافقم. کاملا تایید میشه....

m007
24-03-2013, 00:32
سلام عرفان جان بله میشه هم tar هم md5

ولی یبار تار رو بزار یه بار م دی 5

ببین کدوم یکی adeed زودتر میاره

روو md5 حدود 5 ثانیه یا 6 ثانیه قسمت pda قفل میکنه و موس pc حالت pleas wite میاد ولی تار یکسره میره روی addet من از همون لحاظ میگم

گرچه رو یه یسری عکس خودم فک کنم با md5 زدم و شات گرفتم

بیشتر دقت کن

خب چه فرقی توی روند ایجاد میکنه به جز این تاخیر؟

str.iran
24-03-2013, 14:12
با سلام دوستان چرا این رامهای رسمی 4.1.2 هم المان و هم امارات بعد از یک هفته سنگین میشن و همش هنگ می کنه به خدا خسته شدم از این گوشی بهترین رام سیانوژان کدومه که یه جورای امکانات رام رسمی رو هم داشته باشه میشه بهم لینک بدید .رام کوک شده داریم که بهتر از رسمی باشه .رسمی ها خوب هستن ولی بعد از یک هفته خیلی سنگین میشن و لک میزنن.تورو خدا بهم کمک کنید از این سرعت کم و لک گوشی راحت بشم .

A.M.I.R N.O.T.E
24-03-2013, 15:59
با سلام دوستان چرا این رامهای رسمی 4.1.2 هم المان و هم امارات بعد از یک هفته سنگین میشن و همش هنگ می کنه به خدا خسته شدم از این گوشی بهترین رام سیانوژان کدومه که یه جورای امکانات رام رسمی رو هم داشته باشه میشه بهم لینک بدید .رام کوک شده داریم که بهتر از رسمی باشه .رسمی ها خوب هستن ولی بعد از یک هفته خیلی سنگین میشن و لک میزنن.تورو خدا بهم کمک کنید از این سرعت کم و لک گوشی راحت بشم .

رام های سیانوژن خوبن هم سرعت و هم مصرفشون ولی امکانات رسمی رو ندارن خیلی لختن ! بهتره رام کاستوم بزنی و چیز هایی اضافی رو که خوشت نمیاد و غیر قابل استفاده هستن با برنامه ی Rom TooL Box Pro پاک کنی که زیاد رم گوشی پر نباشه که cpu هم اونو پردازش کنه بعد app هایی که لازم نداری و بی جا تو رم هستن رو از task manager این برنامه ignore کن تا تویه رم نرن و در نتیجه سرعت گوشی رو پایین نیارن . این راهو برو به مشکل بر خوردی بیا پیش خودم .

ROM Toolbox Pro

دانلود (http://play-store.ir/apk_detail.php?id=18618)

alireza_angelo
26-03-2013, 10:20
سلام دوستان من این رام رو الان دو سه هفته هست که نصب کردم الان واقعا کلافه م کرده نمیدونم چیکار کنم از بس لگ میزنه...:bn:
میخواستم بپرسم آیا راهی هست که بشه این رام رو مثل روز اولش برگردوند که هیچکدوم از برنامه هام پاک نشن؟
اگه نه یه رام خوب پیشنهاد کنید که تو سرعت کم نیاره...
ممنون:df:

mbig051
26-03-2013, 14:51
سلام من این رام رو نصب کردم ولی فارسی در این رام مشکل داره
میشه یکی راه رو بهم نشون بده
وقتی فارسی مینویسم برای طرف مقابل فقط علامت سوال سند میشه !!!!
اسمارت کیبرد هم نصب کردم و چند کیبرد دیگه ولی بازم مشکل داره !!!!
لطفا راهنمایی بکنید :sign_help:

mehrzad124
26-03-2013, 15:04
سلام من این رام رو نصب کردم ولی فارسی در این رام مشکل داره
میشه یکی راه رو بهم نشون بده
وقتی فارسی مینویسم برای طرف مقابل فقط علامت سوال سند میشه !!!!
اسمارت کیبرد هم نصب کردم و چند کیبرد دیگه ولی بازم مشکل داره !!!!
لطفا راهنمایی بکنید :sign_help:
شما وارد sms setting بشین
بعد input metod رو حالت automatic بزارید

Bitboy71
26-03-2013, 15:45
سلام دوستان من این رام رو الان دو سه هفته هست که نصب کردم الان واقعا کلافه م کرده نمیدونم چیکار کنم از بس لگ میزنه...:bn:
میخواستم بپرسم آیا راهی هست که بشه این رام رو مثل روز اولش برگردوند که هیچکدوم از برنامه هام پاک نشن؟
اگه نه یه رام خوب پیشنهاد کنید که تو سرعت کم نیاره...
ممنون:df:

سلام دوست عزیز.شما 2راه دارید. یا برگردید به رام رسمی 4.0.4 که سریعتر و کم لگ تره.
یا از کاستوم رامهای کوک شده استفاده کنید:هرکدوم جنبه های مثبت خودشون را دارند.
[رام] نسخه ی Deodexو Rooted رام N7000JPLSB برای نوت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=272814)

[کاستوم] رام کوک شده ی جلی 4.1.2 بین با بیس DDLSC بنام SuperBean (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=273832)
رام استوک دئوکس و روت شده ی xxlsz (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3521317&postcount=2)
[ROM][4.1.2] GloryROM v4 JPLSB - UAE (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3569297&postcount=9)

alireza_angelo
26-03-2013, 16:23
سلام دوست عزیز.شما 2راه دارید. یا برگردید به رام رسمی 4.0.4 که سریعتر و کم لگ تره.
یا از کاستوم رامهای کوک شده استفاده کنید:هرکدوم جنبه های مثبت خودشون را دارند.
[رام] نسخه ی Deodexو Rooted رام N7000JPLSB برای نوت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=272814)

[کاستوم] رام کوک شده ی جلی 4.1.2 بین با بیس DDLSC بنام SuperBean (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=273832)
رام استوک دئوکس و روت شده ی xxlsz (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3521317&postcount=2)
[ROM][4.1.2] GloryROM v4 JPLSB - UAE (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3569297&postcount=9)

ممنون از راهنماییتون...
به نظر شما استفاده از رامهای سیانوژن با صرف نظر از نداشتن امکانات رسمی مثل s note بهتر نیست از نظر سرعت و اجرای بازیهای hd و مصرف؟
اگه میشه لینک یه رام سیانوژن خوب و سریع بزارید ممنون میشم...
باتشکر:df:

Bitboy71
26-03-2013, 16:59
ممنون از راهنماییتون...
به نظر شما استفاده از رامهای سیانوژن با صرف نظر از نداشتن امکانات رسمی مثل s note بهتر نیست از نظر سرعت و اجرای بازیهای hd و مصرف؟

چون کاربر رام رسمی بودید بهتون اونارو پیشنهاد دادم.
تموم حرفاتون راجع به رام سیانوژن صحیح.
راجع ب بازی های HD نمیدونم....

JellyBeer-v4.1.1 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3574828&postcount=10)
JellyBam v7.0 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3573765&postcount=74)
PARANOIDANDROID 3.10 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3571684&postcount=43)

اینا پیشنهادهای منه....

A.M.I.R N.O.T.E
26-03-2013, 17:15
ممنون از راهنماییتون...
گفته ی عرفان جان رو کامل میکنم رام های سیانوژن تو مصرف و اجرای بازی های HD عالین + اینکه صدای خروجیشون یکم از بقیه ی رام ها بیشتره .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

mbig051
27-03-2013, 10:19
سلام من کرنل PhilZ-cwm6-XXLSZ-OXA-4.35.tar.md5 رو با ادین زدم و فلش شدش ولی گوشی رو روت نکردش
راستش ریکاوری PhilZ نصب شده و مثلث زرد رنگ هم اومده ولی توی لیست نرم افزارهام su نیومده !!! خودم هم اومدم فایل ای پی کای su رو نصب کنم باز هم نشدش !!
به نظر دوستان چه کار کنم ؟؟ اگه PhilZ-cwm6-XXLSC-XJB-4.35-signed.zip رو که دوستان روت کردن بخوام نصب کنم برای گوشی مشکلی پیش نمیادش ؟ منظورم دو کرنل رو هم نشه بریک کنه

Bitboy71
27-03-2013, 11:58
سلام من کرنل philz-cwm6-xxlsz-oxa-4.35.tar.md5 رو با ادین زدم و فلش شدش ولی گوشی رو روت نکردش
راستش ریکاوری philz نصب شده و مثلث زرد رنگ هم اومده ولی توی لیست نرم افزارهام su نیومده !!! خودم هم اومدم فایل ای پی کای su رو نصب کنم باز هم نشدش !!
به نظر دوستان چه کار کنم ؟؟ اگه philz-cwm6-xxlsc-xjb-4.35-signed.zip رو که دوستان روت کردن بخوام نصب کنم برای گوشی مشکلی پیش نمیادش ؟ منظورم دو کرنل رو هم نشه بریک کنه

نه داداش.مشکلی پیش نمیاد. با خیال راحت کرنل رو از ریکاوری فلش بزن...جواب میگیری.

artoor32
29-03-2013, 02:33
سلام.دوستان این رام اسمس فارسی رو واسه دریافت کننده درست نشون میده؟ الان روی گوشی یه رام 4.0.4 هست که فارسی رو درست نمایش میده ولی واسه دریافت کننده علامت سوال میشه!

m007
29-03-2013, 10:03
سلام.دوستان این رام اسمس فارسی رو واسه دریافت کننده درست نشون میده؟ الان روی گوشی یه رام 4.0.4 هست که فارسی رو درست نمایش میده ولی واسه دریافت کننده علامت سوال میشه!

sms setting بعد input metod رو حالت automatic بزارید

na.bakhshoode
02-04-2013, 04:00
س از این همه بد قولی سامسونگ آخرش این رام جیلی بین ریلیز شد

CHANGE LOG

- Android 4.1.2
– Build JZO54K
- Buttery Smooth Performance & Great Stability (Thanks to Project Butter)
- Multi-View (Multi Windows Multitasking, same as in Note II)
- Multi-View can also be disabled
- Page Buddy
- Notification Panel can now be customized
- New Additions in Notification Panel
- Smart Rotation (Screen Display adjusts to your angle of sightings)
- Continues Input in Samsung Keyboard
- Samsung’s Cloud services
- Features like Direct Call, Smart Stay and Pop-up Play
- New Widgets From the Galaxy S III
- 2 Home screen modes
- New Notifications bar
- Google Now

با تشکر از BITBOY 71 عزیز به خاطر اطلاع رسانی change log

دانلود رام از Hot File

http://hotfile.com/dl/194972679/145befe/Samsung-Updates.com-GT-N7000-DBT-N7000XXLSZ-1360774314.zip.html

لینک مستقیم

http://d-h.st/Hrt

http://img.tapatalk.com/d/13/02/19/6abaje2e.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/02/19/4eze6ezy.jpg
http://img.tapatalk.com/d/13/02/19/7azajy8y.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/02/19/gehydevu.jpg

Build Date
13.02.2013

منطقه : آلمان

بیس

N7000XXLSZ

نحوه ی نصب :

از اودین تحت PDA فلش شود

دانلود اودین
http://www.mediafire.com/download.php?iqn4wx4dl4985nm

منبع
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-N7000

سلام

آقا ما این رام رو ما ریختیم

اما رو توگوی اول سامسنگ هی ری استارت میشه

چی کارش کنم؟:ai:

Bitboy71
02-04-2013, 18:13
سلام

داداشم.شما پست عکس دار نقل قول کردی که باعث میشه تاپیک در هنگام لود کند شه.
لطفا پستت رو ویرایش کن و عکس هارو حذف کن. یا کلا نقل قولت و پاک کن و یه پست ساده بزار.
کل تاپیک مال رام ۴.۱.۲ المان. اگر اشاره نمیشد هم متوجه میشدیم....

Masoud569
02-04-2013, 18:41
سلام

دوست عزیز. به محیط ریکاوری برید و یک بار full wipe کنید. مشکل برطرف خواهد شد.

داداشم.شما پست عکس دار نقل قول کردی که باعث میشه تاپیک در هنگام لود کند شه.
لطفا پستت رو ویرایش کن و عکس هارو حذف کن. یا کلا نقل قولت و پاک کن و یه پست ساده بزار.
کل تاپیک مال رام ۴.۱.۲ المان. اگر اشاره نمیشد هم متوجه میشدیم....

در صورتی که قصد جواب دادن به کاربر را ندارید، از ارسال پاسخ های نا مربوط خودداری کنید.
نقل قول نکردن پست عکس دار، جزو قوانین سایت نیست.
لطفا در صورت امکان قبل از تذکر متن قوانین سایت را مطالعه فرمایید.
با تشکر

Bitboy71
02-04-2013, 21:21
دوست عزیز. به محیط ریکاوری برید و یک بار full wipe کنید. مشکل برطرف خواهد شد.

در صورتی که قصد جواب دادن به کاربر را ندارید، از ارسال پاسخ های نا مربوط خودداری کنید.
نقل قول نکردن پست عکس دار، جزو قوانین سایت نیست.
لطفا در صورت امکان قبل از تذکر متن قوانین سایت را مطالعه فرمایید.
با تشکر
بعد فول وایپ که کل مسیر سیستمی و پریلود فرمت میشه.شما چجوری میگی درست میشه؟!
منظورتون این بود بعد فول وایپ رام رو مجدد نصب کنه؟!!!!

مگه هرکی پست میزاره باید جواب کاربری و بده؟ ممنون از تذکر.
ولی من قصدم، سبک نگه داشتن صفحات فروم برای کاربرایی که با سرعت اینترنت پایین وارد میشن بود،تا دچار مشکل نشن.
ربطی هم به قوانین نداره...

Masoud569
02-04-2013, 22:26
بعد فول وایپ که کل مسیر سیستمی و پریلود فرمت میشه.شما چجوری میگی درست میشه؟!
منظورتون این بود بعد فول وایپ رام رو مجدد نصب کنه؟!!!!

مگه هرکی پست میزاره باید جواب کاربری و بده؟ ممنون از تذکر.
ولی من قصدم، سبک نگه داشتن صفحات فروم برای کاربرایی که با سرعت اینترنت پایین وارد میشن بود،تا دچار مشکل نشن.
ربطی هم به قوانین نداره...

تفاوت بین full wipe و super wipe در همین مورد هست.
full wipe رام قبلی را پاک نمی کنه، بلکه اونو ریست می کنه و تمامی chache ها و اطلاعاتی که کاربر روی رام ریخته را پاک می کنه، ولی اگه برنامه سیستمی را پاک کنید با full wipe به شما برنمیگرده به همین دلیل برخی دوست دارند زمانی که رام با اودین میزنند با pit file باشه. که re partition بشه.
ولی سوپر وایپ که توسط کرنل مخصوصی که مدیر Cod3r معرفی کرده بودند تمامی اطلاعات نظیر pre-load را پاک می کنه.
بهتره در نصب رام رسمی بعد از نصب رام، یک بار full wipe کنید.

شما دارید به یه کاربر که از نظر درجه پایین تر از شما قرار داره، تذکر میدین، پس باید این تحت قوانین باشه.
هر کسی نمی تونه به هر دلیل دل به خواهی بیاد و به یه کاربر دیگه حرف بزنه
اگه پیشنهادی دارید برای کاربرای با سرعت اینترنت پایین می تونید تو قسمت پیشنهادات و یا با مدیر مطرح کنید.

بخش انتقادات و پیشنهادات Galaxy Note (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=233033)
اگه من الان دارم صحبت می کنم طبق قوانین سایته. و اینو می تونید تو تمامی 744 پست من مشاهده کنید. ضمنا برای مشاهده قوانین سایت از لینک زیر استفاده کنید.

قوانین و مقررات انجمن تخصصی آندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=189916)
ممنون میشم، اگه موردی هست با مدیران و یا پیغام مطرح کنید و در فروم ادامه ندهید.

Bitboy71
03-04-2013, 11:35
تفاوت بین full wipe و super wipe در همین مورد هست.
full wipe رام قبلی را پاک نمی کنه، بلکه اونو ریست می کنه و تمامی chache ها و اطلاعاتی که کاربر روی رام ریخته را پاک می کنه، ولی اگه برنامه سیستمی را پاک کنید با full wipe به شما برنمیگرده به همین دلیل برخی دوست دارند زمانی که رام با اودین میزنند با pit file باشه. که re partition بشه.
ولی سوپر وایپ که توسط کرنل مخصوصی که مدیر Cod3r معرفی کرده بودند تمامی اطلاعات نظیر pre-load را پاک می کنه.
بهتره در نصب رام رسمی بعد از نصب رام، یک بار full wipe کنید.

شما دارید به یه کاربر که از نظر درجه پایین تر از شما قرار داره، تذکر میدین، پس باید این تحت قوانین باشه.
هر کسی نمی تونه به هر دلیل دل به خواهی بیاد و به یه کاربر دیگه حرف بزنه
اگه پیشنهادی دارید برای کاربرای با سرعت اینترنت پایین می تونید تو قسمت پیشنهادات و یا با مدیر مطرح کنید.

بخش انتقادات و پیشنهادات Galaxy Note (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=233033)
اگه من الان دارم صحبت می کنم طبق قوانین سایته. و اینو می تونید تو تمامی 744 پست من مشاهده کنید. ضمنا برای مشاهده قوانین سایت از لینک زیر استفاده کنید.

قوانین و مقررات انجمن تخصصی آندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=189916)
ممنون میشم، اگه موردی هست با مدیران و یا پیغام مطرح کنید و در فروم ادامه ندهید.

اقا مسعود.من به سوپر وایپ کاری ندارم. حرفمون راجع به فول وایپ.
متن زیر هم توسط چن کوکر بزرگ XDA توصیه شده.دقت کنید جواب خودتون و میگیرید.مطمئنا معنی فرمت رو خوب میدونید.
اموزش فول وایپ:
1. Wipe Data/Factory Reset.
2. Wipe Cache Partition.
3. Advanced > Wipe Dalvik Cache.
4. Mounts and Storage > mount cache & system & data & preload > format cache & system & data & preload
اخطار!! : مراقب باشید که در &efs & emmc sdcard تغییری ایجاد نکنید.

فک نکنم کمک به بهبودی سایت و راهنمایی مشکلی داشته باشه.این حرکت و از بزرگای بخش یاد گرفتم.
مشاهده کنید.
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3583518&postcount=3
شمام اگه با پست من مشکلی داری میتونی با مدیر بخش KHIANAT (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=729706)(اقا اسی) در میون بزاری. اینقدر هم لینک و پست و تاپیک به من معرفی نکن.

C0D3R
03-04-2013, 18:04
سلام به همه دوستان
همگی خسته نباشید

عزیزان من چند مورد رو بصورت پراکنده در داخل این بخش دیدم که زیبا نیست و مشاجراتی خاص بین بعضی از عزیزان شکل میگیره که قطعا برای تک تک شما و این بخش تخصصی پسندیده نیست بنابراین سعی کنین از بحث و مشاجره پرهیز کنید ,
بطور مثال اگر من توضیح خاصی در مورد موضوعی ارائه میدم و دوست دیگری نیز با ذکر منبع توضیحی رو میده هر 2 طرف اجازه این رو نداریم که هم یکدیگر رو زیر سوال ببریم و بگیم برای کی درست هست بلکه بخش مدیر داره و در حیطه وظایف ایشون هست که موارد درست رو هایلایت کنن
بنابراین بجای کدورت و مشاجره از بودن در کنار هم لذت ببرین و از دانسته های هم استفاده کنین

ممنون

mdiyanati2004
21-04-2013, 19:29
سلام خدمت دوستان. من دیروز این رام رو بر مبنای روشی که دوستان گفته بودن با پیت فلش زدم. شکر خدا راحت اجرا شد.
و تو لاک اسکرین هم شرت کات داره. رام خوب و پایداری به نظر میرسه. احساس میکنم نسبت به رام قبلیم که رام 4.0.4 رسمی بود
سرعتش بالاتره. ولی فقط یه مشکلی برخوردم دوستان. به شدت مصرف باتریش بالاست . وقتی کار نمیکنم که خوبه ولی به محض شروع به کار همینجوری شارژ کم میکنه که تو setting میزنه 50% شارژ بابت screen صفخه گوشی مصرف میشه.
نظرتون چیه ؟ راهی هست که مصرف باتریشو پایدارتر کرد ؟ چون همون کاری که با رام قبلی میکردم با این میکنم ولی مصرف باتریش خیلی بیشتره

Bitboy71
21-04-2013, 20:07
سلام خدمت دوستان. من دیروز این رام رو بر مبنای روشی که دوستان گفته بودن با پیت فلش زدم. شکر خدا راحت اجرا شد.
و تو لاک اسکرین هم شرت کات داره. رام خوب و پایداری به نظر میرسه. احساس میکنم نسبت به رام قبلیم که رام 4.0.4 رسمی بود
سرعتش بالاتره. ولی فقط یه مشکلی برخوردم دوستان. به شدت مصرف باتریش بالاست . وقتی کار نمیکنم که خوبه ولی به محض شروع به کار همینجوری شارژ کم میکنه که تو setting میزنه 50% شارژ بابت screen صفخه گوشی مصرف میشه.
نظرتون چیه ؟ راهی هست که مصرف باتریشو پایدارتر کرد ؟ چون همون کاری که با رام قبلی میکردم با این میکنم ولی مصرف باتریش خیلی بیشتره

راهی نیست دوست عزیز.هممون همین مشکل رو داریم.مخصوصا وقتی با گوشی وب گردی میکنم.
فقط تمام اقدامات شامل کاهش نور صفحه،استفاده از تسک منیجر قدرتمند،حذف بسیاری از نرم افزارهای سیستمی بی کاربرد، .... انجام بده شاید بهتر شد.

mdiyanati2004
22-04-2013, 11:51
میشه یه رام جلی بین با همین امکانات ولی مصرف باتری منطقی تر معرفی کنین ؟ یا دوستانی که از سایر رام های جلی بین استفاده کردن . نظرشون اینه که همین رام از همه بهتره ؟ نظرتون راجع به رام بتای ویتنام xxlsc چیه ؟

A.M.I.R N.O.T.E
22-04-2013, 12:09
میشه یه رام جلی بین با همین امکانات ولی مصرف باتری منطقی تر معرفی کنین ؟ یا دوستانی که از سایر رام های جلی بین استفاده کردن . نظرشون اینه که همین رام از همه بهتره ؟ نظرتون راجع به رام بتای ویتنام xxlsc چیه ؟

دوست عزیز رام امارات رو بزن
بیس xxlsc خیلی قدیمی شده و ایرادات بسیاری داره

vista20055
25-04-2013, 23:29
سلام
آقا من الان گوشیم به وای فای وصل شدم
گفت آپدیت اومده
منم yes زدم
بده 2مین ریست شد
رویه آدمک آندروید موند
بعد هب ریست میشد
منم مجبور شدم رامو روباره نصب کنم
دوستان چه راحه هلی دارن تا آپدیت کنیم؟

vista20055
26-04-2013, 00:17
چون این رام برای کشور المان منتشر شده ، به این نتیجه رسیدم اینجا معرفیش کنم.
در اسرع وقت فیدبک میدم.

n7000xxlt4 - germany - jelly bean 4.1.2
تاریخ ساخت:04.2013

مشخصات رام :
device name : Galaxy note
model : Gt-n7000
region : germany
version : N7000xxlt4
os version : 4.1.2
unlock : Unlock

لینک دانلود رام از hotfile
n7000xxlt4 - germany (http://www.hotfile.com/dl/203618872/ba05bb8/n7000xxlt4_n7000oxalt4_dbt.zip.html)

منبع:
http://www.sammobile.com/firmwares/

موفق باشین.:dn::dn::dn:

داش تریقه نصب و لینک مستقیم

vista20055
26-04-2013, 00:26
آقا من از رپید باز اکانت دارم
چه طور میتونم این رو مستقیم کنم؟

Bitboy71
26-04-2013, 01:05
داش تریقه نصب و لینک مستقیم

دادا رام رسمی دیه.بعد این همه مدت فک کنم هممون بدونیم رام رسمی چجوری نصب میشه.
لینک مستقیم هم اکانت ندارم.
منتظر باش تا یکی از دوستان که اکانت داره زحمتش و بکشه....

آقا من از رپید باز اکانت دارم
چه طور میتونم این رو مستقیم کنم؟

تو سایت فعال شو. تو سربرگ دانلود انفرادی،تو همون صفحه اول.لینک دانلود که گذاشتم رو قرار بده و دانلود کن.
بعد خودش بهت لینک مستقیم شده رو میده...

vista20055
26-04-2013, 01:38
دادا رام رسمی دیه.بعد این همه مدت فک کنم هممون بدونیم رام رسمی چجوری نصب میشه.
لینک مستقیم هم اکانت ندارم.
منتظر باش تا یکی از دوستان که اکانت داره زحمتش و بکشه....

تو سایت فعال شو. تو سربرگ دانلود انفرادی،تو همون صفحه اول.لینک دانلود که گذاشتم رو قرار بده و دانلود کن.
بعد خودش بهت لینک مستقیم شده رو میده...

داداش گزاشتم واسه دانلود.....
باید فایل زیپ رو اکسترک کنم بعد هم با اودین
مرسی...

vista20055
26-04-2013, 10:07
چون این رام برای کشور المان منتشر شده ، به این نتیجه رسیدم اینجا معرفیش کنم.
در اسرع وقت فیدبک میدم.

n7000xxlt4 - germany - jelly bean 4.1.2
تاریخ ساخت:04.2013

مشخصات رام :
device name : Galaxy note
model : Gt-n7000
region : germany
version : N7000xxlt4
os version : 4.1.2
unlock : Unlock

لینک دانلود رام از hotfile
n7000xxlt4 - germany (http://www.hotfile.com/dl/203618872/ba05bb8/n7000xxlt4_n7000oxalt4_dbt.zip.html)

منبع:

موفق باشین.:dn::dn::dn:

خوب من امروز رام جدید رو نصب کردم
از نظر سرعت خیلی بهتر شده
مصرف باطری هم کمی بهتر شده
به نظره من تا ایتجا بهترین رام رامه آلمان هست
فقط دوستان لطف کنن و یک فکری به روت کردن بکنن هم خوب میشه
با تشکر از عرفان جان

sala68
26-04-2013, 10:59
خوب من امروز رام جدید رو نصب کردم
از نظر سرعت خیلی بهتر شده
مصرف باطری هم کمی بهتر شده
به نظره من تا ایتجا بهترین رام رامه آلمان هست
فقط دوستان لطف کنن و یک فکری به روت کردن بکنن هم خوب میشه
با تشکر از عرفان جان

http://www.mediafire.com/?h3558l5gedde9

اونی که بیس باندش XXLT4 هست رو دانلود کن

vista20055
26-04-2013, 12:14

اونی که بیس باندش xxlt4 هست رو دانلود کن

ماله من xxlt3 هست
فرقش تو چیه؟

dash amir
26-04-2013, 12:15
بعیدمیدونم مصرف باطریش ازامارات بهترباشه هست؟

ارسال شده از gt-n7000 با استفاده از تپاتالک 2

vista20055
26-04-2013, 12:25
بعیدمیدونم مصرف باطریش ازامارات بهترباشه هست؟

رام امارات واسه من اوایل خیلی خوب بود
ولی آبه مورور نه
الان آلمان رو دارم و به قدرت میگم که از امارات خیلی بهتره
من همه رام هارو نصب کردم ولی به رام آلمان نمیرسه
تو رام امارات وقتی گوشیم به wifi وصل بود شارزش زود تموم میشد ولی این رام نه
چون من خیلی با گوشی به نت وصل میشم
من توصیه میکنم امتحان ککنید

vista20055
26-04-2013, 12:27

اونی که بیس باندش xxlt4 هست رو دانلود کن

داداش من الاناین رو میخوام دان کنم ولی صفحش باز نمیشه
میشه یک چک کنید

vista20055
26-04-2013, 12:29
کسی نسخه piliz این رام جدید رو نمیتونه بزاره واسه رووت کردن

Bitboy71
26-04-2013, 13:37
کسی نسخه piliz این رام جدید رو نمیتونه بزاره واسه رووت کردن

پست ادیت شد. لینک دانلود کرنل و لینک مستقیم رام اضافه شد.

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3632888&postcount=499

vista20055
26-04-2013, 16:23
پست ادیت شد. لینک دانلود کرنل اضافه شد.

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3632888&postcount=499

مرسی عرفان جان
ولی داداش من خودم گزاشته بودم فقط مونده بودم چرا یک لینک واسه دانلود داره
اگه میشه اینو توضیح بده داداشه گلم
مرسی

Bitboy71
26-04-2013, 17:03
مرسی عرفان جان
ولی داداش من خودم گزاشته بودم فقط مونده بودم چرا یک لینک واسه دانلود داره
اگه میشه اینو توضیح بده داداشه گلم
مرسی
شما چیزی نذاشتی!؟!
چی چرا یه لینک واسه دانلود داره؟! یکم واضح تر بگو؟!

mohsen2nt3
26-04-2013, 17:15
لطفا لینک مستقیم رام جدید آلمان هم قرار بدید .

dash amir
26-04-2013, 19:43
این رام جدیدقابلیتی بهش اضافه شده یافقط تفاوتش تو پایداری و سرعتش هست؟

A.M.I.R N.O.T.E
26-04-2013, 21:09
این رام جدیدقابلیتی بهش اضافه شده یافقط تفاوتش تو پایداری و سرعتش هست؟

آرش جان قابلیت فکر نمیکنم اضافه بشه فقط سرعت و پایداریش بهتر شده

واسه نگه داشتن پایداری سرعت رام بعضی وقتا لازمه پوشه های اضافی رو از حافظه ی گوشی پاک کرد اینطوری رام بهتر میمونه

dash amir
26-04-2013, 21:17
آرش جان قابلیت فکر نمیکنم اضافه بشه فقط سرعت و پایداریش بهتر شده

واسه نگه داشتن پایداری سرعت رام بعضی وقتا لازمه پوشه های اضافی رو از حافظه ی گوشی پاک کرد اینطوری رام بهتر میمونه

امیرجان پس تاییدمیکنی که این جدیده ازامارات بهتره؟ارزش داره دانلودش کنم وفلش؟

vista20055
26-04-2013, 21:43
آقا میشه کرنل رو یک جایه دیگه بزاری؟

Bitboy71
26-04-2013, 22:35
آقا میشه کرنل رو یک جایه دیگه بزاری؟

لینکها چک شد.بدرستی کار میکنه.
یکبار دیگه امتحان کن

mdmis
26-04-2013, 23:07
ببخشید این کرنل میشه رام امارات استفاده کرد

Bitboy71
26-04-2013, 23:29
ببخشید این کرنل میشه رام امارات استفاده کرد

چه نیازیه از این کرنل استفاده کنین.
کرنل مخصوص امارات معرفی شده.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3633775

ahadmk
28-04-2013, 20:22
رام عراق که اومده به نظر ااتید چطوره؟

A.M.I.R N.O.T.E
28-04-2013, 20:25
رام عراق که اومده به نظر ااتید چطوره؟

زیاد تفاوت نداره فقط کمی stable شده.

ahadmk
28-04-2013, 21:25
امیر جان بلاخره کسی به نتیجه ای رسیده که کدوم رام بهتره و با اسپید مود روت کنیم بهتره یا فلیز؟ این رام آلمان که معرفی کردن تو این تایپیک که رسمی نیس داداش؟:aq:

Bitboy71
28-04-2013, 21:44
امیر جان بلاخره کسی به نتیجه ای رسیده که کدوم رام بهتره و با اسپید مود روت کنیم بهتره یا فلیز؟ این رام آلمان که معرفی کردن تو این تایپیک که رسمی نیس داداش؟:aq:

فعلا بهترین کرنل برای جلی بین کرنل فیلز هست
رام معرفی شده هم رسمی میباشد.لینک منبع وجود داره.

A.M.I.R N.O.T.E
28-04-2013, 21:49

داش معمولا آخرین رام رسمی بهترین رام هست
بهتره با فیلیز روت و ... کنی

هر رام رسمی هم واسه خودش تاپیک مجزا داره

بیس جدید هم واسه گالاکسی نوت احتمالا xxls4 باشه

Bitboy71
28-04-2013, 22:19
داش معمولا آخرین رام رسمی بهترین رام هست
بهتره با فیلیز روت و ... کنی
هر رام رسمی هم واسه خودش تاپیک مجزا داره
بیس جدید هم واسه گالاکسی نوت احتمالا xxls4 باشه

امیر جان شرمنده .ولی حرفتون تکذیب میشه.
جدید ترین رام xxlt4 با ورژن csc:xalt4 همونی که معرفی کردم هست.
برای اثبات حرفم هم میتونی به بخش نوت xda سر بزنی و ببینی که اخرین نسخه کاستوم رامهای معرفی شده بر پایه این رام هست.

ahadmk
28-04-2013, 23:36
فعلا بهترین کرنل برای جلی بین کرنل فیلز هست
رام معرفی شده هم رسمی میباشد.لینک منبع وجود داره.

مگه رام رسمی تو سایت خود سامسونگ نیستن؟ من که این رام رو ندیدم!!
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-N7000:sorry:

Bitboy71
28-04-2013, 23:53
مگه رام رسمی تو سایت خود سامسونگ نیستن؟ من که این رام رو ندیدم!!
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-N7000:sorry:
اون سایت زیاد بروز نیست.چندین بار شده رام تو سام موبایل معرفی شده اما تو سایت ذکر شده شما نباشه.
برای همین بهتون گفتم منبع پست رو چک کنید.اینم منبع:

dash amir
02-05-2013, 09:16
داش امیرسلام.میگم این رام جدیده المان که میگن بهترازرامهایه دیگس ایاواقعااینجوریه؟راستش من میگم اونم مثله بقیه صددرصدبعدازیه مدت کندمیشه غیرازاینه؟اونم میشه مثله امارات و...

mohsen2nt3
02-05-2013, 10:34
هیچ کس یه لینک مستقیم قرار نداد .هر چی سعی کردم خودم موفق نشدم

mehrzad124
02-05-2013, 14:06
هیچ کس یه لینک مستقیم قرار نداد .هر چی سعی کردم خودم موفق نشدم

بفرمایید

download (http://mehrzad123.s114.rapidbaz.com/premium/83d5ba75b6224010e1fd1d096425668d/51824187/s114.us./37318390/N7000XXLT4_N7000OXALT4_DBT.zip)

Masoud569
04-05-2013, 22:14
داش امیرسلام.میگم این رام جدیده المان که میگن بهترازرامهایه دیگس ایاواقعااینجوریه؟راستش من میگم اونم مثله بقیه صددرصدبعدازیه مدت کندمیشه غیرازاینه؟اونم میشه مثله امارات و...

داداش، رام رسمی ارائه شده، بیس باند های مختلف اختلافات جزئی با هم دارند، و اونایی که برای کشور های مختلف ولی با یه بیس باند منتشر میشند هم فقط در فایل csc با هم متفاوتند، بنابراین رام های جیلی بین رسمی تا همین حد پیشروی خواهند کرد.

dash amir
07-05-2013, 08:29
داداش، رام رسمی ارائه شده، بیس باند های مختلف اختلافات جزئی با هم دارند، و اونایی که برای کشور های مختلف ولی با یه بیس باند منتشر میشند هم فقط در فایل csc با هم متفاوتند، بنابراین رام های جیلی بین رسمی تا همین حد پیشروی خواهند کرد.

پس میگیدیعنی این جدیده ی المان باامارات فرقی ندارن زیاد؟

A.M.I.R N.O.T.E
07-05-2013, 09:43
پس میگیدیعنی این جدیده ی المان باامارات فرقی ندارن زیاد؟

نه داداش زیاد فرق ندارن ...

(داش مسعود گلم ببخشیدا من ج دادم )

Sent From GT-N7100 Using Taptalk 2

Smigel
04-06-2013, 23:58
دوستان برای ورژن آخر این رام کدوم کرنل رو باید نصب کنم؟؟
یکی این لینک رو معرفی کرده و گفته اونی که xxlt4 هست رو دانلود کنید

اما ورژن جدید کرنل فیلز هم تو لینک پایین هست ولی xxlt4 نداره به جاش xxlt5 داره
http://d-h.st/users/philz_touch/?fld_id=16461#files

بلخره کدومشو باید نصب کنم؟؟؟