PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عملکرد انجمن عکاسی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

M O H A M M E D
04-03-2013, 22:06
سلام علیکم خدمت تمام کاربران عزیز و محترم
جهت بهترشدن و مفیدتر واقع شدن هرچه بیشتر بخش عکاسی دوستان عزیز لطفا در این نظرسنجی همگانی و عمومی شرکت نمایند تا ان شاءالله کیفیت خدمتگزاری به شما کاربران عزیز نیز بهبود یابد / ان شاءالله .
دوستان هم مجاز هستند بصورت مختصر و مفید اگر نظری داشته باشند با رعایت نظم کلی تاپیک بفرمایند / با ارزوی موفقیت برای همه کاربران عزیز و محترم وب سایت تخصصی موبایلستان

MAMAD*50 CENT
04-03-2013, 22:19
سلام.
مرسی از نظر سنجی من خودم شخصا به عالی رای دادم.
به بخش عکاسی زیاد سر میزنم دوستان عکسای جالبی میزان برای دیدن.
خودمم هم تو بخش عکاسی با موبایل زیاد عکس گذاشتم:"4:
=============
تنها موردی که هستش اینه که بعضی از دوستان با توجه به قوانین عکس نمیزان و اندازه ریسایز نمیکنن:|
تنها مشکل همینه حساب کن تا عکس باز بشه 1 سال طول میکشه اینم با این نت ما :|
در کل عالی هست.
باتشکر

JABER
04-03-2013, 22:23
به نظر من عملکرد خیلی عالی بوده
برای بخشی که تخصصی موبایل هم نیست ولی خدماتی در این بخش ارائه شده که حتی در فروم های مخصوص عکاسی هم به ندرت پیدا میشه

به همه دوستان این بخش خسته نباشید عرض میکنم.

PAEEZAN
04-03-2013, 22:32
خیلی خوبه
مگه با وجود کاربران فعال و گلی مثل شما مشکلی هم میمونه

Vampire
04-03-2013, 22:44
به نظر من عالیه :4:
مخصوصا این تایپک خیلی برام جالبه :

مدل دوربین درخواست بده /تصویر و عکس sample بگیر ! فقط در این تاپیک

™ AMIN
04-03-2013, 22:45
سلام حاجی.با وجود کاربر گلی مثل شما و بقیه دوستان مگه میشه بد باشه؟؟؟؟

عالیه عالی.

E B I
04-03-2013, 22:48
عالی محمد جان
خسته نباشی

.:1900:.
04-03-2013, 22:49
کلا به عکاسی و دوربین اعتقاد ندارم:4:
ولی انصافا عملکردتون عالیه

mb-21
04-03-2013, 23:12
خسته نباشید عرض میکنم!

trinx
04-03-2013, 23:17
محمد جان خودم ب شخصه از وقتی شما اومدی فهمیدم این سایت بخش عکس هم داره
کارت خیلی 20/

عملکرد مدیر و همکار بخش عکاسی واقعا عالیه

در کل دم همتون گرم

K I N G
04-03-2013, 23:21
سلام
من راستش کم سر میزنم به این بخش ولی بنظرم بخش پویایی خودش رو از دست داده و نیاز به تحرک بیشتر داره
جای مسابقات خالیه
یه درخواستم از عکاسان موبایلستانی دارم !
خواهشآ عکسهاتون رو با واتر مارک توی سایت آپ کنید
بارها شاهد اون بودم که عکس های دوستان رو مجلات و روزنامه ها میدزدند و بدون درج هیچ اسم و ... چاپ می کنند
واقعآ که ...

L.D.A EX
05-03-2013, 00:47
بخش واقعان فعاله که جای تشکر داره
فقط روش هایی برای جذب کاربرا و فعالیت بیشترشون نیازه

REVEYSI
05-03-2013, 01:21
سلام
حاج محمد عزیز توانمندی وعلاقمندی دوبال پیشرفت هست که هردو عزیزم درشما وجود داره
من همیشه افسوس میخورم که چرا ما سایتی غنی مثل webshots و ... برای تصاویر نداریم که امیدوارم با علاقمندی شما این امرتحقق پیدا کنه
موفق باشید

Mic Mic
05-03-2013, 01:24
بنده از مدیر بخش عکسی zana اصلا راضی نیستم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

---------------------------

در کل دستتون طلا

ParSa
05-03-2013, 04:04
سلام،

از نظر بنده عالیه، هم کاربران و هم مدیران بسیار فعالی داره و وقتی آدم به بخش عکاسی سر میزنه واقعا نمیتونه کم و کسری ببینه :ab:

فقط مسابقات خیلی کم هست...

پ.ن: لطفا عزیزانی که به غیر از عالی رای میدن حتما نکته ی منفی ای که دیدن رو بیان کنن تا به هرچه بهتر شدن بخش کمک بشه :ab:

Reza 7
05-03-2013, 08:56
افتضاح آقا افتضاح ! همش که نميشه تعريف باشه ! :4:
با امير به شدت موافقم يکی اينکه عکس ها بايد واترمارک بشه ؛
و دوم اينکه فکری به حال مسابقات کنيد که مثل سابق بشه با همون شور و حال خاص ؛

يادی هم از فاضل و ساير دوستان سابق کنيم ...

Majid
05-03-2013, 09:58
سلام
طبق درخواستی که داده بودید اومدم نظرم رو بگم،امیدوارم کسی ناراحت نشه!
به نظر من عملکرد بخش اصلا خوب نبوده مخصوصا تو یکی دو سال اخیر،بزرگترین اشکالش این بوده که خیلی از دوستان عکسهای بسیار مبتدی و گاها برای افزایش تعداد پست هاشون در سایت رو تو بخش می ذارن،من تعجب می کنم خیلی از دوستانی که تو این تاپیک نظر دادن تا حالا هیچ فعالیتی تو بخش نداشتن و میان اینطور قاطعانه نظر میدن که از این بهتر نمیشه و این حرفها،کلا این یکی از مشکلات ما ایرانی هاست.
من از سال 2008 تو این بخش فعالیت داشتم اون موقع یه شور و اشتیاق خاصی تو بخش بود عکسها بسیار حرفه ای بود و هر کسی میومد تو بخش لذت می برد،خودتون نگاه کنید فعالیت بخش تو چند ماه گذشته چقدر بوده؟جز اینکه همین تاپیک عکس موبایل چندین صفحه رفته جلو و یکی دو مورد استثناء دیگه! چند ماهه بهترین عکس هفته انتخاب نشده؟
من دوست ندارم اینطوری انتقاد کنم ولی حیفه این بخش با این پتانسیل اینطوری رها بشه،زانا یکی از دوستای صمیمی منه توی سایت و باید بهش حق بدیم اداره کردن بخش اونم تنها بدون داشتن ابزار سخت بوده منتهی الان محمد جان شما هستید دیگه ابزار زانا هم کامل شده امیدوارم بخش رو به روزهای اوجش برگردونید،هر چند که از وقتی شما اومدید بخش روند رو به رشد خوبی داشته،موفق باشید.

I-SAEED
05-03-2013, 11:40
من نميدونم كي زده ضعيف و برام جالبه دليلش چيه
خداييش زحمت زياديه اين جور كارا كه از بس ادماي حوفه اي مث شما و كادو مديريتي بر مياد

~DrunK
05-03-2013, 11:59
با وجود محمد عزیز و زانا جان که ابزار مدیریتی دارن تو بخش دیگه باید ی تکون اساسی بدین و مجددا بخش رو از پایه بچینین...
خیلی از تاپیک ها و قوانین دیگه قدیمی شده و باید به روز بشه...
خیلی از تاپیک های متفرقه و قدیمی هستن که هنوز حذف نشدن!
__

بخش عکاسی با موبایل!!

ببینید من چند بار اومدم تو بخش عکاسی با موبایل بعدش دیگه پامم نذاشتم اونجا!! شایدم همون چندبار اون تصاویر به چشمم خورده ولی :

واقعا سطح بعضی عکس ها در حد زیره مبتدی بود... فقط برای بالا بردن تعداد پست...
عکاسی یعنی هنر... نه اینکه در حال پیاده روی باشیم بی هوا و بدون اشتیاق ی عکس بگیریم بعد بیاریم بذاریم داخل تاپیک!!

البته این مشکل در تاپیک عکاسی با دوربین دیجیتال هم هست ولی نه به شدت عکاسی با موبایل!
طرف 12 تا عکس داره اینو میتونه تو 4 پست خلاصه کنه ولی میاد 3 صفحه پست میده پشت هم و هیچکس هم کاری بهش نداره نه اخطاری نه چیزی!

باید قوانین جدیدی در مورد این تاپیک ها قرار بدید تا عکس ها با استاندارد جدیدی مجاز به قرار دادن توسط کاربر باشن!

مسابقات هم فراموش نشه :)

™M A H D
05-03-2013, 12:18
عالی

PESAR AJIB
05-03-2013, 14:47
خوب هستش
می تونه عالی هم باشه
ولی جای کار زیاد داره ...

UFA
05-03-2013, 21:15
عالی محمد جان

خدا قوت جاجی

sina_d900
11-03-2013, 10:28
عالی بود محمد جان

Twitter
11-03-2013, 10:55
:bl: رک و راست بگم افتضاح

zanakaka
15-03-2013, 01:37
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیزی که شرکت کردن
در مورد این بخش باید خودم هم اعتراف کنم که اصلا مثل سابق نمونده
یعنی دقیق از وقتی که مسابقات بزرگ عکاسی برای یه مدت قطع شد این بخش هم کم کم خالی شد
میخوام یه سری کارهای جدید انجام بدم ...
کاهایی که تا الان نمیتونستم
چون ابزار کامل نداشتم و تنها بودم
از این به بعد هر هفته عکس هفته انتخاب میشه
مسابقات اجرا میشه
گالری عکسهای حرفه ای رو به راه میشه
و هر عکسی رو که ببینم جالب نباشه بدون هیچ قید و شرطی حذف خواهد شد ....

HOSSEIN 7
20-03-2013, 00:45
با سلام

بنظر من عملکرد مدیران و کاربرای متخصص این بخش خیلی خوب بوده، مشکلی که بنظر من بخش عکاسی داره اینه که دوستان هر عکسی که میگیرن رو داخل سایت آپلود میکنند و طبق گفته زانای عزیز، بعضی وقتا عکسایی میزارن که هیچ ارزش هنری نداره!

این معضل تو بخش عکاسی با موبایل خیلی خیلی بیشتره، جوری که بشخصه اصلا رغبت نمیکنم تو این بخش عکس بزارم!!

سوء تفاهم نشه!!! بنده نه خودم رو حرفه ای میدونم، نه اینکه میخوام عکس های دوستان رو زیر سوال ببرم، فقط اگه یکم (حدود چند ماه، حداقل!) به عقب برگردید میبینید عکس های اون موقع کیفیت بهتری داشتند

الان دیگه ماشالا همه موبایل و اون هم از نوع دوربین دارش رو دارند و با دیدن یه موقعیت نصف و نیمه شروع به عکاسی میکنند . . .

خیلی از عکسا رو میبینیم که تار هستند، موضوع مشخصی ندارند، کادر بندی خوبی ندارند و . . . خودتون هم تو تاپیک ها بگردید، با من هم نظر میشید!!

جدا از همه این گلایه ها، دوستانی زیادی هم هستند که عکسای بسیار زیبا و حرفه ای میگیرند و بشخصه از دیدن عکس هاشون لذت میبرم، دوستانی مثل:
ASSO
p.z12791
Zanakaka
MOHAMMED
و . . . بسیاری دیگر از دوستان
امیدوارم مدیران این بخش فکری به حال این وضعیت بکنند، ظاهرا که همینطوره!

از همینجا هم بهشون خسته نباشید عرض میکنم :ax:

سال نو هم مبارک! :4: