PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی تخصصی Galaxy S4 از شرکت سامسونگ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

hosein me
31-08-2013, 08:26
درود
خسته نباشید
من می خوام گالکسی s4سامسونگ بگیرم فقط چند تا سوال
ببین Samsung Galaxy S4 I9500و Samsung Galaxy S4 I9505 ماندم !
می خواستم ببینم الان ایرادات نرم افزاری و سخت افزاریش مثل سویچ کردن ببین 2 تا پردازندش و داغ کردن بیش از حدش حل شده یا نه خود سامسونگ ابدیت داد بیرون یا نه !
بعد ی سوال دیگه Samsung Galaxy S4 I9505 سامسونگ تو ایران براش ابدیت میده یعنی قبلا پارس ماکروتل گارانتیش می کرد یا نه !
در اخر خرید کدام یک توصیه میشه ممنون
قیمت هر کدوم هم داگه میشه برام بگیرد ممنون

aminnasr
31-08-2013, 09:59
درود
خسته نباشید
من می خوام گالکسی s4سامسونگ بگیرم فقط چند تا سوال
ببین Samsung Galaxy S4 I9500و Samsung Galaxy S4 I9505 ماندم !
می خواستم ببینم الان ایرادات نرم افزاری و سخت افزاریش مثل سویچ کردن ببین 2 تا پردازندش و داغ کردن بیش از حدش حل شده یا نه خود سامسونگ ابدیت داد بیرون یا نه !
بعد ی سوال دیگه Samsung Galaxy S4 I9505 سامسونگ تو ایران براش ابدیت میده یعنی قبلا پارس ماکروتل گارانتیش می کرد یا نه !
در اخر خرید کدام یک توصیه میشه ممنون
قیمت هر کدوم هم داگه میشه برام بگیرد ممنون

سلام. شما اگه قدرت پردازشی بیشتر و کیفیت عکس بهتر میخای 9500 ولی اگه مصرف باتری و گرمای یکم کمتر میخای 9505.
من خودم 9500 دارم و با یه آپدیت به آخرین نسخه خود سامسونگ باور کن نه دیگه مشکل باتری دارم و نه مشکل داغی. mg7
به نظر من 9500 عالیه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

hosein me
31-08-2013, 10:14
سلام. شما اگه قدرت پردازشی بیشتر و کیفیت عکس بهتر میخای 9500 ولی اگه مصرف باتری و گرمای یکم کمتر میخای 9505.
من خودم 9500 دارم و با یه آپدیت به آخرین نسخه خود سامسونگ باور کن نه دیگه مشکل باتری دارم و نه مشکل داغی. mg7
به نظر من 9500 عالیه

درود یعنی الان با ابدیت به نسخه اصلی سامسونگ مشکل سویچ کردنو مصرف باطری و داغیتون حل شده !به طور کامل

aminnasr
31-08-2013, 10:30
درود یعنی الان با ابدیت به نسخه اصلی سامسونگ مشکل سویچ کردنو مصرف باطری و داغیتون حل شده !به طور کامل

کامل که نه ولی خیلی بهتر شده.
بابا سوییچ کردن یعنی چی مشکلی از این لحاظ نداره.
داغ میشه فقط هنگام بازی سنگین که ای تو همه ی اسمارت فون ها هست

alimara2003
31-08-2013, 23:35
سلام دوستان
من برای اولین باره که تو این تاپیک پست میزارم و میخواستم بگم که قصد خریدن اس 4 رو داشم و امروز رفتم علائدین هم قیمت کردم هم با گوشی کار کردم
قیمت با گارانتی بود 2400 و بی گارانتی طبقه 6 بود 1970
من تا الان آندروید نداشتم ولی این گوشی با امکاناتش خیلی چشمو گرفته . میخواستم راهنماییم کنین راجب خریدش . آخرین ورژنی که دستگاه باید باشه .تستش . بهترین جای خرید و غیره ... و اینگه الان بخرم یا صبر کنم ارزون شه با اومدن نوت 3
از رنگ آبیش خیلی خوشم اومده که تو عکس ضمیمه هست . از راست به چپ سورمه ای ( یه چیز تو مایه های آبی نفتی ) - زرشکی - آبی

Dr.B.M
31-08-2013, 23:46
سلام دوستان
من برای اولین باره که تو این تاپیک پست میزارم و میخواستم بگم که قصد خریدن اس 4 رو داشم و امروز رفتم علائدین هم قیمت کردم هم با گوشی کار کردم
من تا الان آندروید نداشتم ولی این گوشی با امکاناتش خیلی چشمو گرفته . میخواستم راهنماییم کنین راجب خریدش . آخرین ورژنی که دستگاه باید باشه .تستش . بهترین جای خرید و غیره ... و اینگه الان بخرم یا صبر کنم ارزون شه با اومدن نوت 3
از رنگ آبیش خیلی خوشم اومده که تو عکس ضمیمه هست . از راست به چپ سورمه ای ( یه چیز تو مایه های آبی نفتی ) - زرشکی - آبی

خب پیشاپیش بهت تبریک میگم چون انتخاب خیلی خوبی کردی و مسلما از خریدت پشیمون نمیشی از لحاظ انتخاب رنک سلیقه ایه ولی من پیشنهادم سفید یا مشکیه.چون ممکنه بعد از مدتی از انتخاب یه گوشی رنگی پشیمون شی و واست عادی شه در حالی که سفید و مشکی هم تو بورسترند و هم اینکه هر رنگ تم و والپیپری باهاشون مچ میشه

Sent from my C6802 using Tapatalk 4

arshiya mobile
31-08-2013, 23:51
سلام دوستان

دوست من درمورد قیمت و ارزون تر شدنش نظری ندارم،فقط اینکه می تونی از طبقات بالای علاالدین ارزونتر هم گیر بیاری
آخرین ورژنی که روش هست 4.2.2 هست.
من ترجیح میدم که باگارانتی اصلی بگیرم اما مشکلی که وجود داره اینه که مایکروتل یا سامتل هردوشون فقط اس4-16گیگ رو گارانتی کردن و این 16 گیگ هم فقط حدود 8.8 گیگش دراختیار یوزره و این ینی یه بازی Real Racing+Gangster Rio+Asphalt 8 و والسلام...حافظه گوشی پر شد!!
بنابراین اگه اهل بازی و اپلیکیشن هستی سعی کن حتما ورژن 32 گیگش رو بگیری.
البته میشه با روت کردن گوشی محل نصب برنامه هارو عوض کرد اما من به شخصه خیلی با تغییر تنظیمات کارخونه ای گوشی موافق نیستم..ضمن اینکه با روت کردن گارانتی هم باطل میشه.

در کنار اس4 من گوشی
LG Optimus G Pro رو هم پیشنهاد میدم..به نسبت قیمتش(1.700 با گارانتی دوساله ی مدیا) فوق العادست و کانفیگش هم فکر کنم با اون اس 4 سفارش اروپا(I9505) یکیه اما خیلی خیلی شیک و خوشگله و 5.5 اینچ هم هستش.شارژ نگه داشتنشم عالیه!!

به هر حال امیدوارم خرید خوبی داشته باشی که باعث شادی ادامه دارت بشه

:ab::cv:

alimara2003
01-09-2013, 13:24
دوست من درمورد قیمت و ارزون تر شدنش نظری ندارم،فقط اینکه می تونی از طبقات بالای علاالدین ارزونتر هم گیر بیاری
آخرین ورژنی که روش هست 4.2.2 هست.
من ترجیح میدم که باگارانتی اصلی بگیرم اما مشکلی که وجود داره اینه که مایکروتل یا سامتل هردوشون فقط اس4-16گیگ رو گارانتی کردن و این 16 گیگ هم فقط حدود 8.8 گیگش دراختیار یوزره و این ینی یه بازی Real Racing+Gangster Rio+Asphalt 8 و والسلام...حافظه گوشی پر شد!!
بنابراین اگه اهل بازی و اپلیکیشن هستی سعی کن حتما ورژن 32 گیگش رو بگیری.
البته میشه با روت کردن گوشی محل نصب برنامه هارو عوض کرد اما من به شخصه خیلی با تغییر تنظیمات کارخونه ای گوشی موافق نیستم..ضمن اینکه با روت کردن گارانتی هم باطل میشه.

در کنار اس4 من گوشی
LG Optimus G Pro رو هم پیشنهاد میدم..به نسبت قیمتش(1.700 با گارانتی دوساله ی مدیا) فوق العادست و کانفیگش هم فکر کنم با اون اس 4 سفارش اروپا(I9505) یکیه اما خیلی خیلی شیک و خوشگله و 5.5 اینچ هم هستش.شارژ نگه داشتنشم عالیه!!

به هر حال امیدوارم خرید خوبی داشته باشی که باعث شادی ادامه دارت بشه

:ab::cv:

طبقات بالای علاالدین میشه تا 1800 یا این رنج گیر آورد ؟
فقط شما میگی تنظیمات کارخونه ای بهتره فرق بین اینی که میگن اون ورژنی که خودش هست و memba و اینچیزا که باید آپدیت یا روت شه که میگن تو سرعتش خیلی تاثیر داره چیه . کارخونه ای امکانش هست جدیدترین ورژنش باشه یا اینکه حتما باید با برنامه روت کرد؟
اهل بازی و برنامه که 100% هستم فقط اگه 16 گیگ بخریم و یه کارت حافظه بزاریم روش جبران حافظه میشه یا کندی توش ایجاد میشه ؟ ( چون معمولا سرعت حافظه خود گوشی از کارت حافظه باید بیشتر باشه! )

نه باز فک میکنم کار خدمات و امکاناتش سامسونگ خیلی از ال جی جلوتره! ( البته نداشتم فقط فکر میکنم )

NADER
01-09-2013, 21:20
سلام

من چند روز هست S4 گرفتم و موقعی صدای اسپیکر گوشی که باهاش صحبت میکنم از گوشی تو اسپیکر یه خورده نویز داره و صدای ویزه هر از گاهی میده و موقعی صداشو کمتر میکنم بهتر میشه

این ایراد چجوری رفع میشه؟

مرسی

krg.0rg
01-09-2013, 21:35
سلام

من چند روز هست S4 گرفتم و موقعی صدای اسپیکر گوشی که باهاش صحبت میکنم از گوشی تو اسپیکر یه خورده نویز داره و صدای ویزه هر از گاهی میده و موقعی صداشو کمتر میکنم بهتر میشه

مرسی

گارانتی دار گرفتی ؟؟؟؟ تو چه سطوحی قرار میدی گوشی رو و اینکه آیا با پشت رو سطح قرار میدیش ؟؟؟؟ اگه جوابت آره هست که طبیعیه و اگرم جوابت منفی و وقتی آهنگ گوش میدی گوشی رو رو صفحه نمایش میخوابونی بده گارانتی . احتمال اینکه اسپیکرش مشکل داشته باشه زیاده

NADER
01-09-2013, 21:56
گارانتی دار گرفتی ؟؟؟؟ تو چه سطوحی قرار میدی گوشی رو و اینکه آیا با پشت رو سطح قرار میدیش ؟؟؟؟ اگه جوابت آره هست که طبیعیه و اگرم جوابت منفی و وقتی آهنگ گوش میدی گوشی رو رو صفحه نمایش میخوابونی بده گارانتی . احتمال اینکه اسپیکرش مشکل داشته باشه زیاده

نه بدون گارانتی هست

موقعی باهاش صحبت میکنم اینجور میشه یعنی اسپیکر بالای ال سی دی

عجب مسخره هست گوشی نو اینجوری خراب باشه:dy:

krg.0rg
01-09-2013, 21:59
نه بدون گارانتی هست

اها منظورت وردی صداس.تو همه حالت ها امتحان کردی ؟؟؟ مثلا به یکی بگو تو خونه ی خودتون که محیط ساکتی داره باهاتون تماس بگیره شماهم برو یه اطاق دیگه ببینم بازم اینجوریه ! معمولا خراب نییستن و نمیشن .یه امتحانی بکن امیدوارم برطرف شه

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

redroze_stone
01-09-2013, 22:31
نه بدون گارانتی هست

متاسفانه مشكل شايعي هست اين مورد
توي قسمتي كه در حال مكالمه هستيد تنظيماتي براي بهبود وكمتر كردن اين مشكل هست در حالت هاي مختلف ميتونيد قرار بديد

من اين مشكل رو توي گارانتي هاي مايكروتل ويتنامي زياد ديدم خودم هم داشتم اين مشكل رو در همين تاپيك از دوستان پرسيدم ولي چاره اي نبود
فروختم و يك دونه 9505 گرفتم و واقعا تفاوت رو احساس كردم ...دي

alimara2003
01-09-2013, 23:18
طبقات بالای علاالدین میشه تا 1800-1900 یا این رنج گیر آورد ؟ در مورد بازار موبایل چطوریه قیمتا واسه خرید؟
فقط تنظیمات کارخونه ای بهتره ؟فرق بین اینی که میگن اون ورژنی که خودش هست و memba و اینچیزا که باید آپدیت یا روت شه که میگن تو سرعتش خیلی تاثیر داره چیه . کارخونه ای امکانش هست جدیدترین ورژنش باشه یا اینکه حتما باید با برنامه روت کرد؟
اهل بازی و برنامه که 100% هستم فقط اگه 16 گیگ بخریم و یه کارت حافظه بزاریم روش جبران حافظه میشه یا کندی توش ایجاد میشه ؟ ( چون معمولا سرعت حافظه خود گوشی از کارت حافظه باید بیشتر باشه! )

)

دوستان اگه امکانش هست یکی به سوالاتم پاسخ بده که من این گوشی رو با خیال راحت بخرم ... بحث 2 میلیون پوله دیگه ... و یک سوال دیگه . با توجه به مصرف بالای سیمکارت 3G که باتری رو شدید میخوره و در مقابل سرعت بالای اینترنتش .من سیمکارت رایتلمو برای این گوشی پانچ کنم که قابل استفاده بشه براش یا ایرانسلو ؟

xsrd
02-09-2013, 11:15
دوستان اگه امکانش هست یکی به سوالاتم پاسخ بده که من این گوشی رو با خیال راحت بخرم ... بحث 2 میلیون پوله دیگه ... و یک سوال دیگه . با توجه به مصرف بالای سیمکارت 3G که باتری رو شدید میخوره و در مقابل سرعت بالای اینترنتش .من سیمکارت رایتلمو برای این گوشی پانچ کنم که قابل استفاده بشه براش یا ایرانسلو ؟

من رایتل گرفتم و به نظرم ارزششو داره
اینترنت ایرانسل آدمو پیر می کنه!
ولی رایتل دمش گرم سرعتش خوبه، البته همه جا آنتن نمیده (مثل اوایل ایرانسل)
همینش اعصاب خوردیه فقط
اینترنت رایتل واسه svoice هم خیلی عالی عمل می کنه. میشه استفاده کرد راحت

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

NADER
02-09-2013, 13:10
متاسفانه مشكل شايعي هست اين مورد
توي قسمتي كه در حال مكالمه هستيد تنظيماتي براي بهبود وكمتر كردن اين مشكل هست در حالت هاي مختلف ميتونيد قرار بديد

من اين مشكل رو توي گارانتي هاي مايكروتل ويتنامي زياد ديدم خودم هم داشتم اين مشكل رو در همين تاپيك از دوستان پرسيدم ولي چاره اي نبود
فروختم و يك دونه 9505 گرفتم و واقعا تفاوت رو احساس كردم ...دي

مال منم ویتنامی هست ولی گارانتی نداره

بخاطر این مشکل باید کلی ضرر کرد و فروخت واقعا؟

NADER
02-09-2013, 14:00
اها منظورت وردی صداس.تو همه حالت ها امتحان کردی ؟؟؟ مثلا به یکی بگو تو خونه ی خودتون که محیط ساکتی داره باهاتون تماس بگیره شماهم برو یه اطاق دیگه ببینم بازم اینجوریه ! معمولا خراب نییستن و نمیشن .یه امتحانی بکن امیدوارم برطرف شه

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

آره امتحان کردم ولی نشد

تنظیماتش کجا هست؟

یه سوال دیگه هم داشتم

چکار کنم گوشی رو که با یو اس بی به کامپیوتر وصل میکنم حافظه داخلی و خارجی گوشی رو نمیشناسه؟

مرسی

Meysam-h
02-09-2013, 15:56
سلام
دوستان الآن بهترین رام چیه که بریزم رو گوشی
لینک هم بدید که نورالا نور

redroze_stone
02-09-2013, 17:41
مال منم ویتنامی هست ولی گارانتی نداره

بخاطر این مشکل باید کلی ضرر کرد و فروخت واقعا؟

من كه مجبور شدم چون هيچ راهي نداره با هيچ رام واپديتي افاقه نكرد
حتي گارانتي پارس مايكروتل بود در مدت يكماهه اقدام كردن اصلا چنين موردي رو قبول نداشتند

NADER
02-09-2013, 18:09
برای شناختن گوشی باید چکار کنم که موقع وصل میکنم به کامپیوتر با کابل یو اس بی نمیشناسه حافظه هارو؟

meysam_metal
03-09-2013, 13:43
[QUOTE=NADER;3857515]سلام

سلام
دوست من منهم همچین مشکلی دارم منتها در قسمت اسپیکر وقتی یه اهنگ پخش میکنم با صدای بلند اسپیکر خش خش میکنه؟!!
واقعن خاک بر سر سامسونگ با این flagship دادنش!

p-derakhshani
06-09-2013, 11:29
سلام دوستان
من شنبه میخام این گوشی رو خرید کنم
میخام 4 هسته ایش رو بگیرم که مشکل باتری و داغی نداشته باشم
الان این گوشی در چه رنگ هایی غیر از سفید و مشکی موجوده ؟
خاکستری نداره ؟

alimara2003
06-09-2013, 13:44
سلام دوستان
من شنبه میخام این گوشی رو خرید کنم
میخام 4 هسته ایش رو بگیرم که مشکل باتری و داغی نداشته باشم
الان این گوشی در چه رنگ هایی غیر از سفید و مشکی موجوده ؟
خاکستری نداره ؟
غیر از سفید و مشکی رنگ آبی قرمز ( زرشکی ) بنفش و سرمه ایش موجوده
مدل 4 هسته ایش خیلی کمه این رنگ هاش گیر نمیاد فقط سفیدو مشکیش هست چون مسافر میاره و ایران مستقیم وارد نمیکنه و گارانتی نمیشه

Mehdi_Full
07-09-2013, 00:46
Antutu ver4

amir6760
07-09-2013, 16:38
به نظر شما galaxy s4 بهتر است یا htc one یا sony xperia z و ایا galagxy s4 l مشکلات دیگری هم دارد

Mehdi9777
09-09-2013, 00:11
به نظر شما galaxy s4 بهتر است یا htc one یا sony xperia z و ایا galagxy s4 l مشکلات دیگری هم دارد
سمت z نرو که بد پشیمون میشی از نظر من s4 رو بگیر , مگه الان مشکل داره که بخواد مشکلات دیگری هم داشته باشه !

HesaM
09-09-2013, 02:25
سلام. تفاوت نسخه 9500 و 9505 رو میخواستم. قیمتهاشون چجوریه ؟ کدوم نسخه بهتره؟

Mehdi9777
09-09-2013, 02:56
سلام. تفاوت نسخه 9500 و 9505 رو میخواستم. قیمتهاشون چجوریه ؟ کدوم نسخه بهتره؟
سلام
قیمت هاشون زیاد فرقی نداره با هم 9505 رام بیشتری براش هست و کمتر داغ میکنه و مصرف باتریش بهتره 9500 دوربینش یکم بهتره ( تو فضای تاریک ) cpu و gpu قوی تری هم داره اینم بگم که تو ایران فقط 9500 گارانتی میشه

javadfamo
09-09-2013, 14:08
با سلام

خوشنویسی با طرح های ارزشی و دینی و ...

javadfamo.blogfa.com

لطفا با نظرات خود مرا در این کار یاری کنید

hassann98
09-09-2013, 14:37
دوستان سوالاتتون رو تو بخش گلکسی اس4 بپرسین اینجا جهت بررسی گوشی هست

انجمن: Galaxy S4 I9500/I9505 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2436)

mako
13-09-2013, 12:42
این گلاکسی مینی چطور به تی وی وصل میشه شرمنده اینجا میپرسم ولی نتونستم تو تاپیک خودش جواب بگیرم یکی منو راهنمایی کنه ثواب داره

younes58
13-09-2013, 14:56
ضمن سلام و تشکر
مدتی هست که بین خریدن 9500 و 9505 مردد هستم، خواستم از کارشناسان عزیز بپرسم با توجه به اینکه چیپست بکارگرفته شده در 9505 ( snapdragon ) با چیپست مدلهای آینده سامسونگ (نوت3 و ....)و حتی مدلهای جدید و برجسته برندهای دیگه(سونی-اکسپرساz ) مشابه هست ولی در مقابلش چیپست 9500 بکل متفاوته، آیا این قضیه میتونه دلیل خوبی برای انتخاب 9505 باشه؟؟؟

aminnasr
13-09-2013, 15:14
ضمن سلام و تشکر
مدتی هست که بین خریدن 9500 و 9505 مردد هستم، خواستم از کارشناسان عزیز بپرسم با توجه به اینکه چیپست بکارگرفته شده در 9505 ( snapdragon ) با چیپست مدلهای آینده سامسونگ (نوت3 و ....)و حتی مدلهای جدید و برجسته برندهای دیگه(سونی-اکسپرساz ) مشابه هست ولی در مقابلش چیپست 9500 بکل متفاوته، آیا این قضیه میتونه دلیل خوبی برای انتخاب 9505 باشه؟؟؟

مدل های آینده سامسونگ چیپ اصلیشون اگزینوسه نه اسنپ. در ضمن سامی در آپدیت جدید تحولی عظیم در اگزینوس قراره بوجود بیاره. ولی خوب ریسکیه دیگه. اگه اسنپ بگیری که هیچ ولی اگه اگزینوس بگیری در آپدیت جدید یه گوشی 8 هسته ای تمام عیار داری نه 4+4!!!

redroze_stone
15-09-2013, 09:57
در مورد راهنمايي براي دوستاني كه بين دو مدل 9500 و 9505 هستند عرض كنم چرا نقد رو ميديد وبه فكر نسيه هستيد ؟
9505 واقعا ميشه گفت شاهكار سامسونگ / داغ نكردن / باطري عالي/ مهمتر اينكه ساپورت فوق العاده
چه كاريه بريد سراغ 9500 كه قراره براش اپديت بياد و اما واگر وجود داره ؟ چه كاريه كه با گوشي 4 هسته اي نميتونيد انجام بديد و لزوما بايد 8 هسته اي اونم true 8 core كار راه انداز باشه ؟

فقط از روي دلسوزي ميگم چون من هر دو مدل رو داشتم

aminnasr
15-09-2013, 11:05
در مورد راهنمايي براي دوستاني كه بين دو مدل 9500 و 9505 هستند عرض كنم چرا نقد رو ميديد وبه فكر نسيه هستيد ؟
9505 واقعا ميشه گفت شاهكار سامسونگ / داغ نكردن / باطري عالي/ مهمتر اينكه ساپورت فوق العاده
چه كاريه بريد سراغ 9500 كه قراره براش اپديت بياد و اما واگر وجود داره ؟ چه كاريه كه با گوشي 4 هسته اي نميتونيد انجام بديد و لزوما بايد 8 هسته اي اونم true 8 core كار راه انداز باشه ؟

فقط از روي دلسوزي ميگم چون من هر دو مدل رو داشتم

دقیقا. منم که گفتم ریسکیه !!!

touch2
15-09-2013, 13:10
سلام به رفقا ی سامسونگی
ایا روت کردن به گوشی اسیب میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا کار خوبیه یا نه ؟
راسته که امکان دریافت آپدیت های کارخانه رو از بین میبره؟
چه فواید ی داره ؟
مرسییییییییی
همتون تکین

redroze_stone
15-09-2013, 13:53
سلام به رفقا ی سامسونگی
ایا روت کردن به گوشی اسیب میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا کار خوبیه یا نه ؟
راسته که امکان دریافت آپدیت های کارخانه رو از بین میبره؟
چه فواید ی داره ؟
مرسییییییییی
همتون تکین

بهيچ وجه اسيبي نميزنه
فقط دسترسي تون رو براي اجراي بعضي نرم افزارهايي كه نياز به كرك داره بيشتر ميكنه و گاها بك اپ گيري
در مورد دريافت اپديت هم فكر نكنم بخوايد اپديت و رام هاي جديد رو كه حجمي نزديك 1 گي و بالاتر هست با گوشي دانلود كنيد
البته اگر جزو دوستاني هستد كه رام اصلي استفاده ميكنيد تنها استفاده از نزم افزارهايي بيشتر وخاص ميتونه براي روت كردن وسوستون كنه

PEDRAM_01
16-09-2013, 00:17
مدل های آینده سامسونگ چیپ اصلیشون اگزینوسه نه اسنپ. در ضمن سامی در آپدیت جدید تحولی عظیم در اگزینوس قراره بوجود بیاره. ولی خوب ریسکیه دیگه. اگه اسنپ بگیری که هیچ ولی اگه اگزینوس بگیری در آپدیت جدید یه گوشی 8 هسته ای تمام عیار داری نه 4+4!!!

تا اونجایی که من میدونم گالکسی 4 این قابلیت 8 هسته بودن رو نداره ولی قراره در نوت 3 و در اکزینوس جدید قرار بده

armansepehri
16-09-2013, 01:02
با توجه به این که مدل 19505 در بازار به صورت غیر رسمی عرضه شده ، به نظرتون این مدل با زبان فارسی مشکلی نداره ؟ (البته من بیشتر کیبورد فارسی برای اس ام اس برام مهم هست)
ممنون

alimara2003
16-09-2013, 09:16
با توجه به این که مدل 19505 در بازار به صورت غیر رسمی عرضه شده ، به نظرتون این مدل با زبان فارسی مشکلی نداره ؟ (البته من بیشتر کیبورد فارسی برای اس ام اس برام مهم هست)
ممنون

نه اصلا مشکلی نداره اتفاقا من وقتی i9505 گرفتم هم روش زبان فارسی نصب بود هم خیلی راحت میتونی کیبوردشو فارسی کنی خیالت راحت

younes58
16-09-2013, 19:36
باسلام
مدل i9505 که توی بازار هست همشون چینیه؟ یا ویتنامی هم تو بازار پیدا میشه؟

parlaq67
17-09-2013, 00:51
این گوشی اینقدر سنسور اینا داره که یک نفر 2 روز باید بکوب باهاش کار کنه تا فقط استفاده از اونارو یاد بگیره،
از معایبش رنگش با کوچکترین ضربه میپره (رنگ قاب که دور تاچ لبه گوشی قرار داره)،
یک مورد هم هست که نمیشه بگیم ایراده یک آگاه سازی بیش نیست،
وقتی بازی با دیتای مخصوص نصب میکنی باید اول دیتای گیم رو اول به حافظه داخلی یا رم گوشی انتقال بدی بعد توی ando/data dا ando/obb انتقال بدی، که مستقیم کپی رو قبول نمیکنه ولی خوبیش اینه که فایل obb رو خودش درست کرده...

king.of.persia
20-09-2013, 00:40
سلام
من یه گوشی اس4 گیرم اومده(کسی برام آورده)پشتش زده ساخت کره و قیمتشو میگه 500 600 تومن نو تو کارتون هم هست نمیدونم مشکلی نداره بخرمش؟بخرم بعد خراب از آب در بیاد یا چینی باشه؟
کسی کمک کنه ممنون میشم

alireza_007
20-09-2013, 12:01
سلام دوستان من 2 روزه که اس 4 خریدم ...

چندتا مشکل دارم که چون وسواسم زیاد ذهنمو مشغول کرده . . . :

1. شارژ شدنش چرا انقد طول میکشه؟ دیشب باهاش همینجور کار کردم تا خاموش شد بعد خاموشی زدمش به شارژ مگه نمیگین 1.45 تا 2 ساعت باید شارژ بشه!؟ مال من 3-4 ساعت بلکه هم بیشتر طول کشید...

2. با داغ شدنش خیلی مشکل دارم...

3. باتریشش خیلی زود شارژش تموم میشه تازه من بیشتر سنسورارو خاموش کردم ولی باز...

4. فک کنم رامش قدیمیه برای آپدیت باید چیکار کنم؟ تا حالا گوشی اندروید نداشتم یه رام رسمی میخوام که هم جدید باشه هم این مشکلا رو نداشته باشه!؟ بهترینشو بهم معرفی کنید با لینک دانلود ... خدا خیرتون بده

الان میرم اون قسمت About device مینویسم ورژنشو

Baseband version : I9500XXUBMEA

Kernel version :
3.4.5-768420
Thu May 30 00:47:35 KST 2013

هرجاشو هم چرت و پرت نوشتم به بزرگی خودتون ببخشید اخه هیچی از اندروید بلد نبودم ...

تورو خدا زودتر کمکم کنید که داره تصوراتم نسبت به اس 4 خراب میشه...

آها راستی اون شماره که واسه گارانتی اس میفرستی چیه میشه ادرس سایتشو هم بدید ؟

گارانتیش همراه سرویس خاورمیانه ست :P

فدای همتون ♥

alireza_007
20-09-2013, 12:36
معذرت میخوام دوستان گارانتی همراه سروس از زمانی که گوشی و واسه اولین بار روشن میکنی 18 ماهش شروع میشه؟ چجوریه قضیش؟ میشه توضیح بدید!

GenomeX
20-09-2013, 12:43
سلام
من یه گوشی اس4 گیرم اومده(کسی برام آورده)پشتش زده ساخت کره و قیمتشو میگه 500 600 تومن نو تو کارتون هم هست نمیدونم مشکلی نداره بخرمش؟بخرم بعد خراب از آب در بیاد یا چینی باشه؟
کسی کمک کنه ممنون میشم

آقا اينها چيني هايي هستند كه اس4 رو شبيه سازي كردند... من نوت2 پيدا كرده بودم 800 ... اول از همه بريد تو منوي سيتينگ و about اونجا كرنل بايد 3.4.5 باشه! اما اين چيني ها از كرنل 2.6.35 يا همين حدود استفاده ميكنند!
مورد بعدي كه خيلي تابلو هست فونت به كار رفته در گوشي هاي گلكسي با ساير برندها هست... فونت گوشي سامسونگ بسيار به فونت كودك نزديك هست اما رامهاي چيني بيشتر شبيه رامهاي سيانوژن هستند!
مورد بعدي كد زير هست كه فقط در گوشيهاي سامسونگ هست:

*#0*#
و در آخر قاب اس4 به اضافه باتري و شارژر و هندزفري اگه حتي كل برد و lcd سوخته باشه هم اينقدر ارزون نميشه :4:

سلام دوستان من 2 روزه که اس 4 خریدم ...
1. شارژ شدنش چرا انقد طول میکشه؟ دیشب باهاش همینجور کار کردم تا خاموش شد بعد خاموشی زدمش به شارژ مگه نمیگین 1.45 تا 2 ساعت باید شارژ بشه!؟ مال من 3-4 ساعت بلکه هم بیشتر طول کشید...
2. با داغ شدنش خیلی مشکل دارم...
3. باتریشش خیلی زود شارژش تموم میشه تازه من بیشتر سنسورارو خاموش کردم ولی باز...
4. فک کنم رامش قدیمیه برای آپدیت باید چیکار کنم؟ تا حالا گوشی اندروید نداشتم یه رام رسمی میخوام که هم جدید باشه هم این مشکلا رو نداشته باشه!؟ بهترینشو بهم معرفی کنید با لینک دانلود ... خدا خیرتون بده

آها راستی اون شماره که واسه گارانتی اس میفرستی چیه میشه ادرس سایتشو هم بدید ؟

1- با آپديت بهتر ميشه.
2- با آپديت بهتر ميشه اما مدل I9505 از نظر داغ كردن بهتره و I9500 مشكل ناهماهنگي بين كرنل و چيپ اكسنوس داره!
3- دقيقاً مثل جواب 2
4- بريد به اين مسير:

Setting/About/Update software
واي فاي رو روشن كنيد تا براي آپديت چك كنه اين از آپديت OTG اما اگه ميخوايد خودتون از طريق PC آپديت كنيد بايد از سايتهايي مثل www.sammobile.com يك رام به روز مخصوص منطقه خودتون رو دانلود و با Odin فلش كنيد... چون اين قسمت آخر نياز به بلد بودن ميخواد و شما در اندرويد مخصوصاً سري گلكسي مبتدي هستيد و اين جا هم تاپيك بررسي هست بيشتر توضيح نميدم . بهتره به كلوپ گلكسي اس4 در انجمن بريد هرچي لازم داشته باشيد از شير مرغ تا جون آدميزاد اونجا هست و تازه كاربران انجمن هم گام به گام بهتون كمك ميكنند تا از داشتن اين گوشي فوق العاده لذت ببريد!
البته بگم اگه از منوي فارسي استفاده نميكنيد توصيه ميكنم از رامهاي اروپايي استفاده كنيد(من شنيدم رام روسيه خوبه) كه نسبت به خاورميانه بهتر هستند اما كيبرد فارسي ندارند فكر كنم كه بايد كيبرد مجزا نصب كنيد. (در ضمن من خودم اين گوشي رو ندارم اما تقريباً همه گلكسي ها از يك سري قوانين پيروي ميكنند فقط با اندكي تفاوت)

اون مورد كد ريجستري رو هم من اطلاع ندارم...

alireza_007
20-09-2013, 15:17
1- با آپديت بهتر ميشه.
2- با آپديت بهتر ميشه اما مدل I9505 از نظر داغ كردن بهتره و I9500 مشكل ناهماهنگي بين كرنل و چيپ اكسنوس داره!
3- دقيقاً مثل جواب 2
4- بريد به اين مسير:

Setting/About/Update software
واي فاي رو روشن كنيد تا براي آپديت چك كنه اين از آپديت OTG اما اگه ميخوايد خودتون از طريق PC آپديت كنيد بايد از سايتهايي مثل www.sammobile.com يك رام به روز مخصوص منطقه خودتون رو دانلود و با Odin فلش كنيد... چون اين قسمت آخر نياز به بلد بودن ميخواد و شما در اندرويد مخصوصاً سري گلكسي مبتدي هستيد و اين جا هم تاپيك بررسي هست بيشتر توضيح نميدم . بهتره به كلوپ گلكسي اس4 در انجمن بريد هرچي لازم داشته باشيد از شير مرغ تا جون آدميزاد اونجا هست و تازه كاربران انجمن هم گام به گام بهتون كمك ميكنند تا از داشتن اين گوشي فوق العاده لذت ببريد!
البته بگم اگه از منوي فارسي استفاده نميكنيد توصيه ميكنم از رامهاي اروپايي استفاده كنيد(من شنيدم رام روسيه خوبه) كه نسبت به خاورميانه بهتر هستند اما كيبرد فارسي ندارند فكر كنم كه بايد كيبرد مجزا نصب كنيد. (در ضمن من خودم اين گوشي رو ندارم اما تقريباً همه گلكسي ها از يك سري قوانين پيروي ميكنند فقط با اندكي تفاوت)

اون مورد كد ريجستري رو هم من اطلاع ندارم...[/QUOTE]

آقا با خود گوشی که واسه آپدیت چک میکنم میگه اخرین آپدیت هست و چیز جدیدی واسه آپدیت نیست...

خداکنه درست شه زودتر... راستی شارژرش هم یکم انگار سوت میزد بعضی وقتا حالا نمیدونم خیالاتی شدم یا شانس منه این بلاها... :دی :(

wild_lion
20-09-2013, 21:48
سلام دوستان
یه مشکلی که هست وقتی در حال مکالمه با گوشی هستم صفحه نمایش هی خاموش و روشن میشه.
سنسور ها رو خاموش کردم ولی مشکل حل نشد، ممنون میشم راهنمایی کنید.

MoHaMaD
20-09-2013, 22:35
سلام دوستان
یه مشکلی که هست وقتی در حال مکالمه با گوشی هستم صفحه نمایش هی خاموش و روشن میشه.
سنسور ها رو خاموش کردم ولی مشکل حل نشد، ممنون میشم راهنمایی کنید.
دوست من این گوشی و تمامی گوشیهای با تاچ خازنی یه سنسور دارن به اسم proximity
این سنسور وقتی که شما در حال مکالمه هستین فعال میشه و صفحه نمایش رو خاموش میکنه تا وقتی صفحه به صورتتون برخورد میکنه تماستون قطع نشه
حالا دلیل خاموش و روشن شدن صفحه اینه که شما موقع مکالمه گوشی رو از صورتتون جدا میکنین و این سنسور فکر میکنه شما کلا گوشی رو برداشتین واسه همین صفحه روشن میشه حالا به محض اینکه یه مقدار به صورتتون نزدیک میشه دوباره خاموشش میکنه و ...
این سنسور غیرفعال نمیشه

wild_lion
21-09-2013, 01:15
دوست من این گوشی و تمامی گوشیهای با تاچ خازنی یه سنسور دارن به اسم proximity
این سنسور وقتی که شما در حال مکالمه هستین فعال میشه و صفحه نمایش رو خاموش میکنه تا وقتی صفحه به صورتتون برخورد میکنه تماستون قطع نشه
حالا دلیل خاموش و روشن شدن صفحه اینه که شما موقع مکالمه گوشی رو از صورتتون جدا میکنین و این سنسور فکر میکنه شما کلا گوشی رو برداشتین واسه همین صفحه روشن میشه حالا به محض اینکه یه مقدار به صورتتون نزدیک میشه دوباره خاموشش میکنه و ...
این سنسور غیرفعال نمیشه
ممنون محمد جان بابت پاسخت
ولی فکر نمیکنم مشکل از اینجا باشه، شما فرض کن من گوشی رو در حال مکالمه طوری دستم میگیرم که با صورتم تماس نداره و در این حالت مدام صفحه گوشی در حال خاموش روشن شدنه، بدون مکث. و همین مساله باعث مشکلاتی در هنگام صحبت میشه.
در ضمن این اولین گوشی خازنی من نیست، قبل از این یه HTC EVO 3D داشتم که متاسفانه دزدیده شد و یه Xperia Z هم الان یکی دیگه از اعضای خانواده داره و با هیچکدوم از این گوشی ها این مشکل رو نداشتم.

MoHaMaD
21-09-2013, 01:27
سعید جان من احتمال میدم گوشی رو که از کنار گوشتون تکون میدین اون سنسور از کنار گوشتون کنار میره
من یادمه با گلکسی نکسوسم همین مشکل رو داشتم . وقتی توی آینه نگاه میکردم میدیدم که سنسورش از کنار گوشم کنار میره و صفحه روشن و خاموش میشه

a_a12345
24-09-2013, 14:22
دوستان تفاوت بین مدل I9500 و I9505 چیه و کدومش بهتره؟ شنیدم یه مدل I9506 هم معرفی شده. این چطوریه؟ آیا تو ایران اومده؟ ممنون

mehdydry
24-09-2013, 19:16
سلام
دوستانی که S4 دارند از انتخابشون راضی هستند.
من بین S4 , Htc one مردد هستم

نظر شما چیه؟؟

مشکل داغی اون رفع میشه یا شده؟
دوربین اون نسبت به وان بهتره یا ؟؟؟

MoHaMaD
24-09-2013, 20:32
دوستان تفاوت بین مدل I9500 و I9505 چیه و کدومش بهتره؟ شنیدم یه مدل I9506 هم معرفی شده. این چطوریه؟ آیا تو ایران اومده؟ ممنون
دوست گلم بارها توی تاپیک راجع بهش بحث شده ! اما خب خیلی مختصر و مفید واستون توضیح میدم
9500 از چیپ اکسینوس 5410 بهره میبره که همون نسخه 8 هسته ای ( 4 تا هسته قدرتمند A15 + چهارتا هسته کم مصرف A7 ) هستش .
9505 هم از چیپ S600 بهره میبره که همون نسخه 4 هسته ای هستش . قدرت سخت افزاری هردو نسخه تقریبا توی یه حده ( 9500 یه کوچولو بیشتره )
باتری 9500 به دلیل اینکه مصرف چیپ گرافیکیش بیشتره زودتر تموم میشه و یه مقدار هم بیشتر گرم میشه .
دوربین 9500 بهتره ( من خودم به شخصه مقایسشون کردم . توی شب 9500 بهتره )
چیپ صدای 9500 هم بهتره اما خب من تفاوتی ندیدم .

سلام

نظر شما چیه؟؟

سلام . دوست من اگه میخواین از بین این دو گوشی یکی رو انتخاب کنین باید توی انجمن مشاوره تاپیک بزنین . اینجا فقط در مورد اس 4 بحث میشه
اس 4 و وان هرکدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن .

alimara2003
24-09-2013, 20:42
سلام

نظر شما چیه؟؟

منم مردد بودم ولی بگم که از انتخابم کاملن راضیم و هیچ مشکلی ندارم با خیال راحت میتونی بخریش
هم دوربینش خوبه و کلی امکانات داره هم کارایی . داغیشم خیلی عادی فقط گرم میشه
البته من موقعی که گوشی تو شارژه چندبار تلفن زنگ خورد که جواب دادم قسمت گوشی و اینا داغ میشه که کلا توصیه نمیکنم وقتی گوشی تو شارژه تماس تلفتی برقرار کنین

a_a12345
25-09-2013, 02:20
دوست گلم بارها توی تاپیک راجع بهش بحث شده ! اما خب خیلی مختصر و مفید واستون توضیح میدم
9500 از چیپ اکسینوس 5410 بهره میبره که همون نسخه 8 هسته ای ( 4 تا هسته قدرتمند A15 + چهارتا هسته کم مصرف A7 ) هستش .
9505 هم از چیپ S600 بهره میبره که همون نسخه 4 هسته ای هستش . قدرت سخت افزاری هردو نسخه تقریبا توی یه حده ( 9500 یه کوچولو بیشتره )
باتری 9500 به دلیل اینکه مصرف چیپ گرافیکیش بیشتره زودتر تموم میشه و یه مقدار هم بیشتر گرم میشه .
دوربین 9500 بهتره ( من خودم به شخصه مقایسشون کردم . توی شب 9500 بهتره )
چیپ صدای 9500 هم بهتره اما خب من تفاوتی ندیدم .

ما که حال نداریم کل تاپیک رو واسه سوالمون بخونیم اینطوری بهتره.ممنون از جوابت. پس کلاً 9500 بهتره؟ چون بعضی سایتا دیدم نوشتن 9505 بهتره! در مورد 9506 هم اگه اطلاعی دارید بفرمایید.

ميثم كاظمي
25-09-2013, 12:44
با سلام به دوستان ..نمي خواستم دوباره يك تاپيكو بالا بكشم ولي نتوستم ........اقاي حسن واقعان خيلي زحمت كشيدند و حضورشون دوباره در اين بخش و انجمن خيلي حس مي شه...من در تمام فروم هاي فارسي ناطري داريم كه مي ياد پستهايي كه با بي احترامي چه با مدير چه با افراد گذاشته مي شه رو حذف مي كنه ..من نمي دونم چرا انجمن خوب و حرفه اي شما همچين كاري نكرده و يا ما در اين تاپيك نديديم.....همين هم باعث مي شه افراد توانا و با سواد و زحمتكشي كه مي يان اينجا فعاليت كنند در پي چند تاپيك اينقدر دلسرد بشن ....
واقعان از اقاي حسن بي نهايت ممنونيم كه اين همه زحمت كشيدند و ازشون تقاضا داريم دوباره مديريت بخش s4 رو قبول كنند .....:17:

MoHaMaD
25-09-2013, 12:59
ما که حال نداریم کل تاپیک رو واسه سوالمون بخونیم اینطوری بهتره.ممنون از جوابت. پس کلاً 9500 بهتره؟ چون بعضی سایتا دیدم نوشتن 9505 بهتره! در مورد 9506 هم اگه اطلاعی دارید بفرمایید.
دوست گلم بنده نمیتونم بگم کدوم بهتره ! چون هر کدوم مزایای خودشون رو دارن ...
نسخه 9500 که از SOC اکسینوس 5 اوکتا بهره میبره اون چیزی نبود که میخواست باشه ! یعنی در اصل 8 هسته کردن این soc دلیلش این بود که میخواست مصرف رو پایین بیاره که خب خوب نتونست عمل کنه ! دلایل بسیار زیادی هم داشت از جمله بهینه نبودن کرنل و استفاده از GPU پرمصرف SGX544 و ...
اما با این حال 9500 گوشی خیلی خوبیه و واقعا ارزش پرداخت این پول رو داره
9505 هم به خاطر کم مصرف تر بودن و داغ کردن کمتر میگفتن بهتره . البته یه مدت شایع شده بود که میگفتن 9500 نسخه سوم Open GL رو ساپورت نمیکنه که خب درست هم بود . اما Imagination توی API های جدیدش این نسخه رو به سری 5 های PowerVR اضافه کرد .
به نظر من اگه سخت افزار قویتر ( یه مقدار ) - دوربین بهتر میخواین 9500
اما اگه مصرف و داغی کمتر - ساپورت بهتر از طرف دولوپرها رو میخواین 9505

9506 هم اگه اشتباه نکنم اس 4 با Soc اسنپ 800 هستش که فکرمیکنم واسه بازارهای خاص هست و من اثری ازش توی ایران ندیدم .

samijaan
25-09-2013, 13:55
دوستان منم قصد خرید این گوشی رو دارم ..
آیا برنامه ریموت بطور پیشفرض روی هردو مدل نصبه و عالی کار میکنه؟
من الان اس2 دارم و اسمارت استی عالی نیست ... آیا روی اس4 هم بد کار میکنه مثلا بگیر نگیر داره؟ بقیه حسگرها و ... چطور؟

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
25-09-2013, 14:04
باعرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
خواهش میکنم بصورت کـــــــــــــــامل نحوه آپدیت گوشی باWI-FIروتوضیح بدین
چون من وقتی میخوام گوشیواپدیت کنم باپیغام"samsung Apps دراین کشورپشتیبانی نمیشود"مواجه میشم!
باتشکر

MoHaMaD
25-09-2013, 19:30
دوستان منم قصد خرید این گوشی رو دارم ..
آیا برنامه ریموت بطور پیشفرض روی هردو مدل نصبه و عالی کار میکنه؟
من الان اس2 دارم و اسمارت استی عالی نیست ... آیا روی اس4 هم بد کار میکنه مثلا بگیر نگیر داره؟ بقیه حسگرها و ... چطور؟
دوست عزیز هردو مدل پورت اینفرارد دارن و به راحتی هم میشه باهاش تی وی رو کنترل کرد . فقط شما برای اولین باید باید Update ش کنین و بعدش به راحتی استفاده کنین
اسمارت استی و pause و ... موقعی که جای تاریکی باشین و نور کافی نباشه خوب کار نمیکنه که طبیعی هم هست .

باعرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
خواهش میکنم بصورت کـــــــــــــــامل نحوه آپدیت گوشی باWI-FIروتوضیح بدین
چون من وقتی میخوام گوشیواپدیت کنم باپیغام"samsung Apps دراین کشورپشتیبانی نمیشود"مواجه میشم!
باتشکر
دوست گلم برای آپدیت شما به قسمت About گوشی میرین و از اون قسمت اقدام به آپدیت گوشی به صورت ota میکنین
Ckeck for update رو میزنین . اگه آپدیتی برای شما وجود داشته براتون نمایش داده میشه که میتونین دانلودش کنین

samijaan
26-09-2013, 09:33
دوست عزیز هردو مدل پورت اینفرارد دارن و به راحتی هم میشه باهاش تی وی رو کنترل کرد . فقط شما برای اولین باید باید Update ش کنین و بعدش به راحتی استفاده کنین
اسمارت استی و pause و ... موقعی که جای تاریکی باشین و نور کافی نباشه خوب کار نمیکنه که طبیعی هم هست .

دوست گلم برای آپدیت شما به قسمت About گوشی میرین و از اون قسمت اقدام به آپدیت گوشی به صورت ota میکنین
Ckeck for update رو میزنین . اگه آپدیتی برای شما وجود داشته براتون نمایش داده میشه که میتونین دانلودش کنین
این که فرمودین باید اول اپدیت کنم منظور اپدیت با خود گوشیه یا نه منظور فلش زدن یک رام جدیده؟؟

MoHaMaD
26-09-2013, 10:48
این که فرمودین باید اول اپدیت کنم منظور اپدیت با خود گوشیه یا نه منظور فلش زدن یک رام جدیده؟؟
نه دوست گلم منظورم آپدیت کردن اون برنامس . ربطی به آپدیت کردن گوشی نداره
وقتی شما اون برنامه رو باز میکنین برنامه به اینترنت وصل میشه و میخواد فایل مربوط به دستگاه مورد نظر شمارو دانلود کنه . شما دستگاه مورد نظرتون رو توی اون صفحه انتخاب و دانلود میکنید . بعدشم دیگه بدون نیاز به اینترنت دستگاه مورد نظرتون رو کنترل میکنید

armana8500
27-09-2013, 11:25
سلام دوستان من دیروز گوشیم یه اپدیت 47 مگی داشت که بعد از انجام اون یه باگ بزرگ پیش اومد اونم هنگام زنگ زدن گوشی بود که امکان قطع کردن برای چند ثانیه وجودنداره وگاها صفحه سیاه میشه .کسی این مشکلو داره $ i9505 t mobile:dg:

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
27-09-2013, 13:19
سلام خدمت دوستان عزیز
خواستم بگم حتمــــــــــــــــــــــ ااخرین آپدیتی ک اومدروبراگوشیتون انجام بدین
1.چون داغی گوشیرودیگه مثه قبل حس نمیکنین(باتوجه ب داغ شدن گوشی ک زیادبودش)
2.مصرف باطری ازنظرمن خیــــــــــــــلی بهترومعقولترازقبل شده

armana8500
28-09-2013, 23:28
دوستان من گوشیم یه اپدیت 47 مگی داشت که بعد از انجام اون یه باگ بزرگ پیش اومد اونم هنگام زنگ زدن گوشی بود که امکان قطع کردن برای چند ثانیه وجودنداره وگاها صفحه سیاه میشه .کسی این مشکلو داره $ i9505 t mobil فکر کنم از برنامه joyn باشه.اگه کسی چیزی میدونه خواهشا بگه

armana8500
02-10-2013, 23:35
ازمدیر محترم اقامحمد خواهش میکنم اگه با این مشکل برخورد کردند منوراهنمایی کنن

MoHaMaD
02-10-2013, 23:43
دوست گلم من به این مشکل برخورد نکردم . اما شما یه بک آپ از گوشیتون بگیرین و گوشی رو یه دور فرمت کنین ببینم مشکلتون برطرف میشه یا نه

armana8500
03-10-2013, 00:24
ممنون ازجوابتون ولی درست نشد .ریست فکتوری کردم-فکرکنم ازبرنامه مکالمه تصویری joyn باشه که بعد ازآپدیت اومده اطلاعی از این برنامه دارین ؟ فایل سیستمی هم هست نمیشه غیرفعالش کنی

MoHaMaD
03-10-2013, 00:49
شما با استفاده از برنامه Titanium Backup میتونین برنامه های خود گوشی رو هم پاک کنین . البته فکر میکنم قبلش باید روت کرده باشین ...

lionf3
04-10-2013, 00:04
سلام دوستان منم یک Galaxy S4 16 gig Brown Autumn With Gold امروز خریدم بدون گارانتی با یه S View Cover
۱۹۲۸ تومن. راستی دوستان من وقتی که درِ Cover رو میبندم کامل بسته نمیشه و یه مقدار از صفحه فاصله داره!
میخواستم ببینم مشکل از کاور هستش یا.......
ممنون میشم راهنمایی کنید.

arsinnn
05-10-2013, 11:34
http://www.t3.com/news/t3-gadget-awards-2013-htc-one-wins-phone-of-the-year

یه خبر خوش برای s4دارهای عزیز.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

alimara2003
06-10-2013, 18:42
http://www.t3.com/news/t3-gadget-awards-2013-htc-one-wins-phone-of-the-year

یه خبر خوش برای s4دارهای عزیز.

نوش جونتون

SA33D.1991
06-10-2013, 20:20
سلام دوستان منم یک Galaxy S4 16 gig Brown Autumn With Gold امروز خریدم بدون گارانتی با یه S View Cover
۱۹۲۸ تومن. راستی دوستان من وقتی که درِ Cover رو میبندم کامل بسته نمیشه و یه مقدار از صفحه فاصله داره!
میخواستم ببینم مشکل از کاور هستش یا.......
ممنون میشم راهنمایی کنید.

نه کاور مشکل نداره همشون همینجوری هستن

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

lord_wolf7
15-10-2013, 22:34
سلام دوستان من اولین باره تو تاپیک پست میزارم خواهشا یکی راهنمایی کنه
من بین دو گوشی HTC ONEو سامسونگ S4 موندم کدومشو انتخاب کنم واقعا کاره خیلی سختیه هر جفتش گوشیای شاخین اچ تی سی طراحی زیبا رابطه کاربری سنس و بلندگو های استریو داره که فوق العاده هستن در مقابلش سامسونگ صفحه نمایشش عالیه اصلا سخت افزار برام مهم نیست چون اگه قصد خرید اس 4 را بکنم I9505میگیرم
یه سوال دیگه دوستانی که این گوشیو دارن آیا داغ شدن بیش از حد بخصوص مدل I9505 دارن؟
خواهشا راهنمایی کنید با هر دوشون کار کردم از نزدیک انتخاب خیلی سختیه
گوشی قبلیم از برند اچ تی سی بود واقعا ازش راضی بودم ولی الان از عملکرد اچ تی سی در ساخت گوشی های جدیدش خوشم نمیاد

Masoud569
15-10-2013, 23:49
من بین دو گوشی HTC ONEو سامسونگ S4 موندم کدومشو انتخاب کنم واقعا کاره خیلی سختیه هر جفتش گوشیای شاخین اچ تی سی طراحی زیبا رابطه کاربری سنس و بلندگو های استریو داره که فوق العاده هستن در مقابلش سامسونگ صفحه نمایشش عالیه اصلا سخت افزار برام مهم نیست چون اگه قصد خرید اس 4 را بکنم I9505میگیرم
یه سوال دیگه دوستانی که این گوشیو دارن آیا داغ شدن بیش از حد بخصوص مدل I9505 دارن؟
گوشی قبلیم از برند اچ تی سی بود واقعا ازش راضی بودم ولی الان از عملکرد اچ تی سی در ساخت گوشی های جدیدش خوشم نمیاد

گزینه های دیگری هم در کار هستند
گزینه هایی که از اسنپدراگون 800 دارند
هر چند اگه قدرت سخت افزاری و رابط کاربری تاچویز نظر شما را جلب نمی کنه من اچ تی سی را پیشنهاد می دم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk now Free ('http://tapatalk.com/m?id=10')

behnam007m
16-10-2013, 04:10
سلام دوستان من میخوام گوشی رو بخرم ولی اکثر اساتید مبایل فروش بجای اینکه دنبال در آواردن نون حلال باشن به فکر چاپیدن ملت هستن
امروز رفتم بخرم هر مغازه ای یه قیمت میده بدون گارنتی از 1770000 تا 1820000 با گارانتی اصلی هم تو علاالدین فروشگاه سامسونگ شماره 2 همکف رفتم میگه گارانتی اصلی 2180000 در حالی که تو سایت جی اس ام زده گارانتی متفرقه 1720000 و گارانتی اصلی 1992000 حالا میخواستم بدونم میشه برم نماینگی مرکزی سامسونگ به آدرس مطهری تقاطع سهروردی پ 85 بخرم آیا فروش اونجا انجام میشه؟اگه نمایندگی رسمی ادرس اش رو دارید با تلفن محبت کنید؟ و مورد بعدی اینکه چرا از کیفیت صدای این گوشی نه تعریفی میشه و نه بلعکس؟ و چرا رنج قیمت ها اینقدر در یک مدل گوشی با هم متفاوت هست ؟

lord_wolf7
16-10-2013, 11:01
گزینه های دیگری هم در کار هستند
گزینه هایی که از اسنپدراگون 800 دارند
هر چند اگه قدرت سخت افزاری و رابط کاربری تاچویز نظر شما را جلب نمی کنه من اچ تی سی را پیشنهاد می دم

آره از تاچ ویز خوشم نمیومد ولی عاشق سنس بودم الان برعکس شده رابطه کاربری سامسونگ قشنگ تر و جالب تر شده ولی سنس دیگه چنگی به دل نمیزنه
لطفا راهنمایی کنید اصلا کاری به سخت افزار گوشی ندارم در مورد داغی گوشی زیاد اهل بازی کردن نیستم میخواستم بدونم با استفاده معمولی گوشی داغ میشه البته نسخه I9505

arsinnn
17-10-2013, 19:51

اگه از نزدیک باهردوتاش کار کردی که ظاهرا همینطوره و خودت هم داری تفاوتهای اصلیشون رو میگی که بیشتر همون ظاهر و طراحی و نوع صفحه نمایش هست‌که چه مدلی میپسندی چون واقعا از نظر کیفیت صفحه نمایش کارایی و سرعت وباطریو پشتیبانی وسایر موارد تفاوت فاحشی بین ایندوتا نیست دیگه بقیش به نظر خودت بر میگرده یعنی سلیقه ای هست.من بهت پیشنهاد میکنم نه فقط درمورد گوشی هر چیزی خواستی بخری اونی رو‌انتخاب کن که از ظاهر و قیافش هم خوشت میاد حتی رنگش هم همینجوره.اون رنگی که دوست داری.من گوشیمو اول مشکی برداشتم چون کسی که میخواست‌برام‌کادو بخره گفت مشکی بردار مردونه تره منم با دودلی برداشتم اما سه روز بعد رفتم عوض کردم نقره ای که دوست داشتم گرفتم .
اما یک سوال اینکه میگی از عملکرد htcتو ساخت گوشیهای جدیدش راضی نیستی دقیقا منظورت چیه چه عملکردی رو نسبت‌به قبل خیلی متفاوت میبینی؟

lord_wolf7
17-10-2013, 21:49
ممنون بابت راهنمایید من خودم به شخصه عاشق اچ تی سی بود بخاطر رابطه کاربری گرافیکیش اینتر فیس خیلی جالبی داشتن تا قبل از سنس 5 اون حس و حالی که اچ تی سی میداد با هیچ گوشی دیگه نتونسم کار بکنم ولی سنس 5 خیلی ساده شده نسبت به گذشته همه ی ما میدونیم اچ تی سی بهترین رابطه کاربری تو گوشی ها داره ولی متاسفنه سنس 5 چنگی به دل نمیزنه
البته ظاهر گوشی وان میارزه به هر چی گوشی سامی و سونی شکی تو اینم نیست
دوربین گوشی خوبه ولی جای کار داره هنوز که برام مهم نیست راسیتش تنها چیزی که از سامسونگ خوشم اومد اون صفحه نمایش آمولدش بود درسته که رنگ ها غیر واقعی ولی برام خیلی جالب بود
در مورد داغ شدن بیش از حد گوشی های سامسونگ نگرانم سخت افزار گوشی برام مهم نیست چون میخوام نسخه ی I9505 بگیرم ولی چون بدنش از پلاستیک گرما را به بیرون انتقال نمیده طول میکشه تا سرد بشه شکی تو این نیست
دوستان یه راهنمایی کنن بخصوص اونایی که با این دو گوشی کار کردن

behnam007m
18-10-2013, 01:34
سلام دوستان
1-برنامه S Translator امکان ترجمه متن به فارسی هم داره ؟اگه نداره میشه بهش اضافه کرد یا خیر؟
2-اینکه به گارانتی اصلی مراجعه میکنی میگه موجود نداریم یعنی چی مگه میشه ؟
3- آیا گوشی با گارانتی اصلی از لحاظ آپدیت جدید تر و بهتره ونیاز به آپدیت جدید نداره ؟اگه نیاز به آپدیت داره لینک آموزش آپدیت اش رو محبت کنید؟
4- کدوم رنگش بیشتر طالب داره ؟
5- قیمت کاور واسه s4 در چه حدودی هست؟
6- آیا گارانتی اصلی اس 4 32 گیگ داره یا فقط 16 گیگ هستش؟
7-آیا وقتی از گرانتی اصلی از نمایندگی رسمی (تو بازار مبایل پلاک 228)میخری نیاز به چک کردن همه جانبه گوشی هست یا یک بررسی اجمالی کافیه؟
8-با توجه به اینکه تا کنون گوشی اندرویدی نداشتم آ»وزش نحوه کار با سیستم انروید لینکی داره؟

behnam007m
18-10-2013, 01:36
سلام دوستان
1-برنامه S Translator امکان ترجمه متن به فارسی هم داره ؟اگه نداره میشه بهش اضافه کرد یا خیر؟
2-اینکه به گارانتی اصلی مراجعه میکنی میگه موجود نداریم یعنی چی مگه میشه ؟
3- آیا گوشی با گارانتی اصلی از لحاظ آپدیت جدید تر و بهتره ونیاز به آپدیت جدید نداره ؟اگه نیاز به آپدیت داره لینک آموزش آپدیت اش رو محبت کنید؟
4- کدوم رنگش بیشتر طالب داره ؟
5- قیمت کاور واسه s4 در چه حدودی هست؟
6- آیا گارانتی اصلی اس 4 32 گیگ داره یا فقط 16 گیگ هستش؟
7-آیا وقتی از گرانتی اصلی از نمایندگی رسمی (تو بازار مبایل پلاک 228)میخری نیاز به چک کردن همه جانبه گوشی هست یا یک بررسی اجمالی کافیه؟
8-با توجه به اینکه تا کنون گوشی اندرویدی نداشتم آموزش نحوه کار با سیستم اندروید لینکی داره؟
9-صدا اسپیکر این گوشی مطلوب هست یا خیر؟

arsinnn
18-10-2013, 11:24
ممنون بابت راهنمایید من خودم به شخصه عاشق اچ تی سی بود بخاطر رابطه کاربری گرافیکیش اینتر فیس خیلی جالبی داشتن تا قبل از سنس 5 اون حس و حالی که اچ تی سی میداد با هیچ گوشی دیگه نتونسم کار بکنم ولی سنس 5 خیلی ساده شده نسبت به گذشته همه ی ما میدونیم اچ تی سی بهترین رابطه کاربری تو گوشی ها داره ولی متاسفنه سنس 5 چنگی به دل نمیزنه
البته ظاهر گوشی وان میارزه به هر چی گوشی سامی و سونی شکی تو اینم نیست
دوربین گوشی خوبه ولی جای کار داره هنوز که برام مهم نیست راسیتش تنها چیزی که از سامسونگ خوشم اومد اون صفحه نمایش آمولدش بود درسته که رنگ ها غیر واقعی ولی برام خیلی جالب بود
در مورد داغ شدن بیش از حد گوشی های سامسونگ نگرانم سخت افزار گوشی برام مهم نیست چون میخوام نسخه ی I9505 بگیرم ولی چون بدنش از پلاستیک گرما را به بیرون انتقال نمیده طول میکشه تا سرد بشه شکی تو این نیست
دوستان یه راهنمایی کنن بخصوص اونایی که با این دو گوشی کار کردن

درسته سنس ۵ ساده تر شده خودشون هم فهمیدن اپدیت سنس ۵.۵ داره میاد براش.خود من حتی برداشتن دو دکمه منو و خصوصا سرچ رو از هوم اسکرین اصلا نمیپسندم نمیدونم چرا اینکارو کره زیبایی رو‌فدای کارایی کرده.دکمه‌سرچه خیلی کارهارو سریع و راحت میکرد.صفحه نمایش امولد بله واقعا زیباست‌و غیر واقعی یعنی یجورایی چیزو که تو صفحه میبینی از خود چیزه قشنگتر و خوش برو رو‌تره .البته بگم این‌ فقط مربوط ب امولد نیست کلا سامسونگ اینجوریه یعنی از روز اول صفحه نمایش هاش تمایل به پرنگی و خوشرنگی داشته.خود من یزمانی سالها پیش یه سامسونگ d 600 داشتم.اونزمان پرچمدار سامی بود با قیمت‌۳۴۰ تومن همرده با نوکیا ۶۶۳۰ و ۷۶۱۰. با قیمتهای حدود ۲۸۰ تومن که این دوتا واقعا‌خدای بازار بودند و سامی وضعیت‌الان‌الجی رو داشت یعنی داشت گوشیهای خوب وباامکانات میزد اما اسم و رسم نداشت و کمتر کسی چنین پولهایی برا سامی میداد.تنها چیزی که منو ترغیب به خریدش کرد صفحه نمایش و رنگهای خوشکل و بینظیرش بود.اما‌همون زمان هم رنگهاش واقعی نبودند مثلا رو قالی مینداختم قرمزش خیلی خوشرنگتر و شفافتر از خود قالیه میافتاد.بهرحال درکل صفحه سامی زیباست.

lord_wolf7
18-10-2013, 14:19
درسته سنس ۵ ساده تر شده خودشون هم فهمیدن اپدیت سنس ۵.۵ داره میاد براش.خود من حتی برداشتن دو دکمه منو و خصوصا سرچ رو از هوم اسکرین اصلا نمیپسندم نمیدونم چرا اینکارو کره زیبایی رو‌فدای کارایی کرده.دکمه‌سرچه خیلی کارهارو سریع و راحت میکرد.صفحه نمایش امولد بله واقعا زیباست‌و غیر واقعی یعنی یجورایی چیزو که تو صفحه میبینی از خود چیزه قشنگتر و خوش برو رو‌تره .البته بگم این‌ فقط مربوط ب امولد نیست کلا سامسونگ اینجوریه یعنی از روز اول صفحه نمایش هاش تمایل به پرنگی و خوشرنگی داشته.خود من یزمانی سالها پیش یه سامسونگ d 600 داشتم.اونزمان پرچمدار سامی بود با قیمت‌۳۴۰ تومن همرده با نوکیا ۶۶۳۰ و ۷۶۱۰. با قیمتهای حدود ۲۸۰ تومن که این دوتا واقعا‌خدای بازار بودند و سامی وضعیت‌الان‌الجی رو داشت یعنی داشت گوشیهای خوب وباامکانات میزد اما اسم و رسم نداشت و کمتر کسی چنین پولهایی برا سامی میداد.تنها چیزی که منو ترغیب به خریدش کرد صفحه نمایش و رنگهای خوشکل و بینظیرش بود.اما‌همون زمان هم رنگهاش واقعی نبودند مثلا رو قالی مینداختم قرمزش خیلی خوشرنگتر و شفافتر از خود قالیه میافتاد.بهرحال درکل صفحه سامی زیباست.

الان گوشی چی هست اس 4 یا وان ؟ازش راضی هستی؟

arsinnn
18-10-2013, 20:12
من‌وان دارم.از بابت کلی کاملا راضیم و تو گوشیهای فعلی بازار همین الان هم میخواستم‌ بازهم وان رو انتخاب میکردم‌.البته یکسری انتقادهای عملکردی هم ازش دارم که در بالا گفتم‌ همون سنس و دکمه ها.اما خوب سنس چیزیه که تو اپدیت میتونه رفع بشه وشناختی که سالها از htcدارم حرف مشتریاشو میشنوه.اولویت افراد در انتخاب گوشی فرق میکنه اولویت من طراحی ظاهر و کلاس برند هست.s4 هم گوشی خیلی خوبیه شاید منهم اولویتم عکس و بازی بود بخاطر امولد s⁴ رو انتخاب میکردم.من بیشتر از همه چیز با طراحی نچندان زیبا و خیلی تکراریش مشکل دارم.خصوصا اون دکمه هوم تکراری که تو همه مدلهاش هست.گالکسی ها حتی نوت ها ازدید من مثل کفشهایی هستند که یکیش سایز ۴۰ هست یکی ۴۱و،اونیکی ۴۲.یعنی عین هم هستند.از دید من حتی جنس هم خیلی اهمیت نداره پلاستیک یا فلز باشه ظاهرو طراحی که خوشم بیاد با جنس کنار میام.

lord_wolf7
18-10-2013, 21:18
داداش نظرت در مورد دوربین گوشی چطوره ؟؟؟

meysam944
18-10-2013, 23:56
داداش نظرت در مورد دوربین گوشی چطوره ؟؟؟

دوربین بسیار با کیفیت و سریعی داره و تمام جزوئات رو به خوبی ثبت میکنه.

muiacir
19-10-2013, 10:17
سلام
برای من مهمه که گوشی هنگ نکنه و داغ نکنه و روون کار کنه
9500 بهتره یا 9505 این گوشی؟

lord_wolf7
19-10-2013, 11:08
دوربین بسیار با کیفیت و سریعی داره و تمام جزوئات رو به خوبی ثبت میکنه.
داداش منظورت اس 4 بود؟؟؟

Alex smiler
19-10-2013, 12:53
سلام دوستان

توی گوشی من در Recovery mode: نوشته
manual mode
appling multi CSC...
apllied CSC-Code:XME

میخواستم ببینم که XME کدوم کشور یا قاره میشه(AFR کنیا مربوط به قاره افریقا - MID عراق..)
باتشکر

amirjeegar2005
30-10-2013, 18:08
با سلام دوستان من گوشی را همیشه شب تا صبح میزارم رو شارژ میخواستم بدونم فول شارژ که میشه برق و قطع میکنه و مشکلی برای باطری پیش نمیاد ؟

Masoud569
31-10-2013, 13:03
با سلام دوستان من گوشی را همیشه شب تا صبح میزارم رو شارژ میخواستم بدونم فول شارژ که میشه برق و قطع میکنه و مشکلی برای باطری پیش نمیاد ؟

مشکلی پیش نمیاد

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Masoud569
31-10-2013, 13:05
سلام دوستان

توی گوشی من در Recovery mode: نوشته
manual mode
appling multi CSC...
apllied CSC-Code:XME

میخواستم ببینم که XME کدوم کشور یا قاره میشه(AFR کنیا مربوط به قاره افریقا - MID عراق..)
باتشکر

سایت Samsung-update وارد بشین
در بیندیوایس ها گوشی را انتخاب کنید
در لیست رام ها xme را جستجو کنید
بر روی واژه xme با موس نگهدارید تا نام کشور مشخص شود

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

arsinnn
02-11-2013, 07:22

در کوتاه مدت زیان فوری و جدی نمیبینه اما قطعا درازمدت برعمر باطری موثره.علت هم مشخصه درسته فول که میشه قطع میکنه اما داری حرف از شب تا صبح میزنی در اینمدت بعد از فول شارژ بالاخره باطری مصرف میشه و زیر صدرصد میاد و مجدد شروع به شارژ میکنه ممکنه چندین بار این تکرار بشه که حتما میدونید تعداد مرتبه هایی که باطری میتونه شارژ بشه معیینه و به اینصورت از عمر کلی باطری کم میشه.بهترین روش اتصال در خالیترین حالت و قطع اتصال بمحض فول شدن هست.

drhossein
02-11-2013, 10:10
یه سوال؟این اس4 فول کپی داره؟

Rezakhan007
03-11-2013, 20:12
یه سوال؟این اس4 فول کپی داره؟

سلام آره داره

یدونشو به من اناختن 15 میلیون که این همه من گوشی بازم نفهمیدم |:

قیمت 300 تومن بود

shkak
03-11-2013, 20:48
سلام آره داره

یدونشو به من اناختن 15 میلیون که این همه من گوشی بازم نفهمیدم |:

قیمت 300 تومن بود

چیرو دادن بهت 15 میلیون؟

dr_pirit
04-11-2013, 00:15
سلام چند وقتی میشه تا وارد یه برنامه میشم گوشیم یهویی ریست میشه پشت سر هم.باطری در میارم باز میزارم با وجود اینیم که شارژ داره میزنه باتری 0 % اگه فقط باهاش اس ام اس بدم یا زنگ بزنم مشکلی نداره ولی حتی اگه تو گالری برم یا دوربین بگیرم بعده چند لحظه کار کردن ریست میشه یه بار فکتوری ریستم کردم ولی فرقی نکرد.اگرم گوشی به شارژ باشه مشکلی نداره و این اتفاقا نمیوفته و وقتی هنگ میکنه تا به شارژ نزنم بالا نمیاد میشه لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم:ac:

arazm
04-11-2013, 19:57
سلام چند وقتی میشه تا وارد یه برنامه میشم گوشیم یهویی ریست میشه پشت سر هم.باطری در میارم باز میزارم با وجود اینیم که شارژ داره میزنه باتری 0 % اگه فقط باهاش اس ام اس بدم یا زنگ بزنم مشکلی نداره ولی حتی اگه تو گالری برم یا دوربین بگیرم بعده چند لحظه کار کردن ریست میشه یه بار فکتوری ریستم کردم ولی فرقی نکرد.اگرم گوشی به شارژ باشه مشکلی نداره و این اتفاقا نمیوفته و وقتی هنگ میکنه تا به شارژ نزنم بالا نمیاد میشه لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم:ac:

دوست عزیز"شک نکن باطریت خراب شده.باطری رو نگاه کن"احتمال زیاد باید باد کرده باشه الان.اگه گارانتی داره گوشیت ببر باطری رو عوض کن.نمایندگیها باطری رو عوض میکنن.

dr_pirit
05-11-2013, 18:08
دوست عزیز"شک نکن باطریت خراب شده.باطری رو نگاه کن"احتمال زیاد باید باد کرده باشه الان.اگه گارانتی داره گوشیت ببر باطری رو عوض کن.نمایندگیها باطری رو عوض میکنن.

ممنون دوست عزیز گارانتی نداره از کجا بگیرم مطمئن باشم اصل

arazm
05-11-2013, 18:23
ممنون دوست عزیز گارانتی نداره از کجا بگیرم مطمئن باشم اصل

خواهش میکنم"از اقا احسان بخری خیلی مطمئن تره.کارش درسته اقا احسان.تو بخش تخصصی s4 چند تا پست گذاشته.میتونین بهش پیام خصوصی بدین و قیمت و ...ازش بپرسین.
http://forum.mobilestan.net/member.php?u=128289
اینم ادرس اقا احسان.

amirjeegar2005
06-11-2013, 06:10
من یه i9505 دارم وقتی میزنم تو شارژ تا97 درصد میره بعد از یه مدتی یه هو 100 درصد میشه یعنی 98 و 99 نمینویسه از 97 میپره 100 میخواستم بدونم خودش این طور هست

sepehr_sn
06-11-2013, 10:14
مبارکت باشه
گوشیت رو به آخرین Firmware فلش بزن
بعدش یه ریست فکتوری بکن ردیف میشه ....
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302054&page=9

اگر باز موردی بود بهم پیغام خصوصی بده بیشتر راهنماییت کنم :bz:

lord_wolf7
06-11-2013, 12:28
سلام دوستان بعد از مدت ها تحقیق و پرس و جو تصمیم نهایی گرفتم رفتم یه اس4 I9505 سرمه ای گرفتم باید بگم فوق العادست بخصوص رنگ سرمه ایش برعکس اس3 که از رنگ سرمه ایش خوشم نمیومد ولی اس 4 با این رنگ عالیه
در ضمن بگم I9505 به I9500ترجیح دادم اصلا داغ نمیکنه اگه کار سنگین بکشی یکم گرم میشه که باید بگم عالیه
دوستان یه سوالی دارم چطور gprsگوشی فعال کنم با گوشی قبلی راحت کانکت میشدم خط ام همراه اول دوستانی که میدونن کمک کنن ممنون بابت همه راهنمایی که در مورد خرید دادید :aj::aj:

mmadrak
07-11-2013, 14:32
سلام دوستان من امروز یکی از اشنایان خرید از اینکه این تاپیک زدید بسیار ممنونیم و واقعا عجوبه ای هستش تو دنیایی اسمارتفون ها

دسته همه گی درد نکنه خسته نباشید

sina_d900
07-11-2013, 15:00
دوستان دلیل خراب شدن باتری های بعضی مدلا چیه ؟؟

چطور میشه ازش جلوگیری کرد

دوستم s4 داره یدفعه 98 درصدش میشه 0 ؟؟

arazm
07-11-2013, 15:09
دوستان دلیل خراب شدن باتری های بعضی مدلا چیه ؟؟

چطور میشه ازش جلوگیری کرد

دوستم s4 داره یدفعه 98 درصدش میشه 0 ؟؟

دلیل نداره دوست عزیز"باطری یه سری از s4 ها مشکل دار بودن و خود سامسونگ هم قبول کرده و راحت نمایندگیها عوض میکنن.این مشکل دوستتون هم دقیقا همون علائم باطری خرابه.

sina_d900
07-11-2013, 15:28
دلیل نداره دوست عزیز"باطری یه سری از s4 ها مشکل دار بودن و خود سامسونگ هم قبول کرده و راحت نمایندگیها عوض میکنن.این مشکل دوستتون هم دقیقا همون علائم باطری خرابه.

بدون گارانتی ها رو عوض می کنه ؟؟؟
کلا چطوری عوض می کنه

lord_wolf7
07-11-2013, 19:04
سلام دوستان
دوتا سوال برام پیش اومده
دو روزی هست یه گوشی سامسونگ اس 4 I9505 خریدم گوشی گذاشتم شارژش کاملا خالی بشه بعد فول شارژش کردم گوشی بعد از 1 ساعت یا کمتر 5%کم کرده بود میخواستم ببینم این عادیه یا باتریش مشکل داره تو این مدت اصلا با گوشی کار نکردم نور صفحه روی اوتو بود
2_تسک منیجر گوشی کجاست ؟؟

میخواستم ببینم گوشیم ساخت کدوم کشور روی جعبش چیزی نزده بود ولی میدونم سفارش اروپاست

arazm
07-11-2013, 19:14
بدون گارانتی ها رو عوض می کنه ؟؟؟
کلا چطوری عوض می کنه

بدون گارانتی هم عوض میکنن ولی پول باطری رو میگیرن ازتون.از همین سایت"اقا احسان باطریهای اورجینال میارن و قیمتش هم مناسبه.بچه هایی که مشکل باطری دارن از ایشون خریداری میکنن.از نمایندگیها هم میتونین بخرین و مطمئن باشین که بدون مشکل هستن.

amirjeegar2005
08-11-2013, 22:32
دوستان من دیروز برای دوستم یه i9505 گرفتیم دفعه اول که تو شارژ زدیم بعد از 15 دقیقه اداپتور گوشی ترکید از داخل بعد رفتیم عوض کردیم میخواستم بدونم مشکلی برای گوشی پیش نمیاد ؟

milad6400
10-11-2013, 18:47
دوستان عزیز آیا این مدل وارد بازار ایران میشه؟کانفیگش تو cpuوgpu شده.صبر کنم؟

http://www.gsmarena.com/samsung_i9506_galaxy_s4-5542.php

itpirooz
12-11-2013, 21:17
راهنمایی کنید لطفا
من تا دیروز s2 داشتم که بعد از دو سال هنگ کرد و دیگه روشن نشد که نشد
به همین دلیل مجبورم این گوشی رو بخرم و صد البته بعد از خرید حتما روتش میکنم و رامهای مختلف روش تست میکنم...
ولی میترسم این گوشی هم مثل s2 خدا بیامورز یه روزی به خواب بره و ....
به نظر شما با گارانتی بخرم ؟؟؟
آیا بعد از روت گارانتیش باطل میشه؟؟
با چه گارانتیی بخرم ؟؟؟
ممنون.

Alex smiler
14-11-2013, 07:30
سلام به همگی. من یه اس 4دارم که واقعا از کمبود حافظه داخلیش کلافه شدم و اصلا به فکر فروختنش افتادم یه رم 32هم دارم ولی میدونید که داخلی یه چیز دیگست و اصلا بدون اون نمیشه باگوشی کارکرد
ضمنا روت هم نمیخوام بکنم.
ممنون میشم زود جواب بدین چون نیاز دارم
باتشکر

sepehr_sn
14-11-2013, 10:56
سلام به همگی. من یه اس 4دارم که واقعا از کمبود حافظه داخلیش کلافه شدم و اصلا به فکر فروختنش افتادم یه رم 32هم دارم ولی میدونید که داخلی یه چیز دیگست و اصلا بدون اون نمیشه باگوشی کارکرد
باتشکر

سلام
با این تفاسیر که شما گفتین کار خاصی نمیتونین بکنین .....
بفروشین یه Note 3 بخرین که اینترنال مموریش 32گیگ هست

راهنمایی کنید لطفا
من تا دیروز s2 داشتم که بعد از دو سال هنگ کرد و دیگه روشن نشد که نشد
به همین دلیل مجبورم این گوشی رو بخرم و صد البته بعد از خرید حتما روتش میکنم و رامهای مختلف روش تست میکنم...
ولی میترسم این گوشی هم مثل s2 خدا بیامورز یه روزی به خواب بره و ....
به نظر شما با گارانتی بخرم ؟؟؟
آیا بعد از روت گارانتیش باطل میشه؟؟
با چه گارانتیی بخرم ؟؟؟
ممنون.

عزیز نمیدونم برای S2 شما چه مشکلی پیش اوومده اما تا این لحظه بین بچه های انجمن مشکل خرابی دیده نشده
درضمن I9505 بدون گارانتی هستش و جایی گارانتی دار پیدا نمیکنید - I9500 هستش که گارانتی داره ( کلا گارانتی تو ایران یه چیزه تشریفاتیه ! زیاد جدی نگیرینش )

موفق باشید .....

Alex smiler
14-11-2013, 13:24
ولی من گوشی خودم اول مشکل دوربین و... داشت دادم گارانتی یه دونه نو اک برام فرستادن.منم اونو همونطور فروختم...نمیشه گفت کاملا تشریفاتیه.

Alex smiler
14-11-2013, 14:45
920407میخواستم ببینم کسی آپدیت جدید I9500رو انجام داده؟چه تغییراتی کرده.حافظه داخلی بهبودی نداشته ؟امکانات جدید4.3چیه؟
920408

Alex smiler
14-11-2013, 14:55
سلام دوستان بعد از مدت ها تحقیق و پرس و جو تصمیم نهایی گرفتم رفتم یه اس4 I9505 سرمه ای گرفتم باید بگم فوق العادست بخصوص رنگ سرمه ایش برعکس اس3 که از رنگ سرمه ایش خوشم نمیومد ولی اس 4 با این رنگ عالیه
در ضمن بگم I9505 به I9500ترجیح دادم اصلا داغ نمیکنه اگه کار سنگین بکشی یکم گرم میشه که باید بگم عالیه
دوستان یه سوالی دارم چطور gprsگوشی فعال کنم با گوشی قبلی راحت کانکت میشدم خط ام همراه اول دوستانی که میدونن کمک کنن ممنون بابت همه راهنمایی که در مورد خرید دادید :aj::aj:
مبارک باشه دوست عزیز
ستاره 111مربع

sepehr_sn
14-11-2013, 21:38
920407میخواستم ببینم کسی آپدیت جدید I9500رو انجام داده؟چه تغییراتی کرده.حافظه داخلی بهبودی نداشته ؟امکانات جدید4.3چیه؟
920408

دوست عزیز فضای داخلی هیچ تفاوتی نداره !
اگر یک زمانی قرار باشه که فضا داخلی کم یا زیاد بشه همراه فریمور اصلی یک فایل Pit هم ارائه میشه که پارتیشن رو دستکاری کنه
شما اطمینان داشته باش تا مادامی که سامی پشتیبانی رسمی داشته باشه از گوشی فضای داخلی همینه و کم و زیاد نمیشه

Alex smiler
15-11-2013, 01:21
دوست عزیز فضای داخلی هیچ تفاوتی نداره !
اگر یک زمانی قرار باشه که فضا داخلی کم یا زیاد بشه همراه فریمور اصلی یک فایل Pit هم ارائه میشه که پارتیشن رو دستکاری کنه
شما اطمینان داشته باش تا مادامی که سامی پشتیبانی رسمی داشته باشه از گوشی فضای داخلی همینه و کم و زیاد نمیشه

سپهر جان شما اپدیت کردی؟انجام بدم من؟چون نوشته دیگه نمیشه دانگرید کرد؟

Alex smiler
15-11-2013, 03:28
آخرش آپدیت کردم.محشرش شده گوشی خیلی چیزا تغییر کرده واز همه مهم تر 1.25 گیگ به حافظه داخلیم اضافه شده...
حتما اپدیت کنین

arsinnn
15-11-2013, 10:04
باتشکر

ببخشید میتونم بپرسم تو اس۴چه تفاوتی بین حافظه داخلی با مموری کارت هست؟ مگه نمیشه برنامه و بازی و دیتای بازیها رو رو مموری ریخت؟ من که با HTC هیچ تفاوتی بین این دو حافظه نداشتم و همه چیزو میشد به روی مموری انتقال داد بدون روت کردن. البته ميدونم که سونی نمیتونه برنامه بازی و دیتا رو رو مموری کارت بریزه و حتما باید تو حافظه داخلی باشه آیا سامسونگ هم همینطور؟

Sent from my HTC One using Tapatalk

sepehr_sn
15-11-2013, 10:35
آخرش آپدیت کردم.محشرش شده گوشی خیلی چیزا تغییر کرده واز همه مهم تر 1.25 گیگ به حافظه داخلیم اضافه شده...
حتما اپدیت کنین

سلام
به 4.3 خوش اوومدین :dn::dn:
فقط قبل اینکه کاستوم رام نصب کنی یک بار دوربین رو باز کن تا فیرمور دوربین هم آپدیت بشه
من حقیقتش چون با گوشیم بازی نمیکنم زیاد به حافظه داخلی توجهی نداشتم اما خوبه که الان از گوشیتون راضی هستین :de::de:

ببخشید میتونم بپرسم تو اس۴چه تفاوتی بین حافظه داخلی با مموری کارت هست؟ مگه نمیشه برنامه و بازی و دیتای بازیها رو رو مموری ریخت؟ من که با HTC هیچ تفاوتی بین این دو حافظه نداشتم و همه چیزو میشد به روی مموری انتقال داد بدون روت کردن. البته ميدونم که سونی نمیتونه برنامه بازی و دیتا رو رو مموری کارت بریزه و حتما باید تو حافظه داخلی باشه آیا سامسونگ هم همینطور؟

توی سامسونگ تفاوت داره ! شما فقط مجاز هستین که برنامه ها و بازیها را روی حافظه داخلی ( Internal Memory ) نصب کنید - روی حافظه خارجی میتونین عکس - فیلم و ... ( کلی بگم دیتای غیر نصبی ) بریزین

موفق و موید باشید

hovakhshatar
15-11-2013, 20:19
اقا کسی نبود جواب ما رو بده دوستانی که رام 4.3 رو نصب کردن ایا از عکس برداری دوربین رضایت دارین ؟من رام 4.3 روسیه رو مدت هاست نصب کروم و اپدیت 48 مگ رو هم بعدش گرفتم ولی احساس میکنم نصبت به رام های قبلی 4.2 کیفیت عکسام بدتر شده ایا برا شما هم هم همینطوره؟

lionf3
15-11-2013, 21:15
منم ۴.۳ رو همین امروز نصبیدم.
یه سری چیزا تغییر کرده:
ویجت ها فرق کرده
برنامه Knox اضافه شده(البته هنوز باهاش کار نکردم)
کیفیت تصویر یه مقدار بهتر شده
دوربین انصافا بهتر شده
این چیزایی بود که تا الان بهش برخوردم و تقریبا میشه گفت دستگاه روون تر هم شده.

s000t
15-11-2013, 22:38
دوستان اپدیت4.3برای من نیومده!
مشکل از کجاست؟قلق خاصی داره؟

Alex smiler
16-11-2013, 04:14
سلام بچه ها.من به برنامه ی"Spen Leitner Flashcards Pro" نیاز شدید دارم چطور میتونم از گوگل پلی دانلودش کنم پولیه. ...اگه کمک کنین ممنون میشمhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.sala.spenflashcards

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sala.spenflashcards

arsinnn
16-11-2013, 05:00
سلام
به 4.3 خوش اوومدین :dn::dn:
فقط قبل اینکه کاستوم رام نصب کنی یک بار دوربین رو باز کن تا فیرمور دوربین هم آپدیت بشه
من حقیقتش چون با گوشیم بازی نمیکنم زیاد به حافظه داخلی توجهی نداشتم اما خوبه که الان از گوشیتون راضی هستین :de::de:

توی سامسونگ تفاوت داره ! شما فقط مجاز هستین که برنامه ها و بازیها را روی حافظه داخلی ( Internal Memory ) نصب کنید - روی حافظه خارجی میتونین عکس - فیلم و ... ( کلی بگم دیتای غیر نصبی ) بریزین

موفق و موید باشید

باز دقیق متوجه نشدم اون بازیهایی که غیر ازفایل نصبی که گفتید فقط باید در حافظه داخلی نصب بشه دیتای جداگانه هم دارند مثل موست وانتد و مدرن کومبات و اینها آیا میشه دیتاشون رو توی مموری کارت ریخت یانه؟ ميدونم که سونی نمیشه وhtcمیشه.

Alex smiler
16-11-2013, 14:10
باز دقیق متوجه نشدم اون بازیهایی که غیر ازفایل نصبی که گفتید فقط باید در حافظه داخلی نصب بشه دیتای جداگانه هم دارند مثل موست وانتد و مدرن کومبات و اینها آیا میشه دیتاشون رو توی مموری کارت ریخت یانه؟ ميدونم که سونی نمیشه وhtcمیشه.

نه دوست عزیز.مثلا اسفالت 8 رو خودم توتستم روی مموری نصب کنم ولی دیتای ای اون که 1ونیم گیگ هستش مجبورم روی خود گوشی بریزم.البته این قضیه فقط لرا بازی نیست و خیلی برنامه های دیگه همینطورن.تازه وقتی حافظه داخلیت کمتر 500مگ میشه هی ارور میده که باید خالی کنی.

arsinnn
18-11-2013, 00:16
نه دوست عزیز.مثلا اسفالت 8 رو خودم توتستم روی مموری نصب کنم ولی دیتای ای اون که 1ونیم گیگ هستش مجبورم روی خود گوشی بریزم.البته این قضیه فقط لرا بازی نیست و خیلی برنامه های دیگه همینطورن.تازه وقتی حافظه داخلیت کمتر 500مگ میشه هی ارور میده که باید خالی کنی.

ممنون پس با این حساب تنها HTCها هستند که فرقی بین حافظه داخلی و مموری کارت نميگذارن ودیتا و بازيهارو میشه رو مموری کارت ریخت.من چون خودم همیشه HTCداشتم تصور میکردم بقیه گوشیها هم همينجورين.متاسفانه روی همین تصور خواهر زادم هم که میخواست LG l9 بگیره با حافظه داخلی دو گيگ چون م موری میخورد بهش نگفتم نخر.امروز با شوق و ذوق آورده ریل ريسينگ رو براش نصب کنم میبینم همین یکدونه بازی روهم جاش رو حافظه گوشيش نمیشه!کلی حالش گرفته شد .نمیدونم چرا قابلیت به این مهمی و کاربردی رو بقیه تو گوشيهاشون نميگذارن!اگه امکانپذیر نبود که ،HTCهم نمی تونست بگذاره.

alireza128
18-11-2013, 00:55
سلام . تو فکر خرید s4 هستم. فقط راجع به گرم شدنش نگرانم دارم . این s2خودم کمی وبگردی میکنم داغ میکنه.
این مشکل گرن شدن تو پردازنده اسنپدراگون
کمتره؟

بین خرید 9500 و 9505 راهنمایی بفرمایید.

dj_alireza
19-11-2013, 11:08
چرا سامسونگ برای آپدیت هاش انقدر دیر عمل میکنه؟
پس چه زمانی آپدیت آندروید 4.3 برای گلکسی اس 4 به ایران میاد؟
بیچاره نوکیا همیشه آپدیت سیمبیانش برای ایران با کل دنیا باهم آماده میشد....

Alex smiler
19-11-2013, 17:47
چرا سامسونگ برای آپدیت هاش انقدر دیر عمل میکنه؟
پس چه زمانی آپدیت آندروید 4.3 برای گلکسی اس 4 به ایران میاد؟
بیچاره نوکیا همیشه آپدیت سیمبیانش برای ایران با کل دنیا باهم آماده میشد....
دوست عزیز4.3خیلی وقته اومده هم بطور مستقیم ازگوشی میتونین وهم ازطریق سایت:Samsung update

dj_alireza
20-11-2013, 16:01
دوست عزیز4.3خیلی وقته اومده هم بطور مستقیم ازگوشی میتونین وهم ازطریق سایت:Samsung update

والا من هر سری که چک میکنم میگه که آخرین آپدیت نصب هستش. آندرویدم هم 4.2.2 هستش
9500

alireza_81
20-11-2013, 16:58
9500

دوستان خواهشا کمک کنید...چون منم میخوام s4 بخرم میپرسم...آیا با اومدن این آپدیت ها مشکل داغ کردن و باتری کمتر ( نسبت 9005 ) حل شده ؟ .... آیا نصب آین اپدیتها احتیاج به تجربه و تخصص داره و یا اینکه خود گوشی اپدیتها رو بصورت خودکار دریافت میکنه ؟

PEDRAM_01
20-11-2013, 21:05
سلام . تو فکر خرید s4 هستم. فقط راجع به گرم شدنش نگرانم دارم . این s2خودم کمی وبگردی میکنم داغ میکنه.
کمتره؟

تو ایران زندگی میکنی زیاد خارج از کشور هم نمیری 9500 بگیر

PEDRAM_01
20-11-2013, 21:07
کمتره؟

smalek
20-11-2013, 22:29
سلام
من میخوام s4 بگیرم...البته بدون گارانتیشو.. میخوام بدونم از کجا باید تشخیص بدم اصل هست یا نه؟
آیا کره ای هستند یا چینی؟
در مورد خرید گوشی با ضمانت نظرتون چیه؟
آیا سایتی رو میشناسید که بشه اینترنتی خرید کرد؟ و معتبر هم باشه؟

seigneur
20-11-2013, 23:58
سلام
می خواستم ببینم مشکل داغ شدن نشخه 8 هسته ای با آپدیت کردن واقعا از بین میره؟ من قصد خرید دارم اما واقعا موندم کدومش رو بخرم

Alex smiler
21-11-2013, 02:54
دوستان خواهشا کمک کنید...چون منم میخوام s4 بخرم میپرسم...آیا با اومدن این آپدیت ها مشکل داغ کردن و باتری کمتر ( نسبت 9005 ) حل شده ؟ .... آیا نصب آین اپدیتها احتیاج به تجربه و تخصص داره و یا اینکه خود گوشی اپدیتها رو بصورت خودکار دریافت میکنه ؟
دوستان مشکل گرم شدن در واقع اون جور که تصور میکنین مشکل خیلی بزرگی نبست و باتوجه به بدنه گوشی سریع منتیل میشه و مشکلی نداره و در من نسبت به اپدیت وقبل ان من تفاوت چندانی حس نکردم ولی مطمئنابهتر شده شاید برای که خیلی با گوشی بازی نمیکنم محسوس نبوده
خیر اپدیت کردن نیاز به تخصص نداره
اگر داغ کردن خیلی براتون مهم فک میکنم 9505گزینه ی بهتری باشه البته احتمالا
درمورد سخت.در بازار ساخت چین و ویتنام هست که همه سفارش اسیا هستن .البته گوشی خودمو از مالزی گرفتم که سفارش اروپا هستش:فلیپ کاور اصلی روش بود+مموری کلاس4 اپیسر+شارژرشم بابقیه شارژرا فرق میکنه وازهمه مهم تر رام اروپا که ساپورت فوق العاده ای داره...
موفق باشید

PEDRAM_01
21-11-2013, 03:49
9500

احتملا گوشی شما i9500 با رام ایران هست اندروید 4.3 واسه رام ایران هنوز نیامده . البته هنوز واسه خیلی کشور ها نیامده

PEDRAM_01
21-11-2013, 04:06
سلام
می خواستم ببینم مشکل داغ شدن نشخه 8 هسته ای با آپدیت کردن واقعا از بین میره؟ من قصد خرید دارم اما واقعا موندم کدومش رو بخرم

نسخه 4 هسته ای هم گرم میکنه فقط این یکم بیشتر گرم میکنه

در حالت عادی سر 25 درجه هست .

در حالت کار با گوشی اینترنت و صفحه روشن سر 30 درجه هست .

در حالت شارژ و کار با گوشی اینترنت و صفحه روشن به 33-34 درجه میرسه .

در حالت بازی 15 دقیقه اسفالت 8 و وای فای هم روشن دما رسید به 35 درجه درجا رفتم وای فای رو خاموش کردم 5 دقیقه فروت نینجا بازی کردم و 5 قیقه riptide gp2 دما رسید به 32 درجه

در کل دماش خوب بود ولی گوشی داغ شده بود یعنی واقعا 35 درجه بود ولی 42 درجه احساس میشد نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه

seigneur
22-11-2013, 12:44
در بازار ساخت چین و ویتنام هست که همه سفارش اسیا هستن .البته گوشی خودمو از مالزی گرفتم که سفارش اروپا هستش:فلیپ کاور اصلی روش بود+مموری کلاس4 اپیسر+شارژرشم بابقیه شارژرا فرق میکنه وازهمه مهم تر رام اروپا که ساپورت فوق العاده ای داره...
موفق باشید

سلام
رام گوشی رو مگه نمیشه عوض کرد؟ فرضا اگه گوشی من رام ایران بیفته بهش،بعدا نمیشه از رام هایی که شما برای گوشی خودتون استفاده می کنین(با توجه به اینکه که میگین رام گوشیتون اروپا بوده) من هم رو گوشیم استفاده بکنم؟
یه سوال دیگه اینکه الان گوشی هایی که تو بازار هستن رامشون چیه؟

seigneur
22-11-2013, 12:59
ممنون پس با این حساب تنها HTCها هستند که فرقی بین حافظه داخلی و مموری کارت نميگذارن ودیتا و بازيهارو میشه رو مموری کارت ریخت.من چون خودم همیشه HTCداشتم تصور میکردم بقیه گوشیها هم همينجورين.متاسفانه روی همین تصور خواهر زادم هم که میخواست LG l9 بگیره با حافظه داخلی دو گيگ چون م موری میخورد بهش نگفتم نخر.امروز با شوق و ذوق آورده ریل ريسينگ رو براش نصب کنم میبینم همین یکدونه بازی روهم جاش رو حافظه گوشيش نمیشه!کلی حالش گرفته شد .نمیدونم چرا قابلیت به این مهمی و کاربردی رو بقیه تو گوشيهاشون نميگذارن!اگه امکانپذیر نبود که ،HTCهم نمی تونست بگذاره.

سلام
دوست عزیز یکم راجع به این موضوع بیشتر میشه صحبت کنید،ته دلم خالی شد،من قصد خرید i9505 رو دارم که از بین HTC ONE و S4( و شایدم NOTE 3) انتخاب کردم. الان چند تا سوال برام پیش اومده:

1- این قضیه حافظه داخلی با روت کردن حل میشه؟ خب اگه حل بشه چه فرقی با روت نکردن داره؟
2- حافظه داخلی L9 اما 4 گیگ هست(تا اونجایی که من قبلا تحقیق کرده بودم) ، با توجه به اینکه S4 9505 حافظه داخلی 16 گیگ داره بازم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
3- من زیاد با حجم بازی های سنگین آشنا نیستم،مثلا فکر می کنید که با چند تا نرم افزار و بازی ممکنه مشکل پیش بیاد؟
4- یه سوال هم مدت ها تو ذهنم هست، برنامه های اندروید اینجوری که فایل نصبش رو همه گوشی های اندروید اجرا میشه؟ مثلا فایل نصب نرم افزار های HTC ONE رو S4 هم اجرا میشه؟

ممنون از اینکه وقت میزارین

aminnasr
22-11-2013, 13:54
سلام
دوست عزیز یکم راجع به این موضوع بیشتر میشه صحبت کنید،ته دلم خالی شد،من قصد خرید i9505 رو دارم که از بین HTC ONE و S4( و شایدم NOTE 3) انتخاب کردم. الان چند تا سوال برام پیش اومده:

1- این قضیه حافظه داخلی با روت کردن حل میشه؟ خب اگه حل بشه چه فرقی با روت نکردن داره؟
2- حافظه داخلی L9 اما 4 گیگ هست(تا اونجایی که من قبلا تحقیق کرده بودم) ، با توجه به اینکه S4 9505 حافظه داخلی 16 گیگ داره بازم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
3- من زیاد با حجم بازی های سنگین آشنا نیستم،مثلا فکر می کنید که با چند تا نرم افزار و بازی ممکنه مشکل پیش بیاد؟
4- یه سوال هم مدت ها تو ذهنم هست، برنامه های اندروید اینجوری که فایل نصبش رو همه گوشی های اندروید اجرا میشه؟ مثلا فایل نصب نرم افزار های HTC ONE رو S4 هم اجرا میشه؟

ممنون از اینکه وقت میزارین

سلام دوست گلم. قضیه حافظه داخلی خیلی راحت با یه مود حل میشه . مود زدن هم نیاز به گوشی روت شده داره. اس4 حافظش 16 هست ولی 9 گیگش در دسترس کاربره. حجم یه بازی خیلی خیلی سنگین نهایتا 2 گیگ هست ولی اکثر بازی های معروف مثل fifa 14 و asphalt 8 و most wanted از 1.3 تا 1.5 گیگ هستن.برنامه های اندرویدی روی همه گوشی های اندرویدی نصب میشن. بله نرم افزار های htc one و s4 به هم میخورن چون هردو اندرویدین.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

mr.iman
23-11-2013, 12:28
سلام دوستان
هر کی میتونه کمکم کنه
یه اس 4 هست
با این تنظیمات
تو About phone گوشی زده
i9500 آندورید 4.2.2
فقط اینکه تمام شکل ظاهریش اس 4 هست حتی کیفیت ساختش
فقط دوهسته ای هست دوربین 5
آیا همچی گوشی وجود داره ؟؟
اینم عکساش
میخواستم بدونم اگه کسی میدونه از قیمتش برام بگه....
ساخت ویتنام هست
ممنون میشم...:dn:

p.z12791
23-11-2013, 13:22
سلام دوستان
هر کی میتونه کمکم کنه
یه اس 4 هست
با این تنظیمات
تو About phone گوشی زده
i9500 آندورید 4.2.2
اینم عکساش
ساخت ویتنام هست

عزیز اگه با همچین مشخصاتی هست صد درصد فیکه

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

behzadshar
23-11-2013, 14:04
سلام دوستان
هر کی میتونه کمکم کنه
یه اس 4 هست
با این تنظیمات
تو About phone گوشی زده
i9500 آندورید 4.2.2
اینم عکساش
ساخت ویتنام هست
به نظر من هم که فیکه همچین چیزی وجود نداره.
به نظر من کار خودچینی هاس :4:
حالا از کجا پیداش کردی نکنه از تو دریا گرفتیش:bd:

PEDRAM_01
23-11-2013, 18:38
سلام دوستان
هر کی میتونه کمکم کنه
یه اس 4 هست
با این تنظیمات
تو About phone گوشی زده
i9500 آندورید 4.2.2
اینم عکساش
ساخت ویتنام هست

اسمش هست گالکسی 4 کلون

که چینی هست و فیکه .

فقط تعجب میکنم ساخت ویتنام هست .

میشه خواهش کنم یک عکس خوب از اونجای که نوشته ساخت ویتنام بزاری

™ AMIN
23-11-2013, 22:19
سلام دوستان
هر کی میتونه کمکم کنه
یه اس 4 هست
با این تنظیمات
تو About phone گوشی زده
i9500 آندورید 4.2.2
اینم عکساش
ساخت ویتنام هست

سلام ایمان جان.

شک نکن داداش چینیه و مدل فیک اس4 هست.

برای منم اوردن که خوبه یا بده ... کلا تا هردوشونو دستت نگیری متوجه نمیشی چی میگم..

اصلا به درد نمیخوره... پسش بده بنظرم

alipasha.f
24-11-2013, 08:55
با سلام.....من دیروز یه گلکسی 9500 گرفتم ، بدون گارانتی،48 ساعت مهلت تست دارم...اینقدر فیک وجود داره که شک کردم
تو رو خدا یکی از اساتید به من بگه چجوری میشه فرق فیک واصلشو فهمید
1687000تومن خریدم از بازار موبایل و هولوگرام شبنم هم روشه....اکثر نوشته های ذوی جعبش هم به زبونه عربیه....
ممنون میشم سریع راهنمائیم کنید
سپاس

behzadshar
24-11-2013, 10:43
با سلام.....من دیروز یه گلکسی 9500 گرفتم ، بدون گارانتی،48 ساعت مهلت تست دارم...اینقدر فیک وجود داره که شک کردم
1687000تومن خریدم از بازار موبایل و هولوگرام شبنم هم روشه....اکثر نوشته های ذوی جعبش هم به زبونه عربیه....
سپاس
دوست عزیز اگه فیک باشه مشخصه که مثلا دوربینش رو تست کتید ببینید واقعا درحد 13 مگا پیکسل هست یعنی تو تنظیماتش 13 مگا پیکسل داره.یا نرم افزار cpu z رو نصب کنید و ببینید واقعا 4+4 هسته ای هست.همین دیگه

alipasha.f
24-11-2013, 11:17
ممنون از جوابتون...
یعنی از روی ظاهر و جعبه و سایر تجهیزات فیزیکی گوشی نمیشه فهمید وفقط باید نرم افزار cpu z باید ریخت ؟!؟

behzadshar
24-11-2013, 11:20
ممنون از جوابتون...
یعنی از روی ظاهر و جعبه و سایر تجهیزات فیزیکی گوشی نمیشه فهمید وفقط باید نرم افزار cpu z باید ریخت ؟!؟

چرا اگه دقت کنید میشه فهمید.ولی خوب بعضی اوقات این چینی ها یه چیزایی میزنن که اگه مدیر همون شرکتی که ازش کپی زدن هم بیاری متوجه نمیشه:4:مثلا شما صفحه قبل رو بخون .دوستمون mr.iman

jack_panosyan
25-11-2013, 19:25
یه سوال آیا فرم باطری این گوشی منحنی هستش یعنی یه حالت انگار باد کرده یا مال من مشکل داره؟

p.z12791
25-11-2013, 19:28
یه سوال آیا فرم باطری این گوشی منحنی هستش یعنی یه حالت انگار باد کرده یا مال من مشکل داره؟

نه عزیز صافه،باتری شما باد کرده،احتمالا از اون سری bd باشه،اره؟

jack_panosyan
25-11-2013, 19:39
نه عزیز صافه،باتری شما باد کرده،احتمالا از اون سری bd باشه،اره؟

بله عزیز از این سری هستش آیا این سری همه مشکل دارن

p.z12791
25-11-2013, 19:40
بله عزیز از این سری هستش آیا این سری همه مشکل دارن

معمولا این سری باد میکنن،بهتره سری aa بخرین

* MEMCO *
25-11-2013, 20:32
سلام
اندروید 4.3 اومده برای ایران ؟ 9500

farshad-fmaa
27-11-2013, 09:12
سلام دوستان . من میخوام s4 9500 بگیرم تو خریدم مطمئنم دیروز رفتم قیمت گرفتم تو شهر خودمون بابل ، با گارانتی مایکروتل بهم قیمت دادن 1.710.000 تومان و بدون گارانتی 1.610.000 ... هم گوشی ساخت ویتنام و هم باطری ساخت ویتنام .
یه جور گارانتی پشت گرمه من شده آیا بصرفه هست با گارانتی مایکروتل بگیرم و مهم اینکه موقع خرابی باطری ، باطری رو رایگان تعویض میکنن ؛ هر چند بیشتر تاپیک رو خوندم و اشاره به این شده که ساخت چین فقط باد میکنه !

در مورده داغ شدن بیش از حد هم مطالب رو دنبال کردم فقط سوالی که برای من شاید فقط پیش بیاد : من فقط گوشی رو برای اینترنت گردی و کارهای روز مره + دیدن ویدیو های فول hd میخوام تهیه کنم و کیفیت تصویر خوبش من و مجذوب خودش کرده ! و در نظر ندارم که با گوشی گیم بازی کنم ! بدون استفاده سنگین مثل گیم تو کارهای اینترنت گردی و دیدن ویدیو اچ دی بازم بیش از حد که میگن داغ میشه گوشی ؟

اگر دوستان یه راهنمایی بکنن که موقع تست اولیه باید به چه نکاتی توجه داشته باشم ممنون و سپاسگذارتون میشم . :)
در ضمن دوستان کدوم رنگ s4 طالب بیشتری داره ! من خودم نظرم سفید بود ولی دیدم بیشتر مشکی تو دست دوستانم هست نظرم به مشکی عوض شده ! کدوم رنگ پایداری بیشتری داره ؟ در ضمن خوندم جایی که صفید کثیف میشه !!! برادر خودم s3 سفید گرفته حدود 3 ماهی میشه که کثیف نشده !

alireza128
28-11-2013, 10:54
دوستان سلام.
منم امروز یه 9505 گرفتم. چند 1480000 البته اینجا 9500 همین قیمت بود شاید 10 درهم کمتر ولی به خاطر حرارت کمتر با علم به پرفرمنس کمتر ترجیحش دادم.
دوستان کیبرد فارسی چجوری بریزم.

alireza128
28-11-2013, 20:29
دوستان کمک help help !!!!!!!!
این گوشی که من از دبی گرفتم وقتی روشن خاموش میشه لوگوی T mobile میاد. یه اپ تی موبایلم داره با هارد ریست و این چیزا پاک نشد. به نظرتون این گوشی آنلاک شدست.
یعنی رام نمیشه روش ریخت؟؟؟؟
ممکنه آنلاک نباشه و چون سفارش لهستان هست این لوگو را داشته باشه؟؟

ariana18
29-11-2013, 01:14
سلام دوستان میخواستم بدونم مدل 9500 مشکل لگش در زمان سوییچ بین هسته ها با آپدیت جدید حل شده ؟ مشکل داغ کردنش چطور؟
و اینکه مدل 9505 ازنظر گرافیکی کم نمیاره؟ و این که آپدیت رسمی ایران براش میاد؟ منو فارسی برام خیلی مهمه!!
یک سوال دیگه ! میخواستم در مورد مدل دو سیمکارته ی این گوشی بدونم یعنی 9502 که این مدل در ایران به صورت رسمی وارد شده یا میشه؟ آپدیت ایران برام مهمه
ممنون میشم جواب بدین
متشکر

hovakhshatar
29-11-2013, 18:50
دوستان من رام 4.3 روسیه رو قبلا نصب کردم قبلا هم اپدیت 49 مگی رو با وای فای گرفتم امروز غروب یه اپدیت 133 مگی دیگه رو از طریق وای فای گرفتم کسی این اپدیت 133 مگی رو گرفته و تغیر خاصی دیده تو گوشی یا فقط برا افزایش استبیلتی و پایداری و بهبود کلی گوشیه ؟

farshad-fmaa
29-11-2013, 22:30
سلام دوستان . من میخوام s4 9500 بگیرم تو خریدم مطمئنم دیروز رفتم قیمت گرفتم تو شهر خودمون بابل ، با گارانتی مایکروتل بهم قیمت دادن 1.710.000 تومان و بدون گارانتی 1.610.000 ... هم گوشی ساخت ویتنام و هم باطری ساخت ویتنام .
یه جور گارانتی پشت گرمه من شده آیا بصرفه هست با گارانتی مایکروتل بگیرم و مهم اینکه موقع خرابی باطری ، باطری رو رایگان تعویض میکنن ؛ هر چند بیشتر تاپیک رو خوندم و اشاره به این شده که ساخت چین فقط باد میکنه !

در مورده داغ شدن بیش از حد هم مطالب رو دنبال کردم فقط سوالی که برای من شاید فقط پیش بیاد : من فقط گوشی رو برای اینترنت گردی و کارهای روز مره + دیدن ویدیو های فول hd میخوام تهیه کنم و کیفیت تصویر خوبش من و مجذوب خودش کرده ! و در نظر ندارم که با گوشی گیم بازی کنم ! بدون استفاده سنگین مثل گیم تو کارهای اینترنت گردی و دیدن ویدیو اچ دی بازم بیش از حد که میگن داغ میشه گوشی ؟

اگر دوستان یه راهنمایی بکنن که موقع تست اولیه باید به چه نکاتی توجه داشته باشم ممنون و سپاسگذارتون میشم . :)
در ضمن دوستان کدوم رنگ s4 طالب بیشتری داره ! من خودم نظرم سفید بود ولی دیدم بیشتر مشکی تو دست دوستانم هست نظرم به مشکی عوض شده ! کدوم رنگ پایداری بیشتری داره ؟ در ضمن خوندم جایی که صفید کثیف میشه !!! برادر خودم s3 سفید گرفته حدود 3 ماهی میشه که کثیف نشده !

دوستان عزیز کسی جواب این سوال ما رو نمیده ، به جوابهای بخش اول سوالاتم خیلی احتیاج دارم ! (مگر جای درست سوالم رو مطرح نکردم؟)

alireza128
30-11-2013, 20:26
گارانتی اصلی مایکروتل به نظرم گرونتره. اگر واقعا مایکروتل باشه با گارانتی بگیرید ولی مواضب باشد طرح مایکروتل نباشه.

alireza_007
01-12-2013, 08:34
سپاس

عزیز سریال باتریشو چک کن که با BD شروع نشه اکثرا مشکل دارن . . .:df:

reza0421
01-12-2013, 14:05
موقع خرید باید به چه چیزایی دقت کرد؟

arman13
06-12-2013, 19:39
دوستان اخیرا یه مشکلی با s4 پیدا کردم که نمی دونم شاید از اول هم بوده، موقع فیلم برداری یا حتی ضبط صدا با گوشی وقتی سکوت باشه یه صدای نویز عجیبی می یاد که واقعا اذیت می کنه ، کسی تا حالا یه همچین مشکلی برنخورده؟ دوستانی که این گوشی رو دارن اگه ممکنه توی یه محل ساکت فیلم بگیرن تست کنن.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk

behnam007m
11-12-2013, 10:42
سلام دوستان
یه سوال تفاوت قیمت اس 4 9500 در بازار و گارانتی اصلی چرا انقدر زیاده در بازار 1550000 و گارانتی مایکروتل 1887000 آیا 330 هزار تومان باید اختلاف باشه؟

reza0421
12-12-2013, 10:54
سلام دوستان
یه سوال تفاوت قیمت اس 4 9500 در بازار و گارانتی اصلی چرا انقدر زیاده در بازار 1550000 و گارانتی مایکروتل 1887000 آیا 330 هزار تومان باید اختلاف باشه؟

سلام
اصلا بیخیال گالرانتی
گارانتی که بدرد نمیخوره.نه صفه نمایشو شامل میشه!نه افتادن از دست/پس به چه درد میخوره؟تو موقع خرید تست کن همه چیشو...
یعنی به نظر شخصیم ها...
اما اگه بخوای با گارانتی بخری چون گوشی گرونیه گارانتیش هم یکم زیاده.حدود300

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
24-12-2013, 21:52
سلام دوستای گل موبایلستانی
امروزدر گوشیوواکردم دیدم باطریش ی کمی بادکرده:bn:
اگه میشه بگین علتش چیه. بایدچیکارکنم...؟!
باتشکر

p.z12791
24-12-2013, 21:55
سلام دوستای گل موبایلستانی
امروزدر گوشیوواکردم دیدم باطریش ی کمی بادکرده:bn:
اگه میشه بگین علتش چیه. بایدچیکارکنم...؟!
باتشکر

سریال باتری رو چک کنید ببینید با bd یا aa یا ys شروع میشه
اگه bd ک باتری تون اصلی نیست و باید تعویضش کنید

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
24-12-2013, 22:05

bd هسش دوست عزیز
ولی من ک گوشیوازخودنمایندگیش خریدم!
الان باتری بخرم مشکلم حل میشه؟
این باتریودربیارم الان ازگوشیم؟

p.z12791
24-12-2013, 22:07
bd هسش دوست عزیز
ولی من ک گوشیوازخودنمایندگیش خریدم!
الان باتری بخرم مشکلم حل میشه؟
این باتریودربیارم الان ازگوشیم؟

بله باتریتون اصلی نیست بهتره عوضش کنید چون احتمال ترکیدن هم داره
قیمتش هم بین 120,130 تومن
آقا ایمانehsan 2004 تویه همین سایت اصلیش رو دارن

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
24-12-2013, 22:12
بله باتریتون اصلی نیست بهتره عوضش کنید چون احتمال ترکیدن هم داره
قیمتش هم بین 120,130 تومن
آقا ایمانehsan 2004 تویه همین سایت اصلیش رو دارن

من الان اینوازهمونجایی ک خریدم ببرم یعنی نمایندگی مایکروتل برام کاری میکنن...؟!چون مدت گارانتیشم مونده...؟!

p.z12791
24-12-2013, 22:14
من الان اینوازهمونجایی ک خریدم ببرم یعنی نمایندگی مایکروتل برام کاری میکنن...؟!چون مدت گارانتیشم مونده...؟!

اره اگه گارانتی داره برو گیر بده بهشون احتمالا واست عوض کنن

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
24-12-2013, 22:15
اره اگه گارانتی داره برو گیر بده بهشون احتمالا واست عوض کنن

ممنون ازلطفت

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
24-12-2013, 22:26
شرمنده میپرسم دوباره
فقط خاستم بگم من گوشیموشیش ماه هست گرفتم ازنمایندگی مایکروتل وگارانتیشم مایکروتله
رفتن ب نمایندگی مشکلموحل میکنن یابی خیال شموخودم ی باطری بخرم...؟!

p.z12791
24-12-2013, 22:27
شرمنده میپرسم دوباره
فقط خاستم بگم من گوشیموشیش ماه هست گرفتم ازنمایندگی مایکروتل وگارانتیشم مایکروتله
رفتن ب نمایندگی مشکلموحل میکنن یابی خیال شموخودم ی باطری بخرم...؟!

نه حتما برو احتمالا واست عوض میکنن،قانونیش باید عوض کنن اگه نزنن زیرش و بهونه بیارن

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
24-12-2013, 22:52
اگربهم باطری دادن ازکجابفهمم اصله...؟!:bw:

p.z12791
24-12-2013, 23:17
اگربهم باطری دادن ازکجابفهمم اصله...؟!:bw:

شما این تاپیک رو مطالعه کن همه چی دستت میاد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=307234

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
30-12-2013, 15:30
سلام خدمت همه دوستای گل موبایلستانی:bo:
چطوری میشه مدل فونت فارسی گوشیوعوض کنم...؟!چون خودگوشی فقط ی مدل داره:bn:
درضمن اندرویدگوشیم4.3هسش
ممنون ازراهنماییتون:as:

p.z12791
30-12-2013, 15:47
سلام خدمت همه دوستای گل موبایلستانی:bo:
چطوری میشه مدل فونت فارسی گوشیوعوض کنم...؟!چون خودگوشی فقط ی مدل داره:bn:
درضمن اندرویدگوشیم4.3هسش
ممنون ازراهنماییتون:as:
این سوالات رو بهتره تو بخش پرسش و پاسخ بپرسید بهتر جواب میگیرید
برای تغغیر فونت باید برنامه ifont رو نصب کنید وقتی اجراش میکنید اگه گوشیتون روت باشه ازتون اجازه دسترسی سوپریوزر رو میخاد که شما اجازه ندید بعد خودش یه فایل چند کیلویی دانلود میکنه بعد میتونید اون فونت را انتخاب کنید

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
30-12-2013, 16:26
این سوالات رو بهتره تو بخش پرسش و پاسخ بپرسید بهتر جواب میگیرید
برای تغغیر فونت باید برنامه ifont رو نصب کنید وقتی اجراش میکنید اگه گوشیتون روت باشه ازتون اجازه دسترسی سوپریوزر رو میخاد که شما اجازه ندید بعد خودش یه فایل چند کیلویی دانلود میکنه بعد میتونید اون فونت را انتخاب کنید
ممنون ازت
فقط اینکه من گوشیم روت نشده بایدچیکارکنم؟
این تایپیکیم ک فرمودینواگه امکانش هس لینکشوبزارید
بازهم سپاس:fl:

p.z12791
30-12-2013, 16:42
ممنون ازت
فقط اینکه من گوشیم روت نشده بایدچیکارکنم؟
این تایپیکیم ک فرمودینواگه امکانش هس لینکشوبزارید
بازهم سپاس:fl:

ورژن جدیدش رو بگیرید نیازی به روت نداره
این تاپیک 9500
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=280712
این تاپیک 9505
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=294492

lord_wolf7
02-01-2014, 11:33
سلام دوستان خواهشا یکی کمکم کنه
من چند وقتیه یه گوشی اس 4 i9505 خریدم ولی گاهی وقتا گوشی صفحه اش روشن میشه و ال ای دی دکمه های بک و مینو هی خاموش و روشن میشه دوباره که دکمه پاور رو میزنم صفحه نمایش خاموش میشه ولی بعد از یک دقیقه دوباره صفحه نمایش روشن میشه تا اینکه این دفعات تکرار بشه خودش خود به خود خاموش میشه با تسک منیجر هیچ برنامه ای باز نیست مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟؟
خواهشا اگه برای کسی اتفاق افتاده کمک کنید

Hesam2010
03-01-2014, 11:43

سلام
مدل اصلیش کدومه؟!

p.z12791
03-01-2014, 12:58
سلام
مدل اصلیش کدومه؟!

بیشتر aaولی خوب ys هم هست و مشکلی نداره

neda.
15-01-2014, 03:35
سلام
به جز زنگ زدن و تلفن کردن
و ایمیل چک کردن و
کارهای همیشگی دیگه
چه کارهای دیگه ای میشه با این موبایل انجام داد
مطالب در این مورد در سایت خوندم ولی متاسّفانه نفهمیدم
اگه ممکنه راهنمایی کنید
تا بتونم استفاده اصولی تری از این موبایل کنم
و در ضمن میشه مطالب رو آسون تر بیان کنین
تا همه کاربران استفاده کنند
با تشکّر

shooter09
15-01-2014, 14:33
فرق i9500 با 9505 چيه؟

ميثم كاظمي
18-01-2014, 00:49
يه خورده حوصله و وقت بزاريد تاپيكو بخون مثل همه از همه چي خيلي بيشتر متوجه مي شيد!:bw:

ghamgin13
23-01-2014, 04:12

دوست عزیز من الان داشتم مطالب تاپیک رو میخوندم که این پست شما رو دیدم خیلی کنجکاو شدم
مگه نسخه ی 9500 بیرون از ایران ( حالا کشور های اروپایی انگلیس فرانسه / آمریکا ) خو بکار نکیکنه که شما این حرف رو زدید ؟
راستش من توی سایت آمازون دیدم که روی یکی از مدل های 9505 نوشته بود (No 4G in USA) که تعجب کردم !!! یعنی چی ؟ چرا ؟ تازه اون 9505 بود حالا شما 9500 رو هم اینجور کفتی کنجکاور شدم ببینم جریان چی
دوستانی که اطلاعات کافر و تجربه دارن یعنی حالا هر کدوم از اینا 9500 یا 9505 رو ببری کشور های دیگه کار خوب کار نمی کنه؟
===========
راستش یکی 2 روزه تو فکر خرید اس 4 بودم که تفاوت های بین 9500 و 9505 رو هم در چیپست کرافیکی و پردازنده رو کامل خوندم و دیدم ولی بازم انتخاب دشواری !!! به نظر شما کدوم یک بهتره؟ (از همه نظر )

lionf3
14-02-2014, 21:00
دوستان ببخشید
Android 4.4 کی میاد برا S4؟
یه سوالِ دیگه:
ویژگی های نرم افزاری S5 روی S4 هم میاد دیگه ایشالا؟
راستی تا کی S4 I9500 ما آپدیت میشه و تحتِ پشتیبانی سامسونگ میمونه؟
ممنون میشم پاسخ بدید چون کلافه شدم اینقدر جوابای علکی گرفتم.

sepehr_sn
14-02-2014, 22:29
اندروید 4.4 تا قبل معرفی و یا حتی پخش شدن S5 بعیده که ورژن فاینالش بیاد

در کل پشتیبانیه نسخه Snap خیلی بهتره ( I9505 )
به نظر من برای خرید گزینه های بهتر دیگه ای هم وجود دارن توی همین رنج قیمت
1. G2
2. Z1 و Z1 Compact

majidw980
15-02-2014, 10:28
اندروید 4.4 تا قبل معرفی و یا حتی پخش شدن S5 بعیده که ورژن فاینالش بیاد

در کل پشتیبانیه نسخه Snap خیلی بهتره ( I9505 )
به نظر من برای خرید گزینه های بهتر دیگه ای هم وجود دارن توی همین رنج قیمت
1. G2
2. Z1 و Z1 Compact

هیچ کدوم از این گزینهایی که گفتید گزینه ی خوبی نسبت اس 4 نستند جی تو حالا ی چیزی ولی زد وان که اصلا قابل قیاس نیست سخت افزار بهتر دلیل بر بهتر بودن نمیشه

alibabae
17-03-2014, 12:38
با سلام خدمت دوستان. من می خوام گوشی بخرم تا سقف قیمت 1500 تومان و من اس 4 را برای خرید انتخاب کردم.
می خوام بدونم ارزش خرید داره نسبت به قیمت؟
مشکل باتریش با خرید باتری اصلی با کد aa و ys حل میشه؟
بجز باتری و داغ کردن چه مشکلاتی دیگه ای هم داره؟
خواهشا همه ی مشکلاتشو بهم بگید چون آخرین گوشی هست که می خرم و عوضش نمی کنم و اگرم خوب نیست برم سراغ g2 sony z
همه ی بازی هارو روان اجرا می کنه مثل بازی آسفالت 8 و...؟ به آیفون 5 می رسه در اجرای بازی؟
مشکل هنگ کردنم نداره؟

ازتون ممنون میشم اگه به تمام سوالاتم پاسخ بدید.

Sherytto
29-03-2014, 01:59
با سلام خدمت دوستان. من می خوام گوشی بخرم تا سقف قیمت 1500 تومان و من اس 4 را برای خرید انتخاب کردم.
خواهشا همه ی مشکلاتشو بهم بگید چون آخرین گوشی هست که می خرم و عوضش نمی کنم و اگرم خوب نیست برم سراغ g2 sony z
همه ی بازی هارو روان اجرا می کنه مثل بازی آسفالت 8 و...؟ به آیفون 5 می رسه در اجرای بازی؟
مشکل هنگ کردنم نداره؟

به نظرم اگر سری I9505 رو بگیری به تمام نیازات پاسخ میده

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Mr.MehdiKazemi
05-04-2014, 23:16
به نظرم اگر سری I9505 رو بگیری به تمام نیازات پاسخ میده

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

به نظرم s4 اصلا خوب نیست نسبت به قیمتش اگه با این پولت g2 یا z1 بخری بهتره

arahan13
09-04-2014, 14:52
سلام
من جدیدا یه اس4 گرفتم ولی باتریش زود خالی میکنه.یه روز رو داره ولی به روز بعد بندازی دیگه تا ضهر دووم نمیاره.
مشکل از چی هست.مدل 9505 و اندروید 4.3 هست
ممنون

Mehdi Afkari
09-04-2014, 15:59
من جدیدا یه اس4 گرفتم ولی باتریش زود خالی میکنه.یه روز رو داره ولی به روز بعد بندازی دیگه تا ضهر دووم نمیاره.
مشکل از چی هست.مدل 9505 و اندروید 4.3 هستSent from my GT-I9505 using Tapatalk
داخل دستگاه شما سیم کارت 3G قرار داره؟
چندساعت ازگوشی استفاده مداوم میکنی؟

Rasool_Hamilton
09-04-2014, 16:43
مشکل هنگ کردنم نداره؟

عزیز دل این تاپیک بررسی هست ... برای گرفتن مشاوره به قسمت مشاوره سایت برید و طبق قوانین اونجا تاپیک مشاوره بزنید ... دوستان تخصصی تر بهتون جواب میدند و خیلی هم زودتر به جوابتون میرسید ...

iGalaxy
16-04-2014, 23:31
دوستان عزیز، ممنونم از توضیحات دقیقتون، منو در تصمیمم برای خرید این گوشی مصمم تر کردید.

simaran
20-04-2014, 17:12
دوستان گرامی که این گوشی را دارند می خواستم بدونم مدت زمان شارژ کامل باطری چقدر هست؟یعنی وقتی باطری به صفر درصد میرسه چند ساعت طول میکشه تا به صد در صد برسه؟ گوشی های اس2 و اس3 متاءسفانه بیش از 3 ساعت زمان شارژ می خواد که خیلی آزار دهنده است!می خوام بدونم اس4 هم اینجوریه؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید.

shkak
20-04-2014, 17:32
[QUOTE=simaran;4221417]دوستان گرامی که این گوشی را دارند می خواستم بدونم مدت زمان شارژ کامل باطری چقدر هست؟یعنی وقتی باطری به صفر درصد میرسه چند ساعت طول میکشه تا به صد در صد برسه؟ گوشی های اس2 و اس3 متاءسفانه بیش از 3 ساعت زمان شارژ می خواد که خیلی آزار دهنده است!می خوام بدونم اس4 هم اینجوریه؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید.[/QUOTE

2ساعت

peyman_mi
20-04-2014, 17:49
کسایی که مشکل باطری دارن اپدیت کنن 4.4.2 رسمی گوشی هم کمتر داغ میکنه و باتری رو کالیبر کنن و برنامه باز نزارید

simaran
20-04-2014, 23:48
[QUOTE=simaran;4221417]دوستان گرامی که این گوشی را دارند می خواستم بدونم مدت زمان شارژ کامل باطری چقدر هست؟یعنی وقتی باطری به صفر درصد میرسه چند ساعت طول میکشه تا به صد در صد برسه؟ گوشی های اس2 و اس3 متاءسفانه بیش از 3 ساعت زمان شارژ می خواد که خیلی آزار دهنده است!می خوام بدونم اس4 هم اینجوریه؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید.[/QUOTE

2ساعت

احمد آقا از جوابتون ممنونم ولی من از یک بنده خدایی شنیدم در کمتر از یک ساعت فول شارژ میشه! البته خودم هم تعجب کردم.حالا 2 ساعت دقیقه دیگه؟

Ra!30
21-04-2014, 00:05
[QUOTE=shkak;4221439]

احمد آقا از جوابتون ممنونم ولی من از یک بنده خدایی شنیدم در کمتر از یک ساعت فول شارژ میشه! البته خودم هم تعجب کردم.حالا 2 ساعت دقیقه دیگه؟

نه عزیزم درکمتر از یک ساعت فول شارژ نمیشن
نه اس4 نه اس2 و نه هیچکدوم دیگه از سری s ها

اس4 یک ساعتو 45 دقیقه تا 2 ساعت فول شارژ میشه
اس3 هم 2 ساعت نهایتش تا 3 ساعت فول میشه

iceboy_love
23-04-2014, 19:08
سلام. من به شدت تصمیم دارم بین G2 وS4 . گوشی S4 بگیرم و میخوام از دوستانی که داشتن مدل 9500 هشت هسته ای هر چی معایب هست بگن ؟
از رام گرفته الی آخر

میگن باطری های S4 زود داغ میکنه و خراب میشه یه مدت که یک بار گارانتی باطری رو تعویض میکنه . این تا چه حد درسته ؟
پردازنده گوشی برای بازی دانلود کردن چی هست که ما مناسب پردازنده بازی ها رو دانلود کنیم؟

Anderoo ? Mail 400 ?

afsal
30-04-2014, 12:37
سلام،آپدیت s4 رو با توضیحات از کجا میشه گرفت.ممنون.

afsal
07-06-2014, 13:29
چی شد پس؟هزار سال گذشت.

booamin
07-06-2014, 13:48
سلام،آپدیت s4 رو با توضیحات از کجا میشه گرفت.ممنون.

آپدیت های رسمی رو میتونی از دو سایت زیر بگیری لینک های مستقیم هم بعضی از دوستان میذارن که معمولا برا هفت روز اعتبار داره
www.sammobile.com
www.samsung-updates.com

Sent from my GT-N7100

Mohsen_New
05-07-2014, 13:05
سلام

بچه ها من 1 دونه اس 4 از دوبی خریدم اوردم ایران 1 روز کار کرد بعد انتنش رفته. مشکل از کجاست؟

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
13-07-2014, 01:22
باعرض سلام خدمت تمامی دوستان
ممنون میشم نحوه ی اپدیت اندروید4.3 گلکسی اس4 به 4.4 رابصورت کامل بزارید چون من باگوشی خودم ازقسمت اپدیت موفق نشدم اندرویدموارتقابدم
باتشکر و آرزوی قبولی نماز و روزه هاتون

majidw980
13-07-2014, 04:17
باعرض سلام خدمت تمامی دوستان
ممنون میشم نحوه ی اپدیت اندروید4.3 گلکسی اس4 به 4.4 رابصورت کامل بزارید چون من باگوشی خودم ازقسمت اپدیت موفق نشدم اندرویدموارتقابدم
باتشکر و آرزوی قبولی نماز و روزه هاتون
درود
کدوم مدل اس 4 رو گرفتید بگید تا راهنماییتون کنم

Sent from my GT-I9505

♛Ḱᓮᘉᘐ✠ᗢ₣✠Ḱᓮᘉᘐᔕ♛
13-07-2014, 12:49
درود بر شما دوست عزیز
مدل i9500

majidw980
13-07-2014, 14:41
درود بر شما دوست عزیز
مدل i9500
بفرمایید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3667399

اینم تاپیک پرسش و پاسخ این گوشی هر سوالی دارید اونجا بپرسید دوستان کمکتون میکنن

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=280712

shahabstar
19-07-2014, 13:49
با سلام
کسی میدونه چجوری میشه دانلودهای فیلم و عکس واتزآپ و وایبر مستقیم روی مموری باشه . من هر چی گشتم پیدا نکردم و روی خود گوشی دانلود میکنه
مرسی

Akram.M
26-09-2014, 01:22
سلام ، سوالی دارم در مورد مدل 9505 که آیا از LTE یا همون 4G ساپورت میشه؟؟
شیندم 9515 میشه اما من مدل 9505 رو میخوام بدونم که ایا امکان این رو داره روی
خودش؟

arsinnn
26-09-2014, 20:07
سلام ، سوالی دارم در مورد مدل 9505 که آیا از LTE یا همون 4G ساپورت میشه؟؟
شیندم 9515 میشه اما من مدل 9505 رو میخوام بدونم که ایا امکان این رو داره روی
خودش؟

خیر کلا چيپستي که در مدل هشت هسته ای بکار رفته درحال حاضر قابلیت ساپورت 4gرو نداره.بهمین دلیل هم هست که برای بازارهای آمریکا اروپا که ساپورت 4gمهم هست مدل چهار هسته ای عرضه ميشه وگرنه باتوجه به اینکه چيپست اگزينوس(مدل هشت هسته ای)ساخت خود سامسونگ هست قاعدتا باید تمامی تولیدات با این چيپست بود.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

arsinnn
26-09-2014, 20:10
با سلام
کسی میدونه چجوری میشه دانلودهای فیلم و عکس واتزآپ و وایبر مستقیم روی مموری باشه . من هر چی گشتم پیدا نکردم و روی خود گوشی دانلود میکنه
مرسی

خوب نمیشه دیگه چون ديتاي برنامه ها باید داخل حافظه تلفن باشه وگرنه شناخته نمیشه و اجازه دسترسی نداره.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

adelarak21
02-10-2014, 22:28
سلام دوستان به سوال فنی
با دوتا گوشی اس 4 و اس 3 متعلق به دوستان میخواستم از طریق سیم کارت به نت وصل باشیم .اما هر کاری کردیم نشد که نشد . سیم کارت رو با به گوشیه دیگر است کردیم مشکل نداشت .تنظیمات نت رو هم انجام دادیم باز نشد

ایراد کجاست ؟!

Akram.M
11-10-2014, 15:07
سلام دوستان ، من سامسونگ S4 BLACK EDTION I9500 خریدم ، سوالی که دارم اینه که آیا این مدل
خوب هست؟ و دوم اینکه اندرویدش 4.4.2 هستش و احساس میکنم کمی زود باطری مصرف میکنه البته
وقتی خاموش میزنم تو شارژ و روشن میکنه و 100% هست زود به 99 و 95% میرسه.
از دوستان میخوام راهنمایی کنن ، تشکر

babakpilot
15-12-2014, 08:48
دوستان كابل اتصال به تلويزيون براي s4 كابل خاصيه؟ چطوري از خروجي tv ميتونم استفاده كنم؟

pedram9
17-12-2014, 16:31
سلام دوستان آندروید 5 برای گالکسی 4 اومده ؟

لینک دانلود و طریقه ی نصبش رو میشه بدید .

مرسی

babakpilot
18-12-2014, 19:19
زنگ آلارم بیدارباش موقع خاموش بودن گوشی عمل نمیکنه در تنظیماتش هم تنظیمی نداره . دوستان لطفا راهنمایی کنن