PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی تخصصی HTC One از شرکت HTC

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

Ali~TECH
06-09-2013, 22:18
دوستانی که بیلد نامبرشون 1.36.599 هستش شمام هنوز اپدیت براتون نیومده?ای بابا مسخره است دیگه..ما هنوز رو 4.1.2 موندیم

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

سلام خیر هنوز ارائه نشده این گوشی Hecho in Taiwan هست ورژن USA و به سفارش اسپانیا هست.به گفته دوستان حالا نمیدونم قرار هست مستقیما به 4.3 اپدیت بشه.:df::cv::bf:

Mahditt
07-09-2013, 00:23
یعنی شما میگید خازنی از نرم افزاری بهتره
ولی من بر خلاف این موضوع رو حس می کنم
یه جورایی فکر می کنم بهتره
میشه بیشتر توضیح بدید ؟

Pedram ag
07-09-2013, 02:55
میشه بیشتر توضیح بدید ؟

خازنی یهتره.تو خود صفحه نیست و صفحه رو نمیگیره و کلا حسشم(از نظر من) خیلی بهتره.

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

arsinnn
07-09-2013, 05:33
با گارانتی یاس 2200
از خود شرکت گرفتم.
faسری
ساخت تایوان
سفید نقره ای
4.2.2آپدیت کردم
جالبه مال منهم دقیقا همین سری رنگ و مشخصات رو داره و از یاس به همین قیمت خریدم..

Ali~TECH
07-09-2013, 07:03
میشه بیشتر توضیح بدید ؟

دقیقا منم خواستم اینو بگم با پدرام جان موافقم نرم افزاری تقریبا کمی از صفحه نمایش رو میگیره و ادم رو ذله میکنه مثل یه پرده هی میره ومیاد.:df::cv:

bbboy_mokhtar
07-09-2013, 10:10
دوستانی که این مدل رو دارن راضی هستن؟

من قدیم وان ایکس داشتم الان میخوام این رو بخرم نظرشون چیه؟

chelsea2013
07-09-2013, 10:30

من که راضیم

Ali~TECH
07-09-2013, 12:45

سلام بنده هم دارم 1 ماهی هست راضیم فدات عزیزم بسیار عالیه بخر هیچ گوشی موبایلی به خوبی وان نیست که من 3 عدد ازش خریدم.:df::by::bf::cv:

Ali~TECH
07-09-2013, 12:47
دوستان بازی Need fo Spead Most Wantted رو تا بعدظهر قرار میدم تست شده روی وان با اندروئید 4.2.2 تا همه دوستان دانلود از اکانت اختصاصی وپرسرعت خودم لینک مستقیم ودائمی.یا علی.

Wolfomid
07-09-2013, 14:11
دوستان بازی Need fo Spead Most Wantted رو تا بعدظهر قرار میدم تست شده روی وان با اندروئید 4.2.2 تا همه دوستان دانلود از اکانت اختصاصی وپرسرعت خودم لینک مستقیم ودائمی.یا علی.
من دارمش ولی زیاد بازی نکردم آخه هر روز دارم real racing 3 رو بازی میکنم

jefri65
07-09-2013, 15:03

با تشکر بلاخره وانو نگه داشتین و دیگه از شک و دو دلی بیرون اوندین.
داداش این بازیه رو 4.1.2 جواب میده?اخه هنوز اپدیت نیومده برا من

jefri65
07-09-2013, 15:06

داداش من هم ایفون داشتم هم سامسونگ و هم اچ تی سی.خدایش همیشه لگ تو اندروید بیداد میکرد تو همه مدلا.تنها گوشیی که لگ نداشت ایفون بود ولی وانو که خریدم تا حالا یک مورد بدون اغراق ،لگی نداشتم.فوقالعاده رونه و سریع..فعلا که بینظیره

Ali~TECH
07-09-2013, 15:48
من دارمش ولی زیاد بازی نکردم آخه هر روز دارم real racing 3 رو بازی میکنم

سلام Real Racing رو دیتاشو دارم منتها از کدوم فایل نصبی+دیتا استفاده کردی اجرا شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به من لینک میدی دقیق مرسی.افلاین کامل اجراش کردی؟؟؟؟:df::cv:

Ali~TECH
07-09-2013, 15:50
Need for Speed™ Most Wanted

901084

فایل نصبی+دیتا تست شده توسط خودم بر روی گوشی

HTC One

توجه:دیتای بازی مخصوص گوشیهای با پردازنده گرافیکی

Adreno هست.

رمز تمامی فایلها>>>

Ali~TECH

دانلود فایل نصبی>>>لینک پرسرعت ودائمی

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=bc185810b05cbb9290ed4df13fdcabab

دانلود دیتای بازی>>>لینک پرسرعت ودائمی

پارت1>>>95 مگابایت
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=496fa9dec32b4fe67bfb8c54953a93bc

پارت2>>>95 مگابایت
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=a8f533e7652e5da6f655f464537b67dd

پارت3>>>95مگابایت
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=bda47e54d4b45371d5b37ab45d332fcc

پارت4>>>95مگابایت
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=e880ee908c52654643c3bf309439e850

پارت5>>>95مگابایت
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=865530d189b89a65f830d8ea2cbbc7c7

پارت6>>>47 مگابایت
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=a956d520757382f4bfe63e3d006a6db7

Wolfomid
07-09-2013, 17:29
سلام Real Racing رو دیتاشو دارم منتها از کدوم فایل نصبی+دیتا استفاده کردی اجرا شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به من لینک میدی دقیق مرسی.افلاین کامل اجراش کردی؟؟؟؟:df::cv:

سلام
بله آفلاین دارم بازی میکنم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=281112&p=3821664&viewfull=1#post3821664

king_Darkness
07-09-2013, 20:09
برای وصل کردن گوشی به تلویزیون حتمی باید از کابل mhl استفاده کرد ؟؟؟؟

arianat
07-09-2013, 20:21
سلام
بله آفلاین دارم بازی میکنم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=281112&p=3821664&viewfull=1#post3821664

امیدجان چرا بازیهایی که امکان دانلود دیتا از داخل خودشون بدون تغییر ای پی هست رو از طریق خودشون دانلود نمیکنید.
من با حجم شبانه رایتل که رو به اتمام بود در عرض ۳ ساعت از توی خود همین بازی دیتا رو دانلود کردم.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Wolfomid
07-09-2013, 21:59
امیدجان چرا بازیهایی که امکان دانلود دیتا از داخل خودشون بدون تغییر ای پی هست رو از طریق خودشون دانلود نمیکنید.
من با حجم شبانه رایتل که رو به اتمام بود در عرض ۳ ساعت از توی خود همین بازی دیتا رو دانلود کردم.

من رایتل ندارم و نتم ار مخابراته 2 مگ پهنای باندمه و 2 تا 7 هم رایگانه و مشکلی ندارم
هر چیزی رو بخوام شبانه دانلود میکنم:bp:

M_H_N_A
07-09-2013, 22:27
برای وصل کردن گوشی به تلویزیون حتمی باید از کابل mhl استفاده کرد ؟؟؟؟
نه اگر تلویزیون شما از dlna ساپورت کنه فقط کافیه تلویزیون و گوشی به یک wifi وصل بشند بعد 3 تا انگشت رو می کشی رو صفحه بعد میتونی تلویزیون رو انتخاب کنی به عنوان پخش کننده. به همین راحتی:)))

A.L.I.R.E.Z.A
07-09-2013, 23:41
نه اگر تلویزیون شما از dlna ساپورت کنه فقط کافیه تلویزیون و گوشی به یک wifi وصل بشند بعد 3 تا انگشت رو می کشی رو صفحه بعد میتونی تلویزیون رو انتخاب کنی به عنوان پخش کننده. به همین راحتی:)))

نشد!!!

M_H_N_A
08-09-2013, 00:56
نشد!!!
من اين كار و با تلويزيون ال جى اسمارت تى وى انجام دادم 100% عمليه هم موسيقى و هم تصوير به راحتى نشون داد.

king_Darkness
08-09-2013, 01:00

تلویزیون dlna داره ولی wifi نداره باید مدم با کابل لن وصل کنم بهش که حالشو ندارم

A.L.I.R.E.Z.A
08-09-2013, 10:17
من اين كار و با تلويزيون ال جى اسمارت تى وى انجام دادم 100% عمليه هم موسيقى و هم تصوير به راحتى نشون داد.

اون wifi direct هست که فقط فیلم و عکس و آهنگ رو میفرسته نه تمام گوشی رو

Ali~TECH
09-09-2013, 08:00
بسته بروزرسانی به اندروید نسخه 4.3 برای گوشی HTC One تا اواخر ماه جاری عرضه می‌شود

901623

کمپانی تایوانی اچ تی سی اعلام کرد که بسته بروزرسانی به اندروید نسخه 4.3 برای گوشی One تا پایان این ماه عرضه خواهد شد. این بروز رسانی در وهله اول برای کاربران ساکن آمریکا و اروپا و سپس برای کاربران سراسر جهان عرضه خواهد شد.

«جیسون مکنزی»، رئیس بخش قاره آمریکای کمپانی HTC، در پاسخ به پرسش کاربرانی که در مورد زمان عرضه بسته بروزرسانی به اندروید 4.3 برای گوشی وان از وی می‌پرسیدند، قول داد که این اتفاق حداکثر تا پایان این ماه رخ خواهد داد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

تصویری که در ابتدای این مقاله مشاهده کردید، مربوط به گوشی وان می‌باشد که در خلال نمایشگاه IFA امسال گرفته شده است. نسخه اندروید موجود بر روی این گوشی، 4.3 است که نشان دهنده این موضوع می‌باشد که سخنان مکنزی چندان هم بی‌راه نیست.

به نظر می‌رسد که تایوانی‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بتوانند هر چه سریع‌تر بسته‌های بروز رسانی را برای محصولات خود عرضه کنند. این اقدام از آن جهت صورت می‌گیرد که رقابت در بازار گوشی‌های اندرویدی به شدت داغ است و عرضه مرتب و به موقع بسته‌های بروزرسانی می‌تواند یکی از موارد تاثیر گذار در خرید محصولات مبتنی بر سیستم عامل اندروید باشد.

سامسونگ نیز اعلام کرده که مهرماه امسال، بسته‌های بروزرسانی به اندروید نسخه 4.3 را برای اکثر پرچمداران خود عرضه می‌کند. این در حالی است که کمپانی ژاپنی سونی هنوز زمان دقیقی را برای بروزرسانی گوشی Xperia Z اعلام ننموده است.

منبع:http://www.gsmarena.com/android_43_update_for_htc_one_is_coming_this_month-news-6744.php

jefri65
09-09-2013, 10:57
بسته بروزرسانی به اندروید نسخه 4.3 برای گوشی HTC One تا اواخر ماه جاری عرضه می‌شود

901623

کمپانی تایوانی اچ تی سی اعلام کرد که بسته بروزرسانی به اندروید نسخه 4.3 برای گوشی One تا پایان این ماه عرضه خواهد شد. این بروز رسانی در وهله اول برای کاربران ساکن آمریکا و اروپا و سپس برای کاربران سراسر جهان عرضه خواهد شد.

«جیسون مکنزی»، رئیس بخش قاره آمریکای کمپانی HTC، در پاسخ به پرسش کاربرانی که در مورد زمان عرضه بسته بروزرسانی به اندروید 4.3 برای گوشی وان از وی می‌پرسیدند، قول داد که این اتفاق حداکثر تا پایان این ماه رخ خواهد داد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

تصویری که در ابتدای این مقاله مشاهده کردید، مربوط به گوشی وان می‌باشد که در خلال نمایشگاه IFA امسال گرفته شده است. نسخه اندروید موجود بر روی این گوشی، 4.3 است که نشان دهنده این موضوع می‌باشد که سخنان مکنزی چندان هم بی‌راه نیست.

به نظر می‌رسد که تایوانی‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بتوانند هر چه سریع‌تر بسته‌های بروز رسانی را برای محصولات خود عرضه کنند. این اقدام از آن جهت صورت می‌گیرد که رقابت در بازار گوشی‌های اندرویدی به شدت داغ است و عرضه مرتب و به موقع بسته‌های بروزرسانی می‌تواند یکی از موارد تاثیر گذار در خرید محصولات مبتنی بر سیستم عامل اندروید باشد.

سامسونگ نیز اعلام کرده که مهرماه امسال، بسته‌های بروزرسانی به اندروید نسخه 4.3 را برای اکثر پرچمداران خود عرضه می‌کند. این در حالی است که کمپانی ژاپنی سونی هنوز زمان دقیقی را برای بروزرسانی گوشی Xperia Z اعلام ننموده است.

منبع:http://www.gsmarena.com/android_43_update_for_htc_one_is_coming_this_month-news-6744.php

خدا کنه حداقل اول برا ما با پارت نامبرای 1.36.599 ارایه بشه که خیلی اذیت شدیم.

Ali~TECH
09-09-2013, 11:04

انشالا که عرضه میشه ممکن هم هست عرضه نشه برای این بیلد نامبر ولی به گفته مسئولان HTC مستقیما نسخه 4.3 رو دریافت میکنه.فقط باید منتظر بود ودید.ورژن USA هست به سفارش اسپانیا این مدل و رو جعبه هم نوشته Hecho en TaiWan:cv::by:

jefri65
09-09-2013, 11:48
انشالا که عرضه میشه ممکن هم هست عرضه نشه برای این بیلد نامبر ولی به گفته مسئولان HTC مستقیما نسخه 4.3 رو دریافت میکنه.فقط باید منتظر بود ودید.ورژن USA هست به سفارش اسپانیا این مدل و رو جعبه هم نوشته Hecho en TaiWan:cv::by:

داداش این ورژن چجوری؟شما که خیلی واردین تو کار ورژنا؟فقط میدونم یه پیکسل سوخته داره اون بالا

Ali~TECH
09-09-2013, 12:03
داداش این ورژن چجوری؟شما که خیلی واردین تو کار ورژنا؟فقط میدونم یه پیکسل سوخته داره اون بالا

داداش عزیز نسخه بابی نیست یه سری فقط از اینا وارد شد تو مرز کردستان -بانه سلفون هم دور جعبش نبود بعضیاشم بود که دیگه نیاوردن ازش شارژرشم به صورت 2 شاخه امریکایی هست.کلا من شانس اوردم نخریدم از این مدل.
یه مدل هم بانه کردستان اخیرا اورده بودن من ماه پیش رفتم نسخه 16 گیگ وان بود سفید نقره ای و مشکی چینی و ژاپنی رو جعبش بود وسلفون دار بود حقیقاتا بازش نکردم دیگه فقط قسمت لیبلش نوشته بود 801E حرف E رو دقیقا بزرگ نوشته بود.نسخه 16 گیگ و دیدم برام جالب بود.نگران نباش شما برات اپدیتم میاد.:df::cv::bf:

MRT619RKO
09-09-2013, 12:06

اول واسه همین مدل ارائه میشه بعد واسه international

king_Darkness
09-09-2013, 22:28

گوشی s-off می کردید هر رامی که دوست دارید می نصبیدید
من که این کارو کردم

Mahditt
10-09-2013, 12:57
HTC ONE با گارانتی آرین بخرم یا یاس ؟
گارانتی آرین قیمتش 2150 تومنه
شرکن یاس هم میده 2200
در ضمن من رفتم بازار موبایل غرفه شرکت یاس یه مغازه خیلی بزرگ بود که فقط HTC می فروخت ولی
واسه آرین یه غرفه بود که توش همه نوع گوشی می فروختند
کدومشون قابل اعتماد تره ؟؟

Ali~TECH
10-09-2013, 13:01
HTC ONE با گارانتی آرین بخرم یا یاس ؟
گارانتی آرین قیمتش 2150 تومنه
شرکن یاس هم میده 2200
در ضمن من رفتم بازار موبایل غرفه شرکت یاس یه مغازه خیلی بزرگ بود که فقط HTC می فروخت ولی
واسه آرین یه غرفه بود که توش همه نوع گوشی می فروختند
کدومشون قابل اعتماد تره ؟؟

سلام خوبید فرقی ندارن با گارانتی یاس بگیر که به سفارش اروپا هست 401 و شارژر 3 شاخه روش هست با S/N FA منظورم سریال نامبر هست .یا علی مددی.:by::df::cv:

Mahditt
10-09-2013, 13:16
ممنون ولی منظورتون رو از 401 نفهمیدم چیه ؟؟؟
در ضمن اینا برنامه هایی که روش میریزن اورجینال هست یانه ؟؟؟

lamra
10-09-2013, 14:41
دوست عزیز من می خواستم با گارانتی رو بگیرم ولی وقتی شرایط گارانتی رو دیدم منصرف شدم و بدون گارانتی خریدم می تونی شرایط گارانتی رو توی سایت هاشون مشاهده کنید متوجه میشی داری پول بی خودی واسه گارانتی میدی

.::naderFLY::.
10-09-2013, 14:58

401 بویلد نامبر اروپاست که معمولا آپدیت هارو زودتر دریافت میکنه
البته من شنیدم آرین کمی بهتره ولی در کل تو ایران گارانتی معنا نداره
برنامه ارجینال نمیدونم منظورت چیه ولی سعی کن بابت نرم افزار یه قرونم ندی اصلا زیر باره نرم افزار نرو بهترین نرم افزارها تو نت پیدا میشه واسه اونا برنامه های قدیمی هست و پولی ک میگیرن پوله زوره:dz:

Ali~TECH
10-09-2013, 15:04

منظورم بیلد نامبر گوشی هست 401 سفارش اروپاست وزودتر از بقیه اپدیتهای اندروئید رو دریافت میکنه عزیزم البته من اعتقادی به گارانتی ندارم خودم از کردستان-بانه خریدم تایوان نقره ای-سفید بدون گارانتی بگیر چون گارانتی اصولا کار خاصی نمیکنن برا ادم.:bf::cv:

lamra
10-09-2013, 15:05
همه شرایط گارانتی یه طرف این شرط آخری هم یه طرف:

قاب،LCD،دوربین و وسایل جانبی از قبیل باطری،شارژر،هندزفری و بلوتوث شامل گارانتی نمی باشد.

alireza2af
10-09-2013, 15:29

دیگه چیش موند وقتی اینها گارانتی نباشه مسخره هست

Mahditt
10-09-2013, 15:34
اگه اینجوری که میگین باشه دیگه ... :lol:
تو سایت دیجی کالا بدون گارانتی اش رو واسه فروش گذاشته اما من بهشون زنگ زدم گفتن که ما از بیلد نامبرش اطلاعی نداریم
کسی جای مطمئنی برای فروش سراغ نداره که 401 باشه ؟؟؟

Ali~TECH
10-09-2013, 16:20
اگه اینجوری که میگین باشه دیگه ... :lol:
تو سایت دیجی کالا بدون گارانتی اش رو واسه فروش گذاشته اما من بهشون زنگ زدم گفتن که ما از بیلد نامبرش اطلاعی نداریم
کسی جای مطمئنی برای فروش سراغ نداره که 401 باشه ؟؟؟

دوباره زنگ بزن دی جی کالا ببین رو لیبل گوشی چه نوشته سریال نامبرش FA یا HT ازشون اینو بپرس اگه FA بود بخر چون شارژر سه شاخه داره و 401 هست از کیفیت بالایی هم برخورداره عزیز من.:df::cv:

Mahditt
10-09-2013, 16:47
همون بار اول بهشون زنگ زدم گفتن ما جنس هامون تو انبار بهشون دسترسی نداریم که بخواهیم بهتون اطلاع بدیم ولی قیمتش خوب بود
زده بود 1990000 تومان همون 2 میلیون
حالا بازم سعی می کنم ممنون از اطلاع رسانیتون

Ali~TECH
10-09-2013, 17:00
همون بار اول بهشون زنگ زدم گفتن ما جنس هامون تو انبار بهشون دسترسی نداریم که بخواهیم بهتون اطلاع بدیم ولی قیمتش خوب بود
زده بود 1990000 تومان همون 2 میلیون
حالا بازم سعی می کنم ممنون از اطلاع رسانیتون

هیچ چیزی مثل خرید حضوری نیست ادم با چشای خودش میبینه کامل بررسی میکنه و تست بعد جنس رو میخره نه اینکه اینترنتی بشینی پشت یه چوب خشک وسفارش جنس بدی بعد برسه دستت خدای نکرده ایرادی داشته باشه یا علی مدد بدو برو پست دوباره برگشتش بزن بعد تازه اگر قبول کنن بعد دوباره برات بفرستن ادم میشه کوفتش جنس من 350 کیلومتر از کرمانشاه 3 بار بلند شدم رفتم کردستان-بانه فقط برای گوشی وان البته فقط برا گوشی نرفتم کلی جنس از قبیل چای وقهوه و لباس برا خودمو خلاصه لوازم اشپزخونه و اینا اوردم کلا کار نداریم به نظر من همیشه جنس رو حضوری بخر.من به شخصه هیچ وقت خرید اینترنتی نکردم ونخواهم داشت البته جریان لوازم جانبی از قبیل گارد واینا فرق میکنه.یا علی.:df::cv:

ret watler
10-09-2013, 22:08
سلام بچه ها.واسه من یه اپدیت جدید اومده از طرف اچ تی سی.31 مگاببایته. شمارشم 2.24.401.9 . نمیدونم اپدیت کنم یا نه؟کسی گرفته این اپدیتو؟

arsinnn
11-09-2013, 05:19
سلام خوبید فرقی ندارن با گارانتی یاس بگیر که به سفارش اروپا هست 401 و شارژر 3 شاخه روش هست با S/N FA منظورم سریال نامبر هست .یا علی مددی.:by::df::cv:

گارانتی اصلی اچ تی سی همون یاس هست.من با خود کمپانی هم ایمیل زدم نشانی شعبه یک یاس رو بعنوان نمایندگی بهم داد.ضمنا یاس بیمه هم داره که به اندازه گارانتی مهم و مفیده و دزدی و شکستن رو هم پوشش میده.البته گوشی های یاس سفارش عربی هست و منو فارسی هم داره و شارژرش هم معمولیه.گارانتی بهتر و قویتر از یاس در هیچ برندی وجود نداره.

arsinnn
11-09-2013, 05:45

دوست عزیز چرا الکی شایعه میکنید نوشته لوازم جانبی شامل قاب(کاور یا گارد) هندسفری کارت حافظه باتری.دیگه دوربین و ال سی دی روشما اضافش کردید.ضمنا تنها چیزی که ضمانت رو خارج میکنه ضربه خوردگی و اسیب فیزیکی رطوبت دیدگی وروت کردن هست که اینها هم خیلی بدیهیه که اینجور باشه.اگه از گارانتی معتبر و اصلی بگیرید بهترین خدمات رو میده در سال اول کلیه عیب و نقص فنی بصورت رایگان و در سالهای بعد هم رفع مشکل نرم افزاری رایگان و سخت افزاری هم فقط بهای قطعه دریافت میشه.این گارانتی اصلی یاس هست.خود من گوشیمو که خریدم مشکل بنفش شدگی دوربین شدید داشت.بعد از چهار روز که اپدیت کرده بودم کلی نرم افزار نصب کرده بودم بردم فروشنده زنگ زد به یاس چون مشکلو تایید کرد که بعضی گوشیها دارن.خیلی راحت یدونه پلمب دیگه اورد و بهم داد حتی گفت باز کن تست کن اگه پسندت بود ببر.حالا اگه گارانتی نداشتم چی?بله مثلا گارانتی بین اللمل تو ایران الکیه یا فروشگاهایی که یه چیزی میکشن رو قیمت و مثلا گارانتی میکنن مثل البسکو!گوشی گرون قیمت بدون گارانتی اشتباهه.منی که دوتومن دادم برای دویست تومن ارزش داره جنس اصلی و دست نخورده ( باطری و لوازم جانبی رو عوض میکنن )گیرم بیاد.

arianat
11-09-2013, 08:07
دوست عزیز چرا الکی شایعه میکنید نوشته لوازم جانبی شامل قاب(کاور یا گارد) هندسفری کارت حافظه باتری.دیگه دوربین و ال سی دی روشما اضافش کردید.ضمنا تنها چیزی که ضمانت رو خارج میکنه ضربه خوردگی و اسیب فیزیکی رطوبت دیدگی وروت کردن هست که اینها هم خیلی بدیهیه که اینجور باشه.اگه از گارانتی معتبر و اصلی بگیرید بهترین خدمات رو میده در سال اول کلیه عیب و نقص فنی بصورت رایگان و در سالهای بعد هم رفع مشکل نرم افزاری رایگان و سخت افزاری هم فقط بهای قطعه دریافت میشه.این گارانتی اصلی یاس هست.خود من گوشیمو که خریدم مشکل بنفش شدگی دوربین شدید داشت.بعد از چهار روز که اپدیت کرده بودم کلی نرم افزار نصب کرده بودم بردم فروشنده زنگ زد به یاس چون مشکلو تایید کرد که بعضی گوشیها دارن.خیلی راحت یدونه پلمب دیگه اورد و بهم داد حتی گفت باز کن تست کن اگه پسندت بود ببر.حالا اگه گارانتی نداشتم چی?بله مثلا گارانتی بین اللمل تو ایران الکیه یا فروشگاهایی که یه چیزی میکشن رو قیمت و مثلا گارانتی میکنن مثل البسکو!گوشی گرون قیمت بدون گارانتی اشتباهه.منی که دوتومن دادم برای دویست تومن ارزش داره جنس اصلی و دست نخورده ( باطری و لوازم جانبی رو عوض میکنن )گیرم بیاد.

و البته ناگفته نمونه که برای من و اکثریت همون روت کردن کافی هست تا دور گارانتی رو خط بکشیم. البته راهکارهایی هست که بشه دور زد ولی کلا من با گارانتی توی ایران موافق نیستم. اون گوشی نو هم که میدن گوشی تعمیر شده است که درستش کردن و دوباره پلمب میکنن. من خودم زمان خرید هرجا میرفتم سری 801e با گارانتی بود و خوشبختانه بالاخره سری 801n تایوان بدون گارانتی پیدا کردم. خود فروشنده ها از گارانتی شاکی بودن.
دوست من کجا ۲۰۰ تومن. شاید الان شده باشه ولی اونموقع حدود ۵۰۰ تومن حداقل فرقش بود. من ۲۲۰۰ خریدم ولی همین با یاس قیمت ۲۷۰۰ بود.

Ali~TECH
11-09-2013, 11:22
سلام بچه ها.واسه من یه اپدیت جدید اومده از طرف اچ تی سی.31 مگاببایته. شمارشم 2.24.401.9 . نمیدونم اپدیت کنم یا نه؟کسی گرفته این اپدیتو؟

سلام عزیزم من همونطوری هم که قبلا گفتم 1 ماه پیش اپدیت کردم اینو بیلد نامبر رو تغییرا هم اضافه شدن کیبرد گوگل +رفع بعضی باگ هاست.2.24.401.9 هست اپ کن عزیزم.:df::by:

lamra
11-09-2013, 13:22

دوست عزیز یاد بگیریم توی زندگی قبل از تحقیق تهمت نزنیم اولا اینکه منظور من گارانتی یاس نبوده بلکه آرین بوده و من هیچ جایی اشاره به یاس نکردم آدرس شرایط گارانتی هم پایین می ذارم واستون که بیشتر دقت کنید دوست من

http://www.aryanmena.com/fa/content/cat180/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C/

arsinnn
11-09-2013, 14:15
دوست عزیز یاد بگیریم توی زندگی قبل از تحقیق تهمت نزنیم اولا اینکه منظور من گارانتی یاس نبوده بلکه آرین بوده و من هیچ جایی اشاره به یاس نکردم آدرس شرایط گارانتی هم پایین می ذارم واستون که بیشتر دقت کنید دوست من

http://www.aryanmena.com/fa/content/cat180/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C/

بهرحال صحبت برسر گارانتی بود نه شرکت خاصی که شما اگر هم منظورتون ارین بوده تو نوشتتون اسمی از ارین نیاوردید و نوشتید که تو سایتهاشون شرایط گارانتی رو ببینید منصرف میشید.واقعا ارین اگه دوربین و السی دی رو گارانتی نکنه معلومه که حقه بازه.یاس اگه 50 تومن گرونتر میده هم بیمه ایران روش هست. و هم یه هندسفری بلوتوث اشانتیون داد که بیش از 50 تومن ارزش داره.درکل من با این حرف که خیلیها تو نت میزنن که گارانتی تو ایران بیخوده و پول هدر دادنه مخالفم و میگم اگه گارانتی اصلی بگیری دیگه ایران و غیر ایران نداره چون گارانتی اصلی تابع شرایط کمپانی سازنده هست.

arsinnn
11-09-2013, 14:32
و البته ناگفته نمونه که برای من و اکثریت همون روت کردن کافی هست تا دور گارانتی رو خط بکشیم. البته راهکارهایی هست که بشه دور زد ولی کلا من با گارانتی توی ایران موافق نیستم. اون گوشی نو هم که میدن گوشی تعمیر شده است که درستش کردن و دوباره پلمب میکنن. من خودم زمان خرید هرجا میرفتم سری 801e با گارانتی بود و خوشبختانه بالاخره سری 801n تایوان بدون گارانتی پیدا کردم. خود فروشنده ها از گارانتی شاکی بودن.
دوست من کجا ۲۰۰ تومن. شاید الان شده باشه ولی اونموقع حدود ۵۰۰ تومن حداقل فرقش بود. من ۲۲۰۰ خریدم ولی همین با یاس قیمت ۲۷۰۰ بود.

بحث روت کردن رو درست میگید اگه کسی بخواد روت کنه دیگه پول اضافی بابت گارانتی نباید بده ولی اینکه روت ازگارانتی خارج میکنه خیلی طبیعیه اینجوری باشه چون در فرایند روت کردن خیلی اتفاقات ازجمله بریک شدن میتونه اتفاق بیافته که مسولیتش باخود فرده و این نقص گارانتی نیست.اما معمولا در گارانتی تعویض خود گوشی انجام نمیشه وتعمیرش میکنن.مال من هم اگه اینجوری شد نمایندگی فروش اینکارو کرد نه خود یاس اونهم چون مطمئن شد که یاس ازش قبول میکنه یه دونه دیگه بمن داد ضمن اونکه تازه ازش خریده بودم و زیر بار ارسال به گارانتی نرفتم و گفتم باید یه نو بهم بدی. پس نمیشه گفت تعمیری رو پلمب میکنن و جای نو میدن.اگه بخوایم اینجوری حساب کنیم بدون گارانتی ها هم معمولا 24تا48 ساعت فروشنده مهلت تست میده وایرادی باشه عوض میکنه .اونارو هم که دور نمیندازن پس احتمال خرید گوشی برگشتی در بدون گارانتی هم هست.

arianat
11-09-2013, 15:20
بحث روت کردن رو درست میگید اگه کسی بخواد روت کنه دیگه پول اضافی بابت گارانتی نباید بده ولی اینکه روت ازگارانتی خارج میکنه خیلی طبیعیه اینجوری باشه چون در فرایند روت کردن خیلی اتفاقات ازجمله بریک شدن میتونه اتفاق بیافته که مسولیتش باخود فرده و این نقص گارانتی نیست.اما معمولا در گارانتی تعویض خود گوشی انجام نمیشه وتعمیرش میکنن.مال من هم اگه اینجوری شد نمایندگی فروش اینکارو کرد نه خود یاس اونهم چون مطمئن شد که یاس ازش قبول میکنه یه دونه دیگه بمن داد ضمن اونکه تازه ازش خریده بودم و زیر بار ارسال به گارانتی نرفتم و گفتم باید یه نو بهم بدی. پس نمیشه گفت تعمیری رو پلمب میکنن و جای نو میدن.اگه بخوایم اینجوری حساب کنیم بدون گارانتی ها هم معمولا 24تا48 ساعت فروشنده مهلت تست میده وایرادی باشه عوض میکنه .اونارو هم که دور نمیندازن پس احتمال خرید گوشی برگشتی در بدون گارانتی هم هست.

بله امکانش هست. ولی اگه خوب بگردی میتونی پلمب اصلی هم گیر بیاری. در ضمن خیلی ها هم از کشورهای دیگه و از خود نمایندگی های اصلی میگیرن.
من تنها گارانتی که توی ایران قبول دارم سازگار ارقام هست.
بعد هم دوست عزیز تمام گوشی ها توی گارانتی پلمبشون باز میشه و چک میشه. این یعنی گوشی از پلمب اصلی در اومده. چه تضمینی شما دارید که گوشی تعمیری رو اینا دوباره پلمب نکنن و جای نو ندن دست فروشنده ها و اشخاص دیگر.
یعنی چه با گارانتی دوباره چه بدون گارانتی
شما کی دیدی توی جایی مزایده خرید گوشی های رفرشی و تعمیری گارانتی ها باشه؟ لابد میفرستن شرکت
اصلی حتما!!!!!
باز توی خارج واسه گوشی های رفرشی مزایده میگذارن و اگه سریال رو چک کنی مشخص میشه که رفرشی
بوده است یا خیر.( توی شرکت های دیگه رو تست نکردم ولی اپل اینطور است. )

راستی کجا بدون گارانتی ۴۸ ساعت مهلت تست میده.
نکنه منظورتون دیجی کالا هست.
فروشنده گوشی رو باز کنه اگه اشکالی همون جا داشت میشه کاری کرد. شما ۳ ساعت تست کن. ولی تست تموم بشه دیگه مگه شرایط خاصی باشه که عوض کنه.

chelsea2013
11-09-2013, 15:26
دوستان لازمه اینو بگم که دیگه یاس بیمه نمیکنه
من 2هفته پیش خریدم با گارانتی یاس2200

Ali~TECH
12-09-2013, 15:36
بروبچ اچ تی سی وان باز چطورن چه خبر چرا ساکتین؟؟؟من در حال نصب و اجرای Real Racing 3 هستم ببینم اجرا میشه یا نه.

Pedram ag
12-09-2013, 17:30
بروبچ اچ تی سی وان باز چطورن چه خبر چرا ساکتین؟؟؟من در حال نصب و اجرای Real Racing 3 هستم ببینم اجرا میشه یا نه.

اجرا میشه مثه هلو.من اسفالت۸ و مدرن کامبت۴ رو هم نصب کردم::::

Ali~TECH
12-09-2013, 17:59

پدرام یه لینکی اگه یادت باشه امید داد دارم اونو دانلود میکنم چون هرنسخه ای تست کرد افلاین اجرا نشد وخواست دانلود کنه همش این نسخه 1.2.0 رو دارم دان میکنم امید کاربر Wolf گفت اجرا من کردم حالا نمیدونم.بشه نشه.:cv::df:

Wolfomid
12-09-2013, 18:15
پدرام یه لینکی اگه یادت باشه امید داد دارم اونو دانلود میکنم چون هرنسخه ای تست کرد افلاین اجرا نشد وخواست دانلود کنه همش این نسخه 1.2.0 رو دارم دان میکنم امید کاربر Wolf گفت اجرا من کردم حالا نمیدونم.بشه نشه.:cv::df:

دا من از همون لینکی ک بهت دادم دارم بازی میکنم و کلی حال میکنم
نمیدونم واسه شما چرا اجرا نمیشه
ب یکی از بچه های دیگه هم دادم اون هم مشکلی نداشت

arianat
12-09-2013, 18:20

جالبه. توی گوگل پلی با وان رفتم زده بود ماست وانتد با دستگاه شما سازگار نیست ( البته نوشته بود این ورژن) و دکمه خرید اصلا نبود.
من همون ورژن رو کرک شده نصب کردم و از داخل خودش دیتا بازی رو دانلود کردم.
بازی اجرا شد و با کیفیت عالی بدون کوچکترین لگ و با بالاترین گرافیک
من همه بازیهایی که بالا نوشتید نصب کردم. تنها بازی Pure Chess رو نتونستم اجرا کنم. یعنی اصلا سازگار نیست.

Ali~TECH
12-09-2013, 18:43

سلام داداش هنوز نصب نکردم لینکی که دادی دارم دانلودش میکنم فعلا 600 مگش رفته دستت درنکنه.:cv:

arsinnn
12-09-2013, 19:18
اقایون کسی ورژنی از ndrive سراغ داره که با اندروید 4.2 رو وان جواب بده?نسخه های قبلیش با 4.2سازگار نیستند.یه جدیدش هم اومده فقط رو سامسونگ جواب میده!

shayan_boss
12-09-2013, 22:07

گوشی من که لگ داره با real racing .... دیتا هم با خود گوشی گرفتم...واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم...برنامه و بازی زیاد نصب میکنم خیلی لگ میده...اسفالت هم بعضی جاها لگ داره
واقعا بد جوری ضد حال خوردم

Pedram ag
12-09-2013, 22:48
گوشی من که لگ داره با real racing .... دیتا هم با خود گوشی گرفتم...واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم...برنامه و بازی زیاد نصب میکنم خیلی لگ میده...اسفالت هم بعضی جاها لگ داره
واقعا بد جوری ضد حال خوردم

ریل ریسینگ برا منم لگ میزنه منتها خیلی کم و در حدی نیست که نسه بازی کرد!!منم با خود گوشی گرفتم.از اخرین ورژن هم استفاده میکنم

arianat
12-09-2013, 23:05
ریل ریسینگ برا منم لگ میزنه منتها خیلی کم و در حدی نیست که نسه بازی کرد!!منم با خود گوشی گرفتم.از اخرین ورژن هم استفاده میکنم

من با خود گوشی کرفتم. خدایی اصلا تا حالا نه توس سنس نه توی بازیها لگ نداشتم.
دوستان اول رمتون رو خالی کنید. برنامه هایی که اضافی هستند رو Stop کنید. بعد از اپدیت رام حتما ریستوری فکتوری کنید.
نهایتا اگه باز هم لگ داشت تیک پاور سیور رو بردارید.

Pedram ag
12-09-2013, 23:21
من بعد اپدیت۴.۲.۲ ریست نکردم.الانم most wanted رو گرفتم بدون مشکل احراشد

chelsea2013
13-09-2013, 00:41
من most wanted+آسفالت8+fifa12رو بازی میکنم بدون هیچ مشکل یا لگ

Pedram ag
13-09-2013, 01:47
Real football 2013&2012 هم اجرا شدند به راحتی

Dr.B.M
13-09-2013, 03:09
پدرام جان یادمه وختی وان داشتم منم لگ داشتم تو rr3!!! یادمه کرنل المنتال ایکس رو زدم که کلاک gpu و cpu رو بالا تر میبرد و هیت ترولیت رو تغییر میداد و وضعیت بهتر میشد :by: البته گوشی تو بازی داغی شدیدی پیدا میکرد ولی خب موثر بود.یه سرچ کن ببین کرنل رو واسه ۴.۲.۲ هم اپ کردن ؟امتحانش کن بهتر میشه:cv:

Pedram ag
13-09-2013, 03:35
پدرام جان یادمه وختی وان داشتم منم لگ داشتم تو rr3!!! یادمه کرنل المنتال ایکس رو زدم که کلاک gpu و cpu رو بالا تر میبرد و هیت ترولیت رو تغییر میداد و وضعیت بهتر میشد :by: البته گوشی تو بازی داغی شدیدی پیدا میکرد ولی خب موثر بود.یه سرچ کن ببین کرنل رو واسه ۴.۲.۲ هم اپ کردن ؟امتحانش کن بهتر میشه:cv:

ممنون عزیز منتها همونجور که خودت گفتی حسش نیست!!!

shayan_boss
13-09-2013, 15:52

من از همین کرنل استفاده میکنم..بله هم واسه 4.2.2 اومده هم 4.3
اورکلاک هم کردم ولی لگ داره لامصب...زشته بخدا واسه همچین گوشی که سر بازی لگ بده...ولی اینو میشه همینجوری بازی کرد gangstar vegas رو که راه نداره اینقدر تیک داره
تنها مزیت IOS بخدا همینه که اگه این بازی ها درست بشه و 30fps اجرا شه دیگه هیچ دلیلی واسه کوچ به آیفون وجود نداره

Pedram ag
13-09-2013, 17:37
من الان نمیتونم وگاس رو تست کنم ولی سعی میکنم تا امشب تستش کنم.چون تا حالا بازی ندیدم روی این اونجوری لگ بزنه

Ali~TECH
13-09-2013, 18:12
خدمت دوستان عرض کنم که با فایل نصبی+دیتایی که دوست عزیزم امید جانWolfOmid قرار داده بود تونستم به راحتی بازی Real Racing3 رو روی One اجراش کنم.ممنون وتشکر داداشی کاملا افلاین یهویی مثه هلو اجرا شد.گرافیکش ادمو شکه میکنه نرمی حرکات ماشینها+گرافیک مثال زدنی و صدا و افکتهای جالب و حرفه ای.ممنون.:df::cv::bp::bp:

Mahditt
13-09-2013, 19:15
دوستان من واقعا گیج شدم :sign_help:
من واقعا موندم چیکار کنم
یکی میگه یاس از کشور های عربی وارد می کنه یکی میگه اصلیه یکی میگه اصلی نیست یکی میگه ارزش داره یکی میگه ارزش ندارم
دیونه شدم یک کلام بگید اگه اینی که یاس میده همون بیلد نامبر 401 و سریال نامبر fa رو داره برم از همون جا بخرم واس من پولش زیاد مهم نیست فقط نمیخام ریسک کنم:df:

arsinnn
13-09-2013, 19:36
من واقعا موندم چیکار کنم
یکی میگه یاس از کشور های عربی وارد می کنه یکی میگه اصلیه یکی میگه اصلی نیست یکی میگه ارزش داره یکی میگه ارزش ندارم
دیونه شدم یک کلام بگید اگه اینی که یاس میده همون بیلد نامبر 401 و سریال نامبر fa رو داره برم از همون جا بخرم واس من پولش زیاد مهم نیست فقط نمیخام ریسک کنم:df:

چرا گیج شدی. بله یاس همون بیبد ت
نامبر401و سری FAرو میده که اصلی هست.رام عربیه یعنی که زبان عربی رو تو منوهاش و سرویسهاش مثل اخبار و فید و این چیزها ساپورت میکنه.که عربی که باشه فارسی هم داره دیگه چون حروفش یکیه.ولی قطعا ساخت تایوانه و لوازم جانبیش هم اصلیه.از خود HTC هم بپرسی نمایندگیشو تو ایران ادرس یاس میده پس دیگه ریسک نداری و مطمئن و با گارانتی اصلی میخری.اونهایی که میگن ارزش نداره بخاطر پولش و تفاوت قیمتش میگن که 200 تومنی گرونتره.حاالا خودت ببین اگه گارانتی میخوای و جنس اصل و دست نخورده یاس بگیر اگر پول مهمه برات برو بگرد یه بدون گارانتی رو کامل تست کن و بگیر.مهمترین چیزیهم که موقع خرید دقت کنی همون دوربینه تو نور خیلی کم وبدون فلش ببین چطور عکس میگیره.

arsinnn
13-09-2013, 19:50
من واقعا موندم چیکار کنم

درکل هم htcدوتا کارخانه داره یکی در تایوان یکی در چین که هردوتاش اصلین وفرقی باهم ندارن فقط رام ها رو بخاطر زبان و سرویسهای اینترنتی برای مناطق مختلف میزنن مثل خاورمیانه (عربی)یا اسیا(چینی)یا اروپا و امریکا.ما چیزی بنام وان غیر اصلی نداریم مگه اون تقلبیها که طرح اصلی میرنن که کاملا تابلو و مشخصه وبعید و تقریبا غیر ممکنه فروشنده ای طرح رو جای اصلی بفروشه.تنها بعضی وقتها فروشنده ها لوازم جانبی مثل هندسفری یا باطری یا شارژر رو برمیدارن جاش غیر اصلی میگذارن تا سود بیشتری کنند.در این مورد اگه ازنمایندگی بگیری مطمئن خواهی بود که دست نخورده.اگه بدون گارانتی بگیری دیگه باید خیلب دقت کنی تا پلمب باشه.

Mahditt
13-09-2013, 20:05
مهمترین چیزیهم که موقع خرید دقت کنی همون دوربینه تو نور خیلی کم وبدون فلش ببین چطور عکس میگیره.

این کار رو برای بی گارانتی گفتی یا با گارانتی

ehsan_eee_000
13-09-2013, 21:08
من most wanted+آسفالت8+fifa12رو بازی میکنم بدون هیچ مشکل یا لگ

منم هیچ گونه لگی در real racing3 ندارم و باز کاملا راحت و روون هست
فقط محبت کنین بگین اسفالت 8 رو چطور بریزم که باز کنه؟! من اول فیل APK رو گرفتم بعدم دیتا رو در obb ریختم موقع بازی هم آنلاین بودم اونم با سرعت خیلی زیاد و اکانت جی میل هم اوکی بود اما از بازی میپره بیرون!

.::naderFLY::.
13-09-2013, 23:07
منم هیچ گونه لگی در real racing3 ندارم و باز کاملا راحت و روون هست
فقط محبت کنین بگین اسفالت 8 رو چطور بریزم که باز کنه؟! من اول فیل APK رو گرفتم بعدم دیتا رو در obb ریختم موقع بازی هم آنلاین بودم اونم با سرعت خیلی زیاد و اکانت جی میل هم اوکی بود اما از بازی میپره بیرون!

به خاطر اینکهapk با رام سازگاری نداره apk های دیگه رو تست کنید

Wolfomid
13-09-2013, 23:16
خدمت دوستان عرض کنم که با فایل نصبی+دیتایی که دوست عزیزم امید جانWolfOmid قرار داده بود تونستم به راحتی بازی Real Racing3 رو روی One اجراش کنم.ممنون وتشکر داداشی کاملا افلاین یهویی مثه هلو اجرا شد.گرافیکش ادمو شکه میکنه نرمی حرکات ماشینها+گرافیک مثال زدنی و صدا و افکتهای جالب و حرفه ای.ممنون.:df::cv::bp::bp:

خوب خدارو شکر درست شد
دیدی داش عجب گرافیکی داره!!؟
لگ هم نداره
عالیه

Ali~TECH
14-09-2013, 07:09
خوب خدارو شکر درست شد
دیدی داش عجب گرافیکی داره!!؟
لگ هم نداره
عالیه

اره ممنون گرافیکش نرم وباحاله لگ هم ندیدم من کامللا روون و توپ و عالیه.تشکر.:cv::cv::cv:

arsinnn
14-09-2013, 18:15
این کار رو برای بی گارانتی گفتی یا با گارانتی

فرقی نداره.بعضی وان ها مشکل بنفش شدگی رو شدیدتر دارن بعضی خیلی بهترن.چه با و چه بی گارانتی ممکنه این مشکلو داشته باشه.پس بهرحال باید با دقت چک بشه.درسته باگارانتی که باشه درستش میکنن ولی چرا از همون اول ادم سالمش رو نگیره!

jefri65
15-09-2013, 10:38
دوستان برای ریلاک کردن و رم اصلی فلش زدن باید ریکاوری استوک و کرنل استوک رو فلش بزنم دیگه...
حالا این فایلا رو از کجا پیدا کنم؟ یه بکاپی از رمم دارم از فایلای اون میتونم استفاده کنم؟
software number : 1.28.401.7

ehsan_eee_000
15-09-2013, 19:47
دوستان HTC گویا قول 1 آپدیت نرم افزاری رو واسه مشکل بنفش شدن دوربین وان داده!
http://www.androidauthority.com/htc-one-camera-purple-tint-268232/

ehsan_eee_000
15-09-2013, 20:54
به خاطر اینکهapk با رام سازگاری نداره apk های دیگه رو تست کنید

با 1 apk دیگه هم تست کردم الان اما نشد!
اول عکس 2تا ماشین میاد و مینویسه که به درستی بازی دان شده اما بعد که میره روی لوگوی گیم لفت میپره بیرون از بازی!
درضمن رامم هم رسمی هست و 4.2.2

arsinnn
15-09-2013, 21:33
دوستان HTC گویا قول 1 آپدیت نرم افزاری رو واسه مشکل بنفش شدن دوربین وان داده!
http://www.androidauthority.com/htc-one-camera-purple-tint-268232/

درسته من با گارانتی هم که تماس داشتم گفت که درحال پیگیری برای یک اپدیت دوربین جهت حل این مشکل هستیم.خبر خوبیه ضمنا گفته که اگه گارانتی دارید و نمیخواید تا اومدن اپدیت دوربین صبر کنید میتونید ببرید براتون تعویضش کنند.اینو خود پشتیبانی htcهم بمن گفت در جواب ایمیلی که دادم ادرس نمایندگی در تهران روداد گفت مراجعه کن تا عوض کنند.تو قسمت پایین همون صفحه رای گیری هست که ببینند چه کسانی مشکل دارند ظاهرا 76درصد گفتند مشکل رو دارند.شماهم بهتره رای بدید اگه مشکل دارید چون مسلما تعداد شکایتها در سرعت پیگیری مشکل موثره.

arsinnn
15-09-2013, 21:47
با 1 apk دیگه هم تست کردم الان اما نشد!
اول عکس 2تا ماشین میاد و مینویسه که به درستی بازی دان شده اما بعد که میره روی لوگوی گیم لفت میپره بیرون از بازی!
درضمن رامم هم رسمی هست و 4.2.2

من اسفالت8 رو از سایت اندرویدکده گرفتم و بدون کوچکترین مشکلی رو رام 4.2.2اجرا میکنم.شما فایل نصبی این سایت رو هم امتحان کن .

arsinnn
16-09-2013, 13:50
یه خبر خوب دیگه ظاهرا اچ تی سی بطور رسمی اعلام کرده در اپدیت 4.3 که بزودی عرضه میشه پچ مربوط به اصلاح عملکرد دوربین وان در نورکم را هم لحاظ خواهد کرد.اینهم لینک خبر

http://www.trustedreviews.com/news/htc-one-android-4-3-update-to-address-camera-issues

shayan_boss
17-09-2013, 14:10
دوستان گوشی من اون آرم بیتش پشتش نصف و نیمه پاک شده بود..خیلی ضایع و رو اعصاب بود منم استون ورداشتم با دستمال روش کشیدم ، درجا بار اول همش پاک شد !!! خودمم باورم نمیشه !!
ولی قیافش الان جالب و کلاسیک شده...:df:

ehsan_eee_000
17-09-2013, 18:28
من اسفالت8 رو از سایت اندرویدکده گرفتم و بدون کوچکترین مشکلی رو رام 4.2.2اجرا میکنم.شما فایل نصبی این سایت رو هم امتحان کن .

هردو فایل نصبی این سایت رو هم تست کردم اما جواب نداد!
آیا لازمه که حتما دیتا رو هم دوباره ازین سایت بگیرم؟!

arsinnn
17-09-2013, 20:02
هردو فایل نصبی این سایت رو هم تست کردم اما جواب نداد!
آیا لازمه که حتما دیتا رو هم دوباره ازین سایت بگیرم؟!

من اون فایل افلاینش رو گرفتم که راحت هم اجرا شد.معمولا دیتا نباید فرقی کنه اما اگه مشکل نت نداری دیتاروهم از همین سایت بگیر و یه امتحانی کن دیگه اگه نتونی اجرا کنی مشکل ازجای دیگست نه بازی چون همینطور که گفتم من دارم با همین رام 4.2 اجراش میکنم.البته اول اون قبلی رو کامل پاکش میکردی یبار گوشیو ریستارت کن.بعد این فایل نصبی رو نصبش کن و دیتارو هم بریز .محل دیتا رو درست میرریزی داخل obb?بعد هم بار اول که میخوای اجرا کنی با سایفون به گوگل پلی وارد بشو و جیمیلت هم ساین باش بعد بازیو اجرا کن.دیگه نباید مشکلی باشه.یبار این کارو کن باهمون دیتای قبلی اگه نشد دیتارو هم از همون سایت بگیر و بهمین روش اجرا کن.

jefri65
18-09-2013, 01:57
دوستات من 1.36.599 بودم و الان تغییر دادم و شدم 2.24.401 اون موقع اندرویدم 4.1.2 بود و اپدیتی برای دوربینش اومد که ایکن دوربین عوض شد و رنگی و نارنجی شد.کیفیت عکسای اونموقع رو با الان مقایسه میکنم وحشتناک فرق دارن...خیلی بد شده الان..خدا کنه تو اپدیت بعدی بتونم همونو کیفیتو داشته باشم

mohsenking
18-09-2013, 10:42
بچه ها با این اوصاف آپدیت نکنیم به ۴.۳ ؟
راستی توی تبلیغات یکی از مودای عکاسیش هست که حرکات یه سوژه مثلا پرش یک نفر رو عکس انداخته بود
اون چجوریه ؟
میشه بگین از کجا باید اینکارو کنم،اسمش چیه

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Ali~TECH
19-09-2013, 14:45
سلام دوستان من چطور میتونم از صفحه گوشیم اسکرین شات بگیرم؟؟؟؟؟:cv::df::dh:

Wolfomid
19-09-2013, 15:09
سلام دوستان من چطور میتونم از صفحه گوشیم اسکرین شات بگیرم؟؟؟؟؟:cv::df::dh:

دکمه پاور رو نگه دار و دکمه home رو بزن

Ali~TECH
19-09-2013, 15:13
دکمه پاور رو نگه دار و دکمه home رو بزن

سلام امید جان داداش کردم این کار رو یه صدایی مثل شاتر دوربین داد و بعد اومدم بیرون از نرم افزار هر چی دنبال عکس گشتم نبود کجا ذخیره میشه؟:dg:

arianat
19-09-2013, 16:35
سلام امید جان داداش کردم این کار رو یه صدایی مثل شاتر دوربین داد و بعد اومدم بیرون از نرم افزار هر چی دنبال عکس گشتم نبود کجا ذخیره میشه؟:dg:

داش علي توي همون گالري از حالت Event به حالت البوم برو. بعدش پايين اخرين البوم واسه. اسكرين شات است.

Ali~TECH
19-09-2013, 17:00
داش علي توي همون گالري از حالت Event به حالت البوم برو. بعدش پايين اخرين البوم واسه. اسكرين شات است.

والا رفتم 2 تا عکس اسکرین شات معذرت میخوام بی کیفیت تخمی پیدا کردم اینجوری عکس میندازه؟؟؟؟من قبلا سونی ایکسپریا اس داشتم اسکرین با کیفیتی میگرفت خدا ببین اینو اینو انداخته.>>>
905100

arianat
19-09-2013, 17:14
والا رفتم 2 تا عکس اسکرین شات معذرت میخوام بی کیفیت تخمی پیدا کردم اینجوری عکس میندازه؟؟؟؟من قبلا سونی ایکسپریا اس داشتم اسکرین با کیفیتی میگرفت خدا ببین اینو اینو انداخته.>>>
905100

دادا شما بيلدتون ٤.٤.٢ است. اگه اره ميتوني از طريق نوتفيكشن سنتر هم اسكرين شات بگيري
والا اسكرين شات اين گوشي خيلي باكيفيت هست. حالا نميدونم چرا اينجوري هست.

Ali~TECH
19-09-2013, 17:28
دادا شما بيلدتون ٤.٤.٢ است. اگه اره ميتوني از طريق نوتفيكشن سنتر هم اسكرين شات بگيري
والا اسكرين شات اين گوشي خيلي باكيفيت هست. حالا نميدونم چرا اينجوري هست.

اره داداشی اخرین اپدیتو هم گرفتم 4.2.2 و بیلد نامبر 2.24.401.9 هست اخرین اپدیت 30 مگابایتی رو هم گرفتم.اون روش نوتفیکشن سنتر کجاس؟ببخشید میپرسم مرسی.:df::by:

Pedram ag
19-09-2013, 17:41
اره داداشی اخرین اپدیتو هم گرفتم 4.2.2 و بیلد نامبر 2.24.401.9 هست اخرین اپدیت 30 مگابایتی رو هم گرفتم.اون روش نوتفیکشن سنتر کجاس؟ببخشید میپرسم مرسی.:df::by:

بفرماhttp://img.tapatalk.com/d/13/09/19/ajezudaz.jpg

Ali~TECH
19-09-2013, 17:49
پدرام جان مرسی پیداش کردم خوب الان مثلا داخل بازی یا برنامه ای چیزی هستم میخوام اسکرین شات تهیه کنم چطور بیام اونو بیارم از اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نم یشه که میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:bz:

Pedram ag
19-09-2013, 17:57
پدرام جان مرسی پیداش کردم خوب الان مثلا داخل بازی یا برنامه ای چیزی هستم میخوام اسکرین شات تهیه کنم چطور بیام اونو بیارم از اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نم یشه که میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:bz:

خو از همون پاور با هوم استفاده کنید.

Ali~TECH
19-09-2013, 18:00
خو از همون پاور با هوم استفاده کنید.

خو کردم اون شد کیفیتش دیگه یعنی همون قدر هست؟؟؟؟:df:

Pedram ag
19-09-2013, 18:18
خو کردم اون شد کیفیتش دیگه یعنی همون قدر هست؟؟؟؟:df:

http://img.tapatalk.com/d/13/09/19/2ypa8ame.jpg
این کیفیت منه.مشکلی هم باهاش ندارم

Ali~TECH
19-09-2013, 18:22
پدرام جان مال منم اینجا اره این کیفیتشه دقیقا ولی مثلا تشریف ببر تو بازی یا برنامه ای یه اسکرین شات برام بزار.مرسی.مثلا بازی چیزی.مرسی.:df::bf:

Pedram ag
19-09-2013, 18:25
پدرام جان مال منم اینجا اره این کیفیتشه دقیقا ولی مثلا تشریف ببر تو بازی یا برنامه ای یه اسکرین شات برام بزار.مرسی.مثلا بازی چیزی.مرسی.:df::bf:

بفرما
http://img.tapatalk.com/d/13/09/19/qytyma7y.jpg
http://img.tapatalk.com/d/13/09/19/vebygudy.jpg

Ali~TECH
19-09-2013, 18:32
مرسی منم الان تست میکنم نسخه 1.0.1 اسفالت رو از کجا گرفتی؟افلاین؟؟؟؟به منم بده دانلود کنم فقط فایل نصبی رو میخوام دیتا رو دارم.مرسی.نسخه 1.0.0 رو داشتم حذفش کردم.:cv:

Pedram ag
19-09-2013, 18:33
مرسی منم الان تست میکنم نسخه 1.0.1 اسفالت رو از کجا گرفتی؟افلاین؟؟؟؟به منم بده دانلود کنم فقط فایل نصبی رو میخوام دیتا رو دارم.مرسی.نسخه 1.0.0 رو داشتم حذفش کردم.:cv:

از گوگل پلی گرفتم.۹۹ سنت برام اب خورد

Ali~TECH
19-09-2013, 18:36
از گوگل پلی گرفتم.۹۹ سنت برام اب خورد

اون اب خوردنت هی دمت گرم میدی منم نصب کنم؟؟؟؟پولی باشه میریزم حسابت.:ck:

Pedram ag
19-09-2013, 18:37
اون اب خوردنت هی دمت گرم میدی منم نصب کنم؟؟؟؟پولی باشه میریزم حسابت.:ck:

مگه گوگل پلی شما باز هست؟

Ali~TECH
19-09-2013, 18:39
مگه گوگل پلی شما باز هست؟

من اره برا من باز هست چطور؟؟؟؟میگم فایل نصبیتو که داری بده نصب کنم دیتاشو دارم.:bp:

Ali~TECH
20-09-2013, 16:22
دوستان اینم اسکرین شات از گوشی بنده.>>>
905354

905366

905367

905389

905390

Wolfomid
20-09-2013, 16:38
دوستان اینم اسکرین شات از گوشی بنده.>>>
905354

905366

905367

905389

905390

داداش بازی ها و برنامه هایی ک داری رو از کجا گرفتی؟
مثل mc4, smurfs, doa2, asphalt 8, و....
همه آفلاین بودن؟
لینک بده بیزحمت

Ali~TECH
20-09-2013, 16:48
داداش بازی ها و برنامه هایی ک داری رو از کجا گرفتی؟
مثل mc4, smurfs, doa2, asphalt 8, و....
همه آفلاین بودن؟
لینک بده بیزحمت

سلام امید جان تشریف بیار اون یکی انجمن که کاربر فعال هستم همشو از اونجا عرض به حضورت اسفالت 8 قبلا نسخه 1.0.0 رو نصب داشتم امدم قمپز در کنم نسخه 1.0.1 بنصبم کلا نصب نشد بعد الان دیگه نسخه قبلی هر کاری میکنم نصب نمیشه در مورد بقیه بازیها من خودم دربست نوکرتم بیشترشو تو انجمن خودمون که هستم اون یکی منظورمه نه اینجا اپلود کردم خودم از جمله ند فور اسپید ماست وانتد و بقیشم از اندروئیدکده گرفتم.

mehdydry
21-09-2013, 01:50
سلام
سایتی هست که گوشی HTC ONE داران عکسهای گرفته شده با گوشی خودشون رو اونجا قرار بدن؟؟؟

arsinnn
21-09-2013, 05:42
من یکی از طرفداران برندhtcهستم اما متاسف میشوم که میبینم اخیرا این برند ازلحاظ نرم افزاری در حدی که باید ظاهر نمیشود.htcبهترین و با کیفیت ترین طراحی و سخت افزار را دارد اما از یکی دو سال اخیر شاهد گاف های عجیب نرم افزاری از این برند هستیم.اشکال و فعال نشدن وای فای در نسخه های اولیه سنسشن و وان ایکس.ایراد عجیب و غریب لگ زدن بعضی کدک های تصویری اچ دی در پلیر اصلی وان درحالیکه یک برنامه مجانی چند مگی براحتی اینکار را انجام میدهد.مشکل نویز دوربین وان در نور کم تعدادی از این دست گافها هستند.شاید بگید اشکال تو هر گوشی ممکنه پیش بیاد ولی میبینیم که سایر برندها و مدلهای رقیب معمولا چنین مشکلاتی ندارند.بنظرم htcباید تجدید نظر و خانه تکانی اساسی در تیم نرم افزاری خود بکند در غیر اینصورت کاربران خود را ناراضی و دچار ریزش خواهد کرد.مثلا هرجور فکرشو میکنم میبینم سنس5 بجای پیشرفت یکقدم به عقب برداشته نسبت به سنس4.محیط خیلی ساده تر و کم گرافیک تر. رابط کاربری سخت تر که دسترسی به قسمتها را مشکلتر میکند.وجود دکمه سرچ و خصوصا اپشن در هوم اسکرین خود گوشی بسیار کاربردی بود و کار با گوشی را ساده میکرد.نمیدانم حذف انها چه علت یا برتری دربر داشته.وایدجتها که مشخصه و بنوعی شناسنامهhtc بوده اند بسیار مختصر شده اند چه از لحاظ تنوع در نوع وچه تنوع در سایزها و نسخه های مختلف ویدجتها.خبری از ساعتهای زیبا و منحصر بفردhtcنیست.وایدجت تمام صفحه موزیک واقعا جایش خالیصت.از طرفی شخصی سازی رابط کاربری هم بسیار محدود شده و خبری از قالب های مختلف و رنگهای مختلف در نوار منو هاو علامت باطری و غیره نیست!خیلی ها تو فرومهای خارجی هم از htc میخواستند که سنس4 را بهشان برگرداند و 5 رابرای خودش نگه دارد منکه موافقم نظر شما چیست?

Wolfomid
21-09-2013, 11:55
من یکی از طرفداران برندhtcهستم اما متاسف میشوم که میبینم اخیرا این برند ازلحاظ نرم افزاری در حدی که باید ظاهر نمیشود.htcبهترین و با کیفیت ترین طراحی و سخت افزار را دارد اما از یکی دو سال اخیر شاهد گاف های عجیب نرم افزاری از این برند هستیم.اشکال و فعال نشدن وای فای در نسخه های اولیه سنسشن و وان ایکس.ایراد عجیب و غریب لگ زدن بعضی کدک های تصویری اچ دی در پلیر اصلی وان درحالیکه یک برنامه مجانی چند مگی براحتی اینکار را انجام میدهد.مشکل نویز دوربین وان در نور کم تعدادی از این دست گافها هستند.شاید بگید اشکال تو هر گوشی ممکنه پیش بیاد ولی میبینیم که سایر برندها و مدلهای رقیب معمولا چنین مشکلاتی ندارند.بنظرم htcباید تجدید نظر و خانه تکانی اساسی در تیم نرم افزاری خود بکند در غیر اینصورت کاربران خود را ناراضی و دچار ریزش خواهد کرد.مثلا هرجور فکرشو میکنم میبینم سنس5 بجای پیشرفت یکقدم به عقب برداشته نسبت به سنس4.محیط خیلی ساده تر و کم گرافیک تر. رابط کاربری سخت تر که دسترسی به قسمتها را مشکلتر میکند.وجود دکمه سرچ و خصوصا اپشن در هوم اسکرین خود گوشی بسیار کاربردی بود و کار با گوشی را ساده میکرد.نمیدانم حذف انها چه علت یا برتری دربر داشته.وایدجتها که مشخصه و بنوعی شناسنامهhtc بوده اند بسیار مختصر شده اند چه از لحاظ تنوع در نوع وچه تنوع در سایزها و نسخه های مختلف ویدجتها.خبری از ساعتهای زیبا و منحصر بفردhtcنیست.وایدجت تمام صفحه موزیک واقعا جایش خالیصت.از طرفی شخصی سازی رابط کاربری هم بسیار محدود شده و خبری از قالب های مختلف و رنگهای مختلف در نوار منو هاو علامت باطری و غیره نیست!خیلی ها تو فرومهای خارجی هم از htc میخواستند که سنس4 را بهشان برگرداند و 5 رابرای خودش نگه دارد منکه موافقم نظر شما چیست?
من زیاد با حرفاتون موافق نیستم
اگه یه گوشی باشه ک هیچ ایرادی نداشته باشه دیگه نیازی ب گوشی های جدید تر و بهتر نیست!!
فقط جنبه جدیدتر شدن رو پیدا میکنن نه بهتر بودن.
دوربین رو ک با یه آپدیت ک خودشونم گفتن توی 4.3 برطرف میشه
سنس هم ک بنظرم سلیقه ایه من باهاش راحتم
البته من اولین تجربه htc م هست ولی قبلا باهاش کار کردم. در مورد فیلم hd باور کنید من فیلم های hd حدود 10 گیگ رو با پلیر خود گوشی دیدم و هیچ مشکلی نداشتن فقط بعضیاشون بی صدا میشدن ک اونم با یه برنامه پلیر حل شد وگرنه هیچ لگی نداشتم
دوستان نظرشون چیه

shayan_boss
21-09-2013, 12:18
واقعا مشکلات به اون حادی که میگین نیست...واقعا گوشی از لحاظ نرم افزاری مشکلی نداره
درسته به GS4 نمیرسه ولی من که تا حالا مشکل نرم افزاری و سنسی نداشتم...
باور کنین دیشب دوستم رو دیدم GS4 خریده بود واقعا خوشحالم وان رو انتخاب کردم...اصلا واسم جذاب نبود گوشیش...
شما دوست عزیز کمبود هایی که حس میکنین رو راحت با یه کاستوم رام میتونین برطرف کنین.مخصوصا viper venom که این رام شخصی سازی فوق العاده ای داره که همه چیز گوشی رو میتونین تغیر بدین..

™EXITMOOD
21-09-2013, 12:39
من با عرایض شما موافقم و فکر می کنن اغلب کاربران قدیمی htc این احساس رو دارند، از جمله خوده بنده... در نهایت امیدوارم Htc به روزهای خوبش برگرده...

من زیاد با حرفاتون موافق نیستم
اگه یه گوشی باشه ک هیچ ایرادی نداشته باشه دیگه نیازی ب گوشی های جدید تر و بهتر نیست!!
فقط جنبه جدیدتر شدن رو پیدا میکنن نه بهتر بودن.
دوربین رو ک با یه آپدیت ک خودشونم گفتن توی 4.3 برطرف میشه
سنس هم ک بنظرم سلیقه ایه من باهاش راحتم
البته من اولین تجربه htc م هست ولی قبلا باهاش کار کردم. در مورد فیلم hd باور کنید من فیلم های hd حدود 10 گیگ رو با پلیر خود گوشی دیدم و هیچ مشکلی نداشتن فقط بعضیاشون بی صدا میشدن ک اونم با یه برنامه پلیر حل شد وگرنه هیچ لگی نداشتم
دوستان نظرشون چیه
دوست عزیزم، همونطور که خودتون هم گفتید نخستین تحربه ی کار با گوشی های پرچم دار Htc رو دارید طی می کنید و باطبع باید رضایتی نسبت به قبل داشته باشید. اما اگر با سنس +4 کار کرده باشید شما هم قبول می کنید که سنس 5 نمی تونه پیشرفت خاصی محسوب بشه که چه بسا در برخی موارد عقب گرد داشته.... در نهایت پیشرفت نرم افزاری سامسونگ حتی ال جی، به نظر من داره از htc پیشی می گیره، در حالی که رابط کاربری و امکانات نرم افزارهای اختصاصی Htc در گذشته ای نه چندان دور بسیار فراگیر و قابل توجه تر از سایرین بودن.

واقعا مشکلات به اون حادی که میگین نیست...واقعا گوشی از لحاظ نرم افزاری مشکلی نداره
درسته به GS4 نمیرسه ولی من که تا حالا مشکل نرم افزاری و سنسی نداشتم...
باور کنین دیشب دوستم رو دیدم GS4 خریده بود واقعا خوشحالم وان رو انتخاب کردم...اصلا واسم جذاب نبود گوشیش...
شما دوست عزیز کمبود هایی که حس میکنین رو راحت با یه کاستوم رام میتونین برطرف کنین.مخصوصا viper venom که این رام شخصی سازی فوق العاده ای داره که همه چیز گوشی رو میتونین تغیر بدین..

شایان جان مهم اینه که یک شرکت در ابتدای عرضه ی یک اسمارت فون چقدر این موارد رو در نظر بگیره. شما تصور کنید شخصی چنین بهایی رو برای یک گوشی پرداخت کنه و بعد بخواد با تست کاستوم رامهای مختلف به نتیجه ی دلخواه برسه! یه جورایی این حس رو به ما می ده که بری لامبورگینی بخری بعد خودت بخووای تیون و تجهیزش کنی تا به حالت ایده عال برسه!
در ضمن همه امکان استفاده از کاستوم رام رو ندارن... خیلی ها هم اصولا دانش این کار رو نندارن و کاربرانی هستند که صرفا نیازهاشون رو در همون ابتدا، از راه امکانات کارخانه ای اجناس تامین می کنند. به هر حال این حرف شما چیزی از مسئولیت شرکت htc در این زمینه کم نمی کنه.

در نهایت من بعد از معرفی One خودم به عنوان یکی از کاربران قدیمی htc و علاقه مندان محصولات این کمپانی بهشون ایمیل زدم و گلایه های لازم رو در اینکه انتظار ما بیش از اینهاست، اعلام کردم. شاید هم محصولات گذشته ی این شرکت اینقدر سطح توقع بنده رو بالا برده.

abbas_392003
21-09-2013, 14:06
با سلام عجیب و غریب به دوستان
این حرفهای که رد و بدل شد همه درسته ولی گوشی با این قدرت سخت ابزاری که داره اگه گرافیک سنس 4+ را میداشت کم میاورد این وجت آب و هوای تمام صفحه حال به کاربر میداد این رو حذف کردن یعنی اگه هه ی فرت فرت از گرافیک سنس کم و کمتر کنند من یکی سراغ یه برند دیگه میرم چون مزیت htc با این سنسشه

AminMzh
21-09-2013, 15:02
من با عرایض شما موافقم و فکر می کنن اغلب کاربران قدیمی htc این احساس رو دارند، از جمله خوده بنده... در نهایت امیدوارم Htc به روزهای خوبش برگرده...
دوست عزیزم، همونطور که خودتون هم گفتید نخستین تحربه ی کار با گوشی های پرچم دار Htc رو دارید طی می کنید و باطبع باید رضایتی نسبت به قبل داشته باشید. اما اگر با سنس +4 کار کرده باشید شما هم قبول می کنید که سنس 5 نمی تونه پیشرفت خاصی محسوب بشه که چه بسا در برخی موارد عقب گرد داشته.... در نهایت پیشرفت نرم افزاری سامسونگ حتی ال جی، به نظر من داره از htc پیشی می گیره، در حالی که رابط کاربری و امکانات نرم افزارهای اختصاصی Htc در گذشته ای نه چندان دور بسیار فراگیر و قابل توجه تر از سایرین بودن.

شایان جان مهم اینه که یک شرکت در ابتدای عرضه ی یک اسمارت فون چقدر این موارد رو در نظر بگیره. شما تصور کنید شخصی چنین بهایی رو برای یک گوشی پرداخت کنه و بعد بخواد با تست کاستوم رامهای مختلف به نتیجه ی دلخواه برسه! یه جورایی این حس رو به ما می ده که بری لامبورگینی بخری بعد خودت بخووای تیون و تجهیزش کنی تا به حالت ایده عال برسه!
در ضمن همه امکان استفاده از کاستوم رام رو ندارن... خیلی ها هم اصولا دانش این کار رو نندارن و کاربرانی هستند که صرفا نیازهاشون رو در همون ابتدا، از راه امکانات کارخانه ای اجناس تامین می کنند. به هر حال این حرف شما چیزی از مسئولیت شرکت htc در این زمینه کم نمی کنه.

در نهایت من بعد از معرفی One خودم به عنوان یکی از کاربران قدیمی htc و علاقه مندان محصولات این کمپانی بهشون ایمیل زدم و گلایه های لازم رو در اینکه انتظار ما بیش از اینهاست، اعلام کردم. شاید هم محصولات گذشته ی این شرکت اینقدر سطح توقع بنده رو بالا برده.

سلام ایلیا جان..چطوری رفیق قدیمی؟!؟حالت خوبه؟!؟چه خبرا؟!؟
میشه اینطور گفت که اکثر کاربرای قدیمی اچ تی سی هستن که از ساده شدن سنس 5 ناراضی هستن اما اگر از همین افراد بپرسید که شما حاضرید سنس 4+ یا 4 رو گوشیتون باشه و هرازگاهی ریلود بشه(این مشکل ریلود شدن سنس واقعا توی وان ایکس روی مخ هست مخصوصا اگر تعداد نرمافزارها و وایجتها بالابره!) یا اینکه سنس 5 باشه که کمی ساده تر هست منتها تو این 3-4 ماهی که من استفغاده میکنم تا الان یک بار لگ و تاخیر و ریلود شدن ندیدم؟!بنظرتون چی جواب میدن؟!؟بنظرم که اکثریتشون به سنس 5 رای میدن!در ضمن سنس 5 بنظرم خیلی خیلی ساده نشده کل تغییراتش بنظر من حذف اسکین ها بوده و برداشتن انیمیشن آب و هوای تمام صفحه!تغییر خاص دیگه ای که خیلی به چشم بیاد و اذیت کننده باشه منی که از ابتدای سنس(روی همون بچه غولی که هنوز داری )باهاش کارکردم ندیدم!نگید کلیدهای پایین رو برداشته و عذاب آور هست و غیره که اون روی آدم بالا میاد ها!بد کرده پایین صفحه رو خلوت کرده اما به جای 3-یا 4 کاربرد اون کلید ها!5 تا کاربرد تو همین دوتا کلید گذاشته!الان کلید هوم هم برنامه های اخیر!هم گوگل سرچ!هم هوم!هم منو رو میاره!

با این حرفت موافقم که هرکسی نمیتونه دستگاهش رو تیون کنه منتها من تا همین 2 هفته پیش از رام رسمی استفاده میکردم و واقعا هم هیچ مشکلی نداشتم فقط و فقط محض اینکه به تجربه رامهای مختلف و تعویض رام علاقه خاصی دارم یک رام وایپر وان زدم که واقعا هم راضیم و تا الان هم روی همون رام هستم!بنظر من رام رسمی هیچ مشکلی نداره و واقعا در حالت ایده عال یک کاربر عادی و حتی حرفه ای هم هست منتها این رامهای کاستوم هستن که یک سری امکانات و توویک های اختصاصی دارن که اگر تمایل داشته باشی میتونی از اونها استفاده کنی!مثلا کلید پاور وان مشکلی نداره و تجربه من از اچ تی سی میگه حداقل تا 3 سال دیگه هم خراب نمیشه منتها من برای اینکه راحتر تر آنلاک کنم تو این رام جوری تنظیم کردم که با ولوم پایین صفحهع لاک و آنلاک بشه؛اما بازم خیلی وقتا بالعادت از همون کلید پاور استفاده میکنم!

در مورد جمله آخرت هم میتونم بگم که واقعا این حرف درست هست چون بنظرم اچ تی سی هنوز طرز تفکرش اینه که هنوز تو دنیای اسمارتفون ها فقط خودش هست و خودش!من و شما توقعمون بالا رفته چون زمانی hd2(که هنوزم پابرجاست) رو خریدیم که وینموبایل های سامسونگ منوشون با گوشی های جاواش هیچ فرقی نداشت و الجی هم که مشغول گوشیهای جاواش بود اما الان حداقل این دوتا انقدر پیشرفت کردند که واقعا اگر اچ تیسی به همین منوال بره جلو بنظرم کم کم باید از این بازار کناره گیری کنه ...

Xenon360
21-09-2013, 15:14
سلام عزیزان... قیمت وان همین امروز توی شیراز 1,770 ... عالی شده...

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

Wolfomid
21-09-2013, 15:45
سلام
بچه هایی ک رام وایپر ریختن میشه چند تا عکس از محیط گوشیشون بزارن؟ و بگن چ تغییراتی کرده؟ فقط خوشگل تر شده یا تغییراتی داشته؟
و اینکه مگه با تعویض رام اینطور نیست ک دیگه نمیشه آنلاین و از خود htc آپدیت رو دریافت کرد؟! پس چطوری بعد تعویض رام آپدیتای جدید رو دریافت میکنید؟
مرسی

AminMzh
21-09-2013, 15:52
سلام
بچه هایی ک رام وایپر ریختن میشه چند تا عکس از محیط گوشیشون بزارن؟ و بگن چ تغییراتی کرده؟ فقط خوشگل تر شده یا تغییراتی داشته؟
و اینکه مگه با تعویض رام اینطور نیست ک دیگه نمیشه آنلاین و از خود htc آپدیت رو دریافت کرد؟! پس چطوری بعد تعویض رام آپدیتای جدید رو دریافت میکنید؟
مرسی
سلام!امید جان رام وایپر رو هر ریختی بخوای میتونی بهش بدی از تغییر آیکونهای استاتوس بار گرفته تا آیکونهای اصلی!من که از ظاهر استوک استفاده میکنم البته دوروزی هم از تم قرمز و مشکیش استفاده کردم که جفتشون خوبه منتها استوک رو بیشتر میپسندم!آنلاین هم میشه آپدیت کرد منتها نه به ورژن جدیدی که اچ تی سی ارائه میده بلکمه به ورژن جدیدی که کوکر ارائه میده البته اگر تو قسمت مشخصات رامتون ota updates رو نوشته باشه!بعدشم هم ورژنهای جدید که اچ تی سی ارائه میده نهایتا ظرف یک هفته کلیه تغییرات ورژن قبل کوکر روش اعمال میشه و میشه ورژن جدید رام کاستوم+رام جدید اچ تیسی!البته الگر رام کوک شده تغییرات خیلی زیادی نداشته باشه حتی ممکن هست ظرف 24 ساعت هم ورژن جدید رام کاستوم برپایه رام رسمی جدید ارائه بشه!

Wolfomid
21-09-2013, 15:58
سلام!امید جان رام وایپر رو هر ریختی بخوای میتونی بهش بدی از تغییر آیکونهای استاتوس بار گرفته تا آیکونهای اصلی!من که از ظاهر استوک استفاده میکنم البته دوروزی هم از تم قرمز و مشکیش استفاده کردم که جفتشون خوبه منتها استوک رو بیشتر میپسندم!آنلاین هم میشه آپدیت کرد منتها نه به ورژن جدیدی که اچ تی سی ارائه میده بلکمه به ورژن جدیدی که کوکر ارائه میده البته اگر تو قسمت مشخصات رامتون ota updates رو نوشته باشه!بعدشم هم ورژنهای جدید که اچ تی سی ارائه میده نهایتا ظرف یک هفته کلیه تغییرات ورژن قبل کوکر روش اعمال میشه و میشه ورژن جدید رام کاستوم+رام جدید اچ تیسی!البته الگر رام کوک شده تغییرات خیلی زیادی نداشته باشه حتی ممکن هست ظرف 24 ساعت هم ورژن جدید رام کاستوم برپایه رام رسمی جدید ارائه بشه!

مرسی داداش
منم از رام رسمی خود گوشی دارم استفاده میکنم ولی خیلیا تعریف رام وایپر رو میکنن هوس کردم ببینم چ شکلیه!!

™EXITMOOD
21-09-2013, 16:09
سلام ایلیا جان..چطوری رفیق قدیمی؟!؟حالت خوبه؟!؟چه خبرا؟!؟
میشه اینطور گفت که اکثر کاربرای قدیمی اچ تی سی هستن که از ساده شدن سنس 5 ناراضی هستن اما اگر از همین افراد بپرسید که شما حاضرید سنس 4+ یا 4 رو گوشیتون باشه و هرازگاهی ریلود بشه(این مشکل ریلود شدن سنس واقعا توی وان ایکس روی مخ هست مخصوصا اگر تعداد نرمافزارها و وایجتها بالابره!) یا اینکه سنس 5 باشه که کمی ساده تر هست منتها تو این 3-4 ماهی که من استفغاده میکنم تا الان یک بار لگ و تاخیر و ریلود شدن ندیدم؟!بنظرتون چی جواب میدن؟!؟بنظرم که اکثریتشون به سنس 5 رای میدن!در ضمن سنس 5 بنظرم خیلی خیلی ساده نشده کل تغییراتش بنظر من حذف اسکین ها بوده و برداشتن انیمیشن آب و هوای تمام صفحه!تغییر خاص دیگه ای که خیلی به چشم بیاد و اذیت کننده باشه منی که از ابتدای سنس(روی همون بچه غولی که هنوز داری )باهاش کارکردم ندیدم!نگید کلیدهای پایین رو برداشته و عذاب آور هست و غیره که اون روی آدم بالا میاد ها!بد کرده پایین صفحه رو خلوت کرده اما به جای 3-یا 4 کاربرد اون کلید ها!5 تا کاربرد تو همین دوتا کلید گذاشته!الان کلید هوم هم برنامه های اخیر!هم گوگل سرچ!هم هوم!هم منو رو میاره!

با این حرفت موافقم که هرکسی نمیتونه دستگاهش رو تیون کنه منتها من تا همین 2 هفته پیش از رام رسمی استفاده میکردم و واقعا هم هیچ مشکلی نداشتم فقط و فقط محض اینکه به تجربه رامهای مختلف و تعویض رام علاقه خاصی دارم یک رام وایپر وان زدم که واقعا هم راضیم و تا الان هم روی همون رام هستم!بنظر من رام رسمی هیچ مشکلی نداره و واقعا در حالت ایده عال یک کاربر عادی و حتی حرفه ای هم هست منتها این رامهای کاستوم هستن که یک سری امکانات و توویک های اختصاصی دارن که اگر تمایل داشته باشی میتونی از اونها استفاده کنی!مثلا کلید پاور وان مشکلی نداره و تجربه من از اچ تی سی میگه حداقل تا 3 سال دیگه هم خراب نمیشه منتها من برای اینکه راحتر تر آنلاک کنم تو این رام جوری تنظیم کردم که با ولوم پایین صفحهع لاک و آنلاک بشه؛اما بازم خیلی وقتا بالعادت از همون کلید پاور استفاده میکنم!

در مورد جمله آخرت هم میتونم بگم که واقعا این حرف درست هست چون بنظرم اچ تی سی هنوز طرز تفکرش اینه که هنوز تو دنیای اسمارتفون ها فقط خودش هست و خودش!من و شما توقعمون بالا رفته چون زمانی hd2(که هنوزم پابرجاست) رو خریدیم که وینموبایل های سامسونگ منوشون با گوشی های جاواش هیچ فرقی نداشت و الجی هم که مشغول گوشیهای جاواش بود اما الان حداقل این دوتا انقدر پیشرفت کردند که واقعا اگر اچ تیسی به همین منوال بره جلو بنظرم کم کم باید از این بازار کناره گیری کنه ...

سلام امین جان
ممنونم آقا ما به یاد تمام دوستان هستیم...
اما در مورد سنس باید عرض کنم من هم موافقم که سنس بهینه شده، شکی نیست که کارکرد بهتری هم پیدا کرده و البته مدریت مصرف باتری هم بهتر شده.. اما کسی می تونه منکر زیباییه ویجت های تمام صفحه ی اچ تی سی بشه امین جان؟ خب اینجا یک مورد بی جواب می مونه و اون هم اینکه چرا اچ تی سی به جای بهینه کردن همون ویجت ها و قابلیت ها در قالب سنس و هماهنگتر کردنشون با سخت افزار، اونها رو حذف و یا محدود کرده؟ من انتظارم این بود که به قول تو اچ تی سی بیاد ایرادهای سنس 4+ رو برطرف کنه و بهینه سازی های لازم رو انجام بده نه اینکه بیاد نقاط قوت سنس رو محدود کنه... در واقع اینطوری گرافیک فدای پرفورمنس شده... به عبارت دیگه اچ تی سی کار خاصی انجام نداده و صرفا صورت مسئله رو پاک کرده... البته من کارکردهای خلاقانه ی سنس 5 رو اصلا زیر پرسش نمی برم و با همین حالت فعلی هم اون رو رابط کاربری جذابی می دونم اما بهتره به این نکته توجه کنیم که الان حتی اپل که بی نهایت به پرفورمنس اهمیت می داد در Ios7 گرافیک رو به کل متحول کرده که این نشون دهنده ی این مورد هست که رابط های کاربری و جذاییت محیط داخلی اسمارت فون ها برای کاربران، از راه های پررنگ جذب مشتری و مخاطب هست که قبلا اچ تی سی قدرت و خلاقیتش رو در این زمینه کاملا نشون داده بود.. پس حالا هم حیفه که بیاد و اون زیبایی هایی رو که به اونها معروف شده بود کنار بگذاره... اچ تی سی زمانی خاص خواهد بود که همون امکانات رو با پرفورمنس سنس 5 به نمایش بگذاره.. چیزی که من امیدوارم در سنس 5+ و یا سنس 6 ببینم البته برای تعویض گوشی جدید فعلا تا اون زمان که نباید خیلی هم دور باشه، صبر می کنم . چون علاقه ای به کوچ به برند های دیگه ندارم مگر اینکه واقعا مجبور باشم. در مورد نرم افزارهای اختصاصی هم فکر می کنم الان سامسونگ از دیگران واقعا پیشی گرفته... وقتش هست که Htc هم نرم افزارهای اختصاصی خودش رو بیشتر کنه.. این رو هم اضافه کنم کیفیت ساخت محصولات پرچم دار Htc همیشه بالا بوده و طراحی زیبایی داره پس حیفه که تو نرم افزار هم عالی نباشه...
از همه ی اینها بگذریم من الان سونی و اچ تی سی رو از لحاظ طراحی و کیفیت واقعا تحسین می کنم و هنوز هم رابط کاربری سنس رو بهترین رابط کاربری می دونم.

AminMzh
21-09-2013, 16:40
سلام امین جان
ممنونم آقا ما به یاد تمام دوستان هستیم...
اما در مورد سنس باید عرض کنم من هم موافقم که سنس بهینه شده، شکی نیست که کارکرد بهتری هم پیدا کرده و البته مدریت مصرف باتری هم بهتر شده.. اما کسی می تونه منکر زیباییه ویجت های تمام صفحه ی اچ تی سی بشه امین جان؟ خب اینجا یک مورد بی جواب می مونه و اون هم اینکه چرا اچ تی سی به جای بهینه کردن همون ویجت ها و قابلیت ها در قالب سنس و هماهنگتر کردنشون با سخت افزار، اونها رو حذف و یا محدود کرده؟ من انتظارم این بود که به قول تو اچ تی سی بیاد ایرادهای سنس 4+ رو برطرف کنه و بهینه سازی های لازم رو انجام بده نه اینکه بیاد نقاط قوت سنس رو محدود کنه... در واقع اینطوری گرافیک فدای پرفورمنس شده... به عبارت دیگه اچ تی سی کار خاصی انجام نداده و صرفا صورت مسئله رو پاک کرده... البته من کارکردهای خلاقانه ی سنس 5 رو اصلا زیر پرسش نمی برم و با همین حالت فعلی هم اون رو رابط کاربری جذابی می دونم اما بهتره به این نکته توجه کنیم که الان حتی اپل که بی نهایت به پرفورمنس اهمیت می داد در Ios7 گرافیک رو به کل متحول کرده که این نشون دهنده ی این مورد هست که رابط های کاربری و جذاییت محیط داخلی اسمارت فون ها برای کاربران، از راه های پررنگ جذب مشتری و مخاطب هست که قبلا اچ تی سی قدرت و خلاقیتش رو در این زمینه کاملا نشون داده بود.. پس حالا هم حیفه که بیاد و اون زیبایی هایی رو که به اونها معروف شده بود کنار بگذاره... اچ تی سی زمانی خاص خواهد بود که همون امکانات رو با پرفورمنس سنس 5 به نمایش بگذاره.. چیزی که من امیدوارم در سنس 5+ و یا سنس 6 ببینم البته برای تعویض گوشی جدید فعلا تا اون زمان که نباید خیلی هم دور باشه، صبر می کنم . چون علاقه ای به کوچ به برند های دیگه ندارم مگر اینکه واقعا مجبور باشم. در مورد نرم افزارهای اختصاصی هم فکر می کنم الان سامسونگ از دیگران واقعا پیشی گرفته... وقتش هست که Htc هم نرم افزارهای اختصاصی خودش رو بیشتر کنه.. این رو هم اضافه کنم کیفیت ساخت محصولات پرچم دار Htc همیشه بالا بوده و طراحی زیبایی داره پس حیفه که تو نرم افزار هم عالی نباشه...
از همه ی اینها بگذریم من الان سونی و اچ تی سی رو از لحاظ طراحی و کیفیت واقعا تحسین می کنم و هنوز هم رابط کاربری سنس رو بهترین رابط کاربری می دونم.

کاملا صحیح...در واقع این کاری که میگی رو باید میکرد اما متاسفانه نکرد!چرا؟!خدا داند و اچ تی سی به قول ویسام:به همین سادگی:dq:

AminMzh
21-09-2013, 16:42
مرسی داداش
منم از رام رسمی خود گوشی دارم استفاده میکنم ولی خیلیا تعریف رام وایپر رو میکنن هوس کردم ببینم چ شکلیه!!
خواهش میکنم کاری نکردم
منم میگم که تو ظاهر هیچ فرق خاصی نمیکنه!شما موقع نصب سه تا گزینه داری!تم استوک!تم قرمز وایپر یا استفاده از لانچرهای دیگه!باقی تغییرات ظاهری که میتونی انجام بدی رو باید از قسمت ونوم هاب انجام بدی!اما شکیل ترین حالت برای وان نقره ای تم استوک و وان مشکی تم قرمز مشکی هست بنظرم

shayan_boss
21-09-2013, 16:49
حالا دوستان سنس 5.5 در راهه و به زودی میاد واسه ابن گوشی...امیدوارم مشکلاتی که این مدت بهشون گزارش شده و خودشون فهمیدن رو رفع کنن و یه ui بسیار شیک و صد البته بدون لگ داشته باشیم...:df:
اینم چند تا عکس دوستمون خواسته بودن:
905711905714905715=CONFIG]905712[/ATTACH]905713

arsinnn
21-09-2013, 19:30
[QUOTE=RAZROID;3887933]سلام ایلیا جان..چطوری رفیق قدیمی؟!؟حالت خوبه؟!؟چه خبرا؟!؟

در مورد جمله آخرت هم میتونم بگم که واقعا این حرف درست هست چون بنظرم اچ تی سی هنوز طرز تفکرش اینه که هنوز تو دنیای اسمارتفون ها فقط خودش هست و خودش!من و شما توقعمون بالا رفته چون زمانی hd2(که هنوزم پابرجاست) رو خریدیم که وینموبایل های سامسونگ منوشون با گوشی های جاواش هیچ فرقی نداشت و الجی هم که مشغول گوشیهای جاواش بود اما الان حداقل این دوتا انقدر پیشرفت کردند که واقعا اگر اچ تیسی به همین منوال بره جلو بنظرم کم کم باید از این بازار کناره گیری کنه ...[/QUOTE
در اکثر موارد دوستان جواب خوب رو دادند همون مثال اتومبیله خودش واضحترین بیانه این قضیه هست.ضمن اینکه رام غیر رسمی گوشی رو از گارانتی رو و خدمات پس از فروش محروم میکنه پس این قابل درکه که ما انتظار داشته باشیم رامهای رسمی بدون مشکل باشند و رام کاستوم درنهایت برای تنوع استفاده شود ونه رفع مشکل و باگ. در مورد کلیدهای اصلی اسکرین گوشی بلی دکمه هوم کار اپشن را میکند ولی نه همیشه و در بعضی برنامه ها و ویجتها کار نمیکنه مثل موزیک.دکمه کاربردی سرچ هم که عملا جایگزینی نداره فقط گوگل سرچ هست که اونهم بنظر من خیلی نامناسبه خود من بارها در روز اتفاق میافته که ناخواسته این رو کلیک میکنم چونکه بصورت سویپ به سمت بالا هست اکثرا با باز کردن قفل صفحه قاطی میشه .در حالیکه دکمه سرچ در اکثر برنامه ها و دفتر تلفن و موزیک کار میکرد که در سیستم جدید جایگزینی ندارد.در نظر بگیر پشت فرمون هستی میخوای شماره ای از دفتر تلفنت سرچ کنی اونموقع همین پایبن صفحه در دسترس بود و با یک دست راحت انجام میشد ولی حالا باید از سرچ در بالای صفحه استفاده کنی که یکدستی تقریبا غیر ممکنه.تو منو برنامه ها هم قضیه همینقدر بغرنجه اول باید یکبار انگشت رو کنار صفحه نگهداری تا زبانه بالا ظاهر بشه بعد تازه ازاون بالا وارد سرچ برنامه ها بشی.یعنی یک حرکت اضافی باید انجام بشه.خوب اینها پسرفته نه پیشرفت.کار از حالت روان سریع وخوشدست بودن خارج میشه.در مورد ویجتها به همین راحتی نمیشه گفت سادش کردند تا روان بشه چرا نباید هم گرافیکی تر و متنوع تر و هم روانتر بشه مگه قبلا اینجوری نبود سنس جدید که میومد همیشه بهتر و راضی کننده تر از قبلی بود. خودتون که میگید رامهای کاستوم خیلی شخصی پذیر و گرافیکی ترند چرا رام اصلی باید از کاستوم عقب تر باشه اینها ضعف نیست?من htcرو از زمانی که بنام جم میزد و غیر لمسی بود داشتم واین یازدهمین مدل گوشیhtcهست که دارم.قطعا به این برند علاقمندو متعصبم بهمین دلیل هم دوست دارم روزبروزبهتر بشه کلا تا گوشیهای تک هسته ای رو بینقص تولید میکرد اما با تولید سنیشن مشکلاتی نرم افزاری شروع شد و ادامه یافت اکنون هم بعنوان یک طرفدار باید از کمپانی بخوایم که یک تغییر و نوسازی اساسی در تیم تخصصی نرم افزاریش ایجاد کنه.

Bilbo 06
22-09-2013, 00:53
سلام دوستان
اگر فاکتور قیمت و دوسیم کارته بودن رو کنار بگذاریم و بخوایم از جمیع جهات یه رتبه بندی بین چهار گوشی زیر داشته باشیم، ترتیب این رتبه بندی به چه صورته؟
HTC ONE SV / HTC DESIRE SV / HTC ONE XL / HTC DESIRE 500
(داخل پرانتز بگم؛ این جور که از قرائن بر میاد گوشی ONE XL به دلایلی تولیدش متوقف شده و دیگه آپدیتی براش نمی یاد و کمیاب شده و لوازم جانبی ش در صورت خرابی موجود نیست و این نگران کننده ست. آیا اینطوره واقعا؟)
تشکر...

Pedram ag
22-09-2013, 02:38
سلام دوستان
اگر فاکتور قیمت و دوسیم کارته بودن رو کنار بگذاریم و بخوایم از جمیع جهات یه رتبه بندی بین چهار گوشی زیر داشته باشیم، ترتیب این رتبه بندی به چه صورته؟
HTC ONE SV / HTC DESIRE SV / HTC ONE XL / HTC DESIRE 500
(داخل پرانتز بگم؛ این جور که از قرائن بر میاد گوشی ONE XL به دلایلی تولیدش متوقف شده و دیگه آپدیتی براش نمی یاد و کمیاب شده و لوازم جانبی ش در صورت خرابی موجود نیست و این نگران کننده ست. آیا اینطوره واقعا؟)
تشکر...

دوست عزیز،سوال شما به این بخش ربطی نداره.توی بخش مشاوره بپرسید بهتر کمکتون میکنند

Bilbo 06
22-09-2013, 23:01
اتفاقا اونجام گفتن اینجا بهتره
سخت نگیر شما

Ali~TECH
25-09-2013, 08:27
اپدیت 4.3 برای تایوان منتشر شده به زودی برای همه کاربران سراسر جهان>>>

http://www.gsmarena.com/htc_announces_android_43_for_one_coming_this_week-news-6854.php

ehsanlaae
25-09-2013, 12:55
برا اروپا کی میاد؟

Ali~TECH
25-09-2013, 13:04
برا اروپا کی میاد؟

نمیدونم مشخص نیست احتمالا تا چند مدت دیگه

albatross
25-09-2013, 21:12
بچه ها یه کمکی بکنبد من می خوام این غول دوست داشتنی رو بگیرم :cv:فقط نمی دونم یه سمشو بگیرم یا دو سیمشو

باهم فرق خاصی دارن؟
تو تایپیک htc one dule sim همه نوشتن پرش آنتن هست, یعنی مال همه همینطوره؟

sataee
25-09-2013, 21:47
به نظر من یه سیم
دو سیم nfc نداره ولی به جاش sd میخونه . ولی من زیاد شنیدم که دو سیم مشکل داره
تک سیم خوبه میتونی developer edition هم بگیری که 64 باشه و با بوتلودر باز

Sent from my GT-I9500

Ali~TECH
26-09-2013, 18:02
انتشار آپدیت ۴٫۳ برای نسخه بین المللی HTC One

Android 4.3 update for HTC One now rolling out internationally

907068

کمپانی تایوانی HTC همان گونه که چند روز پیش وعده کرده کرده بود موفق به ارائه آپدیت اندروید ۴٫۳ برای پرچم دار خود HTC One شد. به کمک این آپدیت علاوه بر دریافت نسخه ۴٫۳ اندروید جلی بین، کاربران از بهبود رابط کاربری HTC یعنی Sense نیز برخوردار خواهند شد. اعلامیه آمادگی برای دریافت این آپدیت (در صورت آماده شدن) به صورت خودکار بر روی صفحه این دیوایس ظاهر خواهد شد. بسیاری از کاربران در نقاط مختلف جهان این آپدیت را دریافت کرده اند و در روزهای آتی تمامی موبایل های HTC One موفق به دریافت این آپدیت خواهند شد.

منبع:
http://www.gsmarena.com/android_43_update_for_htc_one_now_rolling_out_inte rnationally_-news-6862.php

HH2BBB
26-09-2013, 20:29
دوستان دوسیم کارتش چطوره پیشنهاد می کنید بخرم یا تک سیم بگیرم؟

arsinnn
27-09-2013, 06:47
در اپدیت ارائه شده به بهبود کنتراست تصویر در نور کم اشاره شده اما ظاهرا در فرومهای تایوانی که اپدیت را گرفته اند عنوان شده که تغییری عملی در رفع این مشکل مشاهده نمیشود.اگر اینجور باشه که باعث تاسفه!اگه کسی اطلاعی از این مورد داره بگه که ایا اپدیت4.3 این مشکل را حل کردم یانه?http://img.tapatalk.com/d/13/09/27/dy6asu4e.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/09/27/ypejebag.jpg

P999kish
27-09-2013, 21:07
با سلام فعلا که برای گوشی من نیامده باید منتظر بشیم ببینم اپدیت جدید چه چیزهایی اضافه میکنه

Ali~TECH
27-09-2013, 21:50
دوستان عزيز برا بعضى از کاربرا اومده اين اپديت لطفا چک کنيد خبر بديد برا من نيومده هنوز تو ال ديجتال يه کاربر اپديت کرده حجمشم 565 مگ هست گويا.

armansepehri
28-09-2013, 05:41
دوستانی که این گوشی رو دارید ، گوشی رو بعد از هر چند روز و چند ساعت کار کردن به شارژ میزنید ؟
این آپدیت 4.3 مصرف شارژ در حالت استند بای گوشی رو ارتقاء نداده ؟
دو سیم کارت بهتره یا تک سیم کارت ؟

Ali~TECH
28-09-2013, 09:37
Beats با بازخرید ۲۶۵ میلیون دلاری سهام، به شراکت با HTC خاتمه داد

907372

907373

Beats که یکی از محبوب ترین شرکت های تولیدکننده هدفون های رده بالا است با بازخرید ۲۵ درصد سهام خود که در اختیار HTC بود، به شراکت با این تولیدکننده تلفن های هوشمند خاتمه داد.
HTC که در سال ۲۰۱۱ با خرید ۵۰.۱ درصد از سهام بیتز سهامدار اصلی آن شد، سال قبل ۱۵۰ میلیون دلار از سرمایه گذاری خود را پس گرفت و حالا هم با دریافت ۲۶۵ میلیون دلار دیگر از جرگه سهامداران بیتز خارج شد.

با وجود جدایی دو شرکت، HTC گفته که هنوز با بیتز به عنوان یک شریک مهم رابطه کاری خواهد داشت. بیتز بر خلاف اچ تی سی که با کاهش فروش و سود مواجه است، توانسته ۵۹ درصد از سهم فروش هدفون های رده بالا در ایالات متحده را به خود اختصاص دهد. بنابراین جدایی دو شرکت اتفاق عجیبی نیست.

حالا باید منتظر حذف شدن برند بیتز از پشت محصولات جدید اچ تی سی باشیم.

منبع:
GSMArena.com

mehdydry
28-09-2013, 15:20
این گوشی قابلیت برقراری تماس تصویری با رایتل رو داره یا نه؟؟
چیزی تو سایت رایتل اعلام نشده

arianat
28-09-2013, 16:10
این گوشی قابلیت برقراری تماس تصویری با رایتل رو داره یا نه؟؟
چیزی تو سایت رایتل اعلام نشده

دادا نداره. اصلا گوشی های جدید فکر کنم غیر سامسونگ ندارن. دیگه موقعی که با اینترنت میشه اینکارو بهتر و ارزونتر با همه جا انجام داد کاربردی نداره. علاوه بر گرون بودن منسوخ هم شده.
در ضمن اصلا داشته باشه هم به فتوای مراجع ممنوع شده.
شما راحت میتونی با اسکایپ ، اووو ، فیس تایم توی ( واسه دستگاه های اپل) و ... اینکارو انجام بدی.

Ali~TECH
28-09-2013, 21:42
دوستان کسی اپدیت 4.3 براش نیومده؟؟؟:cv:

alikocholo2
28-09-2013, 22:39
دوستان کسی اپدیت 4.3 براش نیومده؟؟؟:cv:

تا این لحظه که جواب میدم -- هنوز نیومده --برای من سفارش اروپا هست

albatross
29-09-2013, 00:41
سلام دوستان من بلاخره این گوشی رو خریدم
یه چند تا سوال داشتم,البته میدونم اگه تو صفحه های قبل میخوندم میتونستم ج بگیرم ولی واقعا حوصله خوندن این همه صفحه رو نداشتم
1.شارژره گوشی من 3شاخس, تبدیلشم گرفتما اما باهاش شارژ نمیشه.از کامپیوتر شارژش کردم.اشکالی نداره؟
2.وقتی برنامه مدیریت اسمس نصب میکنی ,مثل go sms pro چطوری پیش فرضش کنم؟
ممنون

®.TiTAN
29-09-2013, 00:46
قابلیت های Android 4.3 همراه با Sense 5.0 برای HTC One + لیست مناطق اپدیت شده (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=297278)

arsinnn
29-09-2013, 03:45
دادا نداره. اصلا گوشی های جدید فکر کنم غیر سامسونگ ندارن. دیگه موقعی که با اینترنت میشه اینکارو بهتر و ارزونتر با همه جا انجام داد کاربردی نداره. علاوه بر گرون بودن منسوخ هم شده.
در ضمن اصلا داشته باشه هم به فتوای مراجع ممنوع شده.
شما راحت میتونی با اسکایپ ، اووو ، فیس تایم توی ( واسه دستگاه های اپل) و ... اینکارو انجام بدی.

دوست عزیز وقتی درمورد چیزی اطلاعات کافی ندارید لازم نیست حتما اظهار نظر کنید .یعنی چی که فقط گوشیهای سامسونگ دارن و این نداره!!تماس تصویری از ویژگیهای نسل سوم یاهمون 3Gهست و ربطی به برند و مدل گوشی نداره.هرگوشی که 3Gباشه و دوربین جلو داشته باشه این قابلیتو داره.من که گوشی هوشمندی سراغ ندارم که این قابلیتو نداشته باشه. خیلی از گوشیهای جاوا هم قابلیتو دارن.درواقع از چند سال پیش به اینطرف بجز گوشیهای خیلی ساده بقیه همه 3G هستند.

arianat
29-09-2013, 08:43
[QUOTE=arsinnn;3899986]دوست عزیز وقتی درمورد چیزی اطلاعات کافی ندارید لازم نیست حتما اظهار نظر کنید .یعنی چی که فقط گوشیهای سامسونگ دارن و این نداره!!تماس تصویری از ویژگیهای نسل سوم یاهمون 3Gهست و ربطی به برند و مدل گوشی نداره.هرگوشی که 3Gباشه و دوربین جلو داشته باشه این قابلیتو داره.من که گوشی هوشمندی سراغ ندارم که این قابلیتو نداشته باشه. خیلی از گوشیهای جاوا هم قابلیتو دارن.درواقع از چند سال پیش به اینطرف بجز گوشیهای خیلی ساده بقیه همه 3G هستند.

بله دوست عزیز بنده اطلاع ندارم.
شما برو ببین کدوم گوشی جدید غیر سامسونگ این قابلیت رو داره.
ایا ایفون داره. اچ تی سی داره. اکسپریا زد داره. و ...
عزیزم بنده لازم نمیدونم جواب شما رو بدم. ولی میگم که اطلاع داشته باشی.
ببین لازمه نسل سوم ۳ جی هست. حالا کسی که نسل سوم داشته باشه اینترنت پرسرعت هم داره.
گوشی های جاوا اونقدر قابلیت نرم افزاری نداشتن و ندارن.
که مثل گوشی های اندرویدی و IOS و وینفون اشباع از اینجور اپ ها باشن. منظور تانگو و اسکایپ و ... هر چند توی این چندساله پیشرفت هایی داشتن.
اولا بخوای تماس تصویری بگیری طرف مقابل هم باید نسل سوم باشه. پس نت پرسرعت داره. قیمت تماس تصویری رایتل دقیقه ای ۱۵۰ تومن هست. حالا شما حساب کن تماس با خارج از کشور چقدر هست. دوما
تماس تصویری با نت ارزونتر هست. سوما محدود به گوشی نیست. با هر کامپیوتری هم میتونی داشته باشی. چهارما شما اگه یادت باشه توی گوشی های جاوا زمان تماس دکمه ای واسه تماس تصویری بود. الان توی وان و گوشی های جدید کجاست. پنجم اینکه من اشتباه میکنم. شما لینک در عدم صدق گفتار من بده اگه میتونی.
ششم اینکه سعی کن ادبیاتت رو درست کنی.
اول تحقیق کن بعد اتهام وارد کن.
الان شما دوستتون مثلا توی ایالات متحده خط ۴جی داره و ویبر. شما باهاش تماس میگیری یا به ویبرش زنگ میزنی. حتی توی همین ایران هم بالای یکساعت با ویبر میحرفیم. حالا دقیقا همین رو واسه تماس تصویری سیمکارتی ببین. شما دوستتون تانگو داره به خطش واسه تماس تصویری زنگ میزنی تا قیمت مکالمه نجومی بشه یا یه بسته اینترنتی فعال میکنی و زنگ میزنی تا خیلی ارزون بشه.
عزیزم قشنگ یادم هست که سر همین جریان توی انجمن i-os.ir که بنده مدیر بودم بحث داشتیم و دوستان رو کاملا توی بهتر بودن و ارزونتر بودن تماس تصویری با نت توجیه کردم. دقیقا ایفون و کلا ios هم تماس تصویری سیمکارتی نداره. خوب یادم هست که تا قبل ios 6 امکان تماس تصویری فیس تایم اصلا با ۳جی هم نبود. و با توییک های سیدیا این ضعف رو دور میزدیم. البته ایپد۲ بنده هنوز هم نداره و دست به دامن سیدیا هستیم.
این لینک هم شما و دوستان مطالعه بفرماید:
http://forums.androidcentral.com/htc-one/283395-how-make-video-call.html

https://forum.lowyat.net/topic/2708421/+1320

arianat
29-09-2013, 13:22
مهلت ویرایش تموم شده بود پست جدید میدم.
اینم عکس تماس از گوشی ویواز سونی اریکسون.

http://img.tapatalk.com/d/13/09/29/aderygu9.jpg

حالا شما بفرمایید اون قسمت تماس تصویری توی وان کجاست؟

ehsanlaae
02-10-2013, 16:58
سلام خدمت دوستان.کسی میدونه آپدیت ۴.۳ برا اروپا کی میاد؟

ali110612
02-10-2013, 19:12
داش علی سلام . منم این خبر را تو سایت آرین نمایندگی گوشی های htc و sony دیدم و خواندم و بعد از آن دنباله مطلب رو گرفتم که htc با باز خرید 25 درصدی هنوز جزء سهامداران این شرکت هست در رده اول htc با داشتن سهم 50.1 درصدیش تصمیم گیرنده اصلی و مدیریت را داشت با استفاده از همان 0.1 درصذش که در این مدت htc بیشتر سهام را داشت شرکت از تولید هدفون به اسپیکر هم ارتقا یافت . ولی چون htc هنوز هم جزء سهامداران فعلی هست و همان رابطه کار کرد قبلی را با هم دارند ولی ایندفعه با مدیریت شرکت بیتس نه htc ! و htc هم این امتیاز را از دست نخواهد داد و همچنان در گوشیهاش از آمپلی فایر و لوگوی بیتس استفاده میکند . دلیل این باز پس گیری هم این بود که در سال 2011 گوشیهای sensation را با هندزفری بیتس اصلی تولید و روانه بازار نمود و قسمت جالبش این بود که همان هندز فری قیمتش حدود 172 دلار بود یعنی 540000 هزار تومان که از قیمت نصف گوشی بیشتر بود و htc دیگه نمی توانست این هندزفری گران قیمت را در کارتن گوشی هایش به عنوان لوازم جانبی قرار بدهد و دیدیم در سریهای بعدی گوشی هایش را با یه هندز فری معمولی روانه بازار نمود و لوگوی بیتس را روی گوشی فقط به عنوان قابلیت استفاده از این هدفونها قرار میداد و روانه بازار میکرد . اما خوشبختانه htc از این آمپلی فایر و نرم افزارش را تا زمانی که هنوز سهام دار این شرکت میباشد استفاده میکند !!!!!!! منبع ف ی س ب و ک htc و وبسایت شرکت بیتس

ali110612
02-10-2013, 19:23
انتشار آپدیت ۴٫۳ برای نسخه بین المللی HTC One

Android 4.3 update for HTC One now rolling out internationally

907068

کمپانی تایوانی HTC همان گونه که چند روز پیش وعده کرده کرده بود موفق به ارائه آپدیت اندروید ۴٫۳ برای پرچم دار خود HTC One شد. به کمک این آپدیت علاوه بر دریافت نسخه ۴٫۳ اندروید جلی بین، کاربران از بهبود رابط کاربری HTC یعنی Sense نیز برخوردار خواهند شد. اعلامیه آمادگی برای دریافت این آپدیت (در صورت آماده شدن) به صورت خودکار بر روی صفحه این دیوایس ظاهر خواهد شد. بسیاری از کاربران در نقاط مختلف جهان این آپدیت را دریافت کرده اند و در روزهای آتی تمامی موبایل های HTC One موفق به دریافت این آپدیت خواهند شد.

منبع:
http://www.gsmarena.com/android_43_update_for_htc_one_now_rolling_out_inte rnationally_-news-6862.php
داداش ممنون از اطلاع رسانی هات .واقعآ ممنون ..... ولی کاشکی کسی بود که توضیح میداد چرا ONE MAX را با آندروید 4.3 و سنس 5.5 به بازار ارایه میکنه ولی آپدیت 4.3 ONE همان سنس 5 قبلی را دارد البته هنوز ONE MAX به بازار نیامده و این امکان هم موجوده که آپدیت سنس 5.5 برای ONE جدا بیاد ولی کسانی که به 4.3 آپدیت کردن از بهبود کیفیت دوربین بسیار راضی هستند .......

ali110612
02-10-2013, 19:38
دوستان این گوش از تماس تصویر توسط 3G پشتیبانی میکند ولی باید یه نرم افزار یا پچ برای تماس توسط 3G نصب بشه و به راحتی با دوستان و با شماره گیری بباهاشان تماس بگیری اینم بگم گوشی EVO 4G از رابط کاربری سنس استفاده میکند و برای تماس دز شبکه 4G از نرم افزار کمکی استفاده میکند یا همین گوشی ONE Xنسخه آمریکاییش . در ضمن تماص تصویری تا نیامده بود حرامش کردن پس چه جوری میخوای با سامسونگ وسونی تماس بگیرید ؟؟؟؟

ali110612
02-10-2013, 19:58
دوستان گوشی ONE MAX با آندروید 4.3 و سنس 5.5 یا 5+ یا پنج و نیم عرضه میشه بنابر این چون کرنل آندروید 4.3 به صورت کامل از OPNE GL پشتیبانی کامل میکند دیگه شاهد بهترین کارکرد گوشی هستیم اما چون آپدیت 4.3 با سنس 5 همراه هست و خبری از سنس 5+ یا 5.5 نیست باید اول ببینیم که کارکرد ONE MAX و سنس 5.5 یا 5+ چگونه هست و منتظر فرجی بشیم که ویدجت های سنس 4+ را باز گردانند و بهبودش بدهن و ما هم منتظر ارایه آپدیت سنس5+ یا 5.5 به صورت جدا باشیم که انشآلله همه چیز طبق روال دوستان عزیز پیش برود و شاهد بهبود کاملی باشیم .

ali110612
03-10-2013, 00:52
دوستانی که گارانتی یاس خریدن به جز فارسی شدن برنامه ها آیا کیبورد اورجینال فارسی داره مثل one x سفارش خاور میانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا" جواب بدین و اگر میشه اسکرین شات بزارین ممنون میشم!

Farshadvh
03-10-2013, 00:56
دوستانی که گارانتی یاس خریدن به جز فارسی شدن برنامه ها آیا کیبورد اورجینال فارسی داره مثل one x سفارش خاور میانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا" جواب بدین و اگر میشه اسکرین شات بزارین ممنون میشم!

کیبورد عربی روشه بهمراه کیبورد خود گوگل که فارسی داره (که اگه نبود می تونید با آپدیت داشته باشید)

ali110612
03-10-2013, 01:24
کیبورد عربی روشه بهمراه کیبورد خود گوگل که فارسی داره (که اگه نبود می تونید با آپدیت داشته باشید)
داداش بیلد نامبر منطقه خاور میانه 415 بود اما تو بیلد نامبر های ONE بیلد 415 نیست . مال دوستان رو دیدم که منو ها فارسیه اما من یه اسکرین شات از کیبرد عربی اورجینال گوشی ONE میخوم چون برای خودم نیست و باید بهش بفهمانم که HTC فارسی را کامل ساپورت میکنه ممنون میشم !!

arianat
03-10-2013, 01:34
دوستان این گوش از تماس تصویر توسط 3G پشتیبانی میکند ولی باید یه نرم افزار یا پچ برای تماس توسط 3G نصب بشه و به راحتی با دوستان و با شماره گیری بباهاشان تماس بگیری اینم بگم گوشی EVO 4G از رابط کاربری سنس استفاده میکند و برای تماس دز شبکه 4G از نرم افزار کمکی استفاده میکند یا همین گوشی ONE Xنسخه آمریکاییش . در ضمن تماص تصویری تا نیامده بود حرامش کردن پس چه جوری میخوای با سامسونگ وسونی تماس بگیرید ؟؟؟؟

علی جان تماس تصویری توسط چه چیزی؟
گوشی های جدید دیگه امکان تماس تصویری با سیمکارت رو ندارن. منظورم بدون اپ های واسطه مثل اسکایپ و تانگو هست. منظور ۳جی نیست. چون با اینترنت میشه. منظور این هست که مثلا من خط ۳جی دارم و اعتبار ندارم. خب حالا که اعتبار ندارم پس نت هم ندارم.(در نظر بگیرید که به وای فا هم دسترسی ندارم) ولی گوشی من زنگ بخوره و بتونم تصویری صحبت کنم. امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.
تماس تصویری در وان فقط با اینترنت امکان داره. بنده خودم رایتل دارم و همون روزهای اول متوجه شدم. البته به دلیل مصرف بالای شارژ رایتل فعلا توی کشو خاک میخوره.
تا جایی که بنده میدونم فقط گوشی های جدید سامسونگ گویا این قابلیت رو داره. البته اس۴ رو مطمئن نیستم.
هر چند توی کشور فعلا مسدود هست و فقط با امضای تعهدنامه امکان داره و درثانی دیگه تقریبا منسوخ شده.
البته اگه منظورتون همینگونه تماس تصویری هست خواهشا لینکی از پچ و یا اپی که این قابلیت رو اضافه میکنه بگذارید. چون من خودم حقیقتش خیلی گشتم ولی پیدا نکردم.
با سپاس

ehsanlaae
03-10-2013, 10:39
برا من سفارش اروپاس.گارانتی یاس.کیبرد عربی + منو فارسی

arsinnn
03-10-2013, 16:11

درواقع کیبرد اوریجینال عربی داره.چون چهار حرف فارسیو نداره.http://img.tapatalk.com/d/13/10/03/yme4y2u9.jpg

Ali~TECH
03-10-2013, 17:59
پایان HTC نزدیک است

909227

وقتی به نمودارهای بازار سهام بنگریم، مشخص می شود که HTC، این تولیدکننده تلفن های هوشمند، از سال ۲۰۱۱ به این طرف ۹۰٪ ارزش خود را از دست داده ولی با این حال، هنوز از نظر خریداران احتمالی گران است.

HTC که زمانی ۳۷ میلیارد دلار ارزش داشت، حالا فقط ۳.۸ میلیارد دلار می ارزد و با افت پی در پی فروش تلفن های هوشمندش در ۸ فصل پیاپی، ضربات سختی را از اپل و سامسونگ دریافت کرده که امید به بازگشت آن را کاهش داده.

در عین اینکه HTC هم در جاده ای مشابه بلکبری و نوکیا حرکت می کند و سرانجامی بهتر از آنها برای اش پیش بینی نمی شود، ولی همان طور که در بخش بالایی نمودار فوق می بینید، هنوز نسبت به دارایی های اش شرکتی گران به شمار می رود، در اصل ۳ برابر گرانتر از بلکبری؛ و از آنجا که کسی برای آن بازگشتی متصور نیست، اغلب تحلیلگران منتظر افت بیشتر ارزش شرکت هستند.

سهم اچ تی سی از فروش در بازار تلفن های هوشمند در فصل دوم سال جاری به ۲.۸ درصد سقوط کرده، حال آنکه سال قبل ۵.۸ درصد بود. مدیران HTC می گویند تمام امیدشان را به محصولات بسته اند و در زمینه تبلیغات هم با کمک گرفتن از رابرت داونی جونیور برای کمک به محبوبیت برند خود، انتظار خیزش مجددی را دارند.

به زودی تکلیف این شرکت از دست رفته نیز مشخص خواهد شد.

منبع:

[CENTER]http://www.bloomberg.com/news/2013-10-02/htc-follows-blackberry-to-smartphone-dead-end-chart-of-the-day.html

ali110612
03-10-2013, 20:29
علی جان تماس تصویری توسط چه چیزی؟
گوشی های جدید دیگه امکان تماس تصویری با سیمکارت رو ندارن. منظورم بدون اپ های واسطه مثل اسکایپ و تانگو هست. منظور ۳جی نیست. چون با اینترنت میشه. منظور این هست که مثلا من خط ۳جی دارم و اعتبار ندارم. خب حالا که اعتبار ندارم پس نت هم ندارم.(در نظر بگیرید که به وای فا هم دسترسی ندارم) ولی گوشی من زنگ بخوره و بتونم تصویری صحبت کنم. امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.
تماس تصویری در وان فقط با اینترنت امکان داره. بنده خودم رایتل دارم و همون روزهای اول متوجه شدم. البته به دلیل مصرف بالای شارژ رایتل فعلا توی کشو خاک میخوره.
تا جایی که بنده میدونم فقط گوشی های جدید سامسونگ گویا این قابلیت رو داره. البته اس۴ رو مطمئن نیستم.
هر چند توی کشور فعلا مسدود هست و فقط با امضای تعهدنامه امکان داره و درثانی دیگه تقریبا منسوخ شده.
البته اگه منظورتون همینگونه تماس تصویری هست خواهشا لینکی از پچ و یا اپی که این قابلیت رو اضافه میکنه بگذارید. چون من خودم حقیقتش خیلی گشتم ولی پیدا نکردم.
با سپاس
دوست عزیز اگه یه سرچ تونت بکنی برنامه های تماس تصویری زیادی برای ارتبط تصویری بین دو گوشی با گرفتن شماره تلفن طرف پیدا میکنی . من منطورم از برنامه های مثل اسکایپ و تانگو هست برنامه ای که به دیالر گوشی اضافه میشه یا یه دیالر حدا نصب میکنه یرای تماس تصویری ! تو همین انجمن خودمان زیاده چنین برنامه هایی : اینم لیست گوشیهای که با رایتل کار میکنند
http://rightel.ir/News/Details/a2ef8d76-6394-41d8-ac16-a08b01093c81

arianat
03-10-2013, 21:06
دوست عزیز اگه یه سرچ تونت بکنی برنامه های تماس تصویری زیادی برای ارتبط تصویری بین دو گوشی با گرفتن شماره تلفن طرف پیدا میکنی . من منطورم از برنامه های مثل اسکایپ و تانگو هست برنامه ای که به دیالر گوشی اضافه میشه یا یه دیالر حدا نصب میکنه یرای تماس تصویری ! تو همین انجمن خودمان زیاده چنین برنامه هایی : اینم لیست گوشیهای که با رایتل کار میکنند
http://rightel.ir/News/Details/a2ef8d76-6394-41d8-ac16-a08b01093c81

علی جان سوتفاهم نشه. ولی گویا متوجه منظور بنده نشدید. (البته شاید بنده اشتباه میکنم)
ببینید ۲ نوع تماس تصویری داریم. یکنوع با استفاده از اینترنت و نوع دیگر با استفاده از اپراتور و مصرف دقیقه ای مثل تماس تلفنی.
جسارتا اگر به ۲ پست قبلتر بنده مراجعه بفرمایید و اگر لینک هارو مطالعه بفرمایید متوجه میشید.
الان شما فرمودید با اپ هایی مثل اسکایپ و تانگو. حالا سوال بنده اینجاست که اولا ایا اینها برای لاگین شدن نیاز به نت ندارند؟ و در ثانی ایا حتما نیاز به نصب این اپ ها در گوشی مخاطب نیست.
گویا لینک هایی که در پست های قبلی گذاشتم فیل شده اند.
اسکرین شات:
http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/5eha6e4y.jpg

در اینجا شخصی در اینباره سوال کرده و در جواب میبیند که به اون ۲ نوع تماس تصویری اشاره شده است.
اسکرین شات دوم:

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/8anyzuqe.jpg

در اینجا هم که میبینید نوشتن اگه هر ۲ به نت دسترسی دارید از اسکایپ استفاده کنید.
کلا اپ هایی مثل اسکایپ و تانگو نیاز به نت دارند و باید در گوشی یا دستگاه طرف مقابل نصب باشن.
منظور تماس تصویری دقیقه ای است. مثل تماشای کانال های تلویزیون بدون اینترنت توسط خط که اپراتور ارایه میکند.

ویرایش:
در ضمن دوست عزیز خودتون یه نگاه به لیست رایتل انداخته اید.
اگه دقت کرده باشید ۳ گزینه موجود هست. منظور ما تماس تصویری مبتنی بر شبکه هست. نه نرم افزاری. چون نرم افزاری با تانگو و اسکایپ و ... میشه.
اینم اسکرین شات از گوشی های اچ تی سی که این قابلیت رو دارن. بنا بر استناد شما از خود رایتل:

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/7e4u4ata.jpg

خیلی خوب شد شما این لینک رایتل رو گذاشتید. همانطور که عرض کردم در گوشی های جدید فقط سامسونگ این قابلیت رو داره اینجا هم نوشته شده است. (البته اس۴ رو مطمئن نبودم که الان شدم)

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/mejepehu.jpg

دوستان اگه گوشیتون با ۳جی یا ۴جی کار میکنه این دلیل بر امکان تماس تصویری مبتنی بر شبکه نیست.
همانطور که میبینید وان و گوشی های حتی ۱ سال گذشته هم نیست.
متاسفانه دوستان وجود دوربین دوم رو دلیل کارکرد کامل تماس تصویری میدونند و از ۲ نوع تماس تصویری مطلع نیستند.
بنده خودم در جواب پست دوستی که در مورد تماس تصویری رایتل پرسیده بودند عرض کردم که خیر وان نمیتواند. ولی ادامه دادم که میتونید با استفاده از اپ هایی مثل تانگو و اسکایپ و اووو و هنگ اوت و ... از طریق اینترنت تماس داشته باشید.
متاسفانه صرف همین گفته از طرف دوستان به بی اطلاعی متهم شدم.
با سپاس

esmail2574
04-10-2013, 00:12
سلام به دوستان عزیز اچ تی سی باز
بعد چند سالی دوباره حوس خرید گوشی های برند دوست داشتنی HTC کردم.
سوال:
بصورت پیشفرض از فارسی ساپورت میکنه؟ چون دیدم بچه ها از فارسی بودن گوشی هایی با گارانتی یاس صحبت کردند. من بدون گارانتی میخوام.
من دو سیم کارت میخوام بخرم.
به نظر شما مشکل با سیم کارت همراه اول رفع شده یا خیر؟ چون بچه ها در یکی از تاپیک ها گفته بودند که با سیم کارت همراه اول مشکل داره!

با تشکر فراوان از دوستان محترم.

ali110612
04-10-2013, 21:27
علی جان سوتفاهم نشه. ولی گویا متوجه منظور بنده نشدید. (البته شاید بنده اشتباه میکنم)
ببینید ۲ نوع تماس تصویری داریم. یکنوع با استفاده از اینترنت و نوع دیگر با استفاده از اپراتور و مصرف دقیقه ای مثل تماس تلفنی.
جسارتا اگر به ۲ پست قبلتر بنده مراجعه بفرمایید و اگر لینک هارو مطالعه بفرمایید متوجه میشید.
الان شما فرمودید با اپ هایی مثل اسکایپ و تانگو. حالا سوال بنده اینجاست که اولا ایا اینها برای لاگین شدن نیاز به نت ندارند؟ و در ثانی ایا حتما نیاز به نصب این اپ ها در گوشی مخاطب نیست.
گویا لینک هایی که در پست های قبلی گذاشتم فیل شده اند.
اسکرین شات:
http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/5eha6e4y.jpg

در اینجا شخصی در اینباره سوال کرده و در جواب میبیند که به اون ۲ نوع تماس تصویری اشاره شده است.
اسکرین شات دوم:

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/8anyzuqe.jpg

در اینجا هم که میبینید نوشتن اگه هر ۲ به نت دسترسی دارید از اسکایپ استفاده کنید.
کلا اپ هایی مثل اسکایپ و تانگو نیاز به نت دارند و باید در گوشی یا دستگاه طرف مقابل نصب باشن.
منظور تماس تصویری دقیقه ای است. مثل تماشای کانال های تلویزیون بدون اینترنت توسط خط که اپراتور ارایه میکند.

ویرایش:
در ضمن دوست عزیز خودتون یه نگاه به لیست رایتل انداخته اید.
اگه دقت کرده باشید ۳ گزینه موجود هست. منظور ما تماس تصویری مبتنی بر شبکه هست. نه نرم افزاری. چون نرم افزاری با تانگو و اسکایپ و ... میشه.
اینم اسکرین شات از گوشی های اچ تی سی که این قابلیت رو دارن. بنا بر استناد شما از خود رایتل:

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/7e4u4ata.jpg

خیلی خوب شد شما این لینک رایتل رو گذاشتید. همانطور که عرض کردم در گوشی های جدید فقط سامسونگ این قابلیت رو داره اینجا هم نوشته شده است. (البته اس۴ رو مطمئن نبودم که الان شدم)

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/mejepehu.jpg

دوستان اگه گوشیتون با ۳جی یا ۴جی کار میکنه این دلیل بر امکان تماس تصویری مبتنی بر شبکه نیست.
همانطور که میبینید وان و گوشی های حتی ۱ سال گذشته هم نیست.
متاسفانه دوستان وجود دوربین دوم رو دلیل کارکرد کامل تماس تصویری میدونند و از ۲ نوع تماس تصویری مطلع نیستند.
بنده خودم در جواب پست دوستی که در مورد تماس تصویری رایتل پرسیده بودند عرض کردم که خیر وان نمیتواند. ولی ادامه دادم که میتونید با استفاده از اپ هایی مثل تانگو و اسکایپ و اووو و هنگ اوت و ... از طریق اینترنت تماس داشته باشید.
متاسفانه صرف همین گفته از طرف دوستان به بی اطلاعی متهم شدم.
با سپاس
داداش من میگم یه برنامه هایی هست یه پچ که وقتی نصب میکنی به دیالر گوشی یه گزینه اضافه میشه که وقتی شماره طرف را میگیری میتونی تماس تصویری بدون نیاز به اینترنت شبکه یا wifi بگیری منم منظورم اسکایپ و این چیزا نیست . تونایی تماس تصویری از طریق دیالر گوشی بر پایه شبکه نسل سوم . تو xda هم پچ هست هم فایل apk .

arianat
04-10-2013, 21:39
داداش من میگم یه برنامه هایی هست یه پچ که وقتی نصب میکنی به دیالر گوشی یه گزینه اضافه میشه که وقتی شماره طرف را میگیری میتونی تماس تصویری بدون نیاز به اینترنت شبکه یا wifi بگیری منم منظورم اسکایپ و این چیزا نیست . تونایی تماس تصویری از طریق دیالر گوشی بر پایه شبکه نسل سوم . تو xda هم پچ هست هم فایل apk .

عزیز شما فرمودید اسکایپ و تانگو. بنده هم شک کردم.
حالا میشه اون پچ رو لینکش رو بگذارید. ممنون میشم.
این لینک هم کامل درباره تماس تصویری در اندروید توضیح داده:
http://whirlpool.net.au/wiki/android_video_calling
در همین لینک بالا در جایی بالای قسمت گوشی های ساپورت کننده نوع اول به صراحت قید شده که:

If the functionality is missing, it does not seem possible to hack it in with a new ROM or Dialler.

منظور از تماس تصویری نوع اول تماس تصویری مبتنی بر شبکه و مصرف دقیقه ای مانند تماس تلفنی هست.

arman051
04-10-2013, 22:38
دوستان بیلد منم 401 اروپاس.بدون گارانتی.منم میتونم کیبورد اصلی رو فارسی کنم؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید.میخوام کیبورد اورجینال خود گوشی باشه

arianat
04-10-2013, 22:47
دوستان بیلد منم 401 اروپاس.بدون گارانتی.منم میتونم کیبورد اصلی رو فارسی کنم؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید.میخوام کیبورد اورجینال خود گوشی باشه

داداش بهترین کیبورد، کیبورد خود گوگل هست. هم ساپورت عالی فارسی داره و هم Swift یعنی دستتو روی لغات بکشی. که مطمئنا سریعتر میشه.
بهت قول میدم باهاش اگه کار کنی از همه کیبوردها بهتر هست. در ضمن کاملا رایگان هست.

arman051
04-10-2013, 22:49
ممنون داداش.حالا کیبورد گوگل از کجا بیارمش؟؟و اینکه کیبورد خود گوشیم اصلا هیچ راهی نداره بهش فارسی اضافه کنم؟؟:au:

arianat
04-10-2013, 22:59
ممنون داداش.حالا کیبورد گوگل از کجا بیارمش؟؟و اینکه کیبورد خود گوشیم اصلا هیچ راهی نداره بهش فارسی اضافه کنم؟؟:au:

اگه هم بشه دردسر تغییر سید و ... هست و زدن رام خاور میانه. (اینم حتی مطمئن نیستم داشته باشه)
شما میتونید یا از گوگل پلی دانلود کنید و یا از اینترنت.
البته تا یادم نرفته عرض کنم که اگه شما گوشیتون اندروید ۴.۲.۲ رو دریافت کرده باشید که احتمالا با توجه به ۴۰۱ بودنتون اینطور هست و سپس اپدیت حدود ۳۵ مگابایتی رو دانلود و نصب کرده باشید به خود دستگاه اضافه شده است.

arman051
04-10-2013, 23:03
آره این آپدیتی که گفتی رو کردم ولی تو قسمت کیبوردم نیس گوگل با وجود اینکه تو آپدیت گفت هست ولی من پیداش نکردم!!!ازکجاباید فعالش کنم؟

arianat
04-10-2013, 23:21
آره این آپدیتی که گفتی رو کردم ولی تو قسمت کیبوردم نیس گوگل با وجود اینکه تو آپدیت گفت هست ولی من پیداش نکردم!!!ازکجاباید فعالش کنم؟

اگه اون اپدیت ۳۵ مگابایت رو کرده باشی. شما به قسمت ستینگ گوشی بروید و بعد قسمت زبان و کیبورد. حالا توی اینجا اول گوگل کیبورد رو فعال کنید و بعد با زدن روی اون واردش شوید و در قیمت زبان های ورودی انگلیسی و فارسی رو انتخاب کنید.
بعدش وارد جایی که میخواید تایپ کنید شوید و از نوتفیکشن سنتر قسمت انتخاب کیبورد گوگل کیبورد رو انتخاب کنید.
اگر هم کلا گوگل کیبورد رو نداشتید از اینترنت دانلود کنید.

ali110612
04-10-2013, 23:35
عزیز شما فرمودید اسکایپ و تانگو. بنده هم شک کردم.
حالا میشه اون پچ رو لینکش رو بگذارید. ممنون میشم.
این لینک هم کامل درباره تماس تصویری در اندروید توضیح داده:
http://whirlpool.net.au/wiki/android_video_calling
در همین لینک بالا در جایی بالای قسمت گوشی های ساپورت کننده نوع اول به صراحت قید شده که:

If the functionality is missing, it does not seem possible to hack it in with a new ROM or Dialler.

منظور از تماس تصویری نوع اول تماس تصویری مبتنی بر شبکه و مصرف دقیقه ای مانند تماس تلفنی هست.
دوست عزیز در رامهای رسمی htc چنین قابلیتی نیست ولی در رامهای ماکسیموس این نوع تماس ویدویی را اضافه کردن . در یکی از پستها من به جای نیست نوشتم هست که شما به نوشته من شک کردی ببخشید اشتباه تایپیه دیگه . اینی که من گفتم پشتیبانی میکنه مال یه رام ماکسیموسه که تو لیست رامها بود الآن زیاد شدند نمیدونم کدامه اما اسکرین شات هم گذاشته بود. اما من این آدرس را به شما میدم که گفته بعضی گوشیها تا سیمکارت را رو گوشی میزاری قابلیت تماس تصویری خود به خود فعال میشه و به منو های ذیالر اضافه میشه . http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=211597

arman051
04-10-2013, 23:52
صفحه لاک اسکرین شبیه ماشین حساب شده وقتی میخام وارد بشم.یکی از دوستان گفتن عربی بزنم که تو زبان هام فعال نبود و ایشون هم گفتن گوگل تنها راه هست.واقعا نمیشه خوده کیبورد اورجینال گوشیو فارسی کنم؟؟آخه خیلی ازش خوشم میاد داداش

arianat
05-10-2013, 00:33
دوست عزیز در رامهای رسمی htc چنین قابلیتی نیست ولی در رامهای ماکسیموس این نوع تماس ویدویی را اضافه کردن . در یکی از پستها من به جای نیست نوشتم هست که شما به نوشته من شک کردی ببخشید اشتباه تایپیه دیگه . اینی که من گفتم پشتیبانی میکنه مال یه رام ماکسیموسه که تو لیست رامها بود الآن زیاد شدند نمیدونم کدامه اما اسکرین شات هم گذاشته بود. اما من این آدرس را به شما میدم که گفته بعضی گوشیها تا سیمکارت را رو گوشی میزاری قابلیت تماس تصویری خود به خود فعال میشه و به منو های ذیالر اضافه میشه . http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=211597

اتفاقا من خودم الان رام ماکسیموس هستم. ورژن ۱۴ حقیقتش چنین گزینه ای نیست دوست من. توی مود ها هم من ندیدم.
دوست من این لینکی که شما دادید من چیزی درباره گوشی های جدید ندیدم. بنده که خودم عرض کردم گوشی های ۲ سال قبل احتمالا ساپورت میکنندو درضمن گوشی های جدید فقط سامسونگ.
اون اسکرین شات هم مربوط به چه گوشی است؟ احتمالا یا سامسونگ هست یا گوشی های ۲ سال پیش
بنده خودم خیلی دنبال همین پچ و ... گشتم ولی پیدا نکردم. با توجه به تحقیقات خودم هم متوجه شدم که اینکار عملی نیست. ولی شما چون به پچ اشاره کردید گفتم شاید جدیدا پچی چیزی ارایه شده باشه. هر چند توی اون لینکی که دادم نوشته بود که اگر گوشی شما دارای این عملکرد نیست امکان هک یا اضافه کردنش با رام جدید یا اضافه نمودن ان به دیالر کوشی نیست.
بنده منظورم گوشی های جدید به جز برند سامسونگ و به طور اخص گوشی وان بود.

arianat
05-10-2013, 00:37
صفحه لاک اسکرین شبیه ماشین حساب شده وقتی میخام وارد بشم.یکی از دوستان گفتن عربی بزنم که تو زبان هام فعال نبود و ایشون هم گفتن گوگل تنها راه هست.واقعا نمیشه خوده کیبورد اورجینال گوشیو فارسی کنم؟؟آخه خیلی ازش خوشم میاد داداش

دوست عزیز بنده هیچوقت عرض نکردم گوگل کیبورد تنها راه هست!!! خیلی کیبوردهای دیگه هستند که خیلی خوب فارسی رو ساپورت میکنند. مثل اسمارت کیبورد و گو کیبورد و ...
در ضمن کیبورد فارسی خود وان هم اصلا من تا حالا ندیدم. حتی اسکرین شات هم ندیدم که کسی از بچه های انجمن گذاشته باشه.
بنده نقل قول از دوستان کردم که میگن رام خاورمیانه داره. حقیقتش یکی از دوستان اسکرین شات از کیبورد با رام خاورمیانه گذاشته بود و میگفت کیبورد ارجینال عربی داره.
در اخر اگه بازهم به پست قبلی بنده مراجعه فرمایید عرض کردم از نظر من بهترین کیبورد گوگل کیبورد است. و به نظر من از تمام کیبوردها حتی کیبورد اچ تی سی هم بهتر هست.

mehdydry
05-10-2013, 01:18
از دوستان کسی میدونه این نسخه 64 گیگ Developer Edition منو فارسی داره یا نه؟؟

mehdydry
05-10-2013, 01:28
http://www.t3.com/news/t3-gadget-awards-2013-htc-one-wins-phone-of-the-year

arsinnn
05-10-2013, 10:35
از دوستان کسی میدونه این نسخه 64 گیگ Developer Edition منو فارسی داره یا نه؟؟

نه نداره چون مخصوص بازار امریکاست.منو فارسی فقط در گوشیهای گارانتی دار توسط خود نمایندگی اضافه شده.اونها هم همه 32گیگ هستند.البته میدونید که زبان فارسیو همه ساپورت میکنند.ولی منو فارسی فقط در گارانتی دارهاست.

ali110612
05-10-2013, 11:20
http://www.t3.com/news/t3-gadget-awards-2013-htc-one-wins-phone-of-the-year
دوست عزیز این آدرسی که دادی د رقسمت میانیش گفته htc one برنده جایزه بهترین گجت T3 2013 هست . و نوشته این محصول بهترین گوشی ساخته شده تا این تاریخ میباشد .

ali110612
05-10-2013, 12:25
پایان HTC نزدیک است

909227

وقتی به نمودارهای بازار سهام بنگریم، مشخص می شود که HTC، این تولیدکننده تلفن های هوشمند، از سال ۲۰۱۱ به این طرف ۹۰٪ ارزش خود را از دست داده ولی با این حال، هنوز از نظر خریداران احتمالی گران است.

HTC که زمانی ۳۷ میلیارد دلار ارزش داشت، حالا فقط ۳.۸ میلیارد دلار می ارزد و با افت پی در پی فروش تلفن های هوشمندش در ۸ فصل پیاپی، ضربات سختی را از اپل و سامسونگ دریافت کرده که امید به بازگشت آن را کاهش داده.

در عین اینکه HTC هم در جاده ای مشابه بلکبری و نوکیا حرکت می کند و سرانجامی بهتر از آنها برای اش پیش بینی نمی شود، ولی همان طور که در بخش بالایی نمودار فوق می بینید، هنوز نسبت به دارایی های اش شرکتی گران به شمار می رود، در اصل ۳ برابر گرانتر از بلکبری؛ و از آنجا که کسی برای آن بازگشتی متصور نیست، اغلب تحلیلگران منتظر افت بیشتر ارزش شرکت هستند.

سهم اچ تی سی از فروش در بازار تلفن های هوشمند در فصل دوم سال جاری به ۲.۸ درصد سقوط کرده، حال آنکه سال قبل ۵.۸ درصد بود. مدیران HTC می گویند تمام امیدشان را به محصولات بسته اند و در زمینه تبلیغات هم با کمک گرفتن از رابرت داونی جونیور برای کمک به محبوبیت برند خود، انتظار خیزش مجددی را دارند.

به زودی تکلیف این شرکت از دست رفته نیز مشخص خواهد شد.

منبع:

[CENTER]http://www.bloomberg.com/news/2013-10-02/htc-follows-blackberry-to-smartphone-dead-end-chart-of-the-day.html
ببخشید آقا علی با قیمتی که روش گذاشتن کسی نمیتونه این شرکت را بخره . در ضمن همیشه ما ایرانیهای ف ی ل ت ر شده از دنیا بی خبر در مورد فروش شرکتها تصمیم میگیریم وضع htc که از بلکبری بدتر نیست پس چرا از فروش بلکبری خبری نیست ؟ بعدشم اینو باید قبول کرد که htc تو ایران ما کم ارزشه و در بازار آمریکا با گوشی های اپل برابر میکنه اگه ما پار سال را حساب کنیم دیدیم که droid dna بهترین گوشی بازار آمریکا شد . و امسال هم one را بهترین گوشی ساخته شده تو تمامی مجلات و سایتها (به جرء سایت gsm ) اعلام کردند . شرکت htc از لحاظ کیفیت محصولات شکست نخورده ولی با بی اهمیت گرفتن تبلیغات رسانه ای و تلویزیونی این بلا رو سر خودش آورد و الآن هم خود نوشتی که میخوان با کمک رابرت داونی جونیور تبلیغات را وسیع تر کنند البته تبلیغی که فقط در وبسایت htc بوده نه جایی دیگر اپل و سامسونگ بیشتر از 25 الا 30 درصد از سود خودشان را به تبلیغات اختصاص میدهند . خدای نکرده اگر سرنوشت htc مثل نوکیا یا موتورولا باشه که این اتفاق هیچ وقت پیش نمیاد دیگه دنیای اسمارت فون برای من بی معنی میشه . به سلامتی شرکت htc ومحصولاتش ...............

arman051
05-10-2013, 16:05
دوست عزیز بنده هیچوقت عرض نکردم گوگل کیبورد تنها راه هست!!! خیلی کیبوردهای دیگه هستند که خیلی خوب فارسی رو ساپورت میکنند. مثل اسمارت کیبورد و گو کیبورد و ...
در ضمن کیبورد فارسی خود وان هم اصلا من تا حالا ندیدم. حتی اسکرین شات هم ندیدم که کسی از بچه های انجمن گذاشته باشه.
بنده نقل قول از دوستان کردم که میگن رام خاورمیانه داره. حقیقتش یکی از دوستان اسکرین شات از کیبورد با رام خاورمیانه گذاشته بود و میگفت کیبورد ارجینال عربی داره.
در اخر اگه بازهم به پست قبلی بنده مراجعه فرمایید عرض کردم از نظر من بهترین کیبورد گوگل کیبورد است. و به نظر من از تمام کیبوردها حتی کیبورد اچ تی سی هم بهتر هست.

دستت درد نکنه.منظورم این بود که مثلا تم وان داره یا نه؟

ali110612
05-10-2013, 17:57
داداش علی htc به بنبست نرسیده و هنوز داره گوشی و تبلت طراحی میکنه و گوشی butterfly 2 و گوشی ضد آب را در لیست تولیداتش گذاشته در ضمن کسانی که روی سونی تعصب دارن برا اینه که میگن سونی تلویزیون خوب تولید میکنه نوت بوک خوب تولید میکنه حتما" گوشی خوب هم تولید میکنه یا سامسونگ هم اینجوریه ارزش سهامش بیشتر از این نیست که مثل 6 سال پیش از تولید آیمیت برای سایر شرکتها تولید میکرد . دلیل ارزش افت سهام شدیدش خیانت 40 نفر از کارمنداش بود که اطلاعات شرکت را میخواستن به بیرون ببرند یکی از این آقایان طراح همین گوشی one بوده که میخوستن بعد از دریافت پاداش شرکت جدیدی تائسیس بکنند که در همان وقت ...... شدند . منبع خبر .نارنجی و زومیت

arsinnn
05-10-2013, 21:07
داداش علی htc به بنبست نرسیده و هنوز داره گوشی و تبلت طراحی میکنه و گوشی butterfly 2 و گوشی ضد آب را در لیست تولیداتش گذاشته در ضمن کسانی که روی سونی تعصب دارن برا اینه که میگن سونی تلویزیون خوب تولید میکنه نوت بوک خوب تولید میکنه حتما" گوشی خوب هم تولید میکنه یا سامسونگ هم اینجوریه ارزش سهامش بیشتر از این نیست که مثل 6 سال پیش از تولید آیمیت برای سایر شرکتها تولید میکرد . دلیل ارزش افت سهام شدیدش خیانت 40 نفر از کارمنداش بود که اطلاعات شرکت را میخواستن به بیرون ببرند یکی از این آقایان طراح همین گوشی one بوده که میخوستن بعد از دریافت پاداش شرکت جدیدی تائسیس بکنند که در همان وقت ...... شدند . منبع خبر .نارنجی و زومیت

درسته.نوکیا و بلکبری اگر یجورایی به بن بست رسیدند بخاطر لجاجت و اصرار در استفاده از سیستم عامل قدیمی و همراه نشدن با تکنولوژی وosهای روز دنیا بود.سه سال گذشته سال اندروید بوده و من تصور میکنم حتی سامسونگ هم اگر با اندروید همراه نشده بود سرنوشتی مشابه نوکیا داشت. htcهمیشه پیشتاز بکارگیری این تکنولوژی ها بوده اوج شکوفایشو در تولید دیرایر و دیزایر اچدی دیدیم.هرچند از ابتدا هم با سیاست تولید گوشیهای هوشمند و تولید نکردن گوشیهای ساده و ارزان قیمت بنوعی کلاس و ارزش را برای خود دربازار ایجادکرد.بهمین صورت منهم مشابهتی بین این کمپانی و نوکیا و بلکبری نمیبینم.تنها مشکل این شرکت از دید من که قبلا هم در پستی اشاره کردم بنوعی ضعف وگاف دادن های گاه و بیگاه در سیستم و تیم طراحی نرم افزاری ان در دو سال اخیر بوده که مقداری دلزدگی در بعضی کاربرانش ایجاد کرده. بعد از اون اوج در اندروید های تک هسته ای بیکباره در تولید اولین دو هسته ای یاهمون سنسشن افت کرد نه طراحی و جنس و سخت افزار بلکه همون نرمافزار. همین مشکلاتی مثل وای فای و یا داغ شدن و یا زردی در وان ایکس و نهایت همین دوربین وان خودمون درسته بعدا رفع میشه و اپدیتش میکننن اما تو بازار و ذهن مصرف کننده میمونه.هنوز طرف سنسشن دسته دو برای فروش گذاشته ازش میپرسن مشکل وایفای نداره!درحالیکه کمپانیهای رقیب کمتر درگیر چنین مواردی بوده اند.از دید من این مشکل اصلی htcهست.که قطعا با نوسازی تیم طراحی نرم افراریش قابل حله اما اگر اهمیت نده متاسفانه وضعش بدتر میشه.شاید هم بقول شما علت مشکلات داخلی و همون خیانت کارمندانش باشه یادتونه که همین وان با تاخیر وارد بازار شد که زیان هنگفتی را برای کمپانی ببار اورد.علت را بعدا نبود قطعات دوربین عنوان کردند. درنهایت دیدیم که وان ها باوجود مشکل اولیه دوربین عرضه شدند که اثر بدی بر مصرف کننده داشت.معلومه که مشکلات داخلی دارن.بهرحال امیدوارم هرچه زودتر کارها بروال عادی برگردن و htcجایگاه واقعیشو دوباره بدست بیاره.در صفحه فیسبوک وان هم خواندم مایکروسافت از htcخواسته فقط از وینفون استفاده کنه و اندروید نزنه.شاید هم این پیش درامدی بر خرید این کمپانی از سوی مایکروسافت باشه مشابه نوکیا.

ali110612
05-10-2013, 21:48
داداش علی کاری که htc اول باید میکرد الآن داره انجام میده ! اگه تو نت بنویسی بهترین گحت های آندرویدی از ابتدا تا الآن چهار تا htc هست هرو -نکسوز -ودیزایز - evo g4 و چند تا موتورولا و یه سامسونگ اونم s3 حالا ریشه یابی بکنیم در سالهای اول htc که گوشی آندروییدی تولید میکرد در واقع گوگل به خاطر نشان دادن و معرفی سیستم عاملش گوشیهای htc را معرفی میکرد ولی بعد سامسونگ با تولید انبوه گوشی آندرویدی و ارزان بودنشان و تبلیغات بیش از حد که الآن هم ان جام میده گوگل تولید نکسوس دوم را به خاطر ارزان بودن و تولید انبوه به سامسونگ داد . اما htc امروز تو سایتش گوشیی را معرفی میکنه بعد یک ماه بدون تبلیغات گوشی با بهترین کیفیت را وارد بازار میکنه که برای اگثر مردم ناشناخته هست . شما تو ایران تا حالا تبلیغی در مورد htc دیدی . بعضی از هموطنان لیبل htc را با گوشیهای چینی هم تراز میدانند و اسم htc برایشان ناشناخته هست من و شما و دوستان شاید بدانیم htc چیه و چی میسازه و چه قابلیتهایی داره !! الآن htc میخواد شروع به تبلیغ بکنه و خودشو معرفی بکنه و بگه که چی میسازه . منم در مورد سیاست جدید htc موافقم به شرطی که کامل باشه و همیشگی . قبلا" دو تا تبلت ساخت که جزء بهترینها بودند و الآن دارد وارد دنیای فبلت میشه با one max . نه تنها گوشی one و سایر گوشی ها اکثر مردم چیزی به اسم htc را نمیشناسند و حالا با تبلیغ و معرفی گوشی ضد آب و فبلت و ادامه یکنواخت سری باترفلای امید به بازگشت دوباره برای این شرکت زیادتر میشه . به سلامتی و بازگشت دوباره htc به بالای جدول تولید کنندگان

lord_wolf7
06-10-2013, 22:10
سلام
من خودم به شخصه عاشقه اچ تی سی هستم از همون گوشی اولی که خریدم از همین برند بود تا االان گوشی اولم اچ تی سی تاچ ویوا با سیستم عامل ویندوز بعد گوشی های مثل هیرو یکی از بهترین و زیباترین گوشی های دوران خودش
بعد وایلدفایر سنسیشن و آخریش اچ تی سی وان ایکس پلاس
یکی از دلایل اینکه همیشه به سمت گوشی های برند اچ تی سی میرم رابطه ی کاربری زیبای سنس ولی سنس 5 اصلا چنگی به دل نمیزنه من قصد خرید گوشی زیبا وان داشتم با دیدنش دل آدم میبره ولی اصلا از رابطه کاربریش خوشم نیومد با این تجربه ای که من با گوشی های خوب اچ تی سی داشتم اصلا از برند مطرحی مثل اچ تی سی چنین انتظاری نداشتم
لاک اسکرینش خیلی ساده شده ویجت هاش بخصوص ویجت آب و هواش خیلی افتضاح شده از همه بدتر دیگه تم یا همون اسکین که زیبایی به گوشی میداد حذف شده متاسفانه دوستان که ایمیل دادن به اچ تی سی خواهشا این مورد ها رو ذکر کنند شاید این قابلیت ها دوباره بازگردند
ممنون از تموم دوستان

Ali~TECH
07-10-2013, 09:35
پدرام جان سلام اقا من گوشیمو نفروختم دلم نیومد طرف معاملم 1600 ریخت حسابم تو کارتم بود ولی براش دوباره برگشت زدم به جان مادرم قسم هرکاری کردم نتونستم بفروشم حالا فعلا تا دی ماه یا بهمن ماه دارمش.:cv::df::by:

Pedram ag
07-10-2013, 10:46
پدرام جان سلام اقا من گوشیمو نفروختم دلم نیومد طرف معاملم 1600 ریخت حسابم تو کارتم بود ولی براش دوباره برگشت زدم به جان مادرم قسم هرکاری کردم نتونستم بفروشم حالا فعلا تا دی ماه یا بهمن ماه دارمش.:cv::df::by:

خوب کاری کردی::::گوشیه ماهیه:::ولی لومیا ۱۰۲۰ چشم منو گرفته

albatross
07-10-2013, 21:12
سلام دوستان یه سوالی داشتم؟
چطور میشه قبل از اینکه به تماسای ورودی جواب بدی قفل صفحه بیاد؟؟
یعنی با دادن رمز به تماسای ورودی ج بدیم؟ اگه تو خود گوشی نیست چه برنامه ای نصب کنم؟/؟؟
گوشی s4 این قابلیتو داره
خواهشا ج بدید برام خ مهمه

jefri65
08-10-2013, 01:10
دوستان یه چک میکنید؟
من با اندروید 4.2.2 موقعی که باطری سیورو خاموش میکنم مصرفش خیلی بهتر میشه.یعنی دیرتر خالی میکنه..کسی تست کرده؟

ali110612
08-10-2013, 15:29
اسمارت فون هایی که درحال حاضر ارزش خریدن دارند، بزینس اینسایدر جولای ۲۰۱۳
۱۵ اسمارت فون برتر از دید وبسایت معتبر Business Insider آشنا می شوید که طبق گفته این وبسایت در حال حاضر ارزش خریدن دارند. توجه داشته باشید که در این رتبه بندی ویژگی های مختلف این محصولات از جمله طراحی، بخش نرم افزاری، مشخصات سخت افزاری، قیمت و بخش محتوا مورد بررسی قرار گرفته و این لیست براساس محصولاتی است که در ایالات متحده برای فروش وجود دارند.

15 BlackBerry Q10
14 iPhone 4S
13 Samsung Galaxy S III
12 The BlackBerry Z10
11 Nokia Lumia 928 و Nokia Lumia 920
10 Samsung Galaxy Note II
9 LG Optimus G Pro
8 HTC Windows Phone 8x
7 HTC Droid DNA
6 Samsung Galaxy S4
5 Google Nexus 4
4 Samsung Galaxy S4 Google Edition
3 HTC One
2 HTC One Google Edition
1 iPhone 5
بهترین ها از پایین به بالا هستند
منبع اصلی :Business Insider
اینم لینک سایت pcwar : http://pcwar.com/the-only-smartphones-worth-buying-right-now.html

ali110612
08-10-2013, 15:48
مقایسه دوربین HTC One با رقبای قدرتمندش : دوستان چنین تستی که در لینک زیر انجام شده تو انجمن هم انجام شده اما از هر رقیب یه عکس! اما اینجا عکسهای رقبا در چند مورده میباشد اگه به سایت سری بزنید خالی از لطف نیست . در مورد سایز پیکسل ها دوستان عزیز اگر مطالب مربوط به دوربین آیفون 5s را مطالعه کردین این دفعه اپل هم سایز پیکسل ها را بزرگتر کرده و آنها را به 1.5 میکرون افزایش داده که این پیکسلهای 1.5 میکرونی در دوربین آیفون 5s میزان دریافت نور را 75 درصد افزایش داده است حالا اپل که این همه تبلیغ راجع به افزایش سایز پیکسل ها میکند چرا HTC این کار را نکند و همه بیان ازش ایراد بگیرند ولی از ایفون و اپل حمایت میکنند . اپل در آیفون جدید گشادی دریچه دیافراگم که همان عدد F هست را از 2.5 به 2.2 تغییر داده که هر چه کمتر باشد نور بیشتری به سنسور دوربین میرسد و این اندازه در گوشی ONE عدد F 2 میباشد و با توجه به اندازه 2 میکرونی پیکسل ها 300 درصد نور بیشتری جذب میکند . سایز کلی دوربین ONE از لحاظ فیزیکی با یه سنسور 16 مگاپیکسلی برابری میکنه نه سنسور 13 مگا پیکسلی ! در مورد دوم هم نه تنها موتوایکس بلکه اپل هم با زمینه 3:4 خداحافظی کردند و الآن از نسبت 16:9 استفاده میکنند . همه این نو آوریها را ما یک باره در ONE تجربه کردیم .هر چند در تصاویر سایت pcwar نه از آیفون 5S و نه از موتو ایکس گوگل خبری نیست . گوشیهای اپل از گوشی آیفون 4 تا 5 همیشه یه حاله بنفش در تصاویر گرفته شده در روز روشن وجود داشت و با آپدیت این مسائل را حل نمود و HTC هم قول این رنگ بنفش را در آپدیت جدید داده است .
http://pcwar.com/htc-one-vs-the-latest-smartphones-camera-comparison.html
دوستان من همیشه سایت زومیت و نارنجی و پی سی وار رو نگاه میکنم خدایی مطالب سایت پی سی وار بهتر و کاملتره امتحان هم بکنید برای یک بار هم که شده .
910510

Wolfomid
08-10-2013, 18:02
سلام توی لینک بالا از عروسک های مجسمه ایه اندروید عکس گرفتن
از این مجسمه ها کجا دارن منم میخوام بخرم کسی میدونه؟
یکی از دوستان قبلا یه عکس گزاشته بود مجسمه اندروید آبی بود خیلی خوشگل بود

ali110612
08-10-2013, 18:17
سلام توی لینک بالا از عروسک های مجسمه ایه اندروید عکس گرفتن
از این مجسمه ها کجا دارن منم میخوام بخرم کسی میدونه؟
یکی از دوستان قبلا یه عکس گزاشته بود مجسمه اندروید آبی بود خیلی خوشگل بود
بازار موبایل بری خوب بگردی گیر میاری تو مغازه هایی که گارد و مخافظ و خش گیر و قطعات کابل ولوازم جانبی میفروشن هست .

ali110612
08-10-2013, 18:35
دوستان عزیز یه چیزی بگم شاید باور نکنین ولی تو چندین سایت ایرانی و خارجی که خواندم سونی در آمریکا فروش گوشی به هیچ نوع نداره حتی اکسپریا Z هنوز به بازار آمریکا قانونی نرفته !!!!! و خبر دوم چرا گوشی گلکسی S4 سامسونگ کمتر از پیش‌بینی‌ها فروخت؟ حتما" سری بزنین دوستان
http://www.zoomit.ir/it-news/6431-galaxy-s4-sales-237524
در ضمن اکثر گوشی هایی S4 که سامسونگ فروخته تو گارنتی ها و پشت ویترین مغازه داران انبار شده اند تا اینکه دست مشتریان باشند !!!!!!

arsinnn
08-10-2013, 21:04
کی وان طلایی میخواد؟
http://www.pocket-lint.com/news/124182-gold-htc-one-official-limited-edition-model-goes-to-mobo-winnershttp://img.tapatalk.com/d/13/10/09/u6e5y2yh.jpg

Pedram ag
08-10-2013, 22:10
کی وان طلایی میخواد؟
http://www.pocket-lint.com/news/124182-gold-htc-one-official-limited-edition-model-goes-to-mobo-winnershttp://img.tapatalk.com/d/13/10/09/u6e5y2yh.jpg

من،من!
دوستان شماره حساب میذارم۴۰۰۰ تا واریز کنید لدفن!!

jefri65
08-10-2013, 23:37
با سلام دوستان تو بنجمارکی که با نرم افزار جدید antutu گرفتم و اسکرین شاتشو هم گذاشتم وان پریده بالای سامسونگ..
نرم افزار جدید از تقلب تو بنجمارکا جلوگیری میکنه

arianat
09-10-2013, 00:35
کلا پیشنهاد میکنم زیاد به بنچمارک ها توجه نکنید. توی چندتا وان بالا هست توی چند تا اس ۴ حتی بدون تقلب
درکل به نظر من هماهنگی سخت افزار و نرم افزار مهم هست که وان فوق العاده هست.
حالا میخواد بنچمارک وان پایین ترین باشه. مهم مچ بودن و عدم لگ و کارکرد صحیح سخت افزار است.
بنچمارک کلا معیار درستی برای سنجش گوشی نیست. الان همه از بنچمارک های فوق العاده ایفون ۵اس صحبت میکنند. در صورتیکه خیلی اصول در اینباره دخیلند.
مثل سیستم عامل و رزولیشن علی الخصوص از نوع فول اچ دی ( میدونید که هرچه رزولیشن بالاتر باشه قدرت بیشتری نیاز هست) در صورتیکه ایفون حتی اچ دی هم نیست. و کسی نیست که منکر بسیار روان و سریع بودن سیستم عامل ایفون باشه. که اونهم در پرتو محدودیت فوق العاده شدید هست. با نصب چندتا توییک و ویجت و تم از سیدیا عیارش معلوم میشه.
با همین وان من بنچمارک ۱۹ هزار با همین نرم افزار گرفتم و بنچمارک ۲۸ هزار هم گرفتم. کاملا به تعداد برنامه های درحال اجرا و اشغال بودن رم و ... ربط داره.
در ضمن یادمون نره که فقط سامسونگ متقلب در بنچمارک ها نیست. بلکه خیلی ها از جمله خود اچ تی سی هم هست. حالا شاید سامسونگ بیشتر انجام داده باشه.
دلیل این کار هم فقط توجه کاربران به این اعداد هست.

ali110612
09-10-2013, 04:48
ئوستان این متن را در برسی تخصصی آیفون 5s خواندم :
صد البته ، اندروبد هم در پاسخ به طراحی متالیک iphone 5s پاسخی دندان شکن دارد : HTC One .
این گوشی با نمایشگر بزرگتر و شارپتر ، پایدار ساز اپتیکال تصویر OIS ، حافظه اصلی بیشتر و کیفیت صدای بهتر همچنین قیمت کمتر مطمئنا گزینه جایگزین مناسبی محسوب میشود ( 5s در اروپا 700 یورو است در حالیکه One قیمتی برابر 500 یورو دارد البته برای آیفون 16 گیگ ، برای 32 گیگ اختلاف قیمت به 300 یورو میرسد )
اگر iphone 5s را به بچه ای محبوب در مدرسه تشبیه کنیم Galaxy S4 را میتوان به اسباب بازی تشبیه کرد که والدین برای فرزندانشان میخرند

arsinnn
09-10-2013, 04:55
مقایسه دوربین HTC One با رقبای قدرتمندش : دوستان چنین تستی که در لینک زیر انجام شده تو انجمن هم انجام شده اما از هر رقیب یه عکس! اما اینجا عکسهای رقبا در چند مورده میباشد اگه به سایت سری بزنید خالی از لطف نیست . در مورد سایز پیکسل ها دوستان عزیز اگر مطالب مربوط به دوربین آیفون 5s را مطالعه کردین این دفعه اپل هم سایز پیکسل ها را بزرگتر کرده و آنها را به 1.5 میکرون افزایش داده که این پیکسلهای 1.5 میکرونی در دوربین آیفون 5s میزان دریافت نور را 75 درصد افزایش داده است حالا اپل که این همه تبلیغ راجع به افزایش سایز پیکسل ها میکند چرا HTC این کار را نکند و همه بیان ازش ایراد بگیرند ولی از ایفون و اپل حمایت میکنند . اپل در آیفون جدید گشادی دریچه دیافراگم که همان عدد F هست را از 2.5 به 2.2 تغییر داده که هر چه کمتر باشد نور بیشتری به سنسور دوربین میرسد و این اندازه در گوشی ONE عدد F 2 میباشد و با توجه به اندازه 2 میکرونی پیکسل ها 300 درصد نور بیشتری جذب میکند . سایز کلی دوربین ONE از لحاظ فیزیکی با یه سنسور 16 مگاپیکسلی برابری میکنه نه سنسور 13 مگا پیکسلی ! در مورد دوم هم نه تنها موتوایکس بلکه اپل هم با زمینه 3:4 خداحافظی کردند و الآن از نسبت 16:9 استفاده میکنند . همه این نو آوریها را ما یک باره در ONE تجربه کردیم .هر چند در تصاویر سایت pcwar نه از آیفون 5S و نه از موتو ایکس گوگل خبری نیست . گوشیهای اپل از گوشی آیفون 4 تا 5 همیشه یه حاله بنفش در تصاویر گرفته شده در روز روشن وجود داشت و با آپدیت این مسائل را حل نمود و HTC هم قول این رنگ بنفش را در آپدیت جدید داده است .
http://pcwar.com/htc-one-vs-the-latest-smartphones-camera-comparison.html
دوستان من همیشه سایت زومیت و نارنجی و پی سی وار رو نگاه میکنم خدایی مطالب سایت پی سی وار بهتر و کاملتره امتحان هم بکنید برای یک بار هم که شده .
910510

کسی‌در خوب بودن دوربین وان شک نداره اما مسئله اینه که با اون بنفش شدن در نور کم مهمترین برتری دوربین وان که همون دریافت نور بیشتر و گرفتن عکس روشن و خوب در نور کم هست عملا بیفایده میشه. بله من خودم مقایسه با خیلی از گوشی ها کردم جاهای کم نوری که سایر گوشیها از جمله نکسوس; اینکردیبل;زد; اس3 هیچ چیزی نشون نمیدن و صفحشون کاملا سیاهه٬وان همه چیزو نشون میده ولی اگه اون هاله بنفشه حل نشه اینگار هیچ. درمورد اپدیت هم متاسفانه خیلی جاها دیدم که گفتن به 4.3 هم که اپدیت کردن این مشکله حل نشده.امیدوارم فکری بحالش بکنند .درمورد اینکه میگید معادل ۱۶مگاپیکسله من چنین تصور نمیکنم چون هم حجم عکسهای وان خیلی پایین تره و هم میزانی که عکس رو زوم میشه کرد خیلی کمتره البته من با ۱۳مگاپیکسل مقایسه کرده ام‌نه با ۱۶.پس درکل من دوربین‌وان‌رو‌در حد متوسط میبینم و درواقع باتوجه به عالی بودن همه خصوصیات و کارایی و ویژگیهای این گوشی منحصر بفرد؛ تنها چیزی که میشه ازش ایراد گرفت و روش دست گذاشت همون دوربینشه.

ali110612
09-10-2013, 05:11
کی وان طلایی میخواد؟

4400 دلار قیمتشه ولی اگه طلا سفید بود من میگرفتم ......... :bp: تیتانیوم هم حوبه اگر بسازه چون بهترین و زیباترین فلزه ولی کمی سنگین میشه ..... تازه 5 عدد تولید کرده . htc این تعداد تلفن را به مناسبت هجده‌امین سالگرد جوایز MOBO که مخصوص هنرمندان سیاه پوست فعال در زمینه موسیقی است، تولید کرده است. پس این تلفن‌ها قرار نیست در بازار بصورت انبوه به فروش برسند. ولی یه سایتی هست اگه بخوای بدنه گوشیو سفارش ی میسازند . من صبر کردم تا قیمت گارانتی دارش ش بیاد زیر 2 تومن ...... :mobilestan::loveit:

Ali_BlueBoy
09-10-2013, 08:58
اقا یه سوال این حاله ی بنفشی که تو تاریکی موقع عکس گرفتن به وجود میاد واسه همه وان ها همین جوریه ؟

ali110612
09-10-2013, 10:24
کسی‌در خوب بودن دوربین وان شک نداره اما مسئله اینه که با اون بنفش شدن در نور کم مهمترین برتری دوربین وان که همون دریافت نور بیشتر و گرفتن عکس روشن و خوب در نور کم هست عملا بیفایده میشه. بله من خودم مقایسه با خیلی از گوشی ها کردم جاهای کم نوری که سایر گوشیها از جمله نکسوس; اینکردیبل;زد; اس3 هیچ چیزی نشون نمیدن و صفحشون کاملا سیاهه٬وان همه چیزو نشون میده ولی اگه اون هاله بنفشه حل نشه اینگار هیچ. درمورد اپدیت هم متاسفانه خیلی جاها دیدم که گفتن به 4.3 هم که اپدیت کردن این مشکله حل نشده.امیدوارم فکری بحالش بکنند .درمورد اینکه میگید معادل ۱۶مگاپیکسله من چنین تصور نمیکنم چون هم حجم عکسهای وان خیلی پایین تره و هم میزانی که عکس رو زوم میشه کرد خیلی کمتره البته من با ۱۳مگاپیکسل مقایسه کرده ام‌نه با ۱۶.پس درکل من دوربین‌وان‌رو‌در حد متوسط میبینم و درواقع باتوجه به عالی بودن همه خصوصیات و کارایی و ویژگیهای این گوشی منحصر بفرد؛ تنها چیزی که میشه ازش ایراد گرفت و روش دست گذاشت همون دوربینشه.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2[/QUOTE]
دوست عزیز من اندازه فیزیکی کل دوربین و سنسور و فاصله کانونی لنز و گشادی دریچه دیافگرام را را میگم نه پیکسل یعنی اگه one از پیکسلهای معمولی استفاده میکرد دوربینش میتوانست 16 مگاپیکسل باشد شما اگر تعداد پیکسل ها را در ماتریس RGBG در نسبت تصویری 16:9 چه لایه ها را جمع کنی یا ضرب نمایید یعنی 4*4 برابر است با 16 ولی اگر با یک دوربین S4 در حالت 16:9 عکاسی کنید تعداد به 10 مگاپیکسل کاهش پیدا مکند . من خودم دیدم که عکس hdr گوشی s4 نزدیک به 8 مگاپیکسل حجمشه ولی در one نهایت حجم همون منظره به 1.5 مگاپیکسل شاید برسه دلیلش فقط اندازه کم پیکسلها میباشد . ولی در فیلم برداری که تعداد زیاد پیکسل ها هیچ کمکی به افزایش کیفیت فیلم گرفته شده نمیکند دوربین گوشی one بهترین گزینه برای فیلم برداری میباشد دلیلش فقط به خاطر پیکسل های بزرگش هست .

arianat
09-10-2013, 14:28
دوربین وان خوب هست. مخصوصا توی فیلمبرداری خارق العاده هست.
ولی توی عکاسی به دلیل مگاپیکسل های کمتر از نظر جزئیات در مناظر متوسط و دورتر خوب نیست.
شما اصلا باید قید زوم در جزئیات عکس از نمای دور رو بزنی.
یه مثال ساده میزنم. شما ته کلاس نشستی و میخوای از نوشته های نه چندان درشت تخته عکس بگیری. اینجا متوجه کارکرد مگاپیکسل میشید. یا عکس از پلاک ماشین در فاصله زیاد
در کل توی نماهای نزدیک و پرتره و نور کم و فیلمبرداری عالی هست.

ali110612
09-10-2013, 14:51
دوربین وان خوب هست. مخصوصا توی فیلمبرداری خارق العاده هست.
ولی توی عکاسی به دلیل مگاپیکسل های کمتر از نظر جزئیات در مناظر متوسط و دورتر خوب نیست.
شما اصلا باید قید زوم در جزئیات عکس از نمای دور رو بزنی.
یه مثال ساده میزنم. شما ته کلاس نشستی و میخوای از نوشته های نه چندان درشت تخته عکس بگیری. اینجا متوجه کارکرد مگاپیکسل میشید. یا عکس از پلاک ماشین در فاصله زیاد
در کل توی نماهای نزدیک و پرتره و نور کم و فیلمبرداری عالی هست.

دوست عزیز حرف شما دیگه جوابی نداره چون حقیقت کامله . این دوربین چه پیکسلهاش الترا باشند چه غیر الترا یا هر چیزی 4 مگاپیکسلیه ولی این 4 مگا پیکسل با دوربین بهترین گوشیها برابری میکند هر چند اگر 13 مگاپیکسل بود میتوانست بهترین باشه ولی اگر 13 مگاپیکسل بود سرعت دوربین و پردازش تصاویر و zoe دیگر خیلی کند میشد و یا دیگر وجود نداشت . این یکی از دلایل برای 4 مگاپیکسل بودن دوربین این گوشیه .

arianat
09-10-2013, 16:28
دوست عزیز حرف شما دیگه جوابی نداره چون حقیقت کامله . این دوربین چه پیکسلهاش الترا باشند چه غیر الترا یا هر چیزی 4 مگاپیکسلیه ولی این 4 مگا پیکسل با دوربین بهترین گوشیها برابری میکند هر چند اگر 13 مگاپیکسل بود میتوانست بهترین باشه ولی اگر 13 مگاپیکسل بود سرعت دوربین و پردازش تصاویر و zoe دیگر خیلی کند میشد و یا دیگر وجود نداشت . این یکی از دلایل برای 4 مگاپیکسل بودن دوربین این گوشیه .

دقیقا. مثلا حتی اگه ۸ بود فوق العاده از هر نظر بود. البته ناگفته نمونه که به نظر من تنها برتری اس ۴ در دوربین نسبت به وان همین عکس های نمای دور هست و مطمئنا حذف نویز بهتر
متاسفانه توی مقایسه ها هم فقط به عکس های مناظر و ... با نمای نسبتا دور قیاس میشن. در صورتیکه اگه اون مقایسه نارنجی در دوربین ها رو دیده باشید و توی اون عکس اول که نما نزدیک بود ، متوجه کیفیت بالای وان میشدید. حتی از دوربین ۲۰ مگاپیکسلی بهتر بود. اس ۴ اصلا رنگ رو عوض کرده بود.
شما کجا دیدید که فیلمبرداری رو هم مقایسه کنن. به جرات میگم هیچکدوم توان برابری حتی با وان رو ندارن. حیف که اینترنت ایران سرعت اپلودش افتضاح هست و حجم فیلم های وان بالا. وگرنه چند تا فیلم هایی که با وان رو گرفتم میگذاشتم تا متوجه خارق العاده بودنش بشوید. قابلیت فیلمبرداری اچ دی ار داره. هرچند من استفاده نمیکنم. من عاشق فوکوس در فیلمبرداری با وان هستم. و رنگهای کاملا طبیعی ان
با لنز تکست نوشته ها رو در حد اسکن عالی عکس میگیره. بنده در علائدین این مورد رو با اس ۴ تست کردم و وان کاملا بهتر بود. اون zoe هم که اگه کاربردش رو کامل بلد بشی حرف نداره. من خودم کم پیش میاد استفاده کنم.
توی نور کم هم اگه بتونه فوکوس کنه بهترین تصاویر رو با جزئیات خوب میگیره. اگه اون قسمت عکس در تاریکی مطلق رو فاکتور بگیریم.که اینم حساسیت کاربران هست. چون موقعی که چشم چشم رو نمیبینه از چی میخوایم عکس بگیریم.
در اخر ضعف دوربین وان فقط توی ۲ چیز هست. اول نماهای دور و دوم فوکوس ضعیف در نور خیلی کم.
البته نقاط قوتش هم توی بالا گفتم.

ali110612
09-10-2013, 20:43
دوستان امسال ما دیدیم که پیشپینی سامسونگ برای فروش 50 ملیون S4 غلط از آب در آمد ولی HTC با کمبود تولید مواجه شد دلیل این شکستها اولیش اینه که بازار اسمارتفون ها اشباع شده و کمتر کسانی گوشی را عوض میکنند و بیشتر منتظر آپدیتها هستند دلیل دومش اینه که اپراتورها با مشتریان قرارداد 2 ساله دارند این در حالی است که هر سال شرکتها یک گوشی را به عنوان پرچمدار خود معرفی میکنند . ولی در این میان اپل 2 سال یک بار گوشی را معرفی میکند که سال اول اگه مثال بزنیم میاد آیفون 5 تولید میکند و سال دوم آیفون 5S را معرفی میکند در این بازه زمانی 2 ساله هرکسی که گوشی تحت اپراتوری اپل را خریده میتواند گوشی اولیه پس دهد و با مبلغی کمتر گوشی خود را به نسخه جدید ارتقا بدهد این شرایط برای اپل میباشد ولی برای دیگر سازندگان بازار اشباع شده دنیای آندروید دیگر کمتر کسانی گوشی خود را ارتقاء سخت افزاری میدهند و سازنده گان با کمبود استقبال و فروش مواجه میشوند در حالی که گوشیهای سال پیش هنوز در انبار و پشت ویترین مغازه ها میباشند پرچم دار جدید را در کنارش قرار میدهند مگر اینکه استماتفون واقعا" تغییر کرده باشد . این اوضاع فقط برای HTC نیست برای سامسونگ هم چنین مشکلی امسال پیش آمد ولی باز هم با تبلیغات گوشی خود را به بازار وارد نمود اما امسال شکست خورد و باید منتظر تبلیغات و کارهای عجیبی که هر ساله انجام میدهد باشیم . ولی چرا HTC گوشی زیبا و با کیفیت میسازد و بدون تبلیغ وارد بازار مینماید که برای مردمی که تبلیغات ملاک خریدشان هست این گوشیها ناشناخته هست و در مغازه آن را میبینند و میگویند خوبه یا بد !!!!! چرا هنوز تبلیغی از ONE MAX ندیدیم یا BUTTERFLY 2 که از صفحه نمایش 5.2 بهره میبرد و در میان فبلت ها قرار دارد وتمام استانداردهای ضد آب و گردو خاک را دارد یا گوشی HTC Zara یا نسخه 8 هسته ای ONE
http://www.........com/fa/Blogs/Post/%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87_8_%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%8 7_%D8%A7%DB%8C_HTC_one_/?s=SUQ9MTc2OA==
http://www.sakhtafzarmag.com/news/digital-news-hardware/23371--htc-8-3-.html
آیا اینها هم باید مانند ONE که خودش برای خود تبلیغ کرد باشند یا منتظر وعده جدید مدیر عامل HTC برای تبلیغات و شناسایی این گوشیها باشیم !!!!

ali110612
09-10-2013, 21:05
دقیقا. مثلا حتی اگه ۸ بود فوق العاده از هر نظر بود. البته ناگفته نمونه که به نظر من تنها برتری اس ۴ در دوربین نسبت به وان همین عکس های نمای دور هست و مطمئنا حذف نویز بهتر
متاسفانه توی مقایسه ها هم فقط به عکس های مناظر و ... با نمای نسبتا دور قیاس میشن. در صورتیکه اگه اون مقایسه نارنجی در دوربین ها رو دیده باشید و توی اون عکس اول که نما نزدیک بود ، متوجه کیفیت بالای وان میشدید. حتی از دوربین ۲۰ مگاپیکسلی بهتر بود. اس ۴ اصلا رنگ رو عوض کرده بود.
شما کجا دیدید که فیلمبرداری رو هم مقایسه کنن. به جرات میگم هیچکدوم توان برابری حتی با وان رو ندارن. حیف که اینترنت ایران سرعت اپلودش افتضاح هست و حجم فیلم های وان بالا. وگرنه چند تا فیلم هایی که با وان رو گرفتم میگذاشتم تا متوجه خارق العاده بودنش بشوید. قابلیت فیلمبرداری اچ دی ار داره. هرچند من استفاده نمیکنم. من عاشق فوکوس در فیلمبرداری با وان هستم. و رنگهای کاملا طبیعی ان
با لنز تکست نوشته ها رو در حد اسکن عالی عکس میگیره. بنده در علائدین این مورد رو با اس ۴ تست کردم و وان کاملا بهتر بود. اون zoe هم که اگه کاربردش رو کامل بلد بشی حرف نداره. من خودم کم پیش میاد استفاده کنم.
توی نور کم هم اگه بتونه فوکوس کنه بهترین تصاویر رو با جزئیات خوب میگیره. اگه اون قسمت عکس در تاریکی مطلق رو فاکتور بگیریم.که اینم حساسیت کاربران هست. چون موقعی که چشم چشم رو نمیبینه از چی میخوایم عکس بگیریم.
در اخر ضعف دوربین وان فقط توی ۲ چیز هست. اول نماهای دور و دوم فوکوس ضعیف در نور خیلی کم.
البته نقاط قوتش هم توی بالا گفتم.

دوست عزیز من هم از فیلمبرداری ONE بسیار راضی هستم و هم ZOE و کیفیت عکس ها و با S4 مقایسه کردم که S4 حرفی برای گفتن نداشت و فقط میگفت زوم عکس من بهتره و حجمش بیشتره ولی 2 دقیقه فیلمبرداری با ONE حجم 245 مگابایت داره که از هر نظر عالیه بیخود نمیگن بهترین گوشی ساخته شده تا این تاریخ حالا اگر فرض کنیم سیستم عامل IOS روش بود گوشی آیفون 5 و 5S باید کجا فرار میکردند هرچند به نظر من آندروید بهتره و باز هم بهتر میشه .آندروید هر سخت افزاری که بخوای میتونی از طریق هاست USB بهش وصل نمود و کار کرد من با هاب آداپتور دار شرکت A4TECH هارد 500 گیگ به ONE و ONE X و S4 وصل کردم حتی چند وسیله همزمان . ولی اگر این نسخه 8 هسته ای ONE با 3 گیگ رم و64 گیگ حافظه داخلی تولید بشه دیگه هیچی نمیشه گفت !! و فقط باید هر جور شده یکی ازش بخرم و به شما هم توصیه میشه ......

albatross
09-10-2013, 23:14
[QUOTE=albatross;3913138]سلام دوستان یه سوالی داشتم؟
یعنی با دادن رمز به تماسای ورودی ج بدیم؟ اگه تو خود گوشی نیست چه برنامه ای نصب کنم؟/؟؟
گوشی s4 این قابلیتو داره

کسی جوان منو نمییییییییییییییییییییییی یییییییییییده

emad_hs
09-10-2013, 23:37
دوستان من رو راهنمایی میکنید
الان دو پرچمدار سامسونگ و اچ تی سی اس 4 و وان هستند حالا سوالم اینه که چرا اس 4 باید فروش بیشتری داشته باشه؟
از هر لحاظ حساب کنید وان سرتره حالا دلیل اختلاف فاحش چیه؟

ali110612
10-10-2013, 01:03
[QUOTE=albatross;3913138]سلام دوستان یه سوالی داشتم؟
گوشی s4 این قابلیتو داره

کسی جوان منو نمییییییییییییییییییییییی یییییییییییده

خیر دوست عزیز چنین قابلیتی وجود نداره تو بخش نرم افزاری بگردی برنامه جانبی هست .

ali110612
10-10-2013, 01:40
دوستان من رو راهنمایی میکنید
الان دو پرچمدار سامسونگ و اچ تی سی اس 4 و وان هستند حالا سوالم اینه که چرا اس 4 باید فروش بیشتری داشته باشه؟
از هر لحاظ حساب کنید وان سرتره حالا دلیل اختلاف فاحش چیه؟
دوست عزیز اولین دلیل تعداد کم و محدود تولید one به دلیل کمبود قطعات هست از بدنه بگیری تا دوربین . دلیل دوم زیادی تولید s4 هست. نداشتن تبلیغ برای محصولات htc ولی برای سامسونگ برعکسه . باور غلط در مورد 4 هسته ای بودن one و هشت هسته ای بودن s4 . عدم دست رسی به باتری که باور بسیا غلطی میباشد چون باتری one لیتیوم پلیمری هست که عمر بین 3 تا 5 سال باتری را تضمین مینماید . کم بودن عدد مگاپیکسل برای دوربین 4 در مقابل 13 در حالتی که عملکرد دوربین 4 مگا الترا پیکسلی htc قابلیت رقابت با بهترین دوربین ها را دارد از روشنایی بیشتر سنسور و لرزش گیر اپتیکال در حالت عمودی و افقی با تعداد نوسان گیری بی نظیر 2000 بار در ثانیه کیفیت بسیار بهتر فیلمبرداری و فوکوس بسیار سریع عریض بودن (واید ) دوربین اصلی و جلوی . عدم شناخت التراپیکسل و قابلیتهای آن . سرعت بسیار زیاد ( شاتر ) دوربین که در دوربینهای جدید شاتر مکانیکی موجود نیست . قابلیت zoe . و عدم شناخت در باره رابط کاربری سنس و بسیاری چیزهای دیگر صفحه نمایش بی رقیب گوشی عدم شناخت شرکت htc و عدم تبلیغ برای این قابلیت ها و باورهای قدیمی که شرکت htc را نو ظهور میدانند در حالی که اولین تولید کننده اسمارت فونهای هوشمند با سیستم عامل ویندوز موبایل میباشد نداشتن نمایندگی معتبر برای تبلیغ و پخش عمده گوشی های ورژن خاورمیانه برای ساپورت زبان فارسی و دلایل بیشمار ..... حالا دوست عزیز اگر گوشی s4 سامسونگ این قابلیتها را میداشت براش 1 سال تبلیغ روزنامه ای و رسانه ای میکرد ؟؟؟؟

esmail2574
10-10-2013, 09:58
سلام
آيا اين مدل تك سيم كارت، ساخت چين هم موجود هست؟
ميخوام بدونم اگر هست حواسم جمع باشه كه خدايي ناكرده اشتباهي خريداري نكنم :ab:
چون مدل دو سيم كارتش 3 مدل داره خودش.
كه يكيشون آپديت نميشه.

فكر كنم وان تا چند نسخه اندرويد آپديت بشه.
آخه به قولا پرچمداره :do:

arsinnn
10-10-2013, 10:36
دوست عزیز اولین دلیل تعداد کم و محدود تولید one به دلیل کمبود قطعات هست از بدنه بگیری تا دوربین . دلیل دوم زیادی تولید s4 هست. نداشتن تبلیغ برای محصولات htc ولی برای سامسونگ برعکسه . باور غلط در مورد 4 هسته ای بودن one و هشت هسته ای بودن s4 . عدم دست رسی به باتری که باور بسیا غلطی میباشد چون باتری one لیتیوم پلیمری هست که عمر بین 3 تا 5 سال باتری را تضمین مینماید . کم بودن عدد مگاپیکسل برای دوربین 4 در مقابل 13 در حالتی که عملکرد دوربین 4 مگا الترا پیکسلی htc قابلیت رقابت با بهترین دوربین ها را دارد از روشنایی بیشتر سنسور و لرزش گیر اپتیکال در حالت عمودی و افقی با تعداد نوسان گیری بی نظیر 2000 بار در ثانیه کیفیت بسیار بهتر فیلمبرداری و فوکوس بسیار سریع عریض بودن (واید ) دوربین اصلی و جلوی . عدم شناخت التراپیکسل و قابلیتهای آن . سرعت بسیار زیاد ( شاتر ) دوربین که در دوربینهای جدید شاتر مکانیکی موجود نیست . قابلیت zoe . و عدم شناخت در باره رابط کاربری سنس و بسیاری چیزهای دیگر صفحه نمایش بی رقیب گوشی عدم شناخت شرکت htc و عدم تبلیغ برای این قابلیت ها و باورهای قدیمی که شرکت htc را نو ظهور میدانند در حالی که اولین تولید کننده اسمارت فونهای هوشمند با سیستم عامل ویندوز موبایل میباشد نداشتن نمایندگی معتبر برای تبلیغ و پخش عمده گوشی های ورژن خاورمیانه برای ساپورت زبان فارسی و دلایل بیشمار ..... حالا دوست عزیز اگر گوشی s4 سامسونگ این قابلیتها را میداشت براش 1 سال تبلیغ روزنامه ای و رسانه ای میکرد ؟؟؟؟

همه چیزهایی که شما گفتید درسته بعلاوه یکسری مطالب دیگه. مارکتینگ که سامسونگ درش قوی هست فقط تبلیغ نیست.توجه به خواست مشتری و بازار هم هست. مثلا HTC هنوز که هنوزه ساپورت صدرصدی فارسی نداره.درواقع اصلا خودش ساپورت فارسی نکرده چون همینقدر هم که هست خود گوگل کرده که مالتی لانگویج شده و میتونیم فارسیو تو‌اندروید ۴به بالا داشته باشیم و منو هم که فقط خود نمایندگی یاس تو ایران اضافه کرده ولی هنوز نه فرهنگ لغت و کیبرد و پیشبینی کلمه فارسی داره و نه لینکهای اینترنتی و خبر خوان و نه تقویم شمسی.درحالی که. HTC در ایران یکی از برندهای پرطرفداره.حالا تو قبل از اندروید ۴که قضیه بدتر بود و مربع نشون دادن و جدا نوشتن حروف و چپ به راست و......بماند. خوب این فاکتور‌ برای خیلیها مهمه چون نمیتونن با غیر فارسی کار کنند من خودم برای مادرم فقط بخاطر منو فارسی سامی گرفتم.حاال سامسونگ اولین اندرویدی که داد بازار کاملا فارسی بود.یادمه میخواستم دیزایر بخرم فروشنده بهم نشون داد بنر بزرگ زده بود گالکسی سامسونگ اولین اندروید کاملا فارسی در جهان.‌htc ما اونموقع که خوبه حتی تا نزدیک دوسال بعدش حتی زبان عربی هم نداشت.خوب این یعنی از دست دادن بخش بزرگی از بازار اونهم زمانی که اندروید تازه داره معرفی میشه و بازار میگیره.از لحاظ سیاست تولید هم معلومه سامسونگ با اون منابع مالی و انسانی امکان تولید ارزونتری داره.همین بدنه پلاستیک رو مگه خود سامسونگ نمیدونه که ایراده چرا میدونه ولی هزینه تولیدش براش خیلی کمتره که ولش نمیکنه.htc وان با الیمنیوم پرداخت شده هزینش از ایفون پرداخت نشده هم بیشتره.خوب قیمت فروش بازارشون که تقریبایکیه پس مشخصه که سامسونگ سود خیلی بیشتری از هر دستگاهش میبره.و زودتر به نقطه سربسری فروشش میرسه.این نقطه ای هست که هر شرکت بافروش تعداد مشخصی از تولیدش هزینه های تولید و طراحیش پوشش داده میشه و ازون ببعد هرچه بفروشه سوده. درسته رو هر دستگاه سودی کشیده ولی هزینه کل تولیدش چون بیشتر اینه؛ درکل اون شرکت ضرر میکنه. مثلا هزینه قطعات بکار رفته در هر دستگاه نوت۳ برای سامسونگ حدود ۲۸۰ دلار اعلام شده.حالا هزینه کارگری و سایر نهاده های تولید هم روش بکشیم به ۴۰۰ دلار هم نمیرسه در حالیکه نزدیک۹۰۰ دلار داره میفروشدش میدونید چه سودی میبره این رمز موفقیت سامسونگه"تولید ارزان". اHTC خودش هم در ابتدا اعلام کرد که چون هزینه تولید وان خیلی بالا بوده حتما باید فروش بالایی داشته باشه وگرنه شرکت ضرر میکنه و ظاهرا همین هم شده البته تا حالا.یعنی هنوز به نقطه سربسری نرسیده هرچند حدود ۵ ملیون فروخته. همه اینهارو گفتم که بگم اینهایی که میگن سامسونگ چون اینهمه سود کرده رو این گوشی و HTC چون ضرر داده رو تولید وان پس یعنی s4 بهتره اصلا اینجوری نیست و هر محصولی که فروش و سودزیادتری کنه لزوما باکیفیت تر و بهتر نیست.وان الکی بعنوان برترین اسمارتفون سال شناخته نشده هم در نظرسنجی از کاربران و هم در بررسی های تخصصی ومنابع معتبر.

ali110612
10-10-2013, 19:02
دوست عزیز برای اینکه تایپیک زیاد شلوغ نشه که شده از روزی که htc گوشی تولید کرده ساپورت زبان فارسی داشته شما ویندوز 98 رو یادت میاد که باید با نرم افزار پارسا 97 زبان فارسی را بهش اضافه میکردی . آندروید هم اینجوری بود اولش زمانی که g1 و hero و تاتو را تولید کرد به عنوان اولین گوشیهای آندرویدی جهان قابلیت بلوتوث مثل الآن ios بود و نمیشد باهاش فایل ارسال کرد . ولی از زمانی که آندروید هنوز نبود شرکت یاس اولین نمایندگی htc در ایران بود که گوشیهای htc ویندوز فونی را با قابلیت تایپ فارسی وارد کشور نمود و بیمه هم بودند . و بیلد نامبر 415 تا زمان تولید butterfly برای کشورهای منطقه خاورمیانه بود که سیستم تایپ یا دست خط از راست به چپ میباشد . شرکت یاس هیچ وقت رام فارسی تولید نکرده که زبان فارسی را به گوشی ها اضافه نماید ولی همیشه گوشی ورژن منطقه خودمان یا همان 415 را وارد مینوده . از ابتدا تا همین زمان که من این متن را مینویسم htc همیشه گوشیهاشو به صورت منطقه ای تولید میکرده و برای هر منطقه و زبانی گوشیی مخصوص آن منطقه با قابلیت پشتیبانی کامل از زبان و محیط گوشی تولید میکرده . و تمامی گوشی های که توسط شرکت یاس فروخته شده زبان فارس را پشتیبانی میکرده و این بر اساس قانون بوده و گارانتی و بیمه هم میکرده . و بقیه که از کشور های عربی وارد ایرن شده اند و بیلد نامبر 415 را داشتن زبان فارسی را ساپورت میکردن. ولی کسانی که میرن گوشی با بیلد 707 تایوان یا 709 هند یا 401 اروپا یا 111 اپراتور Tmobile یا گوشیهای اپراتوری را میخرند نباید انتظار داشتن منو فارسی یا کیبورد پیش فرض فارسی را داشته باشند ! مشکل اینه که دوستان میرن 2 میلیون پول گوشی میدن و 5 نوع گارد براش میخرن و کیف چرمی و غیره.... اما برای 50تومان هزینه کمتر گوشی بدون گارانتی می گیرند و مثلا" برای آپدیت زودتر گوشیهای ورژن تایوان یا اروپا که همه قاچاقی وارد ایران شده اند میخرند و دل به گارانتی بین المللی خوش میکنند . عزیزان روزی که میخوای گوشی بدون گارانتی هم بخری دنبال ورژن منطقه ای خاورمیانه باش تا بدون روت و گارهای دیگر گوشیت کامل فارسی باشه ؟ از اینکه زیادی مینویسم معذرت کامل از تمامی دوستان میخوام چون بعضی مواقع لازم میشه ......

arsinnn
10-10-2013, 19:41
دوست عزیز من دارم از ساپورت کامل فارسی حرف میزنم نه قابلیت نوشتن و خوندن فارسی. که همون هم تازه فارسی نیست و عربیه.یعنی اگه حروف مشترک با عربی نبود همین هم نمیشد استفاده کرد.گوشی های یاس هم جز یه منونصفه نیمه فارسی که اضافه کرده فرقی با عربیها ندارند.هرگاه تو کیبرد اصلی گوشی زبان فارسیو‌دیدی بگو ساپورت کامل فارسی.شما تو blinks که بری سایتهای عربی رو‌میتونی تنظیم کنی ولی فارسی نه.پس. htc هیچ کاری برای فارس زبانها نکرده.البته اینها رو همه بالا توضیح داده بودم احتمالا توجه نکردید.اگه چیزی باعث شلوغی تایپیک بشه همین تکرار ناشی از توجه نکردن به مطالب هست

ali110612
10-10-2013, 20:43
دوست عزیز من دارم از ساپورت کامل فارسی حرف میزنم نه قابلیت نوشتن و خوندن فارسی. که همون هم تازه فارسی نیست و عربیه.یعنی اگه حروف مشترک با عربی نبود همین هم نمیشد استفاده کرد.گوشی های یاس هم جز یه منونصفه نیمه فارسی که اضافه کرده فرقی با عربیها ندارند.هرگاه تو کیبرد اصلی گوشی زبان فارسیو‌دیدی بگو ساپورت کامل فارسی.شما تو blinks که بری سایتهای عربی رو‌میتونی تنظیم کنی ولی فارسی نه.پس. htc هیچ کاری برای فارس زبانها نکرده.البته اینها رو همه بالا توضیح داده بودم احتمالا توجه نکردید.اگه چیزی باعث شلوغی تایپیک بشه همین تکرار ناشی از توجه نکردن به مطالب هست

بزرگ وار دوست عزیز من اینو میدونم که زبان فارسی و منوی فارسی را زیرمجموعه کشور عراق قرار داده و تو انتخاب کیبورد اول عربی و بعد توی یه منو دیگه دو گزینه عربی و فارسی داره . من تمامی دوستان میدونن اولین گوشی که گرفتم اورکس بود با سیستم عامل ویندوز موبایل . بعد آیمیت جم و بعدش جمین اینها هم توسط htc به سفارش شرکت های دیگه ساخته میشدن و برای داشتن کیبرد فارسی باید یه برنا مه که زبان عربی را به سیستم اضافه میکرد نصب میکردیم . و بعد دیگه خودش htc را با رابط کاربری سنس تولید کرد که من اول تاچ رو گرفتم بعد تاچ اچ دی بعد تاچ پرو و بعد اج دی 2 . بعد دیزایر بعد دیزایر اچ دی بعد سنسیشن و بعد one x و بعد هم one . و قبلا" چون انجمن همسایه ir_tci بیشتر از ویندوز موبایل طرفداری میکرد تا زمانی که برعکس شد آنجا فعالیت داشتم. من میگم شرکت یاس ربطی به اضافه نمودن زبان فارسی به گوشی های htc نداره و فقط گوشی های منطقه خاورمیانه با ساپورت زبان فارسی را وارد میکنه و میفروشه که رام مخصوصی که htc تولید کرده روی این گوشیها نسب شده و از سری one به بعد زبان فارسی را کامل کامل پشتیبانی میکنند چه منوها چه سیستم کلی گوشی . در ضمن موتورولا هم همینطوریه و سامسونگ چون دو دنیا صنعتی کیفیت نداره بیشتر گوشیهاش را با زبان فارسی و عربی و دیگر زبانهای ناشناخته تولید میکنه تا محصولات پلاستیکی شو به کشورهای جهان سوم تحمیل نماید . و اینو میدونیم قفل بوت لودر موتورولا از htcهم سخت تره و و میبینیم که با s-of کردن گوشی ها رام خاور میانه را روی گوشی های سایر مناطق نسب میکنم . برای ساپورت بهتر زبان فارسی و برای دوستان با تجربه با روت کردن زبان فارسی را فعال میکنند . و با آنلاک و s-of گارانتی گوشی باطل میشه مانند آنلاک آیفون تا گوشی های ارزان اپراتوری را با گوشیهای گران آنلاک یکی حساب نشن و یه سری از قابلیت های اصلی غیر فعال میشه . و با روت یا جیلبریک کنتر کامل گوشی در دست خودمان هست نه شرکت سازنده ؟

lord_wolf7
10-10-2013, 21:50
دوست عزیز برای اینکه تایپیک زیاد شلوغ نشه که شده از روزی که htc گوشی تولید کرده ساپورت زبان فارسی داشته شما ویندوز 98 رو یادت میاد که باید با نرم افزار پارسا 97 زبان فارسی را بهش اضافه میکردی . آندروید هم اینجوری بود اولش زمانی که g1 و hero و تاتو را تولید کرد به عنوان اولین گوشیهای آندرویدی جهان قابلیت بلوتوث مثل الآن ios بود و نمیشد باهاش فایل ارسال کرد . ولی از زمانی که آندروید هنوز نبود شرکت یاس اولین نمایندگی htc در ایران بود که گوشیهای htc ویندوز فونی را با قابلیت تایپ فارسی وارد کشور نمود و بیمه هم بودند . و بیلد نامبر 415 تا زمان تولید butterfly برای کشورهای منطقه خاورمیانه بود که سیستم تایپ یا دست خط از راست به چپ میباشد . شرکت یاس هیچ وقت رام فارسی تولید نکرده که زبان فارسی را به گوشی ها اضافه نماید ولی همیشه گوشی ورژن منطقه خودمان یا همان 415 را وارد مینوده . از ابتدا تا همین زمان که من این متن را مینویسم htc همیشه گوشیهاشو به صورت منطقه ای تولید میکرده و برای هر منطقه و زبانی گوشیی مخصوص آن منطقه با قابلیت پشتیبانی کامل از زبان و محیط گوشی تولید میکرده . و تمامی گوشی های که توسط شرکت یاس فروخته شده زبان فارس را پشتیبانی میکرده و این بر اساس قانون بوده و گارانتی و بیمه هم میکرده . و بقیه که از کشور های عربی وارد ایرن شده اند و بیلد نامبر 415 را داشتن زبان فارسی را ساپورت میکردن. ولی کسانی که میرن گوشی با بیلد 707 تایوان یا 709 هند یا 401 اروپا یا 111 اپراتور Tmobile یا گوشیهای اپراتوری را میخرند نباید انتظار داشتن منو فارسی یا کیبورد پیش فرض فارسی را داشته باشند ! مشکل اینه که دوستان میرن 2 میلیون پول گوشی میدن و 5 نوع گارد براش میخرن و کیف چرمی و غیره.... اما برای 50تومان هزینه کمتر گوشی بدون گارانتی می گیرند و مثلا" برای آپدیت زودتر گوشیهای ورژن تایوان یا اروپا که همه قاچاقی وارد ایران شده اند میخرند و دل به گارانتی بین المللی خوش میکنند . عزیزان روزی که میخوای گوشی بدون گارانتی هم بخری دنبال ورژن منطقه ای خاورمیانه باش تا بدون روت و گارهای دیگر گوشیت کامل فارسی باشه ؟ از اینکه زیادی مینویسم معذرت کامل از تمامی دوستان میخوام چون بعضی مواقع لازم میشه ......
دوست عزیز نظرت محترم ولی اصلا با نظرت موافق نیست به 2 دلیل
1_قیمت گوشی های گارانتی دار و بدون گارانتی حدود150000 تا 200000 تومن تفاوت قیمتی دارن
2_گارانتی اصلا تو ایران یه چیزی الکی اگه قوانین گارانتی بخونی متوجه میشی که هیچ کدوم از قطعات سخت افزاری دارای گارانتی نمی باشند
در مورد موضوع فارسی بودن یا نبودن گوشی های برند اچ تی سی باید بگم گوشی های قدیمیش ساپورت فارسی نداشت ولی میشد از رام های عربی استفاده کرد من خودم گوشی وایلدفایر فارسی کردم فقط برای متن اس ام اس اصلا نیازی به منوی فارسی ندارم
تموم گوشی های اچ تی سی با اندروید 4.0 به بالا قابلیت فارسی شدن منو ها هم بهش اضافه شده ولی مخفیه با سرچ کردن تو گوگل این قابلیت را میشه فعال کرد

lord_wolf7
10-10-2013, 21:57
دوستان شرکت اچ تی سی طی مذاکره ای با شرکت Lenovo داره واگذار میشه یعنی دیگه گوشی با برند اچ تی سی و رابطه کاربری زیبای سنس دیگه تولید نمیشه؟ واقعا ناراحت کنندست که همچین شرکتی که اولین گوشی اندروید را ساخته و توانست اندروید را به اوج برسونه حیفه که توسط شرکتی دیگه ای خریدار بشه :cm:

meysam944
10-10-2013, 23:02
دوستان شرکت اچ تی سی طی مذاکره ای با شرکت Lenovo داره واگذار میشه یعنی دیگه گوشی با برند اچ تی سی و رابطه کاربری زیبای سنس دیگه تولید نمیشه؟ واقعا ناراحت کنندست که همچین شرکتی که اولین گوشی اندروید را ساخته و توانست اندروید را به اوج برسونه حیفه که توسط شرکتی دیگه ای خریدار بشه :cm:

اچ تی سی خیلی بزرگتر و معروف تر از لنوو هستش...اگر هم قرار باشه کسی کسی رو بخره اچ تی سی لنووو رو میخره.
اگر هم برعکس این اتفاق بیافته لنوو این برگ برنده و رابط کاربری کاربر پسند رو حذف نمیکنه.

arianat
10-10-2013, 23:03
بزرگ وار دوست عزیز من اینو میدونم که زبان فارسی و منوی فارسی را زیرمجموعه کشور عراق قرار داده و تو انتخاب کیبورد اول عربی و بعد توی یه منو دیگه دو گزینه عربی و فارسی داره . من تمامی دوستان میدونن اولین گوشی که گرفتم اورکس بود با سیستم عامل ویندوز موبایل . بعد آیمیت جم و بعدش جمین اینها هم توسط htc به سفارش شرکت های دیگه ساخته میشدن و برای داشتن کیبرد فارسی باید یه برنا مه که زبان عربی را به سیستم اضافه میکرد نصب میکردیم . و بعد دیگه خودش htc را با رابط کاربری سنس تولید کرد که من اول تاچ رو گرفتم بعد تاچ اچ دی بعد تاچ پرو و بعد اج دی 2 . بعد دیزایر بعد دیزایر اچ دی بعد سنسیشن و بعد one x و بعد هم one . و قبلا" چون انجمن همسایه ir_tci بیشتر از ویندوز موبایل طرفداری میکرد تا زمانی که برعکس شد آنجا فعالیت داشتم. من میگم شرکت یاس ربطی به اضافه نمودن زبان فارسی به گوشی های htc نداره و فقط گوشی های منطقه خاورمیانه با ساپورت زبان فارسی را وارد میکنه و میفروشه که رام مخصوصی که htc تولید کرده روی این گوشیها نسب شده و از سری one به بعد زبان فارسی را کامل کامل پشتیبانی میکنند چه منوها چه سیستم کلی گوشی . در ضمن موتورولا هم همینطوریه و سامسونگ چون دو دنیا صنعتی کیفیت نداره بیشتر گوشیهاش را با زبان فارسی و عربی و دیگر زبانهای ناشناخته تولید میکنه تا محصولات پلاستیکی شو به کشورهای جهان سوم تحمیل نماید . و اینو میدونیم قفل بوت لودر موتورولا از htcهم سخت تره و و میبینیم که با s-of کردن گوشی ها رام خاور میانه را روی گوشی های سایر مناطق نسب میکنم . برای ساپورت بهتر زبان فارسی و برای دوستان با تجربه با روت کردن زبان فارسی را فعال میکنند . و با آنلاک و s-of گارانتی گوشی باطل میشه مانند آنلاک آیفون تا گوشی های ارزان اپراتوری را با گوشیهای گران آنلاک یکی حساب نشن و یه سری از قابلیت های اصلی غیر فعال میشه . و با روت یا جیلبریک کنتر کامل گوشی در دست خودمان هست نه شرکت سازنده ؟

دوست من انلاک ایفون با انلاک بوتلودر اصلا ربطی به هم ندارن. واسه ایفون انلاک اپراتوری هست.
در ضمن به هیچ عنوان تفاوتی هم با نسخه های انلاک ندارن. فقط اپراتور گوشی رو قسطی میده و در اخر قیمت گوشی ۷۰۰ دلاری شاید حدود ۹۰۰ دلار یا بیشتر دربیاد.
گوشی اپراتوری رو مفتی که نمیدن. طرف باید ماهی ۵۰ دلار بپردازه.
شما اگه میبین بابا توی مثلا انگلیس ایفون انلاک میخره و میفرسته ایران و بعد میره میگه سرقت شده یکی دیگه بهش میدن بحثش جداست. این هیچ ربطی به ارزون بودن نسخه لاک اپراتوری ایفون نداره.
گوشی با این مشخصات که وارد ایران شده و بلاک و لاک هست باید هم ارزون باشه.
با اس اف خیلی راحت میشه اون نوشته انلاک رو لاک کرد. جوری که انگار اصلا این گوشی انلاک و ریلاک نشده.

Wolfomid
11-10-2013, 00:07
واقعا ما ایرانی ها چ شایعاتی در مورد واگذاری htc و beats و .... ایجاد میکنیما!!! بهتره یه خورده واقع بین باشیم!!

ali110612
11-10-2013, 06:26
داداش منم این مطلب رو تو نارنجی خواندم ولی ارزش htc هنوز بالاتر از لنوو و دیگر شرکتهای چینیه . واینکه ( چر وانگ (王雪紅)) و ( پیتر چو (周永明)) تصمیمات بسیار عالی را در مورد آینده شرکت گرفته اند که یکیش اینه که تبلیغاتشان را مثل سایر رغبا گسترده انجام بدهند و HTC تقاضای لنوو را برای همکاری هم رد کرد که تو فی س book شرکت htc هم تائید شده و حتی پیشنهاد مایکروسافت را در مورد تولید گوشیهای ویندوز فونی رد کرد . و این هم تصمیمات پیتر چو (周永明) و کل htc :
به گزارش پایگاه اینترنتی افتردان ،مدیر عامل شرکت HTC نگرانی‌ها مورد خرید موتورولا توسط گوگل و آینده تولید موبایل‌های اندرویدی توسط این شرکت را بی مورد دانست.
بنابر گزارش فارنت، پیتر چو در این مورد گفت:”ما با گوگل و مایکروسافت دارای یک اهرم محکم برای مشارکت هستیم زیرا ما با هر دو در حال ایجاد تلفن‌های همراه منحصر به فرد هستیم و به نوعی یک اکوسیستم در دنیای تلفن‌های همراه هوشمند ایجاد کرده‌ایم زیرا همگی به یکدیگر برای رشد و شکوفایی احتیاج داریم”.
گفتنی است که شرکت htc در حال توسعه بخش تحقیق و توسعه خود با استخدام هزار کارمند جدید است و قرار است تا پایان سال جاری نیز ۸ تلفن همراه جدید روانه بازار کند.
البته شایعاتی نیز شنیده می‌شود که این شرکت در حال طراحی یک سیستم عامل مخصوص خود برای تلفن های همراه هوشمند با رابط کاربری منحصر به فرد خود یعنی Sense است.

و این هم قمار سامسونگ :سرنوشت تایزن و سامسونگ، اگر سامسونگ بتواند توجه توسعه‌دهندگان و شرکای تجاری‌اش را جلب کند، به زودی باید شاهد جدایی سامسونگ از سیستم عامل دوست داشتنی آندروید گوگل باشیم. همچنین گزارشاتی نشان می‌دهند، سامسونگ در حال برنامه ریزی برای جدایی از دوست دیرین و روباتی خود، یعنی همان آندروید گوگل است .
به نظر شما سامسونگ با تایزن موفق میشود ؟ در ضمن اولین گوشی خود را برای بازار ژاپن تولید نموده و به صورت آزمایشی تایزن را با S3 اجرا نمود که بسیار سیستم عامل سنگینی میباشد و قرار است S5 را با تایزن و آندروید تولید کند . و گوگل به دلیل داشتن رقیبی دیگربه جز IOS و اینکه سامسونگ را رفیب خود ببیند به سمت کدام کمپانی برای رقابت امید دارد !!!!!!!!!!!

arsinnn
11-10-2013, 09:23

بحث در مورد عدم فروش زیاد HTC باوجود کیفیت عالی نسبت به سامسونگ بود که من گفتم یکی از علل اصلی ساپورت کامل نکردن زبان فارسی بوده حرف هم فقط وان نبوده که کلا محصولات htc مدنظر بوده .اما همون وان هم که شما ادعا میکنید ساپورت کامل فارسی داره و زبان فارسی رو زیرمجموعه عراق!قرار داده و کیبرد هم اول عربی بعد فارسی انتخاب میشه!!نمیدونم شاید من بلد نیستم‌باگوشیم کار کنم چون من گارنتی یاس دارم و فقط منو فارسی داره(که من میگم اون رو‌ یاس اضافه کرده چون همین بیلد نامبر عربی رو اگر بدون گارانتی بگیرید منو فارسی رو نداره) ولی زبان فارسی کامل نیست اگر میبود باید پیشبینی کلمه فارسی هم داشت ولی فقط عربی داره و کیبرد فارسی هم ندارم فقط عربیه چون گچپژ رو نداره و پس من میگم وان رام فارسی نداره بلکه عربیه. هیچ کدوم از چیزهایی که شما میگی رو تو گوشیم ندیدم حالا شما میگی داره یاعلی شما که واردی لطفا اسکرین شات بگذار تاماهم یاد بگیریم.ممنون میشم

ارسال شده از HTC One با استفاده از تپاتالک 2

esmail2574
11-10-2013, 11:41
در گوشی های htc با نرم افزار morelocale2 میشه امکانات فارسی رو فعال کرد.
برای اندرویدهای 4 به بالا

ali110612
11-10-2013, 21:32
داداش اینا عربیه ؟ فقط کیبورد مثل سری SENSATION چ پ گ ژ نداره دیگه تمامش کنیم . از دید شما داداش یه چیزهایی درسته و از نظر من هم یه چیزای دیگه . ولی حاظرم قسم بخورم که در گوشی قبلیم ONE Xزبان فارسی کامل بود حتی کیبورد ولی موقع راه اندازی در قسمت زبان یه لیست زبان از کشورهای عربی بود و در آخر نوشته بود فارسی مقابلش نوشته بود عراق این ظلم نیست به زبان فارسی ؟ در مورد کیفیت بدنه در مورد دیزایر HD بدنه پلاستیکی خیلی محکمشو با چهار لایه تفلون پوشانده بود برای ضد خش بودن و ضد لکه . در مورد پلاستیک استفاده شده در SENSATION به جنس پلاستیک گیر میدادن ولی اون پلاستیک برای T و TX سونی شد پلاستیک با کیفیت آلآن در مورد پلاستیک S4 بعضی ها بهش میگن فیبر کربن !!!!!!!!!!!!!! تازه اگه پلی کربنات میبود باز هم چیزی ؟ اینا تاثیر تبلیغاته یا همین پلاستیک گوشی های اپل چه نوع پلاستیکی هست که از پلی کربنات ONE Xبهتره . زمانی که تو یه جایی گوشی دستته میگن مدل ان ای سیه ! یا گالاسکی ! دستش میگیره میگه از اپل قشنگتره (به جای آیفون ) چه کیفیتی داره تصویرش رم میخوره میگی نه اونوقت میگه گالاسکی بهتره میگی 32 گیگ رم داره جنسش بدنه شو با الماس تراش زدن جوابت میدن میگن من خودم هر اندازه دلم بخواد رم میگیرم میگه این قابش میشه مثل سامسونگ عوضش کرد اونی که یه کم بیشتر مبدونه میگه فلش میخوره ( تازه سامسونگ OTG ولی HTC هاست داره ) بعدش کنجکاو میشه میگه اصله میگی آره میگه باطریشو در میاری ! میگی باطریش داخلیه میگه این هنگ کنه که میسوزه !!!! نمیدونه 15 ثانیه دکمه پاورش رو بگیری ریست میشه . خلاصه اینا برای اپل و سامسونگ خوبه ولی برای HTC بده داداش ! ولی نسخه گوگلی HTC از S4 فروشش بیشتره . ضمنن هر ساله تو بازار آمریکا HTC بهترین برنده جایی که گوشی سونی اپراتوری وغیر اپراتوری نداره ؟ البته وقتی تو یه مغازه 20 تا S4 هست و یه دانه ONE میگی میخوام ONE بخرم چندتا S4و سونی میندازه رو میز تا اونا رو غالب کنه میدونه همون یه دونه ONE مشتری خودشو داره . بعضی شرکتها هستند که سالی 10 تا 20 محصول میفروشن تک هستن مثل HTC . خلاصه ما هر روز راجع به چیزی که دست خودمونه بحث میکنیم . من دوست دارم ONE دست آدمای خودش باشه !!! هر کسی لیاقت داشتن ONE رو نداره .......................................... به امید بازگشت HTC به روز هی اوج .
911501911503

ali110612
11-10-2013, 21:45
دوست من انلاک ایفون با انلاک بوتلودر اصلا ربطی به هم ندارن. واسه ایفون انلاک اپراتوری هست.
در ضمن به هیچ عنوان تفاوتی هم با نسخه های انلاک ندارن. فقط اپراتور گوشی رو قسطی میده و در اخر قیمت گوشی ۷۰۰ دلاری شاید حدود ۹۰۰ دلار یا بیشتر دربیاد.
گوشی اپراتوری رو مفتی که نمیدن. طرف باید ماهی ۵۰ دلار بپردازه.
شما اگه میبین بابا توی مثلا انگلیس ایفون انلاک میخره و میفرسته ایران و بعد میره میگه سرقت شده یکی دیگه بهش میدن بحثش جداست. این هیچ ربطی به ارزون بودن نسخه لاک اپراتوری ایفون نداره.
گوشی با این مشخصات که وارد ایران شده و بلاک و لاک هست باید هم ارزون باشه.
با اس اف خیلی راحت میشه اون نوشته انلاک رو لاک کرد. جوری که انگار اصلا این گوشی انلاک و ریلاک نشده.

حرف شما متین داداش منظور من از آنلاک مال بوت لودر نیست در ضمن آیفونی که آنلاک شده دیگه گارانتی نداره . ایران بحثش فرق میکنه . در ضمن ONE X هنوز S-OF نشده ولی با S-OF گوشیو ببر گارنتی یاس ببین چی بهت میگن . در ضمن فقط اپل گوشی اپراتوری نداره . سه اپراتور آمریکا ONE را با 199 دلار میفروشن و نسخه 64 گیگش در انحصار اپراتور ای تی ای هست . ممنون از یاد آوری شما در ضمن زمانی که گوشی رو آنلاک بوتلودر میکنی بهت میگه که دیگه گارانتی لغو میشه . من گوشی S-OF شده را به گارانتی یاس بردم اصلا" تحویل نگرفتن ولی همون تعمیر را با هزینه انجام دادن در ضمن گوشی بیمه هم داشت .

arianat
11-10-2013, 21:58
به نظر من ساپورت نکردن زبان فارسی اصلا و به هیچ عنوان دلیل عدم فروش این گوشی نیست. چه توی ایران و چه جای دیگه!!!
مگه چند تن فارسی زبان میخوان وان بخرن. اونایی که قرار بوده خریدن. اصلا هم ربطی به زبان فارسی نداره.
این گوشی اندروید هست و پر از کیبورد های بهتر از کیبورد اچ تی سی در گوگل پلی و اپ هایی برای فارسی سازی کل گوشی. در ضمن کیبوردها هم دیکشنری هر زبانی رو دارن. مثل اسمارت کیبورد که واسه فارسی رو دانلود میکنه. خیلی خوب لغت رو پیشبینی میکنه.
شما یه نگاه به اپل بندازید. توی ایفون یا ایپد یا ایپاد مگه ساپورت فارسی داره. بعد اینهمه هم فروش داره. حتی در ایران هم خیلی بیشتر از وان و گوشی های دیگه فروش دارن. در صورتیکه حتی یک کیبورد جایگزین هم در اپ استور نیست و بدون جیلبریک امکان تعویض نیست. ( سامسونگ فاکتور)
عدم فروش اج تی سی به نظر من چیزهای مهمتری مثل تبلیغات ضعیف و قیمت بالا هست.
در ضمن من از قرارداد های اپراتوری این گوشی خبر ندارم. ولی فکر نمیکنم زیاد باشند. توی خارج خیلی ها گوشی لاک اپراتوری میخرن و قسطی پولش رو میپردازن. طرف با ۱۰۰ الی ۲۰۰ دلار گوشی روز دنیا رو میگیره.
اچ تی سی واسه ساخت گوشی هاش خیلی زحمت میکشه و میتونید زمان ساخت بدنه هر یک از گوشی های وان رو درباره اش تحقیق کنید. کدوم شرکتی ۲۰۰ دقیقه زمان میگذاره؟
لابد سامسونگ!! دی:
اولین و مهمترین اصل در فروش تبلیغات هست که اپل و سامسونگ خوب دارن انجام میدن. دیگه جایی نیست که تبلیغ اینها نباشه. کل هالیوود دست اپل هست.
من رفتم وان خریدم طرف کارتن گوشی رو توی پلاستیکی گذاشت که کل اون رو تبلیغ سامسونگ پوشونده بود.
این شرکت ها پول به سایتها میدن که به طور غیر مستقیم تبلیغشون رو بکنه.

arianat
11-10-2013, 22:22
حرف شما متین داداش منظور من از آنلاک مال بوت لودر نیست در ضمن آیفونی که آنلاک شده دیگه گارانتی نداره . ایران بحثش فرق میکنه . در ضمن ONE X هنوز S-OF نشده ولی با S-OF گوشیو ببر گارنتی یاس ببین چی بهت میگن . در ضمن فقط اپل گوشی اپراتوری نداره . سه اپراتور آمریکا ONE را با 199 دلار میفروشن و نسخه 64 گیگش در انحصار اپراتور ای تی ای هست . ممنون از یاد آوری شما در ضمن زمانی که گوشی رو آنلاک بوتلودر میکنی بهت میگه که دیگه گارانتی لغو میشه . من گوشی S-OF شده را به گارانتی یاس بردم اصلا" تحویل نگرفتن ولی همون تعمیر را با هزینه انجام دادن در ضمن گوشی بیمه هم داشت .

درسته. شما در وان بعد از انلاک واژه اس اف رو اشاره نموده بودید و حمل بر انلاک بوتلودر میشد و در حالی که به واژه اپراتور هم اشاره نشده بود ولی در ایفون شده بود.
من فکر کردم که منظور انلاک بوتلودر هست. عذر میخوام
اما دوست من منظور من استفاده از اس اف برای تغییر انلاک به لاک و از بین بردن واژه دستکاری شده بود. مسلما ما که نمیخوایم اون کارها رو انجام دادیم با همون حالت اس اف به گارانتی گوشی رو تحویل بدیم. اینجا بحث وان بود. مطمئنا بعد از انجام این کارها سپس اس آن میکردیم.
در اخر به صورتی در میاد که انگار تا حالا گوشی اینکارها باهاش انجام نشده.
جیلبریک و روت با هم تفاوت هایی از نظر شرکت ها دارن. یکیش اینکه شما یک اپ در رابطه با جیلبریک در اپ استور پیدا نمیکنید. اپل از بیخ و بن مخالف هست. ولی بسیار بسیار اپ برای گوشی های روت شده در گوگل پلی هست. گوگل مخالفش نیست.
یه اپ هایی هم هستند که بدون انلاک بوتلودر میشه روت کرد. حالا اطلاع ندارم که با اینکار هم گارانتی باطل میشه یا نه. چون به نظر من هیچ دلیل برای اینکار با این روش ندارن. اگه هم قبول نکنند خیلی راحت میشه انروت کرد.با همون اپ

M.S.G
12-10-2013, 00:59
سلام دوستان گل

دوستان من 5 ماهی هست که s4 دارم و چندتا مشکل داره که رو مخه یکی اینکه طراحیش جالب نیست cpu گوشی مشکل داره صفحشم به زردی میزنه تازگیام سامی یه قفل به نا knox گذاشته روش که اگه گوشی رو روت کنی گوشی میسوزه
امروز یه one دستم گرفتم خوشگل بود ولی اندرویدش یکم ایراد داره و مموری هم نمیخوره

از بچه هایی کسی هست که galaxy s4 داشته و فروخته htc one گرفته راهنماییم کنه که one بگیرم یا نه؟

ali110612
12-10-2013, 05:52
دوستان بعد از این همه بحث مشخص شد که مشکل اصلی گوشی های HTC عدم تبلیغاته الآن ONE MAX رو درست کرده که با نوت 3 برابری میکنه به حز کیفیت ساخت و حسگر فوق پیشرفته اثر انگشت در پشت کوشی برای کار برای تمامی انگشتان و امنیت بسیار بالی این سنسور و هوشمندی بیش از اندازه برای ایمیل و همه چیز که شخصی باشه قابل استفاده است و الگوریتم یرداری میکنه و قرار تا دو یا سه هفته دیگه معرفی میشه و وارد بازار میشه . آیا شما تبلیغی رسمی از این فبلت دیدین در حالی که سامسونگ بعد از نوت 2 شرو به تبلیغ در باره نوت سه کرد که همه منتظر ورود به بازار ش هستند یا اپل یک ساله برای ایفون 5S و آیپدش داره تبلیغ میکنه در مورد سنسور این گوشی تمام جهان را ملع ساخت .یا الجی داره در امارات گوشی G2 را با S4 و اکسپریا Z و ZI و ZL وتمام گوشیهایی که صفحه نمایش 5 اینچی وCPU چهار هسته ای دارند مجانی تعویض میکنه ( البته خبری از HTC ONE ) نیست در این کار LG . ولی توبازار کی خبراز تولید ONE MAXیا BUTTERFLY 2 ضد آب یا ZARA یا ONE 8 هسته ای داره . حالا پیتر چو قول داده که برای HTC تبلیغات گسترده انجام بده .
http://farnet.ir/1392/07/08/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B3-4-%D9%88-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%B2%D8%AF/

yadegh
12-10-2013, 14:06
سلام. چرا هیچ صحبتی از نسحه 64 گیگ one (دولوپر)تو این پست ها نبود؟
الان من میخوام این نسخه رو بخرم. تفاوت خاصی داره به جز آنلاک بودن؟ با توجه به این که هیچ شرکتی هم گارانتیش نکرده
نظرتون چیه؟

18372
12-10-2013, 15:17
بچه ها یه سر بزنید یه آموزش توپ براتون گذاشتم برید سوپرایز میشد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=303294&p=3920624#post3920624
:cv:

yadegh
12-10-2013, 17:35
الان من میخوام این نسخه رو بخرم. تفاوت خاصی داره به جز آنلاک بودن؟ با توجه به این که هیچ شرکتی هم گارانتیش نکرده
نظرتون چیه؟

لطفا جواب بدین. فوری احتیاج دارم

yadegh
12-10-2013, 18:33
نظرتون چیه؟

ali110612
12-10-2013, 22:43
داداش هیچ فرقی نداره و رم 64 گیگ داره و بوتلودر و s-of نداره و جدیدن htc تو سایتش بخش دولوپر یه رام 4.2.2 قرار داده و نسخه 64 گیگ فقط دولوپری نیست و اپراتور هم موجوده ای تی ای فروش 64 گیگ اپراتوری را در انحصاری دارد . متاسفانه برای خرید نسخه دولوپری از طریق آمریکا اقدام کنی در ضمن بعضی ها این نسخه رو وارد ایرا ن نمده ان که قیمتش 200 الی 300 تومنی گرانتره ؟

lord_wolf7
12-10-2013, 23:00
دوستان درسته دوربین این گوشی نسبت اس4 خیلی ضعیفه از دوستانی که این گوشیو دارن خواهشا چنتا عکس با گوشیاشون بگیرن

ali110612
13-10-2013, 01:50
دوستان این چند مورد از قابلیت های سنس 5.5 میباشد :
کوکر قوی رام های htc اقای mike1986 جدیدا عکس های جدیدی از نسخه جدید رابط کاربری HTC به نام sense 5.5 منتشر کرده است.
در این آپدیت علاوه بر تغییرات قابل توجه در گالری اتضال ساده ای برای فعال یا غیر فعال کردن blinkfeed نیز اضافه شده است که این قایلیت در سنس قبلی و htc one وجود نداشت.

همچنین در این آپدیت منوی جدیدی از تغییرات و شخصی سازی را میتوان در نوار هشدار مشاهده کرد. یکی از از این موارد سویچ dont disturb mod میباشد.
کیبورد سنس هم اینبار میتواند تعداد بیشتری emoji را ساپورت کند و همچنین اندازه پنجره های task-swicher برای راحتی کار کمی بزرگ تر شده است.

در این بروزرسانی دو قابلیت بزرگ هم به دوربین اضافه شده است:
اولی panorama+ است که اظلاعاتی درباره آن در اختیار نیست اما باید چیزی شبیه photosepher باشد
دومی هم قابلیت dual shot است که چیزی شبیه قابلیت دوربین جدید سامسونگ است که در یک لحظه با دوربین جلو و پشت هم زمان عکسبرداری میکند.

در اخر باید بگوییم که حتی با این همه تغییرات سنس جدید بویی شبیه سنس سال قبل دارد و تغییر چندان زیادی در ظاهر کلی ان به وجود نیامده است.
تنها کاری که میشود کرد این است که منتظر بانیم ببینیم سنس جدید HTC چگونه خواهد بود
با تشکر عکس ها در ضمیمه اپلود شدند
منبع:
http://www.androidcentral.com/htc-se...camera-changes
911787911788911789

ali110612
13-10-2013, 01:59
دوستان درسته دوربین این گوشی نسبت اس4 خیلی ضعیفه از دوستانی که این گوشیو دارن خواهشا چنتا عکس با گوشیاشون بگیرن
داداش ضعیف نیست که هیچ سریعتر و شارپتر میباشد و از نسبت تصویری 16.9 استفاده میکنه که در ای حالت مال s4 به 10 مگاپیکسل کاهش پیدا میکنه . ولی تنها مشکلی که میشه گرفت تراکم پیکسلی کمتره و برتریش 3 برابر بزرگتر بودن پیکسلهاشه . البته این تراکم پیکسلی کم در صفحه نمایش های 4k هم قابل تشخیس نیست جز زوم کردن که کیفیت به شدت پایین میاد !!!!! و بهتره به بخش معرفی گوشیها و مقایسه دوربین one با رقبا را مطالعه کنی بهتر از گذاشتن یه عکس در اینجا هست .

18372
13-10-2013, 02:04
بچه ها یه سوپرایز دیگه بعد بگید one بده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=281104&p=3921683&viewfull=1#post3921683
اینم اسکرین شات benchmark هست
911793

18372
13-10-2013, 02:28
من موندم کی میگه کیفیت دوربین htc one تو شب بده
اینا رو خودم گرفتم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911797&d=1381614919&thumb=1 (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911797&d=1381614919) http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911798&d=1381614954&thumb=1 (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911798&d=1381614954) http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911799&d=1381614993&thumb=1 (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911799&d=1381614993) http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911800&d=1381615024&thumb=1 (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911800&d=1381615024)

arsinnn
13-10-2013, 03:50
به نظر من ساپورت نکردن زبان فارسی اصلا و به هیچ عنوان دلیل عدم فروش این گوشی نیست. چه توی ایران و چه جای دیگه!!!
مگه چند تن فارسی زبان میخوان وان بخرن. اونایی که قرار بوده خریدن. اصلا هم ربطی به زبان فارسی نداره.
این گوشی اندروید هست و پر از کیبورد های بهتر از کیبورد اچ تی سی در گوگل پلی و اپ هایی برای فارسی سازی کل گوشی. در ضمن کیبوردها هم دیکشنری هر زبانی رو دارن. مثل اسمارت کیبورد که واسه فارسی رو دانلود میکنه. خیلی خوب لغت رو پیشبینی میکنه.
شما یه نگاه به اپل بندازید. توی ایفون یا ایپد یا ایپاد مگه ساپورت فارسی داره. بعد اینهمه هم فروش داره. حتی در ایران هم خیلی بیشتر از وان و گوشی های دیگه فروش دارن. در صورتیکه حتی یک کیبورد جایگزین هم در اپ استور نیست و بدون جیلبریک امکان تعویض نیست. ( سامسونگ فاکتور)
عدم فروش اج تی سی به نظر من چیزهای مهمتری مثل تبلیغات ضعیف و قیمت بالا هست.
در ضمن من از قرارداد های اپراتوری این گوشی خبر ندارم. ولی فکر نمیکنم زیاد باشند. توی خارج خیلی ها گوشی لاک اپراتوری میخرن و قسطی پولش رو میپردازن. طرف با ۱۰۰ الی ۲۰۰ دلار گوشی روز دنیا رو میگیره.
اچ تی سی واسه ساخت گوشی هاش خیلی زحمت میکشه و میتونید زمان ساخت بدنه هر یک از گوشی های وان رو درباره اش تحقیق کنید. کدوم شرکتی ۲۰۰ دقیقه زمان میگذاره؟
لابد سامسونگ!! دی:
اولین و مهمترین اصل در فروش تبلیغات هست که اپل و سامسونگ خوب دارن انجام میدن. دیگه جایی نیست که تبلیغ اینها نباشه. کل هالیوود دست اپل هست.
من رفتم وان خریدم طرف کارتن گوشی رو توی پلاستیکی گذاشت که کل اون رو تبلیغ سامسونگ پوشونده بود.
این شرکت ها پول به سایتها میدن که به طور غیر مستقیم تبلیغشون رو بکنه.

درسته تبلیغات عامل اصلیه ولی شما بخودت‌نگاه نکن که زبان‌ برات مهم نیست خیلی افراد عادی اینجوری نیستند.ایران هم یک کشور بزرگه معادل چندین کشور عربی جمعیت داره.موبایل بازی هم که توش رایجه ماشاله یعنی بازار خوبی برای موبایله.بعدهم من منظورم فقط وان نبود کلا برند htcرو میگفتم.سامسونگ قبل از اندروید تو گوشی های هوشمند حرفی جلو htcنداشت.ولی اندرویدو باقدرت شروع کرد و با همون گوشی اولش که گالکسی ۹۰۰۰بود اندروید کاملا فارسی داد بیرون.ازهمون موقع اسم گالکسی تو ایران پیچید.این کیبردهای رنگارنگ و امکانات فارسی هم اون اوایل واقعا موجود نبود.ضمن اونکه خیلی افراد گوشیو بهمون صورت که میخرن استفاده میکنن و اهل مود و برنامه واین چیزهانیستند.اپل که کلا قضیش جداست هم برند مشهوریه هم باکلاس جا افتاده و هم بیرقیبه طرف ios بخواد فقط باید ایفون بخره دیگه .همونجور که میدونید بیشتر کاربران‌ایفون تو ایران فقط باهاش زنگ و مسج میزنن وبرای اسم و کلاسش میخرن ونه کاراییش.

arianat
13-10-2013, 04:46
درسته تبلیغات عامل اصلیه ولی شما بخودت‌نگاه نکن که زبان‌ برات مهم نیست خیلی افراد عادی اینجوری نیستند.ایران هم یک کشور بزرگه معادل چندین کشور عربی جمعیت داره.موبایل بازی هم که توش رایجه ماشاله یعنی بازار خوبی برای موبایله.بعدهم من منظورم فقط وان نبود کلا برند htcرو میگفتم.سامسونگ قبل از اندروید تو گوشی های هوشمند حرفی جلو htcنداشت.ولی اندرویدو باقدرت شروع کرد و با همون گوشی اولش که گالکسی ۹۰۰۰بود اندروید کاملا فارسی داد بیرون.ازهمون موقع اسم گالکسی تو ایران پیچید.این کیبردهای رنگارنگ و امکانات فارسی هم اون اوایل واقعا موجود نبود.ضمن اونکه خیلی افراد گوشیو بهمون صورت که میخرن استفاده میکنن و اهل مود و برنامه واین چیزهانیستند.اپل که کلا قضیش جداست هم برند مشهوریه هم باکلاس جا افتاده و هم بیرقیبه طرف ios بخواد فقط باید ایفون بخره دیگه .همونجور که میدونید بیشتر کاربران‌ایفون تو ایران فقط باهاش زنگ و مسج میزنن وبرای اسم و کلاسش میخرن ونه کاراییش.

از این نظر کاملا حق با شماست. منظور فروش کل وان بود که فکر کنم عددی حدود ۷ میلیون باشه. مطمئن نیستم ولی میدونم توی همین حدود هاست. حالا دوست من به نظرتون چقدر توی ایران فروش رفته. به نظر شما گیگ متعصب اپل یا سامسونگ میاند بخرن. اصلا توی ایران یه فروش رویایی در حد ۵۰۰ هزار بکنه. که عمرا بشه. به نظر شما ایا دردی از اچ تی سی دوا میشه.
مثال از فرمایش خودتون میارم. فرمودید ایفون یه چیز جا افتاده هست. خب از اول که نبوده. یا سامسونگ مگه بوده. زمانی که اچ تی سی گوشی هوشمند میزد اینا کجا بودن. ایا با تبلیغات وسیع به اینجا نرسیدن؟
یه بحثی هست به نام تبلیغات غیر مستقیم که بیشتر از تبلیغ مستقیم اثر داره و کارا هست.
توی دانشگاه طرف تا حالا اصلا گوشی هوشمند به خدا دستش نگرفته به من میگه چرا سامسونگ نخریدی!!!
الان گوشی هوشمند نزد عامه بی اطلاع ایران با سامسونگ و اپل خلاصه میشه.
اگه ریشه یابی کنیم دلیلش فقط یک چیز هست. عدم تبلیغات و یا تبلیغات ضعیف
شما مطمئن باش اگه تبلیغ بیاد پشت سرش ساپورت کامل منطقه ای هم میاد. که توی تبلیغ بهش اشاره کنند. خداوندگار تبلیغ سامسونگ و اپل هستن.
به نظر شخص من ساپورت زبان فارسی دست اچ تی سی نیست. خودتون بهتر میدونید که تحریمها چیکار کردن. ما هنوز یه نمایندگی درست و حسابی توی ایران نداریم.
اپل که همین چند وقت پیش استفاده اش رو برای کاربران ایران ازاد کرد کشورمون رو با کره شمالی و سودان همرده کرده بود.

ali110612
13-10-2013, 04:55
داداش یه دوملیون نسخه گوگلی هم اضافه کنیم میشه 9 میلیون . اینم دوتا اسکرین شات دیگه از سنس 5.5 :911823911824911825

yadegh
13-10-2013, 07:42
داداش هیچ فرقی نداره و رم 64 گیگ داره و بوتلودر و s-of نداره و جدیدن htc تو سایتش بخش دولوپر یه رام 4.2.2 قرار داده و نسخه 64 گیگ فقط دولوپری نیست و اپراتور هم موجوده ای تی ای فروش 64 گیگ اپراتوری را در انحصاری دارد . متاسفانه برای خرید نسخه دولوپری از طریق آمریکا اقدام کنی در ضمن بعضی ها این نسخه رو وارد ایرا ن نمده ان که قیمتش 200 الی 300 تومنی گرانتره ؟

مرسی داداشم.
و اینکه آیا به 4.3 آپدیت میشه؟

Ali_BlueBoy
13-10-2013, 11:32
اقا یه سوال تا حالا کسی اسپیکر ها گوشی رو جداد جدا تست کرده..؟
من با تی تی پاد تست کردم اسپیکر پایینی صدای تقریبا بلندتری داشت و بم تر هم بود تا حدودی
واسه شماهام همین طوریه عایا ؟