PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید تبلت تا 500 تومن

adelrock1
08-04-2013, 22:25
با سلام
تبلتی میخاستم که
1سی پی یوش خوب باشه
2کیفیت صفحهش خوب باشه
3اندروید باشه ساپرتش هم خوب باشه
4دوربین هم مهم نیست
من نظر خودم wintouch q75s هستش

everhossein
08-04-2013, 22:37
سلام
این تبلتی که شما در نظر دارید تو هیچ موردی که نوشتی خوب نیست.
نظر من تبلت axtrom axpad v1
1-سی پی یو قابل قبول
2-پشتیبانی خوب
قیمت 475

اگه تبلت V2 رو هم تونستی پیدا کنی خوبه، قیمتش هم حدود 500 هستش.

saman-sami
08-04-2013, 22:50
ainol novo 7 crystal

صفحه نمایش ای پی اس اچ دی

چی پی یو 400 مالی چهار هسته ای

سی پی یو 1/5 دو هسته ای

رم یک گیگ ddr3

آندروید جیلی بین شرکتی .........

تاچ فوق العاده

( خودم قبلا داشتمش فوق العاده بود تمام بازی ها رو به راحتی اجرا می کرد و.....)

adelrock1
09-04-2013, 12:03
ainol novo 7 crystal

صفحه نمایش ای پی اس اچ دی

چی پی یو 400 مالی چهار هسته ای

سی پی یو 1/5 دو هسته ای

رم یک گیگ ddr3

آندروید جیلی بین شرکتی .........

تاچ فوق العاده

( خودم قبلا داشتمش فوق العاده بود تمام بازی ها رو به راحتی اجرا می کرد و.....)
قیمت ainol novo 7 crystal حدودا 650 هستش وبالا تر از بودجی من است.کسی هست که با تبلت وینتاجq75s کار کرده باشه و مزایا و معایبش رو بگه:sign_help:

SHITOKAI
09-04-2013, 21:47
وینتاچ که 290 تومنه
و بدک نیست
اما خوبم نیست

بنظر من آینول مارس بگیر
پردازنده ی تک هسته ایی قوی Amologic
رم 1 گیگ
پخش فول HD
پشتیبانی خوب
قیمت بسیار کم
کیفیت مناسبتر نسبت به وینتاچ
و...

فکر میکنم قیمتش حدود 400 تومنه

سوالی بود درخدمتم
یاحق

adelrock1
09-04-2013, 22:29
وینتاچ که 290 تومنه
و بدک نیست
اما خوبم نیست

بنظر من آینول مارس بگیر
پردازنده ی تک هسته ایی قوی amologic
رم 1 گیگ
پخش فول hd
پشتیبانی خوب
قیمت بسیار کم
کیفیت مناسبتر نسبت به وینتاچ
و...

فکر میکنم قیمتش حدود 400 تومنه

سوالی بود درخدمتم
یاحق

دوست عزیز این تبلت پردازندش ضعفیه برای من پردازنده مهمترین چیزهستش

SHITOKAI
09-04-2013, 22:34
از وینتاچ که قویتره پردازندش!!
در ضمن بازدهی هم تو پردازنده مهمه
یکی دوهسته ایی در حد نیم هسته هم کار نمیکنه

میتونی اکستروم هم بخری

art2020
11-04-2013, 10:28
سلام دوستان.
من يكي از دوستان مي خواست گوشي بخره كه متاسفانه با اين قيمت ها اصلا ارزش خريد نداره!وقتي نوكيا n8 شده 1/200 ديگه خودتون حساب كنيد چقدر قيمت ها پرت و پلا هستن!براي همين گفت يه گوشي درپيت بخرم با يك تبلت خوب كه بشه باهاش بازي كرد و آهنگ گوش داد و ...!
و حالا انتظارات:
1- سي پي يو دستگاه خوب باشه و بتونه بازي هاي سنگيني مثل فيفا و مدرن كمبت 4 و ... رو راحت اجرا كنه!يعني روون روون اجرا كنه!
2- صفحه نمايش كيفيتش خوب باشه و وضوح خوبي داشته باشه!اگر hd باشه كه چه بهتر.
3- آندرويد باشه و بشه راحت آپديتش كرد!
4- سيم كارت بخوره!اگر نوع بدون سيم كارت هم هست لطفا معرفي كنيد.
5- تاچش عالي باشه و روون كار بده!
6- حداكثر بودجه تا 650 هست!
فقط دوستان من زياد وارد نيستم توي اين تبلت ها و تا جايي كه ميدونم يك مدل 10 اينچي هست و يك مدل 7 اينچي اگر ممكنه بگيد كدوم بهتره و چرا؟
راستي اين تبلت هاي ديمو و ... كه ايران معرفي ميكنه خوب نيستن؟
ممنون ميشم بهم كمك كنيد.
شاد و پيروز باشيد.

T.B.Z
12-04-2013, 03:03
دوست عزیز بهت پیشنهد میکنم یه جی اس پد ایکس هشت بخر. 8 اینچیه درست سایز مینی آیپده. هم طراحی زیبایی داره و هم وضوح تصویرش بالاست. تازه وارد بازار ایران شده من قبل از عید خریدم بنظر من شاهکاره.

T.B.Z
12-04-2013, 03:08
یه تبلت جدید اومده به اسم GS-Pad که هم 7 اینچی داره و هم 8 اینچی مدل 8اینچش رو من خریدم فوق العاده عالیه 7 اینچش هم دوستم خریده خیلی راضیه خداییش چینیها از دستشون در رفته که همچین تبلتی رو تولید کرد قیمتش هم مفته . مشخصاتشو از دیجی کالا یا سایت نمایندگیش که شرکت ارم گستره بگیرید و مقایسه کنید.

art2020
12-04-2013, 12:44
یه تبلت جدید اومده به اسم GS-Pad که هم 7 اینچی داره و هم 8 اینچی مدل 8اینچش رو من خریدم فوق العاده عالیه 7 اینچش هم دوستم خریده خیلی راضیه خداییش چینیها از دستشون در رفته که همچین تبلتی رو تولید کرد قیمتش هم مفته . مشخصاتشو از دیجی کالا یا سایت نمایندگیش که شرکت ارم گستره بگیرید و مقایسه کنید.
سلام دوست گلم.
مرسي بابت توضيحات خوبتون!
فقط چند سوال براي من پيش اومده كه واقعا نتونستم جوابش رو پيدا كنم!
1- توي مشخصات زده كه Cpu 1.5 گيگاهرتز هست ولي نزده دو هسته اي يا تك هسته اي يا ...!
2- نوع و مدل چيپ گرافيكي اون اصلا مشخص نيست و به قولي جزو اون 4 دسته چيپ گرافيكي معروف گوشي هاي آندرويد مثل آدرنو و مالي و ... نيست!Cortex a10 چه مدلي هست؟
3- رزوليشن صفحه نمايش اون در مقايسه با گلكسي تب 7 اينچي چقدر تفاوت داره؟خيلي پايين تر هست؟
4- شما بازي هاي مدرن كمبت 4 يا فيفا 13 و يا نيد فور اسپيد و يا ريل ريسينگ رو روش اجرا كردين؟اينها خفن ترين بازي هاي آندرويد هستن و فوق العاده سنگين هستن!راحت اجرا ميكنه يا لگ داره و هنگ ميكنه ؟!!!
ممنون ميشم بهم كمك كنيد.
دوستان ديگر هم اگر مطلبي ، نكته اي يا مدل ديگه اي مد نظر دارند ممنون ميشم بهم كمك كنند!
من چون زياد توي اين تبلت ها وارد نيستم ، از دوستان تقاضا دارم توي اين رنج قيمتي بهترين مدل رو بهم معرفي كنن و منم برم و همون رو بخرم و ديگه به قولي دنبال مدلهاي ديگه نگردم!
شاد و پيروز باشيد.
ببخشيد دوستان كه دوباره پست ميدم!
دوستان اين تبلت هاي ديمو چطورن؟؟؟
توي سايت آپارت ديدم كه بازي سنگيني مثل نيد فو اسپيد رو بدن هيچ لگي اجرا ميكنه خيلي روون و راحت!
اينم لينكش:
http://www.aparat.com/v/ZlLku
به نظرتون ارزش خريد داره؟
من دوستم تبلت رو فقط براي بازي و آهنگ گوش كردن ميخواد!

saman-sami
12-04-2013, 12:49
قیمت ainol novo 7 crystal حدودا 650 هستش وبالا تر از بودجی من است.کسی هست که با تبلت وینتاجq75s کار کرده باشه و مزایا و معایبش رو بگه:sign_help:

داداش قیمتش 525 هست ! ی سری به سایت های مختلف بزنین قیمت میاد دستتون میاد !

T.B.Z
12-04-2013, 14:45
دوست عزیز
پردازنده جی اس پد تک هسته ای اما گاهی اوقات تعداد هسته ها ی ابرازی سازنده ها در سرعت تبلت مهم نیست برای مثال Ainol 7 پردازندهاش چهار هسته ای اما بنظر من نسبت به جی اس پد ایکس 8 کم میاره ضمنا رزولوشن صفحه اش از گلکسی تب 7 سامسونگ بالاتره مال سامسونگ 1024*600 ولی جی اس پد 1024*768 یه لینک برات میگذارم که این دو تا تبلتو با هم مقایسه کرده. بنظر من برای خرید جی اس پد یه لحظه هم شک نکن. ضمنا تو بسته اش یه قلم خازنی هم اشانتیون میده.
http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Compare&Products=Tablet&Compare=Tablet-Samsung-P6200-Galaxy-Tab7-Plus-16GB,Tablet-GS-Pad-GSP-X8

SHITOKAI
12-04-2013, 14:59
به خداوندی خدا کسی از این به بعد قوانین رو زیر پا بگذاره و اسم سایت لینک و یا عکس از سایتهای ایرانی بذاره برخورد شدیدی باهاش میشه
آخرین تذکر بود !!

SHITOKAI
12-04-2013, 15:00
سلام دوست گلم.
مرسي بابت توضيحات خوبتون!
فقط چند سوال براي من پيش اومده كه واقعا نتونستم جوابش رو پيدا كنم!
1- توي مشخصات زده كه cpu 1.5 گيگاهرتز هست ولي نزده دو هسته اي يا تك هسته اي يا ...!
2- نوع و مدل چيپ گرافيكي اون اصلا مشخص نيست و به قولي جزو اون 4 دسته چيپ گرافيكي معروف گوشي هاي آندرويد مثل آدرنو و مالي و ... نيست!cortex a10 چه مدلي هست؟
3- رزوليشن صفحه نمايش اون در مقايسه با گلكسي تب 7 اينچي چقدر تفاوت داره؟خيلي پايين تر هست؟
4- شما بازي هاي مدرن كمبت 4 يا فيفا 13 و يا نيد فور اسپيد و يا ريل ريسينگ رو روش اجرا كردين؟اينها خفن ترين بازي هاي آندرويد هستن و فوق العاده سنگين هستن!راحت اجرا ميكنه يا لگ داره و هنگ ميكنه ؟!!!
ممنون ميشم بهم كمك كنيد.
دوستان ديگر هم اگر مطلبي ، نكته اي يا مدل ديگه اي مد نظر دارند ممنون ميشم بهم كمك كنند!
من چون زياد توي اين تبلت ها وارد نيستم ، از دوستان تقاضا دارم توي اين رنج قيمتي بهترين مدل رو بهم معرفي كنن و منم برم و همون رو بخرم و ديگه به قولي دنبال مدلهاي ديگه نگردم!
شاد و پيروز باشيد.
ببخشيد دوستان كه دوباره پست ميدم!
دوستان اين تبلت هاي ديمو چطورن؟؟؟
توي سايت آپارت ديدم كه بازي سنگيني مثل نيد فو اسپيد رو بدن هيچ لگي اجرا ميكنه خيلي روون و راحت!
اينم لينكش:
http://www.aparat.com/v/zllku
به نظرتون ارزش خريد داره؟
من دوستم تبلت رو فقط براي بازي و آهنگ گوش كردن ميخواد!

دوست من شما یه تاپیک بزن تا بهتر راهنمایی بشی نه اینکه از تاپیک دیگران استفاده کنی
این خلاف قوانینه

art2020
12-04-2013, 15:59
دوست من شما یه تاپیک بزن تا بهتر راهنمایی بشی نه اینکه از تاپیک دیگران استفاده کنی
این خلاف قوانینه
خواستم يك تاپيك بزنم ولي ديدم مثل دو تاپيك قبل كه در مورد موضوعات ديگه هست پاك ميشه و ميگن چرا تاپيك جديد باز كردي!
براي همين اينجا سوالم رو پرسيدم!

SHITOKAI
12-04-2013, 17:03
خواستم يك تاپيك بزنم ولي ديدم مثل دو تاپيك قبل كه در مورد موضوعات ديگه هست پاك ميشه و ميگن چرا تاپيك جديد باز كردي!
براي همين اينجا سوالم رو پرسيدم!

کی تا حالا کسی همچین چیزی گفته؟!
من یه بار تذکر دادم به یه نفر اونم به خاطر اینکه چندتا تاپیک عین هم باز کرده بود

شما تاپیک باز کن راهنماییت میکنیم

adelrock1
12-04-2013, 18:27
کی تا حالا کسی همچین چیزی گفته؟!
من یه بار تذکر دادم به یه نفر اونم به خاطر اینکه چندتا تاپیک عین هم باز کرده بود

شما تاپیک باز کن راهنماییت میکنیم

دوست عزیز نمیدونم تو این رنج قیمت چه تبلتی بگیرم به نظر شما تبلتی که پردازنده خوبی داشته باش و بلوتوث هم داشته باشه چیه؟

SHITOKAI
12-04-2013, 18:44
دوست عزیز نمیدونم تو این رنج قیمت چه تبلتی بگیرم به نظر شما تبلتی که پردازنده خوبی داشته باش و بلوتوث هم داشته باشه چیه؟

داداش من اکستروم رو هم پیشنهاد میکنم چون پردازندش خوبه
بلوتوث هم داره
امکاناتش زیاده واقعا
Axtrom Axpad V1 منظورمه

adelrock1
12-04-2013, 21:32
بلوتوث هم داره
امکاناتش زیاده واقعا
axtrom axpad v1 منظورمه
‏ دوست عزیز میخاستم ببینم شما با این تبلت کارکردید از مزایا ومعایب این تبلت میخاستم بدونم بعد دوست عزیز این تبلت بلوتوث نداره.

infoinfo
13-04-2013, 01:04
دوست عزیز
پردازنده جی اس پد تک هسته ای اما گاهی اوقات تعداد هسته ها ی ابرازی سازنده ها در سرعت تبلت مهم نیست برای مثال ainol 7 پردازندهاش چهار هسته ای اما بنظر من نسبت به جی اس پد ایکس 8 کم میاره ضمنا رزولوشن صفحه اش از گلکسی تب 7 سامسونگ بالاتره مال سامسونگ 1024*600 ولی جی اس پد 1024*768 یه لینک برات میگذارم که این دو تا تبلتو با هم مقایسه کرده. بنظر من برای خرید جی اس پد یه لحظه هم شک نکن. ضمنا تو بسته اش یه قلم خازنی هم اشانتیون میده.
http://www.digikala.com/default.aspx?page=compare&products=tablet&compare=tablet-samsung-p6200-galaxy-tab7-plus-16gb,tablet-gs-pad-gsp-x8

تویه سایت دیجی کا لا زده جی اس پد ایکس هشت همراه با قلم خازنی دوکاره کسی میدونه قلم خازنی دو کاره چیه؟

tablet-baz
14-04-2013, 21:04
بلوتوث هم داره
امکاناتش زیاده واقعا
axtrom axpad v1 منظورمه

رفیق
بهترین راهنمایی رو یکی از اعضا بهت کرد
منم نظرم روی جی اس پد ه
هم 7 اینچ داره هم 8 اینچ
هر دوتاش هم بلوتوث داره
البته میگن هفت اینچش دیگه گیر نمی یاد اما 8 اینچش خیلی توپه
دیشب هم وسط سریال حریم سلطان تبلیغشو پخش کرد قبل از تبلیغ سونی زد
من تبلت خودم یه مارک دیگه است اما داداشم عشقه جی اس پد ه.
از وقتی با تبلتش کار کردم دیگه کار با هیچ تبلتی بهم مزه نمی ده.

tablet-baz
14-04-2013, 21:08
تویه سایت دیجی کا لا زده جی اس پد ایکس هشت همراه با قلم خازنی دوکاره کسی میدونه قلم خازنی دو کاره چیه؟

داداش
قلم خازنی دو کاره یعنی یکطرفش خازنی و بجای انگشت دست میتونی از اون استفاده کنی یه طرفش هم خودکار معمولیه
سایت دیجی کالا دیگه خیلی اومده کلاس بذاره که اسمشو گذاشته قلم خازنی دوکاره.

adelrock1
15-04-2013, 13:45
دوستان میخاستم ببینم کسی با تبلت wintouch q75s کار کرده واز مزایا و معایبش بگه؟

alii00
15-04-2013, 17:24
با سلام
تبلتی میخاستم که
1سی پی یوش خوب باشه
2کیفیت صفحهش خوب باشه
4دوربین هم مهم نیست
به نظر من فقط جی اس پد هست که تمام خواسته هات رو میتونه براورده کنه

adelrock1
15-04-2013, 21:20

خواهش می کنم کمک کنید چوی میخام تو این هفته بخرم:sign_help:

shylord
15-04-2013, 21:47

این تبلت نبست به قیمتش خوبه ...... یعنی برای یک تبلت زیر 300 تومن امکانات خوبی دار
ولی اگر داخل تبلت و ببینی خودت متوجه می شی که کیفیت ساختش در چه حد هست

به نظر من اگر می خوای پول کمی هزینه کنی و به امید این نباشی که یک سال دیگه سالم باشه و بتونی دوباره پولتو زنده کنی خیلی خوبه ( چون زیاد معلوم نیست تا کی برات دووم کنه )
توی تاپیک فروش این تبلت میدیم که بعضی ها بعداز یک هفته دنبال تاچ این مدل هستن..... ولی خیلی های دیگه خداروشکر دیگه سروکارشون به همون تاپیک فروش این تبلت نمیرسید

در مورد خرید این تبلت من تمام جوانب و به شما گوش زد کردم...... ولی بازم هم میگم تو رنج زیر 300 تومن خیلی خوبه اما بعد از یک سال یا 6 ماه به نباید زیاد به فکر زنده کردن پولت باشی

من باهاش کار نکردم ولی طبق حرفایی که بقیه میزدن از لحاظ کارکرد مشکلی ندار یعنی کیفیت تاچ بد خوب و lcd در حد یک تبلت 300 تومنی بد نیست

از لحاظ قدرت مشکلی ندار و تقریبا می تونه تمام بازی هارو اجرا کنه

فیلم های full hd رو می تونه پخش کنه

باتریش و می گفتن ضعیف هست ولی توی یه سری باتری قویتر داشت که باید مواظب باشی با باتری چند میلی آمپر بهت میدن

بهتر بیشتر هزینه کنید که کیفیت ساخت بالاتری داشته باشیه

infoinfo
15-04-2013, 23:37
یه تبلت جدید اومده به اسم gs-pad که هم 7 اینچی داره و هم 8 اینچی مدل 8اینچش رو من خریدم فوق العاده عالیه 7 اینچش هم دوستم خریده خیلی راضیه خداییش چینیها از دستشون در رفته که همچین تبلتی رو تولید کرد قیمتش هم مفته . مشخصاتشو از دیجی کالا یا سایت نمایندگیش که شرکت ارم گستره بگیرید و مقایسه کنید.

من امروز یه جی اس پد 8 اینچی خریدم از دیجی کالا منتظرم برام بفرستند خدا کنه اینهایی که میگی راست باشه چون پولشو با هزار بدبختی جور کردم

infoinfo
15-04-2013, 23:40
خواهش می کنم کمک کنید چوی میخام تو این هفته بخرم:sign_help:

اگر میخوای پشیمون نشی یه جی اس پد 7 اینچی بخر من به پیشنهاد اعضا یه 8 اینچی خریدم تا این لحظه که هرکی داشته ازش تعریف کرده تازه اومده به بازار

alii00
16-04-2013, 10:22
با سلام
تبلتی میخاستم که
1سی پی یوش خوب باشه
2کیفیت صفحهش خوب باشه
4دوربین هم مهم نیست
من بهت GS-Pad
7 اینچی رو پیشنهاد میکنم
با مشخصاتی که دادی این بهترین گزینه میتونه باشه
:bu::df::df:

bahar-bahar
17-04-2013, 17:59
یه تبلت جدید اومده به اسم gs-pad که هم 7 اینچی داره و هم 8 اینچی مدل 8اینچش رو من خریدم فوق العاده عالیه 7 اینچش هم دوستم خریده خیلی راضیه خداییش چینیها از دستشون در رفته که همچین تبلتی رو تولید کرد قیمتش هم مفته . مشخصاتشو از دیجی کالا یا سایت نمایندگیش که شرکت ارم گستره بگیرید و مقایسه کنید.

با سلام
جهت اطلاعتون جی اس پد همچون جدید هم نیست تو کشورهای عربی کلی مصرف کننده داره البته شاید تو ایران تازه اومده باشه اما مدلهای پیشرفته ترش تو دبی فراونه

sina x
17-04-2013, 19:19
با سلام
جهت اطلاعتون جی اس پد همچون جدید هم نیست تو کشورهای عربی کلی مصرف کننده داره البته شاید تو ایران تازه اومده باشه اما مدلهای پیشرفته ترش تو دبی فراونه

ممنون از اطلاع رسانیتون !

T.B.Z
18-04-2013, 00:19
با سلام

ببخشید
ما اینو ر آبیم و تو یه کشور غیر عربی زندگی میکنیم
تو ایران شرکت وارد کننده ش تا جایی که من شنیدم فقط همین دو مدل ایکس هفت و ایکس هشت رو وارد کرده اما اگر 10 اینچیش رو کسی سراغ داره خبر بده من ندید خریدارم

adelrock1
18-04-2013, 09:26
دوستان تو این سایت کسی نیست که با وینتاچ کارکرده باشه و از مزایا ومعایبش بگه؟

SHITOKAI
18-04-2013, 11:54
دوستان تو این سایت کسی نیست که با وینتاچ کارکرده باشه و از مزایا ومعایبش بگه؟

عادل جان من کارکردم
برای وبگردی و مطالع و غیره کاملا مناسبه اما تو بازی های سنگین اصلا خوب نیست
من از مدل سیمکارتخورش واقعا راضی بودم منظورم کیو 73ـه
در کل اگز دنبال بازی نیستی دنبلاش نرو چون هم رم پایینی داره و هم سی پی یوی ضعیفی داره
اما اگر دنبال بازی هستی برو سراغ همون اکستروم

bahar-bahar
19-04-2013, 23:05
ببخشید
ما اینو ر آبیم و تو یه کشور غیر عربی زندگی میکنیم
تو ایران شرکت وارد کننده ش تا جایی که من شنیدم فقط همین دو مدل ایکس هفت و ایکس هشت رو وارد کرده اما اگر 10 اینچیش رو کسی سراغ داره خبر بده من ندید خریدارم

یه سر به سایت شرکت وارد کنندش بزن زده سه مدل جدیدش و داره وارد میکنه متاسفانه نمی تونم لینک خبرشو بهت بدم چون هم خلاف قوانینه هم شیتیتوکایی عصبانی میشه پس بگرد خودت پیداش کن.

adelrock1
20-04-2013, 10:28
یه سر به سایت شرکت وارد کنندش بزن زده سه مدل جدیدش و داره وارد میکنه متاسفانه نمی تونم لینک خبرشو بهت بدم چون هم خلاف قوانینه هم شیتیتوکایی عصبانی میشه پس بگرد خودت پیداش کن.

مرسی دوست عزیز اسم یایت رو می تونی برام pm کنی؟؟

sina x
20-04-2013, 20:09

اینم از تبلیغ مدلای جدید
اونام مثل مدلای قدیمیشه؟ (در پیت)
راستی خوب پیگیر شرکت واردکنندش هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bahar-bahar
21-04-2013, 18:03
اینم از تبلیغ مدلای جدید

فکر کنم شما دچار خود درپیت کم بینی شدی
دوست عزیز
این تبلتو دارم
ازش خوشم میاد
کیفیتشم خوبه
ازش راضیم

هرکس ازم سوال کنه میگم تبلت خوبیه

شما هم از تبلتی که دارینو قطعا در پیت نیست و ازش خوشت میاد میتونی پیشنهاد بدی
دو روزه شیتوکایی نیومده دور برداشتینا

infoinfo
21-04-2013, 19:26
اینم از تبلیغ مدلای جدید

دوستان
لطفا از ادبیات بهتری استفاده بفرمائید
من فکر نمی کنم استفاده از این ادبیات در شان شما باشد.

tablet-baz
21-04-2013, 22:07
اینم از تبلیغ مدلای جدید

لطفا مودب باشید

shylord
21-04-2013, 22:18
دوستان
لطفا از ادبیات بهتری استفاده بفرمائید
من فکر نمی کنم استفاده از این ادبیات در شان شما باشد.

لطفا مودب باشید

مگه کارخونه ی سازنده یا شرکت وارد کنند مال شماست که بهت برمی خوره
شما بیا به تبلت که من دارم هرجور حرفی می خوای بگو.... مگه شرکت مال بابام که ناراحت بشم

tablet-baz
21-04-2013, 22:33
مگه کارخونه ی سازنده یا شرکت وارد کنند مال شماست که بهت برمی خوره
شما بیا به تبلت که من دارم هرجور حرفی می خوای بگو.... مگه شرکت مال بابام که ناراحت بشم

چرا به شما برخورد؟
شما که متخصصی و تخصصی تبلتها رو بررسی میکنی
یه کاربر دیگه از این جمله استفاده کرده بود
مطمئنا اگر شما بودی از کلمه بی کیفیت استفاده میکردی تا در پیت
ضمنا بقول شما و دوستانتون اینجا محل مشاوره است
شما میتونی با ذکر دلایل فنی از یه تبلت انتقاد کنی ویا تمجید کنی کسی هم ناراحت نمی شه اما قبول کن گاهی بعضی از کاربران مغرضانه مشاوره میدن.
بقول شما کارخونه ها مال بابامون نیست اما دلیل نمی شه بجای نقد از جملات چاله میدونی استفاده کنیم
در شان هیچ کاربری نیست

shylord
21-04-2013, 23:45
چرا به شما برخورد؟
شما که متخصصی و تخصصی تبلتها رو بررسی میکنی
یه کاربر دیگه از این جمله استفاده کرده بود
مطمئنا اگر شما بودی از کلمه بی کیفیت استفاده میکردی تا در پیت
ضمنا بقول شما و دوستانتون اینجا محل مشاوره است
شما میتونی با ذکر دلایل فنی از یه تبلت انتقاد کنی ویا تمجید کنی کسی هم ناراحت نمی شه اما قبول کن گاهی بعضی از کاربران مغرضانه مشاوره میدن.
بقول شما کارخونه ها مال بابامون نیست اما دلیل نمی شه بجای نقد از جملات چاله میدونی استفاده کنیم
در شان هیچ کاربری نیست

به من برخورد ؟ من همین الان گفتم بیا هرچی می خوای در مورد تبلت من بگو اصلا به من برنمیخوره..... شرکت سازنده اش مگه مال من

اون یوزر یه چیزی در مورد تبلت گفت ولی به شما برخورد....... بهت گفتم مگه شرکت سازنده ی یا وارد کننده تبلت مال شماست که بهت برمیخوره ؟

adelrock1
26-04-2013, 20:19
عادل جان من کارکردم
برای وبگردی و مطالع و غیره کاملا مناسبه اما تو بازی های سنگین اصلا خوب نیست
من از مدل سیمکارتخورش واقعا راضی بودم منظورم کیو 73ـه
در کل اگز دنبال بازی نیستی دنبلاش نرو چون هم رم پایینی داره و هم سی پی یوی ضعیفی داره
اما اگر دنبال بازی هستی برو سراغ همون اکستروم

پس به نظرتون axtrom axpad v1 بگیرم میکن تبلت خوبی نیستش.کیفیت صفحش خیلی پایینه؟

pars71
26-04-2013, 22:55
pipo s1 رو پیشنهاد میکنم :

● Display: 7", 800*480 (16:9)
● Touch Panel: Capacitive 5-touch
● CPU: Rockchip 3066 Cortex A9,1.6GHz,Dual-core CPU+Quad-core GPU
● RAM: 1GB DDR3
● Flash memory: 8GB
● Operation System: Android 4.1
● Camera: Front 0.3M
● WiFi: 802.11/b/g/n
● Internal 3G built-in: No
● External 3G support: Yes
● Bluetooth :No
● Others: G-sensor, Micro SD slot, mic, speaker, mini HDMI output
● Multimedia:Audio, Video(1080P), Photo,ebook,game, email, internet…
● Battery capacity: 3200 mAh by 3.7V
● housing material: plastic back

ظاهر شیک هم داره

T.B.Z
27-04-2013, 19:50
pipo s1 رو پیشنهاد میکنم :

● Display: 7", 800*480 (16:9)
● Touch Panel: Capacitive 5-touch
● CPU: Rockchip 3066 Cortex A9,1.6GHz,Dual-core CPU+Quad-core GPU
● RAM: 1GB DDR3
● Flash memory: 8GB
● Operation System: Android 4.1
● Camera: Front 0.3M
● WiFi: 802.11/b/g/n
● Internal 3G built-in: No
● External 3G support: Yes
● Bluetooth :No
● Others: G-sensor, Micro SD slot, mic, speaker, mini HDMI output
● Multimedia:Audio, Video(1080P), Photo,ebook,game, email, internet…
● Battery capacity: 3200 mAh by 3.7V
● housing material: plastic back

ظاهر شیک هم داره

دادش قیمتش چنده؟

shylord
27-04-2013, 23:58
دادش قیمتش چنده؟

تا 4 ماه پیش اگر از چین سفارش می دادی مستقیم بیاد با پول گمرک زیر 400 می شد
ولی الان فکر کنم حدود 400 تا 430 بشه.... تو ایران کسی رو ندیدم موجود داشته باشه و همه سفارش می گیرن ..... یا دسته دوم تو ایران چند مورد دیدم

سفارشم بدی حدود 2 هفته تا 3 هفته طول می کشه بیاد ولی قیمت مناسب برات می یوفته

T.B.Z
28-04-2013, 00:38
تا 4 ماه پیش اگر از چین سفارش می دادی مستقیم بیاد با پول گمرک زیر 400 می شد
ولی الان فکر کنم حدود 400 تا 430 بشه.... تو ایران کسی رو ندیدم موجود داشته باشه و همه سفارش می گیرن ..... یا دسته دوم تو ایران چند مورد دیدم

سفارشم بدی حدود 2 هفته تا 3 هفته طول می کشه بیاد ولی قیمت مناسب برات می یوفته

یعنی تو ایران نمایندگی نداره؟
وضعیت گارانتیش چی میشه؟
اگر به مشکلی برخورد چیکارباید کرد؟

shylord
28-04-2013, 00:52
یعنی تو ایران نمایندگی نداره؟
وضعیت گارانتیش چی میشه؟
اگر به مشکلی برخورد چیکارباید کرد؟

گارانتی ندار
ولی گارانتی یک ساله تو چین دار
اگر به مشکل خورد باید بفرستی چین که اگر تعمیر شد درستش کنن اگرنه یکی دیگه می فرستن..... فقط هزینه ی پست پای خریدار هست ( حدود 20 تا 30 تومن می شه )

یکی از بچه هارو دیدم هیوندا t7 تش lcd ایش مشکل داشت..... به هیوندا ایمیل زد که مشکل دار.... اونا گفتن اول فیلم و عکس از lcd بزار..... براشون فیلم فرستاد و اونا تشخیص دادن تبلت مشکل دار
خلاصه گفتن بفرستش تا برات lcd رو عوض کنیم یا نصف هزینه ی تعویض رو میدن که خودت تو ایران عوض کنی...... اونم گفت پول و بدید...... 17 دلار ریختن به حساب پی پالی که ازشون خرید داشت
جالب اینجاست تبلت و خودش انداخت بود زمین و این مشکل براش به وجود اومد بود.... اگر نمایندگی توی ایران بود و می فهمیدم از دستش افتاد اصلا زیر بار نمی رفت

یه چیز جالب دیگه : می گن هیوندا توی ایران نماینگی دار و مخصولات رو گارانتی می کنه ولی اونا گفت بودن ما اصلا تو ایران نمایندگی نداریم !!!!
تقریبا تمام این نمایندگی های تو ایران الکی هستن و خودشون اسمشون رو گذاشتن نمایندگی

بعضی هارو دیدم که همینجوری مشکل داشتن و با فرستادن به چین تبلت رو یا تعمیر کردن یا تعویض

گارانتی اونا خیلی معتبرتر از گارانتی های درپیت توی ایران و هیچ وقت به فکر سود بیشتر نیستن.... تو ایران بیشتر نمایندگی ها دنبال بهانه هستن که از زیر هزینه فرار کنند

T.B.Z
29-04-2013, 00:31
گارانتی ندار
ولی گارانتی یک ساله تو چین دار
اگر به مشکل خورد باید بفرستی چین که اگر تعمیر شد درستش کنن اگرنه یکی دیگه می فرستن..... فقط هزینه ی پست پای خریدار هست ( حدود 20 تا 30 تومن می شه )

یکی از بچه هارو دیدم هیوندا t7 تش lcd ایش مشکل داشت..... به هیوندا ایمیل زد که مشکل دار.... اونا گفتن اول فیلم و عکس از lcd بزار..... براشون فیلم فرستاد و اونا تشخیص دادن تبلت مشکل دار
خلاصه گفتن بفرستش تا برات lcd رو عوض کنیم یا نصف هزینه ی تعویض رو میدن که خودت تو ایران عوض کنی...... اونم گفت پول و بدید...... 17 دلار ریختن به حساب پی پالی که ازشون خرید داشت
جالب اینجاست تبلت و خودش انداخت بود زمین و این مشکل براش به وجود اومد بود.... اگر نمایندگی توی ایران بود و می فهمیدم از دستش افتاد اصلا زیر بار نمی رفت

یه چیز جالب دیگه : می گن هیوندا توی ایران نماینگی دار و مخصولات رو گارانتی می کنه ولی اونا گفت بودن ما اصلا تو ایران نمایندگی نداریم !!!!
تقریبا تمام این نمایندگی های تو ایران الکی هستن و خودشون اسمشون رو گذاشتن نمایندگی

بعضی هارو دیدم که همینجوری مشکل داشتن و با فرستادن به چین تبلت رو یا تعمیر کردن یا تعویض

گارانتی اونا خیلی معتبرتر از گارانتی های درپیت توی ایران و هیچ وقت به فکر سود بیشتر نیستن.... تو ایران بیشتر نمایندگی ها دنبال بهانه هستن که از زیر هزینه فرار کنند

اینو کاملا قبول دارم این هیوندا که تو ایران داره توزیع میشه اصلا هیوندا نیست. یه تبلت معمولیه که تو خود چین با برندهای دیگه پخش میشه. وارد کنندش برده فقط یه برند پشتش چاپ کرده و به خلق اله بعنوان هیوندا غالب میکنه. ولی خیلیها باور ندارن و فکر میکنن هیوندا خریدن.

faghat khoda
29-04-2013, 11:25
اینو کاملا قبول دارم این هیوندا که تو ایران داره توزیع میشه اصلا هیوندا نیست. یه تبلت معمولیه که تو خود چین با برندهای دیگه پخش میشه. وارد کنندش برده فقط یه برند پشتش چاپ کرده و به خلق اله بعنوان هیوندا غالب میکنه. ولی خیلیها باور ندارن و فکر میکنن هیوندا خریدن.

اگه هیوندا نیستن پس چی هستن؟!

T.B.Z
29-04-2013, 18:36
اگه هیوندا نیستن پس چی هستن؟!
تو چین کارخونه هایی هستند که صرفا کارشون مونتاژ تبلته این کارخونه ها خودشون معمولا چند برند منفاوت زو برای محصولاتشون انتخاب می کنن. بعضی از این کارخونه ها کیفیت کارشون خوبه و برخی هم نا مناسب. اینکه این برند رو کدوم کارخونه تولید میکنه یه کم پیچیده است اما اینکه ای هیوندایی که شما میخرید اصله یا اصل نیست کار پیچیده ای نیست.

M@HDI
30-04-2013, 09:41
سلام
به نظر من با این قیمت فقط برو دنبال آینول 7 کریستال!!
سی پی یو دو هسته ای - کیفیت تصویر ips 1024*600- صدای خوب و بلند-گارانتی معتبر و ....