PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده از شما ، اجراء از ما ! تعامل صمیمانه کاربران عزیز و مدیران محترم

M O H A M M E D
14-05-2013, 19:37
سلام علیکم دوستان عزیز و کاربران محترم بخش عکاسی /ایده از شما و اجراء از ما/ایده از جانب شما جهت خدمت به خود شماست / بله شما می توانید با دادن ایده های مفید و موثر باعث بهترشدن بخش مورد علاقه خویش شوید/همین الان یک ایده مفید دهید تا با یکدیگر تعامل نزدیک تر و بهتر و صمیمانه تری داشته باشیم/با کمک به یکدیگر می توانیم بهترین بخش سایت را برای خدمت صادقانه به خود شما عزیزان ایجاد کنیم / کادر مدیریت بخش عکاسی در حد توان از ایده های مفید و سودمند تمام عزیزان استفاده خواهد نمود.

PESAR AJIB
14-05-2013, 19:42
تایپیک خوبیه محمد جان
میشه یک بخش ایجاد کنید برای عکس های شخصی
مثل یک مسافرت خانوادگی یا یک جمع دوستانه
خلاصه همه جوره شخصی باشه عکساش
♫♪

MAMAD*50 CENT
14-05-2013, 19:46
سلام.
من بهترین نظری که میتونم در مورد بخش عکاسی بدم مسابقات هستش .
با موضوع مختلف فرقی نمیکنه چی باشه هر ماه یک موضوع
یا اینکه موضوع ازاد بهترین عکس ماه هر کی عکس بهتر و موضوعش جالب تر بود نفر اول بشه.
از نظر انتخاب هم مثل قبل
میتونیم برای جایزه دادن هم
از نفر اول تا سوم دادن لوگو و عضویت گروه ویژه باشه
موفق باشید

trinx
14-05-2013, 20:05
اره مسابقه بدید
جایزه هم با خودم

کارت شارژ میدم همه جور باهام هست

CLEVER MASTER
14-05-2013, 21:11
محمد جان ایده خوبیه ، مرسی /

وقتی تاپیک مرتبط با عکسها را مشاهده میکنم اکثرا مربوط به گل و درخت و ... کلا طبیعته /

خیلی دوست دارم که عکسهایی اجتماعی که از دل جامعه گرفته شده هم در این تاپیک قرار بگیره /

یه بار برید از یه پسر یا دختر بچه کوچولو و ناز که برای گذران زندگی گل میفروشه یا ... تصویر تهیه کنید تا متوجه استقبال کاربران از این پدیده اجتماعی بشین /

با تشکر .

M O H A M M E D
14-05-2013, 21:15
تایپیک خوبیه محمد جان
میشه یک بخش ایجاد کنید برای عکس های شخصی
مثل یک مسافرت خانوادگی یا یک جمع دوستانه
خلاصه همه جوره شخصی باشه عکساش
♫♪
تشکر مجتبی جان تشکر /متاسفانه وجود چنین تاپیکی امکان پذیر نیستش چون طبق قوانین جاری و بند اول ان کلا تصاویر شخصی و خانوادگی و خصوصی خلاف هستش
:) ممنون حاجی

سلام.
من بهترین نظری که میتونم در مورد بخش عکاسی بدم مسابقات هستش .
با موضوع مختلف فرقی نمیکنه چی باشه هر ماه یک موضوع
یا اینکه موضوع ازاد بهترین عکس ماه هر کی عکس بهتر و موضوعش جالب تر بود نفر اول بشه.
از نظر انتخاب هم مثل قبل
میتونیم برای جایزه دادن هم
از نفر اول تا سوم دادن لوگو و عضویت گروه ویژه باشه
موفق باشید

تشکر محمد جان /خیلی ممنون /مشکلی در رابطه با اجرای مسابقات در بخش نیستش الحمدلله /فقط ذکر یک نکته مهم هستش که متاسفانه با کم لطف و استقبال کم عزیزان روبه رو می شویم /عزیزان متاسفانه علاقه به ایجاد مسابقات دارند ولی موقع حضور در مسابقات شاهد استقبال بسیار قلیل هستیم .ان شاءالله دوستان عزیز هم همکاری لازم را بعمل بیاورند/ :)

اره مسابقه بدید
جایزه هم با خودم

کارت شارژ میدم همه جور باهام هست

ممنون سید جان /

zanakaka
15-05-2013, 00:04
محمد جان ایده خوبیه ، مرسی /

وقتی تاپیک مرتبط با عکسها را مشاهده میکنم اکثرا مربوط به گل و درخت و ... کلا طبیعته /

خیلی دوست دارم که عکسهایی اجتماعی که از دل جامعه گرفته شده هم در این تاپیک قرار بگیره /

یه بار برید از یه پسر یا دختر بچه کوچولو و ناز که برای گذران زندگی گل میفروشه یا ... تصویر تهیه کنید تا متوجه استقبال کاربران از این پدیده اجتماعی بشین /

با تشکر .

ممنون از ایده جالبتون
ولی واقعیت جامعه ما این هست که ب عکاسی از صورت به شدت برخورد میکنن...
حتی بار ها خودم به خاطر عکاسی تو شهر بهم گیر دادن ...
متاسفانه

L.D.A EX
15-05-2013, 07:59
تاپیک مفیدی هستش محمد جان
متاسفانه این بخش خیلی محدود شده و از تصویر فقط قسمت عکاسیش باقی مونده اگر بشه دوباره باز به همون استایل قبل از اون قضایا یا حتی بهتر از اون تغییر پیدا کنه خوب میشه

M O H A M M E D
15-05-2013, 19:55
تاپیک مفیدی هستش محمد جان
متاسفانه این بخش خیلی محدود شده و از تصویر فقط قسمت عکاسیش باقی مونده اگر بشه دوباره باز به همون استایل قبل از اون قضایا یا حتی بهتر از اون تغییر پیدا کنه خوب میشه

تشکر علی جان /بله کاملا صحیح هستش /تمام تلاش کادر مدیریت نیز بر این اصل هستش که ان شاءالله تمام تاپیک های بخش اپدیت و برای رفع نیاز های کاربران عزیز مفید واقع شوند / ان شاءالله.

G0STAHAM
17-05-2013, 02:32
سلام، ممنون از تاپیک خوبتون ؛ کاش ممکن بود دوستان بعد از Resize کردن عکس ، لینک نسخه کاملش رو هم میزاشتند (بصورت لینک) ، اینطور دوستان میتونستند نسخه ی کامل عکس (Resize نشده) رو هم دانلود کنند.

M O H A M M E D
17-05-2013, 14:32
سلام، ممنون از تاپیک خوبتون ؛ کاش ممکن بود دوستان بعد از Resize کردن عکس ، لینک نسخه کاملش رو هم میزاشتند (بصورت لینک) ، اینطور دوستان میتونستند نسخه ی کامل عکس (Resize نشده) رو هم دانلود کنند.

علیکم سلام و باتشکر / ایده خوبی هستش هرچند بعید می دانیم به بدلیل پایین بودن سرعت و محدود بودن اینترنت همه عزیزان قادر به انجام چنین عملی باشند /

PAEEZAN
19-05-2013, 11:59
سلام خدمت دوستان عزيز
يه پيشنهاد داشتم
در بخش قوانين اومده قرار دادن عکس بزرگ با سایز بیشتر از 720*540 خلاف قوانین میباشد (عکس های واید 800*450)
پيشنهادم اينه كه بند بالا با توجه به حجم عكس تغييرداده بشه . مثلا: قرار دادن عكس با حجم بالاتر از 100 كيلوبايت خلاف قوانين ميباشد
چون بعضا دوستان طبق قانون تصاوير با سايز 720*540 رو قرار ميدن ولي حجمش به 250 يا 300 كيلوبايت هم ميرسه كه اگه در يك پست سه تا تصوير هم قرار بگيره صفحه خيلي سنگين ميشه و بعضي وقتا براي لود كامل صفحه چند مگ بايد دانلود شه كه با سرعت اينترنت كنوني مشكله
برنامه هايي كه خروجي رو بر اساس حجم عكس تعريف كنيم وجود داره كه در كيفيت عكس هم تغيير محسوسي ايجاد نميكنه

zanakaka
20-05-2013, 00:37
سلام خدمت دوستان عزيز
يه پيشنهاد داشتم
در بخش قوانين اومده قرار دادن عکس بزرگ با سایز بیشتر از 720*540 خلاف قوانین میباشد (عکس های واید 800*450)
پيشنهادم اينه كه بند بالا با توجه به حجم عكس تغييرداده بشه . مثلا: قرار دادن عكس با حجم بالاتر از 100 كيلوبايت خلاف قوانين ميباشد
چون بعضا دوستان طبق قانون تصاوير با سايز 720*540 رو قرار ميدن ولي حجمش به 250 يا 300 كيلوبايت هم ميرسه كه اگه در يك پست سه تا تصوير هم قرار بگيره صفحه خيلي سنگين ميشه و بعضي وقتا براي لود كامل صفحه چند مگ بايد دانلود شه كه با سرعت اينترنت كنوني مشكله
برنامه هايي كه خروجي رو بر اساس حجم عكس تعريف كنيم وجود داره كه در كيفيت عكس هم تغيير محسوسي ايجاد نميكنه

سلام
نظرتون جالب هست
ولی یه کم وقت گیر تره
فکر نکنم که همگی حاظر باشن که قبل از ارسال عکس بیان و با نرم افزار اون رو ادیت کنن
ولی باز تو تاپیک هماهنگی در جریان هست ... به امید خدا اگه قسنت بشه راه اندازی کنیم

HOSSEIN 7
23-05-2013, 01:08
با سلام

من نظرات و پیشنهادات دوستان رو خوندم، درمورد پیشنهاد یکی از دوستان که گفتند محدودیت حجم برای عکس های آپلودی بزاریم . . . بنظرم این مورد خیلی بهتر و کاراتر از محدودیت اندازه و سایز عکس هست، دلیلش هم که مشخصه!!

یعنی محدودیت حجم عکس باید اولویت داشته باشه به محدودیت ابعاد عکس!

البته با آپلود عکس هایی با رزولوشن بالا هم مخالفم، چون فرم و ظاهر تاپیک رو بهم میزنه، اگه بشه یه مقدار سایز عکس ها رو زیاد کرد (مثلا 840*630 و برای واید مثلا 960*540) و از طرف دیگه محدودیت حجم برای عکس ها گذاشت، بنظرم خیلی خوب میشه (اگه سایز عکس ها رو هم زیاد نکردید باز ما راضی هستیم! :4:)

الان سایز عکس ها طوری هست که شاید نشه بخوبی جزئیات عکس رو دید، اگه بشه این مورد رو حداقل تو بخش عکس های گرفته شده با دوربین عکاسی اعمال کرد، بنظرم جالب میشه + محدودیت حجم عکس

در مورد آپلود عکس ها تو سایز اصلی هم که یکی از دوستان گفتند، خب مشکلی نداره، میتونید عکس اصلی رو تو سایت دیگه یا آپلود سنتر سایت خودمون آپلود کنید و فقط لینکش رو بزارید تا اگه کسی سایز اصلی عکس رو هم خواست، بتونه از اون لینک استفاده کنه!!

مسابقه های موضوعی تون هم بنظرم بهتره ادامه داشته باشه، هرچند من خودم وقت نمیکنم شرکت کنم!!! :4:

به قول یکی از دوستان الان 99% عکس ها از گل و بصورت ماکرو هست، مخصوصا تو بخش عکس های موبایلی

همین!

موفق باشید ;

G0STAHAM
23-05-2013, 11:59
ببخشید دوستان منظور من اپلود عکس با Resolution بالا نبود ، برخی دوستان اشتباه متوجه شدند.
منظورم این بود ، دوستانی که از نظر اینترنت مشکلی ندارند ، اگه عکسی اپلود میکنند، نسخه ی اصلی رو به صورت لینک قرار بدند، تا اگر شخصی از عکسی خوشش اومد بتونه نسخه کاملش رو دانلود کنه. ( که ربطی به سنگین شدن صفحه نداره. ) یا حداقل یک تاپیک جدا باشه که عکس ها بصورت Full-Res باشند ، چون برخی عکس های دوستان خیلی زیبا هستند ، ولی عکس هر چقدر هم زیبا باشه وقتی انقدر حجم و وضوح ــش کاهش پیدا میکنه بخش بزرگی از زیبایش رو از دست میده... . مثلا عکسی که با بهترین دوربین DSLR هم گرفته شده باشه با این کاهش سایز کیفیت خودش رو از دست میده. متاسفانه بیشتر دوستان هم فکر کاهش حجم و سایز هستند و کیفیت رو دوست دارند فدای حجم کنند... .

zanakaka
24-05-2013, 00:46
ببخشید دوستان منظور من اپلود عکس با Resolution بالا نبود ، برخی دوستان اشتباه متوجه شدند.
منظورم این بود ، دوستانی که از نظر اینترنت مشکلی ندارند ، اگه عکسی اپلود میکنند، نسخه ی اصلی رو به صورت لینک قرار بدند، تا اگر شخصی از عکسی خوشش اومد بتونه نسخه کاملش رو دانلود کنه. ( که ربطی به سنگین شدن صفحه نداره. ) یا حداقل یک تاپیک جدا باشه که عکس ها بصورت Full-Res باشند ، چون برخی عکس های دوستان خیلی زیبا هستند ، ولی عکس هر چقدر هم زیبا باشه وقتی انقدر حجم و وضوح ــش کاهش پیدا میکنه بخش بزرگی از زیبایش رو از دست میده... . مثلا عکسی که با بهترین دوربین DSLR هم گرفته شده باشه با این کاهش سایز کیفیت خودش رو از دست میده. متاسفانه بیشتر دوستان هم فکر کاهش حجم و سایز هستند و کیفیت رو دوست دارند فدای حجم کنند... .

با سلام

من نظرات و پیشنهادات دوستان رو خوندم، درمورد پیشنهاد یکی از دوستان که گفتند محدودیت حجم برای عکس های آپلودی بزاریم . . . بنظرم این مورد خیلی بهتر و کاراتر از محدودیت اندازه و سایز عکس هست، دلیلش هم که مشخصه!!

یعنی محدودیت حجم عکس باید اولویت داشته باشه به محدودیت ابعاد عکس!

البته با آپلود عکس هایی با رزولوشن بالا هم مخالفم، چون فرم و ظاهر تاپیک رو بهم میزنه، اگه بشه یه مقدار سایز عکس ها رو زیاد کرد (مثلا 840*630 و برای واید مثلا 960*540) و از طرف دیگه محدودیت حجم برای عکس ها گذاشت، بنظرم خیلی خوب میشه (اگه سایز عکس ها رو هم زیاد نکردید باز ما راضی هستیم! :4:)

الان سایز عکس ها طوری هست که شاید نشه بخوبی جزئیات عکس رو دید، اگه بشه این مورد رو حداقل تو بخش عکس های گرفته شده با دوربین عکاسی اعمال کرد، بنظرم جالب میشه + محدودیت حجم عکس

در مورد آپلود عکس ها تو سایز اصلی هم که یکی از دوستان گفتند، خب مشکلی نداره، میتونید عکس اصلی رو تو سایت دیگه یا آپلود سنتر سایت خودمون آپلود کنید و فقط لینکش رو بزارید تا اگه کسی سایز اصلی عکس رو هم خواست، بتونه از اون لینک استفاده کنه!!

مسابقه های موضوعی تون هم بنظرم بهتره ادامه داشته باشه، هرچند من خودم وقت نمیکنم شرکت کنم!!! :4:

به قول یکی از دوستان الان 99% عکس ها از گل و بصورت ماکرو هست، مخصوصا تو بخش عکس های موبایلی

همین!

موفق باشید ;

دوستان عزیز در مورد سایز عکس ها فکر نکنم تغییر کنه چون الان عکسهای واید سایزش خوبه ...
در مورد حجم هم که اگه سایز درست باشه زیاد فرقی نمیکنه
چون بیشتر از 150کیلو بایت نمیره ....
ریسایز کردن عکس هم هیچ تغییری در کیفیت عکس نمیده ...
دوستانی هم که میخوان عکسهاشون رو با سایز اصلی هم بذارن میتونن عکس رو تو آپلود سنتر بذارن و بعد لینکش رو کنار عکس بذارن ....