PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (آموزش) تبدیل هارد های قدیمی ایکس باکس و استفاده در مدل اسلیم

#Mammad#
08-07-2013, 14:11
سلام دوستان
این اولین تاپیک بنده هست که امیدوارم مورد توجه قرار بگیره.
شاید تو این سایت تعداد کمی تو کار کنسول و بازی باشن ولی مطمعنا تو سرچ های گوگل خیلی ها از این آموزش استفاده میکنن.
این آموزش بیشتر برای افرادی کابرد داره که اقدام به ارتقا ایکس باکس خودشون کردن.یعنی برای مثال ایکس باکس فت مدل الایت داشتن و جدیدا یک مدل ایکس باکس اسلیم خریداری کردن.

وسایل لازم:
هارد قدیمی ایکس باکس فت با هر حجمی
آچار متناسب با پیچ های هارد (مطابق شکل)

در صورتی که از این چاقو های همه کاره دارید احتمالا بتونید نمونه این آچار رو داخلش پیدا کنید.من خودم با همین باز کردم:

برای دیدن عکس ها با سایز واقعی روشون کلیک کنید

871248871249

1-ابتدا باید پیچ های روی هارد رو همون طوری که توی عکس زیر مشخص شده باز کنید.توجه داشته باشید که یکی از پیچ ها در زیر برچسب مایکروسافت قرار دارد:

871250

2-بعد از اینکه قاب روی هارد رو برداشتید یک صفحه فلزی مشاهده میکنید که از هارد محافظت میکند.مطابق شکل پیچ ها را باز کنید.فقط توجه کنید که پیچی که در قسمت قبل وجود داشت با این پیچ متفاوت هست و یکم کوچک تر میباشد.

871251

3-بعد از باز کردن صفحه فلزی عکس پایین رو مشاهده خواهید کرد.به آرامی کانکتور رو باز کرده و هارد رو خارج کنید:

871252871253871254

4-هسته اصلی هارد

871255

5-همون طوری که در زیر مشاهده میکنید کانکتور هارد و دستگاه کاملا مطابق هم هستن.فقط کافیه با دقت هارد رو سر جای خودش تو دستگاه بزارید.وقتی فیکس شد یه صدای تق کوچیک میده.برای اطمینان از فیکس موندن هم 2 تا تیکه خمیر به گوشه های هارد بچسبونید.البته نیازی نیست.

871258871259

اینم از نتیجه کار :

871260871261

من الان یه مدت هست که با استفاده از این روش هارد 120 گیگ ایکس باکس الایت رو به این اسلیم 4 گیگ متصل کردم.
بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه.
دوستان اگه سوالی داشتید در خدمتم

این مطلب توسط خودم نوشته شده و استفاده کردن در صورت درج نام #Mammad# و لینک سایت Mobilestan بلامانع هست.

با تشکر

MAMAD*50 CENT
08-07-2013, 19:42
سلام
ایول به این میگن یه اموزش nice
واقعا عالی بود حالا من بر عکس این کارو میخوام انجام بدم :))
یه قاب ارکید دارم باید یه هارد اسلیم بندازم روش
دمت گرم