PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : TX یا SP یا ..

Peman doc
12-07-2013, 16:22
با سلام خدمت دوستان
میبخشین دیگه, همین اول کار زحمتی براتون دارم..
میشه لطف کنین خوبی ها و بدی هاشون رو بفرمایید..
بَدِشم در همین حدود قیمت دیگه رو کدوم مدلا میشه حساب باز کرد,فقَط lg نباشه..
ممنون,منتظریم:db:

AmirEmam
12-07-2013, 16:31
دوست عزیز شما باید انتظاراتتون رو از دستگاه به همراه بودجه مورد نظرتون بیان کنید در غیر این صورت به بخش پرسش و پاسخ عمومی مراجعه کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169332

Peman doc
12-07-2013, 23:43
فیلم دیدن و نت و نگه داشتن باتری و استحکام و ساخت بدنه..
در مراتب بعدی,دوربین و گیم..
بودجه : 1200000

AmirEmam
13-07-2013, 01:02
بدون شک اکسپریا اس پی توی این رنج قیمت بهترین گزینه هستش
با این که گفتید ال جی نباشه ولی اپتیموس جی میتونه همه نیازهایی رو که ذکر کردید براورده کنه. پردازنده چهار هسته ای و حافظه رم دو گیگابایتی که خیلی بالاتر از اس پی قرار داره

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

PARS M
13-07-2013, 01:06
xperia sp

مشاوره باید با دلیل باشه

sp
پردازنده قدرتمند
صفححه نمایش بزرگ و با کیفیت
دوربین 8 با کیفیت بالا
بدنه مقاوم
باتری فوق العاده
جدید و بهینه
شیک

.:BEHNAM:.
13-07-2013, 02:33
به نظر من هم sp دوست عزیز
زیبایی
بدنه ی خوب
دوربین خوب
سخت افزار قوی

موفق باشید

* honex *
13-07-2013, 10:48
sp
سخت افزار عالی برای بازی و وبگردی و...
صفحه نمایش4.6 اینچی بسیار باکفیت
بدنه بسیار شیک و بسیار مقاوم
باطری بسیار خوب با بازدهی بسیار بالا
و...

zabardast36
20-07-2013, 01:49
فیلم دیدن و نت و نگه داشتن باتری و استحکام و ساخت بدنه..
در مراتب بعدی,دوربین و گیم..
بودجه : 1200000

به نظر من برو htc one s رو بخر 250 تومنتم بزار تو حساب بانکیت بمونه برا مبادا

strboy
20-07-2013, 02:12
ایول
دقیقا سوال منم بود . همین الان این بخش رو باز کردم که دقیقا همین سوالو بپرسم دیدم همون پست اول همینه که میخوام
پس حالا شما پیشنهاد میکنید sp بخرم ؟
به نظرتون حافظه داخلیش و دوربینش و کیفیت ال سی دیش کمتر از تی ایکس نیست؟
آخه تی ایکس 16 گیگه حافظه داخلیش ولی اس پی 8 گیگ
دوربین تی ایکس 13 ولی اس پی 8
تراکم پیکسلی تی ایکس 323ppi ولی اس پی 319ppi هستش . البته تفاوتی ندارن هاا
ولی فقط یه سوال دارم . ال سی دیش مثل بعضی گوشی های سونی یه خورده به سفید نمیزنه ؟ منظورم اس پی هستش
اگه کیفیت ال سی دیش دقیقا با تی ایکس یکی باشه حتما اس پی میخرم . چون میارزه به خاطر چیپ گرافیکیش و سی پی یو قویترش از دوربین و حافظش چشم پوشی کرد
حالا ممنون میشم دوستان منم راهنمایی کنن . بد جور تو دو راهی گیر کردم

supermax1
20-07-2013, 02:40
اگه واسه بازی و فیلم دیدن و وبگردی میخوای 100% sp

mr.tajmir
30-07-2013, 02:18
منم خودم موندم ولی نمیخوام صفحه نمایش و زیبایی تی ایکس را فدای قدرت اس پی کنم

aminjpo
30-07-2013, 10:19
گوشی خوش قیمت با مشخصات سخت افزاری خوب همون اس پی عالیه
اگر ساپورت برات مهمه فقط به نکسوس 4 فکر کن یادت باشه خیلی از بچه ها گوشیهای خوبشون رو فقط به خاطر عدم ساپورت رد می کنن و دسته اخر می رن نکسوس می خرن!
اس 3 هم مهمچنان گوشی خوبیه !صفحه نمایش بی رقیب و امکانات جانبی خوب!
اگر هم سایر مهم نیست نوت 2 گوشی بسیار فوق العادیه الیته کمی با افزایش بودجه
تصمیم با خودت و نیاز هات

Reza 7
30-07-2013, 10:25
به نظر من همون sp رو بگير خوش قيمت هست و نسبت به قيمتش بسيار کامل سريع و زيبا

bahram360
30-07-2013, 11:01
به نظر من دست نگه دارید:027:یه 3 ماهی صبر کنید تا zr ارزون بشه و zr بخرید چون sp اول که اومد 15,050,000 ریال بود و حالا شده 10,370,000 ریال و zr هم به نظر من تا 12000000 ریال هم میرسه.:4:
میتونید تغییر قیمت sp (http://gooshishop.com/ItemsPrices.aspx?ItemId=2602) را ببینید:ay:
ویژگی های zr نسبت به sp:رم2گیگ_پردازنده 4 هسته ای_ضد آب و گرد و غبار بودن _دوربین بهتر_کیفیت صفحه نمایش بهتر.:bp::bi:

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2013/05/5_Xperia_ZR_Side_Black.jpg

MEH D
30-07-2013, 19:04
انتظارات شما رو tx هم براورده میکنه چرا پول الکی زیاد بدی اخه؟؟؟؟

PARS M
30-07-2013, 19:21
به نظر من دست نگه دارید:027:یه 3 ماهی صبر کنید تا zr ارزون بشه و zr بخرید چون sp اول که اومد 15,050,000 ریال بود و حالا شده 10,370,000 ریال و zr هم به نظر من تا 12000000 ریال هم میرسه.:4:
میتونید تغییر قیمت sp (http://gooshishop.com/ItemsPrices.aspx?ItemId=2602) را ببینید:ay:
ویژگی های zr نسبت به sp:رم2گیگ_پردازنده 4 هسته ای_ضد آب و گرد و غبار بودن _دوربین بهتر_کیفیت صفحه نمایش بهتر.:bp::bi:

گفتن قیمت در بخش مشاوره به هر نوعی خلاف قوانینه دوست عزیز

bahram360
30-07-2013, 21:20
لینک؟:dy:

Jeff Hardy
31-07-2013, 01:36
ایول
دقیقا سوال منم بود . همین الان این بخش رو باز کردم که دقیقا همین سوالو بپرسم دیدم همون پست اول همینه که میخوام
پس حالا شما پیشنهاد میکنید sp بخرم ؟
به نظرتون حافظه داخلیش و دوربینش و کیفیت ال سی دیش کمتر از تی ایکس نیست؟
آخه تی ایکس 16 گیگه حافظه داخلیش ولی اس پی 8 گیگ
دوربین تی ایکس 13 ولی اس پی 8
تراکم پیکسلی تی ایکس 323ppi ولی اس پی 319ppi هستش . البته تفاوتی ندارن هاا
ولی فقط یه سوال دارم . ال سی دیش مثل بعضی گوشی های سونی یه خورده به سفید نمیزنه ؟ منظورم اس پی هستش
اگه کیفیت ال سی دیش دقیقا با تی ایکس یکی باشه حتما اس پی میخرم . چون میارزه به خاطر چیپ گرافیکیش و سی پی یو قویترش از دوربین و حافظش چشم پوشی کرد
حالا ممنون میشم دوستان منم راهنمایی کنن . بد جور تو دو راهی گیر کردم
خیر مثل TX نیست؛ خیلی از TX بهتره!
چون موتور Bravia 2 داره و کیفیت صفحش با Xperia V در یک رده و با Galaxy S3 رقابت می‌کنه!
فقط مدل B گوشی TX صفحه ای مثل این دو داره!

حرفه ای
31-07-2013, 09:09
شک نکن اس پی خیلی بهتره :
پردازنده ی خیلی خوب
باتری عالی با قدرت زیاد
صفحه نمایش 4.6 اینچی با کیفیت عالی
دوربین انصافا با کیفیت
بدنه عالی ظاهر شکیل

Son Of Artaxerxes
31-07-2013, 11:29
دوست عزیز بزار یه چیزیو بهت بگم.گوشی های سونی خیلی خوبه و منم یکی از طرف داراش هسم و الانم یه xperia ray دارم.ازش خیلی رازی هسم.ولی سونی یه مشکل داره که دل آدمو میزنه.اونم ساپورا ضعیفش از گوشیاشه.مثلا من ray دارم ولی دیگه ساپورت نمیشه برا همین میخوام عوضش کنم.xperia spگوشی فوق العاده قویه هس و اصلا تو خریدش شک نکن.ولی رو ساپوراشم حساب زیادی باز نکن.sp فعلا تا 4.3 براش میاد ولی برا بعدش اصلا معلوم نیس.یهو دیدی سونی دیگه ساپورتش نکرد و بلای t , tx, v سرش اومد که تا 4.2.2 بیشتر ساپورت نمیشن.راسی اینم بگم که الان رم 1 برا گوشی یکم ضعیفه.شما که داری این همه پول میدی یکم افزایش بودجه بده و یه گوشی با رو 2 یا 1.5 یگیر
یه پیشنهاد هم بهت میدم.تو بخش تخصصی این گوشیا برو.خیلی تصمیم گیری رو برات راحت تر میکنه

اگه ساپورت برات مهم نیس همون sp برات بهترینه.سخت افزار قوی.صفحه با کیفیت.دوربین خوب در حد متوسط
ولی اکه ساپورت برات مهمه یا galaxy nexux بگیر یا nexus 4.البته من میگم نکسوس 4 بهتره چون جدید تره
galaxy nexus: پردازنده دو هسته ای قوی.رم 1.صفحه با کیفیا 4.5 اینچی.دوربین خوب.بیشتر بازی های روز رو به راحتی اجرا میکنه ولی یه کوچولو قدیمی شده ولی از اون طرف حداقا تا اندرویید 5 (key lime pie) ساپورت میشه
nexus 4:پردازنده 4 هسته ای فوق العاده قوی.رم 2.gpu که الان بهترینه.صفحه ای با رنگ های فوق العاده طبیعی.مطمعن باش تو هیچی کم نیماره و فوق العاده خوش دسته
گوشی galaxy s4mini هم گوشی خوبیه ولی باید صبر بدی تا یکم قیمیتش بیاد پایین:cpu 2 هسته ای پرقدرت.gpu قوی.دوربین خوب.صفحه با کیفیا 4.2 اینچی ....
حالا تصمیم با خودته دوسته گرامی
اینم بگم من مثه خودت میخواسم sp بگیرم ولی بعدش منصرف شدم و تصمیم گرفتم که nexus4 بگیرم چون آینده بهتری داره نسبت به sp

SONY---SPACE
31-07-2013, 12:03
رفیق چون گفتی پیشنهاد دیگه ای بدید من یه پیشنهاد توپ دیگه دارم.
SONY XPERIA ACRO S
این گوشی بر خلاف اس پی دوربی بسیار قدرتمندی داره....بعدا عکس هاش رو تو همین موبایلستان میذارم...1 دقیقه فیلم برداری فول اچ دی با این گوشی 144 مگابات حجم برداشت که کیفیت باور نکردنیشو نشون میده بهت در شرایطی که یک دقیقه فیلم برداری فول اچ دی با اس پی 125 مگ این حدوداس!!!!!!!!!!!!!!!!!!(تفاوت را احساس کن)

دوربین عکاسی این گوشی یکی از بهترین هاست فقط برو تعاریفی که جی اس ام آرنا کرده رو یه دور بخون

جنس بدنه این گوشی هم از تی ایکس و هم از اس پی بهتره...و هم مقاوم تره!

داک شارژ داره که هیچ گوشی ای تو بازار فابریک نداره و باید هزینه جدا کنی

بر خلاف اس پی و تی ایکس هم سیم کارت مینی و هم سیم کارت معمولی رو پشتیبانی میکنه(این خیلی به درد میخوره)

باتریش بر خلاف اون دو تا با استفاده متوسط رو به بالا یه روز جواب میده

صفحه نمایشش فوق العاده با کیفیته...تو سونی ها بهترینه ...من خودم زد هم دارم جلو این کم آورد!!!!!!!!!!!!!!!ال سی دی بکلایت ال ای دی در مقابل تی اف تی اس پی و تی ایکس معلومه کدوم بهتره...ضمن اینکه تی ایکس چند مدل پنل داره

سی پی یو درسته یکمی از اونا ضعیف تره ولی در کارکرد تفاوتی ایجاد نمیکنه بهت قول میدم

ظاهر این گوشی با کلاس تره...طوری که خیلی ها با زد اشتباه میگیرینش!!!!! ضد آب بودنش هم که کافیه یه امتحانش کنی! چون من 60 بار امتحانش کردم کاملا مقاومه

میرسیم به بحث قیمت...هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست و هیچ گرونی ای هم بی دلیل نیست ....موقعی که این گوشی 1300 بود تی ایکس 1700 و اس پی 1600 بود ...حالا این گوشی با گارانتی 1200 با گارانتی اصلیه....و تی ایکس و اس پی با گارانتی 1100 شدن و بدون گارانتی زیر 1 تومن هم شاید پیدا شن!!!!!!!!!!

SONY---SPACE
31-07-2013, 12:09
ولی اگه انتخابت فقط بین اون دوتاس به نظرم من باشم تی ایکس رو برات پیشنهاد میدم...اس پی دوربینش خیلی ضعیفه جلو اکرو اس و وی و زد و تی ایکس...به مرور دوربین ضعیفش دلتو میزنه

s.mina.1369
31-07-2013, 14:57
sp از نظر سخت افزارى قويتره

gh7reza
01-08-2013, 01:13
درود بر همه.
راستش من یه مدت طولانی از دنیای موبایل دور بوده ام و آخرین گوشی که داشته ام نوکیا n97 مینی هستش.معایبش سیستم عامل بد و هنگ کردن و مشکلات دنبالشو کیفیت ساخت بدو خلاصه کلی مشکل دیگه.حالا تصمیم گرفته ام که یه گوشی جدید بخرم و حداکثر هم حدود 1 میمیون پول خرجش میکنم.
راستش خیلی حرفه ای نیستم ولی شنیده بودم که آمولید ها کیفیت خیلی خوبی دارند و از ظاهر اچ تی سی ها هم خوشم میومد که نهایتا رفتم دنبال htc one s.یه کمی که دقت کردم دیدم که یه مقدار قدیمی شده وبعدشم اچ تی سی توی گوشی های جدیدش ظاهر جدیدی به کار برده که خوب خوشم نیومد و به مدل های جدید تر htc دیگه فکر نمیکردم.بعدشم باطریش جدا نمیشد که نمیدونم مزیت بود یا عیب.و البته حافظه خارجی هم روش نمیشد نصب کرد.خلاصه من هم که از اول گوشی های اچ تی سی را بهترین برند میدونستم والبته دیگه خیلی باهاش حال نمیکردم گشتم دنبال یه ظاهر کلاسیک که به سونی رسیدم.
آقا سرتون را درد نیارم موندم بین sp و tx
1.این چراغ مسخره ای که پایین sp هست را خداییش سونی چه فکری کرده گذاشته؟بعضی از مدل های سونی هم اینو داره.یه سفیدش را دیدم که این چراغ هارو داشت حالم از سونی بهم خورد.
2-برا من روون بودن و کیفیت ساخت بالا و محکم و زیبایی و صفحه خوب و دوربین خوب(میدونم که پیکسل به تنهایی نماد بهتر بودن نیست) و دید زیر نور خورشید و کیفیت مکالمه خوب و.... مهمه.من گوشی رو حداقل سه سال نگه میدارم.با این شرایط به نظر شما این برند و این مدل ها خوبند یا چیز دیگه ای معرفی میکنید؟
3.این سونی ها تا چه حد لک و چربی روشون میمونه؟به خصوص بالای صفحه موقع مکالمه و قاب پشت.اصلا قاب پشت جنسش چیه؟
4.من وقتی مشغول باشم کم سراغ گوشی میرم.فقط در حد مکالمه و نهایتا پخش موزیک و اگه لازم باشه دوربین.در ضمن من دوربین حرفه ای ندارم و این گوشی قراره بشه دوربینم.برا اینترنت هم ترجیح میدم از لپ تاپ استفاده کنم ولی خوب ازامکانات اینترنتی خوب هم بدم نمیاد.ولی خدا نکنه بیکار باشم که جون گوشی را بالا میارم بازی و برنامه و خلاصه هر امکانی که گوشی داشته باشه.با این شرایط سونی خوبه برام؟این مدل ها چطور؟
5.احتمالا الان پیش خودتون میگید این کجا و آن کجا!اما یه glx x1 دیدم البته توشب.صفحه نمایش خوبی داشت.جنس صفحه اش را کسی میدونه؟راستش را بخواهید نوکیا من هم tft بود که زیر نور خورشید دیگه چیزی نمیشد دید.این مثل اون نباشه؟!!!
6.راستی gps و امکانات جانبیش مثل سرعت سنج و قطب نما و... هم برام اهمیت داره.این که روون باشه و موقع کار گیر نکنه و البته دقیق باشه.متاسفانه توی نوکیام از این موارد محروم بودم این چطوره؟
7.یه فاکتور مهم هم pdf reader هستش.مال سونی توی این زمینه خوب کار میکنه؟میشه بکگراند نوت ها را مشکی کرد؟
8.این گوشی پشتش جمله دوست داشتنی! made in china نوشته شده یا خدایی نکرده یه چیز دیگه است؟بعدشم این که گارانتی معتبر این برند مال چه شرکتیه؟پاسخ گویی شرکت چجوریاس؟بدون گارانتیش باکس گوشی پلمپ سازنده است؟
اول اینکه بسیار متشکرم که وقت گذاشتید و این متن را خوندید.احتمالا بعضی سوالام آماتور بود!
دوم این که یه سری از این سوال ها رو باید متخصصین امر لطف کنند وپاسخ بدند و یک سری را هم صاحبان این مدل ها.اما در کل از هر پاسخ روراستی بسیار خوشحال خواهم شد.
ممنون

hr40c
01-08-2013, 12:55
داداش بین این دو sp بهتره اما من پیشنهاد میدم با کمی افزایش بودجه به nexus4 و optimus g هم فکر کنی نمیدونم چرا نمیخوای ال جی نگیری

KING SAJJAD
01-08-2013, 16:19
داداش بین این دو sp بهتره اما من پیشنهاد میدم با کمی افزایش بودجه به nexus4 و optimus g هم فکر کنی نمیدونم چرا نمیخوای ال جی نگیری

از نظر سخت افزاری SP از optimus g سرتر هست نگید این سی پی یوش 4 هسته ایه اون 2 هسته ای!بهینه سازی و بازدهی در عمل رو ببینید!SP در تمامی بنچمارک ها تونسته بر اپتیموس جی غلبه کنه حتی توی 3 تا بنچمارک تونسته اپتیموس جی پرو رو هم پشت سر بگذاره!تنها مزیتش رم 2 گیگش هست بنظر من!

اینم لینک بنچ ها در جی اس ام ارنا

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sp-review-924p5.php