PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه برند های مختلف گوشی ، مرور گر ها، سیستم عامل ها

حرفه ای
20-07-2013, 09:58
شما ببین برند مهتبر همیشه تو خرید همه چیز مهمه ( که شرکت معتبر قوی تر که رابطه ی تنگا تنگی با محصولات داره )
یکی از قدیمی ترین برندا که الان قوی ترین گوشی دنیا رو ساخته سونیه
سامسونگم کم تجربه نیس و بهترین ها رو تولید می کنه
اپلم درسته نو پاس ولی تا استیو جابز بود بهترین بود ولی الان خیلی پس رف کرده
بعضی مثل فوجیتسو و هوآوی و هیوندا و موتورولا شاید قدیمی باشن شایدم نه قدیمیا ولی به جایی نرسیدن
( ولی مقدار فروش بازار مهم نیس چون انتخاب مردمه)
مرورگر کروم هس موزیلا هس اکسپلورم هس که با استفاده از اون بقیه مرورگرا دانلود می کنیم
سیستم عامل :
آندروید پیچیدس و بیش ترین تعداد نرم افزارو داره آی او اس روونه ولی محدودیت داره
نتیجه:
برند ها:
مقام اول : سونی
دوم : سامسونگ
سوم : اپل
مرورگر ها :
اول : موزیلا
دوم : کروم ( شما حتما مقاله بخوانید و بترسید رو خونتید پس حتما اول نمی شه)
سوم : اپرا
سیستم عامل :
اول : آندروید ( بخاطر سابقه و نرم افزار فراوان)
دوم : آ او اس ( بخاطر روونی و محدودیت دومه)
سوم : ویندوز فون ( قابل قبوله)
امیدوارم دلیلام مورد قبول همه باشه

behzadshar
20-07-2013, 10:23
دوست عزیز اولا این متنتون غلط املایی و نوشتاری زیاد داره وبعضی جاهاش گنگه واصلا مشخص نیست منظورتون چیه
بعد مبنای این مقایسه تون سایت خاصیه یا نه فقط نظر شخصیه؟

حرفه ای
20-07-2013, 16:32
من به جز دو تا دیگه غلطی نمی بینم اونم دومی درسته
بعدشم این جا باید با دلیل بود که من با دلیل گفتم شما نظرتون رو بگید

enter_the_love
20-07-2013, 16:40
off topic\
:ap::ap:

ali110612
09-10-2013, 03:49
من به جز دو تا دیگه غلطی نمی بینم اونم دومی درسته
بعدشم این جا باید با دلیل بود که من با دلیل گفتم شما نظرتون رو بگید
شما مطرح کردین پس شما دلیل بیارین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali110612
13-07-2014, 12:22
دوست عزیز پارسال بهترین گوشی HTC one بود و اپل 5s هم تو بزند خودش ولی one بهترین انتخاب شد نه از دید منو شما از دید کارشناسان و وبسایت ها و مجلات معتبر و کارکنان که توانست HTC را دوباره به سود دهی برساند و g2 هم عالی بود . ولی سونی و سامسونگ با z z1 و s4 چی ساختن ؟ هیچ موفقیتی نداشتند امسال هم درسته one m8 دوربينش ضعیفه ولی از تمام لحاظ به بقیه برتری دلدرد و از لحاظ اعداد و ارقام هنوزم در صدر قرار دارد ولی LG با افزایش ایمیل ها در صفحه نمایش که ضرورتی به این همه تراکم پيکسلي یالا نبود گوشی را خراب کرد و امتیاز پنجمارکش 29000 هست که ورای گوشی هال 2014 خیلی کنه در حالی که اپل هنوز هم از صفحه نمایش he استفاده میکند و ضرورتی برای بالا بردن پیچید را نمی بیند و این واقعیت هست چون چشم انسان قادر به دیدن این همه ریز پیچید نیست ... در بحث دوربین هم نوکیا همیشه برترین هست و گوشی لوميا 930 واقعا گوشيي زیبا و خوش دست هست ولی از لحاظ سیستم عامل در وضعیت خوبی قرار ندارد ویندوز فون به جز چندتا کاشی چی داره در حالی که از لحاظ کیفیت ساخت نزدیک به m8 هست و اندرويد هم با ارائه نسخه L گوی سبقت را به دست گرفت واقعا این اندرويد L را که روی نکسوس دیدم فوقالعاده بود هرچند هنوز نسخه اصليشم نبود ولی گرافيکش و سرعتش و کيفيتش با کیت کت زمین تا آسمانه .....
در بحث مرورگرهای آندرويد اول کروم قرار دارد و برای آی او اس هم safari بهترينه ولی در محیط ویندوز و pc بهترین فایر فاکس هست و بعد از نصب ویندوز اولین برنامه برای نصب کردنه ....
در مورد دوربین گوشیها تکنولوژی ايزوسل سامسونگ بهتر از بقیه هست هر چند مانند سونی تبلیغات ندارد اما از دوربین 20 مگا ایمیلی سونی که ۸ مگ هم به روزه خیلی برتر و سره فقط باید منتظر آیفون ۶ ماند که تا کنون ۸۰ ملیون سفارش خرید داشته و تنها مشکل گوشی های اپل که صفحه نمایش کوچکشان بود را رفع نموده و امکانات بیشماری را به گوشی و سیستم عامل آی او اس ۸ افزوده است . ولی گوگل هم بیکار ننشسته و با سفارش نکسوز ۸ به HTC و استفاده از اندرويد سيلور ۶۴ بیتی پردازنده 64 بیتی k1 شرکت nvidia اولین قدم را به دنیای 64 بیتی را برداشته است .
ما به عنوان مصرف کننده باید از این همه رقابت خوشحال باشیم

HTC one

ali110612
13-07-2014, 12:23
به خاطر غلط در تایپ که مقصر کیبورد گوشی هست معذرت خواهی میکنم

HTC one