PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش روت Optimus L9 به روش ساده (Jelly Bean)

maxomid
24-07-2013, 11:59
سلام...
در xda دیدم یک روش بسیار ساده برای روت در اندروید جیلی بین قرار داده شده.
این روش روی تمامی مدل های L9 عمل میکنه..
فکر نمیکنم احتیاجی به توضیح دادشه باشه.

Download LGPwn.apk (http://malware.asia/LGPwn.apk)
Install LGPwn.apk on your device
Launch LGPwn
READ popup message
Press "root me" to carry on the next part

When Backup has launched, choose Restore
Choose Internal storage
Choose LGPwn
Hit OK at the popup about Cross Model Restore
Make sure the Applications checkbox is checked, then select Continue
Let the app finish the restoring process

moghazzal
24-07-2013, 13:26
مرسی فایل و گزاشتی.راحت ترین روش همینه

MEXX
30-07-2013, 11:01
امید جان واقعا ممنون . فقط اگه محبت کنی و به این دو سئوال منم با دقت جواب بدی یه دنیا ممنونت میشم داداش گلم

اول اینکه اینکارو من انجام دادم در اخر یه کلمه YES اورد و سریع ریست شد خود به خود و رفتم داخل ستینگ دیدم لایف تایم گوشی رو زده صفر یعنی داره از نو شروع به تایم اندازی استفاده از گوشی کرده حالا من میخوام بدونم واقعا روت شده و اینکه از کجا میشه فهمید که روت شده واقعا ؟

دوم اینکه آیا میشه این روت رو به حالت اولش برگردوند یعنی UNROOT بشه و به حالت فابریکش برگرده ؟ و ایا زمانی اپدیت جدید برای گوشی اومد خود گوشی انجام میده یا اینکه باید به حالت فابریک برگردونم بعد گوشی شروع به آپدیت کردن کنه و در اخر اگه به ورژن بالاتر آپدیت کردم در آینده آیا گوشی بازم روت هست یا باید از اول روتش کنم ؟

خیلی خیلی ممنون میشم این سئوالات رو دقیق جواب بدید که میدونم تنها سئوالات من نیست و خیلی ها جوابش رو لازم دارند . با تشکر فراوان

maxomid
30-07-2013, 12:13
امید جان واقعا ممنون . فقط اگه محبت کنی و به این دو سئوال منم با دقت جواب بدی یه دنیا ممنونت میشم داداش گلم

اول اینکه اینکارو من انجام دادم در اخر یه کلمه YES اورد و سریع ریست شد خود به خود و رفتم داخل ستینگ دیدم لایف تایم گوشی رو زده صفر یعنی داره از نو شروع به تایم اندازی استفاده از گوشی کرده حالا من میخوام بدونم واقعا روت شده و اینکه از کجا میشه فهمید که روت شده واقعا ؟

دوم اینکه آیا میشه این روت رو به حالت اولش برگردوند یعنی UNROOT بشه و به حالت فابریکش برگرده ؟ و ایا زمانی اپدیت جدید برای گوشی اومد خود گوشی انجام میده یا اینکه باید به حالت فابریک برگردونم بعد گوشی شروع به آپدیت کردن کنه و در اخر اگه به ورژن بالاتر آپدیت کردم در آینده آیا گوشی بازم روت هست یا باید از اول روتش کنم ؟

خیلی خیلی ممنون میشم این سئوالات رو دقیق جواب بدید که میدونم تنها سئوالات من نیست و خیلی ها جوابش رو لازم دارند . با تشکر فراوان

سلام..
دوست عزیز شما Super User رو برای مدیریت روت نصب کن.
بعدش یک نرم افزار که احتیاج به روت داره مثل Cpu Master Pro دانلود و نصب کن موقع ورود باید super user ازت تایید بگیره.

یا کلا GL TO SD بدون روت کار نمیکنه..

برای انروت فکر میکنم با این روش که روت کنی با فکتوری رست روتش از بین میره.. نهایتا با فلش کردم فریمور رسمی از بین میره..

از طرفی.. اگه اپدیت جدید بیاد بهتره اول انروت کنید...
البته بستگی به اپدیت داره بعضی از اپدیتها که میاد احتیاجی به روت نیست..همین روت از بین نمیره..
ولی معمولا وقتی فریمور عوض میشه دیگه باید کوکرها از اول روتش کنند...

vahooli
01-08-2013, 00:04
این الان رو 20A خاور میانه کار میده ؟

mohammadhosein2
08-08-2013, 01:26
لطفا لینک جدید قرار بدهید دانلود نمی شود

icub.65
09-08-2013, 02:02
فایل حذف شده! لطفا آپلود کنید اگر داریدش

farshid2013
10-08-2013, 10:48
سلام بنده با تحقیقاتی که کردم درباره ی نرم افزار LGPwn دیدم اگه اینو نصب کنید گوشیتون روت نمیشود چون خودم امتحان کردم اول شما باید قبل نصب این نرم افزار LGPwn مراحلی را طی کنید بعد انجام کامل مراحل گفته شده در سایت زیر میتونید با LGPwn روت کنید خواستم کمکی به انجمن موبایلستان کرده باشم
www.androidteen.com/how-to-root-lg-optimus-l9-p76-series-on-android-4-1-2-jelly-bean-stock-firmware/

maxomid
10-08-2013, 12:46
سلام بنده با تحقیقاتی که کردم درباره ی نرم افزار LGPwn دیدم اگه اینو نصب کنید گوشیتون روت نمیشود چون خودم امتحان کردم اول شما باید قبل نصب این نرم افزار LGPwn مراحلی را طی کنید بعد انجام کامل مراحل گفته شده در سایت زیر میتونید با LGPwn روت کنید خواستم کمکی به انجمن موبایلستان کرده باشم
www.androidteen.com/how-to-root-lg-optimus-l9-p76-series-on-android-4-1-2-jelly-bean-stock-firmware/

سلام..
دوست عزیز از روش پست 1 روت میشه... بنده و خیلی از دوستان دیگه روت کردیم....

فقط نصبش کنید که روت نمیشه... اموزش پست 1 رو بخونید کاملا واضح هست در عرض 20 ثانیه روت میشه....

من فایل رو داخل سیستم خودم دارم.. ولی الان با سیستم کسی دیگه هستم... متسفانه..نمیتونم اپلود کنم

farshid2013
10-08-2013, 15:51
شما گوشی L9 دارید اگه دارید ورژن اندرویدش چیه مال من 4.1.2 جیلی بین هست ایا مال شما هم همینه ؟

maxomid
10-08-2013, 16:02
شما گوشی L9 دارید اگه دارید ورژن اندرویدش چیه مال من 4.1.2 جیلی بین هست ایا مال شما هم همینه ؟

بله دوست عزیز..

دوستان خوشبختانه نصبش داخل گوشیم بود..
بفرمایید:
http://oscar.persiangig.com/LGPwn.rar

jozef htc
10-08-2013, 19:42
بله دوست عزیز..

دوستان خوشبختانه نصبش داخل گوشیم بود..
بفرمایید:
http://oscar.persiangig.com/LGPwn.rar
امید جان این همون فایلی هست که برای روت لازم هست؟؟!!

MEXX
10-08-2013, 23:03
عزیز نصبش کن و روت میشه نگران نباش :cj:

Ra!30
11-08-2013, 16:40
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید محترم سایت
یه سوال داشتم !!!
اما فکر کنم جاش اینجا نیست ، ببخشید!:ab:
چند وخته که صفحه نمایش بزرگ این گوشی نظر منو بخودش جلب کرده ، و رزولوشن هم که عالیه
خودم xperia p دارم! رزولوشنش باهاش یکیه همه چیزای دیگش شبیه همن فقط صفحه ی این بزرگتره و چون من همش باهاش میشینم فیلم میبینم یا بازی میکنم!
الان از شما دوستان میخوام بدونم بخاطرش اگه از xperia p بگذرم خوبه ؟؟
میخوام P رو بفروشم lg رو بخرم! ازشش رو داره آیا؟
ممنون میشم نظرتونو بدونم
با تشکر!:ab:

Mostality
11-08-2013, 18:20
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید محترم سایت
یه سوال داشتم !!!
اما فکر کنم جاش اینجا نیست ، ببخشید!:ab:
چند وخته که صفحه نمایش بزرگ این گوشی نظر منو بخودش جلب کرده ، و رزولوشن هم که عالیه
خودم xperia p دارم! رزولوشنش باهاش یکیه همه چیزای دیگش شبیه همن فقط صفحه ی این بزرگتره و چون من همش باهاش میشینم فیلم میبینم یا بازی میکنم!
الان از شما دوستان میخوام بدونم بخاطرش اگه از xperia p بگذرم خوبه ؟؟
میخوام P رو بفروشم lg رو بخرم! ازشش رو داره آیا؟
ممنون میشم نظرتونو بدونم
با تشکر!:ab:

درسته اینجا نباید میپرسیدی :bd:

نه ارزش نداره بفروشی l9 بگیری، اگه هنوز بین خریدشوندو 2دل بودی آره اونوقت میگفتم l9 بگیر.... اگه صفحه بزرگتر میخوای پول بزار یه چیز بهتر بگیر، قیمت گوشی ها روز به روز داره میاد پایین.... :45:

30na_HTC
19-08-2013, 12:36
سلام
چند تا سوال در مورد روت کردن ال جی اپتیموس ال 9 پی 768 داشتم :

1.روت کرد این گوشی هیچ مشکلی رو ایجاد نمیکنه ؟
2.سرعت رو پایین نمیاره ؟
3.روت کردن چه مزایایی داره ؟
4.راستی برای این که گارانتی نفهمه باید ریست فکتوری کرد ؟؟ مطمئنی جواب میدی ؟
5.با ریست فکتوری همه نرم افزار ها وبازی ها میپره ؟
6.نرم افزار ها و بازی های تو کارت اس دی هم میپره ؟
7.برای اپدیت جدید باید ریست فکتوری کرد ؟ یعنی اگه اپدیت بیاد هرچی بازی و نرم افزار داریم میپره و باز همون اش و همون کاسه .....
8.میشه قبل ریست فکتوری بک اپ بگیری و بعد ریست فکتوری بک اپ کنی ؟؟؟ تا بازی و نرم افزار های دوران روت رو داشته باشی ؟ بعد ریست فکتوری که بک اپ میکنی باز روت میشه (به خاظر بک اپ)
9.قبل انجام عملیاتی که تواین پست نوشته نیاز نیست عملیات دیگه ای انجام بدی ؟
10.در کل روت کنم یا نه ؟ می ارزه ؟
نمیدونم روت کنم یا نه ....

black years
24-08-2013, 22:37
دوستان یه زحمتی بکشید و این نرم افزار رو جای دیگه آپلود کنید که بتونیم دانلود کنیم

30na_HTC
29-08-2013, 10:57
شما مطمئنید با ریست فکتوری ان روت میشه ؟

AMIR REZAs
01-09-2013, 19:26
شما مطمئنید با ریست فکتوری ان روت میشه ؟

لطفا جواب بدید - اگر با این روش روت گارانتی پرید میشه برگردوند ؟

Mehrzad1390
06-09-2013, 17:33
این روش مطمینه؟
ففط رو 4.1.2 جواب میده؟

Sent from my LG-P768 using Tapatalk 2

AMIR REZAs
06-09-2013, 18:56
این روش مطمینه؟
ففط رو 4.1.2 جواب میده؟

فک کنم رو همه رام ها بشه اما شما بهتره به 4.1.2 آپدیت کنی روش مطمئنی هم هست

mehr79
12-09-2013, 01:48
من با این روش روت کردم مثلا...ولی مشکل وای فای پیدا کردم.گوشیم خیلی کند شد...پیشنهاد میکنم با این روش روت نکنین....کلا روت کردن با این فایل LGPwn ریسک زیادی داره...

maxomid
12-09-2013, 07:39
من با این روش روت کردم مثلا...ولی مشکل وای فای پیدا کردم.گوشیم خیلی کند شد...پیشنهاد میکنم با این روش روت نکنین....کلا روت کردن با این فایل LGPwn ریسک زیادی داره...

سلام..
دوست عزیز من خودم چندبار از همین روش استفاده کردم هیچ مشکلی هم ندارم...

فکتوری رست کنید و مجددا روت کنید..

saeeamini
19-09-2013, 16:12
سلام دوستان چطوری فکتوری ریست کنم؟

Sent from my LG-P768 using Tapatalk 4

Mostality
17-10-2013, 23:13
سلام
چند تا سوال در مورد روت کردن ال جی اپتیموس ال 9 پی 768 داشتم :

1.روت کرد این گوشی هیچ مشکلی رو ایجاد نمیکنه ؟
2.سرعت رو پایین نمیاره ؟
3.روت کردن چه مزایایی داره ؟
4.راستی برای این که گارانتی نفهمه باید ریست فکتوری کرد ؟؟ مطمئنی جواب میدی ؟
5.با ریست فکتوری همه نرم افزار ها وبازی ها میپره ؟
6.نرم افزار ها و بازی های تو کارت اس دی هم میپره ؟
7.برای اپدیت جدید باید ریست فکتوری کرد ؟ یعنی اگه اپدیت بیاد هرچی بازی و نرم افزار داریم میپره و باز همون اش و همون کاسه .....
8.میشه قبل ریست فکتوری بک اپ بگیری و بعد ریست فکتوری بک اپ کنی ؟؟؟ تا بازی و نرم افزار های دوران روت رو داشته باشی ؟ بعد ریست فکتوری که بک اپ میکنی باز روت میشه (به خاظر بک اپ)
9.قبل انجام عملیاتی که تواین پست نوشته نیاز نیست عملیات دیگه ای انجام بدی ؟
10.در کل روت کنم یا نه ؟ می ارزه ؟
نمیدونم روت کنم یا نه ....

چقدر سوال میپرسی .... :ab:

1. نه نمیکنه
2. نه بعد روت کردن بود که آسفالت هشتو روان بازی کردم
3. بیشتر برنامه های خفن نیاز به روت دارن (مثلا وقتی میخوای یه برنامه پولی رو پچ کنی تا رایگان و نامحدود از امکاناتش استفاده کنی، تو نیاز به برنامه Patcher داری که اون هم نیاز به روت داره...)
4. نوچ
5. نه باو
6. نه باو چه ربطی به مموری و بازی ها داره اصلا هیچ اتفاقی تو گوشی نمیفته جوری که وقتی روت کرده بودم هنو نمیدونستم که روت شده یا نه :ca:
7. وقتی آپدیت میشه برنامه ها و بازی ها سره جاشون هستند حتی روت بودن هم نمیپره
8. اصلا خودت فهمیدی چی گفتی؟!
9. نه دیگه
10. :45:

Mostality
17-10-2013, 23:22
سلام دوستان چطوری فکتوری ریست کنم؟

Sent from my LG-P768 using Tapatalk 4

برو به این مسیر :
Setting/Backup & reset

اون پایین دکمه فاکتوری ریست رو میبینی :)
913297