PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] روت کردن اندروید 4.3 به روش ساده با CF-Auto-Root

reza_ahmadi6767
08-08-2013, 00:04
با سلام خدمت همه دوستان گلم

روت کردن اندروید 4.3 به روش بسیار ساده با نرم افزار CF-Auto-Root
فقط کافی است شما نرم افزار رو دانلود کنید و درایور گوشی نصب باشه .
سپس بعد از اکسترکت برنامه کافی است فایل root-windows.bat رو به صورت run as administrator اجرا کنید .
بعد از این شما گوشی رو به ریکاوری میبرید و یک کلید رو میزنید در برنامه و.....
به همین راحتی

برای دانلود از صفحه باز شده نرم افزار CF-Auto-Root-maguro-yakju-galaxynexus.zip رو دانلود کنید .

http://download.chainfire.eu/296/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-maguro-yakju-galaxynexus.zip

دوستانی هم که توانایی استفاده از نرم افزار تولکیت رو دارن میتونند بعد از اکسترکت کردن فایل از داخل پوشه image فایل روت رو برداند و از طریق تولکیت اقدام به فلش کنند.

روش دیگه روت کردن رام 4.3 اینه که از طریق لینک زیر اقدام به فلش کردن فایل زیر از طریق ریکاوری کنید.

http://www.rodfile.com/plawamp1n2j9

انشاالله که روت میشه :دی

ziamrziamr
09-08-2013, 02:22
با سلام خدمت همه دوستان گلم

روت کردن اندروید 4.3 به روش بسیار ساده با نرم افزار CF-Auto-Root
فقط کافی است شما نرم افزار رو دانلود کنید و درایور گوشی نصب باشه .
سپس بعد از اکسترکت برنامه کافی است فایل root-windows.bat رو به صورت run as administrator اجرا کنید .
بعد از این شما گوشی رو به ریکاوری میبرید و یک کلید رو میزنید در برنامه و.....
به همین راحتی

برای دانلود از صفحه باز شده نرم افزار CF-Auto-Root-maguro-yakju-galaxynexus.zip رو دانلود کنید .

http://download.chainfire.eu/296/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-maguro-yakju-galaxynexus.zip

دوستانی هم که توانایی استفاده از نرم افزار تولکیت رو دارن میتونند بعد از اکسترکت کردن فایل از داخل پوشه image فایل روت رو برداند و از طریق تولکیت اقدام به فلش کنند.

روش دیگه روت کردن رام 4.3 اینه که از طریق لینک زیر اقدام به فلش کردن فایل زیر از طریق ریکاوری کنید.

http://www.rodfile.com/plawamp1n2j9

انشاالله که روت میشه :دی

متاسفانه این مطلب استفاده غیر مجاز و بدون ذکر نام نویسنده از سایت دیگری است (که من نمیگویم . مال منم نیست ولی قبل از شما اونجا دیدم)

دوما اینکه این روش جواب نمیدهد.

reza_ahmadi6767
09-08-2013, 22:28
متاسفانه این مطلب استفاده غیر مجاز و بدون ذکر نام نویسنده از سایت دیگری است (که من نمیگویم . مال منم نیست ولی قبل از شما اونجا دیدم)

دوما اینکه این روش جواب نمیدهد.

دوست عزیز شما نیاز نیست قوانین رو به بنده یاد آوری کنید . این مطلب برگرفته از سایت xda هست و منبع برای تمام کاربران . اگر تو بخش نکسوس 4 نگاه کنید میبینید بنده اولین بار خودم این آموزش رو گذاشتم . و مطمئن هستم اون سایتی که میگید از این بخش مطلب رو کپی کرده . شما تاریخ هارو چک کنید پی به اشتباهتون خواهید برد . برید به بخش نکسوس 4 تاریخ آموزش رو ببینید بعد این نظر رو بدید . بنده به هیچ عنوان از سایت های ایرانی مطلبی در این بخش قرار نخواهم داد. اینو یادتون باشه موبایلستان همیشه منبع برای تمام ایرانی ها بوده و هر سایتی که این مطلب رو دیدین عینا کپی برداری از سایت موبایلستان بوده . در ضمن این روش تست شده و جواب داده شده . من نمیدونم شما میگید چرا نمیشه حتما اشتباه از خود شماست . در ضمن شما اگر مطلبی رو ذکر میکنید با دلیل محکم ذکر کنید که بنده این مطلب رو کپی کردم از سایت دیگه . شما خواستید لینک هم بدید بنده از خودم مطمئن هستم که کپی نکردم .
موفق باشید.

reza_ahmadi6767
10-08-2013, 00:03
اگر از 2 روش ذکر شده به هر دلیل روت نشد فایل زیر را دانلود کنید و از ریکاوری فلش کنید.

http://download.chainfire.eu/345/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v1.51.zip

ziamrziamr
11-08-2013, 20:24
دوست عزیز شما نیاز نیست قوانین رو به بنده یاد آوری کنید . این مطلب برگرفته از سایت xda هست و منبع برای تمام کاربران . اگر تو بخش نکسوس 4 نگاه کنید میبینید بنده اولین بار خودم این آموزش رو گذاشتم . و مطمئن هستم اون سایتی که میگید از این بخش مطلب رو کپی کرده . شما تاریخ هارو چک کنید پی به اشتباهتون خواهید برد . برید به بخش نکسوس 4 تاریخ آموزش رو ببینید بعد این نظر رو بدید . بنده به هیچ عنوان از سایت های ایرانی مطلبی در این بخش قرار نخواهم داد. اینو یادتون باشه موبایلستان همیشه منبع برای تمام ایرانی ها بوده و هر سایتی که این مطلب رو دیدین عینا کپی برداری از سایت موبایلستان بوده . در ضمن این روش تست شده و جواب داده شده . من نمیدونم شما میگید چرا نمیشه حتما اشتباه از خود شماست . در ضمن شما اگر مطلبی رو ذکر میکنید با دلیل محکم ذکر کنید که بنده این مطلب رو کپی کردم از سایت دیگه . شما خواستید لینک هم بدید بنده از خودم مطمئن هستم که کپی نکردم .
موفق باشید.

یادم نمیآد هفته گذشته چه سایتهایی رو خوندم که بخوام بهتون لینک بدم.ولی چون تو ذهنم بود و مطلب هم مال یک کاربر دیگه بود، یادم مونده بود.

reza_ahmadi6767
11-08-2013, 23:06
یادم نمیآد هفته گذشته چه سایتهایی رو خوندم که بخوام بهتون لینک بدم.ولی چون تو ذهنم بود و مطلب هم مال یک کاربر دیگه بود، یادم مونده بود.

دوست عزیز بنده از سایتی که گفته بودین عکس گذاشتم مدیر بخش آقا پیمان صلاح ندیدن عکس ها اینجا باشه براتون پیام خصوصی میکنم

taktaz7575
15-04-2014, 21:06
سلام میخام گوشی ایکسپریا م دوال رو روت کنم این جواب میده

Crazyman
16-04-2014, 21:22
سلام میخام گوشی ایکسپریا م دوال رو روت کنم این جواب میده

این برنامه فقط روی گوشیهای نکسوس تست شده و توصیه نمیشه برای روت گوشیتون از این برنامه استفاده کنید مگر اینکه قبلا توسط شخصی تست شده باشه