PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانگرید کردن گوشی های هواوی تست شده روی هواوی (G600)

maasih
23-08-2013, 16:01
به نام خدا

سلام با آموزش دانگرید کردن گوشی های هواوی در خدمتون هستیم

اول یه معذرت خواهی بابت دیر آماده کردن این تایپک.. میخواستم کاملا مطمئن بشم واسه همین 2 بار این آموزش رو روی g600 خودم تست کردم

خب شاید شما هم مثل من همچین مشکلی داشته باشید ... و دوست داشته باشید رام های دیگه رو روی گوشیتون نصب کنید و تغییرات رو ببینید همون طور که میدونید برای گوشی g600 آبدیت رسمی که خود کمپانی ارائه داده با بیلد ورژن 961 هست (که در انتهای آموزش لینک رام رسمی رو قرار میدم.) اما گوشی های جدید که در ایران توزیع میشه بیلد ورژن 963 دارند. و این ورژن هیچ کجا یافت نمشه در اینترنت هم موجود نیست .
و در واقع خود نمایندگی اصلی ماکروتل که تهران پاساژ موبایل ایران هست هم گویا این ورژن رو نداره . (چون گوشیم رو بردم تا آخرین آبدیت رو بریزن اما باز هم میگفتند پیغام آبدیت فیلد میده.)و من نمیدونم این ورژن اصلا از کجا تولید شده.
خب همون طور که میدونید یکی از مشکلات که شاید خیلیا درگیرش باشند اینه که هواوی امکان دانگرید شدن رو نداره اما با این ترفند ما دانگرید میکنیم

بسیار خب

گام اول:

اول بوت لودر گوشی خود را آنلاک کنید

آموزش اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=286005)

گام دوم:

دوم این فایل رو دانلود کنید و به شیوه زیر نصب کنید

دانلود فایل (http://uploadtak.com/viewer.php?file=r4431_Hack_Rom.rar)

آموزش طریقه نصب (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=289800&p=3755622&viewfull=1#post3755622)

خب حالا با این فایل یه سری محدودیت ها برداشته میشه
پیشنهاد میشه اول این ورژن که hack شده میباشد رو نصب کنید سپس به راحتی رام رسمی رو جایگزین کنید .
رام رسمی شرکت هواوی هک شده با بیلد ورژن 953

دانلود از مدیا فایر (http://www.mediafire.com/download/2jxf7v81ra60pw7/U8950-1-V100R001C326B953-CZ.rar)

دانلود از لینک کمکی (http://www.ulozto.net/xRn9v8D/u8950-1-v100r001c326b953-cz-rar)

هر دو لینک با سرعت خوبی دانلود میکنند

یه نکته که باید عنوان کنم اینه که
وقتی فایل زیپ را باز کردین 2تا step هست به ترتیب نصبشون کنید
حالا شما به ورژن 953 هکی دانگرید کردین باید بگم تو این ورژن هیچ گونه مشکل ریستارت و چیز دیگه ای نداری چون باگ ها گرفته شده
حالا کافیه که شما ورژن رسمی کمپانی بابیلد ورژن 961 یعنی آخرین آبدیت رو دانلود کنید و با یه مموری به گوشی انتقال بدید و به آخرین ورژن موجود آبدیت کنید به همین راحتی
فقط یه نکته حتما از مموری کلاس 10 استفاده کنید اگر هم مجود نیست این رام رسمی 961 رو در حافظه داخلیتون بریزید
و حتما حتما از طریق آبدیت اضطراری نصب کنید .
من با این روش به 953 و 957(مشکل ریستارت داشت) و 948 و 961 رفتم و مشکلی نداشتم کسی مشکل داشت همینجا عنوان کنه♥
برای گوشی g510 فایل گام دو همون هستش ولی هنوز تست نشده و ورژن هکی رام رو ندارم اما حتما پیدا میکنم و اینجا قرار میدم.

دانلود رام رسمی با بیلد ورژن 961 از کمپانی

دانلود (download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=14201&siteCode=worldwide)

موفق باشید:cv:

این آموزش توسط بنده تست شده
بنده و سایت موبایلستان هیچ مسئولیتی در قبال بی توجهی و خرابی گوشی شما نداریم

rezausa2010
24-08-2013, 08:51
الان مال من 963 هست مشکل ریست داره کدومو بریزم دیگه نداره؟ 953 یا 961؟

و اینکه من اگر اینو نصب کنم که از گارانتی خارج میشه

ببرم گارانتی بهتر نیست؟

maasih
24-08-2013, 13:52
شما چون بوت لودر آنلاک میکند از گارانتی خارج میشه و با نصب آخرین ورژن رسمی کمپانی (بیلد961) بوت لودرتون لاک میشه و به گارانتی برمیگرده.
شما با دقت بخون 953 ورژن هکی این رام هست که پیشنهاد میشه اول 953 ریخته بشه و بلافاصله 961 رو بریزید. تا آخرین ورژن رو به هم راه تغییرات داشته باشد و بتوانید بعدها آبدیت کنید
اگر مستقیم بریزی آبدیت فیلد میده و....
اگر روی مموری کلاس 10 یا روی حافظه گوشی نریزی واسه این کار احتمال داره ناتفیکیشن رو از کار بندازه. گام به گام پیش برید مشکلی نداره .
درضمن گارانتی هم ببرید دانگرید که نمیکنند هیچ گوشی رو به همون ورژن فلاش میزنند .

alash
28-08-2013, 21:20
من وقتی می خوام به 961 آپگرید کنم فیلد میشه! چرا؟ میشه کمک کنید؟
الان همون 953 هک شده روشه!

maasih
29-08-2013, 11:55

قبل از اینکه 961 رو بریزید تست کنید که روی 953 ناتفیکیشن هاش فعال هست یا خیر؟:df:
و بعد که مطمئن شدین.. اقدام به نصب 961 کنید. برای اینکار حتما از مموری کلاس بالا استفاده کنید یا اگر نیست بر روی حافظه گوشی فایل dload رو بریزید. و از طریق آبدیت اضطراری گوشی رو به 961 ارتقاء بدین.:cv:

alash
29-08-2013, 12:22
قبل از اینکه 961 رو بریزید تست کنید که روی 953 ناتفیکیشن هاش فعال هست یا خیر؟:df:
و بعد که مطمئن شدین.. اقدام به نصب 961 کنید. برای اینکار حتما از مموری کلاس بالا استفاده کنید یا اگر نیست بر روی حافظه گوشی فایل dload رو بریزید. و از طریق آبدیت اضطراری گوشی رو به 961 ارتقاء بدین.:cv:

منظورتون از فعال بودن ناتیفیکیشن ها چیه؟ میشه راهنمایی کنید؟

alash
03-09-2013, 09:15

این مشکلم حل شد و تونستم به ۹۶۱ دانگرید کنم!

alash
06-09-2013, 09:35
تو رام 961 دیگه ناتیفیکیشن هام مثل قبل نیست و اون تاگل های وایرلس و بلوتوث و... نیست! درسته؟ یا واسه من مشکل داره؟

maasih
06-09-2013, 16:14
تو رام 961 دیگه ناتیفیکیشن هام مثل قبل نیست و اون تاگل های وایرلس و بلوتوث و... نیست! درسته؟ یا واسه من مشکل داره؟
تبریک میگم که دانگرید کردن به این ورژن مثل قبل هستش و باید وجود داشته باشه اما اگر نیست حد الامکان فایل dload رو بریز روی مموری کلاس 10و از طریق آبدیت اضطراری نصب کن حل میشه .
:df:

alash
06-09-2013, 23:21
تبریک میگم که دانگرید کردن به این ورژن مثل قبل هستش و باید وجود داشته باشه اما اگر نیست حد الامکان فایل dload رو بریز روی مموری کلاس 10و از طریق آبدیت اضطراری نصب کن حل میشه .
:df:
همین کار رو کردم ولی بازم نیومد!
گفتم شاید مشکل از این باشه که بوت لودر رو باز کردم ولی چک کردم دیدم اونم بستست!

maasih
07-09-2013, 14:14
تا اینجا خب پیش رفتی تبریک میگم معذرت میخواهم دیر جواب دادم مسافرت بودم
ببین اول بهت بگن واسه این کار کلی برنامه هست مثلanttelquick setting pro که از پیش فرض خود گوشی هم بهتره اما اگر همون رو میخواهی
بوت لودر گوشی را آنلاک کن رم گوشیت رو فرمت کن دقت کن روی حافظه گوشی هم چیزی نباشه (restart) رام mui رو نصب کن و مستقیم 961 رو از طریق آبدیت اضطراری نصب کن
تبریک میگم همه چیز روبه راه
من رو چندتا گوشی انجام دادم 2تاش اینجوری شد. که با این روش مشکل حل شد
موفق باشید

آقا فاضل من امکان ویرایش پست اولم رو ندارم الان لطف کنید
این قسمت رو جدا زیر مطلب ضمیمه کنید و بنویسید کسانی که با این روش بالا ناتفیکیشنون از کار افتاد و با نصب مجدد هم مشکل پا برجا بود
این کار رو بکنند
بوت لودر گوشی را آنلاک کن رم گوشیت رو فرمت کن دقت کن روی حافظه گوشی هم چیزی نباشه (restart) رام mui رو نصب کن و مستقیم 961 رو از طریق آبدیت اضطراری نصب کن

asalnini
17-09-2013, 19:22
من تمام مراحل رو درست انجام میدم از 953 به 961 که میخوام اپ کنم update failed میده رمم کلاس 10 هست در 953 نافیکشینها هم درسته مرحله اخر یعنی از 953 به 961 رو هم با اپ دیت اضطراری میزنم مشکل از کجاست

alash
21-09-2013, 22:30
ببین اول بهت بگن واسه این کار کلی برنامه هست مثلanttelquick setting pro که از پیش فرض خود گوشی هم بهتره اما اگر همون رو میخواهی
موفق باشید

این قسمت رو جدا زیر مطلب ضمیمه کنید و بنویسید کسانی که با این روش بالا ناتفیکیشنون از کار افتاد و با نصب مجدد هم مشکل پا برجا بود
این کار رو بکنند

همین کار رو انجام دادم ولی آپدیت اضطراری نمیشه! رو یک صفحه بنفش میمونه!

alash
22-09-2013, 10:39
موفق باشید

این کار رو بکنند
مشکل من همچنان پا برجاست!
درست نشد

zeus_1
22-09-2013, 13:21
دوستان اگه روی صفحه بنفش می مونید، رم رو عوض کنید و با یک رم دیگه تست کنید

alash
30-09-2013, 19:39
مشکل صفحه بنفش درست شد مشکل شارژ کم باتری بود
ولی بازم نوتیفیکیشنام درست نشد !

zeus_1
30-10-2013, 09:38
سلام
چند تا سوال داشتم
اول اینکه بعد باز کردن بوتلودر می شه مستقیم از 963 به 961 رفت؟؟
دوم اینکه این ورژن 953 خودش کامله؟؟ می شه اصلا روی همین ورژن بود و به 961 نرفت؟؟

raminrt_2006
06-11-2013, 08:49
فایل هک پست اول لینکش مشکل داره.اگه ممکنه یکی از دوستان دوباره آپلود کنه.مرسی

vbsaeid
23-11-2013, 00:11
فایل های گام دوم مشکل داره میشه دوباره آپلود کنید ؟

adohk
06-12-2013, 11:57
فایل اول توگام دوم مشکل داره

فرستاده شده از HUAWEI U8950-1ِ من با Tapatalk

ali4pol
15-02-2014, 18:13
[QUOTE=alash;3866125]همین کار رو کردم ولی بازم نیومد!
گفتم شاید مشکل از این باشه که بوت لودر رو باز کردم ولی چک کردم دیدم اونم بستست![/QUOT

باید گوشی رو روت کنی با نرم افزار rootbrowser پوشه cust رو با custom.bin ست کنی

ali4pol
16-02-2014, 19:05
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=317645