PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاستوم رام سرعتی جلی بین XNovathor Project 4.1.2

amirreza_r143
24-08-2013, 19:55
کاستوم رام جدید که از سرعت خیلی خوبی برخورداره و فضای ازاد رم زیادی هم در اختیارتون میزاره این رام از رو cm10 نوشته شده ولی بیسش aosp هست

کاستوم رام XNovathor Project 4.1.2 V1 بر پایه jb

This rom bases on the most current Android (4.1.2) Open Source Project repo That is what makes it special comparing to other custom JB roms like AOKP or CyanogenMod. This rom is fully AOSP, without stuff from AOKP or CM. Don’t even ask if i could add theme engine, custom lockscreen or other crap. Using clean rom we can reach 200mb of free ram without any task killer on board.

مواری که به درستی کار میکنند

RIL
Mobile Data
WiFi
USB tether
GPS
Leds
Audio
SD Card (internal storage)
App2SD
MTP & USB Mass Storage
Sensors
Vibrator
Project Butter
Bluetooth
Camera with camcorder
Torch
******* HQ
CPU sleep mode
OMX -> Hardware Decoders / Encoders
Gapps included
Added some apps (Apollo, DSP Manager, CM FIle Manager)

باگ ها (مواردی که کار نمیکند )

وای فای تترینگ
رادیو

دانلود رام (http://d-h.st/HET)

اموزش نصب

wipe data, cache, dalvik-cache
flash rom via recovery
reboot and voila!

دانلود رام و انتقال به گوشی
فلش کرنل رام
انجام وایپ های لازم (در بالا ذکر شده)
و ریبوت و لذت ببرید

amirreza_r143
24-08-2013, 19:59
این هم فیدبک یکی از دوستان (در نصب این رام شک نکنید چون سرعتی ترین رام جلی بینه و رم ازاد خیلی خوبی هم داره که اکثر مشکلات رام های jb از همین رم ازاد کم هست)

یه رامی هست با بیس AOSP الان رو گوشیمه،تو یه کلمه فوق العاده س
سریع ترین و روانترین رامیه که تا حالا دیدم

فضای آزاد رم 150 تاست بعد کلی برنامه که مینصبی! مصرف باتریش عالیه! اصلا مشکل تاخیر در تماس ندارم من اتفاقا خیلی سریع هست!دیالر هیچ مشکلی نداره!
دوربین کیفیتش پایینه(به نظر من بزرگترین مشکلش همینه). رادیو و ان اف سی هم کار نمیکنه. صدای زنگ و اسمس نداره که میتونی از یه رام دیگه بریزی،این رام از رو cm10 نوشته شده ولی بیسش aosp هست...

این هم یه کامنت در xda که کاربری که این رام تست کرده فرستاده و از کارکرد فوق العاده رام حکایت داره

Just installed. Simply AMAZING! Much more performance than other JB roms, no crash at this time and all seems so much optimised!! Multitask is also good! Sony or ericsson st helped you? It is a very "jump" in novathor developement and seems incredible. For example, there is a real improvement running games , it seems another phone, never seen performance like these on JB, but also on ICS and GB if my memory works well. Modern combat 4, riptide gp and prince of persia work so much better and without crashes so far! Also using the phone with other apps like whatsapp, weechat or others is a new experience, switch from an app to another is much more fast.. So much curious about what you have done with drivers or maybe other things..
Congratulations devs, i will support you and report any bug.

ardalanrzn1991
25-08-2013, 13:39
من این رام رو دیشب نصب کردم. یه سری مشکل هنگ کردن با سولام داشتم که به ب خاطر تعریف از سرعت این رام دیشب اینو نصب کردم.
از نظر سرعتی واقعا رم خوبیه، هم سبک هم سریع. فضای رم خیلی خوبی روی گوشی خالی میزاره حتی واسه من که نزدیک به 100 برنامه و بازی رو گوشیم دارم!
تو یه دید کلی رام خیلی خوبیه ولی من چندتا مورد عجیب و غریب باهاش پیدا کردم، 1- اینکه نمیتونم برنامه رو به مموری انتقال بدم و وقتی میخوام اینکارو انجام بدم بهم این ارور رو میده که گوشی شما انتقال برنامه به مموری رو ساپورت نمیکنه! 2- هم اینکه اینترنت GPRSــم هم خیلی قطع و وصلی داره! ولی وای فایش خیلی خوب و روون کار میکنه.
مشکل دوربین هم که تو پست بالایی بهش اشاره شده درست هست.
یکی از بهترین مزیتاش سریع بوت شدنش هست، من رام قبلی (Ultimate) رو که داشتم نزدیک 2 دقیقه بوت شدنش طول میکشید ولی این رام نهایت 45 ثانیه طول میکشه که خیلی خوبه!

در کل پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنید، رام خوبی هست.

amirreza_r143
25-08-2013, 20:10
من این رام رو دیشب نصب کردم. یه سری مشکل هنگ کردن با سولام داشتم که به ب خاطر تعریف از سرعت این رام دیشب اینو نصب کردم.
از نظر سرعتی واقعا رم خوبیه، هم سبک هم سریع. فضای رم خیلی خوبی روی گوشی خالی میزاره حتی واسه من که نزدیک به 100 برنامه و بازی رو گوشیم دارم!
تو یه دید کلی رام خیلی خوبیه ولی من چندتا مورد عجیب و غریب باهاش پیدا کردم، 1- اینکه نمیتونم برنامه رو به مموری انتقال بدم و وقتی میخوام اینکارو انجام بدم بهم این ارور رو میده که گوشی شما انتقال برنامه به مموری رو ساپورت نمیکنه! 2- هم اینکه اینترنت GPRSــم هم خیلی قطع و وصلی داره! ولی وای فایش خیلی خوب و روون کار میکنه.
مشکل دوربین هم که تو پست بالایی بهش اشاره شده درست هست.
یکی از بهترین مزیتاش سریع بوت شدنش هست، من رام قبلی (Ultimate) رو که داشتم نزدیک 2 دقیقه بوت شدنش طول میکشید ولی این رام نهایت 45 ثانیه طول میکشه که خیلی خوبه!

در کل پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنید، رام خوبی هست.

خیلی ممنون از فیدبک ولی پیشنهاد میدم رام رو دوباره نصب کنید و ترجیحا یه کرنل خوب هم روی رام فلش کنید چون چنین مشکلاتی تا حالا گزارش نشده (مشکل انتقال برنامه و gprs ) و احتمالا با نصب دوباره مشکل حل میشه

amirreza_r143
25-08-2013, 20:27
خیلی ممنون از فیدبک ولی پیشنهاد میدم رام رو دوباره نصب کنید و ترجیحا یه کرنل خوب هم روی رام فلش کنید چون چنین مشکلاتی تا حالا گزارش نشده (مشکل انتقال برنامه و gprs ) و احتمالا با نصب دوباره مشکل حل میشه

البته الان تو تاپیک xda رام دیدم که مشکل gprs گزارش شده راه حل هم اینه که اگر این مشکل بوجود اومد خیلی راحت گوشی رو به حالت پرواز ببرید و بعد به حالت عادی مشکل حل میشه

amirreza_r143
26-08-2013, 11:21
این یه مُد هست برا دوستانی که میخوان قفل (slide) رو با pin یا pattern همزمان داشته باشن:
فایل رو دانلود و از ریکاوری فلش کنید

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2205972&d=1377175237

ardalanrzn1991
26-08-2013, 12:59
مشکل gprs که حل شد ولی مشکل انتقال برنامه هنوز سرجاشه. هرکاری هم کردم، حتی رام رو دوباره با کرنل داخل خودش نصب کردم ولی بازم مشکل انتقال برنامه به SD Card رو دارم. تو xda هم هرچی چک کردم کسی اینو گزارش نکرده بود که برام جالب بود.

amirreza_r143
26-08-2013, 19:22
مشکل gprs که حل شد ولی مشکل انتقال برنامه هنوز سرجاشه. هرکاری هم کردم، حتی رام رو دوباره با کرنل داخل خودش نصب کردم ولی بازم مشکل انتقال برنامه به SD Card رو دارم. تو xda هم هرچی چک کردم کسی اینو گزارش نکرده بود که برام جالب بود.

با یه کرنل دیگه تست کنید شاید حل بشه سرعت رام هنوز خوبه؟ تاخیر در پاسخگویی به تماس نداره؟

Mohimier
26-08-2013, 21:26
از برنامه app2sd استفاده كنيد

ah.omid
03-09-2013, 23:02
برای اولین بار می خوام رام گوشیمو عوض کنم اگه ممکنه یکی کامل توضیح بده که باید چیکار کنم دقیقا
ممنون

Mohimier
04-09-2013, 12:42
همين بخش آموزش هاي جامع

alik22
16-09-2013, 10:54
سلام و خسته نباشد .
آقا میشه کرنل خوب بذارید ؟

Mohimier
16-09-2013, 23:48
توي بخش تخصصي بگرديد هست.