PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیکشنری جدیدLingvoSoft Talking Dictionary 2008 به صورت کرک شده

A L I R E Z A
29-12-2007, 12:05
LingvoSoft Talking Dictionary 2008 English<->Persian (Farsi) v4.1.88:180:

این هم ورزن جدید این برنامه که بالاخره پیداش کردم حتمن دانلودش کنید که به همراه کرک هست .

چندتایی امتحان کردم ولی هیچ کدوم کار نکرد باورم نمیشه این یکی کار کرده.

قابل اجرا بر:VGA , QVGA

قابل نصب بر روی:ویندوزموبایل های 3 و 5 و 6

http://forum.ppcwarez.org/download/file.php?id=4356http://forum.ppcwarez.org/download/file.php?id=4355

:beurk::beurk::beurk:

دوستان عزیز اینجا دو تا برنامه هست اگر اولی رو دانلود کنین صاحب یک دیکشنری غیر سخنگو میشید اگه دو لینک پایینی رو دانلود کنین صاحب یک دیکشنری سخنگو میشید.

برنامه ی اول(غیر سخنگو)=لینک اولی
طریقه ی نصب:اول از همه از لینک زیر فایل رو دریافت کنید بعد از دریافت فایل اون رو اکستراکت کنید و بریزید توی ppcتون.

حالا برنامه رو نصب کنید//بعدش کیبرد فارسی رو نصب کنید وبعدازنصب این دو برای کرک کردن برنامه برید و فایلld_2008 رو در پوشه دیکشنری همونجایی که برنامه رو نصب کردید بریزید تا با اون ایکون دیگه یکی بشه .

تموم شد حالا شما یک دیکشنری غیر سخن گوی فارسی به انگلیسی رو در ppcتون دارین.:trolll:

حالا اگه می خاین یک دیکشنری سخنگو داشته باشید به اینجا توجه کنید>>>>

:atten:برای نصب دیکشنری سخنگو هیچ نیازی به فایل اول نیست وفقط به این دو تا فایلی که اپلود کردم نیاز دارین.(lingvo , gkl)

خوب برای نصب دیشکنری سخنگو=بعد از دانلود فایل ها ونصب کیبورد وبرنامه فایلld_2008رو در همونجایی که برنامه نصب شده بریزید.بعد فایل kbafaهم رو بریزید.

برای استفاده از پچ کامل دیکشنری سخنگو باز هم می گم از دو فایل پایین استفاده کنید اولی پچ کامل دیکشنری غیرسخنگو هست.

درسته که پیر شدم ولی بالاخره اپلودش کردم اونم با دیال اپ

یادتون نره اینو حتمن نصب کنید تشکر هم یادتون نره.:trolll::trolll::trolll:

فایل کرک برنامه :ld_2008
کرک برنامه کیبورد:kbafa

:180::180::180:

djmamad
29-12-2007, 17:41
من یک هفته پیش فکر کنم همین ورژنش را گرفتم ولی یه لغت را که تلفظ میکرد تو لغت دوم گیر میکرد و مجبور بودم گوشیما ریست کنم و اشکال دیگه ای هم که داشت وقتی با کیبرد فارسی می زدم که به انگلیسی ترجمه کنه اصلا تایپ نمیکرد...حالا نمیدونم این جدیده هم این مشکلاتا داره یا نه؟

ARASH
29-12-2007, 19:51
من هم دقیقا همین مشکل تایپ رو دارم

ahmad_faraji
30-12-2007, 12:53
خیلی متشکرم - البته هنوز نصب نکردم

A L I R E Z A
30-12-2007, 17:30
من یک هفته پیش فکر کنم همین ورژنش را گرفتم ولی یه لغت را که تلفظ میکرد تو لغت دوم گیر میکرد و مجبور بودم گوشیما ریست کنم و اشکال دیگه ای هم که داشت وقتی با کیبرد فارسی می زدم که به انگلیسی ترجمه کنه اصلا تایپ نمیکرد...حالا نمیدونم این جدیده هم این مشکلاتا داره یا نه؟

من تست کردم همه چیشو ولی اصلن با مشکلی برنخوردم اگه کسی از دوستان با مشکلی برخورده بگه کمکش کنم چون من همه ی چیزهاش رو تست کردم 4 یا3 بار هم نصب کردم.

البته وقتی بخواد دنبال یک لغت بگرده یک خطی از وسطش می گزره که همون لودشه ومدت زمان برای گشتن رو نشون میده برای فارسی تایپ کردن هم باید بزنین روی یک علامت گوشه دست چپ که سبزه.

مشکلی داشتین بگین.

ARASH
30-12-2007, 19:17
در مورد این قضیه بگم که وقتی ورژن 2007 رو هم داشتم این مشکل بود و حل نمیشد گفتم شاید حالا حل بشه که نشد
مشکل اینه که موقع سرچ لغات روی نواری که حروف نوشته میشن چیزی نمیاد و دیده نمیشه ولی لغت رو پیدا میکنه اما اگه رو اون نوار کلیک بشه حروف نمایش داده میشه ولی هیچ لغتی پیدا نمیشه
انگار نه انگار که داره چیزی تایپ میشه!

A L I R E Z A
30-12-2007, 22:14
این نرم افزار کلن اینطوری مشکل ازنصب وبرنامه و ویندوزموبایل نیست و یکی از مشکل های برنامه هست

البته اصلن
مهم نیست.

A L I R E Z A
02-01-2008, 12:40
aziz mer30
man imate jas jam daam nasb kardam haminkara ro ke gofti anjam dadam.nasb shod.vali vaghti baz mikonam sari baste mishe.yani hanoz baz nakardam baste mishe(
wm5 ro mobilam hast.imate jasjam

عجیبه کسی همچین مشکلی نداشته بعد از نصب ریست کردین یا نه؟؟؟؟

shadmehr202
02-01-2008, 22:09

دوست عزیز در کل برنامه زبان فارسی را برای تایپ به صورت وارونه ساپورت می کنه یعنی اگر کلمه مورد نظر را برای ترجمه تایپ می کنید باید به صورت برعکس از آخر به اول تایپ بشه :merci:

A L I R E Z A
11-01-2008, 11:25
با کدوم فایل مشکل داشتین .

بایدفایلها رو دانلود کنید از حالت رار درش بیارید وبعد بریزید تو گوشیتون.

bogey_shade
23-01-2008, 20:07
در مورد این قضیه بگم که وقتی ورژن 2007 رو هم داشتم این مشکل بود و حل نمیشد گفتم شاید حالا حل بشه که نشد
مشکل اینه که موقع سرچ لغات روی نواری که حروف نوشته میشن چیزی نمیاد و دیده نمیشه ولی لغت رو پیدا میکنه اما اگه رو اون نوار کلیک بشه حروف نمایش داده میشه ولی هیچ لغتی پیدا نمیشه
انگار نه انگار که داره چیزی تایپ میشه!

فکر میکنم مشکل از Arabizer باشه
منم از این دیکشنری استفاده می کردم و از وقتی Arabizer رو نصب کردم دقیقا همین مشکلی که گفتی پیش اومد
با Disable کردن Arabizer مشکل حل میشه ( برا من که حل شد )
موفق باشی

mehrdadghm
12-02-2008, 12:24
دوست عزیز از زحمتت ممنون. ولی من نمیدونم با دوتا فایل دیگه دقیقاً باید چکار کنم! منظورم lingvo.rar و gkl.rar هستن. فایل Lingvosoft_talking_dic_2008_EN-PE.rar رو با کرکش نصب کردم و دیکشنری رو کامل دارم. ولی برای سخنگو کردنش کمکم کن لطفاً. ممنون.
ضمناً گوشی من HTC TOUCH هست. گفتم شاید کمکتون کنه.

A L I R E Z A
12-02-2008, 19:29
دوست عزیز از زحمتت ممنون. ولی من نمیدونم با دوتا فایل دیگه دقیقاً باید چکار کنم! منظورم lingvo.rar و gkl.rar هستن. فایل Lingvosoft_talking_dic_2008_EN-PE.rar رو با کرکش نصب کردم و دیکشنری رو کامل دارم. ولی برای سخنگو کردنش کمکم کن لطفاً. ممنون.
ضمناً گوشی من HTC TOUCH هست. گفتم شاید کمکتون کنه.

پست 1رو بادقت بخون متوجه میشی برای سخنگو قبلی رو باید پاک کنی جدید رو بگیری

vvakili
13-02-2008, 14:08
این دیکشنری براب موتورولا ‌v3x هم نصب میشه؟

M.T
13-02-2008, 23:01
این دیکشنری براب موتورولا ‌v3x هم نصب میشه؟
نه...........متاسفانه
سیستم عامل گوشی شما جاوا هستش و باید دیکشنری جاوا بریزید که مثل LingvoSoft قوی نیستند.
این برنامه فقط مخصوص گوشی های پاکت پی سی هستش...

mehrdadghm
16-02-2008, 12:46
آقا بسیار ممنونم. نمیدونم چرا قبلاً اینطوری نخونده بودمش. بسیار ممنون. نصب شد و من جزو یکی از دارندگان دیکشنری سخنگو شدم. خیلی هم خوشحالم. خدا خوشحالتون کنه.

mehrdadghm
16-02-2008, 12:47
پست 1رو بادقت بخون متوجه میشی برای سخنگو قبلی رو باید پاک کنی جدید رو بگیری

آقا بسیار ممنونم. نمیدونم چرا قبلاً اینطوری نخونده بودمش. بسیار ممنون. سئوالی دارم در مورد HTC Touch. مدلی که من دارم Enhanced شده است. یعنی Ram size 128MB و Flash size 256 MB و WM6. خیلی از نرم افزارهای دانلود شده از سایت شما رو به عنوان نرم افزار PPC نمی شناسه. آیا بخاطر WM6 بودنشه یا چیز دیگریست؟ قبلاً از زحمات شما و همکاران محترمتون کمال تشکر را دارم.
:merci: :merci: :merci:

mahmood_mobile
19-02-2008, 09:45
دوست عزیر از برنامه ممنون.من ورژن 2007 رو نصب کردم ولی مشکل داشت این ورژن هم (2008) مشکل داره.مشکلش به خاطر برنامه فارسی ساز (arabizer) اگه (Arabizer) رو غیر فعال کنید دیکشنری درست کار می کنه ولی گوشی فارسی نمی گیره.اگه این ورژن(2008) این مشکلو نداره بگو تا منم دانلود کنم.یه دنیا ممنون.

A L I R E Z A
19-02-2008, 18:27
دوست عزیر از برنامه ممنون.من ورژن 2007 رو نصب کردم ولی مشکل داشت این ورژن هم (2008) مشکل داره.مشکلش به خاطر برنامه فارسی ساز (arabizer) اگه (Arabizer) رو غیر فعال کنید دیکشنری درست کار می کنه ولی گوشی فارسی نمی گیره.اگه این ورژن(2008) این مشکلو نداره بگو تا منم دانلود کنم.یه دنیا ممنون.

من که مشکلی نداشتم ولی با2007روی ویندوزموبایل6 خوب جواب نمی داد حتمن بگیرش2008

آقا بسیار ممنونم. نمیدونم چرا قبلاً اینطوری نخونده بودمش. بسیار ممنون. سئوالی دارم در مورد HTC Touch. مدلی که من دارم Enhanced شده است. یعنی Ram size 128MB و Flash size 256 MB و WM6. خیلی از نرم افزارهای دانلود شده از سایت شما رو به عنوان نرم افزار PPC نمی شناسه. آیا بخاطر WM6 بودنشه یا چیز دیگریست؟ قبلاً از زحمات شما و همکاران محترمتون کمال تشکر را دارم.

خیلی عجیبه همچین مشکلی

شما چندتا برنامه که نصب نشد رو بگو

دلیلش هم ویندوزموبایل6نیست

ahmad6
20-02-2008, 00:59
آقا من نصب کردم اما یه موردی داره که فارسی ها رو لالالالالالا نشون میده لطفا راهنمای کنید

afshina2
22-02-2008, 14:30
با سلام
آقا همه چیز رو گفتی الا اینکه یک بی سواد مثل ما چه جوری این dictionary سخنگو رو نصب کنه و باید اول رو چی کلیک کنه چون من نه فایل exe می بینم نه cab
با تشکر

A L I R E Z A
22-02-2008, 18:27
درست بگردپیدا می کنی 2بار برنامه رو نصب کردم درست نگاه کن

M.T
22-02-2008, 18:32
آقا من نصب کردم اما یه موردی داره که فارسی ها رو لالالالالالا نشون میده لطفا راهنمای کنید
لا لا لا ؟؟؟
یا برعکس نشون میده ؟؟

با سلام
آقا همه چیز رو گفتی الا اینکه یک بی سواد مثل ما چه جوری این dictionary سخنگو رو نصب کنه و باید اول رو چی کلیک کنه چون من نه فایل exe می بینم نه cab
با تشکر
سلام
شما باید اول همونطور که A L I R E Z A جان گفتند فایل دومی که سخن گو هستش را دانلود و بعد کرک را دانلود کنید.
اول برنامه که حجم 4.5 مگ دارد را با وصل شدن PPC به Active Sync و فایل EXE را در PC نصب کنید.
بعد فایل کرک را جایی که برنامه را ریخیتد PASTE کنید.
همین

afshina2
24-02-2008, 17:37
با سلام و تشکر از تمامی دوستان وزحمت کشان
والا من در فولدر ld_engper_08 هیچ فایل exe ای پیدا نکردم جای دیگه باست دنبالش بگردم؟

ahmad6
24-02-2008, 23:06
آره بصورت لالالالا میاد

M.T
24-02-2008, 23:50
با سلام و تشکر از تمامی دوستان وزحمت کشان
والا من در فولدر ld_engper_08 هیچ فایل exe ای پیدا نکردم جای دیگه باست دنبالش بگردم؟
سلام
فایل ld_engper_08 فایل CَAB هستش که شما باید این فایل رو تو PPC نصب کنید.
فایل ld_2008 پسوند EXE دارد که این فایل کرک برنامه هستش و باید به جایی که برنامه را ریختید PASTE کنید.

آره بصورت لالالالا میاد
شما فارسی ساز نصب کردید ؟

ARASH
25-02-2008, 05:22
آره بصورت لالالالا میاد

مشکل لالا با نصب کردن فارسی ساز Arabizer به طور کامل حل میشه چون من با ورژن 2007 همین مشکل رو داشتم و حل شد

yerAz
28-03-2008, 20:00
دوستان خوبم سلام.
ممنون بخاطر زحماتتون.
من غیر سخنگو رو نصب کردم. به درستی نصب شده اما سرعتش خیلی کمه! هیچ برنامه دیگه ای درحال اجرا نیست. ضمنا گوشیم TyTn II هستش.

A L I R E Z A
28-03-2008, 21:05
من با سرعتش مشکلی ندارم

منظورتون سرعت سرچشه؟؟؟

yerAz
29-03-2008, 14:31
من با سرعتش مشکلی ندارم

منظورتون سرعت سرچشه؟؟؟

آره دوست عزیز
سرعت سرچش خیلی پایینه!:icon_huh:

A L I R E Z A
29-03-2008, 14:57
متاسفانه برای حل این مشکل راهی نیست

zix
12-04-2008, 11:46
سلام دوستان
من برنامه رو رو گوشيم نصب كردم فقط مشكلي كه دارم اينه كه (مثل ahmad6 ) فارسي ها رو
لا لا لا لا لا نشون ميده!
فارسي ساز گوشيم Fee Jeibi Ein هستش و اتفاقا ld_2008‌ رو exclude هم كردم ولي مشكل رفع نشده!
سوال اينه كه چه كنم؟ ميشه هم arabizer و هم FJE رو باهم نصب كنم؟ راه ديگه اي هم هست؟

vahidk20
18-04-2008, 01:49
من این برنامه رو نصب کردم ولی رو گوشی من جواب نمیده یعنی وقتی دکمه سرچ رو میزنم برنامه هیچ عکس العملی نشون نمیده و همچنین کیبورد فارسی هم کلمات رو بصورت جدا جدا نشون میده

vahidia
10-05-2008, 00:31
ممنون از زحمات شما.

مي خواستم بدونم امكانش هست كرك ديگر محصولات اين شركت هم بزارين؟

مثله lingvoSoft FlashCards 2008,.... برنامه هاي جالب ديگه اي هم هست كه كرك 2008 نيست.زحمتشو

بكشين لطفا.

البته اينم بگم خدمتتون كه احتياج نيست اصل برنامه رو با اين سرعت هاي كم آپ كنيد.چون خود برنامه ها توي

سايت اصلي هست اما بصورت trial كه اگه شما كركشو پيدا كنين همه چي حله.من خودم اينجوري ديكشنري

سخنگوشو نصب كردم.بازم تشكر مي كنم...

ARASH
10-05-2008, 17:03
سلام دوستان
من برنامه رو رو گوشيم نصب كردم فقط مشكلي كه دارم اينه كه (مثل ahmad6 ) فارسي ها رو
لا لا لا لا لا نشون ميده!
فارسي ساز گوشيم Fee Jeibi Ein هستش و اتفاقا ld_2008‌ رو exclude هم كردم ولي مشكل رفع نشده!
سوال اينه كه چه كنم؟ ميشه هم arabizer و هم FJE رو باهم نصب كنم؟ راه ديگه اي هم هست؟

راه دیگه ای نیست شما باید FJE رو remove و arabizer رو نصب کنید

vahidia
10-05-2008, 23:01
البته مي دونم ميباس توي تاپيكه درخواست كركو سريال نامبر درخواست ميدادم.اما خوب چون

مسئله محصولات LINGO بود گفتم همينجا مطرحش كنم.كاش يكيم پيدا مي شد جواب مارو مي

داد.:merci:

در ضمن من Arabizero دارم و مشكله تايپ فارسي والبته مشكله Search لغت هم دارم.آخه اين

برنامه چرا باس اينجور باشه.حيفه...:cry:

mf2fx
22-05-2008, 23:18
البته مي دونم ميباس توي تاپيكه درخواست كركو سريال نامبر درخواست ميدادم.اما خوب چون

مسئله محصولات LINGO بود گفتم همينجا مطرحش كنم.كاش يكيم پيدا مي شد جواب مارو مي

داد.:merci:

در ضمن من Arabizero دارم و مشكله تايپ فارسي والبته مشكله Search لغت هم دارم.آخه اين

برنامه چرا باس اينجور باشه.حيفه...:cry:

سلام چطوری همشهری !
عزیزم مشکلت را کامل توضیح بده تا بتونم جوابتو بدم
آخه نفهمیدم با سریال مشکلی داری یا با Search یا با فارسی سازی ؟ شرمنده
مر30 :glass:

vahidia
23-05-2008, 11:24
سلام عشقم!:mach:

گلم من با كرك برنامه مشكل ندارم.نصب كردم و جواب هم داد.:yipi:

درخواسته من كرك محصولات ديگر اين شركت LINGVO SOFT هست.:coool:

حالا فعلن اينو بي خيال.شما بفرمايين چه جوري ميشه search كرد.جونش بالا مياد تا يه لغت بياره

تازه بعدشم هنگ ميكنه ديگه نمي تونه search كنه.:cryani:

اين چند وقت اينقدر منو اذيت كرده كه ميخوام بيخيالش بشم remove اش كنم.:slap:

لاقل تو تاپيك جامع ديكشنري و data base يه دوتا ديكشنري درست بزارين تورو خدا.:praying:

من همينجا اعتراض مي كنم.اون از babylone كه مشكل داره اينم از اين.:(

darehshoori
26-05-2008, 23:21
با سلام
وقتی که من یه لغت رو به انگلیسی در قسمت مربوطه تایپ می کنم باید قاعدتا تا جایی که تایپ می کنم کلمه مورد نظر رو پیدا کنه که این کار رو نمی کنه مثلا من کلمه Boo رو که می زنم باید قاعدتا کلماتی که با Boo شروع می شوند رو نمایش دهد اما چنین اتفاقی نمی افته و جستجو هم نمی تونم بکنم.
ممنون می شم که راهنماییم کنین.

ARASH
27-05-2008, 23:18
با سلام
وقتی که من یه لغت رو به انگلیسی در قسمت مربوطه تایپ می کنم باید قاعدتا تا جایی که تایپ می کنم کلمه مورد نظر رو پیدا کنه که این کار رو نمی کنه مثلا من کلمه Boo رو که می زنم باید قاعدتا کلماتی که با Boo شروع می شوند رو نمایش دهد اما چنین اتفاقی نمی افته و جستجو هم نمی تونم بکنم.
ممنون می شم که راهنماییم کنین.

جواب شما رو در اینجا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=542336&postcount=2800) دادم
لطفا سوالات خود رو یک بار مطرح کنید تا از شلوغ شدن تاپیک ها جلوگیری بشه

mf2fx
28-05-2008, 09:47
جواب شما رو در اینجا (http://mobilestan.net/showpost.php?p=542336&postcount=2800) دادم
لطفا سوالات خود رو یک بار مطرح کنید تا از شلوغ شدن تاپیک ها جلوگیری بشه

سلام آرش جان من وقتی این نرم افزار را نصب کردم تا 2 الی 3 روز با برنامه براحتی کار کردم چند روز بعد که نرم افزار را باز کردم همین اتفاق می افته !
من نمی خوام حرف شما را نقض کنم ولی اگه مشکل از فارسی ساز باشه پس چرا خودش را در روزهای اول و دوم نشون نمیده
( در ضمن این بهترین فارسی سازی است که رو گوشیم تست کردم و کامل جواب داد عمرن بخاطر این دیکشنری پاکش کنم ) یک دیکشنری دیگه هست از اون استفاده می کنم :)

A L I R E Z A
28-05-2008, 11:35
ولی من الان 3ماهی هست دارم مشکلی باهاش نداشتم.

ARASH
28-05-2008, 13:49
سلام آرش جان من وقتی این نرم افزار را نصب کردم تا 2 الی 3 روز با برنامه براحتی کار کردم چند روز بعد که نرم افزار را باز کردم همین اتفاق می افته !
من نمی خوام حرف شما را نقض کنم ولی اگه مشکل از فارسی ساز باشه پس چرا خودش را در روزهای اول و دوم نشون نمیده
( در ضمن این بهترین فارسی سازی است که رو گوشیم تست کردم و کامل جواب داد عمرن بخاطر این دیکشنری پاکش کنم ) یک دیکشنری دیگه هست از اون استفاده می کنم :)

آخه میدونی چیه
من وقتی که هیچ فارسی سازی رو رو گوشی نصب ندارم قسمت search این برنامه بطور صحیح و کاملا سالم کار میکنه
اما دقیقا بعد از نصب فارسی ساز این بلا سرش میاد
چندین بار تست کردم

A L I R E Z A
28-05-2008, 14:13
اره من هم فارسی ساز تو گشیم ندارم.

mehrdad_rp
26-08-2008, 00:59

بله من هم دقیقا همین مشکل رو با این برنامه دارم ، اولش کار میکرد بعد خود به خود خراب شد
فارسی سازم Arabizer v2.0_Hos 505 هست .شما میگید چه فارسی سازی نصب کنیم که جواب بده ؟

متشکرم

saimon3
11-10-2008, 09:33
اقا میشه یکی flash card شرکت lingvo را هم بزاره .ممنون میشیم.

سعید لی
26-10-2008, 21:30
سلام a l i r e z a
lingvosoft سخنگو فقط 10/1 از کل dictionary قابل استفاده است
راهی هست؟

Amin4
28-11-2008, 00:53
سلام وقتي ميخوام برنامه رو اجرا كنم ميگه register نشده چي كار كنم؟
ممنون

ARASH
28-11-2008, 21:33
سلام وقتي ميخوام برنامه رو اجرا كنم ميگه register نشده چي كار كنم؟
ممنون

شما باید برنامه رو Crack کنید
یعنی فایل ld_2008.exe که درون فایل Zip به نام gkl قرار داره ابتدا Extract کنید سپس فایل exe رو به درون دستگاه و جایی که برنامه رو ریختید منتقل کنید و با فایل اصلی Replace کنید

loverx5
02-12-2008, 17:47
ممنون از زحمات شما.

مي خواستم بدونم امكانش هست كرك ديگر محصولات اين شركت هم بزارين؟

مثله lingvosoft flashcards 2008,.... برنامه هاي جالب ديگه اي هم هست كه كرك 2008 نيست.زحمتشو

بكشين لطفا.

البته اينم بگم خدمتتون كه احتياج نيست اصل برنامه رو با اين سرعت هاي كم آپ كنيد.چون خود برنامه ها توي

سايت اصلي هست اما بصورت trial كه اگه شما كركشو پيدا كنين همه چي حله.من خودم اينجوري ديكشنري

سخنگوشو نصب كردم.بازم تشكر مي كنم...

این کرک کل برنامه های 2008 این شرکت ...

امتحان کن ایشالا کار کنه

loverx5
02-12-2008, 17:55
ضمنا آقای ALIREZA از برنامه عالی تون بسیار ممنونم ...
من 2007 را داشتم و الان 2008 نسب کردم . خیلی سازگاریش با دستگاه بهتر شده
پیشنهاد می کنم هرکی 2007 داره به این ورژن ارتقا بده
......
مشکلات ::
اگر به صورت لالالالالا نشان می دهد 100 % اشکال از فارسی ساز شماست . به خصوص arabizer ها معمولا بر روی win 6.1 کار نمی کنند .
اگر سرعت کم است یا پردازنده موبایل شما پایین است و یا حجم زیادی از رم داخلی موبایل شما اشغال است که برای بهبود رم را خالی کنید

werpaul
30-12-2008, 19:48
Thanks for the great post! Do you have english <-> english? Pls. Post. Thanks

movaghat85
31-12-2008, 14:43
پست ارسال شده توسط موبايل

pouriya40
10-01-2009, 13:53
با سلام این هم س

lover

Sir Farshid زمان پيوستن: 09 Nov 2004
شهر: شهر شلوغ
اتومبيل: 206A
گوشی موبایل: Pocket-PC
آخرين فيلم مشاهده شده: !
آخرين کتاب خوانده شده: The Secret و غیره
سپاس ها: 4،857
از ايشان 9،167 بار و در 3،221 نوشته سپاسگزاري شده است

Persian Suite 2008 for Pocket PC

توضیحات:
همگی با دیکشنری لینگوسافت آشنا هستید قبلا patcher و خود برنامه معرفی شده بود ولی اینبار به عنوان هدیه سال نو به دوستان عزیزم ورژنی را که هیچوقت release نکرده بودم ارایه میکنم من یک suite ای از برنامه های منتخب lingvosoft 2008 انتخاب و کرک کردم که بسیار کاربردی تر هست این suite شامل
LingvoSoft Talking Dictionary 2008 for Pocket PC
LingvoSoft Talking PhraseBook 2008 for Pocket PC
LingvoSoft Talking Picture Dictionary 2008 for Pocket PC
میباشد که تغییراتی بسیار زیادی در این برنامه ها انجام دادم
- برنامه بصورت کرک شده نسب میشود و احتیاجی به هیچگونه جایگزینی فایل یا پچ کردن نیست
- از patcher جدیدی برای کرک کردن استفاده کردم و بعضی از باگهای قدیمی ناشی از کرک ها قبلی وجود ندارد و مقداری سریعتر برنامه اجرا میشود
- ورژن جدیدتری از دیکشنری استفاده شده
- از ورژن و dll جدیدتری برای کیبرد فارسی استفاده شده
- این suite در پوشه مجزایی در program files میانبر میسازد درنتیجه دسترسی راحت تر و منویی منظم تر خواهید داشت
- اسم برنامه ها که قبلا بیخودی طولانی بود کوتاه شده
- از installer منحصر به فرد تیم کرک ویندوز موبایل PCSEVEN استفاده شده با لوگوی PCSEVEN
- و......

برای همه شما دوستان سال خوبی را آرزو میکنم و امیدوارم همیشه سلامت و موفق در کنار خانواده خود باشید

ارادتمند شما.
فرشید (lover)

کد:
************************************************** *****************************
************************************************** *****************************

-------------------------------------------------------------------------------
General Information
Type.................: Application
Platform.............: Windows Mobile WM5 / WM6 / WM6.1
More Info............: http://www.lingvosoft.com/
Part Size............: 39.1 MB
Number of Parts......: 1
Compression Format...: RAR

Post Information
Posted by............: Farshid
Cracked by...........: Farshid
Posted on............: 17 March 2008

Release Notes
Modified Package of
1- LingvoSoft Talking Dictionary 2008 for Pocket PC
2- LingvoSoft Talking PhraseBook 2008 for Pocket PC
3- LingvoSoft Talking Picture Dictionary 2008 for Pocket PC
4- Farsi Keyboard

Version 4.1.88
Install Notes
Pre-Regged

All credits to http://www.PCSEVEN.com
and Friends @ http://www............

attachment:/45/o8s9ag.gif

_|_|_| | _|_| _| _|_|_| _|
SYSTEM REQUIREMENTS
----------------------------------------------------

Pocket PC 2003
Windows Mobile 2003 Second Edition (SE)
Windows Mobile Version 5.0
Windows Mobile Version 6.0
Windows Mobile Version 6.1

Components requirements:
LingvoSoft Talking Dictionary 2008 for Pocket PC
Memory: 9 MB for the main application (storage)
TrueType font file for complex eastern languages takes from 3 to 5 MB (storage)
Additional 7 MB needed for proper operation (program)

LingvoSoft Talking PhraseBook 2008 for Pocket PC
Memory: 6 MB for the main application (storage)
from 5 MB to 10 MB for the databases (storage)
Additional from 5 to 10 MB needed for proper operation (program)

LingvoSoft Talking Picture Dictionary 2008 for Pocket PC
Memory: 9 MB for the main application (storage)
6 MB for the sound databases (storage)
Additional from 5 to 8 MB needed for proper operation (program)

Windows 2000
Windows XP
Windows Vista
16 MB of free space on the hard disk

اطلاعات بیشتر
کد:
http://www.pcseven.com , http://www.lingvosoft.com

ذخیره
کد:
http://rapidshare.com/files/100399531/Persian_Suite_2008_for_Pocket_PC.rar

ّfor CAB files only:
http://rapidshare.com/files/100401678/Persian_Suite_2008_for_Pocket_PC-Cabinet_files.rar

رمز
کد:
@lover@
__________________ه دیکشنری مختلف lingvosoft 2008

ashkan2229
27-01-2009, 00:26
salam
imate jam daram rikhtam harfe a ro bishtar nadare
che konam merci

koshiar
31-01-2009, 13:13
با سلام :
تمام این راههایی که شما عزیزان کفتین من رفتم و تنها راه موجود که بتوانید از نرم افزارهها استفاده کنید عربایزر اومنیا 2009 وبا دیکشنری lingvosoft 2008 عالی جوای داده و سرعت موبایلتونم پایین نمییاد حتما این برنامه رو نصب کنید نیازی هم به کرک نداره و نصب کردن آن هم بی دردسر هست.
من تمام برنامه ها رو تست کردم ولی این خیلی عالی
:41:
1-سرعتش عالیه ، از اون قبلیش خیلی بهتره ، قابلیت عربی کردن منو ها رو داره ، میشه این امکان رو لغو کرد ، منوها انگلیسی باشه
2-این نسخه عربایزر از رام جدید سامسونگ که برای کشورهای خاور میانه داده استخراج شده
3-این عربایزر جدید حروف فارسی گ چ پ .. رو ساپورت نمیکنه

نکته:
داخل فایل زیپ فایل برنامه با فرمت کب موجود است.که زمانی که ان را از حالت فشرده در میاورید فایلتان بصورت هیدن هست شما باید در قسمت فلدر آپشن در تب ویو رفته و گزینه شو هیدن را تیک زده و گزینه
Hide protected operating system file... تیک را برداشته تا بتوانید فایل رو ببینید.

koshiar
31-01-2009, 13:17
این فارسی ساز مشکل دیکشنری lingvosoft 2008 را حل میکنه من خودم تست گرفتم و جوای داده .
یادتون باشه که حتمن قبل از نصب هر نوع عربایزری روی سیستم دارید پاک کنید

fafamgs
31-01-2009, 23:05
با سلام :
تمام این راههایی که شما عزیزان کفتین من رفتم و تنها راه موجود که بتوانید از نرم افزارهها استفاده کنید عربایزر اومنیا 2009 وبا دیکشنری lingvosoft 2008 عالی جوای داده و سرعت موبایلتونم پایین نمییاد حتما این برنامه رو نصب کنید نیازی هم به کرک نداره و نصب کردن آن هم بی دردسر هست.
من تمام برنامه ها رو تست کردم ولی این خیلی عالی
:41:
1-سرعتش عالیه ، از اون قبلیش خیلی بهتره ، قابلیت عربی کردن منو ها رو داره ، میشه این امکان رو لغو کرد ، منوها انگلیسی باشه
2-این نسخه عربایزر از رام جدید سامسونگ که برای کشورهای خاور میانه داده استخراج شده
3-این عربایزر جدید حروف فارسی گ چ پ .. رو ساپورت نمیکنه

نکته:
داخل فایل زیپ فایل برنامه با فرمت کب موجود است.که زمانی که ان را از حالت فشرده در میاورید فایلتان بصورت هیدن هست شما باید در قسمت فلدر آپشن در تب ویو رفته و گزینه شو هیدن را تیک زده و گزینه
Hide protected operating system file... تیک را برداشته تا بتوانید فایل رو ببینید.
ببخشيد ولي اين همون عربايزري نيست كه محمد معرفي كرده؟
اينم لينكشه!!!:7::4:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61438 (http://www.persianmob.net/download.php?filename=mob/updates/2009.01.20/Prey_3D_PPC-%5BPersianMob.Net%5D.zip)

m.harandi
10-02-2009, 15:00
سلام دوستان

من هر کاری کردم نتونستم برنامه را نصب کنم.وقتی دیکشنری را نصب میکنم میزنم search میگه باید register کنی .اون فایل id_2008.exe را وقتی اجرا میکنم میگه فضای کافی برای اطلاعات نداری در صورتی که من هیچی رو گوشیم نیست یعنی هم تو گوشیم هم تو internal storage فضای کافی دارم تا حالا چند بار نصب کردم نشد اگز کمکم کنین ممنون میشم گوشیمم htc diamond هست.:merci: :020::020::020::020::020:

king 666
15-02-2009, 16:18
من هم مشكل تايپ كلمه داشتم اگه ميشه راهنمايي كنييد . ممنون

rachineh63
23-02-2009, 01:31
سلام
من htc tytn2دارم
فونت های فرسی را نمی خونه به صورت لا لا لا لا لا لا می نویسه لطفا کمک کنید
ممنون

loverx5
23-02-2009, 12:26
سلام
من htc tytn2دارم
فونت های فرسی را نمی خونه به صورت لا لا لا لا لا لا می نویسه لطفا کمک کنید
ممنون

مشکل از فارسی سازته . من هم همین مشکل و داشتم وقتی عوض کردم درست شد

Pooya007
24-02-2009, 13:08
من دنبال English2English این دیکشنری هستم اگه کسی همراه با کرکش رو داشته باشه ممنون میشم

Payman-m
20-03-2009, 16:31
من با انگلیسی به فارسیش هیچ مشکلی ندارم و سخنگوشم کار میکنه ولی فارسی به انگلیسی هرچی کلمه بهش میدم پیدا نمیکنه !

از دوستان کسی هست که در قسمت سرچ برنامه کلمه فارسی بده بعد راحت ترجمشو بهش بده ؟؟

LoRd D
01-04-2009, 03:57
کسی دیکشنری روسی به انگلیسی کرک شده نداره؟!!!

mehdi83
02-04-2009, 11:12
این نرم افزار کلن اینطوری مشکل ازنصب وبرنامه و ویندوزموبایل نیست و یکی از مشکل های برنامه هست

البته اصلن
مهم نیست.

ببخشيد برا امنيا چيزي ندارين؟
نصب ميشه ولي لغت روپيدا نميكنه

Amin.M.1986
19-04-2009, 17:26
من فلش كارت lingvosoft رو خيلي لازم دارم

Amin.M.1986
24-04-2009, 07:55
من دنبال English2English این دیکشنری هستم اگه کسی همراه با کرکش رو داشته باشه ممنون میشم

English2English نداره... چون اگه میساخت اصلا قدرت رقابت با بقیه رو نداشت.

hamed57
28-06-2009, 07:47
سلام دوستان
مي خواستم ببينم در قسمت فارسي به اينگليسي شما مشكلي ندارين؟ من از فارسي ساز عليرضا اتفاده ميكنم و از فينگر كيبورد و كيبورد فارسي اس بي بي ولي وقتي مي خواهم فارسي تايپ كنم حروف برعكس تايپ ميشه مثلا اگه بنويسم كتاب اينطوري وارد ميكنه ب ا ت ك اگه راهي براي درست كردنش ميدونيد راهنمائي كنيد لطفا

peymanirooni
21-07-2009, 15:27
دوست عزیز اگه ممکنه دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی مربوط به همین کمپانی رو با کرکش روی سایت بگذارید ممنون می شم.هر جا گشتم دیکشنری ایتالیایی به انگلیسی مجانی پیدا نکردم.واقعا نیاز دارم. ممنون میشم.

farshad_m1988
06-08-2009, 18:10
سلام به همگی من X1 دارم برنامه PHRASEBOOK رو از روهمین سایت نصب کردم و کار میکنه ولی دیکشنری رو که خیلی لازم دارم نصب نمیشه البته مو به مو مثل دستور العمل پیش رفتم آخر سر وارد برنامه که میشه بلافاصله خارج میشه و پیغام A problem occured with ld_2008.exe رو میده کرک ها رو هم درست نصب کردم آیا این برنامه روی x1 نصب میشه اگه نمیشه یه دیکشنری دیگه برام بذارید ممنون میشم

alinazem
08-11-2009, 17:41
سلام دوست عزیز بسیا متشکرم من برنامه را روی امنیا 2 نصب کردم خوب کار می کند ولی بعد از نصب ، شورت کات سامسونگ ویز از کار افتاد و دیگر قابلیت افزایش ندارد. بازهم ممنونم

ehsan0912288
15-11-2009, 10:50
سلام
من نمیتونم برنامه رو رجیستر کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

zibaa
15-11-2009, 18:44
سلام
جایی برای درخواست دیکشنری نداره ؟!
من یه دیکشنری فرانسه به فارسی برای تاچ اچ دی می خوام یکی هست ولی فرانسه به انگلیسی هست .
اگه هست لطفا لینکشو بزارین . اگر هم نیست که لطف کنید بگید..

morsun2181
14-12-2009, 09:24
سلام
نمیشه کرکها رو کپی کرد.

mohammad_s7201
30-12-2009, 14:14
آقا من ديكشنري lingvo 2008 رو نصب كردم. وقتي اجراش ميكنم يه اروري ميده. من don't send رو ميزنم و وارد برنامه ميشم.
ولي هر كلمه اي رو مينويسم تو ديكشنري پيداش نميكنه. مشكل از كجاست؟

گوشيم هم htc diamond 2 هستش.

I AM LEGEND
03-01-2010, 14:32
رو wm 6.5 کار میده یا نه؟

foadg
09-01-2010, 14:48
مرس از ديکشنري خوبتون اما من به يک مشکل برخوردم همه کلمات رو معني نميکنه فقط چندتا کلمه اول رو معني ميکنه در صورتي که من همه مراحل رو درست انجام دادم و اين پيغام رو ميده لطفا راهنماي کنين

ungeristered copy. you can use only 1/10 part of the dictionary

pejman999
13-02-2010, 09:09
Lingvosodt FlashCard English - Persian 3.7.50

http://i48.tinypic.com/s0wxtz.gif

http://www.mediafire.com/?unyd2w02ydz

این برنامه Trial هست.
میشه کلمه هایی که تو دیکشنری پیدا کردین رو از منوی Tools/Related Software/ AddHistory to flash card به این برنامه اضافه کنین.
ممنون میشم کسی سریالشو پیدا کنه . من هر چی گشتم پیدا نکردم

toos_84
26-03-2010, 06:54
سلام
خیلی ممنونم،بالاخره بعداز یکماه تونستم این دیکشنری رو به همت شما نصب کنم
زنده باشید

toos_84
26-03-2010, 06:56
سلام
خیلی ممنونم،بالاخره بعداز یکماه تونستم این دیکشنری روپیداکرده و به همت شما نصب کنم
زنده باشید :8:

bodyguard
26-03-2010, 13:25
ممنون از لطفتون.نصبش کردم و مثل بنز کار میکنه

FVSS
28-03-2010, 18:35
سلام

معنی تک لغت رو چجوری میتونم پیدا میکنم؟؟

ahmad-mas
10-05-2010, 10:26
سلام
این دیکشنری تقریبا بهترین نوع دیکنشری موبایلی بود که من تا حالا دیده ام.
سه قسمت داره:
قسمت اول: دیکشنری لغات
قسمت دوم: دیکشنری تصاویر
قسمت سوم: دیکشنری جملات (جملاتی کلیدی و کاربردی در زمینه های مختلف)

علاوه بر تلفظ صوتی تلفظ به صورت فونتیک هم داره. هم خانواده و متضاد هم داره. به راحتی از حالت انگلیسی به فارسی هم تغییر حالت می ده.
------------------------------
حالا یک مشکل:

من این رو روی i900 نصب کردم و تقریبا هیچ مشکلی باهاش نداشتم. همه چیزش عالی بود.
ولی تا به حال دوبار روی I8000 نصب کردم در قسمت اول یعنی دیکشنری لغات مشکلی ندارم ولی در قسمت های دوم و سوم کلا همه چیز برعکس است. یعنی مثلا در دیکشنری تصاویر اگر یک کلمه دوقسمتی وجود داره نوشته برعکس است. اول قسمت دوم و بعد قسمت اول. هم در انگلیسی و هم در فارسی.
در بخش سوم یعنی دیکشنری جملات این موضوع مشکل بیشتری ایجاد می کند چون تمامی جملات انگلیسی و فارسی از انتها به ابتدا نوشته می شوند و واقعا جای تاسف داره.

آیا دیگر دوستانی که از این دیکشنری روی I8000 استفاده می کنند چنین مشکلی داشته اند و اگر کسی راه حلی براش داره لطفا حتما اطلاع بده.

متشکرم

mas-atila
12-05-2010, 07:09
مال منم همین مشگل رو داره...........دوستان راه حل رو بگن

ahmad-mas
24-05-2010, 08:19
سلام

راه حل لطفا،
مدیران محترم سایت، راه حلی سراغ ندارند؟
---------------------------------------------
ولی تا به حال دوبار روی I8000 نصب کردم در قسمت اول یعنی دیکشنری لغات مشکلی ندارم ولی در قسمت های دوم و سوم کلا همه چیز برعکس است. یعنی مثلا در دیکشنری تصاویر اگر یک کلمه دوقسمتی وجود داره نوشته برعکس است. اول قسمت دوم و بعد قسمت اول. هم در انگلیسی و هم در فارسی.
در بخش سوم یعنی دیکشنری جملات این موضوع مشکل بیشتری ایجاد می کند چون تمامی جملات انگلیسی و فارسی از انتها به ابتدا نوشته می شوند و واقعا جای تاسف داره.

آیا دیگر دوستانی که از این دیکشنری روی I8000 استفاده می کنند چنین مشکلی داشته اند و اگر کسی راه حلی براش داره لطفا حتما اطلاع بده.
-----------------------------------

parinaz_gh
02-06-2010, 09:17
سلام
ببخشید من دیکشنریlingvosoftر رو نصب کردم ولی کمی از فایلا تو دیواس بود من همشو remove کردم ولی کیبورد فارسی remove نمی شه پیغام restart میاد ولی باز هست!! تو نصب دوباره هم نصب نمی شه و پیغام restart میاد...جیکار کنم؟

ahmad-mas
03-06-2010, 10:19
سلام،
من هفته گذشته My storage موبایلم پرید و وقتی بردم نمایندگی با توجه به ضمانتی که داشت برایم مجددا ویندوز نصب کردن. بعد از نصب مجدد ویندوز، دوباره این دیگشنری رو نصب کردم و با کمال تعجب بسیار عالی نصب شد و اصلا مشکلات قبلی که در مورد بخش تصاویر و جملات گفتم وجود نداره و همه چیز عالیه. هم کیفیت تصاویر، هم سرعت، هم صدای تلفظ و هم فونت های تلفظ فونتیک ... در کل حرف نداره و ممنونم از دوستانی که این دیگشنری رو تو این سایت معرفی کردن
در ضمن من فایل های این دیکشنری رو هم از همین سایت و از موضوعی به نام همین دیکشنری اختصاص داده شده دانلود و نصب کردم.

موفق باشید.

loverx5
09-06-2010, 00:05
سلام،
من هفته گذشته my storage موبایلم پرید و وقتی بردم نمایندگی با توجه به ضمانتی که داشت برایم مجددا ویندوز نصب کردن. بعد از نصب مجدد ویندوز، دوباره این دیگشنری رو نصب کردم و با کمال تعجب بسیار عالی نصب شد و اصلا مشکلات قبلی که در مورد بخش تصاویر و جملات گفتم وجود نداره و همه چیز عالیه. هم کیفیت تصاویر، هم سرعت، هم صدای تلفظ و هم فونت های تلفظ فونتیک ... در کل حرف نداره و ممنونم از دوستانی که این دیگشنری رو تو این سایت معرفی کردن
در ضمن من فایل های این دیکشنری رو هم از همین سایت و از موضوعی به نام همین دیکشنری اختصاص داده شده دانلود و نصب کردم.

موفق باشید.

همونطور که مسئله دوستمون حل شد پس احتمالا این مشکل به علت تداخلات چند برنامه هست که احتمالا بعد از یک هارد ریست درست میشه

hd_20002
11-06-2010, 01:20
سلام

راه حل لطفا،
مدیران محترم سایت، راه حلی سراغ ندارند؟
---------------------------------------------
ولی تا به حال دوبار روی i8000 نصب کردم در قسمت اول یعنی دیکشنری لغات مشکلی ندارم ولی در قسمت های دوم و سوم کلا همه چیز برعکس است. یعنی مثلا در دیکشنری تصاویر اگر یک کلمه دوقسمتی وجود داره نوشته برعکس است. اول قسمت دوم و بعد قسمت اول. هم در انگلیسی و هم در فارسی.

آیا دیگر دوستانی که از این دیکشنری روی i8000 استفاده می کنند چنین مشکلی داشته اند و اگر کسی راه حلی براش داره لطفا حتما اطلاع بده.
-----------------------------------

منم رو امنیا2 همین مشکل رو دارم کسی نبود ؟؟؟ یه راه حل بده
حالا این دوستمون برده نمایندگی رامشو عوض کردن درست شده همه که نمی تونن این کارو بکنن؟
لطفا اگه کسی راهی واسه این مشکل داره بگه

loverx5
11-06-2010, 09:39
منم رو امنیا2 همین مشکل رو دارم کسی نبود ؟؟؟ یه راه حل بده
حالا این دوستمون برده نمایندگی رامشو عوض کردن درست شده همه که نمی تونن این کارو بکنن؟
لطفا اگه کسی راهی واسه این مشکل داره بگه

دوست عزیز من که تو پست قبلی گفتم احتمالا بعد از یک هارد ریست درست میشه

ahmad-mas
13-06-2010, 12:13
همونطور که مسئله دوستمون حل شد پس احتمالا این مشکل به علت تداخلات چند برنامه هست که احتمالا بعد از یک هارد ریست درست میشه

سلام
متاسفانه خوشحالی بنده هم دیری نپایید. بعد از اینکه نرم افزار عربایزر رو برای دریافت صحیح پیام های فارسی نصب کردم متوجه شدم که دیکشنری دوباره برگشت به حالت قبلش. احتمالا همونطور که شما گفته اید مربوط به تداخل برنامه است ولی این تداخل به احتمال قوی باید با نرم افزار عربی ساز باید باشه. برای فارسی سازی گوشی من از روش ها و نرم افزارهای ارائه شده در همین انجمن استفاده کردم.
هارد ریست رو هنوز آزمایش نکردم ولی اگر منظورتون از هاردریست خاموش کردن گوشیه، اینکار رو انجام دادم ولی مشکل همچنان باقیست.

ehsan_1781
22-11-2010, 20:03
خیلی عالی مرسی:bp:

gorbesia
04-01-2011, 12:43
سلام

تداخل دو فایل جهت کیبرد این مشکل را ایجاد میکند چون کیبرد دیکشنری چیز دیگری است و کیبرد device داستان

دیگری دارد . لذا عملا کارائی اش مناسب نیست .

موفق باشید

ahmi
15-06-2011, 17:48
مرسي پدرجان:bt:

hossein6684
29-11-2011, 09:10
:df:
آقا دستت درد نکنه
اجرکم عندالله

caspers
10-12-2011, 13:05
سلام خسته نباشید،آقا کسی‌ از دوستان دیکشنری انگلیسی‌ به تاگالوگ ( فیلیپپینی ) برای پاکت پی‌ سی‌ ویندوز ۶.۵ نداره خیلی‌ احتیاج دارم.ممنون

caspers
10-12-2011, 14:32
سلام خسته نباشید،آقا کسی‌ از دوستان دیکشنری انگلیسی‌ به تاگالوگ ( فیلیپینی ) برای پاکت پی‌ سی‌ ویندوز ۶.۵ داره خیلی‌ احتیاج دارم.ممنون

gfmm
30-12-2011, 09:44
lingvosodt flashcard english - persian 3.7.50

http://i48.tinypic.com/s0wxtz.gif

http://www.mediafire.com/?unyd2w02ydz

این برنامه trial هست.
میشه کلمه هایی که تو دیکشنری پیدا کردین رو از منوی tools/related software/ addhistory to flash card به این برنامه اضافه کنین.
ممنون میشم کسی سریالشو پیدا کنه . من هر چی گشتم پیدا نکردم

با سلام ، دوست عزیز لینک حذف شده اگه امکان داره لینک جدید بذارید .

ممنون

vhdl
04-04-2012, 13:53
من قبلا این نرم افزار رو روی گوشی نصب کرده بودم. بعدا رام گوشی رو به آخرین نسخه انرژی تغییر دادم. مجدد که این نرم افزار رو نصب کردم، بدون اشکال نصب و کرک شد اما فقط فایل اجرایی Phrase رو گوشی میاد و فایل دیکشنری اصلی (ld_2008) دیگه نیست. حتی توی قسمت Remove Program هم نمیاد. کسی میدونه چرا؟ ممکنه بخاطر این باشه که مثلا من Net. رو روی گوشیم ندارم؟

LEO K
04-04-2012, 14:02
من قبلا این نرم افزار رو روی گوشی نصب کرده بودم. بعدا رام گوشی رو به آخرین نسخه انرژی تغییر دادم. مجدد که این نرم افزار رو نصب کردم، بدون اشکال نصب و کرک شد اما فقط فایل اجرایی phrase رو گوشی میاد و فایل دیکشنری اصلی (ld_2008) دیگه نیست. حتی توی قسمت remove program هم نمیاد. کسی میدونه چرا؟ ممکنه بخاطر این باشه که مثلا من net. رو روی گوشیم ندارم؟

امکان داره ، شما یه بار هارد ریست کنید و دات نت رو نصب کنید و نرم افزار ها رو از اول نصب کنید .

موفق باشید

vhdl
12-04-2012, 07:44
امکان داره ، شما یه بار هارد ریست کنید و دات نت رو نصب کنید و نرم افزار ها رو از اول نصب کنید .

موفق باشید

تشکراز پاسخگویی، اینکارو کردم ولی باز نشد. در حقیقت، وقتی میخواهید نرم افزار رو نصب کنید، فقط چهار تا گزینه توی کامپیوتر شما دیده میشه که تیک خورده اند. که مربوط به phrase dictionary هستش. اما دیکشنری اصلی توی چهارتا گزینه نیست. واقعا گیج شده ام. من قبلا اینو نصب کرده بودم، اما الان بعد از نصب فقط phrase dictionary وجود داره. میشه یکی از دوستان زحمت بکشن یه بار دیگه نصب کنن ببینن این دیکشنری اصلی کی نصب میشه؟

LEO K
12-04-2012, 08:03
تشکراز پاسخگویی، اینکارو کردم ولی باز نشد. در حقیقت، وقتی میخواهید نرم افزار رو نصب کنید، فقط چهار تا گزینه توی کامپیوتر شما دیده میشه که تیک خورده اند. که مربوط به phrase dictionary هستش. اما دیکشنری اصلی توی چهارتا گزینه نیست. واقعا گیج شده ام. من قبلا اینو نصب کرده بودم، اما الان بعد از نصب فقط phrase dictionary وجود داره. میشه یکی از دوستان زحمت بکشن یه بار دیگه نصب کنن ببینن این دیکشنری اصلی کی نصب میشه؟

من خودم هم قبلا چندین بار نصب کردم

شاید ایراد از رامتون هست

fatemeh ra
26-08-2012, 18:18
سلام ممنون از تمام زحماتتون چند سوال داشتم

فایل ld_2008.exe نباید ابتدا تو گوشی نصب کرد از طریق کامپیوتر ؟؟؟؟؟؟؟ چون تو گوشی من که این فایل مستقیم نصب نمیشه تو لپ تابم که نصب میکنم این پیغام میده exe is not a valid Win 32 application
من ld_engper_08.cab را نصب کردم و برنامه اجرا شد ولی میگه بدون رجیستر تمام کلمات در دسترس نیست و سوال دیگم اینکه باید حتما کرک کیبورد را نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟/ یه مقدار گیج گننده است میشه لطفا راهنمایی کنید سپاس فراوان

shahriar1
09-12-2012, 12:10
ممنون خيلي وقت بود كه دنبالش بودم