PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع از نوع پنل نمایگشر Xperia SP

khoshchinarash
30-08-2013, 12:04
برای اطلاع از نوع پنل :

1 - گوشی حتما روت باشه
2 - برنامه Android Terminal Emulator (http://www.plazza.ir/dl/922/0) نصب باشه و بعد از نصب حتما ریستارت کنید گوشیرو
3 - برنامه busybox ترجیحا نصب باشه
4 - برنامه رو اجرا کنید و دستور su رو تایپ کنید و دکمه اینتر کیبورد رو بزنید و اجازه دسترسی به روت رو بدید
5 - دستور dmesg|grep panel رو وارد کنید و باز دکمه اینتر رو بزنید ---------- علامت | توی علائم کیبورد هستش
6 - بعد توی خطهای نوشته شده مقابل گزینه Found Panel رو ببینید نوع پنل رو نوشته

899221

KING SAJJAD
30-08-2013, 12:23
حاجی فک کنم تمامی پنل های sp شارپ باشن و دوگانگی بینشون نباشه.حالا خودم به امتی میکنم نتیجه رو میگم:df:

KING SAJJAD
30-08-2013, 12:40
تست کردم دقیقا مثل همون اسکرین شاتی هست که در پست اول گذاشتین
کلا SP یک نوع نمایشگر داره اونم شارپ هست:df:

khoshchinarash
30-08-2013, 12:41
سجادجان از تستت خیلی ممنون ، والا منم شنیدم همشون شارپ هستن ولی برداشت های متفاوت دوستان از کیفیت تصویرش آدم رو به شک میندازه ، مثلا تصویر ماله من توی تصاویر سفید یسری راه راه های خیلی کمرنگ داره که بقیه بچه های سایت میگن ماله اونا نداره ، گوشیه من وقتی خودم بهش نیگا میکنم راه راه هارو میبینم ولی رفیقم نیگا میکنه نمیبینه ، یا چشمای من ایراد داره یا تصویر گوشی ، دیروز رفتم بازار موبایل2تا SP روشن رو تست کردم اوناهم راه راه داشتن ، خب اگه چشمای من مشکل داشته باشه باید همه گوشیارو اینجوری ببینم نه فقط SP هارو ، یکی از بچه های سایت هم تایید کرده بود که گوشیش راه راه رو داره

حتی این عکس GSMARENA هم راهراه هارو نشون میده وقتی گوشی خاموشه نمیدونم بخاطر TFT بودنشه یا علت دیگه ای داره
899227

khoshchinarash
30-08-2013, 12:53
توی این عکس هم مشخصه ، درسته که تصویر دوربین با چشم انسان فرق داره ولی اگه دقت کنید تفاوت یکدستی تصویر Z رو با راه راه بودن SP متوجه میشید

899228

KING SAJJAD
30-08-2013, 12:58
اره میدونم چی میگی ولی من گوشیرو گذاشتم بقل اکسپریا زد کیفیت در یک حد بود حتی اون دوستمون از SP بیشتر خوشش اومده بود میگفت کیفیتش بهتره:df:

شما وایت بالانس و اینا رو دستکاری نکردی؟

khoshchinarash
30-08-2013, 13:27
نه همون فابریکه ، اوایل گفتم شاید ماله رامه ، بعد از آپدیت هم همونجوریه ، ولی خداییش از حق نگذریم کیفیت تصویرش فوق العادست رنگای شفاف و زنده ای داره ولی نمیدونم این راه راه ها جریانش چیه

supermax1
30-08-2013, 23:14
سجادجان از تستت خیلی ممنون ، والا منم شنیدم همشون شارپ هستن ولی برداشت های متفاوت دوستان از کیفیت تصویرش آدم رو به شک میندازه ، مثلا تصویر ماله من توی تصاویر سفید یسری راه راه های خیلی کمرنگ داره که بقیه بچه های سایت میگن ماله اونا نداره ، گوشیه من وقتی خودم بهش نیگا میکنم راه راه هارو میبینم ولی رفیقم نیگا میکنه نمیبینه ، یا چشمای من ایراد داره یا تصویر گوشی ، دیروز رفتم بازار موبایل2تا SP روشن رو تست کردم اوناهم راه راه داشتن ، خب اگه چشمای من مشکل داشته باشه باید همه گوشیارو اینجوری ببینم نه فقط SP هارو ، یکی از بچه های سایت هم تایید کرده بود که گوشیش راه راه رو داره

حتی این عکس GSMARENA هم راهراه هارو نشون میده وقتی گوشی خاموشه نمیدونم بخاطر TFT بودنشه یا علت دیگه ای داره

این عکس رو که گذاشتید زوم کنید کاملا مشخصه راه راه داره
ولی برای مشخص شدنش بهتره بهتره هر2 نوعی که شما گفتید رو پیدا بشه و کنار هم بزارن

supermax1
30-08-2013, 23:16
اره میدونم چی میگی ولی من گوشیرو گذاشتم بقل اکسپریا زد کیفیت در یک حد بود حتی اون دوستمون از SP بیشتر خوشش اومده بود میگفت کیفیتش بهتره:df:

شما وایت بالانس و اینا رو دستکاری نکردی؟

من فیلم مقایسشون رو دیدم تو عکس منو و خود منو sp بهتر بود
ولی توی گالری عکس z بهتر بود فک کنم به خاطر opti contrasti هست که z داره که عکس رو یه خورده خشگل میکنه ولی تفاوت جزوی هست

xman70
31-08-2013, 04:19
بکس باید گوشی حتماً روت باشه ؟

ببخشید اولشو نخونده بودم !

برنامه ی چیزی نیست بدون روت بفهمیم ؟

KING SAJJAD
31-08-2013, 09:33
بکس باید گوشی حتماً روت باشه ؟

ببخشید اولشو نخونده بودم !

برنامه ی چیزی نیست بدون روت بفهمیم ؟

خیر دوست عزیز.برنامه Android Terminal Emulator حتما برای اجرا به روت نیاز داره

khoshchinarash
31-08-2013, 10:40
توی رام 4.0 میشه بدون نصب نرم افزار مشاهده کرد ولی توی رام های 4.1 باید حتما گوشی روت باشه و از برنامه android terminal استفاده کرد

Ali.v
31-08-2013, 12:52
امیدوارم این گوشی هم یک پنله باشه.دوستانی که تست کردن لطفا نتیجشو اینجا بذارن.

Jeff Hardy
31-08-2013, 23:54
درود
برای من هم نوشته Sharp
فکر کنم کل پنل های این سری Sharp باشن!

omid.bibak
29-09-2013, 00:25
مال منم مشکلی نداره خداروشکر و راه راه نیست
یا حق

shahin_fan
10-10-2013, 00:02

899227

آقا دقیقاً چشم منم مثل چشم شماست و راه راهارو کاملاً میبینم وقتی تصویر سفیده...
کلاً همه ی sp ها فک کنم اینجوری باشن....شانس نداریم که ما

mj.gartal
15-10-2013, 11:04
دقیقا.منم میبینم.مثل این میمونه که نور صفحه کم و زیاد میشه

khoshchinarash
15-10-2013, 20:47
منم هرچی sp تا الان دیدم همشون راه راه رو دارن ، مخصوصا اگه کنار یه گوشی دیگه باشن کاملا بچشم میاد

Alert.bo0oy
18-10-2013, 22:44
توی این عکس هم مشخصه ، درسته که تصویر دوربین با چشم انسان فرق داره ولی اگه دقت کنید تفاوت یکدستی تصویر Z رو با راه راه بودن SP متوجه میشید

899228

داداش برای من کیفیتش با Z داداشم اونقدر فرق نمیکنه و راه راه هم نیست.اخه این عکسی که گذاشتی خیلی ناجوره!!!

khoshchinarash
19-10-2013, 12:50
من خودم هم Z دارم هم SP کاملا کیفیت صفحشون فرق میکنه ، اون عکس هم ماله GSMARENA هستسش و چون با دوربین گرفته شده تفاوت رو بیشتر نشون میده

supermax1
19-10-2013, 13:20
داداش برای من کیفیتش با Z داداشم اونقدر فرق نمیکنه و راه راه هم نیست.اخه این عکسی که گذاشتی خیلی ناجوره!!!

این گوشی کنار اس پی zl هست نه z

من خودم هم Z دارم هم SP کاملا کیفیت صفحشون فرق میکنه ، اون عکس هم ماله GSMARENA هستسش و چون با دوربین گرفته شده تفاوت رو بیشتر نشون میده

حالا کیفیت صفحه کدوم بهتر هست توی نمایش عکس با براویا روشن ؟
مقایسه تصویری هم تونستید بزارید اگه دوربین در دسترس داشتید

SOREN 88
11-01-2014, 23:27
هيچ ارزوني بي علت نيست.
اگر اس پي اين مشكل رو نداشت با اين قيمت به ما نمي دادن.

Ali_locker
13-01-2014, 16:10
برای منم شارپ هست
برای منم اصلا این خطای که میگن راه راه هست رو نداره :bo: حتی تو زمینه سفید زمینه یک دسته چیزی معلوم نیست
کیفیتش با اون عکس صفحه اول اکسپریا z یکیه

Mohsen8
03-06-2014, 09:36
من پنل گوشيم شكست دادم عوضش كردم الان يه چيز ديگه هستش:dc: دوستان اطلاعاتي دارن كه اين چي هست برام گذاشته؟؟؟؟؟

967309

دوستان چطور ميتونم بازش كنم گوشي رو كامل pdf هست؟مي خوام زير پنل رو تميز كنم تعميركار عوضش كرده برام حتي تميزش نكرد غبار داره زيرش

pars71
08-07-2014, 22:07

899227

من هم گارانتی آرین پلمپ خریدم صفحش راه راهه . دقت کنید در مدل صفحه راه راه, لنز دوربین جلوش دورش بسته هست و قرمز رنگه ولی مدل صفحه ی غیر راه راه لنز جلوش پوشش اطراف لنز نداره و قرمز نیست

sorosh57
30-07-2014, 00:29
برای منم شارپ هست
برای منم اصلا این خطای که میگن راه راه هست رو نداره :bo: حتی تو زمینه سفید زمینه یک دسته چیزی معلوم نیست
کیفیتش با اون عکس صفحه اول اکسپریا z یکیه

منم این مشکل رو ندارم و تصویر عالیه همون اوایل که اومد خریدم 1100000 اب خورد برام
واقعا هم راضیم ازش

mn399
30-07-2014, 07:19
من گوشی رو تازه خریدم و گویا ال سی دی (مانند پست ۲۴) سامسونگ است و صفحه سفید رو راه راه نمی بینم
کسی می دونه شارپ بهتره یا سامسونگ؟

ya_ef7152998
19-01-2015, 11:47
سلام
اون خط l تو کیبرد گوشیم نیس!!

PA.R.H.AM
17-03-2015, 20:05
سلام
اون خط l تو کیبرد گوشیم نیس!!
|

این رو کپی کنید