PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [اموزش]انتقال دیتای برنامه ها و بازی ها از حافظه داخلی به کارت حافظه Micro SD

KING SAJJAD
02-09-2013, 10:41
سلام

یکی از مشکلات کاربران این بود که میگفتند این گوشی حافظه داخلیش کمه و اگه چند بازی HD نصب کنیم حجم تموم میشه.حالا ما با روشی در خدمت شما هستیم که میتونید دیتای بازی و برنامه های خودتون رو به کارت حافظه میکرو اس دی منتقل کنید

نیازمندیها
رام روت شده

اموزش

1.ابتدا نرم افزار Folder Mount رو از اینجا (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/A6uNRmvX41/com.devasque-.fmount-.ver-.v2-.1-.0-.build-.26-.apk) دانلود کنید
2.برنامه رو نصب کنید و واردش بشید
3.برای اولین بار به برنامه اجازه دسترسی به روت بدید و گزینه Grant رو بزنید
4.از سمت راست بالای برنامه گزینه + رو بزنید تا یک منو برای شما باز شود
5.در قسمت "Name" اسم دلخواه بازیتون رو بزارید مثلا من گذاشتم Asphalt 8
6.در قسمت بعدی یعنی Source فولدر دیتای بازی رو که میخواین انتقال بدین رو ادرس دهی کنید(مثلا برای من میشه Android/obb/com.gameloft.adndroid.ANMP.GloftA8HM)
توجه:در این قسمت وارد فولدر دیتای بازی بشید و این موقع تیک رو بزنید
7.پیشنهاد میکنم تیک Exclude from media scan رو نزنید
8.در این لحظه یک پیغام دریافت میکنید که باید بر روی گزینه YES کلیک کنید
9.بعد برنامه شروع میکنه به انتقال برنامه به کارت حافظه صبر کنید تا کارش تموم شه
بعد در برنامه Folder Mount گزینه برنامه یا بازی مورد نظر امده است.در این مرحله برنامه یا بازی خود را اجرا نکنید.در کنار اسم بازی یک پین هست که سرش رو به پایینه.با یک کلیک بر روی اون اگر سبز شد یعنی اینکه برنامه یا بازی با موفقیت انتقال یافته و قابل اجراست
تمام شد و لذت ببرید

نسخه فول ورژن جدید فولدر مونت + راه حل جلوگیری از ریست شدن برای اندروید 4.3 ورژن 266

نقل قول از Dverbame عزیز:

خوب همونطور که قول دادم نسخه فول ورژن جدید فولدر مونت + راه حل جلوگیری از ریست شدن برای اندروید 4.3 ورژن 266

دوستان دقت کنید بنده هیچ گونه مسئولیتی رو قبول نمیکنم

نرم افزار توسط خودم روی رام استوک 4.3 جدید تست شده ( گوشی روت شده + بوت لودر بسته )

در ضمن در حال حاضر 5 بازی رو مونت کردم و مشکلی ندارم

البته در لود های اولیه نسبت به مد قبلی که ارائه دادم کمی طول میکشه , اما در پروسه مشکلی نداره

نکته : متاسفانه فعلا راهی برای جا به جایی کامل حافظه داخلی با رم نیست ( سوال نفرمایید - توضیحات جامع تر در تاپیک مربوطه )

ابتدا نرم افزار رو دانلود کنید ... بعدش روی گوشیتون نصب کنید و مراحل پست اول رو انجام بدید و برنامه هاتون بدون مشکل منتقل میشند

نکته : دقت کنید که این نسخه نسخه فول ورژن هست که هر چند تا که بخواید میتونید مونت کنید باهاش

==========================

اموزش برای کسانی که بوتلوپ میگیرند

بعضی از افراد شاید با مشکل بوت لوپ مواجه بشند , برای حل این مشکل مراحل زیر را انجام بدید :

1. فایل remountrebootfix-windows.zip را دانلود کنید ...

2. در درایو ویندوز اکسترکت کنید

3. با توجه به این که با چه نرم افزاری گوشیتون رو روت کردید یکی از دو فایل superuser.bat یا supersu.bat رو اجرا کنید

4. طبق دستورات پیش برید تا پرمیشن ها ست بشه

دیگه مشکلی نخواهد بود

موفق باشید

از دوستان هم خواهشمنم این رو به پست اول اضافه کنند

پسورد لینک ها :
dverbame

دانلود اخرین نسخه فولدر مونت - پرمیوم
http://expressleech.com/px8j4vcf6r8d.html

دانلود پوشه فیکس پرمیشن ها
http://expressleech.com/4vbznl0sei2u.html

mehdimghi
02-09-2013, 11:12
روی z هم جواب میده ؟

یعنی فرقی نمیکنه گوشی چی باشه ؟ یا رام رسمی یا غیر رسمی باشه ؟

KING SAJJAD
02-09-2013, 11:25
روی z هم جواب میده ؟

یعنی فرقی نمیکنه گوشی چی باشه ؟ یا رام رسمی یا غیر رسمی باشه ؟

به احتمال زیاد جواب میده.باید روی کاستوم رام ها هم جواب بده من رو رام رسمی توییک شده تست کردم براحتی کار کرد:df:

Persian Hero
21-09-2013, 22:21
یه سوال.
از فولدر اینترنال پاک میشه دیتا؟ یعنی کات میشه؟ یا کپی؟
چون الان هم تو اینترنال من هست هم تو اکسترنال

KING SAJJAD
21-09-2013, 22:48
یه سوال.
از فولدر اینترنال پاک میشه دیتا؟ یعنی کات میشه؟ یا کپی؟
چون الان هم تو اینترنال من هست هم تو اکسترنال

کات میشه دوست عزیز یعنی حجمش از حافظه داخلی که اول دیتا رو ریختین کاملا حذف میشه

reallife0002
24-09-2013, 20:53
کات میشه دوست عزیز یعنی حجمش از حافظه داخلی که اول دیتا رو ریختین کاملا حذف میشه

دوست عزیز یه سئوال داشتم...شما روش تغییر مموری SD کارت به internal رو ترجیح میدید یا این روش رو؟؟؟ به نظر بنده اون روش یه مقدار جالب نیست!! دلیلش هم این هست که وقتی شما این دو حافظه رو تغییر میدید در کاکرد صحیح گوشی و همچنین مصرف باطری ممکنه تاثیر منفی بزاره!! البته این یه نظریه هست...حالا با توجه به اینکه شما خودتون این کار رو انجام دادید این روش بهتر نیست؟؟

KING SAJJAD
24-09-2013, 23:52
دوست عزیز یه سئوال داشتم...شما روش تغییر مموری SD کارت به internal رو ترجیح میدید یا این روش رو؟؟؟ به نظر بنده اون روش یه مقدار جالب نیست!! دلیلش هم این هست که وقتی شما این دو حافظه رو تغییر میدید در کاکرد صحیح گوشی و همچنین مصرف باطری ممکنه تاثیر منفی بزاره!! البته این یه نظریه هست...حالا با توجه به اینکه شما خودتون این کار رو انجام دادید این روش بهتر نیست؟؟

چرا بنظر من این روش هم بهتره هم دردسرش کمتره هم اپشن های بیشتری داره میتونی هر بازی یا برنامه خاستی انتقال بدی

rawen.west69
25-09-2013, 14:55
اقا دستتون دردنکنه برنامه خیلی خوب جواب داد ولی نسخه پولی نیست و بیشتر از 3تا بازی رو اجازه نمیده جابجا کنیم :(
اگه میشه نسخه کاملشو پیدا کنید تا بازی های بیشتری به مموری انتقال بدیم واقعا ضدحال خوردم
ممنون

KING SAJJAD
25-09-2013, 16:13
اقا دستتون دردنکنه برنامه خیلی خوب جواب داد ولی نسخه پولی نیست و بیشتر از 3تا بازی رو اجازه نمیده جابجا کنیم :(
اگه میشه نسخه کاملشو پیدا کنید تا بازی های بیشتری به مموری انتقال بدیم واقعا ضدحال خوردم
ممنون

کرک شدس هر چی گشتم نیست و باید برنامه خریداری بشه.اگه شد میخرمش

HOSSEIN 7
27-09-2013, 02:41
کرک شدس هر چی گشتم نیست و باید برنامه خریداری بشه.اگه شد میخرمش
سلام به دوستان عزیز

من خیلی اتفاقی این تاپیک رو دیدم، گوشیم هم سونی نیست!

یکم گشتم و تونستم ورژن Premium برنامه Folder Mount رو براتون پیدا کنم، امیدوارم واقعا پرمیوم باشه و کار کنه، چون گوشیم مموری نمیخوره نشد تست کنم، به هرحال اگه جواب نداد ازتون معذرت میخوام!

FolderMount Premium [ROOT] v2.1.0 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/t_3ApXKD8p/foldermount-premium-root-v2.1-.0-.rar)

جا داره از سجاد عزیز هم تشکر کنم بابت آموزش خوبشون

ضمنا ورژن 2.1.1 هم منتشر شده ولی نسخه پرمیومش ظاهرا مشکل داشت و فقط 3 تا فولدر رو میتونست انتقال بده، واسه همین پرمیوم ورژن 2.1.0 رو براتون گذاشتم، نظرات رو که میخوندم بنظر میرسید این ورژن بخوبی کار میکنه!

امیدوارم از این برنامه استفاده کافی رو ببرید

KING SAJJAD
27-09-2013, 09:23
من بعد از روت این برنامه رو نصب کردم مر حله ی 6 که اسمو وارد میکنم بعد از اون برنامه گیر میکنه میاد بیرون بعد که دوباره میرم داخل برنامه تو chcking root گیرمی کنه اشکال از کجاست لطفا راهنمایم کنید

گوشیتون روت هست؟

heydar20
28-09-2013, 00:25
اره فکر کنم باروش که تو سایت هست روت شده حالا این روت کردن vr254 هیچ برنامه ای رو اجرا نمیکنه مشکل از کجاست:au::au:

vahidpofak
02-10-2013, 16:57
به درستی کار میکنه ولی وقتی از بازی میام بیرون لایو والپیپرم میپره و هوم پیج سیاه میشه :au:

vafich
24-10-2013, 12:51
من گوشیم روت هستش و وقتی میرم توی این برنامه مینویسه checking root و هنگ میکنه

مشکل چیه

vafich
25-10-2013, 09:09
بابا کمک کنید

KING SAJJAD
25-10-2013, 10:09
من گوشیم روت هستش و وقتی میرم توی این برنامه مینویسه checking root و هنگ میکنه

مشکل چیه

بابا کمک کنید

ببین اولش که میری تو برنامه, ازت درخواست دسترسی روت رو میپرسه و super user باز میشه که باید گزینه grant رو بزنید
ابتدا از روت بودن گوشیتون اطمینان حاصل کنید
سپس یکبار برنامه رو حذف و سپس نصب کنید

vafich
25-10-2013, 12:32
دوست من اون مشکلم حل شد یه مشکل جدید دارم

الان من بازی plant zombies رو با این برنامه انتقال دادم دوتا از این بازی وجود داشت حالا وقتی که هر کدوم از بازی ها رواز توی برنامه اجرا میکنم بازی دیتاشو نمیشناسه

vafich
25-10-2013, 12:57
ببخشید اشتباه شد...نظر قبلی رو فراموش کن
ببین وقتی برنامه رو دوباره نصب میکنم مینویسه checking root و بعد اجازه میخواد و وقتی بهش اجازه میدی دوباره مینویسه checking root

vafich
25-10-2013, 13:17
من فکر کنم روتم مشکل پیدا کرده چون وی root explorer که میرم میخوام پوشه ی root رو باز کنم هنگ میکنه و پیام میده که برامه جواب نمیدهد

حالا چیکارکنم تازه وقتی هم که میخاستم حافظه ی اصلی رو با رم جابجا کنم تو smananger همینجوری میشد

تو رو جون هرکی رو دوست داری هرچه زودتر کمکم کن یعنی چی شده گوشی عزیزم

Engine3R
25-10-2013, 13:22
ببخشید اشتباه شد...نظر قبلی رو فراموش کن
ببین وقتی برنامه رو دوباره نصب میکنم مینویسه checking root و بعد اجازه میخواد و وقتی بهش اجازه میدی دوباره مینویسه checking root
اگه checking root میاره همچنان شما مشکل روت دارین و از روت بودن گوشیتون و روشی که استفاده کردین مطمین بشید ...!

لطفا هرجایی به پیشنهادها توجه کنین و انقدر اسپم نزنین (همین توصیه سجاد عزیز به شما کرده بود)

vafich
25-10-2013, 18:28
دوست من میبخشید آخه خیلی ترسیده بودم

من گوشیمو از لینک زیر روت کردم حتی یه بار دیگم روت و آنروت کردم

http://.........ir/Forum/thread170451.html

Engine3R
25-10-2013, 22:20
دوست من میبخشید آخه خیلی ترسیده بودم

من گوشیمو از لینک زیر روت کردم حتی یه بار دیگم روت و آنروت کردم

دوست عزیز شما بیلدنامبر و رام مورد استفادتون بگید تا روش صحیح روت و ... برای شما روشن کنم که درگیر چیزای بیهوده نشی ...!

وقتی موبایلستان با این گستره عملکرد هست لطفا از لینکها و انجمنهای همسایه اینجا پست نزارید که مثل همین لینکی که دادید توسط مدیریت حذف میشه

vafich
26-10-2013, 13:45
من خیلی تازه واردم
گوشیمو حدودا دو سه هفته پیش خریدم خواستم روتش کنم که دیتای بازی هامو بریزم تو رم تو یه سایتی کمک خواستم و اونها هم اون لینکی که دوستتون حذف کرد رو بهم پیشنهاد دادند بااستفاده از نرم افزار DooMLoRD_Easy-Rooting-Toolkit_v17_perf-event-exploit که خیلی راحت هم بود
بیلد نامبر هم نمیدونم چیه فقط میدونم که هنوز رامی رو گوشیم نصب نکردم

Engine3R
26-10-2013, 18:20
من خیلی تازه واردم
گوشیمو حدودا دو سه هفته پیش خریدم خواستم روتش کنم که دیتای بازی هامو بریزم تو رم تو یه سایتی کمک خواستم و اونها هم اون لینکی که دوستتون حذف کرد رو بهم پیشنهاد دادند بااستفاده از نرم افزار DooMLoRD_Easy-Rooting-Toolkit_v17_perf-event-exploit که خیلی راحت هم بود
بیلد نامبر هم نمیدونم چیه فقط میدونم که هنوز رامی رو گوشیم نصب نکردم
از setting/about phone /build number نوشته که بیلد رامتون چیه ...!
از اونجایی که رام نصب نکردین روش پس رام شما رسمی 1.257 باید باشه ...!
حالا بااستفاده از این تاپیک گوشیتونو روت کنین :

[آموزش]روت کردن رام های Xperia SP با بوتلودر بسته
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=290430)

بعدش این نرم افزار دانلود کنین و طبق اموزش پست اول همین تاپیک به جز دانلود نرم افزار (بخاطر اینکه از پایین دانلود کردین) عمل کنین تمام :

FolderMount_Premium_[ROOT]_v2.1_.0 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/t_3ApXKD8p/foldermount-premium-root-v2.1-.0-.rar)

vafich
26-10-2013, 19:21
من دقیقا از همون راهی که شما در بالا آوردید اقدام کردم و دقیقا هم نسخه ی perium رو تو گوشیم ریختم اما همونطور که گفتم وقتی که میرم توش مینویسه checking root

در ضمن بیل نامبرم هم همون 257 بود

Engine3R
26-10-2013, 20:28
من دقیقا از همون راهی که شما در بالا آوردید اقدام کردم و دقیقا هم نسخه ی perium رو تو گوشیم ریختم اما همونطور که گفتم وقتی که میرم توش مینویسه checking root

در ضمن بیل نامبرم هم همون 257 بود

شما چک کنین برنامه supersu بعد روت اضافه شده ...!
اگه به هر دلیلی وارد برنامه هایی که نیاز به روت دارن میشین مثل همین folder mount و گوشی هنگ میکنه به احتمال زیاد با یه بار فکنوری ریست مشکت برطرف میشه(setting/security/reset factory) ...!فقط یادت باشه که با فکتوری ریست کلیه اطلاعات گوشیتون پاک میشه...!

vafich
28-10-2013, 16:57
از sony pc companion استفاده کردم و بک آپ گرفتم بعدش ریست فکتوری کردم و بعد restore بک آپ و روت

بعد از اینکه root کردم برنامه ی script manager رو باز کردم تا حافظه ی داخلی و sd رو جابجا کردم در کمال تعجب دیدم که بدون هیچ هنگ کردنی اجرا شد بعدش اومدم بیرون تا supersu رو آپدیت کنم و آپدیت کردم و چند تا برنامه ی دیگه نصب کردم اما بعدش وقتی دوباره وارد script manager دیدم هنگ کرده

دیگه مغزم به جایی قطع نمیده نمیدونم چیکار کنم
میخواست xl بگیرما 32 گیگ حافظه ی داخلی داشت دیگه اصلا نیازی به این کارا نمیشد و لذت میبردم

تورو خدا کمکم کن من گوشیمو خیلی دوست دارم

vafich
28-10-2013, 17:01
از sony pc companion استفاده کردم و بک آپ گرفتم بعدش ریست فکتوری کردم و بعد restore بک آپ و روت

بعد از اینکه root کردم برنامه ی script manager رو باز کردم تا حافظه ی داخلی و sd رو جابجا کردم در کمال تعجب دیدم که بدون هیچ هنگ کردنی اجرا شد بعدش اومدم بیرون تا supersu رو آپدیت کنم و آپدیت کردم و چند تا برنامه ی دیگه نصب کردم اما بعدش وقتی دوباره وارد script manager دیدم هنگ کرده

میخواست xl بگیرما 32 گیگ حافظه ی داخلی داشت دیگه اصلا نیازی به این کارا نمیشد و لذت میبردم

Alert.bo0oy
28-10-2013, 17:21

دوست عزیز ببین اگه نمیتونی از این روش پاسخ درستی بگیری پس روی گوشی بیش از حد فشار نیار، به نظرم از برنامه GL2SD استفاده کنی بهتره برای شما

vafich
29-10-2013, 14:46
قبلا استفاده کردم همین مشکل رو داشته

KING SAJJAD
29-10-2013, 17:37
دوست عزیز vafich
به شما پیشنهاد میکنم ابتدا به اخرین نسخه بیلد نامبر یعنی 254 اپدیت کنید
سپس گوشیتون رو روت کنید و ریکاوری نصب کنید
سپس برنامه مورد نظر رو اجرا کنید و لذت ببرید

برای اطمینان از اینکه گوشیت روت شده برنامه CPU-Z رو نصب کن ببین در قسمت Root Acces نوشته no یا yes

mahdi 95
10-11-2013, 07:17
FolderMount Premium [ROOT] v2.3.3 (http://dl.androidha.com/android/aban-92/FolderMount_Premium_v2.3.3_www.AndroidHa.com.apk)

kambiz18
14-11-2013, 19:39
من همه مراحل رو راحت انجام دادم ولی در آخرین مرحله وقتی روی پین میزنم که سبز رنگ بشه .. گوشی ریستارت میشه
Xperia ZR

Engine3R
14-11-2013, 21:15
من همه مراحل رو راحت انجام دادم ولی در آخرین مرحله وقتی روی پین میزنم که سبز رنگ بشه .. گوشی ریستارت میشه
Xperia ZR
اگه با نرم افزار VRoot یا Kingo Root گوشیتونو روت کردین , یکبار ریست فکتوری کنین باید مشکلتون حل بشه...!

Ali_locker
02-12-2013, 01:12
سلام داداش سجاد روشی هست بازی بدون دیتا رو انتقال داد ؟؟؟
نرم افزار link2sd هم موقع نصب اررور نصب نشدن میده
نرم افزار دیگه ای هست ؟ گوشی روت شده

Ali_locker
02-12-2013, 14:14
با روش اقا سجاد که گفته بودن تونستم دیتا رو انتقال بدم ولی یه چیز عجیب برام پیش اومده دیتاها هنوز تو حافظه گوشی هستن ولی از حافظه sd کم شده این طبیعی هست ؟

s.star
02-12-2013, 16:31
با این روش دیتا کپی شد ولی هم در حافظه داخلی بود و هم در مموری
بعد دیتای حافظه داخلی رو پاک کردم و بازی رو اجرا کردم (need for speed)
ولی بازی که اجرا میشه میخواد دیتا دانلود کنه
در واقع با انتقال دیتا به مموری گوشی اون رو نمیشناسه و برنامه کار نکرد
پین هم سبز رنگ شده

s.star
02-12-2013, 17:42
وقتی با es file explorer و حتی با کامپیوتر که محتویات حافظه داخلی رو چک میکنم ، دیتا هنوز داخل حافظه داخلی هست و حجمی حدود 2 گیگ داره
ولی وقتی از setting وارد بخش storage میشم حجم باقی مانده رو 3.54 نشون میده یعنی حجم اشغال شده 1.8 گیگ هست تقریبا چیزی که قبلا بوده!!!
حالا باید حرف کیو باور کنیم؟؟؟
ولی ظاهرا که ممنتقل شده

Engine3R
02-12-2013, 19:28
با روش اقا سجاد که گفته بودن تونستم دیتا رو انتقال بدم ولی یه چیز عجیب برام پیش اومده دیتاها هنوز تو حافظه گوشی هستن ولی از حافظه sd کم شده این طبیعی هست ؟

با این روش دیتا کپی شد ولی هم در حافظه داخلی بود و هم در مموری
بعد دیتای حافظه داخلی رو پاک کردم و بازی رو اجرا کردم (need for speed)
ولی بازی که اجرا میشه میخواد دیتا دانلود کنه
در واقع با انتقال دیتا به مموری گوشی اون رو نمیشناسه و برنامه کار نکرد
پین هم سبز رنگ شده

وقتی با es file explorer و حتی با کامپیوتر که محتویات حافظه داخلی رو چک میکنم ، دیتا هنوز داخل حافظه داخلی هست و حجمی حدود 2 گیگ داره
ولی وقتی از setting وارد بخش storage میشم حجم باقی مانده رو 3.54 نشون میده یعنی حجم اشغال شده 1.8 گیگ هست تقریبا چیزی که قبلا بوده!!!
حالا باید حرف کیو باور کنیم؟؟؟
ولی ظاهرا که ممنتقل شده

دوستان عزیز اگه کلیه پستهای قبل میخوندین به جوابتون میرسیدین...!

وقتی که شما دیتا و یا هر پوشه ای رو منتقل کردین به مموری به همون مقدار از حجم حافظه داخلی گوشی کم میشه ولی تحت هیچ شرایطی نباید هیچ پوشه ای از حافظه داخلی حذف کنین(یعنی کاملا طبیعیه که همون پوشه ها در هر دو حافظه باشن ولی فقط همونی که در مموری هست فضا اشغال کرده و پوشه به همون نام که در حافظه داخلی گوشی هنوز پابرجاست هیچ حجمی نداره اما وجودش ضروریه...!)
بیشتر دقت کنین...!

باتشکر از همکاری شما

ehsas1
04-12-2013, 21:17
خب چه کاریه وقتی تو حافظه داخلی هم میمونه و بخوایم منتقلش کنیم دیتارو؟

Ali_locker
05-12-2013, 09:32
راهی نیست این گند کاریو تمیزش کرد ؟
چرا به اسم دیتا بازی تو فایل منیجر پارتیشن باز کرده ؟ :dy:
925435
راهی برای مخفی کردنش هست ؟ غیر از unMount کردن بازی هست ؟؟

KING SAJJAD
05-12-2013, 16:41
دوست عزیز حافظه داخلی یه حجم مشخصی 5.5 گیگی داره و وقتی تموم شه که خیلی زود این اتفاق میفته شما نیاز داری این دیتا ها رو به SD منتقل کنی و حجمش رو ترنسفر کنی اونجا

راهی نیست این گند کاریو تمیزش کرد ؟
چرا به اسم دیتا بازی تو فایل منیجر پارتیشن باز کرده ؟ :dy:
925435
راهی برای مخفی کردنش هست ؟ غیر از unMount کردن بازی هست ؟؟

خیر دوست عزیز راهی نیست.

به زودی نسخه کام و خریداری شده فول رو میزارم که دیگه محدودیت 3 بازی یا برنامه رو نداشته باشه

Engine3R
05-12-2013, 18:13

توجه کن وقتی پوشه ای به مموری منتقل میکنی به اندازه حجم همون پوشه از فضای داخلی گوشی کم میشه (در واقع اون پوشه به همون نام که در حافظه داخلی هنوز هست و حجم داره مجازی هست و در واقع فضای داخلی اشغال نکرده و فقط وجودش برای اجرای بدون نقض برنامه اصلی ضروریه ...).
خیلی راحت میتونی خودت عملا" امتحان کنی تا برات ملموس بشه ...!

Ali_locker
05-12-2013, 22:15
خیر دوست عزیز راهی نیست.

به زودی نسخه کام و خریداری شده فول رو میزارم که دیگه محدودیت 3 بازی یا برنامه رو نداشته باشه

فکر کنم کرک شدش باشه ها چه کاریه هزینه کنی ؟ :bo:
نسخه خریداری شوده یعنی این پارتیشنا تو رو تو فایل منیجر نشون میده ؟؟؟:bn:

Engine3R
18-12-2013, 20:50
دانلود نسخه جدید پرمیوم :

FolderMount-Premium-ROOT-2.4 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/MgHGe1_2s_/foldermount-premium-root-2.4-.apk)

"آپلودسنتر موبایلستان"

stalon67
22-12-2013, 16:40
سلام.یه سوال داشتم بچه ها.این اندروید موقع نصب برنامه نمی پرسه که توی حافطه گوشی نصب بشه برنامه یا حافظه خارجی.مثل سیستم عامل سیمبین(یادش بخیر)؟

Engine3R
22-12-2013, 18:33
سلام.یه سوال داشتم بچه ها.این اندروید موقع نصب برنامه نمی پرسه که توی حافطه گوشی نصب بشه برنامه یا حافظه خارجی.مثل سیستم عامل سیمبین(یادش بخیر)؟
متاسفانه نه...!(حداقل برای sp)
ولی برای برخی گوشیها و حتی برخی از کاستوم رامها میشه انتقال داد و یا از همون اول میپرسه که کجا نصب کنم...!

bbk414
17-01-2014, 18:40
سلام
دوستان این برنامه FolderMount رو گوشی xperia z کار نکرد
مشکل اینه که بعد انتقال فایل دیتا وقتی پین رو میزنی که attach بشه گوشی ریستارت میشه و وقتی بالا میاد دوباره برنامه اجرا میشه و زیستارت میشه
Auto start برنامه غیر فعال نباشه اینکار ادامه داره یا باید مموری کارتو در بیارم تا ریستارت نشه
چیکار کنم

Sent from my C6602 using Tapatalk

Engine3R
17-01-2014, 19:22
سلام
دوستان این برنامه FolderMount رو گوشی xperia z کار نکرد
مشکل اینه که بعد انتقال فایل دیتا وقتی پین رو میزنی که attach بشه گوشی ریستارت میشه و وقتی بالا میاد دوباره برنامه اجرا میشه و زیستارت میشه
Auto start برنامه غیر فعال نباشه اینکار ادامه داره یا باید مموری کارتو در بیارم تا ریستارت نشه
چیکار کنم

مشکل شما بخاطر اگه اشتباه نکنم روش روت هست . اگه توسط روشهای یک کلیک گوشیتونو روت کردین یه بار فکتوری ریست کنید و بعد از اول مراحل انجام بدین و یا اینکه از روش doomlord گوشیتونو روت کنید .
امیدوارم مشکلتون حل بشه ...!

bbk414
17-01-2014, 19:37
برا روت کردن دوباره باید آنروت بشه یا لازم نیست؟
ضمنا با یرنامه kingo root روت کردم

Engine3R
17-01-2014, 20:53
برا روت کردن دوباره باید آنروت بشه یا لازم نیست؟
ضمنا با یرنامه kingo root روت کردم

اگه مشکلی ندارین فکتوری ریست هم بکنین به احتمال زیاد مشکل ریستارت حل میشه.
اما اگه میخاین از روش دیگه روت کنین اول روش قبلی انروت کنید بعدا" دوباره با روش اصلی روت کنید...!

bbk414
17-01-2014, 22:41
سلام مشکل همچنان وجود داره sygic رو انتقال داده و بدون مموری کارت کار نمیکنه
ولی مشکل ریستارت گوشی همچنان باقی هست

zhabiz cdi
18-01-2014, 00:11
سلام مشکل همچنان وجود داره sygic رو انتقال داده و بدون مموری کارت کار نمیکنه
ولی مشکل ریستارت گوشی همچنان باقی هست

عزیز مشکل ریستارت مربوط به روت کردن گوشیت هست
یه نرم افزار هست که درست میکنه . سرچ کنید . اسمش remountrebootfix-windows هست

من دیتای نرم افزار سایجیک رو با این روش منتقل کردم . پس مشکلی نداره

bbk414
19-01-2014, 11:24
عزیز مشکل ریستارت مربوط به روت کردن گوشیت هست
یه نرم افزار هست که درست میکنه . سرچ کنید . اسمش remountrebootfix-windows هست

من دیتای نرم افزار سایجیک رو با این روش منتقل کردم . پس مشکلی نداره

سلام داداش
من با kingo root گوشیو روت کردم الان با خود همین برنامه هم unroot نمیشه چیکار کنم؟
ضمنا بوت فیکسر رو هم زدم پیغام داد که بدون مشکل انجام میشه ولی باز موقع کار با folder mount ریستارت میشه
گوشیم 4.2.2 هست آخرین آپدیت
10.31.A.2.67

.:AhMaD:.
19-01-2014, 13:18
سلام داداش
من با kingo root گوشیو روت کردم الان با خود همین برنامه هم unroot نمیشه چیکار کنم؟
ضمنا بوت فیکسر رو هم زدم پیغام داد که بدون مشکل انجام میشه ولی باز موقع کار با folder mount ریستارت میشه
گوشیم 4.2.2 هست آخرین آپدیت
10.31.A.2.67

داداش رام رسمی رو فلش بزن بعد با روش doomlord گوشیتو روت کن بعد انجام بده ببین درست شده یانه که ب احتمال زیاد درست میشه
موفق باشی

saeedazami
31-01-2014, 18:39
سلام.من تمام مراحلی رو که گفتید انجام دادم ولی وقتی که میخوام بازی رو اجرا کنم میخواد دانلود انجام به...
درواقع انگار اصلا دیتا رو نمیشناسه...
به نظرتون ربطی به مموری کارت من داره؟؟؟آخه کارت حافظه من4گیگ وکلاس 4 هست....

saeedazami
31-01-2014, 19:57
خب این مشکل هم حل شد.
بعد از کلی سر و کله زدن با برنامه بالآخره قلقش رو فهمیدم.

برای اجرای بازی ها بعد از این که اونا رو به حافظه خارجی منتقل کردید و اون کلید روبروی اسم بازی رو هم به رنگ سبز درآوردید باید یه کار دیگه هم انجام بدید تا بازی به راحتی اجرا بشه.

خب بعد از انجام این مراحل باید منوی کناری برنامه رو باز کنید(این منو در قسمت بالا ودر سمت چپبرنامه قرار داره که با سه تا خط رو هم مشخصه)...

بعد گزینه apps analyzer رو که با یه علامت ذره بین مشخصه انتخاب میکنیم...بعدش اون بازی رو که انتقال دادیم رو از میان برنامه های موجود پیدا میکنیم و روی اون کلیک میکنیم...

دوتا گزینه وجود داره که یکیش واسه دیتاست واون یکی مخصوص فایل OBB(بستگی به بازی داره)واسه هر دوتا گزینه CREATE PAIR رو کلیک میکنیم و در کادری که باز میشه YES رو میزنیم
و بعدش اون تیک بالای صفحه رو انتخاب میکنیم...
بعد هم همه ی کلید های بازی هارو سبز میکنیم.
تمام شد بازی رو به راحتی اجرا کنید.

sat2020
14-02-2014, 13:20
ببخشید تو قسمت source این همه باید تایپ کنیم؟
خیلی سخته که
کاری ش نمیشه کرد
من اسفالت8 رو دانلود کردم
اول باید نصب کنم بعدش برم تو این برنامه یا خیر اول باید برم تو برنامه بعدش نصب کنم؟
کاشکی توضیحات پست اول تاپیک رو کامل تر میکردید

sat2020
14-02-2014, 13:35
خب این مشکل هم حل شد.
بعد از کلی سر و کله زدن با برنامه بالآخره قلقش رو فهمیدم.

برای اجرای بازی ها بعد از این که اونا رو به حافظه خارجی منتقل کردید و اون کلید روبروی اسم بازی رو هم به رنگ سبز درآوردید باید یه کار دیگه هم انجام بدید تا بازی به راحتی اجرا بشه.

خب بعد از انجام این مراحل باید منوی کناری برنامه رو باز کنید(این منو در قسمت بالا ودر سمت چپبرنامه قرار داره که با سه تا خط رو هم مشخصه)...

بعد گزینه apps analyzer رو که با یه علامت ذره بین مشخصه انتخاب میکنیم...بعدش اون بازی رو که انتقال دادیم رو از میان برنامه های موجود پیدا میکنیم و روی اون کلیک میکنیم...

دوتا گزینه وجود داره که یکیش واسه دیتاست واون یکی مخصوص فایل OBB(بستگی به بازی داره)واسه هر دوتا گزینه CREATE PAIR رو کلیک میکنیم و در کادری که باز میشه YES رو میزنیم
و بعدش اون تیک بالای صفحه رو انتخاب میکنیم...
بعد هم همه ی کلید های بازی هارو سبز میکنیم.
تمام شد بازی رو به راحتی اجرا کنید.
واسه هر دوتا گزینه CREATE PAIR رو کلیک میکنیم
واسه من کمرنگه
دوست عزیز شما که اجرا کردی کامل توضیح بده از اول
Engine3R
14-02-2014, 13:53
واسه هر دوتا گزینه CREATE PAIR رو کلیک میکنیم
واسه من کمرنگه
دوست عزیز شما که اجرا کردی کامل توضیح بده از اول
دوست من شما اول باید گوشیتون روت باشه (با روش اساسی و نه با روشهای 1کلیک).
حالا جدیدترین نسخه folder mount دانلود کنید(نه از پست 1)
بعدش واردش بشین و دسترسی به روت تایید کنید
روی + کلیک کنید و در قسمت name هر نامی دوست داشتید بزارید ، بعدش برید source و مسیر پوشه انتقالیو انتخاب کنید و بعدش تیک بالا سمت راست بزنید و پیغام ظاهر شده yes کنید و بعدش کلید بک گوشی بزنید و پیغام ظاهر شده save بزنید و مجددا" پیغام ظاهر شده yes بزنید تا انتقال شروع بشه . بعد تموم شدن انتقال حالا روی pin (همون میخ جلوی نام انتخاب شدت) کلیک کن تا سبز بشه و تمام ...!
اگه باز مشکل داشتی از اموزش پست 58 صفحه قبل کمک بگیر(ولی بعید میدونم نیازی به کمک پست 58 باشه چون من خودم همش با همین اموزشی که گفتم راحت منتقل میکنم):dn:

sat2020
14-02-2014, 23:14
دوست من شما اول باید گوشیتون روت باشه (با روش اساسی و نه با روشهای 1کلیک).
حالا جدیدترین نسخه folder mount دانلود کنید(نه از پست 1)
بعدش واردش بشین و دسترسی به روت تایید کنید
روی + کلیک کنید و در قسمت name هر نامی دوست داشتید بزارید ، بعدش برید source و مسیر پوشه انتقالیو انتخاب کنید و بعدش تیک بالا سمت راست بزنید و پیغام ظاهر شده yes کنید و بعدش کلید بک گوشی بزنید و پیغام ظاهر شده save بزنید و مجددا" پیغام ظاهر شده yes بزنید تا انتقال شروع بشه . بعد تموم شدن انتقال حالا روی pin (همون میخ جلوی نام انتخاب شدت) کلیک کن تا سبز بشه و تمام ...!
اگه باز مشکل داشتی از اموزش پست 58 صفحه قبل کمک بگیر(ولی بعید میدونم نیازی به کمک پست 58 باشه چون من خودم همش با همین اموزشی که گفتم راحت منتقل میکنم):dn:

اقا من اسفالت 8 رو با این کار انتقال دادم تو بازی ش هستم بعضی وقتا کند عمل میکنه یا وسط بازی میاد بیرون به نظرتون میشه با swap کردن مشکلم حل بشه؟

Dverbame
24-02-2014, 16:28
خوب همونطور که قول دادم نسخه فول ورژن جدید فولدر مونت + راه حل جلوگیری از ریست شدن برای اندروید 4.3 ورژن 266

دوستان دقت کنید بنده هیچ گونه مسئولیتی رو قبول نمیکنم

نرم افزار توسط خودم روی رام استوک 4.3 جدید تست شده ( گوشی روت شده + بوت لودر بسته )

در ضمن در حال حاضر 5 بازی رو مونت کردم و مشکلی ندارم

البته در لود های اولیه نسبت به مد قبلی که ارائه دادم کمی طول میکشه , اما در پروسه مشکلی نداره

نکته : متاسفانه فعلا راهی برای جا به جایی کامل حافظه داخلی با رم نیست ( سوال نفرمایید - توضیحات جامع تر در تاپیک مربوطه )

ابتدا نرم افزار رو دانلود کنید ... بعدش روی گوشیتون نصب کنید و مراحل پست اول رو انجام بدید و برنامه هاتون بدون مشکل منتقل میشند

نکته : دقت کنید که این نسخه نسخه فول ورژن هست که هر چند تا که بخواید میتونید مونت کنید باهاش

==========================

اموزش برای کسانی که بوتلوپ میگیرند

بعضی از افراد شاید با مشکل بوت لوپ مواجه بشند , برای حل این مشکل مراحل زیر را انجام بدید :

1. فایل remountrebootfix-windows.zip را دانلود کنید ...

2. در درایو ویندوز اکسترکت کنید

3. با توجه به این که با چه نرم افزاری گوشیتون رو روت کردید یکی از دو فایل superuser.bat یا supersu.bat رو اجرا کنید

4. طبق دستورات پیش برید تا پرمیشن ها ست بشه

دیگه مشکلی نخواهد بود

موفق باشید

از دوستان هم خواهشمنم این رو به پست اول اضافه کنند

پسورد لینک ها :
dverbame

دانلود اخرین نسخه فولدر مونت - پرمیوم
http://expressleech.com/px8j4vcf6r8d.html

دانلود پوشه فیکس پرمیشن ها
http://expressleech.com/4vbznl0sei2u.html

amir8698
11-03-2014, 22:31
دوستان میخوام برنامه رو نصب کنم رو رام 4.4 سیانوژن ، ولی نصب نمیشه. مشکل از کجاست؟

foladi67
11-04-2014, 16:14
با عرض سلام
وارد فولدر مونت که میشم میزنه در حال بررسی روت بعدش کلید خروج ظاهر میشه؟؟؟:bw:

Dverbame
11-04-2014, 19:07
دوستان میخوام برنامه رو نصب کنم رو رام 4.4 سیانوژن ، ولی نصب نمیشه. مشکل از کجاست؟

چه خطایی میگیرید ؟

با عرض سلام

روتتون رو چک کنید.. فیکس super su رو نصب کنید.. باید اوکی بشه

foladi67
12-04-2014, 18:27
با عرض سلام

روتتون رو چک کنید.. فیکس super su رو نصب کنید.. باید اوکی بشه

super us fix هم نصب کردم مشکلم برطرف نشد ریسیت فکتوری کردم بازم جواب نگرفتم تا اینکه متوجه شدم بخاطر اینکه من با استفاده از برنامه more locale گوشیرو که فارسی میکردم این مشکلات برام ایجاد میشد:dw:

mahyarra
28-05-2014, 19:11
دوستان دقت کنند این نرم افزار کلاً با زبان فارسی مشکل داره
اگر دیدید تو محیط روت گیر میکنه زبان گوشی رو به انگلیسی تغییر بدید درست میشه
لطفاً یه نفر بگه چرا حجم کاملش تو رم داخلی میمونه تو کارت اس دی هم پیداش نکردم
تمامی کارها هم بدرستی انجام شده

Engine3R
28-05-2014, 20:22
دوستان دقت کنند این نرم افزار کلاً با زبان فارسی مشکل داره
اگر دیدید تو محیط روت گیر میکنه زبان گوشی رو به انگلیسی تغییر بدید درست میشه
لطفاً یه نفر بگه چرا حجم کاملش تو رم داخلی میمونه تو کارت اس دی هم پیداش نکردم
تمامی کارها هم بدرستی انجام شده

ممنون بابت راهنمایی...!

اگه شما مراحلو درست رفته باشید ، پوشه مورد انتقال در هر دو حافظه میمونه ولی حجمش فقط روی مموری کارت پابرجاست...!

mahyarra
30-05-2014, 16:12
یه سوال بعد از اینکه دیتاها رو انتقال دادم همه چی به خوبی کار می کرد تا اینکه گوشی رو ریست کردم وقتی بالا اومد برنامه نتونست هیچکدام از بازیهایی که انتقال دادم رو دوباره ست کنه و با پیغام خطا مواجه میشم :dx:
مینویسه: مجوز نداشتن extSdCard
لطفاً راهنمایی کنید

Engine3R
30-05-2014, 22:24
یه سوال بعد از اینکه دیتاها رو انتقال دادم همه چی به خوبی کار می کرد تا اینکه گوشی رو ریست کردم وقتی بالا اومد برنامه نتونست هیچکدام از بازیهایی که انتقال دادم رو دوباره ست کنه و با پیغام خطا مواجه میشم :dx:
مینویسه: مجوز نداشتن extSdCard
لطفاً راهنمایی کنید

احتمالا ریست باعث اختلال شده.
شما بهتره مجدد رام توسط فلش تول فلش کنید یا مجدد کاستوم رام مورد نظر نصب کنید و از ابتدا انجام بدین...!

keramat_007
01-06-2014, 14:49
< قابل اجرا در کلیه گوشی های اندروبد >

مهم ترین دلیلی که خیلی ها اقدام به روت کردن گوشی میکنند ، نصب برنامه ها روی مموری کارت است تا حافظه داخلی پر نشود.
اما روت کردن موبایل مشکلاتی رو هم به دنبال دارد.
راه حلی که امروز میخواهم توضیح بدم " انتقال خودکار برنامه ها به مموری کارت بدون روت کردن (!) " است.

و اما آموزش :

- درایور گوشیتان را نصب کنید ( با نصب نرم افزار رابط گوشیتان با کامپیوتر معمولا درایور نیز ، نصب می شود )
- فایل SDK-Tools را از قسمت ضمیمه دانلود کنید و محتویات آن را در درایو سی Extract کنید.
- گزینه USB Debugging را در موبایل فعال کنید ، از مسیر زیر :
Settings -> Applications -> Development -> USB Debugging

1- موبایل را در Charge Only mode به کامپیوتر متصل کنید
2- در کامپیوتر به پنجره command بروید از مسیر : Start -> Run -> CMD
در پنجره command عبارت cd\SDK-Tools را تایپ کرده و اینتر کنید
3- عبارت adb devices را تایپ کرده و اینتر کنید ، شماره سریال گوشی شما مشاهده میگردد.
4- عبارت adb shell را تایپ کرده و اینتر کنید
5- عبارت pm setInstallLocation 2 را تایپ کرده و اینتر کنید (به حروف کوچک و بزرگ دقت کنید)
6- عبارت Exit را تایپ کرده و اینتر کنید
7- کابل گوشی را از کامپیوتر جدا کنید
8- تبریک میگم

- از این به بعد نرم افزار هایی که نصب میکنید مستقیما روی مموری کارت نصب میشوند !
- نرم افزارهایی را که تا به حال روی حافظه تلفن نصب کردید میتوانید از قسمت زیر به مموری انتقال بدهید:
Applications -> On SD Card -> Click an app -> Move to SD Card
- نرم افزار هایی که ویجت فعال دارند را انتقال ندهید چرا که ویجت از کار خواهد افتاد
- نرم افزار های سیستمی غیر قابل انتقال میباشند

< این روش روی کلیه گوشی ها با اندروید 2.2 و بالاتر کار میکند >
< دوستانی که این روش را اجرا کردند ، جهت راهنمایی دیگران مدل گوشی و ورژن اندروید خود را ذکر کنند >

همیشه موفق باشید.http://uplod.ir/j26tj55146h1/13513488101.zip.htm

mehdi2491376
25-08-2014, 22:12
سلام
من همه مراحل رو درست رفتم و پین هم سبز میشه ولی فایل دیتا هنوز توی حافظه گوشیه و پقتی پاکش میکنم ذیگه بازی اجرا نمیشه
مشکل از چیه؟؟؟
Xperia SP
بیلد 205

Engine3R
25-08-2014, 22:45
سلام
من همه مراحل رو درست رفتم و پین هم سبز میشه ولی فایل دیتا هنوز توی حافظه گوشیه و پقتی پاکش میکنم ذیگه بازی اجرا نمیشه
مشکل از چیه؟؟؟
Xperia SP
بیلد 205
دوست عزیز اگه یه مقدار سایر پستارو مطالعه میکردین به پاسخ سوالتون میرسیدید.

بگذریم.

همون پوشه هم در حافظه گوشی و هم در مموری موجود هیت و میمونه ولی فقط حجم مموری اشغال میکنه .حواستون باشه که اگه پوشه خالی حافظه داخلی حذف کنید دیگه اجرا نمیشه.
اگه یه فایل تست کنید میتونید به حجم اشغال شده مموری و نشده داخلی پی ببرید.
موفق باشی ...!

ariamns
30-08-2014, 13:09

مهم ترین دلیلی که خیلی ها اقدام به روت کردن گوشی میکنند ، نصب برنامه ها روی مموری کارت است تا حافظه داخلی پر نشود.
راه حلی که امروز میخواهم توضیح بدم " انتقال خودکار برنامه ها به مموری کارت بدون روت کردن (!) " است.

و اما آموزش :

- درایور گوشیتان را نصب کنید ( با نصب نرم افزار رابط گوشیتان با کامپیوتر معمولا درایور نیز ، نصب می شود )
- فایل SDK-Tools را از قسمت ضمیمه دانلود کنید و محتویات آن را در درایو سی Extract کنید.

3- عبارت adb devices را تایپ کرده و اینتر کنید ، شماره سریال گوشی شما مشاهده میگردد.
5- عبارت pm setInstallLocation 2 را تایپ کرده و اینتر کنید (به حروف کوچک و بزرگ دقت کنید)
8- تبریک میگم

- از این به بعد نرم افزار هایی که نصب میکنید مستقیما روی مموری کارت نصب میشوند !
- نرم افزارهایی را که تا به حال روی حافظه تلفن نصب کردید میتوانید از قسمت زیر به مموری انتقال بدهید:
- نرم افزار هایی که ویجت فعال دارند را انتقال ندهید چرا که ویجت از کار خواهد افتاد

< دوستانی که این روش را اجرا کردند ، جهت راهنمایی دیگران مدل گوشی و ورژن اندروید خود را ذکر کنند >

بعد از تایپ adb devices میزنه offline

reza219
06-09-2014, 11:42
با عرض سلام میخواستم بدونم فقط بازیو میشه انتقال داد یا نرم افزارم میشه ؟

Engine3R
06-09-2014, 21:16
با عرض سلام میخواستم بدونم فقط بازیو میشه انتقال داد یا نرم افزارم میشه ؟

سلام.
نرم افزارهای نصب شده که نه ولی هر پوشه ای که در مموری داخلی باشه میشه به مموری کارت منتقل کرد.

major geologist
19-09-2014, 12:59
مرحله ی 10 یا همون پین رو که میزنم، گوشیم ریست میشه.

farzad.
20-10-2014, 18:52

و اما آموزش :

8- تبریک میگم

با سلام
دوست عزیز بعد از تایپ adb devices میزنه offline آیا دوستان این روش رو برای Xperia M dual انجام دادن؟

Engine3R
20-10-2014, 21:44
با سلام
دوست عزیز بعد از تایپ adb devices میزنه offline آیا دوستان این روش رو برای Xperia M dual انجام دادن؟

دوست عزیز این اموزش همگانی هست وبرای هر گوشی میشه استفاده کرد.

بهتره از اموزش پست 1 که در انتهای پست اومده استفاده کنید.

farzad.
20-10-2014, 22:37
دوست عزیز این اموزش همگانی هست وبرای هر گوشی میشه استفاده کرد.

بهتره از اموزش پست 1 که در انتهای پست اومده استفاده کنید.
با سلام وسپاس از توجه شما
تا جایی که بنده متوجه شدم در روش پست اول میبایست به صورت دستی عمل انتقال رو انجام بدیم یعنی اول فایل در حافظه داخلی قرار بگیره بعد اون رو به حافظه جانبی منتقل کنیم.ولی روشی که در پست 71همین صفحه توضیح داده شده به صورت پیش فرض فایلها در حافظه جانبی قرار میگیرن.
یه روش دیگه هم بود که میبایست حافظه جانبی پارتیشن بندی بشه، در مورد رم های 16 گیگ کلاس 10 ظاهراًجواب نمیده خودم که تست کردم گوشی بالا نمیاد.
بینهایت ممنون میشم اگه یه روش کاربردی بفرمایید.
با تشکر

farzad.
22-10-2014, 20:09
با سلام وسپاس از توجه شما
تا جایی که بنده متوجه شدم در روش پست اول میبایست به صورت دستی عمل انتقال رو انجام بدیم یعنی اول فایل در حافظه داخلی قرار بگیره بعد اون رو به حافظه جانبی منتقل کنیم.ولی روشی که در پست 71همین صفحه توضیح داده شده به صورت پیش فرض فایلها در حافظه جانبی قرار میگیرن.
یه روش دیگه هم بود که میبایست حافظه جانبی پارتیشن بندی بشه، در مورد رم های 16 گیگ کلاس 10 ظاهراًجواب نمیده خودم که تست کردم گوشی بالا نمیاد.
بینهایت ممنون میشم اگه یه روش کاربردی بفرمایید.
با تشکر

دوستن و اساتید بنده رم 16 گیگ کلاس دارم لطفاً یه راهنمیی بفرمایید.

Engine3R
22-10-2014, 20:23
دوستن و اساتید بنده رم 16 گیگ کلاس دارم لطفاً یه راهنمیی بفرمایید.
دوست عزیز از دادن اسپم خودداری کنید.
اگه کاربری پاسخ سوال شمارو بدونه ، ذره ای درنگ نداره.

طبق اموزش پست 1 ، من و سایر کاربران از این اموزش براحتی استفاده میکنیم و روش پست 71 تست نکردم و صحت اعمالش با استارترش.

روش دیگهی هم موجود نیست.

موفق باشید.

tyb.brk
01-03-2015, 10:40
دوست عزیز منظوتون یعنی
ما باید بازی مثلا فیفا15 با دیتا کامل در حافظه گوشی کپی کنیم
بعد برنامه ی نصب کنیم و طبق اموزش انجام بدیم....
بعد خود برنامه میاد دیتای بازی از گوشی به مموری انتقال میده

Engine3R
01-03-2015, 11:25
دوست عزیز منظوتون یعنی
ما باید بازی مثلا فیفا15 با دیتا کامل در حافظه گوشی کپی کنیم
بعد برنامه ی نصب کنیم و طبق اموزش انجام بدیم....
بعد خود برنامه میاد دیتای بازی از گوشی به مموری انتقال میده

بله دقیقا همینطوریه.
فقط یادتون باشه که پوشه دیتا همون بازی در حافظه داخلی هم باقی میمونه ، اما فقط از فضای خالی مموری کارت استفاده میکنه و فقط مموری اشغال میکنه.