PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی و مشخصات گوشی iPhone 5s از شرکت Apple

meysam944
11-09-2013, 23:57
http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/apple/apple-iphone-5s-ofic1.jpg

مشخصات عمومی

شبکه 2G:
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - all models
CDMA 800 / 1700 / 1900 / 2100 - A1533 (CDMA), A1453

شبکه 3G:
HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 - A1533 (GSM), A1453
CDMA2000 1xEV-DO - A1533 (CDMA), A1453
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - A1457, A1530

شبکه 4G :
LTE- all models

نوع سیمکارت:نانو سیمکارت

تعداد سیمکارت: تک سیمکارت

تاریخ معرفی:2013, September

تاریخ ارائه:2013, September
---------------------------------------------
مشخصات بدنه

ابعاد و اندازه ها :123.8 x 58.6 x 7.6 میلی متر

وزن :112 گرم

- Fingerprint sensor (Touch ID)
مشخصات صفحه نمایش

نوع صفحه نمایش : LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors

اندازه صفحه نمایش: 640 * 1136 پیکسل ، 4.0 اینچ ( ~ 326 PPI تراکم پیکسل )

مولتی تاچ:دارد

محافظ صفحه نمایش:Corning Gorilla Glass, oleophobic coating

مشخصات صدا:

نوع زنگ : لرزش ،زنگ های خود گوشی

بلند گو :دارد

جک 3.5 میلیمتری:دارد

------------------------------------------------------
مشخصات حافظه

درگاه کارت حافظه:ندارد

حافظه داخلی:16/32/64 گیگابایت

حافظه رم:1 گیگابایت
مشخصات دیتا و اتصالات

دارد:GPRS

دارد:EDGE

سرعت:
DC-HSDPA, 42 Mbps; HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps, LTE, 100 Mbps; EV-DO Rev. A, up to 3.1 Mbps
وایرلس لن(WLAN):
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi hotspot

بلوتوث:دارد.v4.0،A2DP

NFC:ندارد

پورت انفرارد:ندارد

:USB
microUSB v2.0
مشخصات دوربین

دوربین اصلی:8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, dual-LED (True Tone) flash

ویژگی ها :
1/3'' sensor size, 1.5 µm pixel size, simultaneous HD video and image recording, touch focus, geo-tagging, face detection, HDR panorama, HDR photo

فیلمبرداری:دارد1080p@30fps, 720p@120fps, advanced video stabilization

دوربین دوم:دارد., 1.2 MP, 720p@30fps, face detection, FaceTime over Wi-Fi or Cellular
ویژگی های سخت افزاری

سیستم عامل:iOS 7

چیپست:Apple A7

پردازشگر:Dual-core 1.7 GHz

پردازشگر گرافیکی:----

سنسور ها:Accelerometer, gyro, proximity, compass

پیام رسان:iMessage, SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email

مرورگر:HTML (Safari)

رادیو:ندارد
:GPS
دارد.با پشتیبانی از A-GPS و GLONASS

رنگبندی:Black/Slate, White/Silver, Gold
سایر:

- Active noise cancellation with dedicated mic
- AirDrop file sharing
- Siri natural language commands and dictation
- iCloud cloud service
- Twitter and ........ integration
- TV-out
- Maps
- iBooks PDF reader
- Audio/video player/editor
- Organizer
- Document viewer
- Image viewer/editor
- Voice memo/dial/command
- Predictive text input

مشخصات باتری:
غیر قابل جابجایی Li-Ion با 1570لی آمپر باتری

درزمان اماده به کار:تا 250ساعت(2G) / تا250ساعت(3G )
در زمان مکالمه:تا 10 ساعت (2G ) / تا 10 ساعت (3G )
پخش موسیقی:تا 40 ساعت

meysam944
11-09-2013, 23:57
http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/apple/apple-iphone-5s-1.jpghttp://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/apple/apple-iphone-5s-ofic.jpg

mor5360
12-09-2013, 11:22
پس پست من چی شد چرا پاکش کردین؟ :cm:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3872431#post3872431

SONY---SPACE
13-09-2013, 11:51
خوب دوستان مشخصات رو میبینید...انصافا اپل خیلی سعی کرد که با افتخار یه معرفی عالی انجام بده

با تشکر از مدیران )
من سنسور اثر انگشت این گوشی رو تحسین میکنم به نظرم مثل قابلیت ضد آب بعد ها بیشتر توجه میشه بهش...:df:

ولی بیایید واقعا گرایانه تر به قضیه نگاهی بکنیم.این گوشی واقعا با نسل قبل خودش آیفون 5 چه تغییرر اساسی ای داشته؟ چیپ 64 بیتی؟ خوب اون هم با رم بالا کاربرد داره پس فعلا عملا ممکن نیست!

غیر از بحث سرعت و چیپ و اینا چه تغییرات دیگه ای داشته؟ همون دوربین با هون رزولوشن...همون کیفیت صفحه با همون اندازه....همون طراحی ...همون قابلیت ها...خوب از شرکتی که خودش رو مدعی میدونه و هر سال فقط و فقط 1 گوشی روانه میکنه ناخوداگاه انتظار میره....به نظرم اپل باید از دنیای موبایل کناره گیری کنه و تبلت و نوت بوک و مک بوک بزنه چون از غافله عقبه
برای این حرفم فقط این گوشی رو در ذهن با مشخصات نت 3 یا z1 مقایسه کنید؟ انصافا چه رو کاغذ چه بالای کاغذ! هیچ حرفی واسه گفتن نداره...حتی پارسال هم آیفون 5 بد تر از این بود وضعش!
حرف های کاذبی هم که در مراسم معرفی زده شد رو ببینید! گفته شده بهترین دوربین رو داره!!!! این حرف توهین به نوکیا لومیا 1020 و z1 هست یعنی اپل مردم رو ربات فرض کرده؟ درسته همه چی رزولوشن نیست ولی در مقایسه دوربین فاکتور اصلی حساب میشه! البته شاید دوربینش بهترین 8 مگاپیکسلیه بازار باشه!

میرسیم به طراحی...کاربران زیادی سونی و سامسونگ رو به علت شباهت دستگاه هاشون به هم مسخره میکنند ولی انصافا آیفون 5اس از آیفون 4 به بعد طی این سالها چه تغییری داشته؟

با همه این تفاسیر باتری ضعیف رو هم حساب کنید که از اِفون 5 کمی قویتر شده!...کار رو سخت میکنه

وضعیت قیمتش هم که 649 دلار مدل 16 گیگ هست یعنی چیزی در حدود قیمت اس4 یعنی تو بازار باید 1900 پیدا بشه که میدونید همیچین خبرایی نیست؟ پس واقعا چرا؟؟والا کلاس حرفشو نزنید که از این گوشی کلاس رخت بر بسته و به سوی سونی و اچ تی سی کوچ کرده...به علت زیادی بیش از حد....به نظرم چیز قابل توجه ای نداره این گوشی

انجمن 1000
14-09-2013, 10:02
خوب دوستان مشخصات رو میبینید...انصافا اپل خیلی سعی کرد که با افتخار یه معرفی عالی انجام بده

با تشکر از مدیران )
من سنسور اثر انگشت این گوشی رو تحسین میکنم به نظرم مثل قابلیت ضد آب بعد ها بیشتر توجه میشه بهش...:df:

ولی بیایید واقعا گرایانه تر به قضیه نگاهی بکنیم.این گوشی واقعا با نسل قبل خودش آیفون 5 چه تغییرر اساسی ای داشته؟ چیپ 64 بیتی؟ خوب اون هم با رم بالا کاربرد داره پس فعلا عملا ممکن نیست!

غیر از بحث سرعت و چیپ و اینا چه تغییرات دیگه ای داشته؟ همون دوربین با هون رزولوشن...همون کیفیت صفحه با همون اندازه....همون طراحی ...همون قابلیت ها...خوب از شرکتی که خودش رو مدعی میدونه و هر سال فقط و فقط 1 گوشی روانه میکنه ناخوداگاه انتظار میره....به نظرم اپل باید از دنیای موبایل کناره گیری کنه و تبلت و نوت بوک و مک بوک بزنه چون از غافله عقبه
برای این حرفم فقط این گوشی رو در ذهن با مشخصات نت 3 یا z1 مقایسه کنید؟ انصافا چه رو کاغذ چه بالای کاغذ! هیچ حرفی واسه گفتن نداره...حتی پارسال هم آیفون 5 بد تر از این بود وضعش!
حرف های کاذبی هم که در مراسم معرفی زده شد رو ببینید! گفته شده بهترین دوربین رو داره!!!! این حرف توهین به نوکیا لومیا 1020 و z1 هست یعنی اپل مردم رو ربات فرض کرده؟ درسته همه چی رزولوشن نیست ولی در مقایسه دوربین فاکتور اصلی حساب میشه! البته شاید دوربینش بهترین 8 مگاپیکسلیه بازار باشه!

میرسیم به طراحی...کاربران زیادی سونی و سامسونگ رو به علت شباهت دستگاه هاشون به هم مسخره میکنند ولی انصافا آیفون 5اس از آیفون 4 به بعد طی این سالها چه تغییری داشته؟

با همه این تفاسیر باتری ضعیف رو هم حساب کنید که از اِفون 5 کمی قویتر شده!...کار رو سخت میکنه

وضعیت قیمتش هم که 649 دلار مدل 16 گیگ هست یعنی چیزی در حدود قیمت اس4 یعنی تو بازار باید 1900 پیدا بشه که میدونید همیچین خبرایی نیست؟ پس واقعا چرا؟؟والا کلاس حرفشو نزنید که از این گوشی کلاس رخت بر بسته و به سوی سونی و اچ تی سی کوچ کرده...به علت زیادی بیش از حد....به نظرم چیز قابل توجه ای نداره این گوشی
من اصلا با حرف شما موافق نیستم!!
آیفون 5 اس از هر نظر پیشرفت کرده و از 5 خیلی بهتره!
از نظره دوربین رو لنز این گوشی خیلی کار شده بخدا فقط مگاپیکسل که ملاک نیست و همین طور فلاش دوربین.
از نظره سی پی یو و گرافیک که واقعا ترکونده یعنی رقیب نداره.و خیلی نسبت به 5 پیش رفت کرده.
از نظره صفحه و طراحی دوست عزیز اپل سبک کارش به نوعیه که مثلا وقتی 5 رو با یه طراحی جدید میزنه اس همون مدل از نظره طراحی شبیه قبله ولی داخل گوشی نه،که به نظره من بسیار کار درستی میکنه و وقتی یه شرکت یه طراحی رو میزنه باید رو همون مانور بده نه این که هی بیاد عوض کنه؛اندازه صفحه این گوشی به نظره من عالیه چون سایز مناسب صفحه گوشی واقعا در همین حده!الان شرکت های دیگه رو ببین گوشی میزنن با صفحه 5.2 اینچ!!!به نظرت این اندازه صفحه واسه گوشیه؟!!!خب معلومه واسه گوشی خیلی بزرگه و واسه حملش مشکل ساز میشه باید اسمش رو گذاشت تبلت!!همیشه این شرکتا که هی گوشی ترکیده پلاستیکی میزنن با صفحه 10 اینچ خیلی سریع گوشیاشون از بورس میوفته ولی گوشی های اپل همیشه رو بورسه.
تمام این نکته هایی که گفتم بعد از عرضه این گوشی کاملا متوجهش میشید و به قدرتش پی میبرید هر مدل اپل تو دوره خودش بهترین بازار بوده و همین قضیه واسه 5 اس هم هست .

ممنون.

SONY---SPACE
14-09-2013, 15:29
من اصلا با حرف شما موافق نیستم!!
آیفون 5 اس از هر نظر پیشرفت کرده و از 5 خیلی بهتره!
از نظره دوربین رو لنز این گوشی خیلی کار شده بخدا فقط مگاپیکسل که ملاک نیست و همین طور فلاش دوربین.
از نظره سی پی یو و گرافیک که واقعا ترکونده یعنی رقیب نداره.و خیلی نسبت به 5 پیش رفت کرده.
از نظره صفحه و طراحی دوست عزیز اپل سبک کارش به نوعیه که مثلا وقتی 5 رو با یه طراحی جدید میزنه اس همون مدل از نظره طراحی شبیه قبله ولی داخل گوشی نه،که به نظره من بسیار کار درستی میکنه و وقتی یه شرکت یه طراحی رو میزنه باید رو همون مانور بده نه این که هی بیاد عوض کنه؛اندازه صفحه این گوشی به نظره من عالیه چون سایز مناسب صفحه گوشی واقعا در همین حده!الان شرکت های دیگه رو ببین گوشی میزنن با صفحه 5.2 اینچ!!!به نظرت این اندازه صفحه واسه گوشیه؟!!!خب معلومه واسه گوشی خیلی بزرگه و واسه حملش مشکل ساز میشه باید اسمش رو گذاشت تبلت!!همیشه این شرکتا که هی گوشی ترکیده پلاستیکی میزنن با صفحه 10 اینچ خیلی سریع گوشیاشون از بورس میوفته ولی گوشی های اپل همیشه رو بورسه.
تمام این نکته هایی که گفتم بعد از عرضه این گوشی کاملا متوجهش میشید و به قدرتش پی میبرید هر مدل اپل تو دوره خودش بهترین بازار بوده و همین قضیه واسه 5 اس هم هست .

ممنون.
ممنون دوست عزیز از نظرت ولی حقیقت یه چی دیگست.:

منی که این مطلب رو مینویسم از گوشی ها خیلی سرم میشه و سالها در سایت های مختلف مشاوره خرید میدادم!
آیفون 5 اس خیلی پیشرفت نکرده نسبت به آیفون 5...به غیر از اثر انگشت خوان و چیپ 64 بیتی تغییرات اصلیش چی بوده؟

از نظر دوربین درسته مگاپیکسل بالاتر خیلی شرط نیست ولی فاکتور های اصلی برای دوربین یکیش همین مگاپیکسله برای همین نوکیا و سونی خیلی مانور میدن روش!
از نظر گرافیک و چیپست بله درسته فرق کرده و عالی شده ولی تو همین موبایلستان مطلبی بود که نوشته بود فریب 64 بیتی بودنش رو نخورید! راستش باید رمت 4 یا بالاتر باشه تا هویت خودشو نشون بده پس....
از نظر صفحه نمایش دو ایراد وارده...یکی کیفیت و یکی دیگه اندازه...هیچ میدونی چرا آیفون 5 رو هنوز که هنوزه با بزرگانی چون زد اولترا و اس4 مقایسه میکنن؟ جوابش معلومه چون پرچمدار هر برندی رو با پرچمدار اون برند مقایسه میکنن و اپل فعلا پرچمدارش آیفون 5 است
در بحث کیفیت که الان حرف 441 هست آیفون برای نسل بعدش میاد 326 میندازه!!!!!!!!!!نمیگم پی پی آی خیلی مهمه ولی حداقل اگه اچ دی میبود ایرادی نمیشد وارد کرد ...این حرفم دیگه نباید بحثی داشته باشه! تو اندازه هم که با گلکسی اس اول تو یه رنجه!!! و بیشتر به درد خانوم ها میخوره!

تو بحث کیفیت ساخت که معلومه همون 5 رو به کار برده و باز خش پذیره! طراحی هم که 4 ساله تغییری نکرده که این واقعا عقب افتادگیه!

تو بورس بودنش هم بیشتر به خاطر این هست که سالی 1 گوشی میزد...و گرنه اگر مثل سونی سالی 20 تا گوشی میزد مطمعن باش الان آیفون 5 در حد اکسپریا تی ایکس ازش یاد میشد! یادم میاد من زمانی میخواستم آیفون 4اس و یا گلکسی نوت بخرم اون زمان 4اس عالی بود قیمتش هم 1250 بود و نت1 هم 1100...اکرو اس سونی هم اون زمان شاخ سونی ها بود قیمتش 1200 بود(یعنی هم قیمت 4اس)...بعد از بالا پایین شدن های بسیار 4 اس شد 2 تومن و اکرو اس سونی 1700 دقیقا آبان ماه پارسال! الان اکرو اس 1150 و 4اس اگه پیدا بشه نزدیکای یکو نیم تومن هست...خوب این اختلاف قیمت بیشتر به خاطر اینه که این کمپانی چشم امیدش فقط محصولش هست و اونم فقط 1 عدد روانه میکنه (به غیر از امسال) وگرنه هیچ برتری خاصی نداره نسبت به بقیه یا شاید کمی کاستی زیادی هم داشته باشه....نمیدونم...همین آیفون 5 بود که پارسال اومد و الانم تو همون قیمته و باید با گوشی هایی مثل وان ایکس و یا تی ایکس مقایسش کرد ولی میبینی که هنوز که هنوزه داره میفروشه!!!!(: و هنوزم مقایسه میشه

در کل بهت بگم گوشیهای اپل که حتی بلوتوث درست حسابی هم ساپورت نمیکنن خیلی گوشیهای شاخی نیستن بخدا

arazm
14-09-2013, 15:43
والا فقـــــــــط اسم در کرده"همین گوشی رو با همین مشخصات و سیستم سخت افزاری"اگه سامسونگ یا اچ تی سی میزد"همه الان داشتن راجب گوشی بد میگفتن و اصلا کسی طرفش نمیرفت.ولی خوب چون اسمش ایفونه!!!!!هی پیگیر میشین بعضی ها و از کاه"کـــــــــوه میسازن.:bg:

behzadshar
14-09-2013, 17:03
والا فقـــــــــط اسم در کرده"همین گوشی رو با همین مشخصات و سیستم سخت افزاری"اگه سامسونگ یا اچ تی سی میزد"همه الان داشتن راجب گوشی بد میگفتن و اصلا کسی طرفش نمیرفت.ولی خوب چون اسمش ایفونه!!!!!هی پیگیر میشین بعضی ها و از کاه"کـــــــــوه میسازن.:bg:

دوست عزیز ببینید من اصلا به غیر از چند ثانیه :4:با ایفون کار نکردم .اونم نمیدونم 4 یا 4اس:4:
ولی این چه حرفیه اگه این سخت افزار رو رو یه گوشی اندروید بزارید به غیر از لگ چیز دیگه ای نمیبینید.دلیل اینکه اینقدر ایفون رو بورسه اینه که سیستم عاملی که روش هست خیلی بهینه س یعنی با همین سخت افزار پایین از خیلی از گوشیهای تاپ بازار از نوع اندرویدیش روونتره.سیستم عامل ios در انحصار اپله و هیچ شرکت دیگه ی نمیتونه گوشی با این سیستم عامل بزنه مثل اندروید نیست که از glx تا سونی و سامسونگ و... روش کار کنن.دلیل دیگه اینکه ایفون مشتری زیاد داره کیفیت ساخت عالی شه

ShnoIT
14-09-2013, 20:03

منی که این مطلب رو مینویسم از گوشی ها خیلی سرم میشه و سالها در سایت های مختلف مشاوره خرید میدادم!
آیفون 5 اس خیلی پیشرفت نکرده نسبت به آیفون 5...به غیر از اثر انگشت خوان و چیپ 64 بیتی تغییرات اصلیش چی بوده؟

از نظر دوربین درسته مگاپیکسل بالاتر خیلی شرط نیست ولی فاکتور های اصلی برای دوربین یکیش همین مگاپیکسله برای همین نوکیا و سونی خیلی مانور میدن روش!
از نظر گرافیک و چیپست بله درسته فرق کرده و عالی شده ولی تو همین موبایلستان مطلبی بود که نوشته بود فریب 64 بیتی بودنش رو نخورید! راستش باید رمت 4 یا بالاتر باشه تا هویت خودشو نشون بده پس....
از نظر صفحه نمایش دو ایراد وارده...یکی کیفیت و یکی دیگه اندازه...هیچ میدونی چرا آیفون 5 رو هنوز که هنوزه با بزرگانی چون زد اولترا و اس4 مقایسه میکنن؟ جوابش معلومه چون پرچمدار هر برندی رو با پرچمدار اون برند مقایسه میکنن و اپل فعلا پرچمدارش آیفون 5 است
در بحث کیفیت که الان حرف 441 هست آیفون برای نسل بعدش میاد 326 میندازه!!!!!!!!!!نمیگم پی پی آی خیلی مهمه ولی حداقل اگه اچ دی میبود ایرادی نمیشد وارد کرد ...این حرفم دیگه نباید بحثی داشته باشه! تو اندازه هم که با گلکسی اس اول تو یه رنجه!!! و بیشتر به درد خانوم ها میخوره!

تو بحث کیفیت ساخت که معلومه همون 5 رو به کار برده و باز خش پذیره! طراحی هم که 4 ساله تغییری نکرده که این واقعا عقب افتادگیه!

تو بورس بودنش هم بیشتر به خاطر این هست که سالی 1 گوشی میزد...و گرنه اگر مثل سونی سالی 20 تا گوشی میزد مطمعن باش الان آیفون 5 در حد اکسپریا تی ایکس ازش یاد میشد! یادم میاد من زمانی میخواستم آیفون 4اس و یا گلکسی نوت بخرم اون زمان 4اس عالی بود قیمتش هم 1250 بود و نت1 هم 1100...اکرو اس سونی هم اون زمان شاخ سونی ها بود قیمتش 1200 بود(یعنی هم قیمت 4اس)...بعد از بالا پایین شدن های بسیار 4 اس شد 2 تومن و اکرو اس سونی 1700 دقیقا آبان ماه پارسال! الان اکرو اس 1150 و 4اس اگه پیدا بشه نزدیکای یکو نیم تومن هست...خوب این اختلاف قیمت بیشتر به خاطر اینه که این کمپانی چشم امیدش فقط محصولش هست و اونم فقط 1 عدد روانه میکنه (به غیر از امسال) وگرنه هیچ برتری خاصی نداره نسبت به بقیه یا شاید کمی کاستی زیادی هم داشته باشه....نمیدونم...همین آیفون 5 بود که پارسال اومد و الانم تو همون قیمته و باید با گوشی هایی مثل وان ایکس و یا تی ایکس مقایسش کرد ولی میبینی که هنوز که هنوزه داره میفروشه!!!!(: و هنوزم مقایسه میشه

در کل بهت بگم گوشیهای اپل که حتی بلوتوث درست حسابی هم ساپورت نمیکنن خیلی گوشیهای شاخی نیستن بخدا

دوست خوبم همه حرفایی گه گفتین متین ولی گوشی های دیگه کجا رونی بودن سیستم عامل ios کجا !!!
من به این دلیل میگم که هم آندروید دستم بوده هم ios !
یکی ملاکش دوربین هست
یکی سیستم عامل
یکی اندازه گوشی
یکی بلوتوث و اینجور چیزا
و ...
یکی هم رونی و بدون لگ نبودن سیستم عامل گوشیش

موفق باشید

Crash_HooHoo
14-09-2013, 21:17

واي!
شما مشاوره خريدم ميدي به بقيه؟
شما چرا اينقدر اصرار داري رو چيزهايي كه تا حالا از نزديك نديدي نظر بدي؟
فكر كنم هموني هستي كه يه بار آدرس استند سوني رو بهت دادم...!
بس كن عزيز...
گوشي هاي اپل كه بلوتوث هم درست حسابي چي؟
آيفون ٥ با اكسپريا نميدونم چي چي؟
خوبي؟ بابا ١ بار نميخواد آيفون ٥ همون آيفون ٤ رو دست بگير بعد بيا اينطوري بيانيه صادر كن آخه قربون مست نگاهت :))

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m/)

TONYPB
14-09-2013, 22:36
دوست عزیز.sony-space
مهم ترین‌ فاکتور تو کیفیت دوربین سنسور و سپس لنز اونه.مگاپیکسل مشخصه ست.سایز تصویری رو‌که دوربین میندازه رو مشخص میکنه.
خود شما که میگید گول ۶۴ بیتی بودن رو نخوریم.شما خودتون درگیر‌ اعداد و ارغام هستید و گول ۲۰ مگاپیکسل و ppi و سایز تصویر رو‌خوردید و اصلا ارگونومی و استفاده راحت از گوشی رو فراموش کردید.
کلا معنی گوشی رو از یاد بردید در حالی که ادعا دارید خیلی از گوشی سرتون میشه.
مخلصیم.

Sent from my Desire S using Tapatalk 4 Beta

انجمن 1000
15-09-2013, 10:42
نمی خوام اینجا بحث بشه ولی من بیشتر گوشی ها از شرکت های مختلف با سیستم عامل های مختلف رو داشتم.
هیچ سیستم عاملی در حد ios نیست این دیگه ثابت شده هست ؛دلیلاشم روشنه و نیاز به گفتن نیست.
بعد بخدا ما می خوایم یه گوشی بخریم که اون در خدمت ما باشه نه ما در خدمتش!!!شرکت سونی با احترام به مصرف کنندهاش اصلا قبول ندارم که بخوام با شرکت بزرگی مثل اپل مقایسش کنم سونی الان اومده گوشی زده با صفحه 6.4 اینچ!!!!خب اسم اینو میشه گذاشت گوشی ؟؟!!!اینجوری اگه من این گوشی رو بخرم باید در خدمت گوشی باشم نه گوشی در خدمت من چون نصف انرژیم رو باید بذارم برا حمل این گوشی !!!
شما که میگید طراحیه اپل همش مثله همه والا سونی الان 600 مدل ایکسپریا نمیدونم زد ؛زد ال؛زد الترا و... زده همشونم مثله همه !!

در کل اپل همیشه کارش عالی بوده منم نمی خوام طرفداری برندی کنم هر برندی خوب کار کنه مشتریش بیشتره و این مدل آیفون با این قدرت شک نکنید که باز بیشترین فروش رو خواهد داشت.

jj4174
15-09-2013, 13:46
اقای ادمین عزیز مارو دریاب .من نمیدونم چرا پستهایی که اینجا میزارم منتشر نمیشه!! نه توهین امیز بوده نه س-ی-ا-س-ی نه تبلیغی!! فقط جواب شبه های ایجادشده توسط یکی از دوستان را دادم.

Dr.B.M
15-09-2013, 21:58
نمی خوام اینجا بحث بشه ولی من بیشتر گوشی ها از شرکت های مختلف با سیستم عامل های مختلف رو داشتم.
هیچ سیستم عاملی در حد ios نیست این دیگه ثابت شده هست ؛دلیلاشم روشنه و نیاز به گفتن نیست.
بعد بخدا ما می خوایم یه گوشی بخریم که اون در خدمت ما باشه نه ما در خدمتش!!!شرکت سونی با احترام به مصرف کنندهاش اصلا قبول ندارم که بخوام با شرکت بزرگی مثل اپل مقایسش کنم سونی الان اومده گوشی زده با صفحه 6.4 اینچ!!!!خب اسم اینو میشه گذاشت گوشی ؟؟!!!اینجوری اگه من این گوشی رو بخرم باید در خدمت گوشی باشم نه گوشی در خدمت من چون نصف انرژیم رو باید بذارم برا حمل این گوشی !!!
شما که میگید طراحیه اپل همش مثله همه والا سونی الان 600 مدل ایکسپریا نمیدونم زد ؛زد ال؛زد الترا و... زده همشونم مثله همه !!

در کل اپل همیشه کارش عالی بوده منم نمی خوام طرفداری برندی کنم هر برندی خوب کار کنه مشتریش بیشتره و این مدل آیفون با این قدرت شک نکنید که باز بیشترین فروش رو خواهد داشت.

خب نظر شومام محترمه.ولی لازم دیدم اعلام کنم همین گوشی از سونی که شما مثال زدید رو من در کنار محصولات اپلیم دارم استفاده میکنم و از همشونم راضیم و هر کدوم بنحوی در خدمت من هستند!!!
شما فراموش نکن که حیطه تکنولوژی بسیار گسترده است و سلایق مختلف!
پس هر محصولی طرفدار خاص خودشو داره که بر اساس نیازش انتخابش کرده و اون محصول در خدمتشه!حتی یک نوکیا 1100 هم میتونه یوزر خودشو داشته باشه و اون یوزر اون رو به ایفون عزیز من ترجیح بده!پس قبول کنید که نوشته ی شوما هم بوی جهت دار بودن میده بر خلاف ادعایی که دارید.
بی شک ایفون جدید هم مثل همیشه طرفذارای خودشو داره که حتی با کوچکترین تغییری که کرده کلی واسش کیف میکنن و ازش لذت میبرند. در مورد سایر برندها هم همینه!
من واقعا متعجبم از اینکه چرا تو این مملکت طرفداران یه برند خاص برای به کرسی نشوندن حرفاشون و تحمیل علایقشون، علایق دیگران رو زیر سوال میبرند!!!
من مخالف مقایسه و انتقاد و جدال برندها برای پیشرفت تکنولوژی نیستم.فقط مخالف جدال بی انتها و بی نتیجه یوزرهایی هستم که فقط یوزر محض اند!!!و نه صاحب امتیاز برندها!چون واقعیت اینه که هر چی ما تو سروکله هم بزنیم تغییری در بهبود سیاستهای تجاری برندها نخاهیم داشت مگر اینکه بتونیم صدامون رو بگوششون برسونیم که فکر میکنم تو این مملکت میشه این صدا رو فقط به گوش جی ال ایکس رسوند نه سونی و اپل و اچ تی سی و سامی!!!
دوست عزیزم عذرخواهی میکنم که پست شما رو در باب این جملاتم کوت کردم که منظورم کلی بود و فقط طرف صحبتم شخص شما نبود
موفق باشید

Sent from my C6802 using Tapatalk 2

انجمن 1000
16-09-2013, 10:07
خب نظر شومام محترمه.ولی لازم دیدم اعلام کنم همین گوشی از سونی که شما مثال زدید رو من در کنار محصولات اپلیم دارم استفاده میکنم و از همشونم راضیم و هر کدوم بنحوی در خدمت من هستند!!!
شما فراموش نکن که حیطه تکنولوژی بسیار گسترده است و سلایق مختلف!
پس هر محصولی طرفدار خاص خودشو داره که بر اساس نیازش انتخابش کرده و اون محصول در خدمتشه!حتی یک نوکیا 1100 هم میتونه یوزر خودشو داشته باشه و اون یوزر اون رو به ایفون عزیز من ترجیح بده!پس قبول کنید که نوشته ی شوما هم بوی جهت دار بودن میده بر خلاف ادعایی که دارید.
بی شک ایفون جدید هم مثل همیشه طرفذارای خودشو داره که حتی با کوچکترین تغییری که کرده کلی واسش کیف میکنن و ازش لذت میبرند. در مورد سایر برندها هم همینه!
من واقعا متعجبم از اینکه چرا تو این مملکت طرفداران یه برند خاص برای به کرسی نشوندن حرفاشون و تحمیل علایقشون، علایق دیگران رو زیر سوال میبرند!!!
من مخالف مقایسه و انتقاد و جدال برندها برای پیشرفت تکنولوژی نیستم.فقط مخالف جدال بی انتها و بی نتیجه یوزرهایی هستم که فقط یوزر محض اند!!!و نه صاحب امتیاز برندها!چون واقعیت اینه که هر چی ما تو سروکله هم بزنیم تغییری در بهبود سیاستهای تجاری برندها نخاهیم داشت مگر اینکه بتونیم صدامون رو بگوششون برسونیم که فکر میکنم تو این مملکت میشه این صدا رو فقط به گوش جی ال ایکس رسوند نه سونی و اپل و اچ تی سی و سامی!!!
دوست عزیزم عذرخواهی میکنم که پست شما رو در باب این جملاتم کوت کردم که منظورم کلی بود و فقط طرف صحبتم شخص شما نبود
موفق باشید

منم با حرف شما موافقم که هرکسی با در نظر گرفتن نیاز هاش گوشی تهیه می کنه.
من خودم رو مثال زدم که با گوشی صفحه بزرگ مشکل دارم واسه حملش ؛اتفاقا گوشی با صفحه بزرگ بد هم نیست!!
از نظره شباهت گوشی ها این چیزه طبیعیه که هر شرکت یه طراحی میزنه و با یه تغییر کوچیک تو هر مدل اونو تولید میکنه منم خیلی دوست دارم که یه شرکت گوشی هاش از نظره ظاهر یکم بهم شبیه باشن چون اصالت کالا از دست نمیره.!!
بعد من طرفداری برند خاصی رو نمیکنم چون چیزی به من نمیدن!الان که دارم از اپل استفاده می کنم شاید چند وقت دیگه برم یه گوشی اچ تی سی بگیرم !پس برند برام مهم نیست فقط نیاز های منو باید برطرف کنه همین.

ممنون.

SONY---SPACE
16-09-2013, 17:30
واي!
شما مشاوره خريدم ميدي به بقيه؟
شما چرا اينقدر اصرار داري رو چيزهايي كه تا حالا از نزديك نديدي نظر بدي؟
فكر كنم هموني هستي كه يه بار آدرس استند سوني رو بهت دادم...!
بس كن عزيز...
گوشي هاي اپل كه بلوتوث هم درست حسابي چي؟
آيفون ٥ با اكسپريا نميدونم چي چي؟
خوبي؟ بابا ١ بار نميخواد آيفون ٥ همون آيفون ٤ رو دست بگير بعد بيا اينطوري بيانيه صادر كن آخه قربون مست نگاهت :))

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m/)

الان این حرفایی که شما زدی چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟ افرادی مثل شما هستن میان بحث تنش زا راه میندازن و تاپیک رو به بیراهه میکشن....من یه بحثی با دوستمون داشتم شما قاشق نشته میشی چرا؟
آدرس استند سونی رو هم فقط شمایی که بلدی؟ منم که هیچی سرم نمیشم آیفون 5 رو هم از 2 کیلومتری ندیدم نه؟ D: من حالم بد میشه آیفون دست بگیرم فکر کنم شما هم از داشتن این گوشی حالت بد شده میای این جوری تنش ایجاد میکنی
مضحکانه حرف میزنی.بله من مشاوره خرید میدم حتی موقعی که پادشاه گوشیها 6630 بود...فکر نکنم اون موقع شما جتی بودجه خرید 1100 رو داشتی!

اگه بحث معقولانه داری باهات بحث میکنم ولی اکه اومدی تاپیک رو خراب کنی شرمندتم ج تو نمیدم!مدیرا خواهشا به این شخص تذکر بدید.

*lesner*
18-09-2013, 00:17
Apple iPhone 5S Hands-On

HzEml

x_zarbat
21-09-2013, 23:04
30 شهریور

ایفون 5اس:

64 طلای : 6700
32 طلایی: 6300
16 طلایی: 5800
32 سفید و مشکی: 4200
16 سفید و مشکی: 3800

5 سی
16 گیگ تمامی رنگ ها 3000

قیمت ها بسیار کاذب هست!!!

SONY---SPACE
23-09-2013, 21:48
مقایسه فیلمبرداری 5اس با لومیا1020 در این لینک: http://www.zoomit.ir/articles/mobile/6993-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-5s-%D9%84%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%A7-1020
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد از دیدن مقایسه متوجه این میشید که چرا علامت تعجب گذاری کردم.

MR. :D
24-09-2013, 11:18
30 شهریور

ایفون 5اس:

64 طلای : 6700
32 طلایی: 6300
16 طلایی: 5800
32 سفید و مشکی: 4200
16 سفید و مشکی: 3800

5 سی
16 گیگ تمامی رنگ ها 3000

قیمت ها بسیار کاذب هست!!!

من دیروز تو یه سایت دیدم زده موجود با قیمت 3400 فایو اس 64 گیگ

ipo
24-09-2013, 13:40
قیمت آیفون 5 اس 5S 16 گیگ 2.550.000 تومان می باشد.
قیمت آیفون 5 اس 32 گیگ 2.900.000 تومان می باشد.
قیمت آیفون 5 اس 64 گیگ 3.300.000 تومان می باشد.
قیمت آیفون 5 سی 5C 16 گیگ 2.200.000 تومان می باشد.
قیمت آیفون 5 سی 32 گیگ 2.650.000 تومان می باشد.

قیمت نمایندگی تهران

ario-golfer
24-09-2013, 17:00

قیمت نمایندگی تهران

میشه ادرس اینجارو به من پ خ کنید؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

A.M.I.R N.O.T.E
24-09-2013, 18:31
سلام دوستان عزیزم آیفون 5s هام امروز رسید دستم هر کی میخواد پ.خ بده .
قیمت : 3250
16 گیگ.
زود باشین که تو دو ساعت 7 تا فروختم . :4:

MR. :D
24-09-2013, 18:51

قیمت : 3250
16 گیگ.

1 میلیون فرق رو چ حسابی ؟؟؟

meysam944
24-09-2013, 21:38
از ادامه ی بحث راجب قیمت خودداری کنید.

Dr.B.M
26-09-2013, 18:49
دوستان يك فروند فايو اس خاكستريي ٣٢ خريدم. بايد بگم عاليه!http://img.tapatalk.com/d/13/09/26/y5uhuvyj.jpg

Sent from my Golden design iPhone 5 using Tapatalk Pro

Ali.v
26-09-2013, 22:46
مبارکتون باشه
میشه بپرسم چند خریدید؟

یکم در مورد حسگر اثر انگشت توضیح میدید؟ باگی چیزی نداره؟
ios 7 چطوره؟

Dr.B.M
26-09-2013, 23:22
مبارکتون باشه
میشه بپرسم چند خریدید؟

یکم در مورد حسگر اثر انگشت توضیح میدید؟ باگی چیزی نداره؟
ios 7 چطوره؟

ممنونم.البته ظاهرا گفتن قیمت توی تاپیک خلاف قوانینه پس با شرمندگی نمیتونم بگم!
اما، با توجه به اینکه در حال حاضر ایفون گلدم رو هنوز نفروختم،به یکسری کارهای مقایسه ایه اجمالی دست زدم که نتیجه اش رو اینجا براتون مینویسم:قبل از این بررسی کوتاه لازمه بگم که فایو گلد در ios7 هستش در حالیکه فایو اس بلافاصله پس از اتصال دو ورژن بالا رفت و الان 7.0.2 هستش!!!

1.در اولین نگاه بنظر میرسه سفیدی اسکرین در فایو اس گرمتره و یه جورایی ب زردی میزنه!!!البته این فقط در حالت مقایسه قابل تشخیصه و سفیدی در فایو گلد سردتره که اینجا یه خورده حال من گرفته شد.در سایر موارد اسکرین همان اسا که در فایو دیده ایم و مسلما بسیار با کیفیت هستش
2.در کمال تعجب و با اینکه جی اس ام ارنا میزان حداکثر نور فایو رو بیشتر از فایو اس اعلام کرده ولی من میزان شدت روشنایی هر دو رو مساوی دیدم
3.در بخش صدا در کمال تعجب اسپیکر فایو اس تقریبا پانزده درصد از فایو قویتره و صدای کاملا واضح و بلندی داره که تا بحال نظیرشو در هیچ ایفونی ندیده بودم.( یه امتیاز مثبت گنده واسه اپل میدم.نوش جونش باشه)
4.خب بازی اینفینتی بلید سه رو در فایو اس هم امتحان کردم که هنوز دهنم باز مونده بسکی با کیفیته!!! من طی چند روز گذشته این بازی رو بارها در فایو گلدم تموش کرده بودم!
5. عکس برداری کاملا باکیفیته.میتونم بگم بی نظیره و یه جورایی حاضرم با کله گنده های دوربین دار هم کل بندازم!!!جالبه که تفاوت اندازه عدسی و لنز در فایو اس نسبت به فایو کاملا با چشم قابل تشخیصه.....و صد البته فلاش:راستش راجع به فلاش هیچی نمیتونم بگم جون کلا با فلاش گوشی جماعت حال نمیکنم!
6. در بخش فیلمبرداری خب فایو اس یه پون خیلی خیلی بزرگ داره نسبت به فایو!بعله،فیلمبرداری با نرخ 120 فریم در ثانیه چیزیه که همیشه ارزوشو داشتم!در یک کلام پرفکت!!! و اما در حالت عادی بازهم کیفیت فیلمبرداری فایو اس کمی بهتر از فایوه.
فعلن چیز دیگه ای یادم نمیاد که مقایسه کنم!
تاچ ایدی هم بسیار روون و بی نقص کار میده که البته غیر از اینم از اپل انتظار نداشتم!

Germany_0912
27-09-2013, 08:58

قیمت نمایندگی تهران

لطف میکنی آدرسشو واسه منم بفرستی

Dr.B.M
28-09-2013, 00:40
اگه cnet رو قبول دارید (که من دارم) برید به این (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=iphone%205s%20camera%20review&source=newssearch&cd=2&ved=0CDYQqQIoADAB&url=http%3A%2F%2Fasia.cnet.com%2Fsmartphone-camera-shootout-apple-iphone-5s-vs-htc-one-vs-lg-g2-vs-samsung-galaxy-note-3-vs-sony-xperia-z1-62222509.htm&ei=d_ZFUuzLE8GThgen8YHADA&usg=AFQjCNGnqERUmDxWDArcTk0kPlIqvilI4g&sig2=MInxoFrAi002tVB6RINnkg&bvm=bv.53217764,d.ZGU) ادرس و جدیدترین مقایسه دوربینها رو بین پنج گوشیه 5s one G2 Note3 z1 ببینید.همید دوساعت پیش انجام شده و در اخر cnet ایفون و g2 رو در کل پیشنهاد کرده.یه باریکلا به ال جی واسه این گوشی خوبش

ScorpionS
02-10-2013, 18:20
دوستان 64 گیگ از کدوم اپ استور بخرم؟؟؟؟ (تهران) تو علائدین فقط 32 گیگ و 16 گیگ داره:do: