PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیدبک در مورد رام ها و یا ترکیب رام +مود+کرنل

haandroid
13-09-2013, 10:02
سلام
یه گشتی بین پست ها /معرفی رام ها و ... که زدم دیدم نه فیدبک درس حسابی هست نه معرفی رام درست حسابی هست بیشتر دوستان نا بلد که انگلیسیم بلد نیستن باید قید رام کاستوم رو بزنن یا اونقد دانلود کنن تا ورشکست شن :au:
از دوستان خواهش میکنم رام ها یا هرچیزی که تست میکنن فید بکشو اینجا بدن تا دوستان بتونن انتخاب خوبی داشته باشن

haandroid
13-09-2013, 10:09
اولین فیدبک رو خودم میدم:
رام vanir توسط team vanir (heavy metal dev)
حتما باید یه gapps خوب به همراهش نصب بشه چون نه پاور منو کامله نه لاک اسکرین داره
gapps رو با رام یه جا بزارید خودش نصب میکنه توصیه من gapps PA هست نه gapps خودش
رام نه لگ داره نه باگ مشکل فریز و ... نداره deep sleep خیلی عالی کار میکنه و از کرنل های jss یا همون سازگار با سیانوژن باید استفاده شه
رام از امکانات خوب همه بیس ها استفاده کرده ولی بیس اصلی نایتلی های سیانوژن هست
مصرف باتری فوق العادس
کرنل پیشنهادی من کرنل خودش یا franco.plus هست که توازن دارن بین پایداری و قدرت
اگه قدرت بیشتر میخواید matr1x اگه پایداری بیشتر میخواید faux123

Crazyman
13-09-2013, 11:54
با سلام
دوست عزیز تاپیک زیر برای همین موضوع اختصاص داره
بهترین رام کاستوم Jelly Bean (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=296557)

haandroid
13-09-2013, 14:33
با سلام
دوست عزیز تاپیک زیر برای همین موضوع اختصاص داره
بهترین رام کاستوم Jelly Bean (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=296557)

ممنون که گفتید ولی اون فقط واسه نظر هست که بهترین کدومه من تو این تاپیک قصد دارم هرکس هر رامی تست کرد بد هم بود بگه کسی تست نکنه

Kaгo
13-09-2013, 15:26
بهتره فيد بك ِ هر رام داخل ِ تاپيك خودش گفته بشه

taba79
13-09-2013, 17:04
اگه اینجا گفته بشه بهتر هست
دیگه نمیخواد همه تاپیکها رو بگردی

من 700 مگا رام رسمی + Cataclysm 4.3دانلود کردم نصب کردم بالا اومد
بعد با فرانکو آپدیتر کرنل شبانه رو زدم گوشیم دیگه بالا نیومد رو ارم گوگل گیر کرد :dg:
اعصابم خورد شد دوباره 4.2.2 ریختم:dz:

Kaгo
13-09-2013, 17:14
اگه اینجا گفته بشه بهتر هست
دیگه نمیخواد همه تاپیکها رو بگردی

من 700 مگا رام رسمی + Cataclysm 4.3دانلود کردم نصب کردم بالا اومد
بعد با فرانکو آپدیتر کرنل شبانه رو زدم گوشیم دیگه بالا نیومد رو ارم گوگل گیر کرد :dg:
اعصابم خورد شد دوباره 4.2.2 ریختم:dz:

اينجوري اقاي x كه فيدبك رام z رو ميخواد بايد n صفحه رو بخونه تا بفهمه اصن فيدبكش هست يا نه حالا اصن اگه رام اپديت شه كل فيدبك ها يني كشك

بايد هر چيز سرجاي خودش باشه

.:IMAN:.
13-09-2013, 20:43
با اجازه
والا منم با این موافقم که تاپیک جداگانه براشون زده بشه
هم منظم تره و هم معلومه که تاپیک مال چه رامیه
شاید کسی دنبال رام خاص یا ترکیب خوبش باشه باید کل صفحات رو بخونه تا ببینه چیزی گیرش میاد یا نه :|

Hosein_824
13-09-2013, 22:15
واقعا که ، آخه این که اصلا حرفی توش نیست که رام ها هر کدوم باید تاپیک جداگانه داشته باشند.
من از انجمن سونی اس تازه اومدم به این انجمن.
واقعا روز اول حالم گرفته شد از این وضعیت.

taba79
14-09-2013, 16:15
کسی نگفت هر رامی تاپیک جداگانه نداشته باشه
این دوستمون گفتن هر کسی یک رام و کرنل خوب نصب کرد بیاد اینجا فیدبک بده تا بقیعه فقط با بهترینها آشنا بشن
من خودم الان 2 بار اومدم 4.3 هر دفعه اعصابم خورد شد یکبار به مشکلی که تو پست 6 گفتم برخوردم
الانم که سیانوژن دانلود کردم نه صفحه کلیدش کار کرد نه دکمه back

اگه اینجا 4 تا رام با ورژن بدون مشکلش معرفی بشه دیگه این مشکلات نداریم
تو اون تاپیک دیگه هم که آدرس دادین بهترین رام کاستوم Jelly Bea
به جایه معرفی رام در مورد dpi بحث شده و صفحه نمایش:au:

Crazyman
14-09-2013, 20:09
واقعا که ، آخه این که اصلا حرفی توش نیست که رام ها هر کدوم باید تاپیک جداگانه داشته باشند.
من از انجمن سونی اس تازه اومدم به این انجمن.
واقعا روز اول حالم گرفته شد از این وضعیت.

چی حال شما رو گرفت؟
کدوم وضعیت؟ بیشتر توضیح میدید
انتقاد سازنده باشه پذیرا هستم

Hosein_824
14-09-2013, 21:08
چی حال شما رو گرفت؟
کدوم وضعیت؟ بیشتر توضیح میدید
انتقاد سازنده باشه پذیرا هستم

اینکه هر رام،جدا گونه تاپیک نداره
اینکه 4.2 و4.3 یه جا هستند.
اینکه نمیتونی فید بک کاربر ها رو برای هر رام به صورت جدا گونه دید.

sent from my beloved Nexus 4
Liquid Smooth v0.9
Mobile-Bazar.ir

reza_ahmadi6767
14-09-2013, 21:33
اینکه هر رام،جدا گونه تاپیک نداره
اینکه 4.2 و4.3 یه جا هستند.
اینکه نمیتونی فید بک کاربر ها رو برای هر رام به صورت جدا گونه دید.

sent from my beloved Nexus 4
Liquid Smooth v0.9
Mobile-Bazar.ir

دوست عزیز هر رام تاپیک جداگانه داره و میتونید نظرات کاربران رو تو تاپیک همون رام ببینید نمیشه که هم یک تاپیک برای رام باشه یک تاپیک هم برای نظرات . تو تاپیک همون رام در موردش بحث میشه دیگه . فکر میکنم همه بخش های این سایت یه همین روش باشه .
موفق باشید.

cruel
15-09-2013, 10:41
اجازه میخوام منم نظر شخصیمو بگم
درمورد شرایط این انجمن منم انتقاداتی دارم ولی اینجا جاش نیست. به گوش خود مدیر محترم میرسونم
درمورد این تاپیک.. به نظر من لازمه که یه تاپیک باشه که کاربرا توش درباره رام خودشون نظر بدن و به بقیه پیشنهاد بدن
توی xda هم همچین تاپیکی هست به این نام که "از چه رامی استفاده میکنید؟" من این مسئله رو به گوش مدیر محترم
رسوندم و ایشون تاپیک "بهترین رام" رو ایجاد کرد.. با اینکه شخصا با تیتر تاپیک مخالفم، ولی خب محتواش همونه.. ینی
همین تاپیک هم همین محتوا رو داره.. پس به نظرم فقط یکی از این دو تاپیک باید وجود داشته باشه.

Crazyman
15-09-2013, 19:34
اجازه میخوام منم نظر شخصیمو بگم
درمورد شرایط این انجمن منم انتقاداتی دارم ولی اینجا جاش نیست. به گوش خود مدیر محترم میرسونم
درمورد این تاپیک.. به نظر من لازمه که یه تاپیک باشه که کاربرا توش درباره رام خودشون نظر بدن و به بقیه پیشنهاد بدن
توی xda هم همچین تاپیکی هست به این نام که "از چه رامی استفاده میکنید؟" من این مسئله رو به گوش مدیر محترم
رسوندم و ایشون تاپیک "بهترین رام" رو ایجاد کرد.. با اینکه شخصا با تیتر تاپیک مخالفم، ولی خب محتواش همونه.. ینی
همین تاپیک هم همین محتوا رو داره.. پس به نظرم فقط یکی از این دو تاپیک باید وجود داشته باشه.

با تشکر از انتقادات سازنده دوستان
خوب تمام انجمن رو بگردید روال همین هست هر رامی تاپیک مخصوص به خودش رو داره که در همون تاپیک مزایا معایب و سوالات مطرح میشه و تبادل نظر
البته نا گفته نماند قرار نیست برای هر رامی تاپیک زده بشه و ما اینجا با رامهایی کار می کنیم که واقعا بدرد بخور حرفه ای و ارزش استفاده روزانه رو داشته باشند و پایداری قابل قبولی داشته باشند
هیچ وقت این انجمن رو با انجمن مادر و تخصصی و میشه گفت جهانی xda مقایسه نکنید(چیزی کم نداریم:ca:)

الان این تاپیک یا تاپیک بهترین رام باید یکیش باشه و دیگری حذف بشه
این رو به عهده شما دوستان میزارم که با ادامه کار کدوم تاپیک موافق هستید؟

cruel
16-09-2013, 13:49
با تشکر از انتقادات سازنده دوستان
خوب تمام انجمن رو بگردید روال همین هست هر رامی تاپیک مخصوص به خودش رو داره که در همون تاپیک مزایا معایب و سوالات مطرح میشه و تبادل نظر
البته نا گفته نماند قرار نیست برای هر رامی تاپیک زده بشه و ما اینجا با رامهایی کار می کنیم که واقعا بدرد بخور حرفه ای و ارزش استفاده روزانه رو داشته باشند و پایداری قابل قبولی داشته باشند
هیچ وقت این انجمن رو با انجمن مادر و تخصصی و میشه گفت جهانی xda مقایسه نکنید(چیزی کم نداریم:ca:)

الان این تاپیک یا تاپیک بهترین رام باید یکیش باشه و دیگری حذف بشه
این رو به عهده شما دوستان میزارم که با ادامه کار کدوم تاپیک موافق هستید؟
خــب حالا که صحبتش شد بذار بگیم دیگه.. شما هم که اونقد شخصیت بالایی داری که مطمئنم از انتقاد استقبال میکنی
(البته خدای نکرده سوء تفاهم نشه.. منظورم این نیست که اگه حرف منو قبول نکنی انتقاد پذیر نیستی.. من فقط نظر شخصیمو میگم)
اول از همه یه سوال اساسی.. چرا نباید با XDA مقایسه کنیم؟ درسته که مثل اون نمیشیم اما خب میشه به عنوان یه الگو ازش
استفاده کنیم و کاستی های موجود رو رفع کنیم.. این از این
راجع به معرفی رام.. نمیدونم خود شما Nexus 4 دارید یا گلکسی نکسوس.. اما نکسوس4 واقعا دولوپر های مجربی داره.. من تاحالا هرچی رام
امتحان کردم واقعا بدرد بخور و پایدار بوده و یادم نمیاد به مشکل خاصی بر خورده باشم.. شاید خیلیا به xda سر نزنن و منبعشون همینجا باشه..
ما باید این انتخاب رو به کاربرا بدیم تا هر رامی که پسندیدن امتحان کنن.. مطمئنا رامی که خوب نباشه، تاپیکش تو بورس نمیمونه..
من توصیه میکنم دست کاربرا رو باز بذارید که هر وقت یه رام رو پسندیدن (البته بعد از اینکه خودشون چند روز کامل امتحان کردن) مبادرت به معرفی کنن..
الان رام های بسیار خوبی تو xda هست که اینجا معرفی نشده.. دوستان زیادی مدام پ.خ میدن و ازم میپرسن چه رامی خوبه چرا تو انجمن معرفی نمیشه
و از این صحبتها.. این تاپیک رام متفرقه هم شخصا موافق نیستم باهاش.. چون اونجا حتی جای بحث و تبادل نظر نیست و یه کاربر مبتدی خودش رو بین
کلی رام معرفی شده و بدون فیدبک محصور میبینه و مسلما رغبتی به امتحان کردنش پیدا نمیکنه
راجع به تاپیک ها، فرقی نمیکنه.. بالاخره یکیشون باید باشه دیگه.. فقط هر کدوم رو خواستید نگه دارید، پست های اضافی رو (حتی این پست) پاک کنید

Crazyman
17-09-2013, 19:50
محمد جان من نگفتم الان رامهای معرفی شده تو انجمن تنها رامهای موجود و پایدار هستند خوب طبیعتا رام جدیدی کوک میشه و امکانات خاصی داره که نیاز هست کاربرای با دانشی مثل شما از xda دانلود کنند و تست کنند و اگر تشخیص دادند رام پایدار و بدون باگی هست و بدرد استفاده روزانه میخوره و رامی نیست که فقط یبار کوک شده باشه و کوکرش رام رو بروز نگه داره چه اشکالی داره معرفی بشه؟!(البته طبق قوانین معرفی رام)
شده یکی اومده رامی معرفی کرده بدون تست توسط خودش بعد مشکلاتی برای سایر کاربرا بوجود اومده پس شرط معرفی رام تست توسط خود استارتر تاپیک هست

رامهای موجود رامهای شناخته شده ای هستند که حداقل در 2 سال اخیر باهاشون سر و کار داشتم

با تشکر