PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اضافه کردن دکمه های (Menu - Home - Back) در پایین صفحه برای گوشی های Huawei

Alirezaz20
17-09-2013, 20:00
سلام به همگی..
دوستان این آموزشی میخوام بگم خیلی راحت انجام میشه و به سادگی میتونید سه دکمه و در بعضی گوشی ها چهار دکمه در پایین صفحه ایجاد کنید..

برای این کار گوشیتون باید اول از همه روت باشه!

برنامه Root explorer هم باید نصب باشه!

برای اینکار وارد برنامه Root explorer شده:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=907883&stc=1&d=1380458690

به پوشه System برید:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=907884&stc=1&d=1380458690

روی فایل build.prop چند لحظه انگشتتون رو نگه دارید و گزینه ی Open with رو بزنید بعد text editor را انتخاب کنید،حالا بدون پاک کردن هیچ کلمه ای بالای خط اول این متن رو بنویسید

qemu.hw.mainkeys=0

بعد گزینه ها رو بزنید و Save & Exit رو انتخاب کنید.

حالا زیر build.prop یک فایل وجود داره که اسمش build.prop.bak هست اون رو پاک کنید و گوشیتون رو Restart کنید و لذت ببرید.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=907885&stc=1&d=1380458690

اسکرین شات از پایان کار:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=904706&stc=1&d=1379437041

تست شده روی گوشی Huawei Ascend G600

ویرایش توسط مدیریت بخش

shahsavar
18-09-2013, 00:21
رو g510 که فابریک داره ایم دکمه هارو

Tadbir1
18-09-2013, 15:18
سلام.
مگه از دکمه های خود گوشی استفاده کنیم مشکلی داره؟

Alirezaz20
18-09-2013, 15:48
سلام.
مگه از دکمه های خود گوشی استفاده کنیم مشکلی داره؟
سلام،نه خیر مشکلی نداره،من این آموزش رو قرار دادم که اگه کسی دوست داشت استفاده کنه،اینکار بیشتر روی گوشی هایی که دکمه ی فیزیکی بجای دکمه ی لمسی دارند انجام میشه..باتشکر.

saeed_dragon
18-09-2013, 23:12
ممنون دوست عزیز از آموزش خوب و بجاتون
خیلی به این نیاز داشتم
راستی اگه بخوایم به حالت اولش برگردونمش چه کار باید بکنیم؟
ممنون

Alirezaz20
19-09-2013, 20:42
ممنون دوست عزیز از آموزش خوب و بجاتون
خیلی به این نیاز داشتم
راستی اگه بخوایم به حالت اولش برگردونمش چه کار باید بکنیم؟
ممنون

برای برگشتن به حالت اول وارد همون فایل build.prop بشید و همون نوشته رو که اول سطر وارد کردید پاک کنید و گوشیتونو restart کنید..

maasih
29-09-2013, 12:31
سلام دوست من
من همه این کار هایی که گفتی انجام دادم
اما
build.prop.bak
رو ندیدم که بخواهم دیلیت کنم . گوشیم روت هستش با super su
و پس ار اینکه تغییر دادم ریست کردم مستقیم هیچ تغییراتی ندیدم لطفا کمک کنید دوست خوبم♥

maasih
01-10-2013, 16:14
ذوست من مشکل من هنوز پا بر جاست با چند تا root explorer مختلف ورژن جدید و قدیم هم تست کردم
اصلا save and exeit هم میزنم save نمیشه متنی که باید بالای بالا نوشته بشه.
اون فایل هم که گفتم نیست با کاری که گفتین هم نشون داده نشد .
ممنون میشم رسیدگی کنید

eniac1616
01-10-2013, 19:37
سلام دوست عزیز منم مشکل داش مسیح رو دارم ن فایل build.prop.bak رو پیدا کردم ون موقعی سیو میکنم بعدش ریستارت هیچ عملی انجام نمیشه ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alirezaz20
02-10-2013, 11:54
ذوست من مشکل من هنوز پا بر جاست با چند تا root explorer مختلف ورژن جدید و قدیم هم تست کردم
اصلا save and exeit هم میزنم save نمیشه متنی که باید بالای بالا نوشته بشه.
اون فایل هم که گفتم نیست با کاری که گفتین هم نشون داده نشد .
ممنون میشم رسیدگی کنید
اون متن رو که اضافه کردید حذف کنید و اگه فایل build.prop.bak پیدا شد حذفش کنید و تمام مراحل رو از اول انجام بدید.

maasih
02-10-2013, 22:37
اون متن رو که اضافه کردید حذف کنید و اگه فایل build.prop.bak پیدا شد حذفش کنید و تمام مراحل رو از اول انجام بدید.
اون متن که کلا واسه ما سیو نمیشه که بخواهیم حذفش کنیم .
شما گوشیتون رو با چه برنامه روت کردیند؟
super user داریند الان یا super su?
اگر امکانش هست از root explorer که شما استفاده کردین واسه ما آپ کنید ممنون میشم شاید مشکل بر طرف شد
ممنونم از شما دوست خوبم که پیگیری♥:cv:

Alirezaz20
03-10-2013, 01:06
اگر امکانش هست از root explorer که شما استفاده کردین واسه ما آپ کنید ممنون میشم شاید مشکل بر طرف شد

من این کارها روی رام miui که خودش دسترسی به روت داشت انجام دادم٬ از root explorer نسخه ی 2.21.1 استفاده میکنم.

Alirezaz20
03-10-2013, 01:13

من این کارها روی رام miui که خودش دسترسی به روت داشت انجام دادم٬ از root explorer نسخه ی 2.21.1 استفاده میکنم.

asentG510
30-11-2013, 00:34
سلام
دوستان منم مشکل شماروداشتم ولی باانجام دادن این روش مشکلتون حل میشه
دوستان باید بجای اینکهsave&exitبزنید-save chenges رابزنید بعد این فایلbuild.prop.bakایجادمیشه
بعدشم بایدادامه تغییرهارا مثل قبل انجام دهید
حله...

ehsan2004
23-09-2014, 20:07
عکسهای مربوط به آموزش به پست اول تاپیک منتقل شد
تاپیک مهم شد

با تشکر از استاتر عزیز

zibaa
30-11-2014, 16:58
کدوم متن رو باید بنویسیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.ALI KING.
30-11-2014, 18:19
کدوم متن رو باید بنویسیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متاسفانه این متن از پست اول پاک شده...

بفرمایید:

qemu.hw.mainkeys=0

hajavad
15-02-2015, 01:07
آقا گوشی من g730-u10 هستش. گوشیمو روت کردم و روش نرم افزار R-kinguser نصب شد، برای ادیت فایل هم از روت اکسپلورر داخل نرم افزار ES File explorer استفاده می‌کنم. با اینکه از نرم افزار R-kinguser هم permission میگیره، نمیتونه تغییرات رو ذخیره کنه، مثل اینکه ROM من rite protected هستش. چه کنم؟:ck::ck:

.ALI KING.
15-02-2015, 16:43
آقا گوشی من g730-u10 هستش. گوشیمو روت کردم و روش نرم افزار R-kinguser نصب شد، برای ادیت فایل هم از روت اکسپلورر داخل نرم افزار ES File explorer استفاده می‌کنم. با اینکه از نرم افزار R-kinguser هم permission میگیره، نمیتونه تغییرات رو ذخیره کنه، مثل اینکه ROM من rite protected هستش. چه کنم؟:ck::ck:

اول این که مطمئن شید که روت هست گوشیتون
دوم اینکه از همون نرم افزار ها و روش هایی که گفته شده عمل کنید

اگر هم جواب نداد که دیگه...
خب جواب نمیده دیگه:4:
چون بیشتر این راه ها و روش ها برای گوشی های نسبتا قدیمی هواوی هست و گوشی های جدیدش نرم افزارش فرق میکنه