PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید بین این چنتا گوشی

reza0421
22-09-2013, 19:23
سلام به همه دوستان عزیز موبایلستانی:cv:
مختصر میگم:by:
بودجه حدود 800هزار تومن:df:
انتظاارات :do:
1.دوربین در حد فیلم برداری اچ دی و فوکوس خودکار:dz:
2.باتری خوب:dz:
3.انتن دهیش مشکل دنداشته باشه:bz:
4.تابلوئه اندروید میخوام.ساپورتش خوب باشه رام ها منظورمه:dg:
5.کیفیت صفه نمایشش بهتر از بقیه باشه(چی گفتم)یعنی ppiو کیفیتش خوب باشه.زاویه دید مهم نیس.رنگ بندی مهمه:ab:
6.ram 1gb باشه ترجیحا:by:
7.شیک باشه.فدا مدا همین:au:
بنظرتون الان بگیرم خوبه یا صب کنم چن ماه؟؟؟از لحظاظ قیمت
سوالام زیاده ببخشید باید حوصله کنین:df:
به این مدلا رسیدم
core که اچ دی فیلم برداری نمیکنه واقعا تعجب کردم!
s3 mini ک بنظر خوبه ولی نمیدونم نسبت به بقیه چطوره
one sv بنظر بدک نیس
desire500که شیکه ولی فوکوس تاچ نداره گویا!!!!!!!!!عجبا
بنظرتون کدوم خوب هس یا پیشنهاد خودتون چی هست
ممنون از همتونم

حرفه ای
22-09-2013, 21:55
Sony Xperia M :
اینم بگم که تو این محدوده موبایلی نداریم که براش رام بیاد این از بقیه تازه تره و به روز رسانی سونی عالی
ظاهر شکی و زیبا
دوربین خوب و قوی
پردازنده 1 گیگاهرتز با 1 گیگ رم و...

reza0421
22-09-2013, 22:44
Sony Xperia M :
اینم بگم که تو این محدوده موبایلی نداریم که براش رام بیاد این از بقیه تازه تره و به روز رسانی سونی عالی
ظاهر شکی و زیبا
دوربین خوب و قوی
پردازنده 1 گیگاهرتز با 1 گیگ رم و...

خب یعنی این سرتر از دیزایر500؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abbas.ir
23-09-2013, 00:04
سلام به همه
من one sv دارم و کلی هم راضیم ولی سری های جدیدش one sv dual هستش که مال بازار چینه و سختافزارش کلا فرق میکنه با one sv. اگه خواستی این گوشی رو انتخاب کنی حتما حتما حواست به مدل دقیقش باشه.
xperia l هم گوشیه خوبیه که به رنج قیمت شما میخوره ولی فول اچ دی فیلم نمیگیره. دوربین 8 داره و .... .
اگه امکان افزایش بودجه هم داری یه نگاهی به xperia sp بنداز. تنها عیبی که شنیدم در مورد کیفیت پایین دوربینشه ولی سختافزارش خیییلی خوبه.
موفق باشید

reza0421
23-09-2013, 15:09
سلام به همه
من one sv دارم و کلی هم راضیم ولی سری های جدیدش one sv dual هستش که مال بازار چینه و سختافزارش کلا فرق میکنه با one sv. اگه خواستی این گوشی رو انتخاب کنی حتما حتما حواست به مدل دقیقش باشه.
xperia l هم گوشیه خوبیه که به رنج قیمت شما میخوره ولی فول اچ دی فیلم نمیگیره. دوربین 8 داره و .... .
اگه امکان افزایش بودجه هم داری یه نگاهی به xperia sp بنداز. تنها عیبی که شنیدم در مورد کیفیت پایین دوربینشه ولی سختافزارش خیییلی خوبه.
موفق باشید
ممنون متشکر رفیقققققق:cv:
الان هیچکی نظرش راجب دیزایر500 نگف
منم این چشمو گرفته
وان اس وی شیکه؟هنگ نمیکنه؟ایراد انتن دهی نداره جاهای غیرمعمول؟
یه سوالم اینکه بنظرتون tftبهتره یا s.lcd???

Son Of Artaxerxes
23-09-2013, 15:50
ممنون متشکر رفیقققققق:cv:
الان هیچکی نظرش راجب دیزایر500 نگف
منم این چشمو گرفته
وان اس وی شیکه؟هنگ نمیکنه؟ایراد انتن دهی نداره جاهای غیرمعمول؟
یه سوالم اینکه بنظرتون tftبهتره یا s.lcd???

دیزایر 500 به نظر گوشی خوبی میاد.مشخصاتشو دیدم.جالب بود.قیمتشو هم نمیدونم.ولی فک کنم هم قیمت های desire 600 باشه.اگه قیمتاشون بهم نزدییکه desire 600 بگیری خیلی بهتر و قوی تره
وان اس وی گوشی خیلی شیک و زیبا و با کیفیتیه.امتحان خودشم پس داده.دیزایر 500 چون جدید اومده هنوز مشخص نشده که چن مرده حلاجه و ارزش این قیمتو داره یا نه
در مورد کیفیت صفحه ها به ترتیب میشه به ترتیب زیر از بهترین تا بدترین رتبه بندی کرد:
1-led backlight lcd+ips
2-super amoled
3-super lcd
4-led backlight lcd
5-lcd+ips
6-lcd
7-tft
از نظر زاویه دید :
1-(led backlight lcd+ips (retina
2-super lcd
3-super amoled
4-lcd+ips
5-led backlight lcd
6-lcd
7-tft

reza0421
23-09-2013, 15:54
دیزایر 500 به نظر گوشی خوبی میاد.مشخصاتشو دیدم.جالب بود.قیمتشو هم نمیدونم.ولی فک کنم هم قیمت های desire 600 باشه.اگه قیمتاشون بهم نزدییکه desire 600 بگیری خیلی بهتر و قوی تره
وان اس وی گوشی خیلی شیک و زیبا و با کیفیتیه.امتحان خودشم پس داده.دیزایر 500 چون جدید اومده هنوز مشخص نشده که چن مرده حلاجه و ارزش این قیمتو داره یا نه
در مورد کیفیت صفحه ها به ترتیب میشه به ترتیب زیر از بهترین تا بدترین رتبه بندی کرد:
1-led backlight lcd+ips
2-super amoled
3-super lcd
4-led backlight lcd
5-lcd+ips
6-lcd
7-tft
از نظر زاویه دید :
1-(led backlight lcd+ips (retina
2-super lcd
3-super amoled
4-lcd+ips
5-led backlight lcd
6-lcd
7-tft

ممنوووووون رفیق
همه چیو تموم کردی.پس تی اف تی داغونه :))
HTC Amaze 4Gاین چطوره؟؟؟اصن موجوده؟میاد ایران؟قیمتش پایینتر از 800 بود ..سی پی یوشم ک قوی تراز همه ایناس!
وان اس وی بهتره در کل یا مینی 3؟
شما بودی کدومو میخریدی؟
دیزایر 500 قیمتش 850 ایناس

RedDragonA
23-09-2013, 16:01
نظر من اينه كه صبر كني تا قيمتا خوب بياد پايين .
ولي الان ميتونيد افزايش بودجه بديد تا Xperia SP خيلي خوب ود حرف نداشت.
S2 plus هم خوبه صفحه SuperAmoLED دوربين خوب سخت افزار مناسب ...
Galaxy Win هم بدك نيست 4 هسته اي رم 1 دوربين نسبتا خوب صفحه بزرگ
...

reza0421
23-09-2013, 16:10
نظر من اينه كه صبر كني تا قيمتا خوب بياد پايين .
ولي الان ميتونيد افزايش بودجه بديد تا Xperia SP خيلي خوب ود حرف نداشت.
S2 plus هم خوبه صفحه SuperAmoLED دوربين خوب سخت افزار مناسب ...
Galaxy Win هم بدك نيست 4 هسته اي رم 1 دوربين نسبتا خوب صفحه بزرگ
...

ممنون دادا
اینا قیمتشون حدود 800؟
نه دیه فوقش 850 بدم.
مرسی ک گفتی.تا کی صب کنم؟صبرم زیاده فقط بیاد پایین خوبه..تا چقد افت میکنه؟

Son Of Artaxerxes
23-09-2013, 16:14
ممنوووووون رفیق
همه چیو تموم کردی.پس تی اف تی داغونه :))
HTC Amaze 4Gاین چطوره؟؟؟اصن موجوده؟میاد ایران؟قیمتش پایینتر از 800 بود ..سی پی یوشم ک قوی تراز همه ایناس!
وان اس وی بهتره در کل یا مینی 3؟
شما بودی کدومو میخریدی؟
دیزایر 500 قیمتش 850 ایناس

tft که تو محصولات سونی هس چون براویا انجین داره کیفتش خیلی خوب میشه ولی tft خالی خیلی داغونه.به قوله یکی از دوستام صفحه تی تف تی مثه منشوره.از هر زاویه ای نگاش کنی فقط یه رنگو نشون میده :ca:
در مورد htc amaze هم باید بگم این گوشی بار اپراتور t-mobile بود ولی یه تعداد محدود انلاک شدشو اوردن تو ایران.باید دنبالش بگردی تا گیر بیاد.ولی اگه گیر اومد حتما بخرش.خیلی خوشکله.ولی یه چیو بگم اگه خریدیش باید قید ساپورتشو بزنی.چون اچ تی سی فقط 18 ماه گوشیاشو ساپورت میکنه که مال امیز تموم شده و تا اندورید 4 بیشتر براش نیومده
بین اس وی و اس3 مینی انتخاب سلیقه ای هس
اگه دنبال یه گوشی شیک با کیفیت و سخت افزار خوب و صفحه نمایش با کیفیت خیلی خوب و زاویه دید فوق العاده هسی اس وی خیلی خوبه
اگه دنبال یه گوشی با کیفیت خوب سخت افزار قوی صفحه نمایش با کیفیت عالی زاویه دید خوب اس 3 مینی خیلی خوبه

میتونی یه نگاهی هم به اکسپریا ال بندازی . اونم گوشی محشر و فوق العاده شیکی هس.,ولی متاسفانه براویا انجین نداره و کیفیت صفحش معمولیه

™EXITMOOD
23-09-2013, 16:20
دوست من اگر می تونی کمی صبر کنی سونی اکسپریا v و sp شاید نزدیک شه به بودجه شما.. الان دورو برای 1 تومن قیمت دارن. اما واقعا تو این رنج به نظر من بهترین گزینه هان.. ساپورت رسمی هم دارن. اما کلا ساپورت غیر رسمی محصولات Htc بهتر از محصولات میاد رده ی سونیه.. (البته Vو tx پرچم دارهای 2012 سونی بودن) به هر حال انتخاب با شماست اما با توجه به نیازهات از خرید هر کدوم از اون دو مورد که عرض کردم پشیمون نمی شی...

abbas.ir
23-09-2013, 16:24
سلام به همه
دوست عزیز one sv مشکل آنتن دهی و وای فای و ... نداره ومن شخصا راضیم. میتونی یه کرنل نصب کنی تا فرکانس رو تا ۱.۵۶ بالا ببری که فشاری هم به پردازنده نماره چون تو سایت کوآلکام برای مدل s4plus فرکانس رو ۱.۶ نوشته.

tft که تو محصولات سونی هس چون براویا انجین داره کیفتش خیلی خوب میشه ولی tft خالی خیلی داغونه.به قوله یکی از دوستام صفحه تی تف تی مثه منشوره.از هر زاویه ای نگاش کنی فقط یه رنگو نشون میده :ca:
در مورد htc amaze هم باید بگم این گوشی بار اپراتور t-mobile بود ولی یه تعداد محدود انلاک شدشو اوردن تو ایران.باید دنبالش بگردی تا گیر بیاد.ولی اگه گیر اومد حتما بخرش.خیلی خوشکله.ولی یه چیو بگم اگه خریدیش باید قید ساپورتشو بزنی.چون اچ تی سی فقط 18 ماه گوشیاشو ساپورت میکنه که مال امیز تموم شده و تا اندورید 4 بیشتر براش نیومده
اگه دنبال یه گوشی شیک با کیفیت و سخت افزار خوب و صفحه نمایش با کیفیت خیلی خوب و زاویه دید فوق العاده هسی اس وی خیلی خوبه
اگه دنبال یه گوشی با کیفیت خوب سخت افزار قوی صفحه نمایش با کیفیت عالی زاویه دید فوق العاده خوب اس 3 مینی خیلی خوبه

میتونی یه نگاهی هم به اکسپریا ال بندازی . اونم گوشی محشر و فوق العاده شیکی هس.,ولی متاسفانه براویا انجین نداره و کیفیت صفحش معمولیه
دوست عزیز خاله من s3 mini داره و اصلا با وان اس وی قابل مقایسه نیست. قیافه که سلیقه ایه ولی سختافزار وان اس وی خیییییلی بهتره. صفحه نمایش هم همین طور که خودتون گفتید برای اچ تی سی خیلی بهتره.
موفق باشید

reza0421
23-09-2013, 16:25
اگه دنبال یه گوشی با کیفیت خوب سخت افزار قوی صفحه نمایش با کیفیت عالی زاویه دید فوق العاده خوب اس 3 مینی خیلی خوبه

پس اینطور :ca:
نه اگه ساپورت نشه امیز رو بیخیال میشم
بنظرت وان اس وی بهتره یا مینی3؟ زاویه دید برام مهم نیس رنگ ها مهه
شیک بودن.سخت افزار خوب ک هنگ نکنه.انتن دهیش قوی تر باشه.و باتری و جنس بدنه.با توجه به اینا کدومو بردارم؟:dz:

Son Of Artaxerxes
23-09-2013, 16:30
راسی اینو یادم رفت تو این رنج اکسپریا پی هم هس که گوشی فوق العاده خوبیه و ساپورتشم عالیه رسمی تا 4.1.2 ابدیتش کردن.کیفیت صفحش خیلی خوبه و چیزی کمتر از اس 3 مینی نداره.سی پی یوش خیلی قویه ولی جی پی یوش معرکست.صفحه 4 اینچی با کیفیت و دوربین 8 عالی داره.بهش فک کن
گوشی مردی هس
یه گوشی دیگه هم تو ایند رنج هس که دیگه قدیمی شده ولی هنوزم جز گوشی های خوبه.گلکسی اس ادونس.سخت افزارش خیلی خوبه.تا 4.1 ابدیت شده و دیگه فک نکنم رسمی بیشتر از اینا ابدیت شه.صفحه امولد داره و کیفیتشم خوبه

Son Of Artaxerxes
23-09-2013, 16:43
از لحاظ شیک بودن به ترتیب میشه بگی
1-iphone
2-htc
3-sony
4-samsong
5 lg
اینو همه همه میدونن کیفیت و زیبایی گوشی های اچ تی سی خیلی بالاس
در مورد هنگ نکردن باید بگم که کل گوشی های اندوریدی حتی اس4 یه حالت مکس و به اصطلاح سکته توشون هس و تا کل برنامه اندروید و بیسشو خود گوگل عوض نکنه حل بشو نیس.خوب گوشی هم هرچی ضعیفتر باشه این حالت سکته بیشتر احساس میشه.این دو گوشی از لحاظ قدرت پردازش در یه حدن و نمیشه زیاد بینشون فرق قایل شد ولی تجربه نشون داده معماری سی پی یو کریات بهتر از کرتکس رو اندروید جواب میده.پس اس وی با یکم اختلاف بهتره
انتن دهی همه گوشی ها این روزا مثله همه و در یه حدن.نمیشه بینشون فرق قایل شد
باطری اس وی از نظر عددی قوی تره ولی در عمل اس مینی بهتره.اونم به خاطر یه دلیله فقط.به خاطر اینه که اس وی سنس 4 پلاس داره که مصرف باطریش بیشتر از تاچویزه سامسونگه
در مورد صفحه تو تاپیک قبلی گفتم که کیفیت سوپرامولد از نظر چشمی بهتره.چونکه رنگ ها رو اشباه میکنه که بعد یه مدت دلتو میزنه و دنبال رنگ های طبیعی میری.سوپر ال سیدی چیزی بین اشباه و طبیعی نشون میده.به اصطلاح نه سیخو میسوزونه نه کبابو

reza0421
23-09-2013, 16:46
دوست من اگر می تونی کمی صبر کنی سونی اکسپریا v و sp شاید نزدیک شه به بودجه شما.. الان دورو برای 1 تومن قیمت دارن. اما واقعا تو این رنج به نظر من بهترین گزینه هان.. ساپورت رسمی هم دارن. اما کلا ساپورت غیر رسمی محصولات Htc بهتر از محصولات میاد رده ی سونیه.. (البته Vو tx پرچم دارهای 2012 سونی بودن) به هر حال انتخاب با شماست اما با توجه به نیازهات از خرید هر کدوم از اون دو مورد که عرض کردم پشیمون نمی شی...
ممنونم
:df:
برای صبر مشکلی ندارم حتی چن ماه
چقد میاد پایین؟تا کی؟
اره از وی زیاد تعریف شنیدم

reza0421
23-09-2013, 16:48
سلام به همه
دوست عزیز one sv مشکل آنتن دهی و وای فای و ... نداره ومن شخصا راضیم. میتونی یه کرنل نصب کنی تا فرکانس رو تا ۱.۵۶ بالا ببری که فشاری هم به پردازنده نماره چون تو سایت کوآلکام برای مدل s4plus فرکانس رو ۱.۶ نوشته.

دوست عزیز خاله من s3 mini داره و اصلا با وان اس وی قابل مقایسه نیست. قیافه که سلیقه ایه ولی سختافزار وان اس وی خیییییلی بهتره. صفحه نمایش هم همین طور که خودتون گفتید برای اچ تی سی خیلی بهتره.
موفق باشید

فرکانس چیو داداش؟
من سیمبیان دارم الان سی 7.انتنش میپره رو اعصابمه!
خوبه پی وان اس وی پرچمش بالاس:do:

reza0421
23-09-2013, 16:50
راسی اینو یادم رفت تو این رنج اکسپریا پی هم هس که گوشی فوق العاده خوبیه و ساپورتشم عالیه رسمی تا 4.1.2 ابدیتش کردن.کیفیت صفحش خیلی خوبه و چیزی کمتر از اس 3 مینی نداره.سی پی یوش خیلی قویه ولی جی پی یوش معرکست.صفحه 4 اینچی با کیفیت و دوربین 8 عالی داره.بهش فک کن
گوشی مردی هس
یه گوشی دیگه هم تو ایند رنج هس که دیگه قدیمی شده ولی هنوزم جز گوشی های خوبه.گلکسی اس ادونس.سخت افزارش خیلی خوبه.تا 4.1 ابدیت شده و دیگه فک نکنم رسمی بیشتر از اینا ابدیت شه.صفحه امولد داره و کیفیتشم خوبه
اکسپریا پی نه.چون رم نمیخوره!
ادونسد هم ک شیک نیس زیاد.اچ تی سی سرتره.مرسی:df:

reza0421
23-09-2013, 16:53
1-iphone
2-htc
3-sony
4-samsong
5 lg
در مورد هنگ نکردن باید بگم که کل گوشی های اندوریدی حتی اس4 یه حالت مکس و به اصطلاح سکته توشون هس و تا کل برنامه اندروید و بیسشو خود گوگل عوض نکنه حل بشو نیس.خوب گوشی هم هرچی ضعیفتر باشه این حالت سکته بیشتر احساس میشه.این دو گوشی از لحاظ قدرت پردازش در یه حدن و نمیشه زیاد بینشون فرق قایل شد ولی تجربه نشون داده معماری سی پی یو کریات بهتر از کرتکس رو اندروید جواب میده.پس اس وی با یکم اختلاف بهتره
باطری اس وی از نظر عددی قوی تره ولی در عمل اس مینی بهتره.اونم به خاطر یه دلیله فقط.به خاطر اینه که اس وی سنس 4 پلاس داره که مصرف باطریش بیشتر از تاچویزه سامسونگه
در مورد صفحه تو تاپیک قبلی گفتم که کیفیت سوپرامولد از نظر چشمی بهتره.چونکه رنگ ها رو اشباه میکنه که بعد یه مدت دلتو میزنه و دنبال رنگ های طبیعی میری.سوپر ال سیدی چیزی بین اشباه و طبیعی نشون میده.به اصطلاح نه سیخو میسوزونه نه کبابو
ایول دوست من:ab: مرسی از راهنماییت.
اره انتن دهی در یه حده ولی سی 7 دارم انتنش موقع مکالمه میپره صدا قط میشه اصن دلیل عوض کردنمم همینه!
برا همین میخوام دیگه این مشکلو نداشته باشه گوشی ایندم!:bz:
پس سی پی یوش بهتره :by: ایول.
اره منم از رنگ بندی جیغ خوشم نمیاد موافقم باهات

Son Of Artaxerxes
23-09-2013, 17:11
اینو بدون تو این رنج قیمت قوی ترین گوشی وان اس وی هس بعدش وان اس
اگه دنبال صفحه امولد با کارکردی شبیه به اس وی هسی وان اس خوبه.وان اس هم قدیمی تره هم ضعیفتر.وان اس باطری .سی پی یو و جی پی یو ضعیفتری داره و مموری نمیخوره.تنها خوبی وان اس بدنه باریکتر .جنس بدنش که ازسرامیک پولاریزه شده(به صفحه سرامیکی 10000 امپر برق وارد میکنن.روش یه لایه با خاصیت شبیه الومینیوم تشکیل میشه) هس و شیکتر بودنه

™EXITMOOD
23-09-2013, 17:26
ممنونم
:df:
برای صبر مشکلی ندارم حتی چن ماه
چقد میاد پایین؟تا کی؟
اره از وی زیاد تعریف شنیدم

والا تو همین یک ماه اخیر به طور متوسط از گوشی هایی با قیمت بین 1 تا 1200، 100 تومنی کم شده، البته وی تا سه جهار ماه پیش دور و برای 1400 بود. به هر حال اون قیمت حبابی که به واسطه نواسان دلار به وجود اومده بود، الان داره می شکنه... در هر صورت شاید V رو تا 900 بشه تا 15 روز دیگه تهیه کرد... آقا جابر برا فروش قرار داده می تونی یه قیمت ازش بگیری، کلا یه مشاوره بگیر ازش برای قیمت ها.. V رو چون خودم تست و انتخاب کردم کاملا مطمئنم و به چند نفر دیگه هم پیشنهاد دادم که کاملا راضی بود.. به شدت خوش دست و ظریفه و کیفیت ساختش رو به راحتی می تونی با دیدنش تشخیص بدی... (البته موقع خرید دقت کن که پنل اسکرینش مال سونی باشه و نه شارپ، شارپ کمتره اما تو بازار هست، من ندیدم اما بعضی از بچه های سایت متذکر شدند و گویا برخی فروشنده ها هم نمی گن و می فروشن.. ) sp هم خوبه، جدیدتره cpu و gpu قوی تری داره اما دوربنش ضعیفتره و کمی وزنش بیشتر، تراکم پیکسلی اسکرینش هم کمتر از v هست (البته اسکرین وی 4.3 هست اس پی گمونم 4.6) ولی هر دو اچ دی هستن و زنده بودن رنگ ها و زاویه ی دید خوبی دارن.. کلا کیفیت صفحه نمایششون عالیه... در ضمن هر دو کاملا ضد آب هستن و به راحتی بگیرشون زیر شیر آب (وی رو خودم تست کردم :4: ) تا عمق 1 متری هم تو استخر یه نیم ساعتی مثل بنز کار می کنه :4: دیگه خود دانی

maxomid
23-09-2013, 19:18
1-iphone
2-htc
3-sony
4-samsong
5 lg

از کی تا حالا سامسونگ طراحی و کیفیت بدنه گوشی هاش از ال جی بهتر شده؟؟؟!!!!!!!!

در مورد نمایشگر هم ببینید هر کس یک نوع نمایشگری رو میپسنده...نمیشه گفت فلان نمایشگر بهترینه...
من به شخصه نمایشگرهای superamoled رو‌مثلا زیاد نمیپسندم، چند رنگها گرچه جذاب اما غیر واقعی و اغراق امیز هست!!!!
اما خیلی ها مجذوبش رنگهاش میشن

sent from my Ainol Crystal

reza0421
23-09-2013, 22:48
اینو بدون تو این رنج قیمت قوی ترین گوشی وان اس وی هس بعدش وان اس
اگه دنبال صفحه امولد با کارکردی شبیه به اس وی هسی وان اس خوبه.وان اس هم قدیمی تره هم ضعیفتر.وان اس باطری .سی پی یو و جی پی یو ضعیفتری داره و مموری نمیخوره.تنها خوبی وان اس بدنه باریکتر .جنس بدنش که ازسرامیک پولاریزه شده(به صفحه سرامیکی 10000 امپر برق وارد میکنن.روش یه لایه با خاصیت شبیه الومینیوم تشکیل میشه) هس و شیکتر بودنه

وان اس ک قوی تره سی پی یوش!
تازه قیمتشم بالاتره 900 به بالاس
بهرحال ممنون دادا

reza0421
23-09-2013, 22:52
والا تو همین یک ماه اخیر به طور متوسط از گوشی هایی با قیمت بین 1 تا 1200، 100 تومنی کم شده، البته وی تا سه جهار ماه پیش دور و برای 1400 بود. به هر حال اون قیمت حبابی که به واسطه نواسان دلار به وجود اومده بود، الان داره می شکنه... در هر صورت شاید V رو تا 900 بشه تا 15 روز دیگه تهیه کرد... آقا جابر برا فروش قرار داده می تونی یه قیمت ازش بگیری، کلا یه مشاوره بگیر ازش برای قیمت ها.. V رو چون خودم تست و انتخاب کردم کاملا مطمئنم و به چند نفر دیگه هم پیشنهاد دادم که کاملا راضی بود.. به شدت خوش دست و ظریفه و کیفیت ساختش رو به راحتی می تونی با دیدنش تشخیص بدی... (البته موقع خرید دقت کن که پنل اسکرینش مال سونی باشه و نه شارپ، شارپ کمتره اما تو بازار هست، من ندیدم اما بعضی از بچه های سایت متذکر شدند و گویا برخی فروشنده ها هم نمی گن و می فروشن.. ) sp هم خوبه، جدیدتره cpu و gpu قوی تری داره اما دوربنش ضعیفتره و کمی وزنش بیشتر، تراکم پیکسلی اسکرینش هم کمتر از v هست (البته اسکرین وی 4.3 هست اس پی گمونم 4.6) ولی هر دو اچ دی هستن و زنده بودن رنگ ها و زاویه ی دید خوبی دارن.. کلا کیفیت صفحه نمایششون عالیه... در ضمن هر دو کاملا ضد آب هستن و به راحتی بگیرشون زیر شیر آب (وی رو خودم تست کردم :4: ) تا عمق 1 متری هم تو استخر یه نیم ساعتی مثل بنز کار می کنه :4: دیگه خود دانی

باشه من یک ماه صب میکنم تا بیاد پایین اگه شد وی میگیرم.اگه نشد وان اس وی >خوبه>؟
بنز زیر آب کار میکنه؟ :دی:ca:
صفه نمایش فوقش 4.3نه بیشتر.برام زاویه دیدمهم نیس چون نمیخوام ک دوستان اسمسامو جواب بدن:ca: کیفیت و رنگ بندیش خوب باشه ردیفه
مرسیتم چشم:df:

Son Of Artaxerxes
23-09-2013, 23:57
وان اس ک قوی تره سی پی یوش!
تازه قیمتشم بالاتره 900 به بالاس
بهرحال ممنون دادا

وان اس کلاک سی پی یوش بالاس فقط. ولی اس وی از سی پی یو یه نثل بعد وان اس استفاده میکنه. برا همین با کلاک سی پی یو پایین تر بهتر از وان اس هس. بهت اینجور بگم که وان اس وی نمونه بهینه سازی شده و ارتقا یافته و جدید تر وان اس هس
اگه بتونی صب بدی تا وی به بودجت برسه خیلی خوبه. با همین بودجه یه گوشی بهتر و قوی تر و شیک تر و زیباتر گیرت میاد.کلا هم گوشی های سونی زاویه دید خوبی ندارن و مناسب شما هس:thumbup:

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk 2

™EXITMOOD
24-09-2013, 00:37
باشه من یک ماه صب میکنم تا بیاد پایین اگه شد وی میگیرم.اگه نشد وان اس وی >خوبه>؟
بنز زیر آب کار میکنه؟ :دی:ca:
صفه نمایش فوقش 4.3نه بیشتر.برام زاویه دیدمهم نیس چون نمیخوام ک دوستان اسمسامو جواب بدن:ca: کیفیت و رنگ بندیش خوب باشه ردیفه
مرسیتم چشم:df:

اتفاقا یه چیزی بگم اشتباه نکن.. زاویه دید واقعا مهمه... نخستین چیزی که باعث می شه کار با گوشی بهت لذت بده همین زاویه دیده... اگر بد باشه واقعا می زنه تو ذوقت... به هر حال زاویه دید این گوشی ها خوبه.. One sv هم گوشیه خوبیه... قیمت ندارم اما کلا htc هم محصولاتش با کیفیته... از لحاظ رنگ و کیفیت صفحه هم هر دوی اینها در یک سطح هستند و واقعا عالین..

reza0421
24-09-2013, 00:40
وان اس کلاک سی پی یوش بالاس فقط. ولی اس وی از سی پی یو یه نثل بعد وان اس استفاده میکنه. برا همین با کلاک سی پی یو پایین تر بهتر از وان اس هس. بهت اینجور بگم که وان اس وی نمونه بهینه سازی شده و ارتقا یافته و جدید تر وان اس هس
اگه بتونی صب بدی تا وی به بودجت برسه خیلی خوبه. با همین بودجه یه گوشی بهتر و قوی تر و شیک تر و زیباتر گیرت میاد.کلا هم گوشی های سونی زاویه دید خوبی ندارن و مناسب شما هس:thumbup:

مرسی داداش ک وقت میزاری :df: خیلی گلی
داداش راستیتش شاید مسخره باشه ولی از گوشیای سونی خوشم نمیاد.یعنی در این حد ک حاضرم همین اس وی رو بگیرم اما سونی نگیرم!
زیاد تعریف شنیدم از اکسپریا وی...
ولی نمیدونم چرا خوشم نمیاد از نزدیک دیدم ..
واقعا اگه شما میگی بهتره باشه..ولی اگه وان اس وی ایرادی نداره و شیکه و جنس ...راستی جنس بندش چیه؟:ca: همینو بگیرم..
الان نوکیا سی 7 دارم خیلی بنظرم شیکه ...شیک بودن برام مهمه.واقعا حیفم میاد میفروشم اینو...اما خب اندروید بهتره

reza0421
24-09-2013, 00:43
اتفاقا یه چیزی بگم اشتباه نکن.. زاویه دید واقعا مهمه... نخستین چیزی که باعث می شه کار با گوشی بهت لذت بده همین زاویه دیده... اگر بد باشه واقعا می زنه تو ذوقت... به هر حال زاویه دید این گوشی ها خوبه.. One sv هم گوشیه خوبیه... قیمت ندارم اما کلا htc هم محصولاتش با کیفیته... از لحاظ رنگ و کیفیت صفحه هم هر دوی اینها در یک سطح هستند و واقعا عالین..

مرسی رفیق:ab: اون زاویه دیدو شوخی کردم:do: ولی راس میگی همینطوره...بنظر تو وان اس وی رو بخرم پشیمون نمیشم ک چیز دیگه ای نخریدم؟
جای من بودی چیکار میکردی؟:dg:

Son Of Artaxerxes
24-09-2013, 01:46
مرسی رفیق:ab: اون زاویه دیدو شوخی کردم:do: ولی راس میگی همینطوره...بنظر تو وان اس وی رو بخرم پشیمون نمیشم ک چیز دیگه ای نخریدم؟
جای من بودی چیکار میکردی؟:dg:

فعلا که دلار داره میاد پایین. بزار یه مدت بگذره و ببین قیمت دلار چهقد میاد پایین.اگه ارزون تر شه میتونی با این پولت گوشی بهتر بخری.یه وقت دیدی اس۳ شد ۹۰۰.اون وقت دلت نمیسوزه چرا صبر ندادی؟ اگه اجله داری قید ارزون تر شدن و گوشی نصبتا بهترو بزن و اس وی بگیر. اینم گوشی خیلی خوبیه. دسه کمش نگیر

reza0421
24-09-2013, 01:59
فعلا که دلار داره میاد پایین. بزار یه مدت بگذره و ببین قیمت دلار چهقد میاد پایین.اگه ارزون تر شه میتونی با این پولت گوشی بهتر بخری.یه وقت دیدی اس۳ شد ۹۰۰.اون وقت دلت نمیسوزه چرا صبر ندادی؟ اگه اجله داری قید ارزون تر شدن و گوشی نصبتا بهترو بزن و اس وی بگیر. اینم گوشی خیلی خوبیه. دسه کمش نگیر

اره رفیق
ممنون از راهنماییت
عجله ندارم.یه ماه صب کنیم ببینیم چی میشه :)
از دیزایر 500 هم چیزی دست گیرت شد بهم بگو ببینم چطوریاس:do: شاید بهتر باشه:by:

Son Of Artaxerxes
24-09-2013, 02:21
جنس بدنه اس وی پلاستیکه. ولی دورش یه نوار فلزی داره. کلا هم تو سایتا نوشتن جنس بدنش نصبت به قیمتش فوق العاده خوبه
در مورد دیزایر ۵۰۰ فعلا بررسی تخصصیش رو www.gsmarena.com قرار نگرفته. ولی به نظرم میاد جز سی پی یو بهتر و دوربین ۸ چیز دیگه ای نداره.حالا باید دید تو بررسیش چیکار میکنه و ایا واقعا از اس وی قویتره. تو همین سایت که گفتم بررسی تخصصی اس وی هس(البته به زبون انگلیسی)سایتی که ترجمش کرده باشه سراغ ندارم که معرفی کنم. میتونی بری بخونی. شاید عاشقش شدی.مال بقیه گوشی هم هس ولی فعلا دیزایر ۵۰۰ بررسی نکرده

reza0421
24-09-2013, 02:21
یه چیزی:dg:
وان اس وی سنسور ژیروسکوپ نداره:dg:
مگه برا بعضی بازیا این لازم نی؟؟؟؟
مهمه یا نه؟

reza0421
24-09-2013, 02:26
جنس بدنه اس وی پلاستیکه. ولی دورش یه نوار فلزی داره. کلا هم تو سایتا نوشتن جنس بدنش نصبت به قیمتش فوق العاده خوبه
در مورد دیزایر ۵۰۰ فعلا بررسی تخصصیش رو www.gsmarena.com قرار نگرفته. ولی به نظرم میاد جز سی پی یو بهتر و دوربین ۸ چیز دیگه ای نداره.حالا باید دید تو بررسیش چیکار میکنه و ایا واقعا از اس وی قویتره. تو همین سایت که گفتم بررسی تخصصی اس وی هس(البته به زبون انگلیسی)سایتی که ترجمش کرده باشه سراغ ندارم که معرفی کنم. میتونی بری بخونی. شاید عاشقش شدی.مال بقیه گوشی هم هس ولی فعلا دیزایر ۵۰۰ بررسی نکرده

اره دادا میرم سایت جی اسم ..
جی اسم .irفارسی میزاره اما هنوز نذاشته ترجمه اینو
مرسی میرم بخونم ببینم چیا دست گیرم میشه :))
این ژیروسکوپم بگو کجاها کاربرد داره مخلصم

Son Of Artaxerxes
24-09-2013, 02:30
راسش خود منم نمیدونم ژیروسکوپ دقیقا چیکار میکنه. ولی فک کنم میاد به کمک سنسور شتابسنج که موقع چرخیدن صفحه یا کنترل بازی ها. دقیق نمیدونم

reza0421
24-09-2013, 02:35
ژیرسکوپ میشه گفت سه بعدیه همون شتاب زنجه
مثلا توو بازیه مدرن کومبات بدرد میخوره...
مصرفای دیگشو نمیدونم
کسی میدونه راهنمایی کنه.اگه مهم رو گوشیه دیگه ای فک کنم.مینی3 داره این سنسورو