PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیمات Mms برای گوشیهای Uiq3 رو لطفا آموزش بدید

Armin1370
02-01-2008, 12:02
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

می خواستم خواهش کنم که یکی از دوستان آموزش کامل تنظیمات MMS ایرانسل رو آموزش بده،چون با امکانات جدیدی که ایرانسل داره می ده داشتن تنظیمات MMS لازمه.

ممنون می شم

Mohammad62
02-01-2008, 19:12
آرمین جان
ام ام اس قطعه و کار نمیکنه
پس وقت تلف کردنه در این باره
خدابیامرزه اون زمانی رو که چند تا mms زدیم

Armin1370
03-01-2008, 11:38
محمد جان الان خود ایرانسل داره یه سری امکانات آزمایشی MMS ارایه می ده.من هم نیاز به این تنظیمات دارم.

خواهشا یه 10 دقیقه از وقتت رو بذار و این تنظیمات رو اینجا آموزش بده تا هم مشکل من برطرف بشه و هم بقیه دوستان هر موقع نیاز داشتن به تنظیمات بیان اینجا و مشکلشون رو حل کنند.

ممنون می شم

Mohammad62
05-01-2008, 10:18
سلام به دوستان عزیز و آقا آرمین
نوشتن این آموزش مستلزم برقراری سرویس MMS از طرف ایرانسل هست
وقتی من تنظیمات رو بنویسم اما سرویس قابل دسترس نباشه که فایده ای نداره چون بالاخره اون تستی که خودم انجام دادم رو باید عکس ازش بزارم با پیغام هایی که میده.....
دیروز خیلی با گوشی کلنجار رفتم در این رابطه
در مورد سرویسهای آزمایشی هم که گفتید من تست کردم
درخواست یک لوگوی BMW کردم که بعد از چند دقیقه یک mms اومد اما نه یکی ام ام اس کامل
چون وقتی بازش میکردی مینوشت که تا 5 دقیقه آینده این لوگو برای شما دانلود میشه
در صورتی که ام ام اس این طور نیست و یک mms به طور کامل باید در گوشیتون باز بشه
پس نتیجه میگیریم بنا به علل نامعلومی mms بازی تعطیل !
و آقا آرمین شما هم میتونید با همین gprs فعال درخواست هاتون رو بدید

Armin1370
05-01-2008, 11:46
محمد جان پس اگه هر وقت تونستی از MMS استفاده کنی،حتما آموزش و نحوه تنظیماتش رو اینجا بذار.

تمام امیدم تویی

ممنون

SEAH_Seyamak
04-02-2008, 19:15
سلام دوستان.
این روش که من میگم احتمالا بلد باشین. ولی خوب تکرارش خالی از لطف نیست.
برای تنظیمات gprs و mms کافیه متن زیر رو به 2225 اس ام اس بزنید. یک sms حاوی تنظیمات برای گوشیتون ارسال میشه که کاملا به صورت اتوماتیکه.
روش کار به این صورته:
s sony ericsson p990i
یا:
s nokia n73

همونطور که مشاهده می کنید این تنظیمات کلی هستن و مختص گوشی خاصی نیستند.

فقط اینکه اگه گوشیتون p990 هست و در موقع دریافت پیام از ایرانسل از شما pin می خواد که باید چهارتا صفر وارد کنید.

به هیمین سادگی.
اما mms فعلا غیر فعاله.

ارادتمند

SEMPITERNAL
18-08-2008, 23:39
ببخشيد كه اين موضوع قديمي رو دوباره ميون كشوندم.
اگه امكانش هست يكي از دوستان آموزش تنظيمات و ارسال mms رو قرار بده!
ممنون!

® Ali
19-08-2008, 14:03
آقا کلا این ایرانول عزیز تنظیمات سونی اریکسون ها را نداره. زنگ زدم به ساپورتشون گفتم تنظیمات MMS برای W960 میخوام، گفت نداریم. گفتم P1، گفت نداریم. گفت W950، گفت نداریم. گفتم P990 هم ندارید؟ گفت نداریم! گفتم خسته نباشید! گفت سلامت باشید، به دفترچه گوشیتون مراجعه کنید. گفتم مرسی! ولی تنظیمات گوشی های دیگه را هم قبول می کنه، مثلا MOTO Z8 که UIQ هم هست. ولی این sms که به 2225 میزنیم برای تنظیمات GPRS هست. ولی نمی دونم چرا بعضی وقتها که می زنم خودش تنظیمات MMS را برام می فرسته! الانم تنظیمات MMS دارم (چون برای اعیاد MMS تبریک برام میاد) ولی یادم نیست از کجا اومده!
اون کد *140*3*6# را که می زنید برای شما می فرسته؟

SEMPITERNAL
23-08-2008, 13:15
نه.واسه من چيزي نميفرسته! چي بايد بفرسته؟!
MagNetAli جان لطفا كد رو يه بار ديگه از چپ به راست درست بنويس. چون اين كد رو اينجوري نميشه زد (تو اديتور متن به هم ريخته ذخيره شده)!
من S Sony Ericsson P990i رو هم به 2225 ميفرستم يه پيغام مياد كه نوشته تنضيمات GPRS , MMS, ... رو قبول ميكنيد؟!
من okay ميكنم! ولي هيچ جوري نمي تونم MMS بزنم! هر چي ميزنم ميره تو Outbox منتظر ميمونم ولي آخرش نميفرسته!
خواهشا يه نفر تنضيمات MMS رو اينجا بنويسه! خيلي واجبه!
واقعا عجيبه! يعني تو اين همه كاربر كسي نيست كه MMS رو گوشيش فعال باشه؟؟!
من تو قسمت MMS accounts بايد كدومو انتخاب كنم؟ اصلا چرا اينقدر زياد و شبيه به هم هستن؟؟!
راهنمايي كنيد!
http://i37.tinypic.com/iqbuw0.png http://i34.tinypic.com/xlw9id.png

irtng
24-08-2008, 09:16
*130*3*5#

Armin1370
25-12-2008, 22:30
آقا یکی پیدا نشد این آموزش mms رو درست بذاره اینجا؟؟؟؟؟؟؟