PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مایکل پیچر: PS4 در هنگام عرضه کنسول ها فروش بهتری نسبت به Xbox One خواهد داشت

unname47
29-09-2013, 22:00
http://uploadtak.com/images/t4421_XboxOnevsPS4_0011060.jpg

ارقام پیش فروش Xbox One و PS4 در حال حاضر به سطح بی سابقه ای رسیده است و از طرفی دیگر طرفداران کنجکاو هستند تا بدانند کدام یک از دو کنسول فروش فوق العاده ای خواهد داشت. اخیرا نیز آقای مایکل پیچر درباره این موضوع اضهاراتی داشته که در ادامه می توانید اظهارات او را بخوانید.
او اظهار داشت هرچند هر دو شرکت همه کنسول های آماده به عرضه خود را خواهند فروخت اما PS4 در هنگام عرضه به راحتی فروش بهتری نسبت به Xbox One خواهد داشت. هردو شرکت هر آنچه که فعلا در دست دارند را خواهند فروخت و من احتمال می دهم آنها بیش از یک میلیون کنسول آماده عرضه و فروش دارند.
او در ادامه در مورد ارقام پیش فروش Xbox One و PS4 گفت: سونی بیش از یک میلیون کنسول PS4 پیش فروش کرده و همه آنهارا در روز اول تحویل می دهد یعنی سونی در اوایل عرضه کنسول فروش بسیار خوبی خواهد کرد اما اگر شما به سایت آمازون بروید و بخواهید تا یک کنسول Xbox One پیش خرید کنید نمی توانید برای روز اول عرضه کنسول پیش خرید کنید چون مایکروسافت تحویل کنسول های پیش فروش شده را تا 31 دسامبر تضمین می کند پس سونی فروش بهتری نسبت به Xbox One خواهد داشت.
او اضافه کرد: من زمانی که شنیدم PS4 بیش از یک میلیون نسخه پیش فروش شگفت زده شدم و درباره این مسئله با Jack Tretton صحبت کردم که او گفت ما قصد داریم تا واحد های بیشتری نیز در هنگام عرضه بفروشیم.
او در آخر گفت : من فکر می کنم که در دو هفته اول PS4 یک و نیم میلیون و Xbox One یک میلیون بفروشند.

PardisGame