PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [AOSP] [4.3] پر سرعت، بدون باگ Pure Speed X

cruel
03-10-2013, 12:56
به نام حق

هدف در این رام سرعت، باتری و پایداریه..قابلیت کاستومایز چندانی نداره و به درد اونایی میخوره که دنبال یه رام سریع، سبک، بدون باگ و پایدار

هستن تا الان نسخه های زیادی ازش اومده و به مرز پختگی رسیده و باگهاش برطرف شده.. تصمیم گرفتم تاپیکش رو ایجاد کنم فقط توجه داشته

باشید بیس این رام JWRـه پس اگه خواستید کرنل رو عوض کنید ورژن صحیح رو انتخاب کنید

امکانات!!!

از این رام انتظار امکاناتی در حد cDroid یا BeanStalk یا حتی ParanoidAndroid نداشته باشید.. سعی شده فقط چندتا قابلیت کلیدی به سورس

گوگل اضافه بشه به هر حال لیست کامل امکانات تا این لحظه

(https://docs.google.com/document/d/1zje4sKvs8BT6lImPb5tgVWYpHlOOZhdUDSm0lesFWQA/edit)لیست کامل امکانات و تغییرات (https://docs.google.com/document/d/1zje4sKvs8BT6lImPb5tgVWYpHlOOZhdUDSm0lesFWQA/edit)

اینترفیس

از اونجایی که بیس این رام سورس گوگله ظاهرش تقریبات همون ظاهر استوکِ گوگله

پیشنهادات بنده:

لانچر نووا یا الجی.. ویجت آب و هوای Eye in Sky فایل منیجر ES explorer و فایل منیجر اختصاصی رام های CyanogenMod.. شماره گیری ExDialer

برنامه ی FauxClock برای کنترل کرنل و افزایش کیفیت صفحه نمایش برنامه ی GMD برای کنترل گوشی با ژست (به نظرم دوتای آخری رو حتما نصب کنید)

واسه کرنل پیشنهاد میکنم کرنل خودش رو دست نزنید چون با رام مچه.. خود دولوپر توصیه کرده عوض نکنید.. اما اگه خواستید عوض کنید کرنل
Purity نسخه ی JWR (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=43710351)بسیار کرنل خوبیه.. هم سریعه هم باتریش عالیه

یه نگاه هم به این تاپیک بندازید

ملزومات نکسوس 4 MUST HAVES (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3806860#post3806860)

لینک دانلود

-----------------------------------------------------------------------------

آخرین نسخه رام (http://www.androidfilehost.com/?w=devices&uid=23060877490000230)

دانلود جی اپس (http://www.androidfilehost.com/?a=show&w=files&flid=7776)
-----------------------------------------------------------------------------

http://wanamlite.com/wp-content/uploads/2012/06/pic.pngCM Team
http://wanamlite.com/wp-content/uploads/2012/06/pic.pngSlim Roms Team
http://wanamlite.com/wp-content/uploads/2012/06/pic.pngParanoidAndroid Team
http://wanamlite.com/wp-content/uploads/2012/06/pic.pngtemasek
http://wanamlite.com/wp-content/uploads/2012/06/pic.pngAOKP Team
http://wanamlite.com/wp-content/uploads/2012/06/pic.pngChameleonOS
http://wanamlite.com/wp-content/uploads/2012/06/pic.pngDer_schubi
http://wanamlite.com/wp-content/uploads/2012/06/pic.pngAnd Many More...

Github (https://github.com/cristianomatos)

نسخه ی اندروید: 4.3 Jellybean
پایه: AOSP

مشخصات این نسخه
حالت: پایدار

تاریخ ساخته شدن 2013-08-04
آخرین آپدیت 2013-09-30

-----------------------------------------------------------------------

vaez666
03-10-2013, 13:06
سلام
من دنبال یه رام میگردم که تا موقعی که 4.4 میاد باهاش کار کنم اهل عوض کردن رام هم نیستم پایداری برام خیلی مهمه .این رام چطوره ؟میشه باهاش بدون دردسر یه ماهی سر کرد ؟
امکاناتی مثل pie شفاف کردن استاتوس و ناوبار و کوچک کردن ناو بار رو داره ؟
به نظرتون بین این و کاتالیسم و استوک کدوم از نظر پایداری و سرعت بهتره ؟خواهش میکنم جواب کامل بدین خسته شدم از بس دنبال رام گشتم
راستی چند روز پیشمیخواستم دانلودش کنم تا 94 مگابایت دانلود شد بعد قطع شد با دانلودر کروم . چون با دانلود منیجر نمیشد دوبار هم امتحان کردم هر بار تا 94 مگ دانلود شد نظری در این مورد ندارین
ممنون

cruel
03-10-2013, 13:31
سلام
من دنبال یه رام میگردم که تا موقعی که 4.4 میاد باهاش کار کنم اهل عوض کردن رام هم نیستم پایداری برام خیلی مهمه .این رام چطوره ؟میشه باهاش بدون دردسر یه ماهی سر کرد ؟
امکاناتی مثل pie شفاف کردن استاتوس و ناوبار و کوچک کردن ناو بار رو داره ؟
به نظرتون بین این و کاتالیسم و استوک کدوم از نظر پایداری و سرعت بهتره ؟خواهش میکنم جواب کامل بدین خسته شدم از بس دنبال رام گشتم
راستی چند روز پیشمیخواستم دانلودش کنم تا 94 مگابایت دانلود شد بعد قطع شد با دانلودر کروم . چون با دانلود منیجر نمیشد دوبار هم امتحان کردم هر بار تا 94 مگ دانلود شد نظری در این مورد ندارین
ممنون
راجع به پایداری بهت تضمین میدم درحد استوک پایداره و مشکل خاصی نداره اما از نظر سرعت بهتر از اون دوتاس
واسه دانلود با دانلود منیجر، اول با کروم دانلود کن بعد آدرسشو تو دانلود منیجر کپی کن

vaez666
03-10-2013, 14:41
با تشکر از محمد عزیز به خاطر معرفی رام و راهنمایی هاشون
فیدبک :
سرعتش فوق العاده بالاس
امکاناتش بسیار کمه که البته به نظر من خیلی خوبه و فقط امکانات خاصی که در اندروید خام وجودشون لازم بود اضافه شده
در مورد باتری هم تست کردم اطلاع میدم

موفق باشید

ویرایش : بنچمارک با کرنل فرانکو 188 و min 384 , max 1512 و حدود 50 برنامه نصبی شد 20291
مصرف باتری هم به نظرم خوبه البته باید حداقل یه سیکل کار کنه ولی تا الان از سیانوژن مصرفش کمتره

cruel
03-10-2013, 19:34
با تشکر از محمد عزیز به خاطر معرفی رام و راهنمایی هاشون
فیدبک :
سرعتش فوق العاده بالاس
امکاناتش بسیار کمه که البته به نظر من خیلی خوبه و فقط امکانات خاصی که در اندروید خام وجودشون لازم بود اضافه شده
در مورد باتری هم تست کردم اطلاع میدم

موفق باشید

ویرایش : بنچمارک با کرنل فرانکو 188 و min 384 , max 1512 و حدود 50 برنامه نصبی شد 20291
مصرف باتری هم به نظرم خوبه البته باید حداقل یه سیکل کار کنه ولی تا الان از سیانوژن مصرفش کمتره

خواهش میکنم.. :bf:
فقط یه چیزی.. درمورد باتری باید عرض کنم که باتری بیشتر یه مسئله ایه که به کرنل بستگی داره.. آنچنان ربطی به رام نداره
مگه اینکه رام یه امکانات خاصی داشته باشه که از CPU یا GPU استفاده کنه.. یه چیز دیگه.. خیلی حیفه که رو این رام کرنل فرانکو رو زدی
سرعتش به مراتب از کرنل استوک و کرنل Purified که معرفی کردم پایین تره.. بعلاوه ی اینکه حتی مصرف باتریش هم به خوبی Purified نیست

vaez666
03-10-2013, 20:32
خواهش میکنم.. :bf:
فقط یه چیزی.. درمورد باتری باید عرض کنم که باتری بیشتر یه مسئله ایه که به کرنل بستگی داره.. آنچنان ربطی به رام نداره
مگه اینکه رام یه امکانات خاصی داشته باشه که از CPU یا GPU استفاده کنه.. یه چیز دیگه.. خیلی حیفه که رو این رام کرنل فرانکو رو زدی
سرعتش به مراتب از کرنل استوک و کرنل Purified که معرفی کردم پایین تره.. بعلاوه ی اینکه حتی مصرف باتریش هم به خوبی Purified نیست

اخه نمیدونستم صفحه نمایش رو با کرنلهای دیگه چجوری کالیبره کنم این برنامه های faux و trick خیلی پیچیدن ممنون میشم روش کالیبره کردن صفحه در کرنلهای دیگه رو توضیح بدین
کدوم کرنل رو نصب کنم که هم مصرفش مناسب باشه هم عملکرد

cruel
03-10-2013, 21:18
اخه نمیدونستم صفحه نمایش رو با کرنلهای دیگه چجوری کالیبره کنم این برنامه های faux و trick خیلی پیچیدن ممنون میشم روش کالیبره کردن صفحه در کرنلهای دیگه رو توضیح بدین
کدوم کرنل رو نصب کنم که هم مصرفش مناسب باشه هم عملکرد
واسه FauxClock خیلی ساده به منوی Screen برو و از بین پروفایل های صفحه اونی که میپسندی انتخاب کن.. (archmag good color رو پیشنهاد میکنم)
و درمورد کرنل، یکی Franco plus رو پیشنهاد میکنم یکی Purified.. و یکی هم کرنل فابریک همین رام که دولوپر توصیه کرده همینو استفاده کنید

vaez666
03-10-2013, 21:37
واسه FauxClock خیلی ساده به منوی Screen برو و از بین پروفایل های صفحه اونی که میپسندی انتخاب کن.. (archmag good color رو پیشنهاد میکنم)
و درمورد کرنل، یکی Franco plus رو پیشنهاد میکنم یکی .. و یکی هم کرنل فابریک همین رام که دولوپر توصیه کرده همینو استفاده کنید

ممنون محمد عزیز . شرمنده زیاد مزاحمتون شدم
کرنل Purified رو نصب کردم فقط یک نکته
کرنل Purified ورژن 175 لود نمیشه و در تاپیکش در xda هم گفته شده مشکل بوت نشدن داره دوستان ورژن 172 استیبل رو دان کنید

ویرایش : این رام فوق العاده با کرنل purfied در antutu بنچمارک 21406 داد

حتما این رام فوق العاده رو تست کنید

cruel
04-10-2013, 14:07
ممنون محمد عزیز . شرمنده زیاد مزاحمتون شدم
کرنل Purified رو نصب کردم فقط یک نکته
کرنل Purified ورژن 175 لود نمیشه و در تاپیکش در xda هم گفته شده مشکل بوت نشدن داره دوستان ورژن 172 استیبل رو دان کنید

ویرایش : این رام فوق العاده با کرنل purfied در antutu بنچمارک 21406 داد

حتما این رام فوق العاده رو تست کنید
خیلی ممنون که این نکته رو گفتی.. :bf: من نسخه ی jss رو دارم و فکر نمیکردم JWRـش این مشکل رو داشته باشه تو آخرین ورژن

cruel
10-10-2013, 11:43
دوستان رام آپدیت شده .. از همون لینک موجود در پست اول ، ورژن 8 رو دانلود کنید
رام فوق العاده ایه.. اگه خیلی روی شخصی سازی اصرار ندارید، بهترین انتخابه.. بسیار سریع.. بدون باگ.. بی دردسر..
کرنل مورد علاقه ی من HellScore هم باهاش کاملا سازگاره.. این رام و کرنل بهترین ترکیبه..

mohrcc
10-10-2013, 13:27
کیفیت دوربین نسبت به بقیه رامها چطوره

cruel
10-10-2013, 13:47

از رامهای بیس سیانوژن بهتره مقداری.. مثل همون رام فابریکه

vaez666
10-10-2013, 13:49
دوربینش همون دوربین استوک aosp هستش و در حد بقیه رامها هستش و به نظر من مناسبه
فیدبک اپدیت به ورژن 8 :
سرعت نسبت به ورژن 7.2 بهتر شده و الان فوقالعاده سریعه
امکاناتی مثل تنظیمان نوتیفیکشن که در ورژن جدید اضافه شده بسیار خوب عمل میکنه
در این ورژن کرنل خود رام اپدیت شده و بسیار بهتر شده و دولوپر رام پیشنهاد کرده از همین کرنل استفاده بشه و گفته براش خیلی زحمت کشیده
دولوپر رام گفته حتما نصب تمیز انجام بشه یعنی وایپ ها انجام بشه و البته پیشنهاد کرده اول ورژن 7.2 نصب و سپس ورژن 8 نصب بشه تا کرنل به خوبی به نسخه جدید اپدیت بشه

vaez666
10-10-2013, 13:51
سلام محمد جان
به نظرتون بهترین کرنل که با تاچ کنترل هم سازگاری داشته باشه چیه ؟
سپاس :cv:

cruel
10-10-2013, 13:56
سلام محمد جان
به نظرتون بهترین کرنل که با تاچ کنترل هم سازگاری داشته باشه چیه ؟
سپاس :cv:

بدون شک HellScore.. فوق العاده س... EXPLOSIVE :bp: ... تمام چیزایی که میخوام رو داره.. سرعت.. باتری.. پایداری..:by:
کرنل فابریک همین رام هم خوب بود تو نسخه ی قبل.. اما رنگ صفحه رو پشتیبانی نمیکرد که تو ورژن اخیر اضافه شده.. اینم باید کرنل خوبی باشه

p.z12791
10-10-2013, 16:13
حالا درکل پیشنهاد میکنید کرنل رو عوض کنیم از hellscore استفاده کنیم یا از کرنل فابریک؟بیشتر پایداری و مصرف و رونی مهمه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

cruel
10-10-2013, 17:04
حالا درکل پیشنهاد میکنید کرنل رو عوض کنیم از hellscore استفاده کنیم یا از کرنل فابریک؟بیشتر پایداری و مصرف و رونی مهمه

من فابریکشو امتحان نکردم.. انتخاب با خودته.. هردو رو تجربه کن ببین کدوم رو بیشتر میپسندی.. هردو خوب هستن

vaez666
10-10-2013, 18:14

سلام دوست عزیز
من کرنل ورژن قبلی رو تست کردم و کرنل ورژن جدید رو هم یک ساعتی داشتم
در کل باید بگم کرنل مناسبیه و بر روی ان کار شده ولی معمولا رامهایی که با خودشون کرنل دارن کرنل اونها نسبت به بقیه کرنلها سطح پایینتری داره
چون عملا دولوپر روی رام و کرنل کار میکنه ولی در کرنلهای دیگه تمام وقت روی کرنل گذاشته میشه البته دولوپر این رام بسیار حرفه ای است
ولی در کل hells core بهتره و بعد از اون purfied و trinity . بنده هر سه رو با این رام تست کردم :df:
موفق باشید

haandroid
11-10-2013, 09:53
ورژن 8 حذف شده تو xda میدونید چرا؟!

majidifar
11-10-2013, 10:08
سلام این کرنل hellscore رنگ صفحه نمایش خیلی ناجور میکنه اگه برنامه ای براش هست بگید در ضمن فایل otg هم اگه براش هست لینک بدید

vaez666
11-10-2013, 10:20
ورژن 8 حذف شده تو xda میدونید چرا؟!

برخی از کاربران این رام بعد نصب رام دچار مشکلاتی شده بودند مثل بوت نشدن و ریبوت شدن و ........
به همین دلیل دولوپر این رام ورژن 8 و 8.1 رو حذف کرد و اعلام کرده که ورژن دیگه ای تا اومدن 4.4 منتشر نخواهد کرد چون هدفش ارایه کاستوم مناسب و کامل هستش
جالبه من دیروز ظهر نصب کردم و تا الان کوچکترین مشکلی نداشتم و همه چی عالیه :do:

vaez666
11-10-2013, 10:25
سلام این کرنل hellscore رنگ صفحه نمایش خیلی ناجور میکنه اگه برنامه ای براش هست بگید در ضمن فایل otg هم اگه براش هست لینک بدید

درود بر شما
از برنامه faux clock استفاده کرده و در تب screen پروفایل رنگ صفحه نمایش رو روی obsanity amoled یا archmag3 good color بذارین
من هم از همین کرنل استفاده میکنم نسخه b38 اخرین ورژن این کرنل فوق العاده هستش و در مورد otg این کرنل اطلاعی ندارم مگه شما کابل y otg دارین ؟
موفق باشید

cruel
11-10-2013, 10:56

اگه منظورت از "خیلی ناجور" اینه که کلا همه چی به هم ریخته و مثلا رنگ قرمز و سبز نشون میده، این ینی این کرنل با رام شما سازگار نیست
احتمالا رامت سیانوژن ورژن جدید یا یه رام بر پایه ی اونه.. سیانوژن تو آخرین آپدیت کاری کرده که نشه کرنل دیگه ای بجز مال خودش نصب کرد

mohrcc
11-10-2013, 13:05
سلام
عجیبه طریقه نصب رام رو اصلا توضیح ندادید ؟

Kaгo
11-10-2013, 13:20
سلام
عجیبه طریقه نصب رام رو اصلا توضیح ندادید ؟

همه كاستوم رام هاي يه جور نصب ميشن ديگه بچه ها

روي بيس كاستوم رام 4.2.2 يا 4.3 يا هرچي هست فول وايپ كنيد / كاستوم رو بزنيند
بعد گپس يا هر پچ ِ ديگه اي كه همراه ِ رام هست ( قبل از نصب پچ ها به جز وايپ ديتا بقيه وايپ ها انجام بشه راه ِ دوري نميره )

همين

vaez666
12-10-2013, 10:58
درود بر شما
خب اتفاقی که برای کاربران xda اتفاق افتاد برای من هم پیش اومد و در ورژن 8 موقع پخش اهنگ گوشی ریبوت میشه که این اتفاق تا الان 4 بار پیش اومده
فعلا برمیگردم به ورژن 7.2
اما این مشکلی که کاستوم رامها دارن و هیچ وقت نمیشه 100 درصد روی اونها حساب کرد . تصمیم دارم با اریه شدن 4.4 از استوک با مودهای مختلف و البته کرنل کاستوم استفاده کنم :df:

Kaгo
12-10-2013, 18:04
درود بر شما
خب اتفاقی که برای کاربران xda اتفاق افتاد برای من هم پیش اومد و در ورژن 8 موقع پخش اهنگ گوشی ریبوت میشه که این اتفاق تا الان 4 بار پیش اومده
اما این مشکلی که کاستوم رامها دارن و هیچ وقت نمیشه 100 درصد روی اونها حساب کرد . تصمیم دارم با اریه شدن 4.4 از استوک با مودهای مختلف و البته کرنل کاستوم استفاده کنم :df:

باهات موافقم اما بدون ِ يك سري از اپشن هاي اضافه نميشه زنده موند ! اگه 4.4 اپشن هاي حداقلي در حد سيانوژن رو داشته باشه من هم كاستوم رام رو ميذارم كنار كه مطمئنا نداره

واسه استفاده از مود ها تم ها و ... بايد ورژن ِ دئودكس شده ي رام ِ رسمي رو نصب كني كه همون دئودكس كردن ِ رام ،هم سرعت رو كاهش ميده هم ممكنه كه مشكل هاي عجيب غريب درست كنه

اين مشكلات هم نه واسه كاستوم رام يا اين رام ِ ، واسه همه ي سيستم عامل هاست ..اپل iOS7 رو هنوز ريليز نكرده بود 7.0.1 ريليز شد ! يا مشكل فريز شدن ِ اندرويد 4.3
پس مجبوريم با كاستوم رام ها كنار بياريم

cruel
12-10-2013, 18:47
باهات موافقم اما بدون ِ يك سري از اپشن هاي اضافه نميشه زنده موند ! اگه 4.4 اپشن هاي حداقلي در حد سيانوژن رو داشته باشه من هم كاستوم رام رو ميذارم كنار كه مطمئنا نداره

واسه استفاده از مود ها تم ها و ... بايد ورژن ِ دئودكس شده ي رام ِ رسمي رو نصب كني كه همون دئودكس كردن ِ رام ،هم سرعت رو كاهش ميده هم ممكنه كه مشكل هاي عجيب غريب درست كنه

اين مشكلات هم نه واسه كاستوم رام يا اين رام ِ ، واسه همه ي سيستم عامل هاست ..اپل iOS7 رو هنوز ريليز نكرده بود 7.0.1 ريليز شد ! يا مشكل فريز شدن ِ اندرويد 4.3

درود بر شما

با هردوتون موافقم..
البته اینجوریام نیس که هیچ رامی بی باگ نباشه.. مثلا همین رام نسخه 7.2 که آخرین نسخه ی موجوده (به طور رسمی) میتونم بگم هیچ باگ مشهودی نداره..
سرعت و باتریش هم از رسمی بهتره.. البته خب امکاناتش محدوده..
البته اینم در نظر بگیرید.. که گشتن توی رامها و پیدا کردن کیس مورد علاقه (!!!) خودش یه سرگرمیه :df:

vaez666
12-10-2013, 19:27
با هردوتون موافقم..
البته اینجوریام نیس که هیچ رامی بی باگ نباشه.. مثلا همین رام نسخه 7.2 که آخرین نسخه ی موجوده (به طور رسمی) میتونم بگم هیچ باگ مشهودی نداره..
سرعت و باتریش هم از رسمی بهتره.. البته خب امکاناتش محدوده..
البته اینم در نظر بگیرید.. که گشتن توی رامها و پیدا کردن کیس مورد علاقه (!!!) خودش یه سرگرمیه :df:

درسته ولی

1 - مثلا واسه من که تا حالا 11 تا گوشی اندرویدی داشتم و در همگی کاستوم رام داشتم دیگه تست رام برام سرگرمی محسوب نمیشه
2- همین رام psx v7.2 درسته رام بسیار خوبیه ولی مثلا اگه یه نسخه بالاترش بیاد آدم وسوسه میشه نصب کنه که در آخر نصب کاستوم باعث اعتیاد میشه (خنده داره ولی جدی میگم ) خودم تا الان نشده در طول دو سال اخیر که 10 تا گوشی قبلی و نکسوس 4 که یازدهمیه کاستوم نصب نکرده باشم و شاید براتون جالب باشه که دو سال اخیر یادم نمیاد هیچ رامی بیشتر از یک هفته نگه داشته باشم یا ورژن بالاتر از همون رام یا کاستوم دیگه ای .
3- خب مثلا در همین کاستومهای نکسوس 4 همگی امکانات مشخصی دارن فقط اونایی که خیلی کاستومایز دارن عملکرد مناسبی ندارن و باتری هم که مربوط به کرنله و بحثش جداست ولی به نظر من واسه گوشی ما که رابط کاربریش اندروید خامه کاستومهاش زیاد فرقی ندارن و فقط چنتا فرق جزیی و البته کلی امکانات بدون استفاده مثل پایین اوردن استاتوس بار و قرار دادن در زیر صفحه نمایش :df:

جمع بندی : من احتیاج به یه اندروید با سرعت مناسب و نه الزاما با سرعت فوق العاده دارم با شخصی سازی معمولی و نه امکاناتی که ادم هیچ وقت نمیفهمه واسه چیه و البته کرنل کم مصرف با عملکرد مناسب .

واسه اینکه بحث از موضوع تاپیک خارج نشه دلیل مشکل در ورژن 8 این کاستوم رام تنها اماکانات اضافه شده به اون بوده و حتی کرنل که خود دولوپر در رام قرار داده تاثیری نداشته و جالبه که امکانات اضافه شده بسیار پیش پا افتاده بوده مثل تنظیمات چراغ نوتیفیکشن ..............
پس عملا هیچ کاستومی پایدار نیست

vaez666
12-10-2013, 19:31

لطفا یکی فرق اودکس و دیودکس رو توضیح بده مگه با بوت باز و نصب ریکاوری نمیشه مود نصب کرد ؟
من تویه گوشیهای سونی و سامسونگ فقط باز کردن بوت و ریکاوری پیشنیازش بود
موافقم رام رسمی کامل نیست ولی با چنتا برنامه و مود میشه کاملش کرد و چند ماهی باهاش بدون دردسر سر کرد

cruel
12-10-2013, 20:32
لطفا یکی فرق اودکس و دیودکس رو توضیح بده مگه با بوت باز و نصب ریکاوری نمیشه مود نصب کرد ؟
من تویه گوشیهای سونی و سامسونگ فقط باز کردن بوت و ریکاوری پیشنیازش بود
موافقم رام رسمی کامل نیست ولی با چنتا برنامه و مود میشه کاملش کرد و چند ماهی باهاش بدون دردسر سر کرد
فرق اودکس و دی اودکس رو اگه بخوام کامل توضیح بدم خیلی طولانیه!!! نحوه ی انجام فرمان تو محیط سیستم عامل اودکس و دی اودکس باهم فرق داره
به صورت خلاصه اودکس محدود تره و کار دولوپر خیلی سخت تره واسه اینکه بتونه قابلیت به رام اضافه کنه.. اما در عوض سریع تره.. (البته خود دولوپر ها میگن
رام های اودکس فقط واسه اولین بوت سریع ترن.. بعد مثل هم میشن..) در کل چیز زیاد مهمی نیست.. بیشتر مربوط به دولوپر هاس :df:

Hosein_824
13-10-2013, 22:17
از دوستان کسی هست که ز این رم بنچمارک گرفته باشه؟؟؟

Kaгo
14-10-2013, 09:16
فرق اودکس و دی اودکس رو اگه بخوام کامل توضیح بدم خیلی طولانیه!!! نحوه ی انجام فرمان تو محیط سیستم عامل اودکس و دی اودکس باهم فرق داره
به صورت خلاصه اودکس محدود تره و کار دولوپر خیلی سخت تره واسه اینکه بتونه قابلیت به رام اضافه کنه.. اما در عوض سریع تره.. (البته خود دولوپر ها میگن
رام های اودکس فقط واسه اولین بوت سریع ترن.. بعد مثل هم میشن..) در کل چیز زیاد مهمی نیست.. بیشتر مربوط به دولوپر هاس :df:

يه كم چيز مهميه :دي

روي رام ِ اودكس تم ، پچ، مود... نميشه نصب كرد/. اين دوستون هم ميخواست رو رام رسمي اينارو بزنه خب نميشه ديگه

كوكر هم بخواد قابليتي به رام اضافه كنه بايد دي اودكس كنه بعد دوباره اودكس كنه يا اينكه همون طوري دي ادكس بده بيرون

vaez666
14-10-2013, 16:33

بله
با کرنلهای مختلف از 19000 تا 21000 بنچمارک میده
ورزن 7.2 با کرنل hellscore حدود 19000 میده
با کرنل neo که تا 1800 اورکلاک شده 21000 میده

cruel
14-10-2013, 19:23
يه كم چيز مهميه :دي

روي رام ِ اودكس تم ، پچ، مود... نميشه نصب كرد/. اين دوستون هم ميخواست رو رام رسمي اينارو بزنه خب نميشه ديگه

كوكر هم بخواد قابليتي به رام اضافه كنه بايد دي اودكس كنه بعد دوباره اودكس كنه يا اينكه همون طوري دي ادكس بده بيرون

البته تم نه.. مثلا الان PACman odex هست که تمام امکانات نسخه ی deodex رو داره تم هم میخوره.. ولی خب همونطور که گفتی یه سری مود ها و پچها قابل استفاده نیست :bf:

من با کرنل HellScore بدون اورکلاک امتیاز 21700 گرفتم تو اولین تست.. چندتا دیگه میگرفتم، 22 هزار هم میداد

Kaгo
14-10-2013, 19:46
البته تم نه.. مثلا الان PACman odex هست که تمام امکانات نسخه ی deodex رو داره تم هم میخوره.. ولی خب همونطور که گفتی یه سری مود ها و پچها قابل استفاده نیست :bf:

اينكه خود ِ رام اپليكيشن ِ نصب ِ تم داشته باشه با اينكه تم واسش ساخته بشه ُ از ريكاوري بشه زد يه مقدار فرق ميكنه

رام ِ رسمي اودكس ِ اپليكيشن ِ نصب تم هم نداره اگه بخوايم واسش تمي نصب كنيم بايد نسخه دي اودكس باشه

cruel
14-10-2013, 20:27
اينكه خود ِ رام اپليكيشن ِ نصب ِ تم داشته باشه با اينكه تم واسش ساخته بشه ُ از ريكاوري بشه زد يه مقدار فرق ميكنه

رام ِ رسمي اودكس ِ اپليكيشن ِ نصب تم هم نداره اگه بخوايم واسش تمي نصب كنيم بايد نسخه دي اودكس باشه

بله میدونم.. حرف شما کاملا درسته.. ولی صحبت من چیز دیگه بود.
بهتره تاپیک از بحث اصلی منحرف نشه :cv:

cruel
18-10-2013, 14:44
دوستان رام به نسخه ی 8.2 آپدیت شده.. تغییرات و لینک دانلود در پست اول موجوده

mohrcc
19-10-2013, 13:40
میخوام رام نصب کنم . کرنل چی بریزم

p.z12791
26-10-2013, 21:27
ظاهرا ورژن ۸.۴ هم ریلیز شده،دوستان زحمتشو بکشن،من فعلا دسترسی به سیستم ندارم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk now Free ('http://tapatalk.com/m?id=10')

ebi1993
27-10-2013, 11:51
سلام
دوستان من ورژن 8.4 این رام رو دانلود کردم چندتا باگ داره براه من ، نمیدونم تو ورژن های قبلی هم اینجوری بوده یا نه
اولیش اینکه وقتی گوشی روتو صفحه هوم به صورت افقی میگیرم این شکلی میشه http://www.8pic.ir/images/19462906344769122432.jpg
بعد اینکه بلوتوث لپ تاپ نمیتونه بولوتوث گوشی رو پیدا کنه ( هنوز رو گوشی امتحان نکردم تا ببینم کلا کار میکنه یا نه )
بعد اینکه برنامه هایی که نیاز به روت دارن رو نصب میکنم ولی اجرا نمیشن و میگن که گوشی روت نیست

تو ورژن های قبل هم این مشکلات وجود داره؟

cruel
28-10-2013, 18:21
سلام
دوستان من ورژن 8.4 این رام رو دانلود کردم چندتا باگ داره براه من ، نمیدونم تو ورژن های قبلی هم اینجوری بوده یا نه
اولیش اینکه وقتی گوشی روتو صفحه هوم به صورت افقی میگیرم این شکلی میشه http://www.8pic.ir/images/19462906344769122432.jpg
بعد اینکه بلوتوث لپ تاپ نمیتونه بولوتوث گوشی رو پیدا کنه ( هنوز رو گوشی امتحان نکردم تا ببینم کلا کار میکنه یا نه )
بعد اینکه برنامه هایی که نیاز به روت دارن رو نصب میکنم ولی اجرا نمیشن و میگن که گوشی روت نیست

تو ورژن های قبل هم این مشکلات وجود داره؟
مشکلاتی که گفتی هیچکدوم به رام مربوط نیست..!
اون مشکل افقی شدن که احتمالا از لانچره و ربطی به رام نداره.. لانچر رو عوض کن.. واسه روت هم فایل SuperSU رو دانلود و از ریکاوری فلش کن
(کلا برنامه Superuser توصیه نمیشه.. شما SuperSU رو باید داشته باشی و بعد از نصب هر رامی فلش کنی)
واسه لپ تاپ هم احتمالا قبلا سیو بوده الان نمیتونه با اطلاعات قبلی کانکت بشه.. شما گوشیت رو از لیست دیوایس های لپتاپ پاک کن دوباره
اضافه کن مشکلت حل میشه.. بلوتوث رام مشکلی نداره
موفق باشی :cv:

Hosein_824
01-11-2013, 10:27
استتوس بار توی نسخه 8.5 مشکل داره به کل یا روی گوشی من انجوریه؟؟؟