PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور چهاردهم صندلی داغ با حضور Sandroid (ساسان) مدیر ارشدGalaxy Ace,W|HTC|GSpad Tablet

SAEED
08-10-2013, 23:30
دور چهاردهم صندلی داغ با حضور Sandroid (ساسان) مدیر ارشدGalaxy Ace,W|HTC|GSpad Tablet

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=910681&stc=1&d=1381263891
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=910682&stc=1&d=1381263891

دور چهاردهم صندلی داغ با حضور Sandroid (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=294027)(ساسان) مدیر ارشدGalaxy Ace,W|HTC|GSpad Tablet
قوانین و مقررات بخش صندلی داغ ( حتما مطالعه نمایید ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112946)
شروع چهارشنبه 17 مهر 1392 به مدت سه روز.

SAEED
08-10-2013, 23:30
مهمترین قوانین مربوط به پرسش کنندگان عزیز:

در طرح سوالات، قوانین فروم میبایست به طور کامل رعایت شود.
از بحث و به چالش کشیدن مهمان خودداری کنید. روح پرسش و پاسخ حفظ شود.
سوال و جواب در مورد مسائل سیاسی و حکومتی به هیج شکل مجاز نمیباشد .
سوال و جواب در مورد مسائل غیر اخلاقی و خلاف منافی عفت به هر نحو مجاز نمیباشد .
هر کاربر در هر پست تنها میتواند حداکثر 10 سوال بپرسد . پس لطفا از ارسال پستهای تک سوالی و یا بیش از 10 سوال خودداری کنید مگر آنکه تنها یک سوال داشته باشید که در آنصورت میتوانید آنرا در همان یک پست مطرح کنید
هرگونه سوال و جواب (چه مستقیما و چه غیر مستقیم) که مبنای توهین و تحقیر کاربران و مدیران و سایت را داشته باشد ممنوع است.
لطفا جهت جلوگیری از شلوغی تاپیک و سهولت در پاسخ ، از ارسال سوالات تکراری خودداری کنید .
پستهای بخش صندلی داغ شمارش نخواهند شد
حریم خصوصی افراد محترم میباشد و حفظ آن الزامی است.سوالاتی که مطرح می شوند نباید حرمت افراد و حریم خصوصی اشخاص را نقض نماید .
افراد سوال کننده مجاز هستند در هر یک صفحه (10 پستی) فقط یک پست ارسال نمایند .

اطلاعیه بسیار مهم مبنی بر رعایت قوانین کارگروه مصادیق مجرمانه در سایت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=260240)

SAEED
08-10-2013, 23:31
نام و نام خانوادگی: ساسان کاباران

تحصیلات: دانشجو

وضعیت تاهل: مجرد

توضیحات تکمیلی: سندروید

:bz:

ramtin_26084
09-10-2013, 00:41
سلام.
خب فک کنم نفر اول منم داداش ساسان.
1.اسم وپیشه و قصدت از دخول به موبایلستان که معلومه پس میریم سراغ بعدی.
2.تو که مدیر بخش htc هستی اونم از نوع ارشدش چرا میری s4 سامسونگ میخری؟:4:(تازه به منم میگفت برو بخر گوشی خوبیه... خوبه گولش رو نخوردم و باترفلای خریدم:4:)
3.دانشگاه ما (آزاد قزوین) مهندسی صنایع چند ترمه تموم کردی؟معدلت چند شد؟مسابقات نجات تخم مرغ شرکت میکردی تو دانشگاه؟
4.الان قزوین کار میکنی.... چرا نمیای دانشگاه ببینیمت؟به نظرت من چند ترمه خلاص میشم از اونجا؟:4: راستی ماهی چقد حقوق میگیری؟چرا اینقد حقوقت زیاده؟:4:
5.حدود 1 و خورده ای سال پیش به بچه های بخش اندروید گفتی سال بعد تشریف بیارید برای عروسی پس چرا الان نوشتی مجرد؟:4:
6.تا حالا چند بار عاشق شدی؟چند بار شکست عشقی خوردی؟هنوز عاشقی یا نه؟:4:
7.ماشین چی داری؟موتور نداری؟من دارم.
8.این htc چرا تو این آپدیت 4.2.2 برای باترفلای zoe رو نداد که بشه مثل one?:ai:
9.چرا آپدیت 4.2.2 برا one x بیلدهای 415 نمیاد؟هان؟:4:
10.خیلی چاکریم :lol:

M0HAMAD REZA
09-10-2013, 05:28
سلام..مخلصم!:ab:

1. چطور شد که عضو موبایلستان شدی؟؟

2. از کی مدیر ارشد هستی؟ (من از موقعی که عضو شدم ارشد بودی همیشه!!) کی قراره سوپر مدیر بشی؟؟!

3. به موسیقی علاقه داری؟ چه سبکی؟

4. به فیلم و سینما علاقه داری؟ چی بیشتر نگا میکنی؟؟

5. نماز میخونی؟! روزه چی؟!!

6. لپتاپ داری؟ مدلشم بگو../

7. نظرت درباره این شکلک؟ :4:

8. دقیقا بچه کدوم شهری؟

9. گوشی مورد علاقت چیه؟؟

10. رام رسمی یا کاستوم؟؟:ca:

------------
یـا عـلی

miillaaad
09-10-2013, 06:12
بهههه بهههههه آقا ساسان :cv:

تا حالا تو صندلی داغ سوال نپرسیدم ولی زیاد امیدوار نباش چون میخوام حسابی درجه حرارت رو ببرم بالا :ca:

خوب بریم سر اصل مطلب پس لتس گو :4:

1- من کیم ؟ :4: کی منو شناختی ؟ به نظرت چند سالمه ؟

2- چرا این قدر به Sandroid علاقه داری ؟ :4: چی شد این نام کاربری رو انتخاب کردی ؟ چرا تو XDA اسمت فرق داره ؟ :4:

3- نظرت راجب بهترین رفیق های من تو موبایلستان چیه ؟
( desire_hd (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=687483) - REVEYSI (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=394711)- Farshadvh (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=767015) )

4- چرا با همکار شدن من تو بخش Sensation/XE/XL مخالفت کردی ؟ :4: (به گفته ی کامران :4:)

5- چرا بخش Wildfire family رو کردی تو پاچه من ؟ :ca:

6- برندهای موبایل زیر رو به ترتیب علاقه از 1 تا 5 پشت سر هم قرار بده
( Apple - Samsung - HTC - Sony - LG )

7- 3 تا از بهترین دوستات توی موبایلستان رو نام ببر ؟

8- این رام هایی که کوک کردی درست حسابی هستن ؟ :4: یه کاستوم رام خوب واسه galaxy ace معرفی کن :4:

9- چرا من ازت میترسم ؟ :4: چرا این اواخر این قدر باهام مهربون شدی ؟ http://forum.mobilestan.net/images/smilies/Animated/bv.gif

10- چرا استقلال ؟ آخه استقلالم شد تیم ؟ :ca:

خوب فعلا همینا بسه :bp: بازم بیام یا نه ؟ :4:

Sandroid
09-10-2013, 07:13
سلام.
خب فک کنم نفر اول منم داداش ساسان. / : سلام.باعث افتخاره من شد
1.اسم وپیشه و قصدت از دخول به موبایلستان که معلومه پس میریم سراغ بعدی / : بریم خب .ز:au:

2.تو که مدیر بخش htc هستی اونم از نوع ارشدش چرا میری s4 سامسونگ میخری؟:4:(تازه به منم میگفت برو بخر گوشی خوبیه... خوبه گولش رو نخوردم و باترفلای خریدم:4:) / : بالاخره باید توطئه و نفاق رو از یجایی شروع کرد دیگه :bp:حیف شما گول نخوردی .:dg:

3.دانشگاه ما (آزاد قزوین) مهندسی صنایع چند ترمه تموم کردی؟معدلت چند شد؟مسابقات نجات تخم مرغ شرکت میکردی تو دانشگاه؟ / : من با افتخار همچنان همونجا هستم و ترم بعد تموم میشم :al: ، نجات تخم مرغ هم اگه توش نظاره گر باشی.بیشتر خوش میگذره.

4.الان قزوین کار میکنی.... چرا نمیای دانشگاه ببینیمت؟به نظرت من چند ترمه خلاص میشم از اونجا؟:4: راستی ماهی چقد حقوق میگیری؟چرا اینقد حقوقت زیاده؟:4: / : دیگه قزوین شاغل نیستم و کرج کار پیدا شده برام.والا هستیم که.میتونیم قرار بزاریم.ایشالا که شما زود تموم کنی.حقوقم انقدر کم هست که اگه بگم ، سایت برام گلریزون میکنه :bp:

5.حدود 1 و خورده ای سال پیش به بچه های بخش اندروید گفتی سال بعد تشریف بیارید برای عروسی پس چرا الان نوشتی مجرد؟:4: / : اگه یه سری اتفاقات نمیفتاد.17مرداد امسال باید تشریف میاوردید برای عروسی.ولی قسمت نشد

6.تا حالا چند بار عاشق شدی؟چند بار شکست عشقی خوردی؟هنوز عاشقی یا نه؟:4: / : آدم یه بار عاشق میشه و تا ابد عاشق میمونه.تو عشق هیچی رو نمیبازی که بخوای شکست بخوری :df:

7.ماشین چی داری؟موتور نداری؟من دارم. / : خوش بحالت.شاید تا آخر سال یه چیزی بندازیم زیر پامون

8.این htc چرا تو این آپدیت 4.2.2 برای باترفلای zoe رو نداد که بشه مثل one?:ai: / : :bg: خواست شما رو از خریدت پشیمون کنه

9.چرا آپدیت 4.2.2 برا one x بیلدهای 415 نمیاد؟هان؟:4: / : اصولا وقتی برای این بیلدنامبر آپدیتی بیاد،باید تعجب کرد :do:

10.خیلی چاکریم :lol:
خیلی لطف کردی.بازم منتظریم :welcomeswing:

Sandroid
09-10-2013, 07:24
سلام..مخلصم!:ab:
/ : سلام.من بیشتر :do:

1. چطور شد که عضو موبایلستان شدی؟؟ : / جست و گریخته سر میزدم.ولی بعد از خرید iMate jama 101 بیشتر به سایت سر زدم . با ویندوز موبایل شروع شد همه چی :bz:

2. از کی مدیر ارشد هستی؟ (من از موقعی که عضو شدم ارشد بودی همیشه!!) کی قراره سوپر مدیر بشی؟؟! / : جواب این سوال 20امتیاز داره. :al:

3. به موسیقی علاقه داری؟ چه سبکی؟ / : دبیرستان که بودم.فقط nirvana و anathema و metallica گوش میکردم.الان پاپ و هیپاپ. :dj2:

4. به فیلم و سینما علاقه داری؟ چی بیشتر نگا میکنی؟؟ / : نمیدونم چرا علاقه ندارم.ولی کارهای اصغر فرهادی رو دنبال میکنم.

5. نماز میخونی؟! روزه چی؟!! / : خدای من نیاز به نماز و روزه من نداره.ارتباط من باهاش با زباونه مادریمه

6. لپتاپ داری؟ مدلشم بگو../ / : یه msi - cx480 . بیشتر شبیه لپتابه

7. نظرت درباره این شکلک؟ :4: / : شاید :dz:

8. دقیقا بچه کدوم شهری؟ / : متولد ارومیه.بزرگ شده تو تهران.ساکن کرج.تحصیل کرده قزوین

9. گوشی مورد علاقت چیه؟؟ / : هنوز تولید نشده گوشی مورد علاقه ام

10. رام رسمی یا کاستوم؟؟:ca: : هیچکدوم رام استوک نمیشه

------------
یـا عـلی

:merci:

mostafa c5
09-10-2013, 08:47
سلام داداش خوبی
من هنوز درجاتم به بالاسر پیداه نکرده و انشاالله میشه
خب بریم سر اصل مطلب
.
.
.
.
.
.
1-من رو میشناسی اگه میشناسی ؟اگه نمیشناسی نظرتو درباره من بگو؟
2-از چه عذایی خوشت میاد ؟دست پخت کی باشه ؟
3-تا حالا مشهد امدی. چند بار، کجا ها رفتی؟
4-به نظرت نماز ادمو به کجا میرسونه ؟
5- تا حالا دوست دختر یا به قول بعضی ها زید داشتی ؟ یک نظر هم بده؟
6-تا حالا ازکسی کتک خوردی؟
7-دوست داری خانومت چه کاره باشه ؟
8-ازچه ماشینی خوشت میاد؟
9-سرعت اینترنتت چند است ؟
10-ایا معتاد موبایلستان شدی؟
فعلا همین ها بسه خیلی سوال ها دیگه دارم
ولی شاید دوستان بپرسند اگه نپرسیدن باز مزاحمت میشه
فعلا بای
:mobilestan:

GALAXAR
09-10-2013, 10:59
سلام ساسان جان . حالت چطوره ؟ سرما نخوردی ؟ :4:

یه چندتایی هم من بپرسم صندلیت داغ بمونه :4:

1- چه غذایی دوست داری ؟

2- بهترین سیستم عامل چیه ؟ ( آندروید نیست :do: )

3- چرا ژیان چپ نمیکنه ؟

4- بیشترین سرعتی که با ماشین رفتی چندتا بوده و کجا ؟

5- بهترین هواپیمایی که سوار شدی اسمش چی بود ؟ و کدوم شهر سوارش شدی ؟

6- بهت 4 میلیون پول بدن بگن برو گوشی بگیر چی میخری ؟

7- شنا بلدی ؟ بیشترین عمقی که شنا کردی چند متر بوده ؟

8- الان دوست داشتی کجا بودی ؟

9- چقدر منو میشناسی ؟ یکم در موردم بنویس :dz:

10- .................................................. ........... ( خودت یه سوال بپرسو جواب بده :bf:)

فعلا 10 تا سوال رو جواب بده تا دوباره برگردم :dz:

*r.E.Z.a*
09-10-2013, 11:56
سلام آقا ساسان عزیز خوبی
1:صندلیش چقدر داغه ؟میشه تحملش کرد؟
2:حاضری تگ های کاربریتو با من عوض کنی؟
3:رنگ مورد علاقت ؟
4:با کدام مدیر سایت راحت تری؟
5:نظرت راجبه من؟
6:تیم مورد علاقت ؟
7:نظرت درباره iphone ؟
8: یارانتو چطور خرج میکنی؟
9:بازیگر زن مورد علاقت(ایرانی)؟شهاب حسینی با حامد بهداد کدام ؟
10:کامنت چیه؟
ببخشید سوال تکراری پرسیدم

Sandroid
09-10-2013, 19:04
بهههه بهههههه آقا ساسان :cv:

تا حالا تو صندلی داغ سوال نپرسیدم ولی زیاد امیدوار نباش چون میخوام حسابی درجه حرارت رو ببرم بالا :ca: / سلام آقا میلاد عزیز.فکر نکنم موفق بشی :do:

خوب بریم سر اصل مطلب پس لتس گو :4:

1- من کیم ؟ یه پسر خوب :4: کی منو شناختی ؟ یه روز خوب به نظرت چند سالمه ؟ بین 1تا80 فکر میکنم :bg:

2- چرا این قدر به Sandroid علاقه داری ؟ :4: چی شد این نام کاربری رو انتخاب کردی ؟ چرا تو XDA اسمت فرق داره ؟ :4: ساسان + اندروید=سندروید / تو xda هم یه بی خبر از آخرتی قبل از من این نام کاربری رو استفاده کرده بود.خدا از گناهش نگذره

3- نظرت راجب بهترین رفیق های من تو موبایلستان چیه ؟
( desire_hd (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=687483) - REVEYSI (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=394711)- Farshadvh (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=767015) )
بنظرم خیلی خوش شانسی که بهترین بکس موبایلستان دوستای شما هستن

4- چرا با همکار شدن من تو بخش Sensation/XE/XL مخالفت کردی ؟ :4: (به گفته ی کامران :4:) چون واست برنامه دیگه ای دارم

5- چرا بخش Wildfire family رو کردی تو پاچه من ؟ :ca: دیدم پاچه ات مناسب بخشه :dp:

6- برندهای موبایل زیر رو به ترتیب علاقه از 1 تا 5 پشت سر هم قرار بده
( Apple - Samsung - HTC - Sony - LG )
1:سامسونگ2:اچ.تی.سی3:الجی4:سون ی5:اپل

7- 3 تا از بهترین دوستات توی موبایلستان رو نام ببر ؟ 3تا کمه :av:

8- این رام هایی که کوک کردی درست حسابی هستن ؟ :4: یه کاستوم رام خوب واسه galaxy ace معرفی کن :4: زمان خودشون خوب بودن:al: . والا از بخش دورم.دیگه خبری ندارن از وضعیت رامها

9- چرا من ازت میترسم ؟ کار خوبی میکنی :4: چرا این اواخر این قدر باهام مهربون شدی ؟ http://forum.mobilestan.net/images/smilies/Animated/bv.gif اشتباه شده.سعی میکنم جبران کنم تا فکر نکنی مهربون شدم

10- چرا استقلال ؟ آخه استقلالم شد تیم ؟ :ca: ن پ.پرس پول لیس شد تیم؟

خوب فعلا همینا بسه :bp: بازم بیام یا نه ؟ :4: خوشال میشم

:welcomeswing:

Sandroid
09-10-2013, 19:10
سلام داداش خوبی
من هنوز درجاتم به بالاسر پیداه نکرده و انشاالله میشه
خب بریم سر اصل مطلب / سلام عزیز.خوش اومدی
.
.
.
.
.
.
1-من رو میشناسی اگه میشناسی ؟اگه نمیشناسی نظرتو درباره من بگو؟ شما یه پسر خوب که من تا حالا سعادت هم کلام شدن باهاتون رو نداشتم
2-از چه عذایی خوشت میاد ؟دست پخت کی باشه ؟ همه چیز خوارم.ولی سیرآبی و دیزی و ابگوشیت و کباب و جیگر و (کلا تو این مایه ها) بیشتر حال میکنم.دست پختش مهم نیست.خوش پخت باس باشه
3-تا حالا مشهد امدی. چند بار، کجا ها رفتی؟فکر کنم 3 یا 4بار.گشت و گذارم هم فقط بین حرم و هتل بوده :aa:
4-به نظرت نماز ادمو به کجا میرسونه ؟ به جایی که انسان باید برسه
5- تا حالا دوست دختر یا به قول بعضی ها زید داشتی ؟ یک نظر هم بده؟ فاب یا معمولی یا just? :do: / والا کارشناسش نشدم که نظر بدم.ولی دوستی با جنس مخالف نیازه
6-تا حالا ازکسی کتک خوردی؟ خدا قسمت نکرده
7-دوست داری خانومت چه کاره باشه ؟ وزیر امور خارجه :bz:
8-ازچه ماشینی خوشت میاد؟ ماشینی که راه بره
9-سرعت اینترنتت چند است ؟ 256
10-ایا معتاد موبایلستان شدی؟ ترک کردم داش
فعلا همین ها بسه خیلی سوال ها دیگه دارم
ولی شاید دوستان بپرسند اگه نپرسیدن باز مزاحمت میشه
فعلا بای . شما مراحمی.خوشال میشم.مرسی
:mobilestan:

Sandroid
09-10-2013, 19:20
سلام ساسان جان . حالت چطوره ؟ سرما نخوردی ؟ :4: سلام داداش.اتفاقا تازه خوب شدم :df:

یه چندتایی هم من بپرسم صندلیت داغ بمونه :4: دمت گرم

1- چه غذایی دوست داری ؟ غذایی که جلوم بزارن رو عاشقانه میخورم :bp:

2- بهترین سیستم عامل چیه ؟ ( آندروید نیست :do: ) 100% آندروید نیست.اندرویده

3- چرا ژیان چپ نمیکنه ؟ موقعیتش پیش نیومده خب

4- بیشترین سرعتی که با ماشین رفتی چندتا بوده و کجا ؟ کلا محتاطم.بالای 180 تجربه نکردم.اتوبان کرج-قزوین

5- بهترین هواپیمایی که سوار شدی اسمش چی بود ؟ و کدوم شهر سوارش شدی ؟ والا از 7سالگی به بعد سوار نشدیم.اون زمان هم فکر کنم تپلی بود

6- بهت 4 میلیون پول بدن بگن برو گوشی بگیر چی میخری ؟ اول باید قانع بشم که چرا باید 4تومن پول موبایل بدم!!!!بعدشم چون قانع نمیشم.میزارم تو جیبم

7- شنا بلدی ؟ بیشترین عمقی که شنا کردی چند متر بوده ؟ شنا از 9سالگی بلدم و از علایقمه.والا عمق جاهایی که تو دریا رفتم رو نمیدونم

8- الان دوست داشتی کجا بودی ؟ پیش کسی که دوستش دارم

9- چقدر منو میشناسی ؟ یکم در موردم بنویس :dz: شما صندلی داغ کن خوبی هستی :bp:

10- .................................................. ........... ( خودت یه سوال بپرسو جواب بده :bf:) میزرام به عهده خودت که دفعه بعد اومدی بپرسی

فعلا 10 تا سوال رو جواب بده تا دوباره برگردم :dz:

لطف کردی داداش :welcomeswing:

M0HAMAD REZA
09-10-2013, 19:46
سلام دوباره..

1. قد؟ وزن؟:am:

2. شلوار پارچه ای میپوشی؟؟:al:

3. کتاب خون هستی؟ چی بیشتر میخونی؟:dz:

4. خودتو آدم خوش تیپی میدونی؟:do:

5. چقد به ظاهرت اهمیت میدی؟:ck:

6. ساناز، از سوپر مدیرای اندروید که حتما باید بشناسی، خودش کنار کشید یا با مدیریت سایت مشکل داشت؟؟:bg:

7. ابزار بن داری؟؟ (اگه نداری با یه کاربر عادی فرقی نمیکنی!:ca:)

8. کیو دوست داری بن کنی؟!!:ea:

9. کارای گروه ترجمه رو دنبال میکنی؟؟ نظرت راجع به گروهمون چیه؟:bf:

10. حرارت صندلی چقده؟؟؟؟:cj::cj:

-----------
فعلا تا بعد

T.B.Z
09-10-2013, 20:33
به به
بالاخره خیاط هم در کوزه افتاد
چندتا سوال فنی تخصصی با زاویه خطرناک:
(تا جواب سوال های فرد رو ندادی سوال های زوج رو نخونیها...)

1 - بین اعداد از کدوم عدد خوشت میاد؟؟

2 - چرا از 19 خوشت میاد؟

3 - دوست داشتی جای کدوم باشی؟ COD3R یا Designer یا HAMED (تذکر: این آخری منظورم منه حامد نیستا منظورم همون حامده)

4 - چرا جای هیچکدوم؟

5 - عموی من خوشتیپتره یا من؟

6 - چرا عموم؟

7 - اگر سایت موبایلستان مال تو بود چند میگرفتی میفروختیش و میکشیدی کنار؟

8 - چرا نمی فروختی؟

9 - عینک آفتابی میزنی یا عینک طبی؟

10 - چرا عینک طبی ؟

POUYA
09-10-2013, 20:38
به به ساسان خان
1.خودت تبلت جی اس پد داری؟
2.چرا جواب پخ نمیدی؟

Sandroid
09-10-2013, 21:29
سلام آقا ساسان عزیز خوبی
1:صندلیش چقدر داغه ؟میشه تحملش کرد؟ سلام داداش.والا بد نیست.فعلا ک داغ نشده
2:حاضری تگ های کاربریتو با من عوض کنی؟ پیشنهاده وسوه انگیزیه.چرا ک نه؟ :ab:
3:رنگ مورد علاقت ؟ مگه جز آبی رنگ زیبای دیگه ای هست؟
4:با کدام مدیر سایت راحت تری؟ طبیعتا مدیران اندرویدی
5:نظرت راجبه من؟ یه مترجم خوب و با حوصله
6:تیم مورد علاقت ؟ مگه جز استقلال و رئال تیمهای خوب دیگه ای هست؟
7:نظرت درباره iphone ؟ برای من ساخته نشده
8: یارانتو چطور خرج میکنی؟ با یه وعده شام
9:بازیگر زن مورد علاقت(ایرانی)؟شهاب حسینی با حامد بهداد کدام ؟هدیه تهرانی / حامد بهداد
10:کامنت چیه؟ نظر ک نیست؟
ببخشید سوال تکراری پرسیدم

Sandroid
09-10-2013, 21:35
سلام دوباره.. دوباره سلام

1. قد؟ وزن؟:am: 177 / 73

2. شلوار پارچه ای میپوشی؟؟:al: اگه مجبور بشم

3. کتاب خون هستی؟ چی بیشتر میخونی؟:dz: کتابی که بتونه نظرم رو راجع به چیزی عوض کنه

4. خودتو آدم خوش تیپی میدونی؟:do: سعی ام رو میکنم

5. چقد به ظاهرت اهمیت میدی؟:ck: تا جایی که پولم برسه

6. ساناز، از سوپر مدیرای اندروید که حتما باید بشناسی، خودش کنار کشید یا با مدیریت سایت مشکل داشت؟؟:bg: شخصیت ساناز عزیز انقدر محترم و دوست داشتنی بود که فردی نمیتونست باهاش مشکل داشته باشه

7. ابزار بن داری؟؟ (اگه نداری با یه کاربر عادی فرقی نمیکنی!:ca:) خوشبختانه فرقی با کاربر عادی ندارم

8. کیو دوست داری بن کنی؟!!:ea: سناتور حامد :dz:

9. کارای گروه ترجمه رو دنبال میکنی؟؟ نظرت راجع به گروهمون چیه؟:bf: از معدود گروه موفق و پویای سایت

10. حرارت صندلی چقده؟؟؟؟:cj::cj: استانداره دمای اتاق

-----------
فعلا تا بعد
لطف کردی عزیز :welcomeswing:

Sandroid
09-10-2013, 21:47
به به
بالاخره خیاط هم در کوزه افتاد
چندتا سوال فنی تخصصی با زاویه خطرناک:
(تا جواب سوال های فرد رو ندادی سوال های زوج رو نخونیها...) سلام سناتور حامد.خوشحالم که با شما هم کلام میشم

1 - بین اعداد از کدوم عدد خوشت میاد؟؟ 4 و 7 و 19 ///4بخاطر استقلال . 7بخاطر فرهاد

2 - چرا از 19 خوشت میاد؟عدده شانسه.عدده زندگی

3 - دوست داشتی جای کدوم باشی؟ COD3R یا Designer یا HAMED (تذکر: این آخری منظورم منه حامد نیستا منظورم همون حامده) مطمئنا حامد

4 - چرا جای هیچکدوم؟ دوست دارم اتفاقا.جای حامد عزیز بودم.حتی برای چند دیقه.تا بتونم شما رو بن کنم :al:

5 - عموی من خوشتیپتره یا من؟ فکر میکنم عموی شما از داییتون خوشتیپتر و خوش سلیقه تر باشه (عموتون رو 1بار سعادت داشتیم ملاقات کردیم.ولی داییتون رو متاسفانه خیر.ولی از اون جایی که حلالزاده به داییش میره،پس...)

6 - چرا عموم؟متاسفانه خیلی خصوصیات فردی و ظاهری ایشون رو به ارث نبردید :dg:

7 - اگر سایت موبایلستان مال تو بود چند میگرفتی میفروختیش و میکشیدی کنار؟ نمیفروختم

8 - چرا نمی فروختی؟ معتقدم موبایلستان پتانسیله بزرگی هستش و از دست دادنش ضرر بزرگ

9 - عینک آفتابی میزنی یا عینک طبی؟خیلی از فلسفه عینک آفتابی سر در نمیارم

10 - چرا عینک طبی ؟ چون نباشه.نمیبینم

:welcomeswing: خوشال شدم.بازم منتظرم

Sandroid
09-10-2013, 21:50
به به ساسان خان سلام پویای عزیز
1.خودت تبلت جی اس پد داری؟ من و آشناها و دوستان...جمعا 4تا تبلت بدون سیمکارت این شرکت رو داریم
2.چرا جواب پخ نمیدی؟ والا ب هرکی میگم باورش نمیشه.ولی خیلی پیش میاد که وقت نمیکم.بعضی وقتا هم بخاطره مشغله یادم میره.ولی سعی میکنم هرچند دیر،ولی جواب بدم

:welcomeswing: مرسی

Farshadvh
09-10-2013, 22:05
سلام

با آرزوی موفقیت شما در پرسش های زیر!
:4:

1) درباره "مادر" یک جمله بگو

2) زندگی رو به چند بخش برای خودت تقسیم کردی؟

3) زیبایی درونی رو دوس داری یا بیرونی؟

4) اگه خدا بهت یه زمین بزرگ بده باهاش چیکار می کنی؟

5) ازبین : درخت - ماهی - آسمان - کویر : کدوم رو انتخاب می کنی؟ چرا؟

6) به خودت از 1 تا 10 چند میدی؟

7) بهترین موسیقی که گوش دادی چیه؟ خواننده؟

8) من رو میشناسی؟

9) معنی این چیه : 슈퍼 주니어

10) یه تجربه مهم زندگیت رو بگو

با اجازه

یا حق

sina_d900
10-10-2013, 13:34
اولا تبریک :cv:

دوم به ما هم خبر میدادین :

حالا سوالات :

◄ محتاط نبودی چند میرفتی ؟؟؟ کلا محتاطم.بالای 180 تجربه نکردم

◄ با این شرایط ((متولد ارومیه.بزرگ شده تو تهران.ساکن کرج.تحصیل کرده قزوین)) دقیقا باید به شما گفت بچه ..... هستی ؟

◄ جمله سازی : محتاط ، موبایلستان ، آب بادمجان ، طوفان ، ممد 50 سنت ، حیا

◄ جای خالی رو پر کن

◄ داشتیم : چرا تو فیس به شهر اصلیت اشاره ای نکردی ؟

◄ دوست داشتی کدوم بخش رو تنهایی اداره می کردی ؟

◄ اگر قیمت زرشک پلو 5000 آب طالبی 2500 روزنامه خبرورزشی 500 اینترنت adsl نامحدود 512 برابر 25000 باشه نفر 213 سایت از نظر تعداد سپاس کیه و چند تا سپاس و تشکر داره ؟

◄ آخرین بار کی به شهر زیبای اورمیه سر زدی ؟

◄ جمله ای در وصف میرسعید معروف ؟

◄ ازبین رشته های فوتبال ، والیبال ، فوتسال ، دو و میدانی کدوم برند اتومبیل رو بیشتر می پسندی ؟

:ca::ca::ca::ca::ca:

اینم واسه شما :cv:

Sandroid
10-10-2013, 18:40
سلام

با آرزوی موفقیت شما در پرسش های زیر! سلام عزیز.خوش اومدی
:4:

1) درباره "مادر" یک جمله بگو مادر نماده عشقه واقعی

2) زندگی رو به چند بخش برای خودت تقسیم کردی؟ زندگی گسسته نیست که به چندین بخش بشه تقسیمش کرد

3) زیبایی درونی رو دوس داری یا بیرونی؟ درون همه انسانها یکسانه.حالا چه زیبا.چه زشت

4) اگه خدا بهت یه زمین بزرگ بده باهاش چیکار می کنی؟ میدمش به کسی که ازس استفاده کنه

5) ازبین : درخت - ماهی - آسمان - کویر : کدوم رو انتخاب می کنی؟ چرا؟ ماهی.چون جانداره

6) به خودت از 1 تا 10 چند میدی؟ بزا اونی که باید نمرمون رو بده اینکارو کنه

7) بهترین موسیقی که گوش دادی چیه؟ خواننده؟ ستاره شادمهر

8) من رو میشناسی؟ فکر نمیکنم همکارم باشی

9) معنی این چیه : 슈퍼 주니어 تو بگو؟؟؟

10) یه تجربه مهم زندگیت رو بگو باهرکسی،متناسب با شخصیتش رفتار و صحبت کن

با اجازه

یا حق

لطف کردی داداش:welcomeswing:

Sandroid
10-10-2013, 18:45
اولا تبریک :cv:

دوم به ما هم خبر میدادین : سلام همشهری.والا خیلی از تبلیفات خوشم نمیاد.هرکی دید و دوست داشت میاد دیگه

حالا سوالات :

◄ محتاط نبودی چند میرفتی ؟؟؟ کلا محتاطم.بالای 180 تجربه نکردم همون 180 رو هم قسطی رفتم با

◄ با این شرایط ((متولد ارومیه.بزرگ شده تو تهران.ساکن کرج.تحصیل کرده قزوین)) دقیقا باید به شما گفت بچه ..... هستی ؟ بچه ایران

◄ جمله سازی : محتاط ، موبایلستان ، آب بادمجان ، طوفان ، ممد 50 سنت ، حیا موبایلستان،باید در مقابل طوفان ممد50سنته بی حیا محتاط باشد تا آب بادمجان نشود!!!!

◄ جای خالی رو پر کن پر کردم

◄ داشتیم : چرا تو فیس به شهر اصلیت اشاره ای نکردی ؟ دلیلش خیلی شخصیه دیگه.ببخشید

◄ دوست داشتی کدوم بخش رو تنهایی اداره می کردی ؟ تنهایی هیچکاری نمیشه کرد

◄ اگر قیمت زرشک پلو 5000 آب طالبی 2500 روزنامه خبرورزشی 500 اینترنت adsl نامحدود 512 برابر 25000 باشه نفر 213 سایت از نظر تعداد سپاس کیه و چند تا سپاس و تشکر داره ؟ :ck:

◄ آخرین بار کی به شهر زیبای اورمیه سر زدی ؟ عید همین سال

◄ جمله ای در وصف میرسعید معروف ؟ یا سعید،میر سعید!!!!!

◄ ازبین رشته های فوتبال ، والیبال ، فوتسال ، دو و میدانی کدوم برند اتومبیل رو بیشتر می پسندی ؟ سامسونگ

:ca::ca::ca::ca::ca:

اینم واسه شما :cv:

:welcomeswing:لطف کردی داداش

™ AMIN
11-10-2013, 13:57
سلام ارشد جان :do:

چاکریم.:cv:

دیر رسیدم چرا ؟؟

نظرت در مورد این افراد ؟؟

™ AMIN
®.TiTAN
ramtin_26084
™LEO
Farshadvh
mp3mp4
LOVE Story
C0D3R

چرا جواب پ خ 2 روز پیش رو نمیدی ؟؟ :4: آخه چرا اینقدر سرت شلوغه ؟ :4:

بخش htc رو با رسم شکل توضیح بده ؟ :dp:

کی سوپر مدیر میشی ؟؟ :4:

چرا من آواتارمو عوض نمیکنم ؟؟ :4:

چرا 250.000 تومن به سایت کمک کردی ؟؟ :4: آخه بعضی ها فقط انگیزشون اون قلب کوچیکس :ca:

کی 4 ستاره میشی ؟؟ :4: الان خیلی وقته 1 ستاره داری ؟؟ :4: http://forum.mobilestan.net/images/rotbe/1.png

چرا به حرف حسن کردی و 9505 گرفتی ؟؟ :4: چرا به حرف همکارت نکردی ؟؟ :4:

دیگه بسه همینا :bg::bz:

فعلا :do:

™LEO
11-10-2013, 22:42
ارشد نشسته روی صندلی داغ.کاش صندلی داغ نبود،منقل بود کبابت میکردیم:lol::do:
شروع میکنم
1.بدترين سوتي اي که دادي رو تعريف کن؟:ap:
2.نظرت درمورد بن کردن محمد رضا چیه؟:aq:
3.ماشین مورد علاقت؟اگه یه روزی گرفتیش و توی اولین باری که میشینی پشتش،بزنی داغونش کنی،چه حسی بهت دست میده؟:ai:
4.رنگ کدوم یکی از تگ های کاربری رو بیشتر دوس داری؟
5.اگه یه ابزاری بهت بدن که فقط بتونی باهاش یک نفر رو بن کنی،کیو بن میکنی؟:39:
6.نظرت درمورد برادران تاچیبانا؟:4::ag:
7.تا حالا کسی دلتو شکونده؟:12:
8.تصور کن گوشیت(s4) تو خیابون دستته یهو یه موتوری بدون اینکه بفهمه میزنه بهت و گوشیت میفته و مثل کتلت میشه(کیفیت گوشی های سامی:4:)و موتوریه هم میره:lol:.چیکار میکنی؟
9.از دوستای صمیمیت(بیرون اینترنت)کسی هست که توی موبایلستان عضو باشه؟(راستشو بگو)کی؟
10.گفتی از شادمهر خوشت میاد!کاملش کن::dt:
ثانیه ها،کنار تو،.......
11. چرا لقب من "ختم"هست؟
12.این نه منم من نه من منم من!:4:یاد چیزی نیفتادی؟
13.مامانی هستی؟؟؟؟؟:4:
14.کاباران یعنی چی؟ساسان معنیش چیه؟
15.کی به من ارتقا میدی؟:4::lol:
16.چرا سعید میخواد تاپیکو قلف کنه؟

فعلا کار دارم.تا بعد :bm:

GALAXAR
11-10-2013, 23:29
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=911574&stc=1&d=1381523174

یاد بود صندلی داغ اخرین مطالب مهمان این دوره را در بر خواهد گرفت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113966)

تا هفته بعد منتظر ما باشید .