PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ مشکلات گوشی Galaxy Note 3

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

nima_batman
03-11-2013, 18:54
سلام دوستان
یه سوال در مورد باتری داشتم. من N900 رو سه-چهار روزی هست که خریدم و کاملاً ازش راضی هستم و به نظرم خیلی خوب شارژ نگه میداره. ولی دیشب پیشه یه دوستم که تعمیرات موبایل داره بودم که گفت باتریت رو شارژ اولیه کردی!؟!! گفتم نه!!! (آخه اولین بار وقتی شارژش به 5% رسید به شارژ زدمش و ساعت گذاشتمو دقیقاً 2:15 ساعت بعد "زمان شارژ تقریبی که دوستان تو این سایت گفته بودن" رفتم بالا سرش و منتظر واستادم تا چراغش سبز بشه و از برق کشیدمش!)
به دوستم گفتم باتریهای لیتیوم یون که شارژ اولیه نمیخوان!!! ولی اون گفت چرا من تست کردم اگه شارژ اولیه نکنیم باتری شارژشو زودتر از دست میده و عمرشم کمتر میشه!!! و برای اثبات حرفشم رفت به باتری لیتیوم یون با گارانتی فارسی آورد که روش زده بود حتماً 6 ساعت شارژ اولیه شود!!

حالا سوال من اینه:
همه ی دوستان اینجا باتری نوت 3 رو شارژ اولیه کردند!؟!! اونایی که به شدت از باتریشون راضی هستن آیا شارژ اولیه کردن!؟! من امروز برای اینکه باتری گوشیم رو تست کنم تا جایی که میشد از گوشیم کار کشیدم و 5 تا 5:45 ساعت دووم آورد. تو این مدت باهاش fifa 14 و Prince of Persia Shadow & Flame و ASphalt 8 و Blood and Glory Legend v2.02 و ... بازی کردم (به کمک یکی از دوستان) چندتا عکس گرفتم و یکی دو دقیقه فیلم گرفتم، تقریباً دو سوم این مدت هم وای فای روشن بود و یک ساعتی به مرور وب مشغول بودم. یه ربع هم از GPS استفاده کردم. بیشتر این مدت هم نور صفحه یا 100% بود یا بالای 50%.
الآنم گوشیم رو بعد از شارژ سریع کشیدم و گذاشتم یه فیلم 1080P رو با روشنایی صفحه 100% و در حالت پاورسیوینگ پیوسته پخش کنه ببینم چقدر طول میکشه شارژش تموم بشه، آخه اونطوری که خونده بودم باید تو پخش مداوم فیلم فول اچ دی 13-15 ساعت دووم بیاره !! درسته!؟!
به نظرتون گوشی من کمتر از حدی که باید شارژ نگه میداره؟! به نظرتون شارژ اولیه لازم بوده!؟! دوستم دیشب میگفت هنوزم دیر نشده باتریت رو کاملاً خالی کن و بذار 5-6 ساعت تو شارژ بمونه!!! ولی من به حرفش گوش ندادم . به نظرتون این کارو بکنم!؟؟؟ من کلاً باتریم رو 4بار تا حالا شارژ کردم.

با سپاس
نیما

MoHaMaD
03-11-2013, 19:05
شارژ اولیه برای باتریهای لیتیومی بی معنیه
شمام به حرف ایشون گوش ندین
آخه آدم ۶-۷ ساعت باتری زبون بسته رو بذاره زیر شارژ کی چی بشه؟
من باتری گوشیمو تقریبا هرروز شارژ میکنم
به نظر من دوام باتریتون خوبه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

x_zarbat
03-11-2013, 19:30
سلام دوستان
یه سوال در مورد باتری داشتم. من N900 رو سه-چهار روزی هست که خریدم و کاملاً ازش راضی هستم و به نظرم خیلی خوب شارژ نگه میداره. ولی دیشب پیشه یه دوستم که تعمیرات موبایل داره بودم که گفت باتریت رو شارژ اولیه کردی!؟!! گفتم نه!!! (آخه اولین بار وقتی شارژش به 5% رسید به شارژ زدمش و ساعت گذاشتمو دقیقاً 2:15 ساعت بعد "زمان شارژ تقریبی که دوستان تو این سایت گفته بودن" رفتم بالا سرش و منتظر واستادم تا چراغش سبز بشه و از برق کشیدمش!)
به دوستم گفتم باتریهای لیتیوم یون که شارژ اولیه نمیخوان!!! ولی اون گفت چرا من تست کردم اگه شارژ اولیه نکنیم باتری شارژشو زودتر از دست میده و عمرشم کمتر میشه!!! و برای اثبات حرفشم رفت به باتری لیتیوم یون با گارانتی فارسی آورد که روش زده بود حتماً 6 ساعت شارژ اولیه شود!!

حالا سوال من اینه:
همه ی دوستان اینجا باتری نوت 3 رو شارژ اولیه کردند!؟!! اونایی که به شدت از باتریشون راضی هستن آیا شارژ اولیه کردن!؟! من امروز برای اینکه باتری گوشیم رو تست کنم تا جایی که میشد از گوشیم کار کشیدم و 5 تا 5:45 ساعت دووم آورد. تو این مدت باهاش fifa 14 و Prince of Persia Shadow & Flame و ASphalt 8 و Blood and Glory Legend v2.02 و ... بازی کردم (به کمک یکی از دوستان) چندتا عکس گرفتم و یکی دو دقیقه فیلم گرفتم، تقریباً دو سوم این مدت هم وای فای روشن بود و یک ساعتی به مرور وب مشغول بودم. یه ربع هم از GPS استفاده کردم. بیشتر این مدت هم نور صفحه یا 100% بود یا بالای 50%.
الآنم گوشیم رو بعد از شارژ سریع کشیدم و گذاشتم یه فیلم 1080P رو با روشنایی صفحه 100% و در حالت پاورسیوینگ پیوسته پخش کنه ببینم چقدر طول میکشه شارژش تموم بشه، آخه اونطوری که خونده بودم باید تو پخش مداوم فیلم فول اچ دی 13-15 ساعت دووم بیاره !! درسته!؟!
به نظرتون گوشی من کمتر از حدی که باید شارژ نگه میداره؟! به نظرتون شارژ اولیه لازم بوده!؟! دوستم دیشب میگفت هنوزم دیر نشده باتریت رو کاملاً خالی کن و بذار 5-6 ساعت تو شارژ بمونه!!! ولی من به حرفش گوش ندادم . به نظرتون این کارو بکنم!؟؟؟ من کلاً باتریم رو 4بار تا حالا شارژ کردم.

با سپاس
نیما

من از باطری راضی هستم تو استفاده معمولی تا 10 ساعت صفحه روشن میمونه شب اول هم 2 خوابیدم زدم شارژ تا 12 ظهر که بیدار شدم :))) خوب خوابیدما
اما باطری های جدید نیاز به شارژ اولیه ندارن

اینم تست باطریه من

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304388&p=3948750&viewfull=1#post3948750

holyprot
03-11-2013, 19:42
http://img.tapatalk.com/d/13/11/04/edydehuz.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

holyprot
03-11-2013, 21:05
دوستان عزیز از ارسال پست پشت سر هم خودداری فرمایییــــــــــــد .
این چندمین باری هست که دارم خدمتتون عرض میکنم .

اگر منظورتوت من هستم که دارم جواب دوستان رو میدم. !!!!!

A.M.I.R N.O.T.E
03-11-2013, 21:11
اگر منظورتوت من هستم که دارم جواب دوستان رو میدم. !!!!!

نه عزیزدلم منظورم کلی بود خیلی ها دارن پشت سرهم پست میدن که کلا خلاف قوانین هست میتونین پست ها رو علامت بزنین و تو یک پست جواب همه ی دوستان رو بدین .

با تشکر .

holyprot
03-11-2013, 21:18
نه عزیزدلم منظورم کلی بود خیلی ها دارن پشت سرهم پست میدن که کلا خلاف قوانین هست میتونین پست ها رو علامت بزنین و تو یک پست جواب همه ی دوستان رو بدین .

با تشکر .

من معمولا از آخرین صفحه که خوندم شروع به خوندن میکنم و هر پستی که بتونم جواب بدم ، جواب میدم.
یه مقدار اینکه بهخوام پستها رو تیک بزنم تو صفحه های مختلف سخته :-(

عراز
03-11-2013, 21:29
سلام دوستان بالا چند تا اسکرین شات از باتری گذاشتن که یک روزو خورده ای هست ولی ماله من وقتی شارژش فول میشه فوقه فوقش 18 ساعت میشه به روز نمیرسه برنامه و بازی استفاده ام تقریبا صفره ...به نظر شما مشکل از باتری منه ؟؟؟؟(ببخشید که زیاد سوال میپرسم اخه در این زمینه زیاد اطلاعات ندارم)

holyprot
03-11-2013, 21:33
سلام دوستان بالا چند تا اسکرین شات از باتری گذاشتن که یک روزو خورده ای هست ولی ماله من وقتی شارژش فول میشه فوقه فوقش 18 ساعت میشه به روز نمیرسه برنامه و بازی استفاده ام تقریبا صفره ...به نظر شما مشکل از باتری منه ؟؟؟؟(ببخشید که زیاد سوال میپرسم اخه در این زمینه زیاد اطلاعات ندارم)

دوست عزیز مال من که میبینین این مقدار هست در اکثر اوقات روی پاور سیوینگ هست ولی البته سیم کارتم رایتل اگر سیم کارت عادی بود خیلی بیشتر باید جواب میداد.

rogera75
03-11-2013, 22:20
رفقا ما اصلا تاحالا گوشی اندرویدی نداشتیم، قبول. ( بجز اون هفت هشت تایی که داشتم! ) و اصلا نوت 2 که نداشتم هیچ، از نزدیکم ندیدم تا حالا! ( اونجا زمان باتریم 1 روز و 15 ساعت و چند دقیقه بود خدا بیامرز، که اینجا دیگه حتی 18 ساعتم ندیدم ). اینا رو چیکارش کنم؟ sensasion خدا بیامرزم که همین بود! من نه مغرضم، نه از شرکتای دیگه پول گرفتم، نه می خوام جو رو خراب کنم و نه... طرفدار سرسخت سامسونگم. فقط جواب می خوام. رامم عوض کردم، توباگو هم ریختم، حالا می خوام اسرا*ییل بزنم. یکی بیاد بگه باتریت مشکل داره اصلا... ها؟ فقط جواب بدن دوستان... والا این وضعیت طبیعی نیست... 917568917575

armansepehri
03-11-2013, 22:32
من دلم نمیاد روت کنم ، چون همش فکر میکنم ممکنه کاستوم رام مشکل داشته باشه و مهمتر از همه ممکنه مصرف باتریمو زیاد کنه ، آخه نرم افزار های زیادی هم نیست که احتیاج به روت داشته باشن ، اکثرا بدون روت نصب میشن ، کسی میتونه توجیهم کنه ؟

-<Sal3H>-
03-11-2013, 22:56
من دلم نمیاد روت کنم ، چون همش فکر میکنم ممکنه کاستوم رام مشکل داشته باشه و مهمتر از همه ممکنه مصرف باتریمو زیاد کنه ، آخه نرم افزار های زیادی هم نیست که احتیاج به روت داشته باشن ، اکثرا بدون روت نصب میشن ، کسی میتونه توجیهم کنه ؟
خیر.کسی نمیتونه توجیهت کنه.چون اساسا اطلاعاتی که راجع به روت داری غلطه.روت به شارژ چه ربطی داره پسرجان....
در ضمن یه سری از بهترین برنامه ها به روت نیاز دارن.مثل روت اکسپلورر

h@ji
03-11-2013, 23:03
یه چیز برا من خیلی عجیبه اخه مثلا مصرف 20 ساعت با 19 ساعت چه فرقی میکنه؟!!
یا اگه یکی باتریش 19 ساعت کار کنه باتریش مشکلداره؟
یا اصلا این اسکرین شاتها تستهای ازمایشی هست که تو شرایط یکسان گرفته شده؟
اخه کسی که 2 الی 2300 پول گوشی میده چرا باید انقدر دلش کوچیک باشه که واسه باطریش نتونه 200 تومن مثلا خرج کنه؟ تازه اگر باتری دیگه اصلا کار نکنه!!
دلتونو بزارین پیش ایفون دارا که دو ساعت یه بار شارژ میکنن برین خدا رو شکر کنین و بیخیال این حرفا بشید .

A.M.I.R N.O.T.E
03-11-2013, 23:06

برادر من از کاستوم رام به روت چه ربطی داره ...
از روت به مصرف چه ربطی داره ...
روت فقط دسترسی به فایل های سیستمی هست تمام .
که کسی که آندروید داره بهتره روت ککککنه .

armansepehri
03-11-2013, 23:14
برادر من از کاستوم رام به روت چه ربطی داره ...
از روت به مصرف چه ربطی داره ...
روت فقط دسترسی به فایل های سیستمی هست تمام .
که کسی که آندروید داره بهتره روت ککککنه .

من فکر میکردم وقتی روت میکنیم کاستوم رام جایگزین رام اورجینال میشه که ، اینطور نیست مگه ؟ اینو من جایی خونده بودم ، تازه خود شما هم تو اون تاپیک گفتین یکی از راه های آنروت کردن نصب رام اورجینال هست ، پس این معنیش میشه که با روت کردن ، رام غیر اورجینال و کاستوم رام میشه دیگه ، نمیشه ؟
===========
الان شما اینو به من بفرمایید تا همین الان گوشیم رو روت کنم :
وقتی روت کنیم ، آیا میشه باز هم آپدیت های رسمی رو با خود گوشی با وای فای نصب کرد ؟ یا باید با Odin این کارو کرد ؟
ممنون

Mehdi_Full
03-11-2013, 23:25
دوست عزیز تا رام رسمی هست و براتون از همه لحاظ مشکلی نداره نیاز به رام کاستوم نیست چون معمولا رامهای کاستوم چون دستکاری میشن و برنامه ها کم و زیاد میشن معمولا مشکلاتی دارند که
به وقت گذاشتن و تمام شدن ترافیک برای دانلودش نمی ارزه مگر اینکه عادت به کاستوم رام داشته باشید
در مورد روت هم اگر برنامه هایی که ازش استفاده میکنید نیاز به روت نداشته باشه نیازی به روت کردن گوشیتون ندارید مگر اینکه برنامه مورد نظرتون حتما روت بخواد
همونطور که خودتون گفتید الآن اکثر برنامه ها بدون روت نصب میشن و از این بابت مشکلی ندارن

Ali.Note.3
03-11-2013, 23:44
دوست عزیز تا رام رسمی هست و براتون از همه لحاظ مشکلی نداره نیاز به رام کاستوم نیست چون معمولا رامهای کاستوم چون دستکاری میشن و برنامه ها کم و زیاد میشن معمولا مشکلاتی دارند که
به وقت گذاشتن و تمام شدن ترافیک برای دانلودش نمی ارزه مگر اینکه عادت به کاستوم رام داشته باشید
در مورد روت هم اگر برنامه هایی که ازش استفاده میکنید نیاز به روت نداشته باشه نیازی به روت کردن گوشیتون ندارید مگر اینکه برنامه مورد نظرتون حتما روت بخواد
همونطور که خودتون گفتید الآن اکثر برنامه ها بدون روت نصب میشن و از این بابت مشکلی ندارن

فک کنم روت بیشترین نیازی که داریم بهش واسه تیتانیوم بک آپ باشه!

Zyse
03-11-2013, 23:47
===========
وقتی روت کنیم ، آیا میشه باز هم آپدیت های رسمی رو با خود گوشی با وای فای نصب کرد ؟ یا باید با Odin این کارو کرد ؟
ممنون
آرمان جان با روت کردن گوشی دیگه نمیتونی با وایفای آپدیت جدید بگیری با ادین رو نمیدونم اما فکر کنم با اون هم نشه آپدیت کرد

MoHaMaD
03-11-2013, 23:50
آرمان جان با روت کردن گوشی دیگه نمیتونی با وایفای آپدیت جدید بگیری با ادین رو نمیدونم اما فکر کنم با اون هم نشه آپدیت کرد
اگه روت کنین دیگه به صورت Ota نمیتونین گوشی رو آپدیت کنین و ربطی به ادین نداره !
شما در همه حال میتونین با ادین گوشی رو فلش بزنین ( البته اگه نابودش نکنین :4: )

-<Sal3H>-
03-11-2013, 23:52
من فکر میکردم وقتی روت میکنیم کاستوم رام جایگزین رام اورجینال میشه که ، اینطور نیست مگه ؟ اینو من جایی خونده بودم ، تازه خود شما هم تو اون تاپیک گفتین یکی از راه های آنروت کردن نصب رام اورجینال هست ، پس این معنیش میشه که با روت کردن ، رام غیر اورجینال و کاستوم رام میشه دیگه ، نمیشه ؟
===========
ممنون

آپدیت که نمیتونی بگیری.ولی میتونی رام های جدید رو دانلود کنی و با ادین فلش بزنی.کاری که اکثر بچه ها انجام میدن.از جمله خودم.چون رام های خوب رو از روی چنج لیست و بیس هاشه که میشه تشخیص داد.در ضمن شاید آپدیت ota برای رامی که روش هستی تا مدت زیادی نیاد.........

-<Sal3H>-
03-11-2013, 23:57
اگه روت کنین دیگه به صورت Ota نمیتونین گوشی رو آپدیت کنین و ربطی به ادین نداره !
شما در همه حال میتونین با ادین گوشی رو فلش بزنین ( البته اگه نابودش نکنین :4: )
محمد جان از زمانیکه این سامی شیطون اومد سیستم ناکس رو گذاشت احتمال faild شدن زیر ادین واسه کسایی که آشنایی ندارن بالاتر میره.من خودم اوایل رام هنگ کنگو که بیلد نامبرش با گوشیم سازگار نبود اومدم رو گوشیم زدم و همون اول به سلامتیت faild داد.ولی این گوشی به این راحتی بریک نمیشه خوشبختانه.(برخلاف گالگسی اس خدا بیامرز که منو دو سه بار تا مرز سکته رسوند لامصب:4:)با یه رام سالم دوباره میتونی احیاش کنی.

A.M.I.R N.O.T.E
03-11-2013, 23:58
===========
ممنون

نه داش گلم با روت کردن فقط به فایل های سیستمی دسترسی پیدا میکنین که بعضی برنامه ی کاربردی هستن که پیش نیاز و الویت اولشون روت هست . بعلاوه وقتی دستگاه روت میشه درسته که کرنل گوشی ویرایش میشه ولی کل رام حالت استوک خودشو داره و با فلش رام رسمی یا همون استوک به حالت اولیه برمیگرده . واسه آنروت کردنم نیاز نیست فلش بزنین میتونین از داخل برنامه ی super su گزینه ی fully unroot رو بزنین .

وقتی روت میکنین قابلیت آپدیت دستگاه با حالت ota از کار میوفته (اینم زیاد مهم نیست چون واسه یه بیس چنتا آپدیت مزخرف بیشتر نمیاد) میتونین با فلش کردن رام هایی با بیس جدید عملکرد دستگاه رو بهبود ببخشین.

MoHaMaD
04-11-2013, 00:07
محمد جان از زمانیکه این سامی شیطون اومد سیستم ناکس رو گذاشت احتمال faild شدن زیر ادین واسه کسایی که آشنایی ندارن بالاتر میره.من خودم اوایل رام هنگ کنگو که بیلد نامبرش با گوشیم سازگار نبود اومدم رو گوشیم زدم و همون اول به سلامتیت faild داد.ولی این گوشی به این راحتی بریک نمیشه خوشبختانه.(برخلاف گالگسی اس خدا بیامرز که منو دو سه بار تا مرز سکته رسوند لامصب:4:)با یه رام سالم دوباره میتونی احیاش کنی.
آخه ادین چیز خاصی نداره که بخوای آشنایی داشته باشی یا نداشته باشی :4:
هرفایلی رو میندازی سرجاش و علی مدد استارت رو میزنی و 5 دقیقه بعد میای سراغ گوشیت ...
اصن راحت تر از ادین وجود خارجی نداره ( حداقل من ندیدم )
اینجا جاداره یادی بکنیم از اموات HTC و سونی و LG و ... با اون مسخره بازیاشون :ca:
گلکسی اس من بنده خدا توی یه روز 15 بار فلشش کردم :ca: بار آخر فیلد داد و بریک شد که البته با رام JVQ برش گردوندم :ca:

بگذریم ...

اینجا کسی هست که دقیقا به من بگه این ناکس چیه ؟! یه توضیح جامع و کامل و دقیق :ab:

armansepehri
04-11-2013, 00:16
ممنون از دوستان ، با این حال چون تا حالا از این کار ها نکردم و میترسم بزنم گوشی رو بریک کنم :4: فعلا صبر میکنم
نا الان فقط بازی Wild Blood بوده که منو تطمیع کرده روت کنم :4:
یه Go SMS Pro و چند تا برنامه کم اهمیت تر هم بود ، البته سای...ف .ون هم مثل این که با روت بهتر میشه !

Amir0020
04-11-2013, 00:26
دوستان الان مثلا الان نوت 3 هایی که رام عربستان دارن.رام کدوم کشور ها رو نمیتونن نصب کنن؟؟اگه موقع نصب رام یه کشور دیگه پیغام فیلد بده یعنی گوشی باطله؟؟یا کاری میشه کرد براش؟؟؟دردسر که نداره؟

-<Sal3H>-
04-11-2013, 00:27
آخه ادین چیز خاصی نداره که بخوای آشنایی داشته باشی یا نداشته باشی :4:
هرفایلی رو میندازی سرجاش و علی مدد استارت رو میزنی و 5 دقیقه بعد میای سراغ گوشیت ...
اصن راحت تر از ادین وجود خارجی نداره ( حداقل من ندیدم )
اینجا جاداره یادی بکنیم از اموات HTC و سونی و LG و ... با اون مسخره بازیاشون :ca:
گلکسی اس من بنده خدا توی یه روز 15 بار فلشش کردم :ca: بار آخر فیلد داد و بریک شد که البته با رام JVQ برش گردوندم :ca:

بگذریم ...

اینجا کسی هست که دقیقا به من بگه این ناکس چیه ؟! یه توضیح جامع و کامل و دقیق :ab:

سلام
دوستان کاربرد این برنامه KNOX چیه؟؟؟؟

به طور کلی تمامی رام های 4.3 دارای ناکس میباشند.که بوتلودری که دارای ناکس باشد دانگرید به نسخه های قدیمی تر که ناکس ندارن براشون امکان پذیر نیست و زیر ادین faild میده.در ضمن در صورتیکه برای اولین بار گوشی رو روت کنید یا رام کستوم بریزید و یا کرنل رو عوض کنید عبارت waranty bit:1 در قسمت downloading آورده میشه که یعنی گارانتی شما باطل شده و دیگر امکان استفاده از سکیوریتی ها و application های مربوط به knox رو ندارید .در ضمن همونطور که گفتم در نصب رام ها یکسری محدودیت هم براتون ایجاد میشه و نمیتونید رام همه مناطق رو نصب کنید و باید پیش کد بیلد نامبرش با ماله شما یکی باشه.
در کل داره سمسونگم میوفته تو مسیر اچ تی سی.جهت ارتقا سیستم امنیتی گوشی هاش.شاید باورتون نشه ولی سکیوریتی اچ تی سی به حدی قوی بود که من بعد چند ماه حتی جرات نکردم یه کرنل رووش بزنم.یعنی واقعا آخرش هم نفهمیدم چطوری میشه روی وان ایکس کرنل فلش زد.بس که سخت بود کار کردن باهاش.گوشیم یه بار تا مرز جی تگ هم رفت که خدا رو شگر انبریکش کردم.البته با آموزشی که یکی از بچه ها گذاشته بود و بصورت کاملا معجزه آسا.کلا چیز مضخرفی بود.

superb boy
04-11-2013, 05:54
دوستان من چندین هفته هست گیر یه مشکلم با نوت3 اما حل نمیشه
مشکل ریستور کردن برنامه ها و دیتای اونا(تنظیمات برنامه ها و مراحل طی شده ی بازیها)
این مورد رو روی چندتا کاستوم رام تست کردم و همه شبیه همن.
با go backup که کلا دیتا رو ریستور نمیکنه و خلاص. ورژن 3.45 و 3.46 تست شده(حتی روی 4.3 لیک نوت2)
با تیتانیوم هم app+data ریستور میشه اما بعدش کلی از برنامه ها اجرا نمیشن و fc میدن مخصوصا والپیپر زنده
یه برنامه اومده مخصوص حل کردن این مشکل به اسم TB Restore Fixer (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2473090) که مشکل رو موقتی حل میکنه،یعنی بعد از فیکس کردن توسط این برنامه اگر یه فایل apk نصب کنید(بصورت عادی) برنامه ی سیستمی live wallpaper picker فورس کلوز میده یعنی نمیشه والپیپر زنده انتخاب کرد.بعد از این مشکل میشه از cwm دو وایپ انجام داد که بازم موقتی مشکل رو حل میکنه و آخرش اینکه دیگه نه اون فیکسره میتونه کاری کنه نه دو وایپ از ریکاوری و کلا نمیشه والپیپر زنده انتخاب کرد
خداییش من موندم شما چطوری برنامه هاتون رو ریستور کردین که هیچ کی حرفی از این مشکلات نمیزنه!!!
روی کاستوم رامهای امگا و Lidroid و Echoe Rom روی n9005 این مشکل رو داشتم.بقیه کاستومها رو تست نکردم ولی تقریبا مطمئنم همینطورن.

holyprot
04-11-2013, 07:13
دوستان من چندین هفته هست گیر یه مشکلم با نوت3 اما حل نمیشه
مشکل ریستور کردن برنامه ها و دیتای اونا(تنظیمات برنامه ها و مراحل طی شده ی بازیها)
این مورد رو روی چندتا کاستوم رام تست کردم و همه شبیه همن.
با go backup که کلا دیتا رو ریستور نمیکنه و خلاص. ورژن 3.45 و 3.46 تست شده(حتی روی 4.3 لیک نوت2)
با تیتانیوم هم app+data ریستور میشه اما بعدش کلی از برنامه ها اجرا نمیشن و fc میدن مخصوصا والپیپر زنده
یه برنامه اومده مخصوص حل کردن این مشکل به اسم TB Restore Fixer (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2473090) که مشکل رو موقتی حل میکنه،یعنی بعد از فیکس کردن توسط این برنامه اگر یه فایل apk نصب کنید(بصورت عادی) برنامه ی سیستمی live wallpaper picker فورس کلوز میده یعنی نمیشه والپیپر زنده انتخاب کرد.بعد از این مشکل میشه از cwm دو وایپ انجام داد که بازم موقتی مشکل رو حل میکنه و آخرش اینکه دیگه نه اون فیکسره میتونه کاری کنه نه دو وایپ از ریکاوری و کلا نمیشه والپیپر زنده انتخاب کرد
خداییش من موندم شما چطوری برنامه هاتون رو ریستور کردین که هیچ کی حرفی از این مشکلات نمیزنه!!!
روی کاستوم رامهای امگا و Lidroid و Echoe Rom روی n9005 این مشکل رو داشتم.بقیه کاستومها رو تست نکردم ولی تقریبا مطمئنم همینطورن.

دوست عزیز شما اومدین مشکل تو مشکل بوجود اوردین.
بخاطر کرنل رسمی سامسونگ و شکل فایل سیستمی اون.
بعد از هر بار ریستور با تیتانیوم حتما باید یک بار فیکسر رو اجرا کنین. همین و هیچ مشکلی نخواهین داشت.

superb boy
04-11-2013, 07:32
دوست عزیز شما اومدین مشکل تو مشکل بوجود اوردین.
بخاطر کرنل رسمی سامسونگ و شکل فایل سیستمی اون.
بعد از هر بار ریستور با تیتانیوم حتما باید یک بار فیکسر رو اجرا کنین. همین و هیچ مشکلی نخواهین داشت.

چرا مشکل تو مشکل؟!
"بعد از هر بار ریستور با تیتانیوم حتما باید یک بار فیکسر رو اجرا کنین" اینو که میدونم اما دوست عزیز من یه بار همون اول تمام برنامه هام رو ریستور میکنم و از فیکسر استفاده میکنم و دیگه کاری با بک آپ های تیتانیومم ندارم چون تمامشو ریستور کردم.مشکل از اونجایی شروع میشه باز که من میخوام یه برنامه جدید(یه فایل apk) نصب کنم.نمیشه که بعد نصب و ریستور برنامه های قبلیم دیگه برنامه ای یا آپدیتی از برنامه ای رو نصب نکنم که.
حالا وقتی با نصب یه apk جدید دوباره به مشکل برمیخورم و فیکسر هم جواب نمیده کامل مجبور میشم دو وایپ رو از ریکاوری انجام بدم تا مشکل حل شه اما این هم موقتیه
مشکلی توی مشکل بوجود نیوردم،برای حل یه مشکل مجبورم روشهایی رو پشت سر هم انجام بدم که متاسفانه دایمی نیستند
البته اینجور که مشخصه خوده سازنده تیتانیوم هم هنوز نتونسته این مشکل رو برطرف کنه و تو آپدیت جدیدی که دادن هم مشکل وجود داره
و یه چیز دیگه اینکه من 5.3 گیگ فایل apk دارم رو گوشی و نمیشه اینا رو تک تک بدون برنامه ی بک آپی نصب کرد و بعد تنظیمات همشون رو ست کرد چون بیش از اندازه وقت گیره،حالا سیو بازیهام که میپره هم به کنار

rogera75
04-11-2013, 07:52
دوستانی که می فرمایند ما دل خرج کردن و خرید یه باتری رو نداریم، من دلمم خیلی بزرگه، درآمدمم زیاد نیست، ولی اینو بدونین که در 38 سالگی 1 ریالم پس انداز ندارم... همه پولام خرج میشه میره. البته افتخار نیست. بدم هست... این گوشی که هنوز رسمی وارد ایران نشده، من باتریشو، اونم اوریجینال از کجا پیدا کنم؟ شما جایی رو سراغ دارین؟ لطفا بگید اگه جایی رو می شناسین. پ خ بدید.

x_zarbat
04-11-2013, 10:04
دوستانی که می فرمایند ما دل خرج کردن و خرید یه باتری رو نداریم، من دلمم خیلی بزرگه، درآمدمم زیاد نیست، ولی اینو بدونین که در 38 سالگی 1 ریالم پس انداز ندارم... همه پولام خرج میشه میره. البته افتخار نیست. بدم هست... این گوشی که هنوز رسمی وارد ایران نشده، من باتریشو، اونم اوریجینال از کجا پیدا کنم؟ شما جایی رو سراغ دارین؟ لطفا بگید اگه جایی رو می شناسین. پ خ بدید.

داداش یک عکس از پشت و رو و بالای باطری بزار همینجا تا اقا ایمان (احسان خان) ببینند و بگن اورجینال هست یا خیر

Last_King
04-11-2013, 10:52
دوستان رام اسراییل خوبه برای مصرف باطری؟
آخه مصرفش از نت 1 که داشتم بیشترهhttp://forum.mobilestan.net/images/smilies/Animated/bw.gif
من نت یکم رو به همین خاطر ردش کردم
این گوشی همه چیزش عالیه فقط این یه مورد اعصاب خوردیه.
البته شاید برای من اینجوریه.

tavahhhom
04-11-2013, 11:33
با سلام در مورد گالکسی نوت n9002 کسی از دوستان اطلاعاتی داره؟ اینکه آیا وارد بازار ایران شده یا خواهد شد؟ کیفیتش در حد 9005 یا 900 هست؟ قیمتش؟
با تشکر

holyprot
04-11-2013, 11:41
آخه مصرفش از نت 1 که داشتم بیشترهhttp://forum.mobilestan.net/images/smilies/Animated/bw.gif

دوست عزیز اینقدر رام اسراییل یا توباگو یا هر جای دیگه نکنید اینا همشون یه چنج لیست داره و یکسانه .
اگر آخرین رام رو می خواهید نصب کنین رام با بیس mj6 رو نصب کنین.
برای باطری هم بهترین کار اینه که در زمان غیر بازی رو حالت پاور سیوینگ بزارین.

Aliehsani1985
04-11-2013, 12:34
سلام اقایون چطور میشه وارد مارکت بشیم من هر وقت وارد میشم ارور403میده.

IDSSM
04-11-2013, 12:54
خاهشا یکی یه ایمیل انگلیسی به این سامسونگ بده برای قطعی وای فای یه اپدیتی چیزی بده اخه اینجوری که نمیشه الان گوشیه300 تومنی هم این مشکلو نداره مثلا 2میلیون پول گوشیه عملا بدون وای فای این گوشی کاربردی نداره جی پی ار اس رو هم فعال کردم و تیکشم برداشتم مودمم ریستارت کردم پاور سیوینگ هم خاموش کردم نشد جالب اینه که تودانشگاه اصلا قطعی نداره اما توخونه چرا...سرعت نتم اصلا کم نیس اینترنت مخابراته با مودم تی پی لینک.اصلا ذوقمو ازبین برده یه مشکل دیگه اینکه با وجود اینکه جی پی اس رو خاموش کردم اما به قسمت باطری که میرم خط جی پی اس نشون میده که کاملا روشنه چرا؟؟؟

behnam07
04-11-2013, 14:19
بچه ها میخوام این شارژرو برای گوشیم بخرم اقایون اونایی که واقعا سر در میارن نظر بدن
برای باتریم مشکلی پیش نمیاره؟طول عمر باتری رو کم نمیکنه؟خروجیشو بخونید ببینید با ورودیه اداپتور شارژر خودش یکسانه؟
http://www.digikala.com/Product/DKP-14729/Power-Bank-Huntkey-PBA6000/%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%AA-%DA%A9%DB%8C-PBA6000

ehsan2004
04-11-2013, 14:42
بچه ها میخوام این شارژرو برای گوشیم بخرم اقایون اونایی که واقعا سر در میارن نظر بدن
برای باتریم مشکلی پیش نمیاره؟طول عمر باتری رو کم نمیکنه؟خروجیشو بخونید ببینید با ورودیه اداپتور شارژر خودش یکسانه؟
http://www.digikala.com/Product/DKP-14729/Power-Bank-Huntkey-PBA6000/%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%AA-%DA%A9%DB%8C-PBA6000

این برند رو زیاد ندیدم و ازش اطلاعی ندارم
اگه برند خود سامسونگ گیرتون اومد استفاده کنید وگرنه ارزش نداره

اصلا نگران نباشید
یه عکس بزارید تا بهتون بگم
ایشالا که اصلی هست

gameinformation
04-11-2013, 15:09

گوشی قبل منم نوت 1 بود. کره ای هم بود. ولی مطمینم باتری نوت 3 حداقل دوبرابر بهتر از نوت 1 هست.
شما چون تازه این گوشی رو خریدی و زیاد باهاش وز میری فکر میکنی باتریش ضعیف تره. وگرنه اگه به نمودار باتریت مراجعه کنی و با نوت 1 مقایسه کنی میفهمی که این خیلی بهتره

Sent from my SM-N900 using Tapatalk 2

gameinformation
04-11-2013, 15:17
سلام دوستان

حالا سوال من اینه:

با سپاس
نیما

شارژ اولیه اینه که به محض اینکه گوشی دستتون رسید بزنیدش به شارژ تا پر بشه.همین.نذارید خالی بشه و بعد بزنید.
البته خیلی هم مهم نبست اگه خالی بشه....بهتره که قبل از اولین استفاده بذارید فول بشه
تو دفترچه خود گوشی هم نوشته

gameinformation
04-11-2013, 15:21
این برند رو زیاد ندیدم و ازش اطلاعی ندارم
اگه برند خود سامسونگ گیرتون اومد استفاده کنید وگرنه ارزش نداره

اصلا نگران نباشید
یه عکس بزارید تا بهتون بگم
ایشالا که اصلی هست

Huntkey برند خوبی هست
من دو ماه پیش از دیجیکالا شارژر فندکی ماشینشو گرفتم.
فقط در اولین فرصت باید با مولتی متر، ولتاژ و جریانشو چک کنیم ببینم نوسان داره یا نه...
اما در مورد این باتری فقط این نکته میمونه که آیا با کابل شارژر نوت 3 که یو اس بی 3 هست سازگاری داره یا نه.
یعنی میتونه 2 آمپر رو منتقل کنه یا خیر...که احتمالا بتونه.حتی اگر هم نشه خیلی مهم نیست.فوقش به جای 2 ساعت و رب، تو 3 ساعت و نیم باتری رو پر میکنه.

rezadc
04-11-2013, 16:08
سلام آقا من میخوام امرو بخرم، میشه بگین تو علائدین و بازار موبایل جای معتبر که بشه اطمینان کرد کجا هست؟؟؟ و اینکه میتونیم تو اینجاها 1980 اینا پیدا کنم؟؟
آقا من پشت جعبه رو نگا میکنم عربی ننوشته باشه
دکمه هوم رو نگاه میکنم
درزش رو نگاه میکنم
با کد #*0#* چک میکنم
همین؟؟ دیگه چیکار کنم؟ ممنون

farhad_persona
04-11-2013, 16:31
بچه ها لطفاً Polaris Office رو روی گوشیتون نصب کنید ببینید بدون مشکل اجرا میشه؟ :

http://pool.apk.bazaarandroid.com/oli9hat9locken/com-infraware-polarisoffice-312226-2028209-650dc1906b0d96a1e99fdbe56cd0c6b4.apk

من N9005 دارم وقتی باهاش فایل متنی اجرا میکنم یه واترمارک وسط صفحه میاد.

s i n a 2000
04-11-2013, 18:30
دیدم زیاد بحث باتری کردین خواستم منم نظرمو بگم :
من قبل این گوشی سه تا گوشی دیگه داشتم که هر سه تاش نوکیا بودن و خودتون میدونید که گوشیهای نوکیا چقدر خوب باتری نگه میدارن.
این اولین تجربه اندروییدی من هستش اما با توجه به اطرافیانم که گوشیهای اندروییدی داشتن تا حدودی از باتری این گوشیها خبر داشتم و سطح انتظاراتم رو پایین آورده بودم.
اما باید بگم که باتری این گوشی واقعا خوبه....بالاتر از سطح انتظاراتم بود.
بله منم شده که توی 6 ساعت باتری رو خالی کنم اما با یه استفاده فوق سنگین.....
گوشی گلکسی ایس سامسونگ خیلی کمتر باتری نگه میداره....آیفون فایو هم که اصلا قابل مقایسه با این نیست....
مثلا دیروز که ساعت 7 صبح گوشی رو از شارژ کشیدم و رفتم دانشگاه و خیلی کم با گوشی کار کردم وقتی شب برگشتم دیدم بعد 15 ساعت فقط 10 درصد کم کرده و 90 درصد باتری داره !
اسکرین شات هم گذاشتم....
نتیجه اخلاقی :
از گوشیهاتون لذت ببرید و مطمئن باشید از لحاظ باتری یکی از بهترینهاست.....شک نکنید.

917940917941917942

MoHaMaD
04-11-2013, 19:42
گفته های دوست عزیزمون Sina 2000 تایید میشه . بنده قبل از این گوشیم نوکیا 603 داشتم . 603 واقعا تو زمینه باتری خوبه عمل میکنه اما خب اصلا در حد و اندازه های نوت 3 نیست
تنها گوشی که دیدم بهتر از نوت 3 باتری نگه میداره نوکیا C1 بودش که با استفاده سنگین من 4 روز دووم می آورد :ca::ca:

superb boy
04-11-2013, 19:42
بچه ها فونت نیومده فارسی؟
همون فونت های قبلی که داشتیم هم مشکل جدا نوشتن ح چسبان رو دارن
رو کل 4.3 ها از جمله نکسوس ها هم این مشکل هست
باید یکی که وارد باشه یه ادیت بزنه و حداقل همین یه مشکل رو درست کنه
فونت های ترکیبی مسعود (msp) هم درست میشدن کفایت میکرد

behnam07
04-11-2013, 20:18
اقایون و(البته یدونه خانوم که بیشتر نیست اینجا!!! اونم که هر روز اوتار عوض میکنه!!!)خانوما شما تایید میکنید من سفارش بدم اینو؟بخونید مشخصاتشو باهاش فک کنم دوبار بشه کامل شارژش کرد گارانتی هم داره؟

A.M.I.R N.O.T.E
04-11-2013, 20:56
اقایون و(البته یدونه خانوم که بیشتر نیست اینجا!!! اونم که هر روز اوتار عوض میکنه!!!)خانوما شما تایید میکنید من سفارش بدم اینو؟بخونید مشخصاتشو باهاش فک کنم دوبار بشه کامل شارژش کرد گارانتی هم داره؟

یکی داشتیم البته این نبود شبیه این بود درستو حسابی شارژ نمیکرد .
فک کنم زمان شارژش پایین باشه.

rezadc
04-11-2013, 21:09
سلام دوستان آقا ما هم یه نوت 3 n900 خریدیم الان، من عکس شارژر و باتریمو میزارم لطفا بگید اصله یا نه چون 24 ساعت مهلت تست گرفتم، همه جاشو تست کردم تو مغازه .

918034

918036

918037

botparast
04-11-2013, 21:10
دوستاني كه مشكل wifi دارن برن به تنظيمات wifi و طبق تصوير زير تيك را بردارن،انشالله مشكلشون حل ميشه
918035 918038

botparast
04-11-2013, 21:11
سلام دوستان آقا ما هم یه نوت 3 n900 خریدیم الان، من عکس شارژر و باتریمو میزارم لطفا بگید اصله یا نه چون 24 ساعت مهلت تست گرفتم، همه جاشو تست کردم تو مغازه .

918034

918036

918037

باتري و شارژرت اصله

rezadc
04-11-2013, 21:14
باتري و شارژرت اصله

مرسی داداش، باتریو مطمئنی ؟ آخه اصلا یجوریه!! 1 ساعته خریدم ولی واقعا به نظرم سریع شارژ کم میکنه،راستی یه سوال شما وقتی گوشی رو برای اولین بار روشن کردید چند درصد شارژ داشت؟؟ مرسی. من الان زیاد باهاش کار نکردم زدم تو شارژ تا فول بشه.

botparast
04-11-2013, 21:21
مرسی داداش، باتریو مطمئنی ؟ آخه اصلا یجوریه!! 1 ساعته خریدم ولی واقعا به نظرم سریع شارژ کم میکنه،راستی یه سوال شما وقتی گوشی رو برای اولین بار روشن کردید چند درصد شارژ داشت؟؟ مرسی. من الان زیاد باهاش کار نکردم زدم تو شارژ تا فول بشه.
يادم نيست اما بالاي 70 درصد شارژ داشت.آره چون دقديقا مثل باتري و شارژر منه كه آقا احسان گفتن اصله
بهتره باتري را از همين الان بزنيد به شارژ تا فول بشه

farhad_persona
04-11-2013, 21:23
بچه ها لطفاً Polaris Office رو روی گوشیتون نصب کنید ببینید بدون مشکل اجرا میشه؟ :

http://pool.apk.bazaarandroid.com/oli9hat9locken/com-infraware-polarisoffice-312226-2028209-650dc1906b0d96a1e99fdbe56cd0c6b4.apk

من N9005 دارم وقتی باهاش فایل متنی اجرا میکنم یه واترمارک وسط صفحه میاد.

بچه ها این حجمش 10 مگ بیشتر نیست. لطفاً روی نت 3 نصب کنید ببینید مشکل داره یا نه. حیاتی هست برای من ! روی SII تست کردیم مشکلی نداشت.

my PDA
04-11-2013, 21:24
آقایون ببخشید یک سوال اساسی دیگه ( جهت اطلاع اونایی که به همه چیز شک دارن )

شما تا حالا اصلا باتری و شارژر و مابقی مخلفات نوت ۳ تقلبی هم دیدین که همه سوال میکتن اصله یا نه؟!!

اگه دیدید آدرس و عکس و مشخصات تقلبیاش رو هم بدید ماهم در جریان باشیم !

من نمیدونم اصل و فرع این داستانها از کجا میاد.

یکی میاد میگه فروشنده های پک رو باز میکنن شارژر و باطری رو عوض میکنن ! اینجوری تفاوت قیمتشون جبران میشه

یکی دیگه میگه فروشنده ها هدست رو عوض میکنن

آقا باطری و شارژر و هدست و بقیه چیزای این گوشی اصل و فرعش جایی واسه فروش باید گیر بیاد که طرف بیاد این رو با اون عوض کنه!

خداوکیلی آدم این سوالات رو که میبینه نشناسه فکر میکنه داریم راجع به گوشی دو سیم کارت تلویزیون دار چینی صحبت میکنیم.

احتمالا سامسونگم توی سابقه اش باید از اینجور چیزا داشته باشه که همگی اینقدر شکاک هستن !!!

rezadc
04-11-2013, 21:29
يادم نيست اما بالاي 70 درصد شارژ داشت.آره چون دقديقا مثل باتري و شارژر منه كه آقا احسان گفتن اصله
بهتره باتري را از همين الان بزنيد به شارژ تا فول بشه

دمت گرم داداش، خیالم راحت شد، بله زدم تو شارژ تا فول بشه.
فقط یه سوال دیگه اینکه من الان نه برنامه ای روش ریختم و نه کار خاصی کردم ولی رم گوشیم 1.44 پر هستش(بعد از clear memory) این عادیه؟؟ آخه واسه بعضی از بچه ها 900 اینا بود.

botparast
04-11-2013, 21:33
آقایون ببخشید یک سوال اساسی دیگه ( جهت اطلاع اونایی که به همه چیز شک دارن )

شما تا حالا اصلا باتری و شارژر و مابقی مخلفات نوت ۳ تقلبی هم دیدین که همه سوال میکتن اصله یا نه؟!!

اگه دیدید آدرس و عکس و مشخصات تقلبیاش رو هم بدید ماهم در جریان باشیم !

من نمیدونم اصل و فرع این داستانها از کجا میاد.

یکی میاد میگه فروشنده های پک رو باز میکنن شارژر و باطری رو عوض میکنن ! اینجوری تفاوت قیمتشون جبران میشه

یکی دیگه میگه فروشنده ها هدست رو عوض میکنن

آقا باطری و شارژر و هدست و بقیه چیزای این گوشی اصل و فرعش جایی واسه فروش باید گیر بیاد که طرف بیاد این رو با اون عوض کنه!

خداوکیلی آدم این سوالات رو که میبینه نشناسه فکر میکنه داریم راجع به گوشی دو سیم کارت تلویزیون دار چینی صحبت میکنیم.

احتمالا سامسونگم توی سابقه اش باید از اینجور چیزا داشته باشه که همگی اینقدر شکاک هستن !!!
توي تاپيك قبلي دوستان باتري و شارژراشون را گذاشته بودن كه آقا احسان ميگفت اينايي كه زده ويتنام اصلا و اونايي كه چين هستن تقلبين
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302194&p=3938951&viewfull=1#post3938951

botparast
04-11-2013, 21:38
دمت گرم داداش، خیالم راحت شد، بله زدم تو شارژ تا فول بشه.
فقط یه سوال دیگه اینکه من الان نه برنامه ای روش ریختم و نه کار خاصی کردم ولی رم گوشیم 1.44 پر هستش(بعد از clear memory) این عادیه؟؟ آخه واسه بعضی از بچه ها 900 اینا بود.
آره مشكلي نداره شما ريستارت كنيد از ايني كه هست كمتر ميشه،يه نگاه به مال من بندازيد از 900 هم كمتره و دليلشم اينه كه كلي از برنامه هاي اضافي و بدرد نخور را از طريق روت پاك كردم
918039

rezadc
04-11-2013, 21:57
آره مشكلي نداره شما ريستارت كنيد از ايني كه هست كمتر ميشه،يه نگاه به مال من بندازيد از 900 هم كمتره و دليلشم اينه كه كلي از برنامه هاي اضافي و بدرد نخور را از طريق روت پاك كردم
918039

عزیز من هرکاری کردم، ریست هم کردم ولی پایینه 1.33 اصلا نمیره. شما با چه نرم افزاری اینکارو کردی؟؟ ممنون که جوابمو میدی.

my PDA
04-11-2013, 22:06
دوست عزیز سامسونگ توی حداقل ۴ کشور تجهیزات مونتاژ گوشی و لوازم جانبی داره.

احتمالا اینجوری که حساب میکنید ۹۵٪ حنسای دنیا تقلبی هستن!

چیزی که سامسونگ توی خط مونتاژ خودش با شماره سریال و هولوگرام و غیره ساخته و روی گوشیش قرار داده چون محل مونتاژ مثلا چین بوده تقلبی محسوب میشه ؟!

بی ام و توی ۷ تا کشور خط مونتاژ داره .... احتمالا بی ام و های مونتاژ افریقای جنوبی تقلبی هستن!

botparast
04-11-2013, 22:08
عزیز من هرکاری کردم، ریست هم کردم ولی پایینه 1.33 اصلا نمیره. شما با چه نرم افزاری اینکارو کردی؟؟ ممنون که جوابمو میدی.
شما بايد اول روت كنيد سپس از طريق برنامه Root Explorer بريد تو پوشه system سپس app برنامه هاي اضافي و بي مصرف را پاك كنيد

tavahhhom
04-11-2013, 22:22
دوستان کسی جواب سوال من را نداد چرا ؟ آیا n9002 دو سیمکارته وارد ایران خواهد شد اگه تو ایران هست کسی اطلاع داره که از کجا باید تهیه کنین؟

holyprot
04-11-2013, 23:38
بطور رسمی نه ولی یکی از دوستان برای فروش گذاشته بود که فروش رفت تو اینترنت سرچ کنین پیداش میکنین.

Zyse
05-11-2013, 01:26
دوستان الآن بهترین و کاملترین رام 9005 کدومشه ؟ البته با چنج لیست بالا

holyprot
05-11-2013, 08:11
دوستان الآن بهترین و کاملترین رام 9005 کدومشه ؟ البته با چنج لیست بالا

اگر stock منظورتون هست رام با بیس mj6 .
اگر کاستوم می خواهین که رام خیلی خوب نداریم ولی رام امگا هست

tavahhhom
05-11-2013, 09:34
جواب سوالتون رو بالا دادم

آخه من جوابی ندیدم :ac:

nima_batman
05-11-2013, 09:45
طریقه ی شارژ اولیه باتریهای لیتیومی از زبان مایکروتل (http://pmtel.ir/cn/download.php/sn/newsletter/id/24):

طریقه صحیح شارژ اولیه
زمانی که برای اولین بار گوشی را شارژ می کنید ظرفیت باتری مشخص می شود. ساختـار باتـری های لیتیـومی بـا سایـر باتری ها متفاوت است و شارژهای اولیه در آن ها اهمیت زیادی دارند. اولین استفاده از گوشی نباید با شارژ همراه باشد به این معنی که ابتدا اجازه دهید شارژ اولیه بطور کامل تخلیه شده (باطری دستگاه خالی شود) و سپس گوشی را بطور کامل شارژ
کنید. زمان این شارژ معموال به ظرفیت باتری بستگی دارد. در گوشی های موبایل که دارای باتری های کوچکی هستند زمانی بین شش تا هشت ساعت کافی خواهد بود این نکته برای دفعات اول نقش موثری در طول عمر باتری دارد به همین دلیل بهتر است نصب نرم افزار و مواردی از این دست را تا چند روز به تعویق بیاندازید. اگر کار ضروری با دستگاه ندارید آن را حین شارژ
کردن خاموش کنید. معموال بعد از یکی دو ساعت گوشی پیغام پایان شارژ را نشان خواهد داد اما در دفعات اول به این پیام توجه نکنید و اجازه دهید شارژ باتری همچنان ادامه داشته باشد.

با این تفاصیر من باتریم رو اشتباه شارژ اولیه کردم! :ac: چون نذاشتم بیشتر از 2 ساعت شارژ بشه و به مخض اینکه چراغش سبز شد از شارژ کشیدمش! ولی اولین بار گذاشتم کاملاً خالی شد و در حالت خاموش باتری رو به شارژ زدم.)
این باتری هم شده مایه اعصاب خوردی برای من! :( البته فکر کنم گوشیم شارژ بد نگه نمیداره ولی میگم شاید میتونست بهتر از این هم باشه! :(

Aliehsani1985
05-11-2013, 10:06
من گوشیو روت کردمو super userهم اپدیت کردمولی برنامه هایی مثل تیتانیوم و روت اکسپلور نمیاد؟

A.M.I.R N.O.T.E
05-11-2013, 10:15
طریقه ی شارژ اولیه باتریهای لیتیومی از زبان مایکروتل (http://pmtel.ir/cn/download.php/sn/newsletter/id/24):

طریقه صحیح شارژ اولیه
زمانی که برای اولین بار گوشی را شارژ می کنید ظرفیت باتری مشخص می شود. ساختـار باتـری های لیتیـومی بـا سایـر باتری ها متفاوت است و شارژهای اولیه در آن ها اهمیت زیادی دارند. اولین استفاده از گوشی نباید با شارژ همراه باشد به این معنی که ابتدا اجازه دهید شارژ اولیه بطور کامل تخلیه شده (باطری دستگاه خالی شود) و سپس گوشی را بطور کامل شارژ
کنید. زمان این شارژ معموال به ظرفیت باتری بستگی دارد. در گوشی های موبایل که دارای باتری های کوچکی هستند زمانی بین شش تا هشت ساعت کافی خواهد بود این نکته برای دفعات اول نقش موثری در طول عمر باتری دارد به همین دلیل بهتر است نصب نرم افزار و مواردی از این دست را تا چند روز به تعویق بیاندازید. اگر کار ضروری با دستگاه ندارید آن را حین شارژ
کردن خاموش کنید. معموال بعد از یکی دو ساعت گوشی پیغام پایان شارژ را نشان خواهد داد اما در دفعات اول به این پیام توجه نکنید و اجازه دهید شارژ باتری همچنان ادامه داشته باشد.

با این تفاصیر من باتریم رو اشتباه شارژ اولیه کردم! :ac: چون نذاشتم بیشتر از 2 ساعت شارژ بشه و به مخض اینکه چراغش سبز شد از شارژ کشیدمش! ولی اولین بار گذاشتم کاملاً خالی شد و در حالت خاموش باتری رو به شارژ زدم.)
این باتری هم شده مایه اعصاب خوردی برای من! :( البته فکر کنم گوشیم شارژ بد نگه نمیداره ولی میگم شاید میتونست بهتر از این هم باشه! :(

مایکروتل اینو واسه بعضی از مردم ما که بسیار تخصصی و کاربلد هستن نوشته!
بیشتر دانشگاه های بزرگ دنیا اینو به اثبات رسوندن که باتری های لیتیومی نیازی به شارژ اولیه نـــــــــــــدارن و انجام دادن اینکار کاملا بی معنی هست .
مایکروتل اگه حالیش بود چی به چیه واسه گوشی که efs پرونده بود بورد عوض نمیکرد... !!
شما هم راجب باتریتون اصلا نگران نباشین چون سالم و درست شارژ نگه میداره .

من گوشیو روت کردمو super userهم اپدیت کردمولی برنامه هایی مثل تیتانیوم و روت اکسپلور نمیاد؟

کجا نمیاد؟

Aliehsani1985
05-11-2013, 10:33
وقتی روش کلیک میکنم صفحه سیاه میشه وبسته میشه.

A.M.I.R N.O.T.E
05-11-2013, 10:48
وقتی روش کلیک میکنم صفحه سیاه میشه وبسته میشه.

super su رو unistall آپدیت کن ببین درست میشه یا نه اگه نشد آنروت کن از اول روت کن.

sky_dvb
05-11-2013, 11:31
با سلام دوستان اقا لینک بازی سالم و درست حسابی از اسفالت 8 کسی داره تست کرده باشه اخه دو تایی گرفتم هم روی 900و هم 9005 تست کردیم و درحالی که دیتا رو هم با خود گوشی گرفتیم بازم گرافیک از حال low بالاتر نمیره احتمالا مشکل نسخه بازیه؟کسی اگر دانلود کرده این مشکلاتو نداره لطفا لینک دانلودش رو بده با تشکر

nima_batman
05-11-2013, 11:44
با سلام دوستان اقا لینک بازی سالم و درست حسابی از اسفالت 8 کسی داره تست کرده باشه اخه دو تایی گرفتم هم روی 900و هم 9005 تست کردیم و درحالی که دیتا رو هم با خود گوشی گرفتیم بازم گرافیک از حال low بالاتر نمیره احتمالا مشکل نسخه بازیه؟کسی اگر دانلود کرده این مشکلاتو نداره لطفا لینک دانلودش رو بده با تشکر

من از این سایت گرفتم قشنگ هم اجرا میشه و هیچ مشکلی نداره. گوشیمم N900 هست، البته اینی که میگی گرافیکش از low بالاتر نمیره نمیدونم راستش امتحان نکردم و فکر میکردم دیگه بهتر از این نمیتونه باشه! آسفالت8 (http://www.apktops.ir/android-asphalt-8-airborne-v1-0.html/)

Amir0020
05-11-2013, 11:45

طریقه صحیح شارژ اولیه

والله طرف گوشی رو میگیره 48 ساعت فرصت تست داره.... از ترسم که شده کلی تو این 48 ساعت کار سنگین انجام میده که گوشی رو تست کنه.... :bp: مایکروتلم دلش خوشه ها :ca: میگه نصب نرم افزار رو چند روز به تعویق بیندازید :دی

majid_lotfi
05-11-2013, 12:36
سلام خدمت دوستان
باطریهای لیتیومی نیاز به شارژ اولیه ندارن .
در مورد روت کردن دوستانی که بعد از روت مشکل دارن supersu با زبان شیرین فارسی مشکل داره و درست کار نمیکنه باید منوشو انگلیسی کنید .

sky_dvb
05-11-2013, 13:03
من از این سایت گرفتم قشنگ هم اجرا میشه و هیچ مشکلی نداره. گوشیمم N900 هست، البته اینی که میگی گرافیکش از low بالاتر نمیره نمیدونم راستش امتحان نکردم و فکر میکردم دیگه بهتر از این نمیتونه باشه! آسفالت8 (http://www.apktops.ir/android-asphalt-8-airborne-v1-0.html/)

بله دوست گرامی مشکا اجرا نشدن نیستش خیلی خوب و روان اجرا میشن ولی از لحاظ تغییر وظعیت سطح گرافیکی نمیشه تغییر داد شما هم ی چک کنید بگید لطفا چطور هستش با تشکر

s i n a 2000
05-11-2013, 13:19
دوستان این مشکل یو اس بی 3 من همچنان پابرجاست....
نمیتونم فایلها رو زمانی که با یواس بی 3 وصل میکنم انتقال بدم....ارور میده....اما وقتی میبرمش به حالت یو اس بی 2 کار میکنه.
کسی میدونه دلیلش چیه؟
ضمنا قبلا یه بار با یواس بی 3 هم انتقال فایل انجام داده بودم ولی الان چند روزه که نمیشه

holyprot
05-11-2013, 13:48

اسفالت برای نوت 3 باید دیتا 1008 رو دانلود کرد که حجمش بالاست منم چند بار خواستم دانلود کنم از برکات ..... حی قطع میشه و اعصاب خورد میکنه :-(

arman1133
05-11-2013, 14:21
دوست عزیز من هم دانلود کردم از p30download روی گوشیم n900 ریختم اونم همین مشکلی که شما میگی را داره و بالاتر از low نمیشه و گزینه های دیگش خاموشه.فکر کنمعیب از خود بازی باشه.اخه من call of duty را نصب کردم گرافیکشم بالاتر از اسفالته و به راحتی اجراش کرد.

Amir0020
05-11-2013, 14:31
دوست عزیز من هم دانلود کردم از p30download روی گوشیم n900 ریختم اونم همین مشکلی که شما میگی را داره و بالاتر از low نمیشه و گزینه های دیگش خاموشه.فکر کنمعیب از خود بازی باشه.اخه من call of duty را نصب کردم گرافیکشم بالاتر از اسفالته و به راحتی اجراش کرد.

شما یه فایل نصبی که قابلیت دانلود دیتا رو داشته باشه بگیرین با اون از طریق خود گوشی دیتا رو دانلود کنید ;)

Zyse
05-11-2013, 15:23
بچه ها لطفا این قسمتی که با رنگ قرمز تو عکس مشخص کردم رو روی قلم گوشیتون ببینید که یه دایره خیلی کوچیک (مثل تو رفتگی) رو اون قسمت قلم گوشیم هست
میخواستم ببینم باسه من اینطوریه یا باسه همه همینطوره ؟
روی عکس کلیک کنید تا بزرگتر دیده بشه

http://www.shiaupload.ir/images/60992194656359702410_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=60992194656359702410.jpg)

sabzefosfori
05-11-2013, 15:29
طریقه صحیح شارژ اولیهزمانی که برای اولین بار گوشی را شارژ می کنید ظرفیت باتری مشخص می شود. ساختـار باتـری های لیتیـومی بـا سایـر باتری ها متفاوت است و شارژهای اولیه در آن ها اهمیت زیادی دارند. اولین استفاده از گوشی نباید با شارژ همراه باشد به این معنی که ابتدا اجازه دهید شارژ اولیه بطور کامل تخلیه شده (باطری دستگاه خالی شود) و سپس گوشی را بطور کامل شارژکنید. زمان این شارژ معموال به ظرفیت باتری بستگی دارد. در گوشی های موبایل که دارای باتری های کوچکی هستند زمانی بین شش تا هشت ساعت کافی خواهد بود این نکته برای دفعات اول نقش موثری در طول عمر باتری دارد به همین دلیل بهتر است نصب نرم افزار و مواردی از این دست را تا چند روز به تعویق بیاندازید. اگر کار ضروری با دستگاه ندارید آن را حین شارژکردن خاموش کنید. معموال بعد از یکی دو ساعت گوشی پیغام پایان شارژ را نشان خواهد داد اما در دفعات اول به این پیام توجه نکنید و اجازه دهید شارژ باتری همچنان ادامه داشته باشد.با این تفاصیر من باتریم رو اشتباه شارژ اولیه کردم! :ac: چون نذاشتم بیشتر از 2 ساعت شارژ بشه و به مخض اینکه چراغش سبز شد از شارژ کشیدمش! ولی اولین بار گذاشتم کاملاً خالی شد و در حالت خاموش باتری رو به شارژ زدم.)این باتری هم شده مایه اعصاب خوردی برای من! :( البته فکر کنم گوشیم شارژ بد نگه نمیداره ولی میگم شاید میتونست بهتر از این هم باشه! :(مايکروتل هم حرف زد وقتی باطری کامل شارژ شد گوشی خودش برق رو قطع ميکنه البته در مورد خاموش کردن گوشی کاملاً اين مورد رو قبول دارم خودم الان 3 ساله که اين کار رو رو گوشی هام انجام ميدم خيلی تو عمر باطری تأثير داره و مدت نگه داری باطری

sky_dvb
05-11-2013, 17:03
اسفالت برای نوت 3 باید دیتا 1008 رو دانلود کرد که حجمش بالاست منم چند بار خواستم دانلود کنم از برکات ..... حی قطع میشه و اعصاب خورد میکنه :-(

اخه وقتی با خود گوشی دیتا دانلود میشه پس باید بهترین و کاملترین دیتا باشه دیگه چون شما حق انتخاب نداری موقع دانلود
کسی هست از دوستان هست که بازیش مشکل تغیرر سطح گرافیکی رو نداشته باشه؟

عراز
05-11-2013, 17:17
سلام به همه
کسی می دونه نحوه نصب بازی های اچ دی رو کجا می تونم یاد بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟چند تا سایت ایرانی و خارجی رو دیدم چندتا کلیپم در این مورد دیدم ولی بازم نشد .....:ac::cv:

neda2014
05-11-2013, 17:28
با سلام ..دوستان نمیدونم چرا وقتی میرم رو دوربین این ارور مشاهده میشه و وقتی اوکی بزنم میاد کلا بیرون دلیلش چیه (camera filed) میزنه لطفا دقیقا بگین چکار کنم وایپ هم کردم درست نشد

behnam07
05-11-2013, 17:28
سلام من 400 میدم و نوت 3 9000 هم میدم یک هفته هست خریدم فاکتورم داره یک هفته هم مهلت تست میدم بجاش 9005 بدی؟
کسی بود بگه

botparast
05-11-2013, 17:34
بچه ها لطفا این قسمتی که با رنگ قرمز تو عکس مشخص کردم رو روی قلم گوشیتون ببینید که یه دایره خیلی کوچیک (مثل تو رفتگی) رو اون قسمت قلم گوشیم هست

http://www.shiaupload.ir/images/60992194656359702410_thumb.jpg (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=60992194656359702410.jpg)
برا منم همين جوره

holyprot
05-11-2013, 17:41
اخه وقتی با خود گوشی دیتا دانلود میشه پس باید بهترین و کاملترین دیتا باشه دیگه چون شما حق انتخاب نداری موقع دانلود
کسی هست از دوستان هست که بازیش مشکل تغیرر سطح گرافیکی رو نداشته باشه؟

خب من که گفتم شما اگر از طریق خود گوشی دانلود کنین دیتا یی دانلود میکنه که کدش 1008 هست.

ash562007
05-11-2013, 18:19
Air Gesture
شما چقدر خوب کار میکنه....
من فعالش کردم ولی ایکون بالا نمیاد

Amir0020
05-11-2013, 18:35
دوستان ال دیجیتال 9005 آورده.میگه که یه مشکی و یه سفیدو باز کردیم.مشکی چینی بود.و سفید ویتنامی.راه دیگه ای نداره که بدون باز کردن جعبه بفهمین واسه کجاس؟

behnam07
05-11-2013, 18:45
فقط بازیه air superemacyیکم با لگ بازی میکنم که دوست ندارم اینجوری باشه چون هنوز اون بازی های فوق سنگینو نصب نکردم و فک نکنم بتونه خوب جواب بد وقتی این بازی رو با لگ انجام میده.راستی وقتی بازی میکردم این بازی رو داغی بالا بود فک کنم 40 و صفحه نمایشم داغشده بود

ehsan2004
05-11-2013, 18:48
دوستان ال دیجیتال 9005 آورده.میگه که یه مشکی و یه سفیدو باز کردیم.مشکی چینی بود.و سفید ویتنامی.راه دیگه ای نداره که بدون باز کردن جعبه بفهمین واسه کجاس؟

این 9005 ها معلوم نیس چجوری هست
منم سه تا تا حالا که برام اومده فروختم یکیش مید بای بوده یکیش کره یکیش هم ویتنام
فکر میکنم همشون لیبل باشن احتمالا چون هیچ تفاوت قیمتی بینشون نیس

Amir0020
05-11-2013, 19:00
منم سه تا تا حالا که برام اومده فروختم یکیش مید بای بوده یکیش کره یکیش هم ویتنام

از نظر شما از لحاظ کیفیت که فرق ندارن؟؟ درسته؟؟؟حتی کوچکترین فرقی؟

Amir0020
05-11-2013, 19:03

از نظر شما از لحاظ کیفیت که فرق ندارن؟؟ درسته؟؟؟حتی کوچکترین فرقی؟

farhad_persona
05-11-2013, 19:58
دوستانی که میگن تفاوت فیلمبرداری 4K و 1080p روی مانیتورهای فعلی معلوم نیست سخت در اشتباه هستن!!
من الان فیلم گرفتم و تست کردم روی مانیتور 27 اینچ. با نرم افزار PotPlayer روی کامپیوتر اجرا کردم و کلاً تفاوت کیفیت محسوس هست. حتی به چند نفر از دوستانم نشون دادم تایید کردن. کلاً دوربینش به اون خوبی که فکر کنین نیست ولی خب این فیلمبرداری آلترا اچ دی برای خوره هاش چیز بدی نیست.

MoHaMaD
05-11-2013, 20:37

دوست گلم قلمتون ضربه خورده ؟!
واسه بنده اینجوری نیس

s i n a 2000
05-11-2013, 21:41
فقط بازیه air superemacyیکم با لگ بازی میکنم که دوست ندارم اینجوری باشه چون هنوز اون بازی های فوق سنگینو نصب نکردم و فک نکنم بتونه خوب جواب بد وقتی این بازی رو با لگ انجام میده.راستی وقتی بازی میکردم این بازی رو داغی بالا بود فک کنم 40 و صفحه نمایشم داغشده بود

دوست عزیز به احتمال زیاد دیتای بازی که گرفتی با گوشی سازگار نیست....
این گوشی اصلا توی بازیهای سنگین هم لگ نمیزنه.
من خودم این بازیها رو بدون هیچ لگی و با بالاترین گرافیک دارم بازی میکنم :
asphalt 8, dead trigger 2 , nfs most wanted , modern combat 4 , wild blood
در ضمن دمای گوشی هم توی هیچکدوم از بازیهای بالا بیشتر از 38 نشده.....
تازه فکر نمیکنم 40 درجه مشکلی داشته باشه....
فکر کنم چون خیلی حساس شدی وقتی گرمای پشت گوشی رو احساس میکنی فکر میکنی که غیرطبیعیه درصورتیکه اصلا اینطور نیست
حتی گرم شدن صفحه نمایش هم کاملا طبیعیه

A.M.I.R N.O.T.E
05-11-2013, 21:42
دوستان mobile odin آپدیت شد و با نوت 3 هم سازگاری پیدا کرد ولای حیف که فعلا پولیه :

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.mobileodin.pro&hl=fr

behnam07
05-11-2013, 22:13
اقایون من شبا که میخوام بخوابم گوشی رو کلا خاموش میکنم و صبح باز روشن میکنم خوبه یا بد؟
مشکلی که به وجود نمیاره؟
این وقتی میخوای بری فیلم برداری اوتاماتیکه میزنی ضبط میکنه باید چیکار کنم از اتو در بیاد؟
بعد من هر جای ستینگ دوربینو نگاه کردم ننوشته بود 60 فریم کجا باید برم؟
اصلا برای این که بخوای از بهترین شرایط عکس و فیلم استفاد کنی باید چه کارایی انجام بدی؟
ممنون میشم راهنمایی کنید؟

rezadc
05-11-2013, 22:30
سلام دوستان چندتا سوال.
1-وقتی میخوام چیز پی ان بسازم میگه حتما باید یه نوع رمز گذاری انتخاب کنم، ولی نمیخوام، چیکار کنم که بدون رمز ... فعال بشه؟؟
2-با چه نرم افزاری بعضی از دوستان رم رو خالی کرده بودن؟؟ من هرکاری میکنم حتی بعضی موقه ها زیر 1.7 هم نمیاد و بدجوری رو مغزمه هیچ نرم افزاری هم باز نیس،بدون روت نمیشه اصلا؟؟؟ من با نرم افزار startup manager چندتای رو غیر فعال کردم ولی فقط یه دقیقه اول که گوشی میاد بالا رو 1 گیگ ایناس بعد از چند دقیقه که باهاش کار کنی باز میشه 1.6 اینا هیچیم باز نیس.
چیکار کنم دوستان؟؟ نرم افزاری نیست؟ مرسی

botparast
05-11-2013, 23:17
دوستان mobile odin آپدیت شد و با نوت 3 هم سازگاری پیدا کرد ولای حیف که فعلا پولیه :

من دو روزه این نسخه را دارم البته پولیشو،انشالله فردا آپلود میکنم تا بقیه دوستان استفاده کنن

Sent from my SM-N900 using Tapatalk 4

botparast
05-11-2013, 23:19
سلام دوستان چندتا سوال.
1-وقتی میخوام چیز پی ان بسازم میگه حتما باید یه نوع رمز گذاری انتخاب کنم، ولی نمیخوام، چیکار کنم که بدون رمز ... فعال بشه؟؟
2-با چه نرم افزاری بعضی از دوستان رم رو خالی کرده بودن؟؟ من هرکاری میکنم حتی بعضی موقه ها زیر 1.7 هم نمیاد و بدجوری رو مغزمه هیچ نرم افزاری هم باز نیس،بدون روت نمیشه اصلا؟؟؟ من با نرم افزار startup manager چندتای رو غیر فعال کردم ولی فقط یه دقیقه اول که گوشی میاد بالا رو 1 گیگ ایناس بعد از چند دقیقه که باهاش کار کنی باز میشه 1.6 اینا هیچیم باز نیس.
چیکار کنم دوستان؟؟ نرم افزاری نیست؟ مرسی
فقط باید روت کنید و بعد نرم افزارهای اضافی را پاک کنید

Sent from my SM-N900 using Tapatalk 4

Mehdi_Full
05-11-2013, 23:25

سلام
دوست عزیز هم 9005 خودم و یکی دیگه که دستم اومد و رفت دقیقا همینطوری بود
نگرانی نداره

h@ji
05-11-2013, 23:48
دوستان من میخوام فایل دیتای کال اف دیوتی رو بریزم تو پوشه obb اجازه نمیده
قبلا یه دوستی یه پستی زده بود و گفته بود چیکار کنیم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم اگر ممکنه راهنمایی کنید

A.M.I.R N.O.T.E
05-11-2013, 23:53
دوستان من میخوام فایل دیتای کال اف دیوتی رو بریزم تو پوشه obb اجازه نمیده
قبلا یه دوستی یه پستی زده بود و گفته بود چیکار کنیم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم اگر ممکنه راهنمایی کنید

مستقیم تو OBB کپی نیمشه بزن یه جا دیگه بعد با Es file manager میتونی move کنی obb

h@ji
06-11-2013, 00:06
مستقیم تو OBB کپی نیمشه بزن یه جا دیگه بعد با Es file manager میتونی move کنی obb

ببخشید باید خود فایل رو منتقل کنم یا با پوشه اش باید منتقل کنم به obb?
چون وقتی بازی رو باز میکنم پیغام دانلود میده باز که دانلود هم نمیشه

sky_dvb
06-11-2013, 00:19
خب من که گفتم شما اگر از طریق خود گوشی دانلود کنین دیتا یی دانلود میکنه که کدش 1008 هست.

عرض کردم در پست اول هم با 900و هم 9005 با خود گوشی دانلوده شده دیتا ولی در هر دو بازم مشکل تغفییر از LOW به بالاتر هستش

holyprot
06-11-2013, 00:19
دوست عزیز به احتمال زیاد دیتای بازی که گرفتی با گوشی سازگار نیست....
این گوشی اصلا توی بازیهای سنگین هم لگ نمیزنه.
من خودم این بازیها رو بدون هیچ لگی و با بالاترین گرافیک دارم بازی میکنم :
asphalt 8, dead trigger 2 , nfs most wanted , modern combat 4 , wild blood
در ضمن دمای گوشی هم توی هیچکدوم از بازیهای بالا بیشتر از 38 نشده.....
تازه فکر نمیکنم 40 درجه مشکلی داشته باشه....
فکر کنم چون خیلی حساس شدی وقتی گرمای پشت گوشی رو احساس میکنی فکر میکنی که غیرطبیعیه درصورتیکه اصلا اینطور نیست
حتی گرم شدن صفحه نمایش هم کاملا طبیعیه

شما دیتا آسفالت که با 1008 شروع میشه رو از کجا دانلود کردین ؟
با خود موبایل دانلود کردین ؟

holyprot
06-11-2013, 00:21

از نرم افزار aptoid راحت میتونید نسخه pro 3.80 رو دانلود کنین. (همون که با نوت 3 سازگاره)

rezadc
06-11-2013, 00:22
سلام، آقا من الان روت کردم ، رفتم تو پوشه سیستم بعد apps حالا کدوما رو پاک کنم تا رم سبک بشه؟؟؟ من میترسم اشتباه پاک کنم، نمیدونم چین آخه اینا لطفا کمک کنید

holyprot
06-11-2013, 00:23
ببخشید باید خود فایل رو منتقل کنم یا با پوشه اش باید منتقل کنم به obb?
چون وقتی بازی رو باز میکنم پیغام دانلود میده باز که دانلود هم نمیشه

با پوشه

h@ji
06-11-2013, 00:28
با پوشه

ممنون
همین کار رو هم کردم اما میگه شما چون برنامه رو نخریدی نمیتونی دانلود کنی
یه همچین چیزی

A.M.I.R N.O.T.E
06-11-2013, 01:19
ممنون
همین کار رو هم کردم اما میگه شما چون برنامه رو نخریدی نمیتونی دانلود کنی
یه همچین چیزی

چه ربطی داره داداش
شما با es file manager اینکارو انجام دادی ؟
اگه با این انجام بدی مسکلی پیش نمیاد...
در ضمن قبل از اجرای call of duty فک کنم به اینترنت باید وصل بشین.

arman1133
06-11-2013, 02:14
دوستان من مدل n900 را دارم از دوستان کسی هست که برخی از سنسورهاش خوب کار نکنه؟من سنسور های smart scrol و smart pause به هیچ عنوان خوب کار نمیکنه.دوستانی که n9005 دارن مشکلی ندارن؟

s i n a 2000
06-11-2013, 02:29
شما دیتا آسفالت که با 1008 شروع میشه رو از کجا دانلود کردین ؟
با خود موبایل دانلود کردین ؟

نه با موبایل دانلود نکردم از همین سایتای فارسی دانلود کردم...1008 نیست فک کنم
ولی همه گزینه های گرافیکش بازه و من رو آخرین درجه بازی میکنم.

botparast
06-11-2013, 06:46
نرم افزار Mobile Odin 3.80
دانلود (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/M1AOxOUzFt/mobile-odin-3.80-.apk)

Last_King
06-11-2013, 07:42
دوستان رمن تا یکی دو روز میتونستم از سامسونگ اپس نرم افزار دانلود یا آپدیت کنم
الان هر کاری میکنم این اجازه رو نمیده!
حتی با سایف.ون3 هم نمیشه
راه حل بهتری سراغ ندارید؟

holyprot
06-11-2013, 08:41
نه با موبایل دانلود نکردم از همین سایتای فارسی دانلود کردم...1008 نیست فک کنم
ولی همه گزینه های گرافیکش بازه و من رو آخرین درجه بازی میکنم.

یعنی شما رو گرافیک های بازی میکنی ؟؟
از کدوم سایت دانلود کردین ؟؟

nima_batman
06-11-2013, 09:40
بله دوست گرامی مشکا اجرا نشدن نیستش خیلی خوب و روان اجرا میشن ولی از لحاظ تغییر وظعیت سطح گرافیکی نمیشه تغییر داد شما هم ی چک کنید بگید لطفا چطور هستش با تشکر

نه، متاسفانه نگاه کردم بازی منم low بالاتر نداره!!!

Jamal.M
06-11-2013, 10:02
سلام دوستان

هنوز راهی پیدا نشده که فیلمبرداری 60 فریم توی N900 رو از 10 دقیقه بیشتر کرد و این محدودیت مسخره رو برداشت ؟

h@ji
06-11-2013, 10:02
چه ربطی داره داداش
شما با es file manager اینکارو انجام دادی ؟
اگه با این انجام بدی مسکلی پیش نمیاد...
در ضمن قبل از اجرای call of duty فک کنم به اینترنت باید وصل بشین.

والا من با لپتاپ دانلود کردم و پوشه رو با کابل ریختم تو گوشی بعد همونطور که گفتید با es file explorer منتقل کردم به پوشه obb اما کار نمیکنه
ضمنا گوشی روت نیست

Ali.Note.3
06-11-2013, 10:20
دانلود (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/M1AOxOUzFt/mobile-odin-3.80-.apk)

کاربرد این نرم افزار چیه؟!
با این هم میشه رام نصب کرد؟
چه فرقی با ادین pc داره؟!
امنیت بریک نشدن pc بالاتره یا این؟

A.M.I.R N.O.T.E
06-11-2013, 10:24

داداش تشکر دستت درد نکنه ولی زحمتشو بکش با اسکرین شات تو بخش مقالات نوت 3 معریفیش کن.

سلام دوستان

هنوز راهی پیدا نشده که فیلمبرداری 60 فریم توی N900 رو از 10 دقیقه بیشتر کرد و این محدودیت مسخره رو برداشت ؟

فعلا نه عزیزم

والا من با لپتاپ دانلود کردم و پوشه رو با کابل ریختم تو گوشی بعد همونطور که گفتید با es file explorer منتقل کردم به پوشه obb اما کار نمیکنه
ضمنا گوشی روت نیست

بازی های دیگه ای رو با این روشی که گفتم امتحان کردین ؟ احتمالا مشکل از بازی باشه چون من هر بازی بگین همیجوری کات کردم obb بازی کردم.

Aliehsani1985
06-11-2013, 11:56
چطوری وارد گوگل مارکت بشم؟

s i n a 2000
06-11-2013, 12:06
یعنی شما رو گرافیک های بازی میکنی ؟؟
از کدوم سایت دانلود کردین ؟؟

ببینید واسه منم اول اون گزینه هاش خاموش بود
اما بعدش یه سرچ کردم دیدم توی فروم xda این مشکل رو با تغییر نام مدل دستگاه حل کرده بودن و گفتن گرافیکش بطور محسوسی تغییر میکنه
منم امتحان کردم دیدم درسته
مدل دستگاه رو توسط root explorer به GT-I9505 یا GT-N7000 تغییر بدید میبینید که گزینه های گرافیکش باز میشه و با کیفیت بالاتر اجرا میشه

rezadc
06-11-2013, 12:11
سلام، آقا من الان روت کردم ، رفتم تو پوشه سیستم بعد apps حالا کدوما رو پاک کنم تا رم سبک بشه؟؟؟ من میترسم اشتباه پاک کنم، نمیدونم چین آخه اینا لطفا کمک کنید

بچه ها میشه به سوال منم جواب بدید. ممنون

s i n a 2000
06-11-2013, 12:14
خدا خیرتون بده خوب لینکش بزارید که ما هم بگیریم

دوست عزیز منم از همین دیتاهایی که شماها استفاده میکنید استفاده میکنم....
اما این روش رو امتحان کنید :
داخل برنامه روت اکسپلورر به قسمت سیستم برید
تب mount R/W رو به mount R/O تغییر بدید
گزینه build.prop رو نگه دارید و Open in Text Editor رو بزنید
برید به خط ro.product.model و بجای مدل گوشیتون بنویسید GT-I9505 یا GT-N7000
آپشن رو بزنید و تغییرات رو ذخیره کنید
یه فایل جدید بنام build.prop.bak ساخته میشه که باید پاکش کنید
Mount R/O رو دوباره به حالت اولش یعنی Mount R/W برگردونید
گوشی رو ریبوت کنید
بعد از ریبوت هم میتونید FORCE GPU RENDERING و 4xx MSAA رو از قسمت developer option فعال کنید
بازی رو اجرا کنید

s i n a 2000
06-11-2013, 12:18
بچه ها میشه به سوال منم جواب بدید. ممنون
دوست عزیز این لیست برنامه هایی هست که میشه پاک کرد :
Action Memo (3x times)
Action memo
AllShare ControlShare Service
AllShare FileShare Service
ANT HAL Service
ANT Radio Service
ANT+Plugins
Backup
Best Face
Bloomberg+
BlurbCheckout
Bubbles
ChatOn
ChocoEUKor
CloudAgent
CoolEUKor
DirectConnectManager
DirectShareGallery
DirectShareManager
DRM-Protect Content Storage -N9005XXUBMI7
DroidSerifltalic
DSMForwarding -N9005XXUBMI7
DSMLawmo -N9005XXUBMI7
Easy chart
Evernote
Exchange Services
Flipboard
FWUpgrade
Google Play Books
Google Play Games
Google Play Magazines
Google Play Movies
Google Play Music
Google Search
Group Play
Help
HP Print Service Plugin
Idea Sketch
Live Wallpaper Picker -N9005XXUBMI7
Maps
Mobile tracker
My Magazine
PageBuddyNotiSvc
Picasa Uploader
Rakeln
Remote controls v2
Remote controls v2
Remote Controls
RoseEUKor
S Finder
S Health
S NameCard
S Note
S Voice
Samsung account
Samsung Apps
Samsung Apps Widget
Samsung Backup Provider
Samsung Calendar SyncAdapter
Samsung Cloud Data Relay
Samsung Cloud Quota
Samsung Contact SyncAdapter
Samsung Contents Agent
Samsung Hub
Samsung Link
Samsung Print Service
Samsung Push Service
Samsung SBrowser SyncAdapater
Samsung SNote3 SyncAdapter
Samsung Syncadapters
Samsung text-to-speech engine
Samsung Video
Samsung WatchOn Video
SamsungHub Updater
SamsungSans
Scrapbook
SecWallpaperChooser
Share music
Share Video
ShareShotService
SketchBook for Galaxy
SNS
Software update
Software update
Story Album
Story Album Widget
Street View
Travel Wallpaper
TripAdvisor
User manual
Weather Widget
WFDS Print Service Plugin
wssyncmlnps
Yahoo! Finance
میتونی از اسکریپتری که تو سایت گذاشتن استفاده کنی و از محیط ریکاوری همه رو با هم پاک کنی.
ضمنا میتونی اون فایل اسکریپتر رو ادیت هم بکنی و نرم افزارایی که نمیخوای پاک کنی رو از توش حذف کنی....اگه کمک خواستی اطلاع بده.
اگرم گوشیت روت باشه و برنامه تیتانیوم بکاپ رو نصب کرده باشی میتونی یه سری از برنامه ها از جمله knox رو فریز کنی چون این برنامه صد و خرده ای از رم رو میگیره

Amir0020
06-11-2013, 12:34
دوستان مدل 9005 رام XSI الان عکسشو ببینین.

918368

اون سه حرف اولش ZKE داره...الان یعنی رام هایی که اولشون xx داره رو نمیشه روش نصب کرد؟؟؟ :|

fery22
06-11-2013, 12:43
خاهشا یکی یه ایمیل انگلیسی به این سامسونگ بده برای قطعی وای فای یه اپدیتی چیزی بده اخه اینجوری که نمیشه الان گوشیه300 تومنی هم این مشکلو نداره مثلا 2میلیون پول گوشیه عملا بدون وای فای این گوشی کاربردی نداره جی پی ار اس رو هم فعال کردم و تیکشم برداشتم مودمم ریستارت کردم پاور سیوینگ هم خاموش کردم نشد جالب اینه که تودانشگاه اصلا قطعی نداره اما توخونه چرا...سرعت نتم اصلا کم نیس اینترنت مخابراته با مودم تی پی لینک.اصلا ذوقمو ازبین برده یه مشکل دیگه اینکه با وجود اینکه جی پی اس رو خاموش کردم اما به قسمت باطری که میرم خط جی پی اس نشون میده که کاملا روشنه چرا؟؟؟
با سلام. دوست عزیز احتمالا مشکل شما ، گوشیتون نیست.مودمی که استفاده میکنید با این گوشی ناسازگاره.چرا ناسازگاره رو من نمیدونم.ولی اگه ایراد از گوشیتون بود،تو دانشگاه هم باید قطع میشد.من هم اینترنت یک مگ مخابرات دارم . مودمم هم D-Link هست .فعلا که قطعی نداشتم.من تو XDA میخوندم،برخی از این گوشی ها با بعضی ار مودم ها مشکل دارند.(این ایراد و سامسونگ باید با یه آپدیت درست کنه)

SAEED.S.i.S
06-11-2013, 13:00
دوستان عزیز امروز یه رام برای n9005 اومد با چنج لیست 20 هزار ....

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=918375&stc=1&d=1383733805

باید منتظر همین رام برای n9000 باشیم.

mahyarSAMSUNG
06-11-2013, 13:46
امروز چهارشنبه این گوشی رو به قیمت 1949 هزار تومن از دیجی کالا سفارس دادم . گفتن فردا پنجشنبه 3 تا 6 میارن جلوی خونمون . میشه بگید تو اون لحظه که گوشی رو اوردن برام چیاشو سریع تست کنم ؟ :bw:
اصلا از دیجیکالا سفارس دادن کار درستی بود ؟

Amir0020
06-11-2013, 13:53
امروز چهارشنبه این گوشی رو به قیمت 1949 هزار تومن از دیجی کالا سفارس دادم . گفتن فردا پنجشنبه 3 تا 6 میارن جلوی خونمون . میشه بگید تو اون لحظه که گوشی رو اوردن برام چیاشو سریع تست کنم ؟ :bw:

اول که ظاهر گوشی رو ببینید.قلمو نگاه کنید که مشکل نداشته باشه بعدم این کد رو بزنید.در ضمن 7 روز فرصت تست دارید وقتی که از دیجیکالا میخرید.جای نگرانی نیست
ابتدا این کد رو وارد کنن:

ستاره-مربع-صفر-ستاره-مربع

از راست به چپ

توضیح گرینه ها:

Red
رنگ قرمز رو در گوشی تست میکنه

Green
رنگ سبز رو در گوشی تست میکنه

Blue
رنگ آبی رو در صفحه تست میکنه

Receiver
اسپیکر بالایی گوشی رو تست میکنه و باید صدای بوق به گوش برسه

Vibration
ویبره گوشی رو تست میکنه

Dimming
طیف رنگی رو تست میکنه در قرمز و سبز و آبی

Mega Cam
دروربین اصلی گوشی رو تست میکنه

Sensor
حسگرهای گوشی رو تست میکنه ==>

اولی حسگر شتاب سنج گوشی هست
با زدن دکمه گراف 3 نمودار شبیه به نوار قلب به حرکت ادامه میدن، نمودار X و Y و Z
زمانی که گوشی بی حرکت در روی میز باشه این نمودار باید کاملا مستقیم به حرکتش ادامه بده
با تغییر وضعیت به حالت های مختلف شکل نمودار باید تغییر کنه

دومی حسگر نزدیکی(مجاورت)
برای تست این حسگر انگشتتون رو در بالای گوشی، بر روی این حسگر قرار بدید
اگر حسگر درست کار کنه باید صفحه گوشی سبز شده و ویبره بزنه

سومی حسگر شتاب سنج
این حسگر باید بتونه فشار رو بر حسب هکتوپاسکال و ارتفاع رو بر حسب متر نمایش بده
و عبارت PASS بر روی صفحه بیاد

چهارمی حسگر نور هستش
این حسگر با توجه به کم و زیاد شدن نور محیط باید عددش تغییر کنه
از LEVEL1 تا LEVEL5 متغیره
در نور خیلی کم باید LEVEL1 باشه و در نور خیلی زیاد باید به LEVEL5 برسه

پنجمی حسگر قطب نما هستش
در این جا به صورت نمودار نمایش داده میشه که بهتره از برنامه های قطب نما یا قبله نما استفاده کنید
و دقت حسگر رو با توجه به اون برنامه ها و مطابقت با یه قطب نما یا قبله نمای واقعی بسنجین

ششمی حسگر مغناطیسی هستش
با زدن دکمه Self Test باید عبارت PASS بر روی صفحه بیاد

هفتمی حسگر حرکتی هستش
با زدن دکمه Direction به برنامه منتقل میشیم
دکمه Start رو بزنین
گوشی رو با یک دست گرفته و با دست دیگه، دستتون رو از بالای گوشی عبور بدین
اگه دستتون رو از بالا به پایین بیارین باید عبارت Down و اگه از پایین به بالا حرکت بدید باید عبارت UP ثبت بشه
و همچنین اگه دستتون رو از راست به چپ حرکت بدین عبارت Left و از چپ به راست عبارت Right

و هشتمین یا به عبارتی آخرین حسگر که مربوط به دماسنج و رطوبت سنج هستش
Temp به معنی دما هستش و Humid به معنی رطوبت
با زدن دکمه Temp-Humid در داخل برنامه مقدار دما و رطوبت محیط رو به شما اعلام میکنه
به وسیله سایر برنامه ها هم میتونین ویجتهایی از این سنسور رو در هوم اسکرین قرار بدین
تا میزان دما و رطوبت رو هر لحظه در اختیار داشته باشین

Touch
میزان دقت لمس صفحه رو تست میکنه
دور تا دور صفحه رو و همچنین به صورت ضربدری مربع هایی تشکیل میدن
شما باید بتونین به وسیله لمس با انگشتتون همه مربع ها رو روشن کنین

TSP Hovering
این قسمت سنسور لمس از راه دور رو تست میکنه
در گوشی S4 دستتون رو باید با فاصله از صفحه حرکت بدین و بتونین همه مربع ها رو روشن کنین
در گوشی نوت3 علاوه بر انگشت به وسیله قلم هم این قسمت رو تست کنین، قلم رو با فاصله از صفحه حرکت بدین
تا همه مربع ها روشن بشن

Sleep
گوشی رو به حالت استندبای میبره
برای برگشت به قسمت تست، دکمه هوم رو بزنید

Speaker
اسپیکر گوشی رو تست میکنه
توجه داشته باشن که در این قسمت موزیکی با بیشترین توان پخش میشه
و با ولوم نمیشه اون رو کم و زیاد کرد

Sub Key
در این قسمت میشه همه دکمه های گوشی رو تست کرد
چه دکمه های حرارتی و چه دکمه های فیزیکی
با زدن دکمه Option باید رنگ صفحه لیمویی بشه
با زدن دکمه Back باید بنفش بشه
با زدن دکمه Power باید قرمز بشه
با زدن دکمه ولوم بالا باید سفید بشه
با زدن دکمه ولوم پایین باید سبز بشه
با زدن دکمه هوم باید آبی بشه

Front Cam
دوربین دوم گوشی رو تست میکنه

LED
در بالای گوشی یه چراغ LED هستش
در ابتدای تست در وسط صفحه عبارت Red نوشته شده و رنگ چراغ باید قرمز باشه
با ضربه زدن بر روی صفحه، عبارت به Green تغییر میکنه و رنگ چراغ سبز میشه
با ضربه زدن مجدد عبارت به Blue تغییر میکنه و رنگ چراغ آبی میشه
و با ضربه زدن مجدد عبارت End بر روی صفحه میاد و چراغ خاموش میشه

Wacom Test
در این قسمت میشه دقت قلم رو تست کرد
تعدادی مربع زرد رنگ از گوشه ای به گوشه دیگه صفحه کشیده شدن
شما باید با نوک قلم اونها رو به رنگ سبز تغییر بدین
برای انجام این تست باید پیوسته نوک قلم بر روی صفحه باشه و بدون اینکه قلم رو از روی صفحه بردارین این کارو انجام بدین
در صورت موفقیت آمیز بودن تست عبارت PASS بر روی صفحه ظاهر میشه

IR LED
در این قسمت میتونین ریموت کنترل گوشی رو تست کنین
گوشی رو به سمت یه تلویزیون سامسونگ بگیرین
باید بتونین اون رو خاموش و روشن کنین
کانال اون رو بالا و پایین ببرین
و ولوم صدا رو کم و زیاد کنین
برای تست سالم بودنش هم میتونین یه گوشی دیگه رو به حالت عکسبرداری ببرین
و با زدن هر کدوم از کلیدها باید نوری سفید رنگ در صفحه اون یکی گوشی مشاهده بشه

Low Ferequency
این قسمت برای تست اسپیکر موقع مکالمه هستش
در این قسمت سه گزینه هست
100 هرتز، 200 هرتز و 300 هرتز
هر چه هرتز کمتر باشه صدای ضعیف تری از اسپیکر گوشی خارج میشه
شما با یه گوش سالم باید بتونین در هر 3 وضعیت صدای خارج شده از اسپیکر رو بشنوین، گوشتون رو به اسپیکر بالای گوشی بچسبونین

Barcode Emulator Test
این قسمت تست شبیه ساز بارکد خوان هستش

Sensor Hub Test
تست حسگر قطب سنج گوشی هستش که باید بعد از تست عبارت PASS بر روی صفحه ظاهر بشه

Black
در این قسمت رنگ صفحه نمایش سیاه میشه و برای تست رنگ مشکی هستش
در این تست نباید هیچ پیکسل روشنی وجود داشته باشه

Spen Hovering
این قسمت تست قلم هستش
قلم رو با فاصله از صفحه حرکت بدین و همه مربع ها رو روشن کنین
نوک قلم نباید با صفحه تماس پیدا کنه
در نهایت باید عبارت PASS بر روی صفحه ظاهر بشه
این قسمت به وسیله انگشت قابل تست نیست

زمانی که گوشی رو میخرید کد IMEI رو حتما چک کنید!
کد IMEI در 3 جا نوشته شده.
یک: بر روی جعبه گوشی
دو: زیر باتری گوشی
سه: در داخل IC گوشی

مورد 1 و 2 که قابل پیگیریه
برای مورد سوم از این کد استفاده کنید:
ستاره-مربع-06-مربع

این کد هم وضعیت باتری و ولتاژ اون رو نمایش میده:
ستاره-مربع-0228-مربع

این کد هم نسخه نرم افزاری گوشی شما رو نشون میده:
ستاره-مربع-1234-مربع

این کد هم اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی شما رو نشون میده:
ستاره-مربع-12580-ستاره-369-مربع

این کد هم یه تست سریع از گوشی رو به نمایش در میاره
که در پست قبلی مفصل توضیحشون دادم
ستاره-مربع-7353-مربع

موفق باشید...

alireza1374
06-11-2013, 14:12

اول از همه صفحش بعد تاچش بعد دکمه هومش بعد اطمینان از نو بودن گوشی!
موفق باشی !!! :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

-<Sal3H>-
06-11-2013, 14:22
دوست گلم قلمتون ضربه خورده ؟!
واسه بنده اینجوری نیس
محمد جان بیخیال بابا.کسی که میبینی اینقدر رو گوشیش حساسه دیگه حسابشو بکن وقتی اینطوری بهش بگی چه بلایی سرش میاد.بابا بالا غیرتا بی خیال.این چه حساسیتیه که تو بچه ها افتاده نمیدونم.به خدا ماله من هم دکمه هومش لقه و هم گوشه اضافی داره.واسه بار هزارمه دارم میگم.اینطوری لذت کار با گوشیو از خودتون نگیرین

دوستان مدل 9005 رام XSI الان عکسشو ببینین.

918368

اون سه حرف اولش ZKE داره...الان یعنی رام هایی که اولشون xx داره رو نمیشه روش نصب کرد؟؟؟ :|
بله.این همون قضیه ناکسه که بهتون گفتم یه سری محدودیت هایی رو ایجاد میکنه و نمیشه رام همه مناطقو مثل قبل نصب کرد.

دوست عزیز منم از همین دیتاهایی که شماها استفاده میکنید استفاده میکنم....
اما این روش رو امتحان کنید :
داخل برنامه روت اکسپلورر به قسمت سیستم برید
تب mount R/W رو به mount R/O تغییر بدید
گزینه build.prop رو نگه دارید و Open in Text Editor رو بزنید
برید به خط ro.product.model و بجای مدل گوشیتون بنویسید GT-I9505 یا GT-N7000
آپشن رو بزنید و تغییرات رو ذخیره کنید
یه فایل جدید بنام build.prop.bak ساخته میشه که باید پاکش کنید
Mount R/O رو دوباره به حالت اولش یعنی Mount R/W برگردونید
گوشی رو ریبوت کنید
بعد از ریبوت هم میتونید FORCE GPU RENDERING و 4xx MSAA رو از قسمت developer option فعال کنید
بازی رو اجرا کنید
ممنون بابت زحمتی که کشیدی ولی اگه تو همین فروم میگشتی من یه تاپیک براش گذاشته بودما...
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304051
راستی این آخر توضیحاتت رو با اجازت میزارم تو تاپیکم تا توضیحاتم کامل بشه چون خودم الان تست کردم و تاثیرشو تو آنتی آنالیزینگ دیدم.کاملا شکستگی لبه های تصویر رو میگیره.ممنون.

s i n a 2000
06-11-2013, 14:34
محمد جان بیخیال بابا.کسی که میبینی اینقدر رو گوشیش حساسه دیگه حسابشو بکن وقتی اینطوری بهش بگی چه بلایی سرش میاد.بابا بالا غیرتا بی خیال.این چه حساسیتیه که تو بچه ها افتاده نمیدونم.به خدا ماله من هم دکمه هومش لقه و هم گوشه اضافی داره.واسه بار هزارمه دارم میگم.اینطوری لذت کار با گوشیو از خودتون نگیرین

بله.این همون قضیه ناکسه که بهتون گفتم یه سری محدودیت هایی رو ایجاد میکنه و نمیشه رام همه مناطقو مثل قبل نصب کرد.

ممنون بابت زحمتی که کشیدی ولی اگه تو همین فروم میگشتی من یه تاپیک براش گذاشته بودما...
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304051
راستی این آخر توضیحاتت رو با اجازت میزارم تو تاپیکم تا توضیحاتم کامل بشه چون خودم الان تست کردم و تاثیرشو تو آنتی آنالیزینگ دیدم.کاملا شکستگی لبه های تصویر رو میگیره.ممنون.

آره راست میگی ندیده بودم.....
خواهش میکنم، حتما توضیحاتو اضافه کن

MoHaMaD
06-11-2013, 14:42
صالح مگه چی گفتم ؟ :|
خب منم دکمه گوشیم لقی داره یه ذره اما ذره ای از لذتم موقع کار با گوشی کم نکرده
اصلا مگه لذت کار کردن به ایناس که میگی لذت کارکردن رو از خودتون نگیرین؟ :4:
من فقط گفتم واسه من اینجوری نیس

ardj75
06-11-2013, 14:54
سلام دوستان! ببخشید من تازه گوشی Galaxy Note 3 گرفتم! 32 گیگ!
وقتی میخوام فایل داخل حافظه داخلی کپی کنم نمیشه! این ارور رو میده:
The Device Has either Stopped responding or has been disconnected
البته تا جایی که میدونم دیشب تونستم عکسو ویدیو و غیره بریزم! ولی از امروز با 2 تا سیستم امتحان کردم نشد! میشه لطفا راهنماییم کنید؟

s i n a 2000
06-11-2013, 15:12
سلام دوستان! ببخشید من تازه گوشی Galaxy Note 3 گرفتم! 32 گیگ!
وقتی میخوام فایل داخل حافظه داخلی کپی کنم نمیشه! این ارور رو میده:
The Device Has either Stopped responding or has been disconnected
البته تا جایی که میدونم دیشب تونستم عکسو ویدیو و غیره بریزم! ولی از امروز با 2 تا سیستم امتحان کردم نشد! میشه لطفا راهنماییم کنید؟
به چه پوشه ای میخوای کپی کنی؟ هیچ جا نمیتونی کپی کنی یا فقط فولدر خاصی اینطوریه؟
با یواس بی 3 یا یو اس بی 2؟

ardj75
06-11-2013, 15:18
به چه پوشه ای میخوای کپی کنی؟ هیچ جا نمیتونی کپی کنی یا فقط فولدر خاصی اینطوریه؟
با یواس بی 3 یا یو اس بی 2؟

با هر دو USB تست کردم!
فک میکنم فقط به فولدر خاص نمیشه!
به پوشه Obb نشد کپی کنم! به پوشه Data هم اومدم کپی کنم خیلی طول میکشه و ناقص کپی میشه!

Amir0020
06-11-2013, 15:43
با هر دو USB تست کردم!
فک میکنم فقط به فولدر خاص نمیشه!
به پوشه Obb نشد کپی کنم! به پوشه Data هم اومدم کپی کنم خیلی طول میکشه و ناقص کپی میشه!

همون دیگه...اول دیتا رو توی جای دیگه کپی کنین بعد از طریق فایل منیجر خود گوشی فایل رو کپی کنین تو Obb

sabzefosfori
06-11-2013, 15:45
اگر stock منظورتون هست رام با بیس mj6 .اگر کاستوم می خواهین که رام خیلی خوب نداریم ولی رام امگا هستSent from my SM-N9005 using Tapatalkخيلی از دوستان ميگفتن 9005 از نظر رام و مخصوصاً کاستوم رام خيلی ساپورت خوبی داره و غيره . . .

ardj75
06-11-2013, 15:47
همون دیگه...اول دیتا رو توی جای دیگه کپی کنین بعد از طریق فایل منیجر خود گوشی فایل رو کپی کنین تو Obb

ببخشید من این کارو میکنم! بعد موقع اجرای بازی اولش موقع چک کردن لایسنس میپره بیرون و یه جمله ای میگه تو این مایه ها The game has been stopped
این مشکل رو باید چیکار کنم؟

Amir0020
06-11-2013, 15:52
[B][COLOR=#008080]بله.این همون قضیه ناکسه که بهتون گفتم یه سری محدودیت هایی رو ایجاد میکنه و نمیشه رام همه مناطقو مثل قبل نصب کرد.

[/

صالح جان..رسول رو که میشناسید؟؟گوشیش رام XSI داشت...اون رام انگلیس رو نصب کرده بود رام انگلیس اولش xx داره....
از طرف دیگه یه نگاه به این عکس بکنین فریمور های اومده واسه رام XSI هست...اینجا اولش xx داره...الان کدوم درسته؟؟؟؟ اولش xx هست یا ZKE ؟

918420

دوستان کسی هست که نظر قطعی بده؟؟؟ من میخوام این گوشیو بخرم میشه مطمئنم کنید؟

این عکسم ببینید...

918421

الان کدوم درسته؟؟ بالاخره اولش xx داره؟؟؟ یا طبق عکس پشت گوشی ZKE داره؟?

Amir0020
06-11-2013, 16:03
ببخشید من این کارو میکنم! بعد موقع اجرای بازی اولش موقع چک کردن لایسنس میپره بیرون و یه جمله ای میگه تو این مایه ها The game has been stopped
این مشکل رو باید چیکار کنم؟

اولش به اینترنت وصل باشید....سایفون رو هم وصل کنید.اگه نشد شاید دیتا مخصوص گوشیتون نیست.

ardj75
06-11-2013, 16:06
اولش به اینترنت وصل باشید....سایفون رو هم وصل کنید.اگه نشد شاید دیتا مخصوص گوشیتون نیست.

میشه لینک یه سایت برای دانلود بازی برام بنویسین یا مسیج کنین؟ این کارا رو کردم نشد! نمیشه دیتا رو با خود گوشیم دانلود کنم؟ من که زدم نشد!
لطفا راهنمایی کنییید بدون این بازیا حال نمیده! :((((

masuod d
06-11-2013, 16:12
سلام .:dh:
اقایونی که نوت 2 داشتن و از باطری نوت 3 به ستوه اومده بودن حق دارن .
واقعا سخت افزار نوت 3 مصرف بیشتری نسبت به نوت 2 داره....
و همین طور باعث میشه باطری نوت 2 نسبت به نوت 3 بهتر عمل کنه....
اینم پرووووووووووووووووووووووف (مدرک):dz:

http://www.androidauthority.com/galaxy-note-3-battery-life-tests-284474/

Amir0020
06-11-2013, 16:12
میشه لینک یه سایت برای دانلود بازی برام بنویسین یا مسیج کنین؟ این کارا رو کردم نشد! نمیشه دیتا رو با خود گوشیم دانلود کنم؟ من که زدم نشد!
لطفا راهنمایی کنییید بدون این بازیا حال نمیده! :((((

متاسفانه فعلا گوشی رو ندارم.....نمیدونم دوستان از کجا میگیرند...مدل گوشیتون 9005 هست یا 900؟ دیتا رو با خود گوشی دانلود کنید.نترسید گوشی مشکلی نداره.دیتای سازگار رو دانلود کنید اوکی میشه.

ardj75
06-11-2013, 16:17
متاسفانه فعلا گوشی رو ندارم.....نمیدونم دوستان از کجا میگیرند...مدل گوشیتون 9005 هست یا 900؟ دیتا رو با خود گوشی دانلود کنید.نترسید گوشی مشکلی نداره.دیتای سازگار رو دانلود کنید اوکی میشه.

گوشیم 900 هست!
خب چطوری با خود گوشی دانلود کنم؟
اونم باز قبل از رسیدم صفحه دانلود یا میپره بیرون! یا اصلا دانلود نمیکنه!
شما خودتون اصلا بازی نکردین! اگه بازی کردین خب بگین از جا دانلود کردین منم از اونجا بگیرم! ممنون! :)

-<Sal3H>-
06-11-2013, 16:30
صالح جان..رسول رو که میشناسید؟؟گوشیش رام XSI داشت...اون رام انگلیس رو نصب کرده بود رام انگلیس اولش xx داره....
از طرف دیگه یه نگاه به این عکس بکنین فریمور های اومده واسه رام XSI هست...اینجا اولش xx داره...الان کدوم درسته؟؟؟؟ اولش xx هست یا ZKE ؟

918420

دوستان کسی هست که نظر قطعی بده؟؟؟ من میخوام این گوشیو بخرم میشه مطمئنم کنید؟

این عکسم ببینید...

918421

الان کدوم درسته؟؟ بالاخره اولش xx داره؟؟؟ یا طبق عکس پشت گوشی ZKE داره؟?
بابا در قسمت pda قبل از u اگه xx باشه میتونی رام هایی که pda اونها xx هست رو نصب کنی.به پروداکت کد چیکار داری.الکی خودتو گیج نکن.گوشی ای که میگیری یه رامی رووش نصبه دیگه.به احتمال زیاد xx رووش نصبه.از اونجا میتونی بفهمی چه رام هایی رو گوشیت نصب میشن.اصلا پروداکت کد ربطی به xx نداره.یعنی تو کل رام هایی که اومده رامی با pda عجیب zke یا xsi نیست و اوون یه چیز دیگست.این باز یه حساسیته دیگه.آخه گوشی های سامسونگ که مثه اچ تی سی نیست که بیلد نامبرش مهم باشه.چون تو اچ تی سی بهترین بیلد نامبراش ماله اروپا و خود تایوان هستن که بهترین ساپورتا رو دارن.ولی سامسونگ از این گیرا اصن نداره باو.......

xperiasl
06-11-2013, 16:32
لینک دانلود رام جدید برای انگلیستان مدل 9005 احتمالا بتونم مستقیمشم بکنم اگر کسی خواست پیام بده
Model: SM-N9005

Country: United Kingdom

Version: Android 4.3

Changelist: 2019540

Build date: Wed, 30 Oct 2013 07:58:12 +0000

Product Code: BTU

PDA: N9005XXUDMJ7

CSC: N9005OXADMJ4

MODEM: N9005XXUDMJ7

http://hotfile.com/dl/253765851/60c4675/BTU-N9005XXUDMJ7-20131106115521.zip.html

http://uploaded.net/file/pmejyl9g

Amir0020
06-11-2013, 16:45
بابا در قسمت pda قبل از u اگه xx باشه میتونی رام هایی که pda اونها xx هست رو نصب کنی.به پروداکت کد چیکار داری.الکی خودتو گیج نکن.گوشی ای که میگیری یه رامی رووش نصبه دیگه.به احتمال زیاد xx رووش نصبه.از اونجا میتونی بفهمی چه رام هایی رو گوشیت نصب میشن.اصلا پروداکت کد ربطی به xx نداره.یعنی تو کل رام هایی که اومده رامی با pda عجیب zke یا xsi نیست و اوون یه چیز دیگست.این باز یه حساسیته دیگه.آخه گوشی های سامسونگ که مثه اچ تی سی نیست که بیلد نامبرش مهم باشه.چون تو اچ تی سی بهترین بیلد نامبراش ماله اروپا و خود تایوان هستن که بهترین ساپورتا رو دارن.ولی سامسونگ از این گیرا اصن نداره باو.......
داداش بیا یکی بزن دلت خنک شه... :be: :bn:

الان فهمیدم رام XSI وقتی باشه پشت جعبه نوشته SM-9005ZKEXSI نسخه بین المللیه که PDA اشم اولش xx داره.

درضمن به جز xx باز م هست.کلا رام هنگ کنگ اولش ZHU داره واسه همین هر کسی با 900 می خواست اون رام نصب کنه فیلد میداد.. :dn:

-<Sal3H>-
06-11-2013, 16:54
سلام .:dh:
اقایونی که نوت 2 داشتن و از باطری نوت 3 به ستوه اومده بودن حق دارن .
واقعا سخت افزار نوت 3 مصرف بیشتری نسبت به نوت 2 داره....
و همین طور باعث میشه باطری نوت 2 نسبت به نوت 3 بهتر عمل کنه....
اینم پرووووووووووووووووووووووف (مدرک):dz:

http://www.androidauthority.com/galaxy-note-3-battery-life-tests-284474/
خوشتیپ جان پس آمار جی اس ام آرنا میشه کشک دیگه؟؟؟؟!!!!!!!!!
918445918448
من هیچ وقت یادم نمیاد با نوت 2 به اندازه الان که با نوت 3 کار میکنم کار کرده باشم.اون باطری خر بود(دیگه در کلام نمیگنجه) ولی اینم عالیه لامصب.تنها موردش به نظرم داغ کردنشه که تو مصرفشم مشخصا به طرز محسوسی اثر گذاره.

behnam07
06-11-2013, 17:53
اقایون من شبا که میخوام بخوابم گوشی رو کلا خاموش میکنم و صبح باز روشن میکنم خوبه یا بد؟
مشکلی که به وجود نمیاره؟
این وقتی میخوای بری فیلم برداری اوتاماتیکه میزنی ضبط میکنه باید چیکار کنم از اتو در بیاد؟
بعد من هر جای ستینگ دوربینو نگاه کردم ننوشته بود 60 فریم کجا باید برم؟
اصلا برای این که بخوای از بهترین شرایط عکس و فیلم استفاد کنی باید چه کارایی انجام بدی؟
ممنون میشم راهنمایی کنید؟

MoHaMaD
06-11-2013, 17:56
بنده نوت2 هست داشتم . به هیچوجه مصرف باتریش بهتر نیست . مخصوصا توی انجام کارای روزمره
من امروز کلی آهنگ گوش دادم باتریم از 100 شد 97 درصد . توی همون مسیر وقتی با نوت 2 آهنگ گوش میدادم بالای 5 درصد مصرف میکرد .

-<Sal3H>-
06-11-2013, 18:36
بنده نوت2 هست داشتم . به هیچوجه مصرف باتریش بهتر نیست . مخصوصا توی انجام کارای روزمره
من امروز کلی آهنگ گوش دادم باتریم از 100 شد 97 درصد . توی همون مسیر وقتی با نوت 2 آهنگ گوش میدادم بالای 5 درصد مصرف میکرد .
تکبیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب منم گوشی قیلبم نوت 2 بود که میگم.درسته هر روز گوشیرو شارژ میکنم ولی هیچ وقت به عمرم با یک گوشی اینقدر ور نمیرفتم.راستی یه راه حل واسه اثبات برتری باطریش مقایسه اسکرین شات های باطری در بخش نوت 2 و نوت 3 هست.دیگه به همه ثابت میشه کدوم بهتره.اونایی که میگن نوت 2 بهتره برن همون نوت 2 رو بخرن با اندروید 4.1.2!!!!

superb boy
06-11-2013, 18:56

با محمد جان موافقم،مخصوصا تو کارهای سبک و استندبای باتریش خیلی با دوامه
طبق تجربه من باتری9005 مقداری هم از نوت2 بهتر هست

superb boy
06-11-2013, 19:04
تکبیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب منم گوشی قیلبم نوت 2 بود که میگم.درسته هر روز گوشیرو شارژ میکنم ولی هیچ وقت به عمرم با یک گوشی اینقدر ور نمیرفتم.راستی یه راه حل واسه اثبات برتری باطریش مقایسه اسکرین شات های باطری در بخش نوت 2 و نوت 3 هست.دیگه به همه ثابت میشه کدوم بهتره.اونایی که میگن نوت 2 بهتره برن همون نوت 2 رو بخرن با اندروید 4.1.2!!!!

حالا شما هم هی نزن تو سر نوت2
ما که خیلی وقته داریم از کاستوم های 4.3 با امکانات نوت3 استفاده میکنیم،فقط طبیعتا بدلیل پردازنده ضعیف تر و نهایی نبودن 4.3 اون روونی لازم رو نداریم که البته این وضعیت برای من که تعداد نرم افزارهام خیلی زیاده وخیم تره اگرنه یه سری از دوستان اصلا شکایتی از بابت روون نبودن هم ندارن

virusina
06-11-2013, 19:07
سلام .
دوستان کسی هست اینجا رو گوشیش میکرو اس دی 64گیگ کلاس 10 یا هر کلاس دیگه استفاده کنه با هر برندی؟؟اگه هست اعلام کنه لطفا چندتا سوال بپرسم.البته اگه روی گوشیه دیگه ای هم هست اشکال نداره.ترجیحا سامسونگ نوت 2 یا 3 مد نظر هست
farhad_persona
06-11-2013, 19:29
دوستان بهترین پلیر حال حاضر برای این گوشی چی هست؟ پلیر خود گوشی مفت گرونه و خیلی از فرمت ها رو ساپورت نمیکنه.

-<Sal3H>-
06-11-2013, 19:35
دوستان بهترین پلیر حال حاضر برای این گوشی چی هست؟ پلیر خود گوشی مفت گرونه و خیلی از فرمت ها رو ساپورت نمیکنه.
جاااااااااااااان؟!!!!!!مفتش گرونه؟در حال حاضر بهترین پلیر در بین همه اسمارت فون ها داره با قابلیت های مختلف و حالت مینیمایزش که به نظرم معرکست.البته به جز اون MX player بهترین پلیر اندروییدی هست.

farzam110
06-11-2013, 19:36
واسه حذف برنامه های اضافی سامسونگ حتما باید گوشی روت باشه؟
یکی از دوستان هم اگه لطف کنه آموزش کامل حذف و خالی کردن رم رو قرار بده ممنون میشم
فقط با جزئیات کامل، بنده خودم مبتدی هستم :ab:

-<Sal3H>-
06-11-2013, 19:41
واسه حذف برنامه های اضافی سامسونگ حتما باید گوشی روت باشه؟
یکی از دوستان هم اگه لطف کنه آموزش کامل حذف و خالی کردن رم رو قرار بده ممنون میشم
فقط با جزئیات کامل، بنده خودم مبتدی هستم :ab:

آخه قربون اون شکلک ماهت بشم چرا خوب تو سایتو نمیگردی؟!
با توضیحات کامل:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304244

rezadc
06-11-2013, 19:55
دوست عزیز این لیست برنامه هایی هست که میشه پاک کرد :
Action Memo (3x times)
Action memo
AllShare ControlShare Service
AllShare FileShare Service
ANT HAL Service
ANT Radio Service
ANT+Plugins
Backup
Best Face
Bloomberg+
BlurbCheckout
Bubbles
ChatOn
ChocoEUKor
CloudAgent
CoolEUKor
DirectConnectManager
DirectShareGallery
DirectShareManager
DRM-Protect Content Storage -N9005XXUBMI7
DroidSerifltalic
DSMForwarding -N9005XXUBMI7
DSMLawmo -N9005XXUBMI7
Easy chart
Evernote
Exchange Services
Flipboard
FWUpgrade
Google Play Books
Google Play Games
Google Play Magazines
Google Play Movies
Google Play Music
Google Search
Group Play
Help
HP Print Service Plugin
Idea Sketch
Live Wallpaper Picker -N9005XXUBMI7
Maps
Mobile tracker
My Magazine
PageBuddyNotiSvc
Picasa Uploader
Rakeln
Remote controls v2
Remote controls v2
Remote Controls
RoseEUKor
S Finder
S Health
S NameCard
S Note
S Voice
Samsung account
Samsung Apps
Samsung Apps Widget
Samsung Backup Provider
Samsung Calendar SyncAdapter
Samsung Cloud Data Relay
Samsung Cloud Quota
Samsung Contact SyncAdapter
Samsung Contents Agent
Samsung Hub
Samsung Link
Samsung Print Service
Samsung Push Service
Samsung SBrowser SyncAdapater
Samsung SNote3 SyncAdapter
Samsung Syncadapters
Samsung text-to-speech engine
Samsung Video
Samsung WatchOn Video
SamsungHub Updater
SamsungSans
Scrapbook
SecWallpaperChooser
Share music
Share Video
ShareShotService
SketchBook for Galaxy
SNS
Software update
Software update
Story Album
Story Album Widget
Street View
Travel Wallpaper
TripAdvisor
User manual
Weather Widget
WFDS Print Service Plugin
wssyncmlnps
Yahoo! Finance
میتونی از اسکریپتری که تو سایت گذاشتن استفاده کنی و از محیط ریکاوری همه رو با هم پاک کنی.
ضمنا میتونی اون فایل اسکریپتر رو ادیت هم بکنی و نرم افزارایی که نمیخوای پاک کنی رو از توش حذف کنی....اگه کمک خواستی اطلاع بده.
اگرم گوشیت روت باشه و برنامه تیتانیوم بکاپ رو نصب کرده باشی میتونی یه سری از برنامه ها از جمله knox رو فریز کنی چون این برنامه صد و خرده ای از رم رو میگیره

داداش یه سوال اینا رو که نوشتی مثلا s finder یا scrapbook یا software update و... پاک کنم یعنی دیگه بخش s finder یا مثلا scrapbook دیگه کار نمیکنه؟؟؟ و اینکه اگه اینا رو پاک کنم دوباره میشه برگردوندشون؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه بیشترشون یه فایل apk دارن یه odex باید جفتشونو پاک کنم؟؟؟؟ مرسی که جوابمو میدین.

-<Sal3H>-
06-11-2013, 20:15
داداش یه سوال اینا رو که نوشتی مثلا s finder یا scrapbook یا software update و... پاک کنم یعنی دیگه بخش s finder یا مثلا scrapbook دیگه کار نمیکنه؟؟؟ و اینکه اگه اینا رو پاک کنم دوباره میشه برگردوندشون؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه بیشترشون یه فایل apk دارن یه odex باید جفتشونو پاک کنم؟؟؟؟ مرسی که جوابمو میدین.
همون اسکریپتو استفاده کنی بهتره حاجی.همه برنامه های ضروریت هم میمونن.با خیال راحت از همون استفاده کن.

rezadc
06-11-2013, 20:30
همون اسکریپتو استفاده کنی بهتره حاجی.همه برنامه های ضروریت هم میمونن.با خیال راحت از همون استفاده کن.

مرسی عزیز میشه بگی این اسکریپت چیه و چجوری میشه ازش استفاده کرد؟؟(لینکشم اگه لطف کنی ممنون میشم)
و اینکه من آخر نفهمیدم با اون کار یعنی دیگه مثلا scrapbook یا s health یا chat on دیگه کار نمیکنن؟؟ یا فقط موقع بوت شدن خودشون اجرا نمیشن، یعنی تا وقتی اجراشون نکنیم جایی از رم رو نمیگیرن.؟؟
یه سوال دیگه اینکه اون اسکریپتو نصب کنم اینا پاک شه دوباره میشه برگردوندش؟؟؟ مرسی

-<Sal3H>-
06-11-2013, 20:34
مرسی عزیز میشه بگی این اسکریپت چیه و چجوری میشه ازش استفاده کرد؟؟(لینکشم اگه لطف کنی ممنون میشم)
و اینکه من آخر نفهمیدم با اون کار یعنی دیگه مثلا scrapbook یا s health یا chat on دیگه کار نمیکنن؟؟ یا فقط موقع بوت شدن خودشون اجرا نمیشن، یعنی تا وقتی اجراشون نکنیم جایی از رم رو نمیگیرن.؟؟
یه سوال دیگه اینکه اون اسکریپتو نصب کنم اینا پاک شه دوباره میشه برگردوندش؟؟؟ مرسی
scrapbook هستش.s health و chat onپاک میشه.فک نمیکنم بشه برشون گردوند.ولی بازم به نظرم می ارزه ازش استفاده کنی.لینکشم تو چندتا پست قبلیم نگاه کن گذاشتم.با آموزش کامل.

infoenekas
06-11-2013, 21:14
سلام
من رام گوشیم XXUBMJ1 بود که یه آپدیت 24 مگی هم داشت و دانلود کردم.
این رام کجاست ؟ و رام با چنج لیست بالاتر هم هست؟
----------------
در ضمن چجوری میشه این اسکریپ پاکسازی رم رو ادیت کرد؟

rezadc
06-11-2013, 21:43
بچه ها من همون اسکریپتر رو نصب کردم و بعد از بوت گوشی رمم 900 اینا بود ولی الان که چند دقیقه گذشته و چندتا بازی کردم و دوباره نگاه میکنم شده 1.5 و هرچی clear رو هم میزنم پایین نمیره، این که شد همون ، چرا برای من اینجوریه؟؟

Amir0020
06-11-2013, 22:36
بچه ها من همون اسکریپتر رو نصب کردم و بعد از بوت گوشی رمم 900 اینا بود ولی الان که چند دقیقه گذشته و چندتا بازی کردم و دوباره نگاه میکنم شده 1.5 و هرچی clear رو هم میزنم پایین نمیره، این که شد همون ، چرا برای من اینجوریه؟؟

دوست عزیز چر این قد وسواسید شمااا....تازه 1.5 پره.....اصن نیازی به اسکریپترو این چرت و پرتا نیس اصن.

-<Sal3H>-
06-11-2013, 22:39

دوست عزیز چر این قد وسواسید شمااا....تازه 1.5 پره.....اصن نیازی به اسکریپترو این چرت و پرتا نیس اصن.
طبیعیه ماله منم همینطوریه بابا.دیگه یه سری برنامه پیش نیاز گوشین.بسته نمیشن.مگه با ریست کردن گوشی.

A.M.I.R N.O.T.E
07-11-2013, 00:11
اصلا از دیجیکالا سفارس دادن کار درستی بود ؟

حتما تو یک صفحه ی خاکستری چک کنین ببینین صفحه نمایش سایه نداشته باشه . با ستاره مربع 0 ستاره مربع تست کلی هم انجام بدین . در ضمن فک کنم مهلت تست هم باشه.

در ضمن دوستان یادتون نره با نصب اسکریپتر پاک کننده برنامه ی S Health هم میره .

my PDA
07-11-2013, 00:46
دوستان دقت کردین ۹۰٪ بچه ها یا دنبال اینن که کدوم ورژن این گوشی از اون یکی سریعتره. یا نشستن هی رام جدید بیاد نصب کنن ببینن گوشی سریعتر میشه یا نه .... یا دنبال اینن که چطوری رمشون خالی تر بشه ایده آل اینه که هیچ سرویس و اپلیکیشنی غیر از هوم اسکرین ران نشه یا دنبال اینن انواع گیم رو چک کنن ببین کدوم بازی با رزولوشن و دیتیل بالاتر اجرا میشه و تمام !

آقا به پیر و به پیغمبر اینکارای تحقیقاتی مربوط به بخش تحقیق و توسعه سامسونگ میشده اونم زمان گسترش این گوشی.

چکیده همه این جینگولک بازیا شده فلان رامی که براتون نصب کردن تا یک تغییر بنیادی هم توی ورژن سیستم عامل نیاد تغییر چندانی با اینجور تستها ایجاد نمیشه.

من موندم از گوشیتون استفاده هم میکنید یا همه اش دارید تست میزنید.

من ۳۰-۴۰ تا برنامه کاربردی سرجمع ندارم هرچی تصمیم میگیرم نوت ۲ رو بذارم کنار اینا رو منتقل کنم به نوت ۳ توی این یک ماه و نیم گذشته فرصت نشده... شما نمیدونم چطوری بعضا روزی ۳ بار رام عوض میکنید! برنامه کاری و زندگیتون با گوشی هم بهم نمیریزه!

armansepehri
07-11-2013, 03:11
من که هر روز به امید اومدن رام جدید با گوشیم به اینترنت وصل میشم :de:
چون MJ7 هم اومده ولی مال من هنوز MJ1 هست و وقتی میزنم چک کنه آپدیت رو میگه همینه که هست نمیخوای نخواه !!!
================================================== ===============
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من کامپیوترم پورت USB 3 داره با رنگ قرمز ، مادربوردم هم P8Z68-V PRO Asus هست (منظورم اینه از بهترین مادربورد هاست و مشکل از اون نیست) ، ولی الان تست کردم سرعت انتقال فایل وقتی به USB 3 میزنم فرقی نداره با USB 2
تنظیمات خاصی باید انجام بدم ؟

بله وقتی وصل کردید کابل رو کرکره گوشی بکشید پاییم تو منو اتصال یو اس بی 3 رو فعال کنید

دوست عزیز و دوستان دیگه
این چیزی که این دوستمون گفته کجاست ؟
من وقتی کابل رو وصل میکنم کرکره رو میکشم پایین فقط 2 گزینه اونجا هست که یکیش MTP هست و دیگری PTP که میشه یکدومش رو تیک زد ، اصلاً حرفی از USB 3 نزده ، از کجا دقیقاً میتونم USB3 رو فعال کنم ؟

infoenekas
07-11-2013, 08:00
چجوری میشه این اسکریپ پاکسازی رم رو ادیت کرد؟

poak70
07-11-2013, 08:21
با سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا راهنمایی کنین چطوری میشه فونت نوت 3 رو با رام 4.3 عوض کرد . مثله بقیه گوشی های سامسومگ نیست و فونتو که نصب میکنی و در قسمته سبکه فونت انتخابش میکنی پیغام میده پشتیبانی نمیشه این فونت .دقت کرده باشین گزینه ی تغیر فونت هم داخل تنظیمات DISPLAY گوشی نیست و جاش عوض شده سره همین برنامه ی IFONT هم عمل نمیکنه و از IFONT هم استفاده شد ولی جواب نداد . لطفا راهنمایی کنین

SAEED.S.i.S
07-11-2013, 08:25
من که هر روز به امید اومدن رام جدید با گوشیم به اینترنت وصل میشم :de:
چون MJ7 هم اومده ولی مال من هنوز MJ1 هست و وقتی میزنم چک کنه آپدیت رو میگه همینه که هست نمیخوای نخواه !!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز و دوستان دیگه
این چیزی که این دوستمون گفته کجاست ؟
من وقتی کابل رو وصل میکنم کرکره رو میکشم پایین فقط 2 گزینه اونجا هست که یکیش MTP هست و دیگری PTP که میشه یکدومش رو تیک زد ، اصلاً حرفی از USB 3 نزده ، از کجا دقیقاً میتونم USB3 رو فعال کنم ؟

دوست خوبم ..وقتی به usb3 کامپیوتر وصلش کنی اون دوتا گزینه 3 تا میشن .

gameinformation
07-11-2013, 09:49
دوستان واقعا با 3 گیگ رم این گوشی مشکل دارید که میخواید اسکریپ بزنید و برنامه های گوشی رو پاک کنید و...
تا حالا خداوکیلی برنامه یا بازی باز کردید که با مشکل low memory برخورد کنید؟؟؟
مشکلتون با رم چیه؟ حتی اگه همه 3 گیگ هم پر بشه بازم تو اجرای سنگین ترین بازی ها مشکل ندارید. اصلا نیازی نیست خودتون برنامه هاتونو پاک کنید یا clear memory بزنید. هر وقت نیاز بشه خود سیستم عامل رمو از برنامه های غیر ضروری ماک میکنه تا بتونید سنگین ترین برنامه هارو اجرا کنید...
واقعا من نمیدونم مشکلتون با رم این گوشی چیه...
اگه فکر میکنید هرچی رم خالی تر باشه گوشی سریع تره باید بگم سخت در اشتباهید ...
اتفاقا هرچی رم پرتر باشه و برنامه های بیشتری آماده اجرا باشن گوشی سریعتره...قبلا بارها در مورد این موضوع توضیح دادم...

Amir0020
07-11-2013, 09:50
سلام
من رام گوشیم XXUBMJ1 بود که یه آپدیت 24 مگی هم داشت و دانلود کردم.
این رام کجاست ؟ و رام با چنج لیست بالاتر هم هست؟
----------------
در ضمن چجوری میشه این اسکریپ پاکسازی رم رو ادیت کرد؟

دوست عزیز این که PDA رام هست.شما پشت گوشیتون نوشته....این عکسو ببینید...همونو بگید تا بگم رامتون واسه کدوم کشوره....

918631

gameinformation
07-11-2013, 09:52
دوستان دقت کردید دیروز صبح دیجیکالا مدل 9005 رو آورده بود با قیمت 1975 . ولی زود همش فروش رفت انگار.تعداد کمی آورده بود

infoenekas
07-11-2013, 10:17
دوست عزیز این که PDA رام هست.شما پشت گوشیتون نوشته....این عکسو ببینید...همونو بگید تا بگم رامتون واسه کدوم کشوره....

918631

مرسی از توجه شما...اخه برچسبه خراب پاره شده و اون تیکه نیست...از داخل خود گوشی نمیشه فهمید؟

Amir0020
07-11-2013, 10:19
آره زده نا موجود.قبلش به زودی بوده..زیرش ملت چقد کامنت گذاشتن...

اگه آدم بتونه از دیجیکالا بخره خیلی خوبههه.7 رووز مهلت تست...

_Mostafa_
07-11-2013, 10:32
دوستان دقت کردید دیروز صبح دیجیکالا مدل 9005 رو آورده بود با قیمت 1975 . ولی زود همش فروش رفت انگار.تعداد کمی آورده بود

نه از این خبرا نیس !
یکی از بچه ها زنگ زد پرسید گفتن اشتباه تایپی بود !

Nitro X2
07-11-2013, 10:37
من امروز تصمیم داشتم برم بخرم .. اما با این قضیه که بچه ها میگن دی جی کالا 9005 رو اورده 1975 مطمئنا قیمت گوشی خیلی افت خواهد کرد !!! مطمئنید 1975؟؟ من زیر 2100 ندیدم هیچ جا ! اگه این طور باشه صبر میکنم . چون ته دلم پیش نسخه Qualcomm هست ... من دیروز ندیدم اگه میدیدم میخریدم از سایتش دم ظهر بود رفتم زده بود نا موجود . من فکر کنم بازم میاره چون فروشش انقدر زیاده. واقعا دمش گرم تو ایران و همچین سایت خرید اینترنتی !!!
بچه ها فقط بابت قیمت کسی دیده که 1975 باشه ؟؟؟

Amir0020
07-11-2013, 10:39
مرسی از توجه شما...اخه برچسبه خراب پاره شده و اون تیکه نیست...از داخل خود گوشی نمیشه فهمید؟

فکر کنم از طریق نرم افزار Kies سامسونگ هم بشه فهمید که رام گوشی واسه کدوم کشوره!!! شما برنامه کیس جدید رو نصب کنید که با نوت 3 سازگار باشه.نسخه 2.6 واسه نوت 3 نیست ها...

توی قسمت FirmWare Information نوشته ...

این واسه گوشی رسول هست...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=912069&d=1381739439

Amir0020
07-11-2013, 10:41
نه از این خبرا نیس !
یکی از بچه ها زنگ زد پرسید گفتن اشتباه تایپی بود !

قیمتو نمیدونم...ولی موجود بوده.کامنتا رو بخونین دو سه نفری سفارش دادن...

Nitro X2
07-11-2013, 10:48
منم الان با دیجی کالا تماس گرفتم گفت اشتباه تایپی همکارانم بوده و اصلا نیومده ! گفتم کامنت گذاشتن که سفارش دادن بهتون گفت من کارمند اینجام و واسم منافعی نداره بهتون دروغ بگم و ما این مدل رو نیووردیم

infoenekas
07-11-2013, 11:22
فکر کنم از طریق نرم افزار Kies سامسونگ هم بشه فهمید که رام گوشی واسه کدوم کشوره!!! شما برنامه کیس جدید رو نصب کنید که با نوت 3 سازگار باشه.نسخه 2.6 واسه نوت 3 نیست ها...

توی قسمت FirmWare Information نوشته ...

این واسه گوشی رسول هست...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=912069&d=1381739439

حالا بهم بگو عزیزم رام mj6 که تو فروم هست از این بالاتره؟اصلا رام با چنج لیست بالاتر هست ؟

mory...ezraeel
07-11-2013, 11:22
دوستان همونطور که میدونید با روت کردن گوشی و یه سری تغییرات تو فایلهای سیستمی میشد asphalt 8 رو تو 900 با گرافیک های اجرا کرد...و همونطور که دیدیم یکی از دوستان یه مقایسه از بوق تیوب گذاشته بودن (http://www.you-----tube.com/watch?v=t9XbiHe91W0) که در اون بازی modern combat 4 در 900 با جزئیات بیشتری مخصوصا در آب در حال اجرا بود.. حالا خواهش من از دوستانی که 9005 دارن اینه که اگه گوشیشون روت هست بیان این تنظیمات رو گوشیشون انجام بدن ببینن میشه MC4 رو تو 9005 با حد اکثر گرافیک اجرا کرد یا نه... ممنون

Amir0020
07-11-2013, 11:33
حالا بهم بگو عزیزم رام mj6 که تو فروم هست از این بالاتره؟اصلا رام با چنج لیست بالاتر هست ؟

واسه شما رام نیجریه هست...نیجریه نداشتیم که اونم اضافه شد..کلکسیون جور شد :دی

اینی که شما داری بیس MJ1 هست... جدیدترینش رام اسراییله که MJ6 هست.میتونین نصبش کنید....

s i n a 2000
07-11-2013, 11:35
چجوری میشه این اسکریپ پاکسازی رم رو ادیت کرد؟

دوست عزیز شما باید برنامه notepad++ رو برای کامپیوتر دانلود کنی بعدش بری داخل فایل زیپی که همون اسکریپتر هستش و روی busybox دوبار کلیک کنی و با برنامه notepad++ بازش کنی....
حالا میتونی ادیتش کنی :
برنامه هایی که نمیخوای پاک بشن رو از قسمت deleted باید حذف کنی.

infoenekas
07-11-2013, 11:39
واسه شما رام نیجریه هست...نیجریه نداشتیم که اونم اضافه شد..کلکسیون جور شد :دی

اینی که شما داری بیس MJ1 هست... جدیدترینش رام اسراییله که MJ6 هست.میتونین نصبش کنید....

من تو لیست آخرین آپدیتای فریمور نوت 3 این دوتارو میبینم ... چون میخوام قبل نصب نرم افزارها گوشیم اخرین فریم ور رو داشته باشه میپرسم...الان این دوتا مال نوت 3 نیست؟اینا از mj6 بالاتره که

Nitro X2
07-11-2013, 11:41
من خودم تهرانم و یه هفته پیش خریدم 1960.....اون موقع قیمت این سایتها 2075 بود

دوست عزیز من منظورم مدل N9005 هست . اونی که شما خریدی SM-900 هست که تو بازار الان قیمت گرفتم 1930 بود ...

Amir0020
07-11-2013, 11:48
من تو لیست آخرین آپدیتای فریمور نوت 3 این دوتارو میبینم ... چون میخوام قبل نصب نرم افزارها گوشیم اخرین فریم ور رو داشته باشه میپرسم...الان این دوتا مال نوت 3 نیست؟اینا از mj6 بالاتره که

این MJ4 هست....از MJ6 پایینتره...
در ضمن اینا مال 900 نیستن.واسه SM-900W8 هستن که فک کنم مخصوص کره یا چین باشه...

الان جدیدترین رام واسه شما اسراییل هست با بیس MJ6

infoenekas
07-11-2013, 11:53
این MJ4 هست....از MJ6 پایینتره...
در ضمن اینا مال 900 نیستن.واسه SM-900W8 هستن که فک کنم مخصوص کره یا چین باشه...

الان جدیدترین رام واسه شما اسراییل هست با بیس MJ6

همین دیگه؟بزنم؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=305880

Amir0020
07-11-2013, 11:57
همین دیگه؟بزنم؟

نه رام اصلی رو دانلود کنید...این رام فرق داره...خواستین اینم میتونید نصب کنید....ولی بهتره رام اصلی اسراییلو نصب کنید...

دوستان توئ پستای قبل لینک دانلودشو گذاشته بودن.

Amir0020
07-11-2013, 12:09
همین دیگه؟بزنم؟

اینو دانلود کنید رام اسراییله.لینک مستقیمه یه روز دیگه مهلت دار ه ها.سریع دانلود کنید
http://fs2.filegir.com/botparast/N900XXUCMJ6_N900OJKCMJ4_ILO.zip

اینم آموزش....
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304116

infoenekas
07-11-2013, 12:23
اینو دانلود کنید رام اسراییله.لینک مستقیمه یه روز دیگه مهلت دار ه ها.سریع دانلود کنید
http://fs2.filegir.com/botparast/N900XXUCMJ6_N900OJKCMJ4_ILO.zip

اینم آموزش....
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304116

مرسی....امشب تا صبح دانلود میکنم.

Amir0020
07-11-2013, 12:29
مرسی....امشب تا صبح دانلود میکنم.

خواهش...ولی تضمین نمیکنم که تا امشب اعتبار داشته باشه ها :ac:

armstrong2009
07-11-2013, 12:51
دوستان وقتی از زاویه به صفحه نمایش گوشی نگاه میکنم یه مقدار به آبی میزنه و رنگها هم همچنان اشباع شده هستن...با اینکه روی مد professional هم میزارم بازم در مقایسه با lcd رنگها در حالت طبیعی نیستن...یادمه سایت دیسپلی میت گفته بود که خیلی بهتر شده ...دوستان میتونن چک کنن مثلا یه عکسو با lcd لپتاپ یا یه گوشی مثل htc مقایسه کنن؟؟؟در ضمن مال من sm-900 هست...

sky_dvb
07-11-2013, 13:02

918631

یکی از دوستانمم که داره جعبشو دیدم دقیقا همینه برای کجاست؟میخوام براشون رام دانلود کنم
این همه رام جدید میاد چرا با خود گوشی چک میشه چیزی موجود نیست؟

mory...ezraeel
07-11-2013, 13:40
دوستان همونطور که میدونید با روت کردن گوشی و یه سری تغییرات تو فایلهای سیستمی میشد asphalt 8 رو تو 900 با گرافیک های اجرا کرد...و همونطور که دیدیم یکی از دوستان یه مقایسه از بوق تیوب گذاشته بودن (http://www.you-----tube.com/watch?v=t9XbiHe91W0) که در اون بازی modern combat 4 در 900 با جزئیات بیشتری مخصوصا در آب در حال اجرا بود.. حالا خواهش من از دوستانی که 9005 دارن اینه که اگه گوشیشون روت هست بیان این تنظیمات رو گوشیشون انجام بدن ببینن میشه MC4 رو تو 9005 با حد اکثر گرافیک اجرا کرد یا نه... ممنون
???

Amir0020
07-11-2013, 13:48
یکی از دوستانمم که داره جعبشو دیدم دقیقا همینه برای کجاست؟میخوام براشون رام دانلود کنم
این همه رام جدید میاد چرا با خود گوشی چک میشه چیزی موجود نیست؟

این رام بین المللی هست....تمام زبان ها رو داره...
منتهی نیمدونم چرا هنوز آپدیت جدید نیومده براش هنوزم بیس MJ1 رو داره....

شما میتونی رامهایی که اولشون xx دارن رو روش نصب کنید...پیشنهاد میکنم رام انگلیسو نصب کنید...جدیدترین رامه با بیس MJ7 :)

rezadc
07-11-2013, 13:52
آقا من با اسکریپت رمو پاکسازی کردم ولی بعضی از نرم افزار که استفاده میگردم پاک شد،چطوری میتوانم برشون گردونم؟ مثلا s health یا Watch on
بعد اینکه acr برای کجاس؟؟؟

x_zarbat
07-11-2013, 14:21
دوستان با برنامه kis3 سامی گوشیمو نمیشناسه میگه نوت 3 اما کانکت نمشه!!

البته من یک سری از سرویس هارو تو استارت اپ غیر فعال کردم فکر کنم واسه همونه...
نمیدونید کدومه؟؟

میخوام ببینم گوشی اینترنشنال هست یا نه!!

IDSSM
07-11-2013, 14:33
هنوز هیچ راه حلی برای انیترنت گوشی پیدا نشده؟ بخدا دارم پشیمون میشم .بنظرتون با روت کردن و عوض کردن رام درست میشه؟ ان900 دارم ظاهرا رامم برای بحرینه هرچند رو جعبه اصلا عربی ننوشته.بهترین رامی که تمام قابلیتهای فارسی رام اصلی رو داره چیه؟یعنی زبان فارسی تایپ و ازهمه مهمتر شناسایی نوشتن زبان فارسی که برام مهمه.واقعا بدون اینترنت روزی فقط یکی دوساعت باگوشی هستم کمک کنید

behnam07
07-11-2013, 14:51
سلام اقایون من گوشیمو میفروشم؟
یک هفتست از دیجی کالا خریدم فاکتور داره و یک هفته هم ضمانت میدم بهتون کسی خواست بگه؟
هیچ روت یا رام اصلا نکردم چون بلد نیستم.
مشکل وای فای هم نداره ب شرط میدم کسی خواست پ.خ.کنه

Amir0020
07-11-2013, 14:52
هنوز هیچ راه حلی برای انیترنت گوشی پیدا نشده؟ بخدا دارم پشیمون میشم .بنظرتون با روت کردن و عوض کردن رام درست میشه؟ ان900 دارم ظاهرا رامم برای بحرینه هرچند رو جعبه اصلا عربی ننوشته.بهترین رامی که تمام قابلیتهای فارسی رام اصلی رو داره چیه؟یعنی زبان فارسی تایپ و ازهمه مهمتر شناسایی نوشتن زبان فارسی که برام مهمه.واقعا بدون اینترنت روزی فقط یکی دوساعت باگوشی هستم کمک کنید

دوستان رام اسراییل زدن مشکلی ندارن

Amir0020
07-11-2013, 14:54
یک هفتست از دیجی کالا خریدم فاکتور داره و یک هفته هم ضمانت میدم بهتون کسی خواست بگه؟

بهنام جان شما اومدی گوشیتو کردی توی آب.....قطعا بهش آسیبی رسیده بعد می خوای بفروشی؟؟؟ جلل الخالق!!! :bo:

behnam07
07-11-2013, 14:59
بهنام جان شما اومدی گوشیتو کردی توی آب.....قطعا بهش آسیبی رسیده بعد می خوای بفروشی؟؟؟ جلل الخالق!!! :bo:

ههههههه
واقعا باور کردین؟
من کل سرمایمو دادم به این گوشی روز اول لیبل با محافظ کیف نوت2 خریدم براش بعد بیام بندازم تو اب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amir0020
07-11-2013, 15:05
ههههههه
واقعا باور کردین؟
من کل سرمایمو دادم به این گوشی روز اول لیبل با محافظ کیف نوت2 خریدم براش بعد بیام بندازم تو اب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا حرفاتون با هم تناقص دارن....اگه دروغ میگفتین پس کارتون اشتباه بود که اون موقع هی جو بیخود می دادین میگفتین کردم تو آب...هر چند میخواستین فیلمم بزارین....
شایدم انداختین الان موقع فروش حرفتون عوض شده.....:be:

behnam07
07-11-2013, 15:10
کلا حرفاتون با هم تناقص دارن....اگه دروغ میگفتین پس کارتون اشتباه بود که اون موقع هی جو بیخود می دادین میگفتین کردم تو آب...هر چند میخواستین فیلمم بزارین....
شایدم انداختین الان موقع فروش حرفتون عوض شده.....:be:

من اون موقع چون بچه ها میومدن مشکل دکمه هوم رو که اصلا معلوم نیست رو میگفتن گفتم اینو بگم یکم روشون کم بشه.و اگه انداخته بودم نه یه هفته مهلت تست میدادم ن این که فیلمشو میذاشتم .چون واقعا گوشیه خوبی از هر لحاظ.
حالا هم ما کسی رو زور نکردیم واسه خرید خواستن بخرن نخواستن نخرن.

xperiasl
07-11-2013, 15:54
ال دیجیتال الان هر دو مدل رو اورده و اماده فروش هست ولی نمیدونم آل دیجیتال هم مثل دیجی کالا مطمئن هست یا نه
با قیمت های 2.290 و 1969

Farzin_Silver
07-11-2013, 16:29
سلام.
دوستان من n900 دارم.الان رام xxubmj1 روش هست و روت نشده.این که میگن با روت کردن وای فای قطع و وصل میشه درسته؟
الان بدون مشکل کار میکنه.

armstrong2009
07-11-2013, 16:48
دوستان وقتی از زاویه به صفحه نمایش گوشی نگاه میکنم یه مقدار به آبی میزنه و رنگها هم همچنان اشباع شده هستن...با اینکه روی مد professional هم میزارم بازم در مقایسه با lcd رنگها در حالت طبیعی نیستن...یادمه سایت دیسپلی میت گفته بود که خیلی بهتر شده ...دوستان میتونن چک کنن مثلا یه عکسو با lcd لپتاپ یا یه گوشی مثل htc مقایسه کنن؟؟؟در ضمن مال من sm-900 هست...
????

mahyarSAMSUNG
07-11-2013, 17:04
هورااااااااااااا ماهم اومدیم قاطی مرغا :bo: آقا گوشی عالیه . خیلی حال کردم باهاش . حرف نداره ... فقط مشکل اینه نمیدونم چرا مس استوریج رو پیدا نمیکنم تو ستینگش . میخوام بزنم رمش بیاد . از اون حالت غیر مس استوریجیش بدم میاد :bn:

دشت لالی
07-11-2013, 17:05
سلام دوستان.یه سوال:میشه برای گوشی باطری آمپر بالا استفاده کنی؟مثلاً من میتونم باطری 4200 آمپر بزارم روش ضرری نداره؟

-<Sal3H>-
07-11-2013, 17:13
سلام دوستان.یه سوال:میشه برای گوشی باطری آمپر بالا استفاده کنی؟مثلاً من میتونم باطری 4200 آمپر بزارم روش ضرری نداره؟
بعید میدونم مشکلای ایجاد کنه دشت لالی عزیز.برای نوت 2 هم از این باطری ها اومده بود.البته تو بگو باطری با ظرفیت بالا مگه واسش اومده اصن؟!

MoHaMaD
07-11-2013, 17:15
سلام.
دوستان من n900 دارم.الان رام xxubmj1 روش هست و روت نشده.این که میگن با روت کردن وای فای قطع و وصل میشه درسته؟
خیر دوست عزیز ...
هیچ ربطی به روت نداره
با خیال راحت روت کنین
اون مشکل وای فای هم بنده داشتم که با ساختن کانکشن GPRS مشکل برطرف شد

mehdimdi
07-11-2013, 17:38
من الان g2 دارم هوس کردم نوت ۳ بگیرم چون با نوت ۲ خیلی حال کرده بودم . ولی با خواندن این تاپیک خیلی مردد شدم مخصوصا در مورد سرعت و باطری گوشی . من با G2 چیزی حدود ۸ ساعت دیسپلی روشن که همش هم دیتا و وای فای روشنه کار میکنم . همش هم با وی چت و IM و پافین هم کار میکنم بعلاوه مکالمه و تعدادی اس ام اس . گوشی من راحت ۲۴ ساعت با این شرایط دووم میاره و سرعت بسیار بالایی هم داره بدون کوچکترین لگ . ولی پستهای اینجا نشون داد علاوه بر کندی در بعضی جاها امار باتری هم زیاد جالب نیست .

-<Sal3H>-
07-11-2013, 17:44
سلام.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه ربطی داره عزیز.بزن به ضمانت من.

عزیزم اتوی اون کلیپ هر دو مدل 900 و 9005 داشتن بازی رو با نهایت توانشون اجرا میکردن.ولی ظاهرا مالی با اوون بازی سازگاریه بیشتری داره تا آدرنو.باید دیتا سازگار با جی پی یوهاشون بیاد که اگه بیاد هر دوتاشون در یک سطح خواهند بود.در ضمن بعید میدونم حتی با انجام اون تنظیمات گرافیک مدرن کمبت واسه 9005 از اوونی که دیدی بیشتر بشه.چون من اینو در مورد آسفالت 8 دیدم و با اون تنظیمات هیچ فرقی تو گرافیکش ندیدم.

دوستان دقت کردین ۹۰٪ بچه ها یا دنبال اینن که کدوم ورژن این گوشی از اون یکی سریعتره. یا نشستن هی رام جدید بیاد نصب کنن ببینن گوشی سریعتر میشه یا نه .... یا دنبال اینن که چطوری رمشون خالی تر بشه ایده آل اینه که هیچ سرویس و اپلیکیشنی غیر از هوم اسکرین ران نشه یا دنبال اینن انواع گیم رو چک کنن ببین کدوم بازی با رزولوشن و دیتیل بالاتر اجرا میشه و تمام !

آقا به پیر و به پیغمبر اینکارای تحقیقاتی مربوط به بخش تحقیق و توسعه سامسونگ میشده اونم زمان گسترش این گوشی.

چکیده همه این جینگولک بازیا شده فلان رامی که براتون نصب کردن تا یک تغییر بنیادی هم توی ورژن سیستم عامل نیاد تغییر چندانی با اینجور تستها ایجاد نمیشه.

من موندم از گوشیتون استفاده هم میکنید یا همه اش دارید تست میزنید.

من ۳۰-۴۰ تا برنامه کاربردی سرجمع ندارم هرچی تصمیم میگیرم نوت ۲ رو بذارم کنار اینا رو منتقل کنم به نوت ۳ توی این یک ماه و نیم گذشته فرصت نشده... شما نمیدونم چطوری بعضا روزی ۳ بار رام عوض میکنید! برنامه کاری و زندگیتون با گوشی هم بهم نمیریزه!
حالا شما فک کن ما میخوایم باهاش سرگرم بشیم.به شخصه دو سوم وقتم رو این روزها صرف ور رفتن با گوشیم میکنم.هیچ وقت یادم نمیاد یه گوشی اینقدر واسم سرگرم کننده بوده باشه.به شخصه به این گوشی به عنوان یه دیوایس برای بازی و فیلم و آهنگ نگاه میکنم.البته عاشق سیخ کاری تو رام ها و نصب انواع و اقسام کرنل ها هم هستم.(البته اگه بیاد واسش)
اصلن هم برام مهم نیست که برم یه کنسول دستی بخرم تا کمتر ضرر کنم چون اصولا گوشی یه کرم خاصی رو واسه آدم داره که خیلی ها رو اسیر خودش میکنه.این چیزی که تو گوشی بازی میبینم به حقیقت تو هیچی تا به حال ندیدم.
خوشبختانه مثه شما آدم منطقی ای هم نیستم.
از تک تک پستات بوی منطق خیلی سفت و سختی میاد.سعی میکنم عاشق باشم تا منطقی.

mahyarSAMSUNG
07-11-2013, 18:24
خوب بعد از یه یذره تست دیدم وای فای منم قطع و وصل میشه . البته زیاد نبود ولی همونم ترس آوره ... mass storage این گوشی کجاااااااااااااااااااااست :bn:

superb boy
07-11-2013, 18:35
من الان g2 دارم هوس کردم نوت ۳ بگیرم چون با نوت ۲ خیلی حال کرده بودم . ولی با خواندن این تاپیک خیلی مردد شدم مخصوصا در مورد سرعت و باطری گوشی . من با G2 چیزی حدود ۸ ساعت دیسپلی روشن که همش هم دیتا و وای فای روشنه کار میکنم . همش هم با وی چت و IM و پافین هم کار میکنم بعلاوه مکالمه و تعدادی اس ام اس . گوشی من راحت ۲۴ ساعت با این شرایط دووم میاره و سرعت بسیار بالایی هم داره بدون کوچکترین لگ . ولی پستهای اینجا نشون داد علاوه بر کندی در بعضی جاها امار باتری هم زیاد جالب نیست .

در مورد باتری حق با شماست که g2 قوی تره مخصوصا برای اینترنت و وب گردی
اما شما چند تا برنامه نصب داری؟ لانچر پیش فرضت چیه؟ از چه لایو والپیپری استفاده میکنی؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

mehdimdi
07-11-2013, 18:45
در مورد باتری حق با شماست که g2 قوی تره مخصوصا برای اینترنت و وب گردی
اما شما چند تا برنامه نصب داری؟ لانچر پیش فرضت چیه؟ از چه لایو والپیپری استفاده میکنی؟

اکثر برنامه های اجتماعی مثل فبض بوق و وایبر و واتس اپ و وی چت و... و یه سری برنامه های کاربردی مثل منیجر و... لانچرم هم مال خود ال جیه که انصافا گرافیکی و جذابه . والپیپر معمولی استفاده میکنم ولی اگه نگم بهتر از نوت ۲ ولی در اون حد شایدم بهتر دووم داره باتریش . رم هم حدود ۶۰۰ تا خالی مونده ولی الحق و الانصاف گوشی فوق العاده روون و عالی عمل میکنه . امروز خواستم برم عوضش کنم نوت ۳ بگیرم ولی یکی قیمت غبر منطقی و دوم هم مشکلاتی مثل باتری که برام خیلی خیلی مهمه پشیمونم کرد . البته فعلا .

Amir0020
07-11-2013, 18:47
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه ربطی داره عزیز.بزن به ضمانت من.

عزیزم اتوی اون کلیپ هر دو مدل 900 و 9005 داشتن بازی رو با نهایت توانشون اجرا میکردن.ولی ظاهرا مالی با اوون بازی سازگاریه بیشتری داره تا آدرنو.باید دیتا سازگار با جی پی یوهاشون بیاد که اگه بیاد هر دوتاشون در یک سطح خواهند بود.در ضمن بعید میدونم حتی با انجام اون تنظیمات گرافیک مدرن کمبت واسه 9005 از اوونی که دیدی بیشتر بشه.چون من اینو در مورد آسفالت 8 دیدم و با اون تنظیمات هیچ فرقی تو گرافیکش ندیدم.

حالا شما فک کن ما میخوایم باهاش سرگرم بشیم.به شخصه دو سوم وقتم رو این روزها صرف ور رفتن با گوشیم میکنم.هیچ وقت یادم نمیاد یه گوشی اینقدر واسم سرگرم کننده بوده باشه.به شخصه به این گوشی به عنوان یه دیوایس برای بازی و فیلم و آهنگ نگاه میکنم.البته عاشق سیخ کاری تو رام ها و نصب انواع و اقسام کرنل ها هم هستم.(البته اگه بیاد واسش)
اصلن هم برام مهم نیست که برم یه کنسول دستی بخرم تا کمتر ضرر کنم چون اصولا گوشی یه کرم خاصی رو واسه آدم داره که خیلی ها رو اسیر خودش میکنه.این چیزی که تو گوشی بازی میبینم به حقیقت تو هیچی تا به حال ندیدم.
خوشبختانه مثه شما آدم منطقی ای هم نیستم.
از تک تک پستات بوی منطق خیلی سفت و سختی میاد.سعی میکنم عاشق باشم تا منطقی.

هزاران هزاران هزاران هزاران هزاران هزاران هزارن لایــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــک :as:

AMIN8282
07-11-2013, 18:48
دوست عزیز دلیل فروشتون چیه??مشکل داره گوشیه شما?

Amir0020
07-11-2013, 18:49
اکثر برنامه های اجتماعی مثل فبض بوق و وایبر و واتس اپ و وی چت و... و یه سری برنامه های کاربردی مثل منیجر و... لانچرم هم مال خود ال جیه که انصافا گرافیکی و جذابه . والپیپر معمولی استفاده میکنم ولی اگه نگم بهتر از نوت ۲ ولی در اون حد شایدم بهتر دووم داره باتریش . رم هم حدود ۶۰۰ تا خالی مونده ولی الحق و الانصاف گوشی فوق العاده روون و عالی عمل میکنه . امروز خواستم برم عوضش کنم نوت ۳ بگیرم ولی یکی قیمت غبر منطقی و دوم هم مشکلاتی مثل باتری که برام خیلی خیلی مهمه پشیمونم کرد . البته فعلا .

درسته جی2 باتریش قوی تره..اینو تست ها هم نشون دادن...
ولی آخه تاچ ویز سامسونگ کجا ووووو رابط کاربری الجی کجا.....

superb boy
07-11-2013, 18:53

خوب دوست عزیز ما وقتی میگیم نوت 3 هم مقدار خیلی خیلی کمی لگ میزنه، حدود 6 گیگ فایل apk خالی بدون دیتای بازیها روش نصب کردیم و لانچر پیش فرض هم tsf shell هست با فعال کردن تمام افکتهاش و والپیپر زندمون حداقل 43 مگابایت حجمشه
باتری نوت3 هم عالیه،مطمئن باش.

-<Sal3H>-
07-11-2013, 18:58

باطری که والا تو برو تو بخش بررسی نگاه کن نوت 3 از لحاظ باتری توی بخش پخش فیبل و اجرای بازی از جی 2 و زی وان بهتر بوده.تو وب بروزینگ بعد از جی 2 دوم بوده.در کل اصل کارت با اسکرینه که اونم نوت 3 لعنتی واسه خودش قولیه.این گوشی مشکل اصلیش خیلی جدید بودنشه.مثه این میمونه که یه کارت گرافیک خیلی خر بگیری و نتونی هیچ بازی رو رووش اجرا کنی چون درایوراش نیومده!اصولا در حال حاضر 9005 به صرفه تره.ولی اگه با قیمتش بالاش کنار بیای.300 گرنتره.که اصلن نمی ارزه.البته کلا قیمتش بالاترم هست.
در جواب اون دوستانیکه میگن هزینه ساخت نوت 3 مدل 900 واسه سامسونگ بیشتره ما میگیم به فرضم هم قبول ولی اصلن واسه من قابل قبول نیست که یه چنین قولی اینقدر تو بعضی بازی ها (دد ترایگر,زامبی اند پلنتس!,آسفالت 8)داق کنه و تازه با اوون همه فیلمو و سیانس اجراشون کنه و لگ بزنه.آدم یه گوشی رو میگیره که همین الان باهاش حال کنه نه اینکه وایسته تا 100 سال دیگه به امید اینکه فلان آپدیتا واسش میاد یا نه!
به نظرم شما همون جی 2 رو نگه دار.چون مدل 900 اذیتت میکنه.اگه میتونی مدل 9005 گیر بیاری شرایط فرق میکنه.البته اونم مسئله داقی لعنتی رو داره.دما خیلی بالا نیست ولی خیلی گوشی گرم میشه.طوری که آزار دهنده میشه.

mehdimdi
07-11-2013, 18:59
درسته جی2 باتریش قوی تره..اینو تست ها هم نشون دادن...
ولی آخه تاچ ویز سامسونگ کجا ووووو رابط کاربری الجی کجا.....
البته نمیخوام حساسیت ایجاد بشه ولی من اکثر گوشیای بازار رو داشتم . از سامسونگ نوت۲ و اس ۳ گرفته تا موتورولا مکس و HTC وان ایکس تا ایفون و هواوی وسونی. من تفاوت خاصی توی لانچرها نمیبینم که بخواد یکی رو خیلی شاختر نشون بده . همین G2 لانچر بسیار ساده در عین حالی گرافیکی و کاربردی داره . بستگی به کاربر داره مثلا قابلیت روشن کردنن با دوضربه روی صفحه فوق العاده برام کاربردیه چون در طول رو من شاید بیش از ۲۰۰ بار گوشیمو روشن و خاموش میکنم که اگه بخوام با دکمه پاور اینکار رو بکنم ۲ ماهه باید عوضش کنم . کلا من روی چیزی به نام لانچر اصلا حساس نیستم ولی خوشدستی و استفاده راحت و باتری مقاوم و در عین حال زیبایی برام خیلی مهمه .
کلا به دوستان پیشنهاد میکنم هیچ وقت بر اساس شنیده ها قضاوت نکنن و سعی کنن تجربه کنن و نظر بدن . من اگه تجربه کار با اکثر گوشیای بازار رو نداشتم هیچ وقت این نظر رو نمیدادم . شاید اگه بگم لانچر ال جی خیلی متنوع تره همه بگین کی اینو میگه ؟ ولی شما اول با هر دو کار کنید و بعد نظر قطعی بدین . همین رابط الجی خیلی قابلیتهای جذابی داره که تا خودتون کار نکنید و نبینید من نمیتونم قانعتون کنم

دشت لالی
07-11-2013, 19:15
بعید میدونم مشکلای ایجاد کنه دشت لالی عزیز.برای نوت 2 هم از این باطری ها اومده بود.البته تو بگو باطری با ظرفیت بالا مگه واسش اومده اصن؟!
داداش گلم.تو سایت obostore موجود داره.من یدونه i8910 omnia hd دارم.قبلاً روزی دوبار شارژش میکردم (البته احتیاج به فلش داره).وقتی از سایت obostore توسط یکی از بچه های سایت خودمون یدونه باطری 3500 آمپر گرفتم براش الان هر6روز یه دفه شارژش میکنم.البته میگن برای آی سی گوشی ضرر داره منم میخواستم اساتید سایت یه جواب قطعی بهم بدن.ممنون.

behnam07
07-11-2013, 19:21
دوست عزیز دلیل فروشتون چیه??مشکل داره گوشیه شما?

داداش من دیگه اون همه هم بی دین نیستیم که بخوایم گوشی خراب بفروشیم.
میگم یک هفته ضمانت میدم باتری و قطعو وصل شدن وای فایم ب شرط میدم

hassan.mahdavi6
07-11-2013, 19:25
سلام دوستان.خسته نباشین.
من رامم mi5 بود کیبوردش خیلی قشنگ بود.
امروز رام mj6 اسرائیل رو فلش زدم کیبوردش اصلا خوب نیست.!
چه جوری میتونم کیبورد رام mi5 رو نصب کنم؟

سید حسینا
07-11-2013, 19:40
سلام به نقل یکی از کاربران mobile.ir (((جهت رفع مشکل قطعی وای فای کار زیر رو انجام بدید : 1- ابتدا کد *#0011# رو بزنید ( البته اینجوری درستشه ... ستاره , مربع , 2 تا صفر , 2 تا یک , مربع 2- wifi power save mode را خاموش کنید, مشکل شما حل میشه ... موفق باشید :))))

-<Sal3H>-
07-11-2013, 19:44
البته نمیخوام حساسیت ایجاد بشه ولی من اکثر گوشیای بازار رو داشتم . از سامسونگ نوت۲ و اس ۳ گرفته تا موتورولا مکس و HTC وان ایکس تا ایفون و هواوی وسونی. من تفاوت خاصی توی لانچرها نمیبینم که بخواد یکی رو خیلی شاختر نشون بده . همین G2 لانچر بسیار ساده در عین حالی گرافیکی و کاربردی داره . بستگی به کاربر داره مثلا قابلیت روشن کردنن با دوضربه روی صفحه فوق العاده برام کاربردیه چون در طول رو من شاید بیش از ۲۰۰ بار گوشیمو روشن و خاموش میکنم که اگه بخوام با دکمه پاور اینکار رو بکنم ۲ ماهه باید عوضش کنم . کلا من روی چیزی به نام لانچر اصلا حساس نیستم ولی خوشدستی و استفاده راحت و باتری مقاوم و در عین حال زیبایی برام خیلی مهمه .
کلا به دوستان پیشنهاد میکنم هیچ وقت بر اساس شنیده ها قضاوت نکنن و سعی کنن تجربه کنن و نظر بدن . من اگه تجربه کار با اکثر گوشیای بازار رو نداشتم هیچ وقت این نظر رو نمیدادم . شاید اگه بگم لانچر ال جی خیلی متنوع تره همه بگین کی اینو میگه ؟ ولی شما اول با هر دو کار کنید و بعد نظر قطعی بدین . همین رابط الجی خیلی قابلیتهای جذابی داره که تا خودتون کار نکنید و نبینید من نمیتونم قانعتون کنم
راست میگه این عزیز مون.لعنتی اون حاشیه های کمش و افکت لاک اسکرینش موقع باز شدن قوقا میکنه!
شاید باورتون نشه ولی دوستم یه مدت جی 2 داشت به خاطر حافظه خیلی خیلی خیلی ....... کمش ردش کرد و نوت3 گرفت.الان لحظه شماری میکنه نسخه 32 گیگ جی 2 بیاد که بره بخرش.بچه ها واقعا رابط کاربریش خیلی شاخه ها.نگین چون ال جیه داغونه.نه.از تاچویز خیلی خیلی شخصی سازیش قوی تره.

Amir0020
07-11-2013, 19:44
سلام به نقل یکی از کاربران mobile.ir (((جهت رفع مشکل قطعی وای فای کار زیر رو انجام بدید : 1- ابتدا کد *#0011# رو بزنید ( البته اینجوری درستشه ... ستاره , مربع , 2 تا صفر , 2 تا یک , مربع 2- wifi power save mode را خاموش کنید, مشکل شما حل میشه ... موفق باشید :))))

اینو بچه های همین سایت دو هفته پیش کشف کردند... :دی

msf66
07-11-2013, 19:56
سلام دوستان
راستی ایا لق بودن دکمه نوت 3 حقیقت داره؟؟؟ بدجوری دودل شدم002:
بعدشم ریموت کنترل تا چه حده و ایا میشه مثل g2 ريموت كنترل معرفی کنیم؟؟؟:39:
و یه چیز یادم رفت داغی این گوشی در چه حده؟؟؟ مثل گالاکسی 4 زیاد داغ میکنه؟؟؟:39:

روی عکس کلیک کن تا لق بودن نوت 3 ببینید

918808

Nitro X2
07-11-2013, 20:24
دوستان عزیز سلام..
من امروز بازار رو زیر رو کردم... هم علاالدین رفتم هم بازار موبایل.
اول از قیمت بگم . کف قیمت نوت 3 مدل 9005 که خیلی خیلی کم هم بود رو 2170 بود و مدل sm-900 هم 1920 پیدا کردم .البته اکثرا رنگ مشکی رو نداشتن و بعضی جاها از جمله بازار موبایل هم قیمت مشکی رو بالاتر میدادن .
با بیشتر از 5 تا نوت 3 مشکی و سفید کار کردم که هیچ کدوم لقی دکمه هوم نداشت به جر یکی که خیلی کم بود. همشون ویتنام بودن. خیلی خیلی خوش دست تر و شکیل تره نسبت به نوت 2 و دیزاینش قابل مقایسه نیست با اون.
نمایندگی ال جی هم رفتم با جی 2 کار کردم.. میتونم بگم این گوشی عالیه .همون طور که دوستان گفتن امکانات لانچر خیلی بالاست اما ظاهر لانچر خیلی چیپه البته به نظر من... ایکون ها در حد یه گوشی پرچم دار نیست.مشکل اصلی طراحی منوها و ایکون هاست وگرنه از هیچ جای گوشی نمیشه ایراد گرفت خیلی سریع و روون کار میکرد و دلیل اینکه منو جلب نکرد یکی اینه که گفتم و دیگری حافظه کم و ساپورت نکردن Micro Sd هست. ال جی همیشه باید یه جای کارش لنگ بزنه.اگه رم میخورد یا 32 گیگش اول میومد میتونست بخش زیادی از بازار رو به دستش بگیره و اینکه بعد اومدن نکسوس 5 میدونم که افت قیمت زیادی میکنه و میشه مثل Optimus G .اما درکل دومین انتخاب من شاید باشه.
با Z1 هم کار کردم ..صفحش نسبت به Z واقعا بهتر شده و من با ZU تفاوتی بینشون ندیدم ! خیلی خوش ساخته واقعا گوشی محکمی هست و با توجه به قیمتش واقعا ارزش داره! من خیلی خوشم اومد اونم خیلی روون کار میکنه و خیلی نظرمو جلب کرد... واقعا امسال برندها پیشرفت خوبی داشتن .قسمت های فلزی گوشی خیلی عاااالیه.... بزرگیش خیلی هم به چشم نمیومد. کلا از نزدیک که دیدمش دیدم نسبت بهش تغییر کرد.
اما با همه این اوصاف بازم عقیدم اینه که نه طراحی کامل و نه مقاومت به تنهایی نمیتونن یه گوشی رو کامل نشون بدن.طراحی تاچ ویز جدید ایکون های گرافیکی جدید ..افکت ها و امکانات نرم افزاری زیاد، استقبال خوب دولوپرها واقعا باعث میشه من به چیزی جز نوت 3 فکر نکنم.
حتی با اینکه بدنه نوت3 پلاستیکیه من یکی از کار کردن باهاش لذت بردم. خیلی روون کار میکرد.
میدونین بچه ها این همه ایرادی که از این گوشی گرفته میشه دلیلش به نظر من اینه که سطح توقعمون از یه گوشی خیلی بالاست. همه ایرادها از اپل و سامسونگ گرفته میشه و تو ذره بینن.
بنده بین مدل 900 و 9005 موندم چون دوس دارم پردازنده اسنپ رو تجربه کنم اما نه با اختلاف 300 هزار تومنی. امروز تو xda میچرخیدم تاپیک HMP سامسونگ خیلی داغ شده و همه خبر از فعال شدن رو 5420 میدن... و همه تست باطری ها اوکی هست .همه از هردو مدل راضین هیچ کس مشکلات بچه های اینجارو نداره ! الان اگه فردا مدل اسنپ ارزونتر شه همه باز اگزینوس رو پیشنهاد میدن !
ایشالا تا 2 شنبه گوشی رو میخرم و یه ریویوی بدون نقص و بدون تعصب ازش میذارم واستون...
یا حق

AMIN8282
07-11-2013, 20:39

دوست عزيز من حرف اضافه اي نزدم.(به خودتون بي دين بودن رو نسبت ميدين!!!!)
من گفتم چي شده خوشتون نيومده!!!!

A.M.I.R N.O.T.E
07-11-2013, 21:05
هزاران هزاران هزاران هزاران هزاران هزاران هزارن لایــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــک :as: [/B]

از کلید تشکر استفاده کنین . :spam::spam:

اره صالح اومده . ولی ایران نه

داداش اینگونه مسائل نباید اینجا مطرح بشه کاملا خلاف قوانین هست و در صورت مشاهده شدن با کاربر خاطی به شدت برخورد خواهد شد. هر چیزی جای خاص خودشو داره

armstrong2009
07-11-2013, 21:15
بی انصافا جواب ما رو هم بدین پس...

mahyarSAMSUNG
07-11-2013, 21:20
سلام دوستان
و یه چیز یادم رفت داغی این گوشی در چه حده؟؟؟ مثل گالاکسی 4 زیاد داغ میکنه؟؟؟:39:

918808

این لق بودنش خیلییییییییییی زیاده من تازه از دیجیکالا خریدم عالیه . محکم محکله . حتی دکمه ولوم خیلی سفته . مدادش سفته خیلی حال کردم باهاش
فقط ضد حالش تا الان اینه که هر ساعت یه بار وایرلسش قطع میشه و یکی دیگه اینکه صدای هدفونش خیلی زیاد نیست متوسطه

آقاااا توروخداااااااااااااااا جواب بدید این mass storage ش کجااااااااااااااست میخوام گوشی رو وصل کنم کامیپوتر نیستش تو ستینگ

infry09
07-11-2013, 22:15
این لق بودنش خیلییییییییییی زیاده من تازه از دیجیکالا خریدم عالیه . محکم محکله . حتی دکمه ولوم خیلی سفته . مدادش سفته خیلی حال کردم باهاش
فقط ضد حالش تا الان اینه که هر ساعت یه بار وایرلسش قطع میشه و یکی دیگه اینکه صدای هدفونش خیلی زیاد نیست متوسطه

آقاااا توروخداااااااااااااااا جواب بدید این mass storage ش کجااااااااااااااست میخوام گوشی رو وصل کنم کامیپوتر نیستش تو ستینگ

فک نکنم داشته باشه
تو نوت1 بود ، تو نوت 2 نبود . رو اینم فک نکنم باشه

Amir0020
07-11-2013, 22:22
سلام دوستان

918808
.
دوست عزیز این مشکل تو سری اول بود الان مشکل نداره...حساس نباشید...

msf66
07-11-2013, 22:46

.
دوست عزیز این مشکل تو سری اول بود الان مشکل نداره...حساس نباشید...

واقعا برای سری اول بوده پس خیالم راحت باشه؟؟؟
راستی نگفتی چقدر داغ میکنه؟؟؟ مثل گالاکسی 4 که داغ نمیکنه؟؟؟ (اخه پردازنده با گالاکسی 4 یکیه بخاطر همین میترسم زیادی داغ کنه)
مرسی

_Mostafa_
07-11-2013, 23:23
راستی نگفتی چقدر داغ میکنه؟؟؟ مثل گالاکسی 4 که داغ نمیکنه؟؟؟ (اخه پردازنده با گالاکسی 4 یکیه بخاطر همین میترسم زیادی داغ کنه)
مرسی

کجا پردازندش یکیه؟ این جدیدترو بهینه تره
من از اول ورود این گوشی تا الان دارم نظر کاربراشو میخونم
به جرات میشه گفت یکی از بی نقص ترین گوشیهاس که تا حالا ساخته شده
این گرم شدن طبیعیه
هنوز گوشیتون از شدت گرما خاموش نشده که به این میگین داغ :4:
این گوشی گرم میشه نه داغ
ولی حساسیت بچه ها قبل خرید طبیعیه ،منم این همه مشکلات غیر طبیعی گزارش شده از بعضیهارو میخونم حساس میشم !
والا!
بهتره 1تایپیک زده بشه 1راهنمایی کامل بشن قبل خرید هم سوالای تکراری کمتر شه تو این قسمت

Amir0020
07-11-2013, 23:30
مرسی

بله خیالتون راحت..در ضمن از جایی بخرید که مهلت تست بدن بهتون. قبل خرید گوشی رو خوب نگاه کنید.....

پردازنده S4 نوت 3 فرق داره و بهینه تر شده..داغ نمیکنه....همونی هم که میگن از روی حساسیت بالاشونه.

farhad_persona
07-11-2013, 23:44
دوستان راهی هست که بشه گزینه های Air command رو تغییر داد؟ الان چند تا گزینه داره که خیلی کاربردی نیستن برای من. میخوام نرم افزار های پرکاربرد رو جایگزین اونا کنم. بعد حالت multi Window که میذارم هر نرم افزاری رو نمیشه بهش اضافه کرد. تنظیمات خاصی داره؟

my PDA
07-11-2013, 23:49

داداش چرا خودت رو اذیت میکنی

عکس برچسب آب خوردگی گوشی رو بذار رنگش تغییر نکرده باشه حرفت قبوله.

sky_dvb
08-11-2013, 00:54

اقا استفاده نکنید از این کد خیلی بیخوده بعدش دیگه صفحه گوشی همینطور روشن میمونه و خاموش نمیشه تا ابنکه با دگمه پاور خاموش کنید