PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخش پرسش و پاسخ Xperia Z1 , Z1 compact

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

mp3mp4
21-10-2013, 09:47
از این پس تمامی مباحث و مشکلات مربوط به این گوشی فوق العاده زیبا و قدرتمند دراین تایپیک مطرح و دنبال کنید#

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=914224&stc=1

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=914225&stc=1

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=914226&stc=1

پشتیبانی از سه باند مخابراتی 2g , 3g , 4g

دارای تاییدیه ضد گرد و غبار و ضد آب

صفحه نمایش " 5 فول HD با دقت 441 ppi

سی پی یو فوق قدرتمند Snapdragon 800 با فرکانس 2.2 گیگا هرتز به همراه چیپ گرافیکی قدرتمند aderno 330

xscoter
21-10-2013, 20:50
سلام اندروید 4.3 کی برای این گوشی عرضه ميشه؟

Sent from my C6902 using Tapatalk 2

MOSIFA
21-10-2013, 22:26
سلام اندروید 4.3 کی برای این گوشی عرضه ميشه؟

به زودی، تو نوامبر و نهایتا دسامبر.

xscoter
22-10-2013, 09:43
به زودی، تو نوامبر و نهایتا دسامبر.

من توی یه فروم خارجی دیروز خوندم که زد وان به اندروید 4.3 ابدیت نميشه بلکه مستقیما به اندروید 4.4 کیت کت ابدیت خواهد شد
حالا نوشته بود که.این ابدیت یه مدتی شاید طول بکشه!

RockIT
22-10-2013, 11:35
بچه ها تقریبا چقد طول می کشه این گوشی با گارانتی وارد بشه ؟؟؟؟؟

xscoter
22-10-2013, 13:46

بنظرم بهترین گوشی که شما میتونید داشته باشید
بدون گارانتی بخرید

AMINEDGE
22-10-2013, 15:59

بهتره گوشیتون رو بدون گارانتی بخرید چونکه فقط یه پولی اضاف دادین و دیگه با گوشی هیچ کاری (روت و کاستوم رام و آنلاک و..) نمیتونید انجام بدید و گارانتی باطل میشه

RockIT
22-10-2013, 23:34
منم می خوام بدون گارانتی بخرم ولی با اومدن گارانتی گوشی های بدون گارانتی افت قیمت محسوسی می کنن

mehdydry
23-10-2013, 10:28
سلام
دوربین Z1 مثل ZOE گوشی HTC ONE امکانات مشابه داره؟؟
مثل دوربین اسلوموشن و حذف اشیا اضافی در عکس و چند عکس در یک عکس؟

behzadshar
23-10-2013, 23:02
سلام
دوربین Z1 مثل ZOE گوشی HTC ONE امکانات مشابه داره؟؟
مثل دوربین اسلوموشن و حذف اشیا اضافی در عکس و چند عکس در یک عکس؟

نه نداره ولی یه سری قابلیت های دیگه داره مثل واقعیت افزوده و time shift

aliz_2010
24-10-2013, 14:29
سلام محمد خسته نباشی چندتا سوال دارم درباره سونی اس میتونم بپرسم؟

AMINEDGE
24-10-2013, 14:45
سلام محمد خسته نباشی چندتا سوال دارم درباره سونی اس میتونم بپرسم؟

دوست عزیز اینجا بخش SONY Z1 هستش سوالتون رو داخل بخش مربوطه بپرسید

aliz_2010
24-10-2013, 15:02
عزیزم اونجا کسی نیست به کی بپرسم خیلی ضروریه میشه جواب بدین؟

AMINEDGE
24-10-2013, 15:39
عزیزم اونجا کسی نیست به کی بپرسم خیلی ضروریه میشه جواب بدین؟

الان بجای اسپم دادن بهم یا یکی از مدیرای بخش پیام بدین سوالتون رو یا اینکه توی بخش گوشی خودتون مطرحش کنید
اینجا بنظرتون خیلی شلوغه

xperiasl
24-10-2013, 23:21

الان با گارانتیش هم اومده
گارانتی ارین 1985

KING SAJJAD
25-10-2013, 10:12
دوستانی که خریدن اینطوری که من خودم دیدم و تحقیق کردم این گوشی هم 2 نوع پنل ال سی دی داره.اونیکی که من توی بازار موبایل باش کار کردم صفحش بی کیفیت بود و کنار زد الترا که گذاشتم با اسکرین تریلومینوس تفاوت خیلی محصوص بود

دوستانی که خریدن یا اطلاعی دارن خوشحال میشم بشنوم

MOSIFA
25-10-2013, 12:37
http://s2.picofile.com/file/7974252147/review.gif

SONY Xperia Z1

http://s3.picofile.com/file/7980373224/g516_zz.gif (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304486)

mehran_ar
25-10-2013, 18:22
سلام
ببخشید این گوشی امکان فیلمبرداری با سرعت 60fps یا بالاتر رو داره؟ اگه داره در چه سایزهایی؟ (720p , 1080p و ...)
ممنون

xperiasl
25-10-2013, 21:33
سلام
ببخشید این گوشی امکان فیلمبرداری با سرعت 60fps یا بالاتر رو داره؟ اگه داره در چه سایزهایی؟ (720p , 1080p و ...)
ممنون
خیر فقط 1920*1080 با 30 فریم
نمیدونم این امکان هست یا نه اما اگر بشه توی اپدیت های بعدی فیلم برداری با 60 فریم رو بهش اضافه کنند عالی میشه
فعلا توی گوشی های معروف تا اونجایی که من میدونم lg مدل g2 و نوت 3 سامسونگ میتونه 60 فریم ظبط گنه

xscoter
26-10-2013, 08:30
سلام دوستان
لطفا چک کنید ببینید زد وان چند تا اسپیکر داره آخه من هروقت آهنگی رو باش پلی میکنم دستمو میذارم یه گوشه ازش صداش رو خفه ميشه ولی وقتی دست میذارم طرف دیگش هیچ صدای ازش نمیاد
فک کنم اسپیکرم مشکل پیدا کرده

Vahid_ath
26-10-2013, 15:32
دوستانی که خریدن اینطوری که من خودم دیدم و تحقیق کردم این گوشی هم 2 نوع پنل ال سی دی داره.اونیکی که من توی بازار موبایل باش کار کردم صفحش بی کیفیت بود و کنار زد الترا که گذاشتم با اسکرین تریلومینوس تفاوت خیلی محصوص بود

دوستانی که خریدن یا اطلاعی دارن خوشحال میشم بشنوم

من
z1 و بغل z ultra گذاشتم

راستیتش ایندو اصلا از نظر صفحه نمایش قابل مقایسه نیستن
Z1 شاید اغراق باشه ولی ازگوشی قبلیم Acro s هم بدتره کیفیت صفحش
به همین دلیل بدون شک و تعجب z ultra خریدم

AMINEDGE
26-10-2013, 21:14
من
z1 و بغل z ultra گذاشتم

راستیتش ایندو اصلا از نظر صفحه نمایش قابل مقایسه نیستن
Z1 شاید اغراق باشه ولی ازگوشی قبلیم Acro s هم بدتره کیفیت صفحش
به همین دلیل بدون شک و تعجب z ultra خریدم

دوست عزیز z1 چند نوع پنل داره که معمولا پنل بی کیفیتش اینجا موجوده پنل خوبش رو اگه گیر بیارید مثل zu هست

Vahid_ath
26-10-2013, 22:30
دوست عزیز z1 چند نوع پنل داره که معمولا پنل بی کیفیتش اینجا موجوده پنل خوبش رو اگه گیر بیارید مثل zu هست
حرفت کاملا درسته
ولی
تو همین جملت عزیز جان دوتا ایراد وارده به این گوشی
همین که چند پنل داره
و اینکه باید بگردی گیر بیاری
تازه بشه zu

والا من اگه برند سونی خوشم میاد قبلش آکرو داشتم الان zu تعصب درون خانوادگی ندارم
چیزی که دیدمو گفتم

AMINEDGE
26-10-2013, 22:32
حرفت کاملا درسته
ولی
تو همین جملت عزیز جان دوتا ایراد وارده به این گوشی
همین که چند پنل داره
و اینکه باید بگردی گیر بیاری
تازه بشه zu

والا من اگه برند سونی خوشم میاد قبلش آکرو داشتم الان zu تعصب درون خانوادگی ندارم
چیزی که دیدمو گفتم

عزیزم همه ما میدونیم اینا رو ک zu مشکلات گشتن و پیدا کردن و... رو نداره ولی مشکل اندازشه ک هر کسی نمیتونه باهاش کنار بیاد

SONY---SPACE
27-10-2013, 11:31
وحید راست میگه منم Z1 رو با همزمان بغل به بغل با ACRO S مقایسه کردم کنتراست رنگ های z1 واقعا کم بود البته با پنل خوبه هم مقایسه کردم باز این نتیجه رو داد البته بگم تصویر در z1 واقعا واقعی بود!در شرایط کلی به این نتیجه رسیدم که ACRO Sیکی از بهترین صفحه ها رو داشته که دنیای موبایل داشته تا الان در ادمه Z1 رو کنار اولنترا گذاشتم تصاویر به طرز وحشتناکی در اولترا پر رنگ تر و غیر واقعی تر بود!
به نظرم z1 بهتر بود از اولتر!

در کل از دارندگان این گوشی یه سوال دارم من تو دوربین این گوشی اشباعی از نویز دیدم ایا واقعا اینطوریه یا نه؟

PEDRAM_01
29-10-2013, 00:35
امروز با این گوشی کار کردم یکی از بی کیفیت ترین و سرد ترین و بیروح ترین صفحه نمایش دنیا رو داشت دوستم گفت با دوتا دیگه z1 کار کرده و صفحه نمایشش فرقی با خودش نداشته (فکر نکنم چند پنل باشه )

خوب حالا دوربین : دوربینش خوب بود و مشگلی نداشت از گوشی خودم بهتر بود

جنس بدنه : عالیه ضد اب بودنش هم عالیه

صدا: هم کیفیت هم بلندی صدا ضعیف بود و اصلا حال نکردم

امکانات : نسبت به رقیب ها امکانات خیلی کمی داشت

رابط کاربری : سریع و ساده

باتری : خوب . ولی نسبت به 3000 میلی امپر ضعیف (اخرین اپدیت بود )

حاشیه های زیاد تو ذوق میزنه

همین دیگه

PEDRAM_01
29-10-2013, 15:14
سلام دوستان
لطفا چک کنید ببینید زد وان چند تا اسپیکر داره آخه من هروقت آهنگی رو باش پلی میکنم دستمو میذارم یه گوشه ازش صداش رو خفه ميشه ولی وقتی دست میذارم طرف دیگش هیچ صدای ازش نمیاد
فک کنم اسپیکرم مشکل پیدا کرده

دوست عزیز چک کردم فقط سمت راست اسپیکر هست و سمت چپ اصلا اسپیکر نداره.

mehdydry
04-11-2013, 01:44
سلام
اطلاعاتی در مورد دوربین میخواستم مثل
مقدار زوم اپتیکال یا دیجیتال؟
عکسبرداری یا فیلمبرداری HDR
با دوربین 20 مگا پیکسل دارای محدودیت هایی میشه ؟مثلا بعضی از امکانات رو نتونه انجام بده؟
مورد دیگه ای بود ممنون میشم راهنمائی کنید

PEDRAM_01
07-11-2013, 02:52
سلام
اطلاعاتی در مورد دوربین میخواستم مثل
مقدار زوم اپتیکال یا دیجیتال؟
عکسبرداری یا فیلمبرداری HDR
با دوربین 20 مگا پیکسل دارای محدودیت هایی میشه ؟مثلا بعضی از امکانات رو نتونه انجام بده؟
مورد دیگه ای بود ممنون میشم راهنمائی کنید

زوم اپتیکال که نداره زوم دیجیتال داره که اگه زوم کنی کیفیت پایین میاد

hdr هم عکس میگیره هم فیلم

با دوربین 20 مگا پیکسل دارای محدودیت هایی میشه ؟مثلا بعضی از امکانات رو نتونه انجام بده؟ بله محدودیت های زیادی پیدا میکنه

Engine3R
08-11-2013, 11:30
توجه فرمایید:

سونی لیست آپدیت دستگاه های خود به اندروید 4.4 KitKat و 4.3 Jelly Bean را منتشر کرد (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=306302&p=3963414#post3963414)

منبع:اخبار خارجی موبایلستان(gsmarena)

iaghot
09-11-2013, 10:29
والا من این گوشی رو با اس 3 و ارک اس مقایسه کردم نه کیفیتش کم بود نه چیزی و حتی بهتر هم بود!!!!
زاویه دید هم به این حدی که میگن نیست والا.

AMINEDGE
09-11-2013, 13:06
والا من این گوشی رو با اس 3 و ارک اس مقایسه کردم نه کیفیتش کم بود نه چیزی و حتی بهتر هم بود!!!!
زاویه دید هم به این حدی که میگن نیست والا.

شما باید با note 3 و Z Ultra و G2 مقایسش کنی ک هم ردش هستن اونا ک در حد این نیستن به هیچ وجه

alireza_asol
09-11-2013, 14:58
متاسفانه 2 تا پنل داره شایدم بیشتر
اگه اون خوبه گیر بیاد کیفیتش عالیه طبق بررسی phonearena

اصل کریمی
13-11-2013, 20:27
سلام بر سروران گرامی
وقت دوستان بخیر و نیکی
عزیزان دوست بنده یدونه از این خریده ولی متاسفانه بعد از 2 روز مثل اینکه مشکل داره
گوشی بعضی موقع ها موقع روشن کردن منو بالا نمیاد یه چند ساعت خاموشش کردیم و بعد از روشن کردن ایندفعه بعد از 5 دقیقه منو بالا اومد حالا به نظرتون مشکل داره یا مشکلش خاصه و قابل حل شدنیه؟
ما یه اشتباه هم کردیم...وقتی منو بالا نمی اومد گفتیم که یه بار باطری رو دربیاریم و دوباره بندازیم شاید مشکل حل بشه ولی نگو گوشی قاب پشتی نداره و باطری فابریک به گوشی متصله
حالا ما از سر شیشه پشتی که وسطتش یه برآمدی رو که داشته ناخن رو فروکردیم توش تا بلکه قاب پشتی رو باز کنیم ولی شیشه از اون قسمت برآمدگی ترک براشت حالا اون شیشه پشتی رو باید عوض کنیم؟ قیمتش حدودا چنده؟ بالا که نیست ؟!
ارادتمند راهنمایی کنندگان عزیز هستم

Engine3R
14-11-2013, 16:51
دانلود Media (رینگتون , نوتیفیکیشن , آلارم , افکت ساند) Google LG Nexus 5

Google LG NEXUS 5 media @ abi88 (http://www.mediafire.com/download/5lkp7m6hf87yj4c/Google_NEXUS_5_media_%40_abi88.rar)

دانلود والپیپرهای Google LG Nexus 5

Google LG NEXUS 5 Wallpapers @ abi88 (http://www.mediafire.com/download/276jbge32vmyevj/Google_NEXUS_5_Wallpapers_%40_abi88.rar)

ehsan2004
14-11-2013, 16:58
سلام بر سروران گرامی
وقت دوستان بخیر و نیکی
عزیزان دوست بنده یدونه از این خریده ولی متاسفانه بعد از 2 روز مثل اینکه مشکل داره
گوشی بعضی موقع ها موقع روشن کردن منو بالا نمیاد یه چند ساعت خاموشش کردیم و بعد از روشن کردن ایندفعه بعد از 5 دقیقه منو بالا اومد حالا به نظرتون مشکل داره یا مشکلش خاصه و قابل حل شدنیه؟
ما یه اشتباه هم کردیم...وقتی منو بالا نمی اومد گفتیم که یه بار باطری رو دربیاریم و دوباره بندازیم شاید مشکل حل بشه ولی نگو گوشی قاب پشتی نداره و باطری فابریک به گوشی متصله
حالا ما از سر شیشه پشتی که وسطتش یه برآمدی رو که داشته ناخن رو فروکردیم توش تا بلکه قاب پشتی رو باز کنیم ولی شیشه از اون قسمت برآمدگی ترک براشت حالا اون شیشه پشتی رو باید عوض کنیم؟ قیمتش حدودا چنده؟ بالا که نیست ؟!
ارادتمند راهنمایی کنندگان عزیز هستم

منو بالا نمیومد منظورتون دقیقا چی هس؟
یعنی دسکتاپ بالا نمیومد؟
ممکنه مشکل از رام بوده
تعجبم که چرا فکر میکردید مشکل با دراوردن باتری حل میشده!
با نصب دوباره رام مشکل حل میشده اگه حل نشد اونوقت سخت افزاری هست
اون قاب پشت اینطوری که در نمیاد:4:
فکر نکنم گیرتون بیاد باید بگردید

اصل کریمی
15-11-2013, 14:24
منو بالا نمیومد منظورتون دقیقا چی هس؟
یعنی دسکتاپ بالا نمیومد؟
ممکنه مشکل از رام بوده
تعجبم که چرا فکر میکردید مشکل با دراوردن باتری حل میشده!
با نصب دوباره رام مشکل حل میشده اگه حل نشد اونوقت سخت افزاری هست
اون قاب پشت اینطوری که در نمیاد:4:
فکر نکنم گیرتون بیاد باید بگردید
ممنون
والا بالا نمیاد همون منظور دسکتاب بالا نمیاد و بعد از اسم سونی دیگه صفحه هنگ میکنه و دسکتاپ بالا نمیاد
با تشکر از راهنمایی رام دوباره میریزم ببینم چی میشه
والا منظور شما رو این که فرمودید اون قاب پشتی اینطوری که در نمیاد رو نفهمیدیم یعنی امکان داره که قاب پشتی یطور دیگه ای در بیاد و مثل n9 فابریک نیست؟!
به هر حال اون شیشه پشتی رو خرابش کردیم رفته پی کارش و مثل عکس نرم افزاهایی که عکس شکسته تاچ رو برای ترس میزاند شده
یعنی این نوع شیشه پشتی لوازم جانبی z1 تو بازار گیر نمیاد؟!! شما هم ندارین؟
با تشکر

mortezasp3
15-11-2013, 19:38
دوستان یکی از اشناهای ما یه z1 گرفته 4 روزه. حالا این گوشی بعضی وقتا یه دفعه عکسش به هم میریزه و وقتی میخواد عکس بگیره عکس پر از برفک سفید میشه. این چند روز اکثر اوقات اینجوری بوده فقط یه چند بار درست شده دوباره قاطی کرده. مثلا از دوربین میاد بیرون میره توش درست میشه (البته فقط یه بار درست شده) بیشتر اوقات خرابه. مشکل چیه به نظرتون؟

ehsan2004
15-11-2013, 20:07
ممنون
والا بالا نمیاد همون منظور دسکتاب بالا نمیاد و بعد از اسم سونی دیگه صفحه هنگ میکنه و دسکتاپ بالا نمیاد
با تشکر از راهنمایی رام دوباره میریزم ببینم چی میشه
والا منظور شما رو این که فرمودید اون قاب پشتی اینطوری که در نمیاد رو نفهمیدیم یعنی امکان داره که قاب پشتی یطور دیگه ای در بیاد و مثل n9 فابریک نیست؟!
به هر حال اون شیشه پشتی رو خرابش کردیم رفته پی کارش و مثل عکس نرم افزاهایی که عکس شکسته تاچ رو برای ترس میزاند شده
یعنی این نوع شیشه پشتی لوازم جانبی z1 تو بازار گیر نمیاد؟!! شما هم ندارین؟
با تشکر

اره احتمالا با تعویض رام اوکی میشه
منظورم این بود که هرگوشی برای باز کردن درب پشتش روش خاص هست و اگه برعکس انجام بدید احتمال خراب شدن درب وجود داره
اون شیشه رو قاب هست و فعلا گیر نمیاد دنبالش نباشید
ممکنه بعدها قابش بیاد تو بازار و بتونید عوضش کنید

AMINEDGE
15-11-2013, 22:23
دوستان یکی از اشناهای ما یه z1 گرفته 4 روزه. حالا این گوشی بعضی وقتا یه دفعه عکسش به هم میریزه و وقتی میخواد عکس بگیره عکس پر از برفک سفید میشه. این چند روز اکثر اوقات اینجوری بوده فقط یه چند بار درست شده دوباره قاطی کرده. مثلا از دوربین میاد بیرون میره توش درست میشه (البته فقط یه بار درست شده) بیشتر اوقات خرابه. مشکل چیه به نظرتون؟

یه رام از بخش رامها دانلود کنید و نصب کنید بوسیله آموزش داخل تاپیک آموزشهای جامع داخل امضام

alireza_asol
17-11-2013, 00:00
تو xda میگن این گوشی 4 نوه پنل داره!
که 2 نوعش خوبه
دو نوعش همون jdi و sharp مربوط به z هستش بدون تغییر
با توجه به بررسی ها هم معلوم میشه اسنطوریه یه سایت کنتراست رو 1500 اندازه گرفته یه سایت 600
احتمالا سونی یه مقدار صفحه نمایش اضافه داشته گفته بزنیم رو z1 بره کی به کیه!!!!!

gforca
18-11-2013, 16:46
دوستانی که این گوشیو دارن می تونن بگن میشه از wifi direct این گوشی استفاده کرد؟

PEDRAM_01
18-11-2013, 17:13
دوستانی که این گوشیو دارن می تونن بگن میشه از wifi direct این گوشی استفاده کرد؟

کلا سونی wifi direct رو غیر فعال میکنه ونمیشه استفاده کرد . سونی z1 رو نمیدونم اما 99 درصد میگم نمیشه ولی با نرم افزار جانبی میشه یک جورایی فعالش کرد و ازش استفاده کرد

alireza_asol
18-11-2013, 19:17
استفاده از wifi direct نرم افزار لازم داره ( مثل s beam سامسونگ ) که سونی نرم افزارشو نمیذاره
میتونین از super beam استفاده کنین البته گوشی مبدا و مقصد باید داشته باشن

اصل کریمی
19-11-2013, 19:08
سلام
دوستان متاسفانه گوشی ما رو دزدیدن:dy:
الان باید چی کار کنم؟
هیچ نرم افزار سرقت یابی هم روش نسب نکردم
لطفا کمک کنید:please:

mp3mp4
20-11-2013, 10:19
واقعا" آدم اعصابش خورد میشه:(
------
تنها کار اینکه شکایت کنی تا بتونی از طریق اپراتورها برات پیداش کنن!(اگر بخوان کاری براشون نداره)

اصل کریمی
20-11-2013, 18:11
واقعا" آدم اعصابش خورد میشه:(
------
تنها کار اینکه شکایت کنی تا بتونی از طریق اپراتورها برات پیداش کنن!(اگر بخوان کاری براشون نداره)

به همراه اول و ایرانسل گزارش دادم
ان شا الله که پیدا بشه
عزیزان به ما هم دعا کنید
ارادت

noor**
20-11-2013, 21:27
وای خدا چند وقته چقدر گوشی دزدی زیاد شده، تو یه ماه گذشته گوشی سه تا از دوستامو زدن. من دیگه می ترسم با خودم گوشی ببرم بیرون

Sent from my C6602 using Tapatalk 2

sgs.soheil
22-11-2013, 11:18
به همراه اول و ایرانسل گزارش دادم
ان شا الله که پیدا بشه
عزیزان به ما هم دعا کنید
ارادت

دوست عزیز منم متاسفم چون گوشی خودمم زدن می دونم چه حسی داره.من بعد ۷ ماه پیداش کردم.واسه تالیا و رایتل هم نامه ببر و اصلا بی خیال پیدا شدنش نشو چون معمولا چند ماه خاموشش می کنن بعد روشنش می کنن و می فروشن.خلاصه خسته نشی ۱۰۰٪ پیدا میشه

AMINEDGE
22-11-2013, 13:17
حسن جون برو دنبالش داداش پیدا میشه ایشالا
میدونم چ حسی داری ولی اصلا ناامید نشو پیدا میشه

NiM72NiK
23-11-2013, 00:51
اقا 4تا سوال..:at::at:
اول اینکه من و دوستم با هم 2تا z1 خریدیم از یه جا..ولی مال دووستم انگار پنلش فرق داره.مال من رنگاش یه ذره با حرارت تره.(مثلا رنگ سفید برای من یه کمی زرد داره،برای دوستم آبی)
از کجا میشه فهمید که چه پنلی روی گوشیمه؟
دوم اینکه من با vroot و kingo نتونستم روت کنم.چه روش دیگه ای هست؟
سوم اینکه اگه unroot کنم گارانتی بر میگرده؟ یعنی نمی فهمن که روت کردم؟
چهارمم ایکه چجوری بازی و ها برنامه ها و دیتای بازیهارو میشه به sd منتقل کرد؟
مرسی

AMINEDGE
23-11-2013, 07:50
اقا 4تا سوال..:at::at:
اول اینکه من و دوستم با هم 2تا z1 خریدیم از یه جا..ولی مال دووستم انگار پنلش فرق داره.مال من رنگاش یه ذره با حرارت تره.(مثلا رنگ سفید برای من یه کمی زرد داره،برای دوستم آبی)
از کجا میشه فهمید که چه پنلی روی گوشیمه؟
دوم اینکه من با vroot و kingo نتونستم روت کنم.چه روش دیگه ای هست؟
سوم اینکه اگه unroot کنم گارانتی بر میگرده؟ یعنی نمی فهمن که روت کردم؟
چهارمم ایکه چجوری بازی و ها برنامه ها و دیتای بازیهارو میشه به sd منتقل کرد؟
مرسی

در مورد پنل فقط میتونم بهتون تاپیک زیر رو معرفی کنم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=286145

دوست من توی سایتهای دیگه کسانی بودن ک با vroot گوشیشونو روت کردن شما با vroot گوشی رو روت کن بعد از بازار برنامه supersu رو دانلود کن و نصب کن
حالا وارد برنامه که بشی میگه این برنامه نیازمند آپدیت باینری(binery Update) هست که میزنید که نصب کنه و بعد normal install رو بزنید و صبر کنید نصب بشه و گوشی احتمالا ریبوت میشه
حالا باید گوشیتون روت شده باشه
روش دیگه ای به ذهنم نمیرسه

بله با آنروت کردن میتونید بدید گارانتی

به sd نمیشه منتقل کرد فقط به حافظه جانبی گوشی (internal storage) میتونید منتقل کنید از آدرس Settnig/apps/internal

NiM72NiK
23-11-2013, 10:43
مرسی دستت درد نکنه.فقط اخه مگه میشه؟!آدم z1 بخره بعد کلا 4تا بازی hd بتونه بریزه توش؟!آخه مگه میشه؟
واسه روت کردنم با vroot انقد طول میکشه 2 3دفه ریستارت میشه آخرشم میزنه که روت نشده.با این حال superuser بریزم درس میشه؟

AMINEDGE
23-11-2013, 12:51
مرسی دستت درد نکنه.فقط اخه مگه میشه؟!آدم z1 بخره بعد کلا 4تا بازی hd بتونه بریزه توش؟!آخه مگه میشه؟
واسه روت کردنم با vroot انقد طول میکشه 2 3دفه ریستارت میشه آخرشم میزنه که روت نشده.با این حال superuser بریزم درس میشه؟

خب کلا اندروید زیاد برای بازی مناسب نیست(به نسبت آی او اس) و میتونید از بازیهای کم حجم تر استفاده کنید حافظه داخلیش اونقدرا هم کم نیست حدود 10 گیگه!
نمیدونم والا من خودم با این برنامه ها کار نکردم نمیدونم چجوریه طبق آموزش تاپیکش پیش برید باید روت بشه اگه نشد همونجا مطرح کنید

Aventador9009
26-11-2013, 13:00
سلام
من دو روزه زد 1 گرفتم ميخواستم بدونم داغ کردن پشت دستگاه طبیعیه؟
من 15دقیقه حدودا infinity. Fly بازی کردم قسمت بالا. دستگاه خیلی داغ کرد؟
میخوام بدونم مشکلی نداره؟
با تشکر

mp3mp4
26-11-2013, 17:16
سلام
من دو روزه زد 1 گرفتم ميخواستم بدونم داغ کردن پشت دستگاه طبیعیه؟
من 15دقیقه حدودا infinity. Fly بازی کردم قسمت بالا. دستگاه خیلی داغ کرد؟
میخوام بدونم مشکلی نداره؟
با تشکر

خیر دوست عزیز .این مورد در تمام اسمارت فونها وجود داره.

mahdiby1234567
29-11-2013, 16:42
چند سوال از اونایی که Z1 خریدن
دوربینش چجوریاست ؟؟
خوش دست هست ؟؟

یه سوال مهم
اون سه دکمه اندروید که جزء صفحه هم هست تو بازی ها هم هست و پایین صفحه همیشه اون سه دکمه هست ؟؟؟؟؟؟؟

King Arc s
29-11-2013, 20:51
چند سوال از اونایی که Z1 خریدن
دوربینش چجوریاست ؟؟
خوش دست هست ؟؟

یه سوال مهم
اون سه دکمه اندروید که جزء صفحه هم هست تو بازی ها هم هست و پایین صفحه همیشه اون سه دکمه هست ؟؟؟؟؟؟؟
سلام
این کلید ها نقشه همون دکمه های سخت افزاری رو دارند پس طبیعی هست که خیلی جاها باشن.
ولی در مواردی مانند پخش فیلم و یا جاهایی که به نمایش تمام صفحه نیاز است کلید های مجازی هوشمندانه ناپدید می شوند و به حالت استند بای می روند
در پناه حق...

mahdiby1234567
29-11-2013, 21:47
سلام
این کلید ها نقشه همون دکمه های سخت افزاری رو دارند پس طبیعی هست که خیلی جاها باشن.
ولی در مواردی مانند پخش فیلم و یا جاهایی که به نمایش تمام صفحه نیاز است کلید های مجازی هوشمندانه ناپدید می شوند و به حالت استند بای می روند
در پناه حق...

تو بازیا این کلیدها هستن یا نیستن ؟؟؟؟؟

farshid_j
30-11-2013, 14:28
سلام تاچ z1 من شکسته جایی هست که بتونم خریداری کنم؟

AMINEDGE
30-11-2013, 19:34
سلام تاچ z1 من شکسته جایی هست که بتونم خریداری کنم؟
سلام
باید ببرید نمایندگی

khoshchinarash
02-12-2013, 20:05
.................................................. .................................................. ...............................................

کندن محافظ ضدخش صفحه گوشی های سونی که بصورت فابریک چسبیده شده و باچشم قابل رویت نیست

.................................................. .................................................. ...............................................

924950

ویدیو

How to remove your Sony Xperia Z1 screen protector (http://www.mediafire.com/?go31oqeuus5fgbs)

omid1371
03-12-2013, 07:44
سلام دوستان من این گوشیو دیروز خریدم به نظرم یخورده داغ میکنه حتی تو کارای معمولی طبیعیه؟ برای عوض کردن رام میشه از قسمت اپدیت گوشی استفاده کرد؟ بعضی دوستان میگفتن چند پنله است از کجا میتونم بفهمم نوع پنلش چیه؟

AMINEDGE
03-12-2013, 12:23
سلام دوستان من این گوشیو دیروز خریدم به نظرم یخورده داغ میکنه حتی تو کارای معمولی طبیعیه؟ برای عوض کردن رام میشه از قسمت اپدیت گوشی استفاده کرد؟ بعضی دوستان میگفتن چند پنله است از کجا میتونم بفهمم نوع پنلش چیه؟

این مساله داغ کردن توی همه گوشیهای اندرویدی هست حالا کمی کمتر یا بیشتر در مدلهای مختلف. خیر مشکلی نیست
بله میشه
هنوز روشی در دسترس نیست

G0STAHAM
03-12-2013, 17:20
دوستان،
گوشی من خیلی طول میکشه شارژ بشه، از روز اول هم همینجور بود. 4 ساعت حدودا می کشه. علتش چی هست؟

xperiasl
03-12-2013, 18:32
دوستان،
گوشی من خیلی طول میکشه شارژ بشه، از روز اول هم همینجور بود. 4 ساعت حدودا می کشه. علتش چی هست؟

طبیعی نیست باید با صحیح و خطا ببینی مشکل از چیه
من جای شما بودم اول یه ریسیت فکتوری میکردم شاید درست شد
اگر نشد بعدش یه رام میریختم
بازم اگر درست نشد از یک شارزر دیگه استفاده میکردم
بازم اگر درست نشد دیگه یا باتری خرابه یا سخت افزارت مشکل داره

G0STAHAM
03-12-2013, 18:40
طبیعی نیست باید با صحیح و خطا ببینی مشکل از چیه
من جای شما بودم اول یه ریسیت فکتوری میکردم شاید درست شد
اگر نشد بعدش یه رام میریختم
بازم اگر درست نشد از یک شارزر دیگه استفاده میکردم
بازم اگر درست نشد دیگه یا باتری خرابه یا سخت افزارت مشکل داره

من روز اول که گوشی رو خریدم، نزدم تو شارژ، احتمال داره از اون باشه؟
از لحاظ نگه داشتن باتری مشکلی نداره، ولی طول می کشه شارژ بشه و مورد بعدی این که گوشی رو اپدیت کردم (با خود گوشی).
گفتم شاید از اون باشه....

LOVE Story
03-12-2013, 21:21
از لحاظ نگه داشتن باتری مشکلی نداره، ولی طول می کشه شارژ بشه و مورد بعدی این که گوشی رو اپدیت کردم (با خود گوشی).

احتمالا نوع شارژرش خوب نیست
مدلش باید ep880 باشه،چک کنید همینه

LOVE Story
03-12-2013, 21:22
احتمالا نوع شارژرش خوب نیست

مدلش باید ep880 باشه،چک کنید همینه

xperiasl
03-12-2013, 21:45

شما یه ریسیت فکتور کن ایشالله درست میشه
من وقتی SONY SL داشتم یه بار قاطی کرد میزدم شارژ خیلی دیر شارز میکرد گاهی وقت ها سیر نزولی میشد حتی وقتی به شارزر وصل بود

payman2m
04-12-2013, 00:16
نمیشه قبل از خرید فهمید نوع صفجه نمایش چیه راهنمایی کنید

xperiasl
04-12-2013, 12:45
نمیشه قبل از خرید فهمید نوع صفجه نمایش چیه راهنمایی کنید
خیر هیچ راهی نیست فعلا

justfootball
04-12-2013, 14:04
سلام
من یه گوشی زد 1 از مالری اوردن مدل c903 کیفیت دوربینش بسیار پایینه حتی از اکرو اس هم پایین تره ، شک کردم نکنه بوت لودر باز شده باشه چون شنیدم با باز کردنش دوربین می پره ، الان چک کردم دیدم بله بوت لودر رو نامردا باز کردن
حالا چیکار باید بکنم تا گوشیم حداقل دوربینش مثل قبل بشه ؟

soheil_am
04-12-2013, 14:09
من تنها مشکلی ک با z1 دارم اینکه وقتی صفحه گوشی خاموش میشه اینترنت ام قطع میشه این مشکل و با Z ام داشتم.
کسی میتونه کمک کنه؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

justfootball
04-12-2013, 14:14
من تنها مشکلی ک با z1 دارم اینکه وقتی صفحه گوشی خاموش میشه اینترنت ام قطع میشه این مشکل و با Z ام داشتم.
کسی میتونه کمک کنه؟

استامینا مود رو باید خاموش کنی

C R I S
07-12-2013, 11:17
سلام بچه ها
من گوشیم Z1 هست
جدیدا هی بهم وارنینگ "Waterproof" میده, هی میگه Close the external connector covers ...
ولی من هم درِ شارژرم , هم سیم کارتم بستس !!
واس چی هی گیر میده؟!

justfootball
07-12-2013, 12:35
سلام
من یه گوشی زد 1 از مالری اوردن مدل c903 کیفیت دوربینش بسیار پایینه حتی از اکرو اس هم پایین تره ، شک کردم نکنه بوت لودر باز شده باشه چون شنیدم با باز کردنش دوربین می پره ، الان چک کردم دیدم بله بوت لودر رو نامردا باز کردن

دوستان کسی جواب این سوال منو نمی دونه ؟

snj1370
07-12-2013, 16:54
سلام دوستان
منم میخوام این گوشی بخرم میشه لطفا راهنماییم کنید؟

mp3mp4
07-12-2013, 17:14
سلام

عزیزم بوت لودر ربطی به کیفیت دوربین نداره.شما یه بار گوشی تون رو با آخرین فریمور فلش بزنید و ببینید بهتر میشه یا خیر:up:

کسی میتونه کمک کنه؟

قسمت تنظیمات وای فای برید .داخل قسمت پیشرفته گزینه هنگام خواب وای فای روشن باشه رو بزارید روی همیشه

سلام بچه ها
من گوشیم Z1 هست
جدیدا هی بهم وارنینگ "Waterproof" میده, هی میگه Close the external connector covers ...
ولی من هم درِ شارژرم , هم سیم کارتم بستس !!
واس چی هی گیر میده؟!

دوستان کسی جواب این سوال منو نمی دونه ؟

عزیزم اگر کسی جواب رو بدونه ج میده.دوتا پست پشت سر هم که نمیزارن!

سلام دوستان
منم میخوام این گوشی بخرم میشه لطفا راهنماییم کنید؟
شما به بخش مشاوره برای خرید مراجعه کنید.یا می تونید از طریق pm با افرادی که این گوشی رو دارن مشورت کنید.اینجا جای مطرح کردن مشکلات گوشی هست و لا غیر!

amir_silent
07-12-2013, 17:34
سلام دوستان ،من روی گوشیم پسوورد ست کردم الان هرچی پسوورد خودمو می زنم قبول نمی کنه،پسووردمو درست وارد می کنم ،نمی دونم باید چیکار کنم یکی راهنمایی کنه

amir_silent
07-12-2013, 18:53
خواهشا یکی کمک کنه کسی نبود؟

AMINEDGE
07-12-2013, 19:11
سلام دوستان ،من روی گوشیم پسوورد ست کردم الان هرچی پسوورد خودمو می زنم قبول نمی کنه،پسووردمو درست وارد می کنم ،نمی دونم باید چیکار کنم یکی راهنمایی کنه

خواهشا یکی کمک کنه کسی نبود؟

اگه رمزو قبول نمیکنه دو راه دارین

اگر وارد اکانت گوگل قبلا شدین میتونین یه کاری کنید رمزو به جی میلتون بفرسه(کدوم گزینه رو دقیق نمیدونم ولی شدنیه)

یه رام رسمی از بخش رامها دانلود کرده طبق آموزش نصب رام در تاپیک آموزشهای جامع داخل امضام فلش کنید

MOoHAMMAD
08-12-2013, 22:37
سلام
دوستان میخواستم محتویات جعبه Z1 رو بدونم اگر بگید ممنون میشم :)

xperiasl
08-12-2013, 22:57
سلام
دوستان میخواستم محتویات جعبه Z1 رو بدونم اگر بگید ممنون میشم :)

بستگی داره دوست عزیز
یک پک هست که توش هندز فری نیست یک پک هم هست که توش هندز فری داره
دیگه بقیه موارد چیز خواصی توش نیست

payman2m
09-12-2013, 09:47
هنوزم صفحه نمایشها ایراد داره یا تموم شد دیگه؟
کسی فول پک خریده از داک شارژش یه عکس بزاره ببینیم چیه؟

maravan2008
10-12-2013, 00:46
سلام دوستان
من میخواستم این گوشیو بخرم ولی نظرات شما رو که خوندم یه مقداری زد تو ذوقم
یکی از دوستام هم این گوشیو داشت میگفت که بعضی وقت ها گوشی بالا نمیومد
آخه مگه میشه با این سخت افزار هنگ کنه؟؟؟؟؟؟
راستی دوستانی که گفتند قبل این گوشی Acro S داشتند باتری کدوم گوشی بهتره ؟ Acro S یا Z1 ؟؟ آخه من Acro S دارم زیاد از باتریش راضی نیستم.
سوال بعدی اینکه این گوشی چقدر طول میکشه از 10 درصد فول شارژ بشه؟؟
و یه سوال دیگه
از کجا بفهمیم پنل صفحه نمایش گوشی چی هست؟؟؟ از شماره سریال نمیشه فهمید؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

DATALIFE
10-12-2013, 09:44
[QUOTE=maravan2008;4016669]سلام دوستان
من میخواستم این گوشیو بخرم ولی نظرات شما رو که خوندم یه مقداری زد تو ذوقم
یکی از دوستام هم این گوشیو داشت میگفت که بعضی وقت ها گوشی بالا نمیومد
آخه مگه میشه با این سخت افزار هنگ کنه؟؟؟؟؟؟
راستی دوستانی که گفتند قبل این گوشی Acro S داشتند باتری کدوم گوشی بهتره ؟ Acro S یا Z1 ؟؟ آخه من Acro S دارم زیاد از باتریش راضی نیستم.
سوال بعدی اینکه این گوشی چقدر طول میکشه از 10 درصد فول شارژ بشه؟؟
و یه سوال دیگه
از کجا بفهمیم پنل صفحه نمایش گوشی چی هست؟؟؟ از شماره سریال نمیشه فهمید؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.[/QUOTE
با سلام خدمت شما دوست عزیز
در مورد هنگ کردن من که هنوز ندیدم گوشی هنگ کنه باید دید اون کسی که گفته گوشی بالا نمیامده چیکارکرده که این اتفاق افتاده براش واگرنه اصلا هنگ نداره خیالتون راحت
باطریش بین گوشیهای سونی فعلا از همه بهتره با کار متوسط 2روز دوام میاره و با کار سنگین یک روز (اونهم آخر شب هنوز یک 30 یا40 درصدی شارژ دارین) باطریش عالی اصلا نگرانش نباشین
حداکثر زمان شارژ گیری گوشی کمتر از 2ساعت هستش (کلا گوشیهای سونی خیلی زود شارژ میشن سونی z هم دقیقا همینطوریه)
در مورد اینکه پنل گوشی چیه و چجوری میشه فهمید من اطلاعی ندارم دوست عزیز ولی صفحش مثل اوایلی که z اومده بود خیلی به سفیدی میزنه(صفحه acro s اینطوری نیست عمق رنگهاش بیشتره بخصوص رنگ سیاهش)ولی ان شالله مثل z با آپدیت سونی برطرفش میکنه و مثل z عالی میشه
دوربینش هم با اپدیت جدید خیلی بهتر شده ولی هنوز خیلی کار داره تا حرفی برای گفتن داشته باشه فعلا توقع یک 8یا12 مگاپیکسل بیشتر ازش نداشته باشین
ولی با همه اینها توصیه میکنم حتما بخرینش چون واقعا کیفیت ساختش محشره و خوب شارز نگه میداره و اصلا لگ نمیزنه اون مشکلات هم که گفتم مطمئن باشید سونی در اینده حلش خواهد کرد(چون من z هم داشتم قبلا و دیدم چقدر با آپدیتهایی که سونی داد بیرون بهتر شد گوشی )
در مورد محتویات جعبه گوشی موقعی که من خریدم دو مدل بود: یکی فول پک(دارای شارژر-هندزفری سیمی-داک شارژ) و یک مدل هم در اصل میشه بهش گفت بی پک یا با هیچی(فقط گوشی و شارژر ) که من متاسفانه مجبور شدم مدل دوم بخرم چون اون مدل اول اصلا وجود خارجی نداشت و یک رویایی در حد خورزو خان بود:bn:
بازهم سوالی بود در خدمتم دوست عزیز

NiM72NiK
10-12-2013, 10:10
سلام.اقا منو راهنمایی کنید لطفا.من ميخواستم بوت لودرم رو از کنم ولی توی سایت سونی که رفتم واسه گرفتن کد دیدم نوشتهذکه اگه z1 دارین و میخواین بوت لودر باز کنید، دوربین از کار میوفتهدو دیگه هیچ آپدیتی رو نمیتونید انجام بدین.اینا تا چه حد درسته؟واقعا دوربین میره تو باقالیا؟بعدش اگه بخوام میشه دوباره بست که همه چیز به حالت عادی برگرده؟

AMINEDGE
10-12-2013, 12:21
سلام.اقا منو راهنمایی کنید لطفا.من ميخواستم بوت لودرم رو از کنم ولی توی سایت سونی که رفتم واسه گرفتن کد دیدم نوشتهذکه اگه z1 دارین و میخواین بوت لودر باز کنید، دوربین از کار میوفتهدو دیگه هیچ آپدیتی رو نمیتونید انجام بدین.اینا تا چه حد درسته؟واقعا دوربین میره تو باقالیا؟بعدش اگه بخوام میشه دوباره بست که همه چیز به حالت عادی برگرده؟

درسته این مشکلو داره و احتمالش زیاده اگه آنلاک کنید از کار بیوفته دوربین
میشه از TA گوشی بکاپ گرفت و بعد ریستور کرد که دوباره لاک بشه ولی تظمین نمیشه دوربینم برگرده
توصیه میشه تا وقتی سونی اعلام نکرده و آپدیتی مبنی بر ترمیم این مشکل منتشر نکرده اقدام ب اینکار نکنید

maravan2008
11-12-2013, 14:35
دوستان کسی میدونه Z1 f کی میاد تو ایران؟؟؟

sodagar
11-12-2013, 22:42
درود دوستان،

در مورد مشکلم سرچ کردم، ولی چیزی پیدا نکردم، با این حال اگر تکراریه، عذر میخوام.
میخوام صدای مکالمه رو کم کنم، ولی نمیشه.
تو سایت های انگلیسی زبان هم سرچ کردم، دیدم چند مورد مشکل من رو ذکر کردن، در جوابشون نرم افزار های مدیریت صدای اندروید از قبیل:
smart volume control, audio manager, voice ace, equalizer و ...
همه رو تست کردم، درون برنامه، تنظیم صدای مکالمه درسته، ولی هربار که تماس جدیدی دارم، باز صدای مکالمه ماکزیمم هست ( در همین زمان، تو برنامه صدا کم شده)
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

mp3mp4
12-12-2013, 11:13
دوستان کسی میدونه Z1 f کی میاد تو ایران؟؟؟

دوست عزیز این یعنی پست اسپم!

درود دوستان،

در مورد مشکلم سرچ کردم، ولی چیزی پیدا نکردم، با این حال اگر تکراریه، عذر میخوام.
میخوام صدای مکالمه رو کم کنم، ولی نمیشه.
تو سایت های انگلیسی زبان هم سرچ کردم، دیدم چند مورد مشکل من رو ذکر کردن، در جوابشون نرم افزار های مدیریت صدای اندروید از قبیل:
smart volume control, audio manager, voice ace, equalizer و ...
همه رو تست کردم، درون برنامه، تنظیم صدای مکالمه درسته، ولی هربار که تماس جدیدی دارم، باز صدای مکالمه ماکزیمم هست ( در همین زمان، تو برنامه صدا کم شده)
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

عجیبه !من تا حالا هر گوشی رو تست کردم و داشتم البته اندروید حین مکالمه ولوم رو کم و زیاد کردم صدا هم کم و زیاد میشه.شما تست کردین این مورد رو؟

sodagar
12-12-2013, 17:02
دوست عزیز این یعنی پست اسپم!

عجیبه !من تا حالا هر گوشی رو تست کردم و داشتم البته اندروید حین مکالمه ولوم رو کم و زیاد کردم صدا هم کم و زیاد میشه.شما تست کردین این مورد رو؟

دوست گلم ممنون از ریسپانستون.
مشکلم حل شد.
ولوم کم و زیاد میشد، ولی هر تماس، ریست میشد به ماکزیمم.
مشکل از برنامه ی ضبط مکالماتم بود. حذفش کردم، درست شد.
بازم ممنون از جوابتون.

frank963
12-12-2013, 20:26
این مدل با سیم کارت رایتل خوب جواب می ده ؟

retina007
13-12-2013, 11:26
سلام بر همه دوستان عزیز
من ابتدای ورود اکسپریا زداولترا به کشور آنرا خریدم واقعا کیفیت صفحه نمایش زداولترا فوق العاده بود وقتی هم زدوان در کشورمان عرضه شد آنرا خریدم از لحاظ سرعت خیلی عالی بود ولی از لحاظ کیفیت صفحه نمایش از زداولترا پایین تر بود ولی غیر از زداولترا از همه گوشیهای سونی برتر بود به همین جهت زدوان را فروختم و باز زداولترا خریدم تا چند روز قبل بازهم یه زدوان خرید ولی اينبار از کیفیت صفحه نمایش و دوربین این گوشی شگفت زده شدم واقعا از گوشی که 40 روز قبل خریده بودم زمین تا آسمان فرق میکند سفید شدن صفحه نمایش که بغیر از زداولترا تقریباً تو همه گوشیهای سونی بود را بهیچوجه مشاهده نکردم که هیچ کنتراست و زاویه دید آن مثل زداولترا شده است در زیر چند عکس از این گوشی قرار دادم تا دوستان عزیز هم مشاهده کنند
926864926865926866926867926868
البته دوستان عزیز از صفحه نمایش زدوان دو تا ویدئو هم تهیه کردم که بزودی در سایت قرار میدم

KARAMOOZ
13-12-2013, 12:43
سلام بر همه دوستان عزیز
من ابتدای ورود اکسپریا زداولترا به کشور آنرا خریدم واقعا کیفیت صفحه نمایش زداولترا فوق العاده بود وقتی هم زدوان در کشورمان عرضه شد آنرا خریدم از لحاظ سرعت خیلی عالی بود ولی از لحاظ کیفیت صفحه نمایش از زداولترا پایین تر بود ولی غیر از زداولترا از همه گوشیهای سونی برتر بود به همین جهت زدوان را فروختم و باز زداولترا خریدم تا چند روز قبل بازهم یه زدوان خرید ولی اينبار از کیفیت صفحه نمایش و دوربین این گوشی شگفت زده شدم واقعا از گوشی که 40 روز قبل خریده بودم زمین تا آسمان فرق میکند سفید شدن صفحه نمایش که بغیر از زداولترا تقریباً تو همه گوشیهای سونی بود را بهیچوجه مشاهده نکردم که هیچ کنتراست و زاویه دید آن مثل زداولترا شده است در زیر چند عکس از این گوشی قرار دادم تا دوستان عزیز هم مشاهده کنند
البته دوستان عزیز از صفحه نمایش زدوان دو تا ویدئو هم تهیه کردم که بزودی در سایت قرار میدم

دوست عزیز گوشی جدید با قبلی چه تفاوت هایی از نظره مثلا گارانتی,فول پک بودن یا نبودن و.... داره? احیانا شماره سریال گوشی قبلی رو داری که با گوشی جدیدت مقایسه کنی و تفاوت مهمی توش پیدا بکنی?

retina007
13-12-2013, 13:41
من خودم دقیقاً اکسپریا زدوان جدید خودم را با زدوان دوستم که حدود دو ماه پیش خریده مقایسه کردم تفاوت های زیادی را در صفحه نمایش و بخصوص کیفیت دوربین و مصرف بهینه تر و کمتر باطری دیدم همه دوستان من به من میگن گوشیت خیلی فرق داره با زدوان های اولیه من فکر میکنم صدرصد صفحه نمایش گو من ips هست

retina007
13-12-2013, 13:46
عکسهایی که در اینجا قرار دادم درست یادم هست که در گوشی قبلیم کیفیت و کنتراستش خیلی کم بود و مهمتر از همه این والپیپر فابریک زدوان که عکسش را در اینجا قرار دادم با این زاویه دید عالی در زدوان قبلی من زاویه دیدش بسیار بد بود

behzadshar
13-12-2013, 20:08
خوب با این بحث هایی که دوستان کردن به نظر میرسه بحث چند پنله بودن صحت داشته باشه.هر چند که ممکنه البته این نظر منه که سونی صفحه نمایش هایی که از ایکسپریا زد مونده بوده رو تو سری های اول زد وان به کار برده تا تموم بشه و حالا که تموم شده صفحات جدید رو استفاده کرده

.:Amin:.
13-12-2013, 20:11
گوشی رو همین امروز خریدم، اما خواستم Full Pack نبود و به همین خاطر Headset درون پک وجود نداشت. الان خواستم Headset ـه Xperia Arc رو وصل کنم که دیدم خطای Not Supported می‌ده. هیچ راهی نیست که این مشکل رفع بشه؟ یه سوال دیگه هم داشتم، بعد از آپدیت به 14.1.G.2.257 باز هم می‌تونم به وسیله‌ی آموزشی که توی سایت هست گوشی رو روت کنم؟

ممنون.

NegrOdragoN
13-12-2013, 20:30
سلام رنگ ارغوانی این گوشی تو ایران موجوده راحت گیر میاد؟؟؟؟
وجدانن اونایی که خریدنش پشیمون نیستن که چرا نوت3 نخریدن خواهشا راهنماییم کنید

AMINEDGE
13-12-2013, 21:02
گوشی رو همین امروز خریدم، اما خواستم Full Pack نبود و به همین خاطر Headset درون پک وجود نداشت. الان خواستم Headset ـه Xperia Arc رو وصل کنم که دیدم خطای Not Supported می‌ده. هیچ راهی نیست که این مشکل رفع بشه؟ یه سوال دیگه هم داشتم، بعد از آپدیت به 14.1.G.2.257 باز هم می‌تونم به وسیله‌ی آموزشی که توی سایت هست گوشی رو روت کنم؟

ممنون.

دوست من کلا هدست های سونی های 2011 به 2012 و 13 جواب نمیدن فکرم نمیکنم راهی برا حلش باشه

14-12-2013, 00:46
ممنون. متاسفانه دفترچه و کاتالوگ‌ـای جعبه رو بررسی کردم از محتویات ـه جعبه چیزی اشاره نشده بود. خواستم بببینم چطوری باید از محتویات داخل پک مطمئن بشم؟

™EXITMOOD
14-12-2013, 12:35
دوستان نمی دونم پرسشم تکراری هست یا نه، چون ما تو اکثر انجمن های تخصصی، تاپیکی داریم به عنوان راهنمای خرید و به مواردی که باید بهش دقت بشه، اشاره می کنه. در هر صورت، می خواستم بدونم آیا اکسپریا زد وان یا پنلهای ips تولید شده؟ و اینکه کلا چطور می شه قبل از خرید پنل مناسب رو تشخیص داد. راهی داره یا نه... نگید گوشی رو باز کن و تست کن که تقریبا این ممکن نیست. از رو شماره سریال منظورم هس یا مواردی اینچنینی که قبل از خرید بشه در نظر گرفت.

™EXITMOOD
14-12-2013, 12:39
خوب با این بحث هایی که دوستان کردن به نظر میرسه بحث چند پنله بودن صحت داشته باشه.هر چند که ممکنه البته این نظر منه که سونی صفحه نمایش هایی که از ایکسپریا زد مونده بوده رو تو سری های اول زد وان به کار برده تا تموم بشه و حالا که تموم شده صفحات جدید رو استفاده کرده

بر اساس تاپیکی در xda و کلا تجربیاتی که مطرح شده، 4 نوع پنل برای زد وان وجود داره که من مطمئن نیستم 100 در صد درست باشه.. به هر حال اینجا هم اگر کسی تجربه ای داره و می تونه راه های تشخیصش رو قبل از خرید در اختیار دیگران بزاره ممنون می شیم.

NegrOdragoN
14-12-2013, 13:14
سلام رنگ ارغوانی این گوشی تو ایران موجوده راحت گیر میاد؟؟؟؟
وجدانن اونایی که خریدنش پشیمون نیستن که چرا نوت3 نخریدن خواهشا راهنماییم کنید

کلا اینجا کسی نیست جواب بده؟؟؟ اگه تو تایپ خواستی باید مطرح کنم بگید ولی بی محلی نکنید

maravan2008
14-12-2013, 13:50
سلام بر همه دوستان عزیز

سلام دوست عزیز
میتونی شماره سریال Z1 جدیده رو برام بفرسی؟؟؟؟ ( همین که میگی صفحه نمایشش خیلی بهتره )
اگه شماره سریال Z1 قبلیه رو هم داری بفرست
خیلی ممنون

payman2m
14-12-2013, 21:04
من این گوشی رو بعد از کلی تحقیق درمورد صفحه نمایش و باطری و ... خریدم این تجربیاتم که در اختیار شما میزارم
1- کیفیت صفحه این گوش عالیه و فقط یک نوع پنل داره مطمئن باشید
2- کیفت های مختلف که دیده شده ازنرم افزار بوده که در نرم افزار قبلی تصویر به زردی میرفته و در نرم افزار اولیه سفیدی زیادی داشته در نرم افزار آخری تقریبا همه چی کالیبره شده و کیفیت به حد عالی رسیده
3دوربین گوشی با توجه به تبلیغاتی که شده اصلا جالب عمل نمیکنه مخصوصا در فضای بسته که پر از نویز هست ولی در روز و فضای بیرون عالیه ( همه گوشیها عالی هستن دراین شرایط )
4 - گوشی اصلا نسبت به 5 اینچی های موجود اصلا خوش دست نیست و خیلی باید مواظب باشید نیوفته حتما یه بند بهش وصل کنین جاش هست خیلی هم سنگینه تو دست بد جا میگیره
5 - باطریش نسبت به 5 اینچی های دیگه بهتره بنظرم 10درصد بیشتر جواب میده
6 - کلاس گوشی حرف نداره خیلی احساس خوبی داره وقتی نگاش میکنی یا باهاش کار میکنی قابل مقایسه با برند های دیگه نیست
7- سرعتش عالیه و اصلا لگ ندیدم توش و تو بازی هم زیاد گرم نمیکنه معمولیه نسبت به اس4 که خیلی عالیه
8- 3 مدل بسته بندی داره یکی بدون هند زفری یکی با هندزفری و یکی با هندزفری و داک شارژ
9 با توجه به شیشه ای بودن پشت و رو گوشی شدیدا اثر انگشت جذب میکنه و همیشه کثیفه ( تو رنگ مشکی )
این تجربیات من بود تو 10 روز و نظر شخصی خودم نیاز به نظر کسی هم ندارم لطفا بحث نکنید
ممنون

smk1369
14-12-2013, 21:26
دوستان آخرین ورژن آندورید براش اومده 4.2.2 بوده یا 4.3؟
چون تو قسمت رام فقط 4.2.2 هست ولی توی xda رام رسمی 4.3 هم براش leak شده بود؟
سایتی چیزی وجود داره مثل نکسوس گوگل که ایمیج های رسمی توش قرار میگیره و میشه دانلود کرد؟

bad.cjal
14-12-2013, 21:36
داداشای گلم پنل چیه عاخه مگه میشه؟؟؟؟؟؟من 3تا زد وان خریدم واسه خودم و عموم و (دوست دخترم) ( از سه مکان مختلف خریداری شده)عین همه و تمام مشکلات از نرم افزاره چون با بردن به نمیندگی و تعویض نرک افزار سه تا گوشی ارتقا فوق اللعاده ای داشتن...
دوربینش فقط ت وحالت اتوماتیک در حد8 مگاپیکسله و در حالت تنظیمات دستی و هند مود 20.7 دقیقا
در مورد هندزفری هم بگم که هندزفری مخصوص این گوشی اومده و جدا از گوشی به قیمت 65000 خریداری کردم و کاملا ساپورت میکنه و گوشی هم هیچ مشکلی نداره
1ساعت باهاش فیفا 14 و جی تی ای و اساسینس بازی کردم هیچ مشکلی نداشت از اس 4 کمتر دغ میکنه
در کل BEST IN THE WORLDه

AMINEDGE
14-12-2013, 21:38
دوستان آخرین ورژن آندورید براش اومده 4.2.2 بوده یا 4.3؟
چون تو قسمت رام فقط 4.2.2 هست ولی توی xda رام رسمی 4.3 هم براش leak شده بود؟
سایتی چیزی وجود داره مثل نکسوس گوگل که ایمیج های رسمی توش قرار میگیره و میشه دانلود کرد؟

4.2.2 هستش
سایت نه همون سرور آپدیت سنتر سونیه ک برای مناطق مختلف دیر یا زود آپدیت میاد و برای زود تر استفاده کردن این آپدیتهارو بصورت ftf در میارن تا قابل نصب با فلش تول باشن

aminjpo
14-12-2013, 21:53
تنها عیبه z ,z1
صفحه نمایش
ساپورت بسیار بد
لانچر

bad.cjal
14-12-2013, 22:53
تنها عیبه z ,z1
صفحه نمایش
ساپورت بسیار بد
لانچر
عاخه یه چیزی بگو رست و حسابی
گوشی 4 هسته ای با اندروید کیت کت
بعدشم صفحش بخاطر ضد آب بودنشه که tft وگرنه سونی خودش تی وی سازه قدریه

aminjpo
14-12-2013, 22:55
داداش چاکریم من خودم سونی بازم اما خدایش واقعیت رو باید قبوا کرد

bad.cjal
14-12-2013, 22:56
عاخه یه چیزی بگو رست و حسابی
گوشی 4 هسته ای با اندروید کیت کت
بعدشم صفحش بخاطر ضد آب بودنشه که tft وگرنه سونی خودش تی وی سازه قدریه
927109927110

AMINEDGE
15-12-2013, 08:03
این خبر فیکه رنگ گوشی هم با افکت این رنگی درومده

15-12-2013, 21:08
بامپر در طولانی مُدت آسیبی به Frame ـه آلمینیومی گوشی نمیزنه؟ به غیر از از اینکه دوست ندارم ضربه بخوره، بیشتر نگران اینم که اگه بامپر نگیرم بعداً رنگ فریم بره.

maravan2008
16-12-2013, 12:24
سلام دوستان
ببخشید این گوشی در حالت استفاده از Data - GPRS با نور متوسط زمینه بصورت مداوم اگه ستفاده بشه چند ساعت شارژ میده؟؟؟
برام خیلی مهمه
آخه یه دوستام Galaxy S4 هشت هسته ای داره میگه یه صبح تا شب بهم شارژ میده
همیشه هم داره از WeChat استفاده میکنه.

behzadshar
16-12-2013, 14:24
خبر خوب
اندروید 4.3 برای z1 و z ultra ریلیز شد

http://www.gsmarena.com/android_43_rolling_out_to_xperia_z1_and_z_ultra-news-7376.php

behzadshar
16-12-2013, 14:49
لینک دانلود در تایپک زیر قرار گرفت
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304250&p=4026787&viewfull=1#post4026787

Aventador9009
16-12-2013, 21:19
سلام
یه سوال رامو دانلود کنم خودم فلش کنم روش بهتره یا صبر کنم تو pcc براش آپدیت بیاد بعد آپدیت کنم؟
در ضمن برای فلش کردن رام احتیاج به روت بودن گوشی هست یا نه؟
راستی اونایی که آپدیت کردن بگن مشکلی داره یا نه؟
با تشکر

AMINEDGE
16-12-2013, 22:02
سلام
یه سوال رامو دانلود کنم خودم فلش کنم روش بهتره یا صبر کنم تو pcc براش آپدیت بیاد بعد آپدیت کنم؟
در ضمن برای فلش کردن رام احتیاج به روت بودن گوشی هست یا نه؟
راستی اونایی که آپدیت کردن بگن مشکلی داره یا نه؟
با تشکر

فرق خاصی نداره دوست عزیز اگه عجله ندارید میتونید صبر کنید آپدیت برای گوشیتون بیاد ولی معلوم نیست کی بیاد برای همین ب این صورت رامها رو در میارن
خیر نیازی نیست

frank963
17-12-2013, 11:00
این مدل با سیم کارت رایتل خوب جواب می ده ؟
:bw:

Aventador9009
17-12-2013, 14:56
سلام
کسایی که به4.3 آپدیت کردن مشکلی توش پیدا نکردن؟

Vagrik
17-12-2013, 16:44
برای من که هنوز آپدیت نداده! :/

ArashMiniStar
17-12-2013, 16:55
آقا برای روت 4.3 هنوز راه حلی نیومده؟؟ چون OTA که هنوز نیومده بشه نظری داد:bn:

mp3mp4
17-12-2013, 17:52
:bw:

آخه چرا نباید رایتل رو ساپورت کنه.بله کاملا ساپورت میکنه!

سلام
کسایی که به4.3 آپدیت کردن مشکلی توش پیدا نکردن؟

طی روزهای آینده فیدبک این رام بیرون میاد.منتظر باشین

برای من که هنوز آپدیت نداده! :/

فکر پیغام آپدیت رو تا یه مدتی نکنید.با فلش تول خودتون رو خلاص کنید

آقا برای روت 4.3 هنوز راه حلی نیومده؟؟ چون OTA که هنوز نیومده بشه نظری داد:bn:

شما اینو تست کردین؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=300522

Vagrik
18-12-2013, 05:30
نمیدونم چرا...؟! من نمیخوام این گوشی رو روت کنم.

خدا شاهده دارم با این گوشی لذت میبرم.

آیفون 5S داشتم و ردش کردم و اینو گرفتم.

Vagrik
Microsoft MSDN Security Developer
From Tapatalk Pro

intcom
18-12-2013, 09:06
سلام دوستان و اساتید گل
یه سوال
من می خوام از گوشی زد 1 خودم کامل بک آپ بگیرم که آپدیت جدید گذاشتم بک آپ رو برگردونم، آخه خیلی چیزا دارم توش ولی یه مشکل دارم
وقتی با برنامه بک آپ خود گوشی استفاده می کنم انگار ناقص بک آپ می گیره و تنظیمات مثل چیزایی که تو دسکتاپ هست و فولدرهایی که ساختم ،تنظیمات زنگ و چیزای دیگه رو نمی گیره
و باید دوباره همه رو بیارم و تنظیم کنم.
حتی آخرین بک آپی که گرفته بودم وقی برگردوندم مجبور شدم برنامه ها رو دوباره آپدیت کنم و آپدیت جدید رو نیاورده بود.
برنامه ای میشناسید که واقعا کامل بک آپ بگیره و بعد از برگردوندن عین قبل از ریست بشه؟

LOVE Story
18-12-2013, 09:46
سلام دوستان و اساتید گل
یه سوال
من می خوام از گوشی زد 1 خودم کامل بک آپ بگیرم که آپدیت جدید گذاشتم بک آپ رو برگردونم، آخه خیلی چیزا دارم توش ولی یه مشکل دارم
وقتی با برنامه بک آپ خود گوشی استفاده می کنم انگار ناقص بک آپ می گیره و تنظیمات مثل چیزایی که تو دسکتاپ هست و فولدرهایی که ساختم ،تنظیمات زنگ و چیزای دیگه رو نمی گیره
حتی آخرین بک آپی که گرفته بودم وقی برگردوندم مجبور شدم برنامه ها رو دوباره آپدیت کنم و آپدیت جدید رو نیاورده بود.
برنامه ای میشناسید که واقعا کامل بک آپ بگیره و بعد از برگردوندن عین قبل از ریست بشه؟
سلام دوست عزیز
شما اگه میخواید از همه چیز بکاپ داشته باشید باید ریکاوری نصب کنید و از کل رام بکاپ بگیرید

intcom
18-12-2013, 09:53
من نمی خوام از رام بک آپ داشته باشم که با برگردوندن بک آپ رام قبلی بیاد.
میخوام رام جدید مثلا 4.3 نصب کنم و بک آپ رو برگردونم و همه تنظیمات مثل 4.2 بر گرده ولی رو رام 4.3

intcom
18-12-2013, 09:54
سلام دوست عزیز
شما اگه میخواید از همه چیز بکاپ داشته باشید باید ریکاوری نصب کنید و از کل رام بکاپ بگیرید

میخوام رام جدید مثلا 4.3 نصب کنم و بک آپ رو برگردونم و همه تنظیمات مثل 4.2 بر گرده ولی رو رام 4.3

alireza_asol
18-12-2013, 11:14
سلام
یه سوال
چرا صفحه نمایش،گوشی هایی مثل آیفون 5 و اس4 و g2 انگار کاملا هم سطح با سطح گوشیه ( منظورم اینه که آدم حس میکنه داره خود صفحه نمایش رو لمس میکنه )
ولی صفحه نمایش گوشی های سونی انگار 2 میلی متر تو عمق هستن؟؟! به نظرم این موضوع روی جذابیت گوشی تاثیر زیادی داره...

G0STAHAM
18-12-2013, 16:43
دوستان باتری مشکل باتری گوشی من برطرف نشد با Factory Reset و هنوز هم بالای 3 ساعت طول میکشه تا Full Charge بشه!
راهکار دیگه رو دوستان مد نظر ندارند ؟

AMINEDGE
18-12-2013, 17:56
دوستان باتری مشکل باتری گوشی من برطرف نشد با Factory Reset و هنوز هم بالای 3 ساعت طول میکشه تا Full Charge بشه!
راهکار دیگه رو دوستان مد نظر ندارند ؟

مدت زیاد تر از حد نذار توی شارژ بمونه (تا 100٪ شد بکشش)
نذار هم باتری به 0٪ برسه و اگه پایین 10٪ بود بزن به شارژ
سعی کن حین شارژ نکشیش بیرون و بذاری 80٪ به بالا اگه خواستی بکشش
حین شارژ هم سعی کن با گوشی کار نکنی
مواردو رعایت کنین بعد از یه مدت درست میشه اگه نشد مشکل شارژره

mp3mp4
18-12-2013, 18:08
سلام دوستان و اساتید گل
یه سوال

گوشی رو رووت کنید و از برنامه تیتانیوم بک آپ استفاده کنید.البته برنامه go back up هم خوبه

G0STAHAM
18-12-2013, 18:23
مدت زیاد تر از حد نذار توی شارژ بمونه (تا 100٪ شد بکشش)
نذار هم باتری به 0٪ برسه و اگه پایین 10٪ بود بزن به شارژ
سعی کن حین شارژ نکشیش بیرون و بذاری 80٪ به بالا اگه خواستی بکشش
حین شارژ هم سعی کن با گوشی کار نکنی
مواردو رعایت کنین بعد از یه مدت درست میشه اگه نشد مشکل شارژره
ممنون ، راستش من همیشه اینها رو رعایت میکنم و الان هم نسبت به قبل بهتر شده زمان کمتری می کشه ولی خواستم بدونم راه های دیگه ای هم هست ، مثل کالیبره کردن و این صحبت ها :4:

bad.cjal
18-12-2013, 19:58
کیت کت دار شدنش که هیچی ولی 4.3 رو با خود گوشی میشه آپدیت کرد؟؟/
تو اون قسمت Update Now

AMINEDGE
18-12-2013, 21:58
ممنون ، راستش من همیشه اینها رو رعایت میکنم و الان هم نسبت به قبل بهتر شده زمان کمتری می کشه ولی خواستم بدونم راه های دیگه ای هم هست ، مثل کالیبره کردن و این صحبت ها :4:

با انجام همین مواردی ک گفتم باتری خود به خود کالیبره میشه ولی اگه اصرار بر انجامش طبق آموزش دارید روشش توی سایت هست توی بخش اندروید

AMINEDGE
18-12-2013, 22:00
کیت کت دار شدنش که هیچی ولی 4.3 رو با خود گوشی میشه آپدیت کرد؟؟/
تو اون قسمت Update Now

بله ولی معلوم نیست برای این منطقه کی بیاد
میتونین فایل ftf رو بگیرید و فلش کنید

G0STAHAM
18-12-2013, 23:36
با انجام همین مواردی ک گفتم باتری خود به خود کالیبره میشه ولی اگه اصرار بر انجامش طبق آموزش دارید روشش توی سایت هست توی بخش اندروید
نه برادر اصرار کجا بود؟! نخواستم :4:
یک سوال دیگه : میشه کاری کرد وقتی به PC وصلش میکنم شارژ نشه؟ توی Win ــه موبایل قبلا یک همچین قابلیتی بود.

LOVE Story
18-12-2013, 23:48
نه برادر اصرار کجا بود؟! نخواستم :4:
یک سوال دیگه : میشه کاری کرد وقتی به PC وصلش میکنم شارژ نشه؟ توی Win ــه موبایل قبلا یک همچین قابلیتی بود.

اخیرا ی برنامه اومده جلو گیری میکنه از شارژ
واستون پ.خ میکنم تست کنید

Zakhmi87
19-12-2013, 04:03
سلام من 3 4 روز پیش این گوشی رو گرفتم روز اول زدم شارژ 10 11 ساعتی تو شارژ بود دفعه دومی که زدم به شارژ دقت نکردم که چقدر طول کشید شارژ شه ، ولی دفعه سوم 3,15 ساعت طول کشید شارژ شه دفعه چهارم 2,25 ساعت طول کشید، به نظرتون طبیعه؟؟ چون گوشیهایی که داشتم زیر 2 ساعت شارژ میشدن،خواهشا اگه میدونید راهنمایی کنید چون از سایت خریدم تا فردا مهلت تعویض دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Zakhmi87
19-12-2013, 04:05
دوستانی که این گوشی رو دارن معمولا چقدر طول میکشه فول شارژ بشه؟؟؟ مثلا از 15% بشه 100%

AMINEDGE
19-12-2013, 07:46
سلام من 3 4 روز پیش این گوشی رو گرفتم روز اول زدم شارژ 10 11 ساعتی تو شارژ بود دفعه دومی که زدم به شارژ دقت نکردم که چقدر طول کشید شارژ شه ، ولی دفعه سوم 3,15 ساعت طول کشید شارژ شه دفعه چهارم 2,25 ساعت طول کشید، به نظرتون طبیعه؟؟ چون گوشیهایی که داشتم زیر 2 ساعت شارژ میشدن،خواهشا اگه میدونید راهنمایی کنید چون از سایت خریدم تا فردا مهلت تعویض دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستانی که این گوشی رو دارن معمولا چقدر طول میکشه فول شارژ بشه؟؟؟ مثلا از 15% بشه 100%

عزیز خب برای چی 11 ساعت توی شارژ زدین؟ اینا که شارژ اولیه ندارن تا 100٪ شد باید بکشیش
احتمالا به همین خاطر دیر شارژ میشه یه مدت اینطوری که میگم شارژش کنید درست میشه
بستگی به مدل شارژر هم داره

Zakhmi87
19-12-2013, 14:00
مرسی از جوابتون،شارژر رو که چک کردم ep880 هستش شارژر مشکلی فکر نکنم داشته باشه،حالا به نظر شما ندم برای گارانتی؟چون از شایت دیجی گرفتم تعویض میکنن،یا مشکل خاصی نیستش؟ نظرتونو بگید که اگه مشگل داره زنگ بزنم شرکت.تشکر

AMINEDGE
19-12-2013, 14:11
مرسی از جوابتون،شارژر رو که چک کردم ep880 هستش شارژر مشکلی فکر نکنم داشته باشه،حالا به نظر شما ندم برای گارانتی؟چون از شایت دیجی گرفتم تعویض میکنن،یا مشکل خاصی نیستش؟ نظرتونو بگید که اگه مشگل داره زنگ بزنم شرکت.تشکر

همونطوری که گفتم شارژ کنید طی مدت زمانی درست میشه و سریعتر شارژ میشه
هنگام شارژ هم وایفای و بلوتوث و.... رو خاموش کنید و گوشی رو در حالت stamina mode بذارید و برنامه ها رو هم ببندید
کمک به سزایی در افزایش سرعت شارژ شدن گوشیتون میکنه

Zakhmi87
19-12-2013, 14:17
تو یه سایت خوندم که اگه دیر شارژ بشه یعنی سلولهای باطری از بین رفتن.یعنی این اینجوری نشده؟؟همین کارارو بکنم درست میشه؟؟نیازی به فکتوری ریست یا عوض کردن رام هم نیست؟؟

AMINEDGE
19-12-2013, 14:49
تو یه سایت خوندم که اگه دیر شارژ بشه یعنی سلولهای باطری از بین رفتن.یعنی این اینجوری نشده؟؟همین کارارو بکنم درست میشه؟؟نیازی به فکتوری ریست یا عوض کردن رام هم نیست؟؟

خیر نیازی نیست با شارژ کردن غلط بطور متوالی این مشکل پیش میاد شما که تازه خریدین گوشی رو

Zakhmi87
19-12-2013, 18:47
دوست عزیز اینبار هم که زدم 2 ساعت و26 دقیقه طول کشید، کلا میخوام بدونم فول شارژ شدن این گوشی چقدر طول میکشه؟یعنی از 14% تا 100% ؟؟؟؟؟

retina007
20-12-2013, 15:05
دوستان عزيز لطفا کمک کنيد من زدوان را دو روز قبل دادم نرم افزار کار به اندرويد4،3 اپديت کنه ولى متاسفانه ايشان نه تنها اينکار را نکردن بلکه گوشيم را به يه بيلد نامبر پايين تر اندرويد 4،2،2 تنزل داد ولى بدتر از در کمال ناباورى سريال گوشيم يا همان IMEI گوشى پاک شده است و ديگه هيچ سيمکارتى را ساپورت نميکنه البته گوشى را بردم پيش اون يارو ولي فعلا نتونسته کارى بکنه به نظر شما اساتيد گرامى چه راه حلى را پيشنهاد ميکنيد که مرا از اين سردرگمى نجات بديد با تشکر فراوان

Sent from my C6603 using Tapatalk

Pedram ag
20-12-2013, 16:06
دوستان عزيز لطفا کمک کنيد من زدوان را دو روز قبل دادم نرم افزار کار به اندرويد4،3 اپديت کنه ولى متاسفانه ايشان نه تنها اينکار را نکردن بلکه گوشيم را به يه بيلد نامبر پايين تر اندرويد 4،2،2 تنزل داد ولى بدتر از در کمال ناباورى سريال گوشيم يا همان IMEI گوشى پاک شده است و ديگه هيچ سيمکارتى را ساپورت نميکنه البته گوشى را بردم پيش اون يارو ولي فعلا نتونسته کارى بکنه به نظر شما اساتيد گرامى چه راه حلى را پيشنهاد ميکنيد که مرا از اين سردرگمى نجات بديد با تشکر فراوان

معمولا کاری که این موقع میکنن گوشی رو به بیس باند قبلی برمیچگردونن که احتمال زیاد درست میشه با همین کار.اگر درست نشد باید با باکس ترمیم imei انجام بشه

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

khosravi53
20-12-2013, 17:20
سلام دوستان.مگه اپدیت رسمت 4.3 برا z1 اومده؟
من برام هیچ پیغامی مبنی بر اپدیت شدن نمیاد

hadi83451151
20-12-2013, 17:49
سلام .
یه سوال داشتم اینجا مطرح می کنم، اساتید راهنمایی کنند:

در قسمت میزان مصرف باتری همیشه یه قسمت از مصرف باتری مربوط به media server هستش که همیشه درصدش بالای 20% است.

این مدیا سرور کارش چی هست و چطور میشه مصرف باتریش رو کم کرد؟
چرا حتی زمانی که هیچ برنامه ای را باز نیست و از گوشی هیچ استفاده ای نمیشود این قسمت باتری مصرف می کند؟

AMINEDGE
20-12-2013, 17:54
سلام دوستان.مگه اپدیت رسمت 4.3 برا z1 اومده؟
من برام هیچ پیغامی مبنی بر اپدیت شدن نمیاد

پیغامی که روی گوشی میاد بستگی به منطقه ای داره که شما توش هستید. اینجا معلوم نیست کی پیغام بده گوشی
شما باید فایل ftf رام رو بگیرید با فلش تول فلش کنید

GUYVER
20-12-2013, 18:01

شما فقط رام 4.3 رو با فلش تول رو گوشی تون فلش بزنید IMEI گوشیتون برمیگرده ، نیازی به هزینه کردن نیست.

hadi83451151
20-12-2013, 18:13
دوستان نظری ندارند؟

سلام .
یه سوال داشتم اینجا مطرح می کنم، اساتید راهنمایی کنند:

در قسمت میزان مصرف باتری همیشه یه قسمت از مصرف باتری مربوط به media server هستش که همیشه درصدش بالای 20% است.

این مدیا سرور کارش چی هست و چطور میشه مصرف باتریش رو کم کرد؟
چرا حتی زمانی که هیچ برنامه ای را باز نیست و از گوشی هیچ استفاده ای نمیشود این قسمت باتری مصرف می کند؟

GUYVER
20-12-2013, 18:22
دوستان نظری ندارند؟

دوست عزیز ، این (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rrr.android.mediaserverkiller) رو نصب کن مشکلت حل میشه.( البته گوشیت باید روت باشه )

hadi83451151
20-12-2013, 18:44
دوست عزیز ، این (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rrr.android.mediaserverkiller) رو نصب کن مشکلت حل میشه.( البته گوشیت باید روت باشه )

ممنون. نصب کردم، ولی اجرا نمی شود. اصلا باید اجرا شود؟گوشیم فابریک و دست نخوردست. روت کنم آپدیت رسمی میشه؟

GUYVER
20-12-2013, 18:47
بله باید اجرا بشه.
گوشیتون روت شده ؟

hadi83451151
20-12-2013, 18:55
بله باید اجرا بشه.
گوشیتون روت شده ؟

نه روت نشده. اما بعد از اینکه نرم افزار رو نصب کردم، هر بار که صفحه نمایش گوشی خاموش و روشن می شود یک پیغام mediaserver kill ظاهر می شود. به نظر شما راه افتاده؟
باید وارد برنامه شوم و تنظیمات خاصی انجام دهم؟
باز هم ممنون.

GUYVER
20-12-2013, 18:57
نه روت نشده. اما بعد از اینکه نرم افزار رو نصب کردم، هر بار که صفحه نمایش گوشی خاموش و روشن می شود یک پیغام mediaserver kill ظاهر می شود. به نظر شما راه افتاده؟
باید وارد برنامه شوم و تنظیمات خاصی انجام دهم؟
باز هم ممنون.

تا وقتی که دستگاه شما روت نباشه ، نرم افزار به درستی روی گوشی شما کار نمیکنه.

hadi83451151
20-12-2013, 19:02
تا وقتی که دستگاه شما روت نباشه ، نرم افزار به درستی روی گوشی شما کار نمیکنه.

روت کنم آپدیت می شود؟ مشکلی پیش نمیاد؟

GUYVER
20-12-2013, 19:06
روت کنم آپدیت می شود؟ مشکلی پیش نمیاد؟

اگر با روش بوتلودر بسته روت کنید هیچ مشکلی برای آپدیت OTA پیش نمیاد.

hadi83451151
20-12-2013, 19:13
اگر با روش بوتلودر بسته روت کنید هیچ مشکلی برای آپدیت OTA پیش نمیاد.

دوست عزیز به درستی نصب کنم. درصد استفاده mediaserver از باتری باید چقدر باشه حدودا؟ ببخشید زیاد سوال میکنم. مرسی.

GUYVER
20-12-2013, 19:17
دوست عزیز به درستی نصب کنم. درصد استفاده mediaserver از باتری باید چقدر باشه حدودا؟ ببخشید زیاد سوال میکنم. مرسی.
درصد استفاده ی مدیاسرور وقتی زیاد میشه که یا فایل مدیا ( عکس ، موزیک یا فیلم ) خراب یا آسیب دیده روی گوشی داشته باشید یا حجم فایل های مدیا روی گوشیتون زیاد باشه
مصرف مدیاسرور روی گوشی من در 24 ساعت بین 4 تا 8 درصده.

hadi83451151
20-12-2013, 19:30
درصد استفاده ی مدیاسرور وقتی زیاد میشه که یا فایل مدیا ( عکس ، موزیک یا فیلم ) خراب یا آسیب دیده روی گوشی داشته باشید یا حجم فایل های مدیا روی گوشیتون زیاد باشه
مصرف مدیاسرور روی گوشی من در 24 ساعت بین 4 تا 8 درصده.

خیلی ممنون از کمک شما. این نرم افزار را روی گوشی روت نشده ام نصب کردم اجرا هم نشد. اما به نظر میرسه مصرف مدیا سرور را کم کرده. حالا یه روز باهاش کار می کنم و نتیجه را همین جا خدمت شما استاد عزیز و سایر دوستان اعلام می کنم. باز هم ممنون.

saminem
22-12-2013, 21:17
Z1 بگیرم یا نه ؟

دوربینش نسبت به G2 یا s4 چطوره ؟ و همینطور کیفیت صفحه نمایش چه وضعیتی داره ؟

intcom
23-12-2013, 10:57
سلام
واسه سونی زد وان 4.3 روت اومده؟
یعنی چطور میشه روت کرد؟

intcom
23-12-2013, 11:13
من از سونی z1 خودم بک آپ گرفتم بعد فلش زدم به 4.3 ولی الام بک آپ من رو بر نمی گردونه
لطفا یکی راهنمایی کنه کلی برنامه نصب داشتم
نمی تونم همه رو دوباره نصب کنم

AMINEDGE
23-12-2013, 11:24
من از سونی z1 خودم بک آپ گرفتم بعد فلش زدم به 4.3 ولی الام بک آپ من رو بر نمی گردونه
لطفا یکی راهنمایی کنه کلی برنامه نصب داشتم
نمی تونم همه رو دوباره نصب کنم

چجوری بکاپ گرفتید و با چه برنامه ای؟

intcom
23-12-2013, 11:36
چجوری بکاپ گرفتید و با چه برنامه ای؟

با خود برنامه بک آپ سونی

AMINEDGE
23-12-2013, 11:43
با خود برنامه بک آپ سونی

خب مشکلتون چیه؟چه اروری میده؟
ممکنه مثلا شما توی مموری بکاپ رو ذخیره کرده باشین و بکاپ بخواد از اینترنال ریستور کنه که شما باید مموری رو انتخاب کنید که بکاپهای اونجا رو ریستور کنه

intcom
23-12-2013, 11:53
خب مشکلتون چیه؟چه اروری میده؟
ممکنه مثلا شما توی مموری بکاپ رو ذخیره کرده باشین و بکاپ بخواد از اینترنال ریستور کنه که شما باید مموری رو انتخاب کنید که بکاپهای اونجا رو ریستور کنه

بک آپ رو می بینم وقتی روش کلیک می کنم نصب بشه 2 تا پیغام میده
اولی رو اکی می کنم این پیغام رو میده:
select backup records cannot be used due to incompatible software versions.
please select a more recent backup file

من تو اندروید 4.2.2 بک آپ گرفتم و تو 4.3 می خوام باز کنم و ایم ارور رو میده

AMINEDGE
23-12-2013, 12:13
بک آپ رو می بینم وقتی روش کلیک می کنم نصب بشه 2 تا پیغام میده
اولی رو اکی می کنم این پیغام رو میده:
select backup records cannot be used due to incompatible software versions.
please select a more recent backup file

من تو اندروید 4.2.2 بک آپ گرفتم و تو 4.3 می خوام باز کنم و ایم ارور رو میده

احتمالا نمیتونه ریستورش کرد
راهی به ذهنم نمیرسه
همچنین دون گرید به 4.2.2 ممکنه عواقبی داشته باشه که مسولیتش بر عهده خودتونه
پیشنهاد میکنم دنبالش نباشید
یا روی یه سونی دیگه 4.2.2 ریستورش کنید و با یه برنامه دیگه بکاپ بگیرید ازشون و روی گوشی خودتون ریستور کنید

24-12-2013, 02:13
این مشکل مشابه هم توی Arc ـم دارم، اما به خاطر Resolution نه چندان بالای Arc پیگیر نشده بودم قبلاً. الان روی Z1 ـم می‌خوام برای Wallpaper گوشی، والپیپر Full HD بزارم ولی اونایی که وضوح 1920*1080 هم دارن رو وقتی میزارم مجبورم که Crop کنم و به همین خاطر کیفیت هم مسلماً پایین میاد. خواستم بدونم بهترین و فیت ترین سایز تصویری برای انتخاب والپیپر روی Z1 چیه؟

ممنون.

NegrOdragoN
24-12-2013, 09:47
این مشکل مشابه هم توی Arc ـم دارم، اما به خاطر Resolution نه چندان بالای Arc پیگیر نشده بودم قبلاً. الان روی Z1 ـم می‌خوام برای Wallpaper گوشی، والپیپر Full HD بزارم ولی اونایی که وضوح 1920*1080 هم دارن رو وقتی میزارم مجبورم که Crop کنم و به همین خاطر کیفیت هم مسلماً پایین میاد. خواستم بدونم بهترین و فیت ترین سایز تصویری برای انتخاب والپیپر روی Z1 چیه؟

ممنون.

این مشکل برای اینه که میخواد عکسو تو چندتا صفحه بگنجونه و اون قسمتی رو که از عکس باید انتخاب کنید برای هومتونه اگر تم هایی مثل نکس لانچر یا گو لانچر نصب کنید مشکل حل میشه

saminem
24-12-2013, 12:42
درود

دوستان این گوشی در حالت عادی چقدر فضای خالیه رم داره؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

AMINEDGE
25-12-2013, 16:42
[STOCK][C6903][4.3] Xperia Z1 14.2.A.0.290 [Root & XZDR]

نسخه روت شده

نحوه نصب

For C6903: Download C6903_14.2.A.0.290.flashable.zip (http://nut.xperia-files.com/?dlid=QzY5MDNfMTQuMi5BLjAuMjkwLmZsYXNoYWJsZS56aXA= ) (Bittorrent: 784MB) and C6903_14.2.A.0.290_Stripped.ftf (http://nut.xperia-files.com/?dlid=QzY5MDNfMTQuMi5BLjAuMjkwX1N0cmlwcGVk) (21MB), save them somewhere you remember;
Also see POST 2 (http://forum.xda-developers.com//showthread.php?p=48653171#post48653171) for the patch, download that as well.
Put 'C6903_14.2.A.0.290.flashable.zip' on (the external) SDcard1;
Put 'C6903_14.2.A.0.290_Stripped.ftf' inside the Flashtool/firmwares folder;
Create a backup of your phone in CWM or TWRP and don't forget to backup the contents of 'SDCard0';
Flash 'C6903_14.2.A.0.290.flashable.zip' in TWRP.
NOTE: do not reboot but go back to the main menu, then go to reboot->power off;
Flash everything in 'C6903_14.2.A.0.290_Stripped.ftf';
Reboot to system without clearing (dalvik-/)cache.

مراحل رو مو ب مو انجام بدید تا مشکلی پیش نیاد اگر هم در قسمتی از آموزش مشکل داشتین بگید تا براتون ترجمه کنم
پ.ن: لینک دانلود فایل ها داخل آموزش هستش

M A H D I
26-12-2013, 20:34
دوستان من دیروز یه Z1 گرفتم
اصلا نمیتونم از گوگل پلی دانلود کنم
الان فلفل شکن میزنم راحت از استور با نوت2 دانلود میکنم ولی رو این گوشی به هیچ عنوان دانلود نمیکنه و خطا میده
کسی به این مشکل خورده

xperiasl
27-12-2013, 00:31
دوستان کسی به 4.3 کوچ کرد؟ایا فیلم برداری 1080 با 60 فریم بهش اضافه شد یا شایعه بود؟

hesampt
27-12-2013, 02:13
من هنوز آپدیت دریافت نکردم باید منتظر بمونم ؟

saminem
27-12-2013, 03:51
درود

دوستان این گوشی در حالت عادی چقدر فضای خالیه رم داره؟

RockIT
27-12-2013, 14:10
دوستان من برای نصب آپدیت مشکل دارم
وقتی با خود گوشی می خوام آپدیت کنم تا 78 درصد دانلود میشه و ارور میده !
وقتی با برنامه companion هم می خوام آپدیت کنم همه چی درست پیش میره وقتی گوشی خود به خود شات دان میشه برنامه کامپیوتر ارور میده و باید گوشی رو دستی روشن کنم !!!!! و هیچ آپدیتی نصب نشده

supermax1
27-12-2013, 14:25
کسانی که این گوشی دارن
نظرشون در مورد کیفیت صفحه این گوشی میگن؟

supermax1
27-12-2013, 16:19
دوستان به گوشی z1 رای بدید تا برنده بشه توی gsmarena و همین طور sp
http://blog.gsmarena.com/smartphone-champions-league-quarterfinals/

saman890
27-12-2013, 18:08
با سلام خدمت دوستان عزیز دو روز هست که گوشی z1گرفتم با بیلد نامبر2.257 که هر کار کردم روت نشد نه با vroot نه با king android root برای روت کردن باید چکار کنم؟؟؟ممنون از راهنماییتون

AMINEDGE
27-12-2013, 19:35
با سلام خدمت دوستان عزیز دو روز هست که گوشی z1گرفتم با بیلد نامبر2.257 که هر کار کردم روت نشد نه با vroot نه با king android root برای روت کردن باید چکار کنم؟؟؟ممنون از راهنماییتون

والا روش مخصوصی براش نیست همینا هست فقط

mohammad89132
27-12-2013, 19:46
با سلام خدمت همه دوستان
من قصد خرید یا SONY Z1 یا LG G2 رو دارم.
حالا می خوام خواهش کنم اگه امکان داره بدون تعصب مزیت های این گوشی رو نسبت به LG G2 بگید:sign_help:
یه دنیا ممنون:df:

saman890
27-12-2013, 19:49
والا روش مخصوصی براش نیست همینا هست فقط

دوست عزیز اینا جواب نمیده هر دو رو امتحان کردم نشد؟؟؟

saberamani
27-12-2013, 22:37
دوستان یه توضیحی درمورد صفحه نمایش و دوربین این گوشی بدیدو مارو از دودلی نجات بدید بخریم یا نخریم؟؟؟؟:dy::dy:

xperiasl
27-12-2013, 23:27
با سلام خدمت همه دوستان
حالا می خوام خواهش کنم اگه امکان داره بدون تعصب مزیت های این گوشی رو نسبت به LG G2 بگید:sign_help:

برو نوت 3 بخر

AMINEDGE
28-12-2013, 09:20
با سلام خدمت همه دوستان

رابط کاربری و اینترفیس 100 برابر زیبا تر
پشتیبانی و ساپورت خیلی قوی تر نسبت ب G2
دوربین خیلی بهتر
بدنه ی خوش استایل تر و جنس بدنه بهتر
ظرافت گوشی و خوش دست بودنش

ولی ی مشکل کوچیکی ک داره صفحه نمایشش هست ک زاویه دید از بقل خیلی خوبی نداره

bad.cjal
28-12-2013, 19:46
داداشا اگه از Update Centre خود گوشی اپدیت کنم ایا برنامه هام پاک میشن؟؟اس ام اس ا چی؟ راهنمایی کنید دیگه

AMINEDGE
28-12-2013, 20:01
داداشا اگه از Update Centre خود گوشی اپدیت کنم ایا برنامه هام پاک میشن؟؟اس ام اس ا چی؟ راهنمایی کنید دیگه

نه ولی برا احتیاط ی بکاپی بگیر

bad.cjal
28-12-2013, 20:16
نه ولی برا احتیاط ی بکاپی بگیر

کلا چی.پاک میشه؟

AMINEDGE
28-12-2013, 21:37
کلا چی.پاک میشه؟

گفتم برنامه ها و اس ام اس ها و کانتکت ها طبق گفته کسایی ک آپدیت کردن پاک نمیشه
ولی برای احتیاط بکاپ بگیرین ک مشکلی پیش نیاد

M A H D I
28-12-2013, 23:51
دوستان من دیروز یه Z1 گرفتم
اصلا نمیتونم از گوگل پلی دانلود کنم
الان فلفل شکن میزنم راحت از استور با نوت2 دانلود میکنم ولی رو این گوشی به هیچ عنوان دانلود نمیکنه و خطا میده
کسی به این مشکل خورده

نطری ندارید

xperiasl
29-12-2013, 01:31
کلا چی.پاک میشه؟

هیچی پاک نمیشه خیالت راحت من همیشه این طوری اپدیت میکردم گوشی های سونی که داشتم رو

bibak_fa
29-12-2013, 10:38
جریان این ال سی دی z1 چیه؟
هنوزم مشکل پا برجاست؟

bibak_fa
29-12-2013, 10:41
هنوزم مشکل پا برجاست؟

saman890
29-12-2013, 15:09
دوستان عزیز من رام ۴.۳ رو دانلود کردم و با برنامه flashtool رام رو نصب کردم تغییر محسوسی رو مشاهده نکردم بعد هم بوت لودر رو باز کردم مشکلی برای گوشی پیش نیامد بعد هم گوشی رو روت کردم الان رام ۴.۳ روت شده روی گوشیم نصب هست و کاستوم ریکاوری هم روی گوشی نصب هست و گوشی هیچ مشکلی نداره

AMINEDGE
29-12-2013, 18:13
هنوزم مشکل پا برجاست؟

مشکل نیست زاویه دیدش از بغل خوب نیست زیاد وگرنه مشکلی نداره

دوستان عزیز من رام ۴.۳ رو دانلود کردم و با برنامه flashtool رام رو نصب کردم تغییر محسوسی رو مشاهده نکردم بعد هم بوت لودر رو باز کردم مشکلی برای گوشی پیش نیامد بعد هم گوشی رو روت کردم الان رام ۴.۳ روت شده روی گوشیم نصب هست و کاستوم ریکاوری هم روی گوشی نصب هست و گوشی هیچ مشکلی نداره

نبایدم مشکلی پیش بیاد دوست من ولی اگه روی اندروید 4.2 بوتلودر رو آنلاک کرده بودید دوربین کار نمیکرد

rambo_1386
30-12-2013, 02:50
سلام دوستان
یکی از دوستان پترن گوشیشو فراموش کرده
ورژن اندروید 4.2.2
وای فای و شبکه اش هم فعال نیست تا با جیمیل بازیابی کنه(نمیشه اینارو فعال کرد؟؟؟)
گوشیش هم روت نشده و تیک developer هم نزده
کاری میشه کرد؟ خیلی برنامه نصب داشته و پیامکاش خیلی واسش مهمه
اگه راهی هست لطفا راهنمایی کنید
ممنون

a.heshmati96
30-12-2013, 12:30
پک تم های جدید اندروید 4.3 اکسپریا(7تا تم)حالشو ببرین!رو دراپ باکس براتون آپش کردم
https://www.dropbox.com/s/gmryclj1a7hrbwg/XperiaThemes.zip

ALi G@L@XY
30-12-2013, 14:01
سلام دوستان
یکی از دوستان پترن گوشیشو فراموش کرده
ورژن اندروید 4.2.2
وای فای و شبکه اش هم فعال نیست تا با جیمیل بازیابی کنه(نمیشه اینارو فعال کرد؟؟؟)
گوشیش هم روت نشده و تیک developer هم نزده
کاری میشه کرد؟ خیلی برنامه نصب داشته و پیامکاش خیلی واسش مهمه
اگه راهی هست لطفا راهنمایی کنید
ممنون

بعید میدونم بشه کاری کرد
فک کنم فلش تنها راهشه

-------------------
خدمت دوستان Z1 ای عرض کنم که محکم گوشیشونو بچسبن

امروز تست بنچمارک دادم z1 رو

از همه گوشی های اندروئیدی که هم قیمت خودشن سر تربود

نمره کل گوشی شد 34076

از نوت 3 . جی 2 و اس 4 هم نمره بیشتری کسب کرد

GUYVER
30-12-2013, 15:45
بعید میدونم بشه کاری کرد
فک کنم فلش تنها راهشه

-------------------
خدمت دوستان Z1 ای عرض کنم که محکم گوشیشونو بچسبن

امروز تست بنچمارک دادم z1 رو

از همه گوشی های اندروئیدی که هم قیمت خودشن سر تربود

نمره کل گوشی شد 34076

از نوت 3 . جی 2 و اس 4 هم نمره بیشتری کسب کرد

دوست عزیز 34047 که پایینه با آپدیت 4.3 به راحتی میتونید بالای 35000 تو تست antutu امتیاز بگیرید اینم نمونش

Sent from my C6802 using Tapatalk

amraii
30-12-2013, 19:25
سلام دوستان
شارژ شدن باتری به هنگام اتصال گوشی به درگاه USB ضبط یا FM پلیر ماشین مشکلی واسه باتری که ایجاد نمیکنه؟

AMINEDGE
30-12-2013, 19:48
سلام دوستان
شارژ شدن باتری به هنگام اتصال گوشی به درگاه USB ضبط یا FM پلیر ماشین مشکلی واسه باتری که ایجاد نمیکنه؟

سلام
نه داداش

bibak_fa
31-12-2013, 10:28
مشکل نیست زاویه دیدش از بغل خوب نیست زیاد وگرنه مشکلی نداره

نبایدم مشکلی پیش بیاد دوست من ولی اگه روی اندروید 4.2 بوتلودر رو آنلاک کرده بودید دوربین کار نمیکرد

خب یه سری از بچه ها میگفتن که ال سی دیش سه نمونه داره
یکیشون خوبه و از این حرفا....
پس چنین چیزی درست نیست و با خیال راحت بریم برای خرید؟

AMINEDGE
31-12-2013, 10:55
خب یه سری از بچه ها میگفتن که ال سی دیش سه نمونه داره
یکیشون خوبه و از این حرفا....
پس چنین چیزی درست نیست و با خیال راحت بریم برای خرید؟

اکثرا مدل بی کیفیتش تو ایران هست اگر خییییییییییلی شانس داشته باشین مدل خوبشو گیر بیارین ک اون مشکلی هم ک گفتم نداره

masoud911
31-12-2013, 11:08
سلام
با تشکر از تمام دوستانی که تو این فروم اطلاعاتشون رو با دیگران به اشتراک میزارن

من با روت کردن Z1 به مشکل خوردم و با اندرویید 422 و بیلد نامبر 141g2257 نمیتونم گوشیم روت کنم و تمام مراحل هر دو روش کینگو و ویروت رو میره و در نهایت fail میشه.

1- روشی بجز باز کردن بوتلودر وجود داره که رو گوشی من جواب بده؟
2- در اپدیتهای آینده این مشکل حل میشه؟ مثلا در 4.3 که بعضی دوستان فلش کردن مشکل دارن یا روت کردن؟

باز هم از همه دوستان این فروم تشکر میکنم

AMINEDGE
31-12-2013, 11:31
سلام
با تشکر از تمام دوستانی که تو این فروم اطلاعاتشون رو با دیگران به اشتراک میزارن

من با روت کردن Z1 به مشکل خوردم و با اندرویید 422 و بیلد نامبر 141g2257 نمیتونم گوشیم روت کنم و تمام مراحل هر دو روش کینگو و ویروت رو میره و در نهایت fail میشه.

1- روشی بجز باز کردن بوتلودر وجود داره که رو گوشی من جواب بده؟
2- در اپدیتهای آینده این مشکل حل میشه؟ مثلا در 4.3 که بعضی دوستان فلش کردن مشکل دارن یا روت کردن؟

باز هم از همه دوستان این فروم تشکر میکنم

دوست عزیز برای بوتلودر بسته غیر از همون برنامه ها فعلا روش خاصی نیست میتونید ب 4.3 آپدیت کنید و منتظر بشید شاید یه روشی هم در آینده برای روتش بیاد با بوتلودر بسته

ArashMiniStar
31-12-2013, 13:04
دوستان فعلا با بوت لودر باز میشه آندروید 4.2.2 فریم ور 534 رو روت کرد کامل و بس برای 4.3 من تو XDA دنبال میکنم فعلا راهی نیومده.ظاهرا از لحاظ امنیتی آندروید خودشو قویتر کرده و راه های روت بسته شدن مگر اینکه بوت لودر انلاک کنید و طبق آموزش رام های روت شده رو فلش بزنید.

mslove
31-12-2013, 13:51
با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا بدادم برسید:bn:
من پریشب Z1 خریدم (مثلا از یه جای معتبر) اما خوب که فکر میکنم پلمپ یه طرفش باز شده بود ، فروشنده هم 48 ساعت برای تست بهم وقت داده ، حالا همش میترسم نکنه گوشی موردی داشته باشه . لطفا راهنمایی کنید چیو و چطوری چک کنم تا مطمئن بشم گوشی سالمه.
و یه سوال دیگه اینکه بهترین رام برای آپدیت گوشیم کدومه ؟ ممنون میشم زود جوابمو بدید :as:

rambo_1386
31-12-2013, 15:40
دوستان یه سوال فوری خواهشا کمک کنید
یه اشتباهی کردم اومدم z1 پسرداییم فلش کردم الان به هیچ عنوان بالا نمیاد:|
همونجور که گفتم رمزشو فراموش کرده بود تیک دولوپر و ... هم نزده بود
اومدم با فلش تولز فلش کنم فلش کرد آخرش پیغام داد این دوتا تیک نزدید
الان هم گوشی روشن نمیش ه دکمه پاور نگه میداری فقط ویبره میزنه ولش میکنی قطع میشه : (
اون جک قرمز هم بقل سیم کارت فشار دادم نگه داشتم ولی انگار نه انگار
الان چیکار کنم؟؟؟

JIMA
31-12-2013, 15:43
دوستان یه سوال فوری خواهشا کمک کنید
یه اشتباهی کردم اومدم z1 پسرداییم فلش کردم الان به هیچ عنوان بالا نمیاد:|
همونجور که گفتم رمزشو فراموش کرده بود تیک دولوپر و ... هم نزده بود
اومدم با فلش تولز فلش کنم فلش کرد آخرش پیغام داد این دوتا تیک نزدید
الان هم گوشی روشن نمیش ه دکمه پاور نگه میداری فقط ویبره میزنه ولش میکنی قطع میشه : (
اون جک قرمز هم بقل سیم کارت فشار دادم نگه داشتم ولی انگار نه انگار
الان چیکار کنم؟؟؟

فعلا یه 2 ساعت بزنید به شارژ
بعد اگه بالا نیومد مجدد رام رو فلش کنید بطور کامل(تیک wipe ها رو بزنید )
برا فلش رام نیازی به فعال بودن usb debugging نیست

rambo_1386
31-12-2013, 17:16
فعلا یه 2 ساعت بزنید به شارژ
بعد اگه بالا نیومد مجدد رام رو فلش کنید بطور کامل(تیک wipe ها رو بزنید )
برا فلش رام نیازی به فعال بودن usb debugging نیست
دوباره همون مشکل بوجود اومد
فلش میکنه چند دقیقه هم طول میکشه آخرش میگه لازمه usb debugging و unknown source تیک بخورن
امکانش هست بریک شده باشه؟
راستی ورژن برنامه فلش تولز 9.11 بود الان متوجه شدم قبل از معرفی z1 این برنامه منتشر شده!
امکانش هست بخاطر این باشه؟؟؟
دارم نسخه جدید دانلود میکنم

JIMA
31-12-2013, 17:18
دوباره همون مشکل بوجود اومد
فلش میکنه چند دقیقه هم طول میکشه آخرش میگه لازمه usb debugging و unknown source تیک بخورن
امکانش هست بریک شده باشه؟
راستی ورژن برنامه فلش تولز 9.11 بود الان متوجه شدم قبل از معرفی z1 این برنامه منتشر شده!
امکانش هست بخاطر این باشه؟؟؟
دارم نسخه جدید دانلود میکنم

بله خیلی مهمه
حتما آخرین ورژن رو نصب کنید

Am2222
31-12-2013, 20:55
بچه ها چندتا سوال..شما که این گوشی رو دارین ازش راضین؟؟
باتریش چطوره؟
کیفیت ساختش چطوریه؟من اکسپریا پی داشتم رنگ اون بعد مدتی میره برای این میپرسم
حمل و نقلش با توجه به صفحه نمایش اون چطوریه/
و در نهایت دوربینش رو با باقی گوشی ها مقایسه کردین؟

saeed z+
31-12-2013, 22:48
سلام
دیروز رفتم جمهوری با اینو zu کار کردم چرا اینقدر تو صفحه نمایششون اختلاف بود مگه هر کدوم از تکنولوژی مشترک استفاده نمی کنند؟
بعضی میگن این گوشی چند پنلست درست میگن؟
پنل خوبش مدل خاصی داره؟
ممکنه اینم مثل زد با آپدیت کیفیت صفحش بهتر بشه؟

خواهشا جواب بدین صفحش خیلی دلمو زده

frank963
01-01-2014, 09:18
با سلام من گوشی رو با pcc اپدیت کردم در مرحله ای که باید کابل رو جدا می کردم و دکمه ولوم رو نگه می داشتم چند دقیقه این کار رو نکردم گوشی خودش خاموش شد و دوباره خودکار مراحل باقی مونده رو انجام داد و مشکلی هم پیش نیومد حالا این موضوع مشکلی ایجاد نمی کنه؟ سوال بعدی اینه که منطقه رام گوشی رو از کجا می شه فهمید؟

AMINEDGE
01-01-2014, 11:44
با سلام من گوشی رو با pcc اپدیت کردم در مرحله ای که باید کابل رو جدا می کردم و دکمه ولوم رو نگه می داشتم چند دقیقه این کار رو نکردم گوشی خودش خاموش شد و دوباره خودکار مراحل باقی مونده رو انجام داد و مشکلی هم پیش نیومد حالا این موضوع مشکلی ایجاد نمی کنه؟ سوال بعدی اینه که منطقه رام گوشی رو از کجا می شه فهمید؟

اگه آپدیتش تموم شد گوشی هم بالا اومد مشکلی نداره دیگه نه

tonto1538
01-01-2014, 15:35
خواهشا جواب بدید سایت خارجی هم که رام ها را میذاره چی سایتهایی هستن ؟ ممنون میشم فوری میخوام

نقل قول نوشته اصلي بوسيله tonto1538 نمايش نوشته ها
امروز گوشی را خریدم لطفا لینک اخرین رام رسمی که امده را بذارید دانلود کنم

c6903

الان هم 4.2.2

شماره ساخت هم
141g2257

MEGA-X
01-01-2014, 15:49
سلام
دیروز رفتم جمهوری با اینو zu کار کردم چرا اینقدر تو صفحه نمایششون اختلاف بود مگه هر کدوم از تکنولوژی مشترک استفاده نمی کنند؟
بعضی میگن این گوشی چند پنلست درست میگن؟
پنل خوبش مدل خاصی داره؟
ممکنه اینم مثل زد با آپدیت کیفیت صفحش بهتر بشه؟

خواهشا جواب بدین صفحش خیلی دلمو زده

علتش اینه که صفحه نمایش ZU پنلش از نوع IPS هست ولی پنل Z1 از نوع TFT که باعث شده صفحه ZU در مواردی مثل زاویه دید ، عمق رنگ مشکی و گرم نشون دادن رنگ ها از Z1 بسیار بهتر عمل کنه.

mslove
01-01-2014, 16:37
با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا بدادم برسید
من پریشب Z1 خریدم (مثلا از یه جای معتبر) اما خوب که فکر میکنم پلمپ یه طرفش باز شده بود ، فروشنده هم 48 ساعت برای تست بهم وقت داده ، حالا همش میترسم نکنه گوشی موردی داشته باشه . لطفا راهنمایی کنید چیو و چطوری چک کنم تا مطمئن بشم گوشی سالمه.
و یه سوال دیگه اینکه بهترین رام برای آپدیت گوشیم کدومه ؟ ممنون میشم زود جوابمو بدید

کسی نبود :dy: سوالم فوری بودها:be:

rambo_1386
01-01-2014, 17:25
بله خیلی مهمه
حتما آخرین ورژن رو نصب کنید

ممنون JIMAجان بابت راهنماییت (شرمنده اسمتون رو نمیدونم)
(داستان کامل تعریف میکنم تا اگه خدایی نکرده برای کسی این مشکل پیش اومد این راه تست کنه )
رفیقم دیروز حسابی قاطی بود صبح با یکی رفته بود علائدین همه گفتن فلش نمیشه با باکس باید فلش کنیم و ...
100 تومن هم میخواستن
امروز با اصرار من اومد با ورژن جدید چنبار فلش زدم نشد که نشد
یه سری دیگه ویبره هم نمیزد
آخرش تیک های
No final verifictation
Reset customization
زدم و فلش کردم
دوباره آخرش اعلام کرد نیاز به تیک developer و unknown داره
ولی در کمال ناباوری دیدم گوشی روشن شد
همش پیغام میداد صفحه گوشی خاموش کنید برای سرویس اقدام کنید و...(یه چیز تو همین مایه ها) همه جا میمود صفحه اصلی ، منو ، settings و ....
یه فکتوری ریست هم کردم که همه چی درست شد
اونم چون از شهرستان اومده بود و عجله داشت نموند دوباره فلش کنم و از طرفی هم میترسید بازم روشن نشه
تو این چند دقیقه همه چیش عالی بود و مشکلی نداشت
خلاصه از راهنمایی شما ممنونم

AMINEDGE
01-01-2014, 18:09
کسی نبود :dy: سوالم فوری بودها:be:

شماره زیر رو بگیرین و همه قسمتها رو از Service test تست کنید
*#*#7378423#*#*

saeed z+
01-01-2014, 20:08
علتش اینه که صفحه نمایش ZU پنلش از نوع IPS هست ولی پنل Z1 از نوع TFT که باعث شده صفحه ZU در مواردی مثل زاویه دید ، عمق رنگ مشکی و گرم نشون دادن رنگ ها از Z1 بسیار بهتر عمل کنه.

آقا دمت گرم یکی پیدا شد جواب مارو بده
ینی دیگه صفحش بهتر از این نمیشه؟آخه شنیدم یه آپدیت برا صفحه و دوربینش داده؟

GUYVER
01-01-2014, 20:25
آقا دمت گرم یکی پیدا شد جواب مارو بده
ینی دیگه صفحش بهتر از این نمیشه؟آخه شنیدم یه آپدیت برا صفحه و دوربینش داده؟

دوربینش که با اراىه آپدیت نسبت به اول بهتر شده.

صفحه نمایشش هم با آپدیت بعدی که شامل تنظیمات white balance هست تا حدودی بهتر میشه ولی دیگه به صفحه Z Ultra یا Z1f که از پنل IPS استفاده میکنن ، نمیرسه.

Aventador9009
01-01-2014, 21:03
سلام میخواستم بدونم برای کسی تو pcc آپدیت 4.3اومده؟

mslove
02-01-2014, 08:16
ممنون محمد امین عزیز از راهنمائیت ،من تست را انجام دادم فقط در قسمت pressure sensor و water proofو ir remote test این پیغام رو میده :

this device does not support the function عیبی نداره ؟ البته ir remote رو میدونم مال اینفرارده که نداره اما چرا برای واتر پروف ارور میده؟

بازم ممنون که جوابمو میدی :aj:

AMINEDGE
02-01-2014, 08:46
ممنون محمد امین عزیز از راهنمائیت ،من تست را انجام دادم فقط در قسمت pressure sensor و water proofو ir remote test این پیغام رو میده :

this device does not support the function عیبی نداره ؟ البته ir remote رو میدونم مال اینفرارده که نداره اما چرا برای واتر پروف ارور میده؟

سلام خواهش میکنم
نمیدونم والا ولی فکر کنم مربوط ب ضد آبیش میشه ک باید عملی تست کنین نرم افزاری نمیشه :))

mslove
02-01-2014, 10:02
شرمنده من اینقدر سوال میکنم ، usb debugging و unknown source این دو قسمت رو هر چی گشتم تو گوشیم پیدا نکردم .لطفا راهنمایی کنید .
بازم ممنون

Pedram ag
02-01-2014, 10:08
شرمنده من اینقدر سوال میکنم ، usb debugging و unknown source این دو قسمت رو هر چی گشتم تو گوشیم پیدا نکردم .لطفا راهنمایی کنید .
بازم ممنون

Settings-->security-->unknown sources
Settings-->developer option-->USB debugging
در صورت فعال نبودن دولوپر برید به about و هفت بار رو بیلدنامبر تپ کنید

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

AMINEDGE
02-01-2014, 10:16
بازم ممنون

unknown source:
Setting/security

usb debugging:
Setting
About phone
روی build number حدود 7 بار کلیک کنید خودش پیغام میده ک منوی Developer باز شده حالا بک رو بزنید
Developer options
usb Debugging

Aventador9009
02-01-2014, 13:27
سلام میخواستم بدونم برای کسی تو pcc آپدیت 4.3اومده؟

milad_m
02-01-2014, 14:07
سلام.من z1 نم وقتی داشت شارژ میشد افتاد و محافظ یا در پوش قسمت شارژ کنده شد.چطوری می تونم درستش کنم؟

xperiasl
02-01-2014, 14:51
ممنون محمد امین عزیز از راهنمائیت ،من تست را انجام دادم فقط در قسمت و water proofو ir remote test این پیغام رو میده :

نگرا نباش واسه تمامی گوشی های ضد اب سونی همین طوریه وقتی میری توی تست همین ارور رو میده

tonto1538
02-01-2014, 18:42
ه سوال دیگه گوشیمو روت کردم . اموزش هم انتقال دیتا هم دیدم .

حالا سوالم اینجاست برنامه های مثل تانگو یا امثال اینها که حجمشون کمه ولی روی ram اصلی دستگاه نصب میشن را میشه با اون برنامه موی انتقال به همون 11 گیگ رم خوده گوشی انتقال داد ؟ یا باید حتما مموری کارت بخریم

و به اون انتقال بدیم ؟ اصلا این برنامه های کم حجم بخاطر اینکه فضای رم اصلی 2 گیگ گوشی را خالی کنیم آیا همچین کاری میشه کرد ؟

==============

یه سوال دیگه گوشیمو 51% شارژ داشت زده بودم به pc که شارژش کنم رفتم حموم امدم شوکه شدم ؟ !!! یهو نیم ساعت هم نشده بود که امدم دیدم شده 100% سبز شده بود ؟ البته به usb3 زده بودم ؟

داستان چیه ؟ گوشی من مشکل داره یا همه اینجوری هستن ؟

mslove
02-01-2014, 19:24
با تشکر از همه دوستانی که وقت گذاشتن و جوابمو دادن و منو راهنمایی کردن .

کسی از دوستان تونسته Z1 رو روت کنه ، با Vroot هر کار کردم نشد با Kingo Android ROOT هم چون گوشی تو لیستش نبود امتحان نکردم ؟

و یه سوال دیگه بهترین زمان برای شارژ z1 چه موقعی هست که باطری خراب نشه یعنی رو چند درصد باید به شارژ وصل کنم چون یجا خوندم باطری این گوشیها با نسلهای قبل که

میگفتند باید خالی بشه بعد شارژ کنیم فرق داره ،بازم ممنون از راهنمائیهاتون .

xperiasl
02-01-2014, 20:31
با تشکر از همه دوستانی که وقت گذاشتن و جوابمو دادن و منو راهنمایی کردن .

کسی از دوستان تونسته Z1 رو روت کنه ، با Vroot هر کار کردم نشد با Kingo Android ROOT هم چون گوشی تو لیستش نبود امتحان نکردم ؟

و یه سوال دیگه بهترین زمان برای شارژ z1 چه موقعی هست که باطری خراب نشه یعنی رو چند درصد باید به شارژ وصل کنم چون یجا خوندم باطری این گوشیها با نسلهای قبل که

میگفتند باید خالی بشه بعد شارژ کنیم فرق داره ،بازم ممنون از راهنمائیهاتون .

اره این باتری ها جدیدن مثل قدیمی ها نیستند
اولا هرگز اجازه نده باتری گوشیت تموم بشه
بهترین حالت هم اینه وقتی گوشی هشدار داد که باتری کمه فکر کنم حدود 15 درصد شما بزن شارز و زمانی که 100 شد جدا کن
البته میگن بهترین حالت اینه 20 درصد شد بزنی شارز و رسید 90 جدا کنی

tonto1538
02-01-2014, 21:09
برای گوشی های روت نشده هیچ راهی برای دانلود از پلی استور وجور نداره ؟

AMINEDGE
02-01-2014, 22:28
برای گوشی های روت نشده هیچ راهی برای دانلود از پلی استور وجور نداره ؟

استفاده از چیلترشکن

tonto1538
02-01-2014, 22:52
برای روت کردن z1 روی 4.3 چیکار کنیم ؟ بدون اینکه انلاک کنیم . میخوام روت کنم ولی Vroot کار نمیکنه ؟ !!!! کمک لطفا

AMINEDGE
02-01-2014, 22:56
برای روت کردن z1 روی 4.3 چیکار کنیم ؟ بدون اینکه انلاک کنیم . میخوام روت کنم ولی Vroot کار نمیکنه ؟ !!!! کمک لطفا

فعلا هیچکار باید صبر کنید روشش بیاد

GUYVER
02-01-2014, 22:59

هنوز هیچ روشی برای روت رام 4.3 با بوتلودر بسته وجود

نداره( علتش هم دستکاری شدن کرنل توسط سونیه ).

supermax1
03-01-2014, 14:05
بهترین تلفن های هوشمند حال حاضر بترتيب
Sony Xperia Z1
LG G2
Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy S4
LG Nexus 5
Huawei P6
به اعداد مدل ها توجه کنید

tonto1538
03-01-2014, 14:50
با توجه به اینکه این گوشی فعلا تو حالت عادی root نمیشه آیا راهی هم نداره با برنامه linked2sd بتونیم دیتا ها را به مموری انتقال بدیم ؟ یا برنامه مشابه ؟ چیکار کنیم ؟ این گوشی معضلی شده بخدا

AMINEDGE
03-01-2014, 15:45
بهترین تلفن های هوشمند حال حاضر بترتيب
Sony Xperia Z1
LG G2
Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy S4
LG Nexus 5
Huawei P6
به اعداد مدل ها توجه کنید

خیلی جالب بود و بنظرم دقیقا هم همینه البته تو اندروید!