PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Kinect Sports Rivals در Xbox One با ۳۰ فریم و ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد

MAMAD*50 CENT
06-11-2013, 11:31
Kinect Sports Rivals در Xbox One با ۳۰ فریم و ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد

http://gamefa.com/wp-content/uploads/2013/11/20130821_kinect_sports_rivals.jpg?action=thumb&h=335&w=770

طبق گفته‌ی اخیر آقای Danny Isaac یکی از مسئولین استودیوی Rare و تهیه کننده‌ی عنوان Kinect Sports Rivals این عنوان که در انحصار کنسول Xbox One خواهد بود با کیفیت ۱۰۸۰p و ۳۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد و این طور که پیداست نسل بعدی نسل پیشرفت در گرافیک و افزایش پیکسل و فریم ریت خواهد بود.
آقای دنی آیزاک در گفت و گویی با OXM اظهار داشت که هواداران همگی خواستار دریافت ۳۰ فریم ریت از بازی در ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p بودند و بنابراین خواسته‌ی شان به حقیقت مبدل شد.

“بله Kinect Sports Rivals با کیفیت ۱۰۸۰ اجرا می‌شود اما حقیقت این است که به بازی هر پلتفرمی که نگاه کنید سازندگان در مورد کیفیت آن نظرشان این است که – بله گرافیک و کیفیت بازی هم جزئی از داستان است اما قسمت‌های دیگری از بازی هم مثل بخش چندنفره و به اشتراک گذاری هم شامل این قضیه می‌شوند.”

“خیلی وقت پیش زمانی که من فقط یک بچه‌ی کوچک بودم، اکثرا دیده می‌شد که برتری یک بازی به تعداد پیکسل‌هایش است و همه‌ی بازیکنان تعداد پیکسل بازی‌هایشان را به رخ یکدیگر می‌کشیدند اما الان وضعیت تغییر کرده است هر چند که هنوز هم این مسئله یکی از بحرانی ترین مشکلات جامعه‌ی بازی‌های رایانه‌ای است.”
“در نسل فعلی همه به اعداد و ارقامی که سازنده‌ها منتشر می‌کنند توجه می‌کنند در صورتی که وقتی به یک دوربین عکاسی هم نگاه می‌کنید همین طور است! مگاپیسکل، مگاپیسکل، مگاپیکسل! واقعا کسی می‌تواند متوجه تفاوت کیفیت عکسی که با دوربین ۲۱ مگاپیسکلی گرفته شده است را با همان عکس که با دوربین ۴۱ مگاپیکسلی گرفته شده را شود؟ قطعا خیر! این اعداد فقط برای چند درصدی از افراد حائز اهمیت است که هزاران پوند خرج خرید یک PC با تجهیزات کامل می‌کنند که فقط آن را به رخ بکشند وگرنه تغییر خیلی زیادی در کیفیت تصویر دیده نمی‌شود.کاری که مایکروسافت با ایکس باکس در دهه‌ی قبل انجام داد هم مصداق همین قضیه بود و دلیل کار من با این شرکت هم همین است چون به کیفیت بصری بازی اهمیت کمتری می‌دهد.”
عنوان Kinect Sports Rivals در تاریخ ۲۲ نوامبر به عنوان لانچ تایتل Xbox One عرضه خواهد شد.

gamefa