PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مایکروسافت: تکنولوژی ابری یا Cloud کنسول Xbox One برای استریم کردن بازی ها دارای مشکلات بسیار زیادی می باشد!

MAMAD*50 CENT
11-11-2013, 11:41
مایکروسافت: تکنولوژی ابری یا Cloud کنسول Xbox One برای استریم کردن بازی ها دارای مشکلات بسیار زیادی می باشد!

http://gamefa.com/wp-content/uploads/2013/11/xbox_console_f_tilt_transbg_rgb_2013_25774.nphd_.p ng?action=thumb&h=335&w=770

به نظر می رسد که کمپانی مایکروسافت در حال حاضر در حال متوجه شدن در رابطه با ارئه دادن بازی ها به وسیله ی سیستم ابری می باشد.آنها از این طریق می خواهند بازی هیلو را بر روی pc نیز بیاورند.اما ظاهرا کمپانی مایکروسافت با این سیستم که بسیار نیز از آن تبلیغ کرده است با مشکل برخورده است.
آقای Albert Penello در این باره گفته اند که:

این یک سیستم بسیار فوق العاده و در عین حال نیز مشکل ساز می باشد.در حال حاضر اگر شما بهترین سرویس اینترنت در دنیا را داشته باشید این قابلیت برای شما بسیار عالی خواهد بود.این یک تجربه ی بسیار بزرگ بود و من می دانم که ما کارهای بسیار بزرگی را پشت آن انجام داده ایم و ما نیز گفته ایم برای عملی کردن این سیستم شبکه ی اینترنت باید بهتر از این بشود!
کمپانی سونی تصمیم دارد که سال آینده این تکنولوژی را برای استریم کردن بازی ها به کار ببرد.آقای Albert Penello برای سونی آرزوی بهترین ها را کرده است و در این باره گفته است که:

من بسیار مشتاق هستم تا ببینم دوستان ما در سونی چگونه با این مشکل کنار آمدند.اما من به شما بگویم که این کار بدون شک انجام شدنی است.ما آن را دوست می داریم.ما یکی از طرفداران Cloud می باشیم و از این مشکل نیز خجالت نمی کشیم.
در همین رابطه وبسایت معتبر Edge نیز در طول چند روز گذشته در رابطه با برتری های کنسول های نسل بعد اعلام کرد که تکنولوژی ابری سونی بهتر از مایکروسافت می باشد و بنابر صحبت های آقای Albert Penello به نظر می رسد که استفاده از این تکنولوژی بر روی کنسول Xbox One در ایران کاری غیر ممکن باشد چرا که آقای Albert Penello گفته اند که شما باید بهترین سرویس اینترنت در دنیا را داشته باشید که داشتن چنین چیزی در کشور ما غیر ممکن است.

gamefa