PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [JB] رام فوق العاده Wolf Rom ورژن 2 | تاریخ ارائه: 16 آبان

alireza7620
11-11-2013, 16:06
سلام
چند وقتی هست که دیگه بخش اکسپریا سولا از رونق افتاده و فعالیت زیادی توی این بخش دیده نمیشه، منم فعلا بودجه خرید گوشی
دیگه ای رو ندارم برای همین تا 1 سال دیگه با همین سولا سر میکنم و در خدمت دوستان این بخش هستم ( البته به دلیل کنکوری بودن کمتر میام! )

خب بریم سراغ معرفی رام:

Wolf Rom V 2

این رام در تاریخ 7/11 یعنی 16 آبان ارائه شده البته ورژن 2 ، بنده خواستم چند روز از رام استفاده کنم تا بیخودی یه رام به درد نخور رو نیام اینجا
برای دوستان معرفی کنم، ولی بی شک میتونم بگم عبارت فوق العاده برای این رام کمه!!!

ویژگی ها:

1- اگه قرار بود خود سونی JB رو واسه سولا ارائه کنه حقا به این خوبی نمیشد!
2- مصرف باتری این رام فوق العاده هستش و اصلا ویژگی اصلی این رام همینه...
3- بنده همه ی رام های JB رو آزمایش کردم و با اطمینان میگم روون ترین و سریعترین همینه
4- در حالت عادی و پاک کردن چند تا برنامه بی استفاده حداقل 150 مگ رم آزاد دارید ( تقریبا مثل رسمی ICS )

آموزش نصب رام:
1- ابتدا دو فایل ارائه شده در انتهای این پست رو دانلود کنید (اولی فایل اصلی رامه و دومی فیکس چراغیه که پایین گوشی برای زیبایی روشن میشه)
2- نخست توسط برنامه فلش تولز رام ICS رسمی سونی بیلد 54 رو فلش بزنید و اجازه بدید کامل بوت بشه
3- دو فایل دانلود شده رو به SD Card گوشی منتقل کنید
4- فایل boot.img موجود داخل فایل زیپ رام رو روی سیستم استخراج کنید و توسط فلش تولز در حالت fastboot فلش بزنید
5- گوشی رو روشن کنید، با مشاهده آرم سونی دکمه ولوم بالا رو مرتب بزنید تا وارد ریکاوری بشید
6- رام رو فلش بزنید
7- کلیه ی Wipe ها رو انجام بدید شامل Wipe Data / Wipe Cache / Wipe Dalvic سپس گوشی رو ریبوت کنید
بعد بوت شدن کامل رام دوباره گوشی رو ریبوت کرده وارد ریکاوری بشید
1- فایل فیکس رو فلش کنید
2- بعد از پایان عملیات عبارت Complate و سپس Enjoy رو مشاهده میکنید و روی این بخش گیر میکنه با گرفتن همزمان دکمه های
پاور و ولوم بالا منتظر بشید تا گوشی 3 بار ویبره بزنه و کامل خاموش بشه!
3- حالا گوشی رو روشن کنید و از رام لذت ببرید...

دانلود رام Wolf Rom V 2 با حجم 310 مگ (https://docs.google.com/file/d/0B6QEv-em-zdDMkRnblJ5QnJueVU/edit?usp=sharing&pli=1)
دانلود فیکس (http://d-h.st/3Gf)

به زودی یه Patch هم برای این رام ارائه میشه که براتون قرار میدم
بهتر هستش که از کرنل Experimental v10a استفاده کنید که در صورت لزوم و درخواست دوستان اون رو هم معرفی میکنم!

amirreza_r143
12-11-2013, 12:33
بنده هم تو فروم های دیگه فیدبک های خیلی خوبی از این رام دیدم و فکر نمیکنم رام jb بهتر از این رام در حال حاضر وجود داشته باشه در ضمن میخواستم ازتون تشکر کنم که بعد مدت ها یه حالی به این بخش سوت و کور سولا دادید مورد اول اینکه شنیدم میانبرهای بالای گوشی کمی مشکل داره ایا این درسته؟ در ضمن این پچ جدید قضیش چیه قراره چه مشکلی رو رفع کنه؟ مورد سوم هم اینکه رام چه کرنلی داره و بعد از نصب Experimental v10a چه تغییراتی ایجاد میشه؟ (چه موردی بهتر میشه که توصیه کردید این کرنل نصب بشه؟) در ضمن اگر زحمتی نیست اون کرنل رو هم معرفی کنید

alireza7620
12-11-2013, 13:52
بنده هم تو فروم های دیگه فیدبک های خیلی خوبی از این رام دیدم و فکر نمیکنم رام jb بهتر از این رام در حال حاضر وجود داشته باشه در ضمن میخواستم ازتون تشکر کنم که بعد مدت ها یه حالی به این بخش سوت و کور سولا دادید مورد اول اینکه شنیدم میانبرهای بالای گوشی کمی مشکل داره ایا این درسته؟ در ضمن این پچ جدید قضیش چیه قراره چه مشکلی رو رفع کنه؟ مورد سوم هم اینکه رام چه کرنلی داره و بعد از نصب Experimental v10a چه تغییراتی ایجاد میشه؟ (چه موردی بهتر میشه که توصیه کردید این کرنل نصب بشه؟) در ضمن اگر زحمتی نیست اون کرنل رو هم معرفی کنید
1- خود استاتوس بار مشکلی نداره ولی دوستان تو XDA نظرشون اینه که استاتوس بار های بهتر از این هم بود و واقعا هم همین طوره! احتمالا تو نسخه بعد برطرف بشه البته به صورت درستی
هم میشه یکی دیگه فلش زد روش طبق نظر خودتون...
2- فعلا خبری از پچ نیست ولی تو نسخه قبل توسط یک دولوپر دیگه دوتا پچ ارائه شده که چندتا برنامه اضافی رو حذف کرده بود و رادیو رو اضافه کرده بود، کارهایی هست که میشه دستی خودتون
هم انجام بدید ولی اون پچ براتون کار رو راحت میکنه... قرار برا این ورژن هم پچی ارائه بشه که System UI قبلی رو برگردونه چون اون یکی بهتر بود و باز هم چندتا برنامه رو پاک کنه و کیبرد جدید
اضافه بشه! هر وقت اومد قرار میدم.
3- کرنلی که خود توسعه دهنده داخل فایل زیپ گذاشته Experimental v10 هستش، و به تازگی 10a هم اومد که کلا این بهترین کرنل برای سولا هستش با آپدیت های مکرر طبق نظرات و درخواست
های کاربران، ویژگی های کرنل رو داخل تاپیک معرفی میزارم!
4- سوالی بود در خدمتم:bw:

sina sisitem
16-11-2013, 21:51
من این رام را فلش زدم ظاهر خوبی داشت و سرعتش هم بد نبود
ولی چندتا باگ ازش دیدم
1_اونم اینه که وقتی وصل می کنی به pc دفعه اول می شناسه ولی دفعات بعد دیگه به هیچ وجه نمی شناسه!!!!
از شما هم همینطور دوستان؟؟؟؟
2_بعضی مواقع دوربین می پره یا برعکس همه چیو نشون می ده
3_من شخصا راضی تبودم لطفا نظرات خودتونو بدین خوشحال می شیم

omid_xbox360
23-12-2013, 01:34
داداش میشه یه لینک مستقیم بزاری؟؟؟خیلی کارم گیره...دمت گرم

nooraldin
27-12-2013, 14:29
سلام من این رام رو فلش کرد م رام بسیار عالیه اما یه مشکل داره.اینه که چراغ سفید قسمت پایینی گوشی که آرم xperia رو نمایش میده دیگه روشن نمیشه.بنظر شما چی کار میشه کرد؟؟

Mohimier
28-12-2013, 10:04
سلام من این رام رو فلش کرد م رام بسیار عالیه اما یه مشکل داره.اینه که چراغ سفید قسمت پایینی گوشی که آرم xperia رو نمایش میده دیگه روشن نمیشه.بنظر شما چی کار میشه کرد؟؟
خب يه باگه ديگه...بايد منتظر رام جديد باشيد....

alireza7620
28-12-2013, 11:04
عزیز دل!!!
اون فایل فیکس رو که گذاشتم برای همونه دیگه، لطفا پست رو دقیق بخونید...

nooraldin
29-12-2013, 11:38
عزیز دل!!!
اون فایل فیکس رو که گذاشتم برای همونه دیگه، لطفا پست رو دقیق بخونید...
دمت گرم اخوی خدا خیرت بده روحمونو شاد کردی:dn::dn:

tonto1538
05-01-2014, 15:18
دوست عزیز من گوشیمو روت نکردم آیا برای نصب این رام باید اول گوشی را روت کنم درسته ؟

بعد از روت باید چیکار کنم ؟ چی را نصب ؟ که اماده نصب این کاستوم رام بشه . منوی ریکاوری باید قبلش نصب کنم ؟ یا نه با خوده روت کردن نصب میشه ؟

و بعد مثل آموزش شما ؟

AMINEDGE
05-01-2014, 15:55
دوست عزیز من گوشیمو روت نکردم آیا برای نصب این رام باید اول گوشی را روت کنم درسته ؟

بعد از روت باید چیکار کنم ؟ چی را نصب ؟ که اماده نصب این کاستوم رام بشه . منوی ریکاوری باید قبلش نصب کنم ؟ یا نه با خوده روت کردن نصب میشه ؟

و بعد مثل آموزش شما ؟

اول روت
بعد نصب ریکاوری
بعد نصب رام

tonto1538
05-01-2014, 16:46
ببشخید ریکاوری همه مدل ها یمسال هستش؟ ساده روش نصب ریکاوری آموزشش کجاست ؟

نیازی به اینکه بوت لور باز کنم اینا که نداره ؟

tonto1538
05-01-2014, 18:37
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=279359 این آموزش گوشی را انچام دادم ولی وارد ریکاوری نمیشم ؟ تا آرم سونی میاد ولوم بالا یا پایین میگیرم ولی وارد نمیشه ؟ چیکار کنم ؟

گوشی هم با وی روت - روتش کردم . ؟

tonto1538
06-01-2014, 21:21
جدیدترین کرنلی که برای این رام امده لینکشو میذارید ؟

Mohimier
07-01-2014, 09:33
دوست عزیز من گوشیمو روت نکردم آیا برای نصب این رام باید اول گوشی را روت کنم درسته ؟ بعد از روت باید چیکار کنم ؟ چی را نصب ؟ که اماده نصب این کاستوم رام بشه . منوی ریکاوری باید قبلش نصب کنم ؟ یا نه با خوده روت کردن نصب میشه ؟ و بعد مثل آموزش شما ؟اول روت مي كنيد سپس منوي ريكاوري رو نصب مي كنيد و بعد هم مثل آموزش ميريد جلو.

sanaka
07-09-2014, 00:39
رام رو فلش زدم واقعا مزخرف بود!!دو تا برنامه رو همزمان باز میکردی گوشی هنگ میکرد یعنی مالتی تسکینگ 0!!استاتوس بار افتضاح!!
دارم ultimate Rom v11 رو دان میکنم امیدوارم اون بهتر باشه...