PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سيستمهاي ارتباط بيسيم و Walky-Talky

saeedsat
20-08-2005, 21:43
با سلام خدمت دوستان
تا اونجايي كه من تو بازار ديدم فعلا دو مدل تو بازار موجوده كه يكيش كوچيكتره و بردش كمتره و نقره اي رنگه باطري قلمي آلكالاين ميخوره مدلش يادم نيست يكجفتش تو پك 60000 تومان مدل دومي كه بزرگتره و مشكي رنگه بردش هم بيشتره با شارژرهاش پك 90000 تومان كه دومي رو تست زدن از خيابان اكباتان تا چهار راه مخبرالدوله راحت تماس گرفته !! تو شهر ميگن 1-2 كيلومتر بسته به ارتفاع و موقعيت داره ..
بيرون شهر بايد تست بشه !!! اما ماركشون موتورولا هستش ... با ضمانت يه شركت ايراني !

معرفي يك واكي تاكي حرفه اي مدل :Motorola GP-68

قدرت خروجي 4 واتUHF و 5وات VHF
برد در فضاي بسته 10 کيلومتر
برد در فضاي باز 60 کيلومتر
قابليت تنظيم فر کانس دستي.
قابليت پروگرام و تغيير فرکانس توسط رايانه.
قابل کارايي در فرکانسهاي VHF , UHF البته نه یک مدل
قابليت کدينگ فرکانس.

موفق و شاد باشيد saeedsat

majidfire2003
20-08-2005, 22:38
من یک کنوود خریده ام

قیمت 2000000 ریال

برد داخل شهر 2 کیلومتر الی 3 کیلوتر که تست شده .

برد خارج از شهر به نقل از فروشنده 15 الی 20 کیلومتر که تست نشده .

البته همانطور که سعید عزیز گفت خیلی به موانعی که بینشان هست مرتبط هست .

یعنی اگر گفته میشود تا 20 کیلومتر یعنی در یک دشت کاملا" باز و بی مانع .

در هر حال صدای بلند و شفاف و حجم کم از مزیتهای این Walky-Talky هست .

البته مدلهای زیر این قیمت به گفته فروشنده از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و ارزش ریسک خرید رو ندارند .

موفق باشید .

merkutx
25-08-2005, 13:00
این که بردش این قدر زیاده مخابرات یا پلیس گیر نمیده نمیان ...... کنند؟
از بعضی ها شنیدم اگه بردش این فدر باشه تاثیر میزاره روی دستگاه مخابرات و میان میگیرنت ؟!
راسته یا دروغ؟

majidfire2003
25-08-2005, 13:28
این که بردش این قدر زیاده مخابرات یا پلیس گیر نمیده نمیان ...... کنند؟
از بعضی ها شنیدم اگه بردش این فدر باشه تاثیر میزاره روی دستگاه مخابرات و میان میگیرنت ؟!
راسته یا دروغ؟

چرا عزیزم غیر قانونی هست .

اما شما فقط کافیه در صورت تداخل امواج کانال را تغییر دهید .همین

shahab24s
02-09-2005, 22:11
واکی تاکی هایی که هم اکنون در ایران وجود دارند بیشتر در باند Uhf کار می کنند و تداخلی با سیستمهای پلیس و ارگانهای دیگر که در باند Vhf هستند ندارد .
حالا چرا زیرا مجوز استفاده از بیسیمهای Uhf در ایران تنها و تنها یک ارگان می باشد که وابسته به سازمان کشتی رانی و بنادر است
پس شما با خیال راحت از لحاظ نبودن تداخل می توانید این بیسیمهای Uhf را استفاده کنید و تداخل شما فقط می تواند با واکی تاکی های مشابه باشد
ولی به هر صورت و به هر حال استفاده از انها خالی از اشکال نیست چرا که اولا فرکانس انها غیر مجاز است و در ثانی قدرت خروجی انها بین 1 تا 5 وات است در حالی که نهایت توان خروجی برای یک دستگاه رادیویی تا 300 میلی وات مجاز می باشد .

saeedsat
04-09-2005, 07:40
به جال walky-talky ميتونيد از تلفن هاي بيسيم SENAO استفاده كنيد كه اين سيستم رو داره. بردش هم 20 km به بالا هست

shahab24s
05-09-2005, 07:42
به جال walky-talky ميتونيد از تلفن هاي بيسيم SENAO استفاده كنيد كه اين سيستم رو داره. بردش هم 20 km به بالا هست

گوشی های سناو قابلیت واکی تاکی را نیر دارد ولی دو ایراد بزرگ دارد

1 _ ارتباط بین دو گوشی در صورت وجود بیس برقرار می شود

2_در این شبکه سلولی فقط دو کوشی در ان واحد قادر به ارتباط هستند و گوشی های دیگه شنود ندارند

majidfire2003
22-09-2005, 16:23
با سلام و خسته نباشيد

مدلي كه شما خريده ايد چي هست

آيا اين قيمت كه فرموديد شامل يك پك دوتايي است

با تشكر

دوست من چون من الان منزلم و بیسیم مغازه مدلشو نمیتونم خدمتت عرض کنم .

اما اینو بگم که قیمتی که عرض کردم مربوط به هر دو بیسیم بود . بله

salabana
11-11-2005, 22:32
www.bisim.org
همه اطلاعات راجع به بیسیم را در این سایت پیدا کنید

ali_region
02-09-2006, 16:41
من يك دستگاه تلفنيكا واكي تاكي دارم كه بردش 1-2 كيلومتر در شهر هستش كه داراي مجوز هست.
مبلغ خريدم 120000 تومان بود
من تو سايت اي بي 6 تا دستگاه موتورولا رو خريدم به قيمت 139 دلار اما در پست ضبط شد و ديگه تحويل ندادن
كسي ميتونه راهنمايي كنه كه من اونها رو چه جوري در بيارم

حجت5
07-04-2007, 21:54
صد در صد غیر قانونی چون من در این باره تحقیق کردم

davinciCode86
09-08-2010, 13:12
آقا کسی میدونه که تاکی واکی نوکیا که روی گوشی نوکیا هستش کار میکنه تو ایران یا نه؟

Orbit2000
16-11-2012, 03:13
صد در صد غیر قانونی چون من در این باره تحقیق کردم

سلام
طبق قانون مصوب وزارت ارتباطات سازمان تنظیم مقررات رادیویی ایجادهرنوع ایستگاه رادیویی یااستفاده ازفرستنده های رادیویی وبیسیم بابردبیشتراز600مترمجوزنیاز اره تمام این بیسیم های دستی(واکی تاکی)کنوود3107کنوود3207وموتور لا5118وموتورولاام تی777وپوکسینگ328 وپوکسینگ777وپوکسینگ888و...ییو چ اف ا4وات هستندیاوی اچ افا5وات ودرفضای بسته مثل مرکزکلان شهرهابردی حدود3-5کیلومتردارن ودرفضای باز15-25کیلومتر.
من خودم یک جفت موتورولا5118ویک جفت موتورولا ام تی777(یواچ اف)ویک جفت پوکسینگ777(وی اچ اف)درحدآکبنددارم وضعیت قاب وباطری هم ایده آله برای موتورولا ام تی777 یاپوکسینگ777 یک جفت کیف چرمی کمری جداهم میذارم(حمایل) بعلاوه آنتن تلسکوپی برای افزایش بردوکیفیت بهترصدا.
کسانی که قصدخریددارن برای راهنمایی ازطریق یاهوبامن تماس بگیرن درخدمتشون هستم چون حدود2-3ماهی میشه که ستادفیلترینگ وپلیس فتاجلوی فروش وتبلیغ این چندمدل بیسیم رادراینترنت گرفته حتی بانام واکی تاکی وخیلی سخت وباترس ولرزمیشه پیداکرد.
درضمن بردهر3این مدال هاتقریباباهم برابرهستندیا4وات هستندیا5وات که ازتلفن بیسیم سنائوهم بیشتره فقط تلفن بیسیم سنائوونوکیایک خوبی داره که میتونی شماره هم بگیری باهاش درضمن شکل گوشی تلفنه که اگه مامورببینه سردرنمیاره امااین هادقیقانمونه های بازارمشترک بیسیم های نظامی هستندوفقط به دردشهرستان یاکارخانجات میخوره چون درصورت محاکمه شدن دردادگاه هم تلفن بیسیم سنائو وهم این بیسیم دستی هاهر2مصادره میشه واز100هزارتومان تا5میلیون تومان جریمه نقدی(شایدهم حبس تعذیری)تعیین میشه بستگی به نوع جرم داره که شایدکسی بصورت عمدی برای یک ارگان یانهادتداخل رادیویی ایجادکرده باشه یامثلادرخیابان مامورتقلبی یاهمان مامورنماشده باشه