PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موزیک پلیر تحت پایتون PyP v0.01 Python Music Player

SAM
11-01-2008, 00:05
موزیک پلیر تحت پایتون PyP v0.01 Python Music Player

برای اجرا به پایتون و مگا مدل پک نیاز دارید

این پلیر فرمتهای : mp3,wave,midi و ogg را پشتیبانی میکند و از سرعت بالایی برخوردار است .

http://i4.tinypic.com/6q1ggnr.jpg

مدل پک را ترجیحا در فون مموری نصب کنید و لازم به ذکر است که برنامه در درایوی اجرا خواهد شد که مدل پک نیز در همان درایو قرار داشته باشد .

V.TORABI
11-01-2008, 00:11
ممنونم سیمیان جان از برنامه قشنگت.راستش شما خودتون برنامه رو آزمایش کردید. رو گوشیم برنامه نصب شد ولی اجرا نمیشد.باتشکر

SAM
11-01-2008, 00:33
نه ترابی جان من نصب نکردم .

اما میدونم مدل پک حتما باید نصب باشه وگرنه برنامه اجرا نمیشه و همینطور پایتون 1.4.1
مدل پک رو در فون مموری نصب کن برنامه رو هم همینطور فکر کنم مشکلت این باشه .
البته خودت اوستایی من توضیح واضحات دادم برادر

!Cell Phone
11-01-2008, 00:36
مدل پک چیه همسایه؟توضیح!ت ن ک س

SAM
11-01-2008, 01:21
مدل پک چیه همسایه؟توضیح!ت ن ک س

یه مجموعه ای از اسکریپتهای پک شده ی پایتون است که کنترل و سوئیچ میکنه بین خود برنامه ی پایتون و نرم افزار تحت پایتون ، بهتره بگم یه پل هست نظیر appswitch

milad_66
11-01-2008, 01:53
این موزیک پلیر چه مزیتی نسبت به موزیک پلیر خود گوشی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A R O N A
11-01-2008, 02:45
این موزیک پلیر چه مزیتی نسبت به موزیک پلیر خود گوشی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز مزیت خاصی نداره ، فقط برنامه های تحت پیتون به علت سبکی در اجرا و تحمیل بار اطلاعاتی کمتر به رم جالب توجه هستن . که این کار باعث سریعتر کار کردن گوشی و جلوگیری از کند شدنش میشه .

سیمبیان عزیز ، خوب بعد از این اسکریپت فکر کنم به قول فرزاد عزیزم ، پروژه بعدی ساخت برنامه ای برای باز کردن درب کنسرو باشه .!!!!!!!!!!!!!!!! ( مزاح بود )