PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین گوشی ساخته شده تا امروز به نظر شما چیه؟

پیمان.
11-01-2014, 17:41
سلام.
دوستان بنده تاپیک های زیادی رو در این بخش خوندم اما نتیجه کامل و قطعی نتونستم به دست بیارم. سوال بنده اینه که بهترین گوشی ساخته شده از هر نظر به جز قیمت چیه؟ مثلا یکی از دوستان با توجه به قیمت بالای آیفون گفتن آیفون 5 اس بهترینه. درسته که این گوشی قیمتش از بقیه ی گوشی ها بالاتره اما طبق نظرات و پست هایی که همینجا خوندم قدرت و کاراییش به اندازه ی یه گوشی مثل نوت 3 نیست. در واقع چون قیمتش بالاتره نمیشه گفت قوی تره. به این خاطر عرض کردم بدون در نظر گرفتن کم و زیاد بودن قیمت. بنده هم از اکثر کارایی های گوشی استفاده میکنم و چون عرض کردم بهترین فکر میکنم نیازی نیست بگم چه انتظاراتی دارم از گوشی. در ضمن این هم مهم نیست که آیا در بازار ایران موجوده یا نه یا مثلا خریدش سخته یا آسون و قیمتش چقدره و غیره. هر جایی باشه با هر قیمت و هر شرایطی مهم نیست. فقط دوستان، شما اگر لطف کنید بنده رو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم که بهترین گوشی چیه؟
خودم فقط نوت 3 رو میشناسم و اطلاعاتی راجع به بقیه ی گوشی های قوی ندارم. طبق نظر چند نفر از دوستان متخصص هم، گلکسی نوت 3 و نوکیا 1520 جزو بهترین ها هستند. سوالم اینه که بهتر از این ها نیست؟
گاهی هم دو گوشی، هر دو در جایگاه اول قرار میگیرن و تقریبا نمیشه گفت که کدوم بهتره. اگر الان هم مثلا 2 یا 3 گوشی هست که همه در بالاترین سطح هستند، بفرمایید چه گوشی هایی هستند.
ببخشید که طولانی شد و ممنون و متشکر از توجهتون.

mortezasp3
11-01-2014, 17:59
والا بهترین گوشی خوب یکیش n95 هست و به نظرم یکی دیگش اولین ایفون، خوب گوشیهای جدید دارن راه اونا رو طی میکنن، نمیشه بگی فلان گوشی برتر مطلقه، تو همه زمینه ها همینه. هر کس یه سلیقه ای داره و نسبت به نیازش یه گوشی رو انتخاب میکنه. به نظر من در شرایط فعلی لومیا 1520 و نوت 3 عالین. ایفون 5 اس هم خوبه اما من کلا این قیمت رو برای چنین گوشی ای قبول ندارم. وگرنه ایفون هم خوبه. مطمعنا تا چند ماه دیگه دوباره بهتر از اینا میاد. اصلا نمیشه انتخاب برتر داشت

* honex *
11-01-2014, 22:10
انتظاراتتون رو به طور واضح بگید
شما میخواید گوشی رو بگیری بالاخره باهاش کار کنی
این کار های شما چه چیز هایی هست؟

پیمان.
11-01-2014, 22:16
مرتضی جان ممنون از توضیحتون. بله هر چند وقت مدل های بهتری تولید میشه. پس شما بین گوشی های فعلی همون نوت 3 و نوکیا 1520 رو پیشنهاد میکنید. تاپیک مقایسه ی این 2 تا رو خوندم اما راستش آخرشم معلوم نشد کدوم بهتره. :bk::bk:
واسه اطمینان میپرسم. سونی و اچ تی سی هیچ مدلی ندارند که در سطح نوت 3 و 1520 باشه؟ توی بعضی سایت ها تصویر 1520 و نوت 3 رو در کنار 2 تا گوشی از سونی و اچ تی سی که مدلشونو نمیدونم گذاشتن. هواوی چطور؟ ال جی و بقیه چی؟
درسته که هر برند یه گوشی برتر داره که نمیشه با گوشی های برتر از برند های دیگه مقایسه اش کرد و باید از سلیقه کمک گرفت اما شما بفرمایید بین بهترین ها شما برای خودت کدوم رو میپسندی. ممنون.

پیمان.
11-01-2014, 22:38
جناب مدیر انتظار اول بنده سرعت پردازش و اجرا شدن برنامه ها و در کل کار کردن با نرم افزارهای گوشی بدون کند بودن و وقفه و غیره است. همه نوع بازی و برنامه ای. انتظار دارم که بنده تا نیت کردم یه برنامه ای رو باز کنم اون زودتر از من برنامه رو اجرا کرده باشه. :bq: در درجه ی دوم هم کیفیت صفحه و دوربین و امکاناتی که برای وصل شدن به اینترنته و تقریبا همه چیز گوشی.
بین گوشی هایی مثل نوت 3 و 1520 که پردازنده شون یکیه واقعا خودم نمیدونم بر چه اساسی باید انتخاب کنم. این بار میخوام از اطلاعات و تجربه ی شما کمک بگیرم و هر گوشی که شما پیشنهاد کنید بگیرم. بین گوشی های هم ردیف هم که با سلیقه ی شخصی باید انتخابشون کرد شما اونی که برای خودت میپسندی رو لطف کنید به من معرفی کنید.

PARS M
12-01-2014, 08:09
سلام
اگه سرعت وروونی مد نظرتون هست ویندوزفون خیلی روون تره.
لومیا ۱۵۲۰ یکی از برترین هاست و تو مسابقه gsmarena مقام اول رو کسب کرد بین کل گوشی ها.
این گوشی با سخت افزار قوی و سیستم عامل سبک و قدرتمند بهترین حالت سرعت رو ارائه میده.
پشتیبانی و ساپورت عالی داره.
کیفیت ساخت خوب.
دوربین عالی
صفحه نمایش بزرگ با کیفیت عالی
و...

* honex *
12-01-2014, 10:13
سلام
ممنون بابت بیان انتظارات
خواهشا از این به بعد به من نگید مدیر:4: من خودم هم یه کاربر عادی بودم و هیچ فرقی با اونا ندارم
توی گوشی های اندرویدی گوشی های سامسونگ نمیدونم چرا ولی از نظر سرعت پردازش از رقبای خودشون پایینتر هستن
برای مثال اجرا کردن یک نرم افزار توی الجی جی2 کمی سریعتر از نوت3 هست
درسته که سخت افزار نوت3 خیلی قوی هست ولی از نظر درست مچ نبودن درست نرم افزار و سخت افزار با دستگاه کمی سرعت نسبت به رقبا پایینتره
از نظر سرعت اگر شما میخواید انتخاب کنید الان به ترتیبnote3&z1-one max-lg g2 سرعتشون قرار میگیره(اندرویدی ها)
+++ولی این اختلاف خیلی زیاد نیست+++
وان مکس درسته سی پی یوش نسبت به این سه ضعیفتره اما بازدهی و مچ بودنش خیلی خوبه
از بین اندرویدی ها سرعت جی2 به نظر من بهتره(ولی باز میگم اختلاف زیادی با هم ندارن)
از نظر صفحه هم بستگی به خودتون داره که صفحه بزرگ بخواید یا متوسط-پررنگ و اشباع بخواید یا طبیعی و پر نور
از نظر صفحه نوت3 فوق العاده هست و رنگ هارو اشباع و پررنگ نشون میده(صفحه5.7)
از نظر روشنایی و کنتراست و شارپ بودن هم وان مکس و جی2 هردو فوق العاده هستن(جی2=5.2 اینچ،وان مکس=5.9 اینچ)

یه سری امکانات اضافه هم برای نوت3 هست مثل smart stayو...
قلم نوت3 بسیار لذت بخشه

دوربین این 4 گوشی از نظر کیفیت اول سونی زد1 بعد نوت3 و جی2 و بعد وان مکس
سرعت اینترنت هم همگی در یک سطح هستن و به بهترین حالت شما رو راضی میکنند

بحث لومیا1520 به خاطر سیستم عامل متفاوت میمونه برای اخر
صفحه این گوشی هم مثل وان مکس و نوت3 فوق العاده هست
سخت افزار بسیار قوی داره مثل جی2 و نوت3 که بازدهی این گوشی از همه گوشی های هم قیمت و هم ردیف بالاتره!
این هم به خاطر مچ بودن و همخونی نرم افزار و سخت افزار با هم هست
دوربینش هم حرفی برای گفتن نمیگذاره به خاطر لنز عالی و کیفیت فوق العاده
و....

اگر یه کم طولانی شد ببخشید
در ضمن دوست عزیز هیچ موقع یه گوشی کامل کامل ساخته نخواهد شد
برای مثال همین وان مکس
همه چیزش عالیه هیچ ایرادی نداره اما دوربینش نسبت به رقیبا کیفیت پایینتری داره(نه اینکه بد باشه نه خیلی هم خوبه فقط کیفیتش نسبت به رقبا پایینتره)
شما میتونید گوشی فیلم سرعت و کیفیت صفحه و...گوشی ها رو توی سایت های مختلف ببینید
یا اینکه با گوشی ها کارکنید که خلی بهتره

امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشید

night_keeper68
12-01-2014, 14:21
به نظر من جی۲ f320 بگیر. این ورژن مخصوص بازار کره هس و یه سری مزایا داره که ورژن جهانیش(d802) که تو ایران هس نداره. اولیش باطری قابل تعویض توسط کاربر هس و دومیش قابلیت ارتقا حافظه به وسیله مموری کارت. بقیه مشخصاتش مثل جی۲ معمولی هس. دوربین و صفحش حیرت زدت میکنه. روونیشم که جای شکایتی نمیزاره. فقط اگه میخوای بخری باید از خود کره بخری. وقتی هم میخری یه مموری 32 گیگ و یه باطری زاپاس تو قوطیش هس

Send From My Lg G2 By Using Tapatalk 4

s.mina.1369
12-01-2014, 14:38
نوت ٣
ال سى دى عالى
سخت افزار عالى
دوربين عالى
ساپورت عالى
رم ٣

پیمان.
12-01-2014, 18:53
سلام
اگه سرعت وروونی مد نظرتون هست ویندوزفون خیلی روون تره.
لومیا ۱۵۲۰ یکی از برترین هاست و تو مسابقه gsmarena مقام اول رو کسب کرد بین کل گوشی ها.
این گوشی با سخت افزار قوی و سیستم عامل سبک و قدرتمند بهترین حالت سرعت رو ارائه میده.
پشتیبانی و ساپورت عالی داره.
کیفیت ساخت خوب.
دوربین عالی
صفحه نمایش بزرگ با کیفیت عالی
و...

ممنونم. رفتم و اون مقایسه ی 10 صفحه ای جی اس ام آرنا رو خوندم و اطلاعات خوبی پیدا کردم.

سلام
ممنون بابت بیان انتظارات
خواهشا از این به بعد به من نگید مدیر:4: من خودم هم یه کاربر عادی بودم و هیچ فرقی با اونا ندارم[/COLOR]

چشم حسین جان. دست شما هم درد نکنه. راهنمایی با ارزشی کردید. خیلی خوب بود. پس چرا سامسونگ الکی قدرت رو میبره بالا وقتی بازده نداره؟ بله اگر میشد از نزدیک ببینم که 90% قضیه حل میشد.

به نظر من جی۲ f320 بگیر. این ورژن مخصوص بازار کره هس و یه سری مزایا داره که ورژن جهانیش(d802) که تو ایران هس نداره. اولیش باطری قابل تعویض توسط کاربر هس و دومیش قابلیت ارتقا حافظه به وسیله مموری کارت. بقیه مشخصاتش مثل جی۲ معمولی هس. دوربین و صفحش حیرت زدت میکنه. روونیشم که جای شکایتی نمیزاره. فقط اگه میخوای بخری باید از خود کره بخری. وقتی هم میخری یه مموری 32 گیگ و یه باطری زاپاس تو قوطیش هس

مچکرم از راهنماییتون. شما به خاطر سرعت پردازش جی 2 رو میفرمایید؟ یا کلا جی 2 رو بهتر از بقیه میدونید؟

نوت ٣
ال سى دى عالى
سخت افزار عالى
دوربين عالى
ساپورت عالى
رم ٣

ممنون. منم تجربه ی کار با سامسونگ رو نسبت به بقیه بیشتر دارم.

لطفا نخندیدا ولی با اینکه همه ی نظراتو 10 بار خوندم بازم به نتیجه ای نرسیدم و تازه خیلی تاپیک های دیگه رو هم خونده بودم. از سایت های دیگه هم یه چیزایی خوندم و یاد گرفتم. بین این 5 تا چون شناخت بیشتری از سامسونگ داشتم میدونم که نوت 3 خیلی خوبه و از نظرات هم متوجه شدم ال جی جی 2 و اچ تی سی وان مکس هم سریع هستن و نوکیا 1520 هم خیلی سریعه و سونی زد 1 هم دوربینش بهتر از بقیه اس. تا اینجا اجازه میدید سونی زد 1 رو حذف کنیم؟ اینطور که متوجه شدم از نظر پردازش بهتر از نوت 3 و نوکیا 1520 نبود. فقط دوربینش بهتر بود.
دوستان شما اطلاع دارید که سایت های معروف درباره ی گوشی، کدوم مدل رو بهتر معرفی کردن؟ مثل مهدی جان که گفتن در مقایسه ی 1520 و نوت 3، جی اس ام آرنا به 1520 امتیاز بیشتری داده.

PurpleZiNG
12-01-2014, 21:35
مثل مهدی جان که گفتن در مقایسه ی 1520 و نوت 3، جی اس ام آرنا به 1520 امتیاز بیشتری داده.

دوست عزیز در بلاگ جی اس ام آرنا با رای مردم 1520 نسبت به همه گوشی های امروزی (حدود 20-30تا گوشی) اول شدنه تنها نوت3 و...
به نظر من شما الان باید اول بین سیستم عامل ها انتخاب کنی..
هرکدوم از این سیسم عامل ها خوبی ها بدی های خودشو داره بستگی به نیاز شما داره
اگه زیاد توکار بازی و برنامه و این جنگولک بازی ها :D نیستی حتما ویندوزفون رو انتخاب کن که البته کمبودی از نظر بازی و برنامه نداره فقط نسبت به اندروید کمتر...
ویندوز فون بگیری دیگه باید قید تعویض رام و انتظار از دولوپرا اینا رو بزنی.از همون محیط کاربری خودش استفاده کنی
ولی در عوض یکپارچگی و سرعت فوق العاده1520 - دوربینی که واقعا فوق العادس-کیفیت ساخت گوشی های نوکیا و...رو داری
از اون طرف هم اندروید که دیگه هممون باهاش آشنایی کامل داریم
به نظر من شما اول سیستم عامل رو انتخاب کن
اگه وینفون رو پسندیدی 1520 رو روش شکن نکن
اگه تصمیمت اندروید بود دیگه لومیا رو بذار کنار اینجوری انتخابت خیلی ساده میشه
من در گوشی های اندرویدی note 3 - z1 - z ultra رو بهت پیشهاد میدم.

پیمان.
12-01-2014, 22:23
دوست عزیز در بلاگ جی اس ام آرنا با رای مردم 1520 نسبت به همه گوشی های امروزی (حدود 20-30تا گوشی) اول شدنه تنها نوت3 و...
به نظر من شما الان باید اول بین سیستم عامل ها انتخاب کنی..
هرکدوم از این سیسم عامل ها خوبی ها بدی های خودشو داره بستگی به نیاز شما داره
اگه زیاد توکار بازی و برنامه و این جنگولک بازی ها :D نیستی حتما ویندوزفون رو انتخاب کن که البته کمبودی از نظر بازی و برنامه نداره فقط نسبت به اندروید کمتر...
ویندوز فون بگیری دیگه باید قید تعویض رام و انتظار از دولوپرا اینا رو بزنی.از همون محیط کاربری خودش استفاده کنی
ولی در عوض یکپارچگی و سرعت فوق العاده1520 - دوربینی که واقعا فوق العادس-کیفیت ساخت گوشی های نوکیا و...رو داری
از اون طرف هم اندروید که دیگه هممون باهاش آشنایی کامل داریم
به نظر من شما اول سیستم عامل رو انتخاب کن
اگه وینفون رو پسندیدی 1520 رو روش شکن نکن
اگه تصمیمت اندروید بود دیگه لومیا رو بذار کنار اینجوری انتخابت خیلی ساده میشه
من در گوشی های اندرویدی note 3 - z1 - z ultra رو بهت پیشهاد میدم.

بسیار مفید و عالی. ممنون. پس راجع به سیستم عامل ها هم باید تحقیق کنم. بله درسته این هم روش خیلی خوبیه برای انتخاب و حتما استفاده میکنم.

night_keeper68
12-01-2014, 23:26
[QUOTE=
مچکرم از راهنماییتون. شما به خاطر سرعت پردازش جی 2 رو میفرمایید؟ یا کلا جی 2 رو بهتر از بقیه میدونید؟
[/QUOTE]

به نظر من بهترین گوشی امسال جی۲ هس. تو سایت فون آرنا هم اگه بری میبینی بهترین گوشی سال انتخاب شده. هم سرعت بالایی داره. هم کیفیت ساخت خوب. هم ساپورت عالی

SsSs DARK sSsS
13-01-2014, 12:41
بنظر من بين نوت3 و جى ٢ يکى روانتخاب کنىد
صفحه دو تا عاليه بنظرمن جى2 بهتره
باطری دوتا خوبه جى2بهتره
دوربىن ٢تاعالىه نوت3 بهتره
اىنترفىس الجى قشنگتره
نوت قلم و چنتا امکانات بىشترداره
جي2رم نمىخوره
نوت3بزرگه و جى2 خوشدست تره
من خودم موندم کدومو بگىرم اما دلم بىشتر با جى2 هستش
وىندوز فون ى کم خسته کنندس وتنوع اندروىد رو اصلا نداره
طراحى لومىا هم ى کم زشته مخصوصا پشتش
وان مکس خىلى بزرگه واقعا گندس نمىشه ب غنوان گوشى آزش استفاده کرد واقعا
موفق باشىد

SsSs DARK sSsS
13-01-2014, 12:46
جرىان اىن جى2 کره اى چىه ؟!؟!؟
راجع ب قىمت و.... ى کم اطلاعات بدىد لطفا

reza0421
13-01-2014, 16:00
والا رفیق برتری کامل رو نمیشه به یه گوشی داد
نوت3 صفه نمایش بزرگ .رم3 و قلم
جی2 پردازنده و سرعت عالی و شیک و خوش دست
زد1 دوربین بهتر..
اینو برای خودت باید ببینی کدوم برتره واست.

پیمان.
13-01-2014, 21:21
بنظر من بين نوت3 و جى ٢ يکى روانتخاب کنىد
صفحه دو تا عاليه بنظرمن جى2 بهتره
باطری دوتا خوبه جى2بهتره
دوربىن ٢تاعالىه نوت3 بهتره
اىنترفىس الجى قشنگتره
نوت قلم و چنتا امکانات بىشترداره
جي2رم نمىخوره
نوت3بزرگه و جى2 خوشدست تره
من خودم موندم کدومو بگىرم اما دلم بىشتر با جى2 هستش
وىندوز فون ى کم خسته کنندس وتنوع اندروىد رو اصلا نداره
طراحى لومىا هم ى کم زشته مخصوصا پشتش
وان مکس خىلى بزرگه واقعا گندس نمىشه ب غنوان گوشى آزش استفاده کرد واقعا
موفق باشىد

ممنون. خیلی عالی بود. شما دلت با جی 2 هست و من نمیتونم باور کنم ال جی تونسته باشه یه گوشی رو دست بقیه شرکتا زده باشه. :ag::ag:
منم راجع به ویندوز فون ذهنیت خوبی ندارم. امروز یه کمی باهاش کار کردم. این سوال برام پیش اومد که این شکل و ظاهر و در کل این مدل سیستم عامل قراره همیشه همین شکلی بمونه یا نه؟ من از رام و کرنل و این چیزا هیچی بلد نیستم. فقط بین پست ها یه سری مطالب راجع به اینا خوندم. دوستان گفتن واسه ویندوز فون هیچ چیزشو نمیشه تغییر داد. دقیقا متوجه نشدم یعنی چی. یعنی همیشه همونی که الان هست قراره بمونه تا ویندوز فون شماره ی بعدی بیاد یا کم کم تغییر میکنه؟ اینطوری به قول شما خسته کننده میشه.

به نظر من بهترین گوشی امسال جی۲ هس. تو سایت فون آرنا هم اگه بری میبینی بهترین گوشی سال انتخاب شده. هم سرعت بالایی داره. هم کیفیت ساخت خوب. هم ساپورت عالی

ممنون از راهنماییتون.

والا رفیق برتری کامل رو نمیشه به یه گوشی داد
نوت3 صفه نمایش بزرگ .رم3 و قلم
جی2 پردازنده و سرعت عالی و شیک و خوش دست
زد1 دوربین بهتر..
اینو برای خودت باید ببینی کدوم برتره واست.

ممنون. بسیار عالی. بله درسته. البته من به اندازه ی شما و دوستان اطلاعاتی ندارم درباره ی گوشی ها و فقط ظاهرشونو میبینم.

دوستان زحمت میکشید یه سایت معرفی کنید که بیشترین و کامل ترین اطلاعاتو درباره ی همه ی گوشی ها داشته باشه؟ جی اس ام آرنا رو که میشناسم. اگر بهتر از این میشناسید ممنون میشم معرفی کنید. سایت های فارسی که مشخصات گوشی ها رو ناقص مینویسن.

night_keeper68
13-01-2014, 21:48
جرىان اىن جى2 کره اى چىه ؟!؟!؟
راجع ب قىمت و.... ى کم اطلاعات بدىد لطفا

ورژن کره ایش مثل همون اصلیس فقط باطری قابل تعویض داره و مموری میخوره
قیمتو که اینجا خلافه بگم ولی تو تاپیک جی۲ یکی از دوستان آورده و گذاشته برا فروش(به صورت پلمپ). به اونجا مراجعه کنید و قیمتو ببینید

night_keeper68
13-01-2014, 21:51
سایت خوب دیگه و کامل تر از جی اس ام ارنا www.phonearena.com هس
به اونجا هم مراجعه کنید بد نیست

پیمان.
15-01-2014, 21:48
دوستان سایت های زومیت و نارنجی هم واقعا اطلاعات خوبی دارن. مخصوصا زومیت. فوق العاده بود.
من هر چقدر بیشتر تحقیق میکنم کارم سخت تر میشه. شنیدم که نرم افزارهای وینفون کمتره نسبت به اندروید و پولیه. درسته؟
مورد بعد اینکه (نکسوز 5 یا نکسوس 5) جز بهترین ها هست یا نیست؟ بهتر از لومیا 1520 و نوت 3 هست یا ضعیفتره؟
ببخشید که سوالم تکراریه. میشه بهترین از هر برندی رو مشخص کنید؟
1-سامسونگ = نوت 3
2-نوکیا = لومیا 1520
3-ال جی = جی 2

4-سونی = ؟
5-اچ تی سی = ؟

خیلــــــــــــــــی ممنون از توجهتون.

پیمان.
15-01-2014, 22:11
راستی گلکسی راند چطوره؟ مشخصاتش خیلی نزدیک به نوت 3 هستش. به جای نوت 3 میشه گفت بهترین گوشی سامسونگ الان گلکسی راند هستش یا هنوز از نوت 3 پایین تره؟
ممنون.

P.A.R.H.A.M
15-01-2014, 22:31
سونی : Z1 & Z Ultra.
اچ تی سی : Htc one max . butterfly s.

داداش نوت 3 خیلی خوبه و 1520 نظر من هست
که من خودم 1520 دارم بدیشم پولی بودن نرم افزار ولی نه هر نرم افزاری . ( ولی بمب فبلت 1520 :دی )
........ . wechat . whatsapp . viber
مثل اینا free هستن
موفق باشی.

PurpleZiNG
15-01-2014, 23:28
نکسوز5گوشیه خوبیه داداش و جزء بهتریناس.گوشیه ساده ایه و هزارتا سنسور بی خود روش نیست.رابط کاربریش همون اندروید خام هست(یعنی رابط کاربری ال جی روش نیست)از نظر صفحه نمایش و سخت افزاری گوشیه خیلی خوبیه.از نظر ساپورت هم که دیگه هیچ گوشی ای به نکسوز نمیرسه.تا اندروید جدید بیاد براش آپدیت میاد.
بنده خودم باشم تاکید میکنم نظر شخصیمه نکسوز5 رو به جی2 ترجیح میدم توگوشیای ال جی.
این از ال جی
اچ تی سی ام فعلا پرچمداراش از نظر سخت افراری(سی پی یو و جی پی یو) عقب هستن.اما بهترینش فعلا one و one max
هستن.که one max تشخیص اثر انگشتم داره.
سونی هم همونجور ک دوستمون گفتنz1 و z ultra بهتریناشن فعلا.
زیاد حساس نباش آخرش بدتر میشه
به نظر من برو یه جا همین گوشیایی که مدنظرتن ببین باهاشون کار کن هرکدوم بیشتر حال کردی همونو بردار.از نظر سخت افزاری همشون تقریبا تو یه سطحی ان.غیر از اون دوتا اچ تی سی.دیگه سلیقت هرکدوم بود بردار.
اوه چقد حرف زدم:-D

Sent from my HTC using Tapatalk pro

s.mina.1369
15-01-2014, 23:44
راستی گلکسی راند چطوره؟ مشخصاتش خیلی نزدیک به نوت 3 هستش. به جای نوت 3 میشه گفت بهترین گوشی سامسونگ الان گلکسی راند هستش یا هنوز از نوت 3 پایین تره؟
ممنون.

اين گوشى فقط براى كره فعلا عرضه شده
اما گوشى عاليه وقتى سراسرى بياد
سخت افزار قوى
امكانات عالى

پیمان.
16-01-2014, 21:12
سونی : Z1 & Z Ultra.
اچ تی سی : Htc one max . butterfly s.

داداش نوت 3 خیلی خوبه و 1520 نظر من هست
که من خودم 1520 دارم بدیشم پولی بودن نرم افزار ولی نه هر نرم افزاری . ( ولی بمب فبلت 1520 :دی )
........ . wechat . whatsapp . viber
مثل اینا free هستن
موفق باشی.

ممنون. خیلی خوب بود.

نکسوز5گوشیه خوبیه داداش و جزء بهتریناس.گوشیه ساده ایه و هزارتا سنسور بی خود روش نیست.رابط کاربریش همون اندروید خام هست(یعنی رابط کاربری ال جی روش نیست)از نظر صفحه نمایش و سخت افزاری گوشیه خیلی خوبیه.از نظر ساپورت هم که دیگه هیچ گوشی ای به نکسوز نمیرسه.تا اندروید جدید بیاد براش آپدیت میاد.
بنده خودم باشم تاکید میکنم نظر شخصیمه نکسوز5 رو به جی2 ترجیح میدم توگوشیای ال جی.
این از ال جی
اچ تی سی ام فعلا پرچمداراش از نظر سخت افراری(سی پی یو و جی پی یو) عقب هستن.اما بهترینش فعلا one و one max
هستن.که one max تشخیص اثر انگشتم داره.
سونی هم همونجور ک دوستمون گفتنz1 و z ultra بهتریناشن فعلا.
زیاد حساس نباش آخرش بدتر میشه
به نظر من برو یه جا همین گوشیایی که مدنظرتن ببین باهاشون کار کن هرکدوم بیشتر حال کردی همونو بردار.از نظر سخت افزاری همشون تقریبا تو یه سطحی ان.غیر از اون دوتا اچ تی سی.دیگه سلیقت هرکدوم بود بردار.
اوه چقد حرف زدم:-D

Sent from my HTC using Tapatalk pro

نه زیاد نبود. خیلی هم عالی بود. چند تا رو از نزدیک دیدم. وان مکس و نوت 3 و جی 2 و زد الترا و چند تا رو دیدم. نوکیا ندیدم. از سونی ها بین Z1 و Z ultra کدومش قوی تره؟ و بین وان و وان مکس کدوم؟ ممنون از راهنمایی. میخوام زودتر گزینه ها رو دونه دونه حذف کنم که سریعتر به نتیجه برسم. اگر همه ی گوشی ها رو برم بیرون ببینم خیلی گیج میشم. به همین خاطر فقط و فقط میخوام از هر برند یه دونه گوشی ببینم که طبیعتا بهترین از اون برند باشه. واسه این یکسره میپرسم بهترین از هر برند چیه. در ضمن درباره ی ال جی شما میگید بهترینش جی 2 نیست و نکسوز 5 هستش؟ راستش جی 2 رو دیدم و با یه نگاه از لیست حذفش کردم. اصلا به پای وان مکس و مخصوصا نوت 3 نمیرسید از نظر ظاهر و قیافه.

اين گوشى فقط براى كره فعلا عرضه شده
اما گوشى عاليه وقتى سراسرى بياد
سخت افزار قوى
امكانات عالى

ممنونم. ای کاش اصلا نیاد که کار ما موقع انتخاب سخت تر نشه.

دوستان الان مشکل اینه که مثلا بین 4-5 تا مورد وقتی میخوام یکی رو بردارم یکی پیدا میشه و یه اسم که اصلا به گوشم نخورده میگه و دوباره مجبور میشم از اول برم همه رو مقایسه کنم. مثل نکسوز که دیروز اولین بار اسمشو شنیدم. اگر توی این چند روزه نگرفتم به این دلیل بوده. خدا کنه که شما این طوری نباشید اما من وقتی یه اسم جدید به گوشم میخوره همش فکر میکنم نکنه اون جدیده از اینی که دارم میگیرم بهتر باشه و بعد از خرید بفهمم و اون وقت دیگه دیر شده باشه (که همیشه همین طور شده بدون حتی یک استثنا). تمام تلاشم برای اینه که هر چیزی گرفتم حداقل تا چند روز اول پشیمون نشم. 2-3 روز هم باشه کافیه. ای کاش اسم همه ی بهترین ها رو بدونم و مطمئن بشم که دیگه هیچ گوشی نمونده که من از وجودش بی خبر بوده باشم که بین همه ی خوب ها زودتر انتخاب کنم. مثلا یه مورد دیگه که امروز دیدم یه گوشی از برند ایسوز بود. اسمش یا فون پد بود یا پدفون. اینطور که یادمه گفتن حدود 3 تومنه. حالا این که از همه گرون تره بهتر از بقیه نیست؟
ببخشید که زیاد شد و خیلی خیلی هم ممنون از اطلاعاتتون.

PurpleZiNG
17-01-2014, 00:20
ممنون. خیلی خوب بود.

نه زیاد نبود. خیلی هم عالی بود. چند تا رو از نزدیک دیدم. وان مکس و نوت 3 و جی 2 و زد الترا و چند تا رو دیدم. نوکیا ندیدم. از سونی ها بین Z1 و Z ultra کدومش قوی تره؟ و بین وان و وان مکس کدوم؟ ممنون از راهنمایی. میخوام زودتر گزینه ها رو دونه دونه حذف کنم که سریعتر به نتیجه برسم. اگر همه ی گوشی ها رو برم بیرون ببینم خیلی گیج میشم. به همین خاطر فقط و فقط میخوام از هر برند یه دونه گوشی ببینم که طبیعتا بهترین از اون برند باشه. واسه این یکسره میپرسم بهترین از هر برند چیه. در ضمن درباره ی ال جی شما میگید بهترینش جی 2 نیست و نکسوز 5 هستش؟ راستش جی 2 رو دیدم و با یه نگاه از لیست حذفش کردم. اصلا به پای وان مکس و مخصوصا نوت 3 نمیرسید از نظر ظاهر و قیافه.

ممنونم. ای کاش اصلا نیاد که کار ما موقع انتخاب سخت تر نشه.

دوستان الان مشکل اینه که مثلا بین 4-5 تا مورد وقتی میخوام یکی رو بردارم یکی پیدا میشه و یه اسم که اصلا به گوشم نخورده میگه و دوباره مجبور میشم از اول برم همه رو مقایسه کنم. مثل نکسوز که دیروز اولین بار اسمشو شنیدم. اگر توی این چند روزه نگرفتم به این دلیل بوده. خدا کنه که شما این طوری نباشید اما من وقتی یه اسم جدید به گوشم میخوره همش فکر میکنم نکنه اون جدیده از اینی که دارم میگیرم بهتر باشه و بعد از خرید بفهمم و اون وقت دیگه دیر شده باشه (که همیشه همین طور شده بدون حتی یک استثنا). تمام تلاشم برای اینه که هر چیزی گرفتم حداقل تا چند روز اول پشیمون نشم. 2-3 روز هم باشه کافیه. ای کاش اسم همه ی بهترین ها رو بدونم و مطمئن بشم که دیگه هیچ گوشی نمونده که من از وجودش بی خبر بوده باشم که بین همه ی خوب ها زودتر انتخاب کنم. مثلا یه مورد دیگه که امروز دیدم یه گوشی از برند ایسوز بود. اسمش یا فون پد بود یا پدفون. اینطور که یادمه گفتن حدود 3 تومنه. حالا این که از همه گرون تره بهتر از بقیه نیست؟
ببخشید که زیاد شد و خیلی خیلی هم ممنون از اطلاعاتتون.

z1 و z ultra فقط سایزشون فرق میکنه.دوربین z1 هم خلی بهتره و فلش داره.در عوض زد اولترا به نظر من زیبا تره
one و one max ه فقط سایزشون فرق میکنه one max اثر انگشت داره.در عوض وان ساپورت قوی ای داره.
روی کاغذ نوت3 از همه قوی تره.اما در واقعیت اینجوری نیست.سرعت اجرای بازی ها و برنامه ها روی z1 و z ultra یخورده(خیلی کم)(در حد چند صدم ثانیه)بیشره.که اینو خودم تست کردم.تو اینترنتم فیلم دیدم همینجور بود.

PurpleZiNG
17-01-2014, 00:29
در کل الان htc نمیشه خرید چون سخت افزارش نسبت به بقیه پایین تره فعلا
سامسونگ و ال جی نمیشه خرید چون کیفیت ساخت و بدنه بدی دارن(نظر شخصی)پلاستیکِ خالص آدم روش نمیشه بگه دوتومن پول پاش دادم :D
سونی نمیشه خرید چون کیفیت صفحش از بقیه پایین تره
پس انقد حساس نباش و یکیو بردار

پیمان.
17-01-2014, 13:38
در کل الان htc نمیشه خرید چون سخت افزارش نسبت به بقیه پایین تره فعلا
سامسونگ و ال جی نمیشه خرید چون کیفیت ساخت و بدنه بدی دارن(نظر شخصی)پلاستیکِ خالص آدم روش نمیشه بگه دوتومن پول پاش دادم :D
سونی نمیشه خرید چون کیفیت صفحش از بقیه پایین تره
پس انقد حساس نباش و یکیو بردار

z1 و z ultra فقط سایزشون فرق میکنه.دوربین z1 هم خلی بهتره و فلش داره.در عوض زد اولترا به نظر من زیبا تره
one و one max ه فقط سایزشون فرق میکنه one max اثر انگشت داره.در عوض وان ساپورت قوی ای داره.
روی کاغذ نوت3 از همه قوی تره.اما در واقعیت اینجوری نیست.سرعت اجرای بازی ها و برنامه ها روی z1 و z ultra یخورده(خیلی کم)(در حد چند صدم ثانیه)بیشره.که اینو خودم تست کردم.تو اینترنتم فیلم دیدم همینجور بود.

ممنون. خیلی خوب بود.

SsSs DARK sSsS
18-01-2014, 21:06
صبر کن اىفون جدىدبىاد اىنجور ک بوش مىاد مىترکونه

kamran.t
18-01-2014, 22:37

سلام دوست عزیز
ممکنه اپل سخت افزار رو ارتقاء بده ولی مثل اینکه نمیخواد دست از سر سیاست هاش برداره و همچنان میخواد بر روی فروش گوشی ها تحت اپراتور .... باشه ، پس با این حساب همچنان محدودیت های قبلی رو داره و باید دست دولوپر ها رو باز بزاره تا کمی سیستم عامل IOS گسترش پیدا کنه
--------------------------------------------------------------------------
بهترین گوشی هم طبق بنچمارک ها و نظرات کاربران (که خیلی مهم تره) : Galaxy Note 3 میباشد

Sent from my GT-I9400 using Tapatalk

پیمان.
20-01-2014, 20:58

انشالله اونم هر وقت اومد میگیریم.

سلام دوست عزیز
ممکنه اپل سخت افزار رو ارتقاء بده ولی مثل اینکه نمیخواد دست از سر سیاست هاش برداره و همچنان میخواد بر روی فروش گوشی ها تحت اپراتور .... باشه ، پس با این حساب همچنان محدودیت های قبلی رو داره و باید دست دولوپر ها رو باز بزاره تا کمی سیستم عامل IOS گسترش پیدا کنه
--------------------------------------------------------------------------
بهترین گوشی هم طبق بنچمارک ها و نظرات کاربران (که خیلی مهم تره) : Galaxy Note 3 میباشد

Sent from my GT-I9400 using Tapatalk

ممنون از همه برای توجه و حوصله و اطلاعاتشون. بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم تسلیم شدم و نوت 3 و لوبیا 1520 رو گرفتم امروز. هر کدوم یه خوبیایی داشتن و نمیشد از هیچ کدوم گذشت. جفتشو گرفتم. ایشالا جز گوشیهایی باشن که هیچ وقت فروخته نمیشن و موندگار هستن. مثل N73 و چیزای دیگه ای که هنوز نگهشون داشتم.
ای کاش این تاپیک بسته نشه یا یه تاپیک همینجوری باشه و آپدیت هم بشه. ایشالا برای دفعه ی بعد خودم یا دوستان خیلی مفید و خوبه. (شاید هم بوده و من ندیدم.) در کل ممنونم از همه.

PARS M
20-01-2014, 21:56
مبارکتون باشه دوست من

متاسفانه با توجه به قوانین بعد از انتخاب استارتر تاپیک باید قفل بشه.